FANDOM


TVP 1
04:55 Moda na sukces - odc. 5495 (The Bold and the Beautiful ep. 5495); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 TELEZAKUPY
05:35 TELEZAKUPY
06:00 Kawa czy herbata? - 6.02, 6.08, 6.32, 6.36, 7.02, 7.07, 7.32, 7.41; Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.05, 6.33, 7.03, 7.34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Audycje Komitetów Wyborczych - 1.KW Prawo i Sprawiedliwość ; 2.Komitet Wyborczy PSL; 3.Komitet Wyborczy SLD; 4.KW Platforma Obywatelska RP; STEREO
08:40 Audycje Komitetów Wyborczych - 1. Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80;2,Komitet Wyborczy Ruch Palikota;3.KW Polska Jest Najważniejsza;4.KW Nowa Prawica - Janusza Korwin - Mikke; STEREO
08:55 Lippy and Messy - DO-BE -DO; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Garfield i przyjaciele - Zaczarowany kundel, odc. 10 (Magic Mutt); serial animowany kraj prod.USA (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Tupi i Binu - Bistro Binu, odc. 25 (Bistro Binoo); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Baranek Shaun - Wielkolud Timmy, odc. 49 (9 s. II) (Supersize Timmy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Bezgranicznie kulturalni - odc. 2; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Jeden dzień z życia - odc. 4; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Errata do biografii - K. I. Gałczyński; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Skamandryci - Chmury nad nami rozpal w łunę. Julian Tuwim; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Notacje - Andrzej Łapicki. Dobry aktor mówi prosto; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:25 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 ZUS dla ciebie; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Natura w Jedynce - Dzikie Karaiby - odc. 4 Wybrzeża pełne tajemnic (Treasure Islands) - txt.str.777  48'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Plebania - odc. 1744; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Klan - odc. 2132 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Pogodni - odc. 64; serial interaktywny; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Celownik; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 5496 (The Bold and the Beautiful ep. 5496); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Skandia Maraton - Lang Team 2011 - Kwidzyń - kronika; cykl reportaży; STEREO, 16:9
16:35 Audycje Komitetów Wyborczych - 1.Komitet Wyborczy PSL;2.Komitet Wyborczy Ruch Palikota;3.Komitet Wyborczy SLD;4.KW Polska Jest Najważniejsza;5.KW Platforma Obywatelska RP; 6.Komitet Wyborczy PPP Sierpień 80; 7.KW Nowa Prawica  - Janusza Korwin - Mikke; 8.KW Prawo i Sprawiedliwość
txt.str.777.; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:20 Gość Jedynki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:30 Plebania - odc. 1745; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2133 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Jaka to melodia? - odc. 2246; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Zabawy z Lippy & Messy odc. 5; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Przygody Bolka i Lolka - Biwak; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt.str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport - txt.str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Droga do Euro - Kronika - txt.str.777; STEREO, CENTRE CUT
20:10 Pogoda - txt.str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:30 Teatr Telewizji - Fryzjer - txt.str.777  82'; spektakl teatralny; reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Krzysztof Pieczyński, Dorota Kolak, Katarzyna Warnke, Andrzej Deskur, Mirosław Neinert, Elżbieta Kijowska, Elżbieta Okupska, Leszek Piskorz, Krzysztof Janczar, Jacenty Jędrusik; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Pogodni - odc. 64; serial interaktywny; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Operacja Życie - 16; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Zestrzelony nad Czechosłowacją  49'; film dokumentalny; reż.:Jerzy Morawski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:40 Bajland - txt.str.777  78'; film fabularny kraj prod.Polska (2000); reż.:Henryk Dederko; wyk.:Wojciech Pszoniak, Olaf Lubaszenko, Magda Teresa Wójcik, Emil Karewicz, Karolina Rosińska, Olgierd Łukaszewicz, Jerzy Kamas, Michał Pawlicki, Witold Pyrkosz,  Liroy; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:15 Kino nocnych marków - Przepis na zemstę (Recipe For Revenge)  87'; film kryminalny kraj prod.Kanada (1998); reż.:Stewart Stacey Cutis; wyk.:Corbin Bernsen, Alex Carter, Lori Hallier, Kim Huffman; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Notacje - Danuta Kobylińska - Walas. Kapitan Żaba; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Zagadkowa Jedynka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:05 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Sekcja 998 - Doświadczony kierowca, odc.1; telenowela dokumentalna TVP; reż.:Agnieszka Trzos, Krzysztof Łukaszwicz; wyk.:Jacek Lech, Henryk Biesiada, Rafał Zakrzewski, Tomasz Hendrych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KW Prawo i Sprawiedliwość; 2.Komitet Wyborczy PSL; 3.Komitet Wyborczy SLD; 4.KW Platforma Obywatelska RP; STEREO
07:05 Audycje Komitetów Wyborczych - 1. Komitet Wyborczy PPP -Sierpień 80; 2.KW Polska Jest Najważniejsza; 3.KW Nowa Prawica -  Janusza Korwin - Mikke; 4. Komitet Wyborczy Ruch Palikota; STEREO
07:25 Na dobre i na złe - odc. 272 Dictum acerbum - gorzka prawda; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - 9.03, 9.06, 9.47, 10.27, 10.30; Panorama: 9.40; Pogoda: 9.01, 10.24; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Obok nas; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Pogodni - odc. 64; serial interaktywny; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Familiada - odc. 1884; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Sąsiedzi - odc. 35 Przebudzony talent; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Lokatorzy - odc. 56 Bunt kobiet; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Kabaretowy Klub Dwójki - Ekologia (50); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Tancerze - odc. 4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KW Nowa Prawica - Janusza Korwin - Mikke; 2. Komitet Wyborczy PSL; 3.Komitet Wyborczy Ruch Palikota; 4.Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80; 5.KW Platforma Obywatelska RP; 6.Komitet Wyborczy SLD; 7. KW Polska Jest Najważniejsza; 8.KW Prawo i Sprawiedliwość txt.str.777; STEREO
15:45 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
16:05 Gaudeamus z Wrocławia 2011; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:20 Poziom 2.0 - odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:20 Jeden z dziesięciu - odc. 1/67; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:50 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 17; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Polska bez fikcji - Kres świata  9'; film dokumentalny; reż.:Mateusz Skalski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Polska bez fikcji - Bez wizji  14'; film dokumentalny; reż.:Radosław Jędrzejczak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 627 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 852; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 592; Dla małoletnich od lat 12
21:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Poniedziałek z gwiazdami - Kapitan Corelli (Captain Corelli's Mandolin) - txt.str.777  123'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (2001); reż.:John Madden; wyk.:Nicolas Cage, Penelope Cruz, Christian Bale; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Czy świat oszalał? - Seks i szpiegostwo (Sexpionage)  48'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); reż.:Ricardo Pollack; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Pogodni - odc. 64; serial interaktywny; Dla małoletnich od lat 12
02:10 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kontrakt  108'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1980); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Maja Komorowska, Tadeusz Łomnicki, Magda Jaroszówna, Krzysztof Kolberger, Zofia Mrozowska, Beata Tyszkiewicz, Janusz Gajos; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie programu

TVP Info Kraków
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:14 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:44 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:44 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:52 Twoja@sprawa; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:42 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:48 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:55 Pogodni - odc. 64; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:44 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:50 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:19 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:26 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:22 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:45 Pogodni - odc. 64; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:49 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:15 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:57 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
17.00 Kronika - flesz, pogoda
17.05 Audycje Komitetów Wyborczych
17.15 Uniejów europejski
17.35 Audycje Komitetów Wyborczych
18.00 Prosto z lasu
18.15 Kalejdoskop regionalny
18.30 Kronika, pogoda w regionie
18.50 Tematy dnia
19.00 Pogoda w regionie
19.05 Nowohucka Kronika Filmowa
19.15 Audycje Komitetów Wyborczych
19.50 MOPS - mosty pomocy
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:06 Telekurier; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:42 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21.45 Kronika, pogoda w regionie
22.00 Nowohucka Kronika Filmowa
22:16 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
22:30 Info Dziennik - Gość; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:45 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:30 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:51 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
00:13 Pamiętam; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:22 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
02:07 Telekurier; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
02:26 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:37 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:43 Info Dziennik - Gość; STEREO, CENTRE CUT
02:55 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
03:36 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, CENTRE CUT
03:48 Jej sukces - Odc. 17 - Agrobieszczady; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Mówisz Mosz - odc. 5; magazyn ekonomiczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
04:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
04:24 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:34 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.15 TV Market - magazyn reklamowy
07.30 Przygody Animków (6) - serial animowany
08.00 Miś Yogi (22, 23) - serial animowany
08.30 Tom i Jerry (15) - serial animowany
09.00 Rodzina zastêpcza plus (315) - serial komediowy
10.00 Daleko od noszy (21) - serial komediowy
10.30 Świat według Kiepskich (37) - serial komediowy
11.00 Malanowski i partnerzy (333) - serial fab.-dok.
11.30 Linia życia (82) - serial obyczajowy
12.00 Orły z Bostonu 2 (21) - serial kryminalny
13.00 Hotel 52 (44) - serial obyczajowy
14.00 Pierwsza miłość (1353) - serial obyczajowy
14.45 Trudne sprawy (83) - serial paradokumentalny
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (334) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (202) - serial fab.-dok.
18.00 Pierwsza miłość (1354) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Linia życia (83) - serial obyczajowy
20.00 Megahit: Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia - thriller SF, USA/Kanada 2008
22.30 Pogranicze - thriller, USA 2008
01.25 Skazany na śmierć 4 (70) - serial sensacyjny
02.25 Zagadkowa noc - teleturniej
03.00 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.40 Uwaga! - magazyn reporterów
05.55 Mango - telezakupy
08.00 Prosto w serce (138) - serial obyczajowo-komediowy
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
11.00 Co za tydzień - magazyn informacyjny
11.35 Brzydula (217, 218) - serial komediowy
12.40 Dr House (10) - serial obyczajowy
13.40 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fab.-dok.
14.40 Detektywi - serial fab.-dok.
15.15 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
15.55 Rozmowy w toku - talk-show
16.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fab.-dok.
17.55 Prosto w serce (139) - serial obyczajowo-komediowy
18.25 Detektywi - serial fab.-dok.
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej (1482) - serial obyczajowy
20.45 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
21.30 Milion w minutę - teleturniej
22.30 HDw3D Telewision - program rozrywkowy
23.05 Mentalista 2 (10) - serial kryminalny
00.05 Trauma (4) - serial obyczajowy
01.05 Co za tydzień - magazyn informacyjny
01.35 Uwaga! - magazyn reporterów
01.50 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
03.10 Rozmowy w toku - talk-show
04.05 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
4:35 To był dzień - program informacyjny
5:25 To był dzień na świecie - magazyn
5:50 Dennis Rozrabiaka - odc. 23, serial animowany, USA 1986
6:20 Zbuntowani - odc. 89, Meksyk 2006
7:20 Gliniarz i prokurator - odc. 19, USA 1987
8:25 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
9:05 TV Market - magazyn reklamowy
9:25 Łowca krokodyli - odc. 3, serial przyrodniczy
10:25 Mój grzech - odc. 3, Meksyk 2009
11:25 Kiedy się zakocham... - odc. 20, Meksyk 2010
12:25 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13:30 Dennis Rozrabiaka - odc. 26, serial animowany, USA 1986
14:00 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:00 Mój grzech - odc. 4, Meksyk 2009
16:00 Gliniarz i prokurator - odc. 20, USA 1987
17:00 M.A.S.K. - odc. 57, serial animowany, Francja, Kanada, USA 1985-1988
17:30 Oggy i ferajna - odc. 26, serial animowany, Kanada, Francja 1998-2008
18:00 Kiedy się zakocham... - odc. 21, Meksyk 2010
19:00 Triumf miłości - odc. 80, Meksyk 2010
20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny, Polska 2010
21:00 Kataklizm w Japonii oczami świadków - film dokumentalny, 2011
22:05 Galileo - odc. 238
23:05 Galileo - odc. 239
00:05 mała Czarna - talk-show
1:05 Sporty walki - Bellator Fighting Championships
3:00 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
3:10 To był dzień - program informacyjny
4:00 To był dzień na świecie - magazyn
4:25 Zakończenie programu

TV Puls
6:00 Muzyczny budzik Odcinek: 1
7:00 Bajki animowane
8:00 Taki jest świat Odcinek: 118
9:00 To, co najważniejsze Odcinek: 17
9:30 Burza uczuć Odcinek: 796
10:30 Taki jest świat Odcinek: 118
11:30 Medicopter Odcinek: 67
12:30 Burza uczuć Odcinek: 797
13:30 Telemarket
14:00 Taki jest świat - pod lupą Odcinek: 18
15:00 Jerry Springer Show Odcinek: 70 Sezon: 18
16:00 Miłość i przeznaczenie Odcinek: 21
17:00 Medicopter Odcinek: 68
18:00 Pszczółka Maja
18:30 Zwariowane melodie
19:00 Timon i Pumba Odcinek: 21
19:30 Chip i Dale Odcinek: 21
20:00 7 krasnoludków - historia prawdziwa
22:00 Goło i wesoło Odcinek: 126
22:30 14 ostrzy
1:00 Taki jest świat - pod lupą Odcinek: 1
2:00 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 3
3:00 Zobacz to!
5:30 Telemarket

TVN 7
5:40 Na Wspólnej Odcinek: 1091
6:10 B jak brzydula Odcinek: 30 Sezon: 5
6:40 B jak brzydula Odcinek: 31 Sezon: 5
7:10 Wipeout - Wymiatacze Odcinek: 7
8:10 Ostry dyżur Odcinek: 8 Sezon: 10
9:10 Czerwony orzeł Odcinek: 3 Sezon: 2
10:20 Punkt krytyczny Odcinek: 3 Sezon: 2
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Usta usta Odcinek: 9 Sezon: 2
13:55 Wipeout - Wymiatacze Odcinek: 8
14:55 Czerwony orzeł Odcinek: 4 Sezon: 2
16:05 Ostry dyżur Odcinek: 9 Sezon: 10
17:05 Przyjaciele Odcinek: 12
17:35 Przyjaciele Odcinek: 13
18:05 Usta usta Odcinek: 10 Sezon: 2
19:05 Punkt krytyczny Odcinek: 4 Sezon: 2
20:00 Gdzie są moje dzieci?
22:00 Uczciwy przekręt Odcinek: 5
23:00 Striptiz
1:25 Arkana magii
4:40 W roli głównej - ekstra
5:10 Na Wspólnej Odcinek: 1092

Polsat Sport News
6:45 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:05 Piłka ręczna mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:05 Piłka ręczna mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:05 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:05 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:05 Rugby - Puchar Świata- mecz fazy grupowej
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:05 Rugby - Puchar Świata- mecz fazy grupowej
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:05 Piłka ręczna mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:05 Piłka ręczna mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:05 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:05 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
16:30 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:05 Magazyn Liga - magazyn sportowy
18:00 Sport flesz - magazyn sportowy
18:05 Siatkówka mężczyzn - PlusLiga - mecz: Fart Kielce - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:05 Piłka ręczna mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:05 Piłka ręczna mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:05 Trans World Sport - magazyn sportowy
23:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
23:15 Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy
1:15 Zakończenie programu

TVP Kultura
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:10 Mazurki Karola Szymanowskiego gra Paweł Kamasa; Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Eduard Lalo - Symfonia Hiszpańska; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Miniatury muzyczne - Iwona Socha śpiewa arię z opery "Romeo i Julia" J. Masseneta; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Wolfgang A. Mozart - Symfonia "Paryska" KV 297; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:10 Hubal - txt.str.777  126'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1973); reż.:Bohdan Poręba; wyk.:Ryszard Filipski, Małgorzata Potocka, Tadeusz Janczar, Stanisław Niwiński, Kazimierz Wichniarz, Emil Karewicz, Jan Stawarz, Zygmunt Malanowicz, Bolesław Idziak, Jerzy Korsztyn; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Larum grają... czyli rzecz o Henryku Sienkiewiczu cz. 1  40'; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Futuryści, Formiści, Nowa Sztuka - Tytus Czyżewski - skryty szaman; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
14:10 Sztuka kradzieży (The Art of the Steal)  97'; film dokumentalny kraj prod.USA (2009); reż.:Don Argott; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Od A do Z - Grzegorz Turnau od A do Z; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:30 Studio Kultura - Rozmowy; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Półkowniki - Robotnice, Trzeci sprawiedliwy  29'; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Pani z Ukrainy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Jak dzieci zawiesiły słońce na niebie  22'; film dokumentalny; reż.:Jarosław Giermaziak, Tymon Wyciszkiewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Miniatury muzyczne - Aleksandra Kurzak śpiewa arię z opery "Don Pasquale" G. Donizettiego; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Nagroda Literacka NIKE - gala; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, Na żywo
20:20 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Imię róży (The Name of the Rose)  123'; film fabularny kraj prod.Francja, Niemcy, Włochy (1986); reż.:Jean-Jacques Annaud; wyk.:Sean Connery, Christian Slater, Michael Lonsdale, F. Murray Abraham, Helmut Qualtinger, Elya Baskin; Dla małoletnich od lat 16
23:15 Videogalerie -  Czarna 1; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Kino nocne - Hiroszima, moja miłość (Hiroszima, moja miłość)  86'; dramat kraj prod.Francja, Japonia (1959); reż.:Alain Resnais; wyk.:Emmanuelle Riva, Eiji Okada, Stella Dassas, Pierre Barbaud; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:00 Bez prądu - Voo Voo; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Olsztyńskie Noce Bluesowe. Olsztyn `84. Czy DŻEM to blues?; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Pasmo kontemplacyjne - 5; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 Dziennik telewizyjny - 03.10.1984; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 44; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Ex Libris - 59; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 12/13 - txt str.777;AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Świadkowie nieznanych historii - Propaganda w PRL; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Encyklopedia II wojny światowej - Obrona Helu cz. 5; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Zamek w Vaux - le - Vicomte (Le chateau de Vaux - le - Vicomte); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); Dla małoletnich od lat 12
11:30 Spór o historię - Wrzesień 1939 - czy można było uniknąć klęski?; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Perła w koronie  112'; dramat kraj prod.Polska (1972); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Franciszek Pieczka, Olgierd Łukaszewicz, Łucja Kowolik, Jan Englert, Jan Bogusz, Jerzy Cnota, Henryk Maruszczyk; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Co mogą martwi jeńcy; film dokumentalny; reż.:Anna Ferens; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Zaproszenie - Moje Galindowanie cz. I; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 44; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Ex Libris - 59; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Komunikaty Wojenne - Komunikaty wojenne 29; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Polska i świat w reportażu - "Ostatnia bitwa"; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dialogi z przeszłością - Pamięć o obywatelach II Rzeczypospolitej; magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Jan Nowak Jeziorański - kurier z Warszawy 60 lat później; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 13/13 - txt.str.777; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Sonda - Skóra; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dziennik telewizyjny - 03.10.1984; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieści ze świata - Lata 677 - 764; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Flesz historii - odc. 45; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
20:20 Nad rzeką, której nie ma  85'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1991); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Marek Bukowski, Joanna Trzepiecińska, Marta Konarska, Tomasz Hudziec, Mirosław Baka, Adrianna Biedrzyńska, Magda Scholl, Andrzej Mastalerz; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Fotograf partyzantów; film dokumentalny; reż.:Wiesław Paluch; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Powstanie Warszawskie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Dziennik telewizyjny - 03.10.1984; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:10 Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Biesiada włoska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Szczęśliwa 13 - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:55 Sześć milionów sekund - odc. 8/19 Opatrunek uniwersalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Pytanie na śniadanie - 9.03, 9.06, 9.47, 10.27, 10.30; Panorama: 9.40; Pogoda: 9.01, 10.24; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Dwie strony medalu - odc. 43 - txt.str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Barwy szczęścia - odc. 447 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Plebania - odc. 1733; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Złotopolscy - odc. 271* Podział; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ranczo - odc. 43* - Agent; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Stawka większa niż życie - odc. 7/18* - Podwójny Nelson; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:20 Stawka większa niż życie - odc. 8/18* - Wielka wsypa; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
16:20 Piosenka z kluczem; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, 16:9, Na żywo
17:20 Norwegia: dramat i nadzieja  47'; film dokumentalny; reż.:Monika Sieradzka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Plebania - odc. 1733; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów - txt.str.777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc.15 - Z bakteriami nie ma żartów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt.str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport - txt.str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda - txt.str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 U Pana Boga w ogródku - odc. 5/12; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Obracam w palcach złoty pieniądz czyli Perfect; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm + Senat) - 1. Komitet Wyborczy SLD; 2. Komitet Wyborczy PSL; 3. KW Prawo i Sprawiedliwośc; 4. KW Platforma Obywatelska RP
22:00 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) - 1.Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80; 2.KW Nowa Prawica - Janusza Korwin - Mikke; 3.KW Polska Jest Najważniejsza; 4. Komitet Wyborczy Ruch Palikota
22:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
22:50 Barwy szczęścia - odc. 447 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Gra w miasta - teleturniej odc. 51; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 1733; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc.15 - Z bakteriami nie ma żartów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO, 16:9
01:55 Sport; STEREO, 16:9
02:00 Pogoda; STEREO, 16:9
02:15 Egzamin z życia - odc. 89; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Polonia 24
03:45 Barwy szczęścia - odc. 447; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm + Senat) - 1. Komitet Wyborczy PSL; 2.KW Prawo i Sprawiedliwość; 3.KW Platforma Obywatelska Rp; 4.Komitet Wyborczy SLD ; STEREO
04:25 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm ) - 1. KW Nowa Prawica - Janusz Korwin - Mikke; 2. KW Polska Jest Najważniejsza; 3.Komitet Wyborczy Ruch Palikota; 4.Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80
04:40 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Kabaretowy Alfabet Dwójki - D - jak Dudek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Tele 5
6:00 Buon appetito! Sezon: 3
7:00 Telezakupy
10:00 Kosmica TV
12:00 Strumień namiętności Odcinek: 108
12:55 Gorączka w mieście Odcinek: 25
13:55 Najszczęśliwsze lata wojny
15:50 Giganci nokautów Odcinek: 14
16:30 Lub czasopisma
16:45 Irys Odcinek: 12
18:05 Głupek o poranku Odcinek: 16 Sezon: 2
18:35 Miejskie legendy Odcinek: 2
19:30 Straż graniczna Odcinek: 1 Sezon: 4
20:00 Śmiertelna przysięga
21:50 Oblicza strachu Odcinek: 8
22:50 Lub czasopisma
23:00 Gdzie diabeł mówi dobranoc Odcinek: 4
23:35 Fobia Odcinek: 4
0:05 Erotyczna gra
1:40 Nocny patrol

FilmBox
06:15 Sherlock Holmes i tajna broń
07:35 Bonanza
08:40 Marzenia do spełnienia
10:15 Posejdon (1)
11:55 Posejdon (2)
13:30 Igraszki losu
15:15 Dobry człowiek w Afryce
17:00 Didier
19:00 Kłopoty z Dee Dee
20:20 Premiery
21:00 Good bye, Lenin
23:10 Skazany na wolność
01:00 Lew w zimie (1)
02:20 Lew w zimie (2)
03:45 Igraszki losu

Cinemax
06:00 Do ośmiu razy sztuka
07:45 Przyjaciel u boku
09:15 Najlepsi reżyserzy
09:45 Drzewo
11:25 Miłość nie istnieje
11:45 Historia Brooke Ellison
13:15 Panna młoda w żałobie
15:00 Świat jest wielki, a zbawienie czai się za rogiem
16:50 Tylko tydzień
18:25 Przyjaciel u boku
20:00 Vincent chce nad morze
21:35 Co każdy skaut wiedzieć powinien
23:10 Wielki człowiek
01:05 Oczy Laury Mars
02:50 Ślepe słoneczniki
04:30 W książce i na ekranie (1)
04:55 Treme (5)

TVS
06.40 Telezakupy
07.00 Bajkowa TVS
08.00 Radio Silesia
10.40 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
11.05 Kuchenna metamorfoza
12.00 Telezakupy
14.50 Propozycje do VIPO
15.10 Informator miejski
15.25 Zakazana namiętność (105)
16.25 Chwytaj dzień
17.30 Radio Silesia Flash
17.45 Silesia Informacje
18.05 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
18.35 Bajkowa TVS
19.25 Sindbad
20.00 Silesia Informacje
20.25 Kuchenna metamorfoza
21.15 Carramba
21.45 Carramba
22.15 Na tropie zbrodni
22.45 Propozycje do VIPO
23.00 Film erotyczny
00.45 Na tropie zbrodni
01.10 Dziwne i niebezpieczne
01.35 W świecie nauki
02.00 Świat w pigułce
02.30 Prekursorzy
02.55 Gdzie wtedy byłeś?
03.20 Świat w pigułce
03.50 VIPO
04.40 Propozycje do VIPO
05.00 Kuchnia po śląsku
05.25 Sekrety natury
05.50 Short - świat w pigułce

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.