FANDOM


TVP 1
04:50 TELEZAKUPY
05:10 Tędy przeszła historia - Brama Brandenburska kraj prod.Niemcy (2004)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wpisani w krajobraz; magazyn
06:00 Kawa czy herbata?
w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:34
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:13 Kwadrans po ósmej
08:35 Teletubisie - odc. 84/156; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Domisie - Piegi; program dla dzieci
09:30 Rok 2030 - Schwytać Victora kraj prod.Kanada (2001)
10:00 Jaka to melodia? - finał grudnia; teleturniej
10:50 Kuchnia z Okrasą - Świąteczne przysmaki
11:20 Siedem cudów starożytnego Egiptu cz. 1 (Seven Wonders of ancient Egypt); film dokumentalny kraj prod.USA (2004)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3151; serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc.3152; serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc.1191; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 800; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:15 Szansa na życie - Wolontariat w opiece nad osobami starszymi odc.79
14:30 Raj; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Trend'owaci - odc. 7; magazyn
15:30 Bliżej natury - Leczenie wody; cykl dokumentalny
15:55 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Krystyna Sienkiewicz
16:05 Moda na sukces - odc.3153; serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc.3154; serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1195; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 804; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Szymek ma zły dzień kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Okruchy życia - Krzyk milczenia (Cries of Silence); dramat kraj prod.USA (1997)
22:05 Polacy; widowisko publicystyczne
22:45 Z refleksem; program publicystyczny
23:00 Program firmowy; magazyn ekonomiczny
23:20 Zabić drozda (To Kill a Mockingbird); dramat kraj prod.USA (1962)
01:25 Na końcu świata
01:50 Archiwum Z : zjawiska paranormalne (X files : les dossiers du paranormal); film dokumentalny kraj prod.Belgia (2005)
02:15 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Statek miłości - odc. 98/249; telenowela kraj prod.USA (1980)
06:15 Statek miłości - odc. 99/249; telenowela kraj prod.USA (1980)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Znaki czasu; magazyn
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 20 Ocalić autobus (Magic school bus) kraj prod.USA (1994)
08:10 Na dobre i na złe - odc.132, Śmiertelna diagnoza
09:00 Pytanie na śniadanie
w tym Panorama: 10.10, 11.25 i Pogoda: 9.35,10.45,11.29
11:30 Hotel Zacisze - odc 11/12 - Rocznica ślubu; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1979)
12:05 McGregorowie - odc. 57/65  Wielki książę; serial kraj prod.Australia (1996)
12:50 Allo, Allo - odc.  62/84; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1991)
13:25 10 lat mniej seria II - odc.2; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:50 Dzieciaki przed kamerą - odc.10; serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
14:15 Europa da się lubić - Młoda Europa
15:00 Z kabaretowego archiwum - (12)
15:10 Detektyw w sutannie - Dobrana para; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 460; serial TVP
17:05 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 219
17:15 Kochaj mnie - odc.167; telenowela dokumentalna TVP
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc.31; serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:05 Biznes
19:10 Sport Telegram
19:15 Pogoda
19:25 Jeden z dziesięciu; teleturniej
20:00 Cudowne ocalenie (Miracle landing); dramat kraj prod.USA (1990)
21:30 Sylwester pod Dobrą Gwiazdą - Wrocław 2006
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:40 Alibi na środę - Ostatni kontrakt (Final contract -death on delivery); film akcji kraj prod.Niemcy (2005)
00:10 Biedne bogate dzieci (Million heirs); film dokumentalny kraj prod.USA (2005)
01:40 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
w tym: Kurier 06:00, 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:18, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:10, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
08:00 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
08:15 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
08:15 Kurier Poranek - Serwis ekonomiczny; STEREO
08:17 Kurier Poranek - Pogoda; STEREO
08:20 Kurier Poranek - Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kurier Poranek - Czym żyje świat - Czym żyje świat 7; STEREO
08:30 Kurier Poranek - Kurier; STEREO
08:40 Kurier Poranek - Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier Poranek - Kurier 09.00 - Kurier; STEREO
09:10 Kurier Poranek - Serwis sportowy; STEREO
09:12 Kurier Poranek - Przegląd prasy 09.00 - Przegląd prasy; STEREO
09:15 Kurier Poranek - Kurier 09.00 - Kurier; STEREO
09:15 Serwis ekonomiczny
09:17 Kurier Poranek - Pogoda 09.00 - Pogoda; STEREO
09:20 Kurier Poranek - Przegląd prasy 09.00 - Przegląd prasy; STEREO
09:25 Kurier Poranek - Czym żyje świat - Czym żyje świat 8; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:48 Serwis sportowy; STEREO
09:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier; STEREO
10:00 Więcej niż jedno - odc. 2 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Niepokorni - Tadeusz Drzazgowski; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier; STEREO
11:00 Szesnastoletni Budda (Nepal, le petit Bouddha (Little Buddha)); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Pogoda; STEREO
11:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:48 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 5 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kurier; STEREO
14:00 Więcej niż jedno - odc. 2 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Niepokorni - Anna Upirów; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kurier; STEREO
15:00 Szesnastoletni Budda (Nepal, le petit Bouddha (Little Buddha)); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Niepokorni - Zdzisław Rozwalak; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar - Trzeci Wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Reportaż ściśle jawny - Zabójczy promil; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dozwolone od lat 18
23:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Kurier; STEREO
00:30 Pogoda; STEREO
00:30 Trzeci wymiar - Trzeci Wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Reportaż ściśle jawny - Zabójczy promil; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dozwolone od lat 18
02:25 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:34
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:13 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Gawronek poznaje zimę; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - Słup w połowie drogi; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 27. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Noc pod gwiazdami; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Z archiwum IPN - Cud Lubelski; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc.1; serial dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Klan - odc.1160; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 591; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Kochaj mnie - odc.159; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Naszyjnik Północy; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Przybieżeli kolędnicy...(Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Smak Europy - Zdobimy twarz ...; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Lobbystka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Łączy nas Polska; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domowe przedszkole - Gawronek poznaje zimę; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Laboratorium XXI wieku; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Klan odc.1160; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Afisz - 120 lat teatru...; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Polonusi w Europie - Mój Skarbek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc.1; serial dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Jeż Kleofas - odc.3  - Zagrożone gniazdo; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 591; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Wieści Polonijne
21:05 Uroczysty koncert z Watykanu w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II z okazji 25-lecia Fundacji Jana Pawła II (cz. 2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Bogu na cześć, ludziom na pożytek - z tajemnic Świętej Góry; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
22:00 Egzamin z życia - odc. 57; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Klan odc.1160; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Afisz - 120 lat teatru...; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc.3  - Zagrożone gniazdo; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 591; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Wieści Polonijne
02:55 Uroczysty koncert z Watykanu w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II z okazji 25-lecia Fundacji Jana Pawła II (cz. 2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Bogu na cześć, ludziom na pożytek - z tajemnic Świętej Góry; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
03:50 Egzamin z życia - odc. 57; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Polonusi w Europie - Mój Skarbek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12

Polsat
6.00 Wstawaj! Gramy! − program muzyczny
7.00 „Juanita La Soltera” (1) − telenowela, Argentyna 2006
8.00 TV Market − magazyn reklamowy
8.15 Halo! Kasa! − teleturniej
9.00 „Roseanne” (64) − serial komediowy, USA 1988−1997
9.30 „Rodzina zastępcza” (1): „Kłopotliwy gość” − serial komediowy, Polska 1999
10.00 Zamieńmy się żonami − reality show
11.00 „Dharma i Greg” (2) − serial komediowy, USA 2001
11.30 „Samo życie” (810) − serial obyczajowy, Polska 2006
12.00 „Juanita La Soltera” (2) − telenowela, Argentyna 2006
12.55 „Jesteś moim życiem” („Sos mi vida”) (2) − telenowela, Argentyna 2006
13.55 „Pierwsza miłość” (414) − serial obyczajowy, Polska 2006
14.40 „Świat według Bundych” („Married... with Children”) (140) − serial komediowy, USA 1987−1997
15.10 „Rodzina zastępcza” (2): „Cudowne rozmnożenie” − serial komediowy, Polska 1999
15.45 Wydarzenia
16.05 Prognoza pogody
16.10 Interwencja − magazyn
17.00 Gra w ciemno − teleturniej
18.00 „Pierwsza miłość” (415) − serial obyczajowy, Polska 2006
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 „Samo życie” (811) − serial obyczajowy, Polska 2006
20.00 „Świat według Kiepskich” − serial komediowy, Polska
20.30 „Łapiduchy” („Mother, Jugs and Speed”) − komedia, USA 1976
21.55 Studio LOTTO
22.35 „Daleko od noszy” (60): „Doktor Wołodyjowski” − serial komediowy, Polska 2006
23.05 „Tylko prawidłowe zagrania” („All the Right Moves”) − dramat obyczajowy, USA 1983
0.50 Dziewczyny w bikini − program rozrywkowy
2.50 Nocne randki
5.55 Zakończenie programu

TVN
5.40 Uwaga! − magazyn
6.00 Telesklep
6.40 „Nocny kurs” („Hack”) (40) − serial sensacyjny, USA
7.35 Pascal: po prostu gotuj − program kulinarny (powt.)
8.05 „Sędzia Anna Maria Wesołowska” − serial fabularno−dokumentalny
9.05 Wykręć numer − teleturniej
10.05 Fabryka gry − program rozrywkowy
11.10 „Detektywi” − serial fabularno−dokumentalny, Polska 2005 (powt.)
11.40 Rozmowy w toku − talk show
12.50 „W−11 − wydział śledczy” − serial fabularno−dokumentalny
13.30 „Na Wspólnej” (736) − serial obyczajowy, Polska 2006
14.00 „Tajniacy” („The Handler”) (1/16) − serial sensacyjny, USA 2003
15.00 „Cena marzeń” („Rubi”) (89/115) − telenowela, Meksyk 2004
16.00 Fakty
16.15 „Sędzia Anna Maria Wesołowska” − serial fabularno−dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku − talk show
18.25 „Detektywi” − serial fabularno−dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! − magazyn
20.15 „W−11 − wydział śledczy” − serial fabularno−dokumentalny
20.55 „Na Wspólnej” (737) − serial obyczajowy, Polska 2006
21.30 „American Beauty” − film obyczajowy, USA 1999
23.45 „Agenci NCIS” („NCIS”) (18/23) − serial kryminalny, USA 2003
0.40 Uwaga! − magazyn
1.00 Nocne igraszki − program rozrywkowy
2.00 Telesklep
2.20 Nic straconego − programy powtórkowe

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Matka Joanna od Aniołów; dramat kraj prod.Polska (1960); reż.:Jerzy Kawalerowicz; wyk.:Lucyna Winnicka, Mieczysław Voit, Anna Ciepielewska, Maria Chwalibóg, Kazimierz Fabisiak, Stanisław Jasiukiewicz, Zygmunt Zintel, Jerzy Kaczmarek, Franciszek Pieczka, Jarosław Kuszewski; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kino krótkich filmów - Dim; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Misja Arktyka - Ludzie północy (Artic mission - People on the Ice); cykl dokumentalny kraj prod.Kanada (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Muzyczna encyklopedia -  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (1) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); reż.:Barrie Gavin, Deborah May, Peter West; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kino krótkich filmów - Media; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kino krótkich filmów - Słoneczna strona (Sunny side up); film animowany kraj prod.Holandia (1985); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Muzyka współczesna - Dymitr Szostakowicz - V Symfonia (Dymitr Shostakovich - V Symfonia); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Bill Evans International Quintet; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Mahabharata cz. 1; film fabularny kraj prod.Indie, Francja, Wielka Brytania (1989); reż.:Peter Brook; wyk.:Madadou Dioume, Jeffrey Kissoon, Robert Langdon-Lloyd, Helene Patarot, Andrzej Seweryn, Ryszard Cieślak; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Bill Hart - Włodek Pawlik Quartet; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka źródeł - Kapela ze Wsi Warszawa - koncert; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kino krótkich filmów - Eastern krwawy Hugo (Eastern krvavy Hugo); film animowany kraj prod.CZECHY (1997); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Strefa sztuki - Mies van der Rohe - zbliżenie; film dokumentalny kraj prod.Kanada (2004); reż.:Joseph Hillel, Patrick Demers; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Jan Serce - odc. 1/10  Swaty; serial TVP kraj prod.Polska (1981); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Kazimierz Kaczor, Hanna Stankówna, Jadwiga Kuryluk, Irena Maślińska, Wiesław Michnikowski; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Al Jarreau (Al Jarreau) kraj prod.Kanada (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Przewodnik
21:30 Czytelnia - odc. 1; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Klasyka filmowego dokumentu - Plac Republiki (Place de la république); film dokumentalny kraj prod.Francja (1974); Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Strefa - Magazyn Komix 15; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
23:55 Strefa - Taper 1; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Strefa - Poza Kontrolą - Neuma; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Strefa - Komix - Achtung Zelig odc.1; Bez ograniczeń wiekowych
00:48 Strefa - Komix - Achtung Zelig odc.2; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Symfonia wiosenna (Spring Symphony); film fabularny kraj prod.Niemcy (1983); reż.:Peter Schamoni; wyk.:Herbert Gronemeyer, Nastassja Kinski, Andre Heller, Rolf Hoppe, Kitty Mattern; Dla małoletnich od lat 12
03:00 40 lat Piwnicy pod Baranami cz. 2; widowisko; reż.:Piotr Skrzynecki; Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zakończenie programu

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Power Rangers - serial animowany, Nowa Zelandia/USA (powt.)
09.00 Yugioh - serial animowany, USA
09.30 Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy, Polska
10.30 Jesteś moim życiem - telenowela, Argentyna
11.30 Benny Hill - program rozrywkowy
12.40 VIP - wydarzenia i plotki
13.10 Wygraj fortunę - teleturniej
15.20 Power Rangers - serial animowany, Nowa Zelandia/USA
15.50 Młodzieńcza miłość - telenowela, Argentyna
16.50 Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy, Polska
17.50 Benny Hill - program rozrywkowy
19.00 Jesteś moim życiem - telenowela, Argentyna
20.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
20.30 Kuba Wojewódzki - talk show
21.30 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.00 Grom z jasnego nieba - film sensacyjny, Kanada/Niemcy 1999
23.40 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
00.15 IV władza - program publicystyczny
01.05 Muzyczne listy - program muzyczny
02.00 FIFA Futbol Mundial - magazyn
02.20 V-max - magazyn motoryzacyjny
02.45 Ja tylko pytam - talk show
03.30 Zakończenie programu

TVN 7
06.05 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
08.05 Potępieniec (8/13) - serial sensacyjny, USA (powt.)
09.05 Zdradzona miłość (92/110) - telenowela, Meksyk (powt.)
09.55 Krąg miłości (4/26) - serial obyczajowy, Niemcy (powt.)
10.55 Nash Bridges (63) - serial kryminalny, USA (powt.)
11.55 Strażnik kasy - program rozrywkowy
12.55 Telesklep
14.15 Zdradzona miłość (93/110) - telenowela, Meksyk
15.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16.10 Kasia i Tomek (80) - serial komediowy. Polska (powt.)
16.40 Specjalistki (8) - serial komediowy, USA (powt.)
17.10 Krąg miłości (5/26) - serial obyczajowy, Niemcy
18.10 Nash Bridges (64) - serial kryminalny, USA
19.10 Kasia i Tomek (81) - serial komediowy, Polska
19.40 Specjalistki (9) - serial komediowy, USA
20.10 Orbitowanie bez cukru - komedia, USA 1994
22.00 Akta zbrodni (13/14) - serial dokumentalny
22.25 Więzy miłości - melodramat, Wielka Brytania 1996
00.40 Yakuza - film sensacyjny, USA 1975
02.35 Zakończenie programu

Eurosport
8.30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Garmisch−Partenkirchen
9.30 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie − bieg mężczyzn ze startu wspólnego
10.30 (na żywo) Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie − 10 km kobiet stylem klasycznym
12.00 (na żywo) Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie − 15 km mężczyzn stylem klasycznym
13.30 (na żywo) Tenis ziemny: Turniej ATP w Doha − 3. dzień
15.15 Kombinacja norweska: Puchar Świata Ruhpolding − skoki
15.45 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku − Eliminacje
17.15 (na żywo) Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie − sztafety kobiet
19.00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku − eliminacje
20.30 Żeglarstwo: Inside Alinghi
20.35 Wednesday Selection − magazyn
20.45 Jeździectwo: Skoki pokazowe w Hiszpanii
21.45 Jeździectwo: Zawody Pucharu Świata w Mechelen
22.45 Żeglarstwo: World Match Racing Tour w Malezji
23.15 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku − eliminacje
0.30 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie − sztafety kobiet
1.30 Zakończenie programu

TV Puls
06:30 Program religijny 
07:20 Wieczny płomień miłości (1) - telenowela, Meksyk 2004 
08:30 Kobieta w lustrze (1) - telenowela, Kolumbia 2004 
09:30 Program ekstrakulturalny - magazyn kulturalny 
10:00 Octava Dies
10:30 Audiencja generalna 
11:50 Hollywood Safari (1) - serial obyczajowy, USA 2001 
12:50 Wielkie tajemnice (1) - serial dokumentalny 
13:50 Wideowizyty - serial dokumentalny 
15:00 Nieśmiertelny (2) - serial przygodowy, Wielka Brytania 2000 
16:00 Wieczny płomień miłości (2) - telenowela, Meksyk 2004 
17:00 Kobieta w lustrze (2) - telenowela, Kolumbia 2004 
18:00 Program ekstrakulturalny - magazyn kulturalny
18:30 Hollywood Safari (2) - serial obyczajowy, USA 2001 
19:30 Wideowizyty (2) - serial dokumentalny 
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:40 Nikodem Dyzma - komedia, Polska 1956 
22:50 Nieśmiertelny (2) - serial przygodowy, Wielka Brytania 2000 
00:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
00:40 Program ekstrakulturalny - magazyn kulturalny 
01:20 Knieja - magazyn przyrodniczy
01:40 Na ganku Bernard Ładysz - film dokumentalny 
02:10 Puls wieczoru - program publicystyczny

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Waldemar Baszanowski.; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Kobiety w boksie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Niemcy - Włochy
12:30 Mundial Biało-Czerwonych: Kibice w Niemczech; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Mistrzowie surfingu; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Sportowe Święta - Z wizytą u Szymona Kołeckiego; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Puchar Świata w skokach narciarskich - Turniej Czterech Skoczni. Innsbruck - kwalifikacje
15:30 "Robert Korzeniowski i Hicham EL Guerrouj" - Rozmowy w Marszu; reportaż
16:00 Siódmy metr; magazyn piłki ręcznej; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Sportowe Święta - Z wizytą u Roberta Sycza; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Puchar Świata w biathlonie - Oberhof
19:00 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Portugalia - Francja
20:55 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Sportowe Święta - Z wizytą u Roberta Sycza; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Zimowa wyprawa na Nanga Parbat; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 MŚ w piłce nożnej - Niemcy 2006 - Niemcy - Polska
00:30 Zakończenie programu

ZigZap/Hyper
06:00     Kosmiczni ¶cigacze - serial animowany odc. 22     
06:25     Gruby pies Mendoza: W dół do ¶rodka Ziemi - serial animowany odc. 11     
06:50     Maqlatura - program dla młodzieży     
07:00     Ekstremalne kaczory: Mistrzowie Wimbledonu - serial animowany odc. 28     
07:10     Szał na Amandę - serial komediowy odc. 21     
07:40     Bratz: Po nitce do kłębka - serial animowany odc. 26     
08:05     Sabrina: Masz przyjaciela - serial animowany odc. 44     
08:30     Sabrina: Cielesna zmiana - serial animowany odc. 45     
08:55     Trollz: Przyjaciółki na całe życie - serial animowany odc. 1     
09:20     Martin Tajemniczy 2 - serial animowany odc. 25     
09:45     Wybraniec smoka 2 - serial animowany odc. 13     
10:10     Kod Lyoko: Kontakt - serial animowany odc. 50     
10:35     Karol do kwadratu: Romeo i Julia - serial animowany odc. 4     
11:00     Maqlatura - program dla młodzieży     
11:10     Kosmiczni ¶cigacze - serial animowany odc. 23     
11:40     Gruby pies Mendoza: Obywatel X - serial animowany odc. 12     
12:10     Ekstremalne kaczory: Afryka dzika - serial animowany odc. 29     
12:20     Trans sport - program dla nastolatków     
12:50     Ekstremalne kaczory: Spadaj±ce gwiazdy - serial animowany odc. 18     
13:00     6 w pracy 3: Edukacja Whyatta - serial animowany odc. 5     
13:30     Lizzie McGuire 2: Wzlot i upadek Kate - serial komediowy odc. 16     
14:00     Radiostacja Roscoe 2: Kto tu rz±dzi - serial komediowy odc. 4     
14:30     Degrassi - nowe pokolenie: Konkurs pupili - serial obyczajowy odc. 20     
15:00     Maqlatura - program dla młodzieży     
15:10     Przymierzalnia Friday Wear - serial animowany odc. 9     
15:15     Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków     
15:20     Przymierzalnia Płaskmania: Wrestling dla zawodowców/Maluch i ja - serial animowany odc. 17     
15:35     Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków     
15:55     Przymierzalnia Zoey 101 - serial komediowy odc. 17     
16:00     Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków     
16:05     Przymierzalnia To tylko gra: Od stóp do głów - serial dla młodzieży odc. 1     
16:45     Przymierzalnia Przymierzalnia - program dla nastolatków     
16:50     Przymierzalnia Friday Wear - serial animowany odc. 10     
16:55     Martin Tajemniczy 2 - serial animowany odc. 26     
17:20     Wybraniec smoka 2: Bunt Paynna - serial animowany seria animowany odc. 1     
17:45     Kod Lyoko: Odkrycie - serial animowany odc. 51     
18:10     Karol do kwadratu: Karol wspaniały - serial animowany odc. 5     
18:35     Ekstremalne kaczory: Wy¶cig czarownic - serial animowany odc. 19     
18:45     6 w pracy 3: Rocznica - serial animowany odc. 6     
19:10     Lizzie McGuire 2: Pod górkę - serial komediowy odc. 17     
19:35     Radiostacja Roscoe 2: Sny i podchody - serial komediowy odc. 5     
20:00     Degrassi - nowe pokolenie: Przejażdżka - serial obyczajowy odc. 21     
20:25     Szał na Amandę - serial komediowy odc. 22     
20:50     Maqlatura - program dla młodzieży 
21:00 Serial Experiments Line (10) - serial animowany 
21:20 Java Games 
21:30 Hot News 
22:00 Fresh Air 
22:30 Fresh Air 
22:45 Xyber World 
23:00 Hall of Fame 
23:15 Klipy 
23:30 Game Play 
23:45 Klipy 
00:00 Hyper Classic 
00:30 Serial Experiments Line (9) - serial animowany

TCM 
21:00 Amerykanin w Paryżu - musical, USA 1951 
22:50 Długi tydzień w Parkman - dramat obyczajowy, USA 1958 
01:05 Arszenik i stare koronki - komedia kryminalna, USA 1944

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.