FANDOM


TVP1 HD (żałobne logo)

05:40 Moda na sukces - odc. 5878 (The Bold and the Beautiful ep. 5878); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Moda na sukces - odc. 5879 (The Bold and the Beautiful ep. 5879); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - Pluszowy jamnik; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Popiełuszko. Wolność jest w nas. - odc. 3/4 - txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:00 Uroczystości pogrzebowe Tadeusza Mazowieckiego, Na żywo
12:30 Anioł Pański (Anioł Pański 451) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9
12:40 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Sąsiad na widelcu - /9/; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 BBC w Jedynce - Afryka cz. 3. Kongo (Africa, eye to eye with the unknown) - txt. str. 777 48'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:55 Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka (Mummy: Tomb of the Dragon Emperor) - txt. str. 777 107'; film akcji kraj prod.USA, Niemcy, Chiny (2008); reż.:Rob Cohen; wyk.:Brendan Fraser, Jet Li, Maria Bello, John Hannah, Michelle Yeoh; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Zakazany owoc - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Psalmy dla Ciebie - fragmenty koncertu Piotra Rubika; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Walt Disney w Jedynce - Przygody Donalda i Mikiego - Pluto junior, odc. 40 (Adventures of Mickey and Donald / Pluto junior ep. 40); serial animowany kraj prod.USA (1982); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:55 Wywiad z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim
20:05 Sport - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Blondynka - odc. 23 (seria II, odc. 10) - Urodzony po raz drugi - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Zakochana Jedynka - Coś nowego (Something New) - txt. str. 777 95'; komedia romantyczna kraj prod.USA (2006); reż.:Sanaa Hamri; wyk.:Sanaa Lathan, Fuzzy Fantabulous, Katharine Towne, Stanley Desantis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 W obliczu przeznaczenia (Personal Effects); dramat kraj prod.USA, Niemcy, Kanada (2008); reż.:David Hollander; wyk.:Ashton Kutcher, Michelle Pfeiffer, Kathy Bates, Rob LaBelle; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Homeland [ser. I] - odc. 9 (Homeland, ep. 9); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Żywe trupy [ser. III] - odc. 9/16 (The Walking Dead III, ep. 9, The Suicide King); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
02:55 Sąsiad na widelcu - /9/; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Świat się kręci - the best of; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP2 HD (żałobne logo)

05:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 9/ 26 seria 1 (Deadly 60 - ep. 9/ 26 - India 2 - s. 1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Milion ton śmieci - odc. 7/10; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 M jak miłość - odc. 1013; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Barwy szczęścia - odc. 998 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Barwy szczęścia - odc. 999 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Kultura, głupcze (87); magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzinne oglądanie - Dzieje oceanów - odc. 1/3 (Dawn the ocean - ep. 1/3); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Życie codzienne w Amazonii; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Makłowicz w podróży - Niemcy - Bawaria (142) "Ratyzbona"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Gwiazdy w południe - Robinson Crusoe (Robinson Crusoe) 86'; film przygodowy kraj prod.USA (1997); reż.:Rod Hardy; wyk.:Pierce Brosnan, Polly Walker, William Takaku; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2069; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 The Voice of Poland - Nokaut; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Na dobre i na złe - odc. 535 - Trening; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Kultura, głupcze (87); magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:45 Znachor - txt. str. 777 127'; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Czas honoru - odc. 75 "Plecak pełen dolarów" - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Czas honoru - realia i ludzie - odc. 10 "Stanisław Mikołajczyk"; felieton; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Podróż 30'; film TVP kraj prod.Polska (2006); reż.:Dariusz Glazer; wyk.:Gabriela Muskała, Maria Maj, Jacek Braciak, Sławomir Orzechowski, Agata Kulesza, Aleksandra Popławska, Katarzyna Paczyńska, Karolina Paczyńska, Michał Michalski, Monika Buchowiec; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; Dla małoletnich od lat 12
23:20 WOK - Wszystko o Kulturze - (98); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Wrogowie publiczni (Public Enemies) - txt. str. 777 134'; film sensacyjny kraj prod.USA (2009); reż.:Michael Mann; wyk.:Johnny Depp, Christin Bale, Marion Cotillard, Stephen Dorff; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Robinson Crusoe (Robinson Crusoe) 86'; film przygodowy kraj prod.USA (1997); reż.:Rod Hardy; wyk.:Pierce Brosnan, Polly Walker, William Takaku; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Zakończenie dnia

TVP Regionalna (żałobne logo)

07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

07:10 Reportaż z regionu

07:30 Pogoda

07:35 Szlakiem gwiazd

08:00 Śladami Jana Pawła II

08:35 Lekcja dobrych manier

08:55 Festiwal derenia w Arboretum Bolestraszyce

09:15 Mój pies i inne zwierzaki

09:25 Nożem i widelcem

09:45 60 lat razem

10:00 Program lokalny

11:00 Tamtego 1989 roku

11:35 Piękniejsza Polska (4)

12:00 Głos regionów

13:00 Agro szansa

13:35 Saga prastarej puszczy

14:40 Muzeum pod gołym niebem

15:00 Program lokalny

16:00 Młodzież kontra

17:00 Rusz się człowieku

17:30 Program lokalny

19:00 Podwodna Polska

19:30 Szlakiem gwiazd

20:00 Program lokalny

21:00 Telekurier extra

21:30 Dziennik regionów

21:50 Pogoda

22:00 Program lokalny

23:05 Kultowe rozmowy

23:35 Archiwum zbrodni

00:05 Ukryte prawdy

00:35 60 lat razem

00:45 Zakończenie programu

Polsat (żałobne logo)

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

07:45 Tom i Jerry: Magiczny pierścień - film animowany (USA,2002)

09:05 Jeźdźcy smoków (9)

09:35 Wall-E - film animowany (USA,2008)

11:40 Mój przyjaciel Hachiko - film familijny (Wielka Brytania,USA,2009)

13:30 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi - studio

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi - Formuła 1

16:10 Top Chef (8)

17:45 Nasz nowy dom (6)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Państwo w państwie (82) - program publicystyczny

20:05 Salt - thriller (USA,2010)

22:00 To nie koniec świata! (9)

23:00 Kości 8 (163)

00:00 Coffin Rock - thriller (Nowa Zelandia,Australia,Wielka Brytania,2009)

02:00 Magazyn sportowy

04:00 Tajemnice losu

TVN (żałobne logo) (2013)

05:35 Uwaga!

05:50 Mango

07:55 Maja w ogrodzie (61)

08:25 Akademia ogrodnika (61)

08:30 Dzień dobry TVN

11:00 Kobieta na krańcu świata: 'Mała bokserka', Tajlandia (9)

11:35 Co za tydzień

12:00 Lekarze (9)

13:00 Prawo Agaty (9)

14:15 Mam talent! (9) - program rozrywkowy

15:55 Czy to ty, czy to ja? - film familijny (USA,1995)

18:00 Ugotowani (9) - program kulinarno-rozrywkowy

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 MasterChef (10/14) - reality show

21:00 Przepis na życie (10/13)

22:00 Na językach (10/13) - program rozrywkowy

23:00 Piątek trzynastego - horror (USA,2009)

01:05 Kobieta na krańcu świata: 'Mała bokserka', Tajlandia (9)

01:40 Uwaga!

01:55 Arkana magii

03:15 Zakończenie programu

TV4 (żałobne logo)

05:55 Benny Hill - program rozrywkowy

06:25 Osobliwi ulubieńcy (4)

07:25 Dekoratornia

07:55 Australijskie rekordy Guinnessa

08:25 Przygody Merlina (19)

09:25 Przygody Merlina (20)

10:25 Galileo (390)

11:35 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - Abu Zabi

12:10 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (16) - program rozrywkowy

13:10 Dekoratornia

13:40 Frank i dżungla 2 (1)

14:45 What's New, Scooby-Doo?

15:15 Tańczący z wilkami - western (USA,1990)

19:00 Galileo (391)

20:00 Dystrykt 9 - film SF (USA,Nowa Zelandia,Kanada,2009)

22:25 Na dnie piekła - film sensacyjny (USA,2010)

00:10 Spadkobiercy - program rozrywkowy

01:15 Kroniki facetów z klasą

02:15 Tydzień na świecie - magazyn

03:20 4music - magazyn muzyczny

04:25 Dekoratornia

04:55 4music - magazyn muzyczny

05:59 Zakończenie programu

TV Puls (żałobne logo) (2013)

06:00 Kręcimy z gwiazdami 3: Kabaret Paranienormalni (1) - program rozrywkowy

07:00 Steve Irwin - łowca krokodyli 4 (9) - serial przyrodniczy

08:00 BANKOMAT. Wyścig z czasem (6) - reality show

09:00 Czterej pancerni i pies (1)

10:20 Czterej pancerni i pies (2)

11:40 Asterix w Brytanii - film animowany (Francja,1986)

13:15 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Czerwony Kapturek - baśń filmowa (Niemcy,2012)

14:30 Inspektor Gadget - komedia (USA,1999)

16:00 Piraci z Karaibów: Klątwa "Czarnej Perły" - film przygodowy (USA,2003)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 (14)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 3 (1)

20:00 Niedziela z gwiazdami: Szósty zmysł - thriller (USA,1999)

22:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (16/23)

23:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (17/23)

00:05 Alarm dla Paryża - film katastroficzny (Francja,2006)

02:00 Zobacz to!: Taki jest świat (226) - program informacyjny

03:00 Dyżur 2 (23) - serial dokumentalny

03:25 Dyżur 3 (34) - serial dokumentalny

03:50 JRG w akcji (8) - serial dokumentalny

04:15 Menu na miarę (3) - program kulinarny

04:40 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny

05:05 Menu na miarę (4) - program kulinarny

05:30 Z archiwum policji (9) - serial dokumentalny

TVN7 (żałobne logo) (2009-2013)

05:15 Pascal: po prostu gotuj: Sery Franche-Comté (5/16)

05:55 Misja Martyna: Japonia, czyli zdobyć pracę (7/12)

07:00 Mango

09:05 Przyjaciele 8 (15/24)

09:35 Usta Usta (5/13)

10:40 Bananowy doktor 3 (3/16)

11:40 Nie lubię poniedziałku - komedia obyczajowa (Polska,1971)

13:50 Premiera: Kit Kittredge: Amerykańska dziewczyna - film familijny (USA,Kanada,2008)

15:55 Krokodyl Dundee - komedia przygodowa (Australia,1986)

18:00 Alcatraz (5/13)

18:55 Kobra: Oddział specjalny 10 (10/16)

20:00 Hity na niedzielę: Strażnicy - film SF (USA,2009)

23:25 Mentalista 3 (11/24)

00:25 Wieczne zło - horror (USA,2003)

02:15 Arkana magii

04:25 Zakończenie programu

Puls 2 (żałobne logo)

06:00 Niania (19)

06:30 Niania (20)

07:05 Bajki animowane dla dzieci (51)

07:45 Superauta (11)

08:15 Łowcy smoków (19)

08:45 Podróż Kota w butach - film animowany (Japonia,1976)

10:25 Projekt: szczeniak (28) - serial dokumentalny

10:55 Zaklinacz psów (20) - reality show

11:25 Tarzan w wielkim mieście (108)

11:55 Steve Irwin - łowca krokodyli 4 (10)

13:00 Łowcy dzikich zwierząt (1) - serial przyrodniczy

13:55 Nalot na restaurację 3 (12) - reality show

15:00 Australijska straż graniczna (21) - serial dokumentalny

15:30 BANKOMAT. Wyścig z czasem (6) - reality show

16:30 Dynamo: więcej niż magia (1)

17:30 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby (3)

18:15 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby (4)

19:00 Na żywo: policyjne pościgi 2 (22) - serial dokumentalny

20:00 Tajemnice Biblii (3)

21:05 Kobiety, które niosły śmierć 2 (1) - serial dokumentalny

22:00 Kobiety, które niosły śmierć 2 (2) - serial dokumentalny

23:00 Mordercza maszyna - horror (Niemcy,USA,2010)

01:00 Sexy Playmates! (2) - serial erotyczny

01:30 Piękni i ambitni (50) - serial erotyczny

02:30 Kasia i Tomek (20)

03:00 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (8) - magazyn kulinarny

03:50 Dyżur (3) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (10) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur (4) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (13) - serial dokumentalny

05:30 W blasku fleszy (7) - program lifestylowy

TV 6 (żałobne logo)

05:55 STOP Drogówka - magazyn policyjny

06:55 Łowca krokodyli - serial dokumentalny

07:25 Łowca krokodyli - serial dokumentalny

07:55 Przyjaciele z Kieszonkowa (23)

08:10 Przyjaciele z Kieszonkowa (24)

08:30 Przyjaciele z Kieszonkowa (25)

08:50 Przyjaciele z Kieszonkowa (26)

09:05 Przyjaciele z Kieszonkowa (27)

09:25 Przyjaciele z Kieszonkowa (28)

09:45 Królewna Śnieżka (8)

10:15 Simba (39)

10:50 Simba (40)

11:30 Zimna fuzja - film sensacyjny (USA,2011)

13:20 Bieguny śmierci - film katastroficzny (USA,2008)

15:00 Sands of Oblivion - film przygodowy (USA,2007)

16:55 Galileo (295)

18:00 Potęga żywiołów (1) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

19:00 Śmierć na talerzu 2 (10)

20:00 Galileo (295)

21:00 Śmierć na 1000 sposobów 2 (7)

21:35 Błękitny Demon - thriller (USA,2004)

23:25 Wzór (40)

00:20 Najlepsi z najlepszych 2 - film sensacyjny (USA,1993)

02:25 Włatcy móch (66)

02:55 Włatcy móch (67)

03:30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

04:35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

05:59 Zakończenie programu

Polsat Sport News (logo żałobne) (2012-2013)

07:00 Sport Flash

07:05 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Arsenal Londyn - Chelsea Londyn

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Arsenal Londyn - Chelsea Londyn

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem

11:00 Sport Flash

11:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Paryżu - 1. mecz półfinałowy

12:00 Sport Flash

12:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Paryżu - 1. mecz półfinałowy

13:00 Sport Flash

13:05 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Howerła Użhorod - PFK Sewastopol

14:00 Sport Flash

14:05 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Howerła Użhorod - PFK Sewastopol

15:00 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Paryżu - mecz finałowy

18:00 Sport Flash

18:05 Nitro Circus Live (3) - magazyn sportowy

18:55 Nitro Circus Live News (3) - magazyn sportowy

19:00 Sport Flash

19:05 Magazyn alpejski

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Anwil Włocławek - Trefl Sopot

22:00 Sport Flash

22:05 Atleci - magazyn lekkoatletyczny

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Spartak Moskwa - Lokomotiw Moskwa

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Spartak Moskwa - Lokomotiw Moskwa

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV (żałobne logo) (2012-2013)

08:00 Hity na czasie

09:00 Hity na czasie

10:00 ESKA PL

11:00 Hot plota tygodnia

12:00 Miejska lista

13:00 ESKA PL

14:00 Hi Fashion

15:00 Teenage lista

16:00 Weekend z Jankesem

17:00 Siedzę i patrzę

18:00 Serialowe hity na czasie: Touch (7)

19:00 ESKA TV News

20:00 Serialowe hity na czasie: Touch (7)

21:00 Gwiazdy od kuchni

22:00 Rap Time

23:00 Hip-Hop TV Top 10

00:00 Polska noc

TTV (żałobne logo) (2012-2013)

06:00 Blisko ludzi

06:30 Uwaga! po Uwadze

07:15 Ostre cięcie 2 (8/12)

08:00 Jeszcze raz Dzień Dobry 4 (10/13) - magazyn

08:30 Bez recepty 2 - magazyn medyczny

09:30 Sposób na złodzieja (9/10)

10:00 Usterka (9/16)

10:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja (5/12)

11:00 Wojny magazynowe 2 - reality show

11:30 Wojny magazynowe 2 - reality show

12:00 Bar u Danuśki (1/12)

12:30 Wiem, co jem. Bosacka na tropie 2 (10/13)

13:30 Rodzinny galimatias (9/11)

14:00 Ola w trasie 2 (4/10)

14:30 Ostre cięcie 2 (1/12)

15:10 Córki pastorów (10-ost.)

16:10 4 wesela (1/13)

17:10 Dzieciaki (1/12)

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Orzeł czy reszka? 2 (9/16) - program podróżniczy

19:10 Świat bez fikcji 5 (3/8)

19:45 Express

19:57 Pogoda

20:00 Nic osobistego (4/6)

21:00 Taboo 8 (7/8)

22:00 Cela - cykl reportaży

22:30 Nie do wiary (3/11)

23:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja (5/12)

23:30 Ola w trasie 2 (4/10)

00:00 Superwizjer

00:30 Kartoteka 2 (10/13)

01:25 Świat bez fikcji 5 (3/8)

01:55 Usterka (9/16)

02:25 Sekretne operacje (11/12)

03:20 Psie adopcje (9/12)

03:45 Cela - cykl reportaży

04:10 Orzeł czy reszka? 2 (9/16) - program podróżniczy

05:05 Zakończenie programu

Polo TV (żałobne logo)

06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Weekend w Polo TV

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:10 Najlepsze z najlepszych!

10:20 Disco Relax

11:20 Dance w Polo TV

12:00 Power Play

12:05 Przebojowe historie

12:23 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Szalone lata 90.

14:00 Weekend z...

14:14 Dance w Polo TV

14:30 Disco Polo Live

15:20 Weekend z...

15:35 Kuchnia polowa - program muzyczny

16:05 Weekend z...

16:21 Dance w Polo TV

17:45 Profesorre Toplalala - program rozrywkowy

18:00 Mistrz kierownicy - najszybszy kierowca disco - program rozrywkowy

19:00 Vipo-disco polo hity

19:57 Najlepsze z najlepszych!

20:06 Koncert w Polo TV

21:15 Discopolot!

22:00 Hit dnia

22:05 Przeboje na czasie

23:05 Święta wojna: Wakacje w Egipcie (24)

23:31 Święta wojna: Kandydat na prezydenta (23)

23:50 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka (żałobne logo)

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

06:45 W pustyni i w puszczy - film przygodowy (Polska,2001)

09:00 Pierwsza miłość (1760)

09:30 Pierwsza miłość (1761)

10:15 Pierwsza miłość (1762)

11:00 Pierwsza miłość (1763)

11:45 Pierwsza miłość (1764)

12:30 Czas na kulturę (2)

13:00 Ewa gotuje (43)

13:30 Ewa gotuje (44)

14:00 Mamuśki (24)

14:30 Mamuśki (25)

15:00 Mamuśki (26)

15:30 Mamuśki (27)

16:00 Świat według Kiepskich: Ekolodzy (214)

16:30 Świat według Kiepskich: Matka jest tylko jedna (215)

17:00 Świat według Kiepskich: Czarna dziura (216)

17:30 Świat według Kiepskich: Krytyk (217)

18:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Dzidziuś (66)

18:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Lecznica (68)

19:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Wigilia (70)

19:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Polonez (72)

20:00 Rodzina zastępcza plus (247)

21:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Skarb (81)

21:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Gabinet (82)

22:00 Daleko od noszy: Samobójstwo salowego Basena (149)

22:30 Daleko od noszy: Powrót właściciela (150)

23:00 Świat według Kiepskich: Z odzysku (259)

23:30 Świat według Kiepskich: Podróżnik (260)

00:00 Synowie (6)

00:30 Daleko od noszy: Samobójstwo salowego Basena (149)

01:00 Daleko od noszy: Powrót właściciela (150)

01:30 Awantura o kasę - teleturniej

02:30 Gra w ciemno - teleturniej

03:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła (81)

04:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła (82)

04:30 Daleko od noszy: Samobójstwo salowego Basena (149)

05:00 Zakończenie programu

TVP Kultura (żałobne logo) (2005-2013)

08:00 Informacje kulturalne

08:25 Podkręć jak Beckham - komedia obyczajowa (Wielka Brytania,Niemcy,2002)

10:20 Informacje kulturalne

10:45 Popioły (1/2) - film kostiumowy (Polska,1965)

12:35 Informacje kulturalne

13:00 Co Ty wiesz o nauce?: Genetyka (5)

13:20 Klasyczne albumy rocka: Paul Simon - "Graceland" - film dokumentalny (USA,1997)

14:35 Hala odlotów 2: Polska jako horror (7)

15:25 Enrico Caruso: Głos stulecia - film dokumentalny (Niemcy,USA,2010)

16:25 Tygodnik kulturalny

17:25 Niedziela z... Agatą Kuleszą

18:30 Niedziela z... Agatą Kuleszą: Moje pieczone kurczaki - film obyczajowy (Polska,2002)

19:50 Niedziela z... Agatą Kuleszą: Sala samobójców - dramat obyczajowy (Polska,2010)

22:05 Więcej niż fikcja: René - film dokumentalny (Czechy,2008)

23:40 Co Ty wiesz o nauce?: Genetyka (5)

00:05 Kino nocne: Maria łaski pełna - dramat obyczajowy (USA,Kolumbia,2004)

01:55 Młoda Kultura: Candelaria Saenz Valiente i Marcin Masecki - koncert

02:35 Nocne czytanie w wannie (29)

02:45 Zakończenie programu

TVP Historia (żałobne logo) (2007-2013)

07:30 Dziennik telewizyjny - 3.11.1989

08:10 Jestem gotowy na wszystko - film dokumentalny (Polska,2002)

09:05 Dom: Komu gra ta orkiestra (17/25)

10:40 Dzieje kultury polskiej: Jagiellonowie (4)

11:45 Polska i świat z historią w tle: Zapiski tobruckiego szczura

12:10 Historia faszyzmu (9)

13:05 Zobaczyć jak najwięcej: Laos (1)

13:35 Dzika Polska: Bogatsze życie - 12 tysięcy grzybów w barszcz

14:15 Wielka gra - teleturniej

15:20 Z archiwum Filmoteki Narodowej: "Skłamałam"

15:25 Skłamałam - film obyczajowy (Polska,1937)

17:00 Dom: Trzecie kłamstwo (18/25)

18:35 Kalendarium historyczne: Żołnierze Führera podbijają Polskę - film dokumentalny (Polska,1996)

18:50 Polska i świat z historią w tle: Skrzydła nad Polską CASA C - 295M

19:05 Dziennik telewizyjny - 3.11.1989

19:50 Rok premiera - film dokumentalny (Polska,1990)

21:00 Westerplatte - dramat wojenny (Polska,1967)

22:45 Kontrapunkt: Skarga - dokument fabularyzowany (Polska,2012)

23:40 Polska z bocznej drogi: Generał już tu nie mieszka - reportaż (Polska,2007)

00:00 Tajemnica twierdzy szyfrów (3/13)

01:00 Rok premiera - film dokumentalny (Polska,1990)

02:00 Rozmowa z Tadeuszem Mazowieckim - magazyn publicystyczny

02:20 Byłem wszędzie. Olgierd Budrewicz: film dokumentalny (Polska,2013)

03:15 Zakończenie programu

TVP Polonia (żałobne logo)

06:00 Galeria - odc. 35; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Galeria - odc. 36; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Galeria - odc. 37; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Galeria - odc. 38; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Galeria - odc. 39; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (20); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Kaktus i Mały - Dlaczego żabie trudno żyć w stawie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Trzy Szalone Zera - odc. 2 - Rodzice Marzeń (Rodzice Marzeń); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szlakiem gwiazd - odc. 21 Piotr Polk; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Uroczystości pogrzebowe Tadeusza Mazowieckiego; STEREO, 16:9
12:30 Anioł Pański (Anioł Pański 451) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9
12:40 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 6/15* - Za kulisami, czyli bisnesswoman - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
14:20 Pejzaż bez Ciebie... Czesław Niemen; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Polonia w Komie - Majorka - kokosowa tęcza (344); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na biwaku; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Skarby prowincji - Mogilno; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Dzika Polska - Wpłyń na wodę. Uraczeni; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1001; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Pejzaż bez Ciebie... piosenki Jonasza Kofty; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Bajki zza okna - Historia o kolczakach; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Wywiad z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim; STEREO
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 80* - Potęga immunitetu - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 6/15* - Za kulisami, czyli bisnesswoman - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
00:05 Polonia w Komie - Majorka - kokosowa tęcza (344); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Dzika Polska - Wpłyń na wodę. Uraczeni; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1001; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Bajki zza okna - Historia o kolczakach; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Wywiad z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim; STEREO
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ranczo - odc. 80* - Potęga immunitetu; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (165); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Szlakiem gwiazd - odc. 21 Piotr Polk; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka (żałobne logo)

06:45 Szansa na sukces

07:45 Czy te oczy mogą kłamać

08:45 "Trzymaj się swoich chmur" - piosenki Seweryna Krajewskiego

09:50 "Trzymaj się swoich chmur" - piosenki Seweryna Krajewskiego

11:00 A mury runą - recital Jacka Kaczmarskiego

11:50 Szansa na sukces

12:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

13:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Na ryby - reportaż

13:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Pigmeje - reportaż

14:35 Pejzaż bez ciebie - Mieczysław Fogg

14:55 Jaka to melodia?

15:40 Czy te oczy mogą kłamać

16:40 Opole 2006 na bis

17:25 Pejzaż bez ciebie - Krzysztof Klenczon

18:15 Piękniejsza Polska (12)

18:40 Piękniejsza Polska (13)

19:05 Piękniejsza Polska (14)

19:30 Opole 2011 na bis

20:20 Anna German i ja

20:35 Jaka to melodia?

21:25 Pejzaż bez ciebie - Mieczysław Fogg

22:25 "Niebo złote ci otworzę..." - Janusz Radek w Piwnicy Pod Baranami

23:30 A mury runą - recital Jacka Kaczmarskiego

00:20 Cafe Fogg, czyli co nam zostało z tych lat...

01:20 "Trzymaj się swoich chmur" - piosenki Seweryna Krajewskiego

02:20 "Trzymaj się swoich chmur" - piosenki Seweryna Krajewskiego

03:20 Zakończenie programu

TVP Info (żałobne logo)

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:12 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:40 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:10 Pogoda

07:15 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:36 Pogoda

07:40 Poranek TVP Info

07:45 Gość poranka

08:00 Serwis info

08:10 Pogoda

08:15 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:36 Pogoda

08:40 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:10 Pogoda

09:15 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:37 Pogoda

09:40 Poranek TVP Info

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Woronicza 17 - program publicystyczny

10:50 Uroczystości pogrzebowe Tadeusza Mazowieckiego - transmisja

12:30 Serwis info weekend

12:52 Serwis sportowy

12:57 Pogoda

13:00 Uroczystości pogrzebowe Tadeusza Mazowieckiego - transmisja

14:30 Serwis info weekend

14:50 Serwis sportowy

14:55 Pogoda

15:00 Kościół z bliska - magazyn religijny

15:30 Serwis info weekend

15:50 Serwis sportowy

15:55 Pogoda

16:00 INFOrmacje - program informacyjny

16:20 Serwis sportowy

16:25 Pogoda

16:30 Puls Polski Extra - magazyn

17:00 Pożyteczni.pl - magazyn

17:30 Serwis info weekend

17:55 Pogoda

18:00 Quo vadis, homo? - reportaż (Polska,2013)

18:30 Sąsiedzi - program publicystyczny

19:00 INFOrmacje - program informacyjny

19:17 Serwis sportowy

19:22 Pogoda

19:27 Sztuka wiary - reportaż (Polska,2012)

19:53 Serwis info

19:58 Wywiad z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim - wywiad

20:24 Prawdę mówiąc - magazyn

20:32 7 dni świat - magazyn informacyjny

21:00 Serwis info weekend

21:11 Pogoda

21:16 Prawdę mówiąc: Sylwia Zapisek

21:40 Studio LOTTO

21:48 Serwis sportowy

21:53 Pogoda

22:00 Panorama dnia - program informacyjny

22:48 Pogoda

23:00 Sportowa niedziela

23:20 Kulturalnie proszę - magazyn kulturalny

23:51 Tajemnice III RP: Tadeusz Mazowiecki - krok w nieznane (1)

00:26 Woronicza 17 - program publicystyczny

01:08 Wywiad z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim - wywiad

01:34 Panorama dnia - program informacyjny

02:18 Pogoda

02:26 Sportowa niedziela

02:38 Tajemnice III RP: Tadeusz Mazowiecki - krok w nieznane (1)

03:11 Prawdę mówiąc - magazyn

03:34 Pogoda

03:43 Sąsiedzi - program publicystyczny

04:08 Quo vadis, homo? - reportaż (Polska,2013)

04:36 7 dni świat - magazyn informacyjny

05:00 Czarnobyl - All Inclusive - reportaż (Polska,2013)

05:13 Pożyteczni.pl - magazyn

05:38 Tu kobiety - magazyn

05:54 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.