FANDOM


Program 1
8.35 „Domator" - Nasza poczta - Szkoła dla rodziców: zabawy w trzecim roku życia
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 Dt - wiadomości
9.25 „Łabędzi śpiew" - film fab. prod. węgierskiej
11.05 Transmisja z uroczystości z okazji 198 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
12.30 „Domator" - Przyjemne z pożytecznym
13.30 TTR - Fizyka. sem. II - Zmiany stanu skupienia
14.00 TTR - Biologia, sem. II - Mięczaki
15.30 NURT - Aktualne problemy oświatowe - rekrutacja do szkól wyższych
16.10 Program dnia Dt - wiadomości
16.15 Losowanie Express i Super Lotka
16.25 „Scena tdc" - rep.
16.50 „Cojak" - teleturniej dla dzieci
17.15 Teleexpress
17.30 „Spojrzenia" - "Polacy w Grodnie" oraz relacja z wizyty sekretarza KC PZPR M. Stępnia w Grodnie - prog. publ.
17.55 Telewizyjny informator wydawniczy
18.10 „Mazurek Dąbrowskiego" - film dok.
18.50 Dobranoc „Plastusiowy pamiętnik"
19.00 „Lodowy wulkan" - rep.
19.30 Dziennik
20.05 „Z soboty na poniedziałek" - film fab. prod.polskiej, reż. Marek Walaszek, wyk.: Marzena Trybała, Krzysztof Kołbasiuk, Jacek Skiba, Wiesław Drzewicz
21.00 „Kto, jak, kiedy, dlaczego?"
21.10 Konferencja prasowa rzecznika rządu
21.25 „Raport"
21.55 „Wielki statysta" (2) - dokument Fabularyzowany o Hugo Kołłątaju
22.55 DT - echa dnia
23.15 Język rosyjski (27)

Program 2
16.55 Język rosyjski (27)
17.25 Program dnia
17.30 "U lekarzy" - program rozrywkowy
18.00 Telerama
18.30 „Szlakami króla Stasia" - film dok.
19.30 „Dom roga" - rep.
20.00 „Nie tylko muzyka" - „Wieczór w operze"
21.00 „Mój teatr" - portret aktorki Ireny Jun
21.30 Panorama dnia
21.45 „07 zgłoś się" (7) - Skok śmierci" - serial kryminalny
22.55 „Telewizja nocą"
23.40 Komentarz dnia

BBC1
6.00 Ceefax AM
6.30 The Flintstones Bedrock Hillbillies
6.55 Weather
7.00 Breakfast Time
8.55 Regional News and Weather
9.00 News Weather followed by Open Air
9.20 Kilroy!
10.00 News Weather followed by Dr Kildare A Quick Look at Glory 2
10.25 Playbus The Dot Stop
10.50 Stoppit and Tldyup Say Please and Say Thankyou (R)
10.55 Five to Eleven
11.00 News Weather followed by Open Air
12.00 News Weather followed by Dallas Curiosity Killed the Cat
12.50 The Travel Show Traveller Lugano
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News; Weather
13.30 Neighbours
13.50 Discovering Animals
14.15 Knots Landing A Price to Pay
15.05 Now Get Out of That
15.40 Cartoons
15.50 Corners Is there a pole at the North Pole?
16.05 Mysterious Cities of Gold 9
16.35 Take Two
17.00 Newsround
17.10 Dead Entry File 2
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News; Weather JOHN KETTLEY
18.30 Regional news magazines
19.00 Wogan
19.40 Here to Stay The Prophet Motive
20.10 Dallas The Serpent's Tooth
21.00 A Party Political Broadcast by the Labour Party
21.05 Nine O'Clock News; Regional News; Weather
21.35 Thatcher's Children
22.55 Sportsnight European Football World Boxing Preview
0.00 Weather
0.05 Closedown

BBC2
6.55 Open University Health Visiting and the Family
9.00 Pages from Ceefax
9.45 Daytime on Two
9.45 Economics: a Question of Choice Workers or Machines (e)
10.05 You and Me
10.20 Science Workshop Levers (A)
10.40 Textile Studies Fashion Makers
11.00 Words and Pictures Tomorrow
11.15 English Time What Happened Then?
11.35 The Geography Programme River Landscape
11.55 A-level German 3: Gabriele Stiegler
12.15 Big Top Science Water
12.35 Lifeschool Going to Work Working Together
13.00 Business Matters 1992 is Too Late
13.25 Green Claws
13.40 Zig Zag The Greeks Women and Children
14.00 News Weather followed by Storytime The Four Friends
14.15 Songs of Praise
14.50 Holiday Outings An Israeli Kibbutz
15.00 News Weather followed by Wild World Kopje A Rock for All Seasons
15.50 News and Weather Regional News and Weather
16.00 A Summer Journey 4: Crossing and Docking
16.30 Tango Tango One Three
17.00 Country File
17.25 The Travel Show Traveller Bodrum
17.30 Gardeners' World from Barnsdale
18.00 II DEF Buck Rogers in the 25th Century A Dre of Jennifer
18.45 Rapido
19.15 Rough Guide to Europe Milan - Update Magenta De Vine and Sankha Guha
20.10 Timewatch Playing with History British and Guaranteed A Batchelor's Delight
21.00 M*A*S*H in Mail Call Three
21.25 Shalom Salaam
22.25 A Party Political Broadcast
22.30 Newsnight
23.15 The Late Show
23.55 Weatherview
0.00 Open University
0.00 The Trouble with Science
0.25 Open Forum: News - Views

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.