TVP 1
05:30 TELEZAKUPY
06:05 Tysiąc i jedna noc - odc. 37 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 37) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Natura w Jedynce  - Najdziwniejsze na świecie. cz. 2. Geniusze wśród zwierząt (World's Weirdest Brains and Babies); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:45 Miejsca. Powstanie Warszawskie. Wola; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Halo, tu Rio; felieton; STEREO, 16:9
08:30 Pełnosprawni - odc. 167 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Blondynka - odc. 33 (seria III, odc. 7) - Dobre i złe wiadomości -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Drużyna A [ser. V] - odc. 1, Sąd wojskowy - Spec od efektów (The A - Team V, ep. 1, Dishpan Man, Court Martial - Part 1); serial kraj prod.USA (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Drużyna A [ser. V] - odc. 2, Sąd wojskowy - Proces (The A - Team V, ep. 2, Trial by Fire, Court Martial - Part 2); serial kraj prod.USA (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Magazyn Rolniczy - Rozwój rolnictwa z PROW 2014 - 2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Natura w Jedynce - Nowy dziki świat Niderlandów - cz 1 (The New Wilderness - Big Nature in a Small Country); film dokumentalny kraj prod.Holandia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Tysiąc i jedna noc - odc. 38 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 38) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 8); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 53/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 53) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Fundusze europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 6; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Miejsca. Powstanie Warszawskie. Wola; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Komisarz Alex - odc. 26 (seria II, odc. 13) - Ostatnia sprawa Lucyny -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 54/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 54) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Biało - czerwoni do Rio; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 W sercu oceanu - odc. 7 (Corazón del oceano - cap. 7) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Hiszpania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Lato z dokumentem - Tajemnice dopingu. Czerwona kartka dla Rosji (Doping - Top Secret: Showdown for Russia) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Miejsce zbrodni. Podpalacz (Tatort: Feuerteufel) -  txt. str. 777  84'; film kryminalny kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Özgür Yildirim; wyk.:Wotan Wilke Möhring, Petra Schmidt-Schaller, Sebastian Schipper, Achim Buch; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Transporter - odc. 12/12 (Transporter, ep. 12) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Lato z dokumentem - Tajemnice dopingu. Czerwona kartka dla Rosji (Doping - Top Secret: Showdown for Russia) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 List -  txt. str. 777  48'; film TVP; reż.:Denijal Hasanovic; wyk.:Aldin Bakal, Boro Stjepanovic, Zaim Muzaferija, Amina Begovic, Dżehwa Hadzic, Aldin Mrso; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Notacje - Eugeniusz Haneman. Fotograf w Powstaniu Warszawskim; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Drużyna A [ser. V] - odc. 1, Sąd wojskowy - Spec od efektów (The A - Team V, ep. 1, Dishpan Man, Court Martial - Part 1); serial kraj prod.USA (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP 2
06:25 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1119 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie- wakacyjnie - w tym: Panorama i Pogoda
; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Barwy szczęścia - odc. 1459 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Na dobre i na złe - odc. 206 - Poznam panią...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 O mnie się nie martw - s. III odc. 12/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Na ryby -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Domy przyszłości - 9 -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Domy przyszłości - 10 -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Na sygnale - odc. 88 "Godzina W" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Rodzinka.pl - odc. 154 "Wiosno wrócisz?" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 M jak miłość - odc. 1224 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 27 (odc 27); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 21/92 Wielki Finał; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Jeden z dziesięciu - odc. 1/93; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Kabaret pod gruszą - The best of Hrabi; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 O mnie się nie martw - s. IV odc. 13/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Kino relaks - Dirty Dancing 2 (Dirty Dancing: Havana Nights) -  txt. str. 777  82'; film muzyczny kraj prod.USA (2004); reż.:Guy Ferland; wyk.:Romola Garai, Diego Luna, Sela Ward; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 7 "Nadajnik i morfina" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 8 "Kanały" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Świat bez tajemnic - Bez lęku. Historia Gao Zhishenga (Transcending Fear: Gao Zhisheng); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Wenjing Ma; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Świat bez tajemnic - Kobiety i joga (Yogawoman); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Cate McIntyre, Saraswati Clere, Michael S McIntyre; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Lokatorzy - odc. 183 (213) Stary przyjaciel; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Lokatorzy - odc. 184 (214) Człowiek honoru; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP 3
06:00 Podwodna Polska - Pechowe statki; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Konie nad Wartą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Plebania - odc. 667; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda - 3.08 - 1; STEREO, 16:9
08:45 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Pieskie życie Kasi; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Podróże; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Lecznica pod św. Franciszkiem - Psi raj; serial dokumentalny TVP; reż.:Teresa Kotlarczyk; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Śladami Pier Giorgia Frassatiego; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Jak to działa - Huta szkła odc. 83; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kultowe rozmowy - odc. 98 - Jerzy Bralczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Marzenia do spełnienia - odc. 19/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 4 - Prządki, Zamek Kamieniec; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Sztambuchy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 A kiedy przyjdzie czas; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
13:35 Pogoda - 3.08 - 1; STEREO, 16:9
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Plebania - odc. 668; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Pogoda - 3.08 - 2; STEREO, 16:9
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Naszym okiem - odc. 50 Mikołaj Wawrzeniuk; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Ostatni Reichsfuhrer; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 Żniwa jak życie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:25 Pogoda - 3.08 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Podwodna Polska - Pechowe statki; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Gotyckie szaty; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 8 - Zamek w Dubiecku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 9 - Podhale - Spisz; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda - 3.08 - 3; STEREO, 16:9
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:10 Pogoda - 3.08 - 4; STEREO, 16:9
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Naszym okiem - odc. 50 Mikołaj Wawrzeniuk; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wakacje z Chopinem; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:05 Honor Inżyniera - odc. 8 Domy modułowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Kultowe rozmowy - odc. 98 - Jerzy Bralczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 3.08 - 3; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:50 Pogoda - 3.08 - 4; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Naszym okiem - odc. 50 Mikołaj Wawrzeniuk; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Lecznica pod św. Franciszkiem - Psi raj; serial dokumentalny TVP; reż.:Teresa Kotlarczyk; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Dr Dolittle XXI wieku; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:20 Marzenia do spełnienia - odc. 19/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Wyleczyć pamięć; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:45 Trudne sprawy (161) - serial paradokumentalny
8:45 Malanowski i partnerzy (643) - serial fabularno-dokumentalny
9:15 Malanowski i partnerzy (644) - serial fabularno-dokumentalny
9:45 Dzień, który zmienił moje życie (38) - serial paradokumentalny
10:40 Mój przepis na... (22) - magazyn kulinarny
10:45 Dlaczego ja? (235) - serial paradokumentalny
11:45 Pielęgniarki (173) - serial paradokumentalny
12:45 Trudne sprawy (501) - serial paradokumentalny
13:45 Małolaty (35) - serial paradokumentalny
14:45 Słoiki (39) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:35 Dlaczego ja? (499) - serial paradokumentalny
17:35 Mój przepis na... (23) - magazyn kulinarny
17:45 Trudne sprawy (564) - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (160) - serial komediowy
20:05 Świat według Kiepskich (161) - serial komediowy
20:40 American Pie - komedia, USA 1999
22:45 Boski żigolo - komedia, USA 1999
0:45 Ciało bardzo niepedagogiczne - komedia, USA 2008
2:50 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
8:00 Detektywi: Studenci (1027) - serial fabularno-dokumentalny
8:30 Doradca smaku (18) - magazyn kulinarny
8:40 Ugotowani: Dokładka (12) - program kulinarno-rozrywkowy
9:40 Kuchenne rewolucje: Restauracja Folklor, Jastrowie (1) - program rozrywkowy
10:40 Szkoła (139) - serial paradokumentalny
11:40 Szpital (283) - serial paradokumentalny
12:40 Ukryta prawda (397) - serial paradokumentalny
13:40 W-11 - Wydział Śledczy: To jest twoje dziecko (913) - serial fabularno-dokumentalny
14:20 W-11 - Wydział Śledczy: W płomieniach (914) - serial fabularno-dokumentalny
15:00 Kuchenne rewolucje: Reda, Dzikie Wino (10) - program rozrywkowy
16:00 Szkoła (140) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (398) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (284) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (19) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2319) - serial obyczajowy
20:55 Podwójne ryzyko - film sensacyjny, Kanada/Niemcy/USA 1999
23:05 Epidemia - film sensacyjny, USA 1995
1:40 Ostry dyżur 15 (13) - serial obyczajowy
2:40 Uwaga! - magazyn reporterów
3:05 Klub Magii (209)
4:25 Kuchenne rewolucje: Reda, Dzikie Wino (10) - program rozrywkowy

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (112) - serial obyczajowy
7:05 Nowy Scooby i Scrappy Doo (9) - serial animowany
7:35 Tom i Jerry (9) - serial animowany
8:05 Nowy Scooby i Scrappy Doo (12) - serial animowany
8:35 Tom i Jerry (12) - serial animowany
9:05 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (24) - serial animowany
9:35 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (25) - serial animowany
10:00 Kosmos (7) - serial dokumentalny
11:00 Moja nadzieja (115) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji (51) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (167) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Sekrety sąsiadów: Uroczy współlokator (63) - serial obyczajowy
15:30 Sekrety sąsiadów: Idealna dziewczyna (64) - serial obyczajowy
16:00 Dom nie do poznania (127) - reality show
17:00 Moja nadzieja (116) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji (52) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (168) - serial obyczajowy
20:00 Gniew Caina - film sensacyjny, USA 2010
21:50 Kumple na zabój - dramat kryminalny, USA 2011
23:50 Spadkobiercy (41) - program rozrywkowy
0:50 Mega Chichot (38) - program rozrywkowy
1:20 Mega Chichot (39) - program rozrywkowy
1:50 Interwencja - magazyn reporterów
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (379) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 38 (Ojciec Mateusz III odc. 8) - Sprawa świętego Mikołaja -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /63/ - "Ogrodu serce" - Daab; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Wakacje z duchami - odc. 3/7 - Człowiek w plastikowej zbroi -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - wakacyjnie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Krótka historia - (44) Armia gen. Andersa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Opole 2016 na bis /20/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1435 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Polska z Miodkiem - (46) Bardo i Kąty; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Gwiazdy, hity, historie - Czesław Niemen; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Powstanie zwykłych ludzi -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Paweł Kędzierski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Szalom na Szerokiej 2016 - Koncert Finałowy (26. Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie) (2); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Bałtycki Festiwal Piosenki - Karlshamn 2016 - reportaż; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 53; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (45) Brygada gen. Sosabowskiego; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Polska z Miodkiem - (42) Różana, Borowa, Cisowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Jak to działa - odc. 119 Dlaczego rośliny rosną? -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1435 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Wyprawa profesora Gąbki - odc. 10 - Śladem wielkiej rzeki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Egzamin z życia - odc. 82; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /24/ - "Boskie Buenos" - Maanam; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Umrzeć za Warszawę (Powstanie Warszawskie) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2013); reż.:Krzysztof Talczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Lato z Radiem cz. 2 Inowrocław; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 53; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Wakacje z duchami - odc. 3/7 - Człowiek w plastikowej zbroi -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Wyprawa profesora Gąbki - odc. 10 - Śladem wielkiej rzeki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Egzamin z życia - odc. 82; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (45) Brygada gen. Sosabowskiego; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1435 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Opole 2016 na bis /20/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Polska z Miodkiem - (46) Bardo i Kąty; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:45 Tu mówią zwierzęta odc. 6 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Świnka Peppa, seria III - Podróż na Księżyc, odc. 21 (A Trip to the Moon); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Bajeczki Maszy - Kasza na siekierze, odc. 23 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Plastusiowy pamiętnik - odc. 5 O Joli niszczycielce historia smutna wielce; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Milly i Molly - odc 13/26 Dąb Dziadka (Milly, Molly ep. Grandpa’s Oak Tree); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Przygody Dordo - odc. 6; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Podwodne ABC - Odc. 3 Oddychanie pod wodą; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Podwodne ABC - Odc. 4 Mistrzowie podwodnego kamuflażu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Bracia Koala - Pracowity dzień Grzesia, odc. 39 (George's Busy Day); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Serial dla dzieci
07:55 Misiowanki - odc. 15 Za mała (Too small for the team); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - odc. 307 Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Serial dla dzieci
09:00 Smerfy - Nowe zajęcie Gargamela, odc. 142 (Gargamel's New Job); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Stacyjkowo - Zosia i małpy, odc. 33 (Zephie’s Monkey Business); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Serial dla dzieci
09:45 Rodzina Rabatków - W krainie duchów, odc. 18 (In ghost country); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 O czym one mówią - odc. 94; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Świnka Peppa, seria III - Podróż na Księżyc, odc. 21 (A Trip to the Moon); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Bajeczki Maszy - Kasza na siekierze, odc. 23 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Plastusiowy pamiętnik - odc. 5 O Joli niszczycielce historia smutna wielce; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Milly i Molly - odc 13/26 Dąb Dziadka (Milly, Molly ep. Grandpa’s Oak Tree); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Serial dla dzieci
11:10 Mój zwierzyniec - odc. 5 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Podwodne ABC - Odc. 5 Jak i co widać pod wodą?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Podwodne ABC - Odc. 6 Dziwne podwodne stwory; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Andy i zwierzęta świata - Sosna jasnokora, odc. 19 (Whitebark Pine Tree); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Rodzina Treflików - Kołysanka, odc. 2; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Serial dla dzieci
12:15 Bracia Koala - Pracowity dzień Grzesia, odc. 39 (George's Busy Day); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Serial dla dzieci
12:45 Misiowanki - odc. 15 Za mała (Too small for the team); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Smerfy - Nowe zajęcie Gargamela, odc. 142 (Gargamel's New Job); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Serial dla dzieci
13:45 Stacyjkowo - Zosia i małpy, odc. 33 (Zephie’s Monkey Business); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Rodzina Rabatków - W krainie duchów, odc. 18 (In ghost country); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Serial dla dzieci
14:25 O czym one mówią - odc. 94; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Dziadek na placu zabaw, odc. 22 (Grandpa at the Playground); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Bajeczki Maszy - Kasza na siekierze, odc. 23 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Nela Mała Reporterka - odc. 14 Góry Semien -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Serial dla dzieci
15:15 Supa Strikas - W pułapce, odc. 15 (Training Trap); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Serial dla dzieci
15:50 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Podwodne ABC - Odc. 7 Niebezpiecznie mieszkańcy wód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Podwodne ABC - Odc. 8 Jak one się poruszają?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Leniwe pierogi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Serial dla dzieci
16:50 O czym one mówią - odc. 94; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Andy i zwierzęta świata - Pingwiny złotoczube, odc. 20 (New Zealand Penguins); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Rodzina Treflików - Drzewko, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Plastusiowy pamiętnik - odc. 6 O tym jak to z Jolą było, ale dobrze się skończyło; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Serial dla dzieci
17:50 Milly i Molly - odc 14/26 Dzień zwierzątek (Milly, Molly ep. Pet Day); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Maks i Ruby - Ruby gra na pianinie, odc. 1 (Ruby's piano practice) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - odc. 16 Złe nawyki (The bad habitat); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Dwa oblicza Gargamela, odc. 143 (Dr Evil and Mr Nice); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Biedny Stary Pit, odc. 34 (Poor Old Puffer Pete); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Stokrotek i srebrny ekran, odc. 19 (Dandelion and the silver screen); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - O kichaczach i pomagaczach; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Sprawa dla detektywa, odc. 45 (The puzzling casing) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bajeczki Maszy - Zły car, odc. 24 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Supa Strikas - Niepokonany Skarra, odc. 16 (Super Skarra); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Stawiam na Tolka Banana - odc. 1/7 Klondike -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:30 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 3) -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Szlakiem gwiazd - odc. 8 Daniel Olbrychski -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Jak to działa - odc. 96 Digitalizacja -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Ja to mam szczęście! - odc. 18 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Ja to mam szczęście! - odc. 19 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Rodzinka.pl - odc. 3 - Kieszonkowe -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 4 - Siła argumentu, argument siły -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 75 (seria VI, odc. 10) - Kontrrewolucja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 15; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 40 (Ojciec Mateusz III odc. 10) - Wybory -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 13; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Jasminum -  txt. str. 777  107'; film obyczajowy; reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Wiktoria Gąsiorowska, Janusz Gajos, Krzysztof Pieczyński, Monika Dryl, Patrycja Soliman, Grzegorz Damięcki, Krzysztof Globisz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Okrasa łamie przepisy - Las - największa spiżarnia -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Gęś z jabłkami inaczej -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Przystań - odc. 8/13 - Nieoczekiwany gość -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 50. KFPP Opole 2013 Kabareton - ulubione skecze (6); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 16; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (65) - Cyganie morza -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Morze i Tag" (31); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 41 (Ojciec Mateusz III odc. 11) - Zbrodnia w bibliotece -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2013 - ulubione skecze (7); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Ranczo - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 5 - Dziewczyna Tomka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 6 - Co jest do jedzenia? -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Ojciec Mateusz - odc. 187 - Uciekinier (Ojciec Mateusz XV odc. 1) -  txt. str. 777  40'; serial kryminalny TVP; reż.:Jakub Miszczak; wyk.:Artur Żmijewski, Kinga Preis, Piotr Polk, Michał Piela, Piotr Miazga, Magdalena Emilianowicz, Katarzyna Burakowska, Ewa Konstancja Bułhak, Aleksandra Górska, Jędrzej Taranek; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 13; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 Ojciec Mateusz - odc. 188 - Przeznaczenie (Ojciec Mateusz XV odc. 2) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 16; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Złoto dezerterów -  txt. str. 777  64'; komedia; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Złoto dezerterów -  txt. str. 777  58'; komedia; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Rodzinka.pl - odc. 167 "Urlop Boskich"sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Rodzinka.pl - odc. 168 "Będzie się działo" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Instynkt - odc. 10 "Łagodna" -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:00 KFPP Opole - Opole 2011 - Kabaret on: kabaretowa gorączka (O)polskich nocy cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
04:00 Elita - najlepsi z najlepszych -  odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Strefa 3D - Rafa Koralowa nocą; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:40 Powstańcy - Dzień 3; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Makłowicz w podróży - Podróż 17 (64) Walia - "Celtowie, węgiel i morze"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Koło historii - Powrót Ułanów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Polska i świat z historią w tle - Krwawa brama Karpat; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Najpiękniejsze zamki Francji - Amboise (The Castle of The Loire Valley and The Ile de France); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jacques Vichet; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Czas honoru - Powstanie - odc. 2 "Godzina W" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Tajemnica Wału Pomorskiego -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Karski i władcy ludzkości -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Sławomir Grünberg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Powstanie Warszawskie -  txt. str. 777  82'; dokument fabularyzowany; reż.:Jan Komasa; wyk.:Michał Żurawski - Karol, Maciej Nawrocki - Witek, Mirosław Zbrojewicz - Prezes, Agnieszka Kunikowska - Joanna, Ewa Kania - Grochowska - matka, Jacek Czyż - Witek po latach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Kobiety i wojna; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Flesz historii - odc. 297; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Kronika olimpijska - odc. 1 Igrzyska straconych nadziei (Igrzyska straconych nadziei); film dokumentalny kraj prod.Białoruś (2008); reż.:Aleksiej Rakowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:35 Saga prastarej puszczy - Opowieść o żuku: potęga karła -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Krok po kroku; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Sensacje XX wieku - Fabryki śmierci cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Sensacje XX wieku - Fabryki śmierci cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Radio powstańcze "Błyskawica"; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Czas honoru - Powstanie - odc. 3 "Hotel Victoria" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Dni maja, dni sierpnia '88 - odc. 2 Blokada i pały; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 .. - Powstańcze listy; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Świadectwo historii. 50 lat po zamachu na JFK (JFK 50: Eyewitness to History); film dokumentalny kraj prod.USA (2013); reż.:Hugh Aynesworth; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Sensacje XX wieku - Wyrok wykonano, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Sensacje XX wieku - Wyrok wykonano, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Tajemnice starej strzelnicy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Marsz wyzwolicieli -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Grzegorz Braun; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Przesłuchanie -  txt. str. 777  112'; dramat; reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Krystyna Janda, Adam Ferency, Janusz Gajos, Agnieszka Holland, Anna Romantowska, Bożena Dykiel, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Gosztyła; Dla małoletnich od lat 16
01:15 Polacy - Trochę szczęścia; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
02:20 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 105 (seria II, odc. 57) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 105); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 106 (seria II, odc. 58) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 106); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:17 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:34 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:20 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:20 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
04:55 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:35 Afisz kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Kultura fizyczna - Jaśmina Wójcik - cz. 3; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Studio Kultura - Rozmowy - Karolina Lewestam; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Informacje kulturalne ekstra - Lech Majewski; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pomniki historii - Trzebnica i Kołbacz - reportaż 6; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Zima, która nas zmieniła - Meżyhirja. Rezydencja Janukowicza (Mezhyhirya. Papa's House); serial dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); reż.:Julia Szaszkowa; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Młyn i krzyż (Mill and the Cross, The) -  txt. str. 777  91'; film kostiumowy kraj prod.Polska, Szwecja (2011); reż.:Lech Majewski; wyk.:Rutger Hauer, Michael York, Charlotte Rampling, Joanna Litwin, Dorota Lis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Najntisy - Gracze -  txt. str. 777  97'; film sensacyjny; reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Małgorzata Pieczyńska, Janusz Józefowicz, Marek Probosz, Antoni Ostrouch, Krzysztof Zaleski, Marian Opania, Bronisław Wrocławski, Mirosław Zbrojewicz, Lech Łotocki, Michał Pawlicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Studio Kultura - Rozmowy - Karolina Lewestam; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Lalamido czyli porykiwania szarpidrutów - Szansa na sukces; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Fronda - Czechy - tradycjonalizm bez tradycji; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Legendy rocka - The Smiths (The Smiths); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Lyndy Saville; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Legendy rocka - Blondie (Blondie); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Informacje kulturalne ekstra - Lech Majewski; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Żegnaj, moja konkubino (Ba wang bie ji)  163'; film obyczajowy kraj prod.Chiny, Hongkong (1993); reż.:Kaige Chen; wyk.:Leslie Cheung, Feng Yi Zhang, Li Gong, Qi Lu, Da Ying; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Koncert na 707 ulic  45'; program rozrywkowy; reż.:Ryszard PLuciński; wyk.:Małgorzata Zielińska, Piotr Nardell; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Świat w dokumencie - Zalewajka mojej mamy; film dokumentalny; reż.:Andrzej Paradowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Studio Kultura - Rozmowy - Karolina Lewestam; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Więcej niż fikcja - Odkrywając Bettie Page (Bettie Page Reveals All!)  97'; film dokumentalny kraj prod.USA (2013); reż.:Mark Mori; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Pokolenie VHS - Tańczący z wilkami (Dances with wolves)  173'; western kraj prod.USA (1990); reż.:Kevin Costner; wyk.:Kevin Costner, Mary McDonnell, Graham Greene; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
01:30 Hardcorowe lato - Acid Drinkers - Infernal Connection; koncert; Dla małoletnich od lat 16
02:20 Performance - Konteksty 2015 (VII); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Kino nocne - Raj: nadzieja (Paradies: Hoffnung)  87'; film obyczajowy kraj prod.Francja, Niemcy, Austria (2013); reż.:Ulrich Seidl; wyk.:Melanie Lenz, Verena Lehbauer, Joseph Lorenz, Viviane Bartsch; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:35 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (281) Szynk u Bercika; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Tylko jeden skecz - "Bliskie spotkania z policją" - Kabaret Nowaki; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Makłowicz w podróży - Podróż 41 Malezja (158) - Malakka -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Ludzie buszu - odc 33 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 14 - Ekwador znaczy równik -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Okrasa łamie przepisy - Rybne kanapki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (65); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Kabaretowy Klub Kanapowy - Limo "Na Dzielni" (6); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Śpiewające fortepiany - (18); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /3/ - "Grande Valse Brillante" - Ewa Demarczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Nie pogrywaj, graj po polsku /1/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kabaretowy Klub Dwójki - (3)  - Łowcy. B / Smile -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Kabaret na lato - (1) - Krosny Krosny mim radosny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Życie to Kabaret - Grabowski jest dobry na wszystko. Aktor musi się przebrać (1) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Życie to Kabaret - Grabowski jest dobry na wszystko. Grabowski na cztery pory roku (2) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 33; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2000 - Kabareton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - XVII Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary 2011 (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Kabaretowa Mapa Polski - XVII Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary 2011 (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Ale numer - /18/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Polskie jabłko -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - W krainie duchów - odc. 34 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 42 Morawy (159) - W stronę Śląska -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (65); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (20); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (32) - Motoryzacja -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Piosenki z Komediowej Sceny Dwójki /7/; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Kocham Cię, Polsko! - odc. (10); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 A la show - (22) - Andrzej Poniedzielski; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /7/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Nienawidzę rock'n rolla (Muniek Staszczyk i T. Love); film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Kabaret na lato - (5) - Marian i Hela; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Komediowa Scena Dwójki - (9); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Rozrywka Retro - Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 12; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Rodzinka.pl - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Ranczo - na planie serialu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 O mnie się nie martw - s. III odc. 11/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 276 (s. 4, odc. 57) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 276 (s. 4, ep. 57)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Bodo - tak powstawał serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 M jak miłość - odc. 351; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Daleko od szosy - odc. 3/7 - Ania -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Rodzinka.pl - odc. 22 Wakacje -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Rodzinka.pl - odc. 23 "Powrót" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 11 (seria I, odc. 11) - Wspólny wróg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Ranczo - odc. 12 (seria I, odc. 12) - Honor gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Ranczo - po drugiej stronie kamery; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 153 - Na zakręcie (Ojciec Mateusz XII odc. 6) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 154 - Disco (Ojciec Mateusz XII odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 293 Niewinne lekarstwo; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 O mnie się nie martw - na planie serialu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 13 (seria I, odc. 13) - Wielkie wybory -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 14 (seria II, odc. 1) - Sztuka i władza -  txt. str. 777  53'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rodzinka.pl - odc. 25 "Kwestia zaufania" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Ojciec Mateusz - odc. 155 - Żart (Ojciec Mateusz XII odc. 8) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 277 (s. 4, odc. 58) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 277 (s. 4, ep. 58)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo - odc. 15 (seria II, odc. 2) - Gmina to ja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Ranczo - odc. 16 (seria II, odc. 3) - Lokalna rewolucja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Ojciec Mateusz - odc. 156 - Suknia (Ojciec Mateusz XII odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 O mnie się nie martw - s. III odc. 12/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Oficer - odc.11/13 -  Napad -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:25 Oficer - odc.12/13 - Narodziny -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Daleko od szosy - odc. 3/7 - Ania -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:40 M jak miłość - odc. 351; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Święta wojna - Teatroman (311); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:05 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finały Kobiet; STEREO, 16:9
08:55 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finały Mężczyzn; STEREO, 16:9
09:50 ENERGA Sopot Match Race; felieton; STEREO, 16:9
10:20 Kierunek Rio - odc. 69 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
10:50 Piłkarski diament; STEREO, 16:9
11:15 Złote transmisje - Igrzyska Olimpijskie Barcelona'92 (Igrzyska Olimpijskie Barcelona'92) kraj prod.Hiszpania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Pełnosprawni - odc. 167 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: FINAŁ (Turniej WTA - Montreal: FINAŁ) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
15:10 Halo, tu Rio; felieton; STEREO, 16:9
15:30 Polacy w blasku olimpijskiego złota cz. V; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Polacy w blasku olimpijskiego złota cz. VI; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Polacy w blasku olimpijskiego złota cz. VII; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Polacy w blasku olimpijskiego złota cz. VIII; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Kierunek Rio - odc. 69 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
17:25 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: Szwecja - RPA ( 1 połowa ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:55 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: Kanada - Australia ( 1 połowa ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: Brazylia - Chiny ( 1 połowa ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
21:45 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: Kanada - Australia - ( skrót 1 połowy ); relacja; STEREO, 16:9
22:00 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: Brazylia - Chiny ( 2 połowa ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: Kanada - Australia ( skrót 2 połowy ); relacja; STEREO, 16:9
23:55 IO Rio 2016 - Piłka nożna kobiet: USA - Nowa Zelandia ( 1 połowa ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
01:55 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.