Logo.jpg


06:00 Serca polskie - Izabela Czartoryska; felieton
06:05 Drawieński Park Narodowy; film dokumentalny
06:50 Sprawa się rypła; komedia kraj prod.Polska (1995)
08:15 Domisie - Pysia na medal; program dla dzieci
08:40 Feniks i dywan - Odc. 4; serial kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:15 Domowe przedszkole - Odwiedziny u króla; program dla dzieci
09:40 Serca polskie - Fryderyk Chopin; felieton
09:50 Zemsta - txt str. 777; film TVP kraj prod.Polska (2002)
11:30 Serca polskie - Tadeusz Kościuszko; felieton
11:40 Święto Konstytucji; transmisja
13:20 Wiadomości
13:30 Ogniem i mieczem - odc. 1/4 - txt str. 777; serial TVP
14:25 Ogniem i mieczem - odc. 2/4 - txt str. 777; serial TVP
15:20 Od przedszkola do Opola - Irena Santor
15:55 Święta polskie - Piekło, niebo - txt str. 777; film TVP kraj prod.Polska (2004)
17:00 Teleexpress - txt str. 777
17:20 Serca polskie - Hugo Kołłątaj; felieton
17:30 Klan - odc. 1264 - txt str. 777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 875; telenowela TVP;
19:00 Wieczorynka - Bukolandia - Katastrofa, odc. 3; film animowany kraj prod.Polska (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Dylematu 5 - Odc. 3 - Biznes - txt str. 777 kraj prod.Polska (2006)
21:15 Vabank II, czyli riposta - txt str. 777; komedia kraj prod.Polska (1985)
23:00 Łossskot!; magazyn kulturalny
23:25 Partnerzy (Partners in Action); film akcji kraj prod.Kanada (2002)
01:00 Król koki - odc.4; serial policyjny kraj prod.USA (2003)
01:40 Kino nocnych marków - Cisza; dramat psychologiczny kraj prod.Polska (2001)
03:10 Zakończenie programu

Logo-2.jpg


06:15 Lokatorzy odc. 137 - Kompleks męskości
06:45 Lokatorzy - Oko za oko
07:05 Złotopolscy - odc. 856 Serce na dłoni; telenowela TVP
07:30 Dwójka Dzieciom - Świat Królika Piotrusia j jego przyjaciół -  Opowieść o kotku, który miał na imię Tomek i kaczce Tekli Kałużyńskiej; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1996)
08:00 Morderca raf (Crown oh Thorn Starfish- The monster from the shallows) kraj prod.Wielka Brytania (2006)
08:45 Heidi - Cz 2/2; film obyczajowy kraj prod.USA (1993)
10:20 Rodzinne oglądanie - Maleństwo we mgle (Cherub of the Mist) - txt str. 777 kraj prod.Wielka Brytania (2006)
11:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Gorlicki smak
11:50 Gwiazdy w południe - Żądło (The Sting) - txt str. 777; film fabularny kraj prod.USA (1973)
14:00 Familiada  - txt str. 777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 858 Noc świra; telenowela TVP
15:00 Mój pierwszy raz - (52); talk-show
15:55 Kłamstwo ma krótkie nogi (Big Fat Liar); komedia kraj prod.USA (2002)
17:25 Święta wojna - (265) Hanys team
18:00 Program lokalny
18:25 Pałka i Konstytucja; reportaż
18:45 Panorama
19:05 Pogoda
19:10 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 3 Wśród swoich - txt str. 777; komedia kraj prod.Polska (1970)
20:30 Puchar UEFA - Werder Brema - Espanyol Barcelona
22:50 Panorama
23:05 Pogoda
23:10 Sport Telegram
23:15 Puchar UEFA - skróty
23:25 Pitbull - odc. 13 - txt str. 777; serial policyjny TVP
00:20 Czterdzieści dni i czterdzieści nocy (40 Days and 40 nights); komedia kraj prod.USA (2002)
01:50 Szkoda gadać - odc. 5/7; serial komediowy kraj prod.Niemcy (2003)
02:15 Szkoda gadać - odc. 6/7; serial komediowy kraj prod.Niemcy (2003)
02:40 Zakończenie programu

120px-Logo Polsat.svg.png


06:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy, Polska 2004
07:05 Serial komediowy
07:30 Sonic X - serial animowany
07:55 Sonic X - serial animowany
08:20 Kosmaty zawodnik - komedia USA/ Kanada 2000
10:10 Największy koszmar Ernesta - film familijny USA 1991
12:00 Małpiszon - komedia fantasy USA 2001
13:50 Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
14:20 Urocza dziewczyna - komedia USA 2003
16:05 Dziewczyny z drużyny - komedia obyczajowa USA 2000
18:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy, Polska 2004
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - serial obyczajowy Polska 2003
20:00 Rycerz króla Artura - film przygodowy USA 1995
21:55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:40 Sceny zbrodni - dramat sensacyjny  Niemcy 2001
00:25     Prawo miasta - serial kryminalny reż. Krzysztof Lang, Polska 2007
01:20     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:20     Nocne randki - program rozrywkowy 

Logo-19.png


05:35 Uwaga! - magazyn reporterów
05:55 Telesklep
07:05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
07:40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08:15 Goonies - film przygodowy USA 1985
10:35 Dzika lokatorka - komedia romantyczna USA 1992
12:40 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 804 Polska 2003
13:10 W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:50 Akademia policyjna 3: Ponowne szkolenie - komedia USA 1986
15:30 Wyprawa na Mount Everest
16:30 K-911 - komedia kryminalna  USA 1999
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00 Fakty
19:30 Sport - program informacyjny
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:15 W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 805 Polska 2003
21:30 Prawdziwe historie Człowiek, który lubił latać - dramat obyczajowy  USA 1996
23:30 Kryminalni: Eksperyment - serial kryminalny Polska 2004
00:30     Automaniak Max - magazyn motoryzacyjny
01:00     Nocne igraszki - program interaktywny
02:00     Telesklep
02:20     Uwaga! - magazyn reporterów
02:40     Nic straconego - programy powtórkowe 

TVP3 Regionalna.png


06:36 Zamki i ich władcy - Duma Franciszka I - zamek Chambord (A tales of Castles and Kings. Mona Lisa/Chambord); cykl dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:02 Spór o Konstytucję 3 Maja; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:46 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Na Zamku Królewskim; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze - odc. 7 (Euromaxx - Architecture); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:47 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis sportowy; STEREO
11:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Helikopterem po Sao Paulo (Sao Paulo La Guerre des Helicos); film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:01 Ekscentrycy - II - odc. 4 (Exccentriiks); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier - wydanie specjalne - Pro Publico Bono - debata; STEREO
14:26 Pogoda; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:49 Pogoda; STEREO
14:52 Serwis sportowy; STEREO
14:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:02 Spór o Konstytucję 3 Maja; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:46 Pogoda; STEREO
15:49 Serwis sportowy; STEREO
15:55 16/16 - Współcześni rycerze; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:11 16/16 - Psie lekcje; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:17 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:48 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:54 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 16/16 - Współcześni rycerze; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:43 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:07 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. II (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:04 Kurier; STEREO
01:26 Pogoda; STEREO
01:29 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:52 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. II (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Zakończenie programu

TVP Polonia.png


06:30 Jańcio Wodnik; film fabularny kraj prod.Polska (1993); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Franciszek Pieczka, Grażyna Błęcka Kolska, Bogusław Linda, Katarzyna Aleksandrowicz, Olgierd Łukaszewicz, Wiesław Cichy, Renata Pałys; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Ostoja ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Budzik - Sadzimy rośliny; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju - Koncert Galowy cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Plebania - odc. 676; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Złotopolscy - odc. 828* - Pojednanie; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Święto Konstytucji; transmisja; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Wiadomości
13:30 Wieści Polonijne
14:05 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju - Koncert Galowy cz. 2; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Egzamin z życia - odc. 74; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Biznes z gwarancją; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Zakręcony tydzień - odc. 11; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Budzik - Sadzimy rośliny; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 SF-Symulator faktu - Fizyka samochodów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Ostoja ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:25 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Plebania - odc. 676; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Lis Leon - Złoto pustyni; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:15 Złotopolscy - odc. 828* - Pojednanie; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Klasyka dramatu - Cud mniemany czyli Krakowiacy i Górale; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2006); reż.:Olga Lipińska; wyk.:Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Monika Dryl, Krzysztof Kowalewski, Damian Damięcki, Henryk Talar, Grzegorz Małecki, Modest Ruciński, Ewa Konstancja Bułhak, Robert Olech; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 XXIII Przegląd Kabaretów PaKA 2007 - (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:45 Pogoda
23:48 Sport Telegram
23:50 Z Polską w sercu; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 676; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Złoto pustyni; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 828* - Pojednanie; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Klasyka dramatu - Cud mniemany czyli Krakowiacy i Górale; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2006); reż.:Olga Lipińska; wyk.:Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Monika Dryl, Krzysztof Kowalewski, Damian Damięcki, Henryk Talar, Grzegorz Małecki, Modest Ruciński, Ewa Konstancja Bułhak, Robert Olech; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Odkrywanie Warszawy - Beczka się kręci; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 XXIII Przegląd Kabaretów PaKA 2007 - (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP KULTURA-logo-165549B8BD.png


09:00 Przewodnik
09:05 U pana Boga za piecem; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Ira Łaczina, Jan Wieczorkowski, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Ania Janowska, Artur Krajewski, Alicja Bach, Iwona Szczęsna, Eliza Krasicka, Małgorzata Płońska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Dokumenty Wernera Herzoga - Moje filmy to ja. Portret Wernera Herzoga (Was ich bin, sind meine Filme); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1979); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Rock - Opole '90 - 3; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Muzyka źródeł - Rytmy serca - Muzyka w Chinach (Beats of the heart - Cotton Mill Shanghai Blues); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1984); Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Strefa sztuki - Przestrzenie Fangora; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Kino krótkich filmów - Historia małego Johna Bailey (The story of little John); film animowany kraj prod.Holandia (1970); Dla małoletnich od lat 12
15:20 Przewodnik
15:25 Człowiek bez przeszłości (Mies vailla menneisyytta / Man Without a Past); dramat kraj prod.Finlandia, Francja, Niemcy (2002); reż.:Aki Kaurismäki; wyk.:Markku Peltola, Kati Outinen, Juhani Niemelä, Kaija Pakarinen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Przewodnik
17:05 Muzyka rockowa - Bez prądu - VOO-VOO; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Kino krótkich filmów - Bezimienna panna młoda (This unnameable little broom); film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1985); reż.:Stephen Quay, Timothy Quay; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Morricone dyryguje Morricone (Morricone conducts Morricone); koncert kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Pionierzy przyszłości (Les poinniers du futur); film dokumentalny kraj prod.Francja (2000); Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kino jest sztuką - Śmierć pana Lazarescu (Moartea domnului Lazarescu); dramat kraj prod.Rumunia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Następny seans filmowy - odc. 18; magazyn filmowy; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Strefa - Małe jest wielkie - odc. 35 - Mark Romanek; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Strefa Studio Alternatywne -  Sztuka konceptualna; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przewodnik
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Fucha, czyli robota na czarno (Moonlighting); film fabularny kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy (1982); reż.:Jerzy Skolimowski; wyk.:Jeremy Irons, Eugene Lipinski, Jiri Stanisław, Eugeniusz Haczkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Follow my dream; recital; Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie programu

SK TVPHIST.png


18:30 Konstytucja 3 Maja; widowisko publicystyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kontrowersje - Spór o Stanisława Augusta; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Królowa Bona - odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 1 Pułkownik cesarza; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Zakończenie programu

Logo-tv3krakow.gif


06:36 Zamki i ich władcy - Duma Franciszka I - zamek Chambord (A tales of Castles and Kings. Mona Lisa/Chambord); cykl dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 Pod Tatrami
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Spór o Konstytucję 3 Maja; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:46 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Na Zamku Królewskim; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze - odc. 7 (Euromaxx - Architecture); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:47 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis sportowy; STEREO
11:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Helikopterem po Sao Paulo (Sao Paulo La Guerre des Helicos); film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:01 Ekscentrycy - II - odc. 4 (Exccentriiks); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier - wydanie specjalne - Pro Publico Bono - debata; STEREO
14:26 Pogoda; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:49 Pogoda; STEREO
14:52 Serwis sportowy; STEREO
14:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:02 Spór o Konstytucję 3 Maja; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:46 Pogoda; STEREO
15:49 Serwis sportowy; STEREO
15:55 16/16 - Współcześni rycerze; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:11 16/16 - Psie lekcje; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Pogoda w regionie
16:50 Kraków dla początkujących
17:17 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika
18:20 Tematy dnia
18:30 Krakowskie oblicza renesansu i manieryzmu
19:15 Skałka Panteon Narodowy
19:35 Rekomendacje kulturalne
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:48 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Kronika Zakopiańskiej Wiosny Jazzowej 2007
22:10 Co warto wiedzieć
22:30 Kurier; STEREO
22:54 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 16/16 - Współcześni rycerze; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:43 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:07 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. II (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:04 Kurier; STEREO
01:26 Pogoda; STEREO
01:29 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:52 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. II (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Zakończenie programu

Tvp3warszawa.gif


06:36 Zamki i ich władcy - Duma Franciszka I - zamek Chambord (A tales of Castles and Kings. Mona Lisa/Chambord); cykl dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Studio reportażu - Dziękuję Ci Topolski jesteś geniuszem; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:02 Spór o Konstytucję 3 Maja; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:46 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Na Zamku Królewskim; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze - odc. 7 (Euromaxx - Architecture); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:47 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis sportowy; STEREO
11:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Helikopterem po Sao Paulo (Sao Paulo La Guerre des Helicos); film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:01 Ekscentrycy - II - odc. 4 (Exccentriiks); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier - wydanie specjalne - Pro Publico Bono - debata; STEREO
14:26 Pogoda; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:49 Pogoda; STEREO
14:52 Serwis sportowy; STEREO
14:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:02 Spór o Konstytucję 3 Maja; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:46 Pogoda; STEREO
15:49 Serwis sportowy; STEREO
15:55 16/16 - Współcześni rycerze; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:11 16/16 - Psie lekcje; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:49 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:52 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:59 Za zamkniętymi drzwiami - Kompania repezentacyjna Wojska Polskiego; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:17 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:12 Raport na gorąco; STEREO
18:13 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:29 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:44 Kontr-o-wersje; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Studio reportażu - 3 maja; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Kulturalny wywiad - Joanna Rajkowska ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:36 Saga rodów - Ród Wojciechowskich ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:48 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:57 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:02 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Studio reportażu - Dziękuję Ci Topolski jesteś geniuszem; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:54 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 16/16 - Współcześni rycerze; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:43 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:07 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. II (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:04 Kurier; STEREO
01:26 Pogoda; STEREO
01:29 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:52 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. II (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Zakończenie programu

TV4 logo z 2006 roku.jpg


06.05 V-max - mag. motoryzacyjny
06.25 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.50 VIP - wydarzenia i plotki
07.15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.20 TV Market - mag. reklamowy
08.50 Moby Dick (2-ost.) - film przygodowy, Australia/USA/Wielka Brytania 1998
10.50 Devdas - film muzyczny, Indie 2002
14.50 Klaus Stoertebeker: Pirat z północy (2-ost.) - film przygodowy, Niemcy/Hiszpania 2006
16.50 Moje wielkie kanadyjskie wesele - komedia, Kanada 2001
18.55 Jesteś moim życiem (174) - telenowela
20.00 Włatcy móch (20) - serial animowany dla dorosłych
20.30 Odkrywanie Ameryki (5) - program Mariusza Maksa Kolonko
21.05 Rollerball - film SF, Japonia/Niemcy/USA 2002
23.05 Omen 2 - horror, USA 1978
01.20 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.55 Muzyczne listy - program muzyczny
02.45 Kinomaniak - mag. filmowy
03.10 Sztukateria - mag. kulturalny
03.30 Ja tylko pytam - talk show
04.15 Zakończenie programu

TVN 7
06:30 Telesklep 
08:30 Dzika rodzinka - film animowany, USA 2002
10:05 Mecz - komedia, Wielka Brytania 1999
12:05 Mały romans - film obyczajowy, USA 1979
14:20 Dzieciaki, kłopoty i my: Powrót Seaverów - komedia, USA 2004
16:05 Alf (67/100) - serial komediowy, USA 1986
16:35 Siostrzyczki 4 (6/18) - serial komediowy, USA 2005
17:05 Klub Paradise - komedia, USA 1986
19:05 Alf (68/100) - serial komediowy, USA 1986
19:40 Siostrzyczki 4 (7/18) - serial komediowy, USA 2005
20:10 Zgadnij, kto zabił? - film sensacyjny, USA/Wielka Brytania 1996
22:00 Kobra--oddział specjalny 10 (11/16) - serial sensacyjny, Niemcy 2006
23:05 Wanted - film sensacyjny, USA 1999

TVP Sport 2006.svg.png


09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Siatkówka Kobiet - 5 mecz 1/4 play - off
10:10 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Puchar UEFA - Osasuna - FC Sevilla
12:50 Zwarcie
13:20 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Henryk Łasak; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Puchar UEFA - Espanyol Barcelona - Werder Brema
15:30 Snowboard - mania; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Kat; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Copa Libertadores - 1/8 finału (1)
18:50 Koszykówka kobiet - Lotos Gdynia - Wisła Kraków
20:50 EURO 2012 - kulisy wyboru; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Siatkówka Kobiet - 5 mecz 1/4 play - off
23:00 Sportowy Wieczór
23:30 Copa Libertadores - 1/8 finału (2)
01:10 Zakończenie programu

Eurosport
08:30     Magazyn FIA WTCC
09:00     Piłka nożna Mistrzostwa Europy do lat 17: Mecz fazy grupowej
10:00     Piłka nożna Puchar UEFA - 1. mecze półfinałowe
11:00     Snooker Mistrzostwa Świata w Sheffield (Wielka Brytania)
13:30     Piłka nożna Puchar UEFA - 1. mecze półfinałowe
14:30     Piłka nożna Puchar UEFA - 1. mecze półfinałowe
15:30     Snooker Mistrzostwa Świata w Sheffield (Wielka Brytania): Mecz półfinałowy
18:30     Rajdowe Mistrzostwa Świata Rajd Argentyny - zapowiedź
19:00     Strongman Zawody Super Grand Prix w USA
20:00     Snooker Mistrzostwa Świata w Sheffield (Wielka Brytania): Mecz półfinałowy
23:00     Fight Club - magazyn sportów walki 
00:00     Piłka nożna Liga Mistrzów: Mecz półfinałowy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.