FANDOM


TVP 1
05:20 Matki, żony i kochanki - odc. 8/22; serial TVP
06:20 Ekspres Miłosierdzia; cykl reportaży
06:50 Pełnosprawni - odc. 51; magazyn dla niepełnosprawnych
07:05 Las bliżej nas - odc. 55 Tajemnice bieszczadzkich lasów; magazyn
07:25 Rok w ogrodzie
07:50 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
08:15 Naszaarmia.pl; magazyn
08:50 Magazyn Ligi Mistrzów
09:30 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju - Koncert Galowy
10:25 Ocalony świat - odc. 1 Z dziobem i szponami; cykl dokumentalny
11:10 Jaka to melodia? - odc. 2871; teleturniej muzyczny
11:40 Święto Konstytucji - transmisja
13:15 Biegajmy razem; magazyn
13:40 Okrasa łamie przepisy - Ogórkowa kuchnia; magazyn kulinarny
14:20 TE DEUM LAUDAMUS - Polonia Świata Janowi Pawłowi II; koncert
15:30 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 3 - Wśród swoich -  txt. str. 777 AD; komedia kraj prod.Polska (1970)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 143 - Gorące rytmy (Ojciec Mateusz XI odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
18:15 OPOLE! Kocham Cię! - /1/; felieton
18:30 Ranczo - odc. 100 (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:15 OPOLE! Kocham Cię! - /2/; felieton
19:20 Regiony zmian - podlaskie
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn
20:10 Pogoda
20:15 Ławeczka w Unii - odc. 1. Ławeczka w Unii -  txt. str. 777; serial TVP
20:25 Komisarz Alex - odc. 61 (seria V, odc. 9) - Bestia -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
21:20 Hit na sobotę - 27 sukienek (27 Dresses); komedia kraj prod.USA (2008)
23:20 Karmazynowy przypływ (Crimson Tide) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (1995)
01:25 Pątniczka - cz. 2/2 (Pilgerin, Die, teil 2); serial kraj prod.Niemcy (2014)
03:05 Mama do wynajęcia (Baby Mama); komedia kraj prod.USA (2008)
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Na spacerze z psem (Walking with dogs); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012)
07:00 M jak miłość - odc. 1059; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda: 8:20, 9:15, 10:00
10:40 Barwy szczęścia - odc. 1116 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1117 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:45 Gwiazdy w południe - Najgorszy rewolwerowiec Dzikiego Zachodu (The Shakiest Gun in the West); komedia kraj prod.USA (1968)
13:25 Polacy w Rzymie i Watykanie; cykl dokumentalny
14:00 Familiada - odc 2117; teleturniej
14:40 Koncerty Królewskie (2); koncert
15:10 Słowo na niedzielę
15:25 Agent z przypadku (The Accidental Spy) -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Hongkong (2001)
17:00 VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska 2014 (the best of); program rozrywkowy
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 82
19:05 Postaw na milion - odc. 82; teleturniej
20:05 The Voice of Poland IV seria - Live
22:35 Incredible Hulk (Incredible Hulk) -  txt. str. 777; film science fiction kraj prod.USA (2008)
00:35 Możdżer, Danielsson, Fresco - Polska Live; koncert
01:40 Agent nr 1; film sensacyjny kraj prod.Polska (1972)
03:30 Najgorszy rewolwerowiec Dzikiego Zachodu (The Shakiest Gun in the West); komedia kraj prod.USA (1968)
05:15 Zakończenie dnia

TVP Warszawa
07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:40 Pogoda - 3.05 - 1; STEREO, 16:9
07:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
08:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 4 - okolice Bochni; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 AgroSzansa - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Saga rodów - Ród Drozdowskich; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
10:03 Pogoda; STEREO, 16:9
10:05 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:21 WIEŚci z Mazowsza; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:41 Szkoła przetrwania; magazyn; STEREO
10:47 Kronika Warszawska - Kronika lata 80; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
Kronika
10:57 Pogoda; STEREO, 16:9
11:05 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Rączka gotuje - Pod Prosiakiem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Mówię i godom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:15 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:40 Eurosąsiedzi - odc. 180 (odc. 180); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 AgroSzansa - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Zbieram od zawsze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Męska strefa; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
17:42 Pogoda; STEREO, 16:9
17:44 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:09 Pogoda; STEREO, 16:9
18:10 Był taki dzień - 3 maja; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:14 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:44 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:46 Pogoda; STEREO, 16:9
18:48 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Saga rodów - Ród Dobrzyńskich; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Święto flagi; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:52 Pogoda; STEREO, 16:9
19:53 Szkoła przetrwania; magazyn; STEREO
20:00 Zestaw powiększony; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:45 Kronika Warszawska - Kronika lata 80; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
Kronika
20:57 Pogoda; STEREO, 16:9
21:00 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 3.05 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 3.05 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Eurosąsiedzi - odc. 180 (odc. 180); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:01 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
22:13 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
22:15 Pogoda; STEREO, 16:9
22:16 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
22:22 Powtórka z życia - Konstytucje; Bez ograniczeń wiekowych
22:34 JAK DZIAŁA MIASTO CZYSTA WODA - FILTRY; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:44 Weekendowe malowanie; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:57 Pogoda; STEREO, 16:9
23:05 Kultowe rozmowy - odc. 37 - Andrzej Dragan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Mówię i godom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Wszystko po krakowsku - A wszystko to Ty... - Jubileusz Marka Grechuty - Koncert Galowy SFP cz. II; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Cudzoziemcy - odc. 4; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:50 Pogoda - 3.05 - 2; STEREO, 16:9
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:20 Pogoda - 3.05 - 3; STEREO, 16:9
01:30 Rączka gotuje - Pod Prosiakiem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Kultowe rozmowy - odc. 37 - Andrzej Dragan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:00 AgroSzansa - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Orlik grubodzioby, ptak jakich mało; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zapiski Łazęgi - Gmina Warnice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:35 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 4 - okolice Bochni; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wszystko po krakowsku - A wszystko to Ty... - Jubileusz Marka Grechuty - Koncert Galowy SFP cz. II; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Cudzoziemcy - odc. 4; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Rączka gotuje - Pod Prosiakiem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
05:00 Wstawaj! Gramy! (2622)
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:45 Jeźdźcy smoków (3)
08:15 Jeźdźcy smoków (4)
08:45 Co nowego u Scooby'ego? (4)
09:15 Co nowego u Scooby'ego? (5)
09:45 Co nowego u Scooby'ego? (6)
10:15 Ewa gotuje (216)
10:50 Horton słyszy Ktosia!
12:40 Jaś Fasola (9)
13:15 Must be the music - tylko muzyka (8)
15:15 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (8)
17:15 Hell's Kitchen - piekielna kuchnia (4)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (188)
20:00 Trzej muszkieterowie
22:15 Działa Navarony
01:45 Tajemnice losu (1625)

TVN
05:35 Uwaga! - magazyn
05:50 Mango - telezakupy
07:55 Efekt domina - dokument
08:30 Dzień dobry TVN - magazyn
11:00 Na Wspólnej - serial obyczajowy
11:25 Na Wspólnej - serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej - serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej - serial obyczajowy
12:45 Ugotowani - program rozrywkowy
13:45 Project Runway - program rozrywkowy
14:45 Grease 2 - komedia muzyczna, USA 1982
17:00 Bitwa o dom - program rozrywkowy
18:00 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn
20:00 X Factor - program rozrywkowy
22:15 Jak stracić chłopaka w 10 dni? - komedia, USA/Niemcy 2003
00:35 Piątek trzynastego - horror, USA 2009
02:25 Uwaga! - magazyn
02:40 Sekrety magii - program ezoteryczny
04:00 Nic straconego

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:11 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Święto Konstytucji 3 Maja - Uroczystości; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Reportaż TVP INFO - Jan Paweł II Święty; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:05 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Kapitalny program; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:12 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:23 Równo - ważni - Luksemburg; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:43 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Prawdę mówiąc - Andrzej Grabowski - odc. 100; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:52 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:50 Prawdę mówiąc - Andrzej Grabowski - odc. 100; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:25 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
01:40 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:45 Reportaż TVP INFO - Jan Paweł II Święty; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:58 Reportaż TVP INFO - Kino na kółkach; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:15 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Kapitalny program; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Równo - ważni - Luksemburg; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Reportaż TVP INFO - Jan Paweł II Święty; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:04 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:31 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TV 4
6.00 Benny Hill
6.35 Przyjaciele z Kieszonkowa
7.30 Czarodziejki
8.30 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay
9.25 Ludzkość: Historia nas wszystkich
10.25 Galileo
11.25 Przygody Merlina
13.25 STOP Drogówka
14.30 Pogromcy duchów 2 - komedia, USA, 1989
16.35 Miś - komedia, Polska, 1980
19.00 Galileo
20.00 Fala śmierci, cz. 2 - film katastroficzny, Kanada, USA, 2006<br /21.55 CSI. Kryminalne zagadki Miami
22.55 Gniew Kaina - dramat, USA, 2010
0.40 Moce ciemności - horror, USA, 1994
2.40 Mega Chichot
3.00 4MUSIC
4.00 mała Czarna
5.00 4MUSIC

TVN 7
06:25 Męski typ - talk-show
07:05 Mango - telezakupy
09:10 Dwóch i pół - serial komediowy
09:40 Dwóch i pół - serial komediowy
10:10 Zaklinaczka duchów - serial s-f
11:10 Złoty chłopak - serial sensacyjny
12:10 Kopciuszek: Roztańczona historia - komedia, USA/Kanada 2008
14:05 Usta, usta - serial komediowy
15:10 Bananowy doktor - serial komediowy
16:10 Czterej pancerni i pies - serial przygodowy
17:30 BrzydUla - serial komediowy
18:00 BrzydUla - serial komediowy
18:30 BrzydUla - serial komediowy
19:00 BrzydUla - serial komediowy
19:30 W rytmie hip-hopu - dramat, USA 2001
21:50 Mickey niebieskie oko - komedia, USA/Wielka Brytania 1999
00:00 Piekielna głębia - thriller, USA 1999
02:20 Sekrety magii - program ezoteryczny
04:25 Bez montażu

TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 930* - Łowcy posagów; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 931* - Słodkie życie Wiesia; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 932* - Wściekłość listonosza; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 933* - Pełna akceptacja; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Złotopolscy - odc. 934* - Julia wciąż czeka; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:40 Załoga Eko - odc. 14 - Recykling; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Niespokojne umysły - Andrzej Krzysztof Tarkowski; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Punkt widzenia - odc. 6/7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Święto Konstytucji - transmisja; STEREO, 16:9, Transmisja
13:10 Ojciec Mateusz - odc. 134 - Ślepy los (Ojciec Mateusz X odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju - Koncert Galowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Jedno słowo; film dokumentalny; reż.:Beata Hyży-Czołpińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kulturalni PL - (191); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (220); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1050; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Kazimierz Kowalski zaprasza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 3 - Lekarstwo na przecieplenie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Sprawiedliwi - odc. 3/7* - Grzech -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (46) -  "10latwUE"; magazyn; STEREO, 16:9
22:40 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (220); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1050; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 3 - Lekarstwo na przecieplenie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Sprawiedliwi - odc. 3/7* - Grzech; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (46) -  "10latwUE"; magazyn; STEREO, 16:9
04:20 Ranczo Wilkowyje; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TV Puls
6.00 Dyżur
6.30 W blasku fleszy 2011
7.00 Taki jest świat
8.00 Rodzinny ogród
8.30 Uwierzyć w magię - dok.
9.00 Flintstonowie - serial
10.05 Fineasz i Ferb - serial
12.05 Asterix w Brytanii - film anim.
13.45 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kopciuszek - baśń
15.00 W 80 dni dookoła świata - film przygodowy
17.05 Arrow - serial
19.00 Pingwiny z Madagaskaru - serial
20.00 Wasabi - film akcji, Francja, Japonia 2001
21.55 Siła i honor - thriller, USA 2000
0.45 Piątek trzynastego V: Nowy początek - horror
2.40 Taki jest świat
3.15 Kręcimy z gwiazdami
4.05 Z archiwum policji
4.30 Menu na miarę

Polsat 2
5:55 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Awantura o kasę Odcinek: 83
8:40 Gra w ciemno Odcinek: 288
9:35 Tajemnice kniei Odcinek: 5
10:05 Dlaczego ja? Odcinek: 451
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 452
12:00 Dlaczego ja? Odcinek: 453
13:00 Dlaczego ja? Odcinek: 454
14:00 Dlaczego ja? Odcinek: 455
15:00 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 96
15:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 70
16:00 Daleko od noszy Odcinek: 48
16:30 Mamuśki Odcinek: 24
17:00 Rodzina zastęza plus Odcinek: 179
18:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 343
18:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 344
19:00 Tajemnice kniei Odcinek: 6
19:25 Ewa gotuje Odcinek: 177
20:00 Wydarzenia
20:45 Interwencja
21:00 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 20
22:00 XV Rybnicka Jesień Kabaretowa - Jesień 2010 Odcinek: 2
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 377
23:30 Rodzina zastęcza Odcinek: 2
0:00 Daleko od noszy Odcinek: 25 Sezon: 2
0:25 Oblicza Ameryki Odcinek: 626
1:00 Hotel 52 Odcinek: 10
2:00 Imperium disco polo Odcinek: 44
2:30 Wydarzenia
3:05 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 20
4:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 427
4:30 Hotel 52 Odcinek: 59
5:30 Tajemnice kniei Odcinek: 9

Tele 5
6:20 Muzyczny top
7:30 Przyszłość zapisana kartami
10.15 10.5: Apokalipsa Odcinek: 1
12.00 10.5: Apokalipsa Odcinek: 2
13:55 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 2 Sezon: 5
14:55 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 3 Sezon: 5
15:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 9 Sezon: 7
17:00 Lista przebojów Disco Bandżo
18:00 Wyścig z żywiołem
20:00 Frankenstein Odcinek: 1
21:45 Frankenstein Odcinek: 2
23:35 American Psycho
1:45 Telezakupy
4:45 Nocny patrol

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.