FANDOM


TVP 1
05:15 Czirliderki - odc. 1; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2001); reż.:Krzysztof Magowski; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Rolnictwo na świecie; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Nastoletni geniusze - odc. 19; serial kraj prod.Australia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Budzik - Malujemy prawdziwy obraz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Tom - Tom w Machu Picchu odc. 18; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Jaka to melodia? - finał maja; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Wielki świat małych odkrywców - Zaczekaj kochanie odc. 98; magazyn kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
11:05 ZUS dla ciebie; program poradnikowy; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Obywatele mają głos - Praska wiosna; cykl dokumentalny kraj prod.CZECHY (2006); reż.:Rudolf Chudoba; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes; STEREO
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3349; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Pan Fasola - "Kłopoty z samochodem", "W restauracji" ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); wyk.:Rowan Atkinson; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Klan - odc. 1277; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania - odc. 888; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Bulionerzy - odc. 6 - Parapet Party; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Zwierzowiec - Spiżarnie - zapasy na trudne czasy ; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości
15:10 Receptury klasztorne - odc. 19 Dominikański tatar; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Łossskot!; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 3350; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3351; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str. 777
17:20 Na celowniku; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1281 - txt str. 777; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania - odc. 892; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Zaćmienie słońca, odc. 37; serial animowany kraj prod.Kanada (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 Gala Festiwalu Dwa Teatry; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Festiwal Dwa Teatry - Gdynia na fali (koncert); reż.:Andrzej Strzelecki; wyk.:Krzysztof Kolberger, Krzysztof Kowalewski, Marta Lipińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Z refleksem; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Nocna zmiana; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Blair Witch Project (Blair Witch Project); film fabularny kraj prod.USA (1999); reż.:Daniel Myrick, Eduardo Sanchez; wyk.:Heather Donahue, Michael Williams, Joshua Leonard; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Polacy na Syberii - W kraju szamanów; cykl dokumentalny; reż.:Jadwiga Nowakowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Zakończenie programu

TVP 2
05:35 Ocean Avenue - odc. 55/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Ocean Avenue - odc. 56/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Przystanek praca; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg - odc 20/26 Zaczarowany Wielbłąd; serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odc. 236 Pechowy dzień; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie  - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 53; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Magnum - odc. 89/162 Tajemniczy wypadek; serial kraj prod.USA (1984); Dla małoletnich od lat 12
12:10 Przygody Tarzana - odc 41/75 Gwiazdor filmowy; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991); Dla małoletnich od lat 7
12:35 Dzieci inne niż wszystkie - odc.1 (Born To Be Different -odc.1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Znaki czasu ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Smaczne Go!; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Dr Quinn - seria V, odc. 13/26; serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); Dla małoletnich od lat 12
15:45 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 298 Różne priorytety; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Syndrom szalonych rodziców - Rywale - odc. 4 kraj prod.Wielka Brytania (2005); Dla małoletnich od lat 12
17:15 Z Dwójką bezpieczniej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Anna Dymna - spotkajmy się; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Program lokalny; STEREO
18:30 Sport Telegram; STEREO
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Dziecięce marzenia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Starter - magazyn aktualności; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:05 M jak miłość - odc. 502; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 260; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Pogoda na piątek - odc. 19; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Już w środę mecz - Armenia-Polska; STEREO
22:00 Panorama; STEREO
22:15 Pogoda; STEREO
22:25 Sport Telegram; STEREO
22:30 Biznes; STEREO
22:35 Krakowscy artyści dla Krakowa ; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. V, odc. 19/25; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. V, odc. 20/25; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Wieczór artystyczny Szalom na Szerokiej 2006 - koncert finałowy  XVI Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:11 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:03 Kamera Kuriera; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:27 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:04 Kurier Komentarze; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:26 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:50 Pogoda; STEREO
13:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:55 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:07 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:28 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:49 Pogoda; STEREO
14:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:56 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:07 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:47 Pogoda; STEREO
17:50 Studio lokacyjne - 750 lecia Krakowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:39 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Skarby wyrwane z ziemi; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Jak krowa z owcą (Calves, Cows, Pigs, Broods); film dokumentalny kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:51 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:03 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:32 Kurier; STEREO
01:52 Pogoda; STEREO
01:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:08 Jak krowa z owcą (Calves, Cows, Pigs, Broods); film dokumentalny kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie programu

TVP 3 Kielce
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Informacje
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Nie tylko Wawel
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:11 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:03 Kamera Kuriera; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:27 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:04 Kurier Komentarze; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:26 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:50 Pogoda; STEREO
13:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:55 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:07 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:28 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:49 Pogoda; STEREO
14:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:56 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:07 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Informacje
16:50 Pogoda w regionie
16:55 Everyday English
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:47 Pogoda; STEREO
17:50 Studio lokacyjne - 750 lecia Krakowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Informacje, Info
18:25 Pogoda w regionie
18:30 7 minut - rozmowa dnia
18:35 EOL
18:45 Warownie pogranicznych szlaków
18:55 Pogoda w regionie
19:00 Pytania świętokrzyskie
19:30 X wagon
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Informacje
21:55 Pogoda w regionie
22:00 7 minut - rozmowa dnia
22:10 Pogoda w regionie
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:39 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Skarby wyrwane z ziemi; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Jak krowa z owcą (Calves, Cows, Pigs, Broods); film dokumentalny kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:51 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:03 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:32 Kurier; STEREO
01:52 Pogoda; STEREO
01:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:08 Jak krowa z owcą (Calves, Cows, Pigs, Broods); film dokumentalny kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18, ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka ; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Człowiek z sercem na dłoni (Człowiek z sercem na dłoni); reportaż kraj prod.USA (2005); Dla małoletnich od lat 12
09:45 Mój pierwszy raz ; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Biografie - Ja który mam podwójne życie... czyli dylemat Josepha Conrada - cz. 1; cykl dokumentalny; reż.:Lucyna Smolińska, Mieczysław Sroka; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 698; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1223; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Zamieszkałem w grobie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:05 M jak miłość - odc. 456; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nie tylko o... - Polakach z Orenburga; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Chłopi - odc. 12/13* Powroty; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka ; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Między Odrą a Renem; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Kinematograf; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Skansen w Wygiełzowie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Z archiwum IPN - Akcja Wisła; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kościół i świat; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Cud w Korczminie; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 698; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Jego wysokość; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1223; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Powstanie Zamojskie - odc. 1 - Wielki plan; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Mirosław Gronowski; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Warto kochać - odc. 14; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Gala Festiwalu Dwa Teatry; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:53 Skansen w Wygiełzowie; Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Z archiwum IPN - Akcja Wisła; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polska z bocznej drogi - Cud w Korczminie; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 698; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Jego wysokość; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1223; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Powstanie Zamojskie - odc. 1 - Wielki plan; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Mirosław Gronowski; Dla małoletnich od lat 12
03:05 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Warto kochać - odc. 14; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Nie tylko o... - Polakach z Orenburga; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Gala Festiwalu Dwa Teatry; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Zacisze gwiazd - (2) Anna Milewska - Zawada; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Basia z Podlasia; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (107) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teletumiej
08.55 Graczykowie (14) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (106) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (83) - telenowela
11.00 Metamorfozy - reality show
11.30 Samo Życie (912) - serial obyczajowy
12.00 Piękna i geniusz - reality show
13.00 Jesteś moim życiem (107) - telenowela
14.00 Pierwsza miłość (521)  -serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (253) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (107) - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Strażnik Teksasu (70) - serial sensacyjny
18.00 Pierwsza miłość (522) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (913) - serial obyczajowy
20.00 Z Archiwum X (160) - serial sensacyjny
21.00 Skazany na śmierć (20-22) - serial sensacyjny
21.55 Studio LOTTO
23.55 Nieustraszeni - reality show
00.55 Bumerang - program publicystyczny
01.35 Magazyn sportowy
03.35 Dziewczyny w bikini
04.35 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05:30    Uwaga!    magazyn    stereo    
05:50    Telesklep        
06:40    Na celowniku    serial sensacyjny    stereo    
07:35    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy        
08:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
09:05    Wykręć numer    interaktywny teleturniej na żywo    stereolive    
10:05    Fabryka Gry    interaktywny teleturniej na żywo    stereolive    
11:05    Detektywi    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
11:40    Rozmowy w toku    talk show    stereo    
12:50    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy        
13:20    W-11 Wydział Śledczy    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
14:00    Na celowniku    serial sensacyjny    stereo    
15:00    Prawo pożądania    telenowela    stereo    
16:00    Fakty Popołudniowe    program informacyjny    stereo    
16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska        
17:15    Rozmowy w toku        
18:25    Detektywi    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
19:00    Fakty    program informacyjny    stereo    
19:30    Sport    stereo    
19:40    Pogoda    stereo    
19:50    Uwaga!    magazyn    stereo    
20:15    W-11 Wydział Śledczy    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
20:55    Na Wspólnej    serial obyczajowy    stereo    
21:30    Szymon Majewski Show    program rozrywkowy        
22:35    Bez śladu    serial sensacyjny    stereo    
23:35    Firma    magazyn    stereo    
00:05    Wydanie drugie poprawione    magazyn    stereo    
00:35    Multikino    magazyn    stereo    
01:00    Co za tydzień    magazyn    stereo    
01:25    Uwaga!    magazyn    stereo    
01:45    Nocne igraszki    interaktywny program rozrywkowy    stereo    
02:45    Telesklep

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Magazyn żużlowy
09.00 Eksploracje - cykl popularnonaukowy
10.00 Jesteś moim życiem (195) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (62) - serial przygodowy
12.05 Gram.tv - mag. komputerowy
12.35 Kinomaniak - magazyn filmowy
13.05 VIP - wydarzenia i plotki
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (30) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (63) - serial przygodowy
16.50 Kochaj mnie, kochaj! (15) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (196) - telenowela
20.00 Drogówka - magazyn policyjny
20.30 Piłka nożna: Puchar Ekstraklasy - mecz półfinałowy
22.30 Szczęście na raty - komediodramat, Chiny 2000
00.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Świata - rajd Grecji
01.45 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.25 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
03.15 Muzyczne listy - program muzyczny
04.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
04.30 Sztukateria - mag. kulturalny
04.50 Zakończenie programu

TVN 7
06:05    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy        
06:30    Telesklep        
07:35    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy    stereo    
08:05    Inwazja    serial S-F    stereo    
09:05    Grzesznica    telenowela obyczajowy    stereo    
09:55    Klinika Berlin Centrum    serial obyczajowy    stereo    
10:55    Zawód glina    serial sensacyjny    stereo    
11:50    Zabawa od kuchni    stereo    
12:50    Telesklep        
14:10    Grzesznica    telenowela obyczajowy    stereo    
15:05    Policjanci z Miami    serial sensacyjny    stereo    
16:05    Alf    serial komedia    stereo    
16:40    Jej cały świat    serial    stereo    
17:10    Klinika Berlin Centrum    serial obyczajowy    stereo    
18:10    Zawód glina    serial sensacyjny        
19:10    Alf    serial komedia    stereo    
19:40    Jej cały świat    serial    stereo    
20:10    Tajniacy    serial sensacyjny    stereo    
21:10    Amerykańska dziewczyna    film obyczajowy    stereo    
23:10    Inni    film horror

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Warzywniak; film animowany; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Blokada (Blockade); film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2003); reż.:Siergiej Łoźnica; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Animacje Raula Servaisa - Harpya (Harpya); film animowany kraj prod.Belgia (1979); Dla małoletnich od lat 12
10:30 Animacje Raula Servaisa - Nocne motyle (Nocturnal Butterflies); film animowany kraj prod.Belgia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Więcej niż fikcja - Telewizja Al Jazzira (Control Room); film dokumentalny kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Archiwum Jazzu i Rocka - 25 Laboratorium - Laborka; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 4/7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Archiwum Jazzu i Rocka - Janusz Grzywacz; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rekolekcje; dramat kraj prod.Polska (1978); reż.:Witold Leszczyński; wyk.:Ryszard Cieślak, Wojciech Pszoniak, Ewa Pokas, Hanna Skarżanka, Andrzej Precigs, Gabriela Kownacka, Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach, Zdzisław Wardejn, Anna Dutkowska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kino krótkich filmów - Agnieszka; etiuda; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Rosja - Polska - Nasiona; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Bet. E & Stef (Bet. E & Stef); koncert kraj prod.Kanada (2001); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Wesołe jest życie staruszka - recital Wiesława Michnikowskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Kabaretowy Alfabet Dwójki - M jak Michnikowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Studio TVP Kultura - Telekino; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Telekino - Niespotykanie spokojny człowiek kraj prod.Polska (1975); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Janusz Kłosiński, Ryszarda Hanin, Marek Frąckowiak, Małgorzata Potocka, Janina Sokołowska, Jerzy Turek, Stanisław Tym, Ludwik Benoit, Hanna Bedryńska; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Bracia Karamazow cz. 3; dramat kraj prod.ZSRR (1968); reż.:Iwan Pyriew; wyk.:Michaił Ulianow, Lionella Pyriewa, Kiryłl Ławrow, Andriej Miagkow; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Pas de deux; film TVP kraj prod.Polska (2003); reż.:Kinga Lewińska; wyk.:Krzysztof Globisz, Gabriela Kownacka, P Chijęta, M Sadowska, A Szopa, K Stępowski, G Czyżewska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Rozmowy istotne - Marcel Łoziński; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Strefa - Wierszem - Jabłoń Rzeczywistości (odc. 4); magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Strefa - Czytanie dramatu 17; widowisko kameralne; STEREO, Dozwolone od lat 18
23:35 Strefa - Pessac - żyjąc w laboratorium (Pessac - Leben im Labor); film dokumentalny kraj prod.Austria (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Strefa - Małe jest wielkie - Domino Records; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Mój wujaszek (Mon oncle); komedia kraj prod.Francja (1958); reż.:Jacques Tati; wyk.:Jacques Tati, Jean-Pierre Zola, Becourt Alain, Adrienne Servantie, Lucien Fregis, Betty Schneider; Dla małoletnich od lat 12
03:15 The Plastic People of the Universe - koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie programu

TVP Historia
14:30 Zakręty dziejów - Zamach majowy; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 6 Już tylko nadzieja; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Anders; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Dzieje Polaków - Królestwo bez korony; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Zakręty dziejów - Dzisiaj skończył się komunizm; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Siła bezsilnych - Najwierniejszy z wiernych. Rzecz o Wojciechu Ziembińskim; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Był taki ktoś; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Siła bezsilnych - Najwierniejszy z wiernych. Rzecz o Wojciechu Ziembińskim; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Zakończenie programu

TVN Turbo
06:00    Kaskaderzy i amatorzy    program rozrywkowy    stereo    
06:30    Uwaga! Pirat    magazyn    stereo    
07:00    Szkoła Szybkiej Jazdy    program motoryzacyjny    stereo    
07:30    Telesklep        
08:00    Grand Prix na torze    program motoryzacyjny    stereo    
08:30    Jazda Próbna    magazyn    stereo    
09:30    Sporrrt    magazyn    stereo    
10:00    Toolbox    magazyn    stereo    
10:30    Operacja Tuning    program motoryzacyjny    stereo    
11:00    Automaniak Max    program motoryzacyjny    stereo    
12:00    Zakup Kontrolowany 3    program motoryzacyjny    stereo    
13:00    Jazda z Dodą    program motoryzacyjny    stereo    
13:30    Katastrofy Lotnicze    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
14:00    28 sekund    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
14:30    Domowi Konstruktorzy    program rozrywkowy    stereo    
15:00    Jazda Próbna    magazyn    stereo    
16:00    Siła Ognia    magazyn    stereo    
16:30    Złota Rączka    program rozrywkowy    stereo    
17:00    Gadżet 2 - Laboratorium    magazyn    stereo    
17:30    Raport Turbo    magazyn    stereo    
17:45    Sporrrt    magazyn    stereo    
18:15    28 sekund    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
18:45    Uwaga! Pirat    magazyn    stereo    
19:15    Toolbox    magazyn    stereo    
19:45    Raport Turbo    magazyn    stereo    
20:00    Top Gear    program motoryzacyjny    stereo    
21:00    Raport Turbo    magazyn    stereo    
21:15    Szkoła Szybkiej Jazdy    program motoryzacyjny    stereo    
21:45    Zakup Kontrolowany 3    program motoryzacyjny    stereo    
22:45    Raport Turbo    magazyn    stereo    
23:00    Sparing    program motoryzacyjny    stereo    
23:30    Siła Ognia    magazyn    stereo    
00:00    Operacja Tuning    program motoryzacyjny    stereo    
00:30    Turbo granie    interaktywny program rozrywkowy    stereo    
02:30    Zakup Kontrolowany 3    program motoryzacyjny    stereo    
03:30    Auto Mundial    magazyn    stereo    
04:00    Sporrrt    magazyn    stereo    
04:30    Uwaga! Pirat    magazyn

DR1
10.10 Zanzibar - drømmen om paradiset
10.30 Græsrødder
11.00 Møde med livsglæden
11.30 Hjerterum
12.00 TV Avisen
12.10 21 Søndag
12.50 Cyklus
13.45 OBS
13.50 Aftenshowet
14.20 Søren Ryge direkte
14.50 Nyheder på tegnsprog
15.00 TV Avisen med vejret
15.10 Dawson’s Creek
16.00 Hjerteflimmer
16.30 Snurre Snup - Kanin på klaver
16.35 Monster allergi
17.00 Dragejægerne
17.30 Den lille brandskole
17.55 Gurli Gris
18.00 Aftenshowet
18.30 TV Avisen med Sport
18.55 Aftenshowet med Vejret
19.30 Genbrugsguld
20.00 Ghita Nørby "Den lille Vilde"
21.00 TV Avisen
21.25 Horisont
21.50 SportNyt
22.00 Maskarade
22.35 Bagom Maskarade
22.55 OBS
23.00 City of God
01.05 No broadcast

DR2
15.00 Den politiske original
15.30 Studenterne fra Pumwani
16.00 Den perfekte skilsmisse
16.30 Tekstmager
17.00 Deadline 17:00
17.30 Hun så et mord
18.20 Klogere end skolen tillader
18.50 Urt
19.10 Rejser til verdens ende
20.00 Spooks
20.50 Kald mig Malcolm
22.30 Deadline
23.00 Den 11. time
23.30 Lantana
01.25 No broadcast


Hyper
21:00 Tsubasa Chronicle (6) - serial animowany
21:30 Fresh Air
21:45 Klipy
22:00 Hot News
22:30 Java Games
22:45 Making of "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" - reportaż
23:00 Game Play
23:15 Tsubasa Chronicle (5) - serial animowany
23:45 Klipy
00:00 Hyper Classic
00:30 Klipy

Kino Polska
07:45 Seans: Kamera na reżysera Janusz Morgenstern: Wypowiedź: Janusz Morgenstern - rozmowa
08:00 Seans: Kamera na reżysera Janusz Morgenstern: Trzeba zabić tę miłość - film obyczajowy, Polska 1972
09:45 Seans: Kamera na reżysera Janusz Morgenstern: Rzodkiewki - film krótkometrażowy, Polska 1954
10:10 Seans: Kamera na reżysera Janusz Morgenstern: Dwoje - film animowany, Polska 1975
10:30 Rodzina do kina: Pan Kleks w kosmosie - film przygodowy, Polska/Czechosłowacja 1988
12:00 Rodzina do kina: Bajeczka międzyplanetarna - film animowany, Polska 1975
12:05 Rodzina do kina: Milleniowa przygoda - film animowany, Polska 1962
12:25 Rodzina do kina: Kosmiczne przygody profesorka Nerwosolka - film animowany, Polska 1986
12:35 Rodzina do kina: Exodus - film animowany, Polska 1984
13:15 Seans w iluzjonie: Geniusz sceny - dokumentacja filmowa, Polska 1939
14:50 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Wajda: Wypowiedź: Andrzej Wajda - wypowiedź
15:10 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Wajda: Kronika wypadków miłosnych - dramat obyczajowy, Polska 1985
17:15 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Wajda: Stanisław Lorentz - film dokumentalny
17:45 Seans: Czasy i obyczaje: Olśnienie - dramat psychologiczny, Polska 1976
19:25 Seans: Czasy i obyczaje: Zapora - film dokumentalny
19:45 Seans: Czasy i obyczaje: Epizod - film animowany, Polska 1988
20:10 Młode kadry O młodej animacji: Przepraszam - film animowany, Polska 1998
20:15 Młode kadry O młodej animacji: Dunia tam i z powrotem - film animowany, Polska 2003
20:20 Młode kadry O młodej animacji: Jeden - film animowany, Polska 2005
20:25 Młode kadry O młodej animacji: Uwaga! Złe psy - film animowany, Polska 2001
20:35 Młode kadry O młodej animacji: Dzieci lubią misie - film animowany, Polska 2005
20:40 Młode kadry O młodej animacji: Byłem małym chłopcem - film animowany, Polska 2000
20:50 Młode kadry O młodej animacji: Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz - film animowany, Polska 2002
20:55 Młode kadry O młodej animacji: Crack of doom - film animowany, Polska 2002
21:05 Seans: Czasy i obyczaje: PKF 45B/ 78 - film dokumentalny
21:20 Seans: Czasy i obyczaje: Próba ognia i wody - dramat psychologiczny, Polska 1978
22:45 Seans: Czasy i obyczaje: Sprzedawca chleba - film dokumentalny
23:05 Seans: Czasy i obyczaje: Pan Szperlik - film dokumentalny
23:30 Seans: Czasy i obyczaje: Michał - film dokumentalny
00:00 Seans sensacji: Zapis zbrodni - dramat kryminalny, Polska 1974
01:35 Seans sensacji: Wypowiedź: Wojciech Jankowski - rozmowa
01:40 Seans sensacji: Bez litości - film dokumentalny
02:05 Seans sensacji: Korowód - film dokumentalny
02:25 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Wajda: Wypowiedź: Andrzej Wajda - wypowiedź
02:45 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Wajda: Kronika wypadków miłosnych - dramat obyczajowy, Polska 1985
04:45 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Wajda: Stanisław Lorentz - film dokumentalny
05:20 Seans na dwa głosy: Wypowiedź: Janusz Dymek, Ryszard Bugajski - wypowiedź
05:35 Seans na dwa głosy: Kobieta i kobieta - dramat psychologiczny, Polska 1979
07:20 Seans na dwa głosy: Long live hoch vivat - film krótkometrażowy, Polska 1968


TVN Gra
06:00     Strefa gier - konkurs interaktywny     
07:00     Music Chat - program interaktywny     
08:00     Sympatia pl. - interaktywny program rozrywkowy     
08:50     Telesklep     
11:50     Zabawa od kuchni - konkurs interaktywny     
12:50     Seans filmowy - program interaktywny     
14:30     Kryminalne zagadki - konkurs interaktywny     
16:30     Wy¶cig po kasę - teleturniej interaktywny     
18:30     Kasa gra - interaktywny teleturniej     
22:00     Wieczór wróżb - interaktywny program rozrywkowy     
23:30     Zabawa od kuchni - konkurs interaktywny     
00:30     Laski na czacie - interaktywny program rozrywkowy     
01:30     Strefa gier - konkurs interaktywny     
04:30     SerwisMania - program interaktywny 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.