FANDOM


m (Qqq23 przeniósł stronę 03 Grudzień 2013 na 03 Grudnia 2013)
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
TVP 1
+
TVP 1<br />05:05 Sprawa dla reportera<br />05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info<br />08:00 Wiadomości<br />08:05 Pogoda poranna<br />08:10 Polityka przy kawie<br />08:25 TELEZAKUPY<br />09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 81 (seria VI, odc. 12) - Przerwany weekend -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP<br />09:55 Natura w Jedynce - Wielkie migracje - Urodzeni wędrowcy - odc. 1/4 (Great Migrations. Born to Move - ep. 1/4); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)<br />11:00 Świat się kręci - /63/; widowisko publicystyczne<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Agrobiznes<br />12:30 Apetyt na EURO - pę - Twórczość z PROWu; magazyn<br />12:50 Natura w Jedynce - Wielkie migracje - Przedłużenie gatunku - odc. 2/4 (Great Migrations. Need to breed - ep. 2/4); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)<br />13:55 Jaka to melodia? - odc. 2749; teleturniej muzyczny<br />14:30 Moda na sukces - odc. 5896 (The Bold and the Beautiful ep. 5896); serial kraj prod.USA (2010)<br />15:00 Wiadomości<br />15:05 Pogoda<br />15:15 Klan - odc. 2507 -  txt. str. 777; telenowela TVP<br />15:45 Drużyna A - odc. 10,     Rundka na Zachodnim Wybrzeżu (The A - Team, ep. 10, West Coast Turnaround); serial kraj prod.USA (1983)<br />16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży<br />17:00 Teleexpress<br />17:15 Pogoda<br />17:25 Jaka to melodia? - odc. 2750; teleturniej muzyczny<br />17:55 Klan - odc. 2508 -  txt. str. 777; telenowela TVP<br />18:30 Świat się kręci - /64/; widowisko publicystyczne<br />19:15 Przepis dnia - /43/; magazyn<br />19:30 Wiadomości -  txt. str. 777<br />20:00 Sport -  txt. str. 777<br />20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa<br />20:15 Pogoda -  txt. str. 777<br />20:25 Transporter - odc. 11/12 (Transporter, ep. 11) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2012)<br />21:20 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny<br />22:05 Bohaterowie (Air Strike); film sensacyjny kraj prod.USA (2004)<br />23:50 Ekstradycja I - odc. 2/6 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP<br />00:55 Drużyna A - odc. 10,     Rundka na Zachodnim Wybrzeżu (The A - Team, ep. 10, West Coast Turnaround); serial kraj prod.USA (1983)<br />01:55 Świat się kręci - /64/; widowisko publicystyczne<br />02:50 Bohaterowie (Air Strike); film sensacyjny kraj prod.USA (2004)<br />04:30 Notacje - Barbara Kasprowicz. Poznań; cykl dokumentalny<br />04:45 Zakończenie dnia
   
05:05 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
+
TVP 2<br />06:05 Faceci do wzięcia - odc. 51/91 Fortuna bilą się toczy; serial TVP<br />06:35 Złotousty obrońca wiary; reportaż<br />07:05 M jak miłość - odc. 393; serial TVP<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50<br />Pogoda 9:25, 9:55<br />10:40 Barwy szczęścia - odc. 1019 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP<br />11:15 Na dobre i na złe odc.188 - Niedomówienia<br />12:15 Makłowicz w podróży -  Austria - "Dolina Gastein" (52); magazyn kulinarny<br />12:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  zupa z małpy -  txt. str. 777; cykl reportaży<br />13:25 Szkoła życia - odc. 48 "Emigracja"; telenowela dokumentalna TVP<br />14:15 Kabaretowy Klub Dwójki - (17); widowisko rozrywkowe<br />15:05 Rodzinka.pl - odc. 109 "Pierwsze mieszkanie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP<br />15:45 Panorama Kraj<br />16:10 Pogoda Kraj<br />16:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1021 -  JM; serial TVP<br />17:15 Szkoła życia - odc. 21 "Prawdziwa matka"; telenowela dokumentalna TVP<br />18:00 Panorama<br />18:30 Sport Telegram<br />18:35 Pogoda<br />18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 21/78 Wielki Finał; teleturniej<br />19:30 Barwy szczęścia - odc. 1019 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP<br />20:05 Barwy szczęścia - odc. 1020 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP<br />20:45 M jak miłość - odc. 1022; serial TVP<br />21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 757<br />21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów<br />22:50 Świat bez fikcji - W poszukiwaniu carskich skarbów (On the hunt for the Tsar's treasures); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012)<br />24:00 Na linii strzału - odc. 29 (In Plain Sight s. III ep. 1); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)<br />00:50 Republika Doyle'ów - odc. 21/25 (Republic of Doyle ep. 209); serial kraj prod.Kanada (2009)<br />01:45 Republika Doyle'ów - odc. 22/25 (Republic of Doyle ep. 210); serial kraj prod.Kanada (2009)<br />02:40 Magazyn Ekspresu Reporterów<br />03:45 Na linii strzału - odc. 29 (In Plain Sight s. III ep. 1); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)<br />04:35 Zakończenie programu
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
 
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
 
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
 
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
 
08:25 TELEZAKUPY
 
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 81 (seria VI, odc. 12) - Przerwany weekend -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
09:55 Natura w Jedynce - Wielkie migracje - Urodzeni wędrowcy - odc. 1/4 (Great Migrations. Born to Move - ep. 1/4); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:David Hamlin; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
11:00 Świat się kręci - /63/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
 
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
 
12:30 Apetyt na EURO - pę - Twórczość z PROWu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
12:50 Natura w Jedynce - Wielkie migracje - Przedłużenie gatunku - odc. 2/4 (Great Migrations. Need to breed - ep. 2/4); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2749; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
14:30 Moda na sukces - odc. 5896 (The Bold and the Beautiful ep. 5896); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
 
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
 
15:15 Klan - odc. 2507 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
15:45 Drużyna A - odc. 10,     Rundka na Zachodnim Wybrzeżu (The A - Team, ep. 10, West Coast Turnaround); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
 
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
 
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
 
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
 
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2750; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
 
17:55 Klan - odc. 2508 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
18:30 Świat się kręci - /64/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
 
19:15 Przepis dnia - /43/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
 
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
 
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
 
20:25 Transporter - odc. 11/12 (Transporter, ep. 11) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
21:20 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
 
22:05 Bohaterowie (Air Strike); film sensacyjny kraj prod.USA (2004); reż.:Jon Stevens; wyk.:Robert Rusler, Jennifer Gareis, Pepper Eweeney; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
 
23:50 Ekstradycja I - odc. 2/6 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
 
00:55 Drużyna A - odc. 10,     Rundka na Zachodnim Wybrzeżu (The A - Team, ep. 10, West Coast Turnaround); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
 
01:55 Świat się kręci - /64/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
02:50 Bohaterowie (Air Strike); film sensacyjny kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
 
04:30 Notacje - Barbara Kasprowicz. Poznań; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
04:45 Zakończenie dnia
 
   
TVP 2
+
Polsat<br />6:00 Nowy dzień z Polsat News<br />8:15 Świat według Kiepskich Odcinek: 121<br />9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 89 Sezon: 3<br />9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 90 Sezon: 3<br />10:00 Trudne sprawy Odcinek: 7 Sezon: 4<br />11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 187<br />12:00 Dom nie do poznania Odcinek: 213<br />13:00 2XL Odcinek: 2<br />14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1792<br />14:45 Trudne sprawy Odcinek: 5 Sezon: 4<br />15:50 Wydarzenia<br />16:10 Pogoda<br />16:15 Interwencja Odcinek: 1222<br />16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 154 Sezon: 4<br />17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 126<br />18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1793<br />18:50 Wydarzenia<br />19:20 Sport<br />19:25 Pogoda<br />19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 385<br />20:05 Łzy słońca<br />22:30 Dzielnica Lakeview<br />1:00 Zdrady Odcinek: 13 Sezon: 2<br />2:05 Dziewczyny z fortuną Odcinek: 68<br />3:30 Tajemnice losu Odcinek: 1513
   
06:05 Faceci do wzięcia - odc. 51/91 Fortuna bilą się toczy; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
+
TVN<br />5:20 Rozmowy w toku Odcinek: 2249<br />6:20 Mango - Telezakupy<br />7:25 Na Wspólnej Odcinek: 1832<br />8:00 Dzień dobry TVN Odcinek: 1304<br />11:10 Ukryta prawda Odcinek: 266<br />12:15 Szpital Odcinek: 140<br />13:15 W-11 wydział śledczy Odcinek: 1103<br />14:00 Wawa non stop Odcinek: 64<br />15:00 Ukryta prawda Odcinek: 267<br />16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2250<br />17:00 Wawa non stop Odcinek: 65<br />18:00 Szpital Odcinek: 141<br />19:00 Fakty<br />19:30 Sport<br />19:40 Pogoda<br />19:50 Uwaga! Odcinek: 3759<br />20:05 Na Wspólnej Odcinek: 1833<br />20:45 W-11 wydział śledczy Odcinek: 1104<br />21:30 The Following Odcinek: 1<br />22:30 Kuba Wojewódzki Odcinek: 14 Sezon: 8<br />23:30 Superwizjer Odcinek: 1004<br />0:05 Podkomisarz Brenda Johnson Odcinek: 1 Sezon: 2<br />1:05 Tajemnice Smallville Odcinek: 14<br />2:05 Uwaga! Odcinek: 3759<br />2:20 Arkana magii Odcinek: 1122<br />3:40 Rozmowy w toku Odcinek: 2250<br />4:35 Przerwa w nadawaniu
06:35 Złotousty obrońca wiary; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
07:05 M jak miłość - odc. 393; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
 
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
 
10:40 Barwy szczęścia - odc. 1019 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
11:15 Na dobre i na złe odc.188-Niedomówienia; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
12:15 Makłowicz w podróży -  Austria - "Dolina Gastein" (52); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
12:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  zupa z małpy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
13:25 Szkoła życia - odc. 48 "Emigracja"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
14:15 Kabaretowy Klub Dwójki - (17); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
15:05 Rodzinka.pl - odc. 109 "Pierwsze mieszkanie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
 
16:10 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
 
16:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1021 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
17:15 Szkoła życia - odc. 21 "Prawdziwa matka"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
 
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
 
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
 
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 21/78 Wielki Finał; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1019 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1020 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
20:45 M jak miłość - odc. 1022; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 757; Dla małoletnich od lat 12
 
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
 
22:50 Świat bez fikcji - W poszukiwaniu carskich skarbów (On the hunt for the Tsar's treasures); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012); reż.:Sissi Huetlin, Jobst Knigge; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
24:00 Na linii strzału - odc. 29 (In Plain Sight s. III ep. 1); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
00:50 Republika Doyle'ów - odc. 21/25 (Republic of Doyle ep. 209); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
01:45 Republika Doyle'ów - odc. 22/25 (Republic of Doyle ep. 210); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
02:40 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
03:45 Na linii strzału - odc. 29 (In Plain Sight s. III ep. 1); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
04:35 Zakończenie programu
 
   
TV Polonia
+
TVP Gorzów Wielkopolski<br />06:30 Raport z Polski<br />07:00 Echa dnia<br />07:10 Pogoda - 3.12 - 1<br />07:15 Echa dnia - komentarze<br />07:30 Informacje lubuskie - dzień dobry - Informacje Lubuskie - dzień dobry 03.12.2013<br />08:00 Co niesie dzień<br />08:25 Pogoda - 3.12 - 2<br />08:30 Raport z Polski<br />08:55 Przechodzień codzienny<br />09:00 Zgłębic tajemnicę raka - leczenie nowotworów rozsianych<br />09:20 Zdarzyło się przed laty - Rodło to ich znak<br />09:30 Co niesie dzień<br />09:55 Pogoda - 3.12 - 2<br />10:00 Zapraszamy na kawę<br />10:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn<br />10:35 Zapraszamy na kawę<br />10:45 Klimaty i smaki; program poradnikowy<br />11:00 Zapraszamy na kawę<br />11:20 Sen opętanej; reportaż<br />11:40 AgroSzansa; magazyn<br />12:05 Rusz się człowieku; magazyn<br />12:35 Zapraszamy na kawę<br />12:55 Agrobiznes<br />13:10 Ubój rytualny Polska poza prawem Unii Europejskiej; reportaż<br />13:20 Zapraszamy na kawę<br />13:35 O! polskie piosenki<br />14:25 Dziennik regionów - tematy dnia<br />14:30 Zapraszamy na kawę<br />14:45 Przechodzień codzienny<br />14:55 Podwójne życie Piotra S.; film dokumentalny<br />15:40 Studio reportażu - Przywrócić marzenia odc. 1; reportaż<br />15:55 Zapraszamy na kawę<br />16:00 Raport z Polski<br />16:25 Dziennik regionów - tematy dnia<br />16:30 Polska samorządna; magazyn<br />17:00 Pomorska Droga św. Jakuba; film dokumentalny<br />17:30 Informacje Lubuskie - Informacje Lubuskie 03.12.2013<br />17:38 Pogoda<br />17:41 Kalejdoskop - Kalejdoskop 03.12.2013; magazyn<br />18:02 Region; magazyn<br />18:18 Karty na stół - Karty na stół 03.12.2013; program publicystyczny<br />18:30 Informacje lubuskie - wydanie główne - Informacje lubuskie 03.12.2013<br />18:51 Pogoda<br />18:54 Informacje lubuskie - komentarze - Informacje lubuskie - komentarze 03.12.2013<br />19:06 Kalejdoskop - Kalejdoskop 03.12.2013; magazyn<br />19:18 Kalejdoskop - Kalejdoskop 03.12.2013; magazyn<br />19:30 Informacje lubuskie - flesz - Informacje lubuskie - flesz 03.12.2013<br />19:32 Pogoda<br />19:35 Kalejdoskop - Kalejdoskop 03.12.2013; magazyn<br />19:49 Kalejdoskop - Kalejdoskop 03.12.2013; magazyn<br />20:02 Karty na stół - Karty na stół 03.12.2013; program publicystyczny<br />20:14 Region; magazyn<br />21:00 Pogoda - 3.12 - 3<br />21:05 Echa dnia<br />21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM<br />21:40 Echa dnia - komentarze<br />21:55 Pogoda - 3.12 - 4<br />22:01 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia - Informacje lubuskie 03.12.2013<br />22:23 Pogoda<br />22:35 Telekurier<br />23:00 Polska samorządna; magazyn<br />23:30 Raport z Polski<br />23:55 Sen opętanej; reportaż<br />00:20 Podwójne życie Piotra S.; film dokumentalny<br />01:15 Pogoda - 3.12 - 3<br />01:20 Echa dnia<br />01:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM<br />01:50 Echa dnia - komentarze<br />02:05 Pogoda - 3.12 - 4<br />02:10 Telekurier<br />02:35 Studio reportażu - TATO; reportaż<br />02:50 Reportaż z regionu - Ubój rytualny Polska poza prawem Unii Europejskiej; reportaż<br />03:00 Podwójne życie Piotra S.; film dokumentalny<br />04:00 Zdarzyło się przed laty - Miała być świetlica<br />04:10 AgroSzansa; magazyn<br />04:35 Rusz się człowieku; magazyn<br />05:05 Telekurier<br />05:35 Raport z Polski<br />06:05 Polska samorządna; magazyn
06:05 Świat się kręci - /63/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
+
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
TVP Polonia<br />06:05 Świat się kręci - /63/; widowisko publicystyczne<br />06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka<br />07:25 Pierścień i Róża - Żegnaj słodkie życie odc. 3 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50<br />Pogoda 9:25, 9:55<br />10:30 Cafe Historia - Zabezpieczenie logistyczne wojsk; program publicystyczny<br />10:45 Polonia w Komie - Emka - Gucza (373)<br />11:00 Polonia 24<br />11:40 Galeria - odc. 61; serial obyczajowy TVP<br />12:00 Barwy szczęścia - odc. 963 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP<br />12:25 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/<br />12:35 Wiadomości<br />12:50 Czas honoru - odc. 60* "Kanał" -  txt. str. 777; serial TVP<br />13:50 Dzika Polska - Wpłyń na wodę. Dzień chruścika; serial dokumentalny<br />14:20 Kurier Kresowy - odc. 7; magazyn<br />14:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show<br />15:50 Złotopolscy - odc. 830* - Marcysia się odmieniła; telenowela TVP<br />16:20 Śladami Podlasian - Technika<br />16:55 Galeria - odc. 61; serial obyczajowy TVP<br />17:20 Polonia w Komie - Emka - Gucza (373)<br />17:30 Teleexpress<br />17:50 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/<br />17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 26 Włochy - Piemont (100) Alba; magazyn kulinarny<br />18:25 Szlakiem gwiazd - odc.25 Barbara Bursztynowicz; cykl reportaży<br />18:50 Barwy szczęścia - odc. 963 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP<br />19:25 Kurier Kresowy - odc. 7; magazyn<br />19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 23 - W poszukiwaniu przyjaźni; serial animowany<br />20:00 Wiadomości<br />20:25 Sport<br />20:35 Pogoda<br />20:40 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/<br />20:50 Ojciec Mateusz - odc. 114 - Zbrodnia na pierwszą stronę -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP<br />21:45 Polonia w Komie - Lwów - Mr. Gregu (374)<br />22:00 Polonia 24<br />22:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny<br />23:25 Hala odlotów (s. II, odc. 11) - Chłopi, dlaczego wstydzimy się wiejskich korzeni?; talk-show<br />00:10 Nie ma jak Polska - odc. 27 Świętokrzyskie - śladami zabytków techniki i kultury; magazyn<br />00:45 Galeria - odc. 61; serial obyczajowy TVP<br />01:10 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/<br />01:15 Pierścień i Róża - Żegnaj słodkie życie odc. 3; serial komediowy TVP<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 23 - W poszukiwaniu przyjaźni; serial animowany<br />02:00 Wiadomości<br />02:25 Sport<br />02:30 Pogoda<br />02:45 Ojciec Mateusz - odc. 114 - Zbrodnia na pierwszą stronę -  AD; serial kryminalny TVP<br />03:35 Polonia 24<br />04:10 Polonia w Komie - Lwów - Mr. Gregu (374)<br />04:20 Barwy szczęścia - odc. 963; serial obyczajowy TVP<br />04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny<br />05:30 Kurier Kresowy - odc. 7; magazyn<br />05:45 Polska i świat z historią w tle - Niespokojne pogranicze; cykl reportaży
07:25 Pierścień i Róża - Żegnaj słodkie życie odc. 3 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
+
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2013 roku]]
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
+
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2013 roku]]
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
+
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2013 roku]]
10:30 Cafe Historia - Zabezpieczenie logistyczne wojsk; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2013 roku]]
10:45 Polonia w Komie - Emka - Gucza (373); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2013 roku]]
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
+
[[Kategoria:Ramówki TVP Gorzów Wielkopolski z 2013 roku]]
11:40 Galeria - odc. 61; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
12:00 Barwy szczęścia - odc. 963 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
12:25 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
 
12:50 Czas honoru - odc. 60* "Kanał" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
13:50 Dzika Polska - Wpłyń na wodę. Dzień chruścika; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
14:20 Kurier Kresowy - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
14:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
15:50 Złotopolscy - odc. 830* - Marcysia się odmieniła; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
16:20 Śladami Podlasian - Technika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
16:55 Galeria - odc. 61; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
17:20 Polonia w Komie - Emka - Gucza (373); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
 
17:50 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 26 Włochy - Piemont (100) Alba; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
18:25 Szlakiem gwiazd - odc.25 Barbara Bursztynowicz; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
18:50 Barwy szczęścia - odc. 963 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
19:25 Kurier Kresowy - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 23 - W poszukiwaniu przyjaźni; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
 
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
 
20:25 Sport; STEREO, 16:9
 
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
 
20:40 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 114 - Zbrodnia na pierwszą stronę -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
 
21:45 Polonia w Komie - Lwów - Mr. Gregu (374); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
 
22:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
23:25 Hala odlotów (s. II, odc. 11) - Chłopi, dlaczego wstydzimy się wiejskich korzeni?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
00:10 Nie ma jak Polska - odc. 27 Świętokrzyskie - śladami zabytków techniki i kultury; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
00:45 Galeria - odc. 61; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
01:10 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
01:15 Pierścień i Róża - Żegnaj słodkie życie odc. 3; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
 
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 23 - W poszukiwaniu przyjaźni; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
 
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
 
02:25 Sport; STEREO, 16:9
 
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
 
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 114 - Zbrodnia na pierwszą stronę -  AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
 
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
 
04:10 Polonia w Komie - Lwów - Mr. Gregu (374); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
04:20 Barwy szczęścia - odc. 963; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
05:30 Kurier Kresowy - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
05:45 Polska i świat z historią w tle - Niespokojne pogranicze; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 

Aktualna wersja na dzień 16:24, kwi 18, 2019

TVP 1
05:05 Sprawa dla reportera
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 81 (seria VI, odc. 12) - Przerwany weekend -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
09:55 Natura w Jedynce - Wielkie migracje - Urodzeni wędrowcy - odc. 1/4 (Great Migrations. Born to Move - ep. 1/4); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
11:00 Świat się kręci - /63/; widowisko publicystyczne
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Apetyt na EURO - pę - Twórczość z PROWu; magazyn
12:50 Natura w Jedynce - Wielkie migracje - Przedłużenie gatunku - odc. 2/4 (Great Migrations. Need to breed - ep. 2/4); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2749; teleturniej muzyczny
14:30 Moda na sukces - odc. 5896 (The Bold and the Beautiful ep. 5896); serial kraj prod.USA (2010)
15:00 Wiadomości
15:05 Pogoda
15:15 Klan - odc. 2507 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:45 Drużyna A - odc. 10,     Rundka na Zachodnim Wybrzeżu (The A - Team, ep. 10, West Coast Turnaround); serial kraj prod.USA (1983)
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2750; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2508 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Świat się kręci - /64/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /43/; magazyn
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777
20:00 Sport -  txt. str. 777
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa
20:15 Pogoda -  txt. str. 777
20:25 Transporter - odc. 11/12 (Transporter, ep. 11) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2012)
21:20 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
22:05 Bohaterowie (Air Strike); film sensacyjny kraj prod.USA (2004)
23:50 Ekstradycja I - odc. 2/6 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
00:55 Drużyna A - odc. 10,     Rundka na Zachodnim Wybrzeżu (The A - Team, ep. 10, West Coast Turnaround); serial kraj prod.USA (1983)
01:55 Świat się kręci - /64/; widowisko publicystyczne
02:50 Bohaterowie (Air Strike); film sensacyjny kraj prod.USA (2004)
04:30 Notacje - Barbara Kasprowicz. Poznań; cykl dokumentalny
04:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Faceci do wzięcia - odc. 51/91 Fortuna bilą się toczy; serial TVP
06:35 Złotousty obrońca wiary; reportaż
07:05 M jak miłość - odc. 393; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
10:40 Barwy szczęścia - odc. 1019 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:15 Na dobre i na złe odc.188 - Niedomówienia
12:15 Makłowicz w podróży -  Austria - "Dolina Gastein" (52); magazyn kulinarny
12:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  zupa z małpy -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:25 Szkoła życia - odc. 48 "Emigracja"; telenowela dokumentalna TVP
14:15 Kabaretowy Klub Dwójki - (17); widowisko rozrywkowe
15:05 Rodzinka.pl - odc. 109 "Pierwsze mieszkanie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
15:45 Panorama Kraj
16:10 Pogoda Kraj
16:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1021 -  JM; serial TVP
17:15 Szkoła życia - odc. 21 "Prawdziwa matka"; telenowela dokumentalna TVP
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 21/78 Wielki Finał; teleturniej
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1019 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1020 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:45 M jak miłość - odc. 1022; serial TVP
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 757
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:50 Świat bez fikcji - W poszukiwaniu carskich skarbów (On the hunt for the Tsar's treasures); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012)
24:00 Na linii strzału - odc. 29 (In Plain Sight s. III ep. 1); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
00:50 Republika Doyle'ów - odc. 21/25 (Republic of Doyle ep. 209); serial kraj prod.Kanada (2009)
01:45 Republika Doyle'ów - odc. 22/25 (Republic of Doyle ep. 210); serial kraj prod.Kanada (2009)
02:40 Magazyn Ekspresu Reporterów
03:45 Na linii strzału - odc. 29 (In Plain Sight s. III ep. 1); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
04:35 Zakończenie programu

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:15 Świat według Kiepskich Odcinek: 121
9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 89 Sezon: 3
9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 90 Sezon: 3
10:00 Trudne sprawy Odcinek: 7 Sezon: 4
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 187
12:00 Dom nie do poznania Odcinek: 213
13:00 2XL Odcinek: 2
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1792
14:45 Trudne sprawy Odcinek: 5 Sezon: 4
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 1222
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 154 Sezon: 4
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 126
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1793
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 385
20:05 Łzy słońca
22:30 Dzielnica Lakeview
1:00 Zdrady Odcinek: 13 Sezon: 2
2:05 Dziewczyny z fortuną Odcinek: 68
3:30 Tajemnice losu Odcinek: 1513

TVN
5:20 Rozmowy w toku Odcinek: 2249
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Na Wspólnej Odcinek: 1832
8:00 Dzień dobry TVN Odcinek: 1304
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 266
12:15 Szpital Odcinek: 140
13:15 W-11 wydział śledczy Odcinek: 1103
14:00 Wawa non stop Odcinek: 64
15:00 Ukryta prawda Odcinek: 267
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2250
17:00 Wawa non stop Odcinek: 65
18:00 Szpital Odcinek: 141
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3759
20:05 Na Wspólnej Odcinek: 1833
20:45 W-11 wydział śledczy Odcinek: 1104
21:30 The Following Odcinek: 1
22:30 Kuba Wojewódzki Odcinek: 14 Sezon: 8
23:30 Superwizjer Odcinek: 1004
0:05 Podkomisarz Brenda Johnson Odcinek: 1 Sezon: 2
1:05 Tajemnice Smallville Odcinek: 14
2:05 Uwaga! Odcinek: 3759
2:20 Arkana magii Odcinek: 1122
3:40 Rozmowy w toku Odcinek: 2250
4:35 Przerwa w nadawaniu

TVP Gorzów Wielkopolski
06:30 Raport z Polski
07:00 Echa dnia
07:10 Pogoda - 3.12 - 1
07:15 Echa dnia - komentarze
07:30 Informacje lubuskie - dzień dobry - Informacje Lubuskie - dzień dobry 03.12.2013
08:00 Co niesie dzień
08:25 Pogoda - 3.12 - 2
08:30 Raport z Polski
08:55 Przechodzień codzienny
09:00 Zgłębic tajemnicę raka - leczenie nowotworów rozsianych
09:20 Zdarzyło się przed laty - Rodło to ich znak
09:30 Co niesie dzień
09:55 Pogoda - 3.12 - 2
10:00 Zapraszamy na kawę
10:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn
10:35 Zapraszamy na kawę
10:45 Klimaty i smaki; program poradnikowy
11:00 Zapraszamy na kawę
11:20 Sen opętanej; reportaż
11:40 AgroSzansa; magazyn
12:05 Rusz się człowieku; magazyn
12:35 Zapraszamy na kawę
12:55 Agrobiznes
13:10 Ubój rytualny Polska poza prawem Unii Europejskiej; reportaż
13:20 Zapraszamy na kawę
13:35 O! polskie piosenki
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia
14:30 Zapraszamy na kawę
14:45 Przechodzień codzienny
14:55 Podwójne życie Piotra S.; film dokumentalny
15:40 Studio reportażu - Przywrócić marzenia odc. 1; reportaż
15:55 Zapraszamy na kawę
16:00 Raport z Polski
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia
16:30 Polska samorządna; magazyn
17:00 Pomorska Droga św. Jakuba; film dokumentalny
17:30 Informacje Lubuskie - Informacje Lubuskie 03.12.2013
17:38 Pogoda
17:41 Kalejdoskop - Kalejdoskop 03.12.2013; magazyn
18:02 Region; magazyn
18:18 Karty na stół - Karty na stół 03.12.2013; program publicystyczny
18:30 Informacje lubuskie - wydanie główne - Informacje lubuskie 03.12.2013
18:51 Pogoda
18:54 Informacje lubuskie - komentarze - Informacje lubuskie - komentarze 03.12.2013
19:06 Kalejdoskop - Kalejdoskop 03.12.2013; magazyn
19:18 Kalejdoskop - Kalejdoskop 03.12.2013; magazyn
19:30 Informacje lubuskie - flesz - Informacje lubuskie - flesz 03.12.2013
19:32 Pogoda
19:35 Kalejdoskop - Kalejdoskop 03.12.2013; magazyn
19:49 Kalejdoskop - Kalejdoskop 03.12.2013; magazyn
20:02 Karty na stół - Karty na stół 03.12.2013; program publicystyczny
20:14 Region; magazyn
21:00 Pogoda - 3.12 - 3
21:05 Echa dnia
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM
21:40 Echa dnia - komentarze
21:55 Pogoda - 3.12 - 4
22:01 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia - Informacje lubuskie 03.12.2013
22:23 Pogoda
22:35 Telekurier
23:00 Polska samorządna; magazyn
23:30 Raport z Polski
23:55 Sen opętanej; reportaż
00:20 Podwójne życie Piotra S.; film dokumentalny
01:15 Pogoda - 3.12 - 3
01:20 Echa dnia
01:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM
01:50 Echa dnia - komentarze
02:05 Pogoda - 3.12 - 4
02:10 Telekurier
02:35 Studio reportażu - TATO; reportaż
02:50 Reportaż z regionu - Ubój rytualny Polska poza prawem Unii Europejskiej; reportaż
03:00 Podwójne życie Piotra S.; film dokumentalny
04:00 Zdarzyło się przed laty - Miała być świetlica
04:10 AgroSzansa; magazyn
04:35 Rusz się człowieku; magazyn
05:05 Telekurier
05:35 Raport z Polski
06:05 Polska samorządna; magazyn

TVP Polonia
06:05 Świat się kręci - /63/; widowisko publicystyczne
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
07:25 Pierścień i Róża - Żegnaj słodkie życie odc. 3 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
10:30 Cafe Historia - Zabezpieczenie logistyczne wojsk; program publicystyczny
10:45 Polonia w Komie - Emka - Gucza (373)
11:00 Polonia 24
11:40 Galeria - odc. 61; serial obyczajowy TVP
12:00 Barwy szczęścia - odc. 963 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:25 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/
12:35 Wiadomości
12:50 Czas honoru - odc. 60* "Kanał" -  txt. str. 777; serial TVP
13:50 Dzika Polska - Wpłyń na wodę. Dzień chruścika; serial dokumentalny
14:20 Kurier Kresowy - odc. 7; magazyn
14:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
15:50 Złotopolscy - odc. 830* - Marcysia się odmieniła; telenowela TVP
16:20 Śladami Podlasian - Technika
16:55 Galeria - odc. 61; serial obyczajowy TVP
17:20 Polonia w Komie - Emka - Gucza (373)
17:30 Teleexpress
17:50 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/
17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 26 Włochy - Piemont (100) Alba; magazyn kulinarny
18:25 Szlakiem gwiazd - odc.25 Barbara Bursztynowicz; cykl reportaży
18:50 Barwy szczęścia - odc. 963 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:25 Kurier Kresowy - odc. 7; magazyn
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 23 - W poszukiwaniu przyjaźni; serial animowany
20:00 Wiadomości
20:25 Sport
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 114 - Zbrodnia na pierwszą stronę -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
21:45 Polonia w Komie - Lwów - Mr. Gregu (374)
22:00 Polonia 24
22:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
23:25 Hala odlotów (s. II, odc. 11) - Chłopi, dlaczego wstydzimy się wiejskich korzeni?; talk-show
00:10 Nie ma jak Polska - odc. 27 Świętokrzyskie - śladami zabytków techniki i kultury; magazyn
00:45 Galeria - odc. 61; serial obyczajowy TVP
01:10 Łamigłówka - Julian Tuwim /12/
01:15 Pierścień i Róża - Żegnaj słodkie życie odc. 3; serial komediowy TVP
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 23 - W poszukiwaniu przyjaźni; serial animowany
02:00 Wiadomości
02:25 Sport
02:30 Pogoda
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 114 - Zbrodnia na pierwszą stronę -  AD; serial kryminalny TVP
03:35 Polonia 24
04:10 Polonia w Komie - Lwów - Mr. Gregu (374)
04:20 Barwy szczęścia - odc. 963; serial obyczajowy TVP
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
05:30 Kurier Kresowy - odc. 7; magazyn
05:45 Polska i świat z historią w tle - Niespokojne pogranicze; cykl reportaży

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.