FANDOM


Program 1 (TVP 1)

9.00 TELEFERIE: Kapryśna charcica — film
9.55 Lawina — radz. film fab.
12.55 Turniej Czterech Skoczni
15.20 Politechnika TV: Matematyka
15.55 Politechnika TV: Matematyka
16.25 Program dnia
16.30 DZIENNIK
16.40 Dla dzieci: Jan Wilkowski. MIŚ RYMCIMCI
17.35 Informacje — towary — propozycje
17.55 Dziesiejszy Kazachstan — radz. film dokument.
18.25 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.45 Postawy — młodzieżowy dwutygodnik publicyst.
19.20 DOBRANOC (Chłopiec z plakatu)
19.30 DZIENNIK
20.05 STUDIO 13. M. Żuławski. WIZYTA (z cyklu: Opowieści mojej żony)
20.20 SŁYNNE UCIECZKI. Odc. pt. Książę Rakoczy
21.25 Świat i Polska
22.00 Wiad. sport.
22.20 DZIENNIK
22.40 Program na czwartek
22.45 Politechnika TV: Matematyka
23.20 Politechnika TV: Matematyka

Program 2 (TVP 2)

16.15 Pr. dnia
16.20 Przegląd prasy nauk.-techn.
16.30 "Wedel" - pr. pop.-naukowy
17.05 Świat w kamerze naszych reporterów
17.30 Pollena - poradnik kosmet.
17.35 "Spotkania z Warszawą"
18.05 Konc. rodzinny - film muz.
18.45 Jęz. franc.
19.20 Dobranoc
19.30 Dziennik
20.05 "Canzonissima" - wł. pr. rozrywk.
20.45 Scena Monodram - "Listy do Pani Z"
21.05 "Morawscy mistrzowie sztuki lud." - pr. pop. nauk.
21.25 24 godziny
21.35 Teatr Kobra "Szal"
22.45 Jęz. ros.
23.15 Pr. na czwartek

Nederland 1

15.30 - 17.30 VPRO: Vakantieprogramma voor de kinderen
18.45 Ti-taa-tovenaar
18.55 Journaal
19.00 Van gewest tot gewst
19.50 Ultizending Stichting Socutera
20.00 Journaal
20.20 Politieke Partijen: Uitzending van de Katholieke Volkspartij
20.30 De Trein, speelfilm (Rijkskeuring: 18 jaar)
22.25 Klijken naar kinderen
22.50 Studio Sport
23.15 - 23.20 Journaal

Nederland 2

18.45 Ti-taa-tovenaar
18.55 Journaal
19.05 VARA: Dagje Ouder
20.00 Journaal
20.20 Achter het nieuws
20.40 Voetbal: BBC-Reportage van de vedstrijd tussen een eftal van de zes EEG-landen en een eftal van de drie toetredende EEG-landen
22.30 IKOR-KRO/RKK: Kenmerk - De veertiendaagse informatierburiek over kerk en samenleving
23.15 Journaal
23.20 - 23.50 TELEAC: Hoe word ik de computer de baas? - les. 16.

RTP1

12.45 Abertura e Desenhos animados
13.30 Feminino singular
13.15 A Familia Howard
13.45 Telejornal [1]
14.00 Portugal no Mundo
14.45 Logo a noite
19.00 TV Educativa
19.25 TV Infantil
19.30 Telejornal [2]
20.00 A o servico da Nacao - Mensagens do militares em servico na Provincia de Mocambique
20.40 Eurovisao - Futebol directamente do Estadio do Wembley em Lomdres do jego entre a seleccao de Inglaterra e de uma dos membros do Mercado Comum
22.35 Telejornal [3]
23.05 Evasoes celebres - O jogador de Xadres
00.00 Telejornal [4]
00.10 Meditacao e fecho

RTP2

20.30 Abertura e A Familia Howard
21.00 Portugal no Mundo
21.15 Desenhos animados
21.30 Telejornal [3]
22.00 Sabe...
22.45 Paul Temple
23.35 Techo

ORF 1

11.00 Besiegter HaB
12.55 Berg-isei-Sprinen
15.30 Skiweltcup, Damenriesentourlauf
16.30 Der unfofgsame Hund
17.10 Main Freund Flicka
17.35 Pack Sac
18.00 Das Kurheim
18.25 Zirkus Habauk
18.30 Drei Madchen und drei Jungen<bre />19.00 Ostrerreichbild
19.20 Programm
19.30 Zeit im Bild
20.06 Sport
20.15 Sterns Stunde
21.05 Das lketzte Paradies
22.30 Skiweltcup, Damenriesentorlauf
23.15 Zeit im Bild
23.20 SendeschluB

ORF 2

18.30 Wir besuchen ein Atelier
19.00 Wissenschaftliche Nobelpreise 1972
19.30 Zeit im Bild
20.00 Programm
20.06 Sport
20.09 Bildung kurz
20.15 Lederstrumpf
21.35 Telereprisen; Osterreichbild; Zeit im Bild

Sjónvarpið

18.00 Animacja
18.15 Chaplin
18.35 Urodziny
18,50 Wstrzyma
20.00 Wiadomości
20.35 Pogoda i reklama
20.30 Hotspoty
20.55 Starożytność w Afryce
21.30 Boss Boss
22.25 Harmonogram programu

ARD

16.15, Nachrichtensendung
16.20, Hitparade / Bayerisch
17.05, Für Kinder / Regional.
20.00, Nachrichtensendung, Wetter
20.15, Selbstmorde in Serie
21.00, Der König von Yvetot
21.40, Nordvietnam
22.25, Nachrichtensendung, Wetter
22.45 Uhr, Rudolf Hausner
23.30, Nachrichtensendung

ZDF

12.15, Sprungschanze
17.00, Für die Kleinen
17.20, Kinderspiele
17.30, Nachrichtensendung, Wetter
17.35, Lassie
18.05, Drehscheibe
18.35, Cowboys, Sheriffs und Banditen
19.10, Zu Ihrem i | Madame befiehlt
19.45 Nachrichtens endung, ich, Wetter
20.15, Magazin des 2. Kanals
21.00, Der Gewinner von / Tambo
22.40, Nachrichtensendung, Wetter

SSR TV

16.30 (C) Ecran de fêtes
18.00 Téléjournal
18.05 Objectivement vôtre
18.30 Les adultes font école
18.50 (C) Colargol
19.00 (C) Courrier romand
19.10 Chronique de la Planète bleue
19.40 Téléjournal
20.00 (C) Carrefour
20.20 (C) Lequel des trois?
20.45 (C) La Suisse et la guerre
21.45 Léo Ferré
22.40 Téléjournal

SF DRS TV

16.45 (C) Privatzeitschrift
17.30 Die Erde ist rund
18.45 Ende des Tages
18.50 Téléjoumal
19.00 Uhr Auf einem nordischen See
19.30 Die Antenne
20.00 Téléjournal
20.20 Politisches Magazin
21.15 Der Kommissar
22.15 Uhr Zeitung

TSI

17.10 La freccia nera
18.10 Vroum
19.05 Telegiornale
19.15 (C) Marmellata d'aranca
19.50 (C) Rodesia
20.20 Telegiornale
20.40 (C) La ferita nascosta
21.30 (C) L'anno olimpico 1972
23.00 Telegiornale

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.