FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - w tym: Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
08:55 Serialowa Jedynka - Komisarz Alex - odc. 1 - Pozdrowienia z Łodzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; reż.:Robert Wichrowski; wyk.:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski, Janusz Chabior, Katarzyna Figura, Marek Kalita, Waldemar Błaszczyk; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 BBC w Jedynce - Super inteligentne zwierzęta cz. 2 (Super Smart Animals) -  txt. str. 777  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Europa to my; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Natura w Jedynce - Tajemnice grzybów (Mystery of wild mushrooms)  50'; film dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2673; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 5844 (The Bold and the Beautiful ep. 5844); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Okrasa łamie przepisy - Inne oblicze pstrąga; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Bonanza - odc. 126, Przyjaciel Waltera (Bonanza, ep. 126, Any Friend of Walter's); serial kraj prod.USA (1961); Dla małoletnich od lat 12
16:35 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2674; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2456 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /1/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:07 IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Kronika; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Jutro idziemy do kina -  txt. str. 777 AD  100'; film fabularny kraj prod.Polska (2007); reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Mateusz Damięcki, Antoni Pawlicki, Jakub Wesolowski, Anna Gzyra, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski, Krzysztof Stelmaszyk; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Operacja Samum -  txt. str. 777  88'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1999); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:05 Glina - odc. 1/25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Jerzy Radziwiłowicz, Robert Gonera, Maciej Stuhr, Jacek Barciak, Anna Cieślak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Świat się kręci - /1/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Bonanza - odc. 126, Przyjaciel Waltera (Bonanza, ep. 126, Any Friend of Walter's); serial kraj prod.USA (1961); Dla małoletnich od lat 12
02:50 One tańczą w nocy (At night, they dance. / La nuit, elles dansent.)  52'; film dokumentalny kraj prod.Kanada (2010); reż.:Isabelle Lavigne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Notacje - prof. Józef Stasiński. Ten polski wrzesień 1939; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Zakończenie dnia

TVP2 HD
06:00 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 44/48; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 327; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 8.50 i Pogoda: 9.25, 9.55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Barwy szczęścia - odc. 955 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Na dobre i na złe - odc. 124 - Lekarski debiut; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Makłowicz w podróży - (65) Walia - "Przez góry"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Wyspy szczęśliwe -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Niepokorni kochankowie  50'; film dokumentalny; reż.:Barbara Lipińska, Barbara Lipińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 45 "Magda" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:05 Pogoda; STEREO, 16:9
16:10 Rodzinka.pl - odc. 103 "Czas na zmiany" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Rodzinka.pl - odc. 104 "Wiek fizyczny vs wiek mentalny" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 1/76; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Barwy szczęścia - odc. 956 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 1000 razy M jak Miłość - Gala Jubileuszowa; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:25 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:30 Paradoks - odc. 10/13 Animalia -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Czy świat oszalał? - Rosja - tęsknota za imperium (Russia a Nostalgic Empire)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Barbara Necek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Siostra Jackie - odc. 23/24 (Nurse Jackie s. II ep. 11 What The Day Brings); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Siostra Jackie - odc. 24/24 (Nurse Jackie s. II ep. 12 Years Of Service); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:40 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Ślubnie, nieślubnie, inaczej - odc. 1/6 (Married Single Other); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Declan Lowney; wyk.:Shaun Dooley, Lucy Davis, Dean Lennox Kelly, Amanda Abbington, Ralf Little, Miranda Raison; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Ślubnie, nieślubnie, inaczej - odc. 2/6 (Married Single Other); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie programu

240px-TVP Regionalna logo2-1-
06:32 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
07:30 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:30 Twój Album -
08:36 Wieluń - podniebny atak; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Przechodzień codzienny -
09:00 Eurosąsiedzi - odc. 145 (odc. 145); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Etniczne klimaty - Ponad 500 km do siebie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Kościół z bliska - odc. 52; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Dla niesłyszących - Otwórz oczy -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:49 Antenowe remanenty. KONCERTY W TVP WARSZAWA - Benefis Jaremy Stępowskiego cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Oj nie ma jak Lwów - Spotkanie z Władą Majewską; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Twój Album -
14:08 Wieluń - podniebny atak; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Przechodzień codzienny -
14:27 Everyday English - odc. 217 Sen i psychologia cz. 2; Dla małoletnich od lat 7
14:43 Ahora espanol - odc. 177 Krzyżówka; program edukacyjny; Dla małoletnich od lat 7
15:00 OTV - PASMO LOKALNE
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Kultowe rozmowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:02 Pogoda -
21:05 Echa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:42 Echa dnia - komentarze; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:56 Pogoda -
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
22:35 Ślady - Leon Zdzisław Stroiński; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:35 Everyday English - odc. 217 Sen i psychologia cz. 2; Dla małoletnich od lat 7
23:52 Ahora espanol - odc. 177 Krzyżówka; program edukacyjny; Dla małoletnich od lat 7
00:11 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:42 Zakończenie dnia

TV Toruń
00:00 Powtórka programu
01:00 Telezakupy
16:30 Garncarski etnoczwartek
17:10 Razem dla Torunia- Innowacje
17:45 Aktualności Toruńskie
18:05 Rozmowa Dnia
19:10 Klamry
19:20 Sen Nocy Letniej
19:35 Powrót gen. Dominika Dziewanowskiego do Szafarni
20:00 Aktualności Toruńskie
20:20 Rozmowa Dnia
20:40 Razem dla Torunia- Innowacje
21:10 46 Toruńska Wystawa Psów Rasowych
21:45 Aktualności Toruńskie
22:05 Rozmowa Dnia
22:20 Powtórka programu

120px-Logo Polsat.svg
05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
09:00 Malanowski i partnerzy (424)
09:30 Malanowski i partnerzy (425)
10:00 Trudne sprawy: 21-latka okłamuje swojego przyjaciela, który siedzi w więzieniu (126)
11:00 Dlaczego ja? (300)
12:00 Pamiętniki z wakacji 2 (30)
13:00 Czyja wina? (1)
14:00 Pierwsza miłość (1726)
14:50 Trudne sprawy (332)
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i partnerzy (555)
17:00 Dlaczego ja? (438)
18:00 Pierwsza miłość (1727)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich: Zacięta płyta (296)
20:05 Megahit: 2012 - film katastroficzny (Kanada,USA,2009)
23:10 Brudne sprawy - dramat kryminalny (USA,2005)
01:10 Breaking Bad 2 (17)
02:10 Dziewczyny z fortuną
03:30 Tajemnice losu

Logo-19
05:05 Uwaga!
05:20 Rozmowy w toku: Która lepsza: matka gotka czy matka Polka? (2055)
06:20 Mango
07:25 Co za tydzień
08:00 Dzień dobry TVN
11:05 Piłka nożna: Wielki Mecz - politycy kontra gwiazdy TVN - piłka nożna/futsal
13:15 Szpital (64)
14:15 W-11 - Wydział Śledczy (603)
15:00 Ukryta prawda (203)
16:00 Rozmowy w toku: Ważę 26 kg i nie mam siły na seks!
17:00 Szpital (77)
18:00 Wawa non stop (1) - serial
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Na Wspólnej (1780)
20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Śmiertelna osiemnastka (1051)
21:30 Lekarze (1)
22:30 Perfekcyjna pani domu (1/13) - program rozrywkowy
23:30 Wybrani (13)
00:30 Dowody zbrodni 7 (16)
01:30 Uwaga!
01:45 Arkana magii (1032)
03:05 Rozmowy w toku: Ważę 26 kg i nie mam siły na seks!
04:00 Zakończenie programu

TV4
05:50 Ukryta miłość (55)

06:45 Przyjaciele z Kieszonkowa (1)

07:05 Przyjaciele z Kieszonkowa (2)

07:20 Simba (1)

07:55 Księga dżungli (1)

08:25 Księga dżungli (2)

08:55 Komisarz Rex (5)

09:55 Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt - serial dokumentalny

10:55 Kiedy się zakocham... (55)

11:50 Księga dżungli (1)

12:30 Księga dżungli (2)

13:00 Mega Chichot - program rozrywkowy

13:30 Tylko miłość (1)

14:30 Przyjaciółki (1)

15:30 Komisarz Rex (1)

16:30 Hotel 52 (1)

17:30 Nieposkromiona miłość (1)

18:30 Scooby-Doo!

19:00 Scooby-Doo!

19:30 Mega Chichot - program rozrywkowy

20:00 Zaklinacz psów (1) - reality show (USA,2012)

21:00 Galileo (271)

22:00 Galileo - program popularnonaukowy

23:00 Studenckie opowieści - film erotyczny (USA)

00:55 Kroniki facetów z klasą: Kroniki Cezarego Pazury z Niewiadowa (2/3)

01:55 To był dzień

03:00 4music - program muzyczny

04:05 Dekoratornia

04:40 4music - program muzyczny

05:49 Zakończenie programu

TV Puls (obecne logo)
06:00 Dyżur (13) - serial dokumentalny

06:30 Menu na miarę (7) - program kulinarny

07:00 Tom i Jerry (7)

07:05 Tom i Jerry (8)

07:10 Tom i Jerry (9)

07:30 Tom i Jerry (10)

07:35 Tom i Jerry (11)

07:55 Zaklinacz psów (13) - reality show (USA,2005)

08:55 Najdziwniejsze zwierzęta świata (3) - serial przyrodniczy

10:00 Księżniczka na lodzie - komedia obyczajowa (USA,Kanada,2005)

12:00 Ratunku, jestem rybką - film animowany (Niemcy,Irlandia,Dania,2000)

13:45 Egipskie psiaki - film familijny (USA,Kanada,2012)

15:45 Nowe szaty cesarza - film familijny (Niemcy,2010)

17:00 Tajemnica skarbu Butcha Cassidy'ego - film przygodowy (USA,2006)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 (1)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 3 (3)

20:00 Dwugłowy rekin atakuje - horror (USA,2012)

21:55 Kosmiczna katastrofa - thriller SF (Kanada,2011)

23:50 Krwawa uczta 2 - horror komediowy (USA,2008)

01:55 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami (11) - program rozrywkowy

02:45 Taki jest świat - pod lupą - program rozrywkowy

03:25 Dyżur (42) - serial dokumentalny

03:50 JRG w akcji (4) - serial dokumentalny

04:15 Menu na miarę (1) - program kulinarny

04:40 Z archiwum policji - serial dokumentalny

05:05 Menu na miarę (2) - program kulinarny

05:30 Z archiwum policji - serial dokumentalny

SK TVN7
04:55 Pascal: po prostu gotuj: Na słodko czy na słono? (7/16)

05:35 We dwoje (7) - program rozrywkowy

06:50 Męski typ 2: Maciej Wisławski (8/9)

07:20 Sąd rodzinny: Chłopiec do bicia (105)

08:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Dziecko w skórze kobiety (402)

09:15 Detektyw Monk 3 (7/16)

10:15 Ostry dyżur 8: Im dalej w las (2/22)

11:20 Mango

12:55 Sąd rodzinny: Wcześnie dojrzała (106)

13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Na wędrówce za pracą (403)

14:55 Bez śladu 7 (5/24)

15:55 Czerwony Orzeł (6/17)

17:05 Punkt krytyczny (1/13)

18:05 Detektyw Monk 3 (8/16)

19:05 Bez śladu 7 (6/24)

20:00 Prawdziwe historie: Tornado w Nowym Jorku - film katastroficzny (Kanada,USA,2008)

21:50 Detektyw Monk 8 (8/16)

22:50 Uciekający pociąg - dramat sensacyjny (Izrael,USA,1985)

01:10 Arkana magii

03:15 W roli głównej: Małgorzata Niezabitowska (5/17)

03:45 W roli głównej: Janusz Głowacki (1)

04:15 W roli głównej: Janusz Głowacki (2)

04:45 Zakończenie programu

TV Puls 2 (od 19.07.2012)
06:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (91)

06:30 Radio Romans (1)

07:15 Tarzan (1)

07:45 Tarzan (2)

08:15 Inspektor Gadżet (21)

08:45 Marta mówi (11)

09:15 Mia i ja (10)

09:45 Bajki animowane dla dzieci (37)

10:20 Dennis rozrabiaka (20)

10:50 Sonic Underground (21)

11:15 Było sobie życie (1)

11:50 Byli sobie podróżnicy (1)

12:30 Bolek i Lolek na wakacjach (1)

12:40 Bolek i Lolek na wakacjach (2)

12:55 Bajki animowane dla dzieci (37)

13:25 Pszczółka Maja (54)

14:00 Marta mówi (11)

14:25 Mia i ja (11)

15:00 Dennis rozrabiaka (20)

15:30 Sonic Underground (21)

16:00 Inspektor Gadżet (21)

16:25 Było sobie życie (1)

16:55 Byli sobie podróżnicy (1)

17:30 Świat zwierząt (26) - serial przyrodniczy

18:00 Zaklinacz psów 2 (13) - reality show

19:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (91) - program rozrywkowy

19:30 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (92) - program rozrywkowy

20:00 Ale numer! (1) - program rozrywkowy

20:30 Tajna jednostka - film sensacyjny (USA,2010)

22:25 Goło i wesoło 2 (22) - program rozrywkowy

23:00 Gliniarz z Memphis (1)

23:55 Stare dranie (4) - program rozrywkowy

00:25 Erotyczne rozmowy (4) - serial erotyczny

01:00 Gorące noce

01:30 Stare dranie (4) - program rozrywkowy

02:00 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny

02:30 Menu na miarę (5) - program kulinarny

03:00 Z archiwum policji (3) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (6) - program kulinarny

03:50 Dyżur (11) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (7) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur (12) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (10) - serial dokumentalny

05:30 W blasku fleszy (2) - program lifestylowy

TV6 logo.svg-1-
05:30 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

06:25 Niezatapialny Titanic - film dokumentalny (Wielka Brytania,2008)

08:00 Galileo: Rycerze, wiedźmy i święte: Rycerze (1/2)

09:00 Tylko muzyka. Must be the music (1) - program rozrywkowy

10:30 Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 - koncert (Polska,2013)

11:00 Galileo: Rycerze, wiedźmy i święte: Wiedźmy i święte (2-ost.)

12:00 Ukryta miłość (56)

13:00 Prawdziwe uczucie (2)

13:55 Mam talent! - wersja amerykańska (26) - program rozrywkowy

15:00 Jak oni śpiewają (1) - program rozrywkowy

16:00 Tylko muzyka. Must be the music (1) - program rozrywkowy

17:30 Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 - koncert (Polska,2013)

18:00 Świat według Bundych 2 (14)

18:30 Świat według Bundych 2 (15)

19:00 Prawdziwe uczucie (3)

20:00 Galileo (199)

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (1) - serial dokumentalny

21:30 Zwariowany pociąg - komedia (Hongkong,1986)

23:40 Wzór (1)

00:40 Zaginiony synek - thriller (Niemcy,USA,2006)

02:30 4music - magazyn muzyczny

03:35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

04:45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

05:59 Zakończenie programu

Polsat Sport News
07:00 Sport Flash

07:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - SC Cambuur Leeuwarden

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - SC Cambuur Leeuwarden

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - piłka nożna/futsal

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - piłka nożna/futsal

11:00 Sport Flash

11:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Groningen - Ajax Amsterdam

12:00 Sport Flash

12:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Groningen - Ajax Amsterdam

13:00 Sport Flash

13:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - Roda JC Kerkrade

14:00 Sport Flash

14:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - Roda JC Kerkrade

15:00 Sport Flash

15:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie MotoGP

16:00 Sport Flash

16:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie MotoGP

17:00 Sport Flash

17:05 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix - siatkówka

18:00 Sport Flash

18:05 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix - siatkówka

19:00 Sport Flash

19:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - piłka nożna/futsal

20:00 Sport Flash

20:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - piłka nożna/futsal

21:00 Sport Flash

21:05 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix - siatkówka

22:00 Sport Flash

22:05 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix - siatkówka

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix - siatkówka

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix - siatkówka

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV
06:00 Hity na czasie

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Sjesta czy fiesta

10:00 ESKA TV News

10:05 Summer City

11:00 ESKA TV News

11:05 Summer City

12:00 ESKA TV News

12:05 smESKA

13:00 ESKA TV News

13:05 Hity na czasie

14:00 ESKA TV News

14:05 Miejska lista 

15:00 ESKA TV News

15:05 Hot plota

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Gorąca 20

18:00 ESKA TV News

18:05 Hity na czasie

19:00 ESKA TV News

19:05 Szymorning

19:30 Top 5

20:00 Zwolnienie z WF-u

20:30 ESKA TV News

21:00 Hity na czasie

22:00 Hity na czasie

23:00 Hity na czasie

00:00 Polska noc

TTV
06:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (475)

06:55 Blisko ludzi

07:25 Kulisy sławy extra 2 (2/4)

07:55 Rozmowy w toku

08:40 Uwaga! po Uwadze

09:20 Kartoteka 2 (1/14) - serial fabularno-dokumentalny

10:15 Córki pastorów (1/10)

11:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska (485)

12:10 Bez recepty 2 - magazyn medyczny

13:10 Uwaga! po Uwadze

13:55 Rozmowy w toku

14:40 Czarno na białym - magazyn

15:15 Jeszcze raz Dzień Dobry 4 (1/12) - magazyn

15:45 Rosyjskie laleczki (6/12) - serial dokumentalny (USA,2012)

16:10 Orzeł czy reszka? (16) - program podróżniczy (Rosja,2012)

17:15 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Świat bez fikcji 4 (1/7) - program krajowniczy

19:10 Psie adopcje i nie tylko (7/13)

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Uwaga! po Uwadze

20:45 Świat bez fikcji 4 (1/6) - program krajowniczy

21:15 Odlotowy ogród (6/12) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

21:45 Express

21:57 Pogoda

22:00 Ostre cięcie (11) - program rozrywkowy

22:40 Superwizjer

23:10 Cela - reportaż

23:40 Taboo 7 (4/6) - serial popularnonaukowy (USA)

00:40 Koszmarna wyprawa (4/9) - serial dokumentalny

01:35 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (11/12) - serial dokumentalny (Polska,2013)

02:05 Rozmowy w toku

02:50 Uwaga! po Uwadze

03:30 W ostatniej chwili (6/11) - serial dokumentalny

03:55 Bez recepty 2 - magazyn medyczny

04:50 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (11/12) - serial dokumentalny (Polska,2013)

05:15 Zakończenie programu

Polo TV
06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Wszystko mi disco!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Przeboje na czasie

14:00 Hit dnia

14:11 Disco Relax

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Przebojowe historie

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Slide Show

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Przebojowe historie

20:08 Szalone lata 90.

21:00 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Daleko od noszy: Śpiewający lekarze (24)

06:30 Wstawaj! Gramy!

07:15 Rodzina zastępcza plus: Sokrates stosowany (257)

08:05 Rodzina zastępcza plus: Terapia literacka (258)

09:00 Rodzina zastępcza: Zapach kariery (21)

09:30 Mamuśki (17)

10:00 Daleko od noszy: Pogromca wapirów (19)

10:30 Daleko od noszy: Etylina 95 (20)

11:00 Rodzina zastępcza plus: Wielkie rozwiązanie (329)

12:00 Pensjonat Pod Różą: Sponsoring (21)

13:00 Pierwsza miłość (1720)

13:30 Ewa gotuje (185)

14:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Podróż poślubna (84)

14:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Urok Waldusia (85)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Sam (177)

16:00 Świat według Kiepskich (174)

16:30 Mamuśki (13)

17:00 Daleko od noszy: Miliard dolarów (41)

17:30 Daleko od noszy: Diabeł w szóstce (42)

18:00 Gra w ciemno - teleturniej

19:00 Awantura o kasę - teleturniej

20:00 Rodzina zastępcza plus (185)

21:00 Graczykowie: Bajka (57)

21:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Śniadanko (58)

22:00 Daleko od noszy: Urlop macierzyński (25)

22:30 Daleko od noszy: Krwawa zemsta II (26)

23:00 Świat według Kiepskich: Ciapciaki (400)

23:30 Świat według Kiepskich: Kurze ziele (401)

00:00 Mamuśki (29)

00:30 Daleko od noszy: Urlop macierzyński (25)

01:00 Daleko od noszy: Krwawa zemsta II (26)

01:30 Awantura o kasę - teleturniej

02:30 Gra w ciemno - teleturniej

03:30 Graczykowie (57)

04:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła (58)

04:30 Daleko od noszy: Urlop macierzyński (25)

05:00 Zakończenie programu

TVP KULTURA-logo-165549B8BD
08:10 Jak zrobić film - Scenariusz - odc. 1; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Portrety - Ida Haendel. Wiem skąd jestem (Ida Haendel. Wiem skąd jestem); film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Polska (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:50 Film dla niesłyszących - Kocie ślady -  txt. str. 777 JM  79'; film TVP; reż.:Paweł Komorowski; wyk.:Janusz Gajos, Mieczysław Pawlikowski, Joanna Jędryka, Grzegorz Warchoł, Alicja Jachiewicz, Jerzy Trela, Andrzej Balcerzak, Marian Cebulski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Męczeństwo Mariana -  txt. str. 777  38'; film krótkometrażowy; reż.:Adrian Panek; wyk.:Ewelina Paszke, Edward Kalisz, Monika Dawidziuk, Mateusz Grydlik; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Poniedziałek z piosenką - "Tak Jest" - piosenki Jacquesa Brela - koncert galowy 33. Przeglądu Piosenki Aktorskiej (cz. 1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Non - stop kolor -  txt. str. 777  35'; film TVP kraj prod.Polska (2007); reż.:Maria Sadowska; wyk.:Joanna Szczepkowska, Anita Jancia-Prokopowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Film dla niesłyszących - Kocie ślady -  txt. str. 777 JM  79'; film TVP; reż.:Paweł Komorowski; wyk.:Janusz Gajos, Mieczysław Pawlikowski, Joanna Jędryka, Grzegorz Warchoł, Alicja Jachiewicz, Jerzy Trela, Andrzej Balcerzak, Marian Cebulski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Teksty Bałtyku; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Jak zrobić film - Scenariusz - odc. 1; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Portrety - Ida Haendel. Wiem skąd jestem (Ida Haendel. Wiem skąd jestem); film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Polska (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:20 Słodkie oczy -  txt. str. 777  58'; film TVP kraj prod.Polska (1979); reż.:Juliusz Janicki; wyk.:Witold Pyrkosz, Iga Cembrzyńska, Dorota Fellman, Stanisław Igar, Krystyna Królówna, Zenon Laskowik; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wieczorynka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 10 - Podwieczorek z krokodylem; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 11 - Kaczka zapominalska; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Panorama kina światowego - Podkręć jak Beckham (Bend It Like Beckham (Kick It Like Beckham))  107'; komedia kraj prod.USA, Niemcy, Wielka Brytania (2002); reż.:Gurinder Chadha; wyk.:Keira Knightley, Jonathan Rhys Meyers, Parminder Nagra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Videogalerie odc. 23 - Dominika Olszowy; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:35 The Blues - Historia Bluesa (1) "Powrót do źródeł" (The Blues (1) "Feel like going home"); serial dokumentalny kraj prod.USA, Niemcy (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
01:30 Panorama kina światowego - Podkręć jak Beckham (Bend It Like Beckham (Kick It Like Beckham))  107'; komedia kraj prod.USA, Niemcy, Wielka Brytania (2002); reż.:Gurinder Chadha; wyk.:Keira Knightley, Jonathan Rhys Meyers, Parminder Nagra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Zakończenie dnia

SK TVPHIST
07:30 Dziennik telewizyjny - 2.09.1989; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Makłowicz w podróży - Podróż 30 Londyn "Brytyjska chwała" (110); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Powstańcy - Dzień 33; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Komunikaty Wojenne - odc. 8; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pogranicze w ogniu - odc. 1/24; serial TVP; reż.:Andrzej Konic; wyk.:Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko, Janusz Bukowski, Piotr Rzymyszkiewicz, Piotr Konieczyński, Hanna Wrycza-Polk, Joanna Jankowska, Marian Kamiński, Asja Łamtiugina, Henryk Machalica; Dla małoletnich od lat 12
10:10 Dzika Polska - Bogatsze życie - Uskrzydlone związki; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Zaproszenie - Agatowe Lato; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polska i świat z historią w tle - Płonąca granica; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Sensacje XX wieku - Zaginione archiwa, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Sensacje XX wieku - Zaginione archiwa, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Cafe Historia - Cafe Historia odc. 5 "Polskie obozy koncentracyjne; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Westerplatte -  txt. str. 777  91'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1967); reż.:Stanisław Różewicz; wyk.:Zygmunt Hubner, Arkadiusz Bazak, Tadeusz Schmidt, Józef Nowak, Tadeusz Pluciński, Bogusz Bilewski, Bohdan Ejmont; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Historia kołem się toczy - Warszawa czyli rzecz o bratniej pomocy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Podróże sentymentalne po statucie - Świadomość socjalistyczna 1; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Żółta bluzka ze spadochronu; film dokumentalny; reż.:Maciej Piwowarczuk; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Teatr historii - Westerplatte. Honor żołnierza; widowisko; reż.:Bogusław Wołoszański, Ewa Dejmek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Pogranicze w ogniu - odc. 2/24; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Kalendarium historyczne - Skradziona nadzieja; film dokumentalny; reż.:Leszek Baron; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dziennik telewizyjny - 2.09.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Spór o historię - Wrzesień 1939 - czy można było uniknąć klęski?; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Flesz historii - odc. 146; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:25 Papierowy żołnierz (Bumaznyj soldat)  113'; dramat kraj prod.ROSJA (2008); reż.:Aleksei German Ml.; wyk.:Chulpan Khamatova, Merab Ninidze; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Widziałam - Paparazzi; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Z kamerą po kraju - Sezonowe miasteczko; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Komunikaty Wojenne - odc. 8; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:29 Cafe Historia - Cafe Historia odc. 5 "Polskie obozy koncentracyjne; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Zaproszenie - Agatowe Lato; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Emisariusz; film dokumentalny; reż.:Sylwester Kiełbiewski; Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Świder; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Polska z bocznej drogi - Zwycięski 303; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Zakończenie dnia

TVP Polonia
06:10 The Best of Maanam. Koncert live; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Las bliżej nas - odc. 41 - Wypoczynek w lesie i życie na łonie natury; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Tylko Kaśka - Koty mają się dobrze odc. 5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 8.50 i Pogoda: 9.25, 9.55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:25 Polonia w Komie - Łukasz - włóczykij (307); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Kulturalni PL - (156); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Codzienna 2 m. 3 - odc. 66; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 897 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013.; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ranczo - odc. 70* - Seks nocy letniej -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Ranczo - odc. 71* - Dzieci rewolucji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Zapomniana rozgłośnia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
15:50 Złotopolscy - odc. 764* - Misja Izabeli; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 3 Film, fotografia; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 66; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013.; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:22 Polonia w Komie - Łukasz - włóczykij (307); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Tacy sami - odc. 1 pt. Cytrynki; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Piękniejsza Polska - /9/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 897 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Jedna Scena - Wrony; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 32/39 - Przerwa w podróży; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Głęboka woda - odc. 10/13* "Eurosieroty" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (308); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 47. KFPP Opole 2010 - Doda w Opolu; STEREO, 16:9
23:20 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 66; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013.; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Tylko Kaśka - Koty mają się dobrze odc. 5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 32/39 - Przerwa w podróży; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Głęboka woda - odc. 10/13* "Eurosieroty"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - (308); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 897; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 47. KFPP Opole 2010 - Doda w Opolu; STEREO, 16:9
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

07:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Poganiacz słoni

07:50 Od Blue do Cafe

08:55 Sopot 2006 na bis

09:45 Przedstawiamy - piosenki, których słucha Paryż

10:35 Mój pierwszy raz

11:35 Kabaretowy Klub Dwójki

12:30 Kabaretowy Klub Dwójki

13:25 Szansa na sukces

14:20 Tylko jeden skecz

14:30 Republika wspomnień - koncert zespołu Republika

15:45 Goran Bregović - koncert muzyki filmowej

16:40 Wideoteka dorosłego człowieka

17:10 Wideoteka dorosłego człowieka

17:35 Tylko jeden skecz

17:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

18:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Łódka Pana Makarona

18:45 Kabaret "Szpak"

20:00 Podróże z żartem: Korea

20:55 Tylko jeden skecz

21:05 Kabaretowy Klub Dwójki

22:05 Kabaretowy Klub Dwójki

22:50 Kabaret Moralnego Niepokoju

23:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Łódka Pana Makarona

00:30 Co nam w duszy gra

01:15 Co nam w duszy gra

02:20 Zakończenie programu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:26 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9
18:40 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFOrmacje.; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
19:30 Puls Polski
19:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:22 Argentyńska Lekcja; film dokumentalny; reż.:Wojciech  Staroń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:27 INFOrmacje.; STEREO, 16:9
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
02:45 Sąsiedzi; STEREO, 16:9
03:10 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
03:22 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:35 Reportaż TVP INFO - Mrożek za kratami; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Argentyńska Lekcja; film dokumentalny; reż.:Wojciech  Staroń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Polska według Kreta - odc. 92 - Małopolska na cały rok; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Polska za miastem; felieton
05:32 Puls Polski; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

Tvpbialystok2013
06:32 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Wyjechani; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:30 Twój Album -
08:36 Wieluń - podniebny atak; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Przechodzień codzienny -
09:00 Eurosąsiedzi - odc. 145 (odc. 145); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Etniczne klimaty - Ponad 500 km do siebie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Kościół z bliska - odc. 52; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Dla niesłyszących - Otwórz oczy -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:49 Antenowe remanenty. KONCERTY W TVP WARSZAWA - Benefis Jaremy Stępowskiego cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Oj nie ma jak Lwów - Spotkanie z Władą Majewską; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Twój Album -
14:08 Wieluń - podniebny atak; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Przechodzień codzienny -
14:27 Everyday English - odc. 217 Sen i psychologia cz. 2; Dla małoletnich od lat 7
14:43 Ahora espanol - odc. 177 Krzyżówka; program edukacyjny; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Errata do biografii - Andrzej Panufnik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Obiektyw Flesz
15:35 Prognoza pogody
15:35 Podniesiona z popiołów; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:32 Kronika Rajdowa - Ostra jazda; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Reportaż - Coś co kochał najwięcej; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Maratony Kresowe - Wasilków; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Spełnieni - odc. 10 Stowarzyszenie Moto Retro; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Obiektyw Główny
18:55 Prognoza pogody
19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Kultowe rozmowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:03 Bez kantów; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:28 Warto tam być
20:31 Pod Twoją obronę; program religijny; Bez ograniczeń wiekowych
21:02 Pogoda -
21:05 Echa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:42 Echa dnia - komentarze; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:56 Pogoda -
22:00 Obiektyw Wieczorny
22:27 Prognoza pogody
22:35 Ślady - Leon Zdzisław Stroiński; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:35 Everyday English - odc. 217 Sen i psychologia cz. 2; Dla małoletnich od lat 7
23:52 Ahora espanol - odc. 177 Krzyżówka; program edukacyjny; Dla małoletnich od lat 7
00:11 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:42 Zakończenie dnia

TVP Warszawa (logo od 2013 roku)
06:32 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Raport na gorąco; STEREO, CENTRE CUT
07:32 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
07:35 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:56 Był taki dzień - 2 września; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:30 Twój Album -
08:36 Wieluń - podniebny atak; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Przechodzień codzienny -
09:00 Eurosąsiedzi - odc. 145 (odc. 145); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Etniczne klimaty - Ponad 500 km do siebie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Kościół z bliska - odc. 52; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Dla niesłyszących - Otwórz oczy -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:49 Antenowe remanenty. KONCERTY W TVP WARSZAWA - Benefis Jaremy Stępowskiego cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Oj nie ma jak Lwów - Spotkanie z Władą Majewską; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Twój Album -
14:08 Wieluń - podniebny atak; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Przechodzień codzienny -
14:27 Everyday English - odc. 217 Sen i psychologia cz. 2; Dla małoletnich od lat 7
14:43 Ahora espanol - odc. 177 Krzyżówka; program edukacyjny; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Raport na gorąco; STEREO, CENTRE CUT
15:02 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
15:04 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:29 Ostatnia szarża; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:31 Kurier Mazowiecki; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:45 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
17:47 Wiadomości sportowe; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:55 KolejTV; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:06 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Był taki dzień - 2 września; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:42 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:45 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
18:56 Raport na gorąco; STEREO, CENTRE CUT
19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Kultowe rozmowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:01 Porozmawiajmy o...; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:22 Cały ten folklor; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:54 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
20:56 Raport na gorąco; STEREO, CENTRE CUT
21:02 Pogoda -
21:05 Echa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:42 Echa dnia - komentarze; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:56 Pogoda -
22:00 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
22:13 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
22:16 Wiadomości sportowe; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:21 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
22:23 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Ślady - Leon Zdzisław Stroiński; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:35 Everyday English - odc. 217 Sen i psychologia cz. 2; Dla małoletnich od lat 7
23:52 Ahora espanol - odc. 177 Krzyżówka; program edukacyjny; Dla małoletnich od lat 7
00:11 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:42 Zakończenie dnia

TVP Wrocław
06:32 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Poranek TVP Regiony
08:00 O tym się mówi!
08:30 Twój Album
08:50 Przechodzień codzienny
09:01 Eurosąsiedzi; magazyn
09:20 Etniczne klimaty
09:46 Kościół z bliska
10:22 Głos Regionów
12:55 Oj nie ma jak Lwów - Spotkanie z Władą Majewską; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 RUSZ SIĘ CZŁOWIEKU
14:00 Twój Album
14:20 Przechodzień codzienny
15:32 Rozmówki polsko - czeskie
16:00 Raport z Polski
17:00 PRZYSTANEK ZIEMIA
17:32 Praca, Biznes, Innowacje
17:47 Zdrowiej
18:02 Telewizyjny Klub Seniora
18:30 Fakty - wydanie główne
18:48 Sport
18:52 Pogoda
19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:02 Fakty Flesz
20:07 Rozmowa Faktów
20:20 Praca, Biznes, Innowacje
20:33 Zrób to ze smakiem
20:33 Zrób sobie dom
21:02 Pogoda -
21:05 Echa dnia
21:42 Echa dnia - komentarze
21:57 Pogoda -
22:01 Fakty - wydanie wieczorne
22:19 Sport
22:23 Pogoda
22:36 Ślady - Leon Zdzisław Stroiński; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:12 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Zakończenie dnia

SK TVPSER
05:45 Tancerze - odc. 13 Magiczne pastylki; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Święta wojna - Wioska Katowice (312); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Święta wojna - (313) Skansen; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Na dobre i na złe - odc. 232 Polityczne uderzenie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Rodzinka.pl - odc. 96 "Kuzyn Artur" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Rodzinka.pl - odc. 97 "Historie samochodowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzinka.pl - odc. 98 "Ludwik żelazne ramię" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Przystanek Alaska - odc. 28 (Northern Exposure s. III ep. 14 Burning Down The House); serial kraj prod.USA (1992); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 1 - Spadek -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 2 - Goście z zaświatów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 19 - Osaczony -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 M jak miłość - odc. 706; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Święta wojna - (314) Elegant; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Święta wojna - (315) Bekłoszer; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 99 "Święty Walenty" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ranczo - odc. 3 - Ksiądz z inicjatywą -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo - odc. 4 - Otrzeźwienie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Na dobre i na złe - odc. 233 Zostać gwiazdą; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Alternatywy 4 - odc. 5/9 - Dwudziesty stopień zasilania -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Ranczo - odc. 5 - Wieść gminna -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 6 - Racja gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Komisarz Alex - odc. 40 - Zemsta -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Pitbull - odc. 11; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Pitbull - odc. 12; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Ojciec Mateusz - odc. 20 - Ukąszenie węża; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Z Archiwum X - odc. 1 Pilot (The X - Files s. I ep. 1 Pilot); serial kraj prod.USA (1993); Dla małoletnich od lat 16
03:35 Przystanek Alaska - odc. 28 (Northern Exposure s. III ep. 14 Burning Down The House); serial kraj prod.USA (1992); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Awatar, czyli zamiana dusz  59'; film TVP; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Wanda Koczeska, Jan Machulski, Henryk Boukołowski, Gustaw Holoubek, Kazimierz Rudzki, Krzysztof Litwin, Lucjan Zitrig, Ryszard Kotys, Stefania Kołodziejczyk, Inni Broński Bronisław i; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.