FANDOM


TVP 1

05:05 Moda na sukces - odc. 5597 (The Bold and the Beautiful ep. 5597); serial kraj prod.USA (2009)
05:30 TELEZAKUPY
06:00 Kawa czy herbata? - 6.02, 6.08, 6.32, 6.36, 7.02, 7.07, 7.32, 7.41;
Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.05, 6.33, 7.03, 7.34
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:20 TELEZAKUPY
08:45 Tropiciele zagadek - Zagadka zaginionego kryminału, odc. 25 (The Missing Mystery Book); serial animowany kraj prod.Kanada (2007)
09:15 Domisie - Przemądrzałe Domisie; program dla dzieci
09:50 Moliki książkowe; magazyn
10:05 Tata Lew - Jajko, odc. 7 (Das Ei); serial animowany kraj prod.Niemcy (2002)
10:25 Mój przyjaciel królik - Śpiewać każdy może, odc. 25 (Sing a song); serial animowany kraj prod.Kanada (2008)
10:50 Przygody psa Cywila - odc. 7/7 Niewypały -  txt. str. 777; serial TVP
11:25 Zdrowo z Jedynką - Królestwo za oddech - przewlekła obturacyjna choroba płuc; magazyn
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Po sąsiedzku; magazyn
12:40 Smaki polskie; magazyn kulinarny
12:55 Natura w Jedynce - Rekin (Smart Sharks - Swimming With Roboshark); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003)
13:55 Galeria - odc. 23; serial obyczajowy TVP
14:25 Klan - odc. 2240 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:15 Pogoda
15:25 EUROexpress; magazyn
15:40 Glee - odc. 22 (Journey); serial kraj prod.USA (2009);
16:30 Moda na sukces - odc. 5598 (The Bold and the Beautiful ep. 5598); serial kraj prod.USA (2009)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Galeria - odc. 24; serial obyczajowy TVP
17:55 Klan - odc. 2241 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Jaka to melodia? - odc. 2374; teleturniej muzyczny
19:05 Wieczorynka - Stacyjkowo - Olga i bąbelki, odc. 48 (Bubbly Olwin); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
19:15 Zabawy z LIPPY AND MESSY; język angielski dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Hit na piątek - Mamma Mia! (Mamma Mia!); komedia kraj prod.Niemcy, USA, Wielka Brytania (2008)
22:30 Wiesz co dobre - Babel (Babel) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA, Francja, Meksyk (2006)
00:50 Kino nocnych marków - Odpowiemy ogniem - cz. 1 (Answered by Fire ep. 1) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2007)
02:20 Kino nocnych marków - Glee - odc. 22 (Journey); serial kraj prod.USA (2009)
03:00 Zagadkowa Jedynka
04:00 Zakończenie dnia

TVP 2

05:40 Dwie strony medalu - odc. 70; serial TVP
06:10 Pogoda na piątek - odc. 3; serial obyczajowy TVP
06:55 TELEZAKUPY
07:30 Na dobre i na złe - odc. 377 Konfrontacja; serial TVP
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.03, 9.06, 9.47, 10.20, 10.24
Panorama: 9:40
Pogoda: 9.00, 10.19
11:25 Obok nas; magazyn
11:55 Sztuka życia - Ilona Łepkowska
12:20 Jeden z dziesięciu - odc. 26/66 WIELKI FINAŁ; teleturniej
13:00 Sąsiedzi - odc. 131 (358) Ach, Londyn!; serial komediowy TVP
13:30 Barwy szczęścia - odc. 714 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:00 Kocham Cię, Polsko! - (71); zabawa quizowa
15:25 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 95  Dyplom z wyróżnieniem
16:00 Panorama Kraj
16:15 Pogoda
16:20 Poziom 2.0 - odc. 71; magazyn
17:20 Jeden z dziesięciu - odc. 16/68; teleturniej
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:55 Licencja na wychowanie - odc. 47 - Jaki ojciec, taki syn; serial obyczajowy TVP
19:30 Polska bez fikcji - Żyć z przeszczepem - odc. 5; cykl dokumentalny
20:10 Na dobre i na złe - odc. 475 - Narodziny; serial TVP
21:15 Kocham Cię, Polsko! - (77); zabawa quizowa
22:40 Kocham Cię, Polsko! - Extra; zabawa quizowa
22:50 Alibi na piątek - Zabójstwo z przeszłości (Race Through Time); film fabularny kraj prod.USA, Kanada (2000)
00:25 Krwiożercza małpa (Blood Monkey) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.USA (2007)
02:00 Uprowadzenie Agaty; film fabularny kraj prod.Polska (1993)
03:15 Zakończenie dnia

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:11 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:41 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:09 Pogoda

07:12 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

07:53 Twoja@sprawa

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:43 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:39 Pogoda

09:42 Serwis sportowy

09:48 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:19 Pogoda

10:21 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:45 Serwis sportowy

10:50 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:54 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:27 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:54 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:10 Raport z Polski

13:26 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:54 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:22 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:54 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:10 Raport z Polski

15:30 Serwis info

15:49 Pogoda

15:53 Serwis sportowy

16:00 Rozmowa dnia

16:15 Biznes

16:26 Pogoda

16:30 Serwis info

16:56 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Serwis info

20:10 Forum

21:00 Pogoda

21:06 Telekurier

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:17 Serwis info

22:30 Info Dziennik

23:07 Pogoda

23:15 Sportowy wieczór

23:31 Bezrybie - film dokumentalny (Wielka Brytania,2009)

00:35 Forum

01:20 Telekurier

01:40 Serwis info

01:50 Info Dziennik

02:26 Pogoda

02:28 Sportowy wieczór

02:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

03:10 Raport z Polski

03:30 Eurosąsiedzi (57)

03:42 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

03:56 Bezrybie - film dokumentalny (Wielka Brytania,2009)

04:52 Telekurier

05:11 Tajemnice III RP: Kopenhaga 2002 - Wielki Szu (19)

05:35 Raport z Polski

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 TV Market

07:30 Przygody Animków (90)

08:00 Scooby-Doo (22)

08:30 Miś Yogi (25)

08:40 Miś Yogi (26)

08:50 Miś Yogi (27)

09:00 Rodzina zastępcza plus: Gombrowicz stosowany (169)

10:00 Daleko od noszy: Trzech młodych studentów (126)

10:30 Świat według Kiepskich: Dogadzacz (201)

11:00 Malanowski i partnerzy (378)

11:30 Dopóki śmierć nas nie rozłączy 4 (62)

12:00 Doktor Oz radzi (60) - talk show

13:00 Dom nie do poznania (208) - reality show

14:00 Pierwsza miłość (1458)

14:45 Trudne sprawy (128)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (379)

17:00 Dlaczego ja? (247)

18:00 Pierwsza miłość (1459)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Wezyr (275)

20:00 Tylko taniec. Got to dance (1) - program rozrywkowy

21:35 Obcy kontra Predator - horror SF (USA,Kanada,Niemcy,Czechy,2004)

23:35 Chłopaki na bok - komediodramat (USA,Francja,1995)

02:00 Zagadkowa noc

03:00 Tajemnice losu

TVN

05:10 Uwaga!

05:25 Mango

07:30 Julia (44)

08:00 Dzień dobry TVN

11:05 Na Wspólnej (1567)

11:40 Teraz albo nigdy! (3)

12:40 Ostry dyżur (36)

13:40 Ukryta prawda (14)

14:40 Detektywi: Coś do kochania (916)

15:15 W-11 - Wydział Śledczy: Michał i Wojtek (896)

15:55 Rozmowy w toku: Mam usta w rozmiarze XXL!

16:55 Ukryta prawda (15)

17:55 Julia (45)

18:25 Detektywi: Szansa (917)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:00 Superkino: Kac Vegas - komedia (USA,Niemcy,2009)

22:05 Szukając sprawiedliwości - film sensacyjny (USA,1991)

00:05 Kuba Wojewódzki

01:05 Uwaga!

01:20 Arkana magii

02:40 Rozmowy w toku: Mam usta w rozmiarze XXL!

03:35 Nic straconego

TV4

05:05 V Max - magazyn motoryzacyjny

05:30 Mój grzech (108)

06:15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

07:20 Słoneczny patrol (41)

08:25 Dziewczyny z fortuną

09:05 TV Market

09:25 Triumf miłości (164)

10:25 Kiedy się zakocham... (156)

11:25 Kiedy się zakocham... (157)

12:25 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

13:30 V Max - magazyn motoryzacyjny

14:00 Dziewczyny z fortuną

15:00 Mój grzech (109)

16:00 Gliniarze z Melbourne 2 (2)

17:00 Kiedy się zakocham... (158)

18:00 Kiedy się zakocham... (159)

19:00 Galileo - program popularnonaukowy

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 8 (1)

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 8 (2)

22:00 Osobliwości kulturowe - serial dokumentalny (Singapur,2009)

23:00 Osobliwości kulturowe - serial dokumentalny (Singapur,2009)

00:00 Gwiazdy bez cenzury - film erotyczny

01:50 Spadkobiercy - program rozrywkowy

02:50 Spadkobiercy - program rozrywkowy

03:35 Gość "Wydarzeń"

03:45 To był dzień

04:35 To był dzień na świecie

05:00 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Muzyczny budzik - interaktywny poranek muzyczny

07:00 Burza uczuć (896)

08:00 Taki jest świat - pod lupą - program rozrywkowy

09:00 Powrót króla Rock and Rulla - film animowany (Wielka Brytania,Irlandia,1991)

11:00 Steve Irwin - łowca krokodyli (8) - serial przyrodniczy

12:00 Taki jest świat - program rozrywkowy

13:00 Pomoc domowa 5 (11)

13:30 Pomoc domowa 5 (12)

14:00 Przygoda w Egipcie - komedia (Dania,2004)

16:00 Robin Hood (18)

17:00 Medicopter (58)

18:00 Junior TV: Piotruś Pan i piraci (43)

18:30 Junior TV: Stuart Malutki (7)

19:00 Junior TV: Yogi: łowca skarbów (14)

19:30 Junior TV: Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (7)

20:00 Max Havoc: W kręgu ognia - film sensacyjny (USA,2006)

22:00 Goło i wesoło - program rozrywkowy

23:00 Paintball - thriller (Hiszpania,2009)

01:00 Z archiwum policji - serial dokumentalny

01:30 Zbrodnie niedoskonałe (2) - serial dokumentalny

02:00 Z archiwum policji - serial dokumentalny

02:30 Dyżur - serial dokumentalny

03:00 Zobacz to!

TVN Siedem

04:50 Druga strona medalu 4: Anna Przybylska (7)

05:25 Druga strona medalu 4: Weronika Marczuk (8)

05:55 Na Wspólnej (1263)

06:25 W roli głównej: Michał Wiśniewski (7) - talk show

06:55 W roli głównej: Robert Kozyra (8) - talk show

07:25 Magda M. (25)

08:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska (22)

09:25 Przyjaciele (1)

09:55 Przyjaciele (2)

10:25 Dr House (9/22)

11:25 Mango

13:00 Detektyw Monk (2/16)

14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (23)

15:00 Czerwony Orzeł 4 (18-ost.)

16:10 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (22)

17:10 Przyjaciele (3)

17:40 Przyjaciele (4)

18:10 Detektyw Monk (3/16)

19:05 Dr House (10/22)

20:00 Kino oldschool: Zew natury - film przygodowy (USA,Japonia,1995)

22:05 Kino oldschool: Wzgórze złamanych serc - dramat sensacyjny (USA,1986)

00:50 Odzyskać siebie - film obyczajowy (USA,1992)

02:45 Arkana magii

04:50 Misja Martyna - extra (7)

05:15 Zakończenie programu

TV6

10:25 Digimon (52)

10:45 Digimon (53)

11:15 You Can Dance - wersja amerykańska (35) - program rozrywkowy

12:15 Happy Hour (6) - program rozrywkowy

13:15 TV Market

13:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

15:00 Idol - wersja amerykańska (20) - program rozrywkowy

16:00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

17:05 You Can Dance - wersja amerykańska: Finał (36) - program rozrywkowy

19:00 Idol - wersja amerykańska (21) - program rozrywkowy

20:00 Sekrety dawnych budowli: Egipt (1) - serial dokumentalny

21:00 Mam talent! - wersja amerykańska (33)

22:00 Big Brother 5 - reality show

23:00 Komisarz Rex 2 (27)

00:00 Big Brother 5 - extra - reality show

00:30 Jazda Figurowa (45)

01:30 Big Brother 5 - prosto z domu - reality show

02:00 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock

11:00 Sport Flash

11:05 Piłka nożna: mecz towarzyski: Irlandia - Czechy

12:00 Sport Flash

12:05 Piłka nożna: mecz towarzyski: Irlandia - Czechy

13:00 Sport Flash

13:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

14:00 Sport Flash

14:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

15:00 Sport Flash

15:05 Piłka nożna: mecz towarzyski: Brazylia - Bośnia i Hercegowina

16:00 Sport Flash

16:05 Piłka nożna: mecz towarzyski: Brazylia - Bośnia i Hercegowina

17:00 Sport Flash

17:05 Magazyn Ligi Mistrzów piłki ręcznej

17:30 Magazyn SET

18:00 Sport Flash

18:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

19:00 Sport Flash

19:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

20:00 Sport Flash

20:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

21:00 Sport Flash

21:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

22:00 Sport Flash

22:05 Magazyn Liga

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dance Chart

07:00 Hot plota

08:00 Weekend z Jankesem

09:00 Poranny WF - program rozrywkowy

09:30 Hity na czasie

15:00 Hot plota

16:00 Top 5

16:30 Klipy Non Stop

17:00 Multipremier

17:30 ESKA Games - magazyn komputerowy

18:00 Fejslista

19:00 Gorąca 20

21:00 Dance Chart Top 20

23:00 ImprESKA

01:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne

08:20 A jeśli to miłość? - dramat obyczajowy (ZSRR,1961)

10:00 Informacje kulturalne

10:15 Kradzież - film obyczajowy (Polska,1976)

11:25 Studio Kultura - rozmowy

12:10 Informacje kulturalne

12:20 Poeta emeritus - film dokumentalny (Polska)

13:30 Rodzynki z migdałami - koncert pieśni i piosenek żydowskich (Polska,2002)

14:35 Informacje kulturalne

14:50 Wodzirej - dramat obyczajowy (Polska,1978)

16:45 Co Ty wiesz o filozofii?: Zło (9)

17:10 Ludzie filmu: Francuska Nowa Fala: amerykańskie reminiscencje - film dokumentalny (Francja,2009)

18:10 Smak czekolady - film krótkometrażowy (Polska,1982)

18:50 Henryk Szeryng - koncert (RFN,1964)

20:05 Informacje kulturalne

20:20 Chopper - dramat kryminalny (Australia,2000)

22:05 Tygodnik kulturalny

22:55 Kult Off Kino: "Chcę wstąpić do policji" (58)

23:40 Informacje kulturalne

00:05 Kino nocne: Zapomniana melodia na flet - komediodramat (ZSRR,1988)

02:10 Noc z Kazimierzem Serockim: Fantasmagoria - koncert (Polska,2010)

02:30 Noc z Kazimierzem Serockim: Fantasia elegiaca - koncert (Polska,1973)

02:55 Noc z Kazimierzem Serockim: Pianophonie - koncert (Polska,1979)

03:30 Informacje kulturalne

03:45 Pasmo kontemplacyjne

05:50 Zakończenie programu

TVP Historia

08:05 Z biegiem rzeki, z biegiem historii: Z biegiem Wilii, z biegiem lat

08:35 Sonda: Żarówa - program popularnonaukowy

09:10 Quo vadis (5/6) - serial historyczny

10:05 Ostatni partyzant Rzeczypospolitej - film dokumentalny (Polska,1996)

11:05 Polska i świat z historią w tle: Major i dziewczyna

11:30 Spór o historię. Inkwizycja - prawda i mit - debata

12:05 Jak cudne są wspomnienia: U nas na prowincji (6/7)

13:00 Kusy i inni - film dokumentalny (Polska,1994)

13:30 Polska na Madagaskar - reportaż (Polska,2008)

14:00 Ameryka. Nie dać się zabić - reportaż (Polska,2002)

14:30 Kolumbowie w kolorze feldgrau - film dokumentalny (Polska,2001)

15:20 Podróżnik: Ulice Fezu

15:40 Flesz historii (66)

16:00 Polska i świat w reportażu: Ostatnia prosta... - reportaż (Polska,2008)

16:35 Dialogi z przeszłością: Ostatni najazd na Litwę?

17:10 Z biegiem rzeki, z biegiem historii: Z biegiem Wilii, z biegiem lat

17:35 Quo vadis (6-ost.) - serial historyczny

18:30 Sonda: Wstrząs - program popularnonaukowy

19:05 Dziennik Telewizyjny - 02.03.1989

19:40 Polska i świat z historią w tle: Tajemnica podziemnego miasta - film dokumentlany

20:10 Cynga - dramat wojenny (Polska,1991)

21:50 Mistrzowie dokumentu z historią w tle: Kazimierz Karabasz

22:35 Rok Franka W. (1966-67) - film dokumentalny (Polska,1967)

23:40 Dziennik Telewizyjny - 02.03.1989

00:15 Zakończenie programu

TV Polonia

06:05 Dwie strony medalu - odc. 64; serial TVP
06:40 Egzamin z życia - odc. 111; serial TVP
07:30 Rycerze Chrystusa; reportaż
08:00 Między nami bocianami - odc. 9 - Birbonek; serial animowany
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.03, 9.06, 9.47, 10.20, 10.24
Panorama: 9:40
Pogoda: 9.00, 10.19
11:15 Polonia 24
11:50 Galeria - odc. 13; serial obyczajowy TVP
12:10 Dwie strony medalu - odc. 64 -  txt. str. 777; serial TVP
12:35 Wiadomości
12:50 M jak miłość - odc. 877; serial TVP
13:45 Wideoteka dorosłego człowieka - (9)
14:35 Złotopolscy - odc. 380* Prekursor
15:05 Kroniki X Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych - (4)
15:20 Lekarze; film dokumentalny
16:25 Cezary (Cezary); reportaż kraj prod.Australia (2009)
17:00 Galeria - odc. 13; serial obyczajowy TVP
17:30 Teleexpress
17:55 Poziom 2.0 - odc. 71; magazyn
18:55 Magazyn Medyczny - Chirurgia rekonstrukcyjna piersi
19:15 Dwie strony medalu - odc. 64 -  txt. str. 777; serial TVP
19:40 Dobranocka - Przygody kota Gotfryda - odc. 42 - Szczyt góry (Gofrette); serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
20:00 Wiadomości
20:25 Sport
20:35 Pogoda
20:45 Na dobre i na złe - odc. 470 - Dyscyplinarka; serial TVP
21:40 Opole 2009 na bis /10/; koncert
22:00 Polonia 24
22:40 Kroniki X Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych - (5)
22:55 Koniec gry -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1991)
00:15 W polskim kinie - Oscar w polskim kinie (15); magazyn
00:45 Galeria - odc. 13; serial obyczajowy TVP
01:15 Między nami bocianami - odc. 9 - Birbonek; serial animowany
01:40 Dobranocka za oceanem - Przygody kota Gotfryda - odc. 42 - Szczyt góry (Gofrette); serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
02:00 Wiadomości
02:25 Sport
02:30 Pogoda
02:35 Na dobre i na złe - odc. 470 - Dyscyplinarka; serial TVP
03:35 Polonia 24
04:15 Kroniki X Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych - (5)
04:30 Koniec gry; film obyczajowy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.