FANDOM


TVP 1
7.00 Kawa czy herbata (w tym: Wiadomości)
8.05 Murphy Brown (170) - serial prod. USA
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Lato z Hałabałą
9.10 Podróże z Aleksandrem i Emilią (19) - film anim. prod. francusko-kanadyjskiej
9.35 Opowieści z lasu: Opowieść o drzewach
9.50 Duże oko: Jezioro
10.00 Dotyk anioła - serial prod. USA (powt.) [z teletekstem]
10.50 Gość w dom: Krynica (powt.)
11.25 Lato z Magazynem Notowań: Pejzaż z Kazimierzem
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.30 Klan (65) - telenowela TVP
12.55 Klan (66) - telenowela TVP (powt.)
13.20 Klan (67) - telenowela TVP (powt.)
13.45 Kino letnie: Kochliwy pilot - film fab. prod. kanadyjskiej
15.20 Mur
15.45 Wiadomości z ogrodów zoologicznych (14) - serial dok. prod. USA
16.15 Moda na sukces (657) - senal prod. USA
16.40 Tydzień prezydenta
17.00 Teleexpress
17.25 Sekrety Weroniki (4) - serial prod. USA
17.50 Automania
18.05 Forum - program publicystyczny (audiotele: 0-70015011 - opcja 1, 0- 70015012 - opcja 2)
18.50 Flesz-Wiadomości
18.50 Prognoza pogody
19.00 Wieczorynka: Zwierzaki-cudaki
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
19.55 Prognoza pogody
20.10 Zdarzyło się jutro (20) - serial prod. USA
20.55 Jaka Polska
21.00 W centrum uwagi
21.20 Teatr Telewizji: Powrót pana Cogito
23.05 Wiadomości
23.10 Sport
23.20 Mistrzowie kina: Syrena z Mississippi - film fab. prod. francuskiej
1.00 Spotkania kabaretowe: W krainie baśni (powt.)
1.45 Czas na antyki: Delft Blau (powt.)
2.05 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport telegram (powt.)
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Peter Gunn (7) - serial prod. USA
7.50 Studio urody (powt.)
8.00 Program lokalny
8.30 W labiryncie (112) - telenowela TVP
9.00 Czterej pancerni i pies (18) - serial TVP
10.05 Wakacyjny kurs języka angielskiego
10.20 Pierwsze sto lat kina (2) - serial prod. USA
10.50 Zaczarowane wiaderko (11) - serial animowany prod. angielskiej
11.15 Zwariowany nauczyciel (2) - serial prod. włoskiej
12.05 Złotopolscy (62) - telenowela TVP (powt.)
12.35 Familiada (powt.)
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.)
13.40 Relaks z Telewizją Wrocław
15.10 Przystanek Alaska (72) - serial prod. USA (powt.)
16.00 Panorama
16.10 Nie tylko w koszarach
16.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
17.00 Południk 19.
17.30 Reportaż redakcji bielskiej
17.50 Portrety miast i firm
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny 
18.30 Va banque - teleturniej
19.05 Festiwal filmowy w Kazimierzu
19.50 Skarb - film fab. prod. polskiej (1948)
21.40 Spacerek staromiejski
22.00 Panorama
22.35 Sport telegram
22.40 Auto
23.10 Ogród sztuk: Wakacje z duchami
23.40 Encyklopedia Sztuki XX wieku: Paul Auster
0.35 Chwile pożądania - film fab. prod. kanadyjskiej
2.10 Kronika Igrzysk Dobrej Woli - Nowy Jork '98
2.30 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
7.00 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej
8.00 Dziś w Teletrójce - program filmowy
8.30 Maria z przedmieścia - serial prod. meksykańskiej
9.20 Warzywnik - angielski serial poradnikowy
9.30 Detektyw Bogi - serial animowany prod. hiszpańskiej
9.55 Dzikie zwierzaki - angIelski serial animowany dla dzieci
10.00 Hej, Arnold - amerykański serial animowany
10.20 Tropiciele gwiazd - serial australijski dla młodzieży
10.50 Mozart w podróży - niemiecki serial dokumentalny
11.20 Arka Noego - angielski serial obyczajowy
12.10 Ludwig van Beethoven: Symfonia 11- koncert
12.50 Warzywnik - angielski serial poradnikowy
13.10 Maria Celeste - telenowela prod. wenezuelskiej
13.50 Indaba - serial prod. francuskiej
14.20 Wakacje z Klekesem - program dla młodych widzów
15.00 Program dnia
15.10 Detektyw Bogi - hiszpański serial animowany (powt.)
15.35 Dzikie zwierzaki - serial animowany dla dzieci (powt.)
15.45 Hej, Arnold - amerykański serial animowany (powt.)
16.05 Tropiciele gwiazd - ser. aust. (powt.)
16.30 Dziś w Teletrójce - program filmowy
16.45 Informator gospodarczy
17.00 Program dnia
17.05 Sport
17.30 Dziś w Teletrójce - program redakcji bielskiej
17.50 Portrety miast i firm
18.00 Panorama
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18.25 Wiadomości sportowe
18.35 Maria z przedmieścia - serial prod. meksykańskiej (powt.)
19.30 Mozart w podróży - niemiecki serial dokumentalny (powt.)
20.00 Arka Noego - ang. ser. obyczajowy
20.55 Ludwig van Beethoven: Symforua II - koncert
21.30 Wirtualny człowiek - film dokumentalny
21.50 Program na wtorek
22.00 Aktualności
22.05 Wiadomości sportowe
22.15 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej (powt.)
22.50 Obcy w rodzinie - film obyczajowy prod. USA (1991 r., 92 min)
0.25 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej (powt.)
1.00 Zakończenie programu

TV Kraków
8.00 Kronika
8.10 Magazyn medyczny (powt.)
8.35 Marta z przedmieścia - serial fab. prod. wenezuelskiej
9.15 Warzywnik - sertal poradnikowy prod. ang.
9.30 Detektyw Bogi - hiszpański serial rysunkowy
9.55 Dzikie zwierzaki - serial animowany dla dzieci
10.00 Hej Arnold - amerykański serial animowany
10.25 Tropiciele gwiazd - australijski film fab. dlamłodz.
10.50 Mozart w podróży - niemiecki serial dok.
11.20 Arka Noego - angielski serial obyczajowy
12.10 Ludwig van Beethoven - Symfonia II - Koncert
12.45 Warzywnik - sertal poradnikowy prod. ang.
13.05 Z wiatrem i pod wiatr - kanadyjski sertal fab. dla młodz.
13.50 Latające misie - kanadyjsko-jugosł. sertal anim.
14.15 Koncer muzyki rockowej
15.00 Program dnia
15.05 Nasza antena - serial rysunkowy
15.35 Dzikie zwierzaki - ser. anim.
15.40 Hej Arnold - amerykański srtal animowany
16.05 Tropiciele gwiazd - australijski film fab.
16.30 Złote rączki - irlandzki program poradnikowy
17.00 Rola - program publicystyczny
17.20 ABC reformy administracyjnej - program publicystyczny
17.30 Załatwmy to razem - program publicystyczny
18.00 Nasza antena
18.10 Kronika
18.35 Marta z przedmieścia - serial fabularny prod. meksykańskiej
19.30 Mozart w podróży - niemiecki serial dokument.
20.00 Arka Noego - angielski serial obyczajowy
21.00 Ludwig vavn Beethoven - Symfonia II - Koncert
21.30 Człowiek wirtualny - dokument. film popularno-naukowy
21.50 Kronika
22.00 Sport
22.05 Koncert muzyki rockowej
22.50 Obcy w rodzinie - amerykański film obyczajowy
0.25 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Garfield (52) - serial animowany
8.30 Znak Zorro (45) - serial USA
9.00 Tarzan (45) - serial USA
10.30 Przyjaciele (28) - serial USA
11.00 Roseanne (75) - serial USA
11.30 Gorączka w mieście (21) - amerykański serial sensacyjny
12.30 Kalambury - program rozrywkowy
13.00 Rykowisko
13.30 Wolnoć Tomku ... - mag. o bud.
14.00 Disco Polo Live (129) - program muzyczny
15.00 Garfield (53) - serial USA
15.30 Lato z Polsatem
16.00 Informacje
16.15 Lato z Polsatem
16.45 Dziewięciu wspaniałych: gra - zabawa
17.15 Rykowisko
17.45 Przyjaciele (29) - serial USA
18.15 Roseanne (76) - serial USA
18.45 Informacje
19.00 Znak ZORRO (46) - serial USA
19.30 Tarzan (46) - amerykański serial przygodowy.
20.00 Komisarz Rex (9) - serial Niemcy
20.50 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
21.00 Mega hit: Szczęki III - film USA, 1983
22.50 Wyniki losowania LOTTO
22.55 Informacje i biznes informacje
23.15 Polityczne graffiti
23.30 Cyrano i d'Artagnan - film Francja, 1962
2.00 Dance Tv
2.30 Przytul mnie
3.30 Plastic Tv 20'
3.50 Pożegnanie

TVN
6.15 Jolanda (145) - telenowela, Argentyna
6.45 Telesklep
7.15 Hardcastle i McCormick (26) - serial kryminalny, USA
8.15 Kucyki i przyjaciele (27) - serial animowany dla dzieci
8.35 Zwierzątka ze sklepiku (7) - serial animowany dla dzieci
9.00 Szkoła złamanych serc (210) - serial dla młodzieży, Australia
9.30 Nieśmiertelny (47) - serial przygodowy, USA
10.25 Crayola Kid's Adventure - serial przygodowy
11.15 Poirot (10) - serial kryminalny, W. Bryt.
12.10 WNBA - magazyn koszykówki kobiecej
12.40 Manuela (51) - telenowela, Argentyna
13.30 Jolanda (145) - telenowela, Argentyna
14.00 Telesklep
14.30 Kucyki i przyjaciele (27) - serial animowany dla dzieci
14.55 Zwierzątka ze sklepiku (7) - serial animowany dla dzieci
15.20 W naszym kręgu (87) - serial dla młodzieży, Australia
15.45 Szkoła złamanych serc (210) - serial dla młodzieży, Australia
16.15 Nieśmiertelny (47) - serial przygodowy, USA
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Co za dzień - program rozrywkowy
18.00 Magnum (26) - serial sensacyjny, USA
19.00 TVN Fakty
19.24 Sport
19.29 Pogoda
19.30 Więzy rodzinne (32) - serial komediowy, USA
20.00 Wędrowiec (2) - serial przygodowy, W. Bryt.
21.00 Diagnoza: morderstwo (13) - serial sensacyjny, USA
22.00 Supergliny - magazyn policyjny
22.30 Taaaka ryba - magazyn wędkarski
23.00 Szwindel- film erotyczny, USA
0.45 Nocny tramwaj TVN
1.15 Magnum (26) - serial sensacyjny, USA
2.05 Granie na ekranie - program rozrywkowy

Nasza TV
8.00 Nasza dzieciom: Flash Gordon (21/26) - serial animowany
8.30 Baśnie Braci Grimm (2) - serial animowany
9.00 Detektyw (23) - ser. krym., W. Bryt.
10.00 Kino familijne: Mała księżniczka - film obyczajowy, USA
11.35 Gotowanie z dziadkiem
11.45 VIP - wydarzenia i plotki ze świata showbiznesu w filmowym skrócie
12.00 Latający lekarze (29) - serialobycz.
13.00 Życie zwierząt (24) - film przyrodniczy
13.30 Nasz sklep - zakupy w TV
14.00 Antonella (60) - serial, Argentyna
14.55 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów
15.00 City (143) - serial, USA
15.30 Loving (17) - serial, USA
16.00 Don Kichot (7) - serial animowany dla dzieci, Hiszpania
16.30 Tajemnica wybrzeża (7) - serial przygodowy dla dzieci
17.00 Lato w Studiu AGNES: Zaśpiewaj i wygraj - program dla dzieci
17.30 Lato w Studiu AGNES: Folwark wszystkich zwierząt magazyn o zwierzętach dzikich i domowych
18.00 Nasze wiadomości
18.15 Dwa oblicza miłości (17, 18/80) - serial obyczajowy, Włochy
20.05 Spotkanie po latach - komedia, USA
21.45 Nasze wiadomości
22.00 Potrzeba seksu (5/6) - serial dokumentalny
23.00 Ręce do góry - talk show Ewy Michalskiej
23.30 Zmienny los - film kryminalny, USA
1.10 Zakończenie programu

TV Polonia
7.00 Sport telegram
7.05 Powrót Arabeli (13/26): Piotr ma szansę - serial dla młodych widzów (powt.)
7.30 Wilki morskie (10/13): Przygoda na równiku - serial animowany dla dzieci (powt.)
8.00 Latarnik - mag. kulturalny (5) (powt.)
8.30 Wiadomości
8.40 Ala i As: Nieprawdziwe chmury - program dla dzieci (powt.)
8.55 Kolorowe nutki - program muzyczny dla dzieci (powt.)
9.05 Tata, a Marcin powiedział: Współżycie gatunków - satyryczna przypowiastka (powt.)
9.10 Ze sztuką na ty: Skąd ta wrażliwość? - spotkanie z Józefem.Szajną (powt.)
9.45 Kolumbowie (1/5): Smierć po raz pierwszy - ser. prod. polskiej (powt.)
10.10 Wielka gra - teleturniej (powt.)
11.30 Piknik polonijny w Berlinie - reportaż (powt.)
11.45 Marzenie mojego życia - rep. (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Rośliny trujące - film fab. prod. polskiej (1985 r., 68 min)
13.25 I wszystko się może zdarzyć - koncert Anity Lipnickiej (1) (powt.)
13.50 Anita Lipnicka o sobie (powt.)
14.00 I wszystko się może zdarzyć - koncert Anity Lipnickiej (2) (powt.)
14.45 Informacje Studia Kontakt (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Co w kraju piszczy: Idzie nowe
16.00 Polonia w Szkocji - reportaż
16.30 Szafiki - program dla dzieci (powt.)
17.00 Teleexpress
17.15 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
17.40 Nowosielski o ikonie - reportaż
18.05 Kto jest kim w Polsce: Kayah (powt.)
18.15 Doktor Ewa (5/9): Przeoczenie - serial prod. polskiej
18.50 Dziennik TV - program satyryczny
19.00 Salon Lwowski: Może to ostatni batiar - film dok.
19.15 Dobranocka: Reksio (5/9): Reksio i świerszcz - serial animowany dla dzieci
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Czarno-białe i w kolorze: Dzeiń czwarty - film fab. prod. polskiej (1984 r., 78 min)
21.15 Cantabile in Jazz - koncert zespołu
21.50 Gdyby pies pisał na maszynie szczekając... - film dok.
22.30 Panorama
23.05 Okna - Być innym (2)
23.45 Lato w filharmonii: Muzyka na wodzie - G. F. Haende1, wyk. Łódzka Orkiestra Kameralna pd. Zdzisława Szostaka
0.15 Lato w filharmonii: Przeboje klawesynowe Haendla gra Władysław Kłosiewicz
0.30 W centrum uwagi
0.45 Program dnia oraz Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Reksio (5/9): Reksio i świerszcz - serial animowany dla dzieci
1.00 Wiadomości
1.25 Sport
1.29 Prognoza pogody
1.30 Doktor Ewa (5/9): Przeoczenie - serial prod. polskiej
2.15 Salon Lwowski: Może to ostatni batiar - film dok.
2.30 Panorama
3.05 Czarno-białe i w kolorze: Dzeiń czwarty - film fab. prod. polskiej (1984 r., 78 min)
4.50 Gdyby pies pisał na maszynie szczekając... - film dok.
5.35 W centrum uwagi
5.50 Informacje Studia Kontakt (powt.)
6.05 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
6.30 Nowosielski o ikonie - reportaż
7.00 Zakończenie programu

Polsat 2
7.00 ROM - lista przebojów wszech czasów
7.30 ROM - lista przebojów wszech czasów
8.00 TV Shop
8.30 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany dla dzieci
9.00 Power Rangers - sertal dla młodzieży
9.30 Nieustraszony - serial kryminalny
10.30 Wrestling: wszystkie chwyty dozwolone - sertal USA
11.30 Disco Relax
12.30 Tajemnicza dama - telenowela argentyńska
13.30 TV Shop
14.00 Plastic TV - powtórka z niedzieli
14.30 Jacek Ziobro superstar - program satyryczny
15.00 Dance TV - program muzyczny
15.30 Festiwal Polsat Dance
15.45 Plastic TV
16.00 Nieustraszony - ser. krym.
17.00 Informacje
17.10 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany dla dzieci
17.35 Power Rangers - serial dla młodzieży
18.00 Cwaniak - serial sensacyjno- przygodowy
19.00 Tajenmicza dama - telenowela argentyńska
19.55 Program informacyjny CNN News
20.10 Dynastia - amerykański serial obyczajowy
21.00 Dalziel i Pascoe - angielski serial kryminalny
21.50 Samoloty Luftwaffe - serial dokumentalny
22.50 Raz, dwa trzy - szukasz ty! - film fab. prod. angielskiej
0.40 Przytul mnie - nocny program muzyczny
1.40 Pożegnanie

Canal +
7.00 Szymon Mówi Show (*)
7.05 Cyberia (*)
7.15 Diabelski Młyn - filmy animowane (*)
7.55 Lapu Capu (*)
8.00 Mundial Futbol - magazyn piłki nożnej (*)
8.30 13 posterunek - polski serial komediowy (1)
9.00 Zagniewani młodociani - komedia amerykańska
10.25 Rozstrzygająca broń - cykl dokumentalny
11.00 Mokry szmal - polski film kryminalny
12.30 Wyprawy z National Geographic - cykl dokumentalny
13.00 Oko Cyklonu
13.30 Odpływ - film przygodowy, Wielka Brytania
15.10 Deser: Sruba - film krótkometrażowy
15.30 Dogonić słońce - amerykański film obyczajowy
17.05 Rupert V - angielski serial animowany (1)
17.35 Szaleni Wikingowie - angielski serial animowany (13)
18.00 - 20.00 Okno otwarte "Na gapę" (*):
18.00 Nie przegapa
18.05 Diabelski Młyn - filmy animowane dla dzieci
18.45 Łapu Capu, Nie Przegap, Cyberia
19.00 Lato filmów dokumentalnych: Nuriejew - taniec przez mrok - film z cyklu Taniec, sposób na życie
20.00 Temperatura zapłonu - amerykański film sensacyjny
21.35 Po sąsiedzku - komedia amerykańska
23.10 Pamiętny dzień - amerykański dramat obyczajowy
0.35 Klincz - komedia angielska
2.10 Wieczorna zorza - amerykański film obyczajowy
4.05 Kiedy prawo zawodzi - amerykański film sensacyjny,
(*) program nie kodowany

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.