Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie.png


05:25 Egzamin z życia - odc. 83; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (286); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Pełnosprawni - odc. 137; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Las Story - odc. 15 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Odnawialne źródła energii - Niewyczerpalne energie - Zdrowsza biomasa; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9
08:25 Naszaarmia.pl - odc. 195; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Jaka to melodia? - odc. 3225; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Johnny English (Johnny English) -  txt. str. 777  83'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Peter Howitt; wyk.:Rowan Atkinson, Tasha de Vasconcelos, Ben Miller, John Malkovich; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Sylwestrowa Rewia Gwiazd; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Okrasa łamie przepisy - Brytyjska jagnięcina po polsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
14:10 W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości (On Her Majesty's Secret Service) -  txt. str. 777  136'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (1969); reż.:Peter Hunt; wyk.:Diana Rigg, Telly Savalas, George Lazenby; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Gdzie ci artyści szaleni, czyli benefis Majewska - Korcz /cz. 2/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Blondynka - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Każdemu kiedyś zagra orkiestra -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Hit na sobotę - Dom snów (Dream House) -  txt. str. 777  86'; thriller kraj prod.USA (2010); reż.:Jim Sheridan; wyk.:Daniel Craig, Rachel Weisz, Naomi Watts; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Płonąca pułapka (Ladder 49) -  txt. str. 777  110'; dramat kraj prod.USA (2004); reż.:Jay Russell; wyk.:John Travolta, Joaquin Phoenix, Kevin Chapman, Balthazar Getty, Jay Hernandez, Robert Patrick, Kevin Daniels, Morris Chestnut, Jacinda Barrett, Brooke Hamlin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Chicago Fire - odc. 3/24 (Chicago Fire, ep. 3, Professional Courtesy) -  txt. str. 777 kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Zimowa dziewczyna (Snow Bride)  81'; film obyczajowy kraj prod.USA (2013); reż.:Bert Kish; wyk.:George Wyner, Patricia Richardson, Jordan Belfi, Katrina Law; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Statyści  114'; komedia; reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Anna Romantowska, Krzysztof Kiersznowski, Bartosz Opania, Kinga Preis, Małgorzata Buczkowska, Łukasz Simlat, Stanisław Brudny, Dorota Chotecka, Krzysztof Stelmaszczyk, Ewa Złotowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP2 HD.png


05:05 Wolność jaguara (Jaguars born free); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Rob Sullivan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Moje wielkie cygańskie święta Bożego Narodzenia (My Big Fat Gypsy Christmas); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Claudia Webster, Lucy Wilcox, Emma Young; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1186 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Rodzinka.pl - odc. 148 "Święty spokój nie istnieje" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 A la show - Sebastian Karpiel - Bułecka; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko; STEREO, 16:9
12:45 Biegi narciarskie - Tour de Ski - Lenzerheide - 15 km /technika klasyczna ( studio ) (Puchar Świata:) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Biegi narciarskie - Tour de Ski - Lenzerheide - 15 km /technika klasyczna (Puchar Świata:) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
14:10 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko; STEREO, 16:9
14:50 Rodzinka.pl - odc. 160 "Sprzątanie" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Rodzinka.pl - odc. 161 "Zależności" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Makłowicz w podróży - Szwecja "Värmland" (117); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Moje 600 gramów szczęścia - wybrane historie odc. 3/11; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Wojciech Pszoniak, Michał Ogórek ("Rozmowy Poszczególne"); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Słowo na niedzielę; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 113; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 113; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015 - (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015 - (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Hannibal (Hannibal) -  txt. str. 777  125'; thriller kraj prod.USA (2001); reż.:Ridley Scott; wyk.:Anthony Hopkins, Julianne Moore, Gary Oldman, Giancarlo Giannini, Ray Liotta, Francesca Neri; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Włodek Pawlik TRIO - America II; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Kaliber 45 (Point 45)  93'; thriller kraj prod.USA (2007); reż.:Gary Lennon; wyk.:Milla Jovovich, Angus MacFadyen, Stephen Dorff; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
02:45 Zakończenie dnia

TVP 3 logo od 2016.jpeg


07:05 Ślizg 2015/2016 - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Radio Romans - odc. 17/32 - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Rolnik szuka żony seria II - /2/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Zima w Regionach; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
11:45 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:10 Rączka gotuje - Browar Cieszyn (nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:50 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:40 Szczęśliwego Nowego Jorku  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Diagnoza zdrowia Sposób na hemofilię; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
15:45 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Piłka i gwiazdy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:45 Europa z bliska - odc. 53 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 1200 Muzeów - odc. 1 Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym, polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Z archiwum 997 odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Kultowe rozmowy - odc. 105; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 1200 Muzeów - odc. 1 Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Zapiski Łazęgi - Kontrasty Kołobrzegu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 2.01 - 2; STEREO, 16:9
01:15 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym, polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Pogoda - 2.01 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Szczęśliwego Nowego Jorku  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rączka gotuje - Browar Cieszyn(nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Z archiwum 997 odc. 6; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
05:45 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:10 Europa z bliska - odc. 53 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Radio Romans - odc. 17/32 - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Tvp3gdansk.png


07:05 Ślizg 2015/2016 - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Radio Romans - odc. 17/32 - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Rolnik szuka żony seria II - /2/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Forum Panoramy
10:15 Reporterzy Panoramy 10:30 Historia pewnej fotografii - Chłopiec z bocianem; reportaż Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rozmowy o nadziei - Łuszczyca; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Z Archiwum Telewizji Gdańsk
11:15 Zima w Regionach; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
11:45 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:10 Rączka gotuje - Browar Cieszyn (nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:50 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:40 Szczęśliwego Nowego Jorku  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Diagnoza zdrowia Sposób na hemofilię; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
15:45 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Piłka i gwiazdy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:45 Europa z bliska - odc. 53 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 1200 Muzeów - odc. 1 Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Reporterzy Panoramy
17:45 Reportaż TVP Gdańsk - Pamiątki pielgrzymie w średniowiecznym Gdańsku; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Sam na Sam z Trusem; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Historia pewnej fotografii - Chłopiec z bocianem; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:55 Pogoda
19:00 Z Archiwum Telewizji Gdańsk
19:15 Benefis Janusza Kupcewicza; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Świat nie jest taki zły -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Gdańsk. Koniec i początek; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Nigdy nie zapomnę. Grudzień 70; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Pogoda
21:00 Wolność ma swoją przestrzeń; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Sam na Sam z Trusem; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Panorama
22:05 Panorama Sport
22:10 Pogoda
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym, polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Z archiwum 997 odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Kultowe rozmowy - odc. 105; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 1200 Muzeów - odc. 1 Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Zapiski Łazęgi - Kontrasty Kołobrzegu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 2.01 - 2; STEREO, 16:9
01:15 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym, polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Pogoda - 2.01 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Szczęśliwego Nowego Jorku  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rączka gotuje - Browar Cieszyn(nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Z archiwum 997 odc. 6; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
05:45 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:10 Europa z bliska - odc. 53 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Radio Romans - odc. 17/32 - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice logo od 2016.jpeg


07:05 Ślizg 2015/2016 - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pogoda 1 -
07:35 Męska strefa; magazyn
08:00 Radio Romans - odc. 17/32 - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Rolnik szuka żony seria II - /2/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:01 Narciarski weekend
10:12 Do teatru
10:42 Narciarski weekend
10:55 Narciarski weekend - kamerki; magazyn
11:00 Cukierneka Dziadka Benka
11:15 Zima w Regionach; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
11:45 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:10 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
12:40 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:50 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:40 Szczęśliwego Nowego Jorku  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Diagnoza zdrowia Sposób na hemofilię; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
15:45 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Piłka i gwiazdy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:45 Europa z bliska - odc. 53 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 1200 Muzeów - odc. 1 Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:32 POGODA
17:40 Odkrywanie Jury
18:00 Rączka gotuje
18:30 Aktualności
18:50 Gość Aktualności
19:02 Wieczorne wiadomości sportowe
19:18 Magazyn Meteo
19:25 Narciarski weekend - kamerki; magazyn
19:30 Serial fabularny
20:30 Dej pozór
20:55 POGODA
21:00 Rawa blues
21:30 Gość Aktualności
21:45 Aktualności Wieczorne
22:00 Sport TVP Katowice
22:10 POGODA
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda 2 -
22:45 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Nożem i widelcem - odc. 107); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Pogoda 3-
23:15 Z archiwum 997 odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Kultowe rozmowy - odc. 105; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 1200 Muzeów - odc. 1 Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Zapiski Łazęgi - Kontrasty Kołobrzegu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda 2 -
01:15 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Nożem i widelcem - odc. 107); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Pogoda 3 -
01:50 Szczęśliwego Nowego Jorku  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
04:55 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Z archiwum 997 odc. 6; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
05:45 Męska strefa; magazyn
06:10 Europa z bliska - odc. 53 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Radio Romans - odc. 17/32 - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Tvp3krakow.png


07:05 Ślizg 2015/2016 - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Radio Romans - odc. 17/32 - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Rolnik szuka żony seria II - /2/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Pogoda; STEREO, 16:9
10:01 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego - odc. 20 Do szopy, hej pasterze...; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Uwolnić Dobro - Chorągiew Krakowska ZHP 27; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Wiara i życie - Rok miłosierdzia; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Otwórzcie drzwi - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Zimowa jazda 17 - Krynica; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego - odc. 25 Tango, smutek, który sam siebie tańczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Jedź bezpiecznie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Zima w Regionach; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
11:45 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:10 Rączka gotuje - Browar Cieszyn (nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:50 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:40 Szczęśliwego Nowego Jorku  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Diagnoza zdrowia Sposób na hemofilię; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
15:45 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Piłka i gwiazdy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:45 Europa z bliska - odc. 53 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 1200 Muzeów - odc. 1 Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Pogoda; STEREO, 16:9
17:35 Rock'n'roll - Rock'n'roll w Krakowie; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:59 ŚDM - Wiadomości - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Bez krawata; STEREO, 16:9
18:17 Uwolnić Dobro - Zofia Michalska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:51 Pogoda; STEREO, 16:9
18:53 Tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
19:05 Kronika kulturalna 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:11 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego - odc. 20 Do szopy, hej pasterze...; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Parafia z sercem - odc. 126 - "Brathanki" u św. MM Kolbego w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Ślizg 2015/2016 - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:46 Pogoda na narty 2015/2016 - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:56 Zimą w Małopolsce - odc. 32; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:07 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego - odc. 38 Cicha noc; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:12 Kaplica św. Jana Pawła II w dziedzictwie solnym; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:16 Pod Tatrami -  "Przegląd wydarzeń"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Papież Jan Paweł II; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego - odc. 25 Tango, smutek, który sam siebie tańczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Filmoteka Małopolska - Plakaty Piotra Kunce z dziadkiem w tle; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:14 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego - odc. 16 Z kamienia, cynfolii i światła; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Bez krawata; STEREO, 16:9
21:32 Uwolnić Dobro - Caritas Archidiecezji Krakowskiej; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:59 Pogoda; STEREO, 16:9
22:01 Raport pogodowy 2015/2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:04 Speed 2 - odc. 1/2016; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Z archiwum 997 odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Kultowe rozmowy - odc. 105; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 1200 Muzeów - odc. 1 Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Zapiski Łazęgi - Kontrasty Kołobrzegu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 2.01 - 2; STEREO, 16:9
01:15 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym, polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Pogoda - 2.01 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Szczęśliwego Nowego Jorku  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rączka gotuje - Browar Cieszyn(nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Z archiwum 997 odc. 6; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
05:45 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:10 Europa z bliska - odc. 53 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Radio Romans - odc. 17/32 - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Tvpwarszawalogo.png


07:05 Ślizg 2015/2016 - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Radio Romans - odc. 17/32 - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Rolnik szuka żony seria II - /2/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Pogoda; STEREO, 16:9
10:02 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
10:18 Kronika Warszawska - Kronika lata 80; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:28 Święta z Alicją; STEREO, 16:9
11:13 Pogoda; STEREO, 16:9
11:15 Zima w Regionach; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
11:45 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:10 Rączka gotuje - Browar Cieszyn (nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:50 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:40 Szczęśliwego Nowego Jorku  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Diagnoza zdrowia Sposób na hemofilię; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
15:45 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Piłka i gwiazdy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:45 Europa z bliska - odc. 53 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 1200 Muzeów - odc. 1 Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Pogoda; STEREO, 16:9
17:35 Saga rodów - Ród Ruszczyców; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:54 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
18:13 Pogoda; STEREO, 16:9
18:14 Tango to znaczy...; reportaż
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:47 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:49 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Zestaw powiększony; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:40 Gwiazdy z Kabaretu Starszych Panów; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Saga rodów - Ród Ruszczyców; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:33 Ordonka; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
21:45 Telewizyjny Kurier Warszawski - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:01 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
22:04 Pogoda; STEREO, 16:9
22:05 Szkoła przetrwania; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym, polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Z archiwum 997 odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Kultowe rozmowy - odc. 105; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 1200 Muzeów - odc. 1 Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Zapiski Łazęgi - Kontrasty Kołobrzegu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 2.01 - 2; STEREO, 16:9
01:15 Naturalnie tak - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym, polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Pogoda - 2.01 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Szczęśliwego Nowego Jorku  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rączka gotuje - Browar Cieszyn(nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Felieton z regionów - Wigry zimą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Z archiwum 997 odc. 6; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
05:40 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Europa z bliska - odc. 53 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Radio Romans - odc. 17/32 - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Rybak z pasją; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

120px-Logo Polsat.svg.png


5:00 Disco gramy
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Jeźdźcy smoków (16)
8:15 Turbo Fast (17)
8:45 Scooby-Doo i brygada detektywów: Wycie psa potwora (10)
9:15 Scooby-Doo i brygada detektywów: Tajemne serum (11)
9:45 Scooby-Doo i brygada detektywów: Rycząca wściekłość (12)
10:15 Ewa gotuje (222)
10:45 Nowe szaty króla
12:20 Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna
14:45 Foto Models Poland 2015 (1)
15:20 Foto Models Poland 2015 (2)
15:45 Trudne sprawy (548)
16:45 Poznaj swoje prawa (16)
17:45 Chłopaki do wzięcia (29)
18:15 Chłopaki do wzięcia (30)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (244)
20:00 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących (1)
21:05 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących (2)
0:10 Lustra 2
2:00 Tajemnice losu

Logo-19.png


5:30 Uwaga!
5:50 Mango
7:55 Kobieta na krańcu świata: Papua. Żona wodza (4)
8:00 Dzień Dobry TVN
11:00 Na Wspólnej (2192)
11:25 Na Wspólnej (2193)
11:50 Na Wspólnej (2194)
12:15 102 dalmatyńczyki
14:10 Ugotowani: Dokładka (10)
15:05 Top Model (2)
16:05 Top Model (3)
17:05 Żony Hollywood (3)
18:00 Kuchenne rewolucje: Rzeszów, U'Bares (4)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Sylwester w Nowym Jorku
22:15 Dopóki piłka w grze
0:35 Wiosła w dłoń: Zew natury
2:20 Uwaga!
2:35 Klub Magii (1)

TV4.png


6:00 Strażnik Teksasu (83)
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Cyrkowa koleżanka (28)
7:35 Klub przyjaciół Myszki Miki: Dzień Przyjaźni (31)
8:05 Nowy Scooby-Doo: Tajemniczy Wynalazek (15)
8:55 Pies na wagę diamentów
11:15 Policjantki i policjanci (95)
12:15 Policjantki i policjanci (96)
13:15 STOP Drogówka
14:15 Skarby III Rzeszy: Święte podziemia SS (27)
14:45 Tajna historia XX wieku: Morska twierdza 1 (5)
15:25 Przygody dorastającego pogromcy smoków
17:20 Gwiezdny zaprzęg
19:00 Galileo (504)
20:00 Policjantki i policjanci (97)
21:00 Policjantki i policjanci (98)
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (70)
23:00 Pirania 3DD
0:45 Komando Foki atakuje
2:45 Interwencja
3:00 Kłamczuch (12)
4:00 Disco Polo Life (249)
5:00 Disco Polo Life (250)

TV Puls (obecne logo).jpeg


5:55 Co ludzie powiedzą?: Piknik (10)
6:30 Muppety (8/13)
7:00 Taki jest świat (339)
7:50 Stawka większa niż życie: Spotkanie (17/18)
9:00 Boso przez świat: Poganiacz słoni
9:30 Boso przez świat: Łódka pana Makarona
10:00 Boso przez świat: Mały Indianin
10:30 Boso przez świat: Życie codzienne Indian
11:00 Boso przez świat: Męska rzecz
11:30 Boso przez świat: Rozum
12:00 Attyla - pogromca imperium (1/2)
13:55 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Piękna i książę
15:05 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Księżniczka na ziarnku grochu
16:30 Lorax
18:10 Rycerz Artura
20:00 Mocne sobotnie kino: Niepokonany 3: Odkupienie
21:55 Pandorum
0:00 Piła 4
1:50 Zobacz to!: Taki jest świat (339)
2:40 Menu na miarę (2)
3:05 Dyżur (6)
3:30 Menu na miarę (3)
3:55 Dyżur (7)
4:20 Menu na miarę (4)
4:45 Z archiwum policji (9)
5:10 Menu na miarę (5)
5:35 Z archiwum policji (10)

TVN7.png


5:20 Szymon Majewski Show: Patricia Kazadi i Jarosław Kuźniar (1/15)
6:30 Męski typ: Jerzy Iwaszkiewicz (1/4)
7:05 Mango
9:10 Dwóch i pół 10 (1/23)
9:40 Kobra: Oddział specjalny 11 (1/12)
10:45 Magda M. (10-ost.)
11:50 Zaklinaczka duchów 4 (17/23)
12:50 Zaklinaczka duchów 4 (18/23)
13:50 Zaklinaczka duchów 4 (19/23)
14:50 Miś Yogi
16:35 Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
19:00 Komediowa sobota: Jak przeżyć święta
21:05 Komediowa sobota: Nowi miastowi
23:05 Turbulencja
1:15 Klub magii
3:25 Druga strona medalu: Aneta Krawczyk (1/7)
3:55 Druga strona medalu: Anna Komorowska (2/7)
4:25 Druga strona medalu: Cherie Blair (3/7)
4:55 Zakończenie programu

TV Puls 2 (od 19.07.2012).jpeg


5:25 Zaginione światy: Prawdziwy Dracula (9)
6:10 Zaginione światy: Szkocja z czasów Walecznego Serca (10)
7:05 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Błękitny ognik
8:30 Baśnie z tysiąca i jednej nocy (1/2)
10:25 Robin Hood
12:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Warownia (6)
12:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Kowal (7)
13:00 Boso przez świat: Poganiacz słoni
13:30 Boso przez świat: Łódka pana Makarona
14:00 Łowcy okazji (15)
14:30 Łowcy okazji (16)
15:00 Gwiazdy lombardu 3 (44)
15:25 Gwiazdy lombardu 3 (45)
15:50 Gwiazdy lombardu 10 (196)
16:15 Gwiazdy lombardu 10 (197)
16:45 Boso przez świat: Mały Indianin
17:05 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Tytoń (1/8)
17:45 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Na langusty (2)
18:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Trzcina cukrowa (3)
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zakazany wynalazek/Fajny wózek (13)
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Przedświąteczna gorączka (14)
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (8)
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (9)
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (10)
22:45 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (11)
23:45 Wikingowie: Wywłaszczeni (3)
0:35 Menu na miarę (1/11)
1:10 Z archiwum policji (4)
1:45 Menu na miarę (9)
2:15 Z archiwum policji (5)
2:45 Menu na miarę (3)
3:00 Z archiwum policji (6)
3:25 No problem! (9)
3:50 Dyżur 3 (34)
4:15 JRG w akcji (11)
4:40 Dyżur 3 (35)
5:05 JRG w akcji (12)

TV6 logo.svg-1-.png


6:00 Rodzina zastępcza: Czar uzależnień (203)
7:00 Taaaka ryba: Hiszpańska brzana (83)
7:30 Taaaka ryba: Morskie wynalazki (84)
8:00 Benny Hill (64)
8:35 Benny Hill (65)
9:10 Gwiezdne wojny: Wojny klonów: Tajemnica tysiąca księżyców (18)
9:40 Gwiezdne wojny: Wojny klonów: Burza nad Ryloth (19)
10:10 Scooby-Doo (7)
10:40 Scooby-Doo (8)
11:10 Garfield Show: Noc zbuntowanych urządzeń
11:30 Barbie: Księżniczka i piosenkarka
13:00 Wszystko o psach (1)
14:00 Niegrzeczny pies (6)
14:55 Frank i dżungla (1)
16:00 Australijskie rekordy Guinnessa (7)
16:30 Australijskie rekordy Guinnessa (8)
17:00 Eksperyment z rekinami
18:00 Przyjaciel Świętego Mikołaja
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 (30)
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 (31)
22:00 Mantykora: legendarny potwór
23:50 Urodzinowy prezent
1:30 Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką Łacińską: Zabójczyni staruszek (2)
2:30 Włatcy móch: Deszcze niespokojne (35)
3:00 Disco Polo Life (248)
4:00 Top 10 - lista przebojów
5:00 Top 10 - lista przebojów

Polsat Sport News.jpeg


7:00 Sport Flash
7:07 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa
9:00 Sport Flash
9:07 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
11:00 Sport Flash
11:07 Polska 2016
13:00 Sport Flash
13:07 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski Christmas Cup we Wrocławiu
15:00 Sport Flash
15:07 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski Christmas Cup we Wrocławiu
17:00 Sport Flash
17:07 Cafe Futbol
19:00 Sport Flash
19:07 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski Christmas Cup we Wrocławiu
21:00 Sport Flash
21:07 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski Christmas Cup we Wrocławiu
23:00 Sport Flash
23:07 Sportowe podsumowanie roku 2015: Koszykówka
0:00 Sport Flash
0:07 Sportowe podsumowanie roku 2015: 1. liga polska w piłce nożnej
1:00 Sport Flash
1:07 Sportowe podsumowanie roku 2015: Sporty motorowe
1:50 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
4:00 Zakończenie programu

Eska TV.jpeg


8:00 3...2...1... Start
9:00 Mówisz i masz
10:00 Polska lista
11:00 100 złotych
11:30 Hity na czasie
12:00 Miejska lista
13:00 Kamera! Akcja! Gwiazdy!
14:00 Najlepszy program
17:00 Weekend specjalny - najlepsze na karnawał
19:00 Dance Chart
20:00 Freshmix
1:00 Hity na czasie
2:00 Polska noc

Ttv.png


5:45 Blisko ludzi
6:15 Express
6:30 Nastoletnie matki. Teen mom Poland Odcinek: 1
7:00 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 11 Sezon: 2
7:30 Domówka Odcinek: 7
8:00 XL kontra XS Odcinek: 8 Sezon: 6
9:00 Ostre cięcie Odcinek: 12 Sezon: 4
9:45 Express
10:00 Pogoda
10:05 Damy i wieśniaczki Odcinek: 1 Sezon: 3
11:05 Remont w stylu Vegas Odcinek: 3 Sezon: 3
12:00 Uwaga - zły hotel Odcinek: 8
13:00 Wakacyjne koszmary Gordona Ramsay'a Odcinek: 1
14:00 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 1 Sezon: 5
14:30 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 2 Sezon: 5
15:00 Najgorszy polski kierowca Odcinek: 4
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Usterka Odcinek: 1 Sezon: 5
16:40 Na lodowym szlaku - zabójcze drogi: Andy Odcinek: 11 Sezon: 6
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 DeFacto Odcinek: 2 Sezon: 2
18:35 DeFacto Odcinek: 3 Sezon: 2
19:10 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda Odcinek: 1
19:45 Express
19:57 Pogoda
20:00 Wojny przewoźników Odcinek: 9 Sezon: 4
20:30 Wojny przewoźników Odcinek: 10 Sezon: 4
21:00 Usterka Odcinek: 1 Sezon: 3
21:30 Usterka Odcinek: 2 Sezon: 3
22:00 Najlepszy w mieście Odcinek: 5
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem Odcinek: 4 Sezon: 3
23:45 Kossakowski. Nieoczywiste Odcinek: 1
0:15 Cena rozkoszy Odcinek: 1
0:45 Kulisy płatnego seksu Odcinek: 1
1:15 Ekipa z Boom Town Odcinek: 1
1:50 Ostre cięcie Odcinek: 8 Sezon: 2
2:35 Usterka Odcinek: 17
3:05 Usterka Odcinek: 1 Sezon: 2
3:35 Martyna i kobiety świata Odcinek: 3
4:25 Endrju

Polo TV.jpeg


6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Power Play
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
10:06 Vipo Disco Polo Hity
11:00 Hit dnia
11:14 Szalone lata 90.
12:00 Hit dnia
12:14 Szalone lata 90.
12:50 Dance w Polo tv
13:00 Weekend z...
13:14 Dance w Polo tv
14:00 Weekend z...
14:14 Przeboje na czasie
15:00 Weekend z...
15:15 Top 20
16:00 Weekend z...
16:14 Koncert w Polo TV
17:30 Disco Star
19:00 Disco Polo Live
19:50 Profesorre Toplalala
20:24 Video Mix Sierockiego
22:12 Dyskoteka Polo tv
23:00 Hit dnia
23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka.jpeg


6:00 Disco gramy
7:00 Mamuśki (15)
7:30 Graczykowie: Dobra dziewczynka (25)
8:00 Daleko od noszy: Rafał rzucił Dorotę (110)
8:30 Daleko od noszy: Las Vegas w promocji (111)
9:00 Czyja wina? (19)
10:00 Czyja wina? (20)
11:00 Czyja wina? (21)
12:00 Czyja wina? (22)
13:00 Ewa gotuje (158)
13:30 Ewa gotuje (159)
14:00 Ostatni skok Gangu Olsena
16:00 Daleko od noszy 2: Kto jest kim naprawdę (6)
16:30 Daleko od noszy 2: Ciocia Munia (7)
17:05 Podróż życia: Sycylia (9)
17:45 Podróż życia: Gruzja (10)
18:20 Dziki (2)
19:10 Dziki (3)
20:00 Na krawędzi 2 (12)
21:00 Na krawędzi 2 (13)
22:00 Świat według Kiepskich: Dom zły (462)
22:30 Świat według Kiepskich: Klituś Bajduś (463)
23:00 Zgniłe jaja
1:00 Mamuśki (24)
1:30 Na rybę (18)
2:00 Gra w ciemno (165)
3:00 Awantura o kasę (21)
4:00 Dobranoc ATM (4)
4:30 Czas na kulturę (1)
5:00 Wstawaj! Gramy!

Telewizja Trwam.png


8:00 Informacje dnia
8:15 Boże Narodzenie chłopca stajennego
8:40 Kolędy i pastorałki
8:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:55 Sanktuarium Maryjne Rywałd Królewski
9:40 Boże Narodzenie w Indiach
10:00 Informacje dnia
10:15 Myśląc ojczyzna
10:30 Święty na każdy dzień
10:35 Opowieść wigilijna
11:00 Kropelka radości
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Nadzieja zranionych serc
13:35 Święty na każdy dzień
13:40 Dać trochę ciepła
14:00 Historia królowej Estery Odcinek: 9
14:50 Kolędy i pastorałki
15:00 Tam gdzie gwiazda goreje
15:30 Podróż do domu Ojca
16:00 Informacje dnia
16:10 W naszej rodzinie
17:00 Z Parlamentu Europejskiego
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:30 Spotkanie z Magdą Buczek
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Ocalić od zapomnienia
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Cuda Jezusa Odcinek: 3
23:00 Nie oplataj mnie śmierci
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia
1:00 Anioł Pański
1:05 Święty na każdy dzień
1:15 Rozmowy niedokończone
2:30 Spotkanie z Magdą Buczek
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Ocalić od zapomnienia
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 W naszej rodzinie
5:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
6:00 Cuda Jezusa Odcinek: 3
7:00 Tam gdzie gwiazda goreje
7:30 Podróż do domu Ojca

Stopklatkatv.jpg


6:00 Prywatna historia kina (9)
6:40 Sherlock Holmes i tajna broń
8:00 Jest sprawa...
9:55 Samochodzik i templariusze: Po przygodę (1/5)
10:35 Samochodzik i templariusze: Fałszywy brodacz (2)
11:20 Stawka większa niż życie: Wiem, kim jesteś (1/12)
12:30 Stawka większa niż życie: Ściśle tajne (2)
13:50 Zaginiony świat (15)
14:45 Zaginiony świat (16)
15:45 Wiedźmin: Dzieciństwo (1/13)
16:50 Wiedźmin: Nauka (2)
18:00 Wirus apokalipsy
20:00 Podwójne uderzenie
22:10 Nowokaina
0:20 Zdążyć przed czasem
2:20 Drakula
4:50 Skąd się bierze ból
5:40 Gównojady
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV logo 2015.jpg


6:00 Wehikuł czasu
6:10 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na wędkarskim poligonie (1)
6:40 Kołowrotek: Belona (3)
7:10 Misja natura: Kurze grzędy (1)
7:40 Maszyny - Jak to działa? (9)
8:15 Sąsiedzi: Rowerzyści (66)
8:25 Sąsiedzi: Glazura (67)
8:35 Sąsiedzi: Podłoga (68)
8:50 Sąsiedzi: Malowanie rynny (69)
9:00 Pod lupą (4)
9:30 Wajrak na tropie: W stepie szerokim (4)
10:00 Ziemia - Przyroda zaskakuje: Równiny (1)
11:00 Mroźna planeta: Zima (5)
12:00 Troje uczonych wchodzi do baru: Wulkany i krochmal (3)
13:00 Zbuduj sobie chatę: Chata nad jeziorem (2)
14:00 Niezwykła broń: Tajny sprzęt operacji normandzkiej (1)
15:00 Tajemnice Biblii: W poszukiwaniu Arki Przymierza (2)
16:00 Nagie miasto: Desert City - Dubai (1)
17:00 Stalin w kolorze
18:00 Mordercze przeprawy: Birma (29)
18:30 Wielkie konstrukcje: John Deere (3)
19:00 Poszukiwacze złota: Noc po ciężkim dniu (5)
20:00 Wyścigi uliczne w Los Angeles
21:00 Ponad Chinami (2)
22:00 Kto zabił Rasputina?
23:00 Edukacja seksualna (1)
0:00 Cesar Millan: mój kochany pitbull
1:00 S jak szpieg: Pułkownik Ryszard Kukliński (1)
1:30 Prepersi - gotowi na wszystko: Czym jest prepering? (1)
2:00 Tajemnice historii: Sekretne państwo Polaków (9)
2:30 Tajemnice historii: Husaria - postrach Europy (11)
3:00 Copernicus (12)
3:30 Lista Fokusa: Najskuteczniejsze metody poszukiwania pracy (41)
4:00 Lista Fokusa: Najdziwniejsze dyscypliny sportu (2)
4:30 Życie Bałtyku: Wieloryby, delfiny i morświny (7)
5:00 S jak szpieg: Jerzy Pawłowski (2)
5:30 Misja natura: Zatoka Pucka i Półwysep Helski (2/12)

TVP ABC.jpeg


05:30 Maks i Ruby - Gwiazdka Maksa, odc. 10 (Max's Christmas); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Kulisy - Charakteryzatorka; magazyn kulturalno-społeczny; Bez ograniczeń wiekowych; Błękitek spodziewa się niezwykle ciekawego gościa. Chociaż jego praca jest widoczna w teatrze, to miejsce pracy tej osoby jest bardzo tajemnicze. O kulisach charakteryzacji opowie pani Tosia Pawluczuk.
06:05 Kłopoty Pogodziaków - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Noksu - Mój przyjaciel Noksu, odc. 23 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Masza i niedźwiedź - Ruch koniem, odc. 28 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 26 - Pożar w Parlamencie ("Le petit Roi Macius" ep. "Pin - pon Pin - Pon""); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Miś Uszatek - Choinka, odc. 51; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Przypadki zwierzojeża - Duże jest piękne, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 15 Nowy Rok; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 47 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Podróże do bajek - odc. 5 - O rybaku; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Misiowanki - Piżamowe przyjęcie, odc. 8 (The slumber party); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Domisie malują; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 47; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Stacyjkowo - Kołysanka dla Cezarego, odc. 38 (Rock - A - Bye Chatsworth); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Littlest Pet Shop - Światła, kamera, mangusta, odc. 13 (Lights, Camera, Mongoose!); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Kangurek Hip-Hop - odc. 7 Żubr; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Noksu - Mój przyjaciel Noksu, odc. 23 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Noksu - Śnieżynka, odc. 38 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Mali światowcy - odc. 25 Jak i kiedy bawią się w różnych krajach?; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Opowieści Nowego Testamentu - Panie, ja wierzę, odc. 6 (Lord, I believe); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 15 Nowy Rok; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kulisy - Pszczelarz; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych; Pierniczki tak pięknie pachną i smakują, ale dlaczego pszczoły mają w tym swój udział. Tę zagadkę pomoże rozwiązać Błękitkowi gość programu, Sławomir Bakier, który jest pszczelarzem.
11:45 Listonosz Pat zostaje klaunem (Postman Pat Clowns Around); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - Co się stało z Czajnikiem?; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Kacper i Emma: najlepsi przyjaciele (Karsten og Petra blir bestevenner); Film familijny kraj prod.Norwegia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Stacyjkowo - Kołysanka dla Cezarego, odc. 38 (Rock - A - Bye Chatsworth); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Przypadki zwierzojeża - Niezłe ziółko, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Noksu - Śnieżynka, odc. 38 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Noksu - Przyjaciel w potrzebie, odc. 24 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Masza i niedźwiedź - Hit sezonu, odc. 29 (One Hit Wonder) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 49 -  JM; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Kangurek Hip-Hop - odc. 8 Bóbr; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Mali światowcy - odc. 5; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Masz wiadomość! - odc. 45 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Bąblandia - Grzyb odc. 7; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tu mówią zwierzęta odc. 2 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Noksu - Myślę o innych, odc. 39 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Noksu - Łowienie ryb, odc. 40 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nela Mała Reporterka - odc. 23 Spacer po dnie morza -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Przyjaciele lasu - odc. 45 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Przygody kota detektywa; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Bąblandia - Kameleon odc. 11; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Janosik - Janosik i magiczny napój, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Podróże do bajek - odc. 1 - O królewnie, która spać nie mogła; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Listonosz Pat i żołnierzyki (Postman Pat and the Toy Soliders); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - Konkurs talentów, odc. 9 (The talent show); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Słoń Beniamin - Beniamin i dom duchów, odc. 25 (Benjamin Blümchen und die Geisterbahn); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Uczynny Hugo, odc. 39 (Helpful Hodge); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Littlest Pet Shop - Na czele z Buttercream, odc. 14 (Topped with Buttercream); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli Cała Polska Czyta dzieciom - Chichotek Echo; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:25 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Zasiedliny; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Bajeczki Maszy - Śnieżynka, odc. 9 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Duże dzieci - (56); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Legwany morskie z Galapagos (Dragon of the Galapagos: Marine Iguanas); film dokumentalny kraj prod.Japonia (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:50 Niejadki i inne przypadki - odc. 27; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Magiczne drzewo - odc. 3 - Kredka -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:40 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Zakończenie dnia

TVP Kultura 2015 logo.png


07:35 Afisz kulturalny
08:10 Style życia - Design - Odkurzacz Hoover 150 (L 'Aspirateur Hoover 150); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Fundacja -  txt. str. 777  104'; komediodramat; reż.:Filip Bajon; wyk.:Jan Nowicki, Maciej Stuhr, Elżbieta Jarosik, Agata Kulesza, Jerzy Trela, Kinga Preis, Zbigniew Lesień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Antek  49'; film TVP; reż.:Wojciech Fiwek; wyk.:Ryszarda Hanin, Wacław Kowalski, Aleksander Fogiel, Ludwik Benoit, Michał Pietrzak, Andrzej Machalski; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Cappuccino z książką (II, odc. 4); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Pomniki historii - Kórnik; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Dokument tygodnia - Uczę się Ameryki (I Learn America); film dokumentalny kraj prod.USA (2013); reż.:Jean-Michel Dissard, Gitte Peng; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Boy (Boy); komedia kraj prod.Nowa Zelandia (2010); reż.:Taika Waititi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Drżące trąby; film animowany; reż.:Natalia Brożyńska; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Rytuał; film animowany; reż.:Zbigniew Czapla; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - reportaż 8; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Wodzirej -  txt. str. 777  104'; film obyczajowy; reż.:Feliks Falk; wyk.:Jerzy Stuhr, Jerzy Kryszak, Edward Hulewicz, Tadeusz Huk, Renata Kretówna, Bogusław Linda, Monika Niemczyk, Halina Wyrodek; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Legendy rocka - Abba (Abba); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Bilet do kina - Pragnienie miłości (Despues de Luca)  97'; dramat kraj prod.Francja, Meksyk (2012); reż.:Michel Franco; wyk.:Tessa Ia, Hernán Mendoza, Tamara Yazbek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Morrissey 25 - koncert (Morrissey 25: Live); koncert kraj prod.USA (2013); reż.:James Russel; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Kino nocne - Raj: wiara (Paradies: Glaube)  108'; film obyczajowy kraj prod.Francja, Niemcy, Austria (2012); reż.:Ulrich Seidl; wyk.:Maria Hofstatter, Nabil Saleh, Natalya Baranova, Rene Rupnik; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
01:20 Demakijaż  111'; film obyczajowy; reż.:Maria Sadowska, Anna Maliszewska, Dorota Lamparska; wyk.:Anita Jancia, Jan Wieczorkowski, Adam Woronowicz, Krzysztof Stroiński, Magdalena Cielecka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Bilet do kina - Pragnienie miłości (Despues de Luca)  97'; dramat kraj prod.Francja, Meksyk (2012); reż.:Michel Franco; wyk.:Tessa Ia, Hernán Mendoza, Tamara Yazbek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Zakończenie dnia

TVPH on screen 2014-present.gif


06:50 Wiadomości - 2.01.1990; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Jak to działa - odc. 35 Elektrownia atomowa -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Powrót Krzyża; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /37/ - "Sen o Warszawie" - Czesław Niemen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 237 (s. 4, odc. 18) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 237 (s. 4, ep. 18)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Tajemnice, zamki i podziemia - Amerikan bomber; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Wystawy na Boże Narodzenie (The Windows of Christmas); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); reż.:Didier Fassio; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z Historią" - Koncert galowy ZFF 2015; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Ludzie rzeki - Le Colorado 1/2 (Le gens du Fleuve /The People of the River); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Morat Ait Habbouche; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Szerokie tory - Jeden dzień z życia przedsiębiorcy na Ukrainie; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wielka Gra; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Koło historii - Moja dusza należy do Polski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Spór o historię - Dlaczego króla Kazimierza nazywamy Wielkim?; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Cafe Historia - Koronacja Orła; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Encyklopedia II wojny światowej - Armia Czerwona cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:20 Koło historii - Historia brudu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Imperium miłości - odc 9 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Były sobie odkrycia - Maria Skłodowska - Curie (Etait Une Fois... Les Dcouvreurs); serial animowany kraj prod.Francja (1992); reż.:Albert Barille; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Mocarz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /8/ - "Kwiaty we włosach" - Czerwone Gitary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Twierdza Zamość -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Powrót Odysa - 12/12 (Odysseus); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:35 Encyklopedia II wojny światowej - Armia Czerwona cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:10 Antek puka do raju; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Magowski; Dla małoletnich od lat 16
00:10 Tagebuch. Dziennik dr. Hansa Franka; film dokumentalny; reż.:Danuta Kępczyńska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Był bunt (Był bunt); film dokumentalny kraj prod.Polska, Katar (2013); reż.:Małgorzata Kozera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Blisko, coraz bliżej - odc. 2 Przyjadę na ślub. Rok 1870; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Tajemnice, zamki i podziemia - Amerikan bomber; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Zakończenie dnia

TVP Polonia.png


06:10 Barwy szczęścia - odc. 1309; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Barwy szczęścia - odc. 1310; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 1311 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Barwy szczęścia - odc. 1312 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2014 - Neo - Nówka i goście; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
11:20 Och, Karol 2 -  txt. str. 777  102'; komedia; reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Ojciec Mateusz - odc. 123 - Napad (seria X odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Na dobre i na złe - odc. 612 - Alibi -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Tadeusz Różewicz - Twarze; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kulturalni PL - (278); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (289); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1176 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Swinging with Sinatra Jarek Wist & Krzysztof Herdzin Big Band; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Podróże na burzowej chmurze - Kawa Babujagi, odc. 1 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ratownicy - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Warszawa -  txt. str. 777  104'; film fabularny; reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, Dominika Ostałowska, Lech Mackiewicz, Agnieszka Grochowska, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Bujakiewicz, Bartosz Żukowski, Witold Wieliński, Sławomir Grzymkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Rozmowy poSzczególne - z Wojciechem Pszoniakiem rozmawia Michał Ogórek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (289); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1176 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Podróże na burzowej chmurze - Kawa Babujagi, odc. 1 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ratownicy - odc. 3/13; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Warszawa  104'; film fabularny; reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, Dominika Ostałowska, Lech Mackiewicz, Agnieszka Grochowska, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Bujakiewicz, Bartosz Żukowski, Witold Wieliński, Sławomir Grzymkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko
06:20 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka.png


06:00 Humor w odcinkach - Święta wojna - Teatroman (311); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Rozrywka Retro - MUZYKA MAŁEGO EKRANU: Grażyna Łobaszewska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Rozrywka Retro - Muzyka Małego Ekranu: Czesław Niemen; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Śpiewające fortepiany - (76); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Pianobus Tomka Stroynowskiego odc. 4 Warmia i Mazury; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Sztuka życia - odc. 92 Alicja Resich - Modlińska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /3/ - "Grande Valse Brillante" - Ewa Demarczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /11/ - "Ogrzej mnie" - Michał Bajor; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Życie to Kabaret - Bajki według Kabaretu Moralnego Niepokoju - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Hity kabaretu - (18) - Mowa nienawiści i inne hity Kabaretu Czesuaf; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 A la show - (32) - Adam Nowak; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Żołnierskie dzieje ziemniaka -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 45; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc 4 Mariachi -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Latający Klub 2 na Nowy Rok; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /32/ - "C'est la vie - Paryż z pocztówki" - Andrzej Zaucha; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /56/ - "Cicha woda" - Zbigniew Kurtycz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Hity kabaretu - (19) - Portfel i inne hity Kabaretu Łowcy. B; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rolnik szuka żony seria II - /1/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 I kto to mówi? - (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Postaw na milion - odc. 104; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Złoto dezerterów -  txt. str. 777  117'; komedia; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Paranienormalni Tonight - (8) Patrycja Markowska; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Śpiewające fortepiany - (78); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Tylko dla dorosłych - (odc. 14); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:20 Oczywiście - odc. 9; program satyryczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kabaretowa Mapa Polski - IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kabaretowa Mapa Polski - IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kabaretowa Mapa Polski - IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Rozrywka Retro - Muzyka Małego Ekranu: Czesław Niemen; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Rozrywka Retro - MUZYKA MAŁEGO EKRANU: Grażyna Łobaszewska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zakończenie dnia

TVP Info.png


05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Świat i ludzie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:50 Puenta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:15 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:31 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:51 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Kapitalny program; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:43 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 INFO Newsroom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Sportowa Sobota; STEREO, 16:9
00:05 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:30 INFO Newsroom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:58 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
02:15 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:10 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Puenta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9
05:32 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zakończenie dnia

TVP HD - Logo.jpeg


07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (54) - Kava - a nie kawa -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Makłowicz w podróży - jeden przepis - Tunezja - Kurczak po berberyjsku; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 49 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 50 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rodzinka.pl - odc. 13 "Rodzicielskie rozterki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 14 "Marzenia Kacperka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 15 "Hazard" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Makłowicz w podróży - jeden przepis - Rumunia - Kapusta po szklersku; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Stawka większa niż życie - odc. 17/18 - Spotkanie -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:55 Stawka większa niż życie - odc. 18/18 - Poszukiwany gruppenführer Wolf -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Rodzinka.pl - odc. 158 "Nowe życie" sezon 7; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Rodzinka.pl - odc. 91 "Kobiety górą"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 O mnie się nie martw - s. III odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Na dobre i na złe - odc. 619 - Kłamca -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 M jak miłość - odc. 1182 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 M jak miłość - odc. 1183 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Na sygnale - odc. 43 "Pozory mylą" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Na sygnale - odc. 44 "Sytuacja podbramkowa" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Szansa na Sukces - Andrzej Piaseczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Ranczo - odc. 108 (seria IX, odc. 4) - Gambit geniusza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Pianista (The Pianist) -  txt. str. 777  142'; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Drzazgi -  txt. str. 777  105'; film obyczajowy; reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Karolina Piechota, Antoni Pawlicki, Marcin Hycnar, Krzysztof Ogłoza, Michał Pieczatowski, Marcin Łuczak, Agnieszka Judycka, Jacek Braciak, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Paradoks - odc. 4 Tajemnica spowiedzi; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 KFPP Opole - 52 KFPP Opole 2015 - Muzyczna biografia - 90 lat Polskiego Radia cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Strefa 3D - Bali - Rafa Koralowa; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Zakończenie dnia

SK TVPSER.png


06:00 Na sygnale - odc. 35 "Halloween"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Czterej pancerni i pies - odc. 20/21 - Brama; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Czterej pancerni i pies - odc. 21/21 - Dom -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:45 Dziewczyny do wzięcia -  txt. str. 777  45'; film TVP; reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Jan Mateusz Nowakowski, Jan Stawarz, Ewa Szykulska, Ewa Pielarz, Regina Regulska, Zbigniew Buczkowski, Jadwiga Chojnacka, Jan Himilsbach, Iga Cembrzyńska, Stanisław Mikulski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Ranczo - odc. 87 (seria VII, odc. 9) - Ciężka ręka prawa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Ranczo - odc. 88 (seria VII, odc. 10) - Koniec świata w Wilkowyjach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Rodzinka.pl - odc. 45 "Magda" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Rodzinka.pl - odc. 46 "Nie ma czasu do stracenia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Rodzinka.pl - odc. 47 "Halloween" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 3 "Donosy i kontrole" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Ojciec Mateusz - odc. 182 - Krew z krwi (Ojciec Mateusz XIV odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Ranczo - odc. 89 (seria VII, odc. 11) - Czas konspiry -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Ranczo - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Ranczo - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 7/15 - Kuzynka, czyli powrót do źródeł -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 4 "Sztuka czyszczenia kryształów" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 O mnie się nie martw - s. III odc. 5/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Ojciec Mateusz - odc. 183 - Siłownia (Ojciec Mateusz XIV odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ojciec Mateusz - odc. 184 - Sekretny układ (Ojciec Mateusz XIV odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777  44'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Artur Barciś, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Agnieszka Pawełkiewicz, Violetta Arlak, Bogdan Kalus; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Rodzinka.pl - odc. 161 "Zależności" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Na sygnale - odc. 72 "Roszada"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Sprawiedliwi - odc. 1/7 - Plac Napoleona -  txt. str. 777  44'; serial TVP; reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Marta Chodorowska, Zofia Tomaszewska - Charewicz, Wojciech Solarz, Krzysztof Stroiński, Anna Dereszowska, Borys Szyc, Jakub Mazurek, Cezary Morawski, Katarzyna Gniewkowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Prokurator - odc. 2/10; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Krew z krwi - odc. 8/8; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:30 Rodzinka.pl - odc. 49 "Jesienny blues" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Sport HD.jpeg


08:00 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - 1/2 F (1) (Turniej Mubadala World Tennis Championships - 1/2 F (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
09:20 Legia Mistrzów. 20 lat minęło...; STEREO, 16:9
09:35 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships 1/2 F (2) (Turniej Mubadala World Tennis Championships 1/2 F (2)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
11:00 Piłka nożna - Barca TV TV (23/2016) - Liga Hiszpańska: FC Barcelona - Betis Sevilla; STEREO, 16:9
13:25 Piłka nożna - Barca TV (23/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
14:00 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - mecz o 3 miejsce (Turniej Mubadala World Tennis Championships - mecz o 3 miejsce) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ (Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
18:15 Pełnosprawni -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Tenis ziemny - WTA Finals Singapur: S. Halep - A. Radwańska (WTA Finals Singapur: S. Halep - A. Radwańska) kraj prod.Szwajcaria (2015); STEREO, 16:9
20:15 Sportowe wydarzenia 2015; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - mecz o 3 miejsce (Turniej Mubadala World Tennis Championships - mecz o 3 miejsce) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Sportowa Sobota; STEREO, 16:9, Na żywo
23:20 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ (Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
00:55 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.