FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Kamienna tajemnica; odc.10/13; serial prod.polsko-szwedzkiej
09:10 Budzik; program dla najmłodszych
09:40 Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka; odc.1; serial anim. prod.francuskiej
10:10 Zaginiony świat; odc.21 - Wybraniec; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
11:00 Gotowanie na ekranie
11:15 ZUS radzi
11:25 The lost secret; odc.1
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Rolnictwo na świecie
12:45 Słoneczny patrol; odc.47; serial prod.USA
13:35 Zwierzęta świata; Fascynujący świat owadów; odc.13 - ost. - Mistrzowie ewolucji; serial dok.prod.kanadyjskiej [stereo]; powt.
14:00 Telezakupy
14:25 Mój ślad w Telewizji; Ryszard Badowski; powt.
14:40 Niepodobni; odc.13; felieton
15:00 Wiadomości
15:10 Bądź i rządź -magazyn samorządowy
15:40 Kulisy PRL-u; Teczka Papieża
16:05 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1712; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.609; telenowela TVP
18:10 Lato z rozrywką
18:50 5 minut o Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Traktorek; Kacper; serial anim.prod.angielskiej
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Miej oczy szeroko otwarte; Opętani surfingiem; film dok.prod.angielskiej
21:15 Teatr Telewizji - Złota Setka; Moralność pani Dulskiej; 1992  autor:Gabriela Zapolska [stereo]; reż: Tomasz Zygadło; wyk: Anna Seniuk,Janusz Michałowski,Grzegorz Damięcki
23:23 Monitor  Wiadomości
23:40 Profit
23:45 50 lat TVP; Kabaret Dudek - Dookoła 5 Dudków
01:05 Zakończenie programu

TVP 2
06:40 Studio urody
06:50 M jak miłość; odc.64; serial TVP; powt.
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie; Reksio
08:00 M jak miłość; odc.65; serial TVP; powt.
08:55 Pytanie na śniadanie - magazyn
10:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Modny smak; powt.
10:55 Święta wojna; Dostawca szczęścia; serial TVP
11:20 Tęgie kłopoty - życie na wadze; odc.1/6 - Jedyne wyjście; serial dok. prod. angielskiej
11:45 Praca dla każdego; odc.6; magazyn; powt.
11:55 Msza Święta w Kościele Polskokatolickim; reportaż
12:40 Monaster Narodzenia Najświętszej Marii Panny; reportaż
13:00 Panorama
13:15 Doktor z alpejskiej wioski; odc.95/97 - Byle nie tracić nerwów; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
14:00 Radio Romans; odc.1/32 -Roczniak; serial TVP
14:35 Księga Dziesięciolecia; reportaż
15:00 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid
15:30 Przygody Chucka Finn'a; odc.21/26 - Złotowłoska i miś; serial prod.australijskiej
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.435 - Milczenie babki; telenowela TVP
16:55 Na dobre i na złe; odc.102 - Zagadkowa przypadłość; serial prod. TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Va banque; teleturniej
19:35 Znaki czasu
20:00 M jak miłość; odc.66; serial TVP; powt.
21:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:35 997-magazyn kryminalny
23:15 Billboard; 1998  film fab. prod. polskiej [tylko dla dorosłych]; reż: Łukasz Zadrzyński; wyk: Rafał Maćkowiak, Andrzej Seweryn, Bogusław Linda, Piotr Fronczewski
00:55 Kolumbowie w kolorze feldgrau; film dok.Pawła Woldana
01:40 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
6.30 Kostek
6.55 Selena
7.00 Cueurdor
7.05 Klockowa kraina
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Program lokalny
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Święta i uroczystości na świecie
9.30 Kurier
9.35 Prognoza pogody
10.00 Tajemnica Enigmy
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
12.30 Kurier
12.35 Tajemnicze przygody Juliusza Verde'a
13.30 Kurier
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier
14.40 Prognoza pogody
14.45 Wyścigi Służewiec
15.00 Lassie
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15.45 Program lokalny
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Przegląd gospodarczy
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17.50 Program lokalny
18.30 Kurier
18.33 Prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18.45 Program lokalny
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Prognoza pogody
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Program lokalny
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Sport
22.55 Prognoza pogody
23.00 Będę o tobie śnił
0.25 Doktor Finlay
1.20 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Kosmiczne wojny (30) - serial animowany, USA/Kanada
07.25 Jednorożec Kleo (5) - serial animowany, Kanada
07.50 Jezioro marzeń (58) - serial obyczajowy, USA
08.40 Luzik Guzik (1) - serial obyczajowy, USA
09.30 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (11) - serial sensacyjny, USA
10.50 Crime Story (18) - serial kryminalny, USA
11.35 Adam i Ewa (45) - serial obyczajowy, Polska
12.05 Serca na rozdrożu (102) - telenowela, Argentyna
12.50 Z głową w chmurach (116) - serial obyczajowy, Brazylia
13.50 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.20 Twój lekarz - magazyn medyczny
14.35 Wystarczy chcieć
14.50 Pokemon (157) - serial animowany, Japonia/USA
15.15 Świat według Kiepskich (111) - serial komediowy, Polska
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa (46) - serial obycz.
16.35 Serca na rozdrożu (103) - telenowela, Argentyna
17.20 Xena, wojownicza księżniczka (90) - serial przygodowy, USA
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica (94) - serial dla młodzieży, USA
18.45 Informacje, Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Życiowa szansa - teleturniej
20.05 ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH (112) - serial komediowy, Polska
21.00 TOP GUN - film sensacyjny, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.05 Informacje, Sport i pogoda
23.25 Graffiti - program publicystyczny
23.35 Bumerang - program publicystyczny
00.05 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Extra Wizjer - magazyn
05.50 Tajemnice pocałunku (70/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (153/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Srebrny surfer (4/13) - serial
08.15 Kapitan Planeta (23/52) - serial animowany
08.40 Szczeniak zwany Scooby Doo (20/27) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (66/96) - serial animowany
09.30 Tele Gra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Srebrny surfer (4/13) - serial animowany
13.20 Kapitan Planeta - serial anim.
13.50 Szczeniak zwany Scooby Doo (20/27) - serial animowany
14.15 Beverly Hills 90210 (204) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (154/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (71/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport i pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Chwila prawdy - program rozrywkowy
21.20 Milionerzy - teleturniej
22.05 USTERKA - serial dokumentalny
22.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
23.10 TVN Fakty
23.25 Kropka nad i - program public.
23.40 Fakty, ludzie, pieniądze - mag.
00.10 MORTAL KOMBAT (14/22) - serial sensacyjny, USA
01.05 Multikino - magazyn filmowy
01.25 Nie do wiary - opowieści niesamowite
01.55 Nic straconego - pr. powtórkowe

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (48) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (32) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (45) - serial przyg.
09.00 Fiorella (97) - serial obycz.
09.55 Scary Animals & Super Creeps - film dokumentalny
10.50 Baza Pensacola (20) - serial sensacyjny, USA
11.40 Oni, ona i pizzeria (22) - serial komediowy, USA
12.05 Rycerz nocy (8) - serial sensacyjny, Kanada/USA
13.00 Strefa P - magazyn muzyczny
13.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.50 Arthur (49) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (33) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (46) - serial przygodowy, USA
15.00 Fiorella (98) - serial obyczajowy Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Karolina w mieście (1) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (1) - telenowela, Argentyna
19.00 SOUTH BEACH (1) - pilot serialu sensacyjnego, USA
20.00 Kameleon (7) - serial sensacyjny, USA
20.55 ŁOWCY KOSZMARU (1) - serial SF, USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.15 Extra Liga Żużlowa - Zawody o Drużynowe Mistrzostwo Polski runda 16
23.15 Zamieszani w sprawie - thriller, Włochy
01.15 X Laski - program erotyczny
01.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.35 Strefa P - magazyn muzyczny
03.10 V Max - magazyn motoryzacyjny
03.40 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
04.10 Zakończenie programu

TVN 7
6.45 Dragon Ball GT - serial anim.
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (3) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (81) - telenowela
9.40 Melrose Place (173) - serial
10.30 Lamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (50) - telenowela
12.40 Telesklep
13.55 Albert - serial anim.
14.20 Dragon Ball GT - serial anim.
14.45 Dragon Bali Z - serial anim.
15.10 Dragon Bali Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (83) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (46) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (1) - serial
17.05 Władca zwierząt (42) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (13) - serial
19.05 Melrose Place (174) - serial
20.00 W mgnieniu oka - film SF USA (1992)
21.50 Władca zwierząt (43) - serial
22.50 Big Brother I
23.35 Solo, czyli w duecie - komedia USA (1982)
1.35 Prokurator - film sens. USA (1991)
3.10 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Fitness Club; odc. 19; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:55 Bolek i Lolek na wakacjach; odc. 1 - Autostopowicze; serial animowany dla dzieci
09:05 Dziecięce festiwale; Gospodarze gościom; Koncert Inauguracyjny XXVII Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej
09:30 Sznurowadło w supełki; film animowany
09:55 Polski jazz w Afryce; reportaż Waldemara Chudziaka
10:15 Zaścianek - fenomen Polski; odc. 1 - Genealogia Zaścianka; cykl dokumentalny Józefa Gębskiego
10:30 Pan Adam; odc. 10 - Dlaczego ten utwór mnie zafascynował?; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem)
10:50 Ojczyzna-polszczyzna; "Panie pułkowniku Wołodyjowski"; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza
11:05 Małe ojczyzny; "Mój Mikstat"; film dokumentalny Macieja Żurawskiego
11:35 Rewizja nadzwyczajna; II Wojna Swiatowa; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
12:00 Wiadomości
12:15 Królewskie sny; odc. 1/8; 1988  serial historyczny prod. polskiej; reż: Grzegorz Warchoł; wyk: Gustaw Holoubek, Renata Zarębska, Janusz Michałowski, Adam Ferency
13:25 Kochamy polskie seriale; teleturniej (STEREO); powt.
13:50 Wołanie codzienności; reportaż Wojciecha Grabowskiego
14:05 Biografie; Ziemia; film dokumentalny Hanny Etemadi
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Zaścianek - fenomen Polski; odc. 1 - Genealogia Zaścianka; cykl dokumentalny Józefa Gębskiego; powt.
15:35 Pan Adam; odc. 10 - Dlaczego ten utwór mnie zafascynował?; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem); powt.
16:00 Ojczyzna-polszczyzna; "Panie pułkowniku Wołodyjowski"; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
16:20 Rewizja nadzwyczajna; II Wojna Światowa; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
16:45 Witamy w olimpijskiej rodzinie
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Bolek i Lolek na wakacjach; odc. 2 - Skarb; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek na wakacjach; odc. 3 - Na biwaku; serial animowany dla dzieci
18:00 Sznurowadło w supełki; film animowany; powt.
18:25 Polski jazz w Afryce; reportaż Waldemara Chudziaka; powt.
18:50 Fitness Club; odc. 19; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Pomysłowy Dobromir; odc. 10 - Zimowy ogród; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Królewskie sny; odc. 1/8; 1988  serial historyczny prod. polskiej; reż: Grzegorz Warchoł; wyk: Gustaw Holoubek, Renata Zarębska, Janusz Michałowski, Adam Ferency; powt.
21:25 Sportowe lato 2002
22:15 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
22:45 Lato z klasyką; Zaśpiewać Bogu w Hajnówce; reportaż
23:10 50 lat TVP; Rewia Polskich Nagrań; 1967  program rozrywkowy; wyk: Stenia Kozłowska, Sława Przybylska, Irena Santor, Katarzyna Sobczyk, Karin Stanek, Jacek Lech, Wojciech Młynarski, Jerzy Połomski
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Pogranicze w ogniu; odc. 6; 1990  serial historyczno - sensacyjny prod. polskiej; reż: Andrzej Konic; wyk: Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni
01:15 Pomysłowy Dobromir; odc. 10 - Zimowy ogród; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:58 Sport; powt.
02:03 Pogoda; powt.
02:10 Fitness Club; odc. 19; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:40 Królewskie sny; odc. 1/8; 1988  serial historyczny prod. polskiej; reż: Grzegorz Warchoł; wyk: Gustaw Holoubek, Renata Zarębska, Janusz Michałowski, Adam Ferency; powt.
03:50 Sportowe lato 2002; powt.
04:40 Oddam życie za pracę; odc. 4; serial dokumentalny Macieja Szumowskiego
05:05 Ojczyzna-polszczyzna; "Panie pułkowniku Wołodyjowski"; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
05:20 Witamy w olmpijskiej rodzinie; powt.
05:30 Rewizja nadzwyczajna; II Wojna Światowa; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych - telenowela
09.05 Kacper i przyjaciele - serial
09.30 Dziwny, wspaniały świat - serial
10.00 Dotyk anioła - serial
11.00 Kobiety mojego życia - serial obycz.
11.55 Ulica zakochanych - telenowela
12.50 Telesklep
14.50 Program o dobrej książce - magazyn
15.15 Cudowne lata - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial
16.10 Kacper i przyjaciele - serial
16.35 Był sobie człowiek - serial
17.05 Arsene Lupin - serial sens.
18.00 Program o dobrej książce - magazyn
18.30 Cudowne lata - serial obycz.
19.00 Dotyk anioła - serial obycz.
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.25 Nietykalni - serial sens.
21.15 Akcja pod Arsenałem - dramat wojenny, Polska
22.55 Allo, allo (33) - serial komediowy, Wlk. Bryt.
23.25 Piątka u Semki - program publicystyczny
00.00 Nietykalni - serial sens.
00.50 Akcja pod Arsenałem - dramat wojenny, Polska
02.30 Allo, allo (33) - serial komediowy, Wlk. Bryt.
03.00 Zakończenie programu

Canal +
7.05 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7 25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Aktualności muzyczne
8.30 Aktualności filmowe
9.00 Łapu-capu (o)
9.30 Jordan w akcji - serial
10.15 Kamera na froncie - film dok.
11.45 Daisy Miller - film obycz. USA (1974)
13.15 Wystrzałowe dziewczyny - western USA (1994)
14.55 Nic - film psych. pol. (1998)
16.10 Deser
16.25 Błękitny chłopak - film obycz. USA (1986)
18.00 Pod słońcem - film obycz. szwedz. (1998)
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Ofiary losu - komedia USA (2000)
22.30 Świat dziecka - film dok.
23.15 Wichrowe wzgórza - melodramat ang.-USA (1992)
1.00 Człowiek magnes - film obycz. pol. (2001)
1.20 Pas de deux - film obycz. pol. (2001)
2.00 Ulice strachu 2 - Ostatnia odsłona - horror
3.40 Zaginiony syn - thriller franc.-USA-ang. (1999)
(o) - odkodowany

HBO
04:00 Wampiry z Ameryki - program dokumentalny USA 50min. 
04:50 Drużba mimo wszystko - komedia USA 2001 100min. 
06:30 Na planie (34) - program dokumentalny 30min. 
07:00 Askari - dramat Wielka Brytania 2001 90min. 
08:30 Gazeciarze - komedia USA 1996 95min. 
10:05 Cinema, cinema (35) - magazyn filmowy 25min. 
10:30 Granice wytrzymałości - thriller USA 2000 125min. 
12:35 Gwiazdy Hollywood - program dokumentalny 30min. 
13:05 Zielony smok - dramat USA 2001 110min. 
14:55 Tata i małolata - komedia USA 1994 95min. 
16:30 Tam, gdzie ty - komedia obyczajowa USA 2000 90min. 
18:00 Christina Aguilera: Moje odbicie - koncert USA 2000 60min.
19:00 Askari - dramat Wielka Brytania 2001 90min. 
20:30 Na planie (35) - program dokumentalny 30min. 
21:00 Uwikłany - thriller USA 1999 105min. 
22:45 Lepiej być piękną i bogatą - komedia Polska/Niemcy/Ukraina/Francja 1993 100min. 
00:25 Przerwana lekcja muzyki - dramat USA 1999 125min. 
02:30 Prawdziwa historia Tytanica Francja 2001 5min. 
02:35 Sędzia kalosz - komedia USA 1995 90min.

Canal + Żółty
12:05 Łapu capu - magazyn 10min. 
12:15 Nie przegap 10min. 
12:25 Diabelski młyn - filmy animowane 35min. 
13:00 Pasażer na gapę 10min. 
13:10 Podróż Felicji - dramat Kanada/Wielka Brytania 1999 115min. 
15:05 Fasolowa wojna - film obyczajowy USA 1988 115min. 
17:00 Niesione wiatrem - dramat USA 1999 105min. 
18:45 Jordan w akcji - serial obycz. USA 2000 45min.
19:30 Aktualności filmowe - magazyn 30min. 
20:00 Trzy stopy nad ziemią - film obyczajowy Polska 1985 85min. 
21:25 Zbrodnia i kara na przedmieściu - film obyczajowy USA 2000 100min. 
23:05 Ofiary losu - komedia USA 2000 90min. 
00:35 Maybe baby - komedia USA 1987 105min. 
02:20 Tajemniczy Joe - film obyczajowy USA 2000 105min. 

Cartoon Network/TCM
06:00 Heathcliff i Dingbat CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE - serial dla dzieci 25min. 
06:25 Miś Yogi - serial dla dzieci USA 20min. 
06:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - serial dla dzieci 15min. 
07:00 Mike, Lu i Og - serial dla dzieci 15min. 
07:15 Johnny Bravo - serial dla dzieci 10min. 
07:25 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci 10min. 
07:35 Ed, Edd + Eddy - serial dla dzieci 10min. 
07:45 Chojrak - tchórzliwy pies - serial dla dzieci 15min. 
08:00 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci 15min. 
08:15 Atomówki - serial dla dzieci 15min. 
08:30 Krowa i kurczak - serial dla dzieci 10min. 
08:40 Jam łasica - serial dla dzieci 15min. 
08:55 Tom i Jerry - serial dla dzieci 30min. 
09:25 Looney Tunes - serial dla dzieci 25min. 
09:50 Kapitan Grotman i Aniołkolatki - serial dla dzieci 25min. 
10:15 Perypetie Penelopy - serial dla dzieci 25min. 
10:40 Jetsonowie - serial dla dzieci 25min. 
11:05 Scooby Doo - serial dla dzieci 25min. 
11:30 Tex Avery Show - serial dla dzieci 30min. 
12:00 Jam łasica - serial dla dzieci 30min. 
12:30 Ed, Edd + Eddy - serial dla dzieci 25min. 
12:55 Atomówki - serial dla dzieci 25min. 
13:20 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci 25min. 
13:45 Johnny Bravo - serial dla dzieci 15min. 
14:00 Scooby Doo - serial dla dzieci 25min. 
14:25 Flintstonowie - serial dla dzieci 20min. 
14:45 Tom i Jerry - serial dla dzieci 25min. 
15:10 Strażnicy czasu - serial dla dzieci 20min. 
15:30 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci 30min. 
16:00 Atomówki - serial dla dzieci 30min. 
16:30 Ed, Edd + Eddy - serial dla dzieci 30min. 
17:00 Owca w wielkim mieście - serial dla dzieci 30min. 
17:30 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci 30min. 
18:00 Chojrak - tchórzliwy pies - serial dla dzieci 30min. 
18:30 Samuraj Jack - serial dla dzieci 30min. 
19:00 Looney Tunes - serial dla dzieci 30min.
19:30 Flintstonowie - serial dla dzieci 30min. 
20:00 X Men: Ewolucja - serial dla dzieci 30min. 
20:30 Batman przyszłości - serial dla dzieci 30min.
21:00    "Żebro Adama" NOCNY SEANS FILMOWY TCM reż.George Cukor, wyk.Spencer Tracy, Katharine Hepburn, Tom Ewell, Judy Holliday komedia USA 1949
22:50    "Pościg za cieniem" reż.W.S. Van Dyke, wyk.William Powell, Myrna Loy, Maureen O'Sullivan, Nat Pendleton komedia kryminalna USA 1934
00:25    "Myrna Loy: Kobieta Twojego życia" film dokumentalny USA 1990
01:20    "Powrót do domu" reż.Richard Thorpe, wyk.William Powell, Myrna Loy, Gloria De Haven, Lucille Watson film kryminalny USA 1944

Eurosport
8:30 Wyścigi superbików: Mistrzostwa świata
9:15 Wyścig superspor- tów: Mistrzostwa świata
10:00 Indy Racing Le- ague: Ilinois
11:00 Wy- ścigi sidecarów: Mistrzo- stwa świata
11:45 Kaja- karstwo: Mistrzostwa świata
12:45 Kajakar- stwo: Mistrzostwa świata
14:00 Tenis: turniej US Open
16:45 Tenis: Nowojorskie ciekawostki
17:00 Tenis: turniej US Open
24:00 Wiadomości Eurosportu
0:15 Piłka nożna: maga- zyn Eurogole
1:15 Wia- domości Eurosportu
1:30 Zakończenie pro- gramu

Discovery Channel
9:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Klub wędkarski Buena Vista
09:55    Turbo
10:20    Port lotniczy w Lagos
10:50    Wiatr w żaglach
11:15    Sir Anthony Hopkins i lwy Podróże z gwiazdami
12:10    Droga wojownika
13:05    Wojownik Kung Fu
14:00    Gladiatorzy - brutalna prawda
15:00    Propaganda - wojna umysłów Narzędzia wojny
16:00    rakiety i ich twórcy Niesamowite maszyny
17:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Klub wędkarski Buena Vista
18:00    Zaginiona willa Wyprawy w czasie
19:00    Przewodnik po Nowym Orleanie Globtroter
20:00    Port lotniczy w Lagos
20:30    Wiatr w żaglach
21:00    Niebezpieczni Afrykanie Łowca krokodyli
22:00    Po zamachu
23:00    Lot 93
00:00    Lądowanie awaryjne
01:00    Sunderland Wyprawy w czasie
02:00    Na morzu i w powietrzu Walka o przestworza
03:00 Zakończenie programu 

Ale kino!
8.00 Serce na dłoni - film obycz. RPA
9.35 Maskarada - dramat pol.
11.15 Saint-Exupery - film obycz. ang.
12.40 Za drzwiamiActors Studio - film dok.
13.35 Koniec linii - film obycz. USA
15.20 Rewolwerowiec - western USA
17.00 Amnestia - dramat poi.
18.30 Nieśmiertelny kochanek - melodramat ang.- franc.
20.00 Papillon- dramat franc.-USA
22.30 Olivier, Olivier - film obycz. franc.
0.20 Anna i wilki - film obycz. hiszp.
1.55 Zakończenie programu


TVP3 Białystok
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Selena 7 Coeurdor" serial dla dzieci
07:05    "Klockowa kraina" serial animowany Wielka Brytania 2000
07:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
07:45    Obiektyw program informacyjny
08:00    Wierzę, wątpię, szukam
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Marsz w historię" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:25    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Wyścigi Służewiec 2002
15:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Obiektyw program informacyjny
15:50    Gość dnia wywiad
16:00    Pod Twoją Obronę magazyn redakcji programów religijnych
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Stąd do Europy magazyn publicystyczny
18:00    Obiektyw program informacyjny
18:25    Kartka z kalendarza
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Przedmiot i my
18:55    Diagnoza magazyn medyczny
19:15    Gość dnia wywiad
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Obiektyw program informacyjny
22:00    Stąd do Europy magazyn publicystyczny
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Będę o tobie śnił" reż.Graeme Clifford, wyk.Aidan Quinn, Marcia Gay Harden, Stephen Jared, Paul Angel Flores film obyczajowy USA 2000
00:25    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:15    Zakończenie programu 

TVP3 Gdańsk
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Selena 7 Coeurdor" serial dla dzieci
07:05    "Klockowa kraina" serial animowany Wielka Brytania 2000
07:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
07:45    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
08:00    Magazyn Olsztyński
08:10    Gość tygodnia wywiad
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Marsz w historię" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:25    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Wyścigi Służewiec 2002
15:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe program informacyjny
16:00    Mumie To niemożliwe reportaż
16:20    Gość Trójki wywiad
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Magazyn słupski
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe program informacyjny
18:20    Punkt - temat dnia program publicystyczny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Halo, Trójka
18:55    Gdański dywanik program publicystyczny
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody program informacyjny
22:00    Kabaret Długi Letni Festiwal Kabaretu
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Będę o tobie śnił" reż.Graeme Clifford, wyk.Aidan Quinn, Marcia Gay Harden, Stephen Jared, Paul Angel Flores film obyczajowy USA 2000
00:25    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:15    Zakończenie programu 

TVP3 Lublin
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Selena 7 Coeurdor" serial dla dzieci
07:05    "Klockowa kraina" serial animowany Wielka Brytania 2000
07:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
07:45    Panorama lubelska program informacyjny
08:00    Wątróbka Z gruszki i z pietruszki magazyn kulinarny
08:15    Co czytać? - poleca Jacek Dąbała
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Marsz w historię" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:25    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Wyścigi Służewiec 2002
15:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Panorama lubelska program informacyjny
16:00    Reporterzy TVL zapraszają
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Temat dnia program publicystyczny
18:00    Panorama lubelska program informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Teledzień
19:10    Portugalia Wędrówki po świecie
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama lubelska program informacyjny
22:00    Gość Trójki wywiad
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Będę o tobie śnił" reż.Graeme Clifford, wyk.Aidan Quinn, Marcia Gay Harden, Stephen Jared, Paul Angel Flores film obyczajowy USA 2000
00:25    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:15    Zakończenie programu 

TVP3 Poznań
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Selena 7 Coeurdor" serial dla dzieci
07:05    "Klockowa kraina" serial animowany Wielka Brytania 2000
07:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
07:45    Teleskop - flesz program informacyjny
07:50    Sportowy weekend
08:00    Program publicystyczny
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Marsz w historię" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:25    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Wyścigi Służewiec 2002
15:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Teleskop program informacyjny
16:00    Źródło magazyn redakcji programów religijnych
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Magazyn samorządowy program publicystyczny
18:05    Teleskop - wydanie główne program informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Teleskop poznański program informacyjny
19:00    Wywiad Teleskopu
19:10    Nasz świat magazyn ekologiczny
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Teleskop miejski program informacyjny
22:05    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Będę o tobie śnił" reż.Graeme Clifford, wyk.Aidan Quinn, Marcia Gay Harden, Stephen Jared, Paul Angel Flores film obyczajowy USA 2000
00:25    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:15    Wiadomości sportowe program informacyjny
01:20    Zakończenie programu 

TVP3 Warszawa
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Selena 7 Coeurdor" serial dla dzieci
07:05    "Klockowa kraina" serial animowany Wielka Brytania 2000
07:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
07:45    Telewizyjny Kurier Warszawski
07:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
08:00    Studio reportażu
08:15    Nasz gość
08:25    Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Marsz w historię" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:25    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Wyścigi Służewiec 2002
15:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Wiadomości Kuriera program informacyjny
15:50    Kościół i świat informator katolicki
16:00    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
16:10    Architektura Warszawy i Mazowsza
16:20    Mój pies i inne zwierzaki magazyn poradnikowy
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Telewizyjny Kurier Mazowiecki program informacyjny
18:05    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
18:20    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Gminy Mazowsza
19:05    5 minut o...
19:15    Nasz gość
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
21:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:00    Puls stolicy program publicystyczny
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Będę o tobie śnił" reż.Graeme Clifford, wyk.Aidan Quinn, Marcia Gay Harden, Stephen Jared, Paul Angel Flores film obyczajowy USA 2000
00:25    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:15    Zakończenie programu 

TVP3 Wrocław
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Selena 7 Coeurdor" serial dla dzieci
07:05    "Klockowa kraina" serial animowany Wielka Brytania 2000
07:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
07:45    Fakty program informacyjny
08:00    Wierzę, wątpię, szukam
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Marsz w historię" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:25    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
13:30    Kurier program informacyjny
13:45    Prognoza pogody
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Wyścigi Służewiec 2002
15:00    Pierwszy dzwonek relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2002/2003
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Fakty program informacyjny
16:00    Magazyn aktualności kulturalnych
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
18:00    Fakty - wydanie główne program informacyjny
18:15    Prognoza pogody
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Czas na bajkę program dla dzieci
19:00    Europa tu program publicystyczny
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Fakty Wrocław program informacyjny
21:55    Sportowe Fakty, Prognoza pogody program informacyjny
22:00    Fakty komentarze program informacyjny
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Będę o tobie śnił" reż.Graeme Clifford, wyk.Aidan Quinn, Marcia Gay Harden, Stephen Jared, Paul Angel Flores film obyczajowy USA 2000
00:25    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:15    Zakończenie programu 

DSF
06:00    Sport Auto magazyn motoryzacyjny
06:30    Wyścigi V 8 Star na Lausitzringu Automobilizm
08:00    Magazyn reklamowy
08:30    World Soccer magazyn piłkarski
09:00    Wokół futbolu magazyn piłkarski
11:00    Teleshoping
11:30    Magazyn reklamowy
12:00    Teleshoping
12:30    Magazyn reklamowy
13:00    Sports Bakka magazyn
13:30    Fish & Clips magazyn
14:00    Xapatan show
14:30    Xapatan show
15:00    Mistrzostwa Niemiec 2002 w Plattling Zawody siłaczy
16:00    Nie do powstrzymania magazyn piłkarski
16:15    LaOla magazyn piłkarski
17:00    Sports Bakka magazyn
18:00    DSF Newscenter aktualności
18:15    Sport Auto magazyn motoryzacyjny
18:45    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny
19:15    DSF Newscenter aktualności
19:30    Nie do powstrzymania magazyn piłkarski
20:00    DSF Newscenter aktualności
20:15    "Włoska historia" reż.Stefano Reali, wyk.Giuliano Gemma, Imma Piro, Sabrina Ferilli, Ennio Coltorti film obyczajowy Włochy 1992
22:15    DSF Newscenter aktualności
22:30    LaOla magazyn piłkarski
23:30    Turniej drużyn siedmioosobowych Rugby
00:30    Sexy Sport Clips
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Sexy Sport Clips
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Sexy Sport Clips 

CANAL+ NIEBIESKI
09:40    Liga angielska Piłka nożna mecz Chelsea Londyn - Arsenal Londyn
11:45    Liga+ magazyn ligi polskiej
13:05    Liga+ Extra magazyn ligi polskiej
13:45    Wstęp do meczu
14:00    Liga polska Piłka nożna mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków
16:05    Liga+ Extra magazyn ligi polskiej
17:00    Sport+ magazyn lig zagranicznych
19:00    ITF Futures 2002 Tenis ziemny
20:00    Sportowe Forum magazyn sportowy
20:55    Liga angielska Piłka nożna mecz FC Liverpool - Newcastle United
23:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Groclin Grodzisk Wlkp. - KSZO Ostrowiec
00:45    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
02:30    Sportowe Forum magazyn sportowy
03:25    Liga angielska Piłka nożna mecz FC Liverpool - Newcastle United 

Hallmark
05:00    "Zdradzone: Historia trzech kobiet" reż.William Graham, wyk.Meredith Baxter, Swoosie Kurtz, John Terry, John Livingston dramat obyczajowy USA 1995
07:00    "Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Kennedych" reż.Larry Shaw, wyk.Jill Hennessy, Lauren Holly, Leslie Stefanson, Matt Letscher dramat obyczajowy USA 2000
09:00    "Wojna w Zatoce" reż.Rod Holcomb, wyk.Ted Danson, Brian Dennehy, Marg Helgenberger, Jennifer Jason Leigh dramat obyczajowy USA 1998
11:00    "Zdradzone: Historia trzech kobiet" reż.William Graham, wyk.Meredith Baxter, Swoosie Kurtz, John Terry, John Livingston dramat obyczajowy USA 1995
13:00    "Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Kennedych" reż.Larry Shaw, wyk.Jill Hennessy, Lauren Holly, Leslie Stefanson, Matt Letscher dramat obyczajowy USA 2000
15:00    "Marzenie" reż.Danny Glover, wyk.Jeremy Sumpter, Robby Benson, Ally Sheedy, Carl Lumbly film obyczajowy USA 2001
17:00    "Wojna w Zatoce" reż.Rod Holcomb, wyk.Ted Danson, Brian Dennehy, Marg Helgenberger, Jennifer Jason Leigh dramat obyczajowy USA 1998
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Psiara: Wierrrny przyjaciel" reż.David Cameron, wyk.Tara Morice, Magda Szubanski, Raj Ryan, Tiriel Mora komedia sensacyjna Australia 2000
22:00    "Hamlet" reż.Campbell Scott/Eric Simonson, wyk.Campbell Scott, Blair Brown, Jamey Sheridan, Roscoe Lee Browne dramat obyczajowy USA 2000
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Psiara: Wierrrny przyjaciel" reż.David Cameron, wyk.Tara Morice, Magda Szubanski, Raj Ryan, Tiriel Mora komedia sensacyjna Australia 2000
03:00    "Hamlet" reż.Campbell Scott/Eric Simonson, wyk.Campbell Scott, Blair Brown, Jamey Sheridan, Roscoe Lee Browne dramat obyczajowy USA 2000

Le Cinema
14:00    "Gdzie się podziała siódma kompania?" reż.Robert Lamoreux, wyk.Jean Lefebvre, Pierre Mondy, Aldo Maccione, Eric Colin komedia Francja 1973
15:30    "Biały Bim Czarne Ucho" reż.Stanisław Rostocki, wyk.Wiaczesław Tichonow, Walentina Władimirowa, Michaił Dadyko, Iwan Ryshow film obyczajowy ZSRR 1977
18:30    "Drzewko kolibrów" reż.Noella Smith, wyk.Susan Wooldridge, Patrick Bergin, Clive Wood, Tom Beasley film obyczajowy Wielka Brytania 1992
20:00    "Era kina niemego" Dokument film dokumentalny
20:30    "Spójrz mi prosto w oczy" reż.Nick Ward, wyk.Caroline Catz, Seamus Gubbins, Barnaby Stone, Rachel Inman thriller Wielka Brytania 1994
22:00    "Istota" reż.Andrzej Czarnecki, wyk.Michaił Jefremow, Rim Ajupow, Romualdas Ramanauskas, Irina Kulewskaja dramat społeczny Polska 2000
23:00    "Ojciec w podróży służbowej" reż.Emir Kusturica, wyk.Miki Monojlovic, Mirjana Karanovic, Mustafa Nadarevic, Mira Furlan dramat obyczajowy Jugosławia 1985
00:00    "Światła i cienie" reż.Jaime Camino, wyk.Angela Molina, Jose Luis Gomez, Fermin Reixach, Jack Sheperd dramat obyczajowy Hiszpania 1989
02:00    Zakończenie programu 

Tele 5
08:00    "Studenci" reż.Elisabetta Lodoli/Vittorio Sindoni, wyk.Eleonora D'Urso, Linda Celani, Gabriele Mainetti, Antonio Angiulli serial dla młodzieży Włochy 2001
08:50    Telezakupy
10:20    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
10:50    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
11:50    Słoneczny konwój Tele 5 program rozrywkowy
12:50    "Urok namiętności" telenowela Włochy
13:15    "Sporty ekstremalne" serial dokumentalny Australia 2000
13:40    "Dzieciaki w opałach" serial dla młodzieży USA
14:05    "Tarzan" wyk.Wolf Larson, Lydie Denier, Sean Roberge, Malick Bowens serial przygodowy USA 1991
14:30    "Szeherezada" serial animowany Francja 1996
15:00    Muzyczny kontener program muzyczny
16:05    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
17:05    "Mieszkanko dla dwojga" wyk.Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon, Xavier Vilsek serial komediowy Francja 1996
17:30    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
17:45    Prosto z mostu
18:00    Werdykt magazyn
19:00    "Ekscentrycy" serial dokumentalny 1998
19:30    "Tarzan" wyk.Wolf Larson, Lydie Denier, Sean Roberge, Malick Bowens serial przygodowy USA 1991
20:00    "Komisarz Moulin" reż.Denis Amar, wyk.Yves Renier, Clement Michu, Francis Lax, Diane Simenon serial kryminalny Francja 1998
21:40    "This Life" reż.Joe Ahearne, wyk.Jack Davenport, Amita Dhiri, Andrew Lincoln, Daniela Nardini serial komediowy Wielka Brytania 1996
22:25    "Bez tajemnic" serial dokumentalny Wielka Brytania
23:20    Jay Leno talk show
23:45    "Złoty interes" reż.Enrico Oldoini, wyk.Lino Banfi, Annie Girardot, Alessandro Gassman, Charlotte Kady komedia Francja/Włochy 1997
01:20    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
13:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
16:30    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
17:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
20:30    Doborowe towarzystwo. Świat biznesu magazyn edukacyjny USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
22:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:15    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:35    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:25    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:50    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:40    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:25    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:50    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
16:20    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:50    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:50    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
09:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
09:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
10:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
10:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
14:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
14:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
15:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
15:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
19:00    "Mała dama 2" serial animowany Japonia
19:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
20:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
20:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
21:00    "Szarada śmierci" Filmax reż.Stephen Eckelberry, wyk.Erika Eleniak, C. Thomas Howell, Jack Scalia, James Wilder komedia sensacyjna USA 1998
22:45    "Błyskawiczna ucieczka 2" reż.Oley Sassone, wyk.Corey Haim, Cynthia Rothrock, Leo Rossi, Sarah Buxton film kryminalny USA 1994
00:20    "Pamięć, która zabija" reż.Andrew Morahan, wyk.Nigel Hawthorne, Mary-Louise Parker, Jimmy Smits, Jason Scott Lee thriller USA/Wielka Brytania 1997
02:05    Zakończenie programu 

Animal Planet
05:00    Kroniki zoo
05:30    Kroniki zoo
06:00    Zakochane wieloryby Opowieści oceanu
06:30    Walka o przetrwanie Opowieści oceanu
07:00    Zwierzęta Aspinalla
07:30    Opowieści z zoo
08:00    Cuda Opowieści o koniach
08:30    Centrum dla dzikich zwierząt
09:00    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na pomoc zwierzętom
10:00    Dobry pies
10:30    Hau! Pieskie życie
11:00    Australia - Queensland Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
11:30    Powrót do natury Archiwum krokodyli
12:00    Niebezpieczne spotkania
12:30    Z teki fotografa
13:00    Torbacze Dzieci natury
14:00    Zwierzęta Aspinalla
14:30    Opowieści z zoo
15:00    Cuda Opowieści o koniach
15:30    Dobry pies
16:00    Hau! Pieskie życie
16:30    Weterynarz
17:00    Lekarze dzikich zwierząt
17:30    Centrum dla dzikich zwierząt
18:00    Na pomoc zwierzętom
18:30    Na pomoc zwierzętom
19:00    Schronisko w Battersea
19:30    Schronisko w Battersea
20:00    Susza nad Zambezi Świat przyrody
21:00    Dziki południowy Pacyfik Łowca krokodyli
22:00    Niebezpieczne spotkania
22:30    Upał Na posterunku
23:00    Drapieżniki
00:00    Pogotowie dla zwierząt
00:30    Jack Weterynaria przyszłości
01:00    Zwierzęta Aspinalla
01:30    Opowieści z zoo
02:00    Cuda Opowieści o koniach
02:30    Centrum dla dzikich zwierząt
03:00    Na pomoc zwierzętom
03:30    Na pomoc zwierzętom
04:00    Dobry pies
04:30    Hau! Pieskie życie 

National Geographic
08:00    Przeprowadzka szympansów
09:00    Na ratunek afgańskiemu zoo
10:00    Inkaskie mumie - tajemnice zapomnianego imperium
11:00    Wielkie transformacje Ewolucja
12:00    Bioniczni ludzie
13:00    Przeprowadzka szympansów
14:00    Na ratunek afgańskiemu zoo
15:00    Inkaskie mumie - tajemnice zapomnianego imperium
16:00    Wielkie transformacje Ewolucja
17:00    Bioniczni ludzie
18:00    Inkaskie mumie - tajemnice zapomnianego imperium
19:00    Kongo w Nowym Jorku
20:00    Wyprawa nad pustynne jezioro
21:00    Buenos Aires i Calgary Taksówką za sto dolarów
21:30    Olbrzymi pyton W świecie krokodyli
22:00    Łowcy mórz Adventure Starts Here
23:00    Mosty Największe z największych
00:00    Buenos Aires i Calgary Taksówką za sto dolarów
00:30    Olbrzymi pyton W świecie krokodyli
01:00    Łowcy mórz Adventure Starts Here
02:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
08:00    Nowa Anglia Przewodnik turystyczny
09:00    Linia BLS Podróże kolejami szwajcarskimi
10:00    Statkiem po Nilu Planeta wakacje
10:30    Tajemnice Atlantyku Przez morza i oceany
11:00    Kapsztad Floyd w Afryce
12:00    Malta Odległe lądy
12:30    Boston Turysta
13:00    Los Angeles z Tamarą Beckwith Pocztówki z raju
13:30    Z Londynu do przylądka Lands End Wspaniałe wyprawy
14:00    Lazurowe Wybrzeże Żyłka podróżnicza
14:30    Statkiem po Nilu Planeta wakacje
15:00    Miasta bliźniacze Podróże i tradycje
15:30    Taniec Bogów
16:00    Nowa Anglia Przewodnik turystyczny
17:00    Końcowe przemyślenia Nick'a Podróże Nicka Sandersa po świecie
17:30    Dom na horyzoncie Morska podróż
18:00    Tajemnice Atlantyku Przez morza i oceany
18:30    Katedra Salisbury i Great Wishford Grubas w Wilts
19:00    Korsyka Tu i tam
19:30    Statkiem po Nilu Planeta wakacje
20:00    Wyspy Podwietrzne Rejsy odkrywców
21:00    St. Lucia Żyłka podróżnicza
21:30    Bistra Quebecu Kanadyjska uczta
22:00    Dolina Hunter Pocztówki z Australii
23:00    Lazurowe Wybrzeże Tu i tam
23:30    Sydney Floyd w Australii
00:00    Jordania Caprice i jej podróże
00:30    St. Lucia Żyłka podróżnicza
01:00    Korsyka Tu i tam
01:30    Miasta bliźniacze Podróże i tradycje
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Don Kichote Wielkie powieści
09:55    Obrazy Afryki Południowej
10:20    Powrót miasta New Kids on the Block
10:50    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
11:15    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
11:45    Widmowa flota z Vigo Łowcy skarbów
12:15    Tajemnice Sekrety starożytności
13:10    Rzymscy legioniści Łowcy duchów
13:35    Via Mala Terra X
14:05    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
14:30    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
15:00    Don Kichote Wielkie powieści
15:55    Obrazy Afryki Południowej
16:20    Powrót miasta New Kids on the Block
16:50    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
17:15    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
17:45    Widmowa flota z Vigo Łowcy skarbów
18:15    Tajemnice Sekrety starożytności
19:10    Rzymscy legioniści Łowcy duchów
19:35    Via Mala Terra X
20:05    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
20:30    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
21:00    Don Kichote Wielkie powieści
21:55    Obrazy Afryki Południowej
22:20    Powrót miasta New Kids on the Block
22:50    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
23:15    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
23:45    Widmowa flota z Vigo Łowcy skarbów
00:15    Tajemnice Sekrety starożytności
01:10    Rzymscy legioniści Łowcy duchów
01:35    Via Mala Terra X
02:05    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
02:30    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
03:00    Zakończenie programu 

Seasons
13:15    Witajcie w Seasons
13:20    Gioacchino Rossini - "Wilhelm Tell" Łowieckie dźwięki
13:25    Joliot - "La chanson d'Aubigny" Łowieckie dźwięki
13:30    Tuńczyk z Adriatyku
14:25    Doskonalimy strzelanie z broni śrutowej Poradnik myśliwego
14:35    Beagle Towarzysze polowań
15:05    Moron Łowienie ryb w Europie
16:05    Amator gołębi Kolekcjonerzy
16:35    Polowanie na zające w górnej Prowansji Sceny polowań w Alpach
17:00    Łowienie kleni na spinning
17:35    Kobieca pasja strzelectwo sportowe
18:30    U muflonów Spotkania tygodnia
18:35    Na otwartej wodzie Na ryby
19:00    Wędkowanie z kutra Hobby wędkarstwo
19:30    Płótno i strzelba
20:00    Polowania na łosia w Jakucji Polowania na świecie
20:30    Popularyzatorzy dzikiej przyrody Zawody związane z przyrodą
21:20    Ryk jelenia
22:15    Lato nad strumieniem Odkrywanie tajemnic przyrody
22:35    Górna Sabaudia Kulinarne podróże po krainach Francji
23:05    Nad Wołgą
23:55    Żuchwiaki i tarpony z Everglades Wędkarskie kroniki
00:20    Szkolenie psa poza sezonem myśliwskim Poradnik myśliwego
00:35    Charentes - łowienie w morzu z Erikiem Ferdinandi Dary wiatrów i mórz
01:05    Zakończenie programu 

Extreme Sports
05:00    Board Wild
05:30    FIA European Drag Bike Champs 2001
06:00    Board Stories
06:30    Rebel TV
07:00    Invert TV
07:30    Concrete Wave
08:00    The Edge
08:30    O'Neill Deep Blue Surf Wild Spirits
09:00    Road Trip Chronicles High Octane
09:30    XS Down Unda
10:00    Sportsmania
11:00    Invert TV
11:30    Board Stories
12:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
13:00    The Edge
13:30    Banked Summit Wild Spirits
14:00    XS Down Unda
14:30    Tracks Surf TV
15:00    Board Stories
15:30    Sportsmania
16:30    Concrete Wave
17:00    Kore TV
17:30    The Sage Riders High Octane
18:00    Rebel TV
18:30    Camel White Water Challenge Wild Spirits
19:00    Logic Skateboard
19:30    Volume Zero
20:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
21:00    Mammoth Mountain MotoX High Octane
21:30    Invert TV
22:00    The Edge
22:30    The Adidas Transalp Wild Spirits
23:00    Concrete Wave
23:30    Kore TV
00:00    Logic Skateboard
00:30    Volume Zero
01:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
02:00    Kore TV
02:30    X-MotoX US Freestyle Nationals High Octane
03:00    Extreme 16 mm
03:30    Sportsmania
04:30    Rebel TV 

Club
05:05    Ohio vs Mesa Opowieści sądowe
06:00    Szkoła jogi
06:25    Tajemnice domu
06:50    Współczesne wnętrza magazyn
07:15    Posiadłości marzeń
07:40    Spotkania z Roseanne talk show
08:30    Famous Homes & Hideaways
09:00    Fame
09:50    Oprah talk show
10:40    Angela & Trevor Na ślubnym kobiercu
11:05    Ohio vs Redding Opowieści sądowe
12:00    Szkoła jogi
12:25    Tajemnice domu
12:50    Współczesne wnętrza magazyn
13:15    Posiadłości marzeń
13:40    Spotkania z Roseanne talk show
14:30    Famous Homes & Hideaways
15:00    Fame
15:50    Oprah talk show
16:40    Angela & Trevor Na ślubnym kobiercu
17:05    Ohio vs Redding Opowieści sądowe
18:00    Szkoła jogi
18:25    Tajemnice domu
18:50    Współczesne wnętrza magazyn
19:15    Posiadłości marzeń
19:40    Spotkania z Roseanne talk show
20:30    Famous Homes & Hideaways
21:00    Fame
21:50    Mam 16 lat i jestem w trójkącie miłosnym Potyczki Jerrego Springera talk show
22:40    Angela & Trevor Na ślubnym kobiercu
23:05    Women Talk Sex
00:00    Szkoła jogi
00:25    Tajemnice domu
00:50    Współczesne wnętrza magazyn
01:15    Posiadłości marzeń
01:40    Spotkania z Roseanne talk show
02:30    Famous Homes & Hideaways
03:00    Fame
03:50    Oprah talk show
04:40    Angela & Trevor Na ślubnym kobiercu

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
07:00    Tydzień mody - zima 2002/2003
13:30    Haute Couture Paryż, zima 200/2003
14:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
14:30    Model Flat
16:30    tygodnie Mody Londyn, Nowy Jork
18:30    Model Flat
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
22:30    Tygodnie mody
02:00    Modelki 

MiniMax/Hyper
06:00    "Orzeszki na zimę" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
06:10    "Jaworowi ludzie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
06:20    "Zimowe zuchy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Franklin i dzidziuś" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i bobry" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
07:00    "Wspinaczka na szczyt" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Weekend u cioci Bernice" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Przygoda lokomotywki" film animowany Wielka Brytania
08:20    "Potwór spod łóżka" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Burza na Nilu" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Djalil z Maroka" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Na skraju przepaści" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Siedem koników" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
09:50    "Odludek" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Franklin boi się ciemności" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i sroka" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Nie widać lasu spoza drzew" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Newton się zakochał" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Legenda o Lochnagarze" film animowany Wielka Brytania
11:50    "Biurowiec" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Obietnica Netebsa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Zofia ze Szwajcarii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Latawiec Kajtka" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Pyza i bobaki" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
13:20    "Jedynak" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Gwiazdkowy prezent" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i głuptak niebieskooki" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
14:00    "Trudne zadania są fajne" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Praca mojego taty" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Wielkanoc Malwinki" film animowany Wielka Brytania
15:20    "Matki bagażowe" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Zmartwychwstał Faraon" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Ramona z Trynidadu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Filemon i przyjaciele" film animowany Polska
17:30    "Światła, kamera, Newton" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Potrząśnij mózgiem" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Jak Billy stał się kotem" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Psychiatra" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Mała wróżka" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Frederico z Argentyny" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:30    "New seasons" "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Dungeon Siege Fresh Air magazyn
21:30    Klipy program muzyczny
22:00    "Gundam Wing" ANIME serial animowany
22:30    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Gundam Wing" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Przygody Kuby Guzika"
06:45    "Tajne akta Psiej Agencji"
07:00    "Kot Ik!"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Trzy małe duszki"
07:30    "Walter Melon"
07:50    "Wunschpunsch"
08:10    "Odlotowe agentki"
08:35    "Pokemon"
09:00    "Świat według Ludwiczka"
09:20    "Kot Ik!"
09:45    "Denis rozrabiaka"
10:05    "Przygody Pytalskich"
10:30    "Bob Budowniczy"
10:40    "Świat Bobbiego"
11:00    "Pecola"
11:25    "Bob Budowniczy"
11:35    "Wunschpunsch"
12:00    "Digimon"
12:20    "Power Rangers"
12:45    "Dzieciaki z klasy 402"
13:05    "Farma pełna strachów"
13:30    "Inspektor Gadżet"
13:50    "Spiderman"
14:15    "Pokemon"
14:35    "Power Rangers"
15:00    "Odlotowe agentki"
15:25    "Kot Ik!"
15:50    "Denis rozrabiaka"
16:00    "Dzieciaki z klasy 402"
16:20    "Jerry i paczka"
16:45    "Świat według Ludwiczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Przygody Kuby Guzika"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Gęsia skórka"
19:50    "Kleszcz"
20:10    "Tajne akta Psiej Agencji"
20:30    "Inspektor Gadżet"
20:50    "Spiderman"
21:15    "Beetleborgs Metallix"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

MTV Classic
05:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90.
09:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
10:00    3 z 1
11:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90.
16:00    Classic 60'/70' - mix teledysków z lat 60. i 70.
17:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
18:00    3 z 1
19:00    Nowości MTV Classic
20:00    Classic 60'/70' - mix teledysków z lat 60. i 70.
21:00    Propozycje Culture Club - ranking 10 najlepszych teledysków Dziesięć wspaniałych
22:00    Classic Rock - klasyka rocka i hard-rocka
23:00    Classic Ballads
00:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90. 

Reality TV
05:10    Zakończenie programu
06:00    Sprawa Curtisa
07:15    Szpital dziecięcy
08:10    Na własne oczy...
08:35    Na służbie
09:25    Niezwykłe filmy z wakacji
09:50    Na ratunek
10:40    Zespół urazowy
11:05    Wyjątkowe dzieci
11:30    Zadziwiający ludzie
11:55    Kanadyjska Policja Konna
12:20    Sprawa Curtisa
13:35    Mówi Alex Paen
14:00    Królewski Szpital Księcia Alfreda
14:50    Niezwykłe filmy z wakacji
15:15    Gliniarze
15:45    Katastrofy stulecia
16:35    Kanadyjska Policja Konna
17:00    Alpejski odjazd
17:30    Na ratunek
18:20    Mówi Alex Paen
18:45    Królewski Szpital Księcia Alfreda
19:35    Niezwykłe filmy z wakacji
20:00    Gliniarze
20:30    Katastrofy stulecia
21:20    Gdy kucharz dostanie szału
22:10    Niesamowite zdarzenia
23:05    Australia w plecaku
23:55    Impacto TV
00:45    Gdy kucharz dostanie szału
01:35    Niesamowite zdarzenia
02:30    Mówi Alex Paen
02:55    Królewski Szpital Księcia Alfreda
03:45    Niezwykłe filmy z wakacji
04:10    Gliniarze
04:40    Katastrofy stulecia 

Avante
05:00    Fire Rescue
06:00    Krytyczne sytuacje
06:30    Nowoczesna technika
07:00    Służba na wietrze
07:30    Nighthawk Stealth Fighter Słynne samoloty
08:00    Bristol Słynne samochody
08:30    Hard Time 1
09:30    Ghost Squadron
10:00    Najbardziej bezwzględny szeryf Ameryki
11:00    Fire Rescue
12:00    Krytyczne sytuacje
12:30    Nowoczesna technika
13:00    Służba na wietrze
13:30    Nighthawk Stealth Fighter Słynne samoloty
14:00    Bristol Słynne samochody
14:30    Hard Time 1
15:30    Ghost Squadron
16:00    Najbardziej bezwzględny szeryf Ameryki
17:00    Fire Rescue
18:00    Art of Making Wine Horyzonty
18:30    Pontiac Super Duty Car Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
19:00    Nato Cold War Walki powietrzne
19:30    Klasyka na wodzie
20:00    Paintball
20:30    Peking to Paris
21:00    Krytyczne sytuacje
21:30    Nowoczesna technika
22:00    24 godziny w Indianapolis
23:00    Loaded
00:00    Art of Making Wine Horyzonty
00:30    Pontiac Super Duty Car Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
01:00    Nato Cold War Walki powietrzne
01:30    Klasyka na wodzie
02:00    Paintball
02:30    Peking to Paris
03:00    Krytyczne sytuacje
03:30    Nowoczesna technika
04:00    24 godziny w Indianapolis 

TVN 24
05:00    Loża prasowa program publicystyczny
06:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Sport, Raport TVN 24 Inforanek magazyn
06:30    Przegląd prasy
07:00    Serwis sportowy
07:30    Przegląd prasy
08:00    Studio 24 rozmowa
08:30    Przegląd prasy
09:00    Studio 24 rozmowa
09:30    Bilans magazyn ekonomiczny
10:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
11:00    Studio 24 rozmowa
11:30    24 godziny magazyn informacyjny
12:00    Studio 24 rozmowa
12:30    Studio 24 rozmowa
13:00    Serwis sportowy
13:30    Serwis biznesowy
14:00    Serwis sportowy, Reportaż
14:30    Studio 24 rozmowa
15:00    Reportaż
15:30    Studio 24 rozmowa
16:00    Studio 24 rozmowa
16:30    Serwis biznesowy
17:00    Serwis sportowy
17:30    24 godziny magazyn informacyjny
18:30    Bilans magazyn ekonomiczny
19:00    Fakty
19:30    Studio 24 rozmowa
20:00    Bilans - magazyn ekonomiczny, Kropka nad i program publicystyczny
20:30    Studio 24 rozmowa
21:00    Serwis sportowy
21:30    24 godziny magazyn informacyjny
22:30    Bilans magazyn ekonomiczny
23:00    Studio Europa
23:30    Serwis sportowy
00:00    Studio 24 rozmowa
00:30    24 godziny magazyn informacyjny
01:30    Fakty
02:00    Serwis biznesowy, Reportaż
02:30    Bilans magazyn ekonomiczny
03:00    Serwis sportowy
03:30    24 godziny magazyn informacyjny
04:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów 

TV Dami Skarżysko-Kamienna
14:00    "Gdzie się podziała siódma kompania?" reż.Robert Lamoreux, wyk.Jean Lefebvre, Pierre Mondy, Aldo Maccione, Eric Colin komedia Francja 1973
15:30    "Biały Bim Czarne Ucho" reż.Stanisław Rostocki, wyk.Wiaczesław Tichonow, Walentina Władimirowa, Michaił Dadyko, Iwan Ryshow film obyczajowy ZSRR 1977
18:30    "Drzewko kolibrów" reż.Noella Smith, wyk.Susan Wooldridge, Patrick Bergin, Clive Wood, Tom Beasley film obyczajowy Wielka Brytania 1992
20:00    "Era kina niemego" Dokument film dokumentalny
20:30    "Spójrz mi prosto w oczy" reż.Nick Ward, wyk.Caroline Catz, Seamus Gubbins, Barnaby Stone, Rachel Inman thriller Wielka Brytania 1994
22:00    "Istota" reż.Andrzej Czarnecki, wyk.Michaił Jefremow, Rim Ajupow, Romualdas Ramanauskas, Irina Kulewskaja dramat społeczny Polska 2000
23:00    "Ojciec w podróży służbowej" reż.Emir Kusturica, wyk.Miki Monojlovic, Mirjana Karanovic, Mustafa Nadarevic, Mira Furlan dramat obyczajowy Jugosławia 1985
00:00    "Światła i cienie" reż.Jaime Camino, wyk.Angela Molina, Jose Luis Gomez, Fermin Reixach, Jack Sheperd dramat obyczajowy Hiszpania 1989
02:00    Zakończenie programu 

TeDe
06:00    Strefa P magazyn muzyczny
06:30    V Max magazyn motoryzacyjny
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
07:50    "Arthur" serial animowany
08:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
08:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
09:55    "Scary Animals & Super Creeps" film dokumentalny
10:50    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
11:40    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy USA 1997-98
12:05    "Rycerz nocy" reż.Paul Abascal/Nick Daniel, wyk.Matt McColm, Derek Webster, Derwin Jordan, Earl Holliman serial sensacyjny USA/Kanada 1997
13:00    Strefa P magazyn muzyczny
13:30    V Max magazyn motoryzacyjny
13:50    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
14:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
14:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Karolina w mieście" reż.Joshua Baerwald/James Burrows, wyk.Lea Thompson, Eric Lutes, Malcolm Gets serial komediowy USA 1995-99
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    "Zbuntowany anioł" reż.Hernan Abrahamnsohn, wyk.Natalia Oreiro, Facundo Arana, Veronica Vieyra, Mariana Arias telenowela Argentyna 1999
19:00    "South Beach" reż.David Carson, wyk.Yancy Butler, John Glover, Patti D'Arbanville, Eagle Eye Cherry pilot serialu sensacyjnego USA 1993
20:00    "Kameleon" wyk.Michael T. Weiss, Andrea Parker, Patrick Bauchau serial sensacyjny USA 1996-99
20:55    "Łowcy koszmaru" reż.Jef Levy/David Barrett/Stephen Cragg, wyk.Ethan Embry, Lisa Sheridan, Karim Prince, Lizette Carrion serial SF USA 2000
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    Extra Liga Żużlowa - Zawody o Drużynowe Mistrzostwo Polski - runda 16
23:15    "Zamieszani w sprawie" reż.Franco Giraldi, wyk.Ornella Muti, Luigi Proietti, Fiorenzo Fiorentini, Nicola Pistoia thriller Włochy 1997
01:15    X Laski program erotyczny
01:45    Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:35    Strefa P magazyn muzyczny
03:10    V Max magazyn motoryzacyjny
03:40    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
04:10    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
04:35    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:10    Policyjne 5 minut
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Prawo jazdy
18:00    Abecadło M2
18:10    Policyjne 5 minut
18:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:30    Prawo jazdy
19:00    Abecadło M2
19:10    Policyjne 5 minut
19:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:30    Prawo jazdy
20:00    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:30    Program lokalny
11:00    "Antonella" telenowela Argentyna
13:50    W związku z Solidarnością magazyn
14:05    "W Beskidzie Sądeckim" film krajoznawczy
14:30    Program lokalny
15:00    Ulica muzyczna program muzyczny
16:00    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
16:30    Program lokalny
17:00    Twoje atuty - z modą na ty
17:20    Motomania magazyn motoryzacyjny
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:00    Arena program sportowy
18:20    Posnania dla Poznania program sportowy
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Co tam w polityce program publicystyczny
19:20    Obserwator magazyn leszczyński
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:20    Scena magazyn kulturalny
20:40    Kawa na ławę program publicystyczny
21:05    "W cztery strony świata" serial przyrodniczy
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Co tam w polityce program publicystyczny
23:15    Scena magazyn kulturalny
23:45    Kawa na ławę program publicystyczny
00:10    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    Ever Wondered? program edukacyjny
05:15    "Osobiste pasje: Benjamin Zephaniah" serial dokumentalny
05:30    Ever Wondered? program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30    Kids English Zone kurs języka angielskiego
07:00    Bits i Bobs program dla dzieci
07:15    Bajkopisarze program dla dzieci
07:35    Anielska mysz program dla dzieci
07:40    Mądre stworzenia program dla dzieci
08:05    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:30    Do gotowania...start program kulinarny
09:15    Domowi najeźdźcy magazyn
09:45    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
10:15    "Ludzie i zwierzęta: Gladys - afrykański weterynarz" serial dokumentalny
10:45    "Człowiek-małpa: Przygody ludzkiej ewolucji - exodus" serial dokumentalny
11:45    "Bergerac" serial kryminalny
12:45    The Weakest Link quiz
13:30    "Classic Eastenders" serial obyczajowy
14:30    Domowi najeźdźcy magazyn
15:00    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
15:30    Bits i Bobs program dla dzieci
15:45    Bajkopisarze program dla dzieci
16:05    Anielska mysz program dla dzieci
16:10    Mądre stworzenia program dla dzieci
16:35    Niebieski Piotruś program dla dzieci
17:00    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
17:30    Do gotowania...start program kulinarny
18:15    The Weakest Link quiz
19:00    Przód domu magazyn stylistyczny
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "Office Gossip" serial komediowy
21:00    "Judge John Deed" serial obyczajowy
22:30    Parkinson wywiady
23:30    "Paddington Green" serial dkoumentalny
00:30    "Płynne opowieści" serial dokumentalny
01:00    "Podróże w czasie i przestrzeni: Wielkie zderzenie" serial dokumentalny
01:30    "Podróże w czasie i przestrzeni: Niewidzialny wszechświat" serial dokumentalny
02:00    Nadprzyrodzona nauka program edukacyjny
03:00    "Kongo: Rzeka, która pochłonęła wszystkie rzeki" serial dokumentalny
03:50    "Zrób albo złam" serial dokumentalny
04:20    "Przyszłość właśnie się zdarzyła" serial dokumentalny 

Channel 5
05:10    Travis Perkins Senior Masters Golf
06:00    Sunrise
06:30    Dappledown Farm Exercise
06:50    TBA
06:55    Tickle, Patch and Friends (New Series)
07:30    Make Way for Noddy Shelf Help (New Series)
07:45    Make Way for Noddy Noddy Goes Shopping
08:00    The Book of Pooh
08:30    Barney (New Series)
09:00    Jay Jay the Jet Plane
09:30    Floyd around the Med Athens
10:00    The Wright Stuff (New Series)
11:00    Magnum PI Eighth Part of the Village
12:00    5 News at Noon
12:30    Home and Away
13:00    Family Affairs
13:30    BrainTeaser
14:30    Open House with Gloria Hunniford
15:45    The Perfect Daughter Film
17:30    5 News
18:00    Home and Away
18:30    Family Affairs
19:00    Great Artists Bruegel
19:30    5 News
20:00    Ancient Murder Mystery What Killed the Ape Child?
20:30    Kings and Queens Victoria
21:00    Militia Film
22:50    Law and Order Blood
23:50    NFL Update Preview (New Series)
00:25    US PGA Golf
01:20    NASCAR Busch Series Motor Racing South Carolina 200, Darlington Raceway Motorsport highlights.
02:10    AMA Motocross Spring Creek
03:40    Rally UK (New Series)
04:05    Motorsport Mundial
04:30    Argentinian Football 

CT 1
05:05    Ekran magazyn
05:35    Kinobox magazyn filmowy
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    Sezamie, otwórz się program dla dzieci
09:00    Wiadomości
09:10    Różne spojrzenia magazyn
09:15    O skarby Elżbiety Czeskiej teleturniej historyczny
10:00    "W imię sprawiedliwości" reż.George Stevens, wyk.Cary Grant, Jean Arthur, Ronald Colman, Edgar Buchanan film obyczajowy USA 1942
12:00    Wiadomości
12:10    "Terytorium białych jeleni" reż.L. Ráža, wyk.P. Zedníček, M. Růžek, O. Vlach, S. Postlerová serial przygodowy Czechy 1991
13:00    Światowa moda magazyn mody
13:25    Nie zastanawiaj się i kręć! program rozrywkowy
13:55    Ludzie w samotniach magazyn
14:20    "Žofín - wyspa wspomnień i snów" serial dokumentalny o ludowych zabawach
15:10    Ekran magazyn
15:40    "Nieznana ziemia - Świat według Thora Heyerdahla" serial dokumentalny
16:00    Wiadomości
16:05    Czarodziejskie przedszkole program dla dzieci
16:35    "Artur i pan Melon" serial dla dzieci
16:40    Macki program publicystyczny
17:05    Europejska mozaika program publicystyczny
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    "Szkoła przetrwania" reż.Peter DeLuise/Matthew Hastings, wyk.Joe Lando, Anne Marie Loder, Hayden Christensen, A.J. Cook serial obyczajowy USA 2000
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "O ludziach i zwierzętach" reż.H. Bočan, wyk.I. Chýlková, K. Heřmánek, J. Bohdalová serial obyczajowy Czechy 1994
21:00    Mania podróżowania program dokumentalny
21:30    Fakty program publicystyczny
22:05    Wydarzenia, komentarze
22:35    "Daylight Robbery" reż.David Innes Edwards, wyk.Michelle Collins, Lesley Sharp, Geraldine Somerville, Emily Woof serial kryminalny USA 1999
23:30    Na pełne piece magazyn muzyczny
00:15    Wiadomości
00:25    Sport na świecie magazyn sportowy
01:00    Bananowe rybki program rozrywkowy
01:30    "Pánská jízda" reż.K. Smyczek, wyk.V. Král, O. Navrátil, I. Hüttnerová komedia Czechosłowacja 1983
02:35    Jak się żyje chirurgom według Víta Hájka program dokumentalny
02:50    "Hana Kotková" film dokumentalny o czeskiej skrzypaczce
03:30    Do czytanek magazyn
04:35    Skarby świata magazyn 

ST 1
07:25    Wiadomości Czeskiej telewizji
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:20    Żywa panorama
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    Telewizyjne archiwum dziecięce program dla dzieci
10:00    Guzik program popularnonaukowy dla dzieci
10:30    Pogadanki program rozrywkowy
10:40    "Obrońcy przyrody" serial dokumentalny Francja 1999
11:05    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1996
11:55    Telezakupy magazyn
12:00    Szansa magazyn
12:30    Mój dom, mój zamek magazyn
13:00    "Pacific Blue" wyk.J. Davidson, P. Trickey, D. Vogel serial sensacyjny USA 1997
13:45    Telezakupy magazyn
13:50    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
14:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
14:50    Ślady przeszłości magazyn
15:20    "Manolo i spółka" reż.José Antonio Escrivá, wyk.Carlos Iglesias, Angel de Andrés López, Carmen Rossi, Nuria Gonzáles serial komediowy Hiszpania 1998
16:15    Wymarzony ślub program dokumentalny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Odkrycia mistrza program rozrywkowy
17:50    Minuty dnia informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:45    Album muzyki świata program muzyczny
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    Menu program rozrywkowy
20:30    "Trofej neznámeho strelca" reż.Vladislav Pavlovič, Vincent Rosinec, wyk.Juraj Kukura, Ivan Rajniak, Ladislav Chudík, Július Pántik, Karol Machata film obyczajowy Słowacja 1974
22:15    "Nash Bridges" wyk.Don Johnson serial kryminalny USA 1996
23:00    Panorama foto-video magazyn filmowy
23:25    Auto-moto-revue magazyn motoryzacyjny
23:50    Wiadomości
00:10    Telezakupy magazyn
00:25    Zakończenie programu 

TF1
06:25    "Uncle Jack and the Loch Ness Monster" serial komediowy Wielka Brytania 1991
06:50    Prognoza pogody
06:55    TF1 Jeunesse filmy animowane
07:45    Teleshopping
08:18    Prognoza pogody
08:30    Teleshopping
09:05    TF1 Jeunesse filmy animowane
11:05    "MacGyver" serial sensacyjny USA 1985
12:10    Attention sa la marche magazyn
12:50    A vrai dire magazyn konsumenta
13:00    Le journal informacje
13:55    "Les feux de l'amour" serial obyczajowy
14:35    "Final Ascent" reż.David W. Smith, wyk.Jürgen Prochnow, Patrick Muldoon, Heidi Lenhart, Antonio Sabato Jr. film sensacyjny USA 2000
16:10    "Providence" serial sensacyjny USA 1995
17:05    "Melrose Place" reż.Barbara Amato, wyk.Linden Ashby, Josie Bissett, Thomas Calabro, David Charvet serial obyczajowy USA 1992
17:55    "Sous le soleil" wyk.Benedicte Delmas, Adeline Blondieau, Tonya Kinzinger, Romeo Sarfati serial obyczajowy Francja 1996
18:10    Star Academy program rozrywkowy
19:50    Prognoza pogody
19:55    Vivre comme ca
19:58    Parce qu'il y aura toujours des hommes
20:00    Le journal informacje
20:40    L'euro ca compte magazyn informacyjny
20:45    Demain s'imagine aujourd'hui
20:50    Prognoza pogody
20:55    "Alice Nevers, le juge est une femme" serial obyczajowy Francja
22:45    Y a que la verite qui compte program rozrywkowy
00:10    F1 magazyn
00:45    Star Academy program rozrywkowy
02:25    Sept a huit magazyn
03:15    "Le temps des bouilleurs de cru" reportaż
03:55    Histoires naturelles program przyrodniczy
04:50    Musique teledyski 

M6
05:55    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:45    Kidete filmy animowane
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Doktor Quinn" reż.James Keach, wyk.Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993
13:35    "Bermuda Triangle" reż.Ian Toynton, wyk.Susanna Thompson, Lisa Jakub, David Gallagher, Jerry Hardin film przygodowy USA 1986
15:55    M6 music teledyski
16:55    80 a l'heure program rozrywkowy
17:50    "Clown" serial kryminalny Niemcy 1999
18:50    "Sydney Fox, l'aventuriere" serial sensacyjny
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:55    "Grease" reż.Randal Kleiser, wyk.John Travolta, Olivia Newton-John, Stockard Channing, Jeff Conaway film muzyczny USA 1978
22:50    "Grease 2" reż.Patricia Birch, wyk.Michelle Pfeiffer, Lorna Luft, Maureen Teefy, Alison Price film muzyczny USA 1982
00:50    M6 music teledyski 

Rai 1
05:30    Wiadomości
06:00    Euronews
06:30    Wiadomości
06:40    Prognoza pogody dla kierowców
06:45    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:00    Wiadomości
07:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:30    Wiadomości i prognoza pogody
07:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
08:00    Wiadomości i prognoza pogody
08:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:00    Wiadomości i prognoza pogody
09:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:30    Wiadomości
09:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:45    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
09:50    "Kochany Chrabąszcz" reż.Robert Stevenson, wyk.Dean Jones, Michele Lee, David Tomlinson, Buddy Hackett komedia USA 1968
11:30    Wiadomości
11:35    Prognoza pogody
11:40    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
12:35    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
13:30    Wiadomości
14:00    Magazyn gospodarczy
14:05    "Frenesia dell'estate" reż.Luigi Zampa, wyk.Vittorio Gassman, Sandra Milo, Michele Mercier, Lea Padovani komedia Francja/Włochy 1963
16:00    "Zauroczenie 5" serial obyczajowy Włochy 2002
17:00    Wiadomości
17:10    Prognoza pogody
17:15    "Derrick" serial kryminalny Niemcy 1974
18:00    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1984
18:50    Spadek teleturniej
20:00    Wiadomości
20:35    Super Varieta' program rozrywkowy
20:45    "La leggenda del pianista sull'oceano" Z cyklu "Włoskie lato" reż.Giuseppe Tornatore, wyk.Tim Roth, Pruitt Taylor Vince, Bill Nunn, Clarence Williams III film obyczajowy Włochy 1998
23:50    Wiadomości
23:55    Przeprawa na północny zachód reportaż
00:55    Wiadomości
01:20    Przegląd prasy magazyn aktualności
01:25    Prognoza pogody
01:30    Spotkanie w kinie magazyn filmowy01.35 Festiwal Filmowy Wenecja 2002
01:55    Off Hollywood Telewizja edukacyjna
02:25    Szeptem wywiady Gigiego Marzullo
02:55    "Śmierć i dziewczyna" reż.Roman Polański, wyk.Sigourney Weaver, Ben Kingsley, Stuart Wilson dramat psychologiczny USA/Francja/Wielka Brytania 1994
04:40    "Zorro" serial przygodowy 

Kanal 5
05:15    Zakończenie programu
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:00    barn program dla dzieci
07:50    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:20    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
09:20    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
09:50    "Cheers" serial komediowy USA
10:20    Jenny Jones talkshow
11:10    Ultimate Guide (Discovery Hour) program przyrodniczy
12:10    TV-Butiken
13:00    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
13:55    "Nowe przygody Robin Hood" serial przygodowy USA 1997
14:50    Jenny Jones talkshow
15:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
16:10    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
16:40    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
18:05    "Gilmore Girls" serial komediowy USA 2000-01
19:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 2000-01
20:00    "C.S.I." serial obyczajowy USA 2000-01
21:00    "Ground Control" reż.Robert Moreland, wyk.efer Sutherland, Kelly McGillis, Robert Sean Leonard, Kirsty Swanson thriller USA 1995
00:25    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
01:20    Macie co chcecie program rozrywkowy
02:20    "Global Cops" serial dokumentalny USA
02:50    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
03:45    "Cannon" serial przygodowy USA 1971-76
04:35    Zakończenie programu 

RTL
05:20    Spiegel TV Magazin magazyn informacyjny
06:00    Punkt 6 magazyn informacyjny
07:00    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
07:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
08:05    RTL SHOP magazyn reklamowy
09:00    Punkt 9 magazyn informacyjny
09:30    "Mój ślub" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
10:00    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
11:00    Pojedynek rodzinny teleturniej
12:00    Punkt 12 magazyn informacyjny
13:00    Oliver Geissen Show talk show
14:00    "Sąd karny" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
15:00    "Sąd rodzinny" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
16:00    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
17:00    "Pan Złota Rączka" serial komediowy USA 1990/91
17:30    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
18:00    Dobry wieczór magazyn regionalny
18:30    EXCLUSIV magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv magazyn sensacji
19:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
20:45    Quiz Dwadzieścia Jeden teleturniej
21:15    "Za kratkami" serial kryminalny Niemcy 2001
22:15    EXTRA magazyn publicystyczny
23:30    Future TREND magazyn popularnonaukowy
00:00    Wiadomości
00:35    10 przed 11 magazyn kulturalny
01:00    "Karolina w mieście" serial komediowy USA 1995
01:30    "Pan Złota Rączka" serial komediowy USA 1990/91
02:00    Oliver Geissen Show talk show
02:50    Wiadomości
03:20    RTL SHOP magazyn reklamowy
04:05    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001

SuperRTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Pocket Dragon Adventures" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:50    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:00    "Małe potworki" serial animowany
08:15    "Little People" serial animowany
08:20    "Bob Budowniczy" serial animowany
08:30    "Jellabies" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Timothy goes to school" serial animowany
09:15    "Kapitan Nobeard i piraci" serial animowany
09:20    "Tommy i Oscar" serial animowany
09:45    "Donkey Kongs Country" serial animowany
10:10    "Opowieści z krypty" serial animowany
10:35    "Sweat" serial familijny Australia/Wielka Brytania 1995
11:10    "Tajemniczy rycerze" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    "Darkwing Duck" serial animowany
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "PB & J Otter" serial animowany
13:40    "Nowe przygody Madeline" serial animowany
14:05    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:30    "Angela Anaconda" serial animowany
15:00    "Doug" serial animowany
15:35    "Rocko i jego superżycie" serial animowany
16:05    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Różowa Pantera" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
17:55    "Darkwing Duck" serial animowany
18:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "Angela Anaconda" serial animowany
19:45    "SpongeBob SquarePants" serial animowany
20:15    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1986/96
22:10    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:10    T.V. Kaiser talk show
00:00    "Bobry" serial animowany
00:30    Infomercial magazyn reklamowy
03:00    Program nocny 

CNN
05:00    World News
05:30    Inside Europe
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    American Edition
18:00    World News
18:30    Q&A;
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    Q&A;
22:00    World News Europe
22:30    World Business Today
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Lou Dobbs Moneyline
01:00    Newsbiz Today
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Mary Anne's Bikes
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Correspondent
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Is Another World Possible?
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Click Online
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Fast Track
21:45    Holiday
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Earth Report
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Click Online
03:00    BBC News
03:30    Earth Report
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

CNBC
06:00    Today's Business Europe
08:00    Europe Squawk Box
10:00    European Market Watch
12:00    Power Lunch Europe
14:00    US CNBC Squawk Box
16:00    Morning Call
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    Frankfurt Closing bell
20:15    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
23:00    US Business Center
00:30    NBC Nightly News
01:00    Asia Squawk Box
03:00    After Hours with Maria Bartiromo
04:00    Asia Market Watch 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.