FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:05; 6:32, 7:05, 7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Małe zoo Lucy, seria I - Historyjka Joeya Kangura, odc. 3 (64 Zoo Lane); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Świnka Peppa, seria II - Hania i listy, odc. 33 (Zoe Zebra the postman daughter, ep. 33); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Moliki książkowe; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie -  Domowa fabryka czekolady; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Lippy&Messy - /odc.10/; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Bollywood w Jedynce - Unicestwienie, cz. 1 (Fanaa)  85'; dramat kraj prod.Indie (2006); reż.:Kunal Kohli; wyk.:Kajol -, Tabu -, Aamir Khan; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Opole 2009 na bis /25/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Między mamami ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Agrobiznes; STEREO
12:25 Plebania - odc. 1283; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Klan - odc. 1672 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Siódme niebo, ser. VII - Życie i śmierć - część II, odc. 22 (7th Heaven, ser. VII, Life and death II, ep. 22); serial komediowy kraj prod.USA (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Dotknij życia - 48 godzin z życia kobiety; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Z Jedynką po drodze - odc. 4; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO
15:10 Pogoda; STEREO
15:15 Tygrysy Europy - odc. 4/18 - Decyzje - txt.str.777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Opole 2009 na bis /8/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Faceci do wzięcia - Przyjaźń narodów; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt.str.777; STEREO
17:25 Komisarz Rex (seria 8) - Fałszerze (Kommissar Rex, ep. 4, Wofur Kinder leiden mussen); serial kryminalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Moda na sukces - odc. 4429 (The Bold and the Beautiful ep. 4644); serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Przygoda Peewita, odc. 213 (Peewit’s Unscrupulous Adventure); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt.str.777; STEREO
19:55 Sport - txt.str.777; STEREO
20:00 MŚ w rajdach terenowych - Rajd Brazylii; felieton; STEREO
20:10 Pogoda - txt.str.777; STEREO
20:25 Piątkowe kino akcji - Efekt motyla 2 (Butterfly Effect 2) - txt.str.777  88'; film fabularny kraj prod.USA (2009); reż.:John R. Leonetti; wyk.:Eric Lively, Erica Durance, Dustin Milligan; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Dynastia Tudorów - odc. 10 (Tudors, The, ep. 10) - (równiez w TVP HD) txt.str.777; serial kraj prod.Irlandia, Kanada, USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:10 Mocne kino nocne - Mściciel (Wake of Death (aka Cover Play))  86'; film akcji kraj prod.USA (2005); reż.:Philippe Martinez; wyk.:Jean-Claude Van Damme, Lisa King, Valerie Tian; STEREO, Dozwolone od lat 18
00:45 Kino nocnych marków - Ptaki (Birds, The)  114'; thriller kraj prod.USA (1963); reż.:Alfred Hitchcock; wyk.:Rod Taylor, Tippi Hedren, Jessica Tandy; Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:50 TELEZAKUPY
07:20 Sophie - panna młoda mimo woli - odc. 26/30 (Sophie - Braut wider Willen); serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 16 Władca pustyni; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Dwójka Dzieciom - Kacper - odc. 26/52 Gargulce (Casper ep. Gargoils); serial animowany kraj prod.USA (1996); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Radiostacja Roscoe - odc 2/52 Na antenie (Radio Free Roscoe ep. On the Air); serial kraj prod.Kanada (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Barwy szczęścia - odc. 19 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Barwy szczęścia - odc. 20 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Rajskie klimaty - odc. 10; serial obyczajowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Święta wojna - (319) Rybożerca; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Egipt - cz. 2/6 Klątwa Tutanchamona (Egypt - The Curse Of Tutankhamun); serial kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Orzeł czy reszta - (3) ; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Teleturniej "Lotko. tv"; STEREO
13:15 Maxi Lotko - losowanie nagrody tygodnia Lotko. tv; STEREO
13:25 7th Circo Massimo  (7th Circo Massimo); cykl dokumentalny kraj prod.Włochy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Wojna domowa - odc. 7/15 Polski joga - txt.str.777; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Szymon z Lipnicy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 MASH - odc. 208 (MASH (s. IX, ep. 410 Tell it To the Marines)); serial komediowy kraj prod.USA (1981); Dla małoletnich od lat 12
15:50 Wakacyjne Kino Dwójki - Porwanie (Lily in Winter) - txt.str.777  89'; film obyczajowy kraj prod.USA (1994); reż.:Delbert Mann; wyk.:Sami Chester, Matthew Faison, Salli Richardson; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Program lokalny; STEREO
18:10 M jak miłość - odc. 637; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 07 zgłoś się - odc. 2/21 - Wisior - txt.str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Wakacyjna filharmonia dowcipu Waldemara Malickiego (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Wakacyjna filharmonia dowcipu Waldemara Malickiego (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Wakacyjna filharmonia dowcipu Waldemara Malickiego (3); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Panorama; STEREO
23:10 Sport Telegram; STEREO
23:15 Pogoda; STEREO
23:35 Wakacyjne Kino Nocne - Świry (The Crackers); komedia kraj prod.USA (1984); Dla małoletnich od lat 16
01:10 Biuro kryminalne -  Mieszane uczucia; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Zakończenie dnia

TVP Info
05:56 Info Poranek - w tym Serwis Info Poranek 6:00,  06:30, 07:00, 07:30; Pogoda INFO Poranek 06:09, 06:25, 06:49, 07:08, 07:25; Przegląd prasy INFO 06:11, 06:18, 06:37, 06:51, 07:17; Serwis INFO Flesz 06:15, 06:45, 07:15;  Korespondent TVP o Poranku 06:41, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd Portali Internetowych; STEREO
08:22 Pogoda Info; STEREO
08:25 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:40 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info; STEREO
09:09 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:21 Serwis sportowy; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:42 Pogoda Info; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:50 Przegląd Prasy Info; STEREO
10:00 Gość poranka; STEREO
10:15 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:50 Pogoda Info; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:19 Serwis Kulturalny; STEREO
11:25 Pogoda Info; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:50 Pogoda Info; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis info - wydanie specjalne; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:50 Pogoda Info; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:08 Komentarz - Świat; STEREO
14:15 Biznes; STEREO
14:26 Pogoda Info; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:51 Pogoda Info; STEREO
14:55 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:50 Pogoda Info; STEREO
15:54 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Rozmowa dnia; STEREO
16:17 Biznes; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:42 Pogoda Info; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Komentarz - Świat; STEREO
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:28 Pogoda Info; STEREO
19:31 Raport z Polski; STEREO
19:50 Komentarz - Świat; STEREO
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:10 Forum - wydanie 70; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pogoda Info; STEREO
21:07 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:42 Pogoda Info; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
22:46 Pogoda Info; STEREO
22:51 Komentarz - Świat; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:20 Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków - kronika ( 3 ); relacja; STEREO
23:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
23:53 Pogoda Info; STEREO
00:01 Himalaje: Dach świata topnieje (The Himalayas: the Roof of the World is Melting/Le Toit du Monde nous Fond sur la Tete); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:54 Forum - wydanie 70; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:37 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:56 Serwis Info Wieczór; STEREO
02:11 Pogoda Info; STEREO
02:15 Życie Ci wszystko wybaczy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:42 Wycieczka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:33 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:59 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO
04:05 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
04:27 Pogoda Info; STEREO
04:31 Forum - wydanie 70; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:13 Oblicza Armii; magazyn; STEREO
05:35 Raport z Polski; STEREO

TVP Info Gdańsk
05:56 Info Poranek - w tym Serwis Info Poranek 6:00,  06:30, 07:00, 07:30; Pogoda INFO Poranek 06:09, 06:25, 06:49, 07:08, 07:25; Przegląd prasy INFO 06:11, 06:18, 06:37, 06:51, 07:17; Serwis INFO Flesz 06:15, 06:45, 07:15;  Korespondent TVP o Poranku 06:41, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Panorama, pogoda
08:00 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd Portali Internetowych; STEREO
08:22 Pogoda Info; STEREO
08:25 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:40 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:45 Patrol reporterów
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info; STEREO
09:09 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:21 Serwis sportowy; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:42 Pogoda Info; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:50 Przegląd Prasy Info; STEREO
10:00 Gość poranka; STEREO
10:15 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:50 Pogoda Info; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:19 Serwis Kulturalny; STEREO
11:25 Pogoda Info; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:50 Pogoda Info; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis info - wydanie specjalne; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:50 Pogoda Info; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:08 Komentarz - Świat; STEREO
14:15 Biznes; STEREO
14:26 Pogoda Info; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:51 Pogoda Info; STEREO
14:55 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:50 Pogoda Info; STEREO
15:54 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Rozmowa dnia; STEREO
16:17 Biznes; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:42 Pogoda Info; STEREO
16:45 Panorama, panorama sport
17:00 Z archiwum TVP Gdańsk
17:15 Komentarz - Świat; STEREO
17:30 Panorama, sport, pogoda
18:00 Komentarze dnia
18:15 Brulion kulturalny
18:40 Pogoda na weekend
18:45 Kwiaty i ogrody
18:55 Reportaż
19:28 Pogoda Info; STEREO
19:31 Raport z Polski; STEREO
19:50 Komentarz - Świat; STEREO
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:10 Forum - wydanie 70; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pogoda Info; STEREO
21:07 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:42 Pogoda Info; STEREO
21:45 Panorama, sport, pogoda
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
22:46 Pogoda Info; STEREO
22:51 Komentarz - Świat; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:20 Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków - kronika ( 3 ); relacja; STEREO
23:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
23:53 Pogoda Info; STEREO
00:01 Himalaje: Dach świata topnieje (The Himalayas: the Roof of the World is Melting/Le Toit du Monde nous Fond sur la Tete); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:54 Forum - wydanie 70; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:37 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:56 Serwis Info Wieczór; STEREO
02:11 Pogoda Info; STEREO
02:15 Życie Ci wszystko wybaczy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:42 Wycieczka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:33 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:59 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO
04:05 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
04:27 Pogoda Info; STEREO
04:31 Forum - wydanie 70; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:13 Oblicza Armii; magazyn; STEREO
05:35 Raport z Polski; STEREO

TVP Info Szczecin
05:56 Info Poranek - w tym Serwis Info Poranek 6:00,  06:30, 07:00, 07:30; Pogoda INFO Poranek 06:09, 06:25, 06:49, 07:08, 07:25; Przegląd prasy INFO 06:11, 06:18, 06:37, 06:51, 07:17; Serwis INFO Flesz 06:15, 06:45, 07:15;  Korespondent TVP o Poranku 06:41, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Kulisy
08:00 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd Portali Internetowych; STEREO
08:22 Pogoda Info; STEREO
08:25 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:40 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:45 Kronika
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info; STEREO
09:09 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:21 Serwis sportowy; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:42 Pogoda Info; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:50 Przegląd Prasy Info; STEREO
10:00 Gość poranka; STEREO
10:15 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:50 Pogoda Info; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:19 Serwis Kulturalny; STEREO
11:25 Pogoda Info; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:50 Pogoda Info; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis info - wydanie specjalne; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:50 Pogoda Info; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:08 Komentarz - Świat; STEREO
14:15 Biznes; STEREO
14:26 Pogoda Info; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:51 Pogoda Info; STEREO
14:55 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:50 Pogoda Info; STEREO
15:54 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Rozmowa dnia; STEREO
16:17 Biznes; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:42 Pogoda Info; STEREO
16:45 Eurofundusze pisz i zdobywaj
17:15 Komentarz - Świat; STEREO
17:30 Kronika
17:45 Wokół nas
17:50 Listy do PRL-u
18:00 Aria o ciele
18:15 Zapiski łazęgi
18:30 Edyta Bartosiewicz szok 'n' show
19:28 Pogoda Info; STEREO
19:31 Raport z Polski; STEREO
19:50 Komentarz - Świat; STEREO
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:10 Forum - wydanie 70; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pogoda Info; STEREO
21:07 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:42 Pogoda Info; STEREO
21:45 Kronika regionalna
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
22:46 Pogoda Info; STEREO
22:51 Komentarz - Świat; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:20 Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków - kronika ( 3 ); relacja; STEREO
23:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
23:53 Pogoda Info; STEREO
00:01 Himalaje: Dach świata topnieje (The Himalayas: the Roof of the World is Melting/Le Toit du Monde nous Fond sur la Tete); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:54 Forum - wydanie 70; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:37 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:56 Serwis Info Wieczór; STEREO
02:11 Pogoda Info; STEREO
02:15 Życie Ci wszystko wybaczy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:42 Wycieczka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:33 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:59 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO
04:05 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
04:27 Pogoda Info; STEREO
04:31 Forum - wydanie 70; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:13 Oblicza Armii; magazyn; STEREO
05:35 Raport z Polski; STEREO

Polsat
5:15 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:00 TV Market - magazyn reklamowy
7:15 Wielka wygrana - teleturniej
8:00 Przygody w siodle - odc. 10, Australia 2001
8:35 Łowcy skarbów 3 - odc. 6, Francja, Niemcy, Kanada, USA 2001-2002
9:35 Czarodziejki 4 - odc. 16, USA 2001-2002
10:35 Sheena - odc. 10, USA 2000
11:35 Sabrina - nastoletnia czarownica - odc. 9, serial komediowy, USA 1996
12:05 Rodzina zastępcza - Oszustka matrymonialna - odc. 153, Polska 2003
12:35 Rodzina zastępcza - Powrót - odc. 154, Polska 2003
13:05 I kto tu rządzi - Teść - odc. 19, Polska 2007
13:35 I kto tu rządzi - Być jak Tomek Czajka - odc. 20, Polska 2007
14:10 Miodowe lata - Ptak na parapecie - odc. 10, Polska 1998-2001
14:45 Zwariowany świat Malcolma 6 - odc. 8, USA 2005
15:15 Sabrina - nastoletnia czarownica - odc. 10, USA 1996
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 W obiektywie Justyny Steczkowskiej - program rozrywkowy
16:45 Dom nie do poznania - odc. 167, reality show, USA 2008-2009
17:45 Ostry dyżur - odc. 10, USA 2003-2004    
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Malanowski i partnerzy - Czarna wdowa - odc. 26, Polska 2009
20:00 Siatkówka mężczyzn - Liga Światowa
21:30 Conan Barbarzyńca - film fantasy, USA 1982
22:00 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
0:20 Don Juan - komedia romantyczna, Niemcy, Francja, Hiszpania 1998
2:35 Nagroda gwarantowana - teleturniej
3:35 Tajemnice losu - program rozrywkowy
4:35 Zakazana kamera - program rozrywkowy

TVN
5:30 Uwaga! - magazyn reporterów
5:50 Mango - magazyn reklamowy
6:50 Granie na śniadanie - program rozrywkowy
7:40 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy, Polska 2008
9:20 Milionerzy - teleturniej, Polska
10:20 Salon gry - program rozrywkowy
11:20 Mango - magazyn reklamowy
12:20 Na Wspólnej - odc. 1008-1010, Polska 2008
13:40 W-11 - Wydział Śledczy - Miłosny trójkąt
14:20 Ryzykanci - odc. 2, USA 2005
15:20 Przyjaciele - odc. 24, USA 1999-2000
15:55 Przyjaciele - odc. 25, USA 1999-2000
16:25 Rozmowy w toku - Po moim mężu płakała cała Polska
17:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2009
18:25 Detektywi - Kino Odeon
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Superkino - Zabójcza broń - film sensacyjny, USA 1987
22:20 Uznany za niewinnego - film kryminalny, USA 1990
0:50 Kuba Wojewódzki - Natalia Przybysz i Piotr Kupicha
1:50 Uwaga! - magazyn reporterów
2:10 Nocne granie - program rozrywkowy
3:30 Rozmowy w toku - Po moim mężu płakała cała Polska
4:25 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
4:55 Pogromcy hitów - program rozrywkowy
5:15 Pogromcy hitów - program rozrywkowy
5:40 Ręce, które leczą - magazyn poradnikowy
6:05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
7:10 TV Market - magazyn reklamowy
7:45 Zbuntowani - odc. 124, Meksyk 2004
8:50 Dziewczyny fortuny - teleturniej
9:50 Strażnik Teksasu - odc. 17, USA 1997
10:50 Big Brother 4.1 - reality show, Polska 2007
11:50 Big Brother 4.1 - reality show, Polska 2007
13:20 Big Brother 4.1 - reality show, Polska 2007
13:50 Gram.Tv - program rozrywkowy
14:20 Dziewczyny fortuny - teleturniej
15:20 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy, Wielka Brytania 1969
16:00 Freddie Mercury - A Kind of Magic - koncert, 2006
17:00 Ikony popkultury - Paris Hilton - odc. 13
18:00 Strażnik Teksasu - odc. 18, USA 1997
19:00 Zbuntowani - odc. 125, Meksyk 2004
20:00 Tańczący z wilkami - western, USA 1990
23:45 Miłość jak sen - film erotyczny, USA 2000
1:55 Julia ma dwóch kochanków - komedia romantyczna, USA, Kanada 1991
3:30 Big Brother 4.1 - reality show, Polska 2007
4:15 Big Brother 4.1 - reality show, Polska 2007
4:40 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
5:30 Zakończenie programu

TVN 7
5:10 Tajemnice Smallville Odcinek: 22 Sezon: 4
6:05 112 - na każde wezwanie Odcinek: 102
6:35 Na Wspólnej Odcinek: 25
7:05 Szymon Majewski Show Odcinek: 8 Sezon: 7
8:05 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 14 Sezon: 3
9:05 Życie przede wszystkim Odcinek: 19 Sezon: 3
10:10 Telezakupy
11:50 Apetyt na kasę
12:50 Barwy grzechu Odcinek: 127
13:50 Szymon Majewski Show Odcinek: 9 Sezon: 7
14:55 Jej cały świat Odcinek: 19
15:25 112 - na każde wezwanie Odcinek: 103
16:00 Magda M. Odcinek: 1
17:00 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 15 Sezon: 3
18:05 Życie przede wszystkim Odcinek: 20 Sezon: 3
19:05 Joey Odcinek: 15 Sezon: 2
19:35 Jej cały świat Odcinek: 20
20:05 Seks w wielkim mieście Odcinek: 11 Sezon: 2
20:40 Seks w wielkim mieście Odcinek: 12 Sezon: 2
21:15 Seks w wielkim mieście Odcinek: 13 Sezon: 2
21:50 Bez skazy Odcinek: 13 Sezon: 3
22:50 Gdy już mnie zabraknie
0:50 Wróżki
1:55 Go! Laski
3:25 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Dom na głowie odc. 3 - Wizyta starego ramola; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - Marchewkowy zawrót głowy; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 W labiryncie - odc. 21 - Siostrzyczka; Dla małoletnich od lat 12
09:55 W labiryncie - odc. 22 - Dzień dziecka; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Dwa światy - Odc 2/26 (Spellbinder); serial przygodowy kraj prod.Polska, Australia (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Ostoja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Polonusi w Europie - Dotyk czasu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Polska z bocznej drogi - Żyła złota; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Matki, żony i kochanki - odc. 8*/22; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Hity satelity; STEREO
13:25 Koncerty z TV oferty - Budka Suflera w Nowym Jorku; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Apteka pod Orłem; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Chaczkary - kamienne koronki; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Okna sztuki; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Tercet Egzotyczny - koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Podróżnik - Zupa Nerudy; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Polonusi w Europie - Dotyk czasu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Hity satelity; STEREO
18:10 W labiryncie - odc. 21 - Siostrzyczka; Dla małoletnich od lat 12
18:40 W labiryncie - odc. 22 - Dzień dziecka; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dobranocka - Noddy - odc. 52 - Wielki pościg za pociągiem (The great train chase); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:10 Pogoda; STEREO
20:20 Matki, żony i kochanki - odc. 8*/22; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Kino Sąsiadów na bis - Pupendo (Pupendo)  114'; film fabularny kraj prod.CZECHY (2003); reż.:Jan Hrebejk; wyk.:Bolek Polivka, Eva Holubova, Jaroslav Dusek, Vilma Cibulkova, Jiri Pecha, Lukas Baborsky; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
00:10 Pogoda Info; STEREO
00:15 W labiryncie - odc. 21 - Siostrzyczka; Dla małoletnich od lat 12
00:40 W labiryncie - odc. 22 - Dzień dziecka; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Noddy - odc. 52 - Wielki pościg za pociągiem (The great train chase); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Matki, żony i kochanki - odc. 8*/22; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Hity satelity; STEREO
04:00 Kino Sąsiadów na bis - Pupendo (Pupendo); film fabularny kraj prod.CZECHY (2003); reż.:Jan Hrebejk; wyk.:Bolek Polivka, Eva Holubova, Jaroslav Dusek, Vilma Cibulkova, Jiri Pecha, Lukas Baborsky; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Tele 5
7:10 Denver, ostatni dinozaur Odcinek: 40
7:35 Telezakupy
9:10 Czynnik PSI Odcinek: 38 Sezon: 2
10:05 Ty albo nikt Odcinek: 17
10:30 Ty albo nikt Odcinek: 18
11:00 Waleczne serca Odcinek: 23
11:30 Australijski patrol Odcinek: 10
11:55 Werdykt
13:00 Komandosi Odcinek: 9 Sezon: 2
13:55 Telezakupy
14:35 Straż graniczna Odcinek: 8
15:05 Urodzisz moje dziecko
16:50 Waleczne serca Odcinek: 24
17:20 Straż graniczna Odcinek: 9
17:50 Lub czasopisma
18:05 Komandosi Odcinek: 10 Sezon: 2
19:05 Czynnik PSI Odcinek: 39 Sezon: 2
20:00 Końcowe odliczanie
21:55 Do diabła z kryminałem Odcinek: 26 Sezon: 2
22:55 Lub czasopisma
23:10 Sprawiedliwość na 18 kołach Odcinek: 10
0:05 Współlokatorki
1:35 Rybia nocka

TV Puls
6:00 Reportaż religijny
6:30 Puls kultury Odcinek: 25
7:00 Telemarket
7:30 Zorro Odcinek: 54
8:30 Meandry miłości Odcinek: 159
9:30 Cena marzeń Odcinek: 8
10:30 Burza uczuć Odcinek: 304
11:30 Telemarket
12:00 Szybka wygrana Odcinek: 3
13:00 Telemarket
13:30 Z boską pomocą Odcinek: 22
14:30 Wszyscy kochają Raymonda Odcinek: 65
15:00 Godzina miłosierdzia Odcinek: 89
15:30 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty Odcinek: 39
16:30 Star Trek Odcinek: 5
17:30 Wszyscy kochają Raymonda Odcinek: 66
18:00 Niezły numer! Odcinek: 9
18:30 Światowe rekordy Guinnessa Odcinek: 10
19:00 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty Odcinek: 40
20:00 Pan Przeznaczenie
22:00 Taki jest świat Odcinek: 6
22:30 Wszyscy kochają Raymonda Odcinek: 67
23:00 Star Trek Odcinek: 6
0:00 Muzyczna dobranocka Odcinek: 1
1:00 Nocne I-granie Odcinek: 3
2:00 Reportaż religijny
2:30 Taki jest świat Odcinek: 6
3:00 Miód i szarańcza Odcinek: 10
3:30 Godzina miłosierdzia Odcinek: 89
4:00 Taki jest świat Odcinek: 6
4:30 Żebro Adama Odcinek: 40
5:00 Taki jest świat Odcinek: 6
5:30 Puls kultury Odcinek: 24

Planete
6:45 Rekonstrukcje samolotów Odcinek:
7:50 Nieznana wojna w przestworzach
8:55 Bitwy lotnicze II wojny światowej Odcinek: 1
9:50 Bitwy lotnicze II wojny światowej Odcinek: 2
10:45 Wybrzeża z lotu ptaka Odcinek: 3
11:20 Wybrzeża z lotu ptaka Odcinek: 8
11:55 Przyrodniczy kalejdoskop Odcinek: 2
12:25 Człowiek Średniowiecza Odcinek: 3
13:35 Reklamujemy reklamy Odcinek: 1
14:05 Reklamujemy reklamy Odcinek: 6
14:40 Reklamujemy reklamy Odcinek: 10
15:15 Trzeba sobie radzić Odcinek: 2
16:15 Misja. Przygoda. Odkrycia Odcinek: 2
16:45 Świat zmysłów Odcinek: 2
17:35 Afryka zjednoczona
19:10 Reklamujemy reklamy Odcinek: 18
19:45 Po prostu niesamowite Odcinek: 9
20:20 W lustrze świata Odcinek: 3
20:50 Pobierz film
21:45 Wojownicy Josepha Kony'ego
22:40 Wściekły sen
0:20 Gwałtowne przebudzenie - katastrofa naftowa
1:50 Pogrzeb - część życia
2:45 Oceaniczne stwory Odcinek: 1

Ale kino!
8:00 Nowy
9:25 Gwiazdy i gwiazdorzy Odcinek: 12
10:00 Joseph Andrews
11:45 Przy oddzielnych stolikach
13:35 Aśoka
16:20 Zbrodniarz i panna
17:50 Kino mówi
18:00 Lalki
20:00 Możesz na mnie liczy
22:00 R-Point
0:00 I żyli długo i szczęśliwie
1:50 Zagadka zbrodni
4:05 Grzeszny żywot Franciszka Buły
5:45 Zakończenie programu

TVP Kultura
07:05 Studio Kultura - Informacje
07:10 Socjopaci - odc. 3 - Wojciech Waglewski; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Poza Kontrolą - CF*98; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Sława i chwała - Warszawa; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Jarocin po latach - Lech Janerka; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Miejsce urodzenia  45'; film dokumentalny; reż.:Paweł Łoziński; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Taka historia; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Remis  54'; film obyczajowy; reż.:Krzysztof Lang; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Depresja mon amour (Janusz Głowacki); film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Król basów - Bernard Ładysz; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Studio Kultura - Informacje
14:10 Socjopaci - odc. 3 - Wojciech Waglewski; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Magazyn Komix 3; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Uciec! (Lu cheng / Passages)  109'; film obyczajowy kraj prod.Chiny (2004); reż.:Yang Chao; wyk.:Le Geng, Jieping Chang; Dla małoletnich od lat 12
17:05 KFPP Opole - '94 - Edyta Bartosiewicz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Studio Kultura - Informacje
17:20 Powrót Arabeli - odc. 2/26 - Fatalna wróżba (odc. 2/26 - Osudna vestba (tytuł z wideotek. FATALNA PRZEPOWIEDNIA)); serial kraj prod.CZECHY (1993); Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Prater (Prater)  103'; film dokumentalny kraj prod.Austria, Niemcy (2007); reż.:Ulrike Ottinger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Czesław Niemen i Enigmatic; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Lato z polskim filmem - Operacja Samum  88'; film fabularny kraj prod.Polska (1999); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:35 Rockowy początek nocy - Joe Jackson - koncert (Joe Jackson - Live); program muzyczny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Bez złych intencji (Absence of Malice)  111'; film fabularny kraj prod.USA (1981); reż.:Sydney Pollack; wyk.:Sally Field, Bob Balaban, Melinda Dillon, Luther Adler, Paul Newman; Dla małoletnich od lat 12
00:30 100% live - Myslovitz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Kino nocne - Odrażający, brudni, źli (Brutti sporchi e cattivi)  111'; film fabularny kraj prod.Włochy (1976); reż.:Ettore Scola; wyk.:Marco Marsili, Giselda Castrini, Maria Bosco, Marina Fasoli; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Studio Kultura - Informacje
02:55 Socjopaci - odc. 3 - Wojciech Waglewski; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Magazyn Komix 3; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Poza Kontrolą - CF*98; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 Po co nam to było - Mundurowi z PRL - u; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Dzieje Kultury Polskiej - Zakony i cywilizacja; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Dzika Polska - Wielki rechot; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Podwodna Polska - Zagadkowe odkrycie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Było, nie minęło; magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szerokie tory
12:00 Kazimierz Pułaski - bohater dwóch narodów; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Gościniec; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
13:30 Dzieje jednego wynalazku - Dzieje telefonu; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Dzieje jednego wynalazku - Dzieje motocykla; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kresowe Dzieje - Rozstanie ze Lwowem; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przybysze z kresów; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kalejdoskop historyczny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Kulisy III RP - Konfederacja Polski Niepodległej; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
16:30 Rody Polskie - Dzieduszyccy; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Dzika Polska - Ostoja na zielonej nóżce ; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Podróż za jeden uśmiech - odc. 2/7 Hotel pod gwiazdami; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Polacy na Syberii - Bajkalski szlak; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Baśnie i bajki polskie - O Bartku doktorze, odc. 3; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Baśnie i bajki polskie - Szewczyk Dratewka, odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Generał Władysław Sikorski; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Kalejdoskop historyczny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej - Robert Gawliński; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej - Natalia Kukulska; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Stacja PRL - Rytuał polityczny; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 3  Mexico - miasto z przeszłością; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Podróż za jeden uśmiech - odc. 3/7 Babciu! Ratunku!; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Mój tatuś kat; reportaż; Dla małoletnich od lat 16
23:00 Notacje - Barbara Kasprowicz. Poznań; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Notacje - Barbara Kasprowicz. Moskwa; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Kalejdoskop historyczny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Bez komentarza - Otwarcie Cmentarza Orląt cz. 3; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:35 Magazyn koszykarski - EuroBasket; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków - kronika ( 2 ); relacja; STEREO
09:15 Copa Libertadores - 1/2 finału: Nacional - Estudiantes (3) (.) kraj prod.Włochy (2009); STEREO
10:05 Copa Libertadores - 1/2 finału: Nacional - Estudiantes (3) (.) kraj prod.Włochy (2009); STEREO
11:05 Ligi Polskie - I Liga piłki nożnej - GKS Katowice - Widzew Łódź; STEREO
11:55 Ligi Polskie - I Liga piłki nożnej - GKS Katowice - Widzew Łódź; STEREO
12:45 Pożegnanie Stadionu Dziesięciolecia; reportaż
13:00 Ligi Polskie - I Liga piłki nożnej - Zagłębie Lubin - Korona Kielce
13:50 Ligi Polskie - I Liga piłki nożnej - Zagłębie Lubin - Korona Kielce
14:50 Magazyn koszykarski - EuroBasket; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa USA, Eugene (dzień III) (Mistrzostwa USA, Eugene (dzień III)) kraj prod.USA (2009); STEREO
16:50 Blisko gwiazd; reportaż; STEREO
17:15 Jeździectwo - Grand Prix - CSIO - Sopot; relacja; STEREO
19:05 Magazyn piłkarski - Goallissimo (Goallissimo) kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Copa Libertadores - 1/2 finału: Gremio - Cruzeiro (4) (.) kraj prod.Włochy (2009); STEREO
20:50 Copa Libertadores - 1/2 finału: Gremio - Cruzeiro (4) (.) kraj prod.Włochy (2009); STEREO
21:50 Ze sportowego archiwum - Ben Johnson - niepokorny banita; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Magazyn boksu zawodowego - KO TV (KO TV); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:20 Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków - kronika ( 3 ); relacja; STEREO
23:30 Lekkoatletyka: Golden League - Oslo (.) kraj prod.Niemcy (2009); STEREO
01:15 Zakończenie dnia

TVP HD
08:00 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata - Chorwacja 2009: Serbia - Polska (Mistrzostwa Świata - Chorwacja 2009: Serbia - Polska) kraj prod.Chorwacja (2009); STEREO
09:20 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Anakonda-Polowanie; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Daleko od okna; dramat kraj prod.Polska (2000); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Dominika Ostałowska, Dorota Landowska, Bartosz Opania, Krzysztof Pieczyński, Karolina Gruszka, Olgierd Łukaszewicz, Grzegorz Damięcki; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Dzika Polska - Baletnica z przerębli; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Brazylia - Egipt (Puchar Konfederacji: Brazylia - Egipt) kraj prod.Republika Południowej Afryki (2009); STEREO
13:00 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Brazylia - Egipt (Puchar Konfederacji: Brazylia - Egipt) kraj prod.Republika Południowej Afryki (2009); STEREO
14:00 HIT GENERATOR (1); widowisko muzyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 HIT GENERATOR - finał; widowisko muzyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Przybyli ułani; film TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata - Chorwacja 2009: Polska - Norwegia (Mistrzostwa Świata - Chorwacja 2009: Polska - Norwegia) kraj prod.Chorwacja (2009); STEREO
17:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (70) Wenezuelscy kowboje - Największa łąka świata; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 HD Golf - Turniej Masters - Dzień I (cz. 1) (Turniej Masters - Dzień I) kraj prod.USA (2009); STEREO
18:35 HD Golf - Turniej Masters - Dzień I (cz.2) (Turniej Masters - Dzień I) kraj prod.USA (2009); STEREO
19:25 Dzika Polska - Mój puszczański dom; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Włochy - Brazylia (Puchar Konfederacji: Włochy - Brazylia) kraj prod.Republika Południowej Afryki (2009); STEREO
20:45 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Włochy - Brazylia (Puchar Konfederacji: Włochy - Brazylia) kraj prod.Republika Południowej Afryki (2009); STEREO
21:40 Młodzi twórcy mistrzom - Pod powierzchnią-film o profesor Zofii Kielan-Jaworowskiej; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:05 Dynastia Tudorów - odc. 10 (Tudors, The, ep. 10); serial kraj prod.Irlandia, Kanada, USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 KFPP Opole - 46. KFPP Opole 2009 - Gwiazdorskie Towarzystwo Muzyczno - Wokalne; STEREO
23:40 Londyńczycy - odc. 11/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Zakończenie dnia

Eurosport
8:30 Kolarstwo
9:00 Igrzyska Śródziemnomorskie w Pescarze
10:00 Critérium du Dauphiné Libéré
11:30 Critérium du Dauphiné Libéré
13:00 Turniej Mistrzów w Killarney
15:00 Concours Hippique International Officiel w Akwizgranie
16:45 Kolarstw
17:15 Mistrzostwa Świata w Sheffield
20:00 Liga Mistrzów w USA
21:00 Vintage Collection
22:00 Tour de France
23:30 Kolarstwo
0:00 PAL/NAL
0:30 Liga Mistrzów w Serbii
1:30 Zakończenie programu

VIVA Polska
6:00 Parot
6:30 Kocha, nie kocha
7:00 Power Lista
8:00 Planet VIVA
9:00 Zrywacz
9:30 Parot
10:00 Tip-Top lista
10:45 Wróżnik
11:00 Kocha, nie kocha
11:30 Parot
12:00 Zrywacz
12:30 Viva Randki
12:40 Kocha, nie kocha
13:00 Paro
13:30 Wróżnik
14:00 Viva Hits Polska
15:00 In & Out
16:00 VIVAMOVIE
17:00 Download Charts
17:50 Viva Randki
18:00 4 Girls Only
19:00 Wróżnik
19:30 Parot
20:00 Viva Hits Polska
21:00 Specjalista
22:50 Viva Randki
23:00 Nightrider

MTV Polska
6:00 Alarm MTV
7:00 MTV Kofeina
8:00 Clip me
9:30 MTV Maxxx Hits
10:00 MTV Crispy News
10:05 Życie Ryana Odcinek: 5 Sezon: 2
10:30 Życie Ryana Odcinek: 6 Sezon: 2
11:00 Życie Ryana Odcinek: 7 Sezon: 2
11:30 Życie Ryana Odcinek: 8 Sezon: 2
12:00 Życie Ryana Odcinek: 9 Sezon: 2
12:30 Życie Ryana Odcinek: 10 Sezon: 2
12:55 MTV Crispy News
13:00 Clip me
14:00 Michael Jacksons Greatest TV Moments
15:00 Next Odcinek: 6
15:30 Co ty na to, tato? Odcinek: 18
16:00 Date my mom Odcinek: 12 Sezon: 2
16:30 Moje supersłodkie urodziny Odcinek: 2 Sezon: 5
17:00 Penetratorzy Odcinek: 13 Sezon: 8
17:30 Next Odcinek: 26
18:00 Moje supersłodkie urodziny Odcinek: 9 Sezon: 6
18:30 Moje supersłodkie urodziny Odcinek: 10 Sezon: 6
19:00 Exposed Odcinek: 23 Sezon: 2
19:30 Paris Hilton kumpela na zabój Odcinek: 9
20:00 Kardashianowie Odcinek: 5 Sezon: 2
20:30 Króliczki Playboya Odcinek: 5 Sezon: 3
21:00 Króliczki Playboya Odcinek: 6 Sezon: 3
21:30 Króliczki Playboya bez cenzury Odcinek: 1 Sezon: 2
22:00 Zakochaj się w Rikki i Vikki Odcinek: 6 Sezon: 3
23:00 Kardashianowie bez cenzury Odcinek: 7
23:30 World Stage
0:00 Pięść mistrza Zen Odcinek: 10 Sezon: 2
0:30 Nitro Circus Odcinek: 12
1:00 PartyZone
4:00 Don't kill the Music

VH1 Polska
6:00 Espresso
7:00 Rock your baby
9:00 Pop Chart
10:00 Aerobic
11:00 VH1 Music
13:00 Music for the Masses
14:00 VH1 Music
15:00 VH1 Hits
16:00 Pop Chart
17:00 VH1 Music
18:00 VH1 Hits
19:00 Top 10 VH1
20:00 Odliczanka Odcinek: 2 Sezon: 3
20:30 MTV w domu u... - edycja polska Odcinek: 8 Sezon: 2
21:00 Najmądrzejsze modelki Ameryki Odcinek: 6
22:00 Misja "Moda" Odcinek: 2 Sezon: 3
23:00 Smells like 90's
23:30 Greatest Hits
0:30 VH1 Hits

4fun.TV
6:00 4fun'ocka
7:00 Ranny ptaszek
10:00 Kto się w tobie kocha?
10:30 Kiedy weźmiesz ślub
11:00 Parowanie
11:30 Juniorki
12:00 Parowanie
12:30 Kiedy weźmiesz ślub  
13:00 Parowanie
13:30 Juniorki
14:00 Parowanie
14:30 Kiedy weźmiesz ślub
15:00 Szarlotka i przyjaciele
15:30 Kartony
16:00 Weekend specjalny
17:00 Hit Me
18:00 Flexi Dance Session
19:00 Weekend specjalny
20:00 Kapitan Bomba
20:30 Kartony
21:00 Dance lista
23:00 Zakazane piosenki
0:00 Kto się w tobie kocha?
1:00 Gorący akademik  
2:00 Parowanie holenderskie  
4:00 Nocny 4fun

iTV
5:10 Wszystko gra
6:30 Horoskop
7:00 Discostacja
7:50 2 Monkey's Show
8:00 Telesprzedaż
9:00 Wszystko gra
9:05 Nijusy
9:10 PittBulek
9:15 WP.tv
9:25 Horoskop
9:30 Ezo TV
14:30 Telesprzedaż
15:10 2 Monkey's Show
15:20 WP.tv
15:40 Disco Polo Live
16:20 PittBulek
16:30 2 Monkey's Show
16:43 Nijusy
16:55 WP.tv
17:00 Discostacja
18:00 Nijusy
18:10 WP.tv
18:20 Wszystko gra
18:25 Milioneria
19:00 Zapytaj mecenasa
20:00 Ezo TV
23:10 Pasmo nocne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.