FANDOM


Program 1
7.30 — „Wszechnica rodziny wiejskiej"
7.50 — „Po gospodarsku” — magazyn spraw wiejskich
8.15 — Program dnia
8.20 — „Tydzień" — magazyn rolniczy
9.00 — Dla młodych widzów: „Teleranek”
10.30 — DT — wiadomości
10.35 — „Na ziemi i w głębinach" — hiszpański serial przyrodniczy
11.05 — „Muzea i galerie polskie" — „Muzeum w Pszczynie"
11.35 — W starym kinie „Gehenna" polski film fabularny
13.00 — „Tam, gdzie rośnie wanilia” (22) — „Meksyk jest tylko jeden"
13.50 — „Telewizyjny koncert życzeń"
14.55 — „Kraj za miastem" — Złote Jabłko
15.00 — DT — wiadomości
15.05 — Teatr dla dzieci: „Na rozkaz szczupaka", wyst. zespół Teatru Lalek im. Sergiusza Obrazcowa w Moskwie
16.00 — „Popołudnie z Pegazem"
18.20 — „Antena"
19.00 — Wieczorynka — „Mali mieszkańcy wielkich gór"
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — „Trapez" (2) — „Krystyna" — serial TP
21.00 — „Pegaz"
21.45 — Sportowa niedziela
22.15 — „Kulisy wielkiej polityki"
22.45 — „Spiewają aktorzy" — „Od songu i ballady do musicalowego przeboju"
23.35 — DT — wiadomości

Program 2
10.00 — Program dnia
10.05 — Fiim dla niesłyszących „Trapez" (2) — „Krystyna"
11.05 — „Krok od przepaści" — wojskowy film dokumentalny
11.55—23.50 — Niedziela w „Dwójce"
11.55 — Powitanie
12.00 — Studio Sport
12.55 — DT — wiadomości
13.00 — Kino familijne — ,,Rycerze i rabusie" — „Miłość Piotra"
13.50 — „Jutro poniedziałek"
14.20 — Kalejdoskop filmowy „Kino-Oko" — „Moja przyjaciółka żmija" — „Wilcza rodzina"
15.05 — Koncert „Live Aid"
16.00 — „Ostatnie miejsce na ziemi" (1) — „Ostatnie bieguny" — film fab. prod. angielskiej
17.25 — „Moje kino" — prof. J. Toeplitz
18.20 — „Słynne dzieła, słynni wykonawcy" — Grigorij Sokołow gra wariacje Beethovena na temat Diabeliego (1)
19.00 — „Wywiady Ireny Dziedzic"
19.30 — Dziennik telewizyjny (dla niesłyszących)
20.00 — Studio Sport
21.00 — „Sensacje XX wieku" — „Rozkaz nr 13"
21.25 — „Ja, Klaudiusz" (1) — „Złudne szczęście” — angielski serial historyczny
22.25 — Literatura na świecie — Edgar Lee Masters „Umarli ze Spoon River”
23.45 — Wieczorne wiadomości

ČST1
8.25 Wiadomości
8.30 Chodźcie z nami - progr. dla dzieci
10.40 ,,Wojna i pokój" - film radz. (3)
12.15 Koncert
13.30 Zawody motocyklowe
13.45 Wiadomości
15.00 Zawody jeździeckie
16.20 Orion - progr. o laserach
16.55 Film czeski
18.20 Wieczorynka
18.30 Muzyczny progr. rozrywk.
19.10 Tydzień z kulturze
19.30 Wiadomości
20.05 ,,Czarodziejki z Greenham Common" - insceniz.
21.20 Bramki, punkty, sekundy
21.35 Przysięgam - trzy opowiadania o żołnierzach
22.00 Szachowe mistrzostwa świata: mecz Karpow - Kasparow
22.10 Mistrzowie swoich instrumentów
22.50 Pamiętnik Adeli Ostroluckiej
23.20 Wiadomości

ČST2
10.30 TV Klub Młodych
15.35 Życie w przyrodzie
16.55 Piłka nożna: Slavia Praga - Sparta Praga
18.50 Tydzień na ekranie
19.10 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
20.00 Metronom - mag. muz.
21.20 ,,Zimowy łabędź" - film rum.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.