poprzedni dzień PIĄTEK 02.03.2007 następny dzień

TVP 1
05:10 Tędy przeszła historia (seria III) - Niemieckie autostrady (German Autobahnen); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wielkie sprzątanie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Snobs - odc. 20 (Snobs); serial obyczajowy kraj prod.Australia (2003)
08:55 Domisiowe Bajki - Przepraszalski
09:00 Jedyneczka - Kraina inności; program dla dzieci
09:25 Sąsiedzi - Tapety (Tapety); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1979)
09:35 Teletubisie - odc. 126/156 (Teletubbies, season VII Washing the elephant); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:05 Savannah - odc. 31 (Savannah ep. 31); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
10:50 Podróżnik - Zamki i klasztory Estramadury
11:10 Kapelan "Ognia"  27'; film dokumentalny
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3233 (The Bold and the Beautiful ep. 3448); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc. 3234 (The Bold and the Beautiful ep. 3449); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Faceci do wzięcia - Sen sprawiedliwych; serial TVP
13:25 Oczywiście - odc. 2; widowisko
13:40 Wolny wybór - Porażka socjalizmu (Free to Choose); serial dokumentalny kraj prod.USA (1990)
14:30 Świat wg Einsteina - E=mc2; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Stacja PRL - Humor; cykl reportaży
15:35 Kuchnia z Okrasą - Pierogi zamknięte i otwarte
16:00 Moda na sukces - odc. 3235 (The Bold and the Beautiful ep. 3450); serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc. 3236 (The Bold and the Beautiful ep. 3451); serial kraj prod.USA (2000
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Dwie strony medalu - odc. 26; serial TVP
18:00 Dwie strony medalu - odc. 27; serial TVP
18:30 Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Birmingham 2007
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerfy z teatrzyku 19 (Sideshow Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Piątkowe kino akcji - Coronado (Coronado)  84'; film akcji kraj prod.USA, Niemcy (2003)
21:55 Trójkąt - odc. 3 (The Triangle ep. 3); serial kraj prod.USA, Wielka Brytania (2005)
23:25 Wolnoć Tomku w swoim domku  18'; film dokumentalny
23:55 Kino nocnych marków - Łowcy nagród 2 (Bounty Hunters 2:  Hardball)  92'; film sensacyjny kraj prod.USA (1998)
01:30 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Statek miłości - odc. 182/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
06:35 Statek miłości - odc. 183/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
07:20 Historia jednej przyjaźni; reportaż
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc. 10/52 (Mari Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 173 Doktor clown
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 ; Pogoda: 9.25,10.25,10.59
10:55 Święta wojna - Doskonałość duchowa (161); serial TVP
11:25 Sąsiedzi - odc. 33 (219) Szczęśliwa wiadomość; serial komediowy TVP
11:50 Magnum - odc. 34/162 Zabić premiera Jororo (MAGNUM P. I. s. 2 31 The Jororo Kill); serial kraj prod.USA (1981)
12:40 Dolina Kreatywna - co słychać? (40)
12:45 Kręcioła
13:10 Zimowa olimpiada zwierząt (Animal Winter Games); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:05 Ryzykanci - s.4 ep. 8/16 (SURVIVOR s.IV ep. 408) kraj prod.USA (2002)
14:55 Technicy - magicy - cz 5/6 Duch Jen (The IT Crowd); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
15:25 Technicy - magicy - cz 6/6 Ciotka Irma przyjechała (The IT Crowd); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:20 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (4)
17:15 Karino - Odc. 11/13 Zwycięstwo; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 Biuro kryminalne -  Śmiertelna rocznica; serial TVP
18:45 Panorama
19:00 Biznes
19:05 Sport Telegram
19:10 Pogoda
19:20 Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Birmingham 2007
20:05 13. Marzenia Marcina Dańca - "Szczęśliwa trzynastka" ; program rozrywkowy
21:05 Europa da się lubić - Europa@com
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Kronika PŚ we florecie kobiet - Dwór Artusa PKO BP Puchar Świata we florecie kobiet GDAŃSK 2007
22:35 Pogoda
22:40 Rodzina Mulvaneyów (We were the Mulvaneys)  86'; dramat kraj prod.USA (2002)
00:15 Babski wieczór (Girls' night)  98'; film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (1996)
01:55 Matrioszki - odc.  9/10 (Matrioshki ep. 9); serial kraj prod.Belgia (2003)
02:40 Przed Wami - BIG CYC!!!; koncert
03:30 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
04:30 Zakończenie dnia

Polsat
06:00    Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50    Sidła miłości - telenowela Argentyna 2006
07:45    TV Market - magazyn reklamowy
08:00    Halo! Kasa! - teleturniej
08:55    Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00    Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00    Ambush Makeover - reality show
11:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00    Dom nie do poznania - reality show
12:55    Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45    Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50    Wydarzenia
16:15    Prognoza pogody
16:20    Interwencja - magazyn reporterów
16:35    Exclusive - program rozrywkowy
17:00    Gra w ciemno - teleturniej
18:00    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50    Wydarzenia
19:20    Sport
19:25    Prognoza pogody
19:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00    I kto to mówi 3 - komedia reż. Tom Ropolewski, wyk. John Travolta, Kirstie Alley, Olympia Dukakis, Lysette Anthony, David Gallagher, Tabitha Lupien USA 1993
21:55    Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:05    Showgirls - dramat obyczajowy reż. Paul Verhoeven, wyk. Elizabeth Berkley, Kyle MacLachlan, Gina Gershon, Glenn Plummer USA 1995
00:45    Mucha - horror SF reż. David Cronenberg, wyk. Jeff Goldblum, Geena Davis, John Getz, Joy Boushel USA 1986
02:35    Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
05:35    Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
06:45    Weronika Mars - serial kryminalny odc. 19/22 USA 2004
07:35    Firma - magazyn
08:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05    Wykręć numer - teleturniej
10:05    Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10    Detektywi: Księgowy - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:45    Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
13:30    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 770 Polska 2003
14:00    Weronika Mars - serial kryminalny odc. 20/22 USA 2004
15:00    Prawo pożądania - telenowela odc. 16/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00    Fakty - wydanie popołudniowe
16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15    Rozmowy w toku - talk show
18:25    Detektywi: Księgowy - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00    Fakty
19:30    Sport - program informacyjny
19:40    Pogoda
19:50    Uwaga! - magazyn reporterów
20:15    Superkino Shrek 2 - film animowany reż. Andrew Adamson, Kelly Asbury, wyk. USA 2004
22:15    Raport mniejszości - film SF reż. Steven Spielberg, wyk.Tom Cruise, Colin Farrell, Steve Harris, Max von Sydow, Samantha Morton, Kathryn Morris, Jessica Capshaw USA 2002
01:15    Uwaga! - magazyn reporterów
01:35    Nocne igraszki - program interaktywny
02:35    Telesklep
02:55    Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 Sztukateria, pr. kult.
06.05 KINOmaniak, nowa formuła
06.30 VIP, pr. kulturalno-rozr.
06.55 Muzyczne listy, mag. muz.
08.00 TV Market
08.30 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! odc.6, serial anim.
09.00 TV4 Pr.
09.30 Pensjonat pod różą, serial obycz., Polska 2004
10.30 Jesteś moim życiem, serial argentyński
11.35 Łowcy skarbów, odc.4
12.35 Ręce, które leczą
13.10 Express do fortuny, pr. interaktywny
15.20 Gram.Tv, pr. o grach komputerowych
15.50 Młodzieńcza miłość, telenowela, Argentyna
16.55 Polska Liga Siatkówki, mecz na żywo
19.00 Jesteś moim życiem, serial argentyński
20.00 Tok2Szok, pr. prowadzony przez Piotra Najsztuba i Jacka Żakowskiego
21.00 Gorące Hawaje, serial obycz. USA
22.00 Kości, dramat USA
23.00 Playboy
01.05 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.45 Casino Night, pr. interaktywny
03.45 Muzyczne listy, mag. muz.
04.35 FIFA Futbol Mundial, mag. piłkarski
05.00 V-max, mag. motoryzacyjny
05.20 Zakończenie programu

TVN 7
06.00 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
06.30 Telesklep 
07.30 Maraton Uśmiechu, pr. rozr. 
08.00 Kobra. Oddział specjalny, serial sens., Niemcy 
09.00 Grzesznica, telenowela 
09.55 Ostry dyżur, serial obycz.
10.55 Nash Bridges, serial sens.
11.55 Strażnik kasy, pr. rozr., live 
12.55 Telesklep 
14.15 Grzesznica, telenowela 
15.10 Maraton Uśmiechu, pr. rozr. 
16.10 Drew Carey Show, serial kom. 
16.40 Przyjaciele, serial kom. 
17.10 Ostry dyżur, serial obycz. 
18.10 Nash Bridges, serial sens., USA 
19.10 Drew Carey Show, serial kom. 
19.40 Przyjaciele, serial kom. 
20.15 Triumf odwagi, film przyg., USA 1997 
22.15 Opiekunka, horror, USA 1990 
00.15 Karty śmierci, film sens., USA 2001
02.10 Koniec programu

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Horror w Wesołych Bagniskach  82'; film TVP; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Joanna Szczepkowska, Jan Frycz, Krzysztof Kowalewski, Krystyna Feldman, Roman Kłosowski, Alosza Awdiejew, Grzegorz Damięcki, Nina Andrycz i inni; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kino krótkich filmów - Historia londyńska (The London story)  15'; film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (1980); reż.:Sally Potter; wyk.:Arthur Fincham, Dennis Greenwood, Lol Coxhill, Jacky Lansley, Dermot Murnaghan, George Yiassoumi; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rawa Blues Festival - 20 Rawa Blues Festival - Tadeusz Nalepa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Koncert na dwa fortepiany - utwory Fryderyka Chopina (Adam Makowicz i Leszek Możdżer); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 John i Yoko (John and Yoko's Year Of Peace)  51'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); Dla małoletnich od lat 12
12:55 Kino krótkich filmów - Krzyżówka (Krizovka)  4'; film animowany kraj prod.Czechosłowacja (1988); reż.:Michaela Pavlátová; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 DNA i Dolary (DNA & dollars)  47'; film dokumentalny kraj prod.Kanada (2004); reż.:David Maltby; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Gra zespół Zbigniewa Namysłowskiego; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Kino krótkich filmów - Pomoc humanitarna (Ajutoare Umanitare (tyt. ang. Help Romania))  16'; film fabularny kraj prod.Rumunia (2002); reż.:Hanno Hofer; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Wóz do Wiednia (Kocar do Vidne)  75'; film fabularny kraj prod.Czechosłowacja (1966); reż.:Karel Kachyna; wyk.:Jirí Zák, Iva Janzurová, Vladimír Ptácek, Ivo Niederle, Luděk Munzar, Zdenek Jarolímek; Dla małoletnich od lat 12
16:15 THE BEST OF... - The be/a/st of... Acid Drinkers 2; koncert; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Dietrich Fischer-Dieskau śpiewa Schuberta (Dietrich Fischer-Dieskau - Franz Schubert Recital); recital kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Na weekend ; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Awangarda Krakowska - odc.1; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Kino krótkich filmów - Krzyż i topór  13'; film dokumentalny; reż.:Bogdan Dziworski; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Socjopaci - odc. 6; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 The Plastic People of the Universe - koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Rafał Blechacz w TVP Kultura; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Co słychać - magazyn muzyczny; magazyn muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Kino krótkich filmów - Ból po utraconej nodze (Phantom Limb)  27'; dokument fabularyzowany kraj prod.USA (2005); reż.:Jay Rosenblat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Strefa - Aelita (Aelita)  81'; film science fiction kraj prod.ZSRR (1924); reż.:Yakov Protazanov; wyk.:Yuliya Solntseva, Wiera Orłowa, Pavel Pol, Nikolai Tsereteli; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Strefa - Hurricane Festival 2005 - Cypress Hill (Cypress Hill); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kino nocne - Dalekie głosy, spokojne życie (Distant voices, still lives)  80'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1988); reż.:Terence Davies; wyk.:Angela Walsh, Dean Williams, Debi Jones, Sally Davies, Susan Flanagan; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Ucisz Serca. Piosenki Zygmunta Koniecznego; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - W marcu jak w garncu; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Tylko Kaśka - Co się dzieje z Marcinem? odc. 4; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Jest takie miejsce - Nowy Sącz; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Oto jest pytanie - odc.34; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Poranek z muzyką - Rozświetlona noc - Arnold Schonberg; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonusi w Europie - Smak dźwięku; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Złotopolscy - odc. 811* - Co się komu śni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 633; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Mazury na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Polacy w Londynie - Trzy polskie róże; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Teatr TV - Skąpiec  72'; spektakl teatralny; reż.:Jan Bratkowski; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Agnieszka Suchora, Jan Kobuszewski, Jarosław Gajewski, Anna Majcher, Tomasz Budyta, Mirosława Dubrawska, Gustaw Lutkiewicz, Franciszek Pieczka, Adam Ferency; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ujek - Józef Krzeptowski cz. 1  44'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domowe przedszkole - W marcu jak w garncu; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - Krośniewice - Muzeum D. - Borkowskiego cz. I; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Złotopolscy - odc. 811* - Co się komu śni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Święta wojna - Jarnołtówek (241); Dla małoletnich od lat 12
17:40 Codzienna 2 m. 3 - odc. 6; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Zdarzyło się - Komendant Szary; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Hity satelity
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Podróż na słoniu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 633; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Polska na weekend - Mazury na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Na dobre i na złe - odc. 273 Goście z przeszłości; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (4); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Złotopolscy - odc. 811* - Co się komu śni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Życie przed tobą; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Podróż na słoniu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 633; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Polska na weekend - Mazury na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Hity satelity
03:35 Na dobre i na złe - odc. 273 Goście z przeszłości; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (4); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Święta wojna - Jarnołtówek (241); Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zdarzyło się - Komendant Szary; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Eurosport
06:30    Mistrzostwa Świata w Sapporo Finał biegu mężczyzn 4 x 10 km
08:15    Puchar Świata w Siguldzie Najważniejsze wydarzenia
08:45    Puchar Świata w Lahti Bieg indywidualny mężczyzn
10:00    Mistrzostwa Świata w Sapporo Finał biegu mężczyzn 4 x 10 km
11:30    Mistrzostwa Świata w Sapporo Kwalifikacje do konkursu na skoczni HS 100
12:30    Turniej ATP w Dubaju Półfinał
13:30    Puchar Świata w Tarvisio Slalom kobiet do kombinacji
14:15    Puchar Świata w Lahti Sprint kobiet
15:45    Turniej WTA w Doha Półfinał
17:00    Halowe Mistrzostwa Europy w Birmingham 1. dzień
20:00    Mistrzostwa Świata w Sapporo Kwalifikacje do konkursu na skoczni HS 100
21:00    Puchar Świata w Moskwie
21:30    Puchar Świata w Moskwie
22:00    European Tour w Barcelonie
23:00    Top 24 Clubs ranking klubów
23:30    YOZ
00:00    Zawody w Los Angeles
01:00    Top 24 Clubs ranking klubów
01:30    Mistrzostwa Świata w Sapporo Kwalifikacje do konkursu na skoczni HS 100
02:30    Mistrzostwa Świata w Sapporo Konkurs na skoczni HS 100
04:30    Mistrzostwa Świata w Sapporo Kwalifikacje do konkursu na skoczni HS 100

Eurosport 2
07:30    Wiadomości poranne
10:00    THW Kiel MKB Veszprém KC Liga Mistrzów ćwierćfinał rewanż
11:00    Halowe Mistrzostwa Świata w Mediolanie
12:00    Wiadomości
14:00    Colorado Mammoth Portland Lumberjax National Lacrosse League sezon zasadniczy
15:00    THW Kiel MKB Veszprém KC Liga Mistrzów ćwierćfinał rewanż
16:00    Turniej ATP w Dubaju Półfinał
17:45    Wiadomości
18:30    YOZ
19:00    Ticket To Ride Tour w Laax
19:30    Wiadomości wieczorne
20:00    Euroleague Basketball Show
20:30    Halowe Mistrzostwa Świata w Mediolanie
21:30    It's Showtime Trophy w Zwolle
23:00    Wiadomości wieczorne
23:15    Liga hiszpańska
23:45    Euroleague Basketball Show
00:15    Wiadomości
00:30    New Japan League
02:00    Wiadomości
03:00    Wiadomości weekendowe

Polsat Sport
07:00    Gala Festiwalu Filmów Sportowych
07:25    Gala Festiwalu Filmów Sportowych
07:45    4 x 10
09:00    FC Torino Cagliari Calcio Liga włoska
11:00    Gol
12:30    Krótka piłka Anna Barańska
13:00    KS PZU AZS Olsztyn KS Jastrzębski Węgiel S.A. Polska Liga Siatkówki
15:00    Puchar Świata
16:00    Puchar Świata
16:30    Krótka piłka Paweł Woicki
16:40    BKS Delecta Chemik Bydgoszcz EnergiaPro Gwardia Wrocław Polska Liga Siatkówki
19:00    Polska Białoruś Puchar Śląska kobiet
20:45    Derby County Colchester United Coca Cola Championship
22:45    Puchar Niemiec Ćwierćfinały
23:20    Ukraina Rumunia Puchar Śląska kobiet

Canal + Sport
05:30    Madagaskar
07:00    Serie A Magazyn ligi włoskiej
07:45    Primera División Magazyn ligi hiszpańskiej
08:15    Olympiakos Pireus CSKA Moskwa Euroliga TOP16
10:15    Winterthur FC Barcelona Efes Pilsen Stambuł Euroliga TOP 16
12:15    Primera División extra Magazyn ligi hiszpańskiej
12:45    Serie A Magazyn ligi włoskiej
13:30    Primera División Magazyn ligi hiszpańskiej
14:00    US Palermo AC Milan Liga włoska
15:50    Olympiakos Pireus CSKA Moskwa Euroliga TOP16
17:00    Piłkarskie Oscary 2007
19:05    Ligue 1 Magazyn ligi francuskiej
19:40    Wstęp do meczu
20:00    Cracovia Kraków Legia Warszawa Orange Ekstraklasa
22:10    Geldof w Afryce
22:40    Gwiezdne wojny IV Nowa nadzieja
01:00    Maradona złoty chłopak
02:00    Miami Heat Detroit Pistons NBA
04:50    Siostry

TVP Sport
06:25 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo ( sztafeta 4x10 km mężczyzn ) (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
08:40 Blask złota i nadziei - reportaż z Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 10 minut tylko dla siebie; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Legendy polskiego sportu - Kazimierza Górskiego szkoła charakterów, intuicji i dyplomacji; magazyn sportowy; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Birmingham 2007 (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
11:20 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo K 90 ( kwalifikacje ) (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
12:35 Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Birmingham 2007 (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
14:05 Puchar Świata w biathlonie - Lahti ( 7,5 km kobiet ) (Lahti) kraj prod.Finlandia (2007)
15:30 Jazda Nowej Generacji; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Birmingham 2007 (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
19:00 Polska Liga Hokejowa - Stoczniowiec - GKS Tychy
21:50 Z archiwum TVP - Moskwa' 80; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Trzecia tercja; magazyn hokejowy; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Calgary (Calgary) kraj prod.Kanada (2007)
00:30 Zakończenie dnia

Canal +
07:00    Minisport +
07:10    Łapu capu
07:15    Nie przegap
07:25    Diabelski młyn
08:00    Milionerzy
09:45    Titanic
11:35    Bomba zegarowa
13:10    Z pamiętnika wściekłej żony
15:15    Ostre słówka
17:15    Mieszkanie numer 12
18:50    Geldof w Afryce
19:30    Joey
20:00    Diabelski młyn
20:35    Nie przegap
20:45    Łapu capu
20:50    Minisport+
21:00    Wszystko, czego pragniesz
22:40    Szczury z supermarketu
00:20    Conan barbarzyńca
02:25    Półmrok
04:15    Jak Ostatnia Wieczerza

Canal + Film
08:30    Podwójna gra
10:30    Rycerze południowego Bronksu
12:00    Diabelski młyn
12:35    Minisport +
12:45    Łapu capu
12:50    Nie przegap
13:00    Kontrola gniewu
14:25    Paradise Now
15:55    Ujarzmić piekło
17:55    Oliver Twist
20:00    Ten dzień powrócił
21:30    Pan życia i śmierci
23:30    Wszystko, czego pragniesz
01:05    Złodziej
02:35    Oszukany
04:20    Czas surferów

HBO
06:30    Księga miłości
08:10    Chłopięca przyjaźń
09:40    Rocketman
11:15    Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę
12:50    Prawda i inne kłamstwa
14:20    Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
16:40    Dishdogz
18:10    Dziedzic maski
19:45    Cinema, cinema
20:10    HBO na stojaka! Gdzie diabeł nie może
20:40    Pięć palców
22:15    Zatańczyć w Błękitnej Iguanie
00:15    Zauroczony
01:50    Szczęśliwego Nowego Jorku
03:25    Na planie
03:55    Dziedzic maski

HBO 2
06:30    Jack Błyskawica
08:25    Oszukani
10:00    Magiczny duet
11:25    W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota
12:50    Gwiezdne wrota
13:35    Gwiezdne wrota
14:20    Porządna kobieta
15:50    Purpurowe skrzypce
17:55    Pretty Man
19:25    Daleko jeszcze?
21:00    Hollywood North
22:30    Hotel Ziemia Obiecana
00:00    Ponura tajemnica
01:40    Last Days
03:15    Prawie najlepszy
04:45    Magiczny duet

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Rybnik
08:00 Kurier; STEREO
08:04 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Z życia Kościoła
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:50 Narciarski weekend
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda
17:50 Aktualności
18:15 Wiadomości sportowe
18:25 Czwarta władza
18:55 Made in Silesia
19:15 Magazyn kulturalny
19:40 Narciarski weekend
19:45 Trening z mistrzem
19:50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:49 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Panie / panowie po przejściach - Panowie - odc. 5/8 (Grumpy Old Men / A life in the day); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Panie / panowie po przejściach - Panie - odc. 6/8 (Grumpy Old Women / Boiling poin); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Kurier; STEREO
00:50 Pogoda; STEREO
00:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Panie / panowie po przejściach - Panowie - odc. 5/8 (Grumpy Old Men / A life in the day); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Panie / panowie po przejściach - Panie - odc. 6/8 (Grumpy Old Women / Boiling poin); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier; STEREO
08:04 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Pogoda na narty
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Burzliwe tate a` tate
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda
18:05 Tematy dnia
18:10 Pogoda na narty
18:20 Burzliwe tate a` tate
18:30 Rekomendacje kulturalne
18:50 Nowe miasto
19:10 Środowisko i my
19:30 Wiara i życie
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda
22:00 Jedź bezpiecznie
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:49 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Panie / panowie po przejściach - Panowie - odc. 5/8 (Grumpy Old Men / A life in the day); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Panie / panowie po przejściach - Panie - odc. 6/8 (Grumpy Old Women / Boiling poin); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Kurier; STEREO
00:50 Pogoda; STEREO
00:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Panie / panowie po przejściach - Panowie - odc. 5/8 (Grumpy Old Men / A life in the day); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Panie / panowie po przejściach - Panie - odc. 6/8 (Grumpy Old Women / Boiling poin); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Zakończenie dnia

Extreme Sports
06:00    Cactus Garden
06:30    Cactus Garden
07:00    Red Bull Air Race 2006 Berlin
08:00    Dew Tour
09:00    The Method
10:00    Sacred Ride Snowboard Sacred Ride 2006
10:30    Boarding Pass
11:00    FIM World Motocross Championships Hiszpania
12:00    Gen:/ / ex Polska
12:30    Cactus Garden
13:00    Dew Tour
14:00    Powersports Snowmobile Tour
15:00    Sacred Ride Snowboard Sacred Ride 2006
15:30    Boarding Pass
16:00    Jack Osbourne: Adrenaline Rush
17:00    P.I.G. P.I.G. Ski
18:00    Gen:/ / ex Polska
18:30    Gen:/ / ex Polska
19:00    Jack Osbourne: Adrenaline Rush
20:00    Ride Guide Snow 2007
21:00    Rebel Events Suzuki BMX Championships 1
21:30    The Dudesons
22:00    Pro Bull Riding 2006 Las Vegas Final
23:00    Ultimate Fighting Championship
00:00    The Dudesons
00:30    Gen:/ / ex Polska
01:00    Dew Tour
02:00    IFMXF Freestyle Motocross 2005 Hamburg
02:30    IFMXF 2006 Mediolan
03:00    Rebel Events Suzuki BMX Championships 1
03:30    The Dudesons
04:00    FIA Drag Racing Champs 2006
04:30    FIA Drag Racing Champs 2006

Tele 5
06:25 Prawo do narodzin, odc. 105: serial 
06:50 Prawo do narodzin, odc. 106: serial 
07:15 Prognoza pogody
07:25 Moja piękna grubaska, odc. 101: serial 
08:25 Cyrograf, odc. 19 
09:15 Telezakupy
11:10 Zastrzelić Elizabeth: film 
12:55 Prawo do narodzin, odc. 107: serial 
13:20 Prawo do narodzin, odc. 108: serial 
13:45 Telezakupy
14:20 Brygada Acapulco, odc. 19 
15:15 Czynnik PSI, odc. 86: serial 
16:15 Cyrograf, odc. 20 
17:10 Prognoza pogody
17:20 Moja piękna grubaska, odc. 102: serial 
18:20 Brygada Acapulco, odc. 20 
19:15 Waleczne serca: serial 
19:30 Waleczne serca: serial 
19:55 Prognoza pogody
20:00 Jad: film 
21:55 Prognoza pogody
22:00 Plusy dodatnie, plusy ujemne
22:55 Zimna kalkulacja: film 
00:55 Sekrety i zdrady: film 
02:25 Rybia nocka

MTV Deutsch
06:00 Kickstart
09:00 Hot Music
12:30 Punk'd
13:30 brand: neu
14:15 MTV Next
15:15 Where My Dogs At?
15:45 Ali G – In Da USA
16:10 Newsmag
16:20 Total Request Live
17:20 MTV Newstracks
18:00 Date My Mom
19:00 MTV Made
20:00 Newsmag
20:10 MTV Noise
21:00 Flavor of Love
22:15 Hogan Knows Best
23:15 MTV Masters
00:15 South Park: serial
00:45 Drawn Together: serial
01:15 Night Videos

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.