FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Kamienna tajemnica; odc.11/13; serial prod.polsko-szwedzkiej
09:10 Jedyneczka
09:35 Bajeczki Jedyneczki
09:55 Franklin i Zielony Książę; film anim.prod.angielskiej
11:10 Na haczyku - magazyn wędkarski; Łososie i szczupaki z jeziora Wygonin; [stereo]
11:25 Szansa na życie
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W drodze do Unii
12:45 Klan; odc.609; telenowela TVP; powt.
13:15 Członki ciała; odc.1/6 - Dłonie; serial dok.prod.angielskiej
13:45 Telezakupy
14:00 Przyszliśmy tu z Bambergu
14:20 Dzieje jednego wynalazku; Dzieje okularów
14:30 Mój ślad w Telewizji; Bogusław Kaczyński
14:35 Wielki mały biznes; odc.9
15:00 Wiadomości
15:10 Końska opowieść-Tubądzin 2002; reportaż
15:35 Otwarte drzwi
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1713; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:45 Klan; odc.610; telenowela TVP
18:10 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
19:00 Wieczorynka; Bolek i Lolek wyruszają w świat; Przemytnik
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Nie patrz w dół; Don't Look Down; 1997  film fab.prod.USA [ za zgodą rodziców]; reż: Larry Shaw; wyk: Megan Ward,Billy Burke,Terry Kinney
21:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
22:30 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:00 Monitor  Wiadomości
23:20 W krainie dreszczowców; Sweeney Todd; Sweeney Todd; 1997  film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: John Schlesinger; wyk: Ben Kingsley,Joanna Lumley,Campbell Scott
00:55 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.1 - Syn marnotrawny; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie; Reksio
08:00 Cena życia; odc.1/40 - Ciało i dusza; All Saints; 2001  serial prod.australijskiej; reż: Peter Sharp; wyk: Georgie; Parker,Jeremy Cumpston,Sam Healy
08:50 Pytanie na śniadanie - magazyn
10:25 Wieczór z Jagielskim; Przemysław Saleta, Danuta Błażejczyk; widowisko [za zgodą rodziców][stereo]; powt.
11:05 Marilyn wbrew sobie; film dok.prod.francusko-polskiej
12:05 VIII Festiwal Kultury Kresowej-2002; cz.1; [stereo]
13:00 Panorama
13:15 Doktor z alpejskiej wioski; odc.96/97 - Ostatnia szansa cz.1; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
14:00 Radio Romans; odc.2/32 - Taśma Stefana; serial TVP
14:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
15:00 Zrozumieć świat; magazyn
15:30 Przygody Chucka Finn'a; odc.22/26 - Żegnaj Ffipps; serial prod.australijskiej
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.436 - Miłość czy przyjaźń?; telenowela TVP
16:50 Na dobre i na złe; odc.103 - Zawodowy pechowiec; serial prod. TVP
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 Ogród sztuk; Macierzyństwo; program Kamili Dreckiej
20:00 M jak miłość; odc.67; serial TVP
20:55 Magazyn Ekspresu Reporterów
21:45 Praca dla każdego
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino; Tata w podróży służbowej; Otac na sluzbenom putu; 1985  film fab.prod.jugosłowiańskie [ tylko dla dorosłych]; reż: Emir Kosturica; wyk: Moreno De Bartolli,Miki Manojlović,Mirjana Karanović
00:55 Wieczór artystyczny; "Massacre"-Warszaw Summer Jazz Days 2000; koncert [stereo]
01:55 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
6.30    Kostek – australijski serial fabularny dla młodych widzów
6.55    Lisa i Paul – niemiecki serial animowany
7.05    Waldo wspaniały – francuski serial animowany
7.30    Kurier – program informacyjny
7.40    Prognoza pogody
7.45    Panorama, Pogoda  (w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur)
8.00    Magazyn Słupski /powt.
8.10    Panorama morza
8.30    Kurier – program informacyjny
8.40    Prognoza pogody
8.45    Gość dnia
9.00    Wielkie jeziora - serial dokumentalny
9.30    Kurier – program informacyjny
9.35    Prognoza pogody
9.40    Tajemnica Enigmy – polski serial fabularny
10.30   Kurier – program informacyjny
10.40   Prognoza pogody
10.45   Telekurier  - magazyn reporterów
11.15   Gość dnia
11.30   Kurier – program informacyjny
11.40   Prognoza pogody
11.45   Program rozrywkowy
12.30   Kurier – program informacyjny
12.35   Jazz - cykl dokumentalny
13.30   Kurier – program informacyjny
13.45   Prognoza pogody
13.50   Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00   Świat – magazyn międzynarodowy
14.30   Kurier – program informacyjny
14.40   Prognoza pogody
14.45   Eurotel - magazyn
15.00   Lassie – kanadyjski serial fabularny
15.30   Kurier – program informacyjny
15.40   Prognoza pogody
15.45   Panorama, Pogoda, Sport
16.00   Gdański Dywanik /powt.
16.30   Kurier – program informacyjny
16.40   Prognoza pogody
16.45   Rozmowa dnia
17.00   Kwartet – magazyn
17.30   Kurier – program informacyjny
17.45   Prognoza pogody
17.50   Podać rękę
18.00   Panorama, Pogoda, Sport, Punkt – temat dnia
18.30   Kurier – program informacyjny
18.33   Prognoza pogody
18.35   Regiony kultury
18.45   Gość "3"
19.00   Zderzenia parlamentarne
19.30   Kurier sportowy
19.40   Prognoza pogody
19.45   Rozmowa dnia
20.00   Telekurier – magazyn reporterów
20.30   Kurier – program informacyjny
20.45   Prognoza pogody
20.50   Echa dnia
21.15   Eurotel
21.30   Kurier gospodarczy
21.40   Prognoza pogody
21.45   Panorama, Pogoda (w Olsztynie:  Panorama Warmii i Mazur)
22.00   Panorama morza /powt.
22.15   Patrol Trójki
22.30   Kurier – program informacyjny
22.45   Sport
22.55   Prognoza pogody
23.00   Zamachowcy cz.1/2 - film dokumentalny
23.50   Kolejny ruch – angielski film fabularny, 1997. Reż. Robert Dornhelm. Wykonawcy: Stephen Rea, Rosana Pastor, Jorge Sanz, Alfred Molina i inni.
1.40    Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (157) - serial animowany
07.25 Psotny Bill (17) - serial animowany
07.50 Xena, wojownicza księżniczka (90) - serial przygodowy
08.45 Słoneczny patrol (128) - serial przygodowy
09.40 Samo życie (88) - serial obyczajowy
10.10 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
10.40 Życiowa szansa - teleturniej
11.30 Adam i Ewa (46) - serial obyczajowy
12.00 Serca na rozdrożu (103) - telenowela
12.45 Z głową w chmurach (117) - serial obyczajowy
13.45 Idol - pr. rozrywkowy
14.45 Pokemon (158) - serial animowany
15.15 Rodzina zastępcza (100) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa (48) - serial obyczajowy
16.35 Serca na rozdrożu (104) - telenowela
17.20 Crime Story (21) - serial kryminalny
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica (95) - serial dla młodzieży
18.45 Informacje, sport
19.15 Rosyjska ruletka - teleturniej
20.05 Graczykowie - czyli Buła i spóła (94) - serial komediowy
20.35 Samo życie (89) - serial obyczajowy
21.05 Bogus - mój przyjaciel na niby - komedia, USA 1996
21.30 Losowanie LOTTO
23.10 Informacje, Sport
23.30 Graffiti - program publicystyczny
23.40 Panie na włościach (1/2) - dramat obyczajowy, USA 1997
01.15 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - pr. publicystyczny
05.50 Tajemnice pocałunku (71) - telenowela
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (154) - telenowela
07.50 Seriale animowane
09.30 Telegra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Seriale animowane (powt.)
14.15 Beverly Hills 90210 (205) - serial obyczajowy
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (155) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (72) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Kasia i Tomek (1) - serial komediowy, Polska
20.30 Za cenę śmierci - film sensacyjny, USA 1997
22.30 Kryminalne gry - serial dokumentalny
23.05 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i - pr. publicystyczny
23.35 Pamięć absolutna (11) - serial sensacyjny
00.35 Tenbit.pl - magazyn internetowy
01.35 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Supergol - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
8.35 Beetleborgs (46) - serial
9.00 Fiorella (98) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (1) - serial
10.50 Akcja nad Berlinem (11) - serial
11.40 Karolina w mieście (1) - serial
12.05 Kameleon (7) - serial
13.00 Strefa P - magazyn
13.30 Supergol - magazyn
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (47) - serial
15.00 Fiorella (99) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Dharma i Greg (1) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (2) - serial
19.00 Ostatnia podróż - film SF USA (1994)
20.55 Viper (1) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Życiowa szansa
23.15 Zdążyć przed północą - na skróty - komedia sens. USA (1994)
1.00 X Laski
1.30 Muzyczne listy
2.20 Muzyczny VIP
2.55 Supergol - magazyn
3.25 To się w głowie nie mieści

TVN 7
6.45 Dragon Ball GT - serial anim.
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (4) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (82) - telenowela
9.40 Merlose Place (174) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (51) - telenowela
12.40 Telesklep
13.55 Albert--serial anim.
14.20 Dragon Bali GT - serial anim.
14.45 Dragon Bali Z - serial anim.
15.10 Dragon Bali Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (84) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (47) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (2) - serial
17.05 Władca zwierząt (43) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (14) - serial
19.05 Melrose Place (175) - serial
20.00 Panna Rose White - film obycz. USA (1992), wyk. Amanda Plummer, Kyra Sedgwick, Maximilian Schell
22.00 Władca zwierząt (44) - serial
23.00 Big Brother I
23.45 Prokurator - film sens. USA (1991)
1.25 Szkoła życia - film obycz. USA (1987)
2.55 Koniec programu

TV Puls
7.00 Jak się robi...? - repor- taż
7.30 Telesklep
8.10 Uli- ca zakochanych (91) - telenowela 
9.05 Kacper i przyjaciele - serial anim. 
9.30 Był sobie człowiek - serial anim.
10.00 Dotyk anioła (93) - serial 
11.00 Arsene Lupin (2) - serial 
11.55 Ulica zakochanych (91)-telenowela 
12.50 Telesklep 
14.50 Kuchnia polska - magazyn 
15.15 Cudowne lata (95) - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim. 
16.10 Kacper i przyjaciele - serial anim
16.35 Był sobie człowiek - serial anim. 
17.05 Kobiety mojego życia (37) - seria
18.00 Kuchnia polska - magazyn 
18.30 Cudowne lata (96) - serial 
19.00 Dotyk anioła (94) - serial 
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.25 Studio otwarte 
22.00 Moto max - magazyn 
22.30 Straż przybrzeżna (20) serial 
23.00 Allo, allo (34) serial 
23.30 Straż przy- brzeżna (20) - serial 
0.20 Allo, allo (34) - serial 
0.50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Fitness Club; odc. 20; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:55 Bolek i Lolek na wakacjach; odc. 4 - Morska przygoda; serial animowany dla dzieci
09:05 A ja jestem; Słoń; program dla dzieci
09:10 Tęczowa bajeczka; Bajeczka o straganie z zabawkami; program dla dzieci
09:30 Maszyna zmian; odc. 2/12 - Baletnica; 1995  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej
09:55 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
10:05 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
10:10 Śpiew księdza Andrzeja; reportaż Henryka Jantosa
10:35 Biesiada pod żaglami cz.1; program rozrywkowy (STEREO); wyk: Majka Jeżowska, Katarzyna Jamróz, Joanna Kurowska, Hanna Śleszyńska, Elżbieta Zającówna, Marta bizoń, Piotr Gąssowski, Robert Rozmus
11:30 Złoty pilot; teleturniej wiedzy o twórczości telewizyjnej; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Plebania; odc. 52; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk
12:40 Sportowe lato 2002; powt.
13:35 Polonica; Całe zdanie nieboszczyka; odc. 10/10; 1999  serial prod. rosyjskiej; reż: Igor Maslennikow; wyk: Marta Klubowicz, Oleg Tabakow i inni; powt.
14:30 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO)
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Żołnierze św. Floriana; reportaż Mai Kossakowskiej
15:50 Cerkwie łemkowskie; reportaż Soni Brzozowskiej
16:05 Raj; magazyn katolicki
16:30 Nie tylko dla komandosów; Strażnicy pokoju; reportaż Stanisława Wolnego
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Bolek i Lolek na wakacjach; odc. 5 - Przygoda na pustyni; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek na wakacjach; odc. 6 - Grzybobranie; serial animowany dla dzieci
17:55 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
18:00 A ja jestem; Słoń; program dla dzieci; powt.
18:10 Tęczowa bajeczka; Bajeczka o straganie z zabawkami; program dla dzieci; powt.
18:20 Maszyna zmian; odc. 2/12 - Baletnica; 1995  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej; powt.
18:50 Fitness Club; odc. 20; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Bajki Bolka i Lolka; odc. 10 - Zaklęty zamek; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:58 Sport
20:04 Pogoda
20:15 Plebania; odc. 52; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
20:40 X Światowe Forum Mediów Polonijnych
21:15 Guru
22:10 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO); powt.
22:40 Forum; program publicystyczny
23:25 997-magazyn kryminalny
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Miliard na środowisko; powt.
00:45 Gruby; odc. 6/7 - Na tropie; 1972  serial dla młodych widzów; reż: Wojciech Fiwek; wyk: Stanisław Milski, Mariusz Kozłowski, Arkadiusz Bielawski, Bogdan Kowalczyk, Katarzyna Łaniewska
01:15 Bajki Bolka i Lolka; odc. 10 - Zaklęty zamek; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Fitness Club; odc. 20; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:35 X Światowe Forum Mediów Polonijnych; powt.
03:10 Plebania; odc. 52; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
03:35 Guru; powt.
04:30 997-magazyn kryminalny; powt.
05:00 Wahadełko; 1981  dramat prod. polskiej (56'); reż: Filip Bajon; wyk: Janusz Gajos, Mirosława Marcheluk, Halina Gryglaszewska, Dorota Stalińska
06:00 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
6.30 Kostek
6.55 Lisa i Paul
7.05 Waldo wspaniały
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7:45 Aktualności
8:00 Studio pod bukiem
8:00 Kowalski i Schmidt
8:10 Schlesien Jurnal
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Wielkie jeziora: Jezioro Lugano odc. 2/8
9.30 Kurier
9.35 Prognoza pogody
9.40 Tajemnica Enigmy: "Zaproszenie do Warszawy" odc. 2/8; Reżyseria: Roman Wionczek (Polska 1980)
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Nasze miasto: Bytom
12.30 Kurier
12.35 Jazz odc. 9/12
13.30 Kurier
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Świat - magazyn międzynarodowy
14.30 Kurier
14.40 Prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Lassie odc. 8/12; Reżyseria: René Bonniere (Kanada 1997)
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15:45 Aktualności
16:00 Studio pod bukiem
16:10 Schlesien Jurnal
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Kowalski i Schmidt
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17:50 Wizytówki
18:00 Aktualności
18:20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier
18.33 Prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18:45 Z raportu policji
19:10 Magia głębin
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Prognoza pogody
20.55 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności
21:55 Wiadomości sportowe
22:00 Porozmawiajmy
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Sport
22.55 Prognoza pogody
23.00 Pieskie życie
00:00 Kolejny ruch Dramat Org: "A Further Gesture". Reżyseria: Robert Dornhelm (Wielka Brytania/Niemcy 1997)

TVP 3 Łódź
6.30 Kostek
6.55 Lisa i Paul
7.05 Waldo wspaniały
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7:45 Łódzkie wiadomości dnia
8:00 Kowalski i Schmidt
8:00 Przyroda na świecie
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Wielkie jeziora: Jezioro Lugano odc. 2/8
9.30 Kurier
9.35 Prognoza pogody
9.40 Tajemnica Enigmy: "Zaproszenie do Warszawy" odc. 2/8; Reżyseria: Roman Wionczek (Polska 1980)
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Nasze miasto: Bytom
12.30 Kurier
12.35 Jazz odc. 9/12
13.30 Kurier
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Świat - magazyn międzynarodowy
14.30 Kurier
14.40 Prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Lassie odc. 8/12; Reżyseria: René Bonniere (Kanada 1997)
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15:45 Przyroda na świecie
15:50 Tajniki muzyki odc. 1
16:00 W poszukiwaniu zaginionych skarbów odc. 11
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Kowalski i Schmidt
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17:50 Rozmowa dnia
18:00 Łódzkie wiadomości dnia
18.30 Kurier
18.33 Prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18:45 Telewizyjne podróże: Afrykańska Bawaria
19:15 Co słychać doktorku?
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Prognoza pogody
20.55 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21:45 Łódzkie wiadomości dnia
22:05 Rozmowa dnia
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Sport
22.55 Prognoza pogody
23.00 Pieskie życie
00:00 Kolejny ruch Dramat Org: "A Further Gesture". Reżyseria: Robert Dornhelm (Wielka Brytania/Niemcy 1997)

TVP 3 Poznań
6.30 Kostek
6.55 Lisa i Paul
7.05 Waldo wspaniały
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7:45 Teleskop
7:50 Wywiad Teleskopu
8:00 Kowalski i Schmidt
8:00 Nasz świat
8:15 Medycyna i ty
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Wielkie jeziora: Jezioro Lugano odc. 2/8
9.30 Kurier
9.35 Prognoza pogody
9.40 Tajemnica Enigmy: "Zaproszenie do Warszawy" odc. 2/8; Reżyseria: Roman Wionczek (Polska 1980)
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Nasze miasto: Bytom
12.30 Kurier
12.35 Jazz odc. 9/12
13.30 Kurier
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Świat - magazyn międzynarodowy
14.30 Kurier
14.40 Prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Lassie odc. 8/12; Reżyseria: René Bonniere (Kanada 1997)
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15:45 Teleskop
16:00 Mała czarna z Telewizją Poznań
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Kowalski i Schmidt
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17:50 Spojrzenia
18:00 Teleskop
18.30 Kurier
18.33 Prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18:45 Teleskop poznański
19:00 Wywiad Teleskopu
19:05 Historie
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Prognoza pogody
20.55 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop miejski
22:05 Sport
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Sport
22.55 Prognoza pogody
23.00 Pieskie życie
00:00 Kolejny ruch Dramat Org: "A Further Gesture". Reżyseria: Robert Dornhelm (Wielka Brytania/Niemcy 1997)

TVP 3 Rzeszów
6.30 Kostek
6.55 Lisa i Paul
7.05 Waldo wspaniały
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7:45 Aktualności
7:50 Panorama powiatów
8:00 Raport Aktualności
8:00 Kowalski i Schmidt
8:15 Magazyn katolicki
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Wielkie jeziora: Jezioro Lugano odc. 2/8
9.30 Kurier
9.35 Prognoza pogody
9.40 Tajemnica Enigmy: "Zaproszenie do Warszawy" odc. 2/8; Reżyseria: Roman Wionczek (Polska 1980)
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Nasze miasto: Bytom
12.30 Kurier
12.35 Jazz odc. 9/12
13.30 Kurier
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Świat - magazyn międzynarodowy
14.30 Kurier
14.40 Prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Lassie odc. 8/12; Reżyseria: René Bonniere (Kanada 1997)
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15:45 Aktualności
15:50 Punkty widzenia
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Kowalski i Schmidt
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17:50 Kalejdoskop podkarpacki
18:00 Aktualności
18:20 Panorama powiatów
18.30 Kurier
18.33 Prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18:45 Interwencje Trójki
19:15 Reportaż
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Prognoza pogody
20.55 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności
22:00 Raport Aktualności
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Sport
22.55 Prognoza pogody
23.00 Pieskie życie
00:00 Kolejny ruch Dramat Org: "A Further Gesture". Reżyseria: Robert Dornhelm (Wielka Brytania/Niemcy 1997)

TVP 3 Warszawa
6.30 Kostek
6.55 Lisa i Paul
7.05 Waldo wspaniały
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
7:55 Wiadomości sportowe
8:00 Puls stolicy
8:00 Kowalski i Schmidt
8:15 Nasz gość
8:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Wielkie jeziora: Jezioro Lugano odc. 2/8
9.30 Kurier
9.35 Prognoza pogody
9.40 Tajemnica Enigmy: "Zaproszenie do Warszawy" odc. 2/8; Reżyseria: Roman Wionczek (Polska 1980)
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Nasze miasto: Bytom
12.30 Kurier
12.35 Jazz odc. 9/12
13.30 Kurier
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Świat - magazyn międzynarodowy
14.30 Kurier
14.40 Prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Lassie odc. 8/12; Reżyseria: René Bonniere (Kanada 1997)
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15:45 Wiadomości Kuriera
15:55 Nasz gość
16:00 Powstanie Warszawskie
16:10 Są takie miejsca
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Kowalski i Schmidt
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17:50 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
18:05 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.30 Kurier
18.33 Prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18:45 Wierzę, wątpię, szukam
19:10 5 minut o...
19:15 Nasz gość
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Prognoza pogody
20.55 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
21:55 Wiadomości sportowe
22:00 Puls stolicy
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Sport
22.55 Prognoza pogody
23.00 Pieskie życie
00:00 Kolejny ruch Dramat Org: "A Further Gesture". Reżyseria: Robert Dornhelm (Wielka Brytania/Niemcy 1997)

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Prezydencki pat - film obycz. USA (2000)
9.40 Niech cię odleci mara - film obycz. pol. (1983)
11.20 Z premedytacją - film sens. USA (2000)
12.50 Noir Desir w Warszawie
13.08 Bandolero! - western USA (1968), wyk. James Stewart, Dean Martin, Raquel Welch
14.55 Deser
15.00 Vengo - film muz. franc.-niem.-hiszp. (2000), wyk. Antonio Canales, Orestes Villasan Rodriguez
16.30 Nazywał się Bagger Vance - komediodramat USA (2000), wyk. Will Smith, Matt Damon, Charlize Theron
18.35 Zalotnik w akcji - komedia USA (2000), wyk. Tim Meadows, Karyn Parsons
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Ślub po rosyjsku - komediodramat franc.- ros.-niem. (2000), wyk. Marat Basharov, Mariya Mironova, Andrei Panin, Vlar Sdimiimonov
22.50 Kowboj z Szanghaju - western USA (2000)
0.40 Inna wyspa - dramat psych, pol. (1986)
1.55 Amerykański paszport - film dok.
3.20 Joe Kidd - western USA (1972)
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Oscar - komedia USA 
8.15 Na planie - magazyn 
8.45 Dzieciak - komedia USA 
10.25 Magiczna skała - film famil. USA 
11.55 Gwiażdy Hollywood. Juliette Lewis - magazyn 
12.25 Nędznicy - dramat franc.
15.15 Przeżyj to jeszcze raz - dramat USA 
16.55 Cinema, cinema - magazyn 
17.25 Sophie - dramat USA 
19.00 Oscar - komedia USA 
21.00 Szybka obsługa - komedia franc. 
22.35 Koniec romansu - dramat USA
0.15 Złoto pustyni - film akcji USA 
2.10 Przeznaczenie - dramat pol. 
3.45 Liga złamanych serc - dramat USA 
5.20 Cinema, cinema - magazyn
5.50 Gwiazdy Hollywood. Leonardo Di Caprio - magazyn

Eurosport
8.30 Indy Racing League - Illinois 
9.30 Piłka nożna - magazyn Eurogole 
10.30 Sporty rajdowe - Puchar Świata 
11.00 Siatkówka plażowa - World Tour kobiet 
12.00 Siatkówka plażowa - World Tour mężczyzn
13.00 Piłka nożna - magazyn Eurogole 
14.00 Tenis - turniej US Open
16.45 Tenis - nowojorskie ciekawostki - magazyn 
17.00 Tenis - turniej US Open 
24.00 Wiadomości Eurosportu 
0.15 Wyścigi GT - Mistrzostwa Japonii 
0.45 Sporty rajdowe - Puchar Świata
1.15 Wiadomości Eurosportu 
1.30 Zakończenie Programu

Discovery Channel
9.00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta 
9.25 Klub wędkarski Buena Vista
9.55 Turbo 
10.20 Port lotniczy w Lagos 
10.50 Wiatr w żaglach 
11.15 Obieżyświat 
12.10 Łowca krokodyli 
13.05 Po zamachu 
14.00 Lot 93
15.00 Walka o przestworza 
16.00 Lądowanie awaryjne 
17.00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta 
17.30 Klub wędkarski Buena Vista 
18.00 Wyprawy w czasie 
19.00 Dzika Australia i Oceania
20.00 Port lotniczy w Lagos 
20.30 Narodziny samochodu 
21.00 Wysypisko 
22.00 Najgłębsza kopalnia złota na świecie
23.00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie... 
23.30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie... 
24.00 Czołgi - mistrzowie 
1.00 Wyprawy w czasie 
2.00 Tajemnice Navy Seals 
3.00 Zakończenie

Ale kino!
8.00 Na zawsze w mojej pamięci - film krótkometr.
8.15 Żelazną ręką- film hist, pol. 
10.00 Vincent, Francois, Paul... i inni - film obycz. franc. 
12.00 Bilet do nieba - dramat kanad. 
13.50 Zawsze w niedzielę - nowele film. pol. 
15.20 Ostatnie takie lato - komediodramat ang.-irland. 
17.05 Za drzwiamiActors Studio - film dok. 
18.00 McCabe i pani Miller- western USA
20.00 Kolacja - film hist, franc.
21.35 Kika - komediodramat hiszp. 
23.30 Posse - western USA-ang. 
1.20 Zakończenie programu

MTV Classic
5:00     Classic Hits: Muzyka lat 60. 70. 80. i 90. 
9:00     Classic 80': Mix teledysków z lat 80.      
10:00     3 z 1: Trzy klipy jednego wykonawcy      
11:00     Hołdys Guru Limited: Autorski program Zbigniewa Hołdysa      
12:00     Classic Hits: Muzyka lat 60. 70. 80. i 90.      
16:00     Classic 60' & 70': Mix teledysków z lat 60. i 70.      
17:00     Classic 80': Mix teledysków z lat 80.      
18:00     3 z 1: Trzy klipy jednego wykonawcy      
19:00     Hołdys Guru Limited: Autorski program Zbigniewa Hołdysa      
20:00     Classic 60' & 70': Mix teledysków z lat 60. i 70.      
21:00     Dziesięć Wspaniałych - propozycje Paula McCartney'a: Ranking 10 najlepszych teledysków wszechczasów
22:00     Classic Rock: Klasyka rocka i hard-rocka      
23:00     Classic Ballads
0:00     Classic Hits: Muzyka lat 60. 70. 80. i 90. 

Tele 5
8:00     Szeherezada odc. 46; (Francja 1996) Org: "Princesse Sheherazade"      
8:25     Dzieciaki w opałach odc. 1/39; (USA/Kanda 1999) Org: "Real Kids, Real Adventures"      
8:50     Telezakupy
10:20     Świat wokół nas
10:50     Saint Tropez odc. 44/256; (Francja 1996)      
11:50     Werdykt
12:50     Urok namiętności (Włochy) Org: "L'incanto della passione"      
13:15     Mieszkanko dla dwojga odc. 27/120; (Francja 1996) Org: "Jamais deux sans toi...t"      
13:40     Dzieciaki w opałach odc. 2/39; (USA/Kanda 1999) Org: "Real Kids, Real Adventures"      
14:05     Tarzan odc. 2/75; (Francja/Kanada 1991)      
14:30     Szeherezada odc. 47; (Francja 1996) Org: "Princesse Sheherazade"      
15:00     Muzyczny kontener
16:05     Saint Tropez odc. 45/256; (Francja 1996)      
17:05     Mieszkanko dla dwojga odc. 28/120; (Francja 1996) Org: "Jamais deux sans toi...t"      
17:30     Świat wokół nas
18:00     Werdykt
19:00     Ekscentrycy odc. 2/26; (1998) Org: "Exccentriiiks!"      
19:30     Tarzan odc. 2/75; (Francja/Kanada 1991)      
20:00     Złoty interes Komedia Org: "Nuda proprieta vendesi". Reżyseria: Enrico Oldoini (Francja/Włochy 1997)      
21:45     Metropolis odc. 1; Reżyseria: Glenn Wilhide (Wielka Brytania 2000)      
22:10     Metropolis odc. 2; Reżyseria: Glenn Wilhide (Wielka Brytania 2000)      
22:40     Bez tajemnic: Ibiza odc. 6/16      
23:35     Conan O'Brian
0:00     Obcy w wielkim mieście Komedia Org: "Once We Were Strangers". Scenariusz i reżyseria: Emanuele Crialese (USA 1998) 

TV Niepokalanów II
14:55     Program dnia
15:00     Godzina Miłosierdzia
15:25     Komputerowa Akademia Marka Peryta odc. 3      
15:40     Polska jakiej nie znasz
16:00     Słowo życia - Ewangelia dnia
16:05     Kalendarz liturgiczny: św. Grzegorza Wielkiego      
16:10     Ścieżki kultury: Sobieski      
16:35     Tajemnice Templariuszy
17:05     Abraham
17:55     Solidarność: Ziemia obiecana      
18:35     Mazurska przygoda
18:45     Obyś był zimny, albo gorący: Pokora      
18:55     Program dnia
19:00     Człowiek religijny
19:20     Cywilizacja: Koło odc. 1      
19:30     Sanktuaria Maryjne: Święta Lipka      
19:55     Zardzewiały świat: Borne Sulinowo      
20:05     Czarno-biały odc. 28      
20:30     Powstanie Warszawskie odc. 2      
20:35     Różaniec: część bolesna
21:00     Apel Jasnogórski
21:05     Słowo życia - Ewangelia dnia
21:10     Kalendarz liturgiczny: św. Grzegorza Wielkiego      
21:15     Więcej niż kapłan
21:35     Sobór - wrota XXI wieku: Prawo do wolności odc. 10      
22:25     Drogami Europy: Avignon      
22:35     Widzialne i niewidzialne odc. 2      
23:00     Program na następny dzień

TV Toya
13:00     Program dnia
13:05     Reporter
13:15     Doradca
13:35     Sondy na ulicach Łodzi
13:40     Toya na bis
14:00     Przebój tygodnia
14:10     Sport, sport, sport
14:40     Speedway
15:00     Kościół w służbie człowieka
15:20     Przebój tygodnia
15:25     Prosto z miasta
15:45     Reporter
15:55     W cztery oczy
16:05     Dla prawo- i leworęcznych
16:15     Sport, sport, sport
16:45     Reporter
17:00     Program dnia
17:05     Przebój tygodnia
17:10     Stało się!
17:15     Wydarzenia
17:30     Pogoda dla Łodzi
17:40     Reporter
18:00     Zadzwoń i wygraj
18:05     Toya na bis
18:25     Pogoda dla Łodzi
18:30     Toya lajf
19:00     Mixtura
20:00     Wydarzenia
20:15     Pogoda dla Łodzi
20:25     Przebój tygodnia
20:30     Poznajmy ich prywatnie
20:55     Pogoda dla Łodzi
21:00     Nocnik czyli dziennik
22:00     Pogoda dla Łodzi
22:05     Punkt widzenia
22:15     Przyjaciele
22:35     Przebój tygodnia
22:40     Sondy na ulicach Łodzi
22:45     Wydarzenia
23:00     Pogoda dla Łodzi
23:05     Mixtura 


TVP3 Białystok
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Lisa i Paul" serial animowany Wielka Brytania 1999
07:05    "Waldo wspaniały" serial animowany Francja 1999
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Obiektyw program informacyjny
08:00    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Jezioro Lugano" "Wielkie jeziora" serial dokumentalny USA 1997
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Zaproszenie do Warszawy" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Bytom Nasze miasto magazyn
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jazz" serial dokumentalny USA 2000
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Świat magazyn międzynarodowy
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Co w lesie piszczy magazyn ekologiczny
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Obiektyw program informacyjny
15:50    Gość dnia wywiad
16:00    U źródeł wiary magazyn prawosławny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Panorama łomżyńska program informacyjny
18:00    Obiektyw program informacyjny
18:25    Kartka z kalendarza
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
18:55    Łowcy faktów
19:15    Gość dnia wywiad
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Obiektyw program informacyjny
22:00    Panorama łomżyńska program informacyjny
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Pieskie życie" film dokumentalny Francja 2000
23:55    "Kolejny ruch" reż.Robert Dornhelm, wyk.Stephen Rea, Alfred Molina, Rosana Pastor, Brendan Gleeson dramat polityczny Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania 1996
01:40    Zakończenie programu 

TVP3 Bydgoszcz
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Lisa i Paul" serial animowany Wielka Brytania 1999
07:05    "Waldo wspaniały" serial animowany Francja 1999
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
08:00    Rozmowa dnia program publicystyczny
08:15    W kadrze magazyn reporterów
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Jezioro Lugano" "Wielkie jeziora" serial dokumentalny USA 1997
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Zaproszenie do Warszawy" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Bytom Nasze miasto magazyn
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jazz" serial dokumentalny USA 2000
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Świat magazyn międzynarodowy
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Co w lesie piszczy magazyn ekologiczny
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
16:00    Panorama wsi magazyn rolniczy
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Letni salon Trójki
18:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:45    Letni salon Trójki
19:10    Historia nieodległa
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
22:00    Rozmowa dnia program publicystyczny
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Pieskie życie" film dokumentalny Francja 2000
23:55    "Kolejny ruch" reż.Robert Dornhelm, wyk.Stephen Rea, Alfred Molina, Rosana Pastor, Brendan Gleeson dramat polityczny Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania 1996
01:40    Zakończenie programu 

TVP3 Wrocław
06:30    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
06:55    "Lisa i Paul" serial animowany Wielka Brytania 1999
07:05    "Waldo wspaniały" serial animowany Francja 1999
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    Fakty program informacyjny
08:00    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Jezioro Lugano" "Wielkie jeziora" serial dokumentalny USA 1997
09:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
09:40    "Zaproszenie do Warszawy" "Tajemnica Enigmy" reż.Roman Wionczek, wyk.Tadeusz Borowski, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Janusz Zakrzeński serial wojenny Polska 1980
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Bytom Nasze miasto magazyn
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jazz" serial dokumentalny USA 2000
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:50    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Świat magazyn międzynarodowy
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Co w lesie piszczy magazyn ekologiczny
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:40    Prognoza pogody
15:45    Fakty program informacyjny
16:00    Europa tu program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
17:00    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
18:00    Fakty - wydanie główne program informacyjny
18:15    Prognoza pogody
18:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
18:35    Regiony kultury magazyn kulturalny
18:40    Prognoza pogody
18:45    Czas na bajkę program dla dzieci
19:00    Profesor Miodek odpowiada magazyn
19:30    Kurier sportowy program informacyjny
19:40    Prognoza pogody
19:45    Rozmowa dnia program publicystyczny
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:50    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Eurotel magazyn
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Fakty Wrocław program informacyjny
21:55    Sportowe Fakty, Prognoza pogody program informacyjny
22:00    Fakty komentarze program informacyjny
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Sport
22:55    Prognoza pogody
23:00    "Pieskie życie" film dokumentalny Francja 2000
23:55    "Kolejny ruch" reż.Robert Dornhelm, wyk.Stephen Rea, Alfred Molina, Rosana Pastor, Brendan Gleeson dramat polityczny Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania 1996
01:40    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:30    Różowa landrynka program erotyczny
06:00    Informacje
06:15    Graffiti program publicystyczny
06:25    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
06:50    Komicy występują w Polsacie
07:05    Muzyka polska
08:05    Piosenka na życzenie
09:00    TV Market
09:15    Muzyczny relax
11:15    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:15    Komicy występują w Polsacie
12:30    Zerwane więzi talk show
13:15    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
13:45    A ku ku program rozrywkowy
14:15    V-max magazyn motoryzacyjny
14:45    Kalambury teleturniej
15:15    Klub Stasia i Nel program dla dzieci
15:50    TV Market
16:10    Informacje
16:30    Aficionado program muzyczny
17:00    Supergol magazyn sportowy
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    Aficionado program muzyczny
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Graczykowie" (35) wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Rodzina zastępcza" (34) wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" (101) reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Komicy występują w Polsacie
22:30    "Adam i Ewa" (102) reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:10    Informacje
23:25    Graffiti program publicystyczny
23:45    "Duża przerwa" (16) wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
00:15    TV Market
00:30    Aficionado program muzyczny
01:00    Pasmo informacyjne
01:30    Aficionado program muzyczny
02:00    "Graczykowie" (35) wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
02:30    Supergol magazyn sportowy
03:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
03:30    Dziennik
03:45    Hot Chat program publicystyczny
04:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
04:30    Zerwane więzi talk show 

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Don Camillo" reż.Julien Duvivier, wyk.Gino Cervi, Leda Gloria, Vera Falqui, Franco Interlenghi komedia Francja 1952
22:25    "Ziemie toskańskie" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:20    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok wiadomości erotyczne
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:10    Sex Laski magazyn erotyczny
00:30    Podglądacz magazyn erotyczny
00:50    Magazyn erotyczny
02:00    XXX Show magazyn erotyczny
02:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
02:30    Crazy Cat Show magazyn erotyczny
03:00    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:30    "Gazety" film dokumentalny Wielka Brytania
09:00    W garnku poradnik kulinarny
09:30    Wybory Miss WWW półfinały
10:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    Magia Tarota magazyn
13:00    "Gliniani wojownicy" film dokumentalny Chiny
13:40    Teraz Muzyczna Telewizja
14:00    Pory roku magazyn poradnikowy
15:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Teraz Muzyczna Telewizja
16:15    Telesprzedaż
16:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
17:00    W garnku poradnik kulinarny
17:30    Telesprzedaż
18:00    "Grenlandia w drodze ku wolności" film dokumentalny Dania
18:45    Teraz Muzyczna Telewizja
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    Magia Tarota magazyn
21:00    Teraz Muzyczna Telewizja
21:30    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
22:00    Muzyczny głos magazyn muzyczny
22:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
23:00    Teraz Muzyczna Telewizja
23:30    Polskie filmy animowane dla dorosłych
00:15    Zakończenie programu 

DSF
06:00    Wyścigi Top 10 na Lausitzringu Automobilizm
08:00    Magazyn reklamowy
08:30    Come on Baby - fitness show
09:30    Fujuma! magazyn piłkarski
10:00    LaOla magazyn piłkarski
11:00    Teleshoping
11:30    Magazyn reklamowy
12:00    Teleshoping
12:30    Magazyn reklamowy
13:00    Sports Bakka magazyn
13:30    Fish & Clips magazyn
14:00    Xapatan show
14:30    Xapatan show
15:00    Zawody siłaczy w Klagenfurcie
16:00    LaOla magazyn piłkarski
17:00    Stoke magazyn
17:30    Sports Bakka magazyn
18:00    DSF Newscenter aktualności
18:15    LaOla magazyn piłkarski
19:15    DSF Newscenter aktualności
19:30    Ocean przygód Sea Tek magazyn
20:15    Motorvision magazyn motoryzacyjny
21:15    Wyścigi Formuły 1 - Grand Prix Belgii w Spa Automobilizm
22:15    DSF Newscenter aktualności
22:30    Motodrom magazyn sportów motorowych
23:30    Stihl Timbersport Series Deutschland - finał magazyn
00:00    Liga GFL Futbol amerykański magazyn
00:30    Sexy Sport Clips
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Sexy Sport Clips
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Sexy Sport Clips 

Polsat Sport
09:00    Raz, Dwa, Trzy magazyn sportowy
09:30    Super Gol magazyn piłkarski
10:00    Mistrzostwa Świata kobiet w Niemczech Siatkówka mecz Polska - Chiny
11:50    Budesliga magazyn piłkarski
12:25    Ekstraliga Żużel mecz Polonia Piła - Apator Toruń
14:15    Bundesliga Piłka nożna mecz Hamburger SV - Bayern Monachium
16:00    Turniej World Tour 2002 w Klagenfurcie Siatkówka plażowa
17:00    V - max magazyn motoryzacyjny
17:30    Raz Dwa Trzy magazyn sportowy
18:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg
19:55    Mistrzostwa Świata kobiet w Niemczech Siatkówka mecz Australia - Polska
22:00    V - max magazyn motoryzacyjny
22:30    Magazyn golfowy
23:00    Mityng Grand Prix IAAF w Londynie Lekkoatletyka

CANAL+ NIEBIESKI
05:30    "Śpiew miłości" reż.Julie Dash, wyk.Monica Arnold, Christian Kane, Essence Atkins, Vanessa Bell Calloway film obyczajowy USA 2000
07:00    Liga hiszpańska Piłka nożna mecz Racing Santander - Real Valladolid
09:00    Liga angielska Piłka nożna mecz FC Liverpool - Newcastle United
11:05    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Groclin Grodzisk Wlkp. - KSZO Ostrowiec
12:50    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
14:45    ITF Futures 2002 Tenis ziemny
15:45    Sportowe Forum magazyn sportowy
16:40    Liga angielska Piłka nożna mecz FC Liverpool - Newcastle United
18:45    Wstęp do meczu
19:00    Liga polska Piłka nożna mecz Widzew Łódź - Amica Wronki
21:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz zagłębie Lubin - Odra Wodzisław
22:45    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Lech Poznań - Wisła Płock
00:30    Sportowe Forum magazyn sportowy
01:25    Mecz + Mecz piłka nożna
03:35    "Omen 2 - Damien" reż.Don Taylor, wyk.William Holden, Lee Grant, Lew Ayres, Sylvia Sidney horror USA 1978

Hallmark
05:00    "Wielki i włochaty" reż.Philip Spink, wyk.Richard Thomas, Donnelly Rhodes, Robert Karl Burke, Trevor Jones film obyczajowy USA 1998
07:00    "Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Kennedych" reż.Larry Shaw, wyk.Jill Hennessy, Lauren Holly, Leslie Stefanson, Matt Letscher dramat obyczajowy USA 2000
09:00    "Wojna w Zatoce" reż.Rod Holcomb, wyk.Ted Danson, Brian Dennehy, Marg Helgenberger, Jennifer Jason Leigh dramat obyczajowy USA 1998
11:00    "Wielki i włochaty" reż.Philip Spink, wyk.Richard Thomas, Donnelly Rhodes, Robert Karl Burke, Trevor Jones film obyczajowy USA 1998
13:00    "Dr Quinn. Serce na dłoni" reż.Jerry London, wyk.Jane Seymour, Joe Lando, Jessica Bowman, Victoria Barkoff film obyczajowy USA 2001
15:00    "Emma" reż.Diarmuid Lawrence, wyk.Kate Beckinsale, Samantha Morton, Mark Strong, Prunella Scales film kostiumowy Wielka Brytania 1997
17:00    "Wojna w Zatoce" reż.Rod Holcomb, wyk.Ted Danson, Brian Dennehy, Marg Helgenberger, Jennifer Jason Leigh dramat obyczajowy USA 1998
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Władza i piękno" reż.Susan Seidelman, wyk.Kevin Anderson, Natasha Henstridge, John Ralston, Katie Griffin film obyczajowy USA 2002
22:00    "Historyczny mecz" reż.Jane Anderson, wyk.Holly Hunter, Ron Silver, Matt Letscher, Bob Gunton film obyczajowy USA 2001
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Władza i piękno" reż.Susan Seidelman, wyk.Kevin Anderson, Natasha Henstridge, John Ralston, Katie Griffin film obyczajowy USA 2002
03:00    "Historyczny mecz" reż.Jane Anderson, wyk.Holly Hunter, Ron Silver, Matt Letscher, Bob Gunton film obyczajowy USA 2001

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996 
09:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
12:00    Doborowe towarzystwo. Świat biznesu magazyn edukacyjny USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
13:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
16:30    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
17:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
20:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
22:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:15    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996

Filmax
21:00    Błyskawiczna ucieczka Film sensacyjny Org: "Fast Getaway II". Reżyseria: Oley Sassone (USA 1994)     
22:45    Rozkaz z góry Film sensacyjny Org: "The Prophet/Capitol Conspirac". Reżyseria: Fred Olen Ray (USA 1999)     
0:30    Dzieci kukurydzy Thriller Org: "Children of the Corn/Stephen King's Children of the Corn". Reżyseria: Fritz Kiersch (USA 1984)

Animal Planet
05:00    Australia - Queensland Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
05:30    Powrót do natury Archiwum krokodyli
06:00    Niebezpieczne spotkania
06:30    Z teki fotografa
07:00    Zwierzęta Aspinalla
07:30    Opowieści z zoo
08:00    Skoki w damskim siodle Opowieści o koniach
08:30    Ochrona zwierząt
09:00    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na pomoc zwierzętom
10:00    Dobry pies
10:30    Hau! Pieskie życie
11:00    Tasmania Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
11:30    Morskie przygody Archiwum krokodyli
12:00    Koszmar żeglarzy Shark Gordon
12:30    Z teki fotografa
13:00    Mistrzowie świata zwierząt
13:30    Mistrzowie świata zwierząt
14:00    Zwierzęta Aspinalla
14:30    Opowieści z zoo
15:00    Jeździec safari Opowieści o koniach
15:30    Dobry pies
16:00    Hau! Pieskie życie
16:30    Weterynarz
17:00    Lekarze dzikich zwierząt
17:30    Ochrona zwierząt
18:00    Na pomoc zwierzętom
18:30    Na pomoc zwierzętom
19:00    Schronisko w Battersea
19:30    Schronisko w Battersea
20:00    Lwy - duma i zagrożenie Świat przyrody
21:00    Ostatnie naczelne Madagaskaru Łowca krokodyli
22:00    Koszmar żeglarzy Shark Gordon
22:30    Tajlandia Na linii frontu
23:00    Łowca z równin Hiena
00:00    Pogotowie dla zwierząt
00:30    Jenny Weterynaria przyszłości
01:00    Zwierzęta Aspinalla
01:30    Opowieści z zoo
02:00    Skoki w damskim siodle Opowieści o koniach
02:30    Ochrona zwierząt
03:00    Na pomoc zwierzętom
03:30    Na pomoc zwierzętom
04:00    Dobry pies
04:30    Hau! Pieskie życie 

Travel Channel
08:00    Dolina Hunter Pocztówki z Australii
09:00    Rodzinne strony Szekspira, Stratford Przewodnik turystyczny
10:00    Seszele Planeta wakacje
10:30    Żagle na mrozie Przez morza i oceany
11:00    Wyspy Podwietrzne Rejsy odkrywców
12:00    Jordania Caprice i jej podróże
12:30    Dom na horyzoncie Morska podróż
13:00    Sydney Floyd w Australii
13:30    Morze Kaspijskie W 80 dni dookoła świata
14:00    St. Lucia Żyłka podróżnicza
14:30    Seszele Planeta wakacje
15:00    Centralna Szwajcaria Podróże i tradycje
15:30    Lazurowe Wybrzeże Tu i tam
16:00    Dolina Hunter Pocztówki z Australii
17:00    Bistra Quebecu Kanadyjska uczta
17:30    Jordania Caprice i jej podróże
18:00    Żagle na mrozie Przez morza i oceany
18:30    Wspomnienia z Lionu Francuskie szlaki wodne
19:00    Praga Tu i tam
19:30    Seszele Planeta wakacje
20:00    St. Lucia na Karaibach Nie zapomnij paszportu
21:00    Kalkan w Turcji oraz Antigua W podróży
21:30    Berlin Taksówki wielkich miast
22:00    W świecie wierzeń Podróże z przewodnikiem
23:00    Wizjonerzy, utopie, marzenia Australijska odyseja
23:30    Śladami Pabla Nerudy Entrada
00:00    Singapur i Azja Południowo-Wschodnia Na horyzoncie
00:30    Kalkan w Turcji oraz Antigua W podróży
01:00    Praga Tu i tam
01:30    Centralna Szwajcaria Podróże i tradycje
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Rzeczpospolita Platona Wielkie powieści
09:55    Kontakty pozaziemskie Co by było, gdyby...
10:50    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
11:15    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
11:45    Złoto Yamashity Łowcy skarbów
12:15    Waleczne Serce prawda czy fikcja
13:10    Pustynna wyrocznia Terra X
14:05    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
14:30    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
15:00    Rzeczpospolita Platona Wielkie powieści
15:55    Kontakty pozaziemskie Co by było, gdyby...
16:50    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
17:15    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
17:45    Złoto Yamashity Łowcy skarbów
18:15    Waleczne Serce prawda czy fikcja
19:10    Pustynna wyrocznia Terra X
20:05    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
20:30    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
21:00    Rzeczpospolita Platona Wielkie powieści
21:55    Kontakty pozaziemskie Co by było, gdyby...
22:50    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
23:15    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
23:45    Złoto Yamashity Łowcy skarbów
00:15    Waleczne serce prawda czy fikcja
01:10    Pustynna wyrocznia Terra X
02:05    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
02:30    Bitwa o Anglię Punkty zwrotne historii
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Leczenie Afryka nieznana
10:20    USA Podróże na chybił trafił
10:50    Rowerem przez kanion Coppera Szalone podróże Phila Koeghana
11:15    Daleki Wschód Świat według Anny Walker
11:45    Leczenie Afryka nieznana
12:15    Hiszpania Wielka wyprawa
12:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
13:10    Irlandia Obieżyświat
14:05    Jukon Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Leczenie Afryka nieznana
16:20    USA Podróże na chybił trafił
16:50    Rowerem przez kanion Coppera Szalone podróże Phila Koeghana
17:15    Daleki Wschód Świat według Anny Walker
17:45    Leczenie Afryka nieznana
18:15    Hiszpania Wielka wyprawa
18:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
19:10    Irlandia Obieżyświat
20:05    Jukon Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Leczenie Afryka nieznana
22:20    USA Podróże na chybił trafił
22:50    Rowerem przez kanion Coppera Szalone podróże Phila Koeghana
23:15    Daleki Wschód Świat według Anny Walker
23:45    Leczenie Afryka nieznana
00:15    Hiszpania Wielka wyprawa
00:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
01:10    Irlandia Obieżyświat
02:05    Jukon Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

Seasons
13:00    Witajcie w Seasons
13:05    Ryk jelenia
14:00    Imitacja dorosłego chruścika Skuteczne przynęty
14:10    Koszyki zanętowe Pod powierzchnią wody
14:25    Kozice i koziorożce
15:10    Nad Wołgą
16:05    Ryba zerwana, ryba złowiona Na ryby
16:30    Albule - duchy oceanu cz. 2 Wędkarskie kroniki
16:55    XIX i XX wiek Myślistwo w sztuce
17:20    Łowienie ryb w Malezji
18:15    Płótno i strzelba
18:45    Pustynne oczko Odkrywanie tajemnic przyrody
18:55    Szkolenie psa poza sezonem myśliwskim Poradnik myśliwego
19:10    Hiszpania - Andaluzja Kulinarne podróże po Europie
19:40    Tuńczyk z Adriatyku
20:30    Kozice alpejskie
21:25    Basenji Mało znane rasy psów
21:50    Heinrich - "Książęcy las" Łowieckie dźwięki
21:55    U muflonów Spotkania tygodnia
22:05    Na otwartej wodzie Na ryby
22:30    Wędkowanie z kutra Hobby wędkarstwo
23:00    Rezerwat Castelporzaino
23:55    Moron Łowienie ryb w Europie
00:55    Górna Sabaudia Kulinarne podróże po krainach Francji
01:20    Zakończenie programu 

Extreme Sports
05:00    Invert TV
05:30    The Edge
06:00    Board Stories
06:30    Rebel TV
07:00    Invert TV
07:30    Concrete Wave
08:00    The Edge
08:30    Wakeboard World Tour Wild Spirits
09:00    The Dunes Off Road MotoX High Octane
09:30    XS Down Unda
10:00    Sportsmania
11:00    Invert TV
11:30    Board Stories
12:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
13:00    The Edge
13:30    Cliff Diving Wild Spirits
14:00    XS Down Unda
14:30    Tracks Surf TV
15:00    Board Stories
15:30    Sportsmania
16:30    Concrete Wave
17:00    Kore TV
17:30    X-MotoX US Freestyle Nationals High Octane
18:00    Rebel TV
18:30    O'Neill Deep Blue Surf Wild Spirits
19:00    Still Twitch'n
19:30    The Circus
20:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
21:00    ATV Nat. Champ Series High Octane
21:30    Invert TV
22:00    The Edge
22:30    Tc Lacanau Pro Wild Spirits
23:00    Concrete Wave
23:30    Kore TV
00:00    Still Twitch'n
00:30    The Circus
01:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
02:00    Kore TV
02:30    Superbike Superbowl High Octane
03:00    Extreme 16 mm
03:30    Sportsmania
04:30    Rebel TV 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
07:00    Tydzień mody - zima 2002/2003
13:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
14:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
14:30    Model Flat
16:30    Tygodnie mody Londyn, Nowy Jork
18:30    Model Flat
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
02:00    Modelki 

MiniMax/Hyper
06:00    "Filemon i przyjaciele" film animowany Polska
07:00    "Światła, kamera, Newton" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Potrząśnij mózgiem" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Jak Billy stał się kotem" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Psychiatra" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Mała wróżka" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Frederico z Argentyny" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Latawiec Kajtka" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Pyza i bobaki" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
09:50    "Jedynak" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Gwiazdkowy prezent" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i głuptak niebieskooki" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Trudne zadania są fajne" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Praca mojego taty" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Wielkanoc Malwinki" film animowany Wielka Brytania
11:50    "Matki bagażowe" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Zmartwychwstał Faraon" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Ramona z Trynidadu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    Zabawy i przyjęcia Podwieczorek u Mini i Maxa program dla dzieci
13:30    "Franklin i dzidziuś" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i bobry" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
14:00    "Wspinaczka na szczyt" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Weekend u cioci Bernice" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Przygoda lokomotywki" film animowany Wielka Brytania
15:20    "Potwór spod łóżka" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Burza na Nilu" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Djalil z Maroka" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Śpioch w jaskini" "Zaczarowany ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Pyza i licho" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
16:50    "Nauka pływania" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Gość Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i renifer" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
17:30    "Powrót do przyszłości" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Rodzinny piknik" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Kot, który nie potrafił miauczeć" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Smacznego" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Królowa ognia" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Sadanad z Indii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Fresh Air: Disciples 2 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM magazyn
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Klipy program muzyczny
22:00    "Gundam Wing" ANIME serial animowany
22:30    Klipy program muzyczny
23:00    "New seasons" "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Gundam Wing" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

CARTOON NETWORK/TCM
06:00    "Heathcliff i Dingbat" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Miś Yogi"
06:45    "Szczenięce lata Toma i Jerry'ego"
07:00    "Mike, Lu i Og"
07:15    "Johnny Bravo"
07:25    "Laboratorium Dextera"
07:35    "Ed, Edd i Eddy"
07:45    "Chojrak - tchórzliwy pies"
08:00    "Bliźniaki Cramp"
08:15    "Atomówki"
08:30    "Krowa i kurczak"
08:40    "Jam Łasica"
08:55    "Tom i Jerry"
09:25    "Looney Tunes"
09:50    "Kapitan Grotman i Aniołkolatki"
10:15    "Perypetie Penelopy"
10:40    "Jetsonowie"
11:05    "Scooby Doo"
11:30    "Tex Avery Show"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Scooby Doo"
14:25    "Flintstonowie"
14:45    "Tom i Jerry"
15:10    "Strażnicy czasu"
15:30    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Owca w wielkim mieście"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Samuraj Jack"
19:00    "Looney Tunes"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X-Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości"
21:00    "Zbliżenia - Anthony Minghella o Davidzie Leanie" NOCNY SEANS FILMOWY TCM film dokumentalny
21:05    "Córka Ryana" reż.David Lean, wyk.Sarah Miles, Robert Mitchum, Trevor Howard, Chris Jones dramat obyczajowy Wielka Brytania 1970
00:20    "Wyspa skarbów" reż.Fraser C. Heston, wyk.Charlton Heston, Christian Bale, Christopher Lee, Oliver Reed film przygodowy USA 1990

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    VIVA Hits Polska nowości polskiej sceny muzycznej
14:00    VIVA Push-Up - nowości ze świata muzycznego szołbiznesu oraz najlepsze teledyski
15:00    Planet VIVA - najnowsze hity
16:00    VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
17:00    Charts Polska - lista polskich przebojów
18:00    Planet VIVA - najnowsze hity
19:00    Personality - teledyskowy życiorys wybranej gwiazdy
20:00    Planet VIVA - najnowsze hity
21:00    Incubus Overdrive koncerty ze scen całego świata
22:00    Hip Hop Hits - hip hopowa lista przebojów
23:00    VIVA Rock - godzinne mocne uderzenie
00:00    Planet VIVA Alternativ magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

MTV Germany
06:00    Kickstart
09:00    Hot Music
10:45    MTV News Mag
11:00    MTV's Greatest Hits
12:00    Euro Top 20
14:00    Select MTV
15:30    MTV News
15:33    Select MTV
16:00    Videoclash
16:30    MTV News
16:33    Videoclash
17:00    "Daria" serial animowany
17:30    MTV News
17:33    King of the Hill
18:00    MTV Weltweit
18:30    MTV News
18:33    MTV Weltweit
19:00    MTV Greatest Hits
19:45    MTV News Mag
20:00    MTV Webcharts
21:00    Unter Ulmen
21:45    News Mag
22:00    Jackass
23:00    Die Spektakulärsten Clips 15 Years on MTV
00:00    Fett MTV
01:00    Night Videos 

Mezzo
05:00    "That's the way life is" film dokumentalny
06:20    Couplets de folies Marin Marais koncert
06:40    Sonata nr 1 Jan Dismas Zelenka koncert
07:00    Flaneries musicales d'ete, Reims koncert
08:00    Musique de chambre, Reims koncert
09:00    "Siegfried" opera
12:55    A l'affiche wiadomości muzyczne
13:00    Festiwal Radio France
14:00    Stabat Mater Gioacchino Rossini koncert
15:15    Stabat Mater Antonio Vivaldi koncert
15:40    Airs sacres Andrea Bocelli koncert
16:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40    Jeunes solistes du conservatoire koncert
17:00    Robert Schumann i Cesar Frank koncert
18:05    Isabelle Moretti Recital
19:15    "A century of orchestral music" serial dokumentalny
20:15    A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25    Jeunes solistes du conservatoire koncert
21:00    Missa solemnis Hector Berlioz koncert
22:00    Marcel Khalife koncert
23:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
23:40    Jeunes solistes du conservatoire koncert
00:00    "L'effet Casimir, regard sur Angelin Preljocaj" film dokumentalny
01:00    Bireli Legrene i Sylvain Luc Marciac Sweet 2000 koncert
02:00    Patrice Caratini Jazz Ensemble Marciac Sweet 2000 koncert
03:00    Art Ensemble of Chicago koncert
04:00    Gil Evans koncert 

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 Hotel (Hotel) (35 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).
21.20 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
22.10 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
22.35 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
23.05 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
23.30 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (30 min.).
23.55 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.20 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.45 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
01.35 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
02.00 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).

Avante
05:00    Loaded
06:00    Art of Making Wine Horyzonty
06:30    Pontiac Super Duty Car Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
07:00    Nato Cold War Walki powietrzne
07:30    Klasyka na wodzie
08:00    Paintball
08:30    Peking to Paris
09:00    Krytyczne sytuacje
09:30    Nowoczesna technika
10:00    24 godziny w Indianapolis
11:00    Loaded
12:00    Art of Making Wine Horyzonty
12:30    Pontiac Super Duty Car Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
13:00    Nato Cold War Walki powietrzne
13:30    Klasyka na wodzie
14:00    Paintball
14:30    Peking to Paris
15:00    Krytyczne sytuacje
15:30    Nowoczesna technika
16:00    24 godziny w Indianapolis
17:00    Loaded
18:00    Viagra Horyzonty
18:30    Czciciele szybkości
19:00    Stalowe rekiny
20:00    Najemcy
20:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
21:00    F-14 Tomcat Słynne samoloty
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Lordowie mafii
23:00    Stirling Moss powraca do Monaco
00:00    Viagra Horyzonty
00:30    Czciciele szybkości
01:00    Stalowe rekiny
02:00    Najemcy
02:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
03:00    F-14 Tomcat Słynne samoloty
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Lordowie mafii 

TVN 24
05:00    Studio 24 rozmowa
05:30    Bilans magazyn ekonomiczny
06:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Sport, Studio 24 Inforanek rozmowa
06:30    Przegląd prasy
07:00    Serwis sportowy
07:30    Przegląd prasy
08:00    Studio 24 rozmowa
08:30    Przegląd prasy
09:00    Studio 24 rozmowa
09:30    Bilans magazyn ekonomiczny
10:00    Zdrowie magazyn
11:00    Studio 24 rozmowa
11:30    24 godziny magazyn informacyjny
12:00    Studio 24 rozmowa
12:30    Studio 24 rozmowa
13:00    Serwis sportowy
13:30    Serwis biznesowy
14:00    Serwis sportowy, Reportaż
14:30    Studio 24 rozmowa
15:00    Reportaż
15:30    Studio 24 rozmowa
16:00    Studio 24 rozmowa
16:30    Serwis biznesowy
17:00    Serwis sportowy
17:30    24 godziny magazyn informacyjny
18:30    Bilans magazyn ekonomiczny
19:00    Fakty
19:30    Studio 24 rozmowa
20:00    Bilans - magazyn ekonomiczny, Kropka nad i program publicystyczny
20:30    Studio 24 rozmowa
21:00    Serwis sportowy
21:30    24 godziny magazyn informacyjny
22:30    Bilans magazyn ekonomiczny
23:00    Studio Europa
23:30    Serwis sportowy
00:00    Studio 24 rozmowa
00:30    24 godziny magazyn informacyjny
01:30    Fakty
02:00    Serwis biznesowy, Reportaż
02:30    Bilans magazyn ekonomiczny
03:00    Serwis sportowy
03:30    24 godziny magazyn informacyjny
04:30    Zdrowie magazyn 

TVK Ostrowiec
14:00    "Akcja 'Hera'" reż.Henri Decoin, wyk.Jean Gabin, Lino Ventura, Megali Noel, Marco Dalio film kryminalny Francja 1955
16:00    "Daleko do Afryki" reż.Cecilia Bartolome, wyk.Xabier Elloriaga, Isabel Mestres, Alicia Bogo, Mari Angeles Acevedo dramat obyczajowy Hiszpania 1996
18:00    Muzyka w TVK Ostrowiec
18:35    Teledziennik TVK Ostrowiec
18:55    Muzyka w TVK Ostrowiec
19:40    Teledziennik TVK Ostrowiec
20:00    "Za kulisami: 'Asterix i Obelix: Misja Kleopatra'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Havanera" reż.Antoni Verdaguer, wyk.Aitana Sanchez Gijon, Fernando Guillen Cuervo, Asumpta Serna, Xabier Elorriaga film przygodowy Hiszpania/Kuba 1992
23:00    "O tych paniach" reż.Ingmar Bergman, wyk.Bibi Andersson, Harriet Andersson, Eva Dahlbeck, Karin Kavli dramat obyczajowy Szwecja 1964
00:30    "Krowa" reż.Karel Kachyna, wyk.Radek Holub, Alena Mihulowa, Valerie Zawadska, Alois Molcik dramat obyczajowy Czechy 1993
02:00    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    "Antonella" telenowela Argentyna
13:00    Twoje atuty - z modą na ty
13:25    Kawa na ławę program publicystyczny
13:50    "W cztery strony świata" serial przyrodniczy
14:30    Program lokalny
15:00    Ulica muzyczna program muzyczny
16:00    Arena program sportowy
16:30    Program lokalny
17:00    Scena magazyn kulturalny
17:30    Co tam w polityce program publicystyczny
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:00    Berlin Zachodni Europejskie ogrody zoologiczne
18:15    Kolejorz magazyn piłkarski
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:30    Policjanci magazyn policyjny
20:50    Książka nie tylko do poduszki nowości wydawnicze
21:05    TeleKonin magazyn
21:25    "W Beskidzie Sądeckim" film krajoznawczy
21:45    Tort czy sport magazyn
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Kolejorz magazyn piłkarski
23:15    Policjanci magazyn policyjny
23:35    Książka nie tylko do poduszki nowości wydawnicze
23:50    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    Muzyka zachodnia program edukacyjny
05:30    Hiszpańska kaplica we Florencji program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka francuskiego
06:30    The Ozmo English Show kurs języka angielskiego
07:00    Bits i Bobs program dla dzieci
07:15    Bajkopisarze program dla dzieci
07:35    Anielska mysz program dla dzieci
07:40    Mądre stworzenia program dla dzieci
08:05    Zaryzykuj program dla dzieci
08:30    Do gotowania...start program kulinarny
09:15    Domowi najeźdźcy magazyn
09:45    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
10:15    Przód domu magazyn stylistyczny
11:15    "Ludzie i zwierzęta: Wychowywanie dzieci" serial dokumentalny
11:45    "Baletki" film dokumentalny
12:45    The Weakest Link quiz
13:30    "Paszport do słońca" serial dokumentalny
14:00    "EastEnders" telenowela
14:30    Domowi najeźdźcy magazyn
15:00    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
15:30    Bits i Bobs program dla dzieci
15:45    Bajkopisarze program dla dzieci
16:05    Anielska mysz program dla dzieci
16:10    Mądre stworzenia program dla dzieci
16:35    Zaryzykuj program dla dzieci
17:00    "Dziennik wielkiego kota" serial dokumentalny
17:30    Do gotowania...start program kulinarny
18:15    The Weakest Link quiz
19:00    Gotowanie z Delią magazyn kulinarny
19:30    Polowanie Bargaina magazyn kolekcjonerski
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "Lee Evans - So What Now?" serial komediowy
21:00    "Game On" serial komediowy
21:30    "Dinnerladies" serial obyczajowy
22:00    "Macierzyństwo" serial dokumentalny
23:00    "Althorp - ogród rodzinny" film dokumentalny
23:30    "Wspomaganie życia" serial obyczajowy
00:30    Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
01:00    "Nowojorskie przygody Hillary" serial dokumentalny
02:00    "Reputacja: Aristotle Onassis" serial dokumentalny
03:00    "Wielkie romanse XX wieku: Edward i pani Simpson" serial dokumentalny
03:30    "Wielkie romanse XX wieku: Laurence Olivier i Vivien Leigh" serial dokumentalny
04:00    "Szefowa" serial dokumentalny 

Channel 5
06:00    Sunrise
06:30    Dappledown Farm Up and Down
06:50    TBA
06:55    Tickle, Patch and Friends
07:30    Make Way for Noddy Hold On to Your Hat, Noddy
07:45    Make Way for Noddy Just Be Yourself Today, Noddy!
08:00    The Book of Pooh
08:30    Barney
09:00    Jay Jay the Jet Plane
09:30    Floyd around the Med Corfu
10:00    The Wright Stuff
11:00    Magnum PI Past Tense
12:00    5 News at Noon
12:30    Home and Away
13:00    Family Affairs
13:30    BrainTeaser
14:30    Open House with Gloria Hunniford
15:35    West Point Story (1950, Musical Comedy) Film
17:30    5 News
18:00    Home and Away
18:30    Family Affairs
19:00    Great Artists El Greco
19:30    5 News
20:00    The English Civil War The Shadow of the Scaffold
21:00    Presumed Innocent Film
23:30    What Went Wrong?
00:00    La Femme Nikita Getting out of Reverse (New Series)
00:50    Charles Church Challenge Tour Golf
01:45    2002 Summer X Games
02:45    Dutch Football Vitesse Arnhem v Ajax
04:20    Major League Soccer San Jose Earthquakes v Colorado 

CT 1
05:00    Co z tym... magazyn
05:20    Różne spojrzenia magazyn
05:30    Fakty program publicystyczny
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    Czarodziejskie przedszkole program dla dzieci
09:00    Wiadomości ze świata
09:05    Wiadomości
09:15    "Ten, kto cię chroni" wyk.S. Baker, D. Coleman, A. Rosenberg serial obyczajowy USA 2002
10:00    "O ludziach i zwierzętach" reż.H. Bočan, wyk.I. Chýlková, K. Heřmánek, J. Bohdalová serial obyczajowy Czechy 1994
10:50    "Oczarowanie 3" reż.G. Lepre, wyk.A. Boni, V. Chico, G. Pambieri serial obyczajowy Włochy 2000
11:45    Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
12:00    Wiadomości
12:10    Sama w domu magazyn dla kobiet
13:10    "Dom ostatniej radości" reż.I. Pokorný, wyk.P. Řezníček, M. Etzler, J. Tesařová, V. Budilová serial komediowy Czechy 1996
14:20    Kawałek rozmowy program rozrywkowy
15:10    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1997
16:00    Wiadomości
16:05    Klocki program dla dzieci
16:15    "Cudowne lata" wyk.F. Savage, A. Mills, D. Lauria serial dla dzieci USA 1988-93
16:40    Gra w zielone program dla dzieci
17:00    Pod pokrywką magazyn kulinarny
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    "Simpsonowie" serial animowany USA 1998
18:30    "Szaleję za tobą 5" reż.Barnet Kellman, wyk.Paul Reiser, Helen Hunt serial komediowy USA 1996
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "Helimadoe" FILM NA ŻYCZENIE reż.Jaromil Jireš, wyk.Josef Somr, Jana Dolanská, Zuzanna Bydžovská, Jana Konečná komedia Czechy 1993
20:01    "Návrat idiota" FILM NA ŻYCZENIE reż.Saša Gedeon, wyk.P. Liška, A. Geislerová, T. Wilhelmová, J. Langmajer, J. Macháček film obyczajowy Czechy 1999
20:02    "Orbis Pictus" FILM NA ŻYCZENIE reż.M. Šulík, wyk.D. Nvotová, M. Labuda, B. Turzonovová film obyczajowy Czechy 1997
21:40    Na palmie! program rozrywkowy
22:10    Wydarzenia, komentarze
22:45    "Nowojorscy gliniarze 3" wyk.Jimmy Smits, Dennis Franz, James McDaniel serial sensacyjny USA 1995
23:30    Solo dla... program muzyczny
00:15    Europejska mozaika reportaż
00:40    Wojna i broń magazyn
01:30    "Všechny krásy života" Teatr telewizji reż.L. Koutná, wyk.M. Vašut, P. Haničinec, D. Prachař sztuka Czechosłowacja 1989
02:50    "Jubileum" Teatr telewizji sztuka A. P. Czechowa
03:30    Fakty program publicystyczny
04:00    Ogólne zadowolenie albo Czy mamy wybór w demokracji? magazyn
04:30    Kto gra, nie złości magazyn 

Nova
5:55    Śniadanie z Novą
8:30    Teletubisie Serial rysunkowy odc. 129; (Wielka Brytania 1997) Org: "Teletubbies"     
8:55    Afryka z bliska odc. 2/13     
9:25    Spartakus Film historyczny odc. 1; Org: "Spartacus". Reżyseria: Stanley Kubrick (USA 1960)     
11:05    Knots Landing Serial obyczajowy odc. 39; (USA 1979-1993)     
12:00    Luz Maria Telenowela odc. 31; Reżyseria: Eduardo Macias (Peru 1998)     
12:50    Mallorca Serial komediowy odc. 90; (Niemcy 1999) Org: "Mallorca - Suche nach dem Paradies"     
13:15    Yago, syn dżungli Telenowela odc. 38/140; (Argentyna 2001) Org: "Yago, pasión morena"     
14:10    Zbuntowany Anioł Telenowela odc. 264; Org: "Muncea Brava/ Wild Angel". Reżyseria: Hernan Abrahamsohn (Argentyna 1999)     
15:00    Jezioro marzeń Serial odc. 24; Org: "Dawson's Creek". Reżyseria: Steve Miner (USA 1999)     
15:45    Szczury nabrzeża Serial kryminalny odc. 13; Org: "Water Rats". Reżyseria: Steve Mann (Australia 1996)     
16:35    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny odc. 21; Org: "18 Wheels of Justice". Reżyseria: Tom Jewett (USA 2000)     
17:20    Prosto z regionu
17:30    Szczęśliwy numerek
18:00    M.A.S.H. odc. 2/255; (USA 1972-83)     
18:30    Pogoda
18:35    Kobra 11 Serial kryminalny odc. 2/16; (Niemcy 1996) Org: "Alarm für Cobra 11"     
19:30    Wiadomości
20:00    Chcesz być milionerem? Teleturniej
20:55    Prawo i porządek Serial kryminalny odc. 10; (USA 1997) Org: "Law and Order: Special Victims Unit"     
21:50    Na własne oczy
22:30    Zbłąkane dusze Thriller Org: "Lost Souls". Reżyseria: Jeff Woolnough (Kanada/Luxemburg 1998)     
0:10    Nowe wcielenie Serial sensacyjny odc. 8; (USA 1999) Org: "Now and Again"     
1:00    Playboy na noc Serial erotyczny odc. 1/26; (USA) Org: "Playboy Foreign Late Night"     
1:25    Playboy na noc Serial erotyczny odc. 2/26; (USA) Org: "Playboy Foreign Late Night"     
1:50    Novashopping
2:20    Na własne oczy
3:00    Porady domowe
3:35    Czworaczki

ST 1
07:05    Wiadomości
07:20    Kultura magazyn kulturalny
07:25    24 godziny na świecie program informacyjny
07:35    Wiadomości Czeskiej telewizji
08:00    Telezakupy magazyn
08:10    Infotext
08:30    Żywa panorama
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    Telewizyjne archiwum dziecięce programy dla dzieci
09:55    Daj mi rękę i chodź magazyn przyrodniczy
10:00    Hej hop! program dla dzieci
10:40    Menu program rozrywkowy
11:05    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
12:00    Telezakupy magazyn
12:10    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
13:00    festiwal muzyki pop i rock Corgoň
13:50    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
14:00    "Król bydła" wyk.Antonio Fagundes, Patricia Pillar telenowela Brazylia 1995
14:50    Athos i Kika program o zwierzętach
15:20    "Manolo i spółka" reż.José Antonio Escrivá, wyk.Carlos Iglesias, Angel de Andrés López, Carmen Rossi, Nuria Gonzáles serial komediowy Hiszpania 1998
16:05    Zádielska Tiesňava program o rezerwacie przyrody
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Fun o piątej program dla dzieci
17:50    Minuty dnia informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    "Ekstradycja 2" reż.Wojciech Wójcik, wyk.Marek Kondrat, Artur Żmijewski, Małgorzata Pieczyńska, Ewa Pakulnis serial sensacyjny Polska 1996
20:55    Na tropie magazyn kryminalny
21:05    Pięć minut sławy program rozrywkowy
21:35    Kaktus magazyn publicystyczny
21:55    Po co do NATO? reportaże
22:05    "Nash Bridges" wyk.Don Johnson serial kryminalny USA 1996
22:50    "Gouttes d'eau sur pierres brulantes" reż.Francois Ozon, wyk.Bernard Giraudeau, Malik Zidi, Ludivine Sagnier, Anna Levine film psychologiczny Francja 1999
00:10    Wiadomości
00:30    Telezakupy
00:45    Zakończenie programu 

France 2
5:40 Chut! Dexonseille aux adultes
6:30 Telematin
8:30 Un livre Literatura
8:35 Promenade de santé Magazyn medyczny
8:40 Des jours et des vies Serial komediowy
9:05 Amour, gloire et beauté Serial komediowy
9:25 CD aujourd'hui Muzyka
9:30 C'est au programme Informacje
11:00 Flash info Wiadomości
11:05 Motus Teleturniej
11:45 Les z'amours Teleturniej
12:15 CD aujourd'hui Muzyka
12:20 Pyramide Teleturniej
12:55 Météo Pogoda
13:00 Journal Wiadomości
13:45 Promenade de santé Magazyn medyczny
13:50 Météo Pogoda
13:55 Expression directe Historia
14:00 Inspecteur Derrick Serial
15:00 Un cas pour deux Serial
16:10 Rex Serial
16:55 Un livre Literatura
17:00 Des chiffres et des lettres Teleturniej
17:35 Age sensible Serial komediowy
18:05 Brigade des mers Serial sensacyjny
18:50 CD aujourd'hui Muzyka
18:55 On a tout essayé! Lifestyle
19:45 C'est pas banal Informacje
19:50 Un gars, une fille Serial komediowy
19:55 Objectif Terre Informacje
20:00 Journal Wiadomości
20:40 Talent de vie Informacje
20:45 Météo Pogoda
20:55 Meurtre a la Maison Blanche Inne
22:45 Chat noir, chat blanc Komedia
0:55 Journal de la nuit Wiadomości
1:15 Météo Pogoda
1:20 CD aujourd'hui Muzyka
1:25 Histoires courtes Informacje
2:00 Pyramide Teleturniej
2:30 Programmes Urti Portret miasta
2:55 20 ans a Tokyo Państwa i ludzie
3:50 Portraits d'artistes contemporains Portret artysty

France 3
05:20    Zakończenie programu
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decroches vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 program dla dzieci
10:50    "Water Rats" serial sensacyjny Australia 1996
11:40    Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:20    Keno magazyn
13:25    C'est mon choix magazyn
14:25    "Drole de dames" serial komediowy USA 1997
15:15    "Niewinne ofiary" reż.Gilbert Cates, wyk.Rick Schroder, John Corbett, Hal Holbrook, Tom Irwin dramat kryminalny USA 1995
16:55    Cote vacances program rozrywkowy
18:25    Questions pour un champion teleturniej
18:45    La sante d'abord magazyn
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:10    La sensation du jour informacje
20:15    Tout le sport magazyn sportowy
20:25    La vie a deux magazyn
20:55    Carte aux tresors program rozrywkowy
23:00    Prognoza pogody
23:05    Soir 3 wiadomości
23:25    Balvoine le chanteur magazyn
01:15    Les dossiers de l'histoire magazyn
02:00    Le nuits de France 3
03:00    Zakończenie programu 

France 5
05:50    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:45    Victor anglais kurs języka angielskiego
07:00    Pi = 3,14 magazyn
07:30    "Sanctuaires sauvages" serial dokumentalny
08:00    "Kipper" serial animowany
08:10    "Petit Basile" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Mimi la souris" serial animowany
09:30    Le journal de la sante magazyn
10:40    "Les gardiens de la foret" serial dokumentalny
11:10    "Planete ocean" serial dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:10    Couples legendaires du XX siecle - cykl filmów dokumentalnych
14:35    "Le plus grand festival du monde" film dokumentalny
15:40    "La vie secrete de Jackie Kennedy" film dokumentalny
16:35    Sur la route magazyn
17:35    100% question teleturniej
18:00    C dans l'air magazyn
03:00    C dans l'air magazyn 

M6
6:00 M comme musique
7:00 Morning Live Informacje
9:10 M 6 boutique Ekonomia i konsumpcja
10:00 M 6 Music Rock + Pop
10:40 Kidété Film animowany
11:54 Six minutes midi / Météo Wiadomości
12:05 La vie de famille Serial komediowy
12:34 Météo Pogoda
12:35 Docteur Quinn, femme médecin Serial
13:35 Amoureux d'une inconnue Komedia
15:15 Les anges du bonheur Serial fantastyczny
16:10 M 6 Music Rock + Pop
17:00 80 a l'heure Rozrywka
17:50 Stargate: SG-1 Serial fantastyczny
18:55 Charmed Serial fantastyczny
19:45 Caméra café Serial komediowy
19:54 Six minutes / Météo Wiadomości
20:05 Notre belle famille Serial komediowy
20:39 Faire simple Informacje
20:40 Caméra café Serial komediowy
20:50 E = M 6 découverte Informacje
22:50 L'ombre d'un doute Inne
0:29 Météo Pogoda
0:30 Zone interdite Informacje
2:25 M 6 Music Rock + Pop

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Dziennik
06:15    Dziennik
06:30    Telewizja śniadaniowa
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis magazyn dla młodzieży
09:00    Wiadomości
09:05    Zig Zag Cafe magazyn
10:00    Dziennik
10:15    Imiona boga magazyn konsumentów
11:00    Culture choc magazyn
11:30    "D" magazyn mody
12:00    Wiadomości
12:05    Les Z'Amours teleturniej
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    Film dokumentalny
14:00    Dziennik
14:15    "Le Createur" reż.Albert Dupontel, wyk.Albert Dupontel, Claude Perron, Philippe Uchan, Michel Vuillermoz film obyczajowy Francja 1999
16:00    Dziennik
16:20    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Palette magazyn o sztuce
17:00    Wiadomości
17:05    Piramida teleturniej
17:30    Pytania dla mistrza teleturniej
18:00    Wiadomości
18:15    "Le Createur" reż.Albert Dupontel, wyk.Albert Dupontel, Claude Perron, Philippe Uchan, Michel Vuillermoz film obyczajowy Francja 1999
20:00    Wiadomości tv szwajcarskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:00    Wiadomości
21:05    Czas obecny magazyn
22:00    Dziennik
22:15    "Une femme en blanc" serial sf Francja
00:00    Wiadomości tv belgijskiej
00:30    Soir 3 magazyn informacyjny
00:50    Le journal RDI
01:05    "Une femme en blanc" serial sf Francja
03:00    Wiadomości
03:05    Interieur nuit magazyn
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

Rai 1
05:00    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
05:30    Wiadomości
06:00    Euronews
06:30    Wiadomości
06:40    Prognoza pogody dla kierowców
06:45    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:00    Wiadomości
07:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:30    Wiadomości i prognoza pogody
07:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
08:00    Wiadomości i prognoza pogody
08:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:00    Wiadomości i prognoza pogody
09:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:30    Wiadomości
09:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
10:00    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
10:05    "Chrabąszcz znowu w akcji" reż.Robert Stevenson, wyk.Helen Hayes, Ken Berry, Stefanie Powers, John McIntire komedia USA 1974
11:30    Wiadomości
11:35    Prognoza pogody
11:40    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
12:35    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
13:30    Wiadomości
14:00    Magazyn gospodarczy
14:05    "La ballata dei mariti" reż.Fabrizio Taglioni, wyk.Memmo Carotenuto, Aroldo Tieri, Marisa Del Frate, Xenia Valderi komedia Hiszpania/Włochy 1963
15:55    "Zauroczenie 5" serial obyczajowy Włochy 2002
17:00    Wiadomości
17:10    Prognoza pogody
17:15    "Derrick" serial kryminalny Niemcy 1974
18:00    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1984
18:50    Spadek teleturniej
20:00    Wiadomości
20:35    Super Varieta' magazyn rozrywkowy
20:55    "Zepsuta do cna" reż.Bill L. Norton, wyk.Kristy Swanson, Jeremy London, David Chokachi, Patti D'Arbanville dramat kryminalny USA 1997
22:35    Wiadomości
22:40    Koncert pieśni i piosenek neapolitańskich
23:55    Festiwal Filmowy Wenecja 2002
00:15    Wiadomości
00:40    Przegląd prasy magazyn aktualności
00:45    Prognoza pogody
00:50    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:55    Off Hollywood Telewizja edukacyjna
01:25    Szeptem wywiady Gigiego Marzullo
01:55    "Wódz Szalony Koń" reż.John Irvin, wyk.Michael Greyeyes, Wes Studi, Irene Bedard, Lorne Cardinal film przygodowy USA 1996
03:30    "Due assi per un turbo: Situazione d'emergenza" reż.Stelvio Massi, wyk.Philippe Leroy film telewizyjny Włochy 1987
04:30    Senator 

Kanal 5
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:00    barn program dla dzieci
07:50    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:20    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:50    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
09:20    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
09:50    "Cheers" serial komediowy USA
10:20    Jenny Jones talkshow
11:10    "Gilmore Girls" serial komediowy USA 2000-01
12:00    TV-Butiken
13:00    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
13:55    "Nowe przygody Robin Hood" serial przygodowy USA 1997
14:50    Jenny Jones talkshow
15:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
16:10    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
16:40    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:10    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
18:05    "Gilmore Girls" serial komediowy USA 2000-01
19:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 2000-01
20:00    "Ed" serial komediowy USA 2000-01
21:00    Popstars
22:00    Frĺga Olle
23:30    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
02:15    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
03:05    "Cannon" serial przygodowy USA 1971-76
03:55    "Destination Space" serial animowany Wielka Brytania
04:45    Zakończenie programu 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Dom w Toskanii" serial obyczajowy Niemcy 1996
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny
10:20    "W końcu zwycięża miłość" reż.Peter Weck, wyk.Marianne Sägebrecht, Denise Zich, Rolf Hoppe, Tim Egloff melodramat Niemcy 1999
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    Fliege, czyli mucha talk show
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Łowcy gwiazd" serial komediowy Niemcy 2001
19:20    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    "Trzej lekarze z sercem" serial obyczajowy Niemcy 2002
21:05    "Serdeczna przyjaźń" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:55    Plus minus magazyn gospodarczy
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    Boulevard Bio talk show
00:00    Wat is? talk show
00:45    Magazyn nocny
01:05    "Sposób Cuttera" reż.Ivan Passer, wyk.Jeff Bridges, John Heard, Lisa Eichhorn, Stephen Elliott dramat psychologiczny USA 1981
02:50    Wiadomości
02:55    Fliege, czyli mucha talk show
03:55    Najpiękniejsze trasy kolejowe świata
04:20    "Podróże po świecie" serial dokumentalny
04:50    Wiadomości
04:55    Plus minus magazyn gospodarczy 

ZDF
05:05    Halo Niemcy magazyn aktualności
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    "Lekarz kobiecy dr Markus Merthin" serial obyczajowy Niemcy 1994
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:30    Praktyka magazyn medyczny
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:15    "Ekspedycje ZDF" serial dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:45    Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
18:05    "Rytm serca" serial obyczajowy Niemcy 2001
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Eva - całkowicie moja sprawa" serial obyczajowy Niemcy 2002
20:15    "Weterynarz dr Engel" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:00    Frontalnie 21 magazyn reporterów
21:45    Wiadomości
22:15    "Twarze 11 września" 37 stopni film dokumentalny
22:45    Reich-Ranicki Solo magazyn literacki
23:15    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
00:15    Wiadomości
00:30    "Stary" serial kryminalny Niemcy 1997
01:25    Wiadomości
01:30    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
02:25    Wiadomości
02:30    Frontalnie 21 magazyn reporterów
03:15    Nowość... magazyn komputerowy
03:45    Spór o trzeciej magazyn prawny
04:35    nightscreen program komputerowy 

3SAT
7:00 Alpenpanorama Informacje
9:00 Zeit im Bild Wiadomości
9:05 Kulturzeit Sztuka i kultura
9:45 nano Nauka
10:15 Zeugen des Jahrhunderts Rozmowa
11:15 Europamagazin Europa
11:45 tipps & trends mode Moda
12:15 Isabella Rosselini: "Mein Leben" Ludzie
13:00 Zeit im Bild Wiadomości
13:15 Alfred wird Alfredo Cyrk
14:00 Vom Urwald zum Kulturwald Państwa i ludzie
14:30 neues. computer und mehr Informacje
15:00 Hitec - Die Dokumentation Nauka
15:30 Schätze der Welt - Erbe der Menschheit Sztuka i kultura
15:45 Der Traum vom unsinkbaren Schiff Historia
16:30 Reiselust Turystyka
17:15 Johann Lafers Culinarium Jedzenie i picie
17:40 Lafers Küchen-Tipps Jedzenie i picie
17:45 Schweizer Tagesschau Wiadomości
17:50 Schweizweit Informacje
18:00 Die ZDF-Reportage Natura i środowisko
18:30 nano Nauka
19:00 heute Wiadomości
19:20 Kulturzeit Sztuka i kultura
20:00 Tagesschau Wiadomości
20:15 Werkschau Rolf Lyssy: Die Schweizermacher Komedia
22:00 Zeit im Bild 2 Wiadomości
22:25 Werkschau Rolf Lyssy: Vis-a-vis Historia
23:25 Werkschau Rolf Lyssy: Leo Sternbach Ludzie
23:55 Die ZDF-dokumentation Informacje
0:25 10 vor 10 Wiadomości
0:50 Seitenblicke Lifestyle
0:55 nano Nauka
1:25 Kulturzeit Sztuka i kultura
2:00 Kurkonzert Klasyczna
3:00 Johann Lafers Culinarium Jedzenie i picie
3:25 Vis-a-vis Historia

RTL
05:00    EXTRA magazyn publicystyczny
06:00    Punkt 6 magazyn informacyjny
07:00    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
07:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
08:05    RTL SHOP magazyn reklamowy
09:00    Punkt 9 magazyn informacyjny
09:30    "Mój ślub" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
10:00    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
11:00    Pojedynek rodzinny teleturniej
12:00    Punkt 12 magazyn informacyjny
13:00    Oliver Geissen Show talk show
14:00    "Sąd karny" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
15:00    "Sąd rodzinny" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
16:00    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
17:00    "Pan Złota Rączka" serial komediowy USA 1990/91
17:30    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
18:00    Dobry wieczór magazyn regionalny
18:30    EXCLUSIV magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv magazyn sensacji
19:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
20:15    "Jack i czarodziejska fasola" reż.Brian Henson, wyk.Matthew Modine, Vanessa Redgrave, Mia Sara, Daryl Hannah film przygodowy USA 2001
22:10    Kanclerze, kryzysy, koalicje program historyczny
23:15    EXTRA wydanie specjalne magazyn
00:00    Wiadomości
00:40    "Karolina w mieście" serial komediowy USA 1995
01:35    "Pan Złota Rączka" serial komediowy USA 1990/91
02:00    Oliver Geissen Show talk show
02:50    Wiadomości
03:20    RTL SHOP magazyn reklamowy
04:05    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001

RTL 2
05:20    Seriale animowane
08:00    Popstars program muzyczny
09:10    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
09:45    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
10:40    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
11:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
18:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
19:30    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Prawdziwi mężczyźni" reż.Dennis Feldman, wyk.James Belushi, John Ritter, Barbara Barrie, Bill Morey komedia USA 1987
22:00    Exklusiv magazyn reporterów
22:50    Redakcja magazyn reporterów
23:45    "Otwarte karty" reż.Robert Radler, wyk.Billy Blanks, Kenn Scott, Christine Taylor, John Mallory film sensacyjny USA 1993
01:35    Wiadomości
01:50    "Prawdziwi mężczyźni" reż.Dennis Feldman, wyk.James Belushi, John Ritter, Barbara Barrie, Bill Morey komedia USA 1987
03:25    "Łowca snów" reż.Turi Meyer, wyk.Michael Harris, Jay Underwood, Kathryn Morris, Michael D. Roberts horror USA 1995

PRO 7
05:25    Galileo magazyn popularnonaukowy
05:45    S.A.M. magazyn informacyjny
06:40    TAFF magazyn aktualności
07:30    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:05    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:35    "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:05    "Niedyskrecja" reż.Marc Bienstock, wyk.Luke Perry, Richard Rosenberg, Gabriella Hall, Vladimir Nemirovsky thriller USA 1998
11:00    Andreas Türck talk show
12:00    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
12:30    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Sabrina, nastoletnia czarownica" serial animowany USA 2000
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Ostry dyżur" serial obyczajowy USA 2001
21:15    "Seks w wielkim mieście" serial komediowy USA 1999
21:45    "Coupling" serial komediowy Wielka Brytania 1999
22:20    TV total magazyn rozrywkowy
23:20    BIZZ magazyn gospodarczy
23:50    "Katapulta - ostatni ratunek" film dokumentalny Wielka Brytania 2000
00:45    "S.O.F. - Special OPS Force" serial sensacyjny USA 1998/99
01:35    "Seks w wielkim mieście" serial komediowy USA 1999
02:00    "Coupling" serial komediowy Wielka Brytania 1999
02:30    "Vengeance Unlimited" serial kryminalny USA 1998
03:15    TV total magazyn rozrywkowy
04:00    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
04:20    Arabella talk show
04:25    ClipMix magazyn rozrywkowy 

Arte
14:00    Przy stole na Litwie magazyn kulinarny
14:30    "Engelsohn" film dokumentalny Niemcy 2000
16:05    Klinika szamanów 360° - Reportaż GEO reportaż
16:45    Lola magazyn dla kobiet
17:25    Magazyn filmów krótkometrażowych
19:00    Archimedes magazyn popularnonaukowy
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    W lesie wampirów 360° - Reportaż GEO reportaż
20:45    Temat wieczoru - Wojna o dzieci "Wojna o dzieci" (@"Krieg um Kinder"@) film dokumentalny Niemcy 2002
21:40    Naznaczeni na całe życie - wspomnienia dzieci rozwiedzionych rodziców film dokumentalny Niemcy 2002
22:00    Dyskusja program publicystyczny
22:25    "Porwana - ojciec szuka dziecka" reportaż
23:00    "The Last Dance" reż.Tsai Ming Liang, wyk.Yang Kuei-Mei, Lee Kang-Cheng, Hui-Chin Lin film obyczajowy Tajwan 1998
00:10    Triki nocą magazyn animacji
00:40    "Bob & Margaret" serial animowany Kanada/Wielka Brytania 2002
01:05    "Szukając Szeherezady" "Pepe Carvalho" serial kryminalny Francja 1998
02:45    "1919" film krótkometrażowy 

CNN
05:00    World News
05:30    American Edition
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    American Edition
18:00    World News
18:30    Q&A;
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    Q&A;
22:00    World News Europe
22:30    World Business Today
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Lou Dobbs Moneyline
01:00    Newsbiz Today
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight 

CNBC
06:00    Today's Business Europe
08:00    Europe Squawk Box
10:00    European Market Watch
12:00    Power Lunch Europe
14:00    US CNBC Squawk Box
16:00    Morning Call
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    Frankfurt Closing Bell
20:15    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
23:00    US Business Center
00:30    NBC Nightly News
01:00    Asia Squawk Box
04:00    Asia Market Watch 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.