Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie.png


05:40 Egzamin z życia - odc. 84; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Ziarno - Kacper, Melchior i Baltazar; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Na zdrowie - /12/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Żandarm z Saint - Tropez (Gendarme de Saint - Tropez, Le) -  txt. str. 777  95'; komedia kraj prod.Francja (1964); reż.:Jean Girault; wyk.:Louis de Funes, Genevieve Grade, Michel Galabru; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 BBC w Jedynce - Nasi ulubieńcy wśród zwierząt (Super Cute Animals) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Chloe Pearne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck  (studio ) (Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck (Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Zakopower kolęduje w Bukowinie; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Ostatni gem -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Sylwester z "Jaką to melodią?" /odc. 3224/; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wiadomości naukowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Blondynka - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Bimber wraca -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Młodzi lekarze - odc. 1 (Młodzi lekarze 1) -  txt. str. 777; telenowela dokumentalna TVP kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Zakochana Jedynka - Całujesz jak bóg (Libas jako Buh)  116'; komedia kraj prod.CZECHY (2009); reż.:Marie Polednakova; wyk.:Kamila Mágalová, Jiri Bartoska, Eva Holubova, Oldrich Kaiser; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Dom snów (Dream House) -  txt. str. 777  86'; thriller kraj prod.USA (2010); reż.:Jim Sheridan; wyk.:Daniel Craig, Rachel Weisz, Naomi Watts; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Żandarm z Saint - Tropez (Gendarme de Saint - Tropez, Le)  95'; komedia kraj prod.Francja (1964); reż.:Jean Girault; wyk.:Louis de Funes, Genevieve Grade, Michel Galabru; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP2 HD.png


06:05 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM
06:15 Ostoja - odc. 130; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 M jak miłość - odc. 1187 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Barwy szczęścia - odc. 1369 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Barwy szczęścia - odc. 1370 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Barwy szczęścia - odc. 1371 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Barwy szczęścia - odc. 1372 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Rodzinne oglądanie - Chiny mało znane - odc. 1/6 - Królestwo zwierząt (Untamed China with Nigel Marwin - ep. 1/6 - Kingdom of animals); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Nigel Marven; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Podróże z historią - odc. 1 Latarnie polskiego wybrzeża; cykl dokumentalny; reż.:Radosław Kotarski; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Makłowicz w podróży (77) Austria i Szwajcaria - "Silvretta"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Gwiazdy w południe - Nie ma mocnych -  txt. str. 777  90'; komedia; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Anna Dymna, Andrzej Wasilewski, Maria Zbyszewska, Halina Buyno - Łoza, Jerzy Janeczek, Ilona Kuśmierska, Zygmunt Bielawski, Bronisław Pawlak; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Biegi narciarskie - Tour de Ski - Lenzerheide - 5 km /technika dowolna na dochodzenie ( studio ) (Tour de Ski - Lenzerheide - 5 km /technika dowolna na dochodzenie) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
13:15 Biegi narciarskie - Tour de Ski - Lenzerheide - 5 km /technika dowolna na dochodzenie (Tour de Ski - Lenzerheide - 5 km /technika dowolna na dochodzenie) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
14:05 Familiada - odc. 2250; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Rodzinka.pl - odc. 4 - Siła argumentu, argument siły -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Rodzinka.pl - odc. 5 - Dziewczyna Tomka -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - (12); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Na dobre i na złe - odc. 619 - Kłamca -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - odc. 72 "Roszada" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko; STEREO, 16:9
20:05 Wróg publiczny (Enemy of the State) -  txt. str. 777  126'; film sensacyjny kraj prod.USA (1998); reż.:Tony Scott; wyk.:Gene Hackman, Will Smith, Jon Voight, Lisa Bonet, Regina King; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:25 100 lat Frank! - Laureaci Grammy w hołdzie Frankowi Sinatrze (“Sinatra 100 — An All-Star GRAMMY Concert”) (Sinatra 100 an all - star Grammy concert); koncert kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 12
23:55 Hannibal (Hannibal) -  txt. str. 777  125'; thriller kraj prod.USA (2001); reż.:Ridley Scott; wyk.:Anthony Hopkins, Julianne Moore, Gary Oldman, Giancarlo Giannini, Ray Liotta, Francesca Neri; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:10 Głęboka woda - odc. 12/13 "Psy"; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Głęboka woda - odc. 13/13 "Coraz jaśniej"; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP 3 logo od 2016.jpeg


07:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Piłka i gwiazdy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Rączka gotuje - Browar Cieszyn(nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Zima w Regionach; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:15 Hokej na lodzie - Puchar Polski: FINAŁ; STEREO, 16:9
15:15 Kaszuby na Warmii i Mazurach; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotniczy Puck; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Szlakiem smaków - odc. 1 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); Dla małoletnich od lat 12
00:35 Legendy regionalne - Starszy od Polski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 3.01 - 2; STEREO, 16:9
01:15 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Pogoda - 3.01 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Wirus  89'; film sensacyjny; reż.:Jan Kidawa-Błoński; wyk.:Cezary Pazura, Paulina Młynarska, Jan Englert, Olaf Lubaszenko, Barbara Brylska, Jerzy Bończak; Dla małoletnich od lat 16
03:30 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotniczy Puck; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:35 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

Tvp3bialystok.png


07:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Piłka i gwiazdy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Rączka gotuje - Browar Cieszyn(nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 ...jeden dzień w Гродек - osadzie widmo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Zima w Regionach; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Prognoza pogody
10:02 Tym żyje wieś; Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Errata do biografii - Aleksander Wat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:38 Tamara; STEREO, 16:9
11:00 Przystanek Kultura; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Zima w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:15 Hokej na lodzie - Puchar Polski: FINAŁ; STEREO, 16:9
15:20 Kaszuby na Warmii i Mazurach; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotniczy Puck; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Pozytywni - Inny wymiar świata; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Ale Rodzina! - odc. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:14 Młodzi duchem - odc. 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Warto tam być
18:30 Obiektyw Główny
18:50 Sport
18:53 Prognoza pogody
18:56 Pod Twoją obronę; program religijny; Bez ograniczeń wiekowych
19:24 U źródeł wiary; program religijny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:52 Tydzień białoruski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:14 Przegląd ukraiński; magazyn; STEREO, 16:9
20:28 Panorama litewska; magazyn kulturalno-społeczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:36 Daisy. Wspomnienie minionego świata; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:40 Warto tam być
21:45 Obiektyw Wieczorny
22:01 Prognoza pogody
22:03 Sport niedziela - Sport; magazyn sportowy
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Szlakiem smaków - odc. 1 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); Dla małoletnich od lat 12
00:35 Legendy regionalne - Starszy od Polski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 3.01 - 2; STEREO, 16:9
01:15 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Pogoda - 3.01 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Wirus  89'; film sensacyjny; reż.:Jan Kidawa-Błoński; wyk.:Cezary Pazura, Paulina Młynarska, Jan Englert, Olaf Lubaszenko, Barbara Brylska, Jerzy Bończak; Dla małoletnich od lat 16
03:30 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotniczy Puck; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:35 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

Tvp3wroclaw.png


07:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Piłka i gwiazdy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Rączka gotuje - Browar Cieszyn(nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Powrót do Mirandy (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Zima w Regionach; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:00 Mieszkam na wsi - Brzyków; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Teraz wieś; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:43 NA LUDOWO - Zachęta z Zimnej Wody; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:56 Eko - Wrocław - Eko - Wrocław: Dżdżownice Kalifornijskie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 112; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Zima w Regionach; Dla małoletnich od lat 7
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:15 Hokej na lodzie - Puchar Polski: FINAŁ; STEREO, 16:9
15:15 Kaszuby na Warmii i Mazurach; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotniczy Puck; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 - 1.; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:34 Elitarne Spotkania Kabaretowe - ESK we wrocławskim Ratuszu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:03 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:44 Fakty Sport
18:50 Pogoda
18:52 Narciarski Raport
19:03 Makieta - opowieść panoramiczna; film dokumentalny; STEREO, 16:9
20:15 Gorączka - Piosenki Elvisa; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Vonka - Hefajstos z Breslau; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:31 Wrocław pod lupą; Dla małoletnich od lat 7
21:45 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
21:58 Fakty Sport
22:04 Pogoda
22:07 Narciarski Raport
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, N żywo
22:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Szlakiem smaków - odc. 1 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); Dla małoletnich od lat 12
00:35 Legendy regionalne - Starszy od Polski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 3.01 - 2; STEREO, 16:9
01:15 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 382; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Pogoda - 3.01 - 3; STEREO, 16:9
01:50 Wirus  89'; film sensacyjny; reż.:Jan Kidawa-Błoński; wyk.:Cezary Pazura, Paulina Młynarska, Jan Englert, Olaf Lubaszenko, Barbara Brylska, Jerzy Bończak; Dla małoletnich od lat 16
03:30 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotniczy Puck; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:35 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

120px-Logo Polsat.svg.png


5:00 Disco gramy
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Jeźdźcy smoków (17)
8:15 Turbo Fast (18)
8:45 Scooby-Doo i brygada detektywów: Zew cykad (13)
9:30 Nowe szaty króla
11:10 Karate Kid 3
13:30 Robin Hood
15:45 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących (1)
16:45 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących (2)
17:45 Nasz nowy dom (26)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Państwo w państwie
20:00 Ile waży koń trojański?
22:40 Cena prawdy
0:55 Sport - retransmisje
2:55 Tajemnice losu

Logo-19.png


5:30 Uwaga!
5:50 Mango
7:55 Maja w ogrodzie (1)
8:25 Akademia ogrodnika (1)
8:30 Dzień Dobry TVN
11:00 Co za tydzień
11:45 Kobieta na krańcu świata: Bhutan. Królestwo szczęścia (5)
12:25 Akademia policyjna
14:25 Władca Pierścieni: Dwie wieże
18:00 Ugotowani: Dokładka (11)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:30 Kronika Rajd Dakar 2016 (1)
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Gwiezdne wojny: Część 1 - Mroczne widmo
22:50 Sztandar chwały
1:20 Kronika Rajd Dakar 2016 (1)
1:25 MasterChef (5)
2:55 Uwaga!
3:10 Klub Magii (2)

TV4.png


6:00 Strażnik Teksasu (84)
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (29)
7:35 Klub przyjaciół Myszki Miki (32)
8:10 Nowy Scooby-Doo: Hokus-Pokus z Loch Ness (16)
9:00 Przyjaciel Świętego Mikołaja 2: Świąteczne szczeniaki
10:50 Galileo (344)
11:50 Galileo (345)
12:50 Dziewczyny z drużyny 3
14:55 Dziewczyny z drużyny: Walcz do końca
17:15 Ostatni smok: Nowy początek
19:00 Galileo (505)
20:00 Granice zła
22:00 Granice bólu
0:15 Skarb rodziny Zhang (1/2)
2:20 Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską: Śmierć komendanta (8)
3:20 Interwencja
3:40 Interwencja
4:00 Disco Polo Life (170)
5:00 Disco Polo Life (171)

TV Puls (obecne logo).jpeg


6:00 Taki jest świat Odcinek: 339
6:50 Co ludzie powiedzą? Odcinek: 7 Sezon: 5
7:30 Co ludzie powiedzą? Odcinek: 8 Sezon: 5
8:00 Stawka większa niż życie Odcinek: 18
9:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat Odcinek: 84
9:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat Odcinek: 85
10:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat Odcinek: 86
10:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat Odcinek: 87
11:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat Odcinek: 88
12:00 Attyla - pogromca imperium Odcinek: 2
13:55 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
15:10 Dzieciaki rządzą
16:55 Siedmiu zaklętych braci
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 14 Sezon: 2
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 15 Sezon: 2
20:00 G.I. Jane
22:25 Purpurowe rzeki
0:35 American Horror Story: Asylum Odcinek: 4
1:30 Przypadki Cezarego P. Odcinek: 1
3:30 Taki jest świat Odcinek: 339
4:20 Menu na miarę Odcinek: 6
4:45 Z archiwum policji Odcinek: 11
5:10 Menu na miarę Odcinek: 7
5:35 Z archiwum policji Odcinek: 12

TVN7.png


5:40 Szymon Majewski Show Odcinek: 2 Sezon: 12
6:50 Mango - Telezakupy
8:55 Dwóch i pół Odcinek: 2 Sezon: 10
9:25 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 2 Sezon: 11
10:30 Bananowy doktor Odcinek: 12
11:30 Zaklinaczka duchów Odcinek: 20 Sezon: 4
12:30 Zaklinaczka duchów Odcinek: 21 Sezon: 4
13:30 Zaklinaczka duchów Odcinek: 22 Sezon: 4
14:30 Zaklinaczka duchów Odcinek: 23 Sezon: 4
15:30 Tecumseh - ostatni wojownik
17:35 Stowarzyszenie wędrujących dżinsów II
20:00 Teoria spisku
22:50 Olimp Odcinek: 5
23:50 Fatalne zauroczenie
2:20 Terminator: Kroniki Sary Connor Odcinek: 4
3:20 Program ezoteryczny - Astra TV Odcinek: 2

TV Puls 2 (od 19.07.2012).jpeg


5:45 Zaginione światy: Pierwsi chrześcijanie (11)
6:45 Sindbad (12)
7:40 Trzej detektywi i tajemnica Wyspy Szkieletów
9:35 Wyprawa po magiczne serce
11:20 Aladyn i król złodziei
12:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Tytoń (1/8)
13:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Baryłka (4)
14:05 Gwiazdy lombardu 3 (46)
14:35 Gwiazdy lombardu 3 (47)
15:00 Walka o bagaż 2 (14-ost.)
15:30 Walka o bagaż (1/26)
16:00 Gwiazdy lombardu 10 (198)
16:30 Gwiazdy lombardu 10 (199)
17:00 Gwiazdy lombardu 3 (48)
17:30 Gwiazdy lombardu 3 (49)
18:00 Walka o bagaż (2)
18:30 Walka o bagaż (3)
19:00 Kto poślubi księcia? (1)
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (12)
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (13)
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (14)
22:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (15)
23:45 Wikingowie: Proces (4)
0:40 Menu na miarę (4)
1:00 Z archiwum policji (7)
1:30 Menu na miarę (5)
2:00 Z archiwum policji (8)
2:30 Menu na miarę (6)
3:00 Z archiwum policji (9)
3:25 No problem! (10)
3:50 Dyżur 3 (36)
4:15 JRG w akcji (13-ost.)
4:40 Dyżur 3 (37)
5:05 JRG w akcji (1/13)
5:30 W blasku fleszy (12-ost.)

TV6 logo.svg-1-.png


6:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 204
7:00 13. posterunek Odcinek: 10
7:40 13. posterunek Odcinek: 11
8:20 13. posterunek Odcinek: 12
9:05 Scooby Doo Odcinek: 9
9:35 Scooby Doo Odcinek: 10
10:05 Gwiezdne wojny: Wojny klonów Odcinek: 20
10:35 Gwiezdne wojny: Wojny klonów Odcinek: 21
11:00 Garfield Show
11:25 Abner, niewidzialny pies
13:10 Wszystko o psach Odcinek: 2
14:20 Dziewczyny z drużyny IV
16:05 Mordercza pogoda
17:55 Skarb rodziny Zhang
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 32
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 33
22:00 Dziesięć największych katastrof naturalnych
0:00 Jeden groźny telefon
2:00 Włatcy móch Odcinek: 36
2:30 Włatcy móch Odcinek: 37
3:00 Disco Polo Life Odcinek: 249
4:00 I Like It Odcinek: 45
5:00 Dekoratornia Odcinek: 398

Polsat Sport News.jpeg


7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:07 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej towarzyski Christmas Cup we Wrocławiu - mecz: Czechy - Iran
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Początek - film o Reprezentacji Polski w piłce nożnej - film dokumentalny
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej towarzyski Christmas Cup we Wrocławiu - mecz: Polska - Ukraina
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Tenis - Puchar Hopmana - mecz grupy B: Australia Green - Niemcy
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Tenis - Puchar Hopmana - mecz grupy A: Australia Gold - Czechy
17:00 Koszykówka mężczyzn - Liga niemiecka - mecz: Crailsheim Merlins - Fraport Skyliners
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:07 Sportowe podsumowanie roku 2015 - Tenis
19:50 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga - mecz: WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:07 Sportowe podsumowanie roku 2015 - Reprezentacja Polski w piłce nożnej
23:00 Sport Flash - program informacyjny
23:07 Sportowe podsumowanie roku 2015 - Reprezentacja Polski w siatkówce
0:00 Sport Flash - program informacyjny
0:07 Sportowe podsumowanie roku 2015 - Koszykówka
1:00 Sport Flash - program informacyjny
1:07 Sportowe podsumowanie roku 2015 - 1. liga polska w piłce nożnej
1:50 Sporty walki - KSW 32: Road to Wembley - sport
5:00 Zakończenie programu

Eska TV.jpeg


8:00 3...2...1... Start
9:00 Miejska lista
10:00 Weekend specjalny - najlepsze na karnawał
12:00 Stylowe pogotowie ratunkowe
13:00 Najlepszy program
16:00 Gorąca 20.
18:00 Jazda po gwiazdach
18:30 Przeglądarka - Best of
19:00 Top Topów
20:00 EMA - tak było
21:00 Koncert Cleo #wszkolegramy
22:00 Teenage lista
23:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 9
23:30 Klipy "bez majtek"
0:00 Polska noc

Ttv.png


5:35 DeFacto (1)
6:05 Express
6:20 Handlarze (1/12)
7:05 Remont w stylu Vegas 3 (3/23)
8:00 Bogacze kontra reszta świata (2-ost.)
9:00 Gogglebox. Przed telewizorem 3 (4)
9:45 Express
10:00 Pogoda
10:05 DeFacto 3 (26-ost.)
10:35 Usterka 4: Fototapeta (2)
11:05 Kossakowski. Nieoczywiste (2/12)
11:35 Wojny przewoźników 2 (2)
12:05 Dziki transport (5/8)
12:30 Wojny magazynowe 7 (1)
13:00 Wojny magazynowe 7 (2)
13:30 Oszukać system (9/12)
14:00 Ostre cięcie 4 (1/12)
14:45 Najlepszy w mieście (5)
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Usterka 4: Wykładzina (7)
16:35 Damy i wieśniaczki 3 (17)
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Wytapiacze fortuny: Metal ze starych rakiet (6/12)
18:35 Wojny magazynowe - Teksas 4 (3)
19:10 Wojny magazynowe - Teksas 4 (4)
19:45 Express
19:57 Pogoda
20:00 DeFacto 3 (6)
20:30 DeFacto 2 (2)
21:00 DeFacto 2 (5)
21:30 Kossakowski. Inicjacja 2 (5)
22:00 Betlejewski. Prowokacje 2 (6)
22:30 Komornicy (6)
23:00 Ross Kemp: Extreme World 4 (5)
0:00 Taboo USA (9/10)
1:00 Nie do wiary: Strefa 11 (1/16)
1:30 Nie do wiary: Teorie o końcu świata (2/16)
2:00 7 grzechów (1/8)
2:30 Rozbitkowie
3:25 Nastoletnie matki. Teen Mom Poland (1)
3:55 Rozmowy osobiste (1/6)
4:25 Studio TTV 2 (5/15)

Polo TV.jpeg


6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Hit dnia
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Hit dnia
9:10 Najlepsze z najlepszych
10:20 Disco Relax
11:20 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:05 Przebojowe historie
12:23 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90.
14:00 Weekend z...
14:15 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:35 Dance w Polo tv
16:05 Weekend z...
16:21 Dance w Polo tv
16:47 Disco Star
18:00 Top 20
19:05 Vipo Disco Polo Hity
20:05 Koncert w Polo TV
21:46 Video Mix Sierockiego
22:26 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka.jpeg


6:00 Disco gramy
7:00 Mamuśki Odcinek: 16
7:30 Graczykowie Odcinek: 26
8:00 Daleko od noszy Odcinek: 112
8:30 Daleko od noszy Odcinek: 113
9:00 Pierwsza miłość Odcinek: 2198
9:35 Pierwsza miłość Odcinek: 2199
10:15 Pierwsza miłość Odcinek: 2200
11:00 Pierwsza miłość Odcinek: 2201
11:45 Pierwsza miłość Odcinek: 2202
12:30 Na rybę Odcinek: 1
13:00 Ewa gotuje Odcinek: 160
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 161
14:00 Gang Olsena na torach
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 472
16:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 474
17:10 Świat według Kiepskich Odcinek: 476
17:45 Świat według Kiepskich Odcinek: 164
18:20 Dziki Odcinek: 3
19:10 Dziki Odcinek: 4
20:00 Na krawędzi Odcinek: 1
21:00 Na krawędzi Odcinek: 2
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 464
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 465
23:00 Tchórzliwe serce
1:00 Mamuśki Odcinek: 25
1:30 Na rybę Odcinek: 2
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 166
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 22
4:00 Dobranoc ATM Odcinek: 1
4:30 Czas na kulturę Odcinek: 2
5:00 Wstawaj! Gramy!

Telewizja Trwam.png


8:00 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Genowefy, dziewicy
8:05 Polski punkt widzenia
8:30 Z Parlamentu Europejskiego
9:00 Spotkanie z Magdą Buczek
9:15 Ocalić od zapomnienia: Ks. prof. Paweł Rytel-Andrianik
9:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Genowefy, dziewicy
9:30 Msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
10:30 Przegląd Katolickiego Tygodnika 'Niedziela'
10:35 Głos serca: Wymowna cisza
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
12:20 Wieś - to też Polska
13:30 Sól ziemi: Zespół folklorystyczny 'Liskowianie
14:25 Charlie - historia zabawki
16:00 Informacje dnia
16:10 Koncert życzeń
17:00 Tam, gdzie Bóg płacze: Indonezja cz. 1
17:30 Reportaż dnia: Mędrcy świata...
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Retrospekcja
19:30 Latający dom: Kwitnące winnice
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mirosław Piotrowski
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Józef z Egiptu (15)
22:30 Vatican Magazine
23:00 Jak My to widzimy
23:30 Krok serca
0:00 Świat w obrazach
0:05 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Genowefy, dziewicy
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia: Mędrcy świata...
1:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Retrospekcja
2:30 Latający dom: Kwitnące winnice
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mirosław Piotrowski
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Vatican Magazine
5:10 Józef z Egiptu (15)
6:00 Msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
7:00 Krok serca
7:30 Tam, gdzie Bóg płacze: Indonezja cz. 1

Stopklatkatv.jpg


6:00 Samochodzik i templariusze Odcinek: 1
6:50 Samochodzik i templariusze Odcinek: 2
7:35 Zwariowany pociąg
9:45 Zaginiony świat Odcinek: 15 Sezon: 2
10:40 Zaginiony świat Odcinek: 16 Sezon: 2
11:45 Katastrofy w przestworzach Odcinek: 39 Sezon: 5
12:55 Wiedźmin Odcinek: 1
14:00 Wiedźmin Odcinek: 2
15:10 Stawka większa niż życie Odcinek: 1
16:25 Stawka większa niż życie Odcinek: 2
17:45 Szansa na sukces
19:50 Sto kultowych filmów
20:00 Podryw
21:45 Znaki
23:55 Wiosna, panie sierżancie!
2:00 Nowokaina
3:55 Kingston Avenue
4:50 216 mięsięcy
5:30 Mały Cyrano

Fokus TV logo 2015.jpg


6:00 Wehikuł czasu
6:10 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na wędkarskim poligonie (2)
6:40 Kołowrotek: Węgorz (4)
7:10 Misja natura: Zatoka Pucka i Półwysep Helski (2)
7:40 Maszyny - Jak to działa? (10)
8:15 Sąsiedzi: Kabriolet (70)
8:25 Sąsiedzi: Awaria (71)
8:35 Sąsiedzi: Stół bilardowy (72)
8:50 Sąsiedzi: Żywopłot (73)
9:00 Wielkie konstrukcje: Zielony Pekin (2)
9:30 Wajrak na tropie: Miejskie gangi (5)
10:00 Saga prastarej puszczy: Opowieść o rysiu. Wbrew naturze (10)
11:00 Tajemnice powiązań inżynieryjnych: Airbus A380 (1)
12:00 Wierzyć czy nie wierzyć?: Wampiry (1)
13:00 Historia świata: Epoka grabieży (5)
14:00 Pod lupą (5)
14:30 Wielkie konstrukcje (8)
15:00 50 sposobów na zabicie mamusi (4)
16:00 Sekrety luksusowych hoteli (1)
17:00 Broń, która zmieniła świat: Karabin maszynowy M-249 (6)
18:00 Churchill - jego tajna broń
19:00 Najniebezpieczniejsze miejsca świata: Linie kolejowe (4)
20:00 Karny batalion (9)
21:00 Kurczaki w fast foodach
22:00 Niezwykłe wypadki - na ratunek (2)
23:00 Sala operacyjna: Moja walka z otyłością (2)
23:30 Dynastia Tudorów 2: Dama dworu (8)
0:30 Wielkie zbrodnie i procesy: Mama, która zamordowała własne dzieci (1)
1:00 S jak szpieg: Jerzy Pawłowski (2)
2:00 Tajemnice historii: Kim jesteśmy? O Słowianach (10)
2:30 Tajemnice historii: Żołnierze wyklęci (12)
3:00 Copernicus (13)
3:30 Lista Fokusa: Najlepsze pomysły na prezent dla kobiety (1)
4:00 Lista Fokusa: Największe kłamstwa w historii (1)
4:30 Życie Bałtyku: Introdukcje gatunków (8)
5:00 S jak szpieg: Trzy etaty dyplomaty (3)
5:30 Misja natura: Dolina Baryczy (3/12)

TVP ABC.jpeg


05:30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Zasiedliny; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Budzik - Chomik; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Noksu - Przyjaciel w potrzebie, odc. 24 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych06:30 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Przygody kota detektywa; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Janosik - Janosik i magiczny napój, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Podróże do bajek - odc. 4 - Królewna w złym humorze; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Nela Mała Reporterka - odc. 23 Spacer po dnie morza -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Przyjaciele lasu - odc. 45 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Kłopoty Pogodziaków - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 ABC wszystko wie - odc. 46; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Misiowanki - Konkurs talentów, odc. 9 (The talent show); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Domisie - Co się stało z Czajnikiem?; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Stacyjkowo - Uczynny Hugo, odc. 39 (Helpful Hodge); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Littlest Pet Shop - Na czele z Buttercream, odc. 14 (Topped with Buttercream); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Kangurek Hip-Hop - odc. 4 Borsuk; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Noksu - Przyjaciel w potrzebie, odc. 24 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Noksu - Łowienie ryb, odc. 40 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Masz wiadomość! - odc. 45 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Przypadki zwierzojeża - Po nitce do kłębka, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Ziarno - Kacper, Melchior i Baltazar; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Nela Mała Reporterka - odc. 23 Spacer po dnie morza -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przyjaciele lasu - odc. 45 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Listonosz Pat i żołnierzyki (Postman Pat and the Toy Soliders); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - Domisiowe grosiki; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Śpiewaj z nami - Tabaluga, odc. 5 (Tabaluga); teledysk kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Ferie zimowe Kacpra i Emmy (Karsten og Petra pa vinterferie); Film familijny kraj prod.Norwegia (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Stacyjkowo - Uczynny Hugo, odc. 39 (Helpful Hodge); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Baśnie i bajki polskie - odc. 16 - Zimowe wróżki; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Noksu - Łowienie ryb, odc. 40 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Noksu - Noksu złota rączka, odc. 26 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 15 Nowy Rok; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 46; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Mali światowcy - odc. 5; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Petersburski Music Show - odc. 12; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tu mówią zwierzęta odc. 3 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Noksu - Ponowne użycie, odc. 42 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Noksu - Senna przejażdżka, odc. 41 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Domisie - odc. 311 Wielka kłótnia; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Nie ma jak Rosie - Ostatnia Śnieżka, odc. 23 (The Last Snowball); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Janosik - Janosik i duch, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Kangurek Hip-Hop - odc. 9 Niedźwiedź; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Listonosz Pat i tuba (Postman Pat and the tuba); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - Jubilat, odc. 10 (The birthday boy); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Słoń Beniamin - Beniamin kowbojem, odc. 26 (Benjamin Blümchen als Cowboy); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Bruno rusza na ratunek, odc. 40 (Brewster to the Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Littlest Pet Shop - Zamiana miejsc, odc. 15 (Trading Places); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli Cała Polska Czyta dzieciom - Tajemnica; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Sam w domu, odc. 21 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 2/7 - Intruz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Bajeczki Maszy - Świniopas, odc. 19 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Bajeczki Maszy - Kalif, odc. 17 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Na kłopoty... ABC - odc. 36; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Ale mądrale! - /1/; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 SOS dla czterech łap - odc. 5; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 8 Cynk; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Magiczne drzewo - odc. 4 - Berło -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:35 Zakończenie dnia

TVP Kultura 2015 logo.png


07:40 Afisz kulturalny
08:15 Drzazgi -  txt. str. 777 AD  105'; film obyczajowy; reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Karolina Piechota, Antoni Pawlicki, Marcin Hycnar, Krzysztof Ogłoza, Michał Pieczatowski, Marcin Łuczak, Agnieszka Judycka, Jacek Braciak, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Historia muzyki - Barok cz. 1 (1); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); reż.:Jean-Alexander x Ntivyihabwa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Ptaki (Birds, The)  114'; thriller kraj prod.USA (1963); reż.:Alfred Hitchcock; wyk.:Rod Taylor, Tippi Hedren, Jessica Tandy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Przystań -  txt. str. 777  77'; film TVP; reż.:Jan Hryniak; wyk.:Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski, Jan Machulski, Edyta Olszówka, Artur Żmijewski, Tomasz Popławski, Marek Perepeczko, Karol Strasburger, Teresa Lipowska; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Style życia - Design - Odkurzacz Hoover 150 (L 'Aspirateur Hoover 150); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Przekładaniec -  txt. str. 777  35'; komedia; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Bogumił Kobiela, Ryszard Filipski, Tadeusz Pluciński, Anna Prucnal, Jerzy Zelnik, Piotr Wysocki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Koncert w Paryżu cz. 1 (CONCERT OF PARIS); koncert kraj prod.Francja (2014); reż.:Francois Goethebeur; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela z... Agnieszką Holland; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Niedziela z... Agnieszką Holland - Wieczór u Abdona  38'; film obyczajowy; reż.:Agnieszka Holland; wyk.:Marek Bargiełowski, Beata Tyszkiewicz, Michał Szwejlich, Michał Bajor, Krystyna Wachelko-Zaleska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Niedziela z... Agnieszką Holland - Coś za coś -  txt. str. 777; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Niedziela z... Agnieszką Holland - W ciemności (.) -  txt. str. 777 AD  137'; dramat kraj prod.Polska, Kanada, Niemcy (2011); reż.:Agnieszka Holland; wyk.:Robert Więckiewicz, Kinga Preis, Agnieszka Grochowska, Julia Kijowska, Marcin Bosak, Benno Fuermann, Piotr Głowacki, Andrzej Masztalerz, Krzysztof Skonieczny, Weronika Rosati; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Powrót Agnieszki H.; film dokumentalny; reż.:Krystyna Krauze, Jacek Petrycki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kino nocne - Foxy Brown (Foxy Brown)  87'; film sensacyjny kraj prod.USA (1974); reż.:Jack Hill; wyk.:Pam Grier, Antonio Fargas, Peter Brown, Terry Carter; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Jazz noc - Zaz - Baloise Session (Zaz plays Baloise Session); koncert kraj prod.Szwajcaria (2013); reż.:Roli Barlocher; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Młoda Polska - Inka  13'; film krótkometrażowy; reż.:Monika Majorek; wyk.:Kamila Kobic, Julia Gawrysiak, Tadeusz Falana, Ireneusz Kozioł; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Teraz animacje! - Cios w kark (Rabbit Punch); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Kristian Andrews; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Historia muzyki - Barok cz. 1 (1); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); reż.:Jean-Alexander x Ntivyihabwa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie dnia

TVPH on screen 2014-present.gif


06:45 Wiadomości - 3.01.1990; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Jak to działa - odc. 36 Sztuczna inteligencja -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Popiełuszko. Wolność jest w nas. - odc. 4/4 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Imperium miłości - odc 9 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Okrasa łamie przepisy - Rybne kanapki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Polska i świat z historią w tle - Tadeusz Reytan; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Dojechać do końca; film dokumentalny; reż.:Beata Hyży-Czołpińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Mocarz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Ludzie rzeki - Le Colorado 2/2 (Le gens du Fleuve /The People of the River); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Morat Ait Habbouche; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Szerokie tory - Jeden dzień z życia popa prawosławnego na Ukrainie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Ja, Klaudiusz - Złudne szczęście 11/13 (I CLAUDIUS); serial kraj prod.Wielka Brytania (1976); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Ja, Klaudiusz - Bóg Colchesteru 12/13 (I CLAUDIUS); serial kraj prod.Wielka Brytania (1976); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Muzeum Polskiej Piosenki - /14/ - "Dziwny jest ten świat" - Czesław Niemen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Historia żywa - Ludzie Średniowiecza; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 Ex Libris - odc. 241; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Encyklopedia II wojny światowej - Ostatni cios odc. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:05 Imperium miłości - odc 10 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Były sobie odkrycia - Einstein (Etait Une Fois... Les Dcouvreurs); serial animowany kraj prod.Francja (1992); reż.:Albert Barille; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Tagebuch. Dziennik dr. Hansa Franka; film dokumentalny; reż.:Danuta Kępczyńska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Bezpieka - pretorianie komunizmu cz. 1; film dokumentalny; reż.:Bogdan Łoszewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:25 Encyklopedia II wojny światowej - Ostatni cios odc. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
22:55 Polska i świat z historią w tle - Za wiarę i niepodległość; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 1/13 -  txt. str. 777 AD  45'; serial sensacyjny TVP; reż.:Adek Drabński; wyk.:Paweł Małaszyński, Jan Frycz, Borys Szyc, Paweł Deląg, Piotr Grabowski, Karolina Gruszka, Anna Dereszowska, Cezary Żak, Jan Wieczorkowski, Marcin Dorociński; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Milady (Milady)  124'; film kostiumowy kraj prod.Francja (2004); reż.:Josee  Dayan; wyk.:Guillaume Depardieu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Blisko, coraz bliżej - odc. 3 Trwanie i przemoc. Rok 1884; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Tajemnice, zamki i podziemia - Anthon Dalmus; Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Zakończenie dnia

TVP Polonia.png


06:25 Tadeusz Różewicz - Twarze; film dokumentalny; reż.:Piotr Lachmann; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Golec uOrkiestra w Bukowinie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Koncert Zespołu Golec uOrkiestra zarejestrowany w zabytkowym kościele w Bukowinie Tatrzańskiej. W porgramie najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowych góralskich aranżacjach.
08:20 Polska z Miodkiem - (40) Murzasichle; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Z naturą na co dzień - odc. 4/6 woj. kujawsko - pomorskie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Załoga Eko - Na tropie tajemnic przyrody - odc. 18 - Tajemnice nietoperzy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Przygody Smoka Pola - (1) Jestem Pol; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Ziarno - Kacper, Melchior i Baltazar; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Droga - odc. 4/6 - Pasażer z nożem w kieszeni -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko; STEREO, 16:9
11:50 Polonia w Komie - (897) Tomek - Hollywood; STEREO, 16:9
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2016); Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami - "Przegląd wydarzeń"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 23; STEREO, 16:9
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko; STEREO, 16:9
15:30 Okrasa łamie przepisy - Świeże mazurskie ryby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko; STEREO, 16:9
16:30 A la show - (25) - Robert Górski; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - reportaż 5; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Polska z Miodkiem - (40) Murzasichle; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1177 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rozrywka Retro - S jak Smoleń; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Przygody Smoka Pola - (1) Jestem Pol; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 23 - Dziecięcy parlament (ep. 23 - Le Parlament); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Teatr Telewizji - Ich czworo -  txt. str. 777  91'; spektakl teatralny; reż.:Marcin Wrona; wyk.:Małgorzata Kożuchowska, Artur  Żmijewski, Agata Buzek, Mariusz  Ostrowski, Maja Ostaszewska, Aniela Łoniewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko; STEREO, 16:9
00:25 Polska z Miodkiem - (40) Murzasichle; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 M jak miłość - odc. 1177 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Przygody Smoka Pola - (1) Jestem Pol; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 23 - Dziecięcy parlament (ep. 23 - Le Parlament); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Siła wyższa - odc. 4/13* - Bunt w klasztorze; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Teatr Telewizji - Ich czworo  91'; spektakl teatralny; reż.:Marcin Wrona; wyk.:Małgorzata Kożuchowska, Artur  Żmijewski, Agata Buzek, Mariusz  Ostrowski, Maja Ostaszewska, Aniela Łoniewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Niezapomniane koncerty - "To co dał mi los" - koncert Krzysztofa Krawczyka; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka.png


06:05 Humor w odcinkach - Święta wojna - Wioska Katowice (312); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Rozrywka Retro - ŚPIEW BALET PIOSENKA czyli główne zasady dobrego programu artystycznego; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Śpiewające fortepiany - (78); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Pianobus Tomka Stroynowskiego odc.1 Pomorze Gdańskie; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Don Vasyl /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Sztuka życia - odc. 93 Otylia Jędrzejczak; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /18/ - "Kochać" - Piotr Szczepanik; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Życie to Kabaret - Bajki według Kabaretu Moralnego Niepokoju - (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Hity kabaretu - (19) - Portfel i inne hity Kabaretu Łowcy. B; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Don Vasyl /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Końska dieta czyli owies i siano w kuchni -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 A la show - (5) - Wojciech Mann; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Muzeum Polskiej Piosenki - /10/ - "Korowód" - Marek Grechuta; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (94) - Polowanie na słonie -  txt. str. 777; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Paranienormalni Tonight - (8) Patrycja Markowska; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /49/ - "O mnie się nie martw" - Kasia Sobczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /57/ - "Człowieczy los" - Anna German; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 I kto to mówi? - (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Don Vasyl /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Olga Lipińska zaprasza - (1); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Don Vasyl /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Hity kabaretu - (18) - Mowa nienawiści i inne hity Kabaretu Czesuaf; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Pajęczarki -  txt. str. 777  104'; komedia; reż.:Barbara Sass; wyk.:Maria Pakulnis, Adrianna Biedrzyńska, Jan Nowicki, Marian Opania, Wojciech Malajkat, Danuta Szaflarska, Maciej Robakiewicz, Marek Walczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - (6); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Śpiewające fortepiany - (77); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Tylko dla dorosłych - (odc. 11); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:10 Oczywiście - odc. 10; program satyryczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Kabaretowa Mapa Polski - Wczasy z Kabaretem - Szczecin 2013 (1). All Inclusive; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kabaretowa Mapa Polski - Wczasy z Kabaretem - Szczecin 2013 (2). Miss turnusu; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kabaretowa Mapa Polski - Wczasy z Kabaretem - Szczecin 2013 (3). Na letnisko czy do wód; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Tylko jeden skecz - Kabaret TEY (4); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Rozrywka Retro - ŚPIEW BALET PIOSENKA czyli główne zasady dobrego programu artystycznego; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zakończenie dnia

TVP Info.png


05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:50 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Sąsiedzi; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:06 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:01 Prawdę mówiąc - Marek Kawecki - odc. 137; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:31 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:52 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
18:59 Nie wierzę politykom; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Konfrontacje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:10 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:30 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:34 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:38 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:46 Prawdę mówiąc - Marek Kawecki - odc. 137; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
04:12 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP HD - Logo.jpeg


07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (90) Statek -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Polska Molskiej - odc. 6 Mazury; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 51 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 52 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rodzinka.pl - odc. 16 "O miłości.." -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 17 "Człowiek uczy się całe życie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 18 "Zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Przygarnij mnie - odc. 4; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Ranczo - odc. 108 (seria IX, odc. 4) - Gambit geniusza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Okrasa łamie przepisy - Konkurs na najlepsze piersi -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Makłowicz w podróży - Podróż 9 Islandia "Wyspa gejzerów" (39); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (52) - Wyspy szczęśliwe -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Złoto dezerterów -  txt. str. 777; komedia; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Złoto dezerterów -  txt. str. 777; komedia; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 50. KFPP Opole 2013 Kabareton - ulubione skecze (3); STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Rolnik szuka żony seria II - /3/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 176 - Świadek oskarżenia (Ojciec Mateusz XIV odc. 3) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 5 "Cuda się zdarzają" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Poradnik pozytywnego myślenia (Silver Linings Playbook); komedia romantyczna kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Plac Zbawiciela -  txt. str. 777  105'; dramat; reż.:Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze; wyk.:Jowita Budnik, Arkadiusz Janiczek, Ewa Wencel, Jerzy Gudejko, Beata Tyszkiewicz, Beata Fudalej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Pitbull - odc. 16; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Strefa 3D - Meksyk - Cenoty; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Zakończenie dnia

SK TVPSER.png


06:00 Na sygnale - odc. 36 "Uwięziony pod ziemią"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 6/15 - Za kulisami, czyli bisnesswoman; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:35 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 7/15 - Kuzynka, czyli powrót do źródeł -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:45 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Ranczo - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Ranczo - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Rodzinka.pl - odc. 48 "Brutus" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Rodzinka.pl - odc. 49 "Jesienny blues" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Ojciec Mateusz - odc. 183 - Siłownia (Ojciec Mateusz XIV odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Ojciec Mateusz - odc. 184 - Sekretny układ (Ojciec Mateusz XIV odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Ranczo - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ranczo - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Wybacz mnie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Rodzinka.pl - odc. 161 "Zależności" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Na sygnale - odc. 72 "Roszada"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Blondynka - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Każdemu kiedyś zagra orkiestra -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Ojciec Mateusz - odc. 185 - Rave Party (Ojciec Mateusz XIV odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ojciec Mateusz - odc. 186 - Złomiarze (Ojciec Mateusz XIV odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo - odc. 95 (seria VIII, odc. 4) - Czysta karta -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ranczo - odc. 96 (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Prokurator - odc. 3/10 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Czas honoru - odc. 15 "Na Serbii" s. II -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Londyńczycy - odc. 3/13 -  AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Na sygnale - odc. 35 "Halloween"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Na sygnale - odc. 36 "Uwięziony pod ziemią"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Rodzinka.pl - odc. 52 "Kociaki domowe" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Rodzinka.pl - odc. 53 "Praca, dom, kanapki"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Rodzinka.pl - odc. 54 "Prawko"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Sport HD.jpeg


08:00 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ (Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
09:40 Łyżwiarstwo figurowe - Finał Grand Prix - Barcelona, program dowolny kobiet (Finał Grand Prix - Barcelona, program dowolny kobiet) kraj prod.Japonia (2015); STEREO, 16:9
10:35 Łyżwiarstwo figurowe - Finał Grand Prix - Barcelona, program dowolny par tanecznych (Finał Grand Prix - Barcelona, program dowolny par tanecznych) kraj prod.Japonia (2015); STEREO, 16:9
11:30 Łyżwiarstwo figurowe - Finał Grand Prix - Barcelona, program dowolny mężczyzn (Finał Grand Prix - Barcelona, program dowolny mężczyzn) kraj prod.Japonia (2015); STEREO, 16:9
12:20 Legia Mistrzów. 20 lat minęło...; STEREO, 16:9
12:35 Robert Lewandowski - jestem innym człowiekiem; felieton; STEREO, 16:9
13:15 Piłka nożna - Barca TV TV (23/2016) - Liga Hiszpańska: FC Barcelona - Betis Sevilla; STEREO, 16:9
15:45 Piłka nożna - Barca TV (23/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
16:20 Sportowe wydarzenia 2015; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Hokej na lodzie - PHL: TatrySki Podhale Nowy Targ - Unia Oświęcim; STEREO, 16:9, Na żywo
19:55 Kierunek Rio - odc. 18 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2015); STEREO, 16:9
20:25 Anita; felieton; STEREO, 16:9
21:05 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ (Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
22:45 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Hokej na lodzie - PHL: TatrySki Podhale Nowy Targ - Unia Oświęcim; STEREO, 16:9
01:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.