FANDOM


TVP 1
05:25 TELEZAKUPY
06:00 Klan - odc. 3008 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Jaka to melodia? - odc. 3409; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Operacja Życie - odc. 46; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Natura w Jedynce -  Cudowny świat przyrody. Wśród ludzi. Niedźwiedzie brunatne. Japonia. (Nature Wonder Land VII. Living with Humans - Brown Bear, Japan) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Weterynarze z sercem - /8/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Grzech Fatmagül - odc. 81 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 81) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Nad rozlewiskiem... - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Królowa jednej nocy - odc. 23 (Gecenin Kralicesi, bolum 23) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Smaki polskie - Gęś na co dzień i od święta; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Przepis dnia - /428/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Natura w Jedynce - Jak rozgniewać ptaka czyli prawdziwe Angry Birds (The Real Angry Birds); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); reż.:Phil Cole; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Grzech Fatmagül - odc. 82 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 82) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Obserwator - odc. /37/; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Ojciec Mateusz - odc. 15 (Ojciec Mateusz II odc. 2) - Piętno -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3410; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Przepis dnia - /429/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 3009 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Królowa jednej nocy - odc. 24 (Gecenin Kralicesi, bolum 24) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 209 - Nauczyciel (Ojciec Mateusz XVI odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Dokument przed północą - Kasa Clintonów (CLINTON CASH) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Londyńczycy - odc. 13/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Londyńczycy II - odc. 1/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Świat bez końca - odc. 7/8 (World Without End, ep. 7) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Kanada, Niemcy, Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Notacje - Henryk Talar. Widziałem pana w radiu; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Rodzinka.pl - odc. 115 "Rywalizacja ojciec - syn" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Dzika Muzyka - Wiejskie Kluby Tańca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1184 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1527 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Na dobre i na złe - odc. 259 Gorączkowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Tylko z Tobą - odc 77 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Rodzinka.pl - odc. 28 "Urocze nastolatki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Mariachi -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Cesarzowa Ki - odc. 47 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Na dobre i na złe - odc. 650 - Różnica zdań -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 78 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 6/96; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1527 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1528 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - (8); reality show; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Och, Karol 2 -  txt. str. 777  102'; komedia kraj prod.Polska (2010); reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Najczarniejsza godzina (Darkest Hour)  85'; film akcji kraj prod.USA (2011); reż.:Chris Gorak; wyk.:Emile Hirsch, Olivia Thirlby, Max Minghella, Rachael Taylor; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:15 Jak ona to robi? (I don't know how she does it); komedia kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Art Noc: "NA POZÓR" koncert pamięci Bogusława Meca; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Zdarzenia - magazyn reporterów odc. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Astronarium - (31) -; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 732; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Turystyczna jazda - odc. 57 Wisła Lato 2016; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Seniorada - odc. 45; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:10 Kultowe rozmowy - odc. 137 Maria Krzysztof Byrski; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Kreatywni odc. 20; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Obrona Lwowa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Legendy regionalne - Polskie Carcasonne odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Relacje - odc. 124; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Obrona Lwowa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Legendy regionalne - Niekończąca się historia cz. 2; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Relacje - odc. 124; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:50 Kultowe rozmowy - odc. 137 Maria Krzysztof Byrski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Obrona Lwowa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Jeden drugiego brzemiona noście; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Turystyczna jazda - odc. 57 Wisła Lato 2016; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Ojciec Chmura od aniołów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Kreatywni odc. 20; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 732; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Carl Loewe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Seniorada - odc. 45; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Białystok
07:00 Obiektyw poranny - Obiektyw
07:20 Sport
07:23 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
07:34 Młodzi duchem - odc. 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:46 Telezdrowie - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Zdarzenia - magazyn reporterów odc. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Astronarium - (31) -; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 732; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Turystyczna jazda - odc. 57 Wisła Lato 2016; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Seniorada - odc. 45; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:10 Kultowe rozmowy - odc. 137 Maria Krzysztof Byrski; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Kreatywni odc. 20; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Obrona Lwowa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Legendy regionalne - Polskie Carcasonne odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Relacje - odc. 124; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 Tamara; STEREO, 16:9
17:51 spot społeczny - Zgoda na życie - Herbatka; Bez ograniczeń wiekowych
17:52 Sto tysięcy bocianów - odc. 45; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:14 Warto tam być
18:16 TurboPodlasie - odc. 82; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Obiektyw Główny
18:50 Sport
18:56 Prognoza pogody
19:01 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
19:11 Pilna sprawa - odc. 66; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:18 spot społeczny - Zgoda na życie - Herbatka; Bez ograniczeń wiekowych
19:19 Tomasz Zacharewicz przedstawia - odc. 9 Schronisko dla bezdomnych w Pępicach; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:34 Saga rodów - Ród Maklakiewiczów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:53 Znane i nieznane - Tajemnice Pałacu Branickich; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:19 Astronarium - (25) - "Układy planetarne"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:42 Bez kantów; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:08 Przystanek Kultura; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:19 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Obiektyw Wieczorny
21:50 Sport
21:50 Prognoza pogody
21:55 Warto tam być
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Obrona Lwowa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Legendy regionalne - Niekończąca się historia cz. 2; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Relacje - odc. 124; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:50 Kultowe rozmowy - odc. 137 Maria Krzysztof Byrski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Obrona Lwowa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Jeden drugiego brzemiona noście; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Turystyczna jazda - odc. 57 Wisła Lato 2016; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Ojciec Chmura od aniołów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Kreatywni odc. 20; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 732; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Carl Loewe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Seniorada - odc. 45; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5.00  Disco Gramy
6.00  Nowy dzień z Polsat News
8.00  Trudne sprawy
9.00  Malanowski i Partnerzy
10.00  Dzień, który zmienił moje życie
11.00  Dlaczego ja?
12.00  Pielęgniarki
13.00  Trudne sprawy
13.55  Dwoje we troje
14.00  Pierwsza miłość
14.45  Dlaczego ja?
15.50  Wydarzenia, Pogoda
16.15  Interwencja
16.30  Na ratunek 112
17.00  Gliniarze
18.00  Pierwsza miłość
18.50  Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30  Świat według Kiepskich
20.05  Nasz Nowy Dom
21.10  Przyjaciółki
22.10  Zdrady
23.20  Conan Barbarzyńca -  film  fantasy, USA, 2011
1.45 Tajemnice losu

TVN
5.35  Uwaga! - program interwencyjny
6.05  Mango - Telezakupy
7.10  Wiem, co jem i wiem, co kupuję - program lifestylowy
7.50  Doradca smaku
8.00  Dzień Dobry TVN -  magazyn
10.55  Kuchenne rewolucje
12.00  Szkoła - serial
13.00  Szpital - program obyczajowy
14.00  Ukryta prawda - program obyczajowy
15.00  Rozmowy w toku - talk show
16.00  Szkoła - serial
17.00  Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00  Szpital - program obyczajowy
19.00  Fakty, Sport, Pogoda
19.50  Uwaga! - program interwencyjny
20.10  Doradca smaku
20.15  Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.55  Singielka - serial
21.30  Kuchenne rewolucje
22.30  Olimp w ogniu - film sensacyjny, USA 2013
1.00  Superwizjer - magazyn reporterów
1.35  Ugotowani
2.35  Uwaga! - program interwencyjny
3.00  Klub Magii

TV 4
6.00  Nie igraj z aniołem
7.00 Co nowego u Scooby'ego?
7.30  Kacze opowieści
7.55  Co nowego u Scooby'ego?
8.25  Kacze opowieści
8.55  Nieśmiertelny
10.00  Dom nie do poznania
11.00  Detektywi w akcji
12.00  Detektywi w akcji
13.00  Policjantki i Policjanci
14.00  STOP Drogówka
15.00  Dom nie do poznania
16.00  Po prostu Maria
17.00  Droga do szczęścia
18.00  Detektywi w akcji
19.00  Policjantki i Policjanci
20.00  Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
21.00  VI Batalion - dramat wojenny, Australia, USA, 2005
23.55  Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
0.55  Zabójcza gra - thriller, USA, 2010
3.00  Disco Polo Life
4.00  Top 10 lista przebojów
5.00  Top 10 lista przebojów

TVN 7
5.15  Ukryta prawda - program obyczajowy
6.15  Szpital - program obyczajowy
7.15  Sąd rodzinny - program sądowy
8.15  Zagubieni - serial
9.15  Gotowe na wszystko - serial
10.15  Mango Telezakupy
11.55  Ukryta prawda - program obyczajowy
12.55  Sąd rodzinny - program sądowy
13.55  Szpital - program obyczajowy
14.55  Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.55  Zagubieni - serial
16.55  Gotowe na wszystko - serial
17.55  Zaklinaczka duchów - serial
19.00  Ukryta prawda - program obyczajowy
20.00  Dziadek z przypadku - serial
21.00  Ostrza chwały - komedia, USA 2007
23.05  Kowboje i obcy - western, USA 2011
1.30  Czarna lista - serial sensacyjny  USA
2.35  Klub Magii
4.45  Druga strona medalu - talk show
5.10  Koniec programu

TV Puls
6.00 Gwiazdy Polskiego Kabaretu 2003  
7.00 Gwiazdy lombardu - reality TV
8.00 Gliniarz i prokurator - serial
10.00 Napisała: Morderstwo - serial
11.00 Moje serce bije dla Loli - telenowela
12.00 Sila: odnaleźć przeznaczenie - serial  
14.00 Dziesięć przykazań - serial
15.00 Gwiazdy lombardu - reality TV
15.30 13 Posterunek 2 - serial
17.00 Gwiazdy Polskiego Kabaretu 2003
18.00 Gwiazdy lombardu - reality TV
20.00 American Pie: Wesele - komedia, USA 2003
22.00 Bucky Larson: Urodzony gwiazdor - komedia, USA 2011
0.00 Oczy zła - horror, USA 2014
2.00 JRG w akcji
2.30 Dyżur
3.00 Na jedwabnym szlaku
3.25 Na jedwabnym szlaku
3.50 Taki jest świat
4.25 Na jedwabnym szlaku
4.45 Z archiwum policji
5.10 Menu na miarę
5.35 Z archiwum policji

TV 6
6.00 Na patrolu
6.30 Na patrolu
7.00 Nieśmiertelny
8.00 Strażnik Teksasu
9.00 Galileo
10.00 Cesar Milan: Przywódca stada
11.00 Customy Danny'ego
11.30 Customy Danny'ego
12.00 Miodowe lata  
12.50 Miodowe lata
13.45 Rodzina zastępcza
14.45 Dekoratornia
15.15 Czarodziejki
16.15 Strażnik Teksasu
17.15 Hawaje 5 - 0
18.15 Całkiem nowe lata miodowe
18.50 Całkiem nowe lata miodowe  
19.25 Całkiem nowe lata miodowe
20.00 Galileo  
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
22.00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
23.00 Grudge 3: Powrót klątwy - horror, USA, Japonia, 2009
0.55 Customy Danny'ego
1.25 Customy Danny'ego
1.55 STOP Drogówka
3.00 Top 10 lista przebojów
4.00 Disco Polo Life
5.00 Disco Polo Life

TV Polonia
06:10 Ojciec Mateusz - odc. 95 (seria VII, odc. 13) - Ikona -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Studio Wschód - Mała Polska na Syberii; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 10 - W Górach Stołowych; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (123) Bitwa pod Ossowem; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1488 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1238 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Egzamin z życia - odc. 95; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Ukryte skarby - Jan z Czerniny i Biała Dama; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Jak to działa - odc. 122 - Ciekawostki o wodzie -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Galeria - odc. 106; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 10 - W Górach Stołowych; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (124) Leonid Breżniew; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (138) Hel; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Naszaarmia.pl - odc. 238; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Zapomniani; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1488 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Odkrywanie Jury; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pies, kot i .. - Zagroda; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Komisarz Alex - odc. 72 (seria VI, odc. 7) - Mężczyzna, który patrzy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:05 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (70); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Warto rozmawiać; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Polska z Miodkiem - (138) Hel; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 106; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 10 - W Górach Stołowych; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Bąblandia - Dzięcioł odc. 6; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pies, kot i .. - Zagroda; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 72 (seria VI, odc. 7) - Mężczyzna, który patrzy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /48/ - "Bananowy song" - Vox; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Krótka historia - (124) Leonid Breżniew; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1488 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polska z Miodkiem - (138) Hel; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:13 Zapiski Łazęgi - Wokół Krągu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Saga rodów - Saga Lwowska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - Zamość i Poznań - reportaż 9; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:15 Opowieści Biblijne - Stary Testament - Józef w Egipcie, odc. 3 (Joseph in Egypt); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Peg + kot - Peg ma problem dziś z kosmobolem, odc. 62 (The T - Ball Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Agi Bagi - Zgubione jajo, odc. 8; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 3 - Wyspa niezgody (ep. 3 - Lille de la discorde); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i ogromne motyle, odc. 11 (Postman Pat and the big butterflies); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Tree Fu Tom - Jak na skrzydłach, odc. 10 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Mały Miś s. IV - Mały miś mówi sam do siebie, odc. 58 (Little bear talks to himself); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Zgubne skutki próżności, odc. 165 (A Loss of Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Strażak Sam, seria 8 - Król gór, odc. 19 (King Of The Mountain); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Strażak Sam, seria 8 - Ach te widoki, odc. 20 (Lighthouse Lock Out); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Miś Uszatek - Stary zegar, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Próba orkiestry, odc. 19 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Masza i niedźwiedź - Pasiasty Przyjaciel, odc. 20 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Przygody Bolka i Lolka - Morska wyprawa, odc. 50; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Domisie - Poszukiwacze; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 O czym one mówią - odc. 105; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 1 Białowieski Park Narodowy; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Noksu - Sprzątanie i sortowanie, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Noksu - Zaginione domki, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Peg + kot - Peg ma problem dziś z kosmobolem, odc. 62 (The T - Ball Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Agi Bagi - Zgubione jajo, odc. 8; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 3 - Wyspa niezgody (ep. 3 - Lille de la discorde); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i ogromne motyle, odc. 11 (Postman Pat and the big butterflies); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tree Fu Tom - Jak na skrzydłach, odc. 10 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria III - Sposób na zaklęcie, odc. 13 (Magical Mystery Cure); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Smerfy - Pan Smerf, odc. 106 (The Master Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Strażak Sam, seria 8 - Król gór, odc. 19 (King Of The Mountain); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Strażak Sam, seria 8 - Ach te widoki, odc. 20 (Lighthouse Lock Out); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Miś Uszatek - Stary zegar, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Próba orkiestry, odc. 19 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Pasiasty Przyjaciel, odc. 20 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek zamieszkali u dwóch pięknych panienek, odc. 26 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek uczesali rusałkę, odc. 32 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Pirate Tom, odc. 13; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Andy i dinozaury - Tyranozaur Rex i ryk, odc. 19 (T - Rex and Roar); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Świnka Peppa, seria III - Straż pożarna, odc. 13 (The Fire Engine); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Jedyneczka - Kraina cytrusów; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 2 Poleski Park Narodowy; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Noksu - Podarty żagiel, odc. 7 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Noksu - Czekaj na swoją kolej, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - Domy i domki; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Transformers: Robots in Disguise - Pilot - część 2, odc. 2 (Pilot Part 2); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 105; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem z autobusem, odc. 63 (The Bus Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Agi Bagi - Susza i powódź, odc. 9; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 4 - Ja zazdrosny...?! (ep. 4 - Moi jaloux...?!); serial animowany kraj prod.Polska, Francja (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i latające talerze, odc. 12 (Postman Pat and the flying saucers); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Czerwony kryształ, odc. 11 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria IV - Księżniczka Twilight Sparkle - część 1, odc. 1 (Princess Twilight Sparkle - Part 1); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Powrót Błękitnookiego, odc. 107 (Blue Eye Returns); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 8 - Babski wieczór, odc. 22 (Girls’ Night In); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 8 - Fajerwerki w ogniu, odc. 23 (Wheel Of Fire); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Miś Uszatek - Kąpiel, odc. 14; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Oddychać, nie oddychać!, odc. 22 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Masza i niedźwiedź - Podrzutek, odc. 23 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Luźny Joe gubi rytm II, odc. 32 (Cool Joe Loses His Groove Pt II); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Transformers: Robots in Disguise - Ćwiczenie na zaufanie, odc. 3 (Trust Exercises); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Była sobie Ziemia - Źródła energii, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:45 Moda na rodzinę - odc. 25 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Podróże z historią - odc. 18 Radek wstępuje do zakonu -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 73 Optyka -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2672 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2673 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 135 "Zawsze z rodziną" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 136 "Życie jest ciężkie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ojciec Mateusz - odc. 106 (seria VIII odc. 11) - Sztuka dojrzewania -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Klan - odc. 2674 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2675 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 M jak miłość - odc. 1246 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 M jak miłość - odc. 1247 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dekorady - Dekorady - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Cztery kąty, anioł piąty - Cztery kąty, anioł piąty (Nowa Huta); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 56 (seria V, odc. 4) - Amerykańska baza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 57 (seria V, odc. 5) - Człowiek z Rio -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - Mołdawia winem płynąca (16) -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - Człowiek i natura (17) -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 107 (seria VIII odc. 12) - Czarna wdowa -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 137 "Płoną góry, płoną lasy" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 138 "Nowocześni dziadkowie" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (84) Męska rzecz -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Rodzinka.pl - odc. 189 "Domowe zapętlenie" sezon 9 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Rodzinka.pl - odc. 190 "Aukcja marzeń" sezon 9 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Zagadka Hotelu Grand - odc. 8 (Gran Hotel, ep. 8) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Hiszpania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Rodzinka.pl - odc. 75 "Przelotne miłostki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rodzinka.pl - odc. 76 "Nowoczesna rodzinka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Jutro idziemy do kina -  txt. str. 777; film fabularny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Razem; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pasja ekstremalna - odc. 9  22'; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:47 Zakończenie programu

TVP Historia
06:20 Był taki dzień - 3 listopada odc. 397; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Telewizyjny Kurier Białostocki - 16.10.1969; Dla małoletnich od lat 7
06:50 Dzika Polska - Maworek pomarszczony; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Ocalony świat - odc. 10 Tajemniczy nocni łowcy -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Ośmiornica - s. 6 odc. 3/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Flesz historii - odc. 310; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Mongolia, 1958 (48) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niedokończona historia; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Było sobie miasteczko -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Na granicy - Bez komentarza - Otwarcie cmentarza Orląt Lwowskich; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Bez komentarza - Otwarcie Cmentarza Orląt cz. 2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Codzienny PRL- Znak zapytania; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
12:50 Amerykańska broń - odc. 5 Na frontach I Wojny Światowej (The Weapons of World War I); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Sensacje XX wieku - Tajemniczy zamek; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Encyklopedia II wojny światowej - Jeńcy cz 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:25 Życie po radziecku - odc. 1/8 Piękno po radziecku (Piękno po radziecku) kraj prod.Białoruś (2009); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Życie po radziecku - odc. 2/8 Szczęście po radziecku (Szczęście po radziecku) kraj prod.Białoruś (2009); Dla małoletnich od lat 12
16:40 Skradziona nadzieja  55'; film dokumentalny; reż.:Leszek Baron; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 205 (s. III, odc. 78) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 205) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Sensacje XX wieku - Decydujący cios -  txt. str. 777; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:25 Opowieść o Indiach - Początki (The story of India)  54'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Czas honoru - odc. 49 "Wyprawa do Rzeszy" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Spór o historię - Czarna legenda Narodowych Sił Zbrojnych; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Prywatne śledztwa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Prywatne śledztwa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rzeczpospolita partyzancka - Wierna pieśń; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Burza we Lwowie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 205 (s. III, odc. 78) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 205) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Czas honoru - odc. 49 "Wyprawa do Rzeszy" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Ośmiornica - s. 6 odc. 3/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:28 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:30 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:25 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
01:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:45 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
02:40 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
03:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:10 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:30 Puls Polski; magazyn
03:50 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
04:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:55 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:30 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:00 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Tymon Tymański; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Śmierć: opowieść o życiu - Życie po śmierci (Life After Death); serial dokumentalny kraj prod.Norwegia (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Doskonałe popołudnie -  txt. str. 777  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2005); reż.:Przemysław Wojcieszek; wyk.:Michał Czernecki, Magdalena Popławska, Gosia Dobrowolska, Jerzy Stuhr, Dorota Kamińska, Sławomir Orzechowski, Krzysztof Czeczot; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:30 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 12 Państwo w państwie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wróżby kumaka (Unkenrufe) -  txt. str. 777  94'; dramat kraj prod.Polska, Niemcy (2005); reż.:Robert Gliński; wyk.:Krystyna Janda, Matthias Habich, Dorothea Walda, Bhasker Patel, Udo Samel, Marek Kondrat, Mareike Carrriere, Joachim Krol, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Sposób bycia; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:20 Chuligan Literacki (28); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Warszawa -  txt. str. 777  104'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2003); reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, Dominika Ostałowska, Lech Mackiewicz, Agnieszka Grochowska, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Bujakiewicz, Bartosz Żukowski, Witold Wieliński, Sławomir Grzymkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Wspominamy Krzysztofa Ptaka - Mój Nikifor -  txt. str. 777  95'; dramat kraj prod.Polska (2004); reż.:Krzysztof Krauze; wyk.:Krystyna Feldman, Roman Gancarczyk, Jerzy Gudejko, Jowita Miondlikowska, Lucyna Malec, Katarzyna Paczyńska, Karolina Paczyńska, Magda Celówna, Ewa Wencel; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Teraz animacje! - Słonioga (L'araignlphant); film animowany kraj prod.Francja (1968); Dla małoletnich od lat 12
20:00 Pegaz - /23/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:00 Panorama kina światowego - Dziewczynka w trampkach (Wadjda)  92'; dramat kraj prod.Niemcy, ARABIA SAUDYJSKA (2012); reż.:Haifaa Al-Mansour; wyk.:Waad Mohammed, Reem Abdullah, Abdullrahman Al Gohani,  Ahd; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Dezerterzy - Małgorzata Halber; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Lena i ja; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Równanie; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Wstęp do filmu - Rasputin: szalony zakonnik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Horrory Hammera - Rasputin: szalony zakonnik (Rasputin: The Mad Monk)  87'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1966); reż.:Don Sharp; wyk.:Christopher Lee, Barbara Shelley, Richard Pasco, Francis Matthews, Suzan Farmer; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kino nocne - Kobiety w kwiecie wieku (Women, mid - way)  60'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Stephan Moszkowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Dezerterzy - Małgorzata Halber; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Panorama kina światowego - Dziewczynka w trampkach (Wadjda)  92'; dramat kraj prod.Niemcy, ARABIA SAUDYJSKA (2012); reż.:Haifaa Al-Mansour; wyk.:Waad Mohammed, Reem Abdullah, Abdullrahman Al Gohani,  Ahd; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (63); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Tylko jeden skecz - "Porodówka" - Kabaret Ani Mru Mru /2/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Familiada - odc. 2259; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (86) Znachor -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Okrasa łamie przepisy - Ryby z Zalewu Wiślanego -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Jeden z dziesięciu - odc. 15/91; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (23) - ZOO; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Śpiewające fortepiany - (60); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /101/ - "Ucieczka z tropiku" - Marek Biliński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /99/ - "A ja wolę moją mamę" - Majka Jeżowska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Żarty i Bardy - (5); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - kulisy - (7); felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:15 Życie to Kabaret - Z Grabowskim po kraju (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Życie to Kabaret - Z Grabowskim po kraju (2) -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Familiada - odc. 2259; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Otwarcie(1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Wielka Emigracja (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Pożegnania i Powroty (3); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Potrawy z suszonych owoców -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (87) Bieda -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 4); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Rodzina Trendych - M jak Mamuśka (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Dubidu - odc. 11; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (26) - Mongolia; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Kierunek Kabaret - To już stand - up czy jeszcze nie stand - up? /9/; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Sonda 2 - (37) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015 - (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015 - (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2014 - Folkowo & kabaretowo! (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Rozrywka Retro - 14. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław '93. Warsztat - Koncert Gala (2); Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:55 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Alternatywy 4 - odc. 3/9 - Pierwsza noc -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 29 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 29) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 M jak miłość - odc. 416; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Ranczo - odc. 125 (seria X, odc. 8) - Polityczny zombie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 20 (Ojciec Mateusz II odc. 7) - Ukąszenie węża -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 21 (Ojciec Mateusz II odc. 8) - Koncert -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 358 Przebudzenie; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rodzinka.pl - odc. 89 "Wiecznie młodzi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Ranczo - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Potęga immunitetu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Rodzinka.pl - odc. 90 "To miłość" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 22 (Ojciec Mateusz II odc. 9) - Mag -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 30 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 30) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 81 (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 82 (seria VII, odc. 4) - Tchnienie antyklerykalizmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 23 (Ojciec Mateusz II odc. 10) - Poza grą -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Na dobre i na złe - odc. 650 - Różnica zdań -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 1920. Wojna i miłość - odc. 9/13 - Do broni -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 1920. Wojna i miłość - odc. 10/13 - Zniewolenie -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Alternatywy 4 - odc. 3/9 - Pierwsza noc -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 M jak miłość - odc. 416; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 ( set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (7) T. Babos - S. Zhang (Turniej WTA: Zhuhai: (7): T. Babos - S. Zhang) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 (set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (8): S. Stosur - C. Garcia (Turniej WTA: Zhuhai: (8): S. Stosur - C. Garcia) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 ( set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (9): E. Svitolina - E. Vesnina (Turniej WTA: Zhuhai: (9): E. Svitolina - E. Vesnina) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Łyżwiarstwo figurowe - GP Kanada - program dowolny par sportowych; STEREO, 16:9
15:05 Piłka nożna - Barca TV - FC Barcelona - Granada CF; STEREO, 16:9
16:20 Piłka nożna - Barca TV - FC Barcelona - Granada CF; STEREO, 16:9
17:45 Piłka nożna - Barca TV; STEREO, 16:9
18:20 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Piłka nożna - Liga Europejska: faza grupowa (7): RSC Anderlecht - 1. FSV Mainz 05; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Piłka nożna - Liga Europejska: faza grupowa (7): RSC Anderlecht - 1. FSV Mainz 05; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Piłka nożna - Liga Europejska: faza grupowa (8): FC Schalke 04 - FC Krasnodar; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Piłka nożna - Liga Europejska: faza grupowa (8): FC Schalke 04 - FC Krasnodar; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Mój najcenniejszy medal - Mariusz Czerkawski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:30 Magazyn hokejowy NHL (Magazyn hokejowy NHL) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
24:00 Hokej na lodzie - NHL: Washington Capitals - Winnipeg Jets; STEREO, 16:9, Na żywo
02:45 Zakończenie dnia

Polsat Romans
6:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1674
6:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1675
7:30 Nasz nowy dom Odcinek: 14
8:30 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 25 Sezon: 2
9:30 Dom nie do poznania Odcinek: 186
10:25 Hotel 52 Odcinek: 32 Sezon: 3
11:25 Gotowe na wszystko Odcinek: 67 Sezon: 3
12:20 Przyjaciółki Odcinek: 8
13:20 To nie koniec świata! Odcinek: 24 Sezon: 2
14:20 Nasz nowy dom Odcinek: 20
15:20 Dom nie do poznania Odcinek: 187
16:15 Linia życia Odcinek: 8
16:40 Hotel 52 Odcinek: 33 Sezon: 3
17:40 Gotowe na wszystko Odcinek: 68 Sezon: 3
18:40 Przyjaciółki Odcinek: 9
19:40 Pierwsza miłość Odcinek: 2296
20:25 Słowo na R Odcinek: 23
21:00 Lawstorant
23:20 Tajemnica Westerplatte
1:50 Przyjaciółki Odcinek: 9
2:50 To nie koniec świata! Odcinek: 24 Sezon: 2
3:50 Zdrady Odcinek: 62
4:45 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 25 Sezon: 2
5:45 Zza kamery... Odcinek: 92

Polsat 2
6:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 24
7:00 Pielęgniarki Odcinek: 158
8:00 Awantura o kasę Odcinek: 190
9:00 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 45
9:55 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 9
10:25 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 10
10:55 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 11
11:25 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 12
12:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 28
12:30 Daleko od noszy Odcinek: 38
13:00 Daleko od noszy Odcinek: 39
13:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 437
14:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 438
14:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 439
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 167
16:00 Miodowe lata Odcinek: 4
16:30 Miodowe lata Odcinek: 5
17:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 792
18:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 793
18:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 794
19:05 Słoiki Odcinek: 19
20:05 Wydarzenia
20:40 Trudne sprawy Odcinek: 370
21:40 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 58
22:50 Świat według Kiepskich Odcinek: 202
23:25 Rodzina zastępcza Odcinek: 103
23:55 Daleko od noszy Odcinek: 160
0:25 Dlaczego ja? Odcinek: 311
1:25 Pielęgniarki Odcinek: 158
2:30 Wydarzenia
3:00 Interwencja
3:15 Pierwsza miłość Odcinek: 2357
4:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 437
4:35 Z tyłu sceny Odcinek: 52
5:05 Przez żołądek do serca Odcinek: 27
5:30 Skarby III Rzeszy Odcinek: 11

Polonia 1
6:05 Generał Daimos Odcinek: 38
6:25 Prawo do narodzin Odcinek: 81
6:50 Stellina Odcinek: 136
7:35 Shoper TV
8:35 Telezakupy
9:35 Śniadanie z wróżbami
10:35 Telezakupy
14:05 Zagadkowa wyspa
15:05 Telezakupy
15:55 Magiczna TV
16:35 Klejnot TV
20:50 Czynnik PSI Odcinek: 13
21:55 Nieźle kliknięci bez filtra
22:30 Różowa noc

TTV
5.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska
6.15 Express
6.35 DeFacto  
7.05 Ukryta prawda
8.05 Usterka
9.05 Idealna niania
9.50 Damy i wieśniaczki. Ukraina
10.55 Sąd rodzinny
11.50 Sędzia Anna Maria Wesołowska  
12.45 Kartoteka  
13.45 Cała prawda o jedzeniu  
14.15 DeFacto  
14.45 Moje wielkie cygańskie wesele  
15.45 Express - informacje
16.05 Uwaga!  
16.25 Detektywi. Na zlecenie
17.10 Usterka
17.45 Express - informacje
18.00 Remont w stylu Boston  
19.00 Pierwszy raz za granicą...
19.45 Express - informacje
20.00 DeFacto
20.35 Najgroźniejsze miejsca do życia - serial  
21.45 Express - informacje  
22.00 Damy i wieśniaczki. PL
23.00 Wojny magazynowe
23.55 Betlejewski. Prowokacje
0.25 Piekielna autostrada - serial
1.25 Testerzy
1.55 Blisko ludzi
2.25 Blisko ludzi
2.55 Uwaga! po Uwadze
3.55 Ukryta prawda

MTV Polska
6:00 Licealne ciąże Odcinek: 14 Sezon: 2
6:55 Nastoletnie matki Odcinek: 8 Sezon: 4
7:50 Catfish Odcinek: 5 Sezon: 5
8:45 The Hills Odcinek: 8
9:15 Nastoletnie matki 2 Odcinek: 23 Sezon: 5
10:00 Nastoletnie matki 2 Odcinek: 24 Sezon: 5
11:00 Nastoletnie matki 2 Odcinek: 25 Sezon: 5
11:55 Nastoletnie matki 2 Odcinek: 5 Sezon: 5
12:50 Nastoletnie matki 2 Odcinek: 6 Sezon: 5
13:45 Nastoletnie matki 2 Odcinek: 8 Sezon: 5
14:45 Brothers Green: EATS! Odcinek: 8 Sezon: 2
15:05 Catfish Odcinek: 5 Sezon: 3
16:00 Licealne ciąże Odcinek: 7 Sezon: 4
17:00 Nastoletnie matki OG Odcinek: 18 Sezon: 5
17:55 A-Z of the EMA
19:00 Catfish Odcinek: 17 Sezon: 5
20:00 Brothers Green: EATS! Odcinek: 19 Sezon: 2
20:30 EMA Nominees 2016
21:05 Niemożliwe PL Odcinek: 8
21:35 Niemożliwe! Odcinek: 30 Sezon: 6
22:10 Ekipa z Warszawy Odcinek: 6 Sezon: 4
23:10 Warsaw Shore Summer Camp Odcinek: 9
0:15 Warsaw Shore Summer Camp Odcinek: 10
1:15 Ekipa z Newcastle Odcinek: 3 Sezon: 9
2:10 Niemożliwe! Odcinek: 20 Sezon: 2
2:35 Night Videos

Canal +
6:00 Nie przegap
6:10 Łapu-Capu
6:15 Bohater roku
8:15 W tonacji+
9:05 Śmieć
11:00 Nie przegap
11:10 Łapu-Capu Extra
11:40 Randka z królową
13:15 Kebab i Horoskop
14:25 Aktualności Filmowe+
14:55 Daft Punk bez masek
16:00 Męska jaskinia
17:35 X-Men Geneza - Wolverine
19:20 Nie przegap
19:30 Łapu-Capu
19:35 Zaczarowane królestwo zwierząt
21:00 Upadek królestwa Odcinek: 9
21:50 Upadek królestwa Odcinek: 10
22:40 Listopadowy człowiek
0:25 Chłopaki do wzięcia
1:55 Zwolnieni z życia
3:25 Toast
3:50 Czarne stopy
5:30 Pierwsze

HBO
6:00 Nieoficjalna historia Melrose Place
7:30 8 części prawdy
9:00 Tam i z powrotem
10:40 Zwierzogród
12:30 Paryska dziwka i książę
13:55 Gęsia skórka
15:35 Guru miłości
17:05 Kometa
18:40 Po prosto być
20:10 Gwiezdne wrota: arka prawdy
21:55 To właśnie seks
23:30 Morze Czarne
1:25 Alex i Eve
2:55 Świat Dzikiego Zachodu
4:25 Miasteczko Cut Bank

Planete +
6:45 Dokoła Wojtek Polska Odcinek: 5
7:20 Dokoła Wojtek Polska Odcinek: 6
8:00 Potyczki naukowców Odcinek: 7
8:30 Potyczki naukowców Odcinek: 8
9:00 Lifetramp - życie na próbę Odcinek: 2 Sezon: 2
9:30 Głębiej. 330 metrów pod wodą
10:30 Spacer po dnie oceanu
11:25 Express Planete+ Odcinek: 3
11:40 Babouchka. Katamaranem przez biegun
12:45 Himalajska gorączka złota
13:50 Ushuaia, czyli wędrówki po świecie Odcinek: 5 Sezon: 2
14:20 Ushuaia, czyli wędrówki po świecie Odcinek: 6 Sezon: 2
14:55 Ushuaia, czyli wędrówki po świecie Odcinek: 7 Sezon: 2
15:25 Ushuaia, czyli wędrówki po świecie Odcinek: 8 Sezon: 2
16:00 SCIENCE™ - nauka dla każdego Odcinek: 5
17:00 Ekstremalni do bólu Odcinek: 17 Sezon: 2
17:30 Ekstremalni do bólu Odcinek: 18 Sezon: 2
18:00 Świat z góry Odcinek: 3 Sezon: 6
18:30 Świat z góry Odcinek: 4 Sezon: 6
19:00 Świat z góry Odcinek: 5 Sezon: 6
19:30 Świat z góry Odcinek: 6 Sezon: 6
20:00 Świat z góry Odcinek: 7 Sezon: 6
20:30 Naturalnie Polska Odcinek: 4 Sezon: 2
21:05 Buchenwald - prawda a mit
22:00 Opowieści z wielkiej wojny
23:00 Stalin kontra Trocki - wojna światów
0:00 Dynastia Romanowów - wielkość i upadek
1:00 Powrót czarnej śmierci
1:55 Historia Statuy Wolności
2:55 Duje - wiatr halny
3:10 Jesień w Tatrach

Tele 5
5:40 Disco Bandżo Mix
6:40 Shoper TV
7:30 Telezakupy
11:30 Zagadkowa wyspa
13:15 Telezakupy
13:45 Klejnot TV
15:30 Telezakupy
15:40 Nieźle kliknięci
16:15 Ucieczka w kosmos Odcinek: 11 Sezon: 3
17:10 Szczęśliwa karta Odcinek: 4 Sezon: 2
18:10 Nieźle kliknięci
18:25 Na osi
19:00 Ucieczka w kosmos Odcinek: 12 Sezon: 3
20:00 Panika na Rock Island
21:50 Wojna z mafią Odcinek: 15 Sezon: 4
23:05 Seks w podróży
0:50 10 Extra Mocnych
1:10 Telezakupy
4:10 Nocny patrol

TV Toya
11:00 Pogoda dla Łodzi
11:02 TOYA Traffic
11:05 Łodzianie z importu
11:50 Hity z pilota
12:00 Pogoda dla Łodzi
12:05 Punkt widzenia
12:15 Toya lajf
12:45 Łódź z lotu ptaka
12:50 Cztery łapy
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:02 TOYA Traffic
13:05 Konfrontacje
13:45 Bliżej regionu
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Piłka meczowa
14:50 Koniunktura
15:00 Pogoda dla Łodzi
15:02 TOYA Traffic
15:05 Tak jak w kinie
15:45 Nowa Klasyka Europy
15:55 Łódź z lotu ptaka
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:02 TOYA Traffic
16:05 Bliżej regionu
16:15 Wydarzenia flesz
16:20 Łódź rewitalizacja
16:25 Zdarzyło się w Łodzi
16:30 Punkt widzenia
16:40 Sport, sport, sport
16:50 Migawka
16:55 Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi - twój partner w biznesie
17:00 Prosto z miasta
17:15 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia
17:50 Dekoder
18:05 EC1 - centrum energii
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Zdarzyło się w Łodzi
18:25 Sport flesz
18:30 Co jest grane w Łodzi?
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Motomagazyn
19:30 Sport flesz
19:35 Pressufka
19:50 Zdarzyło się w Łodzi
19:55 Nowa Klasyka Europy
20:05 Łódź z lotu ptaka
20:15 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia
20:50 Zdarzyło się w Łodzi
20:55 Podsłuchane w tramwaju
21:00 Sport, sport, sport
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Prześwietlenie
21:50 Bliżej regionu
22:05 Sport, sport, sport
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 Prosto z miasta
22:30 Sport flesz
22:35 Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi - twój partner w biznesie
22:45 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia sport
23:10 Punkt widzenia
23:20 Zdarzyło się w Łodzi
23:25 Co jest grane w Łodzi?

NTL Radomsko
05:30 Lista Śląskich Szlagierów
06:00 Professions
06:30 Motofarmer
07:00 Tajemnice Przyrody
07:30 Rozmowa Dnia
07:45 Kurier
08:00 Emisja powtórkowa
12:00 Lista Śląskich Szlagierów
12:30 Telesprzedaż
15:30 Emisja powtórkowa
17:30 Lista Śląskich Szlagierów
18:00 W świecie pasji
18:15 Program Radia Strefa FM
18:30 Kurier
18:45 Maja w ogrodzie
19:15 Oczami Twórcy
19:30 Kurier
19:45 Sport i Pogoda
20:00 Rozmowa Dnia
20:15 Reportaż
20:30 Kurier
20:45 Bilans
21:00 Emisja powtórkowa
24:00 Zakończenie programu

WTK
6:00 Puls dnia - serwis informacyjny
6:20 Serwis komunikacyjny
6:25 Magazyn specjalny
6:30 Otwarta antena
6:50 Masz prawo
6:55 Poranek WTK
7:10 Serwis komunikacyjny
7:15 Pogoda
7:20 Serwis komunikacyjny
7:25 Qulturalny Poznań
7:30 Poznań minuta po minucie
7:40 Sport
7:55 Magazyn specjalny
8:00 Poranne powitanie
8:10 Serwis komunikacyjny
8:15 Pogoda
8:20 Serwis komunikacyjny
8:25 Qulturalny Poznań
8:30 Poznań minuta po minucie
8:40 Sport
9:00 Poznań minuta po minucie
9:10 Serwis komunikacyjny
9:15 Pogoda
9:20 Serwis komunikacyjny
9:25 Qulturalny Poznań
9:30 Serwis komunikacyjny
9:35 Pogoda
9:40 Sport
9:50 Poznań minuta po minucie
10:00 Puls dnia - serwis informacyjny
10:20 Gość wieczoru WTK
10:30 Serwis komunikacyjny
10:35 Pogoda
10:40 Otwarta antena
11:00 Puls dnia - serwis informacyjny
11:20 Połykacze książek
11:35 Serwis komunikacyjny
11:40 Gość wieczoru WTK
11:50 Pogoda
11:55 Qulturalny Poznań
12:00 Puls dnia - serwis informacyjny
12:20 Arcydzieła, arcymyśli
13:20 Sport
13:30 Serwis komunikacyjny
13:35 Kurier Pilski
14:00 Serwis komunikacyjny
14:05 Pogoda
14:10 Serwis komunikacyjny
14:15 TeleGniezno
14:30 Masz prawo
14:35 Serwis komunikacyjny
14:40 Sport
14:50 Serwis komunikacyjny
14:55 Qulturalny Poznań
15:00 Pogoda
15:05 Serwis komunikacyjny
15:10 Gość wieczoru WTK
15:20 Serwis komunikacyjny
15:25 Pogoda
15:30 Gość wieczoru WTK
15:40 Serwis komunikacyjny
15:45 Gość wieczoru WTK
15:55 Qulturalny Poznań
16:00 Pogoda
16:05 Serwis komunikacyjny
16:10 Otwarta antena
16:30 Serwis komunikacyjny
16:35 Pogoda
16:40 Sport
16:50 Pogoda
16:55 Wieczór WTK
17:05 Serwis komunikacyjny
17:10 Qulturalny Poznań
17:15 Pogoda
17:20 Qulturalny Poznań
17:25 Serwis komunikacyjny
17:30 Puls dnia - serwis informacyjny
17:35 Sport
17:40 Qulturalny Poznań
17:45 Serwis komunikacyjny
17:50 Pogoda
17:55 Sport
18:00 Puls dnia - serwis informacyjny
18:20 Gość wieczoru WTK
18:30 Puls dnia - serwis informacyjny
18:35 Serwis komunikacyjny
18:40 Gość wieczoru WTK
18:50 Pogoda
18:55 Serwis komunikacyjny
19:00 Puls dnia - serwis informacyjny
19:15 Sport
19:20 Na żywo z Poznania
19:30 Puls dnia - serwis informacyjny
19:35 MMAgazyn
19:50 Gość wieczoru WTK
20:00 Puls dnia - serwis informacyjny
20:25 Pogoda
20:30 Puls dnia - serwis informacyjny
20:35 Otwarta antena
21:00 Puls dnia - serwis informacyjny
21:25 Pogoda
21:30 Puls dnia - serwis informacyjny
21:35 Serwis komunikacyjny
21:40 Sport
21:50 Pogoda
21:55 Qulturalny Poznań
22:00 Puls dnia - serwis informacyjny
22:20 Pogoda
22:25 Serwis komunikacyjny
22:30 Puls dnia - serwis informacyjny
22:35 Otwarta antena
22:55 Qulturalny Poznań
23:00 Puls dnia - serwis informacyjny
23:20 MMAgazyn
23:35 Serwis komunikacyjny
23:40 Sport
23:50 Pogoda
23:55 Qulturalny Poznań
0:00 Puls dnia - serwis informacyjny
0:25 Serwis komunikacyjny
0:30 Puls dnia - serwis informacyjny
0:35 Serwis komunikacyjny
0:40 Gość wieczoru WTK
0:50 Masz prawo
0:55 Qulturalny Poznań
1:00 Puls dnia - serwis informacyjny
1:15 Połykacze książek
1:30 Puls dnia - serwis informacyjny
1:35 Serwis komunikacyjny
1:40 Sport
1:50 Gość wieczoru WTK
2:00 Puls dnia - serwis informacyjny
2:20 Gość wieczoru WTK
2:30 Puls dnia - serwis informacyjny
2:35 Otwarta antena
2:55 Qulturalny Poznań
3:00 Puls dnia - serwis informacyjny
3:25 Pogoda
3:30 Puls dnia - serwis informacyjny
3:35 Serwis komunikacyjny
3:40 Gość wieczoru WTK
3:50 Pogoda
3:55 Qulturalny Poznań
4:00 Puls dnia - serwis informacyjny

TVS
5:35 Muzyczny poranek
6:35 Schlesien Journal
6:45 Przegląd prasy
7:00 Telezakupy
8:05 Bajkowa TVS
8:40 Muzyczny budzik
8:55 Mały koncert życzeń
9:55 Bajkowa TVS
10:40 Columbo
12:10 Skrzydła
12:45 Telezakupy
14:50 Przegląd prasy
15:00 Wypunktowani
15:35 Motour
16:10 Program kulinarny
16:40 Propozycje do szlagierowej listy
17:05 Cafe Silesia
17:40 Skrzydła
18:10 Propozycje do małej listy TVS
18:30 Bajkowa TVS
19:55 Propozycje do szlagierowej listy
20:20 Columbo
21:50 Skrzydła
22:20 Cafe Silesia
22:50 Columbo
0:20 Muzyczny wieczór
0:55 Emisja nocna

TV Trwam
6:00 Niespełniony plan
7:30 Dzień Zaduszny: tradycja chrześcijańska a pogańska
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Przygody Mobilków
9:00 W hołdzie zakonnikom na Kresach
9:15 Przypowieści Jezusa
9:25 Święty na każdy dzień
9:30 Kościół w potrzebie
10:00 Informacje dnia
10:15 Rozmowy niedokończone
11:25 Myśląc ojczyzna
11:35 Przyroda i ludzie
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Kaplica Pamięci
13:15 Święty na każdy dzień
13:20 Błogosławiona Juta. Kobieta średniowiecza
13:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
14:00 Niespełniony plan
15:35 Wakacje z Chopinem
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
16:35 Dobra wiara, dobre tricki
16:50 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"
16:55 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
17:00 Modlitwa w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu
19:30 Superksięga
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Głos Polski
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Joanna d'Arc
23:00 O funduszach Unii Europejskiej, czyli jak być skutecznym
23:45 Historia "Czerwonego Barona"
0:00 Modlitwa w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu
2:30 Superksięga
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Głos Polski
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Kaplica Pamięci
5:55 Święty na każdy dzień

TV Republika
7:00 Polska na dzień dobry
9:00 Telezakupy
10:00 Republika na żywo - wiadomości
10:05 Telezakupy
10:20 Republika na żywo - wiadomości
10:45 Telezakupy
11:00 Republika na żywo - wiadomości
12:00 Republika na żywo - wiadomości
12:05 Telezakupy
12:20 Republika na żywo - wiadomości
12:45 Telezakupy
13:00 Republika na żywo - wiadomości
13:05 Telezakupy
13:20 Republika na żywo - wiadomości
13:45 Telezakupy
14:00 Republika na żywo - wiadomości
14:05 Telezakupy
14:20 Republika na żywo - wiadomości
14:45 Telezakupy
15:00 Republika na żywo - wiadomości
15:05 Telezakupy
15:20 Republika na żywo - wiadomości
15:45 Telezakupy
16:00 Republika po południu
16:10 Telezakupy
16:45 Telezakupy
17:00 Republika po południu
17:47 Blogosfera
17:56 Wolne głosy
18:38 Podsumowanie polityczne dnia
19:00 Dzisiaj - serwis informacyjny
19:27 Sport w Republice
19:35 Prognoza pogody
19:42 Świat wieczorem
20:00 W punkt
20:22 Kulisy manipulacji - flesz
20:32 Bul głowy
21:10 Otwartym tekstem
22:10 Ekonomia raport
22:50 Suma dnia
23:26 Wolne głosy
0:12 Podsumowanie polityczne dnia
0:31 W punkt
0:55 Świat wieczorem
1:10 Bul głowy
1:48 Dzisiaj - serwis informacyjny
2:17 Sport w Republice
2:27 Prognoza pogody
2:37 Dokument w Republice
3:30 Otwartym tekstem
4:40 Suma dnia
5:16 Starcie cywilizacji
5:28 Suma dnia
5:57 Za siódmą górą
6:16 Literatura na trzeźwo

M6
6:00 M6 Music
6:20 Martine Odcinek: 10 Sezon: 1
6:35 Martine Odcinek: 11 Sezon: 1
6:50 Martine Odcinek: 12 Sezon: 1
7:00 Martine Sezon: 2
7:20 Martine Sezon: 2
7:40 Alvin et les Chipmunks Odcinek: 1 Sezon: 2
7:50 Alvin et les Chipmunks Sezon: 2
8:05 Alvin et les Chipmunks Sezon: 1
8:15 Alvin et les Chipmunks Sezon: 1
8:30 Sammy & Co
8:40 Sammy & Co
9:05 M6 Boutique
10:15 Reign : le destin d'une reine Odcinek: 19 Sezon: 2
11:00 Reign : le destin d'une reine Odcinek: 20 Sezon: 2
11:50 Reign : le destin d'une reine Odcinek: 21 Sezon: 2
12:40 Météo
12:45 Le 12.45
13:10 Scenes de ménages
13:40 Météo
13:45 Coup de foudre en sursis
15:45 Les surprises de l'amour
17:25 Les reines du shopping
18:35 Objectif Top Chef Sezon: 3
19:40 Météo
19:45 Le 19.45
20:25 Scenes de ménages Sezon: 8
21:00 Divergente
23:30 Prédictions
1:50 Justified Odcinek: 1 Sezon: 5
2:45 Météo
2:50 M6 Music

Pierwyj kanał
05.00 Dzień dobry. Kanał telewizyjny 16+
09.00 NOWOŚĆ 16+
09.20 Zakup testowy 16+
09.50 Aby przeżyć wspaniałe życie ! 12+
10,55 Modne zdanie 16+
12.00 NOWOŚCI 16+
12.15 O miłości. Talk show 16+
13.20 CZAS pokazuje 16+
14.00 AKTUALNOŚCI 16+
14.15 CZAS pokazuje 16+
15.00 AKTUALNOŚCI 16+
15.15 CZAS pokazuje 16+
16.00 Mężczyzna / Kobieta. Program telewizyjny 16+
17.00 Czekaj na mnie 16+
18.00 WIECZÓR WIECZÓR 16+
18.45 Mężczyzna i prawo z A. Pimanovem 16+
19.50 Pole cudów. Gra telewizyjna 16+
21.00 CZAS 16+
21.35 Tajemnicza pasja. Seria 16+
23.40 Wieczór Urgant. Talk show 16+
00.15 Chayf Group ma 30 lat. Koncert jubileuszowy w "Olimpijskim" 16+
02.20 Agent Bezpieczeństwa Narodowego. Seria 16+
03.00 AKTUALNOŚCI 16+
03.05 National Security Agent. Seria 16+
04.25 Modne zdanie 16+

Rossija 1
05.00 Poranek Rosji 16+
09.00 VESTI 16+
09.15 Poranek Rosji 16+
09.55 O najważniejszej rzeczy. Talk show 12+
11.00 VESTI 16+
11.40 VESTI-Moskwa 16+
11.55 MMA. Komik seria 12+
14.00 VESTI 16+
14.40 VESTI-Moskwa 16+
14.55 Sekrety śledztwa. Detek. seria 12+
17.00 VESTI 16+
17.25 VESTI-Moskwa 16+
17.45 Na żywo. Talk show 16+
18,50 60 minut. Talk show 12+
20.00 VESTI 16+
20.45 VESTI-Moskwa 16+
21.00 Festiwal "Humorina" 12+
23,15 Miłość na czterech kołach. Melodramat 12+
01.20 Matchmakers. Komik seria 12+
03.30 Dar. Seria 12+

Biełsat TV
05:00 Studio Belsat - 02.11.2016
05:30 Forum - Zostalo nam dziedzictwo.; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Mam prawo - odc. 244 (odc. 244); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Studio Belsat - 02.11.2016
07:00 Studio Belsat - 02.11.2016
07:55 Saldo - odc. 479; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Studio Belsat - 02.11.2016
08:25 Studio Belsat - 02.11.2016
08:50 Privat - Odcinek 15 (Odcinek 15); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Sztorm (White Squall); film fabularny kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Studio Belsat - 02.11.2016
11:50 Forum - Zostalo nam dziedzictwo.; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Mam prawo - odc. 244 (odc. 244); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Studio Belsat - 02.11.2016
13:25 Studio Belsat - 02.11.2016
14:15 Saldo - odc. 479; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Studio Belsat - 02.11.2016
14:50 Studio Belsat - 02.11.2016
15:10 Strażacy - odc. 8/10; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Studio Belsat - 03.11.2016
16:25 EKSPERT - odc. 216; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ludzkie sprawy - Przemoc rodzinna (????? ?????); reportaż kraj prod.Litwa (2016); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Studio Belsat - 03.11.2016
18:00 Studio Belsat - 03.11.2016
18:50 Saldo - odc. 480; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Studio Belsat - 03.11.2016
19:25 Studio Belsat - 03.11.2016
19:45 Reporter - odc. 296; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Cuda nie widy - odc. 148; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Żegnajcie Towarzysze - Żegnajcie Towarzysze ** - odc. 2. Groźba. 1980 - 1985; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Studio Belsat - 03.11.2016
22:25 Saldo - odc. 480; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Studio Belsat - 03.11.2016
22:55 Studio Belsat - 03.11.2016

Eurosport 1
6:00 China Championship w Kantonie
7:30 China Championship w Kantonie
8:30 China Championship w Kantonie
10:30 MLS
11:30 MLS
12:30 China Championship w Kantonie
15:30 Magazyn LOTTO Ekstraklasy
16:00 Magazyn Ligi Europy UEFA
17:00 Liga Europy UEFA
19:00 Fenerbahçe SK - Manchester United
20:55 Wiadomości Eurosportu
21:00 Liga Europy UEFA
23:10 Watts
23:25 Wiadomości Eurosportu
23:35 Grand Prix - Skate Canada w Laval
1:30 China Championship w Kantonie
3:00 Night of the Jumps w Rydze
4:00 FIFA Football
4:30 MLS

Eurosport 2
6:00 Piłka nożna - MLS - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
7:00 Watts: Best of Winter Sports - magazyn sportowy
8:00 Koszykówka - Eurocup - mecz fazy grupowej: Hapoel Jerozolima BC - Lokomotiv Kubań Krasnodar
9:30 Koszykówka - Eurocup - mecz fazy grupowej: CB Gran Canaria - BC Lietkabelis Panevezys
11:00 Wyścigi superbike'ów - Mistrzostwa Świata w Katarze - 1. wyścig
11:30 Wyścigi superbike'ów - Mistrzostwa Świata w Katarze - 2. wyścig
12:00 Freestyle motocross - Night of the Jumps w Rydze - sport
13:00 Łyżwiarstwo figurowe - Skate Canada
15:00 Koszykówka - Eurocup - mecz fazy grupowej: Hapoel Jerozolima BC - Lokomotiv Kubań Krasnodar
16:00 Koszykówka - Eurocup - mecz fazy grupowej: CB Gran Canaria - BC Lietkabelis Panevezys
17:00 Snooker - Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowy
19:00 Łyżwiarstwo figurowe - Skate Canada
20:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
21:05 Kolarstwo - Wyścig Six-day w Londynie - sport
22:00 Piłka nożna - MLS - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
23:30 Snooker - Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowy
1:25 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
1:30 Sporty walki - Superkombat World Grand Prix Series - sport
3:00 Sporty walki - Superkombat World Grand Prix Series - sport
4:30 Snooker - Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowy

Sport1
6:00 Teleshopping
6:30 Teleshopping
7:00 Teleshopping
7:30 Teleshopping
8:00 Teleshopping
8:30 Teleshopping
9:00 Teleshopping
9:30 Teleshopping
10:00 Teleshopping
10:30 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
12:30 Teleshopping
13:30 Teleshopping
14:00 Teleshopping
14:30 Teleshopping
15:00 Teleshopping
15:30 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 60
16:00 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 61
16:30 Texas Flip and Move Odcinek: 22
17:30 Storage Wars - Geschäfte in New York Odcinek: 24
18:00 Storage Wars - Geschäfte in New York Odcinek: 23
18:30 Bundesliga aktuell
19:00 Fußball
21:00 Fußball
23:00 Fußball
1:00 Sport-Clips
1:05 Teleshopping
1:20 Sport-Clips
1:50 Teleshopping
2:00 Sport-Clips
2:05 Teleshopping
2:20 Sport-Clips
3:00 Sport-Clips
3:05 Teleshopping
3:20 Sport-Clips
3:25 Teleshopping
3:35 Sport-Clips
4:05 Teleshopping
4:20 Sport-Clips
4:25 Teleshopping
4:35 Die Kammerzofe
5:55 Sport-Clips

Das Erste
5:30 ARD-Morgenmagazin
9:00 Tagesschau
9:05 Rote Rosen Odcinek: 2305
9:55 Sturm der Liebe Odcinek: 2565
10:44 Tagesschau
10:45 Meister des Alltags Odcinek: 8
11:15 Wer weiß denn sowas? Odcinek: 87
12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen Odcinek: 2306
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2566
16:00 Tagesschau
16:10 Verrückt nach Fluss Odcinek: 6
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Quizduell Odcinek: 148
18:50 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte Odcinek: 70
19:45 Wissen vor acht - Zukunft Odcinek: 42
19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Der Island-Krimi: Tod der Elfenfrau Odcinek: 2
21:45 Panorama
22:15 Tagesthemen
22:45 Nuhr auf Arbeit
23:30 Moni's Grill Odcinek: 7
0:00 Nachtmagazin
0:20 Der Island-Krimi: Tod der Elfenfrau Odcinek: 2
1:53 Tagesschau
1:55 Das indische Grabmal
3:30 Nuhr auf Arbeit
4:15 Moni's Grill Odcinek: 7
4:45 Deutschlandbilder
4:58 Tagesschau
5:00 Panorama

Arte
5:10 Nile Rodgers et Chic en concert
6:25 Paysages d'ici et d'ailleurs Odcinek: 1
6:50 Metropolis
7:35 Arte journal junior
7:45 La fabuleuse histoire de l'évolution Odcinek: 4
8:30 X:enius
8:55 Cabanes perchées Odcinek: 4
9:25 Duel pour la Maison-Blanche
10:55 Habiter le monde Odcinek: 6 Sezon: 1
11:25 Habiter le monde Odcinek: 7 Sezon: 1
11:50 360°- Géo
12:35 360°- Géo
13:20 Arte Journal
13:35 Marie-Octobre
15:30 Himalaya, la terre des femmes
16:25 La langue cachée d'Amazonie
17:20 X:enius
17:45 Habiter le monde Odcinek: 14 Sezon: 1
18:15 La Volga en 30 jours Odcinek: 9 Sezon: 1
19:00 Les Etats-Unis au fil de l'eau Odcinek: 4
19:45 Arte Journal
20:05 28 minutes
20:50 Tu mourras moins bete Odcinek: 4 Sezon: 1
20:55 Norskov Odcinek: 1 Sezon: 1
21:35 Norskov Odcinek: 2 Sezon: 1
22:20 Norskov Odcinek: 3 Sezon: 1
23:00 C'est pas moi, c'est mon tic
0:25 Gardenia
1:50 L'exil des juifs
3:20 El Sicario, room 164
4:40 Fin des programmes

Kabel eins
5:30 Quincy Odcinek: 45 Sezon: 4
6:35 Quincy Odcinek: 46 Sezon: 4
7:30 Quincy Odcinek: 47 Sezon: 4
8:30 Navy CIS Odcinek: 17 Sezon: 1
9:25 The Mentalist Odcinek: 36 Sezon: 2
10:20 Castle Odcinek: 66 Sezon: 4
11:15 Without a Trace - Spurlos verschwunden Odcinek: 117 Sezon: 5
12:10 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens Odcinek: 19 Sezon: 2
13:00 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen Odcinek: 3 Sezon: 1
13:55 Navy CIS Odcinek: 18 Sezon: 1
14:50 The Mentalist Odcinek: 15 Sezon: 2
15:50 News
16:00 Castle Odcinek: 69 Sezon: 4
16:50 Abenteuer Leben täglich Odcinek: 2534
17:55 Mein Lokal, Dein Lokal - Spezial Odcinek: 72
18:55 Achtung Kontrolle! Wir kümmern uns drum
20:15 Cool Runnings
22:15 Forrest Gump
1:00 Cool Runnings
2:40 Late News
2:45 Russ Meyer: Motorpsycho
3:55 Late News
4:00 Human Target Odcinek: 23 Sezon: 2
4:40 Human Target Odcinek: 24 Sezon: 2

MDR
5:45 Biwak
6:15 LexiTV - Wissen für alle
7:15 Rote Rosen Odcinek: 2305
8:05 Sturm der Liebe Odcinek: 2565
8:53 MDR aktuell
8:55 Gefragt - Gejagt Odcinek: 111
9:40 Tierisch, tierisch Odcinek: 943
10:03 Länder kompakt
10:05 Seehund, Puma & Co. Odcinek: 143
10:55 MDR aktuell
11:00 MDR um elf
11:45 In aller Freundschaft Odcinek: 707
12:30 Marga Engel schlägt zurück Odcinek: 1
14:00 MDR um zwei Odcinek: 712 Sezon: 3
14:59 MDR aktuell
15:00 LexiTV - Wissen für alle
16:00 MDR um vier Odcinek: 2352 Sezon: 3
16:30 MDR um vier Odcinek: 2353 Sezon: 3
17:00 MDR um vier Odcinek: 2354 Sezon: 3
17:45 MDR aktuell
18:05 Wetter für 3
18:10 Brisant
18:54 Unser Sandmännchen
19:00 MDR Regional
19:30 MDR aktuell
19:50 Hier liegen Sie richtig Odcinek: 2
20:15 Voss & Team Odcinek: 15
21:00 Hauptsache gesund
21:45 MDR aktuell
22:05 artour
22:35 Der Trocken-Doc Odcinek: 1
23:03 MDR aktuell
23:05 Lebensläufe Odcinek: 114
23:35 Und wenn sie nicht gestorben sind ... Odcinek: 1
2:03 MDR aktuell
2:05 Voss & Team Odcinek: 15
2:50 Hauptsache gesund
3:33 MDR aktuell
3:35 artour
4:05 Sachsen aus halber Höhe
4:15 SachsenSpiegel
4:45 Sachsen-Anhalt Heute
5:15 Thüringen-Journal

NDR
6:00 Sesamstraße Odcinek: 2725
6:20 mareTV kompakt
6:35 Brautalarm auf dem Land Odcinek: 6 Sezon: 2
7:20 Rote Rosen Odcinek: 2305
8:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2565
9:00 Nordmagazin
9:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 Brisant
12:10 In aller Freundschaft Odcinek: 614
12:55 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte Odcinek: 42 Sezon: 1
13:45 NDR//aktuell
14:00 Expeditionen ins Tierreich
14:45 die nordstory
15:45 NDR//aktuell
16:10 Mein Nachmittag Odcinek: 1917
17:10 Leopard, Seebär & Co. Odcinek: 43
18:00 Ländermagazine
18:06 buten un binnen | sportblitz
18:13 buten un binnen | wetter
18:15 Typisch! Odcinek: 299
18:45 DAS!
19:30 Ländermagazine
19:58 buten un binnen | wetter
20:00 Tagesschau
20:15 mareTV Odcinek: 217
21:00 mareTV Odcinek: 187
21:45 NDR//aktuell
22:00 Strawberry Bubblegums
23:30 Paarduell Odcinek: 14 Sezon: 1
0:15 Spätschicht - Die Comedy-Bühne
1:00 extra 3
1:30 Zapp
2:00 Kulturjournal Odcinek: 13
2:30 Tagesschau - Vor 20 Jahren
2:45 Hallo Niedersachsen
3:15 Nordmagazin
3:45 Schleswig-Holstein Magazin
4:15 Hamburg Journal
4:45 buten un binnen
5:15 DAS!

Pro 7
4:10 Malcolm mittendrin Odcinek: 7 Sezon: 1
4:30 Malcolm mittendrin Odcinek: 5 Sezon: 1
4:50 Scrubs - Die Anfänger Odcinek: 3 Sezon: 7
5:10 Mike & Molly Odcinek: 43 Sezon: 2
5:30 Mike & Molly Odcinek: 44 Sezon: 2
5:50 How I Met Your Mother Odcinek: 155 Sezon: 7
6:10 How I Met Your Mother Odcinek: 20 Sezon: 7
6:30 How I Met Your Mother Odcinek: 157 Sezon: 7
6:55 Two and a Half Men Odcinek: 187 Sezon: 9
7:25 Two and a Half Men Odcinek: 188 Sezon: 9
7:50 Two and a Half Men Odcinek: 8 Sezon: 1
8:15 Two and a Half Men Odcinek: 9 Sezon: 1
8:40 The Big Bang Theory Odcinek: 2 Sezon: 7
9:10 The Big Bang Theory Odcinek: 3 Sezon: 7
9:35 The Big Bang Theory Odcinek: 4 Sezon: 7
10:00 The Big Bang Theory Odcinek: 5 Sezon: 7
10:25 The Middle Odcinek: 165 Sezon: 7
10:50 The Middle Odcinek: 166 Sezon: 7
11:20 Mike & Molly Odcinek: 45 Sezon: 2
11:45 Mike & Molly Odcinek: 46 Sezon: 2
12:10 How I Met Your Mother Odcinek: 22 Sezon: 7
12:40 How I Met Your Mother
13:05 How I Met Your Mother
13:35 Two and a Half Men Odcinek: 191 Sezon: 9
14:00 Two and a Half Men Odcinek: 192 Sezon: 9
14:25 Two and a Half Men Odcinek: 193 Sezon: 9
14:50 Two and a Half Men Odcinek: 194 Sezon: 9
15:15 The Big Bang Theory Odcinek: 6 Sezon: 7
15:40 The Big Bang Theory Odcinek: 7 Sezon: 7
16:05 The Big Bang Theory Odcinek: 8 Sezon: 7
16:35 The Big Bang Theory Odcinek: 144 Sezon: 7
17:00 taff Odcinek: 1
18:00 Newstime
18:10 Die Simpsons Odcinek: 353 Sezon: 16
18:40 Die Simpsons Odcinek: 354 Sezon: 16
19:05 Galileo Odcinek: 5146
20:15 The Voice of Germany Odcinek: 5 Sezon: 6
22:30 red. Odcinek: 303 Sezon: 9
23:30 Ten Tracks Odcinek: 1
0:30 The Voice of Germany Odcinek: 5 Sezon: 6
2:25 Undateable Odcinek: 3 Sezon: 3
2:50 Undateable Odcinek: 4 Sezon: 3
3:10 ProSieben Spätnachrichten
3:15 The Middle Odcinek: 165 Sezon: 7
3:35 The Middle Odcinek: 166 Sezon: 7
3:55 Watch Me - das Kinomagazin Odcinek: 44 Sezon: 1

RBB
5:30 Panda, Gorilla & Co. Odcinek: 250 Sezon: 7
6:20 Rote Rosen Odcinek: 2305
7:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2565
8:00 Brandenburg aktuell
8:30 Abendschau
9:00 zibb
9:55 ARD-Buffet
10:40 Mit deinen Augen
12:10 Verrückt nach Meer Odcinek: 165 Sezon: 5
13:00 rbb aktuell
13:05 Schloss Einstein Odcinek: 861 Sezon: 19
13:30 Julia - Eine ungewöhnliche Frau Odcinek: 5
14:15 Planet Wissen Odcinek: 275
15:15 Gefragt - Gejagt Odcinek: 49
16:00 rbb UM4 Odcinek: 290 Sezon: 2
17:00 rbb aktuell
17:05 Panda, Gorilla & Co. Odcinek: 251 Sezon: 7
17:55 Unser Sandmännchen
18:00 rbb UM6 - Das Ländermagazin
18:27 rbb wetter
18:30 zibb
19:27 rbb wetter
19:30 Abendschau
20:00 Tagesschau
20:15 Polizeiruf 110 Odcinek: 219 Sezon: 29
21:45 rbb aktuell
22:15 Stillbruch
22:45 Preußisch Blau Odcinek: 9 Sezon: 3
23:30 An einem klaren Tag
1:00 Outsourcing
1:05 ttt - titel thesen temperamente
1:35 Stilbruch
2:05 Abendschau
2:35 Brandenburg aktuell
3:05 zibb
4:05 Klartext
4:35 rbb UM6 - Das Ländermagazin
5:05 Berliner Nächte

RTL
6:00 Guten Morgen Deutschland Odcinek: 803
8:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 6119
9:00 Unter uns Odcinek: 5472
9:30 Der Blaulicht-Report
11:00 Die Trovatos - Detektive decken auf
12:00 Punkt 12
14:00 Der Blaulicht-Report
15:00 Der Blaulicht-Report
16:00 Verdachtsfälle
17:00 Betrugsfälle
17:30 Unter uns Odcinek: 5473
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45 RTL aktuell Odcinek: 10412
19:03 Wetter
19:05 Alles was zählt Odcinek: 2551
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 6120
20:15 Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei Odcinek: 308 Sezon: 21
21:15 Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei Odcinek: 258 Sezon: 34
22:15 Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf Odcinek: 30 Sezon: 5
23:10 Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf Odcinek: 31 Sezon: 5
0:00 RTL Nachtjournal
0:27 RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30 Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei Odcinek: 308 Sezon: 21
1:25 Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei Odcinek: 258 Sezon: 34
2:25 Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf Odcinek: 31 Sezon: 5
3:15 RTL Nachtjournal
3:40 Explosiv - Das Magazin
4:10 Exclusiv - Das Star-Magazin
4:25 Verdachtsfälle
5:15 Der Blaulicht-Report

RTL 2
5:15 Die Straßencops West - Jugend im Visier Odcinek: 98
6:00 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 174
6:55 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 175
7:55 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 176
8:55 Frauentausch Odcinek: 466
11:00 Family Stories Odcinek: 14
12:00 Family Stories Odcinek: 181
13:00 Köln 50667 Odcinek: 972
14:00 Berlin - Tag & Nacht Odcinek: 1301
15:00 Hilf mir! Jung, pleite, verzweifelt ... Odcinek: 438
16:00 Hilf mir! Jung, pleite, verzweifelt ... Odcinek: 442
17:00 Die Straßencops West - Jugend im Visier Odcinek: 99
18:00 Köln 50667 Odcinek: 973
19:00 Berlin - Tag & Nacht Odcinek: 1302
20:00 RTL II News Odcinek: 8419
20:14 RTL II Wetter Odcinek: 6129
20:15 Die Kochprofis - Einsatz am Herd Odcinek: 324
21:15 Frauentausch Odcinek: 347
23:15 The Walking Dead Odcinek: 62
0:05 The Walking Dead Odcinek: 63
1:00 The Walking Dead Odcinek: 64
1:45 The Walking Dead Odcinek: 62
2:25 The Walking Dead Odcinek: 63
3:05 The Walking Dead Odcinek: 64
3:45 Warehouse 13 Odcinek: 61
4:25 Warehouse 13 Odcinek: 62

Sat 1
5:30 Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00 Auf Streife - Die Spezialisten
11:00 Richterin Barbara Salesch
12:00 Richter Alexander Hold
13:00 Richter Alexander Hold
14:00 Auf Streife
15:00 Auf Streife
16:00 Auf Streife - Berlin
17:00 Verdächtig - Detektei Wolloscheck deckt auf
17:30 Sat.1 Regional
17:30 Schicksale - und plötzlich ist alles anders
18:00 Auf Streife - Die Spezialisten
19:00 Die Ruhrpottwache
19:55 Sat.1 Nachrichten
20:15 Criminal Minds Odcinek: 253 Sezon: 11
21:15 Blindspot Odcinek: 10 Sezon: 1
22:10 Criminal Minds Odcinek: 7 Sezon: 10
23:05 Profiling Paris Odcinek: 61 Sezon: 6
0:15 Criminal Minds Odcinek: 253 Sezon: 11
1:05 Blindspot Odcinek: 10 Sezon: 1
1:50 Criminal Minds Odcinek: 7 Sezon: 10
2:35 Profiling Paris Odcinek: 61 Sezon: 6
3:30 Schicksale - und plötzlich ist alles anders
3:50 Auf Streife
4:45 Die Ruhrpottwache

3sat
6:20 Kulturzeit
7:00 nano
7:30 Alpenpanorama
9:00 ZIB
9:08 Kulturzeit
9:47 nano
10:16 Nachtcafé Odcinek: 762
11:47 Thema
12:30 ECO
13:00 ZIB
13:21 Tief im Regenwald Odcinek: 1
14:04 Tief im Regenwald Odcinek: 2
14:48 Wilde Schönheiten Odcinek: 1
15:32 Wilde Schönheiten Odcinek: 2
16:16 Wilde Schönheiten Odcinek: 3
17:01 Wilde Schönheiten Odcinek: 4
17:45 Wilde Schönheiten Odcinek: 5
18:29 nano
19:00 heute
19:20 Kulturzeit
20:00 Tagesschau
20:16 Der Coaching-Wahn
21:00 scobel Odcinek: 185 Sezon: 8
22:00 ZIB 2
22:26 Die Treue der Frauen
1:06 10vor10
1:35 Rundschau
2:20 Reporter
2:43 Hessen-Reporter Odcinek: 62
3:13 Sharing Economy Odcinek: 1
4:05 Sharing - Economy Odcinek: 2
4:57 Knicker, Knauser, Pfennigfuchser
5:41 Newton

Super RTL
5:00 Kati & Mim-Mim Odcinek: 2
5:10 Kati & Mim-Mim Odcinek: 3
5:20 Kati & Mim-Mim Odcinek: 4
5:35 Chuggington - Die Loks sind los! Odcinek: 92
5:45 Chuggington - Die Loks sind los! Odcinek: 88
5:55 Benjamin Blümchen Odcinek: 3
6:30 Leo Lausemaus Odcinek: 52
6:35 Leo Lausemaus Odcinek: 1
6:40 Leo Lausemaus Odcinek: 2
7:00 Noddy, der kleine Detektiv Odcinek: 24
7:10 Noddy, der kleine Detektiv Odcinek: 13
7:30 Caillou Odcinek: 76 Sezon: 2
8:00 Calimero Odcinek: 17
8:25 Peter Hase Odcinek: 103
8:35 Peter Hase Odcinek: 104
8:55 Die Oktonauten Odcinek: 91
9:05 Die Oktonauten Odcinek: 92
9:25 Mister Maker Odcinek: 21
9:45 Thomas & seine Freunde
10:05 WunderZunderFunkelZauber Odcinek: 7
10:35 Sammy - Kleine Flossen, große Abenteuer Odcinek: 17
11:10 Oddbods
11:35 Angelo! Odcinek: 25
12:05 Sally Bollywood Odcinek: 13
12:35 Go Wild! - Mission Wildnis Odcinek: 23
13:05 Tom und Jerry
13:35 Ninjago - Meister des Spinjitzu Odcinek: 63
14:05 ALVINNN!!! und die Chipmunks Odcinek: 21
14:35 Dragons - Die Wächter von Berk Odcinek: 4
14:55 Die Dschungelhelden
15:15 Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht! Odcinek: 37
15:45 Go Wild! - Mission Wildnis Odcinek: 32
16:15 Sally Bollywood Odcinek: 46
16:45 Inspector Gadget Odcinek: 2
17:15 Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo Odcinek: 32
17:45 Bugs Bunny & Looney Tunes
18:15 Tom und Jerry
18:45 Woozle Goozle und die Weltentdecker Odcinek: 16
19:15 ALVINNN!!! und die Chipmunks Odcinek: 31
19:45 Dragons - Die Wächter von Berk Odcinek: 10
20:15 Raus aus den Schulden
21:15 Raus aus den Schulden
22:15 Nachbarschaftsstreit
23:10 Nachbarschaftsstreit
0:10 Infomercials

VOX
6:00 CSI: NY Odcinek: 46 Sezon: 2
6:55 Verklag mich doch!
7:55 Verklag mich doch!
8:55 Verklag mich doch!
9:55 Verklag mich doch!
10:55 vox nachrichten
11:00 4 Hochzeiten und eine Traumreise Odcinek: 378
11:55 Shopping Queen Odcinek: 971
13:00 Zwischen Tüll und Tränen
14:00 Schrankalarm Odcinek: 48 Sezon: 2
15:00 Shopping Queen Odcinek: 972
16:00 4 Hochzeiten und eine Traumreise Odcinek: 379
17:00 Zwischen Tüll und Tränen
18:00 Hautnah: Die Tierklinik
19:00 Das perfekte Dinner - Das Wunschmenü Odcinek: 2680
20:00 Prominent!
20:15 Thor 2 - The Dark Kingdom
22:30 Babylon A.D.
0:20 vox nachrichten
0:40 Thor 2 - The Dark Kingdom
2:35 Babylon A.D.
4:05 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 7
4:55 Making-of ...
5:20 CSI: NY Odcinek: 91 Sezon: 4

WDR
6:20 Lokalzeit aus Bonn
6:50 Lokalzeit aus Duisburg
7:20 Crowdfunding
7:35 Fair pay - warum verdienst Du mehr als ich?
8:05 Maischberger Odcinek: 502
9:20 Eins zu eins
9:50 Aktuelle Stunde
10:35 Lokalzeit
11:05 Nashorn, Zebra & Co. Odcinek: 157 Sezon: 4
11:55 Pinguin, Löwe & Co. Odcinek: 4 Sezon: 1
12:45 WDR aktuell
13:00 Planet Wissen Odcinek: 242
14:00 Servicezeit
14:30 Die Ostküste der USA Odcinek: 3
15:15 Gefragt - Gejagt Odcinek: 91 Sezon: 2
16:00 WDR aktuell
16:15 daheim & unterwegs
18:00 WDR aktuell / Lokalzeit
18:15 Servicezeit
18:45 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau
20:15 Tatort Odcinek: 905
21:45 WDR aktuell
22:10 frauTV
22:40 Auf ewig verseucht?
23:10 Wenn die eigenen Kinder sterben
23:40 Landschaften der Erinnerung - Das Weiterleben der Ruth Klüger
0:30 Die runde Ecke Odcinek: 1
1:00 Domian
2:00 Lokalzeit aus Köln
2:30 Lokalzeit aus Aachen
3:00 Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25 Lokalzeit Bergisches Land
3:55 Lokalzeit Ruhr
4:25 Lokalzeit aus Dortmund
4:55 Lokalzeit Münsterland
5:25 Lokalzeit OWL
5:50 Lokalzeit Südwestfalen

ZDF
5:30 ARD-Morgenmagazin
9:00 heute Xpress
9:05 Volle Kanne - Service täglich
10:30 Notruf Hafenkante Odcinek: 30 Sezon: 2
11:15 SOKO Stuttgart Odcinek: 90 Sezon: 4
12:00 heute
12:10 drehscheibe
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht Odcinek: 1968
15:00 heute Xpress
15:05 Bares für Rares
16:00 heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbühel Odcinek: 22 Sezon: 2
17:00 heute
17:10 hallo deutschland
17:45 Leute heute
18:00 SOKO Stuttgart Odcinek: 169 Sezon: 8
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 Notruf Hafenkante Odcinek: 254 Sezon: 11
20:15 Der Quiz-Champion
21:45 heute-journal
22:15 maybrit illner Odcinek: 690
23:15 Barack Obama - die unvollendete Präsidentschaft
23:45 Markus Lanz Odcinek: 928
0:55 heute+
1:10 The Knick Odcinek: 6 Sezon: 1
2:00 Verdict Revised - Unschuldig verurteilt Odcinek: 3 Sezon: 1
2:45 Verdict Revised - Unschuldig verurteilt Odcinek: 4 Sezon: 1
3:30 maybrit illner Odcinek: 690
4:30 SOKO Kitzbühel Odcinek: 22 Sezon: 2
5:15 Leute heute

VIVA Polska
6:00 VIVA Power Dance
8:00 VIVA Dance
10:00 100% Dance
12:00 VIVA Dance
14:00 100% Dance
16:00 VIVA Dance
18:00 100% Dance
20:00 VIVA Power Dance
22:00 VIVA Dance Mix
0:00 VIVA Dance
2:00 VIVA Dance Mix

MTV Rocks
6:00 Morning Glory
8:00 Biggest! Hottest! Loudest!
9:00 Muse: Biggest Anthems
10:00 Top 20 Addictive Earworms
12:00 2016 MTV EMA Nominees: Best Rock
12:30 2016 MTV EMA Nominees: Best Alternative
13:00 Top 20 Ultimate Indie Anthems!
15:00 Folking Good 20!
17:00 #RocksTrending
18:00 Rock Off: Arctic Monkeys Vs The Killers
19:00 The Ultimate Rock Vs Indie 50!
0:00 Muse: Biggest Anthems
1:00 Last Orders
3:00 Teleshopping

8TV
6:00 Program muzyczny
7:00 Godzina z… Sezon: 1
8:00 Program muzyczny
14:00 Godzina z… Sezon: 1
15:00 Trinny i Susannah ubierają Norwegię Odcinek: 12 Sezon: 1
15:30 Trinny i Susannah ubierają Norwegię Odcinek: 13 Sezon: 1
16:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 10 Sezon: 2
17:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 11 Sezon: 2
18:00 Program muzyczny
22:00 Taka sytuacja Odcinek: 6 Sezon: 1
22:30 Nowa ja! Odcinek: 5 Sezon: 1
23:00 Program muzyczny

Discovery Life
6:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sezon: 8
6:50 Policja dla zwierząt w Houston Odcinek: 11 Sezon: 19
7:40 Kłopotliwe zwierzaki Sezon: 3
8:30 Sposób użycia Sezon: 6
9:00 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji Sezon: 2
10:00 Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya Odcinek: 1 Sezon: 11
11:00 Królowe lombardu
11:30 Królowe lombardu
12:00 Łowcy promocji Sezon: 2
12:30 Łowcy promocji Sezon: 2
13:00 Sposób użycia Sezon: 2
13:30 Sposób użycia Sezon: 2
14:00 Masterchef: Australia Odcinek: 46 Sezon: 4
15:30 Anthony Bourdain: bez rezerwacji Sezon: 3
16:30 Buddy Valastro gotuje Odcinek: 2 Sezon: 1
17:00 Czarodziejki Odcinek: 19 Sezon: 1
18:00 Piękno do poprawki Odcinek: 2
19:00 Łowcy promocji
19:30 Łowcy promocji
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 6
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 6
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 17 Sezon: 3
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 18 Sezon: 3
0:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 6
1:00 Goście z zaświatów
2:00 Włoskie zdrady Odcinek: 13
2:24 Włoskie zdrady Odcinek: 14
2:48 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sezon: 6
3:36 LA Ink Sezon: 2
4:24 Resocjalizacja z pit bullem Sezon: 2
5:12 Salon sukni ślubnych Sezon: 6
5:36 Salon sukni ślubnych Sezon: 6

TV Dami Skarżysko-Kamienna
09:00    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
09:30    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
10:00    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
10:30    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
17:15    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
17:45    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
18:15    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
18:45    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
19:15    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
19:45    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny

Travel Channel
6:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
6:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
7:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
7:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
8:00 Obrońcy zabytków
8:30 Obrońcy zabytków
9:00 Hotelowe rewolucje
10:00 Tajemnice zabytków
11:00 Muzealne tajemnice
12:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
12:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
13:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
13:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
14:00 Hotelowe rewolucje
15:00 Alaska w budowie
16:00 Mistrz południowoafrykańskiego grilla Braai
17:00 Dziwaczne potrawy Ameryki
18:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
18:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
19:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
19:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
20:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
20:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
21:00 Nieprzetarte szlaki
22:00 Śmiercionośne pamiątki
23:00 Dziwaczne potrawy Ameryki
0:00 Tajemnice zabytków
1:00 Muzealne tajemnice
2:00 Nieprzetarte szlaki
3:00 Śmiercionośne pamiątki
4:00 Dziwaczne potrawy Ameryki
5:00 Tajemnice zabytków

Discovery Channel
6:00 Dom na Alasce Sezon: 3
6:30 Dom na Alasce Sezon: 3
7:00 Bimbrownicy Sezon: 4
8:00 Ciężarówką po antypodach Odcinek: 4 Sezon: 4
9:00 Przetrwać nad Jukonem Sezon: 4
10:00 Złomowisko PL Odcinek: 3 Sezon: 3
11:00 Stacja Australia Odcinek: 8
12:00 Nagi instynkt przetrwania Sezon: 2
13:00 Klan z Alaski Sezon: 2
14:00 Ekstremalna Alaska Odcinek: 42 Sezon: 4
15:00 Auto-reaktywacja Odcinek: 1 Sezon: 1
16:00 Auto-reaktywacja Odcinek: 2 Sezon: 1
17:00 Wojny magazynowe: Kanada Sezon: 2
17:30 Łowcy okazji Sezon: 2
18:00 Złomowisko PL Odcinek: 3 Sezon: 3
19:00 Polscy truckersi Odcinek: 1
20:00 Domy na aukcji
20:30 Brytyjskie aukcje w ciemno Odcinek: 10 Sezon: 3
21:00 Na krańcu Alaski Odcinek: 2 Sezon: 2
22:00 Ciężarówką po antypodach Odcinek: 1 Sezon: 4
23:00 Brytyjscy truckersi Odcinek: 7
0:00 Brytyjscy truckersi Odcinek: 3
1:00 Auto-reaktywacja
2:00 Fani czterech kółek Sezon: 9
2:48 Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem Odcinek: 3
3:36 Wyprawa po skarb Inków
4:24 Biznes pomoc Odcinek: 6
5:12 Walka o bagaż Sezon: 2
5:36 Garaż rzeczy znalezionych

ONTV
6:00 Wake up man
8:00 Video jogging
9:30 Stop klatka VDJ
9:45 VJ JAGO
11:45 Stop klatka VDJ
12:00 Nice day
15:00 VJ JAGO
17:00 By KAMYK
19:00 JAGO Live
21:00 Video jogging
0:00 Stop klatka VDJ
0:15 VJ KAMYK

National Geographic Channel
6:00 Katastrofa w przestworzach
7:00 Stawka warta tuńczyka
8:00 Stawka warta tuńczyka
9:00 Tajemnice najtrudniejszych napraw
10:00 Najniebezpieczniejsze drogi Europy Odcinek: 19 Sezon: 2
11:00 Rozkład na czynniki pierwsze
12:00 Wielkie, większe, największe
13:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
14:00 Naziści
15:00 Od podszewki
16:00 Koszmarna wyprawa
17:00 Katastrofa w przestworzach Odcinek: 24 Sezon: 3
18:00 Katastrofa w przestworzach Odcinek: 26 Sezon: 4
19:00 Katastrofa w przestworzach Odcinek: 27 Sezon: 4
20:00 Brudny biznes
21:00 Przetrwaj lub zgiń
22:00 Odludna wyspa
23:00 Ostatnia deska ratunku
0:00 Katastrofa w przestworzach Odcinek: 26 Sezon: 4
1:00 Katastrofa w przestworzach Odcinek: 27 Sezon: 4
2:00 Huragan Sandy: Chaos w wielkim mieście
3:00 Tajemnice najtrudniejszych napraw
4:00 Koszmarna wyprawa Odcinek: 70 Sezon: 6
5:00 Katastrofa w przestworzach Odcinek: 24 Sezon: 3

Cartoon Network
6:00 Angelo rządzi
6:25 Niesamowity świat Gumballa
7:10 Młodzi Tytani: Akcja!
7:25 Ben 10
7:40 Młodzi Tytani: Akcja!
8:05 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
8:35 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
9:00 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
9:30 Angelo rządzi
9:55 Między nami, misiami
10:25 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego
10:40 Steven Universe
11:20 Clarence
12:05 Pora na przygodę: Razem ze mną w drogę idź
12:35 Totalna porażka: Wariacki wyścig
13:00 Totalna porażka: Wariacki wyścig
13:30 Niesamowity świat Gumballa
14:25 Młodzi Tytani: Akcja!
15:05 Clarence
15:35 Wujcio Dobra Rada
16:00 Wyspa totalnej porażki
16:30 Wyspa totalnej porażki
16:55 Yo-kai Watch
17:25 Niesamowity świat Gumballa
17:50 Ben 10
18:05 Młodzi Tytani: Akcja!
18:20 Młodzi Tytani: Akcja!
18:45 Lego: Rycerze Nexo
19:15 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
19:40 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata
20:10 Pora na przygodę: Razem ze mną w drogę idź
20:35 Zwyczajny serial
21:05 Wujcio Dobra Rada
21:35 Wujcio Dobra Rada
21:40 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
22:10 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
22:35 Niesamowity świat Gumballa
23:30 Fantastyczna czwórka
23:55 Eliot Kid
0:45 Niesamowity świat Gumballa
1:30 Kung-fu kurczaki
1:50 Kung-fu kurczaki
2:15 Kroniki Shaolin
2:35 Kroniki Shaolin
3:00 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
3:20 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
3:45 Niesamowity świat Gumballa
4:30 Eliot Kid
5:20 Angelo rządzi

TNT
6:00 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 3
6:25 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 4
6:55 Wielka gonitwa
9:10 Agata
11:05 Kłopoty z dziewczynami
13:00 Nieustraszeni zabójcy wampirów
15:05 Władcy wszechświata
17:10 Słodkie zmartwienia
19:15 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 4
19:45 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 4
20:10 Partnerki Sezon: 1
21:00 Ostatni samuraj
0:00 Amerykański ninja
1:55 Pełny magazynek
3:49 Wyjęty spod prawa Josey Wales

TVN Fabuła
6:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 12 Sezon: 18
7:05 Niewinna intryga Odcinek: 37
8:05 Grey's Anatomy: Chirurdzy Odcinek: 5 Sezon: 3
9:05 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 13 Sezon: 18
10:10 Castle Odcinek: 8
11:05 Zaklinaczka duchów Odcinek: 17
12:05 Na Wspólnej Odcinek: 462
12:40 Na Wspólnej Odcinek: 463
13:15 Na Wspólnej Odcinek: 464
13:50 Przerywnik kulturalny Odcinek: 38
13:55 Grey's Anatomy: Chirurdzy Odcinek: 6 Sezon: 3
14:55 Singielka Odcinek: 153
15:30 Lekarze Odcinek: 9 Sezon: 5
16:30 Zaklinaczka duchów Odcinek: 18 Sezon: 5
17:30 Andrzej Sołtysik przedstawia Odcinek: 1
17:40 Gremliny II
19:50 Numerek z Dorotą Odcinek: 24
20:00 Prawo Agaty Odcinek: 1
21:00 Shrek Forever
23:00 Grawitacja
0:55 Detektywi Odcinek: 1001
1:30 Detektywi Odcinek: 1002
2:05 Ukryta prawda Odcinek: 86
3:05 Ukryta prawda Odcinek: 87
4:05 Ukryta prawda Odcinek: 88
5:05 Kocham. Enter Odcinek: 39

13 Ulica
6:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 10 Sezon: 5
7:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 1 Sezon: 8
8:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 2 Sezon: 8
9:00 Panna Marple Odcinek: 2
11:00 Kobiety, które zabijają Odcinek: 3 Sezon: 11
12:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 4 Sezon: 5
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 5 Sezon: 5
14:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 3 Sezon: 8
15:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 4 Sezon: 8
16:00 Panna Marple Odcinek: 3
18:00 Kobiety, które zabijają Odcinek: 4 Sezon: 11
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 7 Sezon: 5
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 8 Sezon: 5
21:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 7 Sezon: 10
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 19 Sezon: 14
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 20 Sezon: 14
0:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 18 Sezon: 7
1:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 7 Sezon: 10
2:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 11 Sezon: 5
3:00 Akta zbrodni Odcinek: 72
3:30 Akta zbrodni Odcinek: 73
4:00 Panna Marple Odcinek: 3

CBS Action
6:00 Piątek trzynastego Odcinek: 12
7:00 Bez pardonu Odcinek: 21 Sezon: 3
8:00 Misja w czasie Odcinek: 21 Sezon: 3
9:00 Agenci NCIS Odcinek: 22
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 22
11:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 24 Sezon: 2
12:00 Do zobaczenia
14:00 Najemnicy Odcinek: 11 Sezon: 2
15:00 Najemnicy Odcinek: 12 Sezon: 2
16:00 Piątek trzynastego Odcinek: 12
17:00 Misja w czasie Odcinek: 22 Sezon: 3
18:00 Agenci NCIS Odcinek: 9 Sezon: 4
19:00 Agenci NCIS Odcinek: 10 Sezon: 4
20:00 Agenci NCIS Odcinek: 11 Sezon: 4
21:00 Zatańcz z mordercą
23:00 Zbrodnia z miłości
1:00 Chaos Odcinek: 10
2:00 Jezioro wilków Odcinek: 7
3:00 Więzienie Oz Odcinek: 2 Sezon: 5
4:05 Najemnicy Odcinek: 4 Sezon: 2
5:00 Mission: Impossible Odcinek: 1

CBS Reality
6:00 Sędzia Judy Odcinek: 101 Sezon: 6
6:30 Sędzia Judy Odcinek: 102 Sezon: 6
7:00 Na holu w Lizard Lick Odcinek: 12 Sezon: 4
7:30 Na holu w Lizard Lick Odcinek: 13 Sezon: 4
8:00 Miami na holu Odcinek: 1 Sezon: 4
8:30 Miami na holu Odcinek: 2 Sezon: 4
9:00 Dzień narodzin Odcinek: 3061 Sezon: 3
9:30 Dzień narodzin Odcinek: 3062 Sezon: 3
10:00 Dzień narodzin Odcinek: 3063 Sezon: 3
10:30 Dzień narodzin Odcinek: 3064 Sezon: 3
11:00 Lombard z Beverly Hills Odcinek: 15 Sezon: 2
11:30 Lombard z Beverly Hills Odcinek: 16 Sezon: 2
12:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 3 Sezon: 6
12:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 4 Sezon: 6
13:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 2 Sezon: 13
13:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 3 Sezon: 13
14:00 Na straży prawa Odcinek: 17 Sezon: 4
14:30 Na straży prawa Odcinek: 18 Sezon: 4
15:00 Na straży prawa Odcinek: 19 Sezon: 4
15:30 Na straży prawa Odcinek: 20 Sezon: 4
16:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 3 Sezon: 6
16:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 4 Sezon: 6
17:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 2 Sezon: 13
17:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 3 Sezon: 13
18:00 Kradzież kontrolowana Odcinek: 5 Sezon: 8
18:30 Kradzież kontrolowana Odcinek: 6 Sezon: 8
19:00 Kradzież kontrolowana Odcinek: 7 Sezon: 8
19:30 Kradzież kontrolowana Odcinek: 8 Sezon: 8
20:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 5 Sezon: 6
20:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 6 Sezon: 6
21:00 Mordercza plotka Odcinek: 4
22:00 Zabójcze pary Odcinek: 2 Sezon: 3
23:00 Niewyjaśnione zbrodnie z Donalem MacIntyrem Odcinek: 8
0:00 Noc w areszcie Odcinek: 14 Sezon: 4
0:30 Noc w areszcie Odcinek: 15 Sezon: 4
1:00 Medycyna sądowa Odcinek: 13
1:30 Medycyna sądowa Odcinek: 14 Sezon: 2
2:00 Test Odcinek: 62
2:40 48 godzin Odcinek: 1 Sezon: 15
3:30 48 godzin Odcinek: 2 Sezon: 15
4:20 Excused: odpadasz Odcinek: 77
4:45 Excused: odpadasz Odcinek: 78
5:10 Excused: odpadasz Odcinek: 79
5:35 Excused: odpadasz Odcinek: 80

DW
6:00 DW News
6:03 Business
6:15 Kick Out Your Boss
7:00 DW News
8:00 DW News
8:30 Tomorrow Today
9:00 DW News
9:30 Conflict Zone
10:00 DW News
10:15 #MyEscape Odcinek: 2
11:00 DW News
11:30 euromaxx
12:00 DW News
12:15 Business
12:30 Focus on Europe
13:00 DW News
13:30 Conflict Zone
14:00 DW News
14:15 Business
14:30 euromaxx
15:00 DW News
16:00 DW News
16:15 Classical Music for Everyone
17:00 DW News
17:30 In Good Shape
18:00 DW News
18:15 Business
18:30 Quadriga
19:00 DW News
20:00 DW News
20:15 Difficult Decisions
21:00 DW News
21:30 The Day
22:00 DW News
22:15 Kino
22:30 Quadriga
23:00 DW News
23:03 The Day
23:30 euromaxx
0:00 DW News
0:03 Business
0:15 Treasures of the World - Heritage of Mankind
0:30 Kick off! Countdown
1:00 DW News
1:03 The Day
1:30 euromaxx
2:00 DW News
2:03 Business
2:15 Difficult Decisions
3:00 DW News
3:03 The Day
3:30 Kick off! Countdown
4:00 DW News
4:03 Business
4:15 Europe in Concert
4:45 Shift
5:00 DW News
5:03 The Day
5:30 Quadriga

Bloomberg
6:00 Bloomberg Daybreak
7:30 Bloomberg Markets
9:00 Bloomberg Surveillance
11:00 Bloomberg Daybreak
14:00 Bloomberg Markets
16:00 Bloomberg Markets
17:00 Bloomberg Markets
19:30 What'd You Miss?
21:00 With All Due Respect
22:00 Charlie Rose
23:00 Bloomberg Daybreak
0:00 Bloomberg Daybreak
1:00 Bloomberg Markets
4:00 Bloomberg Markets
5:00 Bloomberg Technology

BBC World News
6:00 BBC World News
6:30 World Business Report
6:45 BBC World News
7:00 BBC World News
7:30 BBC World News
7:45 World Business Report
8:00 BBC World News
8:30 BBC Business Live
9:00 BBC World News
9:30 HARDtalk
10:00 BBC World News
10:30 Witness
11:00 BBC World News
11:30 World Business Report
11:45 Sport Today
12:00 GMT
12:30 GMT
13:00 GMT
13:30 World Business Report
13:45 Sport Today
14:00 Impact
14:30 Impact
15:00 Impact
15:30 HARDtalk
16:00 Global with Matthew Amroliwala
16:30 Global with Matthew Amroliwala
17:00 Global with Matthew Amroliwala
17:30 BBC Focus on Africa
18:00 Outside Source
18:30 World Business Report
18:45 Sport Today
19:00 World News Today
19:30 Sport Today
20:00 Outside Source
20:30 Outside Source
21:00 BBC World News America
21:30 BBC World News America
22:00 BBC Business Live
22:30 Asia Business Report
22:45 Sport Today
23:00 Newsday
23:30 Asia Business Report
23:45 Sport Today
0:00 Newsday
0:30 Asia Business Report
0:45 Sport Today
1:00 Newsday
1:30 Asia Business Report
1:45 Sport Today
2:00 BBC World News
2:30 Asia Business Report
2:45 Sport Today
3:00 BBC World News
3:30 Asia Business Report
3:45 Sport Today
4:00 BBC World News
4:30 HARDtalk
5:00 BBC World News
5:30 World Business Report
5:45 BBC World News

CNN
6:00 CNN Newsroom
7:00 CNN Newsroom
8:00 CNN Newsroom
8:30 TalkAsia
9:00 Amanpour
9:30 Living Golf
10:00 CNNMoney View with Nina Dos Santos
11:00 CNN Newsroom
11:30 World Sport
12:00 News Stream (with World Sport)
13:00 CNNMoney with Maggie Lake
14:00 International Desk (with World Sport)
15:00 Connect the World with Becky Anderson
16:00 International Desk
16:30 Living Golf
17:00 Wolf
18:00 Amanpour
18:30 State of the Race with Kate Bolduan
19:00 The World Right Now with Hala Gorani
20:00 Quest Means Business
21:00 Amanpour
21:30 World Sport
22:00 State of the Race with Kate Bolduan
22:30 CNN Today (with World Sport)
23:00 CNN Today (with World Sport)
0:00 Anderson Cooper 360
1:00 Quest Means Business
2:00 CNN Tonight with Don Lemon
3:00 Amanpour
3:30 TalkAsia
4:00 CNN Newsroom (with World Sport)
5:00 CNN Newsroom

France 24
6:00 Le journal
6:15 Rappel des titres
6:16 Économie
6:21 Extrait magazine
6:28 Météo
6:30 Le journal
6:42 Rappel des titres
6:43 Focus
6:48 Sports
6:53 Revue de presse française
6:58 Météo
7:00 Le journal
7:15 Rappel des titres
7:16 Économie
7:21 Revue de presse française
7:28 Météo
7:30 Le journal
7:45 Rappel des titres
7:46 Focus
7:51 Sports
7:58 Météo
8:00 Le journal
8:15 Rappel des titres
8:16 Économie
8:21 Extrait magazine
8:28 Météo
8:30 Le journal
8:44 Rappel des titres
8:45 Focus
8:55 Fin de tranche
8:58 Météo
9:00 Le journal
9:15 Rappel des titres
9:16 Économie
9:21 Revue de presse internationale
9:28 Météo
9:30 Le journal
9:45 Rappel des titres
9:46 Focus
9:56 Fin de tranche
9:58 Météo
10:00 Le journal
10:15 Reporters
10:28 Météo
10:30 Le journal
10:45 Sports
10:50 Le gros mot de l'éco
10:58 Météo
11:00 Le journal
11:15 7 jours en france
11:28 Météo
11:30 Le journal
11:45 L'entretien de l'intelligence économique
11:58 Météo
12:00 Le journal
12:15 A l'affiche
12:28 Météo
12:30 Le journal
12:45 Cap Amériques
12:58 Météo
13:00 Le journal
13:15 Rappel des titres
13:16 L'invité du jour
13:21 Sports
13:28 Météo
13:30 Le journal
13:45 Rappel des titres
13:46 La chronique du jour
13:51 Extrait magazine
13:58 Météo
14:00 Le journal
14:15 Rappel des titres
14:16 Focus
14:28 Météo
14:30 Le journal
14:45 Rappel des titres
14:46 Chronique culture
14:51 Sports
14:58 Météo
15:00 Le journal
15:15 Les observateurs
15:21 Le gros mot de l'éco
15:28 Météo
15:30 Le journal
15:45 Cap Amériques
15:58 Météo
16:00 Le journal
16:15 A l'affiche
16:28 Météo
16:30 Le journal
16:45 L'invité de l'économie
16:58 Météo
17:00 Le journal
17:15 Politique
17:30 Flash
17:33 Politique
17:58 Météo
18:00 Le journal
18:15 Rappel des titres
18:16 Le fait du jour
18:28 Météo
18:30 Le journal
18:45 Rappel des titres
18:46 Économie
18:51 Sports
18:58 Météo
19:00 Le journal
19:10 Le débat
19:30 Flash
19:32 Le débat
19:58 Météo
20:00 Le journal
20:15 Rappel des titres
20:16 Économie
20:21 Sports
20:28 Météo
20:30 Le journal
20:45 Rappel des titres
20:46 Un oeil sur les médias
20:51 Focus
20:58 Météo
21:00 Le journal
21:15 Rappel des titres
21:16 Économie
21:21 Extrait magazine
21:28 Météo
21:30 Le journal
21:45 Rappel des titres
21:46 Journal Afrique
21:58 Météo
22:00 Le journal
22:15 Rappel des titres
22:16 Économie
22:21 Un oeil sur les médias
22:28 Météo
22:30 Le journal
22:45 Rappel des titres
22:46 Journal Afrique
22:58 Météo
23:00 Le journal
23:15 Rappel des titres
23:16 Economie + Un oeil sur les médias
23:28 Météo
23:30 Le journal
23:45 Rappel des titres
23:46 Sports
23:51 Focus
23:58 Météo
0:00 Le journal
0:11 Le débat
0:30 Flash
0:32 Le débat
0:58 Météo
1:00 Le journal
1:15 Politique
1:30 Flash
1:33 Politique
1:58 Météo
2:00 Le journal
2:15 A l'affiche
2:28 Météo
2:30 Le journal
2:45 Reporters
2:58 Météo
3:00 Le journal
3:11 Le débat
3:30 Flash
3:32 Le débat
3:58 Météo
4:00 Le journal
4:15 L'invité de l'économie
4:28 Météo
4:30 Le journal
4:45 A l'affiche
4:58 Météo
5:00 Le journal
5:15 Actuelles
5:28 Météo
5:30 Le journal
5:45 Journal Afrique
5:55 Reportages
5:58 Météo

MCM Top
6:00 Top Mix
21:00 Top Mix
22:30 Top Night

Al Jazeera
6:00 Searching For Steele
7:00 News Live
7:30 Inside Story Odcinek: 307
8:00 News Live
8:30 The Stream Odcinek: 175
9:00 News Live
9:30 People & Power
10:00 Newshour
11:00 News Live
11:30 Inside Story Odcinek: 307
12:00 Witness
13:00 Newshour
14:00 News Live
14:30 The Stream Odcinek: 175
15:00 Newshour
16:00 News Live
16:30 Rewind
17:00 News Live
17:30 Inside Story Odcinek: 308
18:00 Newshour
19:00 News Live
19:30 The Stream Odcinek: 176
20:00 Hissene Habre: Dictator on Trial
21:00 Newshour
22:00 News Live
22:30 101 East
23:00 Newshour
0:00 News Live
0:30 Inside Story Odcinek: 308
1:00 Witness
2:00 Newshour
3:00 News Live
3:30 People & Power
4:00 News Live
4:30 The Stream Odcinek: 176
5:00 News Live
5:30 Rewind

CBS Europa
5:50 Karolina w mieście Odcinek: 10
6:15 Karolina w mieście Odcinek: 11
6:40 Wyspa Robinsonów Odcinek: 1
8:30 Wyspa Robinsonów Odcinek: 2
10:20 Klub imperatora
12:25 Bezsenność w Seattle
14:30 Królowa dziewica Odcinek: 1
16:30 Królowa dziewica Odcinek: 2
18:30 Duma i uprzedzenie
21:00 Oszukana
23:45 Rącze konie
2:00 Popiołki
3:50 W.

Ale kino +
8:00 Śledztwo na cztery ręce Odcinek: 1
9:10 Kwartet
11:00 Zmruż oczy
12:40 Ale krótkie po polsku
14:05 Rosetta
15:50 Taklub
17:50 Diabelska brygada
20:10 Najlepsze najgorsze wakacje
22:20 Czarny węgiel, kruchy lód
0:20 Duży zeszyt
2:10 Hitler w operze
2:40 Żuławski o Żuławskim
3:35 Ameryka
4:10 Wojna polsko-ruska

RÚV
17.10 Sześćdziesiątych - Wyścig w przestrzeni kosmicznej
17.50 Táknmálsfréttir
18.00 KrakkaRÚV
18.01 Nasza chwila
18.26 Iguana Krúttin
18.37 Danna miastem partnerskim Tiger
18.50 Aktualności dla dzieci
19.00 Aktualności
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.35 Reflektor
20.10 Upiorny wygląd
20.45 Najlepszy w Brooklynie
21.10 Nieskalany
22.00 Tíufréttir
22.15 Pogoda Aktualności
22.25 Patrole policyjne
23.10 Dicte II
23.55 Reflektor
00.25 Harmonogram programu

TF1
6:25 Tfou
8:25 Météo
8:30 Téléshopping
9:15 Météo
9:20 Une histoire, une urgence
9:50 Une histoire, une urgence
10:20 Grey's Anatomy Odcinek: 13 Sezon: 3
11:05 Grey's Anatomy Odcinek: 14 Sezon: 3
11:55 Petits plats en équilibre
12:00 Les douze coups de midi
12:50 L'affiche du jour
13:00 Journal
13:35 Météo
13:45 Les feux de l'amour Odcinek: 6302
15:10 Petits plats en équilibre
15:15 En danger dans ma maison
16:45 Quatre mariages pour une lune de miel
17:50 Bienvenue chez nous
18:50 Bienvenue a l'hôtel
19:55 Météo
20:00 Journal
20:30 Météo
20:40 Trafic info
20:45 Quotidien express
20:50 C'est Canteloup
20:55 Profilage Odcinek: 1 Sezon: 7
22:05 Profilage Odcinek: 2 Sezon: 7
23:15 Profilage Odcinek: 6 Sezon: 4
0:20 Profilage Odcinek: 9 Sezon: 4
1:30 Profilage Odcinek: 7 Sezon: 6
2:35 Trafic info
2:40 Programmes de la nuit

France 2
5:30 AcTualiTy
6:25 Journal
6:30 Télématin
6:57 Météo 2
7:00 Journal
7:10 Télématin
8:00 Journal
8:10 Télématin
9:24 Dans quelle éta-gere
9:35 Top Models Odcinek: 6942
10:00 C'est au programme
10:47 Météo outremer
10:55 Motus
11:25 Les z'amours
12:00 Tout le monde veut prendre sa place
12:54 Météo 2
13:00 Journal
13:46 Météo 2
13:49 Consomag
14:00 Mille et une vies Sezon: 1
15:40 Visites privées
16:45 Amanda
17:45 AcTualiTy
18:50 N'oubliez pas les paroles!
19:25 N'oubliez pas les paroles!
19:54 Météo 2
20:00 Journal
20:36 Parents mode d'emploi
20:39 Vestiaires Sezon: 4
20:45 Alcaline
20:53 Météo 2
21:00 Envoyé spécial
23:55 Alcaline, le concert
1:12 Dans quelle éta-gere
1:15 Météo outremer
1:20 Visites privées
2:15 Alcaline
2:20 L'appel de l'Ouest
3:15 Les gens du fleuve
4:10 Tout le monde veut prendre sa place
5:00 Les z'amours
5:25 Dans quelle éta-gere

France 3
6:00 Euronews
6:30 Ludo
6:35 Oggy et les cafards Odcinek: 51 Sezon: 4
6:37 Sept nains et moi : amis pour la vie
6:40 Agence toutou risques Sezon: 3
7:05 Agence toutou risque Sezon: 3
7:35 La garde du Roi lion Sezon: 1
8:00 Boule et Bill Sezon: 1
8:20 Boule et Bill Sezon: 1
8:35 Jamie a des tentacules
8:44 Sept nains et moi : amis pour la vie
8:50 Dans votre région
9:50 Dans votre région
10:45 Consomag
10:50 Midi en France
11:50 Météo
12:00 12/13 Journal régional
12:25 12/13 Journal national
12:55 Météo a la carte
14:05 Rex Odcinek: 4 Sezon: 15
14:55 Questions au gouvernement
16:06 Un livre, un jour
16:10 Des chiffres et des lettres
16:50 Harry
17:30 Slam
18:10 Questions pour un champion
18:49 Objectif indépendance
19:00 19/20 Journal régional
19:18 19/20: Edition locale
19:30 19/20 Journal national
19:58 Météo
20:00 Tout le sport
20:20 Météo régionale
20:35 Plus belle la vie Odcinek: 3139 Sezon: 13
20:55 Impitoyable
23:02 Météo
23:05 Grand Soir/3
23:45 Vive la politique ! Odcinek: 1
0:10 Vive la politique ! Odcinek: 2
0:35 Profession socialiste
1:28 Un livre, un jour
1:30 Midi en France
2:30 Comme une envie de jardins... Sezon: 1
3:20 Les carnets de Julie avec Thierry Marx
4:15 Couleurs outremers
4:40 Les matinales
4:55 Questions pour un champion
5:35 Plus belle la vie Odcinek: 3139 Sezon: 13

Canal + Film
6:00 Łapu-Capu Extra
6:30 Grzech Antoniego Grudy
7:45 Nie przegap
7:55 Łapu-Capu
8:05 Cudowny smak faworków
9:45 Łapu-Capu Extra
10:15 Benek
12:00 Nie przegap
12:10 Łapu-Capu
12:20 Wszystko o Stevenie
14:00 Co ukrywa "Belfer"? Na planie
14:25 Violet
15:45 Aktualności Filmowe+
16:15 Birdman czyli (Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy)
18:10 Anglik, który mnie kochał
19:50 Nie przegap
20:00 Rekin z jeziora
21:35 Do utraty sił
23:35 Saint Laurent
2:05 Poranek kojota
3:40 Był jazz
5:20 Łapu-Capu Extra

Canal + Seriale
6:00 Nie przegap
6:10 Łapu-Capu
6:15 W tonacji+
7:10 Pan Tadeusz
9:40 Aktualności Filmowe+
10:10 Fly Alone, Spotkanie, Pierwsze, Marsjanin
11:00 Brooklyn 9-9 Odcinek: 17 Sezon: 3
11:20 Brooklyn 9-9 Odcinek: 18 Sezon: 3
11:45 Przekleństwo Julii
13:15 W dzikich dżunglach Borneo
14:10 Toast; Nikab tak, posłuszeństwo nie
14:50 Co ukrywa "Belfer"? Na planie
16:45 Mentalista Odcinek: 7 Sezon: 7
17:25 Mentalista Odcinek: 8 Sezon: 7
18:10 Dziwna para Odcinek: 11 Sezon: 2
18:30 Dziwna para Odcinek: 12 Sezon: 2
18:50 Dziwna para Odcinek: 13 Sezon: 2
19:15 Brooklyn 9-9 Odcinek: 7 Sezon: 3
19:35 Brooklyn 9-9 Odcinek: 8 Sezon: 3
20:00 Mr. Robot Odcinek: 3
20:45 Mr. Robot Odcinek: 4
21:30 Co ukrywa "Belfer"? Na planie
22:00 Jordskott - Las zaginionych Odcinek: 5
23:00 Jordskott - Las zaginionych Odcinek: 6
0:00 Świadek
1:30 Czas dojrzewania
3:05 Aktualności Filmowe+
3:35 Łapu-Capu Extra
4:05 W tonacji+
4:55 Aktualności Filmowe+
5:25 +De Lux

Canal + Family
6:00 +De Lux
6:30 4 1/2 przyjaciela Odcinek: 7
7:00 4 1/2 przyjaciela Odcinek: 8
7:30 Arktyczna przygoda
9:05 Nie przegap
9:15 Łapu-Capu
9:20 Latające machiny kontra pan Samochodzik
10:45 Łapu-Capu Extra
11:15 Tajemnice ewolucji Odcinek: 3
11:40 Tajemnice ewolucji Odcinek: 4
12:05 W tonacji+
12:50 Ja i mój kochany pies
14:15 Nie przegap
14:25 Łapu-Capu
14:30 Miłosne antidotum
16:10 Łapu-Capu Extra
16:45 Witamy w Mooseport
18:35 Baranek Shaun
20:00 Już za tobą tęsknię
21:50 Dzika droga
23:45 Widoki nie z tej ziemi Odcinek: 8
0:35 Disco Polo
2:20 Obywatel świata
3:40 Kochankowie roku tygrysa
5:25 O co biega?

Canal + Sport
6:00 Piłka nożna - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Tottenham Hotspur FC - Bayer 04 Leverkusen
8:00 Sport+ - magazyn sportowy
8:45 Sport News+ - magazyn sportowy
9:00 Koszykówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Rosa Radom - EWE Baskets Oldenburg
11:00 Golf - European Tour - Turkish Airlines Open - 1. runda
13:30 Golf - European Tour - Turkish Airlines Open - 1. runda
16:00 Magazyn EHF - magazyn piłki ręcznej
16:35 Magazyn Ligi Europy - magazyn piłkarski
17:30 Premiera - Basket+ - newsy sportowe
17:45 Premiera - Sport News+ - magazyn sportowy
17:55 Premiera - Piłka nożna - Premier League World - magazyn ligi angielskiej
18:25 Premiera - NBA Action - magazyn koszykarski
18:55 Piłka nożna - Liga Europy - mecz fazy grupowej: FK Austria Wiedeń - AS Roma
21:00 Piłka nożna - Liga Europy - mecz fazy grupowej: Southampton FC - Inter Mediolan
23:05 Premiera - Sport News+ - magazyn sportowy
23:15 Basket+ - newsy sportowe
23:30 Piłka nożna - Liga Europy - skróty
0:30 Piłka nożna - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Tottenham Hotspur FC - Bayer 04 Leverkusen
2:30 Ekstrapaka - 14. kolejka
3:30 Koszykówka mężczyzn - NBA - mecz: Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

Canal + Sport 2
6:00 Basket+
6:15 Stoke City - Swansea City
8:15 Netbusters
8:45 Studio Ligi Mistrzów UEFA
9:40 Legia Warszawa - Real Madryt
11:45 Studio Ligi Mistrzów UEFA
13:05 Studio Ligi Mistrzów UEFA
14:00 Borussia Dortmund - Sporting CP
16:00 Netbusters
16:30 Lech Poznań - Wisła Płock
18:55 Athletic Club - KRC Genk
21:00 Villarreal CF - Osmanlıspor
23:05 Premier League World
23:35 Southampton FC - Inter Mediolan
1:35 Cracovia - Jagiellonia Białystok

Canal + Discovery
6:00 Polska filmowa Odcinek: 5
6:50 Wojny o wieloryby Odcinek: 1
7:40 Ekstremalne wyścigi Odcinek: 3
8:10 Nie przegap
8:20 Wynalazcy przyszłości Odcinek: 1
9:10 Powrót do przeszłości Odcinek: 5 Sezon: 2
10:00 Wyścig do Białego Domu Odcinek: 1
10:50 Kup pan zamek Odcinek: 12
11:25 Powrót do przeszłości Odcinek: 3
12:10 Cała prawda o... Odcinek: 3
12:35 Cała prawda o... Odcinek: 4
13:00 Mikroprzygoda Odcinek: 1
13:50 Birma. Nizina Irawadi
14:45 O co biega? Odcinek: 21
15:15 Birdmen - ekstremalny lot Odcinek: 2
16:10 Być jak Zlatan
17:50 Elżbieta II - współczesna królowa
18:45 Koleją przez świat Odcinek: 4
19:35 Ironman znaczy tata
21:00 Bez granic 3 Odcinek: 5
22:00 W poszukiwaniu adrenaliny Odcinek: 5
22:20 W poszukiwaniu adrenaliny Odcinek: 6
22:50 Zawód trener
23:55 Sukces nie zna granic Odcinek: 10
0:45 Wolność na wózku Odcinek: 5
1:40 Szkoły jakich mało Odcinek: 3
2:35 O co biega? Odcinek: 20
3:10 Mikroprzygoda Odcinek: 3
4:00 Kiler-ów 2-óch

Mezzo
6:00 Intermezzo
8:30 Utwory Mendelssohna, Griega, Beethovena
10:00 Festiwal w Ambronay 2012
10:40 Klasyka jazzu: Johnny Griffin i Arthur Taylor Quartet
12:00 Intermezzo
12:30 ""Kawaler z różą""
15:45 Intermezzo
16:30 L'Orchestre National z Lyonu gra utwory Saint-Saënsa i Poulenca
18:00 J. S. Bach, Koncerty na instrumenty klawiszowe
19:40 Intermezzo
20:30 Max Roach Quintet w Alhambrze
21:05 Stockholm Jazz Festival 2013
22:05 Festiwal Jazz Onze+ 2014
23:05 Intermezzo
23:30 Festiwal Nancy Jazz Pulsations 2015
0:40 Festiwal Nancy Jazz Pulsations 2015
1:35 Festiwal Détours de Babel 2015
2:45 Festiwal w Fezie 2012
3:40 Pedro Soler & Gaspar Claus
4:20 Intermezzo

Fashion TV
6:00 Fashion Films
6:30 Fashion Films
7:00 Top Photoshoots
7:30 Top Photoshoots
8:00 Fashion Films
8:30 Fashion Films
9:00 Top Photoshoots
9:30 Top Photoshoots
10:00 Fashion Films
10:30 Fashion Films
11:00 Top Photoshoots
11:30 Top Photoshoots
12:00 Fashion Films
12:30 Fashion Films
13:00 Swimwear
13:30 Lingerie
14:00 Top Photoshoots
14:30 Top Photoshoots
15:00 Swimwear
15:30 Fashion Films
16:00 Fashion Films
16:30 Lingerie
17:00 Swimwear
17:30 Top Photoshoots
18:00 Lingerie
18:30 Fashion Films
19:00 Swimwear
19:30 Top Photoshoots
20:00 Lingerie
20:30 Fashion Films
21:00 Swimwear
21:30 Top Photoshoots
22:00 Lingerie
22:30 Midnite Haute
23:00 Midnite Haute
23:30 Midnite Haute
0:00 Midnite Haute
0:30 Midnite Haute
1:00 Midnite Haute
1:30 Midnite Haute
2:00 F Hot
2:30 F Hot
3:00 Swimwear
3:30 Lingerie
4:00 Top Photoshoots
4:30 Fashion Films
5:00 Top Photoshoots
5:30 Fashion Films

Eleven
5:00 LOSC Lille - Paris Saint-Germain
7:00 Atalanta BC - Genoa CFC
9:00 Real Betis - RCD Espanyol
11:00 Stan futbolu Odcinek: 5
12:30 Weah
13:00 Jupiler Pro League
13:30 FootBrazil Show
14:00 Deportivo Alavés - Real Madryt
16:00 Stade Rennais - FC Metz
18:00 Juventus FC - SSC Napoli
19:00 Weah
19:30 Kaká
20:00 Ligue 1 Show
20:30 La Liga Show
21:00 Serie A TIM
22:00 Pat Cash i Wimbledon 1987
22:30 Sir Steve Redgrave
23:00 UC Sampdoria - US Palermo
1:00 Pat Cash i Wimbledon 1987
1:30 Sir Steve Redgrave
2:00 Atlético Madryt - Málaga CF
4:00 Arsenal World
4:30 Arsenal 360

Eleven Sports
7:00 Eleven Gol
8:00 Toulouse FC - Olympique Lyonnais
10:00 UC Sampdoria - Inter Mediolan
12:00 Atlético Madryt - Málaga CF
14:00 Stan futbolu Odcinek: 5
15:30 Kaká
16:00 Atalanta BC - Genoa CFC
18:00 LOSC Lille - Paris Saint-Germain
20:00 Eleven Gol
21:00 Weah
21:30 Kaká
22:00 Inside GP 2016
22:30 GP Confidential 2016
23:00 Grand Prix Niemiec
1:25 Tampa Bay Buccaneers - Atlanta Falcons
4:30 FIFA Football
5:00 SD Eibar - Villarreal CF

Eleven Extra
6:00 FIFA Football
6:30 FIFA Football
7:00 Maradona Odcinek: 1
7:30 Maradona Odcinek: 2
8:00 Maradona Odcinek: 3
8:30 Maradona Odcinek: 4
9:00 European Poker Tour w Barcelonie - Super High Roller 3
10:00 Arsenal World
10:30 Arsenal 360
11:00 Kaká
11:30 Weah
12:00 European Poker Tour w Barcelonie
13:00 Corinthians' Democracy
13:30 The Reluctant Activist
14:00 Sir Steve Redgrave
14:30 Pat Cash i Wimbledon 1987
15:00 FIFA Football
15:30 FIFA Football
16:00 European Poker Tour w Barcelonie - Super High Roller 3
17:00 Arsenal 360
17:30 Anglia - Francja
18:00 FIFA Football
18:30 FIFA Football
19:00 Corinthians' Democracy
19:30 The Reluctant Activist
20:00 Sir Steve Redgrave
20:30 Pat Cash i Wimbledon 1987
21:00 European Poker Tour w Barcelonie
22:00 Arsenal World
22:30 Arsenal 360
23:00 Kaká
23:30 Weah
0:00 European Poker Tour w Barcelonie - Super High Roller 3
1:00 Corinthians' Democracy
1:30 The Reluctant Activist
2:00 Sir Steve Redgrave
2:30 Pat Cash i Wimbledon 1987
3:00 FIFA Football
3:30 FIFA Football
4:00 European Poker Tour w Barcelonie
5:00 Arsenal 360
5:30 Anglia - Francja

BBC Brit
6:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 99
6:30 Top Gear Odcinek: 2 Sezon: 18
7:45 Ameryka po Obamie Odcinek: 2
8:50 Szef jak szpieg Odcinek: 4 Sezon: 5
9:55 Najcięższe więzienia Ameryki Odcinek: 6 Sezon: 2
10:55 Top Gear Odcinek: 4 Sezon: 2
12:00 Top Gear Odcinek: 5 Sezon: 2
13:00 Ameryka po Obamie Odcinek: 2
14:00 Najcięższe więzienia Ameryki Odcinek: 6 Sezon: 2
15:00 Policja, kamera, akcja! Odcinek: 16
15:30 Policja, kamera, akcja! Odcinek: 17
16:00 Top Gear Odcinek: 4 Sezon: 2
17:05 Top Gear Odcinek: 5 Sezon: 2
18:10 Auta Chrisa Harrisa Odcinek: 3
18:40 Auta Chrisa Harrisa Odcinek: 4
19:10 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 100
19:40 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 18
21:00 Top Gear Odcinek: 6 Sezon: 2
22:00 Top Gear Odcinek: 7 Sezon: 2
23:00 Auta Chrisa Harrisa Odcinek: 5
23:30 Auta Chrisa Harrisa Odcinek: 6
0:00 Brawurowe operacje II wojny światowej Odcinek: 3
1:00 Największa bitwa I wojny światowej Odcinek: 3
2:00 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 18
3:00 Auta Chrisa Harrisa Odcinek: 5
3:25 Auta Chrisa Harrisa Odcinek: 6
3:50 Brawurowe operacje II wojny światowej Odcinek: 3
4:40 Top Gear Odcinek: 6 Sezon: 2
5:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 99

BBC Earth
6:00 Łowcy Odcinek: 7
7:00 Planeta Ziemia Odcinek: 4
8:00 Historia wynalazków Odcinek: 5
9:00 Siły natury Odcinek: 4
10:00 Huragan Sandy: Okiem internautów
11:00 W okowach mrozu Odcinek: 19 Sezon: 2
12:00 Nie umieraj młodo Odcinek: 3
12:30 Nie umieraj młodo Odcinek: 4
13:00 Planeta Ziemia Odcinek: 4
14:10 Zabójcza misja: Madagaskar Odcinek: 3
14:50 W okowach mrozu Odcinek: 20 Sezon: 2
15:50 W okowach mrozu Odcinek: 1 Sezon: 3
16:50 Ziemia. Rok 2050 Odcinek: 7
17:20 Wyzwanie dla supermana Odcinek: 5
18:00 Kiedy przestajemy się uczyć? Odcinek: 1
19:00 Ścigając wodne potwory Odcinek: 3
20:00 Brudne miasta Odcinek: 1
21:00 W okowach mrozu Odcinek: 1 Sezon: 3
22:00 W okowach mrozu Odcinek: 2 Sezon: 3
23:00 Czy możemy wierzyć nauce? Odcinek: 2
0:05 Nie umieraj młodo Odcinek: 1
0:30 Nie umieraj młodo Odcinek: 2
1:05 Ziemia. Rok 2050 Odcinek: 7
1:30 Wyzwanie dla supermana Odcinek: 5
2:05 Łowcy Odcinek: 7
3:00 Planeta Ziemia Odcinek: 4
3:50 Zabójcza misja: Madagaskar Odcinek: 3
4:15 Kiedy przestajemy się uczyć? Odcinek: 1
5:05 Czy możemy wierzyć nauce? Odcinek: 2

TLC
6:00 Kupić dom za granicą Odcinek: 7
6:25 Kupić dom za granicą Odcinek: 8
6:50 Kochanie, to nasz dom Odcinek: 6
7:40 Salon sukni ślubnych Sezon: 11
8:05 Salon sukni ślubnych - Atlanta Odcinek: 90 Sezon: 6
8:30 Salon sukni ślubnych: Wielka Brytania Odcinek: 3
9:00 Historie wielkiej wagi Sezon: 3
10:00 Ekstremalne odchudzanie
11:00 Chirurgia otyłości Sezon: 2
12:00 Masterchef: Australia Odcinek: 37 Sezon: 6
13:00 Stylowe metamorfozy Stacy London Sezon: 3
13:30 Stylowe metamorfozy Stacy London Sezon: 3
14:00 Wielkie wesela amerykańskich Romów
15:00 Mała piękność Sezon: 3
16:00 Kupić dom za granicą Odcinek: 1
16:30 Kupić dom za granicą Odcinek: 2
17:00 Łowcy promocji
17:30 Najgorsze tatuaże Ameryki
18:00 Stylowe metamorfozy Stacy London Sezon: 3
18:30 Salon sukni ślubnych: Wielka Brytania Odcinek: 4
19:00 Salon sukni ślubnych Sezon: 11
19:30 Salon sukni ślubnych - Atlanta Sezon: 6
20:00 Nasz pierwszy dom Sezon: 7
20:30 Ostry dyżur: niezwykłe przypadki Sezon: 10
21:30 Wstydliwe choroby: nastolatki Odcinek: 1 Sezon: 2
22:30 Nieudane operacje plastyczne Odcinek: 1
23:30 Nie do uwierzenia! Sezon: 4
0:30 Undressed Polska - randka w łóżku Odcinek: 3
1:00 Undressed Polska - randka w łóżku Odcinek: 4
1:30 Kupić dom za granicą Odcinek: 13
2:00 Ekstremalne odchudzanie
2:48 Otyłość, która zabija
3:36 Adam szuka Ewy Odcinek: 5 Sezon: 2
4:24 Salon ostatniej szansy Odcinek: 4 Sezon: 3
5:12 Moje wielkie cygańskie wesele

Discovery Science
6:00 Jak to jest robione Sezon: 7
6:25 Jak to jest robione Odcinek: 16 Sezon: 11
6:50 Jak to jest zrobione? Sezon: 23
7:15 Jak to jest zrobione? Sezon: 10
7:40 Fabryki smaku Odcinek: 10 Sezon: 4
8:05 Fabryki smaku USA
8:30 Jak działają maszyny? Odcinek: 5
9:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 17
10:00 Amator kontra mistrz Odcinek: 3
11:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem Sezon: 4
12:00 NASA - archiwum tajemnic Sezon: 2
13:00 Fabryki smaku Odcinek: 25 Sezon: 5
13:30 Fabryki smaku Odcinek: 26 Sezon: 5
14:00 Jak to jest zrobione? Odcinek: 7 Sezon: 15
14:30 Jak to jest zrobione? Odcinek: 8 Sezon: 15
15:00 Władcy umysłów Odcinek: 3
15:30 Władcy umysłów Odcinek: 6
16:00 Megamaszyny Alaski
17:00 Niezwykłe zjawiska pogodowe Sezon: 2
18:00 Cywilizacja przyszłości
19:00 Cywilizacja przyszłości
20:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 23
20:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 21
21:00 Jak to jest robione Odcinek: 17 Sezon: 9
21:30 Jak to jest robione Sezon: 9
22:00 Fabryki smaku
22:30 Fabryki smaku Sezon: 3
23:00 NASA - archiwum tajemnic Sezon: 2
0:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 6
0:30 Jak to jest robione Odcinek: 17 Sezon: 6
1:00 Patent na gadżet Sezon: 2
2:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sezon: 6
2:48 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem Sezon: 4
3:36 W sieci eksperymentów Sezon: 2
4:24 Cuda inżynierii Sezon: 2
5:12 Jak to jest robione Odcinek: 13 Sezon: 6
5:36 Jak to jest zrobione? Sezon: 13

Discovery Turbo Xtra
6:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1 Sezon: 2
6:25 Fani czterech kółek Odcinek: 2 Sezon: 2
6:50 Rekiny auto-biznesu
7:20 Jak to jest zrobione - samochody marzeń
7:45 Jak to jest zrobione - samochody marzeń
8:10 Drwal zawodowiec
9:00 Bear Grylls - ucieczka z piekła
10:00 Auto-reaktywacja: seans grozy
11:00 Na haczyku
11:30 Na haczyku
12:00 Rzeczne potwory Sezon: 7
13:00 Królowie asfaltu Odcinek: 3
14:00 Fani czterech kółek Odcinek: 1
14:30 Fani czterech kółek Odcinek: 2
15:00 Najgorsze tatuaże Ameryki
15:30 Najgorsze tatuaże Ameryki Sezon: 2
16:00 Pobić rekord Guinnessa Odcinek: 8
17:00 Drwal zawodowiec
18:00 Szkoła przetrwania Sezon: 4
19:00 Rzeczne potwory Sezon: 6
20:00 Jazda na własne ryzyko Odcinek: 1
21:00 Fail Army - parada wypadków Odcinek: 7 Sezon: 3
21:30 Fail Army - parada wypadków Odcinek: 8 Sezon: 3
22:00 Auto-reaktywacja: seans grozy
23:00 Drwal zawodowiec
0:00 Bryki nie z fabryki
1:00 Policyjne jednostki specjalne Odcinek: 5
2:00 Auto-reaktywacja: seans grozy
2:48 New York Ink Sezon: 2
3:36 Głupi i głupsi Odcinek: 2 Sezon: 14
4:24 Bryki nie z fabryki
5:12 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 7
5:36 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 7

ARD-alpha
6:00 Tele-Gym
6:15 Klassiker der Weltliteratur Odcinek: 70 Sezon: 1
6:30 Klassiker der Weltliteratur Odcinek: 71 Sezon: 1
6:45 Klassiker der Weltliteratur Odcinek: 73 Sezon: 1
7:00 Klasse Segel Abenteuer Odcinek: 21
7:25 Checker Can Quick-Checks
7:30 Definition von Arbeit
7:45 Formen der Arbeit
8:00 Englisch für Anfänger Odcinek: 43
8:30 Avanti! Avanti! Odcinek: 3
9:00 Telekolleg Chemie
9:30 alpha-Campus Auditorium
10:00 Kunstraum
10:15 odysso - Wissen im SWR
10:45 Anschi, Karl-Heinz & Co.
11:00 Planet Wissen Odcinek: 275
12:00 Der Top-Tipp
12:05 Tagesgespräch
13:00 alpha-Forum
13:45 Klassiker der Weltliteratur Odcinek: 74 Sezon: 1
14:00 Klassiker der Weltliteratur Odcinek: 75 Sezon: 1
14:15 Klassiker der Weltliteratur Odcinek: 76 Sezon: 1
14:30 Klasse Segel Abenteuer Odcinek: 22
14:55 Checker Can Quick-Checks
15:00 Planet Wissen Odcinek: 242
16:00 W wie Wissen
16:30 nano
17:00 Der lange Schatten von Kultur Odcinek: 2
17:15 Raus aus dem Büro: Arbeiten geht auch anders
18:00 Protokoll - unverzichtbare Gedächtnisstütze
18:15 Sachtextanalyse - Textintention
18:30 Telekolleg Chemie
19:00 alpha-Campus Magazin
19:30 Faszination Wissen Odcinek: 29
20:00 Tagesschau
20:15 alpha-Forum
21:00 Menschen hautnah
21:45 alpha-Campus TALKS
22:00 Planet Wissen Odcinek: 242
23:00 Sind die Schweizer die besseren Österreicher?
23:45 Die Tagesschau vor 25 Jahren
0:00 alpha-Campus - Wissenschaft für Schlaflose
4:35 Space Night
5:30 Space Night

Kanal 5
06.00     Gilmore girls
06.45     America's funniest home videos
07.10     Desperate housewives
08.05     Top chef
09.05     The little couple
09.35     The little couple
10.10     Grey's anatomy
11.05     Desperate housewives
12.00     Ellen DeGeneres show
12.55     Vänner
13.25     Vänner
13.55     Real housewives of New York
14.55     Top chef
15.55     The little couple
16.30     The little couple
17.00     Grey's anatomy
18.00     Vänner
18.30     Vänner
19.00     The big bang theory
19.30     The big bang theory
20.00     Tunnelbanan
21.00     Wahlgrens värld
22.00     Law & order: Special victims unit
23.00     Law & order: Special victims unit
00.00     The big bang theory
00.25     The big bang theory
00.55     Criminal minds
02.00     The ring
03.55     2 1/2 män
04.15     2 1/2 män
04.40     One Tree Hill
05.20     Ellen DeGeneres show

CNBC Europe
6:00 Squawk Box Europe
9:00 Street Signs
10:00 US Squawk Box
13:00 US Squawk on the Street
15:00 Squawk Alley
16:00 Halftime Report
17:00 Power Lunch
19:00 Closing Bell
21:00 Marketing.Media.Money Odcinek: 5
21:30 The CNBC Conversation Odcinek: 119
22:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
22:30 NBC Nightly News
23:00 Asia Squawk Box
2:00 Street Signs
4:00 Fast Money
5:00 Capital Connection

TV 4 (Szwecja)
05.50     Nyhetsmorgon
10.00     Malou efter tio
11.35     Hem till gården
12.05     Hem till gården
12.35     Holby city
14.00     Badhotellet
15.00     Sveriges mästerkock
15.55     Husjägarna - Danmark
16.55     Äntligen hemma
17.55     112 – på liv och död
18.50     Keno
19.00     Nyheterna
19.00     Nyheterna
19.15     Sporten
19.20     Väder
19.30     Halv åtta hos mig
20.00     Bytt är bytt
21.00     Svenska fall för FBI
22.00     Nyheterna
22.00     Nyheterna
22.30     Ekonominyheterna
22.35     Sporten
22.50     Väder
23.00     Brottskod: Försvunnen
23.55     The following
00.50     The good wife
01.45     Hawaii five-0
02.45     House
03.40     Brottskod: Försvunnen
04.45     Städning

TVN 24
5:55 Serwis informacyjny, pogoda
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:15 Skrót informacji
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
6:45 Skrót informacji
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Skrót informacji
7:30 Jeden na jeden
7:45 Skrót informacji
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Skrót informacji
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
12:00 Fakty w południe
13:00 Serwis informacyjny, pogoda
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis, pogoda
18:00 Tak jest
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:26 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:25 Czarno na białym
21:00 Teleserwis, pogoda
21:30 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
0:00 Fakty po Faktach
0:40 Kropka nad i
1:10 Czarno na białym
1:40 Szkło kontaktowe
2:40 Maja w ogrodzie
3:10 Fakty po Faktach
3:45 Dokument/ Inny punkt widzenia/ Polska i Świat
4:55 Maja w ogrodzie
5:35 Kropka nad i

TVN 24 BIS
6:00 Bilans
6:31 Biznes dla ludzi
7:00 Poranek na BiŚ
10:00 Otwarcie dnia
12:00 Świat w południe
13:00 Ameryka w liczbach
14:00 Dzień na świecie
16:00 Świat o czwartej
17:00 Bilans
17:30 Biznes dla ludzi
18:00 24 godziny po południu
19:00 Fakty
19:25 Fakty po Faktach
19:55 Fakty z zagranicy
21:00 Ameryka w liczbach
22:00 Proces pokojowy: Palestyna-Izrael. Wojna czy pokój
23:20 Fakty z zagranicy
0:22 Ameryka w liczbach
0:50 Biznes dla ludzi
1:19 24 godziny
2:15 Biznes dla ludzi
2:43 Drugie śniadanie mistrzów
3:37 Xięgarnia
4:00 Drugie śniadanie mistrzów
4:56 Fakty z zagranicy

Polsat News
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:50 Graffiti
9:00 Nowy dzień z Polsat News
10:00 Informacje
10:30 Informacje
10:55 Pogoda
11:00 Informacje
11:30 Informacje
11:55 Pogoda
12:00 Informacje
12:30 Informacje
12:55 Pogoda
13:00 Informacje
13:30 Informacje
13:55 Pogoda
14:00 Informacje
14:30 Informacje
14:55 Pogoda
15:00 Newstelegraf
15:35 Światowidz
15:50 Wydarzenia
16:10 Rozmowa "Wydarzeń"
16:25 Pogoda
16:30 To jest dzień
18:25 Pogoda
18:30 Biznes Informacje
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:30 Informacje
19:55 Pogoda
20:00 To był dzień
21:00 Brutalna prawda. Durczok ujawnia
22:00 Wydarzenia
23:00 Informacje
23:30 Informacje
23:55 Pogoda
0:00 Brutalna prawda. Durczok ujawnia
1:00 Interwencja
1:15 Gość "Wydarzeń"
1:25 Wydarzenia
2:15 To był dzień

TVT
7:00 Okiem kamery
7:10 Flesz
7:15 Pogoda
7:20 Co się dzieje w regionie
7:30 Raport
7:45 Pogoda
7:50 Sport w Regione
8:05 Flesz
8:10 Pogoda
8:15 Grzegorz Stasiak łowi w sieci – sezon 2016
8:30 Echa Regionu
8:45 Lista szlagierów po śląsku
9:25 Pogoda
9:30 Telesprzedaż
10:00 Okiem kamery
10:10 Flesz
10:15 Pogoda
10:20 Co się dzieje w regionie
10:30 Raport
10:45 Pogoda
10:50 Sport w Regione
11:05 Flesz
11:10 Pogoda
11:15 Grzegorz Stasiak łowi w sieci – sezon 2016
11:30 Echa Regionu
11:45 Lista szlagierów po śląsku
12:25 Pogoda
12:30 Telesprzedaż
17:00 Śląskie granie
18:00 Okiem kamery
18:10 Flesz
18:15 Pogoda
18:20 Co się dzieje w regionie
18:30 Raport
18:45 Pogoda
18:50 Po godzinach …
19:05 Flesz
19:10 Pogoda
19:15 Grzegorz Stasiak łowi w sieci – sezon 2016
19:30 Wieści Powiatu Wodzisławskiego
19:45 Lista szlagierów po śląsku
20:25 Pogoda
20:30 Śląskie granie
21:00 Okiem kamery
21:10 Flesz
21:15 Pogoda
21:20 Co się dzieje w regionie
21:30 Raport
21:45 Pogoda
21:50 Po godzinach …
22:05 Flesz
22:10 Pogoda
22:15 Grzegorz Stasiak łowi w sieci – sezon 2016
22:30 Wieści Powiatu Wodzisławskiego
22:45 Lista szlagierów po śląsku
23:25 Pogoda
23:30 Śląskie granie
0:00 Śląskie granie

ČT1
05:59 Studio 6
09:00 To je vražda, napsala II
09:50 Vraždy na severu
10:45 Kolo plné hvězd
11:40 Černé ovce
11:55 StarDance VIII ...kolem dokola
12:00 Zprávy ve 12
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30 Sama doma
14:00 Doktorka Quinnová VI
14:45 Tele
15:05 To je vražda, napsala II
15:55 Vraždy na severu
16:45 Cestománie: Rakousko - Korutany - Paměť hor
17:15 AZ-kvíz
17:40 Černé ovce
18:00 Události v regionech
18:25 Kde domov můj?
18:55 Události za okamžik a počasí
19:00 Události
19:50 Branky, body, vteřiny
20:00 StarDance VIII ...kolem dokola
20:05 Milí Bakaláři
21:05 Gejzír
21:34 Výsledky losování Šťastných 10
21:35 Máte slovo s M. Jílkovou
22:35 Taggart
23:30 Kingová II
00:10 Rozsudek
00:40 AZ-kvíz
01:10 Objektiv
01:40 Toulavá kamera
01:55 Hobby naší doby
02:25 Dobré ráno
04:55 Žiješ jenom 2x
05:20 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Smolka
05:30 Události v regionech

ČT2
05:59 Dobré ráno
08:30 Kouzelná školka
09:00 Panství Downton V (6/10)
09:50 Trabantem z Austrálie do Asie (9/12)
10:20 Alžírská válka (1/2)
11:20 Souvislosti Jana Pokorného
12:20 Na pomoc životu - rakovina hlavy a krku
12:35 Duchovní kuchyně
13:05 Chcete je?
13:10 Přesídlenci
14:10 Vyrabovaná Evropa (1/2)
15:05 Domov ve středu Evropy (8/13)
15:15 Zapomenuté výpravy
15:40 Věž svobody
16:35 Rozluštěné poklady
17:20 Medaile žalují
18:15 Herbář
18:45 O skřítku Racochejlovi
18:55 Letecké katastrofy
19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00 S kuchařem kolem světa
21:00 Bedekr III.
21:30 Klenoty naší krajiny
21:55 Habsburkové (2/7)
22:25 Šílení
00:25 Queer
00:55 Sestřička Jackie VI (10/12)
01:20 Californication VII (9/12)
01:50 Chcete je?
01:55 Uchem jehly
02:25 Dudy jsou slyšet všudy
02:45 Manželky s vůní dálek
03:15 Památky na prodej
03:30 Na moll...
04:15 Uchem jehly
04:40 Brusel 2058
05:05 Panství Downton V (6/10)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.