FANDOM


Tvp1 logo

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomoœci:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomoœci
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Trzy niedŸwiadki; NiedŸwiadek, który chciał latać; serial anim.prod. hiszpańskiej
08:55 Budzik; program dla najmłodszych
09:20 Zaczarowany pocišg; program dla młodych widzów
09:45 Przygody rozbójnika Rumcajsa
09:50 Gimnastyka dla przedszkolaków
10:00 Przedszkolandia; odc. 5; serial dok.Barbary Pawłowskiej
10:25 Zabawy językiem polskim
10:50 Rak piersi - historie prawdziwe; odc. 4 - Rehabilitacja
11:00 Gotowanie na ekranie; magazyn kulinarny
11:20 ZUS radzi; magazyn
11:30 Zwierzęta œwiata; Leniwiec a siódmy grzech główny; cz. 2/ost.; film dokumentalny prod. USA
12:00 Wiadomoœci
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - œwiat, ludzie, pienišdze
12:25 Rolnictwo na œwiecie
12:45 Plebania; odc. 263; serial TVP [stereo]
13:10 Lokatorzy; Kto pierwszy ten lepszy; serial TVP[stereo]
13:40 Czarodziejki; odc. 4; serial prod. USA /za zgodš rodziców/
14:20 Cyberbelfer; odc. 4/10; magazyn
14:30 Po prostu paragraf
14:45 Ksišżki na zimę
15:00 Wiadomoœci
15:10 BšdŸ i rzšdŸ -magazyn samorzšdowy
15:30 Kulisy PRL-u; W podziemiu
16:00 Rower Błażeja
16:25 Moda na sukces; odc. 1831; serial prod.USA
16:45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu œwiata
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Goœć Jedynki
17:40 Klan; odc. 672; telenowela TVP
18:10 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
18:40 Wrzuć Jedynkę
18:50 Polska w Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; odc. 28 - Hamsin; serial anim.prod.niemieckiej
19:30 Wiadomoœci
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Miej oczy szeroko otwarte; A potem nazwali go bandytš; film dokumentalny Grzegorza Królikiewicza
21:20 Teatr Telewizji; Klub kawalerów; 2000  autor: Michał Bałucki [stereo]; reż: Krystyna Janda; wyk: Jerzy Stuhr, Marcin Dorociński, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Edyta Jungowska
22:40 Francis Goya gra polskie przeboje; recital [stereo]; wyk: Francis Goya - gitara, Prkiestra Capella Bydgostiensis
23:05 Monitor  Wiadomoœci
23:20 Rozmowy na czasie; Don Giovanni, czyli opera jest królowš sztuk; .; wyk: goœcie programu: Mariusz Treliński, Michał Bristigier, Joanna Wnuk-Nazarowa
23:45 Podaj cegłę, czyli polski socrealizm; film dokumentalny; reż: Andrzej Sapija
00:40 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]
01:00 Muzyka buntu-historia Boba Marley'a; 2000  film dok. prod. francuskiej
02:15 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA

07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc. 101 - Poszukiwania bliŸniaków; telenowela TVP
07:35 Dwójka Dzieciom; Olimpiada Bolka i Lolka; Dziwne przygody Koziołka Matołka; filmy animowane dla dzieci
08:00 Film dla niesłyszšcych; Na dobre i na złe; odc. 125 - Awaria; serial prod. TVP [stereo]
08:50 Pytanie na œniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak ferii
10:50 Œwięta wojna; Seksapil; serial TVP
11:15 Ferie z Dwójkš; Akademia Pana Kleksa; cz. 1 - Przygoda księcia Mateusza; 1983  baœń filmowa prod. polsko - radzieckiej; reż: Krzysztof Gradowski; wyk: Piotr Fronczewski, Sławek Wronka, Wiesław Michnikowski, Bronisław Pawlik
12:35 Œwięty profesor; reportaż
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc. 98/110; serial prod. USA [stereo]
14:00 Ceremonia wręczenia Nagród Latin Grammy 2002
14:50 Ferie z Dwójkš; .
15:05 Krzyżówka 13-latków - czyli Œwiatowid; teleturniej
15:30 Maszyna zmian; odc. 1   Królik doœwiadczalny
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Na dobre i na złe; odc. 125 - Awaria; serial prod. TVP [stereo]; powt.
17:15 Smak Europy; program publicystyczny
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:53 Pogoda
19:00 Va banque; teleturniej
19:30 Jestem stšd...; Porzucone perły; reportaż Stanisława Wolnego
20:00 Œpiewajšce Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
20:55 Kochaj mnie; odc. 27; telenowela dok. prod TVP
21:25 997-magazyn kryminalny; [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 997-magazyn kryminalny; cz. 2; [tylko dla dorosłych]
22:55 Gwiazdor; film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego
00:30 Arcydzieła Polskiego Dokumentu; Usłyszcie mój krzyk; film dokumentalny Macieja Drygasa
01:15 Biuro ogłoszeń; odc. 14; film dokumentalny Tadeusza Króla
01:40 Zakończenie programu

Logo-10

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Casper [2]
7.25 Normalny Norman [23]
7.50 Benny Hill
8.20 Szkoła przetrwania [1]
9.15 Graczykowie [30]
9.45 Gang Panny Glenn [9]
10.40 Awantura o kasę [37]
11.35 Różowa pantera
11.50 Kachorra to ja [88]
12.45 Luz Maria [80]
13.40 Twój lekarz i wystarczy chcieć
14.10 4x4
14.40 Normalny Norman [24]
15.10 Świat według Kiepskich [55]
15.45 Informacje
16.05 Kachorra to ja [89]
17.05 Idol
18.15 Graczykowie [31]
18.45 Informacje i sport
19.15 Awantura o kasę [38]
20.05 Miodowe lata 4 [51]
20.45 Samo życie [164]
21.20 Pamięć absolutna - film USA
21.30 Studio LOTTO
23.30 Informacje, biznes i sport
23.55 Graffiti
0.10 Bumerang
0.40 Telewizyjne Biuro Śledcze
1.10 Muzyka na BIS
Logo-19

5.50 Miłość i nienawiść [74/124]
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki [87/185]
7.50 Wunschpunsch [30/52] - serial
8.15 Animaniacy [6/65] - serial anim.
8.40 Łebski Harry [79/86] - serial anim.
9.05 Inspektor Gadget [69/86] - serial
9.30 Telegra - teleturniej interaktywny na żywo
10.35 Telesklep
11.20 Rozmowy w toku - talk-show
12.15 Zielone drzwi - prog. fundacji TVN
12.45 Wunschpunsch [30/52] - serial
13.10 Animaniacy (6/65) - serial anim.
13.30 Łebski Harry [79/86] - serial anim.
13.55 Inspektor Gadget [69/86]- serial
14.20 Renegat [9] - serial sensacyjny, USA
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki [88/185]
17.10 Miłość i nienawiść [75/130]
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej [6] - serial obycz.
20.40 Oko za oko - teleturniej
21.40 Usterka - serial fab.-dok.
22.10 Na celowniku [6/22] - serial sensac.
23.05 TVN Fakty
23.15 Kropka nad i
23.35 Fakty, ludzie, pieniądze
0.05 Multikino - magazyn filmowy
0.25 Co za tydzień - magazyn
0.55 Nic straconego
Tvp3-wroclaw.svg

6.30 Legenda o Wilhelmie Tellu
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Fakty
8.00 Wierzę, wątpię, szukam
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Moda od podszewki
9.30 Kurier
9.40 Prognoza pogody
9.40 Policjanci z Mt. Thomas
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Młodzież kontra
12.30 Kurier
12.35 Jazz
13.30 Kurier
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier
14.40 Prognoza pogody
14.45 Wuwua
15.00 Janka
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15.45 Fakty
16.00 Pogoda
16.00 Magazyn Aktualności Kulturalnych
16.15 Reportaż
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Przegląd gospodarczy
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
18.00 Fakty - wydanie główne
18.20 Pogoda
18.20 Super Trójka
18.30 Kurier
18.40 Prognoza pogody
18.45 Czas na bajkę - program dla dzieci
19.00 Europa tu
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Fakty - Wrocław
21.55 Sportowe fakty
22.00 Pogoda
22.00 Fakty komentarze
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Sport
22.55 Studio pogoda
23.00 Powiedz, ze mnie kochasz
0.40 Nie chcę waszych lodów
2.15 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

06:00 Strefa P - magazyn muzyczny
06:30 V Max - magazyn motoryzacyjny
07:00 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny
07:50 Motomyszy z Marsa (26) - serial animowany dla dzieci
08:10 Czarny Królewicz (44) - serial przygodowy
08:35 Przygody rodziny Addamsów (32) - serial komediowy
09:00 Dziki księżyc (22) - telenowela
09:55 Zbuntowany anioł (105) - dokument
10:40 Misja w czasie (19) - serial fantastyczny
11:35 MacGyver (8) - serial przygodowy
12:30 Strefa P - magazyn muzyczny
13:00 V Max - magazyn motoryzacyjny
13:30 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny
14:30 Motomyszy z Marsa (27) - serial animowany dla dzieci
15:00 Gęsia skórka (24) - serial dla dzieci
15:30 Dziki księżyc (23) - telenowela
16:30 HOT CHAT - interaktywny program publicystyczny
16:45 Dziennik
16:58 Prognoza pogody
17:00 Jak dwie krople czekolady (18) - serial komediowy
17:30 M.A.S.H (19) - serial komediowy
18:00 Zbuntowany anioł (106) - telenowela
19:00 Anioł ciemności (5) - serial fantastyczny
20:00 Pierwsza fala (8) - fantastyczny serial akcji
20:55 IDOL Extra - program
21:50 Dziennik
22:05 Informacje sportowe
22:12 Prognoza pogody
22:15 Dzień ojca - film fabularny
00:00 Punkt. Set. Mecz - magazyn siatkarski
00:50 X Laski - program rozrywkowy
01:20 Muzyczne Listy - magazyn muzyczny
02:10 Strefa P - magazyn muzyczny
02:35 V Max - magazyn motoryzacyjny

TVN 7 '02 - '08

6.55 Telesklep
7.10 Wojowniczki z krainy marzeń
7.35 Yaiba − legendarny Samuraj
8.00 W niewoli uczuć − telenowela meksyk.
8.50 Daniela i przyjaciele − telenowela meksyk.
9.40 Pełna chata − serial USA
10.05 Alf − serial USA
10.30 Łamisłówka − teleturniej
11.15 Conan − serial USA
12.10 Przeklęta miłość
12.55 Telesklep
14.55 Wojowniczki z krainy marzeń
15.20 Yaiba − legendarny samuraj
15.45 Pełna chata − serial USA
16.15 Znowu razem − serial USA
16.45 Alf − serial USA
17.15 Rodzinny album − serial USA
18.10 Aktualności
18.20 Conan − serial USA
19.15 Drew Carey Show − serial USA
19.40 Norman w tarapatach − serial USA
20.10 Skradziona młodość − film USA
21.50 Brygada ratunkowa − serial USA
22.50 Na ratunek
23.20 Duże czy małe − film USA
1.05 Od pierwszego wejrzenia − komedia USA
2.35 Alf − serial USA
3.00 Drew Carey Show − serial USA
3.25 Norman w tarapatach − serial USA (25 min.)
3.50 Koniec programu

Tvpoloniaekran

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc. 654 (23'); telenowela TVP
08:55 Tęczowa bajeczka; Bajeczka o zimowym czarodzieju; program dla dzieci
09:05 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:15 Dzieło arcydzieło; program dla dzieci
09:30 Przygody Skippy; odc. 22/26 - Wielkanocny zajączek (24'); serial prod. australijskiej
10:00 Sztuka przekonywania; Logika a retorka; program edukacyjny dla młodzieży
10:10 Laboratorium; magazyn
10:30 Dzieje jednego wynalazku; Dzieje parasola; program edukacyjny
10:40 Łowcy tajemnic; Podziemna tajemnica; magazyn
10:50 Akademia wiersza; "Żołnierz" - Bolesław Leśmian
11:00 Wiedźmin; odc. 4/13 - Smok (53'); serial TVP
12:00 Wiadomości
12:15 Biografie; Himilsbach - prawdy, bujdy,czarne dziury; film dok.Małgorzaty Łupiny i Stanisława Manturzewskiego [stereo]
13:05 Film animowany dla dorosłych; Apteczka pierwszej pomocy; film Alexandra Sroczyńskiego
13:15 Komediantka; odc. 3/9 (55'); 1987 serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski
14:10 Film animowany dla dorosłych; Ażiotaż biletów na czas; film animowany Aliny Skiby
14:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Zaproście mnie do stołu - recital Elżbiety Wojnowskiej; powt.
16:00 Klan; odc. 654 (23'); telenowela TVP; powt.
16:25 Kurier z Warszawy; odc. 4; program z udziałem Jana Nowaka Jeziorańskiego; powt.
16:40 Ojczyzna-polszczyzna; To. com tam powiedział; program prof. Jana Miodka
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci; powt.
17:50 Dzieło arcydzieło; program dla dzieci; powt.
18:00 Tęczowa bajeczka; Bajeczka o zimowym czarodzieju; program dla dzieci; powt.
18:10 Przygody Skippy; odc. 22/26 - Wielkanocny zajączek (24'); serial prod. australijskiej; powt.
18:40 Rozmowy na nowy wiek; Z ks. Adamem Bonieckim o byciu księdzem
19:05 Folkogranie; Dzikie Pola; występ zespołu
19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc. 6 - Głodny wędrowiec; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc. 654 (23'); telenowela TVP; powt.
20:35 Sportowy tydzień
21:05 Komediantka; odc. 3/9 (55'); 1987 serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski; powt.
22:00 Obudzić Olę; 2002 film dokumentalny
22:30 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Prognoza pogody
23:25 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP; powt.
23:45 Witold Lutosławski wg Ojca Karola; reportaż
00:20 Monitor Wiadomości
00:40 Ludzie listy piszą; powt.
01:05 Tęczowa bajeczka; Bajeczka o zimowym czarodzieju; program dla dzieci; powt.
01:15 Kasztaniaki; odc. 6 - Głodny wędrowiec; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc. 654 (23'); telenowela TVP; powt.
02:35 Sportowy tydzień; powt.
03:05 Komediantka; odc. 3/9 (55'); powt.
04:00 Film animowany dla dorosłych; Ażiotaż biletów na czas; film animowany Aliny Skiby; powt.
04:20 Ojczyzna-polszczyzna; To, com tam powiedział; program prof. Jana Miodka; powt.
04:35 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP; powt.
04:55 Sprawa dla reportera; powt.
05:30 Monitor Wiadomości; powt.
05:50 Film animowany dla dorosłych; Sekcja zwłok; film Ryszarda Czekały
06:00 Zakończenie programu
ĆT1

6.00 Poranek z CTV
8.30 Sezamie otwórz się!
9.00 Wiadomości
9.15 Legenda Kung−Fu
10.00 Ognista kula − komedia czeska
11.25 Porady prawne
11.40 Ego
12.00 Wiadomości
12.10 Humoreski
13.30 Wideoscenki
13.50 Stało się...
14.05 Poszukiwanie straconego czasu
14.25 Humor
15.05 Moda
15.30 Ekran
16.00 Wiadomości
16.05 Bajkowe przedszkole
16.40 Cykadło − dla dzieci
17.05 Game Page
17.20 AZ − quiz
17.45 Pogoda
17.50 Wieści regionalne
18.10 Legenda Kung−Fu
19.00 Wieczorynka
19.15 Wydarzenia
19.40 Pogoda i sport
20.00 Zielone ranczo
21.00 Podróżomania
21.30 Fakty
22.10 Wydarzenia
22.35 Pogoda i sport
22.45 Prawo rodzinne
23.30 Golf
23.45 Domowe szczęście
0.25 Sport na świecie
1.00 Talk Show
1.35 Ciąg dalszy nastąpi
2.15 Najlepsze z klasyki
3.05 Reżyseria teatralna

Nova logo 1996

6.00 Śniadanie z Novą
8.30 Teletubbies
9.00 Zakochana
9.45 Wściekłość − film ang.
11.45 Gotujemy
12.15 Yago
13.00 Knots Landing
13.50 Luz Maria
14.40 Andromeda
15.30 Brzydula Betty
16.20 Obrońca
17.10 Z regionów
17.20 Ryzykuj!
17.50 M.A.S.H.
18.15 Pogoda
18.20 Derrick
19.30 Wiadomości i sport
20.00 Wideoscenki
20.35 Jaś Fasola − komedia ang.
22.20 Tele Tele
23.00 May Day − film USA
0.40 Miasteczko South Park
1.00 Dobro kontra zło
2.25 Telezakupy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.