FANDOM


Tvp1 logo

06:55 Powitanie z Afryką; odc.1/5 - Tunisija habibti; serial dok.Anny T.Pietraszek
07:15 Telezakupy
07:30 Górnicze miasteczko; odc.3 - Przepowiednia; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Ela-encyklopedia lata dla dzieci
08:25 pr.dla dzieci
08:40 Trzy szalone zera; odc.8 - "Monika" w ogniu; serial prod.polsko-niemieckiej
09:10 Budujemy Mosty; teleturniej
09:35 Jak Kozacy; serial anim.prod.rosyjskiej
09:55 Frasier; odc.8; serial prod.USA
10:20 A teraz Susan; odc.7; serial komediowy prod.USA
10:40 Złote łany; odc.2/12; telenowela dok.TVP [stereo]
11:10 Zwierzęta świata; powt.
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Nowe przygody Flippera; odc.7; serial prod.USA
13:15 Rewolwer i melonik; odc.8 - Ukryty tygrys; serial prod.angielskiej
14:05 Klan; odc.512; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.513; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Euroexpress
15:35 Plebania; odc.102; serial TVP
16:05 Plebania; odc.103; serial TVP
16:30 Moda na sukces; odc.1665; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Lokatorzy; serial TVP [stereo]
18:05 Kleszcze.Prawdziwe wampiry; film dok.prod.francuskiej
18:55 5 minut o Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Eckhart - mysz o wielkim sercu; Klucz; serial anim.prod.kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:57 Sport
20:03 Pogoda
20:10 Okruchy życia; Fatalna miłość; Fatal Love; 1992  film fab.prod.USA; reż: Tom McLoughlin; wyk: Molly Ringwald,Lee Grant,Perry King
21:45 Mój ślad w Telewizji; powt.
21:55 Kronika kryminalna Jedynki - poza prawem
22:15 Opole na bis: Zespół De Mono
22:45 5 minut o Unii Europejskiej
22:50 Monitor  Wiadomości
23:05 Telekino na medal; Awatar czyli zamiana dusz; 1964  film fab. prod. polskiej; reż: Janusz Majewski; wyk: Wanda Koczeska, Jan Machulski, Henryk Boukołowski, Gustaw Holoubek, Kazimierz Rudzki, Krzysztof Litwin
00:10 SOC według Szpota czyli wspomnienia Janusza Szpotańskiego; lata 1953 - 89 [odc.3] Lata wyrzeczeń
00:20 Dwóch ojców; film dok.prod.holenderskiej
01:05 Życie jak muzyka; odc.5,6; telenowela prod.brazylijskiej
02:50 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy (308): Wiara czyni cuda - telenowela, Poiska
09.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 Dzisiaj, jutro, zawsze - Hanka Bielicka: Good Bye Revue - Wielki Koncert Jubileuszowy (1)
14.00 Sławny Jett Jackson (19/39) - serial dla młodzieży, USA/Kanada
14.30 Tata, a Marcin powiedział...: Pasja kolekcjonerska - przypowiastka satyryczna w formie dialogu ojca z synem (10 min)
14.35 Taksówka Jedynki: Tatuś - program rozrywkowy
14.55 Providence (33) - serial obyczajowy, USA
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 Zgadula - teleturniej
16.55 Złotopolscy (309,310): Żadnego pożytku z senatora, Złamana ręka, zwichnięta noga - telenowela, Polska
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Szpital na peryferiach (5/20): Rozwód - serial obyczajowy, Czechosłowacja
20.00 M JAK MIŁOŚĆ (42) - serial obyczajowy, Polska
20.50 Świat bez fikcji: Długie ręce rosyjskiej mafii - film dokumentalny, USA
21.45 Manewry miłosne - felieton
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.25 Prognoza pogody
22.40 TYLKO PRAWIDŁOWE ZAGRANIA - dramat obyczajowy, USA
00.10 Nowojorscy gliniarze (23) - serial sensacyjny, USA
00.55 Republika marzeń
01.45 Football, football - magazyn
02.10 Zakończenie programu
Polsat-2

06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (28) - serial
07.25 Program dla dzieci
07.50 Strażnik Teksasu (141) - serial
08.40 Xena, wojownicza księżniczka (70) - serial przygodowy, USA
09.35 Graczykowie (57)- serial
10.05 Podryw kontrolowany - pr. rozr.
10.35 Przyjaciele (100) - serial
11.05 Idol - program rozrywkowy
12.00 Adam i Ewa (2) - serial
12.45 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
13.15 Z afrykańskiego pamiętnika - serial
14.15 Rozbij bank - teleturniej
15.15 Robocop (29) - serial animowany
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (60) - telenowela, Argentyna
16.55 Wysoka fala (69) - serial przygodowy, USA
17.50 Różowa Pantera - serial animowany
17.55 Adam i Ewa (3) - serial obyczajowy, Polska
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (36) - serial obyczajowy, USA
20.00 Rodzina zastępcza (54) - serial
20.30 Świat według Kiepskich - serial
21.05 OSKAR - komedia, Francja
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.40 NAGI PATROL (2) - serial komediowy, USA
23.05 Informacje, sport
23.25 Prognoza pogody
23.35 Różowe lata siedemdziesiąte (5) - serial komediowy, USA
00.05 Playboy: Warte grzechu czarownice (2) - magazyn erotyczny
01.10 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
Logo-19

05.35 Kropka nad i - program public.
05.50 Tajemnice pocałunku (28/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula - telenowela
07.50 Przygody Alvina wiewiórki (15/54) - serial animowany
08.15 Przyjaciel Bob (46/52) - serial animowany
08.55 Podróż do serca świata (19/26) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (27/96) - serial animowany
09.30 Łamisłówka
10.30 Telesklep
11.30 Telegra - teleturniej
12.30 Na ratunek - serial dokumentalny
13.00 Przyjaciel Bob (46/52) - serial animowany
13.25 Podróż do serca świata (19/26) - serial animowany
13.50 Przygody Animków (27/96) - serial animowany
14.15 Mortal Kombat (5/22) - serial sensacyjny, USA
15.10 Milionerzy - teleturniej (powt.)
15.55 Brzydula (112/169) - telenowela, Kolumbia
16.55 Bomba w górę
17.10 Tajemnice pocałunku (29/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - pr. public.
19.45 Sport i pogoda
20.00 Droga do gwiazd - pr. rozr.
21.05 KLIENT (5/20) - serial sensacyjny, USA
22.05 PAMIĘĆ ABSOLUTNA (2/22) - serial sensacyjny, USA
23.05 TVN Fakty
23.20 Agent 2
00.35 Na tropie agenta
01.05 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
02.15 Nic straconego - programy powtórkowe
Tvp3-gdansk.svg

07.00 Tommy i Oscar - serial
07.30 Kurier - pr. informacyjny
07.40 Prognoza pogody
07.45 Opowieści taty Bobra  (48/52) - serial
08.00 Panorama, Prognoza pogody
08.15 Panorama morza - mag.
08.30 Kurier - pr. info.
08.40 Prognoza pogody
08.45 Gość dnia
09.00 Transmisja obrad Sejmu RP
15.30 Kurier - pr. info.
15.35 Prognoza pogody
15.40 Panorama, Prognoza pogody. Wiadomości sportowe
15.55 Już nadszedł czas, opowieść o Ludwiku Zamenhofie - rep.
16.30 Kurier - pr. info.
16.40 Prognoza pogody
16.45 Watra - mag.
17.15 To jest temat - cykl rep.
17.30 Kurier - pr. info.
17.45 Prognoza pogody
17.50 Panorama - flesz, Punkt - temat dnia - pr. public.
18.00 Panorama. Prognoza pogody, Woadomosci sportowe
18.20 Temat wiejski - mag.
18.35 Gość Trójki
18.45 Rodno zemia - mag.
19.05 Motorsport - mag.
19.20 Regiony kultury - mag.
19.30 Badzlewiakowle - serial
20.00 Telekurier - mag.
20.30 Kurier - pr. infor.
20.50 Prognoza pogody
20.55 Echa dnia - pr. public.
21.15 Panorama morza - mag.
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody
22.05 Eurotel - mag.
22.15 To jest temat - cykl rep.
22.30 Kurier - pr. info.
22.45 Prognoza pogody
22.50 Przystanek autobusowy - komedia, USA
00.25 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

06.00 Muzyczny VIP - magazyn
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn
07.50 Arthur (5) - serial animowany
08.15 Kapitan Star (1) - serial
08.35 Beetleborgs (2) - serial
09.00 Florella (54) - serial
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Najemnicy (9) - serial
11.40 Bieg po szmal (19) - serial
12.05 Kaskader (11) - serial przygodowy, USA
13.00 Muzyczny VIP - magazyn
13.30 KINOmaniaK
13.50 Arthur (6) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (2) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (3) - serial
15.00 Fiorella (55) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Miasteczko Evening Slade - serial
17.30 HOT CHAT - pr. publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Baza Pensacola (1) - serial sensacyjny, USA
20.00 ŻÓŁTA GORĄCZKA - komedia sensacyjna, USA
21.55 Dziennik
22.10 Informacje sportowe i prognoza pogody
22:20 Najemnicy (10) - serial
23.20 M.A.S.H. - komedia. USĄ
01.40 X Laski - program erotyczny
02.10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03.00 Strefa P - program muzyczny
03.35 Super VIP - wydarzenia i plotki
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (40) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (38) - telenowela
9.40 Melrose Place (130) - serial
10.30 Lamisłówka
11.25 Big Brother I
12.05 Porywy serca (7) - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (41) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (4) - serial
17.15 Klaun (26) - serial
18.10 Doktor Engel - weterynarz (6) - serial
19.05 Melrose Place (131) - serial
20.00 W pogoni za marzeniami - film obycz. USA (1983), wyk. Kathleen Quinlan, David Keith, Frances Sternhagen, Cliff De Young, Dianne Wiest, Richard Farnsworth
22.10 Klaun (27) - serial
23.05 Big Brother I
23.50 Taniec z szatanem - film sens. USA (1998), wyk. Stefan Lysenko, Carla Lescius, Jan Michael Vincent
1.25 Śmierć w FBI - film sens. USA (1988), wyk. Ronny Cox, Bruce Greenwood, Michael Gross
3.05 Koniec programu

Tvpoloniaekran

07:00 Film animowany dla dorosłych; Dowcipy z brodą; film Edwarda Sturlisa
07:05 Film animowany dla dorosłych; Scherzo; film Krzysztofa Nowaka
07:10 Klub profesora Tutki; odc. 7; 1966  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Kazimierz Opaliński
07:30 Królowie mórz; - Kreteńczycy; film dokumentalny Krzysztofa Baranowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Klan; odc. 603; telenowela TVP
08:45 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 15 - Wyspa Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci
08:55 VI Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" Tarnobrzeg 2001; (STEREO)
09:20 Trzy misie; odc. 14 /26/ - Niespodziewana podróż; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe  nutki; program muzyczny dla dzieci
10:00 Przyrodnicy; "Każdy ma swój Spitzbergen" - Józef Wiktor; program Joanny Łęskiej
10:15 Rozmowy na nowy wiek; "Z Jackiem Sempolińskim o tworzeniu"
10:45 Raj; magazyn katolicki; powt.
11:10 Forum; program publicystyczny; powt.
12:00 Wiadomości
12:10 Katastrofa w Gibraltarze; 1984  dramat prod. polskiej (164'); reż: Bohdan Poręba; wyk: Jerzy Molga, Arkadiusz Bazak, Teresa Lipowska, Darinka Mitova, Bogusław Sochnacki i inni
15:00 Wiadomości
15:10 Eurotel; magazyn
15:20 Przyrodnicy; "Każdy ma swój Spitzbergen" - Józef Wiktor; program Joanny Łęskiej; powt.
15:35 Rozmowy na nowy wiek; "Z Jackiem Sempolińskim o tworzeniu"; powt.
16:05 Euroexpress; magazyn
16:30 Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 1 - W stepach Australii; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 2 - Na tropach bengalskiego tygrysa; serial animowany dla dzieci
17:55 VI Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" Tarnobrzeg 2001; (STEREO); powt.
18:20 Trzy misie; odc. 14 /26/ - Niespodziewana podróż; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Klan; odc. 603; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Benek łobuziak; odc. 3 /5/ - Dlaczego musimy wstawać?; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:57 Sport
20:03 Pogoda
20:05 Wieści polonijne
20:20 Katastrofa w Gibraltarze; 1984  dramat prod. polskiej (164'); reż: Bohdan Poręba; wyk: Jerzy Molga, Arkadiusz Bazak, Teresa Lipowska, Darinka Mitova, Bogusław Sochnacki i inni; powt.
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:29 Pogoda
23:30 Ze sztuką na ty; Podróże literackie; Imieniny Jana z Czarnolasu; reportaż Lucyny Smolińskiej i Mieczysława Sroki
00:00 Monitor Wiadomości
00:10 Euroexpress; powt.
00:45 Znak orła; odc. 5 /14/ - Wici; 1977  serial historyczno - przygodowy prod. polskiej; reż: Hubert Drapella; wyk: Jarosław Makowski, Krzysztof Kołbasiuk, Ryszard Filipski, Eliasz Kuziemski i inni
01:15 Benek łobuziak; odc. 3 /5/ - Dlaczego musimy wstawać?; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport-telegram; powt.
02:00 Klan; odc. 603; telenowela TVP; powt.
02:25 Przesłuchanie; 1982  dramat prod. polskiej (112'); reż: Ryszard Bugajski; wyk: Krystyna Janda, Adam Ferency, Janusz Gajos, Agnieszka Holland
04:15 Pamiętaj o mnie...; - koncert życzeń; program Doroty Szpetkowskiej
04:45 Wieści polonijne; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:25 Pogoda; powt.
05:30 Ze sztuką na ty; Podróże literackie; Imieniny Jana z Czarnolasu; reportaż Lucyny Smolińskiej i Mieczysława Sroki; powt.
06:00 Tylko rock; Daab-to co najlepsze; cz. 1; koncert grupy DAAB
07:00 Zakończenie programu
Puls logo 1

07.00 Jak się robi...? - reportaż
08.10 Ulica zakochanych - telenowela
09.05 Kacper i przyjaciele - serial
09.30 Było sobie życie (7): Serce - serial
10.00 Dotyk anioła - serial
11.00 Kobiety mojego życia (45): Drań - serial
11.55 Jak się robi...? - reportaż
12.20 M Kwadrat - talk show Wojciecha Marna i Krzysztofa Materny
12.50 Telesklep
14.50 Moto max - magazyn motoryzacyjny
15.15 Cudowne lata (53): Awans - serial
15.45 Kacper i przyjaciele (36) - serial
16.10 Kacper i przyjaciele (18) - serial
16.35 Było sobie życie (7): Serce - serial
17.05 Kobiety mojego życia (46): Intryga - serial obyczajowy, Niemcy
18.00 Moto max - magazyn motoryzacyjny
18.30 Cudowne lata (54): Szósty zawodnik - serial obyczajowy, USA
19.00 Dotyk anioła (36): Ziemia obiecana - serial
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.20 Pan wzywał, milordzie? - serial
21.15 Straż przybrzeżna (11): Ważna wizyta - serial
22.05 Retransmisja meczu żużlowego
22.50 Pan wzywał, milordzie? (17) - serial
23.45 Zakończenie programu

Canal+
07:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
07:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy (K) USA 1974
11:00    Klub+ magazyn abonentów (K)
11:10    "Czuła jest noc" reż.Henry King, wyk.Jason Robards, Jennifer Jones, Joan Fontaine, Tom Ewell dramat obyczajowy (K) USA 1962
13:35    "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire, Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy (K) W. Bryt. 2000
14:30    "Weekend" reż.Brian Skeet, wyk.Deborh Kara Unger, Gena Rowlands, D. B. Sweeney, Brooke Shields film obyczajowy (K) USA 1999
16:10    "Mr. Johnson" reż.Bruce Beresford, wyk.Pierce Brosnan, Maynard Eziashi, Edward Woodward, Beatie Edney dramat obyczajowy (K) USA 1991
17:50    "Anastazja" reż.Anatole Litvak, wyk.Ingrid Bergman, Yul Brynner, Helen Hayes, Akim Tamiroff dramat obyczajowy (K) USA 1956
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (3 min)
20:50    Kabaret Negliż program rozrywkowy
21:00    "Człowiek firmy" reż.Peter Askin/Douglas McGrath, wyk.Sigourney Weaver, Anthony LaPaglia, John Turturo, Reathel Bean komedia (K) Francja/W. Bryt. /USA 2000
22:25    "Bajoro 2" serial animowany dla dorosłych (K) USA 2000
22:50    "Przerwa w dostawie prądu" Superdeser film krótkometrażowy (K)
23:20    "Podróż Felicji" reż.Atom Egoyan, wyk.Bob Hoskins, Elaine Cassidy, Peter McDonald, Sheila Reid dramat obyczajowy (K) Kanada/W. Bryt. 1999
01:15    "Łowcy wampirów" reż.John Carpenter, wyk.James Woods, Daniel Baldwin, Sheryl Lee, Thomas Ian Griffith horror (K) USA 1998
03:00    "Na swoje podobieństwo" reż.Grzegorz Zgliński, wyk.Darek Taraszkieiwcz, Gabriela Muskała, Romana Kamińska, Zygmunt Malanowicz film psychologiczny (K) Polska 2001
03:50    Zakończenie programu 

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:40    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Hazardzista" reż.Franco Prosperi, wyk.Luc Merenda, Janet Agren, Maria Baxa, Patrizia Gori film kryminalny Włochy 1978
22:30    "Republika Dominikana" "Wędrówki Guliwera" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Podglądacz magazyn erotyczny
00:45    Magazyn erotyczny
02:00    XXX Show magazyn erotyczny
02:15    Gorące żądze magazyn erotyczny
02:45    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
07:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
08:30    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Projektanci dla świta" film dokumentalny W. Bryt.
13:00    Teraz Muzyczna Telewizja
13:30    "Miasto serce kraju" film dokumentalny W. Bryt.
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:15    Telesprzedaż
14:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    "Prawo a media" film dokumentalny USA
16:30    Men magazyn dla mężczyzn
17:00    "Tylko Manhattan" reż.Douglas Hickox/Richard Michaels, wyk.Barry Bostwick, Perry King, Valerie Bertinelli, Robert Addie serial obyczajowy USA 1987
18:00    W garnku - poradnik kulinarny
18:30    V6 magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Teraz Muzyczna Telewizja
20:30    Żagle magazyn żeglarski
21:00    Z notatnika podróżnika magazyn turystyczny
21:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
22:00    Wszechnica Telewizyjna - seria wykładów
22:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

Eurosport
08:30    Program poświęcony Haile Gebreselassie Lekkoatletyka
09:00    Mityng Grand Prix IAAF w Lozannie Lekkoatletyka
12:00    Magazyn olimpijski
12:30    Ad Natura magazyn
13:30    Inside Formula magazyn Formuły 1 (powt.)
14:00    Majowy turniej Basho w Tokio Sumo
15:00    Program poświęcony Haile Gebreselassie Lekkoatletyka
15:30    Mityng Grand Prix IAAF w Lozannie Lekkoatletyka
18:00    Zawody "TT Race Isle of Man" Sport motocyklowy
19:30    Super Racing Weekend magazyn
20:00    Series magazyn sportów motorowych
20:30    Świat żeglarstwa magazyn
21:00    Puchar Narodów w Aachen Jeździectwo
22:00    US PGA Tour - turniej St. Jude Classic Golf
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Turniej Evian Masters we Francji Golf
00:15    Superbike magazyn mistrzostw świata
00:45    Series magazyn sportów motorowych (powt.)
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30    Zakończenie programu 

DSF
05:00    Mistrzostwa Europy 2002 w Schmölln Trójbój siłowy (powt.)
06:00    Come on Baby - fitness show (powt.)
07:00    Gillette World Sport Special (powt.)
07:30    Sports Bakka magazyn (powt.)
08:00    Magazyn reklamowy
08:30    Come on Baby - fitness show (powt.)
09:30    Fish & Clips magazyn (powt.)
10:00    The Worldgame magazyn piłkarski (powt.)
11:00    Teleshoping
11:15    Magazyn reklamowy
11:45    Teleshoping
12:00    Normalni magazyn ludzi niepełnosprawnych (powt.)
12:30    Magazyn reklamowy
13:00    Sports Bakka magazyn (powt.)
13:30    Fish & Clips magazyn (powt.)
14:00    Come on Baby - fitness show
15:00    Sportswoman magazyn
15:30    Kulturystyka Reportaż DSF (powt.)
16:00    Motobike magazyn sportów motocyklowych (powt.)
17:00    Stoke magazyn (powt.)
17:30    Sports Bakka magazyn (powt.)
18:00    DSF Newscenter - aktualności
18:15    Motorvision magazyn motoryzacyjny (powt.)
19:15    DSF Newscenter - aktualności
19:30    Fish & Clips magazyn
20:00    DSF Newscenter - aktualności
20:15    Motobike magazyn sportów motocyklowych (powt.)
21:15    Motorvision Classic magazyn motoryzacyjny (powt.)
22:15    DSF Newscenter - aktualności
22:30    Knockout Fightnight magazyn bokserski
23:30    Stoke magazyn (powt.)
00:00    Mistrzostwa Europy Trójbój siłowy (powt.)
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Monster Trucks (powt.)
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Speed Zone magazyn sportów motorowych (powt.)
04:00    Angielscy gladiatorzy (powt.) 

CANAL+ ŻÓŁTY
12:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Olej Lorenza" reż.George Miller, wyk.Nick Nolte, Susan Sarandon, Peter Ustinov, Kathleen Wilhoite dramat obyczajowy USA 1932
15:35    "Zazdrość i medycyna" reż.Janusz Majewski, wyk.Ewa Krzyżewska, Mariusz Dmochowski, Andrzej Łapicki, Włodzimierz Boruński melodramat Polska 1973
17:15    "Titanic...legenda trwa" film animowany Francja
18:30    "Prawda o tobie..." reż.Lisanne Skyler, wyk.Heather Matarazzo, Zach Braff, Bo Hopkins, Bebe Neuwirth film obyczajowy USA 1999
20:00    "Wichrowe wzgórza" reż.Peter Kosminsky, wyk.Juliette Binoche, Ralph Fiennes, Janet McTeer, Sophie Ward melodramat USA 1992
21:45    Klub+ magazyn abonentów
21:55    "Zygfryd" reż.Andrzej Domalik, wyk.Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki dramat obyczajowy Polska 1986
23:30    "Brat 2" reż.Aleksei Balabanov, wyk.Sergei Bodrov Jr, Victor Sukhorukov, Alexander Diachenko, Sergei Makovetsky film sensacyjny Rosja 2000
01:35    "Dotyk zła" reż.Orson Welles, wyk.Charlton Heston, Janet Leigh, Orson Welles, Akim Tamiroff film kryminalny USA 1958
03:25    "Rubikon - akcja ostatniej szansy" reż.Ian Gilmour, wyk.Brian McNamara, Marjean Holden film SF USA 2000
04:55    Zakończenie programu 

Ale Kino!
08:00    "Na zachód" reż.Mike Newell, wyk.Gabriel Byrne, Ellen Barkin, Brendan Gleeson, Dave Duffy film przygodowy Irlandia/W. Bryt. 1992
09:40    "Klakier" reż.Janusz Kondratiuk, wyk.Zuzanna Łozińska, Michał Bajor, Włodzimierz Boruński, Włodzimierz Musiał dramat obyczajowy Polska 1982
11:10    "F.I.S.T." reż.Norman Jewison, wyk.Sylvester Stallone, Peter Boyle, Rod Steiger, Melinda Dillon film obyczajowy USA 1978
13:35    "Magia kina - Modele i miniatury" film dokumentalny USA
14:05    "Lolita" reż.Stanley Kubrick, wyk.James Mason, Sue Lyon, Gary Cockrell, Shelley Winters dramat obyczajowy USA 1962
16:40    "Zagubieni w Ameryce" reż.Albert Brooks, wyk.Albert Brooks, Julie Hagerty, John Di Fusco, Tina Kincaid komedia USA 1985
18:15    "Dwaj panowie 'N'" reż.Tadeusz Chmielewski, wyk.Joanna Jędryka, Stanisław Mikulski, Wacław Kowalski, Janusz Bylczyński film kryminalny Polska 1962
20:00    "Maestro" reż.Gerard Corbiau, wyk.Jose van Dam, Anne Roussel, Philippe Volter, Sylvie Fennec film obyczajowy Belgia 1988
21:40    "Martwa strefa" reż.David Cronenberg, wyk.Christopher Walken, Brooke Adams, Martin Sheen, Simon Craig thriller USA 1983
23:25    "David Cronenberg - Z krwi i kości" film dokumentalny USA 2000
00:10    "Seks, wstyd i łzy" reż.Antonio Serrano, wyk.Demian Bichir, Monica Dionne, Victor Huggo Martin, Cecilia Suarez komedia Meksyk 1999
02:00    Zakończenie programu 

Le Cinema
14:00    "Ostatnia chwała Troi" reż.Albert Band/Giorgio Rivalta, wyk.Steve Reeves, Gianni Garko, Giacomo Rossi-Stuart, Carla Marlier dramat obyczajowy Włochy 1962
16:00    "Panna włościanka" reż.Aleksiej Sacharow, wyk.Jelena Korikowa, Dmitra Szczerbina, Leonid Kurawljow, Wasilij Lanowoj melodramat Rosja 1995
18:00    "Stan pierwotny" reż.Francis Girod, wyk.Marie-Christine Barrault, Jacques Dutronc, Michel Piccoli, Claude Brasseur dramat obyczajowy Francja 1978
20:00    "Sylwetki gwiazd: Russell Crowe" Dokument film dokumentalny
20:30    "Ostatnia misja Malone'a" reż.John Wilder, wyk.Fred Williamson, Bob Rhodes, Elena Wiedermann, Ronald Russo dramat sensacyjny USA 1992
22:00    "Cicha noc, święta noc" reż.Thomas Stiller, wyk.Barbara Auer, Christian Berkel, Dominique Horwitz, Marek Harloff dramat obyczajowy Niemcy 1999
00:00    "Justyna: Obiekt pożądania" reż.L. L. Shapira, wyk.Daneen Boone, Timothy Dipri, Jennifer Behr film erotyczny W. Bryt. 1996
02:00    Zakończenie programu 

Junior/Filmax
06:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
06:30    "Poochini" serial animowany USA
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Biay Kieł" serial przygodowy Australia
09:00    "Smocze opowieści" serial animowany USA
09:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
11:30    "Poochini" serial animowany USA
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00    "Smocze opowieści" serial animowany USA
14:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
16:30    "Poochini" serial animowany USA
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
19:00    "Smocze opowieści" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00    "Red Steel" Filmax reż.Serge Rodnunsky, wyk.Venessa Blair, Jay Irwin, David Svensson film sensacyjny USA 1995
22:45    "Dzień pamięci" reż.Worth Keeter, wyk.Mongo Brownlee, Frederick Coffin, Oscar Dillon, Jeffrey King film sensacyjny USA 1998
00:30    "Ostatni telefon" reż.Christine Lucas, wyk.Elizabeth Berkley, Eric Michael Cole, Jon Collins, Peter Coyote dramat obyczajowy Chile 1999
02:10    Zakończenie programu 

MarcoPolo
05:00    Francuska Polinezja Atlas
06:00    Bergen Norweskie opowieści
06:30    Nowy Jork Directors' view
07:00    Południowa Dakota - gorączka złota Ludzie i miejsca
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Warszawa, Częstochowa Polska
08:30    Toskania - zamek w Chianti Pocztówki z Włoch
09:00    Barcelona Europolis
09:30    Tintagel Castle i Stonehenge Angielskie ogrody
10:30    Hongkong - pachnący port Metropolis
11:00    Tonga Sail Away
11:30    Kanadyjscy Inuit Mistral
12:00    Chorwacja - wybrzeże dalmackie Atlas
12:30    Stany Zjednoczone Directors' view
13:00    Malezja, Borneo Wyspa Skarbów
13:30    Armenia, z Erewan do Iranu Trans Azja
14:00    Bermudy Ludzie i miejsca
14:30    Paragwaj Za morzem
15:00    Francja - Angers i Mayenne Rzeki
15:30    Madagaskar Atlas
16:30    Grecja, Ateny Trans Azja
17:00    Bermudy Ludzie i miejsca
17:30    Grecja Sail Away
18:00    Chorwacja - z Spalato do Trogiru Landscape
18:30    Jubileusz 2000 Pielgrzymki
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Stambuł i Kapadocja Trans Azja
20:00    Tajlandia Marcopolo Express
20:30    Meksyk Ludzie i miejsca
21:00    Barcelona Europolis
21:30    USA - Meksyk Rejsy
22:00    Uzbekistan, Taszkent Notatki z podroży
22:30    Turcja Trans Azja
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Francja - żeglując wzdłuż lazurowego wybrzeża Pod wiatr
00:00    Andaluzja - ziemia i morze Landscape
00:30    Toskania - kruszconośne wzgórza Włoskie pejzaże
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Armenia Trans Azja
02:00    Francuska Polinezja Atlas
03:00    Bergen Norweskie opowieści
03:30    Nowy Jork Directors' view
04:00    Południowa Dakota - gorączka złota Ludzie i miejsca
04:30    Madagaskar Notatki z podroży

MiniMax/Hyper
06:00    "Błękitno czerwoni" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15    "Dawno, dawno temu" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25    "Sianokosy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Odrobina historii" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
06:55    "Sposób na lisa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
07:00    "Hipopotam"/"Bawół afrykański" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Wilk"/"Pawian" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Klątwa Kotopatry" "Kot Billy" serial animowany Kanada
08:20    "Mangusta" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Metamorfoza mamy" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Fabiana z Włoch" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Sroczka złodziejka" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45    "Balon" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50    "Chomik" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
10:00    "Podróże w czasie" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
10:25    "Hipopotam Albert" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
10:30    "Owca kanadyjska" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Borsuk"/"Królik" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Nowe posłanie" "Kot Billy" serial animowany
11:50    "Muzyka zagroda" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Dzień w dżungli" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Janne z Finlandii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Remont" "Lis Leon" serial animowany Polska
13:20    "Własne gniazdo" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Giz Nezia" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
13:55    "Noworoczne sztuczki Pana Lwa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
14:00    "Ropucha"/"Słoń morski" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Lis polarny"/"Wielbłąd" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Twarde lądowanie" "Kot Billy" serial animowany
15:20    "Wiewiórka lubi orzechy" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Klątwa" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Hilary z Nowego Yorku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Jak poskromić lwy" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Wyścig na torze" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50    "Piórko z ogona" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Szczęki" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
17:25    "Melania dostaje nauczkę" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
17:30    "Antylopa"/"Łoś" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Legwan morski"/"Kukawka srokata" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Nie jestem zwierzątkiem" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Zasłona prysznicowa" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Matt i kokosowa Dżinka" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Niourvys z Kuby" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Hot News magazyn komputerowy
20:30    F1 2002 / Hotel Giant / Blood Omen 2 / The Shadow of Zorro / The Sims On Holiday / Hooligans "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Klipy program muzyczny
21:30    "Konzol Gamez!" NHL 2001 / Star Trek Voyager: Elite Force / V-Rally 2 / Sydney 2000 / Combat Flight Simulator ... serial dokumentalny
21:45    Klipy program muzyczny
22:00    "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30    FRESH AIR magazyn
22:45    Klipy program muzyczny
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Kleszcz"
09:45    "Kot Ik!"
10:05    "Denis rozrabiaka"
10:30    "Pokemon"
10:50    "Mighty Morphin Power Rangers"
11:15    "Kleszcz"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

Extreme Sports
05:00    Destination Adventure
06:00    Archiwum Ex
07:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Sportsworx
09:00    YOZ Magazine
09:30    Nieustraszeni
10:00    Niespokojny duch
10:30    Core Culture USA
11:30    Waveriderz
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Nieustraszeni
13:30    Sportsworx
14:00    Niespokojny duch
14:30    Destination Adventure
15:30    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    Telewizja Buntownik
17:00    Core Culture USA
18:00    YOZ Magazine
18:30    Waveriderz
19:00    Adrenalina
19:30    Niespokojny duch
20:00    Sportsworx
20:30    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Core Culture USA
22:30    Waveriderz
23:00    Archiwum Ex
00:00    Destination Adventure
01:00    YOZ Magazine
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:00    Waveriderz
04:30    Świat wakeboardu 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Flashback/Happy Birthday
14:30    Model Flat
15:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
17:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
21:00    Modelki
22:00    Flashback/Happy Birthday
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
13:00    Mózgranie - polskie i zagraniczne gwiazdy wybierają ulubione utwory z playlisty VIVA Polska
14:00    VIVA Push-Up magazyn muzyczny
15:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
16:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
17:00    Hip Hop Lista
18:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
21:00    Pink Gwiazdy na VIVIE (powt.)
22:00    Hip Hop Hits magazyn muzyczny
23:00    Overdrive - relacje z koncertów (powt.)
00:00    VIVA Hits Polska - nowości polskiej sceny muzycznej
01:00    Night Club 

Avante
05:00    Podróżnik mórz Liniowiec klasy "Orzeł"
06:00    Wacky Museum Of Medical Devices Horyzonty
06:30    Czciciele szybkości
07:00    Air Rescue Podniebne wyzwania
08:00    Najemcy
08:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
09:00    Lightening Interceptor Słynne samoloty
09:30    Nowoczesna technika
10:00    Grand Prix Mundial 2001
11:00    Podróżnik mórz Liniowiec klasy "Orzeł"
12:00    Wacky Museum Of Medical Devices Horyzonty
12:30    Czciciele szybkości
13:00    Air Rescue Podniebne wyzwania
14:00    Najemcy
14:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
15:00    Lightening Interceptor Słynne samoloty
15:30    Nowoczesna technika
16:00    Grand Prix Mundial 2001
17:00    Podróżnik mórz Liniowiec klasy "Orzeł"
18:00    Gene Patenting Horyzonty
18:30    Peking To Paris
19:00    Skrzydła nad światem
20:00    Tajemnice, magia i cuda
20:30    F-22 Eskadra
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Patrol Dangerous Seas
23:00    Legendy lotnictwa wojskowego
23:30    Main Battle Tank Narzędzia walki
00:00    Gene Patenting Horyzonty
00:30    Peking To Paris
01:00    Skrzydła nad światem
02:00    Tajemnice, magia i cuda
02:30    F-22 Eskadra
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Patrol Dangerous Seas

TV Dami
09:45    Muzyczna Dami program muzyczny
10:00    Teledziennik (powt.)
10:15    Magazyn sportowy Darka Osieja (powt.)
10:30    Muzyczna Dami program muzyczny
10:40    Przerwa w programie
14:00    "Ostatnia chwała Troi" reż.Albert Band/Giorgio Rivalta, wyk.Steve Reeves, Gianni Garko, Giacomo Rossi-Stuart, Carla Marlier dramat obyczajowy Włochy 1962
16:00    Muzyczna Dami program muzyczny
17:20    Teledziennik, Sport i prognoza pogody
17:40    Dziecko potrafi program artystyczny
18:00    "Stan pierwotny" reż.Francis Girod, wyk.Marie-Christine Barrault, Jacques Dutronc, Michel Piccoli, Claude Brasseur dramat obyczajowy Francja 1978
20:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
20:15    Magazyn sportowy Darka Osieja (powt.)
20:30    "Ostatnia misja Malone'a" reż.John Wilder, wyk.Fred Williamson, Bob Rhodes, Elena Wiedermann, Ronald Russo dramat sensacyjny USA 1992
22:00    Muzyczna Dami program muzyczny
23:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
23:20    Muzyczna Dami program muzyczny
00:00    "Justyna: Obiekt pożądania" reż.L. L. Shapira, wyk.Daneen Boone, Timothy Dipri, Jennifer Behr film erotyczny W. Bryt. 1996
02:00    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Z Ratusza
17:45    W trosce o nasze bezpieczeństwo
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Godzina z TKK (powt.)
22:00    Godzina z TKK (powt.)
23:00    Zakończenie programu 

TVP3 Opole
07:00    "Tommy i Oscar" serial animowany (WP) Włochy 1998
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Opowieści taty Bobra" serial animowany (WP) Kanada 1994
08:00    Opolski serwis informacyjny
08:10    Publicystyka opolska
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Opolski serwis informacyjny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Watra magazyn (WP)
17:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Publicystyka opolska
18:00    Opolski serwis informacyjny
18:15    Sport opolski, Prognoza pogody
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    "Duch narodowy" "Badziewiakowie" reż.Leszek Malinowski, wyk.Leszek Malinowski, Joanna Kurowska, Waldemar Sierański, Piotr Kryszan serial komediowy (WP) Polska 1999
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:50    Prognoza pogody (WP)
20:55    Echa dnia program publicystyczny (WP)
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Przystanek autobusowy" reż.Joshua Logan, wyk.Marilyn Monroe, Don Murray, Betty Field, Arthur O'Connell komedia (WP) USA 1956
00:25    Kronika Wyścigu "Solidarności" (WP)
00:40    Zakończenie programu 

WTK
08:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    Kolejorz magazyn piłkarski
12:15    Czy wiecie że... program edukacyjny
12:30    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
13:15    "Przygody Pana Superptaszka" film animowany USA
14:30    Program lokalny
15:00    "Pod słońcem Afryki" serial przyrodniczy
15:30    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
15:50    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
16:05    Scena magazyn kulturalny
16:30    Program lokalny
17:00    Samoleczenie metodą BSM
17:15    Puls dnia - serwis informacyjny
17:30    Z familijnego archiwum program historyczny
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Na zdrowie magazyn medyczny
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Święto miasta Fragmenty uroczystej sesji Rady Miasta
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:30    "Szlakiem orlich gniazd" serial krajoznawczy Polska 1997
21:00    Hamburg Europejskie ogrody zoologiczne
21:20    Sekrety kobiety magazyn
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Zakończenie programu 

CT 1
05:00    Jak się żyje opiekunom zwierząt z ZOO program dokumentalny
05:15    Wydarzyło się program publicystyczny
05:30    Europa - ziemia języków magazyn
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    Poranek program dla dzieci
08:40    Śpiewanki program muzyczny dla dzieci
08:45    Klocki program dla dzieci
09:00    Wiadomości
09:05    "Szóstka" wyk.J. Nesbitt, H. Baxendale, J. Thomson serial obyczajowy Wielka Brytania 1996
09:55    "Lemoniadowy Joe" reż.Oldrich Lipsky, wyk.Karel Fiala, Olga Schoberova, Miloś Kopecky, Kveta Fialova komedia Czechosłowacja 1963
11:35    Straszydła
12:00    Wiadomości
12:10    Kolory życia magazyn
13:10    Pod pokrywką magazyn kulinarny
13:25    "Ludzki genom" serial dokumentalny
14:20    "Milí Bakaláři" reż.J. Dudek, wyk.V. Menšík, M. Menšíková, J. Bláha, A. Vránová, D. Hlaváčová film obyczajowy Czechy
15:15    Nasza wieś magazyn
15:35    "Simpsonowie 9" serial animowany USA 1998
16:00    Wiadomości
16:05    "Miś Kuleczka bez mamusi" serial animowany
16:35    Lekcja śpiewu program rozrywkowy
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    "Pouťová pohádka" reż.M. Bobek, wyk.M. Vladyka, K. Vinická, Z. Řehoř baśń filmowa Czechosłowacja 1988
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    Televarieté program rozrywkowy
21:20    Przedwczesna śmierć program dokumentalny
22:20    Na tropie magazyn kryminalny
22:45    Wiadomości
23:10    Na pływalni talk show
23:50    "Kráva" reż.K. Kachyňa, wyk.R. Holub, A. Mihulová, V. Zawadská film obyczajowy Czechy 1993
01:15    Kalendarium program publicystyczny
01:30    "Otec neznámý aneb Cesta do duše výstrojního náčelníka" reż.K. Kachyňa, wyk.K. Heřmánek, B. Klepl, N. Konvalinková, J. Zdeněk komedia Czechy 2000
02:55    Świat motorów magazyn motoryzacyjny
03:35    Straszydła
04:00    Transplantacja program dokumentalny
04:35    Nie poddawaj się! program ekologiczny 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
09:00    "Z płetwonurkami dookoła świata" serial dokumentalny USA 1999
09:50    "Zaginiony świat" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Australia/Kanada/Nowa Zelandia 1999
10:40    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
11:35    "Rosalinda" wyk.S. Ortiz, G. Pérez, F. Caballer telenowela Meksyk 1999
12:20    "Druga szansa 2" wyk.B. Campbell, S. Ward, S. Thompson, J. Nordling, S. West serial obyczajowy USA 1999-2000
13:05    "Dziki księżyc" telenowela Argentyna 1999-2000
14:00    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
14:45    "Gwiezdne wrota 4" reż.Mario Azzopardi, wyk.Richard Dean Anderson, Amanda Tapping serial SF USA 2000
15:35    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
16:25    Koło fortuny teleturniej
17:00    Zaryzykuj teleturniej
17:25    Teraz z regionów
17:35    "J.A.G. 5" wyk.David James Elliott serial sensacyjny USA 1999
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    "Władca zwierząt 2" reż.Sylvio Tabet, wyk.Marc Singer, Kari Wuhrer, Wings Hauser, Sarah Douglas film SF USA 1991
22:00    Obywatelskie judo magazyn
22:35    "Policjanci z przedmieścia" reż.V. Olmer, wyk.V. Zavřel, M. Suchánek, M. Šimáček serial komediowy
23:00    "Kickbokser" reż.Mark DiSalle/David Worth, wyk.Jean-Claude Van Damme, Dennis Alexio, Dennis Chan, Tong Po film sensacyjny USA 1989
00:40    Prognoza pogody
00:45    "Fatalny rewolwer 2" wyk.K. Kristofferson, H. Winkler, P. Duffy, M. York serial obyczajowy USA 1997
01:30    "Afrodyzjaka" serial erotyczny
02:50    Obywatelskie judo magazyn
03:25    TELE TELE program rozrywkowy
03:55    Ačko talk show
04:55    Koło fortuny teleturniej 

ST 1
07:00    Wiadomości
07:25    Wiadomości z Czeskiej telewizji
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:45    "Dzieci Noego" serial przyrodniczy Francja 1999
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    "Ostatni smok" serial dla dzieci Słowacja 1988
10:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
10:50    Telezakupy magazyn
11:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
11:50    Kieżmarski festiwal rzemiosła program rozrywkowy
12:00    Żywa panorama
13:00    Infotext
13:20    Kalendarz historyczny magazyn historyczny
13:30    Clippato - przegląd teledysków
14:00    "Pani Komisarz" reż.Joerg Gruenler, wyk.Hannelore Elsner, Til Schweiger, Michael Roll, Karlheinz Lemken serial kryminalny Niemcy 1994
14:55    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
15:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
15:50    Lupkowski Przesmyk magazyn
16:00    Koło czasu magazyn historyczny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Mrowisko program dla dzieci
17:50    Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    "Inspektor Rocca" reż.G. Capitani, wyk.G. Proietti, S. Sandrelliová, S. Fiorentini serial kryminalny Włochy 1996
21:30    Teleweekend magazyn
22:00    "Nash Bridges" wyk.Don Johnson serial kryminalny USA 1996
22:55    Artystyczne kąski magazyn
23:10    "Martin Ďurinda" "Własnymi słowami" serial dokumentalny
23:40    Wiadomości
00:00    Telezakupy
00:10    Zakończenie programu 

ST 2
16:45    Żywa panorama
16:45    Żywa panorama
17:15    Infotext
17:40    E-Ekonomika magazyn poświęcony Internetowi
17:45    Telezakupy magazyn
17:50    Energia każdego dnia program ekonomiczny
18:00    Szansa magazyn
18:30    Dokumenty z regionów magazyn
19:00    Magazyn węgierski magazyn
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
20:00    Co nas boli? magazyn publicystyczny
20:30    Temat magazyn
21:30    Wiadomości
22:00    Sport
22:05    "Dekalog 1" reż.Krzysztof Kieślowski, wyk.Henryk Baranowski, Maja Komorowska, Wojciech Klata, Artur Barciś film obyczajowy Polska 1988
23:05    Człowiek w tarapatach magazyn
00:05    Wiadomości Czeskiej Telewizji
00:25    Zakończenie programu 

TV Norge
11:40    Rapport fra Quart-festivalen
11:55    "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50    "Matlock" serial kryminalny USA
13:45    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10    "Lois & Clark" serial USA
16:00    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30    "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25    TVNorges Jackpot
17:30    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00    Wiadomości i prognoza pogody
18:15    Rapport fra Quart-festivalen
18:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00    Wiadomości i prognoza pogody
19:15    Rapport fra Quart-festivalen
19:30    Change of Heart
20:00    "Friends for Dinner" serial W. Bryt.
20:30    "Boston Public" serial obyczajowy USA
21:20    "Taksówka do Kanady" reż.Christopher Leitch, wyk.Maureen O'Hara, Jason Beghe, Catherine Bell, Haley Joel Osment komedia USA 1998
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "Taksówka do Kanady" reż.Christopher Leitch, wyk.Maureen O'Hara, Jason Beghe, Catherine Bell, Haley Joel Osment komedia USA 1998
23:20    "Hogans Heroes" serial komediowy USA
23:50    "The Sender" reż.Richard Pepin, wyk.Michael Madsen, Robert Vaughn, Dyan Cannon, R. Lee Ermey, Steven Williams film fabularny USA 1997
00:50    Wiadomości i prognoza pogody
01:05    "The Sender" reż.Richard Pepin, wyk.Michael Madsen, Robert Vaughn, Dyan Cannon, R. Lee Ermey, Steven Williams film fabularny USA 1997
01:45    "Global Cops" serial dokumentalny
02:15    Big Brother 2001
04:05    Zakończenie programu 

TV 4 Szwecja
06:00    Program poranny
09:30    Pokémon program dla dzieci
09:55    Przerwa
12:15    Köket
12:45    Dagens rätt
13:00    "Jack i łodyga fasoli" reż.Jean Yarbrough, wyk.Bud Abbott, Buddy Baer, Dorothy Ford, Lou Costello komedia USA 1952
14:25    Przerwa
15:10    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy W. Bryt. 2000
15:35    "Skilda världar" serial Szwecja 1996
16:00    "Beverly Hills 90210-year 9" serial obyczajowy USA 1999
16:45    "Sunset Beach" serial obyczajowy USA 1997
17:35    "Farmen" serial Szwecja 2001
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Jeopardy!
20:00    Naturen program przyrodniczy
21:00    "Nowojorscy gliniarze" serial sensacyjny USA 1998
22:00    Wiadomości
22:15    Prognoza pogody
22:20    Magazyn sportowy
22:30    V64 Vinnare
23:05    "Colour of war" serial dokumentalny W. Bryt. 1999
00:00    "Planeta Małp" reż.Franklin J. Schaffner, wyk.Charlton Heston, Roddy McDowall, Kim Hunter, Maurice Evans film SF USA 1968
02:00    "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:45    Program na dobranoc
02:50    Zakończenie programu 

Rai Tre
05:00    Wiadomości i prognoza pogody
05:15    Superzap
05:30    Wiadomości i prognoza pogody
05:45    USA 24 godz.
06:00    Wiadomości i prognoza pogody
06:15    Magazyn tematyczny
06:30    Wiadomości i prognoza pogody
06:45    instrukcja obsługi Włochy magazyn aktualności
07:00    Wiadomości i prognoza pogody
07:15    Przegląd prasy włoskiej magazyn aktualności
07:30    Ekonomia i rynki magazyn gospodarczy
07:45    Telenet magazyn aktualności
08:00    Wiadomości
08:05    Telewizja edukacyjna. Przemysł i instytucje
08:35    Historia włoskiego kapitalizmu Telewizja edukacyjna
09:05    "Non sono piu' guaglione" reż.Domenico Paolella, wyk.Sylva Koscina, Gabriele Tinti, Tina Pica, Yvonne Monlaur film obyczajowy Włochy 1958
10:25    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
12:00    Wiadomości sportowe i prognoza pogody
12:25    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
13:10    "Matlock" serial kryminalny USA 1986
14:00    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15    Wiadomości
14:35    połączenie satelitarne Przypadkowi żeglarze
14:40    Filmy animowane Melevisione program dla dzieci
16:15    lekkoatletyka. Meeting IAAF w Lozannie Studio sport
17:00    Geo Magazine
18:00    Prognoza pogody
18:05    "Drużyna" wcześniej...
19:00    Wiadomości
19:30    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00    Wiadomości sportowe
20:10    Blob
20:30    Miejsce pod słońcem
20:50    "Oszukana" reż.Damian Harris, wyk.Goldie Hawn, John Heard, Robin Bartlett, Ashley Peldon thriller psychologiczny USA 1991
22:55    Wiadomości
23:00    Wiadomości regionalne
23:10    Arafat Mijał rok
00:10    Wiadomości i prognoza pogody
00:20    Amor Roma - II seria. "Pro bono pacis" Telewizja edukacyjna
00:50    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:55    Przypadkowi żeglarze
01:00    Poza rozkładem
01:15    Superzap
01:30    Wiadomości i prognoza pogody
01:45    Magazyn tematyczny
02:00    Wiadomości i prognoza pogody
02:30    Włoska opowieść
03:00    Wiadomości i prognoza pogody
03:15    Superzap
03:30    Wiadomości i prognoza pogody
03:45    USA 24 godz.
04:00    Wiadomości i prognoza pogody
04:15    Magazyn tematyczny
04:30    Wiadomości i prognoza pogody
04:45    Przegląd prasy Herald Tribune magazyn aktualności 

RTPI
05:15    ACONTECE magazyn kulturalny
05:45    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
06:45    REPÓRTER RTP program publicystyczny
07:30    ENTRE NÓS
08:00    BOM DIA PORTUGAL Directo
11:00    PRAÇA DA ALEGRIA Directo
14:00    A IDADE DA LOBA e 26
15:30    JORNAL DA TARDE Directo
16:30    JÚNIOR program dla dzieci
17:30    ENTRE NÓS
18:00    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
19:00    FÁBRICA DAS ANEDOTAS (III)
19:30    QUEBRA CABEÇAS (V)
20:15    BANQUEIRA DO POVO
21:00    TELEJORNAL Directo
21:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
22:30    CAMILO, O PENDURA
23:00    MUSICAL
01:00    BANQUEIRA DO POVO
02:00    JORNAL 2
02:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
03:00    FÁBRICA DAS ANEDOTAS (III)
03:30    QUEBRA CABEÇAS (V)
04:15    O GRANDE IRĂ 

TVE
05:20    Espana de norte a sur
06:30    Gente magazyn kulturalny
07:15    Hablemos de negocios
07:30    Telediario matinal wiadomości poranne
09:00    Curso de Espanol
09:15    Barrio sesamo
09:45    Que viene el labo!
10:00    Tirame de la lengua
10:30    Cuentame como paso
11:35    Que corta es la vida
12:05    Para gourment
12:20    Fotografos
12:30    Europa 2002
13:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
13:30    Jara y sedal
14:00    Saber y ganar teleturniej
14:30    Corazon de verano
15:00    Telediario 1 wiadomości
15:45    El Tiempo
15:50    El manantial
18:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
18:30    La bruja aburrida
19:00    Linea 900
19:30    A saco
20:00    Gente magazyn kulturalny
21:00    Telediario 2 wiadomości
21:45    El Tiempo
21:50    Tiempo al tiempo talk show
23:30    El tercer grado
00:00    Los libros
01:00    El mundo en 24 horas
01:30    Polideportivo
02:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
02:30    "Pobre diabla" telenowela
04:00    Saber y ganar teleturniej
04:30    Especial 

France 5
05:50    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:45    Victor anglais kurs języka angielskiego
07:00    Les dessous de la terre magazyn
07:30    "Insectia" serial dokumentalny
08:00    "Capelito" serial animowany
08:10    "Petit Basile" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Cote Labo, cote cuisine" serial dokumentalny
09:30    Le journal de la sante magazyn
09:45    "Les conges payes" film dokumentalny
10:20    Journal de la sante magazyn medyczny
10:40    "La 5eme dimension" serial dokumentalny
11:10    "Asie sauvage" serial dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:10    "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
14:40    "Salut sex! Le portrait de Jacques Dutronc" film dokumentalny
15:40    "Quand la terre se derobe..." film dokumentalny
16:35    "Celebration" serial dokumentalny
17:35    100% question teleturniej
18:00    C dans l'air - magzyn
03:00    C dans l'air magazyn
03:00    C dans l'air magazyn 

M6
06:05    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    Butik M6 - telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:40    Disney Kid filmy animowane
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Domek na prerii" wyk.Michael Landon, Karen Grassle, Melissa Sue Anderson, Melissa Gilbert, Matthew Laborteaux serial przygodowy USA 1974-1983
13:35    "Afryka moich marzeń" reż.Ruggero Deodato, wyk.Carol Alt, Rudiger Joswig, Michaela Rocco di Torrepadula, Hans von Borsody serial przygodowy Niemcy/Włochy 1998
15:15    "Afryka moich marzeń" reż.Ruggero Deodato, wyk.Carol Alt, Rudiger Joswig, Michaela Rocco di Torrepadula, Hans von Borsody serial przygodowy Niemcy/Włochy 1998
16:50    M6 Music - teledyski
17:00    Fan de program muzyczny
17:30    Plus vite que la musique program muzyczny
18:00    "Clown" serial kryminalny Niemcy 1999
19:00    "Loft Story´ telenowela dokumentalna
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:40    "Loft Story" telenowela dokumentalna
20:50    "Najdłuższy lot" reż.Armand Mastroianni, wyk.Jack Wagner, Christine Elise, James Sikking, Ernie Hudson thriller USA 2000
22:35    "Ally McBeal" komedia USA 1997
23:25    "Ally McBeal" komedia USA 1997
00:15    "Loft Story" telenowela dokumentalna
01:00    M6 music s - teledyski 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:25    "Trzej lekarze z sercem" serial obyczajowy (powt.) Niemcy 2002
11:15    Muzyka prosto z gór Melodie ludowe program folklorystyczny (powt.)
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    Fliege, czyli mucha talk show
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    "Pojedynek" reż.Gert Steinheimer, wyk.Gerd Baltus, Hilmar Thate, Hedi Kriegeskotte, Barbara Schöne film sensacyjny Niemcy 2001
21:45    "Lekarskie pomyłki" film dokumentalny
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    "Georg Gärtner - ostatni żołnierz Hitlera" film dokumentalny
00:15    Magazyn nocny
00:35    "Beautiful Thing" reż.Hettie MacDonald, wyk.Glen Berry, Scott Neal, Linda Henry, Tameka Empson film obyczajowy Wielka Brytania 1995
02:00    "W gorączce nocy" serial kryminalny USA 1998
02:45    Wiadomości
02:50    Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
03:50    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
04:10    Wydarzenia kulturalne na świecie magazyn kulturalny (powt.)
04:40    Wiadomości
04:45    "Lekarskie pomyłki" film dokumentalny (powt.) 

Kabel 1
06:40    Matlock - Krimi - Serie, USA 1991
07:30    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
08:35    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
09:35    Viper - Action - Serie, USA 1997
10:30    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
11:30    Flipper - Die neuen Abenteuer - Abenteuer - Serie, USA 1999
12:25    Hawaii 5 - 0 - Krimi - Serie, USA 1976
13:25    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
14:25    Matlock - Krimi - Serie, USA 1992
15:25    Mord - Krimi - Serie, USA 1998 Diagnose
16:20    Viper - Action - Serie, USA 1996
17:20    K1 Nachrichten
17:30    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
18:30    Eine schrecklich nette Familie - Sitcom - Serie, USA 1991
19:00    Alf - Sitcom - Serie, USA 1987
19:30    Glücksrad - Gewinnshow
20:15    Mord - Krimi - Serie, USA 1997 Diagnose
21:15    Mord - Krimi - Serie, USA 1997 Diagnose
22:20    Hart aber herzlich - Operation Jennifer - Krimi, USA 1996 reż.Tom Mankiewicz, wyk.Stefanie Powers, Robert Wagner, Katja Riemann, Götz Otto, George Hamilton, Dwight Schultz, Angela Roy
00:10    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
00:15    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
01:10    Foxy Brown - Krimi, USA 1974 reż.Jack Hill, wyk.Pam Grier, Antonio Fargas, Peter Brown, Terry Carter, Katheryn Loder, Harry Holcombe, Sid Haig, Juanita Brown, Sally Ann Stroud
02:45    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
03:39    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
03:40    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
04:40    Flipper - Die neuen Abenteuer - Abenteuer - Serie, USA 1999 

VOX
05:30    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00    Magazyn reklamowy
08:50    "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:25    "Dotyk anioła" serial obyczajowy USA 1994/2001
11:20    "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
12:20    "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "C.S.I. - Crime Scene Investigation" serial kryminalny USA 2000/01
21:10    "Profiler" serial sensacyjny USA 1996/00
22:05    "Pierwsza fala" serial SF Kanada 1998/99
23:05    "Czynnik PSI" serial SF Kanada 1996/99
00:00    Wiadomości
00:10    "Anioł ciemności" serial SF (powt.) USA 2000
01:05    "C.S.I. - Crime Scene Investigation" serial kryminalny (powt.) USA 2000/01
02:00    "Profiler" serial sensacyjny (powt.) USA 1996/00
02:50    "Ally McBeal" serial komediowy (powt.) USA 1997/00
04:20    "Pierwsza fala" serial SF (powt.) Kanada 1998/99

RTL 2
05:05    Śmiechu warte program rozrywkowy (powt.)
05:20    Seriale animowane
08:00    POPSTARS program rozrywkowy
08:50    Najśmieszniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy (powt.)
09:45    Najgłupsi kierowcy świata program rozrywkowy (powt.)
10:40    Megaman program rozrywkowy
11:35    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    Najgłupsi kierowcy świata program rozrywkowy
18:30    "Ranma 1/2" serial animowany
19:00    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Gwiezdne wrota" serial SF USA 2000
21:15    "Andromeda" serial SF USA 2000
22:15    "Lexx" serial SF Niem./Kan 1998
23:05    Exklusiv magazyn reporterów (powt.)
23:55    "Mroczne dziedzictwo" serial fantastyczny USA 1996
00:50    Wiadomości
01:05    "Blind Fist of Bruce" reż.Kam Bo, wyk.Bruce Li, Yuan Xsiao-Tieng, Tiger Yeung eastern (powt.) Hongkong 1979
02:40    "The Trouble with Dick" reż.Gary Walkow, wyk.Tom Villard, Susan Dey, Elaine Giftos, Elizabeth Gorcey komedia USA 1986
04:15    "Adrenalin Junkies" serial obyczajowy Australia 1995-98

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    The Wheel Designing Our Lives
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Reporters
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Click Online
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Fast Track
18:45    Holiday
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Top Gear
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Simpson's World
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Fast Track
02:45    Holiday
03:00    BBC News
03:30    Simpson's World
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

Bloomberg
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Fundusze emerytalne - notowania
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Nowy rynek
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Nowy rynek
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Fundusze emerytalne - notowania
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Magazyn sportowy
19:20    Fundusze emerytalne - notowania
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Nowy rynek
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Fundusze emerytalne - notowania
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Fundusze emerytalne - notowania
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Fundusze emerytalne - notowania
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Fundusze emerytalne - notowania
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody 

NBC
05:00    Asia Market Watch magazyn gospodarczy
06:00    Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00    Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00    IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00    QVC - telezakupy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
20:00    SMS Challenge magazyn
22:00    Giga Games magazyn komputerowy
00:00    NBC Giga magazyn komputerowy 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.