FANDOM


Logo


05:50 Szymon z Lipnicy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Warto kochać odc.44; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Warto kochać odc.45; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Grand Prix Skoda MTB - Białystok; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Lippy and Messy -  Gardenland; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Teleranek - magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:35 Grand Prix Skoda MTB - Białystok; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Czterej pancerni i pies - Zamiana; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:55 Między ziemią a niebem ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Msza Święta kanonizacyjna błogosławionego Szymona z Lipnicy - transmisja z Watykanu; STEREO
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Lagardere cz.1; film przygodowo-historyczny kraj prod.Francja (2003); reż.:Henri Helman; wyk.:Bruno Wolkowitch, Florence Pernel, Frederic van den Driessche, Yvon Back, Ticky Holgado; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Dwa Teatry - studio festiwalu (2); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 BBC w Jedynce - Galapagos-Siły przemian - (TXT - str. 777); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dwa Teatry - studio festiwalu (3); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Przed Opolem ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Jaka to melodia? - finał maja; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Faceci do wzięcia - Siła reklamy; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Przed Opolem; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Gumisie-Kłopoty z Bąbelkiem; serial animowany kraj prod.USA (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 Ranczo - Siła władzy - (TXT - str. 777); serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Zakochana Jedynka - Pani Winterbourne, fałszywa wdowa kraj prod.USA (1996); reż.:Richard Benjamin; wyk.:Ricki Lake, Brendan Fraser, Shirley MacLaine; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Uczta kinomana - Co gryzie Gilberta Grape'a - (TXT - str. 777); film fabularny kraj prod.USA (1993); reż.:Lasse Hallstroem; wyk.:Leonardo DiCaprio, Johnny Depp, Juliette Lewis; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Kinematograf; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Kolekcja kinomana - Historie miłosne; dramat kraj prod.Polska (1997); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Katarzyna Figura, Dominika Ostałowska, Irina Ałfiorowa, Karolina Ostrożna, Teresa Sawicka, Jerzy Nowak, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Zakończenie programu

Logo-2


06:00 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Dla niesłyszących - Lokatorzy-Sąsiedzi; serial komediowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Dla niesłyszących - Lokatorzy-Nadmiar motywacji; serial komediowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Złotopolscy odc.865-Nalewka Dionizego; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy odc.866-Zazdrosny Waldek; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:55 M jak miłość odc.501; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Sto tysięcy bocianów - odc. 16; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz: "Wołanie" (Magdalena Zawada); Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Zacisze gwiazd - Robert Moskwa; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę pomóc innym?; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Na południe - (TXT - str. 777); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Rodzinne oglądanie - Starożytni Egipcjanie-Bitwa pod Megiddo - (TXT - str. 777); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); Dla małoletnich od lat 12
11:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Delty Neretwy; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Gwiazdy w południe - Powrót tajemniczego blondyna; komedia kraj prod.Francja (1974); reż.:Robert Yves; wyk.:Pierre Richard, Mireille Darc, Jean Carmet, Jean Rochefort; Dla małoletnich od lat 12
13:35 47 Krakowski Festiwal Filmowy ; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - (TXT - str. 777); teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Złotopolscy odc.868-Lekcja wymowy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Szansa na Sukces - Irena Santor; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Na dobre i na złe odc.298; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Egzamin z życia odc.82; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Program lokalny; STEREO
18:25 Starter - magazyn aktualności; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Pogoda; STEREO
19:10 Mój pierwszy raz ; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Kabaretowa Scena Dwójki - Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10  Wieczór z Bondem - Tylko dla twoich oczu - (TXT - str. 777); film sensacyjny kraj prod.USA (1981); reż.:John Glenn; wyk.:Roger Moore, Carole Bouquet,  Topol; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Panorama; STEREO
23:35 Pogoda; STEREO
23:45 Sport Telegram; STEREO
23:45 Noc Jazzu - Tomasz Stańko klasycznie i nowocześnie (koncert z okazji Jubileuszu 750 - lecia Lokacji Krakowa); koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wzmacniacz - magazyn muzyczny (5); program muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
01:15 1968.Szczęśliwego Nowego Roku; dramat obyczajowy kraj prod.Polska, Belgia, Wielka Brytania (1992); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Jolanta Cackowska, Krzysztof Kolberger, Piotr Machalica, Tomasz Kozłowicz, Maria Chwalibóg; Dla małoletnich od lat 12
02:40 Zakończenie dnia

TVP3 Regionalna


06:23 Półkowniki - I zaczęli mówić chłopi; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:51 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:03 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:01 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:43 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis sportowy; STEREO
09:51 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:58 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Msza Święta - Sanktuarium Misjonarzy Oblatów na Świętym Krzyżu; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:50 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
13:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:02 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:38 Pogoda; STEREO
14:41 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Azerbejdżan-Polska (I połowa)
15:30 Kurier; STEREO
15:38 Pogoda; STEREO
15:41 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Azerbejdżan-Polska (II połowa)
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:41 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Cała naprzód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:49 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:53 Pogoda; STEREO
23:01 Sportowa niedziela; STEREO
00:01 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:33 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:57 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:32 Kurier; STEREO
01:54 Pogoda; STEREO
01:58 Zakończenie dnia

120px-Logo Polsat.svg


05.00 Music Spot
06.00 Pierwsza miłość (450, 451) - serial obyczajowy
07.20 Sonic X (9, 10) - serial animowany
08.10 Power Rangers (327) - serial SF
08.35 Słoneczny patrol (177)- serial przygodowy
09.35 Dotyk anioła (37) - serial obyczajowy
10.35 Syn prezydenta - komedia, USA 1996
12.40 Selekcjoner - film obyczajowy, USA 1994
14.45 Jak oni śpiewają: Wielki finał - program rozrywkowy
17.15 Świat według Kiepskich (265) - serial komediowy
17.45 Rodzina zastępcza plus (258) - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.15 Sport, Prognoza pogody
19.25 13 posterunek (28) - serial komediowy
20.00 Siatkówka: Liga Światowa mężczyzn
21.55 Studio LOTTO
22.00 Prawo miasta (14) - serial sensacyjny
23.00 Prawo miasta (15) - serial sensacyjny
00.00 Konfrontacja sztuk walki
02.00 Dziewczyny w bikini
03.00 Nocne randki
04.40 TV Market - mag. reklamowy
04.55 Zakończenie programu

Logo-19


05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
07.35 Niania 4 (12): Chłopak Jolki - serial komediowy
08.10 Dzień dobry i zdrowy
08.30 Dzień dobry TVN - mag.
10.55 Kawa na ławę - magazyn
11.45 Kosmita z przedmieścia - komedia SF, USA 1991
13.35 Richie milioner - komedia, USA 1994
15.35 Co za tydzień - magazyn
16.10 Magda M. 4 (54) - serial obyaajowy
17.10 Stawka większa niż życie: Edyta - serial wojenny
18.30 Hela w opałach 2 (28) - serial komediowy
19.00 Fakty
19.25 Sport, Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Wiktory 2006 - relacja
21.15 Nico: Ponad prawem - film sensacyjny, USA 1988
23.15 Kuba Wojewódzki - talk show
00.15 Orange Ekstrakiasa: Zakończenie sezonu - relacja z gali
01.15 Porywacze - thriller, Kanada/USA 1998
03.10 Teleskiep
03.30 Nic straconego - powtórki

TV4 Poland 2006


05.50 V-max - mag. motoryzacyjny
06.10 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.35 Magazyn żużlowy
07.00 Kasa na bank - teleturniej
09.00 Asterix Gal - film anim.
10.30 Kinomaniak - magazyn filmowy
11.00 Galileo - magazyn
12.00 Eksploracje - cykl popularnonaukowy
12.30 Dekoratornia - magazyn
13.00 Joan z Arkadii (S) - serial
14.00 Wszystko o zwierzętach (21): Hattie, hiena - serial
14.30 VIP - wydarzenia i plotki
15.00 Sport
17.00 Piłka nożna: Puchar Ekstraklasy - mecz półfinałowy
19.00 Galileo - magazyn popularnonaukowy
20.05 Koledzy z wydziału zabójstw - film kryminalny, USA 2000
22.00 Zabawy w Pana Boga - thriller, USA 1997
00.00 Czułe dranie - magazyn
00.30 Nieczułe dranie - magazyn
01.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.40 Kiri Te Kanawa: Pasja życia - koncert
02.10 Drogówka - mag. policyjny
02.30 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.55 VIP - wydarzenia i plotki
03.15 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.40 TV Market - magazyn reklamowy
03.55 Zakończenie programu

TVP Polonia


06:00 Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (3); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Rozmowa z... Izabelą Trojanowską; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 M jak miłość odc.455; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Mordziaki - Wielka podróż doktora Mordziaka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Między ziemią a niebem ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Msza Święta kanonizacyjna błogosławionego Szymona z Lipnicy - transmisja z Watykanu; STEREO
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Dwie strony medalu odc.53; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Pokazowe dzieci PRL - gdańskie pięcioraczki; film dokumentalny; reż.:Elżbieta Lewandowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Taki powrót - Koncert Haliny Frąckowiak; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Bulionerzy odc.9-Poświęcenie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Bulionerzy odc.10-Czynsz; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Biografie - Ja który mam podwójne życie... czyli dylemat Josepha Conrada cz.1; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (1987); reż.:Lucyna Smolińska, Mieczysław Sroka; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Zaproszenie - Idź! Poszukaj skarbów; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Bukolandia odc.3-Katastrofa; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Rodzina jak z nut ; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość odc.456; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy-Pożar w parlamencie kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Oficerowie odc.12/13-Słowo honoru; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
20:55 Co tu jest grane?; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
21:15 Mój pierwszy raz; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Dziękujemy za solidarność - Tuliola - Sylwina i Albin Tybulewiczowie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:20 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Szafa polska 1945 - 89; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Katarzyna Kościelak, Joanna Jaworska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 M jak miłość odc.456; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Bukolandia odc.3-Katastrofa; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy-Pożar w parlamencie kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Oficerowie odc.12/13-Słowo honoru; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zaproszenie - Idź! Poszukaj skarbów; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Bulionerzy odc.9-Poświęcenie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Bulionerzy odc.10-Czynsz; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Biografie - Ja który mam podwójne życie... czyli dylemat Josepha Conrada cz.1; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (1987); reż.:Lucyna Smolińska, Mieczysław Sroka; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Dwie strony medalu odc.53; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 W Ciechanowcu; reportaż kraj prod.Polska (1995); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Co tu jest grane?; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.