FANDOM


Linia 6: Linia 6:
   
 
TV Polonia<br />06:25 Korona królów - odc 152 -  (N); telenowela historyczna TVP<br />06:55 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny<br />07:10 A to polski właśnie... - Pleonazmy; felieton<br />07:15 Pytanie na śniadanie<br />11:00 Ostatnia akcja -  (N)  87'; komedia sensacyjna<br />12:30 Wiadomości<br />12:45 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP<br />13:20 Korona królów - kulisy serialu II sezon<br />13:40 Szansa na sukces. Opole 2020 - Finał; widowisko muzyczne<br />15:05 Szansa na sukces. Opole 2020 - Finał; widowisko muzyczne<br />15:45 Wiadomości<br />15:55 Korona królów - odc 293 -  (N); telenowela historyczna TVP<br />16:25 Wschód - Maluczka Polska na Bukowinie; magazyn<br />16:50 A to polski właśnie... - SMS; felieton<br />17:00 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny<br />17:20 Historia jednego obrazu - /134/ "Portret księcia Piotra Birona w całej postaci" - Friedrich Hartmann Barisien; felieton<br />17:30 Teleexpress -  (N)<br />17:55 Gra słów. Krzyżówka - /70/ -  (N); teleturniej<br />18:25 Racja stanu - (176)<br />18:55 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP<br />19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020)<br />19:45 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 8 - Wciągające zajęcie; serial animowany<br />19:50 Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - Dziecięce sprawy - O hipopotamie i małpce; widowisko kameralne<br />20:00 Wiadomości<br />20:30 Pogoda<br />20:35 Sport<br />20:45 Pitbull - odc. 25 -  (N); serial policyjny TVP<br />21:45 Polonia 24<br />22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa<br />22:20 Halo Polonia; magazyn<br />23:10 Focus on Poland - (252)<br />23:30 Wilno. Po drugiej stronie świata.<br />23:45 Turystyczna Jazda - odc. 98 Region Vidzeme<br />24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas - /138/; magazyn<br />00:30 Korona królów - odc 293 -  (N); telenowela historyczna TVP<br />01:00 Wschód - Maluczka Polska na Bukowinie; magazyn<br />01:25 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny<br />01:40 A to polski właśnie... - Pleonazmy; felieton<br />01:45 A to polski właśnie... - SMS; felieton<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 8 - Wciągające zajęcie; serial animowany<br />02:00 Wiadomości -  (N)<br />02:30 Sport<br />02:35 Pitbull - odc. 25 -  (N); serial policyjny TVP<br />03:20 Historia jednego obrazu - /134/ "Portret księcia Piotra Birona w całej postaci" - Friedrich Hartmann Barisien; felieton<br />03:30 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP<br />04:05 Polonia 24<br />04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa<br />04:40 Halo Polonia; magazyn<br />05:25 Racja stanu - (176)<br />05:55 Focus on Poland - (252)<br />06:10 Zakończenie programu
 
TV Polonia<br />06:25 Korona królów - odc 152 -  (N); telenowela historyczna TVP<br />06:55 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny<br />07:10 A to polski właśnie... - Pleonazmy; felieton<br />07:15 Pytanie na śniadanie<br />11:00 Ostatnia akcja -  (N)  87'; komedia sensacyjna<br />12:30 Wiadomości<br />12:45 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP<br />13:20 Korona królów - kulisy serialu II sezon<br />13:40 Szansa na sukces. Opole 2020 - Finał; widowisko muzyczne<br />15:05 Szansa na sukces. Opole 2020 - Finał; widowisko muzyczne<br />15:45 Wiadomości<br />15:55 Korona królów - odc 293 -  (N); telenowela historyczna TVP<br />16:25 Wschód - Maluczka Polska na Bukowinie; magazyn<br />16:50 A to polski właśnie... - SMS; felieton<br />17:00 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny<br />17:20 Historia jednego obrazu - /134/ "Portret księcia Piotra Birona w całej postaci" - Friedrich Hartmann Barisien; felieton<br />17:30 Teleexpress -  (N)<br />17:55 Gra słów. Krzyżówka - /70/ -  (N); teleturniej<br />18:25 Racja stanu - (176)<br />18:55 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP<br />19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020)<br />19:45 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 8 - Wciągające zajęcie; serial animowany<br />19:50 Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - Dziecięce sprawy - O hipopotamie i małpce; widowisko kameralne<br />20:00 Wiadomości<br />20:30 Pogoda<br />20:35 Sport<br />20:45 Pitbull - odc. 25 -  (N); serial policyjny TVP<br />21:45 Polonia 24<br />22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa<br />22:20 Halo Polonia; magazyn<br />23:10 Focus on Poland - (252)<br />23:30 Wilno. Po drugiej stronie świata.<br />23:45 Turystyczna Jazda - odc. 98 Region Vidzeme<br />24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas - /138/; magazyn<br />00:30 Korona królów - odc 293 -  (N); telenowela historyczna TVP<br />01:00 Wschód - Maluczka Polska na Bukowinie; magazyn<br />01:25 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny<br />01:40 A to polski właśnie... - Pleonazmy; felieton<br />01:45 A to polski właśnie... - SMS; felieton<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 8 - Wciągające zajęcie; serial animowany<br />02:00 Wiadomości -  (N)<br />02:30 Sport<br />02:35 Pitbull - odc. 25 -  (N); serial policyjny TVP<br />03:20 Historia jednego obrazu - /134/ "Portret księcia Piotra Birona w całej postaci" - Friedrich Hartmann Barisien; felieton<br />03:30 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP<br />04:05 Polonia 24<br />04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa<br />04:40 Halo Polonia; magazyn<br />05:25 Racja stanu - (176)<br />05:55 Focus on Poland - (252)<br />06:10 Zakończenie programu
  +
  +
Polsat<br />06:00 Nowy dzień z Polsat News<br />09:00 Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny<br />09:30 Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny<br />10:00 Dzień, który zmienił moje życie - serial paradokumentalny<br />11:00 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny<br />12:00 Gliniarze - serial paradokumentalny<br />13:00 Trudne sprawy - serial paradokumentalny<br />14:00 Pierwsza Miłość - serial obyczajowy<br />14:45 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny<br />15:50 Wydarzenia - program informacyjny<br />16:10 Pogoda<br />16:15 Interwencja - program interwencyjny<br />16:30 Na ratunek 112 - serial paradokumentalny<br />17:00 Gliniarze - serial paradokumentalny<br />18:00 Pierwsza Miłość - serial obyczajowy<br />18:50 Wydarzenia - program informacyjny<br />19:20 Sport<br />19:25 Pogoda<br />19:30 Świat według kiepskich - serial komediowy<br />20:00 Cztery wesela - program rozrywkowy<br />21:00 Miłość na zamówienie - film romantyczny<br />23:10 Spadkobiercy - film dramatyczny<br />01:40 Gray's Anatomy: Chirurdzy - serial kryminalny<br />02:35 Gray's Anatomy: Chirurdzy - serial kryminalny<br />03:35 Tajemnice Losu - program interaktywny<br />04:55 Disco gramy! - program muzyczny<br />05:40 Telezakupy - TV Okazje
  +
  +
TVN<br />04:50 Uwaga! - program interwencyjny<br />05:45 Mango - Telezakupy<br />06:20 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy<br />07:20 Doradca smaku - program kulinarny<br />07:30 Dzień Dobry TVN - pogram poranny<br />11:00 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny<br />12:00 Szkoła - serial paradokumentalny<br />13:00 19+ - serial paradokumentalny<br />13:30 19+ - serial paradokumentalny<br />14:00 Ugotowani - program kulinarny<br />15:00 Szpital - serial paradokumentalny<br />16:00 Szkoła - serial paradokumentalny<br />17:00 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy<br />18:00 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny<br />19:00 Fakty - program informacyjny<br />19:35 Sport<br />19:45 Pogoda<br />19:49 Raport smogowy<br />19:50 Uwaga! - program interwencyjny<br />20:10 Doradca smaku - program kulinarny<br />20:15 Na Wspólnej - serial obyczajowy<br />20:55 Milionerzy - teleturniej<br />21:30 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy<br />22:30 Jump Streat 21 - film komediowy<br />00:40 MasterChef - reality-show<br />02:05 Klinika bez Tajemnic - program urodowy<br />03:00 Uwaga! - program interwencyjny<br />03:25 NOC Magii - program interaktywny
   
 
TVP ABC<br />04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 21 W krainie Indian -  (N) (AD); magazyn<br />04:50 ALCHEMIK - odc. 2 CHEMILUMINESCENCJA -  (N) (AD); magazyn<br />05:05 Domisie - Bo o rzeczy warto dbać -  (JM); program dla dzieci<br />05:35 Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41; serial animowany<br />05:50 Baśnie i bajki polskie - odc. 18 - Złota jabłoń -  (N); film animowany<br />06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 - Gwiazdor filmowy; serial animowany<br />06:15 Reksio - Reksio sadownik, odc. 33; serial animowany<br />06:30 Misiowanki - odc. 21 Zajęcie na lato (The summer job); serial animowany kraj prod.Kanada (2002)<br />07:00 Smerfy - Jajeczna przygoda malarza, odc. 252 (Painter's Egg - Celent Adventure); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)<br />07:30 Heidi - Dama w czerwieni, odc. 51 (The Lady in Red); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)<br />07:55 Ernest i Celestyna - We dwoje najlepiej, odc. 25 (A deux c'est mieux); serial animowany kraj prod.Francja (2015)<br />08:10 Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41; serial animowany<br />08:25 Super Wings - Latający smok, odc. 82 (The Dragon Flies) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)<br />08:40 Masza i niedźwiedź - Boże, chroń królową, odc. 75 (.); serial animowany kraj prod.Rosja (2016)<br />08:50 Bella i Sebastian - Wielka susza, odc. 46 (The Great Thirst); serial animowany kraj prod.Francja (2017)<br />09:05 Robot Trains - Alf da radę!, odc. 71 (Alf Can Do It!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017)<br />09:20 Buli - Buli lunatykiem, odc. 68 (Bouli Somnambule); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)<br />09:30 Domisie - Czary mary, rabarbary -  (JM); program dla dzieci<br />10:00 Przygody Bolka i Lolka - Wycieczka kajakiem, odc. 33; serial animowany<br />10:15 ALCHEMIK - odc. 2 CHEMILUMINESCENCJA -  (N) (AD); magazyn<br />10:30 Nasze zwierzaki - Papużki faliste, odc. 14 (BUDGIES); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016)<br />10:50 YooHoo na ratunek - Wielbłąd dwugarbny, pustynny listonosz, odc. 33 (Two - Humped Camel, the Desert Messenger); serial animowany kraj prod.Włochy (2018)<br />11:05 Wiking Tappi - Talenty Tappiego, odc. 13; serial animowany<br />11:20 Super Wings - Śniegowa kula, odc. 86 (Snow On The Go) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)<br />11:35 Miś Uszatek - Wrotki, odc. 74; serial animowany<br />11:45 Masza i niedźwiedź - Do usług, odc. 60 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016)<br />12:00 Domisie - Bo o rzeczy warto dbać -  (JM); program dla dzieci<br />12:30 Smerfy - Najdroższa mumia, odc. 234 (Mummy Dearest); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)<br />13:00 Figu Migu - odc. 12 Przyjaciel; program dla dzieci<br />13:05 Świnka Peppa, seria V - Żółw, odc. 5 (Naughty Tortoise, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)<br />13:15 Świnka Peppa, seria V - Konik złotogrzywy, odc. 4 (Dorsey twinkle toes, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)<br />13:25 Łowcy smoków - Witaj książę z bajki, odc. 25 (Welcome, Prince Charming); serial animowany kraj prod.Francja, Niemcy, Luksemburg (2007)<br />13:55 Dora i przyjaciele - , odc. 39 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014)<br />14:20 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... buty do biegania, odc. 49 (The Day Henry Met... Running Shoes); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017)<br />14:30 ALCHEMIK - odc. 2 CHEMILUMINESCENCJA -  (N) (AD); magazyn<br />14:45 Masza i niedźwiedź - Idą Święta, odc. 3 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012)<br />14:55 To Timmy! - Timmy potrzebuje kąpieli, odc. 18 (Timmy Needs A Bath); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)<br />15:10 Rescue Bots Academy - Policyjny duet, odc. 39 (.); serial animowany kraj prod.USA (2019)<br />15:25 Dinotrux - Taran, odc. 16 (Battering ram); serial animowany kraj prod.USA (2015)<br />15:50 Inspektor Gadżet - Kurzy nokaut, odc. 19 (A Hole in One); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015)<br />16:05 Królik Bugs - Szalona kolejka górska, odc. 22 (Amusement Pork); serial animowany kraj prod.USA (2015)<br />16:30 Inazuma Eleven - Inazuma Japan, ostatnia bitwa, odc. 122 (INAZUMA JAPAN, FINAL BATTLE) kraj prod.Japonia (2008)<br />17:00 Nowe przygody Piotrusia Pana - Wodna wróżka, odc. 47 (The Water Fairy); film animowany kraj prod.Francja (2010)<br />17:25 Nasze zwierzaki - Żółw, odc. 15 (TORTOISE); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016)<br />17:45 YooHoo na ratunek - Odważna agama, odc. 34 (The Brave Frill - necked Lizard); serial animowany kraj prod.Włochy (2018)<br />18:05 My Little Pony, seria VII - Siostrzana miłość, odc. 6 (Forever Filly); serial animowany kraj prod.USA (2019)<br />18:30 Trolle: Impreza trwa! - Piankoflowa Wróżka / Tańcz Dużego, odc. 34 (Marshtato Fairy/Do the Biggie); serial animowany kraj prod.USA (2018)<br />19:00 Wieczorynka - Heidi - Swatki, odc. 52 (The Matchmakers); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)<br />19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Kolor czerwony to ważna rzecz, odc. 11 (Seeing Red); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012)<br />19:30 Wieczorynka - Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41; serial animowany<br />19:40 Wieczorynka - Super Wings - W górę i w dół, odc. 115 (Ups and Downs); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019)<br />19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Karolinka i kłopoty z wymową; widowisko kameralne<br />20:05 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014)<br />20:10 Sąsiedzi - Kataklizm, odc. 102 (Kalamita); serial animowany kraj prod.Czechy (2018)<br />20:25 Metalions - Dawne więzi, odc. 24 (Bonds); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018)<br />20:40 Ronja, córka zbójnika - Dzikie konie, odc. 20 (With the Wild Horses); serial animowany kraj prod.Japonia (2015)<br />21:10 Power Rangers - Beast Morphers - Przyjaciel, odc. 7 (A Friend Indeed) kraj prod.USA (2019)<br />21:35 Siódme niebo, seria I - Siedmioro wystarczy, odc. 13 (Seven is Enough); serial komediowy kraj prod.USA (1998)<br />22:25 Jak to działa - odc. 168 Sen -  (N) (JM); magazyn<br />23:00 Stawiam na Tolka Banana - odc. 2/7 Karioka -  (N); serial TVP<br />23:35 Janka - odc. 2 - Spełnione marzenie (Spełnione marzenie) -  (N); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1989)<br />04:25 Zakończenie dnia
 
TVP ABC<br />04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 21 W krainie Indian -  (N) (AD); magazyn<br />04:50 ALCHEMIK - odc. 2 CHEMILUMINESCENCJA -  (N) (AD); magazyn<br />05:05 Domisie - Bo o rzeczy warto dbać -  (JM); program dla dzieci<br />05:35 Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41; serial animowany<br />05:50 Baśnie i bajki polskie - odc. 18 - Złota jabłoń -  (N); film animowany<br />06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 - Gwiazdor filmowy; serial animowany<br />06:15 Reksio - Reksio sadownik, odc. 33; serial animowany<br />06:30 Misiowanki - odc. 21 Zajęcie na lato (The summer job); serial animowany kraj prod.Kanada (2002)<br />07:00 Smerfy - Jajeczna przygoda malarza, odc. 252 (Painter's Egg - Celent Adventure); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)<br />07:30 Heidi - Dama w czerwieni, odc. 51 (The Lady in Red); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)<br />07:55 Ernest i Celestyna - We dwoje najlepiej, odc. 25 (A deux c'est mieux); serial animowany kraj prod.Francja (2015)<br />08:10 Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41; serial animowany<br />08:25 Super Wings - Latający smok, odc. 82 (The Dragon Flies) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)<br />08:40 Masza i niedźwiedź - Boże, chroń królową, odc. 75 (.); serial animowany kraj prod.Rosja (2016)<br />08:50 Bella i Sebastian - Wielka susza, odc. 46 (The Great Thirst); serial animowany kraj prod.Francja (2017)<br />09:05 Robot Trains - Alf da radę!, odc. 71 (Alf Can Do It!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017)<br />09:20 Buli - Buli lunatykiem, odc. 68 (Bouli Somnambule); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)<br />09:30 Domisie - Czary mary, rabarbary -  (JM); program dla dzieci<br />10:00 Przygody Bolka i Lolka - Wycieczka kajakiem, odc. 33; serial animowany<br />10:15 ALCHEMIK - odc. 2 CHEMILUMINESCENCJA -  (N) (AD); magazyn<br />10:30 Nasze zwierzaki - Papużki faliste, odc. 14 (BUDGIES); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016)<br />10:50 YooHoo na ratunek - Wielbłąd dwugarbny, pustynny listonosz, odc. 33 (Two - Humped Camel, the Desert Messenger); serial animowany kraj prod.Włochy (2018)<br />11:05 Wiking Tappi - Talenty Tappiego, odc. 13; serial animowany<br />11:20 Super Wings - Śniegowa kula, odc. 86 (Snow On The Go) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)<br />11:35 Miś Uszatek - Wrotki, odc. 74; serial animowany<br />11:45 Masza i niedźwiedź - Do usług, odc. 60 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016)<br />12:00 Domisie - Bo o rzeczy warto dbać -  (JM); program dla dzieci<br />12:30 Smerfy - Najdroższa mumia, odc. 234 (Mummy Dearest); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)<br />13:00 Figu Migu - odc. 12 Przyjaciel; program dla dzieci<br />13:05 Świnka Peppa, seria V - Żółw, odc. 5 (Naughty Tortoise, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)<br />13:15 Świnka Peppa, seria V - Konik złotogrzywy, odc. 4 (Dorsey twinkle toes, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)<br />13:25 Łowcy smoków - Witaj książę z bajki, odc. 25 (Welcome, Prince Charming); serial animowany kraj prod.Francja, Niemcy, Luksemburg (2007)<br />13:55 Dora i przyjaciele - , odc. 39 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014)<br />14:20 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... buty do biegania, odc. 49 (The Day Henry Met... Running Shoes); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017)<br />14:30 ALCHEMIK - odc. 2 CHEMILUMINESCENCJA -  (N) (AD); magazyn<br />14:45 Masza i niedźwiedź - Idą Święta, odc. 3 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012)<br />14:55 To Timmy! - Timmy potrzebuje kąpieli, odc. 18 (Timmy Needs A Bath); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)<br />15:10 Rescue Bots Academy - Policyjny duet, odc. 39 (.); serial animowany kraj prod.USA (2019)<br />15:25 Dinotrux - Taran, odc. 16 (Battering ram); serial animowany kraj prod.USA (2015)<br />15:50 Inspektor Gadżet - Kurzy nokaut, odc. 19 (A Hole in One); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015)<br />16:05 Królik Bugs - Szalona kolejka górska, odc. 22 (Amusement Pork); serial animowany kraj prod.USA (2015)<br />16:30 Inazuma Eleven - Inazuma Japan, ostatnia bitwa, odc. 122 (INAZUMA JAPAN, FINAL BATTLE) kraj prod.Japonia (2008)<br />17:00 Nowe przygody Piotrusia Pana - Wodna wróżka, odc. 47 (The Water Fairy); film animowany kraj prod.Francja (2010)<br />17:25 Nasze zwierzaki - Żółw, odc. 15 (TORTOISE); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016)<br />17:45 YooHoo na ratunek - Odważna agama, odc. 34 (The Brave Frill - necked Lizard); serial animowany kraj prod.Włochy (2018)<br />18:05 My Little Pony, seria VII - Siostrzana miłość, odc. 6 (Forever Filly); serial animowany kraj prod.USA (2019)<br />18:30 Trolle: Impreza trwa! - Piankoflowa Wróżka / Tańcz Dużego, odc. 34 (Marshtato Fairy/Do the Biggie); serial animowany kraj prod.USA (2018)<br />19:00 Wieczorynka - Heidi - Swatki, odc. 52 (The Matchmakers); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)<br />19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Kolor czerwony to ważna rzecz, odc. 11 (Seeing Red); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012)<br />19:30 Wieczorynka - Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41; serial animowany<br />19:40 Wieczorynka - Super Wings - W górę i w dół, odc. 115 (Ups and Downs); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019)<br />19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Karolinka i kłopoty z wymową; widowisko kameralne<br />20:05 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014)<br />20:10 Sąsiedzi - Kataklizm, odc. 102 (Kalamita); serial animowany kraj prod.Czechy (2018)<br />20:25 Metalions - Dawne więzi, odc. 24 (Bonds); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018)<br />20:40 Ronja, córka zbójnika - Dzikie konie, odc. 20 (With the Wild Horses); serial animowany kraj prod.Japonia (2015)<br />21:10 Power Rangers - Beast Morphers - Przyjaciel, odc. 7 (A Friend Indeed) kraj prod.USA (2019)<br />21:35 Siódme niebo, seria I - Siedmioro wystarczy, odc. 13 (Seven is Enough); serial komediowy kraj prod.USA (1998)<br />22:25 Jak to działa - odc. 168 Sen -  (N) (JM); magazyn<br />23:00 Stawiam na Tolka Banana - odc. 2/7 Karioka -  (N); serial TVP<br />23:35 Janka - odc. 2 - Spełnione marzenie (Spełnione marzenie) -  (N); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1989)<br />04:25 Zakończenie dnia

Wersja z 21:12, kwi 26, 2020

TVP 1
05:25 Jaka to melodia? - odc. 4229; teleturniej muzyczny
06:20 Przysięga - odc. 79 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019)
07:05 Elif s.III - odc. 636 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2014)
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda poranna
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Korona królów - odc 309 -  (N); telenowela historyczna TVP
09:20 Ranczo s.VII - odc. 81 (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  (N); serial obyczajowy TVP
10:15 Komisarz Alex s.VI - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Z zimną krwią -  (N); serial kryminalny TVP
11:05 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 246 (Ojciec Mateusz XIX odc. 8) - Polowanie na jelenie -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
12:00 Wiadomości
12:15 Agrobiznes
12:35 Agropogoda; magazyn
12:35 Rok w ogrodzie Extra; magazyn
12:50 Natura w Jedynce - Planeta lasów. Strażnicy rzeki (Jungle Planet. Guardians of the River, Danube Floodplain Forest) -  (N); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2017)
13:20 Natura w Jedynce -  Planeta lasów. Tropikalny raj (Jungle Planet. A Tropical Eden. American Jungles); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2017)
14:00 Elif s.III - odc. 637 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2014)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 ALARM!; magazyn
15:35 Gra słów. Krzyżówka - /76/ -  (N); teleturniej
16:05 Przysięga - odc. 80 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019)
17:00 Teleexpress -  (N)
17:20 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4230; teleturniej muzyczny
18:00 Klan - odc. 3582 -  (N); telenowela TVP
18:30 Korona królów - odc 310 -  (N); telenowela historyczna TVP
18:55 Jeden z dziesięciu - 16/112; teleturniej
19:25 Sport -  (N)
19:30 Wiadomości -  (N)
20:05 Pogoda -  (N)
20:10 ALARM!; magazyn
20:35 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 213 (Ojciec Mateusz XVII odc. 1) - Odkupienie -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
21:30 Sprawa dla reportera -  (N)
22:25 Magazyn śledczy Anity Gargas - /138/; magazyn
23:00 Magazyn kryminalny 997; magazyn
23:50 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat - Pismo, pismo i po człowieku; talk-show
00:35 Labirynt - odc. 1/7 (s. 2) (Labyrint 2, 1 dil); serial kryminalny kraj prod.Czechy (2017)
01:45 Komisja morderstw - odc. 4/12 - Niezłomny -  (N); serial TVP
02:40 Sprawa dla reportera -  (N)
03:40 Magazyn śledczy Anity Gargas - /138/; magazyn
04:15 Notacje - Roman Kłosowski. Najlepszy wygląd; cykl dokumentalny
04:30 Zakończenie dnia

TVP 2
04:40 Koło fortuny - odc. 282 ed. 5; teleturniej
05:15 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 10 W pojedynkę (Familie Dr Kleist ep. Im Alleingang); serial kraj prod.Niemcy (2004)
06:10 Operacja Zdrowie - Udary mózgu; magazyn medyczny
06:40 Familiada - odc. 2378; teleturniej
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Panorama
11:05 Pogoda
11:10 Pytanie na śniadanie Extra
11:25 Rodzinka.pl s.III - odc. 63 'Bal maturalny" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
11:55 Barwy szczęścia - odc. 2163 -  (N); serial obyczajowy TVP
12:30 Koło fortuny - odc 615 ed. 7; teleturniej
13:05 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (74); reality show
13:40 Na sygnale - odc. 223 "W co ty się chłopie pakujesz?" -  (N); serial fabularyzowany TVP
14:10 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019; koncert
15:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 37 Niesnaski (Familie Dr Kleist ep. Verstimmungen); serial kraj prod.Niemcy (2009)
16:00 Koło fortuny - odc. 656 ed. 7; teleturniej
16:35 Familiada - odc. 2383; teleturniej
17:10 Więzień miłości - odc 211 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2016)
18:00 Panorama -  (N)
18:20 Pogoda
18:35 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019; koncert
19:30 Barwy szczęścia - odc. 2163 -  (N); serial obyczajowy TVP
20:00 Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 143 - "Tajemnice Iwony"; felieton
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2164 -  (N); serial obyczajowy TVP
20:40 Filmowe czwartki - Wiesław Kot - odc. 6; felieton
20:45 Filmowe czwartki - Wielkie oczy (Big Eyes) -  (N)  101'; film obyczajowy kraj prod.USA, Kanada (2014)
22:45 Zdradzona (Lover Betrayed, A)  85'; thriller kraj prod.USA (2017)
00:25 Zimne światło dnia (Cold Light of the Day, The) -  (N)  89'; thriller kraj prod.USA (2012)
02:00 Zaginiona - odc. 6 (Disparue, La ep. 6) kraj prod.Francja (2015)
02:55 Art Noc - Koncert Noworoczny z Wiednia 2020 (Koncert Noworoczny z Wiednia 2020 - transmisja cz. 2); koncert kraj prod.Austria (2020)
04:25 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 1200 Muzeów  - Opowieść o krakowskich kolekcjach szopkarskich; reportaż
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM)
09:10 Pogoda - 02.01 - 1
09:15 Niecodziennik - Muzyczne metamorfozy
09:30 Rączka gotuje -  Cafe Katowitz; magazyn kulinarny
10:00 Wymarzona miłość - odc. 96 (Erkenci Kus); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018)
11:00 Pograniczni; reportaż
11:35 W tyle wizji; program publicystyczny
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM)
12:30 Ultra Agata; reportaż
13:00 Moja Praca; magazyn
13:35 Agrobiznes
13:50 Agropogoda; magazyn
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:05 Meandry uczuć - odc 11 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016)
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM)
16:25 Pogoda - 02.01 - 2
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia
17:00 Astronarium - 90 - Pochodzenie pierwiastków; magazyn
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Korona królów - odc 310 -  (N); telenowela historyczna TVP
20:30 Rączka gotuje -  Cafe Katowitz; magazyn kulinarny
21:00 Twój Wybór; program publicystyczny
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM)
22:20 Echa dnia
22:45 Pogoda - 02.01 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn
23:00 ALARM!; magazyn
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny
24:00 W tyle wizji
00:45 Prokurator - odc. 10/10 -  (N); serial kryminalny TVP
01:35 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Krzemionki; reportaż
01:50 Meandry uczuć - odc 12 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016)
02:45 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - Duszniki Zdrój; reportaż
02:55 Kryminalna Siódemka; magazyn
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy
03:45 Echa dnia
04:05 Agrobiznes
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM)
05:00 Rączka gotuje -  Cafe Katowitz; magazyn kulinarny
05:30 Gra słów. Krzyżówka - /76/ -  (N); teleturniej
05:55 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:25 Korona królów - odc 152 -  (N); telenowela historyczna TVP
06:55 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny
07:10 A to polski właśnie... - Pleonazmy; felieton
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Ostatnia akcja -  (N)  87'; komedia sensacyjna
12:30 Wiadomości
12:45 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP
13:20 Korona królów - kulisy serialu II sezon
13:40 Szansa na sukces. Opole 2020 - Finał; widowisko muzyczne
15:05 Szansa na sukces. Opole 2020 - Finał; widowisko muzyczne
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - odc 293 -  (N); telenowela historyczna TVP
16:25 Wschód - Maluczka Polska na Bukowinie; magazyn
16:50 A to polski właśnie... - SMS; felieton
17:00 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny
17:20 Historia jednego obrazu - /134/ "Portret księcia Piotra Birona w całej postaci" - Friedrich Hartmann Barisien; felieton
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /70/ -  (N); teleturniej
18:25 Racja stanu - (176)
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020)
19:45 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 8 - Wciągające zajęcie; serial animowany
19:50 Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - Dziecięce sprawy - O hipopotamie i małpce; widowisko kameralne
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Pitbull - odc. 25 -  (N); serial policyjny TVP
21:45 Polonia 24
22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa
22:20 Halo Polonia; magazyn
23:10 Focus on Poland - (252)
23:30 Wilno. Po drugiej stronie świata.
23:45 Turystyczna Jazda - odc. 98 Region Vidzeme
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas - /138/; magazyn
00:30 Korona królów - odc 293 -  (N); telenowela historyczna TVP
01:00 Wschód - Maluczka Polska na Bukowinie; magazyn
01:25 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny
01:40 A to polski właśnie... - Pleonazmy; felieton
01:45 A to polski właśnie... - SMS; felieton
01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 8 - Wciągające zajęcie; serial animowany
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport
02:35 Pitbull - odc. 25 -  (N); serial policyjny TVP
03:20 Historia jednego obrazu - /134/ "Portret księcia Piotra Birona w całej postaci" - Friedrich Hartmann Barisien; felieton
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP
04:05 Polonia 24
04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
04:40 Halo Polonia; magazyn
05:25 Racja stanu - (176)
05:55 Focus on Poland - (252)
06:10 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Nowy dzień z Polsat News
09:00 Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny
09:30 Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
12:00 Gliniarze - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza Miłość - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - program informacyjny
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja - program interwencyjny
16:30 Na ratunek 112 - serial paradokumentalny
17:00 Gliniarze - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza Miłość - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - program informacyjny
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według kiepskich - serial komediowy
20:00 Cztery wesela - program rozrywkowy
21:00 Miłość na zamówienie - film romantyczny
23:10 Spadkobiercy - film dramatyczny
01:40 Gray's Anatomy: Chirurdzy - serial kryminalny
02:35 Gray's Anatomy: Chirurdzy - serial kryminalny
03:35 Tajemnice Losu - program interaktywny
04:55 Disco gramy! - program muzyczny
05:40 Telezakupy - TV Okazje

TVN
04:50 Uwaga! - program interwencyjny
05:45 Mango - Telezakupy
06:20 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
07:20 Doradca smaku - program kulinarny
07:30 Dzień Dobry TVN - pogram poranny
11:00 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny
12:00 Szkoła - serial paradokumentalny
13:00 19+ - serial paradokumentalny
13:30 19+ - serial paradokumentalny
14:00 Ugotowani - program kulinarny
15:00 Szpital - serial paradokumentalny
16:00 Szkoła - serial paradokumentalny
17:00 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
18:00 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - program informacyjny
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:49 Raport smogowy
19:50 Uwaga! - program interwencyjny
20:10 Doradca smaku - program kulinarny
20:15 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20:55 Milionerzy - teleturniej
21:30 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
22:30 Jump Streat 21 - film komediowy
00:40 MasterChef - reality-show
02:05 Klinika bez Tajemnic - program urodowy
03:00 Uwaga! - program interwencyjny
03:25 NOC Magii - program interaktywny

TVP ABC
04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 21 W krainie Indian -  (N) (AD); magazyn
04:50 ALCHEMIK - odc. 2 CHEMILUMINESCENCJA -  (N) (AD); magazyn
05:05 Domisie - Bo o rzeczy warto dbać -  (JM); program dla dzieci
05:35 Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41; serial animowany
05:50 Baśnie i bajki polskie - odc. 18 - Złota jabłoń -  (N); film animowany
06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 13 - Gwiazdor filmowy; serial animowany
06:15 Reksio - Reksio sadownik, odc. 33; serial animowany
06:30 Misiowanki - odc. 21 Zajęcie na lato (The summer job); serial animowany kraj prod.Kanada (2002)
07:00 Smerfy - Jajeczna przygoda malarza, odc. 252 (Painter's Egg - Celent Adventure); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
07:30 Heidi - Dama w czerwieni, odc. 51 (The Lady in Red); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)
07:55 Ernest i Celestyna - We dwoje najlepiej, odc. 25 (A deux c'est mieux); serial animowany kraj prod.Francja (2015)
08:10 Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41; serial animowany
08:25 Super Wings - Latający smok, odc. 82 (The Dragon Flies) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)
08:40 Masza i niedźwiedź - Boże, chroń królową, odc. 75 (.); serial animowany kraj prod.Rosja (2016)
08:50 Bella i Sebastian - Wielka susza, odc. 46 (The Great Thirst); serial animowany kraj prod.Francja (2017)
09:05 Robot Trains - Alf da radę!, odc. 71 (Alf Can Do It!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017)
09:20 Buli - Buli lunatykiem, odc. 68 (Bouli Somnambule); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
09:30 Domisie - Czary mary, rabarbary -  (JM); program dla dzieci
10:00 Przygody Bolka i Lolka - Wycieczka kajakiem, odc. 33; serial animowany
10:15 ALCHEMIK - odc. 2 CHEMILUMINESCENCJA -  (N) (AD); magazyn
10:30 Nasze zwierzaki - Papużki faliste, odc. 14 (BUDGIES); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016)
10:50 YooHoo na ratunek - Wielbłąd dwugarbny, pustynny listonosz, odc. 33 (Two - Humped Camel, the Desert Messenger); serial animowany kraj prod.Włochy (2018)
11:05 Wiking Tappi - Talenty Tappiego, odc. 13; serial animowany
11:20 Super Wings - Śniegowa kula, odc. 86 (Snow On The Go) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)
11:35 Miś Uszatek - Wrotki, odc. 74; serial animowany
11:45 Masza i niedźwiedź - Do usług, odc. 60 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016)
12:00 Domisie - Bo o rzeczy warto dbać -  (JM); program dla dzieci
12:30 Smerfy - Najdroższa mumia, odc. 234 (Mummy Dearest); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
13:00 Figu Migu - odc. 12 Przyjaciel; program dla dzieci
13:05 Świnka Peppa, seria V - Żółw, odc. 5 (Naughty Tortoise, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
13:15 Świnka Peppa, seria V - Konik złotogrzywy, odc. 4 (Dorsey twinkle toes, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
13:25 Łowcy smoków - Witaj książę z bajki, odc. 25 (Welcome, Prince Charming); serial animowany kraj prod.Francja, Niemcy, Luksemburg (2007)
13:55 Dora i przyjaciele - , odc. 39 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014)
14:20 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... buty do biegania, odc. 49 (The Day Henry Met... Running Shoes); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017)
14:30 ALCHEMIK - odc. 2 CHEMILUMINESCENCJA -  (N) (AD); magazyn
14:45 Masza i niedźwiedź - Idą Święta, odc. 3 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012)
14:55 To Timmy! - Timmy potrzebuje kąpieli, odc. 18 (Timmy Needs A Bath); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
15:10 Rescue Bots Academy - Policyjny duet, odc. 39 (.); serial animowany kraj prod.USA (2019)
15:25 Dinotrux - Taran, odc. 16 (Battering ram); serial animowany kraj prod.USA (2015)
15:50 Inspektor Gadżet - Kurzy nokaut, odc. 19 (A Hole in One); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015)
16:05 Królik Bugs - Szalona kolejka górska, odc. 22 (Amusement Pork); serial animowany kraj prod.USA (2015)
16:30 Inazuma Eleven - Inazuma Japan, ostatnia bitwa, odc. 122 (INAZUMA JAPAN, FINAL BATTLE) kraj prod.Japonia (2008)
17:00 Nowe przygody Piotrusia Pana - Wodna wróżka, odc. 47 (The Water Fairy); film animowany kraj prod.Francja (2010)
17:25 Nasze zwierzaki - Żółw, odc. 15 (TORTOISE); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016)
17:45 YooHoo na ratunek - Odważna agama, odc. 34 (The Brave Frill - necked Lizard); serial animowany kraj prod.Włochy (2018)
18:05 My Little Pony, seria VII - Siostrzana miłość, odc. 6 (Forever Filly); serial animowany kraj prod.USA (2019)
18:30 Trolle: Impreza trwa! - Piankoflowa Wróżka / Tańcz Dużego, odc. 34 (Marshtato Fairy/Do the Biggie); serial animowany kraj prod.USA (2018)
19:00 Wieczorynka - Heidi - Swatki, odc. 52 (The Matchmakers); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Kolor czerwony to ważna rzecz, odc. 11 (Seeing Red); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012)
19:30 Wieczorynka - Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41; serial animowany
19:40 Wieczorynka - Super Wings - W górę i w dół, odc. 115 (Ups and Downs); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019)
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Karolinka i kłopoty z wymową; widowisko kameralne
20:05 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014)
20:10 Sąsiedzi - Kataklizm, odc. 102 (Kalamita); serial animowany kraj prod.Czechy (2018)
20:25 Metalions - Dawne więzi, odc. 24 (Bonds); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018)
20:40 Ronja, córka zbójnika - Dzikie konie, odc. 20 (With the Wild Horses); serial animowany kraj prod.Japonia (2015)
21:10 Power Rangers - Beast Morphers - Przyjaciel, odc. 7 (A Friend Indeed) kraj prod.USA (2019)
21:35 Siódme niebo, seria I - Siedmioro wystarczy, odc. 13 (Seven is Enough); serial komediowy kraj prod.USA (1998)
22:25 Jak to działa - odc. 168 Sen -  (N) (JM); magazyn
23:00 Stawiam na Tolka Banana - odc. 2/7 Karioka -  (N); serial TVP
23:35 Janka - odc. 2 - Spełnione marzenie (Spełnione marzenie) -  (N); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1989)
04:25 Zakończenie dnia

TVP HD
05:55 Biblia - Genezis - Od Stworzenia do Potopu cz. 1 (The Bible - Genesis - The Creation and the Flood part 1); serial kraj prod.Niemcy, Włochy, Francja, USA (1994)
06:55 Rodzinka.pl s.IV - odc. 103 "Czas na zmiany" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
07:30 Rodzinka.pl s.IV - odc. 104 "Wiek mentalny kontra wiek fizyczny" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
08:05 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 98 (seria VIII odc. 3) - Święta Rodzina -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
08:55 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 99 (seria VIII odc. 4) - Trująca orchidea -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
09:55 Ranczo s.III - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Odsiecz -  (N); serial obyczajowy TVP
10:55 Wieczna miłość s.I - odc 66 (Kara Sevda) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015)
11:55 Na sygnale - odc. 118 "Rodzinne fatum" -  (N); serial fabularyzowany TVP
12:25 Na sygnale - odc. 119 "Więzy krwi" -  (N); serial fabularyzowany TVP
12:55 M jak miłość - odc. 1479 -  (N); serial TVP
13:55 Na dobre i na złe - odc. 618 - Romans -  (N); serial TVP
14:55 Ranczo s.V - odc. 63 (seria V, odc. 11) - Przewroty kopernikańskie -  (N); serial obyczajowy TVP
15:55 Ranczo s.V - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  (N); serial obyczajowy TVP
16:55 Gra słów. Krzyżówka - /1/ -  (N); teleturniej
17:25 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (1); reality show
18:05 Ojciec Mateusz s.IV - odc. 52 (seria IV, odc. 9) - W kręgu podejrzeń -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
18:55 Ranczo s.III - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Upadek obyczajów -  (N); serial obyczajowy TVP
19:55 Rodzinka.pl s.V - odc. 105 "Wakacje w Gdyni" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
20:25 Rodzinka.pl s.V - odc. 106 "Nareszcie sami" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
20:55 Okrasa łamie przepisy - Warzywa ekologiczne -  (N); magazyn kulinarny
21:35 Rodzinka.pl - odc. 267 "Wyścig do smoczka" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
22:05 Rodzinka.pl - odc. 268 "Córka mojego syna" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
22:40 Kontakt - odc. 1/8 (Contact); serial kryminalny kraj prod.Francja (2016)
23:45 Na dobre i na złe - odc. 746 Efekt motyla -  (N); serial TVP
00:45 Nele w Berlinie (Nele in Berlin)  88'; film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2015)
02:25 Na sygnale - odc. 247 "Tabletka na wszystko" -  (N); serial fabularyzowany TVP
02:55 Na sygnale - odc. 248 "Nie twoja sprawa" -  (N); serial fabularyzowany TVP
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 2 stycznia; felieton
06:55 Polska Kronika Filmowa 1992 - Wydanie 51; cykl dokumentalny
07:20 Wojna i pokój - odc. 7/8 (War and Peace); serial kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania (2016)
08:15 Zima stulecia; film dokumentalny
08:50 Historia Polski - Pasażer na gapę; film dokumentalny
10:00 Sensacje XX wieku - Tajemnica Cicero -  (N); cykl dokumentalny
11:00 Akademia zbrodni; film dokumentalny
12:05 Major; film dokumentalny
12:40 Pogranicze w ogniu - odc. 1/24 -  (N); serial TVP
13:55 Bizancjum: opowieść o trzech miastach - odc. 1/3 (Byzantium: A Tale of Three Cities); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013)
15:00 Plemienna sztuka przetrwania 2 - odc. 1/6. Morderczy Czarny Prąd (odc. 1); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2016)
15:55 Ocalić Titanica (Save the Titanic with Bob Ballad); film dokumentalny kraj prod.USA (2012)
16:55 Poszukiwacze skarbów - Skarby Johna Smitha. Odc. 1/16 (odc. 1/16 Captain John Smith's Virginia Nectar); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2014)
17:20 Ekspertyza - Katyńskie doły śmierci
17:55 Historia Polski - Polacy na Syberii - Nieprzewidywalna Kamczatka; cykl dokumentalny
18:30 Wojna i ja - ANTON, odc. 1 (.) kraj prod.Niemcy, Czechy, Francja (2018)
19:00 Polska Kronika Filmowa 1992 - Wydanie 1; cykl dokumentalny
19:20 Wojna i pokój - odc. 8/8 (War and Peace); serial kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania (2016)
20:15 Bomba - cz. 1/2 (1/2); film dokumentalny kraj prod.USA (2015)
21:20 Tajne akta III Rzeszy - odc. 5/6 Nazistowski dżihad (odc. 5/6) kraj prod.Wielka Brytania (2015)
22:15 Spór o historię - Polskie zwycięstwa: wojny Bolesława Chrobrego; debata
22:55 Szerokie tory. Nocna Moskwa; reportaż
23:30 Wojna o morza - Bitwa z U - Bootami. odc. 2/2 (odc. 2/2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015)
00:30 Sensacje XX wieku - Tajemnica Cicero -  (N); cykl dokumentalny
01:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Nad drutami błękitne niebo
02:00 Encyklopedia II wojny światowej - Daleko na Wschodzie cz. 1 -  (N); cykl dokumentalny
02:35 Zakończenie dnia

TVP Info
05:35 Powitanie - Poranek
05:39 Serwis Info Poranek
05:57 Agropogoda - poranek
05:59 Serwis Info Poranek
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info Poranek
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info Poranek
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info Poranek
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info Poranek
07:12 Jedziemy; program publicystyczny
07:50 Agrobiznes - poranek
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny
08:15 Serwis Info Poranek
08:18 Minęła 8
09:00 Serwis Info Poranek
09:11 Minęła 9; program publicystyczny
10:00 Serwis Info Poranek
10:24 Pogoda Info
10:29 Serwis Info Dzień
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info Dzień
11:29 Serwis Info Dzień
11:50 Pogoda Info
11:59 Serwis Info Dzień
12:29 Serwis Info Dzień
12:50 Pogoda Info
12:59 Serwis Info Dzień
13:29 Serwis Info Dzień
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info Dzień
14:29 Serwis Info Dzień
14:49 Pogoda Info
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM)
15:29 Info Dzień
15:54 Pogoda Info
15:59 Info Dzień
17:00 Teleexpress -  (N)
17:15 Teleexpress Extra -  (N)
17:32 O co chodzi -  (N); magazyn publicystyczny
18:00 Panorama -  (N)
18:20 Panorama opinii -  (N); magazyn
18:37 O tym się mówi; magazyn
19:30 Wiadomości -  (N)
19:58 Gość Wiadomości -  (N)
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny
21:00 Nie da się ukryć; magazyn
21:28 Flesz Info Wieczór
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny
22:31 W tyle wizji
23:00 INFO Wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info Wieczór
00:07 Pogoda Info
00:20 Wiadomości -  (N)
00:48 Gość Wiadomości -  (N)
01:15 Minęła 20ta; program publicystyczny
02:15 W tyle wizji; program publicystyczny
02:49 W tyle wizji
03:24 Pogoda Info
03:35 Taśmy bezpieki - Władysław Gomułka
04:00 Taśmy bezpieki - Pomoc z Zachodu dla podziemnej Solidarności
04:40 Podróże z historią s.I - odc. 9 320 metrów pod ziemią -  (N); cykl dokumentalny
05:18 Agrobiznes
05:30 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Klasyczne poranki; teledysk
08:00 FORCE FIELD - Młodzi polscy artyści w Wenecji; reportaż
08:25 Studio Kultura - Rozmowy - prof. Piotr Nowak
08:40 Dalej prosto
09:10 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (PERFETTI SCONOSCIUTI)  92' kraj prod.Włochy (2016)
11:00 Lato leśnych ludzi - odc. 1/5 - Gość -  (N); serial TVP
12:15 Lato leśnych ludzi - odc. 2/5 - Strefa ciszy -  (N); serial TVP
13:20 Jonasz i morze (Zeezucht / Jonas and the Sea); film animowany kraj prod.Holandia (2015)
13:40 Argentyńska Lekcja; film dokumentalny
14:40 Studio Kultura - Rozmowy - prof. Piotr Nowak
15:00 Hollywood in Vienna - Porywające chwile z historii kina (Hollywood in Vienna - Thrilling moment in film history); koncert kraj prod.Niemcy (2012)
16:45 Awatar, czyli zamiana dusz -  (N) (JM); film TVP
18:00 Dokument tygodnia - 110 % -  (N); film dokumentalny
19:20 Kronos - Kara; magazyn kulturalno-społeczny
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny
20:30 Czwartkowy klub filmowy - Wstęp do filmu - Wałkonie
20:35 Czwartkowy klub filmowy - Wałkonie (The Vitelloni); film obyczajowy kraj prod.Francja, Włochy (1953)
22:25 Koło pióra -  (JM); magazyn
22:55 Scena klasyczna - Gidaszewska/Łaguniak Duo; koncert
23:50 Portrety - Ucho wewnętrzne; film dokumentalny
01:15 Caravaggio (Caravaggio); film biograficzny kraj prod.Wielka Brytania (1986)
03:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny
03:30 Kino nocne - Salvo. Ocalony (Salvo)  105'; dramat kraj prod.Francja, Włochy (2013)
05:35 Afisz kulturalny
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (71); reality show
06:40 Okrasa łamie przepisy - Na jagody -  (N) (JM); magazyn kulinarny
07:15 Makłowicz w podróży - Podróż 30 Londyn "Wypad za miasto" (113); magazyn kulinarny
07:45 Gotowi do gotowania. Start! - (20); magazyn kulinarny
08:20 Familiada - odc. 2556; teleturniej
08:50 Koło fortuny - odc 626 ed. 7; teleturniej
09:30 Nożem i widelcem - odc. 262; magazyn kulinarny
09:45 Kabaretowe Lato Dwójki (13); program kabaretowy
10:45 Święta wojna - (272) Robin Hood; serial komediowy TVP
11:15 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów - Policjant; program rozrywkowy
11:35 Familiada - odc. 2556; teleturniej
12:10 Życie to Kabaret - Czas na Hity Malickiego i Kmity (1); program rozrywkowy
13:15 Życie to Kabaret - Czas na Hity Malickiego i Kmity (2); program rozrywkowy
14:20 The Wall. Wygraj marzenia - /20/; teleturniej
15:15 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE na bis - Z PRL do Polski /cz. 2/
16:20 Kabaretowa Mapa Polski - VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska (1); program rozrywkowy
17:20 Kabaretowa Mapa Polski - VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska (2); program rozrywkowy
18:20 Okrasa łamie przepisy - Kaszubskie żytnie pieczywo -  (N) (JM); magazyn kulinarny
18:50 Makłowicz w podróży - Podróż 31 Szwecja "Skania" (114); magazyn kulinarny
19:25 Gotowi do gotowania. Start! - (21); magazyn kulinarny
19:55 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (72); reality show
20:35 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019; koncert
21:40 Kabaretowy Klub Dwójki - (1) - Ani Mru Mru i Kabaret Moralnego Niepokoju; widowisko rozrywkowe
22:35 Kabaret za kulisami - 16 - Kultowość - Jak się przechodzi do historii; program rozrywkowy
23:50 Kabaretomaniacy - (5)
00:50 Koło fortuny - odc 625 ed. 7; teleturniej
01:35 Kabaretowa Mapa Polski - 8 Festiwal Kabaretu Koszalin. Bujając w obłokach (1); widowisko rozrywkowe
02:30 Kabaretowa Mapa Polski - 8 Festiwal Kabaretu Koszalin. Bujając w obłokach (2)
03:30 Kabaretowa Mapa Polski - 8 Festiwal Kabaretu Koszalin. Bujając w obłokach (3)
04:30 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:55 Ja to mam szczęście! - odc. 3 -  (N); serial TVP
06:30 Na sygnale - odc. 225 "Wszyscy kłamią" -  (N); serial fabularyzowany TVP
07:05 Daleko od szosy - odc. 7/7 - We dwoje -  (N); serial TVP
08:40 Grzech Fatmagül - odc. 110 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 110) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2011)
09:40 Komisarz Alex s.XIII - odc. 164 - (seria XIII. odc. 13) - Noc Peruna -  (N); serial kryminalny TVP
10:35 Rodzinka.pl - odc. 254 "Rozliczenia" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
11:10 Rodzinka.pl - odc. 255 "Baba koszmar" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
11:40 M jak miłość s.I - odc. 1207 -  (N); serial TVP
12:40 Ranczo s.VIII - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  (N); serial obyczajowy TVP
13:35 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 92 (seria VII, odc. 10) - Małolata -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
14:30 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 93 (seria VII, odc. 11) - Wróżby -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
15:30 Na dobre i na złe - odc. 443 - Popisowy numer; serial TVP
16:25 Na sygnale - odc. 226 "Nigdy nie wiesz" -  (N); serial fabularyzowany TVP
16:55 Ranczo s.VIII - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  (N); serial obyczajowy TVP
17:55 Ranczo s.VIII - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Los pogorzelca -  (N); serial obyczajowy TVP
18:55 Ja to mam szczęście! - odc. 4 -  (N); serial TVP
19:30 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 94 (seria VII, odc. 12) - Przytułek -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
20:25 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 164 (Ojciec Mateusz XIII odc. 4) - Miłość po grób -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
21:20 Ranczo s.VIII - odc. 100 (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy -  (N); serial obyczajowy TVP
22:20 Ranczo s.VIII - odc. 101 (seria VIII, odc. 10) - Grecy i Bułgarzy -  (N); serial obyczajowy TVP
23:20 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 95 (seria VII, odc. 13) - Ikona -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
00:15 Komisarz Alex s.XIII - odc. 164 - (seria XIII. odc. 13) - Noc Peruna -  (N); serial kryminalny TVP
01:10 Trzeci oficer - odc. 2/13 - Pułapka -  (N); serial sensacyjny TVP
02:05 Trzeci oficer - odc. 3/13 - Handel ludźmi -  (N); serial sensacyjny TVP
02:55 Daleko od szosy - odc. 7/7 - We dwoje -  (N); serial TVP
04:30 Grzech Fatmagül - odc. 110 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 110) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2011)
05:25 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:35 Sportowy Wieczór -  (JM)
06:05 Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn - Finał (Mistrzostwa Świata, Londyn - Finał) kraj prod.Szwajcaria (2019)
07:50 Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (36): Winter Classic: Dallas Stars - Nashville Predators
08:40 Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (36): Winter Classic: Dallas Stars - Nashville Predators
10:00 Katar 2019 -  (N); reportaż
11:05 TVP Sport - wydarzenia i najciekawsze transmisje 2019
13:20 Piłka nożna - Superpuchar Włoch: Juventus Turyn - Lazio Rzym (Superpuchar Włoch: Juventus Turyn - Lazio Rzym) kraj prod.Szwajcaria (2019)
14:25 Piłka nożna - Superpuchar Włoch: Juventus Turyn - Lazio Rzym (Superpuchar Włoch: Juventus Turyn - Lazio Rzym) kraj prod.Szwajcaria (2019)
15:30 Coppa Italia - po Superpucharze (po Superpucharze) kraj prod.Szwajcaria (2019)
16:00 Sportowe podsumowanie roku
16:45 Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn - Finał (Mistrzostwa Świata, Londyn - Finał) kraj prod.Szwajcaria (2019)
18:40 Biegi narciarskie - Tour de Ski (3), Toblach - 10km kobiet (Tour de Ski (3), Toblach - 10km kobiet) kraj prod.Szwajcaria (2019)
19:20 Biegi narciarskie - Tour de Ski (4), Toblach - 10km kobiet, bieg pościgowy (Tour de Ski (4), Toblach - 10km kobiet, bieg pościgowy) kraj prod.Szwajcaria (2020)
20:15 Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - GAPA (PŚ - Turniej Czterech Skoczni - GAPA) kraj prod.Szwajcaria (2020)
21:10 Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - GAPA (PŚ - Turniej Czterech Skoczni - GAPA) kraj prod.Szwajcaria (2020)
22:00 Sportowy Wieczór -  (JM)
22:40 Sportowe podsumowanie roku
23:20 Boks - Gala w Nowym Jorku: Anthony Joshua - Andy Ruiz (Gala w Nowym Jorku: Anthony Joshua - Andy Ruiz) kraj prod.Szwajcaria (2019)
00:20 Boks - Gala w Diriyah: Andy Ruiz - Anthony Joshua (Gala w Diriyah: Andy Ruiz - Anthony Joshua) kraj prod.Szwajcaria (2019)
01:25 Boks - Gala Boksu w Las Vegas: M. Pacquiao - K. Thurman
02:25 Boks - Gala w Las Vegas: walka wieczoru: Deontay Wilder - Luis Ortiz
03:30 Boks - Gala w Chicago: Dmitri Biwol - Lenin Castillo
04:30 Boks - Gala w Chicago: Oleksandr Usyk - Chazz Witherspoon
05:15 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:25 Korona królów - odc 152 -  (N); telenowela historyczna TVP
06:55 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny
07:10 A to polski właśnie... - Pleonazmy; felieton
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Ostatnia akcja -  (N)  87'; komedia sensacyjna
12:30 Wiadomości
12:45 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP
13:20 Korona królów - kulisy serialu II sezon
13:40 Szansa na sukces. Opole 2020 - Finał; widowisko muzyczne
15:05 Szansa na sukces. Opole 2020 - Finał; widowisko muzyczne
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - odc 293 -  (N); telenowela historyczna TVP
16:25 Wschód; magazyn
16:50 A to polski właśnie... - SMS; felieton
17:00 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny
17:20 Historia jednego obrazu - /134/ "Portret księcia Piotra Birona w całej postaci" - Friedrich Hartmann Barisien; felieton
17:30 Info Wilno
17:45 Ranczo s.IV - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Wymiana międzypokoleniowa; serial obyczajowy TVP
18:35 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
18:50 Smaki polskie - Gęś na luzie; magazyn kulinarny
19:00 Polacy na świecie  - Gruzini kochają Polaków; reportaż
19:30 Rodzinka.pl s.III - odc. 73 "Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi"; serial komediowy TVP
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Pitbull - odc. 25 -  (N); serial policyjny TVP
21:45 Polonia 24
22:05 Rozmowa Polonii; rozmowa
22:20 Halo Polonia; magazyn
23:10 Focus on Poland - (252)
23:30 Wilno. Po drugiej stronie świata.
23:45 Turystyczna Jazda - odc. 98 Region Vidzeme
24:00 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
00:30 Korona królów - odc 293 -  (N); telenowela historyczna TVP
01:00 Wschód; magazyn
01:25 Zagadki zwierzogromadki - odc. 10; program edukacyjny
01:40 A to polski właśnie... - Pleonazmy; felieton
01:45 A to polski właśnie... - SMS; felieton
01:45 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 8 - Wciągające zajęcie; serial animowany
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport
02:35 Pitbull - odc. 25 -  (N); serial policyjny TVP
03:20 Historia jednego obrazu - /134/ "Portret księcia Piotra Birona w całej postaci" - Friedrich Hartmann Barisien; felieton
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2105 -  (N); serial obyczajowy TVP
04:05 Polonia 24
04:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
04:40 Halo Polonia; magazyn
05:25 Racja stanu - (176)
05:55 Focus on Poland - (252)
06:10 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.