FANDOM


TVP 1
05:15 Notacje - Gustaw Holoubek; cykl dokumentalny
05:25 Obywatele mają głos - Sąsiedzi sąsiadom (Grassroots); cykl dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2006)
05:55 Był taki dzień - 3 października; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Moda na sukces - odc. 3531 (The Bold and the Beautiful ep. 3746); serial kraj prod.USA (2001)
09:00 Moda na sukces - odc. 3532 (The Bold and the Beautiful ep. 3747); serial kraj prod.USA (2001)
09:25 Łatek - Nie daję sobie rady 71 (Scruff/ I can't cope); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
09:55 Domisie - Kluczyki; program dla dzieci
10:15 Domisiowe Bajki - Niebezpieczne urodziny
10:25 Snobs - odc. 9 (Snobs) kraj prod.Australia (2003)
10:55 Kocham muzykę - Rebeka i chińskie cymbały odc. 4 (I love music!); serial dokumentalny kraj prod.Francja (1998)
11:05 W rajskim ogrodzie - Jezioro Titicaca
11:25 Szansa na życie - Wasz kresowiak odc. 93
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Siła z natury; magazyn
12:40 Plebania - odc. 921; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1310; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - odc. 1490; teleturniej muzyczny
14:00 Errata do biografii - Ireneusz Iredyński
14:35 Wiadomości
14:50 Letnie Grand Prix w skokach narciarskich - Oberhof ( studio )
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Klan - odc. 1315 - txt str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1491; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 926; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Wyprawa  profesora Gąbki - odc.5 - U zbójców
19:10 Wieczorynka - Bob Budowniczy XI - Skuter i buda dla Reksia, odc. 1 (Bob the Builder, seria XI // Scrambler in the doghouse, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2007)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 MŚ w rajdach terenowych - Rajd Faraonów; felieton
20:05 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Dziecko na sprzedaż (Baby for Sale) - txt str.777 kraj prod.USA (2004)
22:00 Autografy; widowisko publicystyczne
22:55 Nigdy nie pozwolę ci odejść (cz. 1) (And Never Let Her Go, part 1); dramat kraj prod.USA (2001)
00:25 Teleexpress nocą
00:45 Zamek Breteuil (Le chateau de Breteuil); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006)
01:10 Był taki dzień - 3 października; felieton
01:15 Notacje - Stanisław Srokowski; cykl dokumentalny
01:30 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Statek miłości odc. 95 (The Love Boat odc 92 (4/11) That?s my Dad, The Captains?s Bird, Captive Audience); telenowela kraj prod.USA (1980)
06:15 Statek miłości - odc. 96/249 (The Love Boat Seria 4 odcinek 12 (83) Doc?s Dismissal,  A Frugal Pair, The Girl Next Door); telenowela kraj prod.USA (1980)
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Znaki czasu; magazyn
07:50 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 10/52 Pszczeli interes (Gordon The Garden Gnome ep. Bee Movie); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005)
08:05 M jak miłość - odcinek 23
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym;
09:25 Pogoda
09:55 Panorama
10:25 Pogoda
10:55 Panorama
11:05 Lokatorzy - odc. 183 (213) Stary przyjaciel; serial komediowy TVP
11:35 Dr Quinn - seria III, odc. 2 (Dr Quinn, Medicine Woman s. III) kraj prod.USA (1994)
12:25 Trzy Szalone Zera - odc. 10 - Zniknięcie (.); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999)
12:55 Równik - Andyjski paradoks-odc.5 (Equator- Paradox of the Andes); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2005)
13:55 Europa da się lubić - Europa modna
14:45 Rycerze i rabusie - odc. 5/7 - Człowiek w kajdanach; serial TVP
15:35 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 522; serial TVP
16:30 Gliniarz i prokurator - s. 5, odc. 11/20 (95) Wiatr w oczy, część 1 (Jake and the Fatman,  s.5, ep. (9113 Stormy Weather I)); serial sensacyjny kraj prod.USA (1991)
17:25 Co ludzie powiedzą? - odc. 6/40 (Keeping Up Appearances); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1990)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu - odc. 4/LV - txt str.777; teleturniej
19:35 S. O. S. Dzieciom! - odc. 7; telenowela dokumentalna TVP
20:00 "M jak Miłość" kontra "Barwy Szczęścia"
20:30 Liga Mistrzów - Celtic FC - AC Milan(studio)
20:45 Liga Mistrzów - Celtic FC - AC Milan(mecz)
21:35 Panorama 21.30/w przerwie/
22:55 Liga Mistrzów - skróty
23:50 Alibi na środę - Porcelanowy księżyc (China moon); film fabularny kraj prod.USA (1994)
01:35 Wideoteka dorosłego człowieka
02:15 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:15 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:12 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz
06:17 Pogoda
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:26 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:42 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz
06:47 Pogoda
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:56 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier
07:09 Przegląd prasy; STEREO
07:12 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz
07:17 Pogoda
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:26 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz
08:03 Kurier Gość
08:15 Kurier flesz
08:18 Pogoda
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier
09:55 Pogoda
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny
10:10 Pogoda
10:15 Kurier Gość
10:30 Kurier
10:51 Pogoda
10:54 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier Biznes
11:23 Serwis Kulturalny
11:30 Kurier
11:50 Pogoda
11:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:58 Serwis sportowy; STEREO
12:07 Kurier Świat; program publicystyczny
12:24 Serwis Kulturalny
12:30 Kurier
12:53 Pogoda
12:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:00 Serwis sportowy; STEREO
13:07 Kurier Komentarze
13:24 Serwis Kulturalny
13:30 Kurier
13:53 Pogoda
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:59 Serwis sportowy; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny
14:24 Serwis Kulturalny
14:30 Kurier
14:54 Pogoda
14:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:09 Kurier Komentarze
15:24 Serwis Kulturalny
15:30 Kurier
15:57 Pogoda
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia
16:30 Dla niesłyszących - Kurier
16:43 Pogoda
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn
17:30 Kurier
17:56 Pogoda
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier
20:30 Kurier
20:43 Pogoda
20:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier
21:43 Pogoda
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Raport gospodarczy Rzeczpospolitej
22:30 Kurier
22:43 Pogoda
22:46 16/16; cykl reportaży
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier
23:57 Pogoda
00:05 Ekscentrycy - odc. 3 (Exccentriiks); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:29 Ekscentrycy - odc. 4 (Exccentriiks); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:31 Kurier
01:56 Pogoda
01:59 Raport gospodarczy Rzeczpospolitej
02:11 Zakończenie dnia

Polsat
04.45 Music Spot
05.45 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.30 Sekret Laury (168) - telenowela
07.30 TV Market - mag. reklamowy
07.45 Wielka wygrana - teletumiej
08.40 Graczykowie (83) - serial komediowy
09.10 Strażnik Teksasu (153) - serial sensacyjny
10.05 13 posterunek (22) - serial komediowy
10.40 Miodowe lata (94) - serial komediowy
11.35 Samo życie (949) - serial obyczajowy
12.05 Pensjonat Pod Różą (72): Przebaczenie (1) - serial obyczajowy
13.00 Jesteś moim życiem (191) - telenowela
13.55 Pierwsza miłość (558) - serial obyczajowy
14.40 Swiat według Bundych (103) - serial komediowy
15.10 Benny HiII - pr. rozrywkowy
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn
16.35 13 posterunek (23) - serial komediowy
17.10 Miodowe lata (95) - serial komediowy
18.00 Pierwsza miłość (559) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo iycie (950) - serial obyczajowy
20.00 I kto tu rządzi? (14) - serial obyczajowy
20.30 Świat według Kiepskich (266) - serial komediowy
21.00 American Pie - komedia, USA 1999, reż. Paul Weitz, wyk. Jason Biggs, Chris Klein
21.55 Studio LOTTO
23.15 Kamuflaż - komedia sensacyjna, USA 2001, reż. James Keach, wyk. leslie Nielsen
01.25 Dziewczyny w bikini
02.35 Nocne randki

TVN
05.10 Uwaga! - magazyn
05.30 Telesklep
06.25 Wykręć numer - teletumiej
07.25 Fabryka gry
08.00 Dzień dobry TVN - magazyn
10.00 Perfekcyjna pani domu - program rozrywkowy
11.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
12.05 Superniania - reality show
13.05 W-11 - wydział śledczy - serial fabulamo-dokumentalny
13.45 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
14.15 Bez śladu (12) - serial kryminalny
15.15 Marina (21) - telenowela
16.15 Rozmowy w toku - talk show
17.25 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Pogoda
19.40 Sport
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - erial fabulamo-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (852) - serial obyczajowy
21.30 You Can Dance - Po prostu tańcz - program rozrywkowy
22.30 Zapłata - thriller, USA 2003, reż. John Woo, wyk. Ben Affleck, Aaron Eckhart, Uma Thurman, Paul Giamatti
01.00 Kryminalni 7 (79): Dziewczyna z okładki - serial kryminalny
02.05 Nocne igraszki - program rozrywkowy
03.05 Telesklep
03.25 Uwaga! - magazyn
03.45 Nic straconego - programy powtórkowe

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Co można wykopać z ziemi. Kamienie i kamyczki.; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ostoja - odc. 55; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Oto jest pytanie - odc. 44; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Szansa na Sukces - Nocna Zmiana Bluesa i Sławek Wierzcholski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Świadkowie nieznanych historii - Przemyt dla "Solidarności"; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sekcja 998 - Chłodnia, odc. 14; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Plebania - odc. 922; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1304; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Kopciuszek - odc. 5; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń - odc. 9; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Dni, których nie znamy - 1 - szy Zamojski Festiwal im. Marka Grechuty; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Magazyn Ekspresu Reporterów; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Zaolzie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Kuchnia z Okrasą - Kolorowe makarony odc. 52; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Laboratorium XXI wieku - odc. 21 - Nauka dla innowacji; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Ostoja - odc. 55; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Domowe przedszkole - Co można wykopać z ziemi. Kamienie i kamyczki.; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Afisz - Kamienie w kieszeniach; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Sekcja 998 - Chłodnia, odc. 14; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 922; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Paczka znad Kangurkowego Potoku - odc. 6 - Gwiezdne dziecko (Kangaroo Greek Gang - Star Child); serial animowany kraj prod.Australia (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1304; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne; STEREO
21:05 Egzamin z życia - odc. 86; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Cień Judasza; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Errata do biografii - Andrzej Szczypiorski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Olimpijczycy 2008 - odc. 2; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:35 Polska z bocznej drogi - Miejscowość w Unii; Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Misja specjalna; magazyn śledczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Sekcja 998 - Chłodnia, odc. 14; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 922; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Paczka znad Kangurkowego Potoku - odc. 6 - Gwiezdne dziecko (Kangaroo Greek Gang - Star Child); serial animowany kraj prod.Australia (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1304; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne; STEREO
02:55 Egzamin z życia - odc. 86; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Cień Judasza; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Afisz - Kamienie w kieszeniach; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:50 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Errata do biografii - Andrzej Szczypiorski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zaolzie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 Happy Hours
06.30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.35 TV Market - magazyn reklamowy
08.05 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
08.35 VIP: London Calling - magazyn kulturalno-rozrywkowy
09.05 Saint-Tropez (52) - serial obyczajowy
10.10 Big Brother 4.1: Prosto z domu - reality show
10.40 Happy Hour
11.40 Big Brother 4.1 - reality show
12.40 Mała czarna - talk show
13.40 Skrzydła (18) - serial komediowy
14.15 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.15 Piotruś Pan i piraci (19) - serial animowany
15.45 Saint-Tropez (53) - serial obyczajowy
16.55 Skrzydła (19) - serial komediowy
17.30 Mała czarna - talk show
18.30 Big Brother 4.1: Prosto z domu - reality show
19.00 Happy Hour
20.00 Big Brother 4.1: Nominacje - reality show
21.00 Regina (2) - serial obyczajowy, Polska
21.30 Zamiana Żon - reality show
22.30 Pogromcy hitów
23.00 Big Brother 4.1: Extra - reality show
23.30 Happy Hour
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.10 Muzyczne listy - program muzyczny
02.10 Drogówka - magazyn policyjny
02.35 Komenda
03.00 Zakończenie programu

TVN 7
05.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.05 Telesklep
07.05 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
07.35 Nocny kurs (25) - serial sensacyjny
08.35 Gorzka zemsta (77) - telenowela
09.30 Kryminalni (22): Pułapka - serial kryminalny
10.35 Kobra: Oddział specjalny (1) - serial sensacyjny
11.40 Wyścig po kasę
12.35 Telesldep
13.55 Gorzka zemsta (18) - telenowela
14.55 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15.55 Przyjaciele 1 (22) - serial komediowy
16.25 Pomoc domowa (22) - serial komediowy
17.00 Kryminalni (23): Tajemnica Julii Małeckiej - serial kryminalny
18.05 Kobra: Oddział specjalny (8) - serial sensacyjny
19.05 Przyjaciele 1 (23) - serial komediowy
19.35 Pomoc domowa (23) - serial komediowy
20.10 Vanilla Sky - thriller, USA 2001, reż. Cameron Crowe, wyk. Tom Cruise. Penelope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russell
22.55 Turbulencja - film sensacyjny, USA 1997, reż. Robert Butler; wyk. Ray Liotta, Lauren Holly, Brendan Gleeson, Hector Elizondo
01.00 Polisa śmierci - film obyczajowy, USA 2002, reż. Harry Winer; wyk. Laura Dem, James LeGros, Michelle Clunie, Adam Arkin
03.10 Zakończenie programu

Animal Planet
6:00    Dorastanie... - Ryś
7:00    Dzika przyroda Afryki - odc. 3
7:30    Dzika przyroda Afryki - odc. 4
8:00    Rezydencja surykatek - Śmierć romansu
8:30    Na ratunek przyrodzie - odc. 12
9:00    Policja dla zwierząt w Houston - odc. 7
10:00    Zwierzęcy terapeuci - odc. 2
10:30    Ratując Grace - odc. 1
11:00    W poszukiwaniu niedźwiedzi polarnych - Zwierzęta
11:30    Dziennik z życia wielkich kotów - odc. 2
12:00    Żądła, kły i kolce - Zwierzęta
13:00    Wielkie morskie przygody - Żółwie skórzaste
14:00    Ratując Grace - odc. 1
14:30    W poszukiwaniu niedźwiedzi polarnych - Zwierzęta
15:00    Dzika przyroda Afryki - odc. 5
15:30    Dzika przyroda Afryki - odc. 6
16:00    Wyprawy Corwina - Głód niedźwiedzia - pożywienie
17:00    Policja dla zwierząt w Phoenix - Akcja ratunkowa na pustyni
18:00    Zwierzęcy terapeuci - odc. 3
18:30    Rezydencja surykatek - Śmierć romansu
19:00    Łowca krokodyli - Ostatnie pogranicze Afryki
20:00    Dziennik z życia wielkich kotów - odc. 3
20:30    Rezydencja surykatek - Opowieść o Romku i Klocku
21:00    Szympans-kosmonauta - Zwierzęta
22:00    Policja dla zwierząt w Phoenix - Obietnica dana matce
23:00    Na posterunku - Sprawa półciężarówki
23:30    Początkujący weterynarze - Mało uczęszczana droga
0:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata - odc. 19
0:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata - odc. 20
1:00    Rezydencja surykatek - Opowieść o Romku i Klocku
1:30    Dziennik z życia wielkich kotów - odc. 3
2:00    Łowca krokodyli - Ostatnie pogranicze Afryki
3:00    Wielkie morskie przygody - Żółwie skórzaste

VH1 Polska
6:00    Espresso - Pobudzający miks teledysków
8:00    Rock your baby - Magazyn muzyczny dla dzieci
9:00    VH1 Pop Charts - Muzyka
10:00    All Access - Muzyka
11:00    VH1 Music - Największe przeboje ostatnich lat
12:00    Aerobic - Energetyczna muzyka
13:00    VH1 Greatest Hits - Muzyka
14:00    VH1 Music - Największe przeboje ostatnich lat
15:00    VH1 Yesterday - Największe przeboje ostatnich lat
16:00    VH1 Pop Charts - Muzyka
17:00    Jazda po klipach - Komentowanie na ekranie
18:00    Smells like 90's - Przeboje ery grunge'u
19:00    Music for the Masses - Program o Depeche Mode
20:00    VH1 Legends - Największe przeboje ostatnich lat
21:00    Moje wielkie bajeczne wesele - Reality show
21:30    Dom Runa - Reality show
22:00    VH1 Yesterday - Największe przeboje ostatnich lat
22:30    Greatest Hits - Muzyka
23:30    VH1 Oldschool - Największe przeboje ostatnich lat
0:30    VH1 Hits - Hity dekady

BBC World
6:00    BBC News - Wiadomości
6:30    World Business Report - Ekonomia i konsumpcja
7:00    BBC News - Wiadomości
7:30    World Business Report - Ekonomia i konsumpcja
8:00    BBC News - Wiadomości
8:30    World Business Report - Ekonomia i konsumpcja
8:45    Sport Today - Sport
9:00    BBC News - Wiadomości
9:30    Indian School - Howzat
10:00    BBC News - Wiadomości
10:30    Hardtalk - Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
11:00    BBC News - Wiadomości
11:30    To be announced - Informacje
12:00    BBC News - Wiadomości
12:30    World Business Report - Ekonomia i konsumpcja
12:45    Sport Today - Sport
13:00    World News Today - Including World Business Report
14:00    BBC News - Wiadomości
14:30    World Business Report - Ekonomia i konsumpcja
14:45    Sport Today - Sport
15:00    BBC News - Wiadomości
15:30    Asia Today - Informacje
15:45    Sport Today - Sport
16:00    BBC News - Wiadomości
16:30    Hardtalk - Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
17:00    BBC News - Wiadomości
17:30    Fast Track - Latest news about Travel
18:00    World News Today - Including World Business Report
19:00    BBC News - Wiadomości
19:30    World Business Report - Ekonomia i konsumpcja
19:45    Sport Today - Sport
20:00    World News Today - Including World Business Report
21:00    BBC News - Wiadomości
21:30    Our World - Informacje
22:00    BBC News - Wiadomości
22:30    Hardtalk - Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
23:00    BBC News - Wiadomości
23:15    World Business Report - Ekonomia i konsumpcja
23:45    Sport Today - Sport
0:00    BBC News - Wiadomości
0:30    Hardtalk - Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
1:00    World News Today - Including World Business Report
2:00    BBC News - Wiadomości
2:30    World Business Report - Ekonomia i konsumpcja
3:00    BBC News - Wiadomości
3:30    Fast Track - Latest news about Travel

Ale Kino!
08:00    Za drzwiami Actors Studio
09:00    Anioł w szafie Dramat psychologiczny, Polska 1987, 100'
10:40    Bergman i film
11:50    Poirot: pięć małych świnek Film kryminalny, Wielka Brytania 2003, 105'
13:35    Grease Film muzyczny, USA 1978, 115'
15:30    Zwariowana noc Film przygodowy, Polska 1967, 85'
16:55    Historia kina
18:00    Kajman Komedia, Włochy / Francja 2006, 120'
20:00    Miejski kowboj Film obyczajowy, USA 1980, 140'
22:20    Gang z Federal Hill Film kryminalny, USA 1994, 105'
00:05    Diuna Film SF, USA 1984, 135'
02:20    Wyłącznie dla dorosłych Requiem dla snu Dramat psychologiczny, USA 2000, 100'

HBO
06:00    Świąteczna girlanda Film dla dzieci, Kanada 2005, 85'
07:25    Zabójcza blondynka Komedia romantyczna, USA 2004, 90'
08:55    Świąteczna rubryka Komedia romantyczna, USA 2005, 90'
10:25    Odwaga miłości Komedia, Francja 2005, 105'
12:10    Głowa do góry Film obyczajowy, USA 2004, 95'
13:45    Elvis Film biograficzny, USA 1981, 100'
15:25    Prosto z zoo do Indii Film przygodowy, Holandia 2006, 95'
17:00    Kalamazoo? Komedia, USA 2006, 100'
18:40    Na dobre i złe Komedia sensacyjna, USA 1995, 90'
20:10    Rzym (seria 2) serial, odc. 7
21:05    Rodzina Soprano (seria 6) serial, odc. 19
22:00    Konkwistador Thriller, Hiszpania 2004, 100'
23:40    Odrzuceni
01:10    Cinema, cinema
01:35    Rzym (seria 2) serial, odc. 7
02:30    Rodzina Soprano (seria 6) serial, odc. 19
03:25    Konkwistador Thriller, Hiszpania 2004, 95'
05:00    Ostatnia wielka szansa Thriller, USA 2005, 50'

HBO 2
06:00    Aryjska para Dramat wojenny, Wielka Brytania / Polska / USA 2004, 115'
07:55    Ty i ja Komedia, Francja 2006, 95'
09:30    Wróć na scenę Komedia, Kanada 2006, 110'
11:20    Depeche Mode: Touring the Angel. Koncert w Mediolanie
12:25    Złodzieje z klasą Film sensacyjny, USA 2005, 90'
13:55    Przygoda na Antarktydzie Film przygodowy, USA 2006, 120'
15:55    Potyczki z Jeannie Komedia, USA 1994, 115'
17:50    Prawda i inne kłamstwa Komedia romantyczna, Hiszpania 2004, 90'
19:20    Czarownica Komedia romantyczna, USA 2005, 100'
21:00    Be Cool Komedia kryminalna, USA 2005, 115'
22:55    Wyłącznie dla dorosłych Za dziesięć dwunasta Thriller, USA 2006, 90'
00:25    Piękny bokser Dramat obyczajowy, Tajlandia 2003, 115'
02:20    Be Cool Komedia kryminalna, USA 2005, 120'
04:20    Wyłącznie dla dorosłych Za dziesięć dwunasta Thriller, USA 2006, 85'

Polsat 2
05:00    Nasze dzieci
05:45    Drogówka
06:15    Duża przerwa serial, odc. 8
06:45    Awantura o kasę
07:30    Radość życia
08:00    Jesteśmy
08:30    Wydarzenia
09:00    Interwencja
09:15    Samo życie serial, odc. 769
10:00    Gra w ciemno
10:45    Kalejdoskop tygodnia
11:15    Interwencja
11:30    Wydarzenia
12:00    Pierwsza miłość serial, odc. 539
12:35    Drogówka
13:00    Awantura o kasę
13:45    Interwencja
14:15    Duża przerwa serial, odc. 8
14:45    Się kręci
15:10    Eureko, ja to wiem!
16:00    Jesteśmy
16:30    Wydarzenia
17:00    Interwencja
17:25    Samo życie serial, odc. 769
18:00    Gra w ciemno
18:45    Kalejdoskop tygodnia
19:10    Interwencja
19:30    Wydarzenia
20:00    Pierwsza miłość serial, odc. 539
20:35    Drogówka
21:00    Awantura o kasę
21:45    Interwencja
22:15    Duża przerwa serial, odc. 8
22:45    Radość życia
23:15    Nasze dzieci
00:05    Jesteśmy
01:30    Duża przerwa serial, odc. 8
02:00    Wydarzenia
03:15    Radość życia
03:45    Oblicza Ameryki
04:15    Pierwsza miłość serial, odc. 540
06:00    Co z tą Polską?

AXN
06:00    4400 (seria 2) serial, odc. 6
07:00    Szczury wodne serial, odc. 26
08:00    Tropem zbrodni (seria 2) serial, odc. 19
09:00    V.I.P. (seria 4) serial, odc. 16
10:00    4400 (seria 2) serial, odc. 6
11:00    Babski oddział (seria 1) serial, odc. 2
12:00    Szczury wodne serial, odc. 26
13:00    Tropem zbrodni (seria 2) serial, odc. 19
14:00    V.I.P. (seria 4) serial, odc. 16
15:00    4400 (seria 2) serial, odc. 7
16:00    Szczury wodne serial, odc. 27
17:00    Babski oddział serial, odc. 3
18:00    Tropem zbrodni (seria 2) serial, odc. 20
19:00    V.I.P. (seria 4) serial, odc. 17
20:05    Wzór (seria 2) serial, odc. 12
21:00    Przekręt Komedia kryminalna, USA / Wielka Brytania 2000, 115'
22:55    CSI: Kryminalne zagadki Miami (seria 4) serial, odc. 7
23:50    Wzór (seria 2) serial, odc. 12
00:50    Przekręt Komedia kryminalna, USA / Wielka Brytania 2000, 110'
02:40    CSI: Kryminalne zagadki Miami (seria 4) serial, odc. 7

AXN Crime
12:00    Zagadki Cosby'ego serial, odc. 13
13:00    Tropem zbrodni serial, odc. 7
14:00    Wydział zabójstw Baltimore (seria 4) serial, odc. 1
15:00    Tajne akcje CIA (seria 2) serial, odc. 17
16:00    Tropem zbrodni serial, odc. 7
17:00    Zagadki Cosby'ego serial, odc. 13
18:00    Złodziejska liga serial, odc. 11
19:00    Wydział zabójstw Baltimore (seria 4) serial, odc. 1
20:00    Tajne akcje CIA (seria 2) serial, odc. 17
21:00    Tropem zbrodni serial, odc. 7
22:00    Babski oddział (seria 1) serial, odc. 13
23:00    Policjanci z Mt. Thomas (seria 2) serial, odc. 32
00:00    Wydział zabójstw Baltimore (seria 4) serial, odc. 2
01:00    Tajne akcje CIA (seria 2) serial, odc. 18
02:00    Policjanci z Mt. Thomas (seria 2) serial, odc. 32

AXN Sci-Fi
10:00    Czynnik PSI serial, odc. 1
11:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 13
12:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 14
13:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 3) serial, odc. 26 cz. 2
14:00    Lexx serial, odc. 3 cz. 1
15:00    Dobro kontra zło serial, odc. 22
16:00    Czynnik PSI serial, odc. 1
17:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 13
18:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 14
19:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 3) serial, odc. 26 cz. 2
20:00    Lexx serial, odc. 3 cz. 1
21:00    Dobro kontra zło serial, odc. 22
22:00    Herkules serial, odc. 2
23:05    Andromeda (seria 5) serial, odc. 14
00:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 15
01:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 4) serial, odc. 2
02:00    Lexx serial, odc. 3 cz. 2
03:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 1

BBC Prime
05:00    Miejsce, Miejsce, Miejsce
05:30    Balamory
05:50    Tweenies
06:10    Duży kucharz, mały kucharz serial, odc. 5
06:30    Tikkabilla
07:00    Tańczmy boogie! serial, odc. 5
07:15    Tweenies
07:35    Balamory
07:55    Duży kucharz, mały kucharz serial, odc. 5
08:15    Fimblowie
08:35    Teletubisie
09:00    Domy źle prowadzone
09:30    Małe aniołki
10:00    Małe aniołki
10:30    Miejsce, Miejsce, Miejsce
11:00    Rywale ogrodowi
11:30    Ziemia tygrysa
12:30    2 + 2
13:00    Jak czas mija
13:30    Babie lato
14:00    Arystokraci serial, odc. 6
15:00    Sprawy inspektora Lynleya serial, odc. 6
16:00    Domy źle prowadzone
16:30    Forsa na strychu
17:30    Ogrodowe wyzwanie
18:00    Jak czas mija
18:30    Pełna sielanka serial, odc. 6
19:00    Miejsce, Miejsce, Miejsce
19:30    Małomiasteczkowe ogrody
20:00    Cichy świadek serial, odc. 6
21:00    Sprawy inspektora Lynleya serial, odc. 6
22:00    Biuro serial, odc. 1
22:30    Władza absolutna
23:00    Cichy świadek serial, odc. 1
00:00    2 + 2
00:30    Sprawy inspektora Lynleya serial, odc. 1
01:30    Jak czas mija
02:00    Pełna sielanka serial, odc. 1
02:30    Eastenders serial, odc. 1288
03:00    Cichy świadek serial, odc. 1288
04:00    Arystokraci serial, odc. 6

Canal +
07:00    Łapu capu
07:10    Nie przegap
07:20    Simpsonowie (seria 3) serial, odc. 12
07:45    Łapu capu
08:00    Sztuka zrywania Komedia romantyczna, USA 2006, 110'
09:50    Constans Film psychologiczny, Polska 1980, 95'
11:25    Hot Shots! Komedia, USA 1991, 90'
12:55    Hawana - miasto utracone Dramat obyczajowy, USA 2005, 150'
15:25    Eureka serial, odc. 5
16:15    Życie ukryte w słowach Dramat obyczajowy, Hiszpania 2005, 120'
18:15    Przez ogień Film obyczajowy, USA 2005, 105'
20:00    Łapu capu
20:10    Simpsonowie (seria 3) serial, odc. 13
20:35    Nie przegap
20:45    Łapu capu
21:00    Życie na niby Komediodramat, USA 1998, 105'
22:45    South Park (seria 10) serial, odc. 5
23:15    Duża dziewczynka Film krótkometrażowy, 40'
23:55    Jarhead - żołnierz piechoty morskiej Dramat wojenny, USA / Niemcy 2005, 125'
02:00    Co słonko widziało Dramat obyczajowy, Polska 2005, 110'
03:50    Najemnik Film sensacyjny, USA / RPA / Aruba 2005, 95'

Canal + Film
08:30    Pancerny wóz Western, USA 1967, 100'
10:10    Klucze do domu Film obyczajowy, Włochy / Francja / Niemcy 2004, 110'
12:00    Łapu capu
12:10    Simpsonowie (seria 3) serial, odc. 12
12:35    Nie przegap
12:45    Łapu capu
13:00    Port lotniczy '77 Film katastroficzny, USA 1977, 110'
14:50    Szósty mecz Komediodramat, USA 2005, 85'
16:15    Po sezonie Film obyczajowy, Polska 2005, 90'
17:45    Królową być Komedia, Francja 2005, 105'
19:30    Gwiazdy i gwiazdorzy
20:00    Biała Masajka Melodramat, Niemcy 2005, 130'
22:10    Emilia Komedia, Polska 2005, 80'
23:30    Życie na niby Komediodramat, USA 1998, 100'
01:10    Get Rich or Die Tryin' Film sensacyjny, USA 2005, 115'
03:05    Factotum Dramat obyczajowy, USA / Norwegia 2005, 95'
04:40    Komedia romantyczna Komedia, USA 2006, 80'

Cartoon Network
06:00    Atomówki serial, odc. 12
06:35    Laboratorium Dextera serial, odc. 12
07:00    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 12
07:25    Ben 10 serial, odc. 12
07:50    Robotboy serial, odc. 12
08:15    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 12
08:40    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 12
09:05    Bliźniaki Cramp serial, odc. 12
09:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 12
10:00    Tom i Jerry serial, odc. 12
10:30    Zwariowane melodie serial, odc. 12
10:55    Flintstonowie serial, odc. 12
11:20    Scooby Doo serial, odc. 12
11:45    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 12
12:10    Atomówki serial, odc. 12
12:35    Laboratorium Dextera serial, odc. 12
13:00    Harcerz Lazlo serial, odc. 12
13:25    Johnny Bravo serial, odc. 12
13:50    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 12
14:15    Bliźniaki Cramp serial, odc. 12
14:40    Atomówki serial, odc. 12
15:05    Laboratorium Dextera serial, odc. 12
15:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 12
16:00    Fantastyczna czwórka serial, odc. 12
16:25    Johnny Test serial, odc. 12
16:50    Wiewiórek serial, odc. 12
17:15    Klasa 3000 serial, odc. 12
17:40    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
18:00    Ben 10 serial, odc. 12
18:30    Xiaolin: pojedynek mistrzów serial, odc. 12
19:00    Młodzi tytani serial, odc. 12
19:30    Duel Masters serial, odc. 12
20:00    Samuraj Jack serial, odc. 12
20:40    Scooby Doo serial, odc. 12
21:05    Scooby Doo serial, odc. 12
21:30    Flintstonowie serial, odc. 12
21:55    Flintstonowie serial, odc. 12
22:20    Tom i Jerry serial, odc. 12
23:10    Zwariowane melodie serial, odc. 12
00:00    Johnny Bravo serial, odc. 12
00:50    Krowa i kurczak serial, odc. 12
01:40    Laboratorium Dextera serial, odc. 12
02:30    Jam łasica serial, odc. 12
03:00    Krowa i kurczak serial, odc. 12
03:25    Mroczne przygody Billy'ego i Mandy serial, odc. 12
03:50    Zło w potrawce serial, odc. 12
04:05    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 12
04:20    Johnny Bravo serial, odc. 12
04:45    Atomówki serial, odc. 12
05:10    Laboratorium Dextera serial, odc. 12
05:35    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 12

Cinemax
06:00    30 dni Dramat obyczajowy, USA 2006, 90'
07:30    Portret damy Dramat obyczajowy, Wielka Brytania / USA 1996, 140'
09:50    Podróż do Nowej Ziemi Film przygodowy, USA 2005, 130'
12:00    Kawa z gwiazdami
12:25    Yentl Musical, Wielka Brytania / USA 1983, 130'
14:35    61* Dramat obyczajowy, USA 2001, 125'
16:40    Kawalkada Dramat obyczajowy, Francja 2005, 90'
18:10    Najlepsi przyjaciele Komedia romantyczna, USA 1982, 110'
20:00    Lotto Komedia, Dania 2006, 95'
21:35    Najlepsze w Hollywood - Filmowi ojcowie
22:00    Wielka rola Komediodramat, Francja 2004, 90'
23:30    Piękna historia Film przygodowy, Francja 1993, 185'
02:35    Boże, błogosław Amerykę Dramat obyczajowy, Kanada 2006, 105'
04:20    Riff-raff Komediodramat, Wielka Brytania 1990, 100'

Cinemax 2
06:00    Kłamstwa mojego taty Dramat obyczajowy, Kanada 1975, 105'
07:45    Motyle są wolne Film obyczajowy, USA 1972, 110'
09:35    Terje Pitbull Komedia, Norwegia 2005, 85'
11:00    Suita kalifornijska Komedia, USA 1987, 105'
12:45    Najlepsze w Hollywood - Żenujące chwile
13:20    Star Trek V: Ostateczna granica Film SF, USA 1989, 110'
15:10    Zmiana adresu Komedia, Francja 2006, 85'
16:35    30 dni Dramat obyczajowy, USA 2006, 95'
18:10    Motyle są wolne Film obyczajowy, USA 1972, 110'
20:00    Portret damy Dramat obyczajowy, Wielka Brytania / USA 1996, 140'
22:20    Podróż do Nowej Ziemi Film przygodowy, USA 2005, 130'
00:30    Ojczyzna Dramat obyczajowy, W. Brytania / Niemcy / Francja 1986, 110'
02:20    Człowiek z budką Dramat obyczajowy, USA 2005, 85'
03:45    Powrót do domu Dramat wojenny, USA 1978, 125'

Comedy Central
07:00    Zdrówko! serial, odc. 523
07:25    Frasier serial, odc. 421
07:50    Stacja Corner Gas serial, odc. 2089
08:15    Roseanne serial, odc. 424
08:40    Jim wie lepiej serial, odc. 113
09:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 403
09:25    On, ona i dzieciaki serial, odc. 404
09:50    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 211
10:15    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 212
10:40    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 213
11:00    Pan złota rączka serial, odc. 121
11:25    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 304
11:50    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 305
12:15    Miłość z o.o. serial, odc. 121
12:35    Miłość z o.o. serial, odc. 122
13:00    Diabli nadali serial, odc. 108
13:30    Diabli nadali serial, odc. 109
14:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 405
14:25    On, ona i dzieciaki serial, odc. 406
14:50    Roseanne serial, odc. 424
15:20    Zdrówko! serial, odc. 524
15:45    Frasier serial, odc. 422
16:10    Stacja Corner Gas serial, odc. 210
16:35    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 306
17:00    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 307
17:25    Pan złota rączka serial, odc. 123
17:50    Diabli nadali serial, odc. 110
18:15    Diabli nadali serial, odc. 111
18:40    On, ona i dzieciaki serial, odc. 407
19:05    On, ona i dzieciaki serial, odc. 408
19:30    Moja rodzinka serial, odc. 101
19:55    Moja rodzinka serial, odc. 102
20:20    Jim wie lepiej serial, odc. 114
20:45    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 214
21:10    Hoży doktorzy serial, odc. 314
21:35    Family Guy serial, odc. 314
22:00    Seks w wielkim mieście serial, odc. 205
22:25    Posterunek w Reno serial, odc. 114
22:50    Chłopaki z baraków serial, odc. 709
23:15    South Park serial, odc. 610
23:40    Gotowe na wszystko serial, odc. 104
00:30    Kookły
00:55    Paramount Comedy Shorts serial, odc. 104
01:15    Seks w wielkim mieście serial, odc. 203
01:40    Seks w wielkim mieście serial, odc. 204
02:05    Seks w wielkim mieście serial, odc. 205
02:30    Stacja Corner Gas serial, odc. 210
02:55    Hoży doktorzy serial, odc. 313
03:20    Zdrówko! serial, odc. 524
03:45    Frasier serial, odc. 422

Discovery Channel
06:00    Te olbrzymie silniki
06:30    Te olbrzymie silniki
07:00    Wojny na złomowisku
08:00    Brainiac
09:00    Amerykański hot-rod
10:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
11:00    Auto dla każdego
12:00    Te olbrzymie silniki
12:30    Te olbrzymie silniki
13:00    Wojny na złomowisku
14:00    Brainiac
15:00    Jak to jest zrobione?
15:30    Jak to jest zrobione?
16:00    Superjazda
17:00    Producenci motocykli
18:00    Amerykański chopper
19:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
20:00    Jak to jest zrobione?
20:30    Jak to jest zrobione?
21:00    Najniebezpieczniejszy zawód świata
22:00    Brudna robota
23:00    Wojny na stadionach
00:00    Zawodowi ryzykanci
00:30    Zawodowi ryzykanci
01:00    Wielkie projekty - genialni konstruktorzy
02:00    Superjazda
03:00    Amerykański hot-rod
04:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
05:00    Auto dla każdego

Hallmark
06:00    Dzień jak dzień serial, odc. 11
07:00    Dzień jak dzień serial, odc. 12
08:00    Zbyt bogata: Tajemne życie Doris Duke serial, odc. 2
10:00    Potyczki Amy (seria 3) serial, odc. 50
11:00    Córki McLeoda (seria 6) serial, odc. 155
12:00    Wariatkowo Dramat obyczajowy, USA 1999, 120'
14:00    Potyczki Amy (seria 3) serial, odc. 50
15:00    Zbyt bogata: Tajemne życie Doris Duke serial, odc. 2
17:00    Córki McLeoda (seria 6) serial, odc. 156
18:00    Decydujące 12 godzin Film kryminalny, USA 2006, 120'
20:00    Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (seria 6) serial, odc. 11
21:00    Dotyk zła serial, odc. 5
22:00    Dotyk zła serial, odc. 6
23:00    Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (seria 6) serial, odc. 11
00:00    Dotyk zła serial, odc. 5
01:00    Dotyk zła serial, odc. 6
02:00    Wariatkowo Dramat obyczajowy, USA 1999, 120'
04:00    Dzień jak dzień serial, odc. 11
05:00    Dzień jak dzień serial, odc. 12

Kino Polska
06:35    Królowa przedmieścia Dramat obyczajowy, Polska 1938, 100'
08:15    Proszę słonia Film animowany, Polska 1979, 70'
09:25    Tydzień przygód w Afryce
09:35    Pan Słoń
09:50    Przygoda w paski Film animowany, Polska 1960, 15'
10:05    Słoń i strusiątko
10:20    Dlaczego słoń chciał polecieć na księżyc
10:45    PKF 41/51
11:00    PKF 41/56
11:25    Deszczowy lipiec Film obyczajowy, Polska 1957, 95'
13:00    Kuracja
14:10    PKF 36A/80
14:30    Tango ptaka Film obyczajowy, Polska 1980, 115'
16:25    Królowa przedmieścia Dramat obyczajowy, Polska 1938, 90'
17:55    Na ekranie i na planie
18:20    Proszę słonia Film animowany, Polska 1979, 75'
19:35    PKF 41A/60
19:55    PKF 40B/69
20:20    Wspólny pokój Dramat obyczajowy, Polska 1959, 100'
22:00    Nagroda doczesna Film krótkometrażowy, Polska 1951, 15'
22:15    Idę do słońca
22:35    Rekordzista Film krótkometrażowy, Polska 1962, 37'
23:12    Łódka Film krótkometrażowy, Polska 2006, 63'
00:15    Wypowiedź: Józef Gębski
00:20    Jeden plus jeden
00:40    Śmierć fabryki
00:50    Skupisko
01:00    203 Sprawiedliwych
01:20    Tłum
01:40    Z Archipelagu Gułag
03:00    PKF 36A/80
03:15    Tango ptaka Film obyczajowy, Polska 1980, 80'
04:35    Otwarcie sezonu
04:45    Szansa dla dziewcząt i chłopców
06:05    Nocny gość Film biograficzny, Polska 1989, 90'

National Geographic
06:00    I co wy na to?
06:30    Zwariowana nauka
07:00    Dziwne czasy na Ziemi
08:00    Foki: książęta lodu
09:00    Katastrofa w przestworzach
10:00    Katastrofa w przestworzach
11:00    I co wy na to?
11:30    Zwariowana nauka
12:00    Czysta nauka
13:00    Foki: książęta lodu
14:00    Katastrofa w przestworzach
15:00    Katastrofa w przestworzach
16:00    Poskramiacze węży
16:30    W świecie krokodyli
17:00    Podobne do nas
18:00    I co wy na to?
18:30    Zwariowana nauka
19:00    Dziwne czasy na Ziemi
20:00    Tuż przed tragedią
21:00    Za kulisami
22:00    Megafabryki
23:00    Wielkie konstrukcje
00:00    Za kulisami
01:00    Megafabryki
02:00    Tuż przed tragedią
03:00    Za kulisami
04:00    Megafabryki
05:00    Wielkie konstrukcje

Tele 5
05:50    Voltron - obrońca wszechświata serial, odc. 23
06:20    Zbuntowana serial, odc. 107
07:05    Prognoza pogody
07:15    Mroczny rycerz serial, odc. 22
08:20    Andromeda serial, odc. 41
09:15    Akademia fitnessu i kulturystyki
09:40    Telegotówka
10:40    Telezakupy
12:55    Zbuntowana serial, odc. 108
13:35    Ty albo nikt serial, odc. 107
14:05    Werdykt
15:05    Brygada Acapulco serial, odc. 22
16:05    Mroczny rycerz serial, odc. 24
17:05    Ty albo nikt serial, odc. 108
17:30    Lub czasopisma
17:45    Prognoza pogody
17:55    Andromeda serial, odc. 42
18:50    Brygada Acapulco serial, odc. 23
19:55    Prognoza pogody
20:00    Podróż w mrok Dramat kryminalny, Kanada 1991, 115'
21:55    Prognoza pogody
22:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 17
22:55    Lub czasopisma
23:15    Gorączka w mieście serial, odc. 42
00:15    Wyłącznie dla dorosłych Za zamkniętymi drzwiami Film erotyczny, USA 2000, 90'
01:45    Australijski patrol
03:15    Rybia nocka

TV Biznes
06:10    Wybierz gospodarkę
07:00    Biznes dzisiaj
07:15    Podsumowanie sesji na GPW
07:30    Biznes dzisiaj
07:40    Nie daj się fiskusowi
08:00    Biznes dzisiaj
08:10    Przegląd prasy krajowej
08:15    Studio biznes - gość
08:30    Biznes dzisiaj
08:40    Przegląd prasy krajowej
08:45    Finanse osobiste
09:00    Biznes dzisiaj
09:12    Waluty - komentarz
09:20    Poranna prognoza TV Biznes
09:30    Biznes dzisiaj
09:45    Studio biznes - gość
10:00    Biznes dzisiaj
10:10    Studio biznes - gość
10:30    Biznes dzisiaj
10:40    Poranna prognoza TV Biznes
11:00    Biznes dzisiaj
11:10    Studio biznes - gość
11:30    Biznes dzisiaj
11:40    Studio biznes - gość
12:00    Biznes dzisiaj
12:10    Style i biznes
12:30    Biznes dzisiaj
12:40    Studio biznes - gość
13:00    Biznes dzisiaj
13:10    Indeks 7
13:30    Biznes dzisiaj
13:40    Studio biznes - gość
14:00    Biznes dzisiaj
14:10    Polscy milionerzy
14:30    Biznes dzisiaj
14:40    Magazyn rowerowy
15:00    Biznes dzisiaj
15:10    Ruch w nieruchomościach
15:30    Biznes dzisiaj
15:40    Wybierz gospodarkę
16:00    Biznes dzisiaj
16:10    Wybierz gospodarkę
16:30    Biznes dzisiaj
16:40    Auto zwiad
17:00    Biznes dzisiaj
17:10    Z perspektywy Wenus
17:30    Biznes dzisiaj
17:40    Podsumowanie sesji na GPW
18:00    Biznes dzisiaj
18:10    Pociąg do biznesu
18:30    Biznes dzisiaj
18:40    Studio biznes - gość
19:00    Biznes dzisiaj
19:10    Finanse osobiste
19:30    Biznes dzisiaj
19:45    Studio biznes - gość
20:00    Biznes dzisiaj
20:10    Partnerski bank
20:30    Biznes dzisiaj
20:40    Studio biznes - gość
21:00    Biznes Wydarzenia
21:25    Rozmowa Biznes wydarzeń
21:40    Studio biznes - gość
22:00    Biznes Wydarzenia flesz
22:05    Godzina publicystów
22:10    600 sekund dookoła świata
22:22    e-Biznes
23:00    Biznes Wydarzenia
23:15    Pociąg do biznesu
23:30    Studio biznes - gość
00:00    Biznes Wydarzenia
00:25    Rozmowa Biznes wydarzeń
00:40    Studio biznes - gość

TV Puls
05:55    Program religijny
06:25    Puls wieczoru
07:00    Wdowa w bieli serial, odc. 69
08:00    Wdowa w bieli serial, odc. 70
09:00    Bianka - droga do szczęścia serial, odc. 170
10:00    Audiencja generalna
11:10    Octava Dies
11:50    Wolność Słowa
12:20    Puls wieczoru
13:00    Sonata marymoncka Film obyczajowy, Polska 1987, 120'
15:00    Autostrada do nieba serial, odc. 31
16:00    Wdowa w bieli serial, odc. 71
17:00    Wdowa w bieli serial, odc. 72
18:00    Bianka - droga do szczęścia serial, odc. 171
19:00    MacGyver serial, odc. 63
20:00    Puls wieczoru
20:45    Nikodem Dyzma Komedia, Polska 1956, 135'
23:00    Autostrada do nieba serial, odc. 31
00:00    MacGyver serial, odc. 63
00:50    Puls wieczoru
01:30    Taaaka ryba
02:00    Żebro Adama
02:30    Wolność Słowa
03:00    Pod prąd
03:40    Puls wieczoru
04:20    Taaaka ryba
04:50    Pod prąd

Zone Europa
08:00    Mannowie - powieść stulecia Dramat obyczajowy, Niemcy 2001, 115'
09:55    Zwyczajny bohater Dramat kryminalny, Włochy 1995, 105'
11:40    Jaizkibel Dramat obyczajowy, Hiszpania 2000, 100'
13:20    Róża i Kornelia Dramat obyczajowy, Włochy 2000, 95'
14:55    Różowe lata Komediodramat, Francja / Belgia / W. Bryt. 1997, 95'
16:30    Czarownice Dramat obyczajowy, Hiszpania 1996, 95'
18:05    Mannowie - powieść stulecia Dramat obyczajowy, Niemcy 2001, 115'
20:00    Wyłącznie dla dorosłych Nierozłączni Thriller, Kanada / USA 1988, 115'
21:55    Cudowna podróż Kornela Estiego Film obyczajowy, Węgry 1995, 105'
23:40    Wyłącznie dla dorosłych Pierwsze pragnienia Film erotyczny, Francja / Niemcy 1983, 100'
01:20    Wyłącznie dla dorosłych Kryształowe oczy Thriller, Wlk. Bryt. / Włochy / Hiszpania 2004, 110'
03:10    Jaizkibel Dramat obyczajowy, Hiszpania 2000, 90'

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.