TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3444 (The Bold and the Beautiful ep. 3659); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3445 (The Bold and the Beautiful ep. 3660); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:14 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Mały ratownik, odc. 18 (Secret Life of Beniamin Bear - Clean up kid, ep. 18); serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
08:55 Jedyneczka - Kraina śmiechu; program dla dzieci
09:25 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:30 Papirus - Księżniczka Tiya  46 (Princess Tiya); film animowany kraj prod.Francja (2000)
10:00 Szkoła złamanych serc - odc. 109 (odc. 109); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
11:20 Kuchnia z Okrasą - Kulebiak zdobywa świat
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 879; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Polskie drogi - odc. 6/11 - Rocznica; serial TVP
14:10  Łossskot - wydanie specjalne: Era Nowe Horyzonty; magazyn
14:30 Kobieta zaradna; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan - odc. 1268; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 25; serial TVP
16:05 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [10]; teleturniej
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3446 (The Bold and the Beautiful ep. 3661); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3447 (The Bold and the Beautiful ep. 3662); serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Z ogniem i Mieczem; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Pudło brzydkich sztuczek odc. 43 (The box of dirty tricks); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - kronika
20:05 Pogoda
20:15 Neron cz 1 (Nerone, ep. 1)  92'; film biograficzny kraj prod.Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania (2004)
22:00 Życie po życiu - odc. 6, Ocaleni (Afterlife, ep. 6, The 7:59 Club); serial kraj prod.Wielka Brytania (2004)
22:55 Potwór z bagien (Swamp Thing); film fabularny kraj prod.USA (1982)
00:25 Życie na gorąco - odc. 6/9 - Tupanaca; serial sensacyjny TVP
01:50 Kino nocnych marków - Gra w sprawiedliwość (Courting Justice)  86'; dramat kraj prod.USA (1995)
03:20 Zakończenie programu

TVP 2
05:20 Statek miłości - s.1, odc. 11/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
06:10 Statek miłości - s.1, odc. 12/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
07:00 TELEZAKUPY
07:15 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 23 -  Łowcy fok
07:25 Dwójka Dzieciom - Janka - odc. 5  Nocne czary; serial TVP
07:55 Szpital na peryferiach po dwudziestu latach - odc. 3 Beton (Nemocnice na kraji mesta po 20 letech, 3 Balvan) kraj prod.CZECHY (2003)
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:45 Święta wojna - (258) Hany - Many; serial TVP
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 26; serial komediowy TVP
11:45 Magnum - odc. 131/162 Wyjście na prostą (MAGNUM P. I. s. 7 (Straight and narrow)); serial kraj prod.USA (1986)
12:35 Klinika pod kangurem - Odc 5/25 (Out There); serial kraj prod.USA, Wielka Brytania, Australia (2002)
13:00 Jak się nie ubierać - Mick seria III odc. 6 (What Not To Wear); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:35 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę pomóc innym?; magazyn
14:05 Ryzykanci - s. 5 ep. 13/16 (SURVIVOR s.V  Thailand  ep. 513) kraj prod.USA (2002)
14:55 Detektyw w sutannie - s. 1, odc. 8/8  Ładne dziecko (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. The Pretty Baby Mystery); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 64/66 (Honey I shrunk the kids) kraj prod.USA (1997)
16:35 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 26/26 (60) Moje Chinatown (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Chinatown, my Chinatown); serial sensacyjny kraj prod.USA (1990)
17:25 Biuro kryminalne -  Śmiertelna rocznica; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Ulice Kultury - Wakacyjne Ulice Kultury (6); magazyn
18:45 Panorama
19:05 Wielki Poker - odc. 6; teleturniej
20:05 Podróże z żartem - podróże podwodne ; program rozrywkowy
21:00 Hity na czasie - Gdańsk ; program muzyczny
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:35 Sekrety wulkanu - cz. 1/4 (Les secrets du volcan 1/4)  90'; serial kraj prod.Francja (2006)
00:10 Biuro kryminalne - odc. 6; serial TVP
01:00 Sekcja 998 - Studnia, odc. 9; telenowela dokumentalna TVP
01:25 Sekcja 998 - Gzyms, odc. 10; telenowela dokumentalna TVP
01:50 Ona i On - wojna płci - (2); talk-show
02:40 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:26 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:13 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:49 Pogoda; STEREO
09:51 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier - wydanie specjalne; STEREO
10:26 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:53 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:52 Pogoda; STEREO
12:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:58 Serwis sportowy; STEREO
13:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:55 Pogoda; STEREO
13:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:01 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:59 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn
22:30 Kurier; STEREO
22:42 Pogoda; STEREO
22:45 16/16 - Waldemar energetyczny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:55 Mordercy w amerykańskich mundurach (The Bridge Of No Gun Ro)  43'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); reż.:Marc Wiese; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Plus - minus; magazyn
00:52 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:22 Kurier; STEREO
01:42 Pogoda; STEREO
01:45 Mordercy w amerykańskich mundurach (The Bridge Of No Gun Ro)  43'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); reż.:Marc Wiese; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:29 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot, rozrywka
06.00 Wstawaj! Gramy! - rozrywka
06.45 Sekret Laury, telenowela, Argentyna 2004
07.45 TV market
08.00 Wielka wygrana, teleturniej
08.55 Graczykowie, serial kom., Polska 2000
09.30 Daleko od noszy, serial kom., Polska 2006
10.00 Czarodziejki, serial fantastyczny, USA 1999
11.00 Dotyk anioła, serial obycz., USA 1995
12.00 Pensjonat Pod Różą 2, serial obycz., Polska 2004
13.00 Jesteś moim życiem, telenowela, Argentyna 2006
14.00 Miodowe lata 4, serial kom., Polska 2000
14.45 Benny Hill, serial kom., Wielka Brytania 1985
15.15 Rodzina zastępcza, serial kom., Polska 2003
15.50 Wydarzenia
16.15 Pogoda
16.25 Daleko od noszy, serial kom., Polska 2006
16.55 Strażnik Teksasu, serial krym., USA
17.55 Miodowe lata 4, serial kom., Polska 2000
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Pogoda
19.30 Rodzina zastępcza, serial kom., Polska 2003
20.00 Polska - USA - siatkówka
21.30 Honor Prizzich - kom. sensacyjna, USA 1985
21.55 Studio Lotto (w przerwie filmu)
00.20 Inny wymiar - horror, USA 1986
02.00 Dziewczyny w bikini, quiz
03.00 Nocne randki, rozrywka

TVN
05.50 Telesklep
06.40 Firma - magazyn
07.10 Magda M., serial obycz., Polska, Dolby
08.05 Magda M. 4, serial obycz., Polska, Dolby
09.05 Wykręć numer - interaktywny teleturniej na żywo
10.05 Fabryka Gry - interaktywny teleturniej na żywo
11.05 Telesklep
11.30 Zorro, serial anim., Irlandia
11.55 Detektywi - serial fab.-dok.
12.25 W-11 Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
13.05 Na Wspólnej, serial obycz., Polska
14.20 Pogoda na miłość, serial obycz., USA
15.20 Prawo pożądania, telenowela
16.20 Rozmowy w toku - talk show
17.30 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fab.-dok.
18.30 Detektywi - serial fab.-dok.
19.00 Fakty - pr. informacyjny
19.30 Pogoda
19.40 Sport
19.50 Uwaga! - magazyn
20.00 Zabójcy - film sens., USA/Francja 1995
22.40 Ojciec chrzestny II - film sens., USA 1974
02.25 Nocne igraszki - interaktywny pr. rozr., live
03.25 Telesklep
04.15 Uwaga! - magazyn
04.35 Nic straconego

TV 4
05.45 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
06.05 Strazacy
06.30 Drogówka
06.55 Muzyczne listy, mag. muz.
08.00 TV market
08.30 Monster Warriors, serial przygodowy, Kanada 2006
09.00 Tok2Szok, talk show
10.00 Saint-Tropez, serial obycz., Francja 1996-1997
11.05 Beverly Hills 90210 2, serial obycz., USA 1990-1991
12.05 Lingo, teleturniej
13.05 Kolarska Proliga 2007, kolarstwo
13.40 Wygraj fortunę, teleturniej
15.15 Mag. żużlowy, mag. sportowy
15.45 Sposób użycia, serial kom., USA 2007
16.15 Zasady gry, serial kom., USA 2006
16.45 Partnerzy, kom., USA 1990
18.50 Saint-Tropez, serial obycz., Francja 1996-1997
20.00 Kuba Wojewódzki, talk show
21.05 Boston Public, serial obycz., USA 2000
22.05 Modelki 2, reality show
22.35 Modelki 2, reality show
23.10 Playboy, film erotyczny
01.10 Playboy Special, film erotyczny
02.10 Wydarzenia
02.35 Sport
02.40 Prognoza pogody
02.45 Muzyczne listy, mag. muz.
03.35 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Jedyneczka - Co przynosi szczęście a co pecha; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Tylko Kaśka - Porwanie odc. 6 ; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pomorskie krajobrazy - Kłomińskie wrzosy; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Sekcja 998 - Przejazd, odc.5; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Zbigniew Krukowski - pieśniarz Warszawy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
10:30 Rodzina jak z nut - odc. 3; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ścieżkami Galindii; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
11:30 Złotopolscy - odc. 854* - Zemsta Moniki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1261; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 W stronę świata - odc. 6* Wojciech Kawecki; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Marzenia do spełnienia - odc. 12; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Hity satelity; STEREO
14:00 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
14:20 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (6); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę się szybciej uczyć?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Podróżnik - Eivissa; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Jedyneczka - Co przynosi szczęście a co pecha; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - Kanały; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Święta wojna - (262) Bercia Dworniok; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:20 Echo Bałtyku - Rolnictwo ekologiczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Zbigniew Krukowski - pieśniarz Warszawy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:10 Sekcja 998 - Przejazd, odc.5; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Hity satelity; STEREO
18:50 Złotopolscy - odc. 854* - Zemsta Moniki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i hipopotam; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1261; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na lato - Ziemia Grodziska na lato; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 M jak miłość - odc. 478; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
22:10 Dyrygent  96'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Andrze Wajda; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Panorama; STEREO
00:05 Pogoda; STEREO
00:08 Sport Telegram; STEREO
00:10 Ścieżkami Galindii; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
00:25 Sekcja 998 - Przejazd, odc.5; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Złotopolscy - odc. 854* - Zemsta Moniki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i hipopotam; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1261; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska na lato - Ziemia Grodziska na lato; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 M jak miłość - odc. 478; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Hity satelity; STEREO
03:55 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
04:15 Dyrygent  96'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Andrze Wajda; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Festiwal teatrów Europy Środkowej "Sąsiedzi"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia


Disney Channel
06:00     Klub przyjaciół Myszki Miki - serial animowany     
06:25     Mali Einsteini - serial animowany     
06:48     Klasyka Disneya - serial animowany     
06:55     Cafe Myszka - serial animowany     
07:17     Legenda Tarzana - serial animowany     
07:38     Lilo i Stitch - serial animowany     
08:00     Kim Kolwiek - serial animowany     
08:25     Byle do przerwy - serial animowany     
08:40     Kim Kolwiek - serial animowany     
09:05     Amerykański smok Jake Long - serial animowany     
09:26     Kim Kolwiek - serial animowany     
09:49     Hannah Montana - serial komediowy     
10:12     Kim Kolwiek - serial animowany     
10:33     Pocahontas 2: Podróż do Nowego ¦wiata - film animowany     
12:10     Lilo i Stitch - serial animowany     
12:35     Cafe Myszka - serial animowany     
12:57     Kacza paczka - serial animowany     
13:20     Legenda Tarzana - serial animowany     
13:41     Byle do przerwy - serial animowany     
13:52     Lloyd w kosmosie - serial animowany     
14:15     Kim Kolwiek - serial animowany     
14:36     Brenda i pan Whiskers - serial animowany     
15:00     Byle do przerwy - serial animowany     
15:11     Lilo i Stitch - serial animowany     
15:35     Nowa szkoła króla - serial animowany     
16:00     Przygody Timmy'ego - serial animowany     
16:25     Amerykański smok Jake Long - serial animowany     
16:50     Kim Kolwiek - serial animowany     
17:11     Hannah Montana - serial komediowy     
17:35     Wymiennicy - serial animowany     
18:00     Kim Kolwiek - serial animowany     
18:25     Nie ma to jak hotel - serial familijny     
18:45     Byle do przerwy - serial animowany     
18:55     The Road to High School Musical 2     
19:03     Johnny Kapahala - film familijny     
20:35     ¦wiat Raven - serial familijny     
21:00     ¦wiat Raven - serial familijny     
21:25     Chłopiec poznaje ¶wiat - serial obyczajowy     
21:50     Klasyka Disneya - serial animowany 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.