FANDOM


TVP 1

06:10 TELEZAKUPY; STEREO
06:25 Mój przyjaciel królik - Prezent dla Kacpra, odc. 5 (A gift at last); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Tropiciele zagadek - Zagadka letniego bałwana, odc. 26 (The Mystery of the Summer Snowman); serial animowany kraj prod.Kanada (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 To Timmy! - Timmy robi plusk, odc. 48 (Timmy Makes a Splash); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Walt Disney w Jedynce - Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś - Prosiaczkowe życzenia, odc. 57 (Piglet's wish upon a star); serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Walt Disney w Jedynce - Hannah Montana - odc. 43 (17 s. II) (.); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Disney! Cudowny Świat - Kubuś i Hefalumpy (Pooh's Heffalump Movie); film animowany kraj prod.USA (2005); reż.:Frank Nissen; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Teraz Miki! - Pan Myszka Miki wybiera się w podróż, odc. 14 (Mr Mouse Takes a Trip); serial animowany kraj prod.USA (2010); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Jak to działa  odc. 17 Żarówka; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Janosik - odc. 11/13 - Trudno - miłość! -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:45 Janosik - odc. 12/13 - Pobili się dwaj górale -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Zwierzęta świata - Dzika Rosja.  Kamczatka  cz .1 (Wild Russia) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 SOS dla czterech łap  odc. 1; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Wybór Gracie (Gracie's Choice) -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.USA (2004); reż.:Peter Werner; wyk.:Kristen Bell, Diane Ladd, Anne Heche; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy (Puchar Świata - Lahti - konkurs drużynowy) kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:00 Wieczorynka - Marta mówi! - Marta mówi!, odc. 1 (Martha Speaks); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:55 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:05 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Komisarz Alex - odc. 1/13 - Pozdrowienia z Łodzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; reż.:Robert Wichrowski; wyk.:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski, Janusz Chabior, Katarzyna Figura, Marek Kalita, Waldemar Błaszczyk; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Hit na sobotę - Książę Persji: Piaski czasu (Prince of Persia: The Sands of Time); film przygodowy kraj prod.USA (2010); reż.:Mike Newell; wyk.:Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley, Alfred Molina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Męska rzecz... - Armia Boga II (Prophecy 2, The aka God's Army 2); thriller kraj prod.USA (1998); reż.:Greg Spence; wyk.:Christopher Walken, Jennifer Beals, Eric Roberts; STEREO, Dozwolone od lat 18
01:00 Kino nocnych marków - Maska małpy (Monkey's Mask); film fabularny kraj prod.Francja, Australia, Japonia, Włochy, Kanada (2000); reż.:Samantha Lang; wyk.:Kelly McGillis, Chris Haywood, William Zappa, Morton Csokas, Susie Porter; STEREO, Dozwolone od lat 18
02:35 Kino nocnych marków - Ocaleni - odc. 1/7 (ep. 1); serial kraj prod.Wielka Brytania (2008); reż.:John Alexander; wyk.:Julie Graham, Max Beesley, Paterson Joseph, Zoe Tapper, Phillip Rhys; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Zakończenie dnia

TVP 2

06:00 Pożyteczni.pl - odc. 14; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Niezwykłe zwierzęta - Bohaterskie gryzonie - odc. 7 / 10 (Extraordinary animals - seria 2 - ep. 7 / 10); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Familijna Dwójka - Opowieści Śrubziemia - odc. 8 Smocze wiatry (Muddle Earth ep. Dragon Wind); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Familijna Dwójka - Opowieści Śrubziemia - odc. 9 Mordolf Wspaniały (Muddle Earth ep. Mordolf The Magnificent); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 M jak miłość - odc. 894; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym - Pogoda godz. 09:19; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:15 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Lahti - 15 km na dochodzenie (Puchar Świata - Lahti - 15 km kobiet) kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Poranek z EURO - .; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2010; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Poziom 2.0 - odc. 71; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Wajrak na tropie - Zabójca zostawia ślad -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 1930; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 XV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2009 - Kabaret TV; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kocham Cię, Polsko! - (77); zabawa quizowa; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (58); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:50 Kulisy - Postaw na milion - odc. 24; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 24; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Bitwa na głosy - (1); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:55 Bitwa na głosy - after party (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Kino relaks - Ekstrakt (Extract); komedia kraj prod.USA (2008); reż.:Mike Judge; wyk.:Jason Bateman, Ben Affleck, MIla Kunis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Klasyka Polskiego Kabaretu - Kabaret Maćka Stuhra Po Żarcie. Jest takie miasto; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przegrani (Born Bad) kraj prod.USA (1999); reż.:Jeff Yonis; wyk.:James Remar, Carey Feldman, Taylor NIchols; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Ekstrakt (Extract); komedia kraj prod.USA (2008); reż.:Mike Judge; wyk.:Jason Bateman, Ben Affleck, MIla Kunis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:00 Zakończenie dnia

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:10 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:39 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:09 Pogoda

07:15 Poranek TVP Info

07:23 Pogoda

07:30 Serwis info

07:36 Poranek TVP Info

07:45 Program lokalny

08:30 Serwis info

08:38 Poranek TVP Info

08:45 Program lokalny

09:00 Serwis info

09:10 Pogoda

09:15 Infonuta

09:22 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:40 Pogoda

09:45 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:12 Pogoda

10:16 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:50 Pogoda

10:55 Serwis sportowy

11:00 Eurosąsiedzi (58)

11:15 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info - podsumowanie tygodnia

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Debata trójstronna

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Raport z Polski - ekstra

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Studio Wschód

16:30 Serwis info

16:57 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Prawdę mówiąc

20:30 Serwis info

20:48 Pogoda

21:00 Kod dostępu: Jan Krzysztof Bielecki (1)

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:15 Studio LOTTO

22:24 Pięć minut dla zdrowia: Depresja - przyczyny

22:30 Serwis info

22:56 Pogoda

23:03 Sportowy wieczór

23:17 Szerokie tory: Plac Czerwony

23:45 Mogadiszu, rozbita perła Oceanu Indyjskiego - film dokumentalny (Francja,2010)

00:48 Studio Wschód

01:20 Serwis info

01:49 Pogoda

01:55 Sportowy wieczór

02:12 Eurosąsiedzi (58)

02:25 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

02:40 Serwis info - podsumowanie tygodnia

03:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

03:33 Listy do PRL-u

03:40 Kod dostępu: Jan Krzysztof Bielecki (1)

04:06 Mogadiszu, rozbita perła Oceanu Indyjskiego - film dokumentalny (Francja,2010)

05:00 Raport z Polski - ekstra

05:24 Pogoda

05:30 Studio Wschód

06:02 Debata trójstronna

06:28 Kod dostępu: Jan Krzysztof Bielecki (1)

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 Przygody Animków (91)

07:45 Przygody Animków (92)

08:15 Pies Huckleberry (29)

08:25 Pies Huckleberry (30)

08:35 Pies Huckleberry (31)

08:45 Pinky i Mózg 2 (19)

09:15 Scooby-Doo (23)

09:45 Magazyn Ligi Mistrzów

10:15 Ewa gotuje

10:45 Się kręci na żywo (1) - magazyn kulturalny

11:45 Stuart Malutki 2 - film przygodowy (USA,2002)

13:25 Uśmiech Mony Lizy - komediodramat (USA,2003)

15:50 Kawaler - komedia (USA,1999)

17:45 Pamiętniki z wakacji (17)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Euro (276)

20:00 Epoka lodowcowa - film animowany (USA,2002)

21:45 Romeo musi umrzeć - film sensacyjny (USA,2000)

00:20 Jedyna ocalona (1/2) - film sensacyjny (Kanada,2000)

02:00 Zagadkowa noc

03:10 Tajemnice losu

04:45 TV Market

TVN

05:40 Uwaga! - magazyn reporterów, STEREO 16:9

05:55 Mango; STEREO 16:9

08:00 s.o.s. DLA ŚWIATA: Prolog - magazyn podróżniczny, STEREO 16:9

08:30 Dzień dobry TVN - magazyn poranny, STEREO 16:9

10:55 Na Wspólnej (1564) - serial obyczajowy, STEREO 16:9

11:25 Na Wspólnej (1565)

11:45 Na Wspólnej (1566)

12:10 Na Wspólnej (1567)

12:35 Milion w minutę - program rozrywkowy, STEREO 16:9

13:35 Mam talent! 4: Finał - program rozrywkowy, STEREO 16:9

15:50 Julia (41) - serial obyczajowy, STEREO 16:9

16:15 Julia (42) - serial obyczajowy, STEREO 16:9

16:40 Julia (43) - serial obyczajowy, STEREO 16:9

17:10 Julia (44) - serial obyczajowy, STEREO 16:9

17:35 Julia (45) - serial obyczajowy, STEREO 16:9

18:00 Kuchenne rewolucje 5: Brzeg, Kapitan Nemo (1) - program rozrywkowy, STEREO 16:9

19:00 Fakty - program informacyjny, STEREO CENTRE CUT 16:9

19:25 Sport - program informacyjny, STEREO CENTRE CUT 16:9

19:35 Pogoda - program informacyjny, STEREO CENTRE CUT 16:9

19:45 Uwaga! - magazyn reporterów, STEREO 16:9

20:00 X Factor 2 - program rozrywkowy, DOLBY DIGITAL 5.1 16:9

21:30 Ile waży koń trojański? - komedia (Polska,2008), STEREO 16:9

23:55 Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek - horror (USA,2006), DOLBY SURROUND 16:9

01:45 Dowody zbrodni 6 (17) - serial sensacyjny USA, STEREO 16:9

02:45 Uwaga! - magazyn reporterów, STEREO 16:9

03:00 Arkana magii - program interkatywny, STEREO 16:9

04:20 Rozmowy w toku - talk show, STEREO 16:9

05:10 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4

05:40 Spadkobiercy - program rozrywkowy

06:35 Inspektor Gadżet (14)

07:05 Czarodziejska lampa Aladyna - film animowany (Japonia,1982)

08:30 Heidi i dzieciaki (1) - talk show

09:00 Różowa Pantera (25)

09:30 Różowa Pantera (26)

10:00 Różowa Pantera (27)

10:30 Volvo Ocean Race - Sanya 

11:00 Galileo EXTRA (9) - program popularnonaukowy

12:00 mała Czarna (330) - talk show

13:00 Ryzykanci 5 (11) - reality show

14:00 V Max - magazyn motoryzacyjny

14:30 Dzieci natury - serial przyrodniczy (Francja,1999)

15:05 Marsz dinozaurów - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

16:55 Zabójcza piękność - thriller (USA,Niemcy,1999)

19:00 Galileo (262) - program popularnonaukowy

20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

21:00 Austin Powers: Szpieg, który nie umiera nigdy - komedia (USA,1999)

23:00 Wielkie nadzieje - melodramat (USA,1998)

01:15 Chybiony cel - film sensacyjny (USA,Kanada,1996)

03:20 TV Market

03:35 To był dzień - program informacyjno-publicystyczny

04:25 To był dzień na świecie - program publicystyczny

04:50 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Muzyczny budzik - interaktywny poranek muzyczny

06:30 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy

07:30 Taki jest świat - pod lupą - program rozrywkowy

08:30 Zwierzęca siła: Dżungla (1) - serial przyrodniczy

09:30 Najdziwniejsze zwierzęta świata (1) - serial przyrodniczy

11:00 Trzej muszkieterowie - film animowany (Korea Południowa,Włochy,2009)

12:30 Dziewczyny górą! - film familijny (Niemcy,2008)

14:40 Jack i czarodziejska fasola (1/2) - dramat przygodowy (USA,2001)

16:35 But Manitu - western komediowy (Niemcy,2001)

18:30 Nowe przygody Toma i Jerry'ego (1-3)

19:00 Chip i Dale (1)

19:30 Timon i Pumba (4)

20:00 Zlecenie na śmierć - dramat sensacyjny (Kanada,2010)

22:00 Wirus zagłady (2-ost.) - film katastroficzny (USA,2007)

23:50 Dobrzy gliniarze - komedia sensacyjna (Kanada,2006)

02:15 Dyżur - serial dokumentalny

03:00 Taki jest świat - program rozrywkowy

04:00 Zobacz to!

TVN 7

05:30 Pascal: po prostu gotuj

06:00 You can dance - po prostu tańcz! (1)

07:00 Mango

09:05 Teoria wielkiego podrywu (4)

09:35 Reguły gry: Gry i zabawy (3)

10:05 Tajemnice Smallville (13)

11:00 Szpital Miłosierdzia (5)

11:55 Niania: Zdenka (110)

12:25 Niania: Świadek (111)

13:00 Zew natury - film przygodowy (USA,Japonia,1995)

15:05 Pod osłoną nocy (12)

16:00 Columbo (1)

17:35 Bez śladu (15)

18:30 Kobra - oddział specjalny (13)

19:30 Komediowa sobota: Ja, ty i on - komedia (USA,2006)

21:45 Komediowa sobota: Miłość i inne nieszczęścia - komedia romantyczna (Francja,USA,Wielka Brytania,2006)

23:40 Polowanie na "Czerwony Październik" - film sensacyjny (USA,1990)

02:20 Arkana magii

04:25 Misja Martyna - extra (8)

04:50 Misja Martyna - extra (9)

05:15 Zakończenie programu

TV 6

09:30 Różowa Pantera (41)

09:50 Różowa Pantera (42)

10:15 TV Market

10:55 Muzyczne listy

12:00 Idol - wersja amerykańska (17) - program rozrywkowy

13:05 M.A.S.K. (34)

13:35 Inspektor Gadżet (12)

14:00 Idol - wersja amerykańska (18) - program rozrywkowy

15:30 Idol - wersja amerykańska (19) - program rozrywkowy

17:00 Paszport do świata mody - reality show

18:00 Komisarz Rex 2 (25)

19:00 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca (13)

19:30 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca (14)

20:00 Włatcy móch 6: Klasowa Wiligila (77)

20:30 Włatcy móch 6: Wizytancja (78)

21:00 Mam talent! - wersja amerykańska (31)

22:00 Mam talent! - wersja amerykańska (32)

23:00 Bellator Fighting Championships

01:10 J & J - czyli Jola i Jarek (5)

02:05 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

09:00 Sport Flash

09:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

10:00 Sport Flash

10:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

11:00 Sport Flash

11:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

12:00 Sport Flash

12:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

13:00 Sport Flash

13:05 Trans World Sport

14:00 Sport Flash

14:05 Magazyn snowboardowy

14:30 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

15:00 Sport Flash

15:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

16:30 Magazyn narciarski

17:00 Sport Flash

17:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock

18:00 Sport Flash

18:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock

19:00 Sport Flash

19:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń

20:00 Sport Flash

20:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń

21:00 Sport Flash

21:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

22:00 Sport Flash

22:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Piłka nożna: mecz towarzyski: Brazylia - Bośnia i Hercegowina

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

09:00 School lista

10:00 Weekend z Jankesem

10:05 Dance Chart Top 20

12:00 Weekend z Jankesem

12:05 Web Chart Top 10

13:00 Weekend z Jankesem

13:05 Co się słucha

14:00 Weekend z Jankesem

14:05 Look Like A Star

15:00 Weekend z Jankesem

15:05 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

16:05 Top 5

16:30 Klipy Non Stop

17:00 Weekend z Jankesem

17:05 Hity na czasie

18:00 Miejska lista

19:00 Gorąca 20

21:00 ImprESKA

23:00 Hity na czasie

00:00 ImprESKA

01:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne

08:20 Sportowe wyczyny śpiewaków - film dokumentalny (Niemcy,2011)

09:10 Śpiewa Teresa Żylis-Gara sopran - recital (Polska,1989)

09:45 Informacje kulturalne

10:05 Chopin. Pragnienie miłości - melodramat (Polska,2002)

12:20 Dokument tygodnia: Wielka cisza - film dokumentalny (Niemcy,Szwajcaria,Francja,2005)

15:15 "Bo we mnie jest seks" - piosenki Kaliny Jędrusik (27. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław 2006) - koncert

16:20 Spotkania z Teatrem Wielkim: SENSO

16:35 Model - film animowany (Polska,1986)

16:50 Studio Kultura - rozmowy

17:35 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

18:05 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: 'Czy te oczy mogą kłamać' - piosenki Agnieszki Osieckiej śpiewa zespół Raz, Dwa, Trzy - koncert (Polska,2002)

18:55 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

19:15 Witamy w latach 80. - Post punk i niemiecka nowa fala - cykl dokumentalny (Niemcy,2009)

20:20 Bilet do kina: Grubasy - komediodramat (Hiszpania,2009)

22:25 Rufus Wainwright na Avo Sesion - koncert (Szwajcaria,2007)

23:30 Kino nocne: Milczenie - dramat psychologiczny (Szwecja,1963)

01:10 Połączeni - film animowany (Szwecja,2009)

01:20 Bilet do kina: Grubasy - komediodramat (Hiszpania,2009)

03:15 Rufus Wainwright na Avo Sesion - koncert (Szwajcaria,2007)

04:15 Pasmo kontemplacyjne (8)

05:50 Zakończenie programu

TVP Historia

08:05 Więzień nr 4859 - reportaż (Polska,1997)

08:30 Ex libris

08:40 Polska i świat z historią w tle: Major i dziewczyna - reportaż

09:05 Nad Niemnem (3/4) - serial historyczny

10:05 Tajemnice bieszczadzkiego worka: Zaginiona cywilizacja (1)

10:30 Mistrzowie dokumentu z historią w tle: Kazimierz Karabasz

11:10 Rok Franka W. (1966-67) - film dokumentalny (Polska,1967)

12:20 Po co nam to było?: Propaganda kontra rzeczywistość

13:20 Jak Tykocin zdobywano - reportaż (Polska,2007)

13:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

14:15 Szerokie tory: Jeden dzień z życia żebraczki w Moskwie

14:45 Zdarzyło się w Mafekingu - film dokumentalny (Polska,2005)

15:25 Szansa na sukces: Maryla Rodowicz

16:20 Zamek Breteuil - film dokumentalny (Francja,2006)

16:45 Flesz historii (66)

17:05 Nad Niemnem (4-ost.) - serial historyczny

18:05 Tajemnice bieszczadzkiego worka: Bieszczady za zamkniętymi drzwiami (2)

18:30 Polska według Kreta: Biebrza (1) - magazyn turystyczny

19:00 Dziennik Telewizyjny - 3.03.1989

19:35 Polska i świat z historią w tle: Kryptonim "Spacer" - reportaż

20:00 Popiół i diament - dramat społeczny (Polska,1958)

21:55 Bohater - reportaż

22:50 Skrawek piekła na Podolu - film dokumentalny (Polska,2008)

23:25 Dziennik Telewizyjny - 3.03.1989

00:00 Zakończenie programu

TV Polonia

06:00 Złotopolscy - odc. 376* To jak matka nieboszczka; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Złotopolscy - odc. 377* Nocne harce; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Złotopolscy - odc. 378* Trzeci to jest trzeci; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Złotopolscy - odc. 379* Niewolnice; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Złotopolscy - odc. 380* Prekursor; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
08:55 36. Bieg Piastów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
09:10 Kroniki X Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych - (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Siedem życzeń - odc. 3/7* - Być dorosłym -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 36. Bieg Piastów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:30 Doktor Murek - odc. 5 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:30 36. Bieg Piastów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:45 Załoga Eko - odc. 3 - Makulatura; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Ojciec Mateusz - odc. 66 - Obrona konieczna -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 36. Bieg Piastów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:35 Makłowicz w podróży -(85) Irlandia Północna - "Tropem legend"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Na dobre i na złe - odc. 470 - Dyscyplinarka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Afryka mojego dzieciństwa; film dokumentalny kraj prod.Polska (2009); reż.:Ewa  Misiewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kulturalni PL (78); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Laskowik & Malicki; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 M jak miłość - odc. 878; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Szansa na Sukces - Ewa Farna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Bolek i Lolek - Skrzyżowane szpady; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:20 Sport; STEREO, 16:9
20:25 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Czas honoru - odc. 50* "Ostatnia podróż" -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
22:25 Zabij mnie, glino -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Polska (1987); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Bogusław Linda, Piotr Machalica, Anna Romantowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Andrzej Grabarczyk, Tomasz Lengren, Maria Pakulinis, Piotr Fronczewski, Zbigniew Zamachowski, Marek Barbasiewicz; Dla małoletnich od lat 16
00:25 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 M jak miłość - odc. 878; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek - Skrzyżowane szpady; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:24 Pogoda; STEREO, 16:9
02:30 Czas honoru - odc. 50* "Ostatnia podróż"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polonia 24
04:10 Zabij mnie, glino; film sensacyjny; Dla małoletnich od lat 16

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.