FANDOM


TVP 1
05:40 Jaka to melodia? - odc. 4230; teleturniej muzyczny
06:15 Przysięga - odc. 80 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019)
07:05 Elif s.III - odc. 637 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2014)
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda poranna
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Korona królów - odc 310 -  (N); telenowela historyczna TVP
09:15 Magazyn śledczy Anity Gargas - /138/; magazyn
09:45 Okrasa łamie przepisy - Mniej cukru więcej zdrowia -  (N); magazyn kulinarny
10:15 Komisarz Alex s.VII - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Śmierć przyszła dwa razy -  (N); serial kryminalny TVP
11:05 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 247 (Ojciec Mateusz XIX odc. 9) - Wyzwolenie Łazarza -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
12:00 Wiadomości
12:15 Agrobiznes
12:35 Agropogoda; magazyn
12:39 Rok w ogrodzie Extra; magazyn
12:50 Natura w Jedynce - Arktyka. Niezidentyfikowany podwodny świat (Arctic: Underwater Aliens); film dokumentalny kraj prod.Rosja (2017)
14:00 Elif s.III - odc. 638 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2014)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 ALARM!; magazyn
15:35 Gra słów. Krzyżówka - /77/ -  (N); teleturniej
16:05 Przysięga - odc. 81 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019)
17:00 Teleexpress -  (N)
17:20 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4231; teleturniej muzyczny
18:00 Klan - odc. 3583 -  (N); telenowela TVP
18:30 Korona królów - taka historia... - odc. 53 - Zapachy i Smrody Średniowiecza; telenowela historyczna TVP
18:55 Jeden z dziesięciu - 17/112; teleturniej
19:25 Sport -  (N)
19:30 Wiadomości -  (N)
20:05 Pogoda -  (N)
20:10 ALARM!; magazyn
20:35 Blondynka s.VIII - Odc. 93 (Blondynka, seria 8, odc. 2) - Zdrada -  (N); serial TVP
21:30 Giganci ze stali (Real Steel) -  (N) kraj prod.USA (2011)
23:45 Mróz (Cold)  92'; film fabularny kraj prod.USA (2016)
01:30 Koszmar w raju (Touristen in Gefahr (Danger in Paradise))  87'; film przygodowy kraj prod.Niemcy (2012)
03:05 Magazyn kryminalny 997; magazyn
03:50 Ocaleni; reality show
04:50 Notacje - Iga Cembrzyńska. Każdy ma swój świat; cykl dokumentalny
05:00 Zakończenie dnia
TVP 2
04:35 Koło fortuny - odc. 283 ed. 5; teleturniej
05:15 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 11 Zmartwienia (Familie Dr Kleist ep. Tage voller Sorgen); serial kraj prod.Niemcy (2004)
06:05 Planeta lasów. Ogród bogów (Jungle Planet. Garden of The Gods. Mediterranean Pine Forest); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2017)
06:40 Familiada - odc. 2379; teleturniej
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Panorama
11:05 Pogoda
11:10 Pytanie na śniadanie Extra
11:25 Rodzinka.pl s.III - odc. 64 "Wakacje w lubuskiem" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
11:55 Barwy szczęścia - odc. 2164 -  (N); serial obyczajowy TVP
12:30 Koło fortuny - odc 616 ed. 7; teleturniej
13:05 Na sygnale - odc. 224 "Dużo miłości" -  (N); serial fabularyzowany TVP
13:35 Na sygnale - odc. 225 "Wszyscy kłamią" -  (N); serial fabularyzowany TVP
14:10 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019; koncert
15:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 38 Zaburzenia widzenia (Familie Dr Kleist ep. Sehstörungen); serial kraj prod.Niemcy (2009)
16:00 Koło fortuny - odc. 657 ed. 7; teleturniej
16:35 Familiada - odc. 2384; teleturniej
17:10 Więzień miłości - odc 212 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2016)
18:00 Panorama -  (N)
18:25 Pogoda
18:35 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019; koncert
19:30 Barwy szczęścia - odc. 2164 -  (N); serial obyczajowy TVP
20:00 Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 144; felieton
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2165 -  (N); serial obyczajowy TVP
20:45 Echo serca. Noc sylwestrowa -  (N)  74'; film TVP kraj prod.Polska (2019)
22:15 Incydent (Breakdown)  89'; film fabularny kraj prod.USA (1997)
23:55 Wielkie oczy (Big Eyes) -  (N)  101'; film obyczajowy kraj prod.USA, Kanada (2014)
01:50 Uziemieni (Eyjafjallojökull)  87'; komedia kraj prod.Belgia, Francja (2013)
03:20 Zakończenie dnia
TVP 3 logo od 2016
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM)
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM)
09:10 Pogoda - 03.01 - 1
09:15 Pogoda na narty 2019/2020 - odc. 4; magazyn
09:30 Okrasa łamie przepisy - Świeże mazurskie ryby -  (N); magazyn kulinarny
10:00 Wymarzona miłość - odc. 97 (Erkenci Kus); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018)
10:45 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Płock; reportaż
11:00 Astronarium - 90 - Pochodzenie pierwiastków; magazyn
11:35 W tyle wizji; program publicystyczny
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM)
12:30 Gra słów. Krzyżówka - /76/ -  (N); teleturniej
13:00 Rok w ogrodzie
13:35 Agrobiznes
13:50 Agropogoda; magazyn
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:05 Meandry uczuć - odc 12 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016)
15:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - Twierdza Srebrna Góra; reportaż
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM)
16:25 Pogoda - 03.01 - 2
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia
17:00 Ślizg 2019/2020 - odc. 3; magazyn
17:15 Jest koniem w stadzie; reportaż
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Ocaleni; reality show
21:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM)
22:20 Echa dnia
22:40 Pogoda - 03.01 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn
23:00 ALARM!; magazyn
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny
24:00 W tyle wizji
00:45 Cuda z odzysku - urządź mieszkanie za darmo - odc. 6 (Kirstie's Fill Your House For Free, s02, ep. 2); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014)
01:50 Meandry uczuć - odc 13 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016)
02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Płock; reportaż
02:55 Kryminalna Siódemka; magazyn
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy
03:45 Echa dnia
04:05 Agrobiznes
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM)
05:00 Okrasa łamie przepisy - Świeże mazurskie ryby -  (N); magazyn kulinarny
05:30 Gra słów. Krzyżówka - /77/ -  (N); teleturniej
05:55 Zakończenie dnia
120px-Logo Polsat.svg
04:55 Disco gramy! - program muzyczny
05:40 Telezakupy - TV Okazje
06:00 Nowy dzień z Polsat News
09:00 Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny
09:30 Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
12:00 Gliniarze - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza Miłość - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - program informacyjny
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja - program interwencyjny
16:30 Na ratunek 112 - serial paradokumentalny
17:00 Gliniarze - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza Miłość - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - program informacyjny
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:40 "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" - kulisy powstawania filmu
20:00 Iron Man II - film przygodowy
22:50 Resident Evil: Zagłada - film horror
00:55 Paranormal Activity: Inny wymiar - film horror
02:55 Tajemnice Losu - program interaktywny
Logo-19
04:50 Uwaga! - program interwencyjny
05:15 Mango - Telezakupy
06:20 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
07:20 Doradca smaku - program kulinarny
07:30 Dzień Dobry TVN - pogram poranny
11:00 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny
12:00 Szkoła - serial paradokumentalny
13:00 19+ - serial paradokumentalny
13:30 19+ - serial paradokumentalny
14:00 Ugotowani - program kulinarny
15:00 Szpital - serial paradokumentalny
16:00 Szkoła - serial paradokumentalny
17:00 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
18:00 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - program informacyjny
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:49 Raport smogowy
19:50 Uwaga! - program interwencyjny
20:00 Superman: powrót - film sensacyjny
23:10 Matrix Rewolucje - film fantastyczny
01:50 Kuba Wojewódzki - talk show
02:50 Uwaga! - program interwencyjny
03:10 NOC Magii - program interaktywny
TVP POLONIA
06:10 Leśniczówka - odc. 79 -  (N)
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas - /138/; magazyn
07:05 Czy wiesz, że... - /17/; program edukacyjny
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
11:35 Halo Polonia; magazyn
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /134/ "Portret księcia Piotra Birona w całej postaci" - Friedrich Hartmann Barisien; felieton
12:50 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020)
13:10 Na sygnale - odc. 241 "Skoro się kochacie..." -  (N); serial fabularyzowany TVP
13:45 U Pana Boga za piecem -  (N)  95'; komedia kraj prod.Polska (1998)
15:30 Pod Tatrami - Serdaki, kożuchy; magazyn
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - taka historia... - odc. 50 - Przepisy z Wawelu -  (N); telenowela historyczna TVP
16:30 Baw się słowami - Święto Trzech Króli s. IV; magazyn
16:40 Baw się słowami - Orszak Trzech Króli s. IV; magazyn
16:55 Domisie - Niezwykłe zabawki; program dla dzieci
17:20 Historia jednego obrazu - /135/ "Uzdrowienie paralityka" - Eduard von Gebhardt; felieton
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /71/ -  (N); teleturniej
18:25 Okrasa łamie przepisy - Pieczarki na trzy sposoby -  (N); magazyn kulinarny
18:55 Wszystko przed nami - odc. 52 -  (N); telenowela TVP
19:25 Magazyn z Ameryki - /71/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2019)
19:45 Dobranocka - Rodzina Treflików - Morele, odc. 44 -  (JM); serial animowany
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Na dobre i na złe - odc. 758 Czas decyzji -  (N); serial TVP
21:45 Polonia 24
22:05 Halo Polonia; magazyn
22:45 Wolny Ekran - (178); magazyn
23:00 Z pamięci - Melchior Wańkowicz; felieton
23:10 Focus on Poland - (253)
23:30 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019 (2.01); koncert
00:20 Pod Tatrami; magazyn
00:35 Korona królów - taka historia... - odc. 50 - Przepisy z Wawelu -  (N); telenowela historyczna TVP
01:00 Magazyn z Ameryki - /71/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2019)
01:20 Domisie - Niezwykłe zabawki; program dla dzieci
01:45 Dobranocka za oceanem - Rodzina Treflików - Morele, odc. 44 -  (JM); serial animowany
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport
02:35 Na dobre i na złe - odc. 758 Czas decyzji -  (N); serial TVP
03:30 Na sygnale - odc. 241 "Skoro się kochacie..." -  (N); serial fabularyzowany TVP
03:55 Historia jednego obrazu - /135/ "Uzdrowienie paralityka" - Eduard von Gebhardt; felieton
04:05 Polonia 24
04:20 Halo Polonia; magazyn
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2103 -  (N); serial obyczajowy TVP
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2104 -  (N); serial obyczajowy TVP
05:55 Focus on Poland - (253)
06:10 Zakończenie programu
TVP ABC-0
04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 22 Złoty Bangkok -  (N) (AD); magazyn
04:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 135 Kim będę?
05:05 Domisie - Bądź odkrywcą przyrody -  (JM); program dla dzieci
05:35 Rodzina Treflików - Pułapka, odc. 42; serial animowany
05:50 Baśnie i bajki polskie - odc. 19 - Pasterz tysiąca zajęcy -  (N); film animowany
06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 14 - Zatopiona fregata; serial animowany
06:15 Reksio - Reksio nauczyciel, odc. 34; serial animowany
06:30 Misiowanki - odc. 22 Wspaniałe wakacje (Too much vacation); serial animowany kraj prod.Kanada (2002)
07:00 Smerfy - Złoty nosorożec, odc. 253 (The Golden Rhino); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
07:30 Heidi - Swatki, odc. 52 (The Matchmakers); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)
07:55 Stacyjkowo - Burza lodowa, odc. 68 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010)
08:10 Rodzina Treflików - Pułapka, odc. 42; serial animowany
08:25 Super Wings - Test zapachu, odc. 83 (Sniff Test) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)
08:35 Masza i niedźwiedź - Świat jest sceną, odc. 76 (.); serial animowany kraj prod.Rosja (2016)
08:50 Bella i Sebastian - Gdzie mama?, odc. 47 (Oh My Mom); serial animowany kraj prod.Francja (2017)
09:05 Robot Trains - Genie! Potrzebujemy cię!, odc. 72 (Genie! Genie we need you!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017)
09:20 Buli - Potwór morski, odc. 69 (Le Monstre des Mers); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
09:25 Domisie - Bo o rzeczy warto dbać -  (JM); program dla dzieci
10:00 Przygody Bolka i Lolka - Zawody latawców, odc. 34; serial animowany
10:15 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 93 Zimowanki
10:30 Nasze zwierzaki - Żółw, odc. 15 (TORTOISE); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016)
10:50 YooHoo na ratunek - Odważna agama, odc. 34 (The Brave Frill - necked Lizard); serial animowany kraj prod.Włochy (2018)
11:05 Agatka - Agatka i Kurz, odc. 1; serial animowany
11:20 Super Wings - Mięśnie Heraklesa, odc. 56 (The Great Inflate) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)
11:35 Miś Uszatek - Chwalipięty, odc. 75; serial animowany
11:45 Masza i niedźwiedź - Idą Święta, odc. 3 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012)
11:55 Domisie - Bądź odkrywcą przyrody -  (JM); program dla dzieci
12:25 Smerfy - Zielony kciuk Smerfetki, odc. 235 (Smurfette's Green Thums); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
13:00 Nela Mała Reporterka - odc. 82 Wodospady Islandii -  (N) (AD); magazyn
13:15 Świnka Peppa, seria V - Żółw, odc. 5 (Naughty Tortoise, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
13:25 Łowcy smoków - Rodzinna fortuna, odc. 26 (Family Fortunes); serial animowany kraj prod.Francja, Niemcy, Luksemburg (2007)
13:55 Misiowanki - Kłopoty w szkole, odc. 1 (Trouble at school); serial animowany kraj prod.Kanada (2002)
14:20 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... imbryczek, odc. 50 (The Day Henry Met... a Teapot); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017)
14:30 Studio ABC - Studio ABC 17; magazyn
14:45 Masza i niedźwiedź - Święto na lodzie, odc. 10 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012)
14:55 To Timmy! - Timmy chce bęben, odc. 19 (Timmy Wants The Drum); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
15:10 Rescue Bots Academy - Ucieczka z wyspy pingwinów, odc. 40 (.); serial animowany kraj prod.USA (2019)
15:25 Dinotrux - Tor wyścigowy, odc. 17 (Racetrack); serial animowany kraj prod.USA (2015)
15:50 Inspektor Gadżet - Operacja: hokus pokus, odc. 20 (Operation Hocus Pocus); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015)
16:05 Królik Bugs - Uszy do góry, odc. 23 (Ear! We! Go!); serial animowany kraj prod.USA (2015)
16:30 Inazuma Eleven - Walka o mistrzostwo. Mały Gigant, część pierwsza, odc. 123 (THE FIGHT TO THE TOP, LITTLE GIGANTES, PART A.) kraj prod.Japonia (2008)
17:00 Nowe przygody Piotrusia Pana - Zabawa lalkami, odc. 48 (Child's Play); film animowany kraj prod.Francja (2010)
17:25 Nasze zwierzaki - Kozy, odc. 16 (GOATS); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016)
17:45 YooHoo na ratunek - Przyjęcie u altannika, odc. 35 (Bowerbird's Bower Party); serial animowany kraj prod.Włochy (2018)
18:05 My Little Pony, seria VII - Duma rodziców, odc. 7 (Parental Glideance); serial animowany kraj prod.USA (2019)
18:30 Trolle: Impreza trwa! - Trafić we właściwą nutę / Festiwal uścisków, odc. 35 (Hitting The Sky Note/Hug Fest); serial animowany kraj prod.USA (2018)
19:00 Wieczorynka - Czołówka Neutralna
19:00 Wieczorynka - Heidi - Zaręczyny ogłoszone, odc. 53 (A Mariage is announced); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Przyjęcie z fajerwerkami, odc. 12 (Going Out with a Bang); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012)
19:30 Wieczorynka - Rodzina Treflików - Pułapka, odc. 42; serial animowany
19:40 Wieczorynka - Super Wings - Kłopot z dużym z chrząszczem (część 1), odc. 116 (Big Bug Problem PART1); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019)
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Jacek i Agatka. Podróże bociana; widowisko kameralne
19:55 Wieczorynka - Tyłówka Neutralna
20:05 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014)
20:10 Sąsiedzi - Świąteczna kartka, odc. 101 (Novorocni prani); serial animowany kraj prod.Czechy (2018)
20:20 Metalions - Chłodne przyjęcie, odc. 25 (An Icy Reception); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018)
20:40 Ronja, córka zbójnika - Uciekając przed Wietrzydłami, odc. 21 (Hunted by Harpies); serial animowany kraj prod.Japonia (2015)
21:10 Power Rangers - Beast Morphers - Cyberwrota, odc. 8 (The Cybergate Opens) kraj prod.USA (2019)
21:35 Siódme niebo, seria I - Kradzież, odc. 14 (America's Most Wanted); serial komediowy kraj prod.USA (1998)
22:25 Przyrodnik na tropie - odc. 1 - Bielik -  (N); cykl dokumentalny
22:55 Stawiam na Tolka Banana - odc. 3/7 Julek -  (N); serial TVP
23:30 Janka - odc. 3 - Alaska contra Hera (Alaska contra Hera) -  (N); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1989)
04:30 Zakończenie dnia
TVP HD-0
05:55 Biblia - Genezis - Od Stworzenia do Potopu cz. 2 (The Bible - Genesis - The Creation and the Flood part 2); serial kraj prod.Niemcy, Francja, Włochy (1994)
06:55 Rodzinka.pl s.V - odc. 105 "Wakacje w Gdyni" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
07:30 Rodzinka.pl s.V - odc. 106 "Nareszcie sami" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
08:05 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 100 (seria VIII odc. 5) - Sklep z zabawkami -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
08:55 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 101 (seria VIII odc. 6) - Tajemnica cmentarza -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
09:50 Ranczo s.III - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Upadek obyczajów -  (N); serial obyczajowy TVP
10:55 Wieczna miłość s.I - odc 67 (Kara Sevda) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015)
11:55 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 195 (Ojciec Mateusz XV odc. 9) - Medium -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
12:40 Wywiady - Alternatywy 4 - Bohaterowie; felieton
12:55 M jak miłość - odc. 1480 -  (N); serial TVP
13:55 Ranczo s.V - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  (N); serial obyczajowy TVP
14:55 Ranczo s.V - odc. 65 (seria V, odc. 13) - Pakt z czartem -  (N); serial obyczajowy TVP
15:55 Ranczo s.VI - odc. 66 (seria VI, odc. 1) - Szlifierze diamentów -  (N); serial obyczajowy TVP
16:45 Przepis dnia - (17)
16:55 Gra słów. Krzyżówka - /2/ -  (N); teleturniej
17:25 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (2); reality show
18:05 Ojciec Mateusz s.IV - odc. 53 (seria IV, odc. 10) - Samotne serca -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
18:55 Ranczo s.III - odc. 36 (seria III, odc. 10) - Miedź brzęcząca -  (N); serial obyczajowy TVP
19:55 Rodzinka.pl s.V - odc. 107 "Wyścigi" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
20:25 Rodzinka.pl s.V - odc. 108 "Zazdrość" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
20:55 Okrasa łamie przepisy - Wieprzowina PQS -  (N); magazyn kulinarny
21:35 Boża podszewka - odc. 11/15 -  (N); serial obyczajowy TVP
22:45 Boża podszewka - odc. 12/15 -  (N); serial obyczajowy TVP
23:55 Wołyń -  (N) (AD)  142'; dramat historyczny kraj prod.Polska (2016)
02:30 Królowa pustyni (Queen of the Desert)  122'; dramat kraj prod.USA (2015)
05:35 Zakończenie dnia
TVP HISTORIA
06:50 Był taki dzień - 3 stycznia; felieton
06:55 Polska Kronika Filmowa 1992 - Wydanie 1; cykl dokumentalny
07:20 Wojna i pokój - odc. 8/8 (War and Peace); serial kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania (2016)
08:10 Archiwum zimnej wojny - Nuty wolności; magazyn
08:45 Historia Polski - Polacy na Syberii - Nieprzewidywalna Kamczatka; cykl dokumentalny
09:20 Wojna i ja - ANTON, odc. 1 (.) kraj prod.Niemcy, Czechy, Francja (2018)
09:50 Powrót do Heimkher; film dokumentalny
10:50 Miłość żąda ofiary  44'; film dokumentalny
11:45 Poszukiwacze skarbów - Skarby Johna Smitha. Odc. 1/16 (odc. 1/16 Captain John Smith's Virginia Nectar); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2014)
12:15 Pogranicze w ogniu - odc. 2/24 -  (N); serial TVP
13:25 Dzikie konie kanadyjskich Gór Skalistych (Wild horses of the Canadian rockies); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008)
14:20 Dziewicza Nowa Zelandia - odc. 5/6. Parki Narodowe Tongariro i Whanganui (odc. 5/6); serial dokumentalny kraj prod.USA (2013)
15:20 Bomba - cz. 1/2 (1/2); film dokumentalny kraj prod.USA (2015)
16:15 Przeczytaj mi tę historię - odc. 24; felieton
16:20 Poszukiwacze skarbów - Żyła złota. Odc. 2/16 (odc. 2/16 Lewis & Clark's Montana Bonanza); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2014)
16:50 Ex Libris - odc. 405; magazyn
17:25 Historia Polski - Pakt Hitler - Stalin. Korzenie zła.
18:10 Pola historii; reportaż
18:30 Polska Kronika Filmowa 1994 - Wydanie 48; cykl dokumentalny
18:45 Pre Mortem  33'; dokument fabularyzowany
19:25 Cofnąć czas na Karskiego  21'; film dokumentalny
20:00 Polskie 100 lat - Gospodarka II Rzeczpospolitej  25'; cykl dokumentalny
20:35 Teatr wojny - Rozmowy z katem
20:55 Rozmowy z katem -  (N); spektakl teatralny
22:20 W pół do Trzeciej RP - odc. 16
22:55 Odkryć tajemnicę s. 5 - Faraon z przedmieść (Treasures Decoded Series 5) kraj prod.Wielka Brytania (2018)
23:50 "Sensacje XX wieku" - Strażnicy skarbów (Strażnicy skarbów) -  (N); widowisko kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015)
00:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Śladem lokalnej pamięci
01:20 Encyklopedia II wojny światowej - Daleko na Wschodzie cz. 2 -  (N); cykl dokumentalny
01:50 Zakończenie dnia
TVP Info new
05:35 Powitanie - Poranek
05:39 Serwis Info Poranek
05:57 Agropogoda - poranek
05:59 Serwis Info Poranek
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info Poranek
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info Poranek
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info Poranek
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info Poranek
07:06 Pogoda Info
07:09 Wstaje dzień
07:15 Serwis Info Poranek
07:20 Wstaje dzień
07:30 Serwis Info Poranek
07:33 Wstaje dzień
07:49 Agrobiznes - poranek
07:54 Agropogoda
08:00 Serwis Info Poranek
08:10 Minęła 8
09:00 Serwis Info Poranek
09:11 Minęła 9; program publicystyczny
10:00 Serwis Info Poranek
10:23 Pogoda Info
10:29 Serwis Info Dzień
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info Dzień
11:29 Serwis Info Dzień
11:50 Pogoda Info
11:59 Serwis Info Dzień
12:29 Serwis Info Dzień
12:50 Pogoda Info
12:59 Serwis Info Dzień
13:29 Serwis Info Dzień
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info Dzień
14:29 Serwis Info Dzień
14:50 Pogoda Info
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM)
15:29 Info Dzień
15:54 Pogoda Info
15:59 Info Dzień
17:00 Teleexpress -  (N)
17:15 Teleexpress Extra -  (N)
17:32 O co chodzi -  (N); magazyn publicystyczny
18:00 Panorama -  (N)
18:20 Panorama opinii -  (N); magazyn
18:37 O tym się mówi; magazyn
19:30 Wiadomości -  (N)
19:58 Gość Wiadomości -  (N)
20:13 Forum; program publicystyczny
21:00 Nie da się ukryć; magazyn
21:28 Flesz Info Wieczór
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny
22:31 W tyle wizji
23:00 INFO Wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info Wieczór
00:02 Wiadomości -  (N)
00:30 Gość Wiadomości -  (N)
00:49 Pogoda Info
01:04 Forum; program publicystyczny
02:04 W tyle wizji; program publicystyczny
02:39 W tyle wizji
03:13 O co chodzi -  (N); magazyn publicystyczny
03:37 Reportaż TVP INFO - Salonka; reportaż
03:54 Taśmy bezpieki - Walka o prawdę o zbrodni katyńskiej
04:26 Taśmy bezpieki - Grudzień 1970 r.
04:57 Podróże z historią s.I - odc. 10 Rozmowy z Wartburgiem -  (N); cykl dokumentalny
05:36 Agrobiznes
05:54 Zakończenie dnia
TVP Kultura - 2015
06:55 Klasyczne poranki; teledysk
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny
08:25 Studio Kultura - Rozmowy - Krzysztof Wołodźko
08:40 Nowy napis. Liryka. Epika. Dramat; reportaż
08:55 Cienie Wschodu Ossendowskiego; reportaż
09:20 Horror w Wesołych Bagniskach  82'; film TVP kraj prod.Polska (1995)
11:00 Lato leśnych ludzi - odc. 3/5 - Kwiat paproci -  (N); serial TVP
12:10 Lato leśnych ludzi - odc. 4/5 - W obronie puszczy -  (N); serial TVP
13:20 Wesoła wdówka (Die lustige Witwe); operetka kraj prod.Niemcy (2007)
15:55 Studio Kultura - Rozmowy - Krzysztof Wołodźko
16:20 Kapitan z "Oriona" -  (N)  90'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1977)
18:00 Nie wolno przerwać spektaklu; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007)
19:10 Tygodnik Kulturalny
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny
20:30 Kino Mistrzów - Lobster (The Lobster)  113'; film science fiction kraj prod.Irlandia, Wielka Brytania, Grecja, Francja, Holandia (2015)
22:35 Brian Johnson: Życie w trasie - Sting (Brian Johnson's A Life on The Road); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017)
23:30 Tygodnik Kulturalny
00:25 Wstęp do filmu - Wałkonie
00:30 Wałkonie (The Vitelloni)  102'; film obyczajowy kraj prod.Francja, Włochy (1953)
02:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny
02:50 Kino nocne - Co słonko widziało -  (N)  107'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2006)
04:50 Marchewkowe pole; film animowany
05:05 III; film animowany
05:30 Afisz kulturalny
05:45 Zakończenie dnia
TVP ROZRYWKA
06:05 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (72); reality show
06:40 Okrasa łamie przepisy - Kaszubskie żytnie pieczywo -  (N) (JM); magazyn kulinarny
07:10 Makłowicz w podróży - Podróż 31 Szwecja "Skania" (114); magazyn kulinarny
07:45 Gotowi do gotowania. Start! - (21); magazyn kulinarny
08:15 Familiada - odc. 2557; teleturniej
08:50 Koło fortuny - odc 627 ed. 7; teleturniej
09:25 Nożem i widelcem - odc. 263; magazyn kulinarny
09:45 Kabaret za kulisami - 16 - Kultowość - Jak się przechodzi do historii; program rozrywkowy
10:55 Święta wojna - (273) Energio - Oszczędny; serial komediowy TVP
11:25 Tylko jeden skecz - "O zajęciach z żeglarstwa suchego" - Bohdan Smoleń; program rozrywkowy
11:45 Familiada - odc. 2557; teleturniej
12:20 Życie to Kabaret - Bajki według Kabaretu Moralnego Niepokoju - (1); program rozrywkowy
13:25 Życie to Kabaret - Bajki według Kabaretu Moralnego Niepokoju - (2); program rozrywkowy
14:25 The Wall. Wygraj marzenia - /21/; teleturniej
15:20 Kabaretowa Mapa Polski - 8 Festiwal Kabaretu Koszalin. Bujając w obłokach (1); widowisko rozrywkowe
16:20 Kabaretowa Mapa Polski - 8 Festiwal Kabaretu Koszalin. Bujając w obłokach (2)
17:20 Kabaretowa Mapa Polski - 8 Festiwal Kabaretu Koszalin. Bujając w obłokach (3)
18:20 Okrasa łamie przepisy - Ryby nad Bugiem -  (N); magazyn kulinarny
18:50 Makłowicz w podróży - Podróż 31 Szwecja "Ekolandia" (115); magazyn kulinarny
19:25 Gotowi do gotowania. Start! - (22); magazyn kulinarny
19:55 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (73); reality show
20:35 The Wall. Wygraj marzenia - /22/; teleturniej
21:35 Postaw na milion - odc. 205; teleturniej
22:30 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. 11; widowisko muzyczne
23:40 Kabaretomaniacy - (6)
00:40 Koło fortuny - odc 626 ed. 7; teleturniej
01:25 Kabaretowa Mapa Polski - 4 Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga ja cię kocham - cz. 1; widowisko rozrywkowe
02:25 Kabaretowa Mapa Polski - 4 Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga ja cię kocham - cz. 2; widowisko rozrywkowe
03:30 Kabaretowa Mapa Polski - 4 Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga ja cię kocham - cz. 3; widowisko rozrywkowe
04:35 Zakończenie dnia
TVP SERIALE
05:40 Ja to mam szczęście! - odc. 4 -  (N); serial TVP
06:15 Na sygnale - odc. 226 "Nigdy nie wiesz" -  (N); serial fabularyzowany TVP
06:45 Na sygnale - odc. 227 "Mądrzejszy ustępuje" -  (N); serial fabularyzowany TVP
07:15 W labiryncie - Rachunek za telefon
07:50 W labiryncie - Cios
08:30 Grzech Fatmagül - odc. 111 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 111) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2011)
09:40 Blondynka s.VIII - Odc. 92 (Blondynka, seria 8, odc. 1) - Kobieta roku -  (N); serial TVP
10:35 Rodzinka.pl - odc. 255 "Baba koszmar" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
11:10 Rodzinka.pl - odc. 256 "Właściwe relacje" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
11:40 M jak miłość s.I - odc. 1208 -  (N); serial TVP
12:40 Ranczo s.VIII - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  (N); serial obyczajowy TVP
13:40 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 93 (seria VII, odc. 11) - Wróżby -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
14:35 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 94 (seria VII, odc. 12) - Przytułek -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
15:30 Na dobre i na złe - odc. 444 - Niezwykły traf; serial TVP
16:25 Na sygnale - odc. 227 "Mądrzejszy ustępuje" -  (N); serial fabularyzowany TVP
16:55 Ranczo s.VIII - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Los pogorzelca -  (N); serial obyczajowy TVP
17:55 Ranczo s.VIII - odc. 100 (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy -  (N); serial obyczajowy TVP
18:55 Ja to mam szczęście! - odc. 5 -  (N); serial TVP
19:30 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 95 (seria VII, odc. 13) - Ikona -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
20:25 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 165 (Ojciec Mateusz XIII odc. 5) - Piotruś Pan -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
21:25 Ranczo s.VIII - odc. 101 (seria VIII, odc. 10) - Grecy i Bułgarzy -  (N); serial obyczajowy TVP
22:20 Ranczo s.VIII - odc. 102 (seria VIII, odc. 11) - Jedźmy, nikt nie woła -  (N); serial obyczajowy TVP
23:20 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 96 (seria VIII odc. 1) - Wybory serca -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
00:15 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 290 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 13) - Stalkerka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
01:05 Miasto skarbów - odc. 8 Pejzaż Turnera -  (N); serial kryminalny TVP
01:55 Miasto skarbów - odc. 9 -  (N); serial kryminalny TVP
02:50 W labiryncie - Rachunek za telefon
03:30 W labiryncie - Cios
04:15 Grzech Fatmagül - odc. 111 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 111) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2011)
05:15 Rodzinka.pl - odc. 255 "Baba koszmar" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
05:45 Zakończenie dnia
TVP Sport 2014-OBECNIE
05:30 Sportowy Wieczór -  (JM)
06:05 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - podsumowanie (Mistrzostwa Świata - Doha - podsumowanie) kraj prod.Szwajcaria (2019)
08:15 Z kamerą TVP Sport - Adam Małysz cz. I
08:45 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej 4 Narodów: Polska - Białoruś
10:30 Sportowe podsumowanie roku
11:15 Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn - Finał (Mistrzostwa Świata, Londyn - Finał) kraj prod.Szwajcaria (2019)
12:50 Biało - czerwoni - historie niezwykłe - Dyskobolka Halina Konopacka; cykl dokumentalny
13:10 Biegi narciarskie - Tour de Ski (5), Val di Fiemme - 10km kobiet, start wspólny (Tour de Ski (5), Val di Fiemme - 10km kobiet, start wspólny) -  (N) kraj prod.Szwajcaria (2020)
14:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - podsumowanie występów Polaków (Eliminacje EURO 2020 - podsumowanie występów Polaków) kraj prod.Szwajcaria (2019)
15:50 Strongman - Liga Mistrzów - Curacao (Curacao); relacja kraj prod.Wielka Brytania (2019)
16:50 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Rosja - Polska
19:00 TVP Sport - wydarzenia i najciekawsze transmisje 2019
21:10 Biegi narciarskie - Tour de Ski (5), Val di Fiemme - 10km kobiet, start wspólny (Tour de Ski (5), Val di Fiemme - 10km kobiet, start wspólny) kraj prod.Szwajcaria (2020)
22:00 Sportowy Wieczór -  (JM)
22:40 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Rosja - Polska
23:30 Piłka ręczna mężczyzn - turniej towarzyski: Rosja - Polska
00:20 Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Mark of Greatness, Kuala Lumpur
02:15 Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: MATYJA - STĘPIEŃ
03:10 Boks - Gala Knock Out Boxing Night (8) - Sosnowiec: walka wieczoru - Artur Szpilka - Fabio Tuiach
03:35 Boks - Gala Knock Out Boxing Night (9) Zakopane - Podsumowanie
05:25 Zakończenie dnia
TVP Wilno
06:10 Leśniczówka - odc. 79 -  (N)
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas - /138/; magazyn
07:05 Czy wiesz, że... - /17/; program edukacyjny
07:15 Pytanie na śniadanie
11:00 Polonia 24
11:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
11:35 Halo Polonia; magazyn
12:25 Wiadomości
12:40 Historia jednego obrazu - /134/ "Portret księcia Piotra Birona w całej postaci" - Friedrich Hartmann Barisien; felieton
12:50 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020)
13:10 Na sygnale - odc. 241 "Skoro się kochacie..." -  (N); serial fabularyzowany TVP
13:45 U Pana Boga za piecem -  (N)  95'; komedia kraj prod.Polska (1998)
15:30 Pod Tatrami - Serdaki, kożuchy; magazyn
15:45 Wiadomości
15:55 Korona królów - taka historia... - odc. 50 - Przepisy z Wawelu -  (N); telenowela historyczna TVP
16:30 Baw się słowami - Święto Trzech Króli s. IV; magazyn
16:40 Baw się słowami - Orszak Trzech Króli s. IV; magazyn
16:55 Domisie - Niezwykłe zabawki; program dla dzieci
17:20 Historia jednego obrazu - /135/ "Uzdrowienie paralityka" - Eduard von Gebhardt; felieton
17:30 Info Wilno
17:45 Ranczo s.IV - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci; serial obyczajowy TVP
18:35 Magiczne drzewo - odc. 4 - Berło; serial TVP
19:00 Polacy na kresach - Życie to Dakar; reportaż
19:30 Rodzinka.pl s.III - odc. 74 "Wolna chata"; serial komediowy TVP
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Na dobre i na złe - odc. 758 Czas decyzji -  (N); serial TVP
21:45 Polonia 24
22:05 Halo Polonia; magazyn
22:45 Wolny Ekran - (178); magazyn
23:00 Z pamięci - Melchior Wańkowicz; felieton
23:10 Focus on Poland - (253)
23:30 Sylwester Marzeń z Dwójką 2019 (2.01); koncert
00:20 Pod Tatrami; magazyn
00:35 Korona królów - taka historia... - odc. 50 - Przepisy z Wawelu -  (N); telenowela historyczna TVP
01:00 Magazyn z Ameryki - /71/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2019)
01:20 Domisie - Niezwykłe zabawki; program dla dzieci
01:45 Dobranocka za oceanem - Rodzina Treflików - Morele, odc. 44 -  (JM); serial animowany
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport
02:35 Na dobre i na złe - odc. 758 Czas decyzji -  (N); serial TVP
03:30 Na sygnale - odc. 241 "Skoro się kochacie..." -  (N); serial fabularyzowany TVP
03:55 Historia jednego obrazu - /135/ "Uzdrowienie paralityka" - Eduard von Gebhardt; felieton
04:05 Polonia 24
04:20 Halo Polonia; magazyn
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2103 -  (N); serial obyczajowy TVP
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2104 -  (N); serial obyczajowy TVP
05:55 Focus on Poland - (253)
06:10 Zakończenie programu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.