FANDOM


Program 1
8.05 Historia kI. VI - Rewolucja październikowa
8.35 „Domator" - Nasza poczta Kuchnia domowa
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 Dziennik
9.25 DT - Dodatek gospodarczy
9.40 „Dziewczyna w czerwonej bluzce" film fab. prod. ChRl
12.00 Historia. kI. 2 lic. - Gruzy Bastylii - Symbol nowych czasów
13.30 TTR - Matematyka. sem. 2 - Równania trygonometryczne
14.00 TTR - Język polski. sem. 2 - Znaczenie romantyzmu w literaturze i życiu narodu
15.10 "W szkole i w domu"
15.30 "NURT - Młodzież współczesna - Narkomania
16.20 Dziennik
16.25 Dla młodych widzów: "Rambit" - teleturniej
16.50 Dla dzieci: "Okienko Pankracego"
17.15 Teleexpress
17.30 "Kto w twoim imieniu?" - studio wyborcze
18.00 "Szkoła mistrzów" - Jerzy Wójcik
18.15 "Bez retuszu" - wojskowy program publ.
18.50 „10 minut"
19.00 Dobranoc "Sąsiedzi"
19.30 Dziennik
20.20 "Spadek" - obycz. film fab. prod. polskiej
21.40 "Kto w twoim imieniu?" - studio wyborcze
22.00 "Spór o jutro - otwarte studio"

Program 2
16.55 Język angielski (60)
17.25 Program dnia
17.30 "Wzrockowa lista przebojów"
18.00 Telerama
18.30 Lokalne studio wyborcze
19.00 Magazyn „102" - U lekarzy
19.30 "Dookoła świata" - „Z Gdyni do Gdyni"
20.00 "Dolnośląskie rozmaitości" -pr. publ.
20.30 Poezja w Starej Prochowni
20.50 "Antyczny świat prof. Krawczuka" - Ajschylos
21.30 Panorama dnia
21.55 "Ostatnia granica" cz. 1 - film fab. prod. australijsko-amerykańskiej
23.25 XXVI Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych
23.40 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 120 minut — pr. inf.-muz.
6.35 „Prodiełkin w szkole”, „Wszystko na odwrót",,Jak koziołek podtrzymał ziemię" — filmy anim.
7.05 „W Krasnej Pałacie"
8.05 Wiadomości
8.15 „Czyja jest nasza ziemia?" — film dok.
8.55 Koncert Orkiestry Kazachskich Instrumentów Ludowych z Kurmangazy
13.30 Wiadomości
13.40 W cyklu „Portret człowieka współczesnego" filmy dok.: „Uczę improwizować"
14.40 „Świąteczne rytmy" — koncert Zespołu Folklorystycznego „Szalała" z Uzbekistanu
14.55 Wiadomości
15.00 „ Do lat 16 i nie tylko" — dodatek specjalny
16.00 „Nauka: teoria, eksperyment, praktyka" — pr. popularnonaukowy
16.45 Dziś na świecie
17.00 „ Rozmowy filozoficzne": „O sensie życia, o śmierci i nieśmiertelności"
18.05 „Wspomnienia" — koncert
19.00 Dziennik „Wriemia"
19.40 „Reflektor przebudowy" — pr. publ.
19.50 „To było... było..."
20.05 „Spojrzenie" — młodzieżowy mag. publ.
21.50 „Diabeł poplątał", „Dziwna orkiestra", „Nowy dom" — filmy anim. dla dorosłych
22.25 „Niewiarygodne przygody Włochów w Rosji” — film fab.
0.04 Wiadomości
0.09 Śpiewa Boris Rubaszkin

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.