TVP 1 HD
05:50 Bulionerzy - odc. 1/75 - Losowanie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Bulionerzy - odc. 2/75 - Przeprowadzka; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Las Story - odc. 6 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Odnawialne źródła energii - Niewyczerpalne energie - Pompy ciepła; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9
07:55 Naszaarmia.pl - odc. 230; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Wieluń - Polska Guernika; film dokumentalny; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Pełnosprawni - odc. 172; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 My Wy Oni - Matka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Korzenie: następne pokolenia - odc. 14/14 (Roots: The Next Generations, ep. 14/14); serial kraj prod.USA (1983); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Północ - Południe, Księga II - odc. 10/12 (North and South II, ep. 10/12); serial kostiumowy kraj prod.USA (1986); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Północ - Południe, Księga II - odc. 11/12 (North and South II, ep. 11/12); serial kostiumowy kraj prod.USA (1986); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Północ - Południe, Księga II - odc. 12/12 (North and South II, ep. 12/12); serial kostiumowy kraj prod.USA (1986); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Akcja wakacje - /10/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Polskie orlęta na pakistańskim niebie  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Anna Pietraszek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Downton Abbey - odc. 1/8 (Downton Abbey s. VI, ep. 1) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz -  txt. str. 777  100'; komedia kraj prod.Polska (1978); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Stanisław Tym, Ewa Wiśniewska, Ewa Ziętek, Andrzej Fedorowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Biało - czerwoni; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Komisarz Alex - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Policjantów się nie całuje -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Listy Matki Teresy (Letters from Mother Teresa) -  txt. str. 777  113'; dramat kraj prod.USA (2014); reż.:William Riead; wyk.:Juliet Stevenson, Rutger Hauer, Max von Sydow; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Coś (Thing, The) -  txt. str. 777  98'; thriller kraj prod.USA (2011); reż.:Matthijs van Heijningen Jr.; wyk.:Ulrich Thomsen, Mary Elizabeth Winstead, Joel Edgerton; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:15 80 milionów -  txt. str. 777 AD  102'; film sensacyjny kraj prod.Polska (2011); reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Filip Bobek, Marcin Bosak, Wojceich Solarz, Krzysztof Czeczot, Piotr Głowacki, Mariusz Benoit, Jan Frycz, Mirosław Baka, Agnieszka Grochowska, Adam Ferency; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Downton Abbey - odc. 1/8 (Downton Abbey s. VI, ep. 1) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Wystawa Stała Muzeum II Wojny Światowej; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Wybuch (Outbreak); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Notacje - Leszek Jan Malinowski. Karabiny na sznurku; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:35 Władca lodowej krainy (Ice Bear); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Adam Ravetch, Sarah Robertson; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 M jak miłość - odc. 1232 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Na sygnale - odc. 104 "Przeznaczenie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Rodzinne oglądanie - Gepard - walka o przetrwanie (Cheetah Race to Rule); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:. nie dotyczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Południk Wildsteina; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:50 Wiersz codzienny - Jarosław Marek Rymkiewicz "Dodaj słowo do rzeczy" (wyk. Justyna Wasilewska); program poetycki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Hity kabaretu - (5) - Kakao i inne hity Kabaretu Smile; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2297; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Sonda 2; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Rodzinka.pl - odc. 183 "Życiowy błąd" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2016 - Moda na swetry - (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaret Moralnego Niepokoju - Pogoda na suma; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 134; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 134; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (1) Mazowsze; Bez ograniczeń wiekowych
21:15 The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (2) Dolny Śląsk; Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Zabójcze umysły - odc. 66 (Criminal Minds s. 4 ep. Mayhem); serial kraj prod.USA (2008); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:05 XXII Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2016 - Park Rozrywki - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Igrzyska śmierci (Hunger Games, The) -  txt. str. 777  136'; film akcji kraj prod.USA (2012); reż.:Gary Ross; wyk.:Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Odlot (Twelve)  90'; film fabularny kraj prod.USA, Francja (2010); reż.:Joel Schumacher; wyk.:Chace Crawford, Rory Culkin, Philip Ettinger, Emma Roberts, Ellen Barkin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:00 Zabójcze umysły - odc. 66 (Criminal Minds s. 4 ep. Mayhem); serial kraj prod.USA (2008); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:45 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 AgroSzansa - odc. 92; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:10 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Pan Tadeusz Adama Mickiewicza odc. 9; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:20 TELEZAKUPY
07:40 Pogoda - 3.09 - 1; STEREO, 16:9
07:40 Ziołowa apteka - Brzoza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Fundusze europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 10; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Rusz się człowieku - odc. 96; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Seniorada - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Pogoda - 3.09 - 1; STEREO, 16:9
09:30 Rączka gotuje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Lato w Regionach - Ziemia Rybnicka i Raciborska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Polska zza siódmej miedzy odc. 1; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Człowiek renesansu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Pogoda - 3.09 - 2; STEREO, 16:9
13:05 Zbrodnicze sokoły dywersji; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Największe osiągnięcia człowieka - Trudne granice nauki, medycyny i życia (Greatest Human Achievements: Challenging the Limits of Science, Medicine, Even Life Itself); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Dokument lokacyjny miasta Krakowa odc. 4; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Jedź bezpiecznie - odc. 611; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Jubileuszowy Dzień Otwarty Telewizji Kraków; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:00 Klasyki kolarskie 2016; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Przystań; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Sołtys Janeczko; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Pogoda - 3.09 - 2; STEREO, 16:9
17:10 Europa z bliska - odc. 88 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:05 Lato z Radiem cz. 1 Kutno; Dla małoletnich od lat 12
20:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Lato z Radiem cz. 2 Kutno; Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 3.09 - 3; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Sprawiedliwe Wśród Narodów Świata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Kultowe rozmowy - odc. 129 Jerzy Vetulani; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Grażyna i Jurek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Największe osiągnięcia człowieka - Trudne granice nauki, medycyny i życia (Greatest Human Achievements: Challenging the Limits of Science, Medicine, Even Life Itself); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 2 - Bobrowa Dolina; felieton; STEREO, 16:9
01:00 AgroSzansa - odc. 92; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Zbrodnicze sokoły dywersji; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Europa z bliska - odc. 88 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Zapiski Łazęgi - Jadąc do Glinnej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Telewizja Nocą odc. 27; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Lato w Regionach - Ziemia Rybnicka i Raciborska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Jedź bezpiecznie - odc. 611; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Największe osiągnięcia człowieka - Trudne granice nauki, medycyny i życia (Greatest Human Achievements: Challenging the Limits of Science, Medicine, Even Life Itself); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kamień, nożyce, papier - Akwarium Gdyńskie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:20 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Skarbiec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Polska zza siódmej miedzy odc. 1; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Turystyczna jazda - odc. 38 - Gruzja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zapiski Łazęgi - Jadąc do Glinnej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Grażyna i Jurek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Gdańsk
07:00 AgroSzansa - odc. 92; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:10 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Pan Tadeusz Adama Mickiewicza odc. 9; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:20 TELEZAKUPY
07:40 Pogoda - 3.09 - 1; STEREO, 16:9
07:40 Ziołowa apteka - Brzoza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Fundusze europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 10; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Rusz się człowieku - odc. 96; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Seniorada - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Pogoda - 3.09 - 1; STEREO, 16:9
09:30 Rączka gotuje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Pogoda
10:02 Forum Panoramy
10:15 Atak Hitlera na Polskę. Jak rozpoczęła się II wojna światowa (Atak Hitlera na Polskę. Jak rozpoczęła się II wojna światowa / Hitlers Angriff - Wie der Zweite Weltkrieg begann); film dokumentalny kraj prod.Polska, Niemcy (2009); Dla małoletnich od lat 12
11:15 Lato w Regionach - Ziemia Rybnicka i Raciborska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Polska zza siódmej miedzy odc. 1; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Człowiek renesansu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Pogoda - 3.09 - 2; STEREO, 16:9
13:05 Zbrodnicze sokoły dywersji; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Największe osiągnięcia człowieka - Trudne granice nauki, medycyny i życia (Greatest Human Achievements: Challenging the Limits of Science, Medicine, Even Life Itself); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Dokument lokacyjny miasta Krakowa odc. 4; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Jedź bezpiecznie - odc. 611; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Jubileuszowy Dzień Otwarty Telewizji Kraków; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:00 Klasyki kolarskie 2016; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Przystań; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Sołtys Janeczko; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Pogoda - 3.09 - 2; STEREO, 16:9
17:10 Europa z bliska - odc. 88 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Jedenaste przykazanie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:29 Panorama
18:52 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:05 Lato z Radiem cz. 1 Kutno; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Powrót do Ojczyzny; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:30 88 i ja; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Pogoda
21:00 Lato z Radiem cz. 2 Kutno; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Z Archiwum Telewizji Gdańsk - Westerplatte; Dla małoletnich od lat 7
21:45 Panorama
21:55 Panorama Sport
21:58 Pogoda
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 3.09 - 3; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Sprawiedliwe Wśród Narodów Świata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Kultowe rozmowy - odc. 129 Jerzy Vetulani; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Grażyna i Jurek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Największe osiągnięcia człowieka - Trudne granice nauki, medycyny i życia (Greatest Human Achievements: Challenging the Limits of Science, Medicine, Even Life Itself); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 AgroSzansa - odc. 92; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Zbrodnicze sokoły dywersji; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Europa z bliska - odc. 88 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Telewizja Nocą odc. 27; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Lato w Regionach - Ziemia Rybnicka i Raciborska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Jedź bezpiecznie - odc. 611; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Największe osiągnięcia człowieka - Trudne granice nauki, medycyny i życia (Greatest Human Achievements: Challenging the Limits of Science, Medicine, Even Life Itself); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kamień, nożyce, papier - Akwarium Gdyńskie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:20 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Skarbiec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Polska zza siódmej miedzy odc. 1; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Turystyczna jazda - odc. 38 - Gruzja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zapiski Łazęgi - Jadąc do Glinnej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Grażyna i Jurek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Polsat HD
05:00 Disco Gramy
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:45 Jeźdźcy smoków (7)
08:15 Turbo Fast (22)
08:45 Scooby Doo i Meksykański Potwór - film animowany, USA, 2003
10:15 Ewa gotuje (278)
10:45 Wysmakowani (24)
10:55 Pod słońcem Toskanii - film obyczajowy, USA/Włochy, 2003
13:15 Dobry rok - komedia, USA/Wielka Brytania, 2006
15:35 Pamiętniki z wakacji (43)
16:35 Pamiętniki z wakacji (44)
17:45 Chłopaki do wzięcia (95)
18:20 Chłopaki do wzięcia (96)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (418)
20:05 Kevin sam w domu - komedia, USA, 1990
22:15 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (48)
00:15 Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. (54)
02:30 Tajemnice losu

TVN HD
05:25 Uwaga! (4698)
05:45 Mango - Telezakupy
08:00 Dzień dobry TVN
11:00 Na Wspólnej Omnibus 14 (593)
12:50 Singielka (141)
13:25 Ugotowani 10 (3/12)
14:25 Iron Man - film przygodowy, USA, 2008
17:00 Projekt Lady (9)
18:00 Kuchenne rewolucje 14 (1/15)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! (4699)
20:00 Mam talent 9 (1/13)
21:40 Kiler - komedia, Polska, 1997
23:55 Jack Strong - film sensacyjny, Polska 2014
02:30 Uwaga! (4699)
02:50 Klub Magii (239)

TV Polonia
05:40 Barwy szczęścia - odc. 1449 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Barwy szczęścia - odc. 1450 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Barwy szczęścia - odc. 1451 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Barwy szczęścia - odc. 1452 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Opole 2016 na bis /8/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Nie pogrywaj, graj po polsku /7/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Ojciec Mateusz - odc. 143 - Gorące rytmy (Ojciec Mateusz XI odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Na dobre i na złe - odc. 633 - Zaufanie -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Na dobre i na złe - tajemnice filmowego planu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Kamienica na Nalewkach czyli szlagiery żydowskiej ulicy cz. 1; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Tańczący z naturą - Ich pierwszy rejs; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (315); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (313); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1222 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Idole Twojego dzieciństwa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 23 - O Zefliku i smoku; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ja wam pokażę! - odc. 13/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Uwaga - Premiera! - Nie opuszczaj mnie -  txt. str. 777 AD  114'; dramat kraj prod.Polska (2009); reż.:Ewa Stankiewicz; wyk.:Agnieszka Grochowska, Wojciech Zieliński, Grażyna Barszczewska, Daniel Olbrychski, Albert Osik; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Halo Polonia... muzycznie (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (313); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1222 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 23 - O Zefliku i smoku; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ja wam pokażę! - odc. 13/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Uwaga - Premiera! - Nie opuszczaj mnie -  txt. str. 777 AD  114'; dramat kraj prod.Polska (2009); reż.:Ewa Stankiewicz; wyk.:Agnieszka Grochowska, Wojciech Zieliński, Grażyna Barszczewska, Daniel Olbrychski, Albert Osik; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:40 Idole Twojego dzieciństwa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Zakończenie dnia

TVN 24 HD
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, pogoda
11:00 Serwis informacyjny, pogoda
12:10 Drugie śniadanie mistrzów
13:00 Serwis informacyjny, pogoda
13:30 Podsumowanie tygodnia
14:00 Serwis informacyjny, pogoda
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis, pogoda
18:00 Xięgarnia
18:30 Horyzont
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:21 Fakty po Faktach
20:00 Czarno na białym
20:30 Serwis informacyjny
21:00 Teleserwis, pogoda
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:30 Serwis informacyjny
0:00 Fakty po Faktach
0:45 Czarno na białym
1:25 Drugie śniadanie mistrzów
2:15 Szkło kontaktowe
3:15 Maja w ogrodzie
3:45 Dokument/ Inny punkt widzenia
4:55 Maja w ogrodzie
5:20 Fakty po Faktach

TVN 24 BIS
5:59 Bilans
6:37 Inny punkt widzenia
7:24 Biznes dla ludzi
7:55 Film dokumentalny
10:00 Serwis informacyjny
10:15 Piąta strona świata
11:00 Serwis informacyjny
11:30 Showbiznes i świat
12:00 Świat w południe
12:40 Świat technologii
13:00 Film dokumentalny
14:00 Serwis informacyjny
14:10 Babilon
15:00 Serwis informacyjny
15:10 Piąta strona świata
16:00 Świat o czwartej
17:00 Film dokumentalny
18:00 Serwis informacyjny
19:00 Fakty
19:25 Fakty po Faktach
20:00 Film dokumentalny
22:15 Horyzont
22:45 Film dokumentalny
23:48 Biznes dla ludzi
0:24 Inny punkt widzenia
1:10 Biznes dla ludzi
1:39 Drugie śniadanie mistrzów
2:35 Biznes dla ludzi
2:57 Tydzień na rynkach

TV 4 HD
6:00 Simba (26) - serial animowany
6:30 Przyjaciele z Kieszonkowa (36) - serial animowany
6:50 Scooby Doo: Gdzie jesteś? (1) - serial animowany
7:20 Looney Tunes Show (11) - serial animowany
7:50 Scooby Doo: Gdzie jesteś? (4) - serial animowany
8:20 Looney Tunes Show 2 (1) - serial animowany
8:45 Wysmakowani (24) - magazyn kulinarny
8:55 Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku - film animowany, USA 2002
10:20 Policjantki i Policjanci (181) - serial obyczajowy
11:20 Policjantki i Policjanci (182) - serial obyczajowy
12:20 Wielcy ludzie wielkich wojen (1) - serial fabularno-dokumentalny
13:25 STOP Drogówka - magazyn policyjny
14:35 Fałszywy senator - komedia, USA 1992
16:50 Przysięga - film przygodowy, Hongkong/Japonia/Chiny/Korea Południowa 2005
19:00 Galileo (566) - program popularnonaukowy
20:00 Policjantki i Policjanci (183) - serial obyczajowy
21:00 Policjantki i Policjanci (184) - serial obyczajowy
22:00 Święci z Bostonu 2: Dzień Wszystkich Świętych - film sensacyjny, USA 2009
0:25 Zombie SS - komedia sensacyjna, Norwegia 2009
2:20 Zabójcze kataklizmy (4) - serial popularnonaukowy
3:20 Interwencja - magazyn reporterów
3:45 Interwencja - magazyn reporterów
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Puls HD
6:00 Niesamowite!: Czy ja to wszystko zrobiłem? (23/25) - serial dokumentalny
6:30 Niesamowite!: Bezdomny Zenek (24/25) - serial dokumentalny
7:00 Taki jest świat 2 (12) - program informacyjny
7:50 Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8) - serial wojenny
8:45 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Coś z niczego (7/10) - serial dokumentalny
9:15 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Wioska na prerii (8/10) - serial dokumentalny
9:45 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Safari na rancho (9/10) - serial dokumentalny
10:15 Wojciech Cejrowski. Boso - Tajlandia: Buddyzm (1) - film dokumentalny, Polska 2009
10:55 Flintstonowie - komedia, USA 1994
12:50 Powrót do przyszłości - komedia SF, USA 1985
15:25 George prosto z drzewa - komedia, USA 1997
17:20 Farciarz Gilmore - komedia, USA 1996
19:00 Niech żyje Król Julian: Wiwat Mort (8) - serial animowany
19:30 Niech żyje Król Julian: Gigagekon Blaga (9) - serial animowany
20:00 Mocne sobotnie kino: Mechanik: Prawo zemsty - film sensacyjny, USA 2011
21:50 Ghost Rider - thriller, Australia/USA 2007
0:00 Zamiana ciał - komedia, USA 2011
2:30 Zobacz to!: Taki jest świat 2 (12) - program informacyjny
3:05 Na jedwabnym szlaku: Chiński smok (5/10) - serial dokumentalny
3:25 Na jedwabnym szlaku: Lekcja religii (6/10) - serial dokumentalny
3:50 Na jedwabnym szlaku: Chiński sport to zdrowie (7/10) - serial dokumentalny
4:20 Menu na miarę (7) - program kulinarny
4:45 Z archiwum policji (12) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (8) - program kulinarny
5:35 Z archiwum policji (13-ost.) - serial dokumentalny

Puls 2 HD
5:50 Łowcy mitów 2: Labirynt Minotaura (8) - serial dokumentalny
6:50 Wielki głuptas - komediodramat, USA 2010
8:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Stańcowane pantofelki - baśń filmowa, Niemcy 2011
10:00 Księżniczka i żaba - film animowany, USA 2009
12:00 Atlantyda (9) - serial przygodowy
13:00 Atlantyda (10) - serial przygodowy
14:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Opowieści biblijne (7) - serial dokumentalny
14:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Dzisiaj w Betlejem (8-ost.) - serial dokumentalny
15:00 Gwiazdy lombardu 10 (185) - reality show
15:30 Gwiazdy lombardu 10 (186) - reality show
16:00 Gwiazdy lombardu 10 (187) - reality show
16:30 Gwiazdy lombardu 10 (188) - reality show
16:55 Top Gear 9 (2) - magazyn motoryzacyjny
18:00 Gwiazdy Polskiego Kabaretu (37) - program rozrywkowy
19:00 Gwiazdy Polskiego Kabaretu (38) - program rozrywkowy
20:00 Agenci NCIS 2: Złamane serce (8) - serial sensacyjny
20:55 Agenci NCIS 2: Włamanie (9) - serial sensacyjny
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 11 (4) - serial kryminalny
22:50 Agenci NCIS: Los Angeles: Gaz do dechy (17) - serial sensacyjny
23:45 Agenci NCIS: Los Angeles: Więzy krwi (18) - serial sensacyjny
0:35 Mike i Molly: Rozmowy przy cygarach (22) - serial komediowy
1:00 Menu na miarę (2) - program kulinarny
1:30 W blasku fleszy (3) - program rozrywkowy
2:00 Z archiwum policji (9) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (3) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (10) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (6) - program lifestylowy
3:50 No problem! (8) - program lifestylowy
4:15 W blasku fleszy (5) - program rozrywkowy
4:40 No problem! (9) - program lifestylowy
5:05 W blasku fleszy (6) - program rozrywkowy
5:30 No problem! (10) - program lifestylowy

TVN 7 HD
05:25 We Dwoje 2 (6/16)
06:50 Mango - Telezakupy
08:55 Kryminalni (1/13)
10:05 Królowie lombardu 2 (10/16)
10:40 Królowie lombardu 2 (11/16)
11:10 Blef (9/10)
12:05 Brzydula (157)
12:35 Brzydula (158)
13:10 Brzydula (159)
13:45 Brzydula (160)
14:15 Brzydula (161)
14:50 Hotel dla psów - komedia, USA/Niemcy, 2009
16:55 Kocham cię, Beth Cooper - komedia, USA/Kanada, 2009
19:00 Podróż przedślubna - komedia, USA, 1999
21:15 Słodki listopad - melodramat, USA, 2001
23:45 Not Fade Away - film obyczajowy, USA, 2012
02:00 Klub Magii
04:15 Druga strona medalu (6/8)
04:45 Koniec programu

Polsat 2 HD
6:00 Miodowe lata Odcinek: 46
6:45 Miodowe lata Odcinek: 47
7:30 Miodowe lata Odcinek: 48
8:20 Pielęgniarki Odcinek: 179
9:15 Pielęgniarki Odcinek: 180
10:15 Dlaczego ja? Odcinek: 264
11:10 Dlaczego ja? Odcinek: 265
12:10 Dlaczego ja? Odcinek: 266
13:05 Dlaczego ja? Odcinek: 267
14:05 Dlaczego ja? Odcinek: 268
15:00 Nasz nowy dom Odcinek: 63
16:00 Miodowe lata Odcinek: 17
16:30 Miodowe lata Odcinek: 18
17:05 Miodowe lata Odcinek: 19
17:35 Malanowski i partnerzy Odcinek: 609
18:05 Malanowski i partnerzy Odcinek: 610
18:30 Malanowski i partnerzy Odcinek: 611
19:00 Nieprawdopodobne, a jednak... Odcinek: 9
19:30 Ewa gotuje Odcinek: 253
20:05 Wydarzenia
20:50 Kabaretobranie 2016 - VIII Zielonogórska Noc Kabaretowa
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 402
23:55 Wysmakowani Odcinek: 23
0:05 Świat według Kiepskich Odcinek: 403
0:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 404
1:00 Przyjaciółki Odcinek: 30
2:00 Imperium disco polo Odcinek: 84
2:30 Wydarzenia
3:00 Nasz nowy dom Odcinek: 63
4:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 404
4:30 2XL Odcinek: 5
5:35 Tajemnice kniei Odcinek: 19

Canal + HD
6:00 Gdybym tylko tu był - dramat obyczajowy, USA 2014
7:45 Trzech wspaniałych - magazyn kulturalny
8:15 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
8:30 Ze wszystkich sił - dramat obyczajowy, Belgia/Francja 2013
10:00 Hollywood Buzz - magazyn filmowy
10:30 Andrea Bocelli - Cinema - film biograficzny, Wielka Brytania 2015
12:00 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
12:35 O co biega? (18) - magazyn sportowy
13:05 Mały Książę - film animowany, Francja/Kanada 2015
14:50 Hollywood Buzz - magazyn filmowy
15:20 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu - komedia romantyczna, Włochy/USA 2015
16:50 Nie przegap - magazyn informacyjny
17:00 Premiera. Łatwy powrót do szkoły: Koko Smoko - film animowany, Niemcy 2014
18:20 Co ukrywa "Belfer"? Na planie - film dokumentalny, Polska 2016
18:45 Szybcy i wściekli 7 - film sensacyjny, USA 2015
21:00 Son of a Gun - dramat kryminalny, Kanada/Australia/Wielka Brytania 2014
22:50 Na linii - dramat sensacyjny, USA 2015
0:15 Nieuchwytni - film sensacyjny, USA 2015
1:50 Diabelska przełęcz - dramat kryminalny, USA 2013
3:40 Strefa nagości - dramat obyczajowy, Holandia/Polska 2014
5:05 W tonacji+ - magazyn muzyczny

HBO HD
6:00 Pokój zmagań - dramat obyczajowy, USA 2015
8:00 Giganci ze stali - film SF, USA/Indie 2011
10:05 Gang szklanych kulek - film przygodowy, Hiszpania 2013
11:40 Różowa Pantera 2 - komedia sensacyjna, USA 2009
13:15 Magic Mike XXL - komedia, USA 2015
15:10 Whiplash - film muzyczny, USA 2014
16:55 101 dalmatyńczyków 2: Londyńska przygoda - film animowany, USA 2003
18:10 Pokój zmagań - dramat obyczajowy, USA 2015
20:10 Ray Donovan 4 (4) - serial obyczajowy
21:10 Magic Mike XXL - komedia, USA 2015
23:05 Spojrzenia - dramat obyczajowy, USA 2016
0:30 Anioł śmierci - horror, Kanada/Wielka Brytania/USA 2014
2:10 Magical Girl - dramat obyczajowy, Francja/Hiszpania 2014
4:15 Co było, a nie jest - komedia, USA 2013

HBO 2 HD
6:00 Cyrk - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2013
7:35 Rok pierwszy - komedia przygodowa, USA 2009
9:10 Nigdy nie jest za późno - komedia muzyczna, USA 2015
10:50 Antboy: Zemsta Czerwonej Furii - film familijny, Niemcy/Dania 2014
12:15 Niewidzialny - film sensacyjny, USA 2005
14:15 Miłość pod gwiazdami - komedia romantyczna, Kanada 2015
15:40 Stara miłość nie rdzewieje - komedia romantyczna, USA 2006
17:10 Buddy - komedia, Niemcy 2013
18:45 Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy - film SF, USA 2015
21:00 San Andreas - dramat sensacyjny, USA 2015
22:55 Pentameron - film fantasy, Francja/Włochy/Wielka Brytania 2015
1:05 Zbrukana - film kryminalny, USA 2014
2:35 Apetyt na seks - komedia, USA 2004
4:05 San Andreas - dramat sensacyjny, USA 2015

HBO 3 HD
6:00 Dziennik panny służącej - dramat obyczajowy, Belgia/Francja 2015
7:35 Dobry dinozaur - film animowany, USA 2015
9:10 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 3 (7) - talk-show
9:40 Kłamstwa na sprzedaż 5 (10) - serial komediowy
10:15 Gracze 2 (7) - serial komediowy
10:45 Wicedyrektorzy (7) - serial komediowy
11:15 Premiera: Bez zobowiązań 2 (3) - serial komediowy
11:40 Premiera: Bez zobowiązań 2 (4) - serial komediowy
12:10 Vice 3 (1) - serial dokumentalny
12:55 Generation Kill: Czas wojny (4) - serial wojenny
14:05 John Adams (3) - serial biograficzny
14:55 Łabędzi śpiew - dramat obyczajowy, USA 2015
16:40 Mission: Impossible - Rogue Nation - film sensacyjny, USA 2015
18:50 Babski weekend - komedia, Hiszpania 2015
20:30 Gra o tron 6 (1/10) - serial fantasy
21:20 Gra o tron 6 (2) - serial fantasy
22:15 Gra o tron 6 (3) - serial fantasy
23:05 Gra o tron 6 (4) - serial fantasy
0:05 Gra o tron 6 (5) - serial fantasy
1:00 Gra o tron 6 (6) - serial fantasy
1:50 Gra o tron 6 (7) - serial fantasy
2:40 Gra o tron 6 (8) - serial fantasy
3:40 Gra o tron 6 (9) - serial fantasy
4:40 Gra o tron 6 (10-ost.) - serial fantasy

TVP Kultura
06:55 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:55 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Piotr Paziński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ewa Demarczyk; recital; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Kacper Bartczak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Piwnica Wandy Warskiej; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Piotr Paziński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:50 Pomniki historii - Westerplatte; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Informacje kulturalne ekstra - Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Dzika muzyka - W krainie wiwatów; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Dokument tygodnia - W hołdzie Beksińskiemu (Hommage a Beksiński); reportaż kraj prod.Francja (1985); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Nagroda Literacka Gdynia 2016 - Kacper Bartczak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Geograf przepił globus (Geograf globus propil)  119'; komedia kraj prod.ROSJA (2013); reż.:Aleksandr Veledinskiy; wyk.:Konstantin Khabenskiy, Eugenia Khirivskaya, Anfisa Chernykh, Ilya Ilinyh; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Informacje kulturalne ekstra - Tertion; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Pomniki historii - Westerplatte; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Jedz i pij, mężczyzno i kobieto (Yin shi nan nu)  123'; film obyczajowy kraj prod.USA, TAJWAN (1994); reż.:Ang Lee; wyk.:Sylvia Chang, Ah Lei Gua, Yu Chen, Chao-jung Chen, Chit-man Chan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Soul Power (1) (Soul Power (1)); serial kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:00 Konkurs Eurowizji dla Młodych Muzyków - Kolonia 2016 (Konkurs Eurowizji dla Młodych Muzyków - Kolonia 2016); widowisko kraj prod.Niemcy (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:15 Bilet do kina - Cztery słońca (Ctyri slunce)  98'; film obyczajowy kraj prod.CZECHY, Niemcy (2012); reż.:Bohdan Slama; wyk.:Jaroslav Plesl, Anna Geislerova, Marek Sacha, Anna Bubenikova; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:05 Człowiek na krawędzi - Dzień świra -  txt. str. 777  89'; komediodramat kraj prod.Polska (2002); reż.:Marek Koterski; wyk.:Marek Kondrat, Janina Traczykówna, Andrzej Grabowski, Michał Koterski, Joanna Sienkiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:15 Kino nocne - Hell (Hell)  85'; film science fiction kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Tim Fehlbaum; wyk.:Hannah Herzsprung, Lars Eidinger, Stipe Erceg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:55 Mazurek; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Arena; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:55 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:20 Powstańcy - Dzień 34; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Komunikaty Wojenne - odc. 10; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Ginące cywilizacje - Skarby pod wydmami. Szinkit w Mauretanii odc. 11 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1997); Dla małoletnich od lat 12
07:30 Bez komentarza - II wojna światowa - 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Jak to działa - odc. 105 Eksperymenty fizyczne -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Był sobie człowiek - Dawno temu na Ziemi 1/26 (Il etait une fois... L'homme/ Et la terre fut); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Z przygodą na ty - Nauczka, odc. 1; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Do przerwy 0:1 - odc. 1/7 - Piłka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:35 Okrasa łamie przepisy - Różne smaki wieprzowiny z grilla -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Prywatne życie arcydzieł - Jan van Eyck: Zwiastowanie (The Annunciation); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Starożytni Rzymianie - Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu 1/3 (Meet The Romans with Mary Beard); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Śmierć Psychiatry. Eugenika i totalitaryzm; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Wojownicy czasu - odc. 1 Ułani księcia Józefa czyli tradycja zobowiązuje  25'; cykl reportaży; reż.:Grzegorz Gajewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:15 Ziemia. Podwodny świat cz. 1. Prolog -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Szerokie tory - Jeden dzień z życia producenta nabojów i handlarza bronią na Ukrainie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Wielka Gra; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Koło historii - Oko w oko ze zdrajcą; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Spór o historię - Wrzesień 1939 - czy można było uniknąć klęski?; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Polska i świat z historią w tle - Miłość w czasach wyklętych; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Bez komentarza - Warszawa 1939 - 1945; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Regiony z Historią - Żyrardów cz. 1; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Szpiedzy w Warszawie - odc. 3/4 (Spies in Warsaw, ep. 3/4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Komunikaty Wojenne - odc. 10; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Na krawędzi wojny. Odc. 1. Wielka prowokacja Hitlera (Edge of War); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Polskie drogi - odc. 1/11 - Misja specjalna -  txt. str. 777  86'; serial TVP; reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor, Marek Walczewski, Zofia Mrozowska, Aleksander Bardini, Stanisław Zaczyk, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Beata Tyszkiewicz, Leszek Herdegen, Stanisław Mikulski; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Druga Wojna Światowa cz. 1. Pierwszy dzień (Druga Wojna Światowa cz. 1. Pierwszy dzień) -  txt. str. 777  47'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Polska (2014); reż.:Christian Frey; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:45 Najważniejsze miejsce na świecie...; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Holokaust - odc. 1/6 Polowanie na ludzi (Hitler's Holocaust); esej dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); reż.:Maurice Philip Remy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Pierwsza wojna światowa - odc. 1 Droga do wojny (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); reż.:Edward Fuerherd; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Pierwsza wojna światowa - odc. 2 Front zachodni (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Hydrozagadka -  txt. str. 777  70'; film TVP kraj prod.Polska (1970); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Roman Kłosowski, Zdzisław Maklakiewicz, Wiesław Michnikowski, Józef Nowak, Wiesław Gołas, Jerzy Duszyński, Franciszek Pieczka, Jerzy Turek, Iga Cembrzyńska, Ewa Szykulska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Bez komentarza - Kartki z PRL - u. Lato, lato odc.1; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:00 Szpiedzy w Warszawie - odc. 3/4 (Spies in Warsaw, ep. 3/4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Komunikaty Wojenne - odc. 10; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:15 Humor w odcinkach - Święta wojna - (293) Van Bercik; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Rozrywka Retro - Banda i Wanda; widowisko rozrywkowe; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Rozrywka Retro - Aleja Gwiazd - recital Zdzisławy Sośnickiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Domy przyszłości - 2 -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Śpiewające fortepiany - (30); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (69); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Życie to Kabaret - Historia literatury według Kabaretu Moralnego Niepokju - Zabawy przyjemne i pożyteczne (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kierunek Kabaret - Kierunek kabaret - czy rozmiar ma znaczenie?; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 A la show - (29) - Stanisław Soyka; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Z Andrusem po Galicji - Mielec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Okrasa łamie przepisy - Polska wieprzowina na trzy sposoby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Podróże z historią - odc. 8 Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Peru. Amazonia, 1973 cz 1(49) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Postaw na milion - odc. 115; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /66/ - "Talerzyk" - Raz Dwa Trzy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Hity kabaretu - (18) - Mowa nienawiści i inne hity Kabaretu Czesuaf; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 KabareTOP Story /4/ - "Z tyłu sklepu"; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Akcja wakacje - /9/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (69); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:45 T jak TEY; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Cesarskie cięcie -  txt. str. 777  82'; komedia kraj prod.Polska (1987); reż.:Stanisław Moszuk; wyk.:Alicja Migulanka, Renata Pękul, Roman Kłosowski, Krzysztof Kowalewski, Bożena Dykiel, Mariola Gładkowska, Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski, Dorota Kamińska i inni; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:25 KabareTOP Story /5/ - "Piłem w Spale, spałem w Pile"; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Dzięki Bogu już weekend - (8); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Dubidu - odc. 17; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 The Best of Latający Klub 2 (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami 2014. Czego boją się Polacy? (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami 2014. Jak oni straszą? (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2009 - Kabareton /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (69); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Rozrywka Retro - Aleja Gwiazd - recital Zdzisławy Sośnickiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Zakończenie dnia

TVP Seriale
06:00 Na sygnale - odc. 99 "Lincz" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Na sygnale - odc. 100 "Koncert" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Na sygnale - odc. 101 "Dobry człowiek" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 12 "Delikatna kwestia demencji" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Rodzinka.pl - odc. 37 "Pierwsza praca Tomka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Bulionerzy - odc. 3/75 - Zebranie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Bulionerzy - odc. 4/75 - Wizyta; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Ranczo - odc. 28 (seria III, odc. 2) - Powrót demona -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Ranczo - odc. 29 (seria III, odc. 3) - W kleszczach terroryzmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Rodzinka.pl - odc. 38 "Dziadkowie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Rodzinka.pl - odc. 39 "Wakacje pod Ełkiem" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Rodzinka.pl - odc. 40 "Dorosłe nastolatki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Strażacy - na planie serialu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 170 - Stan zagrożenia (Ojciec Mateusz XIII odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ranczo - odc. 30 (seria III, odc. 4) - Fakt prasowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ranczo - odc. 31 (seria III, odc. 5) - Radio interaktywne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Ranczo - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Wielkie odkrycie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ojciec Mateusz - odc. 200 - Idol (Ojciec Mateusz XVI odc. 1) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz - odc. 171 - Cień podejrzeń (Ojciec Mateusz XIII odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Ojciec Mateusz - odc. 172 - Złoty saganek (Ojciec Mateusz XIII odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ojciec Mateusz - odc. 173 - Ostatnie dni (Ojciec Mateusz XIII odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo - odc. 33 - (seria III, odc. 7) - Sprawca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ranczo - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Odsiecz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rodzinka.pl - odc. 183 "Życiowy błąd" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Na sygnale - odc. 104 "Przeznaczenie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Bezmiar sprawiedliwości - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Pitbull - odc. 25 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:05 1920. Wojna i miłość - odc. 1/13 - Powrót -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Rodzinka.pl - odc. 41 "Kryzys" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Rodzinka.pl - odc. 43 "Narada rodzinna" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport HD
08:00 Hokej na lodzie - Turniej kwalifikacyjny do IO 2018: Białoruś - Polska; STEREO, 16:9
10:05 Deyna -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 IO Rio 2016 - Piłka ręczna mężczyzn: 1/4 F (4): Polska - Chorwacja; relacja; STEREO, 16:9
11:35 IO Rio 2016 - Piłka ręczna mężczyzn: 1/4 F (4): Polska - Chorwacja; relacja; STEREO, 16:9
12:25 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Finlandia; STEREO, 16:9
13:20 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Finlandia; STEREO, 16:9
14:15 Mój najcenniejszy medal - Marek Kolbowicz; film dokumentalny; STEREO, 16:9
14:35 Kolarstwo - Tour de Fjords - 4 etap (Tour de Fjords - 4 etap) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Mój najcenniejszy medal - Artur Siódmiak; film dokumentalny; STEREO, 16:9
18:10 Magazyn Piłkarski FIFA - Rosja 2018 (Rosja 2018); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
18:45 Żużel - Mecz towarzyski: Polska - Dania; STEREO, 16:9
19:40 Żużel - Mecz towarzyski: Polska - Dania; STEREO, 16:9
20:40 IO Rio 2016 - Lekkaatletyka - wydarzenia; relacja; STEREO, 16:9
22:30 Żeglarstwo - Extrem Sailing Series (Extrem Sailing Series) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Sportowa Sobota; STEREO, 16:9, Na żywo
23:20 IO Rio 2016 - Boks: - Finały (1); relacja; STEREO, 16:9
00:15 IO Rio 2016 - Boks - Finały (2); relacja; STEREO, 16:9
01:15 IO Rio 2016 - Boks: - Finały (3); relacja; STEREO, 16:9
02:25 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (61) - Areszt -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Północ (49) -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 33 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 34 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 43 "Narada rodzinna" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Rodzinka.pl - odc. 44 "Pogrzeb" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Stawka większa niż życie - odc. 15/18 - Oblężenie -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:55 Stawka większa niż życie - odc. 16/18 - Akcja "Liść dębu" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Rodzinka.pl - odc. 179 "Gdyby kózka nie skakała..." sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 11/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 13; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:00 Na dobre i na złe - odc. 640 - Na własną rękę -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 M jak miłość - odc. 1230 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 M jak miłość - odc. 1231 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Na sygnale - odc. 95 "Dzień wolny" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Na sygnale - odc. 96 "Gra pozorów" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (79) - Poganiacz słoni -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (80) - Łódka Pana Makarona -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Ranczo - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Ranczo - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Randka w ciemno -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Lesław Żurek, Anna Dereszowska, Zbigniew Zamachowski, Bogusław Linda, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krystyna Tkacz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:30 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2013 - ulubione skecze (12); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Daas; dramat; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 KFPP Opole - 52 KFPP Opole 2015 - Muzyczna biografia - 90 lat Polskiego Radia cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 KFPP Opole - 52 KFPP Opole 2015 - Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Strefa 3D - Bali; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie programu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek, Na żywo
06:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Flesz Info - Poranek, Na żywo
07:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Flesz Info - Poranek, Na żywo
10:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Wszystkie strony świata; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:32 Powrót dzieci Biesłanu; reportaż
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Studio Polska; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:04 Studio Polska; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:45 Sportowa Sobota; STEREO, 16:9
00:10 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
00:20 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:40 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Panorama Info; STEREO, 16:9
02:05 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:30 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9
02:40 Prawdę mówiąc - Tomasz Witkowski - odc. 99; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Powrót dzieci Biesłanu; reportaż
03:40 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:34 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:40 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:30 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Opowieści Biblijne - Stary Testament - Józef w Egipcie, odc. 3 (Joseph in Egypt); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Peg + kot - Problem z kosmitą, odc. 2 (The Space Creature Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Pan Toti - Pan Toti i ufoludki, odc. 2 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Hip - Hip i Hurra - Dlaczego pan został wyrzucony z ptasiej opery?, odc. 2; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Bali - Chcę lizaka!, odc. 2 (Lollipops everywhere!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Tree Fu Tom - Wyprawa, odc. 2 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Kangurek Hip-Hop - odc. 8 Bóbr; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Mój przyjaciel królik - Mysia przytulanka, odc. 3 (Mousse's Moos); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Smerfy - Halloween u Smerfów, odc. 66 (Halloween) (Smurfs Halloween Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Parauszek i przyjaciele - Samolot, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Parauszek i przyjaciele - Lekarstwo, odc. 4; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Tupcio Chrupcio - Hokus Pokus, odc. 2 (Shazam!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Masza i niedźwiedź - Uśmiech proszę, odc. 34 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Bolek i Lolek - Yeti, odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Bazyli - Sobieradek odc. 333; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 O czym one mówią - odc. 98; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 63 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Kangurek Hip-Hop - odc. 5 Kozica; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Peg + kot - Problem z kosmitą, odc. 2 (The Space Creature Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Pan Toti - Pan Toti i ufoludki, odc. 2 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Hip - Hip i Hurra - Dlaczego pan został wyrzucony z ptasiej opery?, odc. 2; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Bali - Chcę lizaka!, odc. 2 (Lollipops everywhere!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tree Fu Tom - Wyprawa, odc. 2 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Noksu - Dbaj o formę, odc. 51 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria I - Przyjaźń to magia - część 2, odc. 2 (Friendship Is Magic - Part 2); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Noksu - Zły dzień Noksu, odc. 52 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Smerfy - Ostatnie zaklęcie Papy Smerfa, odc. 172 (Papa`s last spell); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Parauszek i przyjaciele - Samolot, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Parauszek i przyjaciele - Lekarstwo, odc. 4; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Tupcio Chrupcio - Hokus Pokus, odc. 2 (Shazam!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Uśmiech proszę, odc. 34 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs skradł jabłko, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Sztuczki don Mirakla, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Dog and the Frog, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Nela Mała Reporterka - odc. 11 Afrykańskie safari -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 O czym one mówią - odc. 98; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 73 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Petersburski Music Show - odc. 46; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - odc. 316 Zapominalscy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 47; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Supa Strikas - Koniec marzeń, odc. 9 (The End Of Dreams); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 98; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem z bałaganem w pokoju, odc. 3 (The Messy Room Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 28; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Pan Toti - Pan Toti i słodkie źródełko, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Hip - Hip i Hurra - Kto skopał ogród?, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Noksu - Noksu to załatwi, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Bali - Nowa fryzura, odc. 3 (I need a haircut); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Zigzoo zero, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria I - Biletomistrzyni, odc. 3 (The Ticket Master); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerf Kominiarz, odc. 173 (Sweepy Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Parauszek i przyjaciele - Biwak, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Parauszek i przyjaciele - Królewski piknik, odc. 6; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Tupcio Chrupcio - Nie chcę się kąpać!, odc. 3 (I Don’t Want to Take a Bath!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka  - Czytanie przed spaniem - Kąpiel. Basia i Franek; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Pojednanie w drużynie, odc. 10 (No El' in Team); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Listonosz Pat i zielona rakieta (Postman Pat and the Greendale Rocket); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs rozprawił się z generałem, odc. 7 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs został nauczycielem tańca, odc. 9 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Bolek i Lolek - Dzielni kowboje, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Baśnie i bajki polskie - odc. 20 - Zuzanka i Utopce; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Ocalony świat - odc. 1 Z dziobem i szponami -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 9 Telefon -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.