FANDOM


TVP 1
06:05 Program dnia - na 3.
06:05 Warto kochać - odc. 9; serial TVP
06:50 Smaki polskie; magazyn kulinarny
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:35 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Byli sobie odkrywcy - odc.17 James Cook (James Cook); serial animowany kraj prod.Francja (1997)
08:40 Lippy&Messy
08:45 Kadra 2012; magazyn
09:00 Ziarno ; magazyn
09:30  Ferie z 5 - 10 - 15
10:00 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - wydanie feryjne; magazyn
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 36 (odc. 36); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:55 MŚ w biathlonie - Anterselva
12:15 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
12:35 Kuchnia z Okrasą - Rosyjski obiad
13:00 Wiadomości
13:15 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
13:25 Przed Eurowizją - [odc.8]
13:45 Miłość przychodzi powoli (Love Comes Softly); film fabularny kraj prod.USA (2003)
15:15 Jaka to melodia? - finał stycznia; teleturniej
16:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio )
17:05 Teleexpress - ( w przerwie transmisji)
18:25 Sąsiedzi - Niespodziewany gość; serial komediowy TVP
19:00 Wieczorynka - Kaczor Donald przedstawia - odc. 37 (Donald Duck Presents  (odc.85)); serial animowany kraj prod.USA (1983)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2007 cz.1
21:30 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2007 cz.2
22:05 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2007 cz.3
22:35 Orzeł    Seria III - odc. 1 (17) (Ornen III, ep. 1); serial kryminalny kraj prod.Dania, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Islandia (2005)
23:45 Męska rzecz... - W niewoli miłości (Prisoner of Love)  89'; film fabularny kraj prod.Kanada (1999)
01:15 Kino nocnych marków - Puls miasta I - cz. 17 (Boomtown I - Black Out, ep.1017); serial kryminalny kraj prod.USA (2002)
01:55 Kino nocnych marków - Puls miasta I - cz. 18 (Boomtown I - Lost Child, ep.1018); serial kryminalny kraj prod.USA (2002)
02:40 Program dnia - na 4.
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:10 Program dnia - na 3.
06:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:40 Dwójka Dzieciom - Przygody Kota Filemona - Fortel; serial animowany
06:50 Smak Europy - To jest wyzwanie cały czas....
07:05 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:30 Złotopolscy - odc. 828 Pojednanie; telenowela TVP
07:55 M jak miłość - odc. 466; serial TVP
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym:
09:15 Pogoda
09:45 Panorama
10:15 Pogoda
10:40 Panorama
10:44 Pogoda
10:45 Mały człowiek - Myślenie-odc. 2 (The baby human. To think) - txt.str.777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:40 Na dobre i na złe - odc. 280 Miłość w trzy miesiące; serial TVP
12:30 Dubidu - odc. 16; quiz muzyczny
13:20 Niesforne aniołki- odc.9 (Little angels- Spittles family); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Familiada -  odc.  1372 - txt.str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 830 Marcysia się odmieniła; telenowela TVP
15:00 Cyrk Princess 2003 (Cyrk Princessan 2003); widowisko cyrkowe kraj prod.Włochy (2003)
15:45 Święta wojna - (255) Feminista
16:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 37; serial komediowy TVP
16:45 Podróże z żartem - Meksyk ; program rozrywkowy
17:45 Program lokalny
18:10 Flesz Panorama
18:15 Kabaretowe kawałki - (7)
18:45 Panorama
19:05 Pogoda
19:15 Kabaretowa Scena Dwójki  - Kabaret Ani Mru Mru  - 2
20:15 Mecz towarzyski - Estonia - Polska ( studio )
20:30 Mecz towarzyski - Estonia - Polska ( I połowa )
22:25 Słowo na niedzielę
22:35 Panorama
22:50 Sport Telegram
22:55 Pogoda
23:05 Mocne Kino - Fatalny błąd (Fatal error) - txt.str.777  87'; film fabularny kraj prod.USA (1999)
00:40 Chinatown (Chinatown)  125'; film sensacyjny kraj prod.USA (1974)
02:45 Sędziowie z Queens - odc. 5/13 (QUEENS SUPREME ep. 104); serial komediowy kraj prod.USA (2003)
03:25 Program dnia - na 4.
03:30 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:30 Uwierz w dokument - odc. 57; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Etniczne klimaty - Safia; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Auto-Skaner - Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:58 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kamera Kuriera; STEREO
11:00 Muzea sztuki na świecie - Galeria Tate w Londynie (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
11:58 Fałszerz; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Auto-Skaner - Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis sportowy; STEREO
14:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Uwierz w dokument - odc. 58; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:48 Serwis sportowy; STEREO
15:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Kamera Kuriera; STEREO
16:00 Niepokonani - Sylwester Wojtaś; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 TVP Kultura - Recenzje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:05 Uwierz w dokument - odc. 58; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Kurier; STEREO
01:15 Pogoda; STEREO
01:20 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:30 Uwierz w dokument - odc. 57; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Etniczne klimaty - Safia; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda
08:00 Pogoda na narty
08:10 Magazyn medyczny
08:25 Co warto wiedzieć
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Rekomendacje kulturalne
09:00 Auto-Skaner - Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:58 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kamera Kuriera; STEREO
11:00 Muzea sztuki na świecie - Galeria Tate w Londynie (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
11:58 Fałszerz; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Auto-Skaner - Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis sportowy; STEREO
14:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Uwierz w dokument - odc. 58; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:48 Serwis sportowy; STEREO
15:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Kamera Kuriera; STEREO
16:00 Niepokonani - Sylwester Wojtaś; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 TVP Kultura - Recenzje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Akcja - jedź bezpiecznie
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda w regionie
18:05 Tematy dnia
18:10 Pod Tatrami
18:20 Burzliwe tate a` tate
18:30 Wiara i życie
18:55 Akcja - jedź bezpiecznie
20:00 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
22:00 Kronika sportowa
22:15 Speed 2
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:05 Uwierz w dokument - odc. 58; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Kurier; STEREO
01:15 Pogoda; STEREO
01:20 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (394)
06.35 Graczykowie - serial kom.
07.00 Jesteśmy - mag. religijny
07.25 Tutenstein (10) - serial anim.
07.45 Hugo - program dla dzieci
08.15 Cudowne lata (3): Biuro mojego ojca - serial obycz.
08.45 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (5) - serial kom.
09.45 Rodzina zastępcza plus (225): Bezsenność - serial komediowy
10.45 Święta w górach - musical, USA 1986
12.45 Czarodziejki (37) - serial obyczajowy
13.45 Dom nie do poznania - reality show
14.45 Hell's Kitchen od kuchni - program rozrywkowy
15.45 Eureko,  ja to wiem - teleturniej
16.45 Sheena (21) - serial sens.
17.40 O rety! Kabarety! - program rozrywkowy
17.55 Rodzina nie do poznania - reality show
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 Grasz czy nie grasz?
20.30 Pijany mistrz - film sensacyjny, Hongkong 1978
21.55 Studio LOTTO
22.40 Skowyt 5: Przebudzenie - horror, Wielka Brytania 1989
00.35 Joe i Max - dramat, Niemcy/USA 2002
02.35 Boks zawodowy: Walka Tomasz Adamek - Chad Dawson
05.05 Nocne randki
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.55 Uwaga! - magazyn
06.15 Telesklep
07.55 Automaniak max - program motoryzacyjny
08.30 Dzień dobry TVN - mag.
10.30 Superniania - reality show
11.30 Sopot Festival 2006 - koncert
12.30 Na Wspólnej (751-754) - serial obyczajowy
14.10 Loteria walentynkowa - konkurs
14.15 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
14.50 Hela w opałach (5): Powiedz dzieciom dobranoc - serial komediowy
15.20 Pokojowe rewolucje - program wnętrzarski
15.50 Siłacze - pr. rozrywkowy
17.00 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
17.35 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
19.00 Fakty
19.25 Sport, Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.05 Niania (27): Kokosy z Wisienki - serial komediowy
20.40 Kryminalni (55): Gra (1) - serial kryminalny
21.45 Rzeka tajemnic - dramat, USA 2003
00.25 Witajcie w Collinwood - komedia, USA/Niemcy 2002
02.10 Telesklep
02.30 Uwaga! - magazyn
02.50 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.55 Gram.tv - mag. komputerowy
06.20 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.45 V-max - mag. motoryzacyjny
07.10 Pokemon (242, 243)
08.00 Na topie - wywiad z...
08.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
09.00 Express do fortuny
10.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.30 Gram.tv - mag. komputerowy
10.50 Sztukateria - mag. kulturalny
11.30 V-max - mag. motoryzacyjny
12.00 Ja się zastrzelę (1) - serial komediowy
12.30 Dźwięki muzyki (1) - musical, USA 1965
14.25 Miłość z.o.o. (22) - serial komediowy
14.55 Siatkówka: Polska Siatkówki - mecz Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów
17.00 Buffy - postrach wampirów (19) - serial SF
18.00 Zagadki historii (2): Koń  trojański - serial dok.
19.00 Kinomaniak - mag. filmowy
19.30 Drogówka - mag. policyjny
20.00 Strażnik Teksasu (112) - serial sensacyjny
21.00 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (18) - serial sensacyjny
22.05 Kuba Wojewódzki - talk show
23.05 Kiub Filmowy Extra: Flic Story - film kryminalny, Francja/Włochy 1975
01.25 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.00 Express do fortuny
04.00 Drogówka - mag. policyjny
04.20 Sztukateria - magazyn
04.45 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 609; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Plebania - odc. 610; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:45 Plebania - odc. 611; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:05 Plebania - odc. 612; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Plebania - odc. 613; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Smak Europy - Z dziada pradziada piekarze ...; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
08:35 Święta wojna - Hanys Cola (236); serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Gwiezdny Pirat - Gwiezdny pirat odc. 1\7   ; serial; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Z herbem w nazwisku - Sobański herbu Junosza; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:15 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Dwie strony medalu - odc. 10; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Dwie strony medalu - odc. 11; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak dawnego Wiednia (191); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 2; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe - odc. 269 Zamknięty rozdział; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Życiorys pisany na pięciolinii; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - Zakochani w Puszczy.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Smak Europy - Z dziada pradziada piekarze ...; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Bezradnik przeciętnego Polaka - Jak w wolnym czasie nie paść z przemęczenia (4); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress
17:40 Ojczyzna polszczyzna - Udrożnić - Udrożniać; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Tam gdzie jesteśmy - Tym razem na Tasmanii (Tym razem na Tasmanii); reportaż kraj prod.Australia (2007); Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość - odc. 420; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc.3 - Lekarstwo na przecieplenie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Dobranocka - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc.4  - Bajkowy spacer; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2007 cz.1; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2007 cz.2; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2007 cz.3; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Jesienią o szczęściu; film fabularny; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 420; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc.3 - Lekarstwo na przecieplenie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Dobranocka za oceanem - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc.4  - Bajkowy spacer; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Dubidu - odc. 16; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Jesienią o szczęściu; film fabularny; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak dawnego Wiednia (191); Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Codzienna 2 m. 3 - odc. 2; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Tam gdzie jesteśmy - Tym razem na Tasmanii (Tym razem na Tasmanii); reportaż kraj prod.Australia (2007); Dla małoletnich od lat 7
05:15 Dwie strony medalu - odc. 10; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dwie strony medalu - odc. 11; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:05 Cyrulik sewilski (Teatro Real de Madrid) (Il Barbiere di Siviglia)  167'; opera kraj prod.Hiszpania (2005); reż.:Angel Luis Ramirez (reżyser tv), Emilio Sagi (reżyseria); Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Klasyka filmowa - Walkower  70'; film fabularny; reż.:Jerzy Skolimowski; wyk.:Jerzy Skolimowski, Alesandra Zawieruszanka, Krzysztof Chamiec, Andrzej Herder, Franciszek Pieczka, Henryk Kluba; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Kolory Raju (The Colour of Paradise, Rang e Khoda)  85'; dramat kraj prod.Iran (1999); reż.:Majid Majidi; wyk.:Mohsen Ramezani, Hossein Mahjoub, Salameh Feyzi, Farahnaz Safari, Elham Sharifi, Behzad Rafi; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Kino lektur szkolnych - Latarnik; film TVP; reż.:Zygmunt Skonieczny; wyk.:Józef Pieracki, Józef Osławski, Eugeniusz Wałaszek, Antoni Jurasz, Stanisław Michalski, Krystyna Tolewska, Sławomir Misiurewicz, Krzysztof Kiersznowski, Bożena Sztajkowska, Hanna Bedryńska; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Laureaci Konkursu im. Henryka Wieniawskiego - Lev Solodovnikow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Na weekend ; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korzenie kultury - Sztuka ludowa i naiwna /cz.1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Korzenie Kultury - reportaż - Kurpie ludowe; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Korzenie kultury - Sztuka ludowa i naiwna /cz.2/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Stanisław Zagajewski - Ars mea, Lux mea; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Korzenie kultury - Sztuka ludowa i naiwna /cz.3/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Człowiek zwany Nikiforem; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:30 Panorama kina światowego - Mikrokosmos (Microcosmos - Le peuple de l'herbe)  72'; film przyrodniczy kraj prod.Francja, Włochy, Szwajcaria (1996); reż.:Claude Nuridsany, Marie Perennou; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Trzeci punkt widzenia ; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Więcej niż fikcja - Pałac Gunner (Gunner palace); film dokumentalny kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Strefa - Zespół Ścianka w Teatrze Rozmaitości; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Strefa - Mroczny świat Lou Reeda; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Strefa - Poza Kontrolą - Tlen; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
01:25 Kino nocne - Życie jako sztuka (Derek Jarman: Life as Art)  60'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:Andy Kimpton-Nye; STEREO, Dozwolone od lat 18
02:25 Dwie sarmacje cz.1; koncert; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie programu

Tele 5
06:55 Prognoza pogody - program/pogoda
07:00 Telezakupy - program/Telezakupy
09:10 Voltron - trzeci wymiar - film/animowany USA 1998 (odc. 17)
09:35 Prognoza pogody - program/pogoda
09:45 Conan - serial/przygodowy USA/Niemcy 1997 (odc. 1)
10:45 Łowca - serial/sensacyjny Kanada 2001 (odc. 21)
11:45 Akademia fitness i kulturystyki - program/sportowy
12:15 Akwanauci - serial/dokumentalny USA 2000 (odc. 27)
12:45 Buon Appetito! - program/kulinarny
13:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
13:30 Chłopak z miasta - film/przygodowy Kanada/W. Brytania 1992
15:20 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000
16:20 Conan - serial/przygodowy USA/Niemcy 1997 (odc. 21)
17:20 Słodki rewanż - film/komedia Francja/USA 1990
19:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 23)
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 Co się przydarzyło Haroldowi S? - film/komedia W. Brytania/USA 1999
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Nie mów nic - film/thriller Kanada/USA 2001
23:50 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 74)
00:50 Sekrety i zdrady - film/erotyczny USA 2000
02:25 Rybia nocka - program/inne

Canal + Film
07:00     Detektyw Monk IV - serial kryminalny odc. 1     
07:45     Detektyw Monk IV - serial kryminalny odc. 2     
08:30     Deser Elektryczno¶ć - film krótkometrażowy     
08:40     Chiński boom: Dar niebios - serial dokumentalny odc. 3/4     
09:35     Joey II - serial komediowy odc. 16     
10:00     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
10:10     Przetrwać ¶więta - komedia romantyczna     
11:40     Z pamiętnika w¶ciekłej żony - komediodramat     
13:40     Idealny facet - komediodramat     
15:20     Trener - dramat obyczajowy     
17:35     Pianista - dramat wojenny     
20:00     Naga prawda o miło¶ci - komedia romantyczna     
21:35     Człowiek-pies - dramat sensacyjny     
23:15     Serce nie sługa - komedia romantyczna     
01:00     Infekcja - horror     
02:40     Blady strach - horror     
04:10     Żółtodzioby - komedia     
05:30     Mieszkanie numer 12 - komedia romantyczna 

Polsat Sport
07:00 Trans World Sport: Magazyn sportowy
08:00 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa – J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska: Siatkówka Polska Liga Siatkówki
10:00 Sporting Braga – Desportivo Aves: Piłka nożna Liga portugalska
12:00 Cardiff City – FC Barnsley: Piłka nożna Coca Cola Championship
13:55 Hiszpania – Islandia: Piłka ręczna Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy – mecz o 7. miejsce
16:55 Chorwacja – Rosja: Piłka ręczna Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy – mecz o 5. miejsce
18:50 Gipsar Stal Ostrów Wlkp. – SKK Kotwica Kołobrzeg: Koszykówka Dominet Bank Ekstraliga
20:50 Przed walką T. Adamek – C. Dawson: Boks
21:20 PSV Eindhoven – AZ Alkmaar: Piłka nożna Liga holenderska
23:20 FC Porto – Estrela Amadora: Piłka nożna Liga portugalska
01:20 Przed walką T. Adamek – C. Dawson: Boks

ZDF
05:00 hallo Deutschland
05:30 aspekte
06:00 Ein Stall voll Tiere, odc. 4: serial
06:10 Die Biene Maja: serial
06:55 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen, odc. 1: serial
07:20 Tabaluga tivi
08:25 1, 2 oder 3
08:50 logo
09:00 Tom und Jerry auf wilder Jagd, odc. 9: serial
09:25 Sport extra: Reportagen
18:30 Leute heute
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 Unser Charly, odc. 5: serial
20:15 Willkommen bei Carmen Nebel
22:30 heute-journal
22:43 Wetter
22:45 Das aktuelle Sportstudio: Magazin
23:45 Albtraum ohne Ende
01:10 heute
01:15 Überfall im Morgengrauen: film
02:40 heute
02:45 Blond am Freitag
03:30 Wunderbare Welt
04:15 Immer zu zweit
04:45 citydreams

Eurosport 2
5:00    Turniej WTA w Tokio - Półfinał
8:30    Wiadomości poranne - Wiadomości
9:15    Euroleague Basketball Show - Gry zespołowe
9:45    Top 24 Clubs - ranking klubów - Magazyn piłkarski
10:15    Puchar Świata w Davos - Bieg mężczyzn na 15 km stylem dowolnym
11:30    Halowe Mistrzostwa Świata w Sankt Petersburgu - Inne
12:30    Top 24 Clubs - ranking klubów - Magazyn piłkarski
13:00    Puchar Świata w Zakopanem - Bieg na 10 km ze startu wspólnego
13:45    Ticket To Ride Tour w Avoriaz - Quarter pipe
14:30    Mistrzostwa Świata w Igls - 1. przejazd mężczyzn
15:15    Puchar Świata w Bardonecchii - Sporty zimowe
16:30    Turniej ATP w Zagrzebiu - Półfinał
20:00    Pokazy w Aare - Slopestars
21:00    Zawody w Dortmundzie - Inne
23:00    Wiadomości wieczorne - Wiadomości
23:15    Puchar Świata w Bardonecchii - Sporty zimowe
0:15    Wiadomości weekendowe - Wiadomości
1:00    Wiadomości weekendowe - Wiadomości

SportKlub
12:00    Walki stulecia Sporty walki
12:30    Liga angielska Gry zespołowe
14:30    World Matchplay 2006 Rzutki
15:30    Hertha Berlin - HSV Hamburg Gry zespołowe
17:30    Walki stulecia Sporty walki
18:00    Villanova Wildcats - Pittsburgh Panthers Gry zespołowe
20:00    Eintracht Frankfurt - FSV Mainz 05 Gry zespołowe
22:00    T. Bami - G. Lauri Sporty walki
0:00    Powtórki Inne

Polsat Sport Extra
7:00    Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy - Półfinał
9:00    Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy - Półfinał
11:00    Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska - Polska Liga Siatkówki
13:00    KS Jastrzębski Węgiel S.A. - Resovia SSA Rzeszów - Polska Liga Siatkówki
15:00    Cardiff City - FC Barnsley - Coca Cola Championship
17:00    Boavista Porto - Benfica Lizbona - Liga portugalska
19:00    Alta Gestión Fuenlabrada - TAU Ceramica Vitoria Baskonia - Liga hiszpańska
21:00    Trans World Sport - Magazyn sportowy
22:10    Sporting Lizbona - Nacional Funchal - Liga portugalska
0:00    FC Porto - Estrela Amadora - Liga portugalska
2:00    T. Adamek - C. Dawson - Walka w wadze półciężkiej o mistrzostwo świata federacji WBC w Kissimmee

Canal +
7:00    Minisport + - Wiadomości
7:10    Łapu capu - Media
7:30    Kłopotliwy gość - Komedia Scenariusz i reżyseria: Jerzy Ziarnik (Polska 1971)
8:55    Łapu capu ekstra - Media
9:25    Bomba zegarowa - Thriller Org: "Time Bomb". Reżyseria: Stephen Gyllenhaal (Kanada/USA 2006)
10:55    Anioły w mieście - Film SF Org: "When Angels Come to Town". Reżyseria: Andy Wolk (USA 2004)
12:30    Aktualności filmowe - Informacje
13:05    Chiński boom - Film dokumentalny Partyjne igrzyska odc. 4/4
14:05    Premiera: Geldof w Afryce - Film dokumentalny odc. 1/6
14:40    Kevin sam w domu - Komedia Org: "Home Alone". Reżyseria: Chris Columbus (USA 1990)
16:25    Francuski numer - Komedia Reżyseria: Robert Wichrowski (Polska 2006)
18:10    Fantastyczna czwórka - Film SF Org: "Fantastic Four". Reżyseria: Tim Story (USA/Niemcy 2005)
20:00    Premiera: Serce nie sługa - Komedia Org: "Prime". Reżyseria: Ben Younger (USA 2005)
21:50    Doom - Film SF Reżyseria: Andrzej Bartkowiak (Wlk. Bryt./Czechy/Niemcy/USA 2005)
23:40    Ostatni podkop - Komedia Org: "Le dernier tunnel". Reżyseria: Eric Canuel (Kanada 2004)
1:35    Drzwi w podłodze - Dramat Org: "The Door in the Floor". Scenariusz i reżyseria: Tod Williams (USA 2004)
3:25    Francuski łącznik II - Film sensacyjny Org: "The French Connection II". Reżyseria: John Frankenheimer (USA 1975)

AXN Crime
12:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
13:00    Wydział spraw zamkniętych Serial sensacyjny
14:00    C-16: FBI Serial sensacyjny
15:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
16:00    Wydział spraw zamkniętych Serial sensacyjny
17:00    C-16: FBI Serial sensacyjny
18:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
19:00    Wydział spraw zamkniętych Serial sensacyjny
20:00    Złodziejska liga Serial kryminalny
21:00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Serial kryminalny
22:00    Piekielna walka Film sensacyjny
23:40    Złodziejska liga Serial kryminalny
0:35    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Serial kryminalny
1:30    Piekielna walka Film sensacyjny

AXN Sci Fi
12:00    Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "Coming of Age" odc. 19; (USA 1987) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
13:00    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 1; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
13:30    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 2; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
14:00    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "The Unstuck Man" odc. 1; (USA 1999) Org: "Sliders"
15:00    Pokolenie mutantów - Serial fantastyczny "In Between" odc. 18; (USA/Kanada 2003) Org: "Mutant X"
16:00    Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "Coming of Age" odc. 19; (USA 1987) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
17:00    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 1; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
17:30    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 2; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
18:00    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "The Unstuck Man" odc. 1; (USA 1999) Org: "Sliders"
19:00    Pokolenie mutantów - Serial fantastyczny "In Between" odc. 18; (USA/Kanada 2003) Org: "Mutant X"
20:00    Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "Coming of Age" odc. 19; (USA 1987) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
21:00    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "The Unstuck Man" odc. 1; (USA 1999) Org: "Sliders"
22:00    Elektroniczny Łowca - Film SF (USA 1993) Org: "Cyber Tracker"
0:00    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 1; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
0:30    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 2; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
1:00    Pokolenie mutantów - Serial fantastyczny "In Between" odc. 18; (USA/Kanada 2003) Org: "Mutant X"
2:00    Elektroniczny Łowca - Film SF (USA 1993) Org: "Cyber Tracker"

Discovery Civilisation
9:00    Wielcy Egipcjanie - Ramzes
9:55    Misja X - Tunel - nowe wyzwanie
10:50    Blitzkrieg - Upadek Francji
11:45    Pola bitew - Kierunek Okinawa odc. 1
12:40    Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa - odc. 2
13:35    Łowcy duchów - Pilot - widmo
14:05    Blitzkrieg - Upadek Francji
15:00    Wielcy Egipcjanie - Ramzes
15:55    Misja X - Tunel - nowe wyzwanie
16:50    Blitzkrieg - Upadek Francji
17:45    Pola bitew - Kierunek Okinawa odc. 1
18:40    Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa - odc. 2
19:35    Łowcy duchów - Pilot - widmo
20:05    Blitzkrieg - Upadek Francji
21:00    Wielcy Egipcjanie - Ramzes
21:55    Misja X - Tunel - nowe wyzwanie
22:50    Blitzkrieg - Upadek Francji
23:45    Pola bitew - Kierunek Okinawa odc. 1
0:40    Barbarzyńcy według Terry'ego Jonesa - odc. 2
1:35    Łowcy duchów - Pilot - widmo
2:05    Blitzkrieg - Upadek Francji

Discovery Science
5:10    Wieczór z wymarłymi gatunkami zwierząt - Film dokumentalny
6:00    Wiatr w żaglach - odc. 2
6:25    Wiatr w żaglach - odc. 3
6:50    Jak to jest zrobione? - odc. 32
7:15    Jak to jest zrobione? - odc. 44
7:40    Jak to zbudowano? - Podziemne konstrukcje
8:10    2050 - burza przyszłości - Film dokumentalny
9:00    Człowiek, który przetrwa wszystko - Zagubiony na morzu
9:55    Magazyn Discover - Siła przetrwania
10:45    Czas przyszły - Środki transportu
11:10    Wieczór z wymarłymi gatunkami zwierząt - Film dokumentalny
12:00    Lotnicze szaleństwo - odc. 2
12:25    Lotnicze szaleństwo - odc. 3
12:50    Magazyn Discover - Siła przetrwania
13:40    Czas przyszły - Środki transportu
14:10    Kosmiczne safari - odc. 1
15:00    Człowiek, który przetrwa wszystko - Zagubiony na morzu
15:55    Magazyn Discover - Siła przetrwania
16:45    Czas przyszły - Środki transportu
17:10    Wieczór z wymarłymi gatunkami zwierząt - Film dokumentalny
18:00    Lotnicze symulacje - Film dokumentalny
18:50    Wielkie trzęsienia ziemi - Kobe, Japonia
19:40    Szaleństwo zdalnie kierowane - odc. 6
20:10    Krytycznym okiem - Przybysze z kosmosu
21:00    Spojrzenie w przyszłość - odc. 5
21:55    Wszechświat - Wielki wybuch
22:45    Szaleństwo zdalnie kierowane - odc. 6
23:10    2050 - burza przyszłości - Film dokumentalny
0:00    Lotnicze symulacje - Film dokumentalny
0:50    Wielkie trzęsienia ziemi - Kobe, Japonia
1:40    Szaleństwo zdalnie kierowane - odc. 6
2:10    Krytycznym okiem - Przybysze z kosmosu
3:00    Spojrzenie w przyszłość - odc. 5
3:55    Wszechświat - Wielki wybuch

Zone Reality
5:00    Cisza przed burzą - Dokument
6:00    Plażowy patrol - Reportaż
6:50    Zwierzęce pogotowie - Dokument
7:15    Zwierzęce pogotowie - Dokument
7:40    Zwierzęce pogotowie - Dokument
8:05    Zwierzęce pogotowie - Dokument
8:30    Zwierzęce pogotowie - Dokument
8:55    Zwierzęce pogotowie - Dokument
9:25    Zwierzęce pogotowie - Dokument
9:50    Zoo - Dokument
10:15    Karty chorobowe - Film dokumentalny
10:40    Plażowy patrol - Reportaż
11:30    Uzdrowisko wstydliwych dolegliwości - Film dokumentalny
12:20    Waga w dół - Dokument
12:45    Waga w dół - Dokument
13:10    Walki w klatce - Film dokumentalny
13:35    Kobieca pięść - Dokument
14:00    Nadchodzi pomoc - Dokument
14:50    Katastrofy stulecia - Program dokumentalny
15:40    Zoo - Dokument
16:10    Wielka gra - Program dokumentalny
16:35    Wielka gra - Program dokumentalny
17:00    Zuchwałe kradzieże - Dokument
17:30    Zuchwałe kradzieże - Dokument
18:00    Wzgórze odkupienia - Film dokumentalny
19:00    Policjanci z Honolulu - Dokument
19:30    Zbrodnie w afekcie - Dokument
20:00    Policjantki - Dokument
21:00    Prawdziwe Miami Vice - Dokument
21:30    Policjanci z Nowego Orleanu - Dokument
22:30    Medycyna sądowa - Dokument
23:00    Medycyna sądowa - Dokument
23:30    Policja w akcji - Film dokumentalny
0:25    Zuchwałe kradzieże - Dokument
0:50    Zuchwałe kradzieże - Dokument
1:15    Policjanci z Honolulu - Dokument
1:40    Zbrodnie w afekcie - Dokument
2:05    Policjantki - Dokument
2:55    Prawdziwe Miami Vice - Dokument
3:20    Nadchodzi pomoc - Dokument

TVN 7
6:10    Na osi - Informacje
6:40    Telesklep - Program reklamowy
8:40    We dwoje - Rozrywka
10:00    Była sobie Gwiazdka - Komedia Org: "Once Upon a Christmas". Reżyseria: Tibor Takács (USA 2000)
11:55    Mój przyjaciel delfin - Film przygodowy Org: "Flipper". Reżyseria: James B. Clark (USA 1963)
13:50    Święty Walenty rozdaje prezenty! - Rozrywka
13:55    Siostrzyczki - Serial komediowy odc. 21/22; (USA 2002) Org: "What I like About You"
14:25    Siostrzyczki - Serial komediowy odc. 22/22; (USA 2002) Org: "What I like About You"
14:55    Na osi - Informacje
15:30    Moja krew - Rozrywka
16:25    Łowcy koszmarów - Serial fantastyczny odc. 2/19; (USA 2001) Org: "Special Unit 2"
17:20    Święty Walenty rozdaje prezenty! - Rozrywka
17:30    Mistrz kierownicy ucieka III - Komedia Org: "Smokey and the Bandit Part 3/Smokey Is the Bandit". Reżyseria: Dick Lowry (USA 1983)
19:10    Kochane kłopoty - Serial obyczajowy odc. 6; (USA 2005) Org: "Gilmore Girls VI"
20:10    Protokół - Komedia Org: "Protocol". Reżyseria: Herbert Ross (USA 1984)
22:10    Nawiedzony - Thriller Org: "Haunted". Reżyseria: Lewis Gilbert (USA 1995)
0:20    Dowody zbrodni - Serial kryminalny odc. 4/23; Org: "Cold Case II". Reżyseria: Alex Zakrzewski (USA 2004)
1:15    Święty Walenty rozdaje prezenty! - Rozrywka
1:20    Nocne igraszki - Rozrywka

Discovery Travel & Living
09:00 Wielkie projekty: serial
09:55 Wielka wyprawa – Karaiby: serial
10:20 Na szlaku
10:50 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 5: serial
11:15 Święto smakoszy, odc. 5: serial
11:45 Nowi odkrywcy
12:40 Podróże na chybił trafił, odc. 4
13:05 Po bezdrożach: serial
13:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 9
14:05 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 5: serial
14:30 Święto smakoszy, odc. 5: serial
15:00 Wielkie projekty: serial
15:55 Wielka wyprawa – Karaiby: serial
16:20 Na szlaku
16:50 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 5: serial
17:15 Święto smakoszy, odc. 5: serial
17:45 Nowi odkrywcy
18:40 Podróże na chybił trafił, odc. 4
19:05 Po bezdrożach: serial
19:35 Klub wędkarski Buena Vista, odc. 9
20:05 Święto smakoszy – Droga 66, odc. 5: serial
20:30 Święto smakoszy, odc. 5: serial
21:00 Królowie koktajli
21:30 Weekendy z VIP-ami: serial
21:55 Wyszukane smaki
22:25 Hotele dla dwojga: serial
22:50 Wielkie projekty – wnętrza, odc. 5: serial
23:45 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji: serial
00:40 Niezwykłe wyzwania
01:35 Luksusowe rezydencje
02:05 Wielkie projekty za granicą: serial

National Geographic Channel
08:00 Raj na Ziemi: serial
09:00 Raj na Ziemi: serial
10:00 Lot nad Afryką
11:00 Polowanie na myśliwego: serial
12:00 Wszystko o...: serial
13:00 Samoloty wojskowe: serial
14:00 Samoloty wojskowe: serial
15:00 Tuż przed tragedią: serial
16:00 Katastrofa w przestworzach: serial
17:00 Hogzilla
18:00 Ekipy rozbiórkowe: serial
19:00 Polowanie na myśliwego: serial
20:00 Prawda i fikcja w Hollywood: serial
21:00 Anatomia wypadków: serial
22:00 Śmierć jak sen
23:00 Zwariowana nauka, odc. 17: serial
23:30 Zwariowana nauka, odc. 18: serial
00:00 Skok w oko cyklonu
01:00 Supergrypa

TVN 24
05:30    Skrót informacji
05:35    Szkło kontaktowe
06:00    Skrót informacji
06:10    Wydanie drugie poprawione
06:30    Skrót informacji
06:40    Multikino
07:00    Powitanie poranka TVN 24
07:01    Serwis informacyjny
07:15    Skrót informacji
07:30    Serwis informacyjny
07:45    Skrót informacji
08:00    Serwis informacyjny
08:15    Skrót informacji
08:30    Serwis informacyjny
08:45    Skrót informacji
09:00    Serwis informacyjny
09:30    Serwis informacyjny
09:45    Skrót informacji
09:50    Gość poranny
10:00    Serwis informacyjny
10:10    Debata
11:00    Serwis informacyjny
11:30    Serwis informacyjny
11:45    Portfel
12:00    Serwis informacyjny
12:30    Serwis informacyjny
12:40    Firma
13:00    Serwis informacyjny
13:30    Serwis informacyjny
13:45    Ostatnie piętro
14:00    Serwis informacyjny
14:30    Serwis informacyjny
14:45    Nieruchomości
15:00    Serwis informacyjny
15:10    Horyzont magazyn międzynarodowy
16:00    Serwis informacyjny
16:10    Kalejdoskop
16:30    Raport popołudniowy
17:00    Serwis informacyjny
17:15    Świat reporterów
17:30    Serwis informacyjny
17:45    Szkło kontaktowe lupa tygodnia
18:30    Serwis informacyjny
18:45    Kronika filmowa TVN 24
19:00    Skrót informacji
19:05    Bilans tygodnia
19:30    Serwis informacyjny
19:45    Progr@m
20:00    Raport wieczorny
21:00    24 godziny
22:00    Serwis informacyjny
22:15    Szkło kontaktowe lupa tygodnia
23:00    Serwis informacyjny
23:10    Kalejdoskop
23:30    Serwis informacyjny podsumowanie
00:00    Skrót informacji
00:05    Multikino
00:30    Skrót informacji
00:35    Wydanie drugie poprawione
01:30    Serwis informacyjny podsumowanie
02:00    Skrót informacji
02:05    Firma
02:30    Szkło kontaktowe lupa tygodnia
03:15    Kronika filmowa TVN 24
03:30    Multikino
04:00    Skrót informacji
04:10    24 godziny

HBO
06:30    Tata i jego czwórka
08:00    Prosto z zoo do Afryki
09:25    Gwiezdne wrota
10:10    Gwiezdne wrota
10:55    Bobby najwierniejszy z psów
12:35    Miłość do wynajęcia
14:15    Światła sceny
16:05    Kamerdyner
17:35    Zobacz w HBO
18:05    Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
20:00    Sin City Miasto grzechu
22:00    Miejska dżungla
23:50    Bez ładu i składu
01:40    Jazda na kuli
03:20    Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta

HBO 2
06:30    Stracić wszystko
08:20    Na planie
08:50    Tornado
10:25    Prawda i inne kłamstwa
11:55    Cinema, cinema
12:20    Księżniczka na lodzie
14:00    Nie wracaj w te strony
16:00    Mężowie i żona
17:55    Steamboy
20:00    Prawie najlepszy
21:30    Atak na posterunek
23:15    Deadwood
00:10    Soul Plane: Wysokie loty
01:35    Kruk IV
03:10    Suzie Gold
04:40    Księżniczka na lodzie

Eurosport
08:30    Top 24 Clubs ranking klubów
09:00    Tenis
09:15    Turniej WTA w Tokio Półfinał
10:15    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Sprint mężczyzn
12:15    Mistrzostwa Świata w Aare Supergigant mężczyzn
14:00    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Sprint kobiet
15:45    Puchar Świata w Zakopanem Konkurs na skoczni HS 134
17:30    Mistrzostwa Świata w Igls 2. przejazd mężczyzn
18:00    Halowy mityng w Stuttgarcie
20:30    Malta Cup w Portomaso
23:00    Malta Cup w Portomaso
00:00    Fight Club Best of 2006
01:00    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Sprint kobiet

Extreme Sports Channel
05:00    Ultimate Fighting Championship
06:00    Cactus Garden
06:30    Cactus Garden
07:00    Red Bull Air Race 2006 Barcelona
08:00    Winter Gravity Games
09:00    Gen:/ / ex
09:30    Gen:/ / ex
10:00    Dew Tour
11:00    Dew Tour
12:00    Dew Tour
13:00    Dew Tour
14:00    Dew Tour
15:00    Rebel Events Suzuki BMX Championships 2
15:30    Rebel Events Etnies European Championships
16:00    FIM World Motocross Championships Flandria
17:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
18:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
19:00    Gumball 3000
19:30    Gumball 3000 2006
20:00    TTR Snowboard Tour Nokia Air & Style Snowboard Fest
20:30    Free Ride Revolution
21:30    The Dudesons
22:00    Pro Bull Riding 2006
23:00    Ultimate Fighting Championship
00:00    The Dudesons
00:30    Gumball 3000 2006
01:00    TTR Snowboard Tour Nokia Air & Style Snowboard Fest
01:30    Free Ride Revolution
02:30    The Dudesons
03:00    Pro Bull Riding 2006
04:00    Ultimate Fighting Championship

Canal + Sport
05:15    Tylko mnie kochaj
07:00    Miłość buja w obłokach
08:45    Czy Bóg gra w piłkę?
09:00    NFL Game Day Droga do Super Bowl
10:00    NBA Action
10:30    Indiana Pacers Los Angeles Lakers NBA
13:05    Premiership Magazyn ligi angielskiej
13:40    FC Liverpool Everton Liverpool Liga angielska
15:45    Ligue 1 Magazyn ligi francuskiej
16:15    Serie A Magazyn ligi włoskiej
16:45    Anglia Szkocja Puchar 6 Narodów
19:20    Czempioni w Plusie Marta Dziadura
20:25    AS Livorno Calcio Cagliari Calcio Liga włoska
22:30    Valencia CF Atletico Madryt Liga hiszpańska
00:30    NBA Action
01:00    Washington Wizzards Los Angeles Lakers NBA
03:45    NFL Game Day Droga do Super Bowl
04:45    Łapu capu

Polsat 2
05:45    Kuba Wojewódzki
06:30    Tango z aniołem Toksyczne odwiedziny
07:05    Pasjonaci
07:30    Muzyczne rozmaitości
08:30    Wydarzenia
09:00    Interwencja
09:30    Świat według Kiepskich Chór
10:00    Rodzina zastępcza plus Żona zastępcza
10:40    Pensjonat Pod Różą Zielone pomidory
11:30    Wydarzenia
12:00    Gorzka miłość
12:35    Graczykowie Buła i spóła Taksówkarz
12:55    Graczykowie Buła i spóła Skarb
13:20    Awantura o kasę
14:05    Interwencja
14:30    Tango z aniołem Toksyczne odwiedziny
15:05    Pasjonaci
15:25    Muzyczne rozmaitości
16:25    Zerwane więzi
17:10    Interwencja
17:35    Świat według Kiepskich Chór
17:55    Rodzina zastępcza plus Żona zastępcza
18:40    Pensjonat Pod Różą Zielone pomidory
19:30    Wydarzenia
20:00    Gorzka miłość
20:35    Graczykowie Buła i spóła Taksówkarz
20:55    Graczykowie Buła i spóła Skarb
21:20    Kuba Wojewódzki
22:05    Interwencja
22:30    Tango z aniołem Toksyczne odwiedziny
23:05    Pasjonaci
23:30    Muzyczne rozmaitości
00:30    Kalejdoskop tygodnia
00:55    Post Scriptum
01:10    Post Scriptum
01:25    Post Scriptum
01:40    Daleko od noszy Człowiek z lasu
02:00    Wydarzenia
02:30    Rodzina zastępcza plus
03:15    Pensjonat Pod Różą Gwiazda
04:00    Oblicza Ameryki
04:30    Co z tą Polską?

TVN Turbo
06:00    Automaniak max
06:30    Policyjne taśmy bez cenzury
07:00    Czas tuningu
07:30    Telesklep
08:00    Carnage
08:30    Kaskaderzy i amatorzy
09:00    Mean Machines
09:30    Rentgen 2.0
10:00    Top Gear
11:00    Zakup kontrolowany
12:00    Policyjne taśmy bez cenzury
12:30    Policyjne taśmy bez cenzury
13:00    Monster Garage
13:55    Święty Walenty rozdaje prezenty!
14:00    Automaniak max
14:30    Gadżet
15:00    Monster House
16:00    Kaskaderzy i amatorzy
16:30    Czas tuningu
17:00    Uwaga! Pirat!
17:30    Karambol
18:00    Top Gear
18:55    Święty Walenty rozdaje prezenty!
19:00    Zakup kontrolowany
20:00    Carnage
20:30    Gadżet
21:00    Ale dziura
21:30    GP Racing
22:00    Monster Garage
23:00    Turbo erotyk
23:30    Święty Walenty rozdaje prezenty!
23:31    Turbo erotyk
00:00    Turbo erotyk
00:30    Turbo granie
02:30    Zakup kontrolowany
03:30    Samochód magazyn każdego kierowcy
04:00    Rentgen 2.0
04:30    Rentgen 2.0

TVN Style
06:00    Wf Ćwiczenia na aktywny początek dnia
07:00    Przeglądarka Nowości ze świata kultury i showbiznesu
07:15    Telewizja od kuchni Ciekawostki z planów zdjęciowych
07:45    Maja w ogrodzie Praktycznie o ogrodnictwie
08:15    I ty możesz mieć Superdziecko Porady jak dobrze wychować dziecko
08:45    Przytulaki Baśniowe stworzenia poznają świat
08:50    Przytulaki Baśniowe stworzenia poznają świat
08:55    Przytulaki Baśniowe stworzenia poznają świat
09:00    Miasto kobiet Interesujące tematy, ciekawi goście, różne punkty widzenia
10:00    Mamo już jestem Porady dla przyszłych i młodych mam
10:30    Lekcja stylu Porady jak zachować dobry styl w każdej sytuacji
11:00    Bądź zdrowa! Praktyczne porady medyczne dla kobiet
11:30    Notes kulinarny Przepisy na modne dania
12:00    Zaklinacze wnętrz Praktyczne pomysły na ciekawą aranżacje wnętrz
12:30    Martha Stewart Living. Kuchnia Marty 6. Porady znanej gospodyni domowej
13:00    Kto tu teraz rządzi
13:30    Salon piękności Porady zdrowotne i kosmetyczne
14:00    Miasto kobiet Interesujące tematy, ciekawi goście, różne punkty widzenia
15:00    Biografie Historie słynnych kobiet
16:00    Przeglądarka Nowości ze świata kultury i showbiznesu
16:15    Notes kulinarny Przepisy na modne dania
16:45    101 naj Najciekawsze wydarzenia show-biznesu
17:45    Telewizja od kuchni Ciekawostki z planów zdjęciowych
18:15    Magiel towarzyski Nowinki i komentarze ze świata showbiznesu
18:45    I ty możesz mieć Superdziecko Porady jak dobrze wychować dziecko
19:15    Salon piękności Porady zdrowotne i kosmetyczne
19:45    Zaklinacze wnętrz Praktyczne pomysły na ciekawą aranżacje wnętrz
20:15    Lekcja stylu Porady jak zachować dobry styl w każdej sytuacji
20:45    Bądź zdrowa! Praktyczne porady medyczne dla kobiet
21:15    Przeglądarka Nowości ze świata kultury i showbiznesu
21:30    Magiel towarzyski Nowinki i komentarze ze świata showbiznesu
22:00    Jak się nie ubierać? Propozycje zmiany stylu
23:00    Miasto kobiet Interesujące tematy, ciekawi goście, różne punkty widzenia
00:00    Seks inspektorzy Porady seksuologów
01:00    Biografie Historie słynnych kobiet
01:50    Przeglądarka Nowości ze świata kultury i showbiznesu
02:00    Mamo już jestem Porady dla przyszłych i młodych mam
02:30    Telewizja od kuchni Ciekawostki z planów zdjęciowych
03:00    Maja w ogrodzie Praktycznie o ogrodnictwie
03:30    Coś więcej niż cztery ściany Stylowe zmiany wnętrz
04:00    Ona czyli ja
04:30    Multikino Nowości kinowe

Zone Romantica
05:10    Fortuna i miłość
06:00    Miłość i przemoc
06:55    Miłość i przemoc
07:50    Miłość i przemoc
08:45    Miłość i przemoc
09:40    Miłość i przemoc
10:35    W pogoni za szczęściem
11:30    Śnię o twej miłości
12:25    Śnię o twej miłości
13:30    Śnię o twej miłości
14:15    Śnię o twej miłości
15:10    Śnię o twej miłości
16:00    Nowe życie
18:00    Mundoshow International
19:00    Przez żołądek do zdrowia Porady dotyczące zdrowego żywienia
19:30    Przez żołądek do zdrowia Porady dotyczące zdrowego żywienia
20:00    Akademia gwiazd
22:00    Anita
23:00    Anita
00:00    Niewierni
01:00    To jest życie Nowe życie
01:50    Tak jak w kinie
02:40    Tak jak w kinie
03:30    Tak jak w kinie
04:20    Tak jak w kinie

Ale kino!
08:00    To rola dla niego
09:40    Trzy miłości
12:00    Kopalnie króla Salomona
13:25    Przeboje i podboje
15:25    Studio Folimage
16:05    Basquiat taniec ze śmiercią
18:00    Wojny domowe
19:45    Nasza mała tajemnica
20:00    Tin Cup
22:20    W słusznej sprawie
00:10    Więzy krwi
03:05    Historia kina: Japonia

Kino Polska
07:00    Akademia pana Kleksa Przygoda księcia Mateusza
08:30    Pomysłowy wnuczek Pracowity wiatr
08:40    Dwa koty i pies
08:50    Dziwne przygody koziołka Matołka
09:10    Komentarz: Stanisław Janicki
09:20    Kłamstwo Krystyny
11:00    Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz
11:15    Barwy walki
12:45    Szary
13:15    Leśni
13:35    Spotkanie
13:45    Niezawodny sposób
14:05    Bułeczka
15:35    Lato w Żabnie
16:05    Piłkarski poker
17:50    Biało-czerwono-czarny
18:20    Droga na Mundial '78
18:40    Jeden z dwudziestu dwóch
19:00    Od Irkucka do Londynu
19:45    Dalej i dalej
19:50    Poza zasięgiem
20:00    J-23 najsłynniejszy szpieg wschodniej Europy
20:25    Stawka większa niż życie Hotel Excelsior
21:30    Stawka większa niż życie Café Rose
23:02    Ostatnia stacja
23:40    Nic się nie stało
23:50    Oracz
00:05    Wypowiedź: Dorota Segda, Anna Dymna
00:20    Tylko strach
02:00    Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz
02:10    Barwy walki
03:40    Szary
04:10    Leśni

Polonia 1
06:35    Magiczne igraszki
06:55    W Królestwie Kalendarza
07:20    Świat cyrku
08:10    Top shop
17:15    Zwariowany profesor
19:20    Flirt Cafe
19:30    Generał Daimos
20:00    Wysokie drzewa
21:40    Peter Gabriel
22:45    Zaniedbana Mężatka
23:00    Polskie foki
23:35    Bez cenzury
23:40    News
23:45    Night Shop
23:55    Amore TV
00:10    6 na 9
00:30    Polskie foki
00:45    Reflex
00:55    Erotyczna giełda
01:05    Ogłoszeniatowarzyskie.pl
01:15    Sex Hotel
01:30    Zaniedbywana Mężatka
01:50    Night Shop
02:00    Foki Ewa
02:15    Night Shop
02:30    Oferty towarzyskie
02:45    Sex Hotel
03:00    Night Shop


TCM
21:00 Najlepszy kumpel Komedia, USA 1981, 95'
22:35    Śliska sprawa Komedia, USA 1973, 95'
00:10    Cwaniaki Komedia, USA 1986, 90'
01:40    To było morderstwo Film kryminalny, Wielka Brytania 1961, 85'

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.