TVP 1
04:55 Kung Fu Panda Legenda o niezwykłości - Żądło miłości, odc. 15 (Love Sting); serial animowany kraj prod.USA (2011)
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata? - 6.05, 6.35, 7.05, 7.35; Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.04, 6.34, 7.02, 7.34
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:09 Polityka przy kawie
08:55 Ojciec Mateusz - odc. 1 - Obcy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
09:55 Ballada o królowej Elżbiecie (Ballad for a Queen)  53'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2011)
11:00 Operacja Życie - odc. 27; cykl dokumentalny
11:30 Plebania - odc. 1483; telenowela TVP
12:00 Wiadomości
12:05 Agrobiznes
12:25 Klimaty i smaki; program poradnikowy
12:45 Zwierzęta Świata - Zabójcze meduzy cz. 2 (Killer Jellyfish) -  txt. str. 777  25'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:20 Jaka to melodia? - odc. 2672 - finał maja; teleturniej muzyczny
13:55 Klan - odc. 2393 -  txt. str. 777; telenowela TVP
14:20 Rezydencja - odc. 15 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:25 Bonanza - odc. 67, Człowiek z uśmiechem na twarzy (Bonanza, ep. 67, The Smiler)  48'; serial kraj prod.USA (1959)
16:20 Złote łany - odc. 1; cykl dokumentalny
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
18:20 Elżbieta Jaworowicz. Tak było - tak jest -  txt. str. 777; magazyn
18:40 Prawdziwe życie -  Uwikłani /5/; dokument fabularyzowany
19:10 Wieczorynka - Noddy w krainie zabawek - Sprawdzian Gobbo, odc. 20 (A Test For Gobbo); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa
20:10 Droga do Rio - Kronika
20:15 Pogoda
20:30 Teatr Telewizji - Śmierć Rotmistrza Pileckiego -  txt. str. 777  85'; spektakl teatralny
22:10 Downton Abbey II - odc. 6/8 (Downton Abbey II ep. 6) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2013)
23:15 Gala XIII Festiwalu Dwa Teatry Sopot 2013; relacja
00:25 Torowisko  80'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1999)
02:00 Bonanza - odc. 67, Człowiek z uśmiechem na twarzy (Bonanza, ep. 67, The Smiler); serial kraj prod.USA (1959)
03:00 Notacje - Tadeusz Rolke. Mam pamięć optyczną; cykl dokumentalny
03:15 Naszaarmia.pl; magazyn
03:35 Prawdziwe życie - Uwikłani /5/; dokument fabularyzowany
04:00 Zagadkowa Jedynka
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
05:20 Dwójka Dzieciom - SuperSprytek i Sprytusie - odc. 14 Brzęczusiu, wracaj! (Noonbory and the Super Seven ep. Bee Bee come back!); serial animowany kraj prod.Kanada (2009)
05:55 Zmiennicy - odc. 1/15 - Ceny umowne; serial TVP
07:05 M jak miłość - odc. 218; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.30, 9.55; Panorama: 8.50; Pogoda: 9.25, 9.50
10:25 Barwy szczęścia - odc. 892 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:00 Na dobre i na złe - odc. 60 - Prawdziwa odwaga; serial TVP
11:55 Coś dla Ciebie; magazyn
12:25 Makłowicz w podróży - Ekwador. Nad Pacyfikiem; magazyn kulinarny
12:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Południowy Tyrol -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:35 Czas honoru - odc. 1 Skok -  txt. str. 777; serial TVP
14:40 Rodzinka.pl - odc. 63 'Bal maturalny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:10 Rodzinka.pl - odc. 64 "Wakacje w lubuskiem" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:45 Panorama Kraj
16:00 Pogoda
16:10 M jak miłość - odc. 933; serial TVP
17:05 Kabaretowy Klub Dwójki - (13); widowisko rozrywkowe
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 21/75 Wielki Finał; teleturniej
19:30 Jeden z dziesięciu - odc. 1/71; teleturniej
20:10 Bezmiar sprawiedliwości -  txt. str. 777  122'; dramat kraj prod.Polska (2006)
22:25 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
23:30 Poniedziałek z gwiazdami – Tim Roth - Magia kłamstwa - odc. 32 (Lie to me s. II ep. Pied Piper); serial kraj prod.USA (2010)
00:25 Uwikłanie -  txt. str. 777  122'; film sensacyjny kraj prod.Polska (2011)
02:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
03:40 Magia kłamstwa - odc. 32 (Lie to me s. II ep. Pied Piper); serial kraj prod.USA (2010)
04:25 Zakończenie programu

TVP Info Kielce
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:43 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:01 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
17:03 Liga Mistrzów Piłki Ręcznej - Magazyn sportowy
17:12 Sekrety świata - Wyspa Wielkanocna - program podróżniczy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Weekendowe malowanie - program rozrywkowy; program poradnikowy; STEREO, 16:9
17:31 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
17:33 Kieleckie portrety filmowe - Stefan Artwiński - prezydent Kielc - Film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:59 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:01 Autofan - magazyn motoryzacyjny; magazyn motoryzacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:13 W 80 dni dookoła lata - Nowa Atma - program krajoznawczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje - Aktualności z regionu; STEREO, 16:9, Na żywo
18:51 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:53 Magazyn Akademicki - program publicystyczny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:01 Bez demagogii - Polityczny Talk show; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:41 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
19:42 Leśna TV - magazyn studencki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:56 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
20:00 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:14 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:20 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:55 Informacje - Aktualności z regionu; STEREO, 16:9, Na żywo
22:10 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
22:11 Panorama gospodarcza - program informacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:17 Liga Mistrzów Piłki Ręcznej - Magazyn sportowy
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:16 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:32 Wyścigi konne. Mój biotop; film dokumentalny; reż.:Janusz Sidor; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Reportaż TVP INFO - Dom kultury (Dom kultury) kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
00:38 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
00:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:33 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
01:56 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
02:33 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:38 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:48 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
03:01 Głos Mediów - odc. 85; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
03:26 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:30 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
03:54 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Wyścigi konne. Mój biotop; film dokumentalny; reż.:Janusz Sidor; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:33 Reportaż TVP INFO - Dom kultury (Dom kultury) kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:49 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
04:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
04:59 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
05:10 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
09.00 Świat według Bundych (19) - serial komediowy
09.30 Świat według Kiepskich (234) - serial komediowy
10.00 Trudne sprawy (62) - serial paradokumentalny
11.00 Dlaczego ja? (236) - serial paradokumentalny
12.00 Ludzie Chudego (12) - serial komediowy
13.00 Dom nie do poznania 3 (47) - reality show
14.00 Pierwsza miłość (1721) - serial obyczajowy
14.45 Trudne sprawy (259) - serial paradokumentalny
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (189) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (367) - serial paradokumentalny
18.00 Pierwsza miłość (1722) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (210) - serial komediowy
20.10 Megahit: Transporter 2 - film sensacyjny, USA/Francja 2005
21.55 Skazaniec - dramat kryminalny, USA 2008
00.05 24 godziny 6 (138) - serial sensacyjny
01.15 Zagadkowa noc - teleturniej
03.15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.00 Uwaga! - magazyn reporterów
05.20 Rozmowy w toku - talk-show
06.20 Mango - telezakupy
07.25 Co za tydzień - magazyn informacyjny
08.00 Dzień dobry TVN - magazyn
11.10 Ukryta prawda (202) - serial paradokumentalny
12.10 Kocham. Enter (32) - serial paradokumentalny
13.10 Szpital (76) - serial paradokumentalny
14.10 W-11 - Wydział Śledczy (1049) - serial fab.-dok.
14.55 Sąd rodzinny (120) - serial fab.-dok.
15.55 Rozmowy w toku - talk-show
16.55 Szpital (1) - serial paradokumentalny
17.55 Ukryta prawda (98) - serial paradokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej (1772) - serial obyczajowy
20.45 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
21.30 Surowi rodzice (1/13) - reality show
22.30 Sekrety chirurgii (1/13) - reality show
23.30 Przepis na życie (1/13) - serial obyczajowy
00.30 Partnerki (11) - serial kryminalny
01.30 Tajemnice Smallville 8 (1/22) - serial SF
02.30 Uwaga! - magazyn reporterów
02.45 Arkana magii (941) - interaktywny program rozrywkowy
04.05 Rozmowy w toku - talk-show
04.59 Zakończenie programu

TV Polonia
06:10 Odrobina mężczyzny na co dzień /cz. 1/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Nie ma jak Polska - odc. 1 Mazowsze; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Karino - odc. 5* - Porwanie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.30, 9.55; Panorama: 8.50; Pogoda: 9.25, 9.50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:20 Codzienna 2 m. 3 - odc. 1/71; serial komediowy TVP; reż.:Kinga Lewińska; wyk.:Wojciech Malajkat, Magdalena Wójcik, Edyta Jungowska, Maciej Stolarczyk, Zofia Czerwińska, Andrzej Mastalerz, Arkadiusz Jakubik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wszystko przed nami - odc. 92 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Polonia w Komie - Birma - Julia (247); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Barwy szczęścia - odc. 832 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Nad rozlewiskiem... - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Dzika Polska - Bogatsze życie - Ich maleńki modraszek; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Wideoteka dorosłego człowieka - (110) - Anna German -  JM; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 OPOLE! Kocham Cię! - /13/; felieton; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 39 Metro -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Złotopolscy - odc. 700* Powrót Agaty; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Klimaty i smaki - Kraina wokół Lublina; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Wszystko przed nami - odc. 92 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Birma - Julia (247); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 1/71; serial komediowy TVP; reż.:Kinga Lewińska; wyk.:Wojciech Malajkat, Magdalena Wójcik, Edyta Jungowska, Maciej Stolarczyk, Zofia Czerwińska, Andrzej Mastalerz, Arkadiusz Jakubik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Czarodzieje - piosenki Agnieszki Osieckiej; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Barwy szczęścia - odc. 832 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 19/39 - Cudak; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Chichot losu - odc. 10/13* - Niespodzianka -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Armenia - Peciak (248); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Ekstradycja I - odc. 1/6 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Renata Dancewicz, Witold Dębicki, Alosza Awdiejew, Artur Żmijewski, Edyta Olszówka, Ryszard Radwański; Dla małoletnich od lat 16
23:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wszystko przed nami - odc. 92 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Karino - odc. 5* - Porwanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 19/39 - Cudak; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Chichot losu - odc. 10/13* - Niespodzianka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Armenia - Peciak (248); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 832; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Polska i świat z historią w tle - Twierdza Warszawa; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.