FANDOM


Program 1
7.15 Program dnia
7.20 „Wszechnica rodziny wiejskiej"
7.45 „Po gospodarsku" — mag. spraw wiejskch
8.15 „Tydzień"
9.00 Dla młodych widzów: „Teleranek" oraz film z serii: „Szwajcarscy Robinsonowie" (21)
10.30 DT — wiadomości
10.35 „Wspólnota Pacyfiku" (5) — „Pięćdziesiąt sposobów oświecenia" — serial dok.
11.35 „Kraj za miastem"
12.05 Telewizyjny koncert życzeń
12.50 „Powiększenie" — fotomagazyn
13.10 „Marek Sierocki zaprasza"
13.30 Teatr Młodego Widza: John Ronald Reyel Tolkien „Pogromca smoków", cz. 1, reż. Krzysztof Grabowski, wyk.: Jerzy Bińczycki, Ewa Kolasińska, Zdzisław Ko- zień, Mieczysław Grąbka i in.
14.20 „Pośród królów... ostatni" — widowisko
15.20 „Morze"
15.40 „Katarzyna” (1) — serial francuski
17.15 Teleexpress
17.30 „Gdzie są taśmy z tamtych lat"
18.00 „Magdalena Abakanowicz" — rep.
18.40 Antena
19.00 Wieczorynka: „Smurfy"
19.30 Dziennik
20.05 „Rzeka kłamstwa" (5) — serial TP
21.30 Sportowa niedziela
22.30 „Raport — 7 dni"
22.40 „Władysław Ślewiński" — rep. z wystawy w Muzeum Narodowym w Warszawie
23.00 „Awit Szubert fotograf" — film dok.
23.15 DT — wiadomości

Program 2
8.50 „Przegląd tygodnia" — dla niesłyszących
9.25 Film dla niesłyszących: „Rzeka kłamstwa" (5)
10.50 „Magazyn lotniczy"
11.20 Lokalny koncert życzeń
11.45 „Jutro poniedziałek"
12.15 Powitanie
12.20 Kino familijne: „Dom" (1, 2) — „Piotr i Michał" — serial CSRS
13.20 „100 pytań do..."
14.00 „Polacy" — „Być przy tym" (2) — film dok. o Marianie Podkowińskim
14.45 Podróże w czasie i przestrzeni: — „Powiązania" (7) — „Długi łańcuch" — serial dok.
15.35 „Roman Lasocki przedstawia" — Bartłomiej Nizioł
16.15 „Być tutaj" — gawęda prof. Wiktora Zina
16.30 „Kino — Oko" — kalejdoskop filmowy: „Semafory pustyni" — film USA, „Wachlarze Świętego Jakuba" — film jugosłowiański
17.15 „Aktualności kulturalne" — „Kawaler srebrnej róży"
17.30 „Bliżej świata" — przegląd telewizji satelitarnej
19.00 „Chłopski generał i jego żołnierze" — rep.
19.30 Galerie „Dwójki" — Daniel de Tramecourt
20.00 Studio Sport — „Piłka w grze"
21.00 Recital Aleksandra Mrożka
21.30 Panorama dnia
21.45 „Wichry wojny" (3) — serial USA
22.35 Komentarz dnia
22.40 Dobranoc dla dorosłych: „Listy heter"

Nederland 1
11.00 KRO: Eucharistieviering in de vredeskerk deskerk van de parochie Tilburg Noord-West
11.55 Zendersluiting
13.00 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
13.05 Zendersluiting
15.01 Schaken: Het Nederlandse Jeugdkampioenschap
15.31 Waaldrecht
16.21 TV-Werkjournaal
16.46 De kunst ligt op straat
17.07 Het ontroerparcours
17.30 NOS: Journaal
17.36 VARA: (TT) De VARA feliciteert
18.01 VARA’s kindermenu
18.01 Ovide en zijn vriendjes (Ovid and the gang)
18.14 De Freggels (Fraggle rock)
18.27 Film van Ome Willem
19.00 NOS: Journaal
19.07 VARA: (S) Flying doctors
19.53 Per seconde wijzer
20.28 Doet ie 't of doet ie 't niet
21.43 Achter het nieuws
22.13 Golden Girls
22.38 De charmeur (The charmer)
23.28 Natuurmoment
23.33 NOS: Journaal
23.38 Zendersluting

Nederland 2
09.00 VPRO: Augusta
09.05 Apie van de Hoek
09.30 Mevrouw ten Kate
09.45 Stapelbed
10.05 Van heinde en ver
10.35 Cursus voor beginners in de liefde
11.00 Reiziger in muziek
12.00 Zendersluting
13.00 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
13.05 Zendersluiting
19.00 VRO: Fa
20.00 NOS: (TT) Journaal
20.10 VPRO: Van Kooten en De Bie's
20.30 Paul Haenen begint...
21.22 Nauwgezet en wanhopig
23.23 NOS: Journaal
23.28 Zendersluting

Nederland 3
09.00 NOS: Nieuws voor doven en slechthorenden
09.05 Zendersluiting
11.00 FEDUCO: Open Universiteit: Trillingen in de muziek (herh.)
11.30 NOS: Weekjournaal
12.00 Het Capitool
12.45 FEDUCO: Europa komt!
13.35 Zendersluting
14.50 Studio Sport. Wielrennen
17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden
17.20 Zendersluiting
17.35 Sportuitslagen + W5
17.45 Sesamstraat
18.00 TELEAC: De jaren dertig Les 7: De wereld van het nieuwe Japan
18.30 Effectief omgaan met conflicten Les 1: De kwestie
19.00 NOS: Studio Spoort
20.00 Journaal
20.10 Studio Sport
20.25 IKON: Sjappoo
20.55 NOS: Panoramiek
21.25 IKON: Ouders van kanjers
22.10 RVU: Werken aan werk
22.40 TELEAC: Praten of vechten
23.10 Journaal
23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden
23.20 Zendersluiting

BRT TV1
09.00 Zoetekoek
09.00 Beertje Colargol
09.15 Vrouwtje Theelepel
09.30 Boes
09.45 Wielrennen: Ronde van Vlaanderen
10.20 Historiek van de Ronde van Vlaanderen
11.00 De zevende dag
12.45 Sunday Proms
14.30 Eiland
16.50 Sinja Mosa
17.40 Malvira
17.55 Nieuws
18.00 Tik tak
18.05 Plons
18.10 Van Pool tot Evenaar
19.25 Mededelingen en programma-overzicht
19.30 Nieuws
19.45 Sportweekend
20.30 Made in Vlaanderen: Langs de kade
21.30 Gloria Estephan & The Miami Sound Machine
22.00 Mode ’89
22.30 Nieuws
22.45 Van het Oosten naar het Westen (From East to West)
23.55 Coda
00.05 Zendersluiting

BRT TV2
19.00 Zonen en dochters (Sons and daughters)
19.23 2x7
19.28 Programma-overzicht
19.30 Nieuws
20.00 Extra time
20.30 Uityending door derdenŁ Programma van de Katholieke Televisie- en Radio-Omroep
21.10 Recital
22.10 Zendersluiting

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.