TVP1 Special 2013.jpg


04:55 Supah Ninjas - Kuzyn Connor, odc. 26 (.); serial kraj prod.USA (2011)
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata? - 6.05, 6.35, 7.05, 7.35; Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.04, 6.34, 7.02, 7.34
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:30 TELEZAKUPY
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 2 - Eksperyment -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
09:55 Zwierzęta świata - Zabójcze meduzy cz. 2 (Killer Jellyfish) -  txt. str. 777  25'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
10:30 Dzikie Mazowsze. Ssaki, ptaki i robaki doktora Kruszewicza  25'; film dokumentalny
11:05 Rok w ogrodzie
11:30 Plebania - odc. 1484; telenowela TVP
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Apetyt na EURO - pę; magazyn
12:50 Zwierzęta Świata - Dzika Planeta. Niedźwiedź brunatny. Władca lasu (Planet Wild)  25'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:25 Czy wiecie, że... (I didn't know that); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2008)
13:55 Klan - odc. 2394 -  txt. str. 777; telenowela TVP
14:25 Rezydencja - odc. 16 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:25 Komisarz Alex - odc. 39 - Krwistoczerwone róże -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
16:20 Złote łany - odc. 2; cykl dokumentalny
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 "Wolność Wyboru - Wybór Wolności"; koncert
18:30 Prawdziwe życie -  Małżonkowie /5/; telenowela dokumentalna TVP
19:10 Wieczorynka - Stacyjkowo - Bruno i smok, odc. 21 (Brewster And The Dragon); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
19:30 Wiadomości
20:00 Orędzie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
20:05 Sport
20:10 Droga do Rio - Kronika
20:13 Kronika Tauron Basket Ligi
20:15 Pogoda
20:25 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
20:50 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Liechtenstein ( studio )
20:55 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Liechtenstein ( I poł. )
22:00 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Liechtenstein ( II poł. )
23:15 Zemsta - odc. 19 (Revenge, ep. 19) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012)
24:00 GOL - T - Mobile Ekstraklasa; relacja
00:25 Na oczach wszystkich (Exposed aka Disturbing Image) -  txt. str. 777  85'; thriller kraj prod.Kanada (2010)
02:00 Notacje - Andrzej Bober. Debata Wałęsa - Miodowicz; cykl dokumentalny
02:20 Prawdziwe życie - Małżonkowie /5/; telenowela dokumentalna TVP
02:55 Zagadkowa Jedynka
04:00 Zakończenie dnia

TVP2 Special 2013.png


05:15 Dwójka Dzieciom - SuperSprytek i Sprytusie - odc. 15 Niespodzianka dla Sprytka! (Noonbory and the Super Seven ep. The Long and Short of It!); serial animowany kraj prod.Kanada (2009)
05:50 Zmiennicy - odc. 2/15 - Ostatni kurs; serial TVP
07:05 M jak miłość - odc. 219; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.30, 9.55; Panorama: 8.50; Pogoda: 9.25, 9.50
10:25 Barwy szczęścia - odc. 893 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
10:55 Na dobre i na złe - odc. 61 - Osierocona miłość; serial TVP
12:00 Misjonarze Słowian; reportaż
12:30 Makłowicz w podróży - Ekwador. Kraj pełen skarbów; magazyn kulinarny
13:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Areszt -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:35 Czas honoru - odc. 2 Na polskiej ziemi -  txt. str. 777; serial TVP
14:40 Rodzinka.pl - odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:10 Rodzinka.pl - odc. 66 "Król jest nagi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:45 Panorama Kraj
16:00 Pogoda
16:10 M jak miłość - odc. 934; serial TVP
17:05 Płocka Noc Kabaretowa 2013; program rozrywkowy
17:30 Kurier Pojednania - Relacja z wręczenia Nagrody Jana Nowaka Jeziorańskiego - Wrocław 2013
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 2/71; teleturniej
19:30 Jeden z dziesięciu - odc. 3/71; teleturniej
20:10 Na dobre i na złe - odc. 491 - Cesarskie cięcie; serial TVP
21:10 Hotel Ruanda (Hotel Rwanda) -  txt. str. 777  116'; dramat kraj prod.USA, Wielka Brytania (2004);
23:20 Świat bez fikcji - Wielka gra (Play)  54'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2011)
00:30 Ślubnie, nieślubnie, inaczej - odc. 6/6 (Married Single Other); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010)
01:30 Szpital Three Rivers - odc. 1/13 (Three Rivers s. I ep. 1 Ryan's 1st Day); serial kraj prod.USA (2009)
02:25 Hotel Ruanda (Hotel Rwanda)  116'; dramat kraj prod.USA, Wielka Brytania (2004)
04:20 Zakończenie programu

SK REG TVPKIEL.png


05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:43 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:26 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:01 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
17:03 Bez demagogii - Polityczny Talk show; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:43 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
17:45 Myśliwiec pl - program myśliwych i niemyśliwych; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:57 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
17:58 Leśna TV - magazyn studencki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:10 W 80 dni dookoła lata - Jazzowe Zakopane - program turystyczno - krajoznawczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:23 Czas na zdrowie - Magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Informacje - Aktualności z regionu; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:52 Świętokrzyska przestrzeń cyfryzacji - program informacyjny
19:00 Pro Eko - program ekologiczny; STEREO, 16:9
19:10 Aktywni 50+ - magazyn informacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:23 Salonowiec - Opanowanie głosu - magazyn kulturalny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
19:32 Ono - program poradnikowy dla rodziców; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:44 W 80 dni dookoła lata - Nowa Atma - program turystyczno - krajoznawczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Sekrety świata - Tokio - program podróżniczy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:57 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
20:00 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:14 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:20 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:56 Informacje - Aktualności z regionu; STEREO, 16:9, Na żywo
22:11 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
22:12 Magazyn Akademicki - Krakowska Akademia - program publicystyczny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:09 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:16 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:32 Nowy układ; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:04 Żyć bez kłamstwa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:28 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
00:43 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
02:38 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:43 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:53 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Prawdę mówiąc - Profesor Wiesław W. Jędrzejczak - odc. 78; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:24 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
03:31 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:34 Archiwum Zbrodni - Kryptonim Skorpion - odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:00 Nowy układ; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:28 Żyć bez kłamstwa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:52 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
04:59 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
05:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Fr polsatlogo 258398a 1008623.jpg


05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
09.00 Świat według Bundych (20) - serial komediowy
09.30 Świat według Kiepskich (235) - serial komediowy
10.00 Trudne sprawy (63) - serial paradokumentalny
11.00 Dlaczego ja? (237) - serial paradokumentalny
12.00 Ludzie Chudego (13) - serial komediowy
13.00 Dom nie do poznania 3 (48) - reality show
14.00 Pierwsza miłość (1722) - serial obyczajowy
14.45 Trudne sprawy (260) - serial paradokumentalny
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (190) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (368) - serial paradokumentalny
18.00 Pierwsza miłość (1723) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (211) - serial komediowy
20.10 Megahit: Zakon - film sensacyjny, USA/Aruba 2001
22.00 Ekipa na swoim (6) - reality show
23.00 Kości 5 (96, 97) - serial kryminalny
02.00 Zagadkowa noc - teleturniej
03.15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

Tvn-logo.jpg


05.00 Uwaga! - magazyn reporterów
05.20 Rozmowy w toku - talk-show
06.20 Mango - telezakupy
07.25 Na Wspólnej (1772) - serial obyczajowy
08.00 Dzień dobry TVN - magazyn
11.10 Ukryta prawda (98) - serial paradokumentalny
12.10 Kocham. Enter (33) - serial paradokumentalny
13.10 Szpital (1) - serial paradokumentalny
14.10 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
14.55 Sąd rodzinny (121) - serial fab.-dok.
15.55 Rozmowy w toku - talk-show
16.55 Szpital (2) - serial paradokumentalny
17.55 Ukryta prawda (99) - serial paradokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej (1773) - serial obyczajowy
20.45 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
21.30 Surowi rodzice (13) - reality show
22.30 Kuba Wojewódzki (28) - talk-show
23.30 Superwizjer - magazyn reporterów
00.05 Uwaga! - magazyn reporterów
00.20 Lekarze (1/13) - serial obyczajowy
01.20 Arkana magii (942) - interaktywny program rozrywkowy
02.40 Rozmowy w toku - talk-show
03.35 Zakończenie programu

TVP Polonia Special 2013.png


06:05 Ale mądrale! - /1/; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Sztuka życia - odc. 45 Andrzej Krzywy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Dom na głowie - odc. 3 - Wizyta starego ramola; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.30, 9.55; Panorama: 8.50; Pogoda: 9.25, 9.50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 2; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Wszystko przed nami - odc. 93 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Polonia w Komie - Armenia - Peciak (248); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Barwy szczęścia - odc. 833 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT
12:50 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 3/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Gala XIII Festiwalu Dwa Teatry Sopot 2013; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 701* Dwóch znajomych; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Flesz historii - odc. 133; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 Wszystko przed nami - odc. 93 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Armenia - Peciak (248); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 2; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 "Wolność Wyboru - Wybór Wolności"; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Barwy szczęścia - odc. 833 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Lis Leon - Złoto pustyni; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Orędzie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 62 - Paragraf 23 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Syberia - Tomek (249); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Ekstradycja I - odc. 2/6 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
23:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 OPOLE! Kocham Cię! - /13/; felieton; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wszystko przed nami - odc. 93 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dom na głowie - odc. 3 - Wizyta starego ramola; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Złoto pustyni; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Orędzie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 62 - Paragraf 23; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Syberia - Tomek (249); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 833; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Kurier Pojednania. -  Relacja z wręczenia Nagrody Jana Nowaka Jeziorańskiego - Wrocław 2013; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Flesz historii - odc. 133; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Zakończenie dnia

TVS.jpeg


06.50 Świat w pigułce
07.10 Wyprawy Jeffa Corwina
08.05 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
09.00 Cafe Silesia
11.30 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
11.55 Cafe Silesia - potrójne uderzenie
12.15 Świat w pigułce
12.30 Telezakupy
14.15 Świat w pigułce
14.35 Dziwne i niebezpieczne
15.05 Niewyjaśnione historie
16.00 Flesz Silesia Informacje
16.05 Tajemnice czarnych skrzynek
17.00 Na straży prawa
17.30 Informator miejski
17.45 Silesia Informacje
18.05 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.25 Na oczach świadków
21.00 Niewyjaśnione historie
21.55 Archeolog detektyw
22.50 Na straży prawa
23.20 Powietrzna policja
00.00 Program ezoteryczny
02.00 Świat w pigułce

TV Kęty HD.png


01.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
02.00 Pytanie do burmistrza
02.30 Biblioteka czyta dzieciom
03.00 Sport
04.00 Newsflash, bez komentarza
05.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
06.00 Newsflash, bez komentarza
07.00 Newsflash, muzyka
08.00 Newsflash, bez komentarza
09.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
10.00 Pytanie do burmistrza
10.30 Biblioteka czyta dzieciom
11.00 Sport
12.00 Newsflash, bez komentarza
13.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
14.00 Newsflash, bez komentarza
15.00 Newsflash, muzyka
16.00 Newsflash, bez komentarza
17.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
18.00 Pytanie do burmistrza
18.30 Biblioteka czyta dzieciom
19.00 Sport
20.00 Newsflash, bez komentarza
21.00 Newsflash, informacje planszowe (pogoda na dziś, horoskop, zaproszenia)
22.00 Newsflash, bez komentarza
23.00 Newsflash, muzyka
24.00 Newsflash, bez komentarza

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.