Logo.jpg
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią; odc.40 - Myszki w Białym Domu; serial anim. prod.kanadyjskiej
08:50 Budzik; program dla najmłodszych
09:20 Traktorek; Prima Aprilis; serial animowany prod. angielskiej [stereo]
09:35 Królowie i królowe; odc.25 - Ktoś porwał króla Naj Naj; serial animowany prod. francuskiej [stereo]
09:45 Urodzeni wczoraj; Born Yesterday; 1950  komedia prod. USA; reż: George Cukor; wyk: Judy Holliday, William Holden, Broderick Crawford
11:30 Złamanie kodu życia; odc.2/4; serial dok. prod. USA
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Horyzonty
12:45 Klan; odc.698; telenowela TVP
13:10 Kundle i reszta; odc.8/26 - Siostrzenica pana Rexa; serial anim. prod. francuskiej
13:40 Wszyscy kochają Raymonda; odc.14; serial prod. USA
14:05 Obserwator wojskowy
14:25 Raport Polska - Niemcy
14:35 Ludzie wśród ludzi; Depresja w rodzinie [odc.1]; magazyn
14:50 Książki na wiosnę
15:00 Wiadomości
15:10 Wyprzedzić chorobę; Wątroba na celowniku; magazyn
15:35 Babiniec; magazyn
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:30 Moda na sukces; odc.1880; serial prod. USA
16:50 Polak = Europejczyk; reportaż
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.289; serial TVP [stereo]
18:10 Na żywo; widowisko publicystyczne
18:40 Motoexpress TV
19:00 Wieczorynka; Nowe przygody Madeline; film animowany produkcji francuskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Agentka o stu twarzach; odc.3; serial produkcji USA /za zgodą rodziców/
21:00 Wojna Irak 2003
21:10 Jedynka w Europie; felieton
21:20 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
21:55 Tygodnik polityczny Jedynki
22:40 Szerokie tory; reportaż Barbary Włodarczyk
23:10 Monitor  Wiadomości
23:25 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:35 Pegaz
00:00 Kino w podróży; Bez czucia; Senseless; 1988  komedia prod. USA; reż: Penelope Spheeris; wyk: Marlon Wayans, David Spade, Matthew Lillard
01:35 Zakończenie programu

Logo-2.jpg
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Opowieści z księgi cnót; odc.10/30 - Honor; 1996  serial animowany prod. USA
07:35 Dwójka Dzieciom; Lis Leon; Dziwny świat kota Filemona; serial animowany dla dzieci
08:00 Na dobre i na złe; odc.31 - Pojednanie; serial prod. TVP
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Podróże w czasie i przestrzeni; Powrót do Bagdadu; Back to Bagdad; 2002  film dokumentalny prod. angielskiej
11:20 Biuro ogłoszeń; cykl dok. Tadeusza Króla
11:50 Sukces; odc.4/36; serial TVP
12:15 Humor Andrzeja Grabowskiego
12:35 Animals; magazyn
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.141 - Cichy ślub; telenowela TVP
13:40 Benefis "Złotopolskich"- z okazji pięćsetnego odcinka; cz.1; stereo
14:40 Nowe Miasto; magazyn dla młodzieży
15:10 Janosik; odc.2/13 - Zbójnickie prawo; serial TVP
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Świat obok nas; Pozdrowienia z Groznego; 2002  film dokumentalny prod. angielskiej [za zgodą rodziców]
17:15 Ekstremalna Dwójka; odc.1; gra terenowa
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; Wielki finał; teleturniej
19:35 Wywiady Barbary Walters; - Sarah Jessica Parker
19:55 Pretty Woman; Pretty Woman; 1990  komedia romantyczna prod. USA; reż: Garry Marshall; wyk: Richard Gere, Julia Roberts, Hector Elizondo
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:35 Zakręty losu; Goryle we mgle; Gorillas inthe Mist; 1988  film fab. prod. USA [za zgodą rodziców]; reż: Michael Apted; wyk: Sigourney Weaver, Bryan Brown, Julie Harris
00:40 Historia gospodarki światowej; odc.6; serial dok. prod. USA
01:35 Zakończenie programu

Logo-10.jpg
06:00 Piosenka na życzenie
07:00 Mumia Niania serial animowany
07:30 Tajemniczy rycerze serial animowany
07:55 Drogówka magazyn policyjny
08:20 Largo serial sensacyjny
09:10 Świat według Kiepskich serial komediowy
09:50 Ucieczka do raju serial obyczajowy
10:45 Awantura o kasę teleturniej
11:35 Różowa Pantera serial animowany
11:40 Kachorra to ja telenowela
12:35 Luz Maria telenowela
13:30 Adam i Ewa serial obyczajowy
14:30 Pokemon serial animowany
14:55 Miodowe lata 8 serial komediowy
15:45 Informacje
16:10 Różowa Pantera serial animowany
16:20 Kachorra to ja telenowela
17:15 Largo serial sensacyjny
18:10 Przyjaciele serial komediowy
18:45 Informacje, Sport
19:10 Prognoza pogody
19:15 Życiowa szansa teleturniej
20:10 Idol po finale program rozrywkowy
20:55 Samo życie serial obyczajowy
21:30 Studio LOTTO
21:40 Ostry dyżur serial obyczajowy
22:40 Z archiwum X serial sensacyjny
23:40 Biznes Informacje, Sport
00:00 Prognoza pogody
00:05 Graffiti program publicystyczny
00:20 Pamiętnik Czerwonego Pantofelka serial erotyczny
00:50 Eden serial erotyczny
01:20 Muzyka na bis
05:00 Zakończenie programu

Logo-19.png
5.25 Kropka nad i
5.40 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
7.50 Magiczny kamień
8.15 Animaniacy
8.40 Action Man
9.05 Niesamowite opowiastki
9.30 Tele Gra − teleturniej
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku
12.30 Na Wspólnej − serial pol.
13.00 Magiczny kamień
13.25 Action Man
13.50 Niesamowite opowiastki
14.20 Renegat III − serial USA
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
17.10 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej − serial pol.
20.40 Prawdziwe historie: Plon kłamstwa − film USA
22.35 Cela
23.10 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i
23.40 Sport
23.45 Kasia i Tomek − serial pol.
0.15 Renegat III − serial USA
1.10 Mocne strony TVN − magazyn
1.15 Nic straconego − powtórki

Logo tvp3.gif
6.30 Czerwony pies Clifford − film USA
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + pogoda
8.00 Bliżej Europy
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Samochody moja miłość − film ang.
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Palce lizać − film pol.
10.15 Dzieje Warszawy w latach
1920−1939 − film pol.
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Gala piosenki
12.15 To jest temat
12.30 Kurier
12.35 Cel podróży − film austr.
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Tele Motor Sport
14.30 Kurier, prognoza pogoda
14.45 Eurotel
15.00 Lizze McGuire − film USA
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Gramy dla was
16.00 Magazyn poradnikowy
16.15 Aktualności + Pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Tele Motor Sport
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności + Pogoda
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18.45 Klucz do pracy
19.00 Bliżej Europy
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności + pogoda
22.00 Porozmawiajmy
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Hit Trójki − Matka mojego dziecka − film USA
0.35 Wojny, bitwy, żołnierze − film ang. (50 min.)
1.25 Zakończenie programu

TV 4 2000-2006 logo.jpg
06:00 Strefa P program muzyczny
06:30 Tilt TV magazyn komputerowy
07:00 Muzyczne listy magazyn muzyczny
07:50 Motomyszy z Marsa serial animowany
08:10 Gęsia skórka serial dla młodzieży
08:35 M.A.S.H. serial komediowy
09:00 Dziki księżyc telenowela
09:55 Zbuntowany anioł telenowela
10:40 Viper serial sensacyjny
11:35 Masquerade serial sensacyjny
12:30 Strefa P program muzyczny
13:00 Tilt TV magazyn komputerowy
13:30 Muzyczne listy magazyn muzyczny
14:30 Artur serial animowany
15:00 Potworne pomidory serial animowany
15:30 Dziki księżyc telenowela
16:30 Hot Chat program publicystyczny
16:45 Dziennik i Prognoza pogody
17:00 Egzamin z życia serial obyczajowy
17:30 Oni, ona i pizzeria serial komediowy
18:00 Zbuntowany anioł telenowela
19:00 Misja w czasie serial SF
20:00 Robocop 2 film SF
22:15 Dziennik
22:30 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:40 MacGyver serial sensacyjny
23:40 Komenda magazyn policyjny
00:10 Pocałunek Judasza film kryminalny
01:55 X Laski program erotyczny
02:25 Muzyczne listy magazyn muzyczny
03:15 Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:40 A kuku program rozrywkowy
04:05 Zakończenie programu

TVN 7 '02 - '08.jpg
7.10 Wojowniczki z krainy marzeń
7.35 Alf − serial USA
8.00 Potęga miłości − telenowela meksyk.
8.50 Prawo do szczęścia − telenowela meksyk.
9.40 Słoneczny patrol − serial USA
10.30 Łamisłówka − teleturniej interaktywny na żywo
11.15 Gorączka w mieście − serial USA
12.10 Virginia − telenowela meksyk.
13.05 Telesklep
14.50 Magiczni wojownicy
15.15 Wojowniczki z krainy marzeń
15.45 Słoneczny patrol − serial USA
16.40 Alf − serial USA
17.10 Gliniarze − serial USA
18.10 Aktualności
18.20 Gorączka w mieście − serial USA
19.15 Drew Carey Show − serial USA
19.40 Z pierwszej strony − serial USA
20.10 Złodzieje w mundurach − film USA
22.05 Operacja wieczność − serial USA
23.05 Drogie panienki − film USA
0.50 Złodzieje w mundurach − film USA
2.25 Drew Carey Show − serial USA
2.50 Z pierwszej strony − serial USA (25 min.)
2.50 Koniec programu

TVP Polonia.png
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomoœci: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomoœci
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc.434 - Porwana narzeczona [25 min.]; telenowela TVP
08:50 Eurotel; magazyn
09:00 Pomysłowy Dobromir; Skrzydlate marzenia; serial animowany dla dzieci
09:05 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
09:30 Niebezpieczna Zatoka; odc.3 - Błšd pilota [25 min.]; serial prod.kanadyjskiej
10:00 Panorama
10:05 360 stopni dookoła ciała; Wirusowe zapalenie wštroby; magazyn medyczny
10:20 Historia kołem się toczy; "Maluch "; magazyn
11:00 Panorama
11:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
11:35 Hommage a Artur Rubinstein; reportaż Beaty Delidy
12:00 Wiadomoœci
12:10 Być Polakiem
12:35 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
13:05 Złota Setka Teatru TV; Portret; 1990  autor: Sławomir Mrożek [112 min.]; reż: Kazimierz Dejmek; wyk: Jan Englert,Piotr Fronczewski,Anna Seniuk,Laura Łšcz
15:00 Wiadomoœci
15:10 30 ton! - lista,lista- lista przebojów
15:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Marynarski smak
16:00 Złotopolscy; odc.434 - Porwana narzeczona [25 min.]; telenowela TVP
16:30 Raj; magazyn katolicki
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Goœć Jedynki
17:40 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
18:05 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
18:10 Niebezpieczna Zatoka; odc.3 - Błšd pilota [25 min.]; serial prod.kanadyjskiej
18:35 Goœciniec; magazyn kultury i sztuki ludowej
19:15 Dobranocka; Porwanie Baltazara Gšbki; odc.8/13 - Don Pedro; serial anim.prod.polskiej
19:30 Wiadomoœci
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy; odc.434 - Porwana narzeczona [25 min.]; telenowela TVP
20:35 Forum Polonijne; program publicystyczny
21:20 Wojna Irak 2003
21:30 Złota Setka Teatru TV; Portret; 1990  autor: Sławomir Mrożek [112 min.]; reż: Kazimierz Dejmek; wyk: Jan Englert,Piotr Fronczewski,Anna Seniuk,Laura Łšcz
23:21 Panorama
23:40 Sport-telegram
23:45 Prognoza  pogody
23:45 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
00:34 Monitor  Wiadomoœci
00:45 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:50 Goœciniec; magazyn kultury i sztuki ludowej
01:20 Porwanie Baltazara Gšbki; odc.8/13 - Don Pedro; serial anim.prod.polskiej
01:30 Wiadomoœci
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Złotopolscy; odc.434 - Porwana narzeczona [25 min.]; telenowela TVP
02:35 Forum Polonijne; program publicystyczny
03:20 Złota Setka Teatru TV; Portret; 1990  autor: Sławomir Mrożek [112 min.]; reż: Kazimierz Dejmek; wyk: Jan Englert,Piotr Fronczewski,Anna Seniuk,Laura Łšcz
05:10 Hommage a Artur Rubinstein; reportaż Beaty Delidy
05:35 Monitor  Wiadomoœci
05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
06:00 Zakończenie programu

Polsat 2 International.png
06:00 Informacje, Biznes informacje
06:20 Graffiti program publicystyczny
06:30 Muzyka polska
07:30 Piosenka na życzenie
08:30 Kalejdoskop
09:00 Muzyczny relax
11:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
11:50 Komicy występują w Polsacie
12:05 Promenada sukcesu program publicystyczny
13:05 Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
13:30 Kalambury teleturniej
14:00 VIP - wydarzenia i plotki
14:30 Bractwo Orła Białego program dla dzieci
14:45 Smakosze i rozkosze magazyn kulinarny
15:00 Muzykogranie
15:55 Fundacja Polsat
16:10 Informacje
16:30 Hot Chat program publicystyczny
16:45 Dziennik
17:00 Aficionado
17:30 Twój lekarz
17:45 Wystarczy chcieć
18:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
18:30 Komicy występują w Polsacie
18:45 Cartoon Network
19:15 Pasmo informacyjne
19:40 Program muzyczny
20:05 VIP - wydarzenia i plotki
20:35 Świat według Kiepskich serial komediowy
21:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
21:30 Hot Chat program publicystyczny
21:50 Dziennik
22:05 4x4 magazyn motoryzacyjny
22:30 Muzyka polska
22:45 Życie jak poker telenowela
23:35 Obieżyświat magazyn turystyczny
00:00 Informacje, Biznes informacje
00:20 Graffiti program publicystyczny
00:30 Hugo program dla dzieci
01:00 Promenada sukcesu program publicystyczny
01:45 Muzyka polska
02:00 Pasmo informacyjne
02:30 Zostać miss serial obyczajowy
03:30 Dziennik
03:45 Hot Chat program publicystyczny
04:00 4x4 magazyn motoryzacyjny
04:30 Samo życie serial obyczajowy
05:00 Piłkarski salon

200px-Canal+ logo.svg.png
07:00 Minisport+
07:10 Łapu Capu
07:15 Nie przegap
07:25 Diabelski Młyn - filmy animowane
08:00 Hrabina z Hongkongu - komedia romantyczna
09:45 Anna - dramat obyczajowy
11:10 Ukryte zamiary - film sensacyjny
12:45 Porwanie - komedia
14:20 Człowiek, który płakał - melodramat
16:00 Uwierz w ducha - melodramat
18:15 Inni - horror
20:00 Diabelski Młyn - filmy animowane
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu Capu
20:50 Minisport+
21:00 Detektyw Monk - serial sensacyjny (odc. 1)
21:50 Spin City 5 - serial komediowy (odc. 7/23)
22:20 Titanic - melodramat
00:05 Bumerang - komedia
02:00 Ścieżka strachu - film sensacyjny
03:55 Co dzień bliżej nieba - film obyczajowy

Canal+ żółty.gif
08:30 Cudowne miejsce - film psychologiczny    
10:05 Chleb i tulipany - komedia
12:00 Minisport+    
12:10 Łapu Capu
12:15 Nie Przegap    
12:25 Diabelski Młyn - filmy animowane    
13:00 Na krawędzi - film SF
14:35 Nic - dramat obyczajowy
15:55 Portret podwójny - film obyczajowy
17:45 Polowanie na "Czerwony Październik" - film sensacyjny
20:00 Za drzwiami Actors Studio: Hugh Grant - film dokumentalny
21:00 Kapitan Corelli - melodramat
23:05 Lucytown Blues - dramat sensacyjny
00:45 Detektyw Monk - serial sensacyjny (odc. 1)
01:30 Spin City 5 - serial komediowy (odc. 7/23)
01:55 South Park 5 -serial animowany dla dorosłych (odc. 4)
02:20 SuperDeser - Telepoemat - film krótkometrażowy
02:50 Boże skrawki - dramat obyczajowy

Canal+ Niebieski.gif
06:20 Po - film psychologiczny
07:00 Archiwum lig europejskich
08:50 Archiwum Ligi Polskiej
10:40 Za ciosem - magazyn bokserski
11:40 Dar widzenia - thriller
13:15 Marilyn Monroe - ostatnie dni - film dokumentalny
15:15 Szklana pułapka 3 - film sensacyjny
17:20 Yamakasi
17:35 AI - sztuczna inteligencja - film SF
20:00 Archiwum lig europejskich
21:50 Archiwum Ligi Polskiej
23:40 Sportowe Forum - magazyn sportowy
00:40 Archiwum lig europejskich - magazyn piłkarski
02:30 Archiwum Ligi Polskiej
04:20 Szybcy i wściekli - film sensacyjny

Hallmark
6:00 Prostaczkowie za granicą - film obycz. USA 
7:45 Niebo nad Lu- izjaną - film obycz. USA 
9:30 Cristy: Wybory serca (2/2) - film obycz. USA
11:15 Dr Quinn - serial obycz. 
12:00 Córki McLeoda - serial obycz. 
13:00 Niebo nad Luizjaną - film obycz. USA 
14:45 Powrót na samotne ugo- ry - film obycz. USA 
16:30 Cristy: Wybory serca (2/2) - film obycz. USA
18:15 Dr Quinn - serial obycz. 
19:15 Córki McLeoda - serial obycz. 
20:00 Babski oddział 2 - serial sens. 
21:00 Dobranoc, panie Tom - dramat obycz. Włk. Bryt. 
22:45 Dopuszczal- ne ryzyko - thriller USA-kanad. 
0:30 Koniec lata - film obvcz. USA-kanad.
2:15 Dobranoc, panie Tom - Film obyczajowy Wielka Brytania
4:15 Dopuszczalne ryzyko - Thriller Kanada/USA

Le Cinema
14.00 Szwejk z Wiednia cz. II (Der Bockerer II) tragikomedia, Austria, 1996, 95 min
16.00 Płonące domy (Casas De Fuego) film biograficzny, Hiszpania, 1997, 112 min
18.00 Wymarzony dom (The Dream House) komedia, Szwecja, 1993, 101 min
20.00 Dokument. Jak to się robi w Pradze, cz.I. Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Zamek (Zamok) dramat, Rosja / Niemcy / Francja, 1994, 100 min
22.20 Dom pod urwiskiem (Haza Sziklak Alatt / The House Under The Roks) dramat, Węgry, 1958, 100 min
23.55 Milczenie (The Silence / Tystnaden) dramat psychologiczny, Szwecja, 1963, 95 min
01.30 Czas Cyganów cz. IV (Time Of The Gypsies / Dom Za Veszanje) dramat, Jugosławia, 1989, 60 min.

HBO
06:30    Szkoła cudotwórców (Testimony Of Taliesin Jones) familijny, USA 2000, 90 min., reż. Martin Duffy, wyk. Jonathan Pryce, Ian Bannen
08:05    Przeżyj to jeszcze raz (All Over Again) familijny, USA 2000, 93 min., reż. Cleve Nettles, wyk. Ean Mering, Robert Loggia
09:40    Niezwykła podróż (Homeward Bound: The Incredible Journey 1993) familijny, USA 1993, 80 min., reż. Duwayne Dunham, wyk. Michael J. Fox, Sally Field
11:05    Na planie filmu "Schmidt" (Making Of: About Schmidt) wieści z planu filmowego, USA 2002, 15 min.
11:20    Mali agenci (Spy Kids) przygodowy, USA 2001, 84 min., reż. Robert Rodriguez, wyk. Alan Cumming, Antonio Banderas
12:45    Cud na wzgórzu (Miracle On The Mountain) dramat, USA 2000, 86 min., reż. Michael Switzer, wyk. Patty Duke, William Devane
14:15    Na planie (On The Set Ep. 065) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
14:40    Kylie Fever 2002 - koncert Kylie Minogue (Kylie Fever 2002) koncert, USA 2002, 59 min.
15:40    Ja cię kocham, a ty śpisz (While You Were Sleeping) komedia romantyczna, USA 1995, 99 min., reż. John Turtletaub, wyk. Sandra Bullock, Bill Pullman
17:25    Szkoła cudotwórców (Testimony Of Taliesin Jones) familijny, USA 2000, 90 min., reż. Martin Duffy, wyk. Jonathan Pryce, Ian Bannen
19:00    Premiera: Marzenia do spełnienia (Thunderpants) komedia, W. Brytania 2002, 83 min., reż. Peter Hewitt, wyk. Bruce Cook, Stephen Fry
20:30    Na planie filmu "Godziny" (Making Of: The Hours) wieści z planu filmowego, USA 2003, 15 min.
21:00    Podwójne życie (Auggie Rose) dramat, USA 2001, 104 min., reż. Matthew Tabak, wyk. Jeff Goldblum, Anne Heche
22:50    Sześć stóp pod ziemią 2, odc. 22 (Six Feet Under 22: Someone Else's Eyes) serial obyczajowy, USA 2002, 53 min., reż. Michael Cuesta, wyk. Michael C. Hall, Peter Krause
23:45    Replikant (The Replicant) film akcji, USA 2001, 95 min., reż. Ringo Lam, wyk. Jean-Claude Van Damme, Michael Rooker
01:25    Moja Afryka (Kin) obyczajowy, W. Brytania 2000, 87 min., reż. Elaine Proctor, wyk. Miranda Otto, Chris Chameleon
02:55    Dar (The Dishpan Man) krótkometrażowy, USA 2000, 15 min., reż. Hal Long
03:15    Księżyc śmierci (Killing Moon) sensacyjny, USA 2000, 84 min., reż. John Bradshaw, wyk. Daniel Baldwin, Penelope Ann Miller
04:45    Niezwykła podróż (Homeward Bound: The Incredible Journey 1993) familijny, USA 1993, 80 min., reż. Duwayne Dunham, wyk. Michael J. Fox, Sally Field

Club
06:00    Szkoła Jogi
06:25    Świat fitnesu
06:55    Kurorty świata
07:25    Odnaleziony raj
07:50    Tajemnice ogrodów
08:20    Trzecia randka
08:50    Swatka
09:20    Na ślubnym kobiercu
09:50    Oprah
10:40    Mężczyźni o sobie
11:10    Swatka
11:35    Na ślubnym kobiercu
12:00    Szkoła Jogi
12:25    Świat fitnesu
12:55    Kurorty świata
13:25    Odnaleziony raj
13:50    Tajemnice ogrodów
14:20    Trzecia randka
14:50    Swatka
15:20    Na ślubnym kobiercu
15:50    Oprah
16:40    Mężczyźni o sobie
17:10    Swatka
17:35    Na ślubnym kobiercu
18:00    Szkoła Jogi
18:25    Świat fitnesu
18:55    Kurorty świata
19:25    Odnaleziony raj
19:55    Tajemnice ogrodów
20:25    Swatka
20:55    Prawdziwy seks w wielkim mieście
21:50    Potyczki Jerrego Springera
22:45    Sekrety Sypialni
23:20    Prawdziwy seks w wielkim mieście
00:15    Sekrety Sypialni
00:50    Trzecia randka
01:15    Kurorty świata
01:45    Odnaleziony raj
02:10    Tajemnice ogrodów
02:40    Trzech kucharzy w Afryce
03:05    Podróże Loyda
03:30    Kulinarne podróże
03:55    Kurorty świata
04:20    Odnaleziony raj
04:45    Tajemnice ogrodów
05:10    Kuchnia marokańska
05:35    Cztery pory roku

Avante
06:00    Legendy lotnictwa wojskowego
06:30    Lotnictwa świata
07:25    Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
07:55    Dookoła świata na dwóch kółkach
08:25    Policjanci z Los Angeles
08:50    Świat dragsterów
09:20    Najemcy
09:45    Apollo 11. Pierwsze kroki na kKsiężycu
10:40    Ratownicy
11:10    Bohaterowie
11:35    Ratownicy
12:00    Legendy lotnictwa wojskowego
12:30    Lotnictwa świata
13:25    Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
13:55    Dookoła świata na dwóch kółkach
14:25    Policjanci z Los Angeles
14:50    Legendy lotnictwa wojskowego
15:15    Najemcy
15:45    Apollo 11. Pierwsze kroki na kKsiężycu
16:40    Ratownicy
17:10    Bohaterowie
17:35    Ratownicy
18:00    Przyjaciele w przestworzach
18:30    Podniebne wyzwania
19:20    Historia BRM
20:20    Ratownicy
20:50    Dowód rzeczowy
21:20    Paintball
21:45    Supermotocykle Ducati
23:00    Najwieksze wyzwania
00:00    Przyjaciele w przestworzach
00:30    Podniebne wyzwania
01:20    Historia BRM
02:20    Ratownicy
02:50    Dowód rzeczowy
03:20    Paintball
03:45    Supermotocykle Ducati
05:00    Najwieksze wyzwania

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
07.15 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.05 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.30 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
08.55 Szkoła kucharska (Chef's School) (30 min.).
09.20 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
09.45 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
10.10 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
10.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
11.00 Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.)
11.25 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
11.50 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.05 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
13.30 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
13.55 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
14.20 Szkoła kucharska (Chef's School) (30 min.).
14.45 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.10 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
16.00 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
16.25 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
16.50 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
17.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
18.30 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
19.05 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
19.55 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
20.20 Przeżyłem (I Survived) (50 min.).
21.15 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
21.45 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
22.10 Zdrada (Cheaters) (50 min.).
23.00 Podniebny patrol (Eyes in the Sky) (55 min.).
23.55 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
00.20 Przeżyłem (I Survived) (50 min.).
01.15 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
01.35 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
02.05 Zdrada(Cheaters) (55 min.).
02.55 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
03.45 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
04.10 Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.)
04.35 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
05.00 Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)

Discovery Channel
09h00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09h25 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09h55 Odrodzenie Samochodu
10h20 Lot
11h15 Niesamowite maszyny, Lotniskowce
12h10 Odrodzenie Atlantydy
13h05 Tajemnica śmier- ci Tutenchamona
14h00 Ta- jemnica śmierci Tutencha- mona
15h00 Zaginione skarby starożytnego świata, Celtowie
16h00 Pola bitew, Wał zachodni, część 1
17h00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17h30 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
18h00 Niesamowite maszyny, Pojazdy z napedem na cztery koła
19h00 Na tropie śmiercionośnych żmij
20h00 Wielka wojna: 1914 -1918, Wybuch
21h00 Detektywi sądowi, Owady i pasożyty
22h00 Z akt FBI, Morderstwo za kulisami
23h00 Amerykańscy prawnicy, Zbrodniczy ładunek
00h00 Pola bitew, Wał zachodni, część 2
01h00 Wojna o Falklandy
02h00 Stulecie zwykłych ludzi, 1948 - Gwałtowny rozwój

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.