FANDOM


TVP 1
06:00 Smaki polskie; magazyn kulinarny
06:10 Mistrzostwa  Świata w narciarstwie klasycznym-biegi: Sapporo
07:05 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:35 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Studio 5-10-15
08:30 Byli sobie odkrywcy - odc. 21 Stanley i Livingstone (Stanley and Livingstone); serial animowany kraj prod.Francja (1997)
09:00 Ziarno ; magazyn
09:30 Studio 5-10-15
09:50 Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym skoki K90: Sapporo
12:10 Kuchnia z Okrasą - Zapach sera
12:35 Dzieci Afryki; reportaż
13:00 Wiadomości
13:10 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
13:25 Od przedszkola do Opola - Piotr Rubik
14:00 Wszyscy albo nikt (Yi ge dou bu neng shao (AKA Not One Less))  102'; film obyczajowy kraj prod.Chiny (1999)
15:50 Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Birmingham 2007
17:00 Teleexpress
17:20 Dwie strony medalu - odc. 28; serial TVP
17:50 Dwie strony medalu - odc. 29; serial TVP
18:25 Sąsiedzi - Główna wygrana; serial komediowy TVP
19:00 Wieczorynka - Kaczor Donald przedstawia - odc. 35 (Donald Duck Presents  (odc.126)); serial animowany kraj prod.USA (1983)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Niepokonany Seabiscuit (Seabiscuit)  134'; film fabularny kraj prod.USA (2003)
22:40 Orzeł    Seria III - odc. 5 (21) (Ornen III, ep. 5); serial kryminalny kraj prod.Dania, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Islandia (2005)
23:50 Męska rzecz... - W potrzasku (The Hunted)  105'; film sensacyjny kraj prod.USA (1995)
01:40 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.7 (Law & Order, Special Victims Unit ser.3, ep.1, Sacrifice); serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
02:20 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.8 (Law & Order, Special Victims Unit ser.3, ep.3, Inherittance); serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
03:00 La Scala na Pradze - Witold Lutosławski - "Wariacje na temat Paganiniego"; koncert
03:15 Zakończenie dnia

TVP 2
06:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:40 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc 2 Kucharz okrętowy; serial animowany
06:50 Smak Europy - Tkacz koniunktury....
07:00 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:25 Złotopolscy - odc. 836 Ofensywa; telenowela TVP
07:55 M jak miłość - odc. 474; serial TVP
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 9.45, 10.35 i Pogoda: 9.15,10.10,10.40
10:40 Mały człowiek - odc. 6 - Zależności (The baby human. To relate); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:35 Na dobre i na złe - odc. 284 Za duży ciężar; serial TVP
12:25 Dubidu - odc.20; quiz muzyczny
13:20 Niesforne aniołki seria II - Niesforne aniołki - odc. 13 (Little angels - Sanders Family); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:50 SMACZNE GO! - Smaczne Go! Na dobry początek ; magazyn kulinarny
14:00 Familiada -  odc.1380; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 838 Pojednanie; telenowela TVP
15:00 Matrix czyli 1000 kabaretowych światów - XXII Przegląd Kabaretów PaKA 2006
15:40 SMACZNE GO! - Smaczne Go! Na dobry początek ; magazyn kulinarny
15:45 Święta wojna - (259) Heavy Metal Krupniok; serial TVP
16:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 41; serial komediowy TVP
16:50 Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Birmingham 2007
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc. 47; serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:05 Pogoda
19:10 Nagrody Rady Programowej TVP
19:15 Potęga miłości (Range of motion)  89'; film obyczajowy kraj prod.USA (2000)
20:55 VIII Mazurska Noc Kabaretowa 2006 (3)
21:45 SMACZNE GO! - Smaczne Go! Na dobry początek ; magazyn kulinarny
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:27 Kronika PŚ we florecie kobiet - Dwór Artusa PKO BP Puchar Świata we florecie kobiet GDAŃSK 2007
22:30 Pogoda
22:40 Mocne Kino - Terror w Białym Domu (Loyal Opposition - The Terror in the White House)  92'; film fabularny kraj prod.USA (1998)
00:20 Śmierć za niewinność (Dead Innocent)  87'; dramat kraj prod.Kanada (1996)
01:45 Sędziowie z Queens - odc. 9/13 (QUEENS SUPREME ep. 108); serial komediowy kraj prod.USA (2003)
02:30 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:30 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (406) - serial obyczajowy
06.45 Jesteśmy - magazyn religijny
07.15 Tutenstein (14) - serial anim.
07.45 Hugo - program dla dzieci
08.15 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (9) - serial kom.
09.15 Pasjonaci - magazyn
09.45 Rodzina zastępcza plus (229): Polityczne kariery - serial komediowy
10.45 Wojownicze żółwie Ninja 3 - komedia sensacyjna, USA 1993
12.45 Czarodziejki (41) - serial obyczajowy
13.45 Dom nie do poznania - reality show
14.45 Mecz gwiazd
16.45 Eureko, ja to wiem - teleturniej
17.45 Rodzina nie do poznania - reality show
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 13 posterunek (1) - serial komediowy
20.00 Jak oni śpiewają - program rozrywkowy
21.55 Studio LOTTO
22.05 Kill Bill - film sensacyjny, USA 2003
00.25 Trainspotting - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1995
02.20 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
05.20 Nocne randki
05.40 TV Market - mag. reklamowy
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.55 Uwaga! - magazyn
06.15 Teleskiep
07.55 Automaniak max - program motoryzacyjny
08.30 Dzień dobry TVN - mag.
10.55 Supemiania - reality show
11.55 Sopot 2006 - koncert na molo
13.00 Na Wspólnej (767-770) - serial obyczajowy
14.45 Hela w opałach (9): Bezcenne zdjęcie... za 15 zł - serial komediowy
15.20 Pokojowe rewolucje - program wnętrzarski
15.55 Shrek 2 - film animowany
17.55 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
18.30 Maraton uśmiechu - rozr.
19.00 Fakty
19.25 Sport, Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.05 Niania (31): Gdzie jest Edyta - serial komediowy
20.40 Kryminalni (64): Stary znajomy-serial kryminalny
21.45 Zielona mila - dramat, USA 1999
01.30 „Świadek koronny" - kulisy powstania filmu
02.00 Teleskiep
02.20 Uwaga! - magazyn
02.40 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.55 Gram.tv - mag. komputerowy
06.15 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.40 V-max - mag. motoryzacyjny
07.05 Pokemon (258, 259)
07.55 Na topie - wywiad z...
08.25 Dekoratornia - mag.
08.55 Kasa na bank - teleturniej
09.55 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.25 Gram.tv - mag. komputerowy
10.55 Sztukateria - mag. kulturalny
11.25 V-max - mag. motoryzacyjny
11.55 Ja się zastrzelę (4) - serial komediowy
12.25 Wybuchowa rodzinka - komedia, Kanada/USA 2000
14.30 Pracująca dziewczyna (4) - serial komediowy
15.00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz Jastrzębski Węgiel - Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa
17.00 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Świata - rajd Norwegii
18.00 Zagadki historii: W bunkrze Hitlera - serial dok.
19.05 Kinomaniak - mag. filmowy
19.35 Drogówka - mag. policyjny
20.05 Gorąca linia - komediodramat, Niemcy/USA 2000
22.05 Kuba Wojewódzki - talk show
23.10 Kamieńska (1) - serial sens.
00.10 Strażnik Teksasu (118) - serial sensacyjny
01.10 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.50 Casino Night - program interaktywny
03.50 Drogówka - mag. policyjny
04.10 Sztukateria - mag. kulturalny
04.35 Na topie - wywiad z...
04.55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 629; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Plebania - odc. 630; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 631; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 632; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Plebania - odc. 633; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
08:35 Święta wojna - Jarnołtówek (241); Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Gwiezdny Pirat - Pościg odc.5\7   ; serial; Dla małoletnich od lat 7
09:45 Z herbem w nazwisku - Światopełk - Czetwertyński herbu Pogoń Ruska; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Dwie strony medalu - odc. 22; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Dwie strony medalu - odc. 23; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Knyszyński smak (18); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 6; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe - odc. 273 Goście z przeszłości; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 XXXI Narciarski Bieg Piastów
14:25 Dzika Polska - Taniec żywiołów; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 XXXI Narciarski Bieg Piastów
15:45 Smak Europy - Symbol, który nie przemija...; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Ojczyzna polszczyzna - Jak wymawiać "Ś", "Ź", "Ł" i "V"?; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Tam gdzie jesteśmy - O pieśni, co wiedzie do wolności; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 M jak miłość - odc. 428; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - Lodowa góra; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Paciorki jednego różańca  106'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marta Straszna, Augustyn Halota, Jan Bogdół, Franciszek Pieczka, Róża Rychter, Ewa Wiśniewska, Stanisław Zaczyk; Dla małoletnich od lat 12
21:55 "Bo tutaj jest jak jest..." Borysewicz & Kukiz; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Dubidu - odc.17; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 428; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - Lodowa góra; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Paciorki jednego różańca  106'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marta Straszna, Augustyn Halota, Jan Bogdół, Franciszek Pieczka, Róża Rychter, Ewa Wiśniewska, Stanisław Zaczyk; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Smak Europy - Symbol, który nie przemija...; Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 6; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Tam gdzie jesteśmy - O pieśni, co wiedzie do wolności; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Dwie strony medalu - odc. 22; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Dwie strony medalu - odc. 23; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:30 Uwierz w dokument - odc. 61; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Etniczne klimaty - Etniczne Klimaty; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:55 Kamera Kuriera; STEREO
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:58 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Marmottan w Paryżu (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 10 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:50 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:59 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kamera Kuriera; STEREO
15:00 Uwierz w dokument - odc. 62; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:58 Kamera Kuriera; STEREO
16:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Uwierz w dokument - odc. 62; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Kurier; STEREO
01:20 Pogoda; STEREO
01:24 Zakończenie dnia

TVP 3 Opole
06:30 Uwierz w dokument - odc. 61; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Etniczne klimaty - Etniczne Klimaty; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Dzień dobry Opole
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Kraj za miastem
08:55 Kamera Kuriera; STEREO
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:58 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Marmottan w Paryżu (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 10 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:50 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:59 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kamera Kuriera; STEREO
15:00 Uwierz w dokument - odc. 62; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:58 Kamera Kuriera; STEREO
16:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kurier - flesh
16:50 Lapidarium opolskie
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Program lokalny TVP Opole
18:00 Kurier opolski, sport, pogoda
18:22 Rozmowy sąsiedzkie
18:27 Przegląd tygodnia
18:57 Twoje Opole
19:07 Twarzą w twarz
19:17 ABC gospodarki
19:27 Magazyn motoryzacyjny
19:37 Dziś o...
19:40 Być kobietą
19:50 Darz bór
20:00 Studio pod bukiem
20:10 Sekrety zdrowia
20:20 Kapliczki
20:24 Kamera Kuriera; STEREO
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier opolski, sport, pogoda
22:10 Nocny patrol
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Uwierz w dokument - odc. 62; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Kurier; STEREO
01:20 Pogoda; STEREO
01:24 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:30 Uwierz w dokument - odc. 61; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Etniczne klimaty - Etniczne Klimaty; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Qltura - QLTURA 3.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Z archiwum Kuriera - Kronika warszawska; Dla małoletnich od lat 7
08:55 Kamera Kuriera; STEREO
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:58 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzea sztuki na świecie - Muzeum Marmottan w Paryżu (Art Museums of the world); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 10 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:50 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:59 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kamera Kuriera; STEREO
15:00 Uwierz w dokument - odc. 62; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:58 Kamera Kuriera; STEREO
16:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:50 Pogoda dla Warszawy; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 02.03.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
17:55 Wiadomości sportowe - (03.03.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:15 W wielkim świecie - W wielkim świecie - odc. 102; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:25 Tak się bawi Warszawa - KABARETOWA SCENA PRZYJACIÓŁ; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Kulturalny wywiad - Ewa Wójciak prem 22.02.; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Qltura - QLTURA 3.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 01.03.2007 godz.; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Z archiwum Kuriera - Kronika warszawska; Dla małoletnich od lat 7
19:45 Za zamkniętymi drzwiami - Radio - prem 26.02.; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:00 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
21:55 Wiadomości sportowe - (03.03.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Kuźnia talentów - Kuźnia talentów em. 2.; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Uwierz w dokument - odc. 62; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Kurier; STEREO
01:20 Pogoda; STEREO
01:24 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:05 Rafał Blechacz w TVP Kultura; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Klasyka filmowa - Hotel du Nord (Hotel du Nord)  92'; dramat kraj prod.Francja (1938); reż.:Marcel Carné; wyk.:Arletty ., Andrex ., René Alié, René Bergeron, François Périer, André Brunot, Génia Vaury; Dla małoletnich od lat 12
12:35 The Plastic People of the Universe - koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Nóż w wodzie  90'; film fabularny kraj prod.Polska (1961); reż.:Roman Polański; wyk.:Jolanta Umecka, Leon Niemczyk, Zygmunt Malanowicz; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Kino lektur szkolnych - Niemcy (Germans)  106'; dramat kraj prod.Polska, USA (1996); reż.:Zbigniew Kamiński; wyk.:Per Oscarson, Matthew Sullivan, Vivian Schilling, Scott Cleverdon, Beata Tyszkiewicz, Peter Thoemke, Mark Folger, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Katarzyna Figura, Edward Żentara; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Na weekend ; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korzenie kultury - Big beat czy rock? /cz.1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Cały ten polski rock 1959- 1984 - część I; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Korzenie kultury - Big beat czy rock? /cz.2/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Czesław Niemen; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Korzenie kultury - Big beat czy rock? /cz.3/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Andrzej Zaucha i Anawa; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Korzenie kultury - Big beat czy rock? /cz.4/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje
20:30 Panorama kina światowego - Wszystko albo nic (All or nothing)  122'; dramat kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Mike Leigh; wyk.:Timothy Spall, Lesley Manville, Alison Garland, James Corden; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:35 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Więcej niż fikcja - Sprawiedliwość w czasie wojny (Justice in time of war)  76'; film dokumentalny kraj prod.Włochy (2003); reż.:Fabrizio Lazzaretti; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Strefa - Poza Kontrolą - Karbido; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Strefa - Komix - Ursynowska Specgrupa od Rozwałki 3; antologia komiksu; Dozwolone od lat 18
01:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
01:20 Kino nocne - Sex Pistols: Wściekłość i brud (The Filth and the Fury)  102'; film dokumentalny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2000); reż.:Julien Temple; wyk.:Paul Cook, Steve Jones, Johnny Rotten, Glen Matlock, Malcolm McLaren; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:05 Czarno - czarny film. Piosenki Tadeusza Nalepy cz. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Zakończenie programu

TVP Sport
05:00 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo ( skrót ) (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
05:20 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo  ( bieg 30 km kobiet ) (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
07:20 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo ( kombinacja, bieg ) (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
09:00 Trzecia tercja; magazyn hokejowy; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo K 90 ( studio ) (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
10:00 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo K90 ( I seria ) (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
10:50 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo K90 ( studio ) (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
11:10 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo  ( II seria ) (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
11:50 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo K90 (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
12:20 Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Birmingham 2007 (.) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
14:05 Puchar Świata w biathlonie - Lahti ( 10 km mężczyzn ) (Lahti) kraj prod.Finlandia (2007)
16:00 PŚ w szermierce - floret kobiet: Gdańsk
17:30 MŚ w narciarstwie klasycznym - Sapporo K 90 ( skrót ) (Sapporo) kraj prod.Japonia (2007)
18:20 Piłka ręczna  mężczyzn - Ekstraklasa: Piotrkowianin - Kiper Piotrków Trybunalski ( studio )
18:30 Piłka ręczna  mężczyzn - Ekstraklasa: Piotrkowianin - Kiper Piotrków Trybunalski ( I połowa )
19:10 Piłka ręczna  mężczyzn  Ekstraklasa: Piotrkowianin - Kiper Piotrków Trybunalski ( II połowa )
20:00 31 Bieg Piastów
20:35 Wielkie chwile polskiego futbolu.; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Droga do Pekinu - odc. 8 (117); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Magazyn Olimpijski (Magazyn Olimpijski) kraj prod.Szwajcaria (2007); Bez ograniczeń wiekowych
23:00 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Calgary (Calgary) kraj prod.Kanada (2007)
00:30 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.