FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie


05:40 Wodnikowe Wzgórze - Nowy Świat, odc. 28 (A New World); serial animowany kraj prod.Kanada, Wielka Brytania (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Plebania - odc. 1507; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Plebania - odc. 1508; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Tabaluga - Uczeń Puchacza, odc. 34 (Shouhus apprentice); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Moliki książkowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Misja w kosmosie - odc. 1; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:07 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:20 TELEZAKUPY
08:55 Ojciec Mateusz - odc. 23 - Poza grą -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Zwierzęta świata - Ssaki morskie - cz. 1. Wiosna fok Weddella. (Marine Mammals. Springtime For The Weddell Seals) -  txt. str. 777  26'; film przyrodniczy kraj prod.Francja (1999); reż.:Bertrand Loyer; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dzika Polska - Bogatsze życie - Żywy relikt mokradeł; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. Mężczyzn: Lech/Wojtasik - Plavins/Peda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Zwierzęta świata - Ssaki morskie - cz. 2. Łowy króla delfinów. (Marine Mammals. Hunts Of The Dolphin King) -  txt. str. 777; film przyrodniczy kraj prod.Francja (1999); Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. męzczyzn: Fijałek/Prudel - Grimalt/Grimalt; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Klan - odc. 2415 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Rezydencja - odc. 37 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:20 Bonanza - odc. 86, Powrót do domu (Bonanza, ep. 86, The Auld Sold); serial kraj prod.USA (1959); Dla małoletnich od lat 12
16:15 Prawnicy - odc. 3, Pomyłka; telenowela dokumentalna TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:30 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Janosik - odc. 2/13 - Zbójnickie prawa -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:15 Wieczorynka - Świnka Peppa, seria II - Wyspa Piratów, odc. 23 (Pirate island, ep. 23); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:15 Piąty Stadion - odc. 61, Tradycja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 W krainie dreszczowców - Druga szansa (Second Chances) -  txt. str. 777  86'; thriller kraj prod.Kanada (2009); reż.:JC Lord; wyk.:Melissa George; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Serialowe Lato Jedynki - 07 zgłoś się - odc. 3/21 - Dziwny wypadek -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: podsumowanie 3 dnia; STEREO, 16:9
23:20 Serialowe Lato Jedynki - Przebłysk jutra - odc. 3/22 (Flash Forward, ep. 3); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Wakacyjny seans filmowy - Bandyta (Bandyta) -  txt. str. 777  88'; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja, Niemcy (1997); reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Til Schweiger, Polly Walker, John Hurt, Pete Postlethwaite, Ida Jabłońska, Bartek Pieniążek, Wojciech Brzeziński, Witold Wieliński, Rafał Walentynowicz, Jolanta Lothe; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Bonanza - odc. 86, Powrót do domu (Bonanza, ep. 86, The Auld Sold); serial kraj prod.USA (1959); Dla małoletnich od lat 12
02:55 Notacje - Bolesław Sulik. Warto być odważnym; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Prawnicy - odc. 3, Pomyłka; telenowela dokumentalna TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:50 Zakończenie dnia

TVP2 HD


06:05 Dwójka Dzieciom - SuperSprytek i Sprytusie - odc. 10 Bałwanol i Tycisprytki (Noonbory and the Super Seven ep. Coldygury and the Dotoris); serial animowany kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Noce i dnie - odc. 8/12 - Czas miłości i czas śmierci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:40 M jak miłość - odc. 242; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:40 M jak miłość - odc. 243; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Barwy szczęścia - odc. 914 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Na dobre i na złe - odc. 82 - Powrót syna marnotrawnego; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Pożyteczni.pl - odc. 41; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Familiada - odc. 1997; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Makłowicz w podróży -  Macedonia "W stolicy"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Mały Indianin -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Czas honoru - odc. 23 "Niemiecka ruletka" s. II -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ja to mam szczęście! - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Rodzinka.pl - odc. 2 - Opiekunki -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 M jak miłość - odc. 955; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Kabaretowy Klub Dwójki - (25); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 19/72; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Jeden z dziesięciu - odc. 20/72; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 XIV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2012 (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Kino relaks - C. K. Dezerterzy - cz. I (.) -  txt. str. 777  84'; komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Aida - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Na linii strzału - odc. 21 (In Plain Sight s. II ep. 8); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 C. K. Dezerterzy - cz. I (.) -  txt. str. 777  84'; komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Aida - odc. 5/13; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (25); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia

TVP Wrocław (do 2013)


05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:16 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:18 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:01 Reportaż TVP INFO - Polska Telewizja Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 W 80 dni dookoła lata - odc. 23 Kazimierz Dolny; Bez ograniczeń wiekowych
17:27 Pogoda - plansza
17:28 Sport - Fakty - Sport
17:32 Praca, Biznes, Innowacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:47 W 80 dni dookoła lata - odc. 22 Szczawnica; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:01 Motosfera - Motosfera 326; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:15 Azbest - przebiegły wróg - Azbest - przebiegły wróg 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:48 Sport - Fakty - Sport
18:52 Pogoda
18:55 W ZOO dookoła świata; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:08 Aktywni 50+sezon 2 - Aktywni 50+ odc. 8/II; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:24 Codzienne kłopoty Maćka i Doroty - Codzienne kłopoty Maćka i Doroty: Klucz; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:14 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:20 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:55 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:13 Sport - Fakty - Sport
22:17 Pogoda
22:20 Świątynia Wang - Impresja; Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:16 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:33 Robinsonowie z Mantsinsaari (Robinsonowie z Mantsinsaari); film dokumentalny kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (2008); reż.:VICTOR ASLIUK; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:37 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
02:38 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:45 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
03:00 Polska według Kreta - odc. 78 - Supraśl; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
03:24 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
03:33 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:00 Robinsonowie z Mantsinsaari (Robinsonowie z Mantsinsaari); film dokumentalny kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (2008); reż.:VICTOR ASLIUK; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:58 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
05:10 Prawdę mówiąc - Krzysztof Penderecki - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Polsat HD


05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
08.45 Malanowski i partnerzy (340, 341) - serial fab.-dok.
09.40 Trudne sprawy (84) - serial paradokumentalny
10.40 Dlaczego ja? (258) - serial paradokumentalny
11.45 Pamiętniki z wakacji 2 (31) - serial paradokumentalny
12.45 Dom nie do poznania (75, 76) - reality show
14.45 Malanowski i partnerzy (228, 229) - serial fab.-dok.
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.40 Dlaczego ja? (389) - serial paradokumentalny
17.40 Trudne sprawy (281) - serial paradokumentalny
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (236, 312) - serial komediowy
20.30 Kac Wawa - komedia, Polska 2012
22.35 Wieczór kawalerski: Ostatnie kuszenie - komedia, USA 2008
00.45 Charlie Bartlett - komediodramat, USA 2007
02.45 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD


05.05 Uwaga! - magazyn reporterów
05.20 Rozmowy w toku - talk-show
06.20 Mango - telezakupy
08.00 Szpital (22) - serial paradokumentalny
09.00 Kuchenne rewolucje (8) - program rozrywkowy
10.00 Na Wspólnej (1644) - serial obyczajowy
11.20 Ostry dyżur 13 (8) - serial obyczajowy
12.20 Szpital Miłosierdzia (8) - serial obyczajowy
13.20 Ukryta prawda (119) - serial paradokumentalny
14.20 W-11 - Wydział Śledczy (925) - serial fab.-dok.
15.05 Sąd rodzinny (142) - serial fab.-dok.
16.05 Rozmowy w toku - talk-show
17.00 Szpital (23) - serial paradokumentalny
18.00 Ukryta prawda (120) - serial paradokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 W-11 - Wydział Śledczy (887) - serial fab.-dok.
20.50 Człowiek Demolka - film sensacyjny, USA 1993
23.10 Nietykalni - dramat kryminalny, USA 1987
01.35 Uwaga! - magazyn reporterów
01.50 Arkana magii (971) - interaktywny program rozrywkowy
03.10 Rozmowy w toku - talk-show
04.05 Zakończenie programu

14887-1-


5:05 Dekoratornia
5:25 Triumf miłości Odcinek: 166
6:15 I Like It
7:15 Klub Winx Odcinek: 17
7:45 Klub Winx Odcinek: 18
8:15 Komisarz Rex Odcinek: 12 Sezon: 4
9:15 Kiedy się zakocham Odcinek: 14
10:15 Rodzice na skraju załamania nerwowego Odcinek: 24
11:25 4music
12:30 Skład osobliwości Odcinek: 10 Sezon: 2
13:00 Telesprzedaż
13:20 Dziewczyny z fortuną
15:00 Dekoratornia
15:30 Dekoratornia
16:00 Klub Winx Odcinek: 19
16:35 Klub Winx Odcinek: 20
17:05 Wzór Odcinek: 23 Sezon: 2
18:00 Ukryta miłość Odcinek: 15
19:00 Komisarz Rex Odcinek: 13 Sezon: 4
20:00 Policyjny cyborg
22:05 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 15 Sezon: 8
23:00 Wzór Odcinek: 23 Sezon: 2
23:55 Amerykański yakuza II
1:50 4music
2:55 I Like It
3:40 Przerwa w nadawaniu

TVN 7 HD


5:00 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 10 Sezon: 9
5:40 We dwoje Odcinek: 12
6:55 Męski typ Odcinek: 9
7:25 Sąd rodzinny Odcinek: 64
8:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 360
9:20 Kocham. Enter Odcinek: 7
10:20 Ostry dyżur Odcinek: 3 Sezon: 6
11:25 Mango - Telezakupy
13:05 Sąd rodzinny Odcinek: 65
14:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 361
15:05 Agenci NCIS Odcinek: 9
16:05 Kocham. Enter Odcinek: 8
17:05 Ostry dyżur Odcinek: 4 Sezon: 6
18:05 39 i pół Odcinek: 32 Sezon: 3
19:00 Agenci NCIS Odcinek: 10
20:00 Frankie i Johnny
22:25 Dowody zbrodni Odcinek: 18 Sezon: 6
23:25 Rozmowy bez ogródek
1:40 Arkana magii
3:50 Ulice San Francisco Odcinek: 3 Sezon: 2
4:50 Przerwa w nadawaniu

TVN Style HD


5:20 Stylowy magazyn Odcinek: 3
6:05 Ekstremalne pasje Odcinek: 2
7:05 Pudle nie z tej ziemi
8:10 Psi trener Odcinek: 1
8:40 Mistrzowie od kuchni Odcinek: 29
9:10 Usterka Odcinek: 5
9:40 Usterka Odcinek: 6
10:10 W szponach obsesji Odcinek: 4
11:10 Magiel towarzyski Odcinek: 5 Sezon: 14
11:55 Rodzice na start Odcinek: 1
12:10 Najsztub pyta Odcinek: 1
12:40 Tori i Dean Odcinek: 1
13:40 Ekstremalne pasje Odcinek: 1
14:40 Kossakowski. Szósty zmysł Odcinek: 10
15:10 Agencja modelek Odcinek: 1
16:10 Perfekcyjna pani domu
17:20 Surogatki
18:30 Szpital dziecięcy w Dublinie Odcinek: 9
19:00 Szpital dziecięcy w Dublinie Odcinek: 10
19:30 44 niezapomniane obciachy Odcinek: 6
20:00 Zabójcy długów Odcinek: 1
20:30 Jestem kochanką Odcinek: 5
21:00 Ekstremalne odchudzanie
22:00 Wiem, co jem i wiem, co kupuję Odcinek: 5 Sezon: 2
22:45 Miasto kobiet Odcinek: 6
23:45 Słońce, woda, totalna swoboda Odcinek: 5 Sezon: 2
0:55 Akta zbrodni Odcinek: 42
1:25 Akta zbrodni Odcinek: 43
1:55 Stylowy magazyn Odcinek: 3
2:35 W roli głównej Odcinek: 4
3:00 W roli głównej Odcinek: 5
3:25 W roli głównej Odcinek: 6
3:50 W roli głównej Odcinek: 1
4:15 Wiem, co jem Odcinek: 14 Sezon: 3
4:40 Wiem, co jem Odcinek: 15 Sezon: 3

Tvt


6:00 Samochód marzeń - kup i zrób Odcinek: 11 Sezon: 2
6:50 Automaniak Odcinek: 3 Sezon: 7
7:40 MMAster Odcinek: 7 Sezon: 2
8:15 W więzieniu Odcinek: 4
8:45 Uwaga! Pirat Odcinek: 11 Sezon: 8
9:35 Magazyn żeglarski Odcinek: 6 Sezon: 2
10:05 Agromachina Sezon: 2
10:40 Zakup kontrolowany Odcinek: 2 Sezon: 14
11:45 Pojechany łikend Odcinek: 1 Sezon: 4
12:20 Połam wędkę z Robsonem Greenem Odcinek: 1 Sezon: 3
13:20 Polak potrafi Odcinek: 5 Sezon: 9
13:55 Na osi Odcinek: 26
14:30 Samochód marzeń - kup i zrób Odcinek: 4 Sezon: 2
15:20 Automaniak Odcinek: 4 Sezon: 9
16:20 Top Gear Odcinek: 1 Sezon: 18
17:30 28 sekund Odcinek: 4
18:00 Raport Turbo Odcinek: 1738
18:15 Pogoda dla kierowców
18:25 Moto-On Odcinek: 3 Sezon: 7
18:55 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach Odcinek: 1 Sezon: 7
19:25 Raport Turbo Odcinek: 1738
19:40 Pogoda dla kierowców
19:50 W trasie Odcinek: 1 Sezon: 2
20:20 W trasie Odcinek: 2 Sezon: 2
20:50 Biografie Odcinek: 7
21:50 Moto-On Odcinek: 1 Sezon: 7
22:20 Moto-On Odcinek: 2 Sezon: 7
22:50 Automaniak Odcinek: 4 Sezon: 9
23:40 Automaniak Odcinek: 2 Sezon: 5
0:15 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach Odcinek: 1 Sezon: 7
0:50 Telezakupy erotyczne
2:00 Gadżet Odcinek: 2 Sezon: 9
2:30 Jak to jest złowione? Odcinek: 10 Sezon: 2
3:00 Na osi Odcinek: 26
3:30 Polak potrafi Odcinek: 5 Sezon: 9
4:00 Przerwa w nadawaniu

TTV


6:00 W pogotowiu Odcinek: 1
6:30 Blisko ludzi
7:00 Uwaga! po Uwadze
7:50 Usterka. the best of
8:05 Rozmowy w toku Odcinek: 2003
8:50 Życie w przepychu Odcinek: 13
9:50 Kulinarne wyprawy Gordona Ramsaya Odcinek: 3
10:50 Rewolucja na talerzu Odcinek: 1 Sezon: 2
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 398
12:20 Rozmowy w toku Odcinek: 1923
13:10 Uwaga! po Uwadze
13:55 Wojaże szalonego Anglika Odcinek: 1
14:25 Wojaże szalonego Anglika Odcinek: 2
14:55 Studio TTV Odcinek: 6 Sezon: 2
15:55 Jeszcze raz dzień dobry Odcinek: 7 Sezon: 3
16:25 Ola w trasie Odcinek: 4
17:00 Usterka. the best of
17:15 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Weterynarz z antypodów Odcinek: 12
18:40 Na granicy prawa Odcinek: 5
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Uwaga! po Uwadze
20:40 Ugotowani Odcinek: 5 Sezon: 2
21:45 Express
22:00 Pogoda
22:05 Kossakowski: Szósty zmysł Odcinek: 3
22:35 Sekretne operacje Odcinek: 5
23:40 Ostre cięcie Odcinek: 2
0:10 Męska inicjacja Odcinek: 1
0:40 Tancerki nocy Odcinek: 8
1:05 Wojny magazynowe Odcinek: 2
1:35 Wojny magazynowe Odcinek: 3
2:05 Rozmowy w toku Odcinek: 1923
2:55 Uwaga! po Uwadze
3:35 Druga twarz Odcinek: 9
4:30 Studio TTV Odcinek: 6 Sezon: 2
4:55 Przerwa w nadawaniu

TVN24HD


5:55 Serwis informacyjny, pogoda
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:15 Serwis informacyjny, pogoda
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
6:45 Serwis informacyjny, pogoda
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Serwis informacyjny, pogoda
7:30 Serwis informacyjny, pogoda
7:45 Serwis informacyjny, pogoda
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Serwis informacyjny, pogoda
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:45 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:15 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:45 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
11:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
11:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
12:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
12:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
13:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
13:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
14:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
14:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis, pogoda
18:00 Tak jest
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:26 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:30 Polska i świat
21:30 Teleserwis, pogoda
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
0:00 Fakty po Faktach
0:40 Kropka nad i
1:05 Polska i świat
1:30 Szkło kontaktowe
2:20 Maja w ogrodzie
2:45 Ciąg dalszy nastąpił
3:35 Inny punkt widzenia
4:15 Polska i świat
4:35 Maja w ogrodzie
5:00 Fakty po Faktach
5:35 Kropka nad i

Kuchniaplushd 2011


6:00 Ugotowani, czyli bitwa na noże i widelce Odcinek: 7
6:30 Kuroniowie rozgryzają Odcinek: 6
7:00 Teraz Brygida! Odcinek: 5
7:30 Warsztaty smaku kuchni+ Odcinek: 2
7:55 Łakocie Bożeny Sikoń Odcinek: 3
8:15 Telesprzedaż
9:20 Martha Odcinek: 122 Sezon: 6
10:10 Telesprzedaż
10:40 Na słodko Odcinek: 26 Sezon: 3
11:05 Nuta egzotyki na co dzień Odcinek: 4 Sezon: 2
11:30 Telesprzedaż
12:00 Łatwe przepisy na wielki apetyt Odcinek: 56
12:30 Łakocie Bożeny Sikoń Odcinek: 4
12:45 Telesprzedaż
13:20 Jamie w domu Odcinek: 2
13:50 Po-smak świata Odcinek: 2
14:15 Jakubiak lokalnie Odcinek: 6
14:45 Między kasą a zapleczem Odcinek: 10 Sezon: 2
15:15 Przez dziurkę od sera Odcinek: 6 Sezon: 2
15:30 Domowy kucharz za granicą Odcinek: 8
16:00 Po-smak świata Odcinek: 3
16:30 Jamie w domu Odcinek: 3
17:00 Restauracja Odcinek: 10
18:00 Łatwe przepisy na wielki apetyt Odcinek: 57
18:30 Śledczy spożywczy Odcinek: 8
19:00 Kuchnia z Okrasą Odcinek: 49
19:25 Szef kuchni w wielkim mieście Odcinek: 1
20:00 Nuta egzotyki na co dzień Odcinek: 5 Sezon: 2
20:30 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji Odcinek: 8 Sezon: 8
21:15 Słoneczne atelier smaku Odcinek: 3
21:30 Domowy kucharz za granicą Odcinek: 9
22:00 Whisky. Tradycja wyspy Islay
23:05 Restauracja Odcinek: 9
0:10 Śledczy spożywczy Odcinek: 7
0:40 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji Odcinek: 7 Sezon: 8
1:25 Przez dziurkę od sera Odcinek: 6 Sezon: 2
1:40 Kuchnia z Okrasą Odcinek: 48
2:00 Adam po pracy Odcinek: 4
2:30 Para w kuchni Odcinek: 2
3:00 Jakubiak w sezonie Odcinek: 5 Sezon: 3
3:30 Warsztaty smaku kuchni+ Odcinek: 14
4:00 Mammaryla Odcinek: 7
4:30 Dietosfera Odcinek: 5
5:00 Maryla al dente Odcinek: 9
5:15 ImprezuJEMY! Odcinek: 4
5:30 Słodki drań Odcinek: 3
5:55 Przerwa w nadawaniu

Logo Polsat 2


5:55 Nowy dzień z Polsat News
7:40 Awantura o kasę Odcinek: 197
8:35 Gra w ciemno Odcinek: 329
9:30 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 292
10:30 Szpital na perypetiach Odcinek: 17
11:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 87
11:30 Mamuśki Odcinek: 16
12:00 Graczykowie Odcinek: 34
12:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 88
13:00 Szpital na perypetiach Odcinek: 18
13:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 85
14:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 293
15:00 Graczykowie Odcinek: 3
15:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 124
16:00 Daleko od noszy Odcinek: 6
16:30 Synowie Odcinek: 10
17:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 267
18:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 501
18:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 502
19:00 Dlaczego ja? Odcinek: 238
20:00 Wydarzenia
20:35 Interwencja
21:00 Trudne sprawy Odcinek: 237
22:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 293
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 327
23:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 14
0:00 Daleko od noszy Odcinek: 76
0:30 Dlaczego ja? Odcinek: 238
1:30 Trudne sprawy Odcinek: 237
2:30 Wydarzenia
3:05 Interwencja
3:25 Pierwsza miłość Odcinek: 1636
4:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 85
4:30 Aleja sław Odcinek: 80
5:00 Gotowe na zmiany Odcinek: 12
5:30 Poławiacze Odcinek: 12

TVP Polonia


06:05 Niebieskie kwiaty - film o miłości Katarzyny Kobro i Władysława Strzemińskiego  49'; film dokumentalny; reż.: Tadeusz Król; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Notacje - Małgorzata Szejnert. Ciekawość reportera; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Rodzina Połanieckich - odc. 3/7 Pojednanie; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Na dobry początek - Raz Dwa Trzy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 5 - Co za cyrk (ep. 5 - Quel Cirque) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Król Maciuś Pierwszy s.I odc.6 - Prezent dla Antka (ep. 6 - Le Bapteme de L'Air) kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda piąta czyli tajemnicze zniknięcie Cześka Pajkerta -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 23; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Kopciuszek - odc. 15 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Polonia w Komie - Afryka - Voodoo (239); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Barwy szczęścia - odc. 854 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Głęboka woda - odc. 1/13* "Wielka woda" -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Magdalena Łazarkiewicz; wyk.:Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Marcin Dorociński, Rafał Maćkowiak, Katarzyna Maciąg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Niebieskie kwiaty - film o miłości Katarzyny Kobro i Władysława Strzemińskiego  49'; film dokumentalny; reż.: Tadeusz Król; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ale mądrale! - /3/; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Notacje - Małgorzata Szejnert. Ciekawość reportera; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 722* - Pogrzeb; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Las bliżej nas -  Las w krainie tysiąca jezior; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Kopciuszek - odc. 15 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Łamigłówka - Zamek Królewski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Polonia w Komie - Afryka - Voodoo (239); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 23; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Moje Tatry 3/5; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 854 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Strych; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Warto kochać - odc. 68; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Birma - Julia (247); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Ekstradycja II - odc. 9/9 -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 16
23:45 Shakin Dudi - śpiewak przebojów; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Łamigłówka - Zamek Królewski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Kopciuszek - odc. 15 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda piąta czyli tajemnicze zniknięcie Cześka Pajkerta; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Strych; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Warto kochać - odc. 68; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Birma - Julia (247); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 854; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Niech żyje bal - największe przeboje Maryli Rodowicz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP HD - Logo


07:15 Ja to mam szczęście! - odc. 9 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:50 Rodzinka.pl - odc. 10 - Spółka rodzinna -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Rodzinka.pl - odc. 11 "Nienormalnie normalna rodzina" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 8; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Południe (50); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (79) - Poganiacz słoni -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Ranczo - odc. 33 - Sprawca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Złote runo -  txt. str. 777  81'; komedia kraj prod.Polska (1996); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Zbigniew Mazurek, Sylwia Ross, Monika Bolly, Wiesław Rudzki, Roman Kondratiuk, Stanisława Celińska, Eugeniusz Priwieziencew; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 8; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Ogniem i mieczem - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Ojciec Mateusz - odc. 113 - Z miłości -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 31 - Radio interaktywne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 32 - Wielkie odkrycie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Południe (50); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (79) - Poganiacz słoni -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 16 - Wycieczka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 66 - Szlifierze diamentów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 12 "Walka z nałogami" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Makłowicz w podróży - Podróż 13 Austria - "Narty u Amadeusza" (51); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Piąty Stadion - odc. 61, Tradycja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Siła wyższa - odc. 5/13 - Droga ślepców -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ojciec Mateusz - odc. 113 - Z miłości -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ogniem i mieczem - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Pułapka -  txt. str. 777  115'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1997); reż.:Adek Drabiński; wyk.:Marek Kondrat, Joanna Benda, Bogusław Linda, Zbigniew Zamachowski, Anita Lipnicka, Dorota Pomykała, Małgorzata Potocka, Ewa Sałacka, Jerzy Bończak, Zygmunt Malanowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Tancerze - odc. 3 Pokusa  46'; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Zakończenie programu

SK TVPSER


05:50 Zakład o miłość - czyli jak zdobyć chłopaka w 258 dni. - odc. 61 (Ciega a citas ep. 61); telenowela kraj prod.Argentyna (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Święta wojna - (269) EkoBercik; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Święta wojna - (270) Rower górski; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Na dobre i na złe - odc. 189 - Pioruński pech; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Rodzinka.pl - odc. 53 "Praca, dom, kanapki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Rodzinka.pl - odc. 54 "Prawko" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Rodzinka.pl - odc. 55 "Wirtualni przyjaciele" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Życie nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo - odc. 49 - Debata -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ranczo - odc. 50 - Kontratak -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Ojciec Mateusz - odc. 97 - Bieg -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 M jak miłość - odc. 663; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Święta wojna - (271) Hanys Parnas; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Święta wojna - (272) Robin Hood; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 56 "Instrukcja obsługi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo - odc. 51 - Fałszerze uczuć -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo - odc. 52 - Zemsta i wybaczenie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Na dobre i na złe - odc. 190 - Kozioł ofiarny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Noce i dnie - odc. 4/12 - Wieczne zmartwienia -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Ranczo - odc. 53 - Msza obywatelska -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Ranczo - odc. 54 - Czysty biznes -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Ojciec Mateusz - odc. 98 - Święta Rodzina -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Oficer - odc.12/13 - Narodziny -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Oficer - odc. 13/13 - Sto rąk -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Życie nad rozlewiskiem - odc. 11/13; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Savannah - odc. 9 (Savannah ep. 9); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia

TVP KULTURA-logo-165549B8BD


08:10 Studio Kultura - David chce odlecieć; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Portrety - David chce odlecieć (David wants to fly)  94'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Austria, Szwajcaria (2010); reż.:David Sieveking; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Stracona noc  41'; film TVP; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Andrzej Łapicki, Olgierd Łukaszewicz, Alicja Jachiewicz, Jan Nowicki, Ryszard Kotys; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Dziewczyna i chłopak - Szef i inni; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Polskie granie - Bez prądu - Voo Voo; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Stan posiadania  102'; dramat kraj prod.Polska (1989); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Krystyna Janda, Maja Komorowska, Artur Żmijewski, Andrzej Łapicki, Artur Barciś, Tadeusz Bradecki, Adam Bauman; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Dziewczyna i chłopak - Szef i inni; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śląskie czyta - Szczepan Twardoch "Morfina"; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 1
16:40 Studio Kultura - David chce odlecieć; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Portrety - David chce odlecieć (David wants to fly)  94'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Austria, Szwajcaria (2010); reż.:David Sieveking; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Stracona noc  41'; film TVP; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Andrzej Łapicki, Olgierd Łukaszewicz, Alicja Jachiewicz, Jan Nowicki, Ryszard Kotys; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Widzi Misie - Miś Uszatek - Wyspa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Widzi Misie - Miś Uszatek - Czajka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Mad Men s. I - odc. 3/13 (Marriage of Figaro) - (lektor, dźwięk oryginalny, napisy) txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 3 x Koterski - Nic śmiesznego -  txt. str. 777  91'; komedia kraj prod.Polska (1995); reż.:Marek Koterski; wyk.:Cezary Pazura, Ewa Błaszczyk, Marek Kondrat, Maciej Kozłowski, Jerzy Bończak, Wojciech Wysocki; Dla małoletnich od lat 16
22:50 Studio Kultura - Zabójstwo chińskiego maklera; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:55 Panorama kina światowego - Zabójstwo chińskiego maklera (Kiling of a Chinese Bookie)  104'; dramat kraj prod.USA (1976); reż.:John Cassavetes; wyk.:Meade Roberts, Seymour Cassel, Morgan Woodward; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Videogalerie odc. 37 Nowe Energie Video; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Mad Men s. I - odc. 3/13 (Marriage of Figaro) - (lektor, dźwięk oryginalny, napisy); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 WOK - Wszystko o Kulturze (81); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zakończenie dnia

SK TVPHIST


07:35 Dziennik telewizyjny - 3.07.1989; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Agroturystyczny smak (79); Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Flesz historii - odc. 137; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Królowa Bona - odc. 12; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Maryla Rodowicz i jej gitarzyści; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Małopolski przełom Wisły; film dokumentalny; reż.:Artur Tabor; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Zaproszenie - Walońskie marzenia; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Kolumbowie w kolorze feldgrau; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan, Włodzimierz Filipek; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Republika Użycka (Uzicka Republika)  163'; dramat wojenny kraj prod.JUGOSŁAWIA (1974); reż.:Żika Mitrović; wyk.:Neda Arnerić, Boris Buzancić, Rade Serbedzija; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Polska i świat z historią w tle - Hena i Jakub; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Czarne chmury - odc. 1/10 - Szafot -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Andrzej Konic; wyk.:Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Kalendarium historyczne - Pamięć; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Dziennik telewizyjny - 3.07.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Kolumbowie w kolorze feldgrau; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan, Włodzimierz Filipek; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Zapomniane requiem (The Lost Requiem); film dokumentalny kraj prod.Iran (1983); reż.:Khosrow Sinai; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sensacje XX wieku - Czerwona orkiestra -  txt. str. 777; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Albania. Spełniona obietnica; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Maryla Rodowicz i jej gitarzyści; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Zaproszenie - Walońskie marzenia; Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Małopolski przełom Wisły; film dokumentalny; reż.:Artur Tabor; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka


06:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Zadaru (186); Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 17 - W drodze do dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Niezapomniane Koncerty - Psalmy dla Ciebie - fragmenty koncertu Piotra Rubika; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Niezapomniane Koncerty - Piosenki Jonasza Kofty śpiewa Michał Bajor; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Niezapomniane Koncerty - Tadeusz Wożniak - Życie na wspak; koncert; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Rozrywka Retro - Kabaret Potem przedstawia: Trąbka dla gubernatora; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Podróże z żartem - Meksyk (6); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Życie to Kabaret - Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju (2) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Tylko jeden skecz - Kabaret TEY (5); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Życie to Kabaret - Kabaret Potem przedstawia - Serca jak motyle; program satyryczny; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Kabaretożercy - (1); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Bezludna wyspa - (J.Kryszak, L. Malinowski, W. Sierański, Michał i Marcin Wójcikowie); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Co nam w duszy gra - Nie ma jak kino! cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Co nam w duszy gra - Nie ma jak kino! cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Bułgarski smak (187); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 18 - wioska w dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Rozrywka Retro - Abba w Studiu 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Mój pierwszy raz  (odc.7); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Kabaret na festiwalu. Fabularny show kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Życie to Kabaret - Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju (1) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Kabaretożercy - (2); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 18 - wioska w dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Niezapomniane Koncerty - DAAB - To co najlepsze cz. 1; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Niezapomniane Koncerty - DAAB - To co najlepsze cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Zakończenie dnia

TV Puls (obecne logo)


6:00 Dyżur Odcinek: 1
6:30 W blasku fleszy Odcinek: 2
7:00 Stare dranie z Ameryki Odcinek: 3 Sezon: 2
7:30 Stare dranie z Ameryki Odcinek: 4 Sezon: 2
8:00 Tom i Jerry Odcinek: 73
8:05 Tom i Jerry Odcinek: 74
8:15 Tom i Jerry Odcinek: 75
8:30 Timon i Pumba Odcinek: 69 Sezon: 4
9:00 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 22 Sezon: 4
10:00 Na tropie legendy
11:55 Akcja restauracja Odcinek: 11
12:55 Niebezpieczne spotkania Odcinek: 2
13:55 Medicopter Odcinek: 5
14:55 Robin Hood Odcinek: 23
15:55 Akademia policyjna Odcinek: 9
16:55 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 1 Sezon: 5
17:55 Łowcy skarbów Odcinek: 18
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 35 Sezon: 2
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 36 Sezon: 2
20:00 I uderzył grom
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 3 Sezon: 2
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 4 Sezon: 2
0:00 Erotyczne rozmowy Odcinek: 5
0:30 Erotyczne rozmowy Odcinek: 6
1:00 Zobacz to!

TV6 logo.svg-1-


6:35 4music
7:25 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca Odcinek: 18
7:50 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca Odcinek: 19
8:15 Galileo Odcinek: 158
9:00 Szósty zmysł
10:00 Szósty zmysł
10:40 Telesprzedaż
11:15 Paszport do świata mody Odcinek: 7 Sezon: 2
12:15 Milionerzy Odcinek: 36
13:15 Telesprzedaż
13:55 4music
15:00 Milionerzy Odcinek: 37
16:00 Paszport do świata mody Odcinek: 8 Sezon: 2
17:00 STOP Drogówka
18:00 Mam talent! Odcinek: 26 Sezon: 7
19:00 Eva Luna Odcinek: 97
20:00 Galileo Odcinek: 159
21:00 Prywatka
23:15 Postrzeleniec
1:10 STOP Drogówka
2:05 Mała czarna Odcinek: 238
2:50 Przerwa w nadawaniu

Canal+ HD (2013-)


6:00 Aktualności filmowe+
6:30 Łapu capu ekstra
7:00 +De Lux
7:30 Nie przegap
7:40 Łapu capu
7:45 Aktualności filmowe+
8:15 W tonacji+
9:05 Wyspy Kanaryjskie Odcinek: 2
9:40 Prosto z nieba
11:05 A więc wojn
12:45 +De Lux
13:05 Miasta graffiti
14:05 W tonacji+
14:55 Kolor oceanu
16:30 Roman Polański: Moje życie
18:05 Przyjaciel do końca świata
19:45 Nie przegap
19:55 Łapu capu
20:00 Cezar musi umrzeć
21:15 Akt odwagi
23:05 Paragraf 44
0:40 Big Love
2:20 Komornik
3:55 W tonacji+
4:45 Andrzej Wajda: moje notatki z historii
5:25 +De Lux

Canal+ Film HD (2013-2015)


6:00 Kramarz - dramat obyczajowy, Polska 1990
7:35 Nie przegap - magazyn informacyjny
7:45 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
7:50 + De Lux - magazyn motoryzacyjny
8:20 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
8:50 Deser - Wypychacz zwierząt - film krótkometrażowy, Wielka Brytania 200
9:00 Eureka 5 - odc. 13, USA 2012
9:45 Dziś należysz do mnie - komedia muzyczna, Wielka Brytania 2011
11:05 Nie przegap - magazyn informacyjny
11:15 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
11:20 Wesołe świrusy - komedia, USA 1996
12:55 Pianista - dramat wojenny, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Polska 2002
15:20 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
15:50 Wulkan - film katastroficzny, USA 1997
17:30 Rockefeller Plaza 30 7 - odc. 5, USA 2012-2013
17:55 Deser - Kreda - film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2010
18:15 Połów szczęścia w Jemenie - komediodramat, Wielka Brytania 2012
20:00 Premiera - Wielki rok - komedia, USA 2011
21:40 Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć - film wojenny, Polska 2012
23:25 Bejbis - dramat obyczajowy, USA 2007
0:55 Sztos 2 - komedia sensacyjna, Polska 2011
2:40 Oblicza mordercy - thriller, USA 1994
4:15 Wesołe świrusy - komedia, USA 1996

Canal+ Family HD (2013-2015)


6:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny
6:30 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
7:00 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
7:30 W tonacji+ - magazyn muzyczny
8:20 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
8:50 Nie przegap - magazyn informacyjny
9:00 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
9:05 + De Lux - magazyn motoryzacyjny
9:20 Wodne dzieci - film dokumentalny, Holandia 2011
10:40 W tonacji+ - magazyn muzyczny
11:30 Glee - koncertowy film - widowisko
12:55 Czarne złoto - dramat historyczny, Katar/Tunezja/Francja/Włochy 2011
15:05 Barbershop 2: Z powrotem w interesie - komedia obyczajowa, USA 2004
17:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny
17:30 Nie przegap - magazyn informacyjny
17:40 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
17:45 Mentalista 5 (1) - serial kryminalny
18:25 Tajemniczy świat Arietty - film animowany, Japonia 2010
20:00 Single od dziecka - komedia, USA 2011
21:45 Cichy dom - thriller, Francja/USA 2011
23:10 Barbershop 2: Z powrotem w interesie - komedia obyczajowa, USA 2004
0:55 Minister - dramat polityczny, Belgia/Francja 2011
2:50 Cyrkowa pułapka - film obyczajowy, Szwajcaria/Wielka Brytania/Polska 1995
4:20 Cud w Krakowie - film obyczajowy, Polska/Węgry 2004

Canal+ Family 2 HD (2013-2015


6:00 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
6:30 + De Lux - magazyn motoryzacyjny
7:00 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
7:30 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
8:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
8:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
8.15 + De Lux - magazyn motoryzacyjny
8:45 Hollywood Buzz - magazyn filmowy
9:15 Cudowne dziecko - dramat obyczajowy, USA 2007
10:50 Oburzeni - film dokumentalny, Francja 2012
12:20 Flicka 3: Najlepsi przyjaciele - film familijny, USA 2012
13:50 + De Lux - magazyn motoryzacyjny
14:20 Robbie Williams: Take The Crown - koncert
15:50 W imieniu diabła - dramat psychologiczny, Polska 2011
17:50 Latająca Forteca - dramat wojenny, USA 2012
19:30 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
20:00 Premiera: Prawdziwa historia rodu Borgiów (1, 2) - serial historyczny
21:50 Ilu miałaś facetów? - komedia romantyczna, USA 2011
23:35 Moja śmierć - film dokumentalny, Holandia 2011
0:30 Premiera: Wielbicielka - thriller, USA 2002
1:55 Egzekutor - film sensacyjny, Polska 1999
3:45 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
4:15 + De Lux - magazyn motoryzacyjny
4:45 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

Canal+ Sport HD (2013-2015)


7:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
10:00 Na wdechu
11:00 Stal Gorzów Wielkopolski - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
13:30 Connecticut Sun - Tulsa Shock
15:30 La Liga
16:35 1 na 1
17:00 O krok od pucharu
18:40 Premiership
20:30 Connecticut Sun - Tulsa Shock
22:30 Serie A
23:00 MMA Bellator 76
0:25 Korona Kielce - Ruch Chorzów
2:40 1 na 1
3:05 O co biega?
4:00 Muzyka

NC Plus


9:00 Manchester United - Real Madryt
11:00 Enea Ekstraliga
12:30 Indywidualne Mistrzostwa Polski
13:00 Grand Prix Danii w Kopenhadze
15:00 Juventus Turyn - Celtic Glasgow
17:00 Legia - stawka większa niż mecz
17:30 Wyzwanie Zidane'a
18:00 Stal Gorzów Wielkopolski - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
20:30 Szabla Wołodyjowskiego
21:00 Enea Ekstraliga
22:30 Benefis Wojciecha Kowalewskiego
23:00 Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray Stambuł
1:00 Przerwa w nadawaniu

Alekinoplushd 2011


8:00 Cyfrowy naród
9:05 Pan Anatol szuka miliona
10:35 Mózg
12:40 Rozwodów nie będzie
14:30 Detektyw Murdoch
15:30 Detektyw Murdoch
16:30 Peacock
18:15 Wyścig z czasem
20:10 The Doors - historia nieopowiedziana
21:45 The Doors
0:15 Uwaga na wakacje
0:40 Vares Odcinek: 5
2:15 Vares Odcinek: 6
3:45 Ostatni rozdział
5:25 Barbakan
5:50 Drżące trąby
5:55 Przerwa w nadawaniu

Miniminiplushd 2011


5:00 Studio "Stodoła" Odcinek: 13
5:25 Księżycowy Jim Odcinek: 15 Sezon: 2
5:45 Dixie Odcinek: 6
5:55 Dip Dap Odcinek: 29
6:00 MiniAbecadło Odcinek: 10
6:05 Peppa Odcinek: 4 Sezon: 4
6:10 Mały miś Kuba Odcinek: 43
6:20 MiniKolory Odcinek: 3
6:30 Dziwne przygody koziołka Matołka Odcinek: 2
6:40 Kitka i Pompon Odcinek: 2
6:50 Świat słów Odcinek: 14
7:00 Tomek i przyjaciele Odcinek: 13 Sezon: 16
7:15 Rycerz Mike Odcinek: 44
7:25 Kochane zwierzaki Odcinek: 11
7:30 Maleńcy Odcinek: 13
7:40 Chmurkowe opowieści Odcinek: 3
7:50 Peppa Odcinek: 16
7:55 Meme i przysłowia Odcinek: 6
8:05 Peppa Odcinek: 8 Sezon: 5
8:15 Ciekawski George Odcinek: 9 Sezon: 6
8:40 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości Odcinek: 26
9:05 Kot Prot na wszystko odpowie w lot Odcinek: 25 Sezon: 3
9:35 Tree Fu Tom Odcinek: 15
10:00 Dinopociąg Odcinek: 20 Sezon: 2
10:25 Niezwykłe przygody Berta i Erniego Odcinek: 23 Sezon: 2
10:30 Bawmy się Sezamku Odcinek: 1 Sezon: 3
11:00 Księżycowy Jim Odcinek: 1 Sezon: 2
11:20 Król Maciuś Pierwszy Odcinek: 13
11:45 Dziwne przygody koziołka Matołka Odcinek: 3
11:55 Przygody Adasia i Tosi Odcinek: 24 Sezon: 2
12:05 Wielka rodzina Odcinek: 6 Sezon: 2
12:20 Chuck i przyjaciele Odcinek: 6 Sezon: 2
12:45 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 5 Sezon: 3
13:05 Abby i latająca szkoła wróżek Odcinek: 3
13:15 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu Odcinek: 24 Sezon: 3
13:40 Mały miś Kuba Odcinek: 35
13:50 Peppa Odcinek: 17
13:55 Stacyjkowo Odcinek: 1 Sezon: 2
14:05 Peppa Odcinek: 5 Sezon: 4
14:10 Marta mówi Odcinek: 10 Sezon: 3
14:35 Świat słów Odcinek: 23
14:45 Dip Dap Odcinek: 12
14:50 Wielka rodzina Odcinek: 7 Sezon: 2
15:05 Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody Odcinek: 5 Sezon: 2
15:25 Chmurkowe opowieści Odcinek: 4
15:35 Tomek i przyjaciele Odcinek: 1 Sezon: 15
15:50 Strażak Sam Odcinek: 3 Sezon: 7
16:00 Rycerz Mike Odcinek: 2
16:10 Kotka Pusia Odcinek: 14
16:25 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości Odcinek: 1
16:50 Dinopociąg Odcinek: 8 Sezon: 2
17:15 Kot Prot na wszystko odpowie w lot Odcinek: 26
17:40 Ciekawski George Odcinek: 10 Sezon: 6
18:05 Tree Fu Tom Odcinek: 16
18:25 Przygody Adasia i Tosi Odcinek: 25 Sezon: 2
18:40 Peppa Odcinek: 22 Sezon: 5
18:50 Kitka i Pompon Odcinek: 10
19:00 Kotka Pusia Odcinek: 17
19:10 Maleńcy Odcinek: 26
19:30 Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody Odcinek: 13 Sezon: 2
19:55 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 5 Sezon: 3
20:20 Stacyjkowo Odcinek: 2 Sezon: 2
20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu Odcinek: 25 Sezon: 3
20:55 Czytanki na dobranoc
21:00 Przerwa w nadawaniu

Teletoonplushd 2011


6:00 Hot Wheels: Battle Force 5 - Fuzja - odc. 17, serial animowany, Kanada 2011
6:25 teleTOON+ sport - odc. 22, program dla dzieci, Polska 2011
6:30 Nowe przygody Lucky Luke'a - odc. 3, serial animowany, Francja 2001
6:55 Księga dżungli - odc. 46, serial animowany, Niemcy, Francja, Indie 2010-2011
7:05 teleTOON+ gry - odc. 22, program dla dzieci, Polska 2011
7:10 Pok i Mok - odc. 18, serial animowany, Francja 2012
7:20 Gawayn 2 - odc. 3, serial animowany, Francja 2012
7:35 Kaijudo - Mistrzowie pojedynków - odc. 15, serial animowany, USA 2012
8:00 Transformers: Rescue Bots - odc. 7, serial animowany, USA 2011
8:25 Klub Bystrzaków - odc. 11, serial animowany, Francja 2012
8:35 Klub Bystrzaków - odc. 12, serial animowany, Francja 2012
8:50 Bolt i Blip - odc. 1, serial animowany, Kanada 2012
9:15 Baranek Shaun 3 - odc. 4, serial animowany, Wielka Brytania
9:25 Pound Puppies: Psia Paczka - odc. 20, serial animowany, USA 2011
9:50 The Littlest Pet Shop - odc. 4, serial animowany, USA, Kanada 2012
10:15 Smerfy - odc. 31, serial animowany, Belgia
10:40 Deserownia - odc. 9, program kulinarny dla dzieci
10:50 Dolina Koni - odc. 10, serial animowany, USA 2006
11:15 Dolina Koni - odc. 11, serial animowany, USA 2006
11:40 Sally Bollywood - odc. 19, serial animowany, Francja 2009
12:05 Ranczo Leny - odc. 3, serial animowany, Francja 2012
12:30 Daltonowie - odc. 46, serial animowany, Francja 2009-2010
12:35 Daltonowie - odc. 47, serial animowany, Francja 2009-2010
12:45 Pok i Mok - odc. 19, serial animowany, Francja 2012
12:55 Ruby Gloom - odc. 3, serial animowany, Kanada 2006
13:20 teleTOON+ sport - odc. 23, program dla dzieci, Polska 2011
13:25 Spike team - odc. 26, serial animowany, Włochy 2010-2011
13:55 Titeuf 2 - odc. 23, serial animowany, Francja
14:20 Sherlock Jak - odc. 18, serial animowany, Francja, Niemcy 2011
14:30 Sherlock Jak - odc. 19, serial animowany, Francja, Niemcy 2011
14:50 Bolt i Blip - odc. 21, serial animowany, Kanada 2012
15:15 Transformers: Rescue Bots - odc. 12, serial animowany, USA 2011
15:35 Pound Puppies: Psia Paczka - odc. 12, serial animowany, USA 2011
16:05 Klub Bystrzaków - odc. 14, serial animowany, Francja 2012
16:15 Klub Bystrzaków - odc. 15, serial animowany, Francja 2012
16:35 Zielony patrol - odc. 5, serial animowany, Francja 2010
16:45 Zielony patrol - odc. 6, serial animowany, Francja 2010
17:00 Kaijudo - Mistrzowie pojedynków - odc. 19, serial animowany, USA 2012
17:25 Baranek Shaun 3 - odc. 5, serial animowany, Wielka Brytania
17:30 Nina Patalo - odc. 36, serial animowany, Francja 2010
17:35 Nina Patalo - odc. 37, serial animowany, Francja 2010
17:45 Smerfy - odc. 31, serial animowany, Belgia
18:10 Spike team - odc. 26, serial animowany, Włochy 2010-2011
18:35 The Littlest Pet Shop - odc. 4, serial animowany, USA, Kanada 2012
19:00 Ranczo Leny - odc. 3, serial animowany, Francja 2012
19:25 Sadie J 2 - odc. 13, serial obyczajowy, Wielka Brytania 2012
19:55 Straszny Larry - odc. 17, serial animowany, Francja 2012
20:10 Mój kumpel anioł 3 - odc. 7, serial przygodowy, Kanada, Wielka Brytania 2012
20:35 Przygody Sary Jane 5 - odc. 4, serial sf, Wielka Brytania 2011
21:00 W pułapce czasu - odc. 3, serial animowany, Francja, Japonia 2006

Hyperplushd 2011


21:30 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM - Fresh Air - FIFA '13 Polska 2013
21:50 Technology - odc. 29, magazyn
22:10 Replay - magazyn komputerowy, Polska 2010
22:25 Talking Heads Classic - program publicystyczny, Polska 2010
22:55 Fresh Air Classic - Ghost Master Polska 2009-2010
23:15 REVIEW TERRITORY Classic - odc. 44, magazyn komputerowy, Polska 2006-2009
23:45 GAME FACTORY Classic - Tom Clancy's H.A.W.X. Polska 2005-2009
0:00 Fresh Air Classic - Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide Polska 2009-2010
0:30 Fresh Air Classic - Worms 3D Polska 2009-2010
1:00 Brejk - program dla młodzieży, Polska 2010-2011
1:30 Zakończenie programu

Planeteplushd 2011


6:45 Narciarska szkoła życia Odcinek: 1
7:20 Podążając za Churchillem Odcinek: 1
8:25 Polska egzotyczna Odcinek: 5
9:00 Polska egzotyczna Odcinek: 6
9:30 Czarna córka
10:05 Klub Pancernych
11:05 Kierunek: Islandia
11:35 Cisza II / Odbicie
12:10 Pod palmą
12:30 Śmierć izraelskiego pułkownika
13:50 Diabeł ubiera się u Vreeland
15:25 Nauka dziś Odcinek: 1
16:25 Nauka dziś Odcinek: 2
17:25 Wirtualna rewolucja Odcinek: 1
18:30 Wirtualna rewolucja Odcinek: 2
19:40 Alpy z lotu ptaka Odcinek: 3
20:45 Przemilczane historie lotnicze Odcinek: 3
21:45 Przemilczane historie lotnicze Odcinek: 4
22:45 Samolubna małpa
23:45 Pierwsi po Bogu Odcinek: 1
1:25 Cmentarz gladiatorów
2:20 Paparazzi
2:55 Karpackie klimaty
3:15 Przerwa w nadawaniu

Domoplushd 2011


6:00 Dom & Wnętrze według Ewy Mierzejewskiej Odcinek: 6 Sezon: 2
6:30 Martha Odcinek: 31 Sezon: 6
7:20 Czas na porządki Odcinek: 5 Sezon: 5
8:10 Cudotwórcy Odcinek: 10
9:00 Salon pod chmurką Odcinek: 8 Sezon: 3
9:25 Gardeners' World Odcinek: 13 Sezon: 4
10:00 Domy Brazylii Odcinek: 7
10:30 Telesprzedaż
12:50 Przerobić by zarobić Odcinek: 6
13:20 Pasjonatki pensjonatów Odcinek: 6
13:50 Wielkie projekty: Australia Odcinek: 6 Sezon: 2
14:50 Lekcje architektury Odcinek: 8 Sezon: 2
15:20 Wnętrza za milion dolarów Odcinek: 1
16:10 Eko-dom Odcinek: 5
16:35 Green Touch Odcinek: 35
16:50 Styliści wnętrz Odcinek: 5
17:15 Cudotwórcy Odcinek: 11
18:10 Domy Brazylii Odcinek: 8
18:40 Pasjonatki pensjonatów Odcinek: 7
19:10 Wielkie projekty: Australia Odcinek: 7 Sezon: 2
20:10 Salon pod chmurką Odcinek: 9 Sezon: 3
20:35 Styliści wnętrz Odcinek: 6
21:00 Dach nad gwiazdami Odcinek: 6 Sezon: 4
21:25 Gardeners' World Odcinek: 14 Sezon: 4
22:00 Lekcje architektury Odcinek: 9 Sezon: 2
22:30 Dizajn z odzysku Odcinek: 5
23:30 Dotyk designu Odcinek: 2
0:05 Czas na porządki Odcinek: 6 Sezon: 5
1:00 Martha Odcinek: 32 Sezon: 6
1:50 hotelove Odcinek: 9
2:20 Dach nad gwiazdami Odcinek: 6 Sezon: 4
2:50 Przerwa w nadawaniu

Europsporthd


8:35 WTCC od środka
9:00 World Series by Renault w Moskwie
9:30 Tour de France
10:45 Mistrzostwa Świata do lat 20 w Turcji
11:45 Mistrzostwa Świata do lat 20 w Turcji
12:45 Tour de France
14:00 Tour de France
17:45 Chorwacja - Chile
19:00 Portugalia - Ghana
19:45 Irak - Paragwaj
22:00 Wednesday Selection
22:05 Puchar Narodów w Akwizgranie
23:05 FEI Classics Series w Luhmuhlen
0:05 Riders Club
0:10 Golf Club
0:15 Yacht Club
0:20 Alexia S Selection
0:25 Wednesday Selection
0:50 Tour de France
1:30 Przerwa w nadawaniu

Eurosport 2 HD (obecne logo stacji)


6:00 Tour de France
7:00 Puchar Świata w Augsburgu
8:00 Blancpain Endurance Series w Le Castellet
9:00 Superpuchar Porsche w Silverstone
9:30 Watts
10:15 Eurosport TOP 10
10:45 The Ride
11:00 Tour de France
12:30 Mistrzostwa Świata do lat 20 w Turcji
14:00 Mistrzostwa Świata do lat 20 w Turcji
15:30 Mistrzostwa Świata do lat 20 w Turcji
17:00 Portugalia - Ghana
19:00 Tour de France
20:00 Kolumbia - Korea Południowa
22:00 Tydzień z World Wrestling Entertainment
22:30 Vintage Collection
23:30 Tour de France
0:30 Mistrzostwa Świata do lat 20 w Turcji
1:30 Mistrzostwa Świata do lat 20 w Turcji
3:00 Mistrzostwa Świata do lat 20 w Turcji
4:30 Mistrzostwa Świata do lat 20 w Turcji

TVP Sport (do 12.01.2014)


08:15 TELEZAKUPY; STEREO
08:40 Piłka nożna - MŚ do lat 20: 1/8 F: FRANCJA - TURCJA; STEREO, 16:9
10:35 TELEZAKUPY; STEREO
10:55 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. Mężczyzn: Lech/Wojtasik - Plavins/Peda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:45 Mój najcenniejszy medal - Marek Łbik; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. K: Antonelli/Agatha - Ludwig/Walkenhorst; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. męzczyzn: Fijałek/Prudel - Grimalt/Grimalt; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Mój najcenniejszy medal - Leszek Blanik; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Ayrton Senna - przerwany wyścig -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 PŚ w karate tradycyjnym - Lublin 2013; transmisja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. Kobiet: Cicolari/Menegatti - Borger/Buthe; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. Kobiet: Ross/Kessy - Bloem/Kadijk; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. Mężczyzn: Dalhausser/Rosenthal - Chevallier/Kovatsh; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 Mój najcenniejszy medal - Arkadiusz Skrzypaszek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Kolarstwo górskie - MTB Race - Jelenia Góra 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Piłka nożna - MŚ do lat 20: 1/8 F: KOLUMBIA - KOREA PŁD.; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. męzczyzn: Fijałek/Prudel - Grimalt/Grimalt; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 Piąty Stadion - odc. 61, Tradycja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. Kobiet: Cicolari/Menegatti - Borger/Buthe; STEREO, 16:9
00:30 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: elim. Mężczyzn: Lech/Wojtasik - Plavins/Peda; STEREO, 16:9
01:20 Zakończenie dnia

240px-VIVA 2011 logo.svg


6:00 Mega top 10
6:55 Power Lista
8:10 Viva Top 5
8:35 Top 5 best of Viva
9:00 Viva Top 10
9:55 100% Viva
13:00 Mega top 10
14:00 Top 5 best of Viva
14:25 Viva Top 10
15:20 Viva Top 5
15:45 100% Viva
15:55 Piękna i kujon - edycja amerykańska Odcinek: 7 Sezon: 3
16:55 Wojna gwiazd Odcinek: 2
17:25 Next Odcinek: 8 Sezon: 3
17:55 Next Odcinek: 9 Sezon: 3
18:20 Operacja: Stylówa - wersja angielska Odcinek: 3
19:00 Spanie z gwiazdami Odcinek: 1
19:30 Piękna i kujon - edycja amerykańska Odcinek: 8 Sezon: 3
20:25 Operacja: Stylówa - wersja angielska Odcinek: 2
21:00 Spanie z gwiazdami Odcinek: 1
21:30 Next Odcinek: 5 Sezon: 3
22:00 Miłość w rytmie kasy Odcinek: 1 Sezon: 4
22:55 Nieustraszeni Odcinek: 13 Sezon: 2
23:55 Miłość w rytmie kasy Odcinek: 15 Sezon: 2
0:55 Nieustraszeni Odcinek: 9 Sezon: 2
1:55 100% Viva

Indeks


6:00 Don't kill the Music
6:15 Niemożliwe! Odcinek: 5
6:40 Niemożliwe! Odcinek: 6
7:00 Toksyczny chłopak
7:35 Toksyczny chłopak
8:00 Operacja: Stylówa - edycja polska Odcinek: 6
8:35 Operacja: Stylówa - edycja polska Odcinek: 7 Sezon: 2
9:10 Snooki & JWoww Odcinek: 5
9:35 Snooki & JWoww Odcinek: 6
10:00 Pranked Odcinek: 9 Sezon: 2
10:25 Pranked Odcinek: 10 Sezon: 2
10:55 Pranked Odcinek: 11 Sezon: 2
11:15 Pranked Odcinek: 12 Sezon: 2
11:50 Snooki & JWoww Odcinek: 2
12:15 Snooki & JWoww Odcinek: 3
12:40 Nastoletnie matki Odcinek: 11 Sezon: 2
13:40 Operacja: Stylówa - edycja polska
14:15 Operacja: Stylówa - edycja polska
15:00 Brzydkie kaczątka - International Odcinek: 5 Sezon: 2
16:00 Catfish Odcinek: 3
16:55 Operacja: Stylówa - edycja polska Odcinek: 4
17:35 Operacja: Stylówa - edycja polska Odcinek: 3 Sezon: 2
18:00 Ekipa z New Jersey Odcinek: 4 Sezon: 6
18:55 Operacja: Stylówa - edycja polska
19:35 Operacja: Stylówa - edycja polska
20:15 Ke$ha: My Crazy Beautiful Life Odcinek: 4
20:40 Ke$ha: My Crazy Beautiful Life Odcinek: 5
21:05 Niemożliwe! Odcinek: 3
21:35 Kodeks faceta
22:00 Ekipa z Cardiff Odcinek: 3
23:00 Ekipa z Newcastle Odcinek: 3 Sezon: 4
0:00 Jackass Odcinek: 3 Sezon: 99
0:25 Jackass Odcinek: 3 Sezon: 99
0:55 Ekipa z Cardiff Odcinek: 2
1:55 Ekipa z Newcastle Odcinek: 2 Sezon: 4
2:40 Kodeks faceta
3:10 Jackass Odcinek: 3 Sezon: 99
3:35 Jackass Odcinek: 4 Sezon: 99
4:00 Don't kill the Music

4 fun tv


6:00 Popbudzik
9:00 100% muzy na wakacje
11:00 Polskie - To lubię!
12:00 Hit Me
13:00 Non Stop Fresh
15:00 100% muzy na wakacje
16:00 Tylko hity
18:00 Chcesz-masz
19:00 Hit Me
20:00 100% muzy na wakacje
22:00 Party Shaker
23:00 Tylko hity
1:00 Polskanocka

Rbl.tv


6:00 Powstanie
10:00 Reaktor
11:00 Świeżyniec
14:00 Orange music
15:00 Parszywa 13
16:00 Miejski zwyczaj
18:00 Deezer chart
19:00 Świeżyniec
22:00 Polska rap lista
0:00 Polisz rajd

Tvdisco


5:45 Poranek disco polo
8:45 Discomania
9:45 Sexi bikini
11:45 Halo disco
12:45 Łapy w górę
14:45 Disco życzenia
15:45 Halo disco
16:45 Disco Polo Party
18:45 Bierz, co chcesz
19:45 Disco power
20:45 Sexi bikini
22:45 Łapy w górę
0:45 Nocny Polo Marek

ITV


5:05 Disco polo show
6:15 Discostacja. Hit po hicie
6:40 Discostacja
7:30 Disco budzik
9:00 Starter
9:20 Discostacja
10:35 Discomaniak
11:10 ITV Hits
11:50 Retro Polo
12:25 ITV Hits
13:40 Złote Przeboje w iTV
14:05 Discostacja. Hit po hicie
14:30 Discostacja
15:20 ITV Hits
15:45 DanceFloor
16:25 ITV Hits
17:00 Discostacja
18:15 ITV Hits
19:00 Muzyczna strefa
19:35 Złote Przeboje w iTV
20:00 EzoTV
0:00 Niegrzeczna Pani Domu
1:00 Hot TV w iTV

TVS


06.50 Świat w pigułce
07.10 Bajkowa TVS
09.00 Cafe Silesia
11.30 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
11.55 Propozycje do Muzycznego Relaksu
12.30 Telezakupy
14.15 Świat w pigułce
14.35 Dziwne i niebezpieczne
15.05 Niewyjaśnione historie
16.00 Flesz Silesia Informacje
16.05 Archeolog detektyw
17.00 Na straży prawa (wersja dla głuchoniemych)
17.30 Informator miejski
17.45 Silesia Informacje
18.05 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.25 Powietrzna policja
21.00 Niewyjaśnione historie
21.55 Tajemnice czarnych skrzynek
22.50 Na straży prawa (wersja dla głuchoniemych)
23.20 Na oczach świadków
00.00 Świat w pigułce

HBO HD


6:00 Ostatni gwiezdny wojownik
7:40 Tylko spokojnie
9:15 Strasznie głośno, niesamowicie blisko
11:20 Kobieta mojego życia
12:55 Anonimus
15:05 Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy
16:45 Mój przyjaciel delfin
18:35 Mr. Deeds - milioner z przypadku
20:10 Niezwykłe życie Timothy'ego Greena
21:55 Rodzina Borgiów Odcinek: 6 Sezon: 3
22:50 Czysta krew Odcinek: 3 Sezon: 6
23:45 Potrzask
1:15 Nietykalny Drew Peterson
2:40 Wenus i Vegas
4:15 Lekcja miłości
5:30 Na planie Odcinek: 26

HBO 2 HD


6:00 Rewolucja
7:25 Na planie Odcinek: 26
7:50 Autostopem przez galaktykę
9:35 Radośnie śpiewajmy
11:30 Dorastająca nadzieja Odcinek: 22 Sezon: 3
11:55 Bad Company
13:50 Mama futbolistka
15:20 Młodzi swaci
17:05 Kraina wiecznego szczęścia
18:45 Życie w kurorcie
20:15 Jezioro Salton
22:00 Wirtualna wojna
23:15 Gorące ciała Odcinek: 1
23:45 Rozstania i powroty
1:40 Poszukiwana Sarah Pender
3:10 Bucky Larson: Urodzony gwiazdor
4:45 Michael Bublé - koncert w Madison Square Garden

HBO Comedy HD


10:00 Partnerzy Odcinek: 3
10:25 Mała Brytania w Ameryce Odcinek: 5
10:55 Artur ratuje Gwiazdkę
12:35 Filmy i gwiazdy Odcinek: 23
13:05 Ja, szpieg
14:40 Miranda Odcinek: 4 Sezon: 3
15:15 Mała Brytania w Ameryce Odcinek: 5
15:45 Partnerzy Odcinek: 3
16:10 Moje popołudnia z Margueritte
17:30 Artur ratuje Gwiazdkę
19:10 Sześć stóp pod ziemią Odcinek: 7 Sezon: 2
20:10 Miranda Odcinek: 5 Sezon: 3
20:40 Trzeźwe potwory
22:15 Syn Poranka
23:35 Sherlock Holmes: Gra cieni
1:40 Tak powiedziała
3:05 Sześć stóp pod ziemią Odcinek: 7 Sezon: 2
4:00 Przerwa w nadawaniu

Cinemax HD


6:00 Tajemnica klasztoru Marii Magdaleny
7:40 Niedzielni tatusiowie
9:10 Najlepsi reżyserzy Odcinek: 59
9:40 Hotel Lux
11:30 Szkolne oszołomienie
13:30 Lustrzana maska
15:10 Pole marzeń
16:55 Niedzielni tatusiowie
18:25 Naprzód, Francjo!
20:00 Stróż prawa Odcinek: 10
20:45 Ci twoi zmarli
22:10 Banshee Odcinek: 3
22:55 Banshee Odcinek: 4
23:55 Diabeł
1:15 W łóżku
2:40 Appassionata
2:55 Mnich
4:35 Ci twoi zmarli

Cinemax 2 HD


6:00 La Mission
7:55 Pieśń słoneczna
9:55 18 lat później
11:45 Nosorożce
12:00 Robin Hood
14:35 Tajemnica klasztoru Marii Magdaleny
16:10 Pieśń słoneczna
18:10 Hotel Lux
20:00 Lustrzana maska
21:40 Stróż prawa Odcinek: 10
22:25 Poza wściekłością
0:15 Idol z piekła rodem
2:05 Pocałunek motyla
3:40 Urodzony 4 lipca

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.