TVP 1
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót: 6:30, 7:00, 7:30,8.00,8.30; Pogoda 6:32, 7:02, 7:34,8.03,8.32
08:45 Rozmowa Jedynki; program publicystyczny
09:00 Moliki książkowe; magazyn
09:15 Królowie śródmieścia - odc. 3/13 - Kaucja; serial obyczajowy TVP
10:05 Królowie śródmieścia - odc. 4/13 - Nowe życie; serial obyczajowy TVP
10:55 Złota sobota ; widowisko rozrywkowe
11:35 Schudnij; program poradnikowy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Kurs na zysk; magazyn ekonomiczny
12:40 Plebania - odc. 1349; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1737 - txt str.777; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - odc. 1872; teleturniej muzyczny
14:05 Na własne oczy - Młodziutka staruszka  46'; dokument fabularyzowany
15:00 Wiadomości
15:05 Pogoda
15:10 Ojciec Mateusz - odc. 17 - Skarb - txt str.777; serial kryminalny TVP
16:05 Moda na sukces - odc. 4513 (The Bold and the Beautiful ep. 4728); serial kraj prod.USA (2005)
16:30 Moda na sukces - odc. 4514 (The Bold and the Beautiful ep. 4729); serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Klan - odc. 1738 - txt str.777; telenowela TVP
18:00 Plebania - odc. 1350; telenowela TVP
18:30 Jaka to melodia? - odc. 1873; teleturniej muzyczny
18:55 Gotowi na ślub - kulisy - /10/
19:00 Wieczorynka - Kajtuś - Kajtek na wielkiej zjeżdżalni, odc. 5 (Caillou and the big slide); serial animowany kraj prod.Kanada (2008)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:25 Piątkowe kino akcji - Stój, bo mamuśka strzela (Stop! or my mom will shoot) - txt str.777  83'; komedia kraj prod.USA (1992)
22:00 Miecz prawdy - odc. 5, Brennidon (Legend of the Seeker, ep. 5); serial kraj prod.USA (2008)
22:55 Wersja ostateczna (The Final Cut)  90'; film science fiction kraj prod.Kanada, Niemcy (2005)
00:40 Kino nocnych marków - Zmiana pór roku (A Change of Seasons)  97'; film fabularny kraj prod.USA (1980)
02:20 Zakończenie dnia

TVP 2
05:20 Sophie - panna młoda mimo woli - odc. 25/30 (Sophie - Braut wider Willen); serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2005)
05:50 TELEZAKUPY
06:25 Z lotu ptaka - odc. 5 (Vu du ciel - odc. 5); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2007)
07:25 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - Piórko z ogona
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg - odc 13/26 Bibi w Oriencie (Bibi Blocksberg ep. Bibi im Orient); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006)
08:10 Barwy szczęścia - odc. 129 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
08:45 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 9.45; Pogoda 9.12, 10.18
10:55 Aria z Harlemu (Harlem Aria)  95'; film obyczajowy kraj prod.USA, Niemcy (1999)
12:50 Obersalzberg - Góra Hitlera (Exploring Hitler's Mountain)  51'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005)
13:55 Córki McLeoda - odc. 119 Córka marnotrawna (McLeod's Daughters, s. 5 ep. (The prodigal daughter)); serial obyczajowy kraj prod.Australia (2005)
14:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (1); widowisko rozrywkowe
15:55 Egzamin z życia - odc. 10; serial TVP
16:45 Wideoteka dorosłego człowieka - (77)
17:20 Magazyn Ekstraklasy - Szybka piłka - kulisy
17:30 Program lokalny
18:00 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej ("Magiczne drzewo" reż. Andrzej Maleszka, "Galerianki" reż. Katarzyna Rosłaniec, Piotr Dumała)
18:30 KabareTOP - czyli Kabaretowa Lista Przebojów ; widowisko rozrywkowe
19:00 Zagadkowa blondynka - (1); zabawa quizowa
20:05 Na dobre i na złe - odc. 378 Weryfikacja; serial TVP
21:10 Kocham Cię Polsko - (17); zabawa quizowa
22:45 Panorama
23:10 Sport Telegram
23:15 Pogoda
23:25 Czas na miłość - Wyśniona namiętność (Passion of Mind)  100'; film fabularny kraj prod.USA (2000)
01:15 Smakosz 2 (Jeepers creepers II)  99'; horror kraj prod.USA (2003)
02:55 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News Odcinek: 93
7:15 Wielka wygrana Odcinek: 584
7:30 TV market
8:00 Sabrina, nastoletnia czarownica Odcinek: 96
8:30 Sabrina, nastoletnia czarownica Odcinek: 97 Sezon: 4
9:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 280
9:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 281
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 28
10:30 Daleko od noszy Odcinek: 29 Sezon: 2
11:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 98 Sezon: 3
11:30 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 17
12:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 223
13:00 Sabrina, nastoletnia czarownica Odcinek: 98 Sezon: 5
13:30 Sabrina, nastoletnia czarownica Odcinek: 99 Sezon: 5
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 957
14:45 Ostry dyżur Odcinek: 2 Sezon: 14
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 99 Sezon: 3
17:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 282
17:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 283
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 958
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Synowie, czyli po moim trupie!!! Odcinek: 1 Sezon: 2
20:00 Bruce Wszechmogący
22:00 Studio Lotto (w przerwie filmu)
22:15 Skorumpowani Odcinek: 1
23:15 Skorumpowani Odcinek: 2
0:15 Czyż nie dobija się koni?
2:55 Nagroda gwarantowana Odcinek: 310
3:55 Tajemnice losu Odcinek: 304
4:55 Zakazana kamera Odcinek: 501
5:15 Wstawaj! Gramy!

TVN
5:55 Mango Telezakupy
7:00 Granie na śniadanie
8:00 Brzydula Odcinek: 177
8:30 Dzień Dobry TVN
11:00 Na Wspólnej Odcinek: 1161 Sezon: 7
11:35 Salon gry
12:10 Mango Telezakupy
12:40 Sąd rodzinny
13:40 Detektywi
14:15 W-11 - wydział śledczy
14:55 Agenci NCIS Odcinek: 11 Sezon: 3
15:55 Rozmowy w toku
16:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
17:55 Brzydula Odcinek: 178
18:25 Detektywi
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:00 Tylko mnie kochaj
22:10 Matrix
0:55 Kuba Wojewódzki Sezon: 4
1:50 Uwaga!
2:10 Nocne granie
3:30 Rozmowy w toku
4:25 Nic straconego
5:35 Uwaga!

TVP Info Gorzów Wielkopolski
05:55 Info Poranek - w tym Serwis Info Poranek 06:00, 06:30, 07:00, 07:30; Pogoda Info 06:09,06:25,06:49,07:08, 07:25; Przegląd prasy Info 06:11,06:18,06:39,06:51,07:10, 07:17, 07:38; Serwis INFO Flesz 06:15,06:45 ; STEREO
07:45 Informacje lubuskie
08:01 Gość poranka; STEREO
08:15 Info Poranek; STEREO
08:22 Info Traffic; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:34 Info Poranek; STEREO
08:45 Prosto z lasu
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info; STEREO
09:10 Gość poranka; STEREO
09:22 Info Poranek; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:35 Info Poranek; STEREO
09:39 Serwis sportowy; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:48 Bruksela od kuchni; magazyn; STEREO
10:00 Gość poranka; STEREO
10:15 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:39 Pogoda Info; STEREO
10:45 Gość poranka; STEREO
10:55 Info Poranek; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:11 Info Dzień; STEREO
11:15 Info Świat; magazyn; STEREO
11:25 Pogoda Info; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:50 Pogoda Info; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO
12:11 Pogoda Info; STEREO
12:15 Biznes; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO
12:50 Pogoda Info; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO
13:11 Magazyn Niejadka; program poradnikowy; STEREO
13:25 Pogoda Info; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:50 Pogoda Info; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:10 Pogoda Info; STEREO
14:15 Biznes; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:50 Pogoda Info; STEREO
14:54 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:48 Pogoda Info; STEREO
15:53 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Rozmowa dnia; STEREO
16:14 Info Świat; magazyn; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:43 Pogoda Info; STEREO
16:45 Lubuska Kronika Kulturalna
17:00 Biznes na roli
17:15 Magazyn Niejadka; program poradnikowy; STEREO
17:30 Informacje kulturalne
17:41 Afisz kulturalny
17:44 Prognoza pogody
17:45 Rozmowa dnia
18:01 W oko cyklonu
18:16 Retransmisje sportowe
19:10 Informacje Lubuskie - flesz
19:15 Rozmowa dnia
19:24 Arkusz poetycki
19:26 Prognoza pogody
19:29 Pogoda Info; STEREO
19:32 Raport z Polski; STEREO
19:51 Biznes; STEREO
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:10 Forum - wydanie 77; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pogoda Info; STEREO
21:07 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:42 Pogoda Info; STEREO
21:45 Informacje lubuskie
21:51 Serwis sportowy
21:58 Prognoza pogody
22:00 Minął Dzień; magazyn; STEREO
22:31 Pogoda Info; STEREO
22:35 Pogoda dla aktywnych - .; STEREO
22:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
23:51 Pogoda Info; STEREO
00:01 12 ton - oni tam wszyscy są; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:03 Forum - wydanie 77; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:04 Minął Dzień; magazyn; STEREO
02:31 Bruksela od kuchni; magazyn; STEREO
02:38 Pogoda dla aktywnych - .; STEREO
02:43 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:53 Sportowy Wieczór; STEREO
03:15 Info Świat; magazyn; STEREO
03:26 Magazyn Niejadka; program poradnikowy; STEREO
03:37 Patrol; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:52 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:02 Info Świat; magazyn; STEREO
04:13 Minął Dzień; magazyn; STEREO
04:40 Pogoda dla aktywnych - .; STEREO
04:45 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:04 Magazyn Niejadka; program poradnikowy; STEREO
05:15 Sportowy Wieczór; STEREO
05:37 Raport z Polski; STEREO
05:54 Zakończenie dnia

TV 4
4:55 Ręce, które leczą - magazyn poradnikowy
5:15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
6:15 TV Market - magazyn reklamowy
6:50 Zbuntowani - odc. 63, Meksyk 2006
7:55 Dziewczyny fortuny - teleturniej
8:55 Nie igraj z aniołem - odc. 90, Meksyk 2008
9:55 Rodzina Serrano - odc. 24, Hiszpania 2003
11:35 mała Czarna - talk-show
12:35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13:45 Drogówka - magazyn policyjny
14:15 Dziewczyny fortuny - teleturniej
15:15 Rodzina Serrano - odc. 25, Hiszpania 2003
17:00 Hole in the Wall - program rozrywkowy, Polska 2009
18:00 Zbuntowani - odc. 64, Meksyk 2006
19:00 Nie igraj z aniołem - odc. 91, Meksyk 2008
20:00 Włatcy móch - odc. 83, Polska 2009
20:30 Selekcja - Operacja "Kotlina" - odc. 4, Polska 2009
21:05 Gliniarze z Melbourne - odc. 5, Australia 2008
22:05 Jazda Figurowa - program rozrywkowy
23:05 Ogniste studentki - film erotyczny, USA
00:50 Rok broni - thriller, USA 1991
3:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
4:00 Drogówka - magazyn policyjny
4:25 Komenda - magazyn policyjny
4:50 Zakończenie programu

TVN 7
5:25 Cena marzeń Odcinek: 33
6:15 Na Wspólnej Odcinek: 90
6:45 Inwazja Odcinek: 4
7:45 Twarzą w twarz Odcinek: 10
8:45 B jak brzydula Odcinek: 37
9:20 B jak brzydula Odcinek: 38
9:50 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 10
10:55 Telezakupy
12:35 Apetyt na kasę
13:30 Cena marzeń Odcinek: 34
14:30 Inwazja Odcinek: 5
15:25 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 3 Sezon: 2
15:55 Twarzą w twarz Odcinek: 11
16:55 B jak brzydula Odcinek: 39
17:25 B jak brzydula Odcinek: 40
18:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 1 Sezon: 2
19:05 Przyjaciele Odcinek: 10
19:35 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 4 Sezon: 2
20:05 Seks w wielkim mieście Odcinek: 14 Sezon: 6
20:40 Seks w wielkim mieście Odcinek: 15 Sezon: 6
21:15 Seks w wielkim mieście Odcinek: 16 Sezon: 6
21:50 Sześć stóp pod ziemią Odcinek: 11 Sezon: 4
23:00 K2
1:15 Go! Laski!
3:45 Zakończenie programu

TV Puls
6:00 Stacja Porankowo
8:00 Burza uczuć Odcinek: 337
9:00 Telemarket
9:30 Zdrada i miłość Odcinek: 24
10:30 Twarz Analii Odcinek: 24
11:30 Miłosny nokaut Odcinek: 24
12:30 Telemarket
13:00 Domy nie do sprzedania Odcinek: 5
13:30 Burza uczuć
14:30 Zdrada i miłość Odcinek: 25
15:30 Twarz Analii Odcinek: 25
16:30 Miłosny nokaut Odcinek: 25
17:30 Ale numer! Odcinek: 7
18:00 Gadżet i Gadżetnis Odcinek: 25
18:30 Odjazdowe zoo Odcinek: 9
18:45 Odjazdowe zoo Odcinek: 10
19:00 Flintstonowie Odcinek: 114
19:30 Piękno w twoich oczach
21:30 Ale numer! Odcinek: 8
22:00 Goło i wesoło Odcinek: 25
22:30 Szok wideo Odcinek: 5
23:30 Ktoś tu zwariował! Odcinek: 5
0:00 Od zera do bohatera Odcinek: 5
0:30 Goło i wesoło Odcinek: 25
1:00 Nocne I-granie Odcinek: 86
2:00 Puls kultury
2:30 Programy powtórkowe

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót: 6:30, 7:00, 7:30,8.00,8.30; Pogoda 6:32, 7:02, 7:34,8.03,8.32; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Rozmowa Jedynki; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 I kudłate i łaciate - odc. 1; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Dwa światy - Odc 15/26 (Spellbinder); serial przygodowy kraj prod.Polska, Australia (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Skarby nieodkryte - .; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Kultura nie zna granic - W mieście nad Dźwiną; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
10:40 Szansa na sukces - koncert laureatów 2009 ; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 1344; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1722; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Hity satelity; STEREO
13:35 Niepewność; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kocham Cię Polsko - (16); zabawa quizowa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Magazyn Ekspresu Reporterów; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Teologa zatrudnię...; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Pomorskie krajobrazy - Zrozumieć rzekę; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 I kudłate i łaciate - odc. 1; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 VI Kongres Kultury Polskiej 2009; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Kultura nie zna granic - W mieście nad Dźwiną; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Hity satelity; STEREO
18:50 Plebania - odc. 1344; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Noddy - odc. 78 - Wielki kłamczuch (The big fib); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
20:00 Sport; STEREO
20:10 Pogoda; STEREO
20:15 Klan - odc. 1722; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Wideoteka dorosłego człowieka - (77); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Na dobre i na złe - odc. 373 Szpitalne śledztwo; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 ... droga daleka przed nami...  84'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1979); reż.:Władysław Ślesicki; wyk.:Tomasz Mędrzak, Wojciech Gruca, Edmund Fetting, Emil Karewicz, Eugeniusz Kujawski, Czesław Lasota, Krzysztof Majchrzak, Dorota Stalińska; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Warszawa Singera - Justyna Steczkowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
00:10 Pogoda Info; STEREO
00:15 Skarby nieodkryte - .; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Tadeusz Drozda; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 1344; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Noddy - odc. 78 - Wielki kłamczuch (The big fib); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:05 Klan - odc. 1722; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Hity satelity; STEREO
02:40 Na dobre i na złe - odc. 373 Szpitalne śledztwo; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 ... droga daleka przed nami...  84'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1979); reż.:Władysław Ślesicki; wyk.:Tomasz Mędrzak, Wojciech Gruca, Edmund Fetting, Emil Karewicz, Eugeniusz Kujawski, Czesław Lasota, Krzysztof Majchrzak, Dorota Stalińska; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Warszawa Singera - Justyna Steczkowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Kultura nie zna granic - W mieście nad Dźwiną; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

TVS
07:00 Radio w TVS
10:00 Silesia Informacje
10:20 Telezakupy
10:50 Gwarek
11:20 Telezakupy
11:55 Propozycje do VIPO
12:15 Telezakupy
13:05 Dyżur - radio w TVS
14:00 Radio na wizji - muzyka i informacje
16:00 Silesia informacje
16:20 Premiera
16:50 Informator miejski
16:55 Made by Silesia
17:30 Pilot
17:45 Silesia Informacje
18:10 Mija dzień
18:45 Silesia Informacje
19:00 Koncert życzeń
19:30 Propozycje do listy śląskich szlagierów
20:00 Koncerty
21:00 Film prawdziwy
21:30 Silesia Informacje
22:10 Premiera
22:35 Dyżur - radio w TVS
00:00 Silesia Informacje
00:45 Premiera
01:20 Made by Silesia
01:45 Mija dzień
02:15 Silesia informacje
02:30 Usterka
03:00 Propozycje do Muzycznego Relaxu
03:15 Propozycje do listy śląskich szlagierów
03:45 Koncerty
04:45 Mija dzień
05:15 Silesia informacje (powt. wyd. gł.)
05:55 Informator miejski
06:00 Sposób na życie
06:45 Telezakupy

Tele 5
6:25 Denver, ostatni dinozaur Odcinek: 9
6:50 Denver, ostatni dinozaur Odcinek: 10
7:20 Telezakupy
8:50 Witam - pytam
8:55 Kibice Odcinek: 8
9:25 Werdykt
10:00 Kosmica TV
12:05 Komandosi Odcinek: 4
13:00 Anita Odcinek: 23
14:00 Telezakupy
14:35 Na ratunek Odcinek: 3
15:05 Co widział księżyc
16:50 Lub czasopisma
17:05 Anita Odcinek: 24
18:05 Kibice Odcinek: 9
18:35 Na ratunek Odcinek: 4
19:05 Komandosi Odcinek: 5
20:00 Pościg
21:55 Do diabła z kryminałem Odcinek: 20 Sezon: 2
22:55 Lub czasopisma
23:10 Witam - pytam
23:20 Życie kobiety niemoralnej
1:10 Erotyczna zagadka
2:40 Rybia nocka

Canal +
7:00 Łapu capu
7:10 Nie przegap
7:20 Simpsonowie Odcinek: 14 Sezon: 19
7:45 Łapu capu
8:00 Blond ambicja
9:40 Na czatach
10:30 Po prostu razem
12:10 Fahrenheit 451
14:10 Once
15:40 Przystanek Woodstock 2009
16:50 Adolf H. - Ja wam pokażę!
18:30 Superhero
20:00 Łapu capu
20:10 Simpsonowie Odcinek: 15 Sezon: 19
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
21:00 Skromupowani
23:05 Doomsday
1:00 Brudna forsa
2:45 Przebudzenie
4:10 Podróż widmo
5:25 Głosy owadów. Zapiski mumii

HBO
6:00 Ceremonia rozdania nagród Emmy 2009
8:00 Wycieczka na studia
9:20 Wolne ptaki
10:50 Pod opiekuńczą gwiazdą
12:25 Małolaty na obozie
13:50 Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert "Best of Both Worlds"
15:00 Gracie
16:35 Nigdy nie będę twoja
18:10 Kłopoty z blondynką
19:45 Cinema, cinema Odcinek: 41
20:10 Madonna: Sticky & Sweet Tour
22:15 Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
0:50 Rzeź
2:30 Ostre pieszczoty
4:05 Kolory życia

Cinemax
6:00 Rok wilka
7:35 Grób Roseanny
9:25 Nicholas Nickleby
11:35 Poza miłością
13:20 Oleanna
14:50 Kawa z gwiazdami Odcinek: 38 Sezon: 4
15:15 Amal
16:55 Pod prąd
18:25 Grób Roseanny
20:00 Carrington
22:00 Swenney Todd: denoniczny golibroda z Fleet Street
23:55 Rządy gargulców
1:25 Historia Gwen Araujo
2:55 Ostatni skok
4:40 Najście
5:35 Kawa z gwiazdami Odcinek: 15 Sezon: 4

Polsat Sport
7:00 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy - mecz 2. rundy fazy grupowej
9:10 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy - mecz 2. rundy fazy grupowej
11:20 Boks
13:30 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy - mecz 2. rundy fazy grupowej
15:40 Boks
17:50 Siatkówka mężczyzn - Memoriał Arkadiusza Gołasia - mecz o 3. miejsce
20:00 Siatkówka mężczyzn - Memoriał Arkadiusza Gołasia - mecz finałowy
22:10 Boks
0:10 Zakończenie programu

Polsat Sport Extra
3:00 Formuła 1 - Grand Prix Japonii - 1. sesja treningowa
4:30 Trans World Sport - magazyn sportowy
5:30 K.O. TV Classics - magazyn bokserski
6:30 IAAF World Atletics - magazyn sportowy
7:00 Formuła 1 - Grand Prix Japonii - 2. sesja treningowa
8:30 Magazyn sportowy
9:10 Boks
11:30 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy - mecz 2. rundy fazy grupowej
13:40 Total Rugby - magazyn sportowy
14:10 Gilette World Sport - magazyn sportowy
14:40 European Tour Weekly - magazyn golfowy
15:10 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
15:40 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy - mecz. 2 rundy fazy grupowej
17:50 Boks
20:00 Piłka nożna - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AC Fiorentina - FC Liverpool
22:10 Formuła 1 - Grand Prix Japonii - 1. i 2. sesja treningowa
0:10 Zakończenie programu

KidsCo
5:00 Titch - serial animowany, USA 1998
5:15 Wieści - serial animowany
5:30 Courduroy - serial animowany
5:55 Courduroy - serial animowany
6:20 Jass - serial dla dzieci
6:25 Babar - serial animowany, Kanada, Francja
6:50 Babar - serial animowany, Kanada, Francja
7:15 Titch - serial animowany, USA 1998
7:40 Nowe przygody Madeline - odc. 1, serial animowany, USA 1993
8:05 Nowe przygody Madeline - odc. 2, serial animowany, USA 1993
8:30 Rolie Polie Olie - serial animowany
9:00 George Niewielki - serial animowany, Kanada
9:30 George Niewielki - serial animowany, Kanada
9:55 Pelswick - serial animowany, Kanada, Chiny
10:20 Pelswick - serial animowany, Kanada, Chiny
10:45 Rodzice niezbyt chrzestni - serial animowany, USA 2001
11:15 Rodzice niezbyt chrzestni - serial animowany, USA 2001
11:40 Dennis rozrabiaka - serial animowany, USA 1986
12:05 Dennis rozrabiaka - serial animowany, USA 1986
12:30 Inspektor Gadżet - odc. 10, serial animowany, Francja 1983
12:55 Inspektor Gadżet - odc. 11, serial animowany, Francja 1983
13:20 Nastolatki z Beverly Hills - serial animowany
13:45 Nowe przygody dziewczyny z ocanu - serial animowany
14:15 Magiczne przygody Sabriny - serial animowany
14:40 Nowe przygody dziewczyny z ocanu - serial animowany
15:10 Nowe przygody dziewczyny z ocanu - serial animowany
15:40 Nowe przygody dziewczyny z ocanu - serial animowany
16:10 Sonic Underground - serial animowany
16:35 M.A.S.K. - serial animowany
17:00 100 dobrych uczynków Eddiego McDowda - serial familijny, Kanada, USA 1999
17:30 Opowieści z krypty - serial animowany
18:00 Jaskiniowiec - serial dla dzieci, Wielka Brytania 2002
19:30 S Club 7 w Los Angeles - Wielka Brytania 2000
20:00 100 dobrych uczynków Eddiego McDowda - serial familijny, Kanada, USA 1999
20:30 Opowieści z krypty - serial animowany
21:00 Jaskiniowiec - serial dla dzieci, Wielka Brytania 2002
22:30 S Club 7 w Los Angeles - Wielka Brytania 2000
23:00 Sonic Underground - serial animowany
23:30 Pięcioro dzieci i coś - serial dla dzieci, Wielka Brytania 1991
0:00 Jaskiniowiec - serial dla dzieci, Wielka Brytania 2002
1:30 S Club 7 w Los Angeles - Wielka Brytania 2000
2:00 100 dobrych uczynków Eddiego McDowda - serial familijny, Kanada, USA 1999
2:30 Opowieści z krypty - serial animowany
3:00 Jaskiniowiec - serial dla dzieci, Wielka Brytania 2002
4:30 S Club 7 w Los Angeles - Wielka Brytania 2000
4:59 Zakończenie programu

TVP Kultura
07:05 Studio Kultura - Informacje; STEREO
07:20 Rozmowy istotne - Eugenio Barba; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Chopinowskie reminiscencje - Polonez A - dur op. 40 nr 1; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Dom - odc. 19/25 - Jestem dla Ciebie niedzielą; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Bar pod młynkiem 78'; film TVP; reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Celina Przygoda-Nalepa, Elżbieta Mieleszczuk, Waldemar Otton, Tadeusz Lis, Andrzej Kondratiuk, Roman Mielczarek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Hey - List; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 O co pytają nas wielcy filozofowie - wykłady prof. Leszka Kołakowskiego - Sokrates; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Jerzy Stempowski 42'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Orfeusz w piekle XX wieku - Józef Wittlin 30'; reż.:Henryk Urbanek; Dla małoletnich od lat 7
12:30 Studio Kultura - Informacje; STEREO
12:45 Rozmowy istotne - Eugenio Barba; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Netrebko, Villazon, Domingo - koncert gwiazd (Netrebko, Villazon, Domingo); koncert kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Alibabki; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Tylko Beatrycze 129'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1975); reż.:Stefan Szlachtycz; wyk.:Mirosław Gruszczyński, Stanisław Igar, Joanna Sobieska, Hugo Krzyski, Zbigniew Zapasiewicz, Jan Nowicki, Piotr Wysocki; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Na weekend; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Na przemiał (Ea' Adat Khalk / Recycle) 77'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Holandia, Jordania (2007); reż.:Mahmoud al Massad; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Jan Ptaszyn Wróblewski ; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Pod jednym dachem - odc. 1/11 (Chalupari); serial komediowy kraj prod.Czechosłowacja (1975); reż.:Frantisek Filip; wyk.:Vladimir Mensik, Josef Vinklar, Mahulena Bocanova, Jana Hlavacova, Hana Maciuchová; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kino rosyjskie - Dworzec dla dwojga (Vokzal dlya dvoikh) 127'; film obyczajowy kraj prod.ZSRR (1982); reż.:Eldar Riazanow; wyk.:Ludmiła Gurczenko, Oleg Bazilaszwili, Nikita Michałkow, Nonna Mordjukowa; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 R. E. M. Road Movie - koncert z Atlanty (R. E. M. Road Movie - Live in Atlanta); program muzyczny kraj prod.USA (1995); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Dekalog - Jeden 53'; reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Wojciech Klata, Henryk Baranowski, Maja Komorowska, Artur Barciś, Agnieszka Brustman; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Wspaniali ludzie (Beautiful People) 103'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1999); reż.:Jasmin Dizdar; wyk.:Edward Jewesbury, Julian Firth, Charlotte Coleman; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Na weekend; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.