Logo.jpg
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Marco i Gina; odc.14; serial animowany produkcji włoskiej
08:55 Jedyneczka; program dla dzieci
09:20 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:35 Słoń Benjamin; odc.7 - Latarnik; serial anim.prod.niemieckiej
10:00 Animowane bajki świata; Kwiat paproci; film anim.prod.polskiej
10:15 Anna Karenina; odc.3/4; serial prod.angielskiej
11:05 Hindenburg - Powietrzny "Titanic"; film dok.prod.niemieckiej
11:50 Książki na wiosnę
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Po pierwsze pomysł; magazyn
12:45 Plebania; odc.288; serial TVP
13:10 Plebania; odc.289; serial TVP
13:35 U siebie; Mieć swoją twarz; reportaż
13:55 Światowe dziedzictwo kultury; odc.32/48 - Cartagena.Hiszpańska twierdza na Karaibach.; film dokumentalny prod. niemieckiej
14:10 Podróże małe i duże; Zaproszenie; Wędrówki wokół Krosna; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
14:35 Laboratorium; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Sprawa dla reportera
15:40 Złączeni Europą; Słoweńska marka; reportaż
16:00 Raj; magazyn katolicki
16:30 Moda na sukces; odc.1881; serial prod.USA
16:50 Polak = Europejczyk; reportaż
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.290; serial TVP [stereo]
18:05 Randka w ciemno; zabawa quizowa
18:45 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:15 Wieczorynka; Weterynarz Fred; serial anim.prod.angielskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Bao-bab, czyli zielono mi; odc.4 - Bunt; serial TVP
20:40 Wojna Irak 2003
20:50 Jedynka w Europie; felieton
21:00 Zulus Czaka; cz.1/2; 2001  film fab.prod.USA; reż: Joshua Sinclair; wyk: David Hasselhoff, Karen Allen,James Fox
22:40 W krainie dreszczowców; Operatorzy; Human Operators; 1999  film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Jeff Woolnough; wyk: Jack Noseworthy,Polly Shannon
23:25 Monitor  Wiadomości
23:40 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:50 W krainie dreszczowców; Upiór w operze; The Phantom of the Opera; 1998  horror prod.włoskiej; reż: Dario Argento; wyk: Julian Sands,Asia Argento,Andrea di Stefano
01:35 Czarodziejki; odc.12; serial prod. USA
02:15 Twarda gra; odc.2; serial prod.kanadyjskiej
03:05 Zakończenie programu

Logo-2.jpg
7.05 Studio urody
7.15 Dwójka dzieciom: Opowieści z księgi cnót [11/30] - Cierpliwość - serial anim.
7.40 Dwójka dzieciom: Lis Leon, Dziwny świat kota Filemona - seriale anim.
8.00 Na dobre i na złe (32) -  Na granicy życia -serial
8.50 Pytanie na śniadanie - magazyn
10.20 Powrót do życia (5) - Wyzwanie - serial
11.50 Sukces (5) - serial
12.15 Krajobraz Polski - W poszukiwaniu tozsamości [2] - Mozaika kultur
12.35 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (142) - Diabeł - serial
13.40 Benefis "Złotopolskich" - z okazji pięćsetnego odcinka (2)
14.40 30 ton! Lista, lista -lista przebojów
15.05 Wokół nas: Spotkanie nad morzem
16.00 Panorama
16.22 Pogoda
16.25 Nowe przygody Tarzana (5) Zaginiony Legion - serial
17.10 Wędrówki z dinozaurami (1) - Nowa krew - serial dok.
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.53 Pogoda
19.00 Największe przeboje Gali Lata z Radiem 2002
20.25 Bal w operze - koncert galowy 24. Przeglądu Piosenki Aktorskiej
21.15 Wideoteka Dorosłego Człowieka
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.27 Pogoda
22.35 Babski wieczór: Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście (4) - serial
23.10 Babski wieczór: Żyrafa - dramat obycz. niem.-szwajc. (1998)
1.00 Ludzie cienia - film SF USA (1997)
2.30 Zakończenie programu

Logo-10.jpg
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Zamek czarodziejów
7.25 Pokemon - serial anim.
7.50 Przyjaciele (131) - serial
8.20 Largo (14) - serial
9.10 Idol po finale
9.50 Samo życie (194, 195) - serial
10.50 Rosyjska ruletka
11.45 Różowa pantera
11.50 Kachorra to ja (132) - serial
12.45 Luz Maria (124) - serial
13.40 Adam i Ewa (108,109) - serial
14.40 Beyblade - serial anim.
15.10 Najzabawniejsze zwierzęta świata
15.45 Informacje
16.15 Różowa pantera
16.10 Kachorra to ja (133) - serial
17.05 Kuba Wojewódzki - talk show
18.10 Interwencje - reportaż
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę
20.10 Zemsta frajerów - zakochane frajery - komedia USA (1994), ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.00 Szpital na perypetiach (23) - serial
22.30 Niezakazane reklamy
23.00 Informacje
23.10 Puls - biznes i giełda
23.25 Prognoza pogody
23.30 Graffiti
23.45 Chwile zabawy - film erot. USA (1996)
1.40 Muzyka na bis
5.00 Pożegnanie

Logo-19.png
5.25 Kropka nad "i"
5.40 Miłość i nienawiść (118) - telenowela
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (131)- telenowela
7.50 Magiczny kamień - serial anim.
8.15 Animaniacy - serial anim.
8.40 Action Man - serial anim.
9.05 Niesamowite opowiastki - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku
12.30 Na Wspólnej (50) - serial
13.00 Magiczny kamień - serial anim.
13.25 Action Man - serial anim.
13.50 Niesamowite opowiastki - serial anim.
14.15 Renegat III (9) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (132) - telenowela
17.10 Miłość i nienawiść (119) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (51) - serial
20.40 Superkino: Zabójcza broń II - film akcji USA (1989)
23.00 Życzenie śmierci V - film sens. USA (1993)
0.50 Renegat III (9) - serial
1.45 Nic straconego - powtórki programów

TVP3 Regionalna.png
7.30-18.30 co godzinę 20.30-22.30 Kurier
6.30 Transmisja mszy świętej
7.45 Program lokalny
8.45 Gość dnia
9.00 Życie obok nas
9.45 Palce lizać
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1920-1939
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.45 Gala piosenki
12.15 To jest temat
12.35 Sekrety Górnej Prowansji
13.50 Agrobiznes
14.00 Małe ojczyzny
14.45 Eurotel
15.00 Lizze McGuire
15.45 Historie z tej Ziemi: Tropami wojennej tragedii
16.15 Program lokalny
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Jazz bez granic
17.50 Program lokalny
19.35 Sport, Pogoda
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy, Pogoda
21.45 Program lokalny
22.15 To jest temat
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Kronika zaplanowanej śmierci
23.50 Casanova 70
1.40 Wojny, bitwy, żołnierze
2.35 Zakończenie programu

TV 4 2000-2006 logo.jpg
6.00 Muzyczny VIP - mag.
6.30 Na topie. Wywiad z...
7.00 Muzyczne listy
7.50 Artur - serial anim.
8.10 Potworne pomidory - serial anim.
8.35 Oni, ona i pizzeria (14) - serial
9.00 Dziki księżyc (66) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (149) - serial
10.40 Misja w czasie (14) - serial
11.35 Ochrona absolutna (10) - serial
12.30 Muzyczny VIP - mag.
13.00 Na topie. Wywiad z...
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Gęsia skórka (50) - serial
15.30 Dziki księżyc (67) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (18) - serial
17.30 M.A.S.H. (45) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (150) - serial
19.00 Misja w czasie (15) - serial
20.00 Zła do szpiku kości - dramat polic. USA (1997)
21 .50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 MacGayver (27) - serial
23.15 Życie jak sen (30) - serial
23.45 Opowieści z krypty (7) - serial
0.15 Między nami partnerami (1) - serial
0.45 X Laski
1.15 Muzyczne listy
2.05 Strefa P - magazyn
2.30 Super VIP

TVN 7 '02 - '08.jpg
7.10 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
7.35 Alf (72) - serial
8.00 Potęga miłości (17) - telenowela
8.50 Prawo do szczęścia (21) - telenowela
9.40 Słoneczny patrol (39) - serial
10.30 Łamisłówka
11.15 Gorączka w mieście (26) - serial
12.10 Virginia (11) - telenowela
13.05 Telesklep
14.50 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.15 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
15.45 Słoneczny patrol (40) - serial
16.40 Alf (73) - serial
17.10 Operacja wieczność (2) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Gorączka w mieście (27) - serial
19.15 Drew Carey Show (98) - serial
19.40 Z pierwszej strony (9) - serial
20.10 Atticus - film sens. USA
22.10 Czy boisz się ciemności (35, 36) - serial
23.10 Nowy koszmar - horror USA
1.15 Poznaj tatusia - film obycz. USA (1998)
2.50 Z pierwszej strony (9) - serial
3.15 Koniec programu

TVP Polonia.png
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc.435 - Milczenie babki [25 min.]; telenowela TVP
08:50 Eurotel
09:00 Pomysłowy Dobromir; Mechaniczne zamki; serial animowany dla dzieci
09:10 Słowa, słówka i półsłówka; teleturniej dla młodych widzów
09:35 Plecak pełen przygód; odc.5/13 [23 min.]; serial prod.polsko-fińskiej
10:00 Panorama
10:05 Skandal Metawizyjny czyli filozofia dla każdego; odc.2 - O tym co jest
10:30 Słowianie; odc.4 - W kręgu Światowida; serial dok.Tomasza Wilde
11:00 Panorama
11:00 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
11:45 Eurobarometr; magazyn
12:00 Wiadomości
12:10 Forum Polonijne; program publicystyczny
12:55 Hity satelity
13:10 Twarze i maski; odc.5/8 - Dwie role [57 min.]; serial TVP
14:10 O.N.A - koncert
15:00 Wiadomości
15:10 Chłop i baba; odc.5/6 - Knowanie czyli spisek [22 min.]; serial TVP
15:35 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]
16:00 Złotopolscy; odc.435 - Milczenie babki [25 min.]; telenowela TVP
16:25 Szept prowincjonalny; Szerokim kątem; magazyn
16:45 Film animowany; Dwunasta zero zero; film anim.; reż: Marian Cholerek
16:55 Film animowany; Jak wyginęły mamuty; film anim.; reż: Zdziaław Kudła i Bronisław Zeman
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Plecak pełen przygód; odc.5/13 [23 min.]; serial prod.polsko-fińskiej
18:05 O.N.A - koncert
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Kolorowe drażetki; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy; odc.435 - Milczenie babki [25 min.]; telenowela TVP
20:35 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
20:55 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
21:10 Wojna Irak 2003
21:20 Twarze i maski; odc.5/8 - Dwie role [57 min.]; serial TVP
22:15 Szept prowincjonalny; Szerokim kątem; magazyn
22:35 Chłop i baba; odc.5/6 - Knowanie czyli spisek [22 min.]; serial TVP
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:30 Porozmawiajmy
00:30 Monitor Wiadomości
00:45 Kurs dnia
00:50 Ludzie listy piszą
01:15 Miś Uszatek; Kolorowe drażetki; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Złotopolscy; odc.435 - Milczenie babki [25 min.]; telenowela TVP
02:35 Wieści polonijne
02:50 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
03:05 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
03:25 Twarze i maski; odc.5/8 - Dwie role [57 min.]; serial TVP
04:25 O.N.A - koncert
05:10 Chłop i baba; odc.5/6 - Knowanie czyli spisek [22 min.]; serial TVP
05:35 Monitor Wiadomości
05:50 Kurs dnia
06:00 Zakończenie programu

200px-Canal+ logo.svg.png
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Dzień szakala - film sens. ang.- franc. (1973)
10.20 Jurassic Park 3 - horror USA
11.50 Wtorek - komedia pol. (2001)
13.00 Przybłęda - film obycz. USA
14.50 Komedianci z wczorajszej ulicy - komedia obycz. pol. (1987)
16.40 Pollock - film obycz. USA
18.50 Detektyw Monk (1) - serial
19.35 Spin City V (7) - serial
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Napoleon Bonaparte (1) - dramat hist. USA-franc.-wł.-kanad.
22.40 Lekcja przetrwania - thriller USA (1997)
0.45 Pocałunek smoka - film akcji USA-franc. (2001)
2.20 Romeo i Julia - melodramat USA (1996)
4.20 Niepokonany - film akcji kanad.-USA (2001)
5.50 Róg Brzeskiej i Capri - film obycz. pol. (1979)
(o) - odkodowany

My HBO.png
6.30 Ewolucja - komedia SF USA
8.15 Gwiezdne wrota - Uczciwa wymiana - serial
9.00 Gwiezdne wrota - Spadek - serial
9.50 Malaika - film famil. USA
11.20 Cinema, cinema (13) - magazyn
11.45 Rudolf czerwononosy renifer - film anim.
13.15 Na planie filmu "Schmidt"
13.35 Zaślepieni - musical USA
15.00 Wyścig szczurów - komedia USA
16.50 Na planie filmu "Godziny"
17.10 C'est la vie - dramat franc.
19.00 Ewolucja - komedia SF USA
20.35 Cinema, cinema (14) - magazyn
21.00 Ostry Piątek: Nosiciel - thriller ang.
22.35 Dracula - horror USA
0.40 W rytmie Rave - film obycz. USA
2.05 Quo Vadis - dramat hist. pol.
4.50 Zaślepieni - musical USA

TMT
07:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
07:30 Moja Wielka Brytania - Film dokumenatalny , Wielka Brytania , 30 min.
08:00 Portrety - Film dokumenatalny , Wielka Brytania , 30 min.
08:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
09:15 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
09:30 W garnku - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
10:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 120 min.
12:00 Ludzie sukcesu - Reportaż , Polska , 30 min.
12:30 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
12:45 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
13:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Grenlandia - Film dokumentalny , Norwegia , 60 min.
15:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 90 min.
16:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
17:00 V6 - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
17:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
18:00 Moja Wielka Brytania - Film dokumenatalny , Wielka Brytania , 30 min.
18:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
19:00 Biedronka i tulipan - Film animowany (dzieci) , 60 min.
20:00 Niewidzialny wróg - Film sensacyjny , Elmo De Witt , Vernon Wells,Stack Pierce,Angela O'Neill,Ken Gampu,Michael McCabe,Greg Latter,Dean Stewardson , USA 1989 , 90 min.
21:30 Grupa Furmana _ rozpoznanie operacyjne - Reportaż , Polska , 30 min.
22:00 Men - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
22:30 Auto plus TV - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
23:00 Noc z TMT - Program rozrywkowy , Polska , 60 min.
00:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.

DSF (polski)
06:00 Reportaże sportowe - 30 min.
06:30 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 15 min.
06:45 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 30 min.
07:15 Come on Baby - Program rozrywkowy , 45 min.
08:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Come on Baby - Program rozrywkowy , 60 min.
09:30 Za wielkim kołem kierownicy - Magazyn sportowy , 30 min.
10:00 Magazyn samochodowy - Magazyn , 60 min.
11:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
12:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
13:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
13:05 NBA od środka - Program sportowy , 65 min.
14:10 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:15 Stoke - Magazyn sportowy , 20 min.
14:35 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:40 Samochody sportowe - Program sportowy , 30 min.
15:10 Wszystko o samochodzie - Magazyn sportowy , 30 min.
15:40 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
15:45 Formuła 1 - Program sportowy , 90 min.
17:15 Reportaże sportowe - Reportaż , 15 min.
17:30 Za wielkim kołem kierownicy - Magazyn sportowy , 30 min.
18:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
18:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
18:30 Maxim-TV - Program rozrywkowy , 30 min.
19:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
19:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
19:30 Piłka nożna - 1 liga niemiecka - Program sportowy , 30 min.
20:00 Formuła 1 - Program sportowy , 90 min.
21:30 Hattrick - Program sportowy , 60 min.
22:30 Talk show piłkarski - Program sportowy , 60 min.
23:30 Magazyn Ligi Mistrzów - Program sportowy , 60 min.
00:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 15 min.
00:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 30 min.
01:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
02:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
03:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 150 min.

Canal + Niebieski
07:00 Archiwum lig europejskich - Program sportowy , 110 min.
08:50 Archiwum ligi polskiej - Program sportowy , 110 min.
10:40 Sportowe forum - Magazyn sportowy , 60 min.
11:40 Przystanek autobusowy - Film obyczajowy , Joshua Logan , Marilyn Monroe,Don Murray,Arthur O'Connell,Betty Field,Eileen Heckart,Robert Bray,Hope Lange , USA 1956 , 95 min.
13:15 Masz szczęście, Jo - Film krótkometrażowy , 15 min.
13:30 Digimon - Film animowany , Mamoru Hosoda, Minoru Hosoda, Shigeyasu Yamauchi , Lara Jill Miller,Joshua Seth,Bob Pappenbrook,Doug Erholtz,David Lodge,Dorothy Elias-Fahn,Michael Sorich , USA/Japonia 2000 , 90 min.
15:00 Cudowni chłopcy - Komedia , Curtis Hanson , Michael Douglas,Tobey Maguire,Frances McDormand,Robert Downey Jr.,Katie Holmes,Rip Torn,Richard Knox , Niemcy/Wlk. Brytania/USA 2000 , 110 min.
16:50 Król Ralph - Komedia , David S. Ward , John Goodman,Peter O'Toole,John Hurt,Camille Coduri,Richard Griffiths,Leslie Phillips,James Villiers , USA 1991 , 95 min.
18:25 Powiedz, że to nie tak - Komedia , James B. Rogers , Chris Klein,Heather Graham,Orlando Jones,Sally Field,Richard Jenkins,John Rothman,Jack Plotnick , USA 2001 , 95 min.
18:40 Wstęp do meczu - Program sportowy , 20 min.
19:00 Liga polska - Program sportowy , 135 min.
20:00 Archiwum lig europejskich - Program sportowy , 110 min.
21:50 Archiwum ligi polskiej - Program sportowy , 110 min.
23:05 Wstęp do meczu - Program sportowy , 20 min.
23:25 Liga polska - Program sportowy , 135 min.
23:40 W kadrze _ Korea 2002 - Film dokumentalny , Polska 2002 , 60 min.
00:40 Archiwum lig europejskich - Program sportowy , 110 min.
02:30 Archiwum ligi polskiej - Program sportowy , 110 min.
04:20 Szklana pułapka^II - Film sensacyjny , Renny Harlin , Bruce Willis,Bonnie Bedelia,William Atherton,Reginald VelJohnson,Franco Nero,William Sadler,John Amos , USA 1990 , 120 min.
05:30 Słoneczna aleja - Komedia , Leander Haussmann , Alexander Scheer,Alexander Beyer,Robert Stadlober,Teresa Weissbach,Katharina Thalbach,Elena Meissner,Detlev Buck , Niemcy 1999 , 90 min.

Le Cinema
14.00 Twarz (The Magician / Ansiktet) dramat, Szwecja, 1958, 100 min
15.55 Szwejk z Wiednia cz. III (Bockerer III. The Bridge Of Andau) tragikomedia, Austria, 2000, 97 min
17.50 Ostatni romans (Romanza Final) film biograficzny, Hiszpania, 1985, 121 min
20.00 Dokument. Jak to się robi w Pradze, cz.II. Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Zdradliwi jak woda (False As Water / Falsk Som Vatten) komedia, Szwecja, 1985, 100 min
22.10 Wiek marzeń (Almodozasok Kora /The Age Of Daydreaming) dramat, Węgry, 1965, 105 min
23.45 Tajemnica Klika (6 z 7): Pokochaj mnie Kliku (Click Series (6 of 7): For The Love Of Click) film erotyczny, Wielka Brytania, 1997, 90 min
01.15 Czas Cyganów cz. V (Time Of The Gypsies / Dom Za Veszanje) dramat, Jugosławia, 1989, 60 min.

Tele 5
7.50 Prosto z mostu
8.05 Saint Tropez (112) - serial
9.05 Telezakupy
11.35 Zauroczenie (65) - serial
12.35 Nie zapomnij paszportu: Nowa Fundlandia - serial dok:
13.25 Tarzan (67) - serial
13.55 Dzieciaki w opałach (26) - serial
14.20 Świat wokół nas - serial dok.
14.50 Videofashion
15.15 Mieszkanko dla dwojga (65) - serial
15.45 Zauroczenie (66) - serial
16.45 Ekscentrycy (5) - serial dok.
17.10 Tarzan (68) - serial
17.35 Dzieciaki w opałach (26) - serial
18.00 Prognoza pogody
18.05 Nie zapomnij paszportu: Quebec - serial dok.
19.00 Auto-motor i sport
19.25 Mieszkanko dla dwojga (66) - serial
19.55 Prognoza pogody
20.00 Dla Ciebie wszystko - komedia romant. USA (1997)
21.40 Studenci (2) - serial
22.35 Prognoza pogody
22.40 Pelswick - serial anim.
23.05 Auto-motor i sport
23.35 Upojne randki (2) - serial
1.15 Werdykt
1.40 Zakończenie programu

Animal Planet
07:00 Na ratunek przyrodzie - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Ostatnie raje na ziemi - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Mistrzowie świata zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
10:30 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
11:30 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
12:00 Niebezpieczne spotkania - Program edukacyjny , 30 min.
12:30 Stawonogi - Program edukacyjny , 30 min.
13:00 Dzikie^II - Program edukacyjny , 60 min.
14:00 Z teki fotografa - Program edukacyjny , 30 min.
14:30 Z teki fotografa - Program edukacyjny , 30 min.
15:00 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
15:30 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
16:00 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
16:30 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
17:00 Dzikie^II - Program edukacyjny , 60 min.
18:00 Stawonogi - Program edukacyjny , 30 min.
18:30 Urodziny w zoo - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Schronisko dla psów Battersea - Program edukacyjny , 30 min.
19:30 Schronisko dla psów Battersea - Program edukacyjny , 30 min.
20:00 Dziennik z życia wielkich kotów - Program edukacyjny , 30 min.
20:30 Dziennik z życia wielkich kotów - Program edukacyjny , 30 min.
21:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
21:30 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
22:00 Niebezpieczne spotkania - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Kryminalne opowieści - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Rosomaki - Program edukacyjny , 60 min.
00:00 Na ratunek przyrodzie - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.

Travel
08:00 Warren Miller _ wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 60 min.
09:00 Odkryj Australię - Program podróżniczy , 60 min.
10:00 Floyd w Afryce - Program podróżniczy , 30 min.
10:30 Wielka Brytania z powietrza - Program podróżniczy , 30 min.
11:00 W podróży... - Program podróżniczy , 15 min.
11:15 W podróży... - Program podróżniczy , 15 min.
11:30 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
12:00 Wyprawa do dzikiej Afryki - Program podróżniczy , 30 min.
12:30 Oceania - Program podróżniczy , 30 min.
13:00 Trasy alternatywne - Program podróżniczy , 30 min.
13:30 Wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 Wspaniałe wyprawy - Program podróżniczy , 30 min.
14:30 Floyd w Afryce - Program podróżniczy , 30 min.
15:00 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
15:30 Australijska odyseja - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Warren Miller _ wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 60 min.
17:00 Gotowi do drogi - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Wyprawa do dzikiej Afryki - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Wielka Brytania z powietrza - Program podróżniczy , 30 min.
18:30 Crawshaw i jego malowniczy szlak - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 Floyd w Afryce - Program podróżniczy , 30 min.
20:00 Przemierzając świat - Program podróżniczy , 30 min.
20:30 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
21:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Wokół ciekawostek - Program podróżniczy , 30 min.
22:00 Podróże z przewodnikiem - Program podróżniczy , 60 min.
23:00 Przez morza i oceany - Program podróżniczy , 30 min.
23:30 Bazar - Program podróżniczy , 30 min.
00:00 Nick Sanders _ krańce pustyni - Program podróżniczy , 30 min.
00:30 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
01:00 Odkryj Australię - Program podróżniczy , 60 min.

Club
06:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
06:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
06:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
07:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
07:50 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , Kanada , 30 min.
08:20 Trzecia randka - Reality show , USA , 30 min.
08:50 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
09:20 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 30 min.
09:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
10:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , 30 min.
11:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , USA , 25 min.
12:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
12:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
12:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
13:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
13:50 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , Kanada , 30 min.
14:20 Trzecia randka - Reality show , USA , 30 min.
14:50 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
15:20 Na ślubnym kobiercu - Reality show , USA , 30 min.
15:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
16:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , 30 min.
17:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
18:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
18:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
18:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
19:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 30 min.
19:55 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , Kanada , 30 min.
20:25 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
20:55 Prawdziwy seks w wielkim mieście - Reality show , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
21:50 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , USA , 55 min.
22:45 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 35 min.
23:20 Prawdziwy seks w wielkim mieście - Reality show , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
00:15 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 35 min.
00:50 Trzecia randka - Reality show , USA , 25 min.
01:15 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
01:45 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
02:10 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , Kanada , 30 min.
02:40 Trzech kucharzy w Afryce - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
03:05 Podróże Loyda - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:30 Kulinarne podróże - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:55 Kurorty świata - Program medyczny , 25 min.
04:20 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
04:45 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , Kanada , 25 min.
05:10 Kuchnia marokańska - Magazyn , Wielka Brytania 1998 , 25 min.
05:35 Cztery pory roku - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 25 min.

MTV Polska
7:00    Budzik MTV: Poranny mix teledysków wybranych przez widzów MTV
9:00    Non Stop Hits: Muzyka non stop     
10:00    Bytesize: Najpopularniejsze klipy w MTV     
11:00    3 z 1: Trzy klipy jednego wykonawcy     
12:00    MTV Select: Podsumowanie tygodnia     
13:00    Total Request
14:00    Pop Shop
15:00    Data Videos
16:00    20 Klubowych
18:00    MTV Select: Podsumowanie tygodnia     
19:00    Greatest Hits: Najlepsze teledyski z lat 80. i 90.     
20:00    MTV Squad: Hip-hop     
21:00    Nowości MTV
22:00    Klubofaza
23:00    Disco 2000: Miks teledysków dla wielbicieli klubowych rytmów     
0:00    PartyZone: Dance i techno     
2:00    Night Videos: Noc z teledyskami

MTV Classic
9:00    Classic '80: Mix teledysków z lat 80.
10:00    3 z 1: Trzy klipy jednego wykonawcy     
11:00    Hołdys Guru Limited: Autorski program Zbigniewa Hołdysa     
12:00    Greatest Hits: Muzyka lat 60., 70., 80. i 90.     
16:00    Dziesięć Wspaniałych - proponuje Stanisław Sojka: Ranking dziesięciu najlepszych teledysków wszechczasów     
17:00    Classic '80: Miks teledysków z lat 80.     
18:00    3 z 1: Trzy klipy jednego wykonawcy     
19:00    Greatest Hits: Muzyka lat 60., 70., 80. i 90.     
20:00    Hołdys Guru Limited: Autorski program Zbigniewa Hołdysa     
21:00    Classic Dance: Hity klubowych parkietów epoki disco     
23:00    Classic New Romantic
0:00    Classic Hits: Muzyka lat 60., 70., 80. i 90.

VIVA Polska
6:00    Planet VIVA: Najnowsze hity
13:00    Special: Gwiazdy na VIVIE     
14:00    Push Up
15:00    Planet VIVA: Najnowsze hity     
16:00    VIVAMAT: Interaktywny program z gwiazdami     
17:00    Ten Club: Teledyski klubowe i danceowe     
18:00    Planet VIVA: Najnowsze hity     
19:00    Planet VIVA: Najnowsze hity     
20:00    Planet VIVA: Najnowsze hity     
21:00    Planet VIVA: Najnowsze hity     
22:00    Planet VIVA: Dance     
23:00    VS.
0:00    NiteClub

ONYX
07:00 onyx@morning - Program muzyczny , 120 min.
09:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
12:00 Today@onyx - Program muzyczny , 180 min.
15:00 Just Call - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Startalk - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 best of "@onyx" - Program muzyczny , 60 min.
18:00 Onyx ... in concert - Program muzyczny , 60 min.
19:00 sunset@onyx - Program muzyczny , 120 min.
21:00 Kino Hits News - Magazyn , 60 min.
22:00 chill@onyx - Program muzyczny , 120 min.
00:00 Sexy Clips - Program erotyczny , 60 min.
01:00 Electric Blue - Serial , GB 1979/1989 , 60 min.
02:00 Onyx ... in concert - Program muzyczny , 60 min.
03:00 onyx@night - Program muzyczny

Reality TV
06:00 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:25 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:50 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:15 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:40 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:05 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:30 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
08:55 Bohaterscy ratownicy - Reportaż , 25 min.
09:20 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
09:45 Szkoła sławy - Film dokumenatalny , 25 min.
10:10 Szkoła sławy - Film dokumenatalny , 25 min.
10:35 Mówi Alex Paen - Reportaż , 25 min.
11:00 Niecodzienne domy - Program dokumentalny , 25 min.
11:25 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
11:50 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
12:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
12:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
13:05 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
13:30 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
13:55 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
14:20 Bohaterscy ratownicy - Reportaż , 25 min.
14:45 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:10 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:35 Mówi Alex Paen - Reportaż , 25 min.
16:00 Niezwykłe filmy z wakacji - Reportaż , 25 min.
16:25 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
16:50 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
17:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
17:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 20 min.
18:00 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
18:30 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
19:00 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
19:50 Policja na świecie - Program publicystyczny , 30 min.
20:20 Policja na świecie - Program publicystyczny , 25 min.
20:45 Bohaterscy ratownicy - Reportaż , 30 min.
21:15 Impacto TV - Reportaż , 30 min.
21:45 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
22:10 Zdrada - Film dokumentalny , 50 min.
23:00 Rozbitkowie - Film dokumenatalny , 30 min.
23:30 Rozbitkowie - Film dokumenatalny , 25 min.
23:55 Mówi Alex Paen - Reportaż , 25 min.
00:20 Niesamowite zdarzenia - Film dokumenatalny , 55 min.
01:15 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
01:40 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
02:05 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
02:55 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
03:45 Policja na świecie - Program publicystyczny , 25 min.
04:10 Niecodzienne domy - Program dokumentalny , 25 min.
04:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
05:00 Niesamowite zdarzenia - Film dokumenatalny , 55 min.

Avante
06:00    Przyjaciele w przestworzach
06:30    Podniebne wyzwania
07:20    Historia BRM
08:20    Ratownicy
08:50    Świat dragsterów
09:20    Paintball
09:45    Supermotocykle Ducati
11:00    Najwieksze wyzwania
12:00    Przyjaciele w przestworzach
12:30    Podniebne wyzwania
13:20    Historia BRM
14:20    Ratownicy
14:50    Przyjaciele w przestworzach
15:20    Paintball
15:45    Supermotocykle Ducati
17:00    Najwieksze wyzwania
18:00    Kosmos Nieznany
18:30    Z dziennika automobilisty
19:20    W Poszukiwaniu Przygód
20:10    W Podróży
20:35    Dowód rzeczowy
21:00    24 godziny na pokładzie.
21:25    Lordowie Mafii
22:15    Wyścig
23:05    Zlota era wyscigów samochodowych
00:00    Kosmos Nieznany
00:30    Z dziennika automobilisty
01:20    W Poszukiwaniu Przygód
02:10    W Podróży
02:35    Dowód rzeczowy
03:00    24 godziny na pokładzie.
03:25    Lordowie Mafii
04:15    Wyścig
05:05    Zlota era wyscigów samochodowych

TVN 24
06:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, sport, Studio 24 - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
07:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
07:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
08:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
08:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
09:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
09:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
10:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
10:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
11:00 Serwis sportowy/Studio 24 - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
11:30 24 godziny - Magazyn , 30 min.
12:00 Serwis sportowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
12:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
13:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
13:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
14:00 Serwis sportowy/reportaż - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
14:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
15:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
15:30 Studio 24/Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
16:00 Serwis biznesowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
16:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
17:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
17:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
18:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
19:00 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Multikino - Magazyn , 30 min.
20:00 Bilans/Kropka nad i - Magazyn , 30 min.
20:30 TVN24 News/Studio Europa - Magazyn , 30 min.
21:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
21:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
22:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
23:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
23:30 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
00:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
00:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
01:30 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
02:30 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.
03:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
03:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
04:30 Multikino - Magazyn , 30 min.
05:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
05:30 Bilans tygodnia - Magazyn , 30 min.

BBC Prime
06:00 Clementine - Serial dla dzieci , 15 min.
06:15 Clementine - Serial dla dzieci , 15 min.
06:30 Learning English _ Ozmo English Show - Program edukacyjny , 30 min.
07:00 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
07:15 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
07:25 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:30 Toucan Tecs - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
07:40 The Really Wild Show - Film dokumentalny , 25 min.
08:05 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
08:30 Big Strong Girls - Program rozrywkowy , 30 min.
09:00 Trading Up - Doku-Soap , 30 min.
09:30 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
10:15 Garden Invaders - Magazyn , 30 min.
10:45 Antiques Roadshow - Magazyn , 30 min.
11:15 Wildlife - Program edukacyjny , 30 min.
11:45 Last of the Summer Wine - Serial komediowy , Bill Owen,Peter Sallis,Brian Wilde,Jane Freeman,Kathy Staff , 30 min.
12:15 Hi-De-Hi - Serial komediowy , David Croft , Paul Shane,Ruth Madoc,Jeffrey Holland,Felix Bowness,Diane Holland,Su Pollard,Nikki Kelly 1980 , 30 min.
12:45 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
13:30 Doctors - Serial , 30 min.
14:00 Eastenders - Dramat , 30 min.
14:30 Big Strong Girls - Program rozrywkowy , 30 min.
15:00 Garden Invaders - Magazyn , 30 min.
15:30 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
15:45 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
15:55 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
16:00 Toucan Tecs - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
16:10 SuperTed - Program dla dzieci , 10 min.
16:20 The Really Wild Show - Film dokumentalny , 25 min.
16:45 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
17:10 Animal Hospital - Program edukacyjny , 30 min.
17:40 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
18:25 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
19:10 Casualty - Serial , Derek Thompson,Ian Bleasdale,Robert Gwilym,Gerald Kyd,Jan Anderson , 50 min.
20:00 Fame Academy - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Madame Bovary - Melodramat , Vincente Minnelli , Jennifer Jones,James Mason,Louis Jourdan,Van Heflin , USA 1949 , 90 min.
22:30 Later with Jools Holland - Program rozrywkowy , 60 min.
23:30 Bang Bang, It's Reeves - Program rozrywkowy , 30 min.
00:00 Goodness Gracious Me - Program rozrywkowy , 30 min.
00:30 Two Pints of lager and a packet of crisp - Serial komediowy , 30 min.
01:00 Learning History _ Conspiracies - Program edukacyjny , 30 min.
01:30 Learning History _ Castles of Horror - Program edukacyjny , 30 min.
02:00 House detectives at Large - Film dokumentalny , 60 min.
03:00 Learning Science _ Horizon - Program edukacyjny , 60 min.
04:00 Learning Languages _ Make German Your Business - Program edukacyjny , 30 min.
04:30 Learning English _ Ozmo English Show - Program edukacyjny , 30 min.
05:00 Learning From The OU _ A Life of Time - Program edukacyjny , 30 min.
05:30 Learning From The OU _ Why Do Peacocks Have Elaborate Trains? - Program edukacyjny , 25 min.
05:55 Learning From The OU _ Science Bites - Program edukacyjny , 5 min.

TVE
06:00 Gente - Magazyn , 30 min.
06:30 TV educativa - Program edukacyjny , 60 min.
07:30 Telediario matinal - Program informacyjny , 120 min.
09:30 Los desayunos de TVE - Magazyn , 30 min.
10:00 La cocina de Karlos Argui?ano - Magazyn , 25 min.
10:25 Saber vivir - Program informacyjny , 35 min.
11:00 Por la ma?ana - Program informacyjny , 105 min.
12:45 A determinar - Program informacyjny , 15 min.
13:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Cultura con "?" - Magazyn , 30 min.
14:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
14:30 Corazón de primavera - Magazyn , 30 min.
15:00 Telediario 1 - Program informacyjny , 45 min.
15:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
15:50 A determinar - Program informacyjny , 40 min.
16:30 Geminis _ Venganza de amor - Serial , 30 min.
17:00 Barrio Sésamo - 30 min.
17:30 T~rame de la lengua - Program dla młodzieży , 30 min.
18:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 25 min.
18:25 La botica de la abuela - Magazyn , 15 min.
18:40 El planeta de los ni?os - 30 min.
19:10 Cerca de ti - Magazyn , 50 min.
20:00 Gente - Magazyn , 60 min.
21:00 Telediario 2 - Program informacyjny , 45 min.
21:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
21:50 Cruz y Raya.com - Program rozrywkowy , 30 min.
22:20 Esta es mi historia - Magazyn , 100 min.
00:00 D~as de cine - Magazyn , 60 min.
01:00 Conciertos de Radio 3 - 30 min.
01:30 Polideportivo - Program sportowy , 30 min.
02:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Partido de 2° división B - Program sportowy , 90 min.
04:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
04:30 Asturias, para~so natural - Film dokumentalny , 30 min.
05:00 Mil a?os de románico - Magazyn , 30 min.
05:30 Flamenco - 30 min.

France 2
05:20 24 heures d'info - Program informacyjny , 20 min.
05:40 Météo - Program informacyjny , 15 min.
05:55 Un livre - Magazyn , 5 min.
06:00 Les z'amours - Teleturniej , F , 30 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 125 min.
08:35 Un livre - Magazyn , 5 min.
08:40 Des jours et des vies - Serial komediowy , Herb Stein, Phil Sogard, Randy Robbins, Roger Imman , Jenson Ackles,Victor Alfieri,Kristian Alfonso,Krista Allen Moritt,Jaime Lyn Bauer,Eric , USA , 25 min.
09:05 Amour, gloire et beauté - Serial komediowy , Bill Glenn, Michael Stich, Phyllis Guarnaccia , John McCook,Susan Flannery,Ronn Moss,Jeff Trachta,Katherine Kelly Lang,Darlene Conley , USA , 20 min.
09:25 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
09:30 C'est au programme - Program informacyjny , 90 min.
11:00 Flash info - Program informacyjny , 5 min.
11:05 Motus - Teleturniej , 35 min.
11:40 Les z'amours - Teleturniej , F , 35 min.
12:15 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
12:20 Pyramide - Teleturniej , 35 min.
12:55 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 1 min.
12:56 Météo - Program informacyjny , 4 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Point route - Magazyn , F , 5 min.
13:50 Inspecteur Derrick - Horst Tappert,Fritz Wepper , D , 60 min.
14:50 Le Renard - Hans-Jürgen Tögel , Rolf Schimpf,Michaël Ande,Charly Muhamed Huber,Markus Böttcher,Hansa Czypionak,Jacques Breuer , D , 65 min.
15:55 En qu?te de preuves - Wolfgang Bathke,Wolfgang Krewe,Britta Schmeling,Henry Van Lyck,Uwe Fellensiek,Max Gertsch , D , 45 min.
16:40 Un livre - Magazyn , 5 min.
16:45 Rayon X - Magazyn , 5 min.
16:50 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
17:20 La cible - Teleturniej , 40 min.
18:00 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
18:05 Urgences - Tom Moore , George Clooney,Anthony Edwards,Gloria Reuben,Sherry Stringfield,Noah Wyle,Kirsten Dunst , USA , 45 min.
18:50 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
18:55 On a tout essayé! - Program rozrywkowy , 45 min.
19:40 Objectif Terre - Program informacyjny , 5 min.
19:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
19:50 Un gars, une fille - Serial komediowy , Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige , Jean Dujardin,Alexandra Lamy , F , 10 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
20:40 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:50 Point route - Magazyn , F , 10 min.
21:00 La Crim' - Jean-Pierre Prévost , Isabel Otero,Jean-François Garreaud,Dominique Guilo,Didier Cauchy,Maureen Dor,Thomas Chabrol , F 1998 , 55 min.
21:55 Central nuit - Didier Dela^tre , Michel Creton,Clovis Cornillac,Lucie Jeanne,Yannick Soulier,Antoine Coessens,Elisa Servier , F 2001 , 55 min.
22:50 Dossier: Disparus - Serial sensacyjny , Philippe Lefebvre , Nathalie Roussel,Jean-Claude Adelin,Didier Pain,Philippe Dormoy,Sandrine Rocher,Sébastien Tavel,Eva Mazauric , F 1998 , 55 min.
23:45 Contre-courants - Magazyn , 5 min.
23:50 Un juge de paix - Program publicystyczny , 55 min.
00:45 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
00:50 Journal de la nuit - Program informacyjny , 15 min.
01:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:10 Contre-courants - Magazyn , 5 min.
01:15 Police nom féminin - Magazyn , 50 min.
02:05 France _ Suisse - Program sportowy , 150 min.
04:35 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
04:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
04:55 Adam Mickiewicz - Film biograficzny , 30 min.

TV 5 Europe
05:35 Cultivé et bien élevé - Program informacyjny , 25 min.
06:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
06:15 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 15 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 90 min.
08:00 Journal Radio Canada - Program informacyjny , 30 min.
08:30 La semaine verte - Film dokumentalny , 30 min.
09:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Zig zag café - Program informacyjny , 55 min.
10:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
10:15 Marie Temp?te - Film obyczajowy , Denis Malleval , Anne Jacquemin,Jérčme Anger,Emma Colberti,Luc Thuillier,Stanislas Crevillén,Julia Maraval , F 2000 , 105 min.
12:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
12:05 Echelon, le pouvoir secret - Magazyn , 55 min.
13:00 Journal belge - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
14:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Ripostes - Magazyn , 50 min.
15:20 Le mag des tendances - Program informacyjny , 10 min.
15:30 "D" Design - Magazyn , 30 min.
16:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 10 min.
16:10 Le journal de l'éco - Magazyn , 10 min.
16:20 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 10 min.
16:30 Mille et une cultures - Magazyn , 30 min.
17:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Pyramide - Teleturniej , F , 25 min.
17:30 Questions pour un champion - Teleturniej , 30 min.
18:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Programme selon annonce - Program informacyjny , 105 min.
20:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
20:05 Chroniques d'en haut - Program informacyjny , 25 min.
20:30 Journal France 2 - Program informacyjny , 30 min.
21:00 Mise au point - Program informacyjny , 60 min.
22:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 25 min.
22:25 Docteur Renaud, Mister Renard - Program rozrywkowy , 110 min.
22:30 Divertissement - Program rozrywkowy , 105 min.
22:30 Le plus grand cabaret du monde - Program rozrywkowy , 105 min.
00:15 Journal suisse - Program informacyjny , 30 min.
00:45 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 10 min.
00:55 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 20 min.
01:15 On ne peut pas plaire ? tout le monde - Program informacyjny , 105 min.
03:00 Echelon, le pouvoir secret - Magazyn , 60 min.
04:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Ripostes - Magazyn , 50 min.

TF 1
05:55 Le vent de l'aventure - Serial sensacyjny , Wolfgang Münstermann , Patrick Bach,Stefen Groth,Marco Girnth,Henrike Fehrs,Maxi Villwock,Eva Habermann , D , 50 min.
06:45 TF 1 infos - Program informacyjny , 5 min.
06:50 TF! Jeunesse - Magazine de film d'animation , 95 min.
08:25 Météo - Program informacyjny , 5 min.
08:30 Téléshopping - Magazyn , 50 min.
09:20 Météo - Program informacyjny , 5 min.
09:25 Allč Quiz - Teleturniej , 90 min.
10:55 Météo - Program informacyjny , 10 min.
11:05 Medicopter - Serial sensacyjny , Rainer Grenkowitz,Manfred Stücklschwaiger,Serge Falck,Anja Freese,Sabine Petzl,Wolfgang Krewe , D , 50 min.
11:55 Tac O Tac TV - Teleturniej , 10 min.
12:05 Attention ? la marche - Teleturniej , 45 min.
12:50 A vrai dire - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
13:35 Promenade de santé - Magazyn , 5 min.
13:40 Les jardins de Laurent - Program edukacyjny , 5 min.
13:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:50 Trafic infos - Magazyn , 5 min.
13:55 Les feux de l'amour - Serial komediowy , Heather Hill, Mike Denney, Kathryn Foster, Sally Mc Donald , Eric Braeden,Colleen Casey,Tricia Cast,Colby Chester,Carolyn Conwell,Jeanne Cooper , USA , 50 min.
14:45 La force du destin - Serial , Susan Lucci,Sarah Michelle Gellar,Julia Barr,Jill Larson,David Canary,Michael Nader , USA , 50 min.
15:35 New York, police judiciaire - Christopher Misiano , Jerry Orbach,Benjamin Bratt,Sam Waterston,Carey Lowell,Steven Hill,S. Epatha Mekerson , USA , 50 min.
16:25 Pacific Blue - Kevin McClatchy,Gretchen German,Michelle Clunie,John Kirby,Les Brandt , 50 min.
17:15 Beverly Hills, 90210 - Serial dla młodzieży , James Darren , Jennie Garth,Brian Austin Green,Jason Priestley,Tiffani-Amber Thiessen,Tori Spelling,Joe E. Tata , USA , 50 min.
18:05 Zone rouge - Teleturniej , 50 min.
18:55 Le bigdil - Teleturniej , 55 min.
19:50 Laverie de famille - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
20:40 Les Françaises - Program informacyjny , 2 min.
20:42 C.L.A.C. - Magazyn , 2 min.
20:44 Résultat des courses - Program sportowy , 1 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 3 min.
20:48 Trafic infos - Magazyn , 2 min.
20:50 Qui veut gagner des millions? - Teleturniej , 100 min.
22:30 Fear Factor - Program rozrywkowy , 65 min.
23:35 C'est quoi l'amour? - Program informacyjny , 85 min.
01:00 Les coups d'humour - Program rozrywkowy , 40 min.
01:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:45 Trafic infos - Magazyn , 5 min.
01:50 Mode in France - Magazyn , 55 min.
02:45 Reportages - Magazyn , 25 min.
03:10 Tr?s chasse - Program edukacyjny , 55 min.
04:05 Histoires naturelles - Film dokumentalny , 25 min.
04:30 Musique - Program muzyczny , 25 min.
04:55 Aimer vivre en France - Program informacyjny , 35 min.

3sat (polski)
06:30 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
06:35 Teletext 3sat - Magazyn , 20 min.
06:55 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
07:00 Panorama alpejska - Program rozrywkowy , 120 min.
09:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
09:45 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
10:15 Beckmann - Talk show , 60 min.
11:15 Z życia Południowego Tyrolu - Program informacyjny , 30 min.
11:45 Zajazd - Magazyn , 30 min.
12:15 Gala Wielkanocna 2000 - Magazyn , 45 min.
13:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Gero von Boehm _ spotkanie z Blanką Li - Program publicystyczny , 45 min.
14:00 Wolfgang-Petry-Double-Show - Program rozrywkowy , 15 min.
14:15 Lista przebojów - Program muzyczny , 45 min.
15:00 Telewizja zapisem najnowszej historii - Magazyn , 60 min.
16:00 Z Dianą Rigg poznajemy Szkocję - Program podróżniczy , 30 min.
16:30 Ruszaj w świat - Program podróżniczy , 45 min.
17:15 Dzieła sztuki i graty - Magazyn , 30 min.
17:45 Wiadomości szwajcarskie - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Z życia Szwajcarii - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Historia o samotności - Magazyn , 30 min.
18:30 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
19:00 Wiadomości - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Powrót drapieżnych ptaków - Program edukacyjny , 45 min.
21:00 Wiadomości ze świata - Program informacyjny , 30 min.
21:30 3sat-Giełda - Magazyn , 40 min.
22:10 Wiadomości - Program informacyjny , 20 min.
22:30 Mrs. Parker and the Viscious Circle - Film biograficzny , Alan Rudolph , Jennifer Jason Leigh,Campbell Scott,Matthew Broderick,Andrew McCarthy,Tom McGowan,Nick Cassavetes,Peter Gallagher , USA 1994 , 120 min.
00:30 Totalny chaos - Program rozrywkowy , 25 min.
00:55 Wiadomości telewizji szwajcarskiej - Program informacyjny , 25 min.
01:20 Spojrzenie z boku - Program rozrywkowy , 5 min.
01:25 JazzFest Berlin 2002 - Program muzyczny , 90 min.
02:55 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
03:25 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
04:05 Z życia Południowego Tyrolu - Program informacyjny , 30 min.
04:35 Telewizja zapisem najnowszej historii - Magazyn , 60 min.
05:30 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
05:35 Teletext 3sat - Magazyn , 55 min.

RTL
06:00 Punkt 6 - Program informacyjny , 60 min.
07:00 Unter uns - Serial komediowy , Hannes Spring , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vukovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
07:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Marc Tiedke , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
08:05 RTL Shop - Program informacyjny , 55 min.
09:00 Punkt 9 - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Mein Baby - Doku-Soap , 30 min.
10:00 Dr. Stefan Frank _ Der Arzt, dem die Frauen vertrauen - Serial , Hans-Jürgen Tögel , Sigmar Solbach,Hans Caninenberg,Jana Kilka,Erna Wassmer,Alfons Biber,Christiane Brammer,Dirk Mierau , D 1996/1997 , 60 min.
11:00 Familien-Duell - Program rozrywkowy , 30 min.
11:30 Familien-Duell - Program rozrywkowy , 30 min.
12:00 Punkt 12 - Program informacyjny , 60 min.
13:00 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 60 min.
14:00 Das Strafgericht - Program publicystyczny , 60 min.
15:00 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 60 min.
16:00 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Geoffrey Nelson , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
17:30 Unter uns - Serial komediowy , Christoph Heininger , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vucovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
18:00 Guten Abend RTL - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Exclusiv - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 RTL aktuell - Program informacyjny , 25 min.
19:10 Explosiv - Program informacyjny , 30 min.
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Marc Tiedke , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
20:15 Wer wird Millionär? - Teleturniej , 60 min.
21:15 Die Camper - Serial komediowy , Hans Liechti , Willi Thomczyk,Antje Lewald,Dana Golombek,Wilfried Herbst,René Heinersdorff,Natascha Hockwin,Robin Diemer , D 2002 , 30 min.
21:45 Das Amt - Serial komediowy , Titus Selge , Jochen Busse,Ulrike Bliefert,Claudia Scarpatetti,Thorsten Nindel,Günter Bothur,Gerd Lohmeyer,Leonhard Mader , D 2002 , 30 min.
22:15 7 Tage _ 7 Köpfe - Program rozrywkowy , 60 min.
23:15 Freitag-Nacht-News - Program rozrywkowy , 45 min.
00:00 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Golden Girls 1 - Serial komediowy , Terry Hughes , Bea Arthur,Betty White,Rue McClanahan,Estelle Getty,Philip Sterling,Vince Cannon,George J. Woods , USA 1985/1992 , 30 min.
01:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Geoffrey Nelson , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
01:30 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 50 min.
02:20 Die Camper - Serial komediowy , Hans Liechti , Willi Thomczyk,Antje Lewald,Dana Golombek,Wilfried Herbst,René Heinersdorff,Natascha Hockwin,Robin Diemer , D 2002 , 30 min.
02:50 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 25 min.
03:15 stern tv - Program informacyjny , 85 min.
04:40 RTL Shop - Program informacyjny , 50 min.
05:10 Life! Die Lust zu leben - Magazyn , 50 min.

VOX
05:20 Rave around the World - Program muzyczny , 10 min.
05:30 RTL-Shop - Program informacyjny , 30 min.
06:00 Dauerwerbesendung - Program informacyjny , 150 min.
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
09:05 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Tobias Licht , D 2001 , 30 min.
10:10 Die Nanny - Serial komediowy , Peter Marc Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1997/1998 , 30 min.
10:40 Die Nanny - Serial komediowy , Peter Marc Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1997/1998 , 25 min.
11:05 Für alle Fälle Amy - Serial , Amy Brenneman,Tyne Daly,Dan Futterman,Marcus Giamatti,Jessica Tuck,Karle Warren,Richard T. Jonea , 60 min.
12:05 Nash Bridges 4 - Serial sensacyjny , Don Johnson,Cheech Marin,James Gammon,Jaime Gomez,Jody Lyn O'Keefe,Jeff Perry,Yasmine Bleeth , USA 1996/2000 , 55 min.
13:00 Ein Hauch von Himmel - Serial SF , Roma Downey,Della Reese,John Dye,David Selby,Paul Winfield,Reg Rogers,Christine Healy , USA 1994/2001 , 60 min.
14:00 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Tobias Licht , D 2001 , 30 min.
14:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
15:05 St. Tropez - Serial komediowy , Bénédicte Delmas,Tonya Kinzinger,Marie-Christine Adam,Christine Lemler,Roméo Sarfati,David Brecourt,Adeline Blondieau , F 1996/2002 , 60 min.
16:05 Für alle Fälle Amy - Serial , Amy Brenneman,Tyne Daly,Dan Futterman,Marcus Giamatti,Jessica Tuck,Karle Warren,Richard T. Jonea , USA 1999/2002 , 60 min.
17:05 Nash Bridges 4 - Serial sensacyjny , Don Johnson,Cheech Marin,Yasmine Bleeth,James Gammon,Jaime Gomez,Jody Lyn O'Keefe,Jeff Perry , USA 1996/2000 , 55 min.
18:00 Nachrichten - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Kochduell - Magazyn , 30 min.
18:45 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
19:15 Die Nanny - Serial komediowy , Marc Peter Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1997/1998 , 25 min.
19:40 Die Nanny - Serial komediowy , Peter Marc Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1997/1998 , 35 min.
19:45 Titus - Serial komediowy , Chris Titus,Stacy Keach,Cynthia Watros,Zack Ward,David Shatrow,Geoffrey Lewis,Tucker Smallwood , USA 2000 , 30 min.
20:15 Kollision am Himmel - Film sensacyjny , Jeff Bleckner , Eric Stoltz,Charles Martin Smith,Leslie Hope,Lorraine Toussaint , USA 1997 , 105 min.
22:00 Codename: Elite - Film sensacyjny , Terry Cunningham , Jürgen Prochnow,Maxine Bahns,Robin Givens,Jason Lewis,Joel West,Keith Brewer,Derek Brewer , USA 2000 , 120 min.
00:00 Spätnachrichten - Program informacyjny , 15 min.
00:15 Mitternachtsmagazin - Program informacyjny , 30 min.
00:45 "Spiegel"-TV - Program informacyjny , 285 min.

Kinderkanal
06:00 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , 25 min.
06:25 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , F/CDN/D 1996/1998 , 25 min.
06:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
07:00 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , Hiroshi Saito , J 1980 , 25 min.
07:25 Wildlife - Serial animowany (dzieci) , D 1999 , 5 min.
07:30 Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen - Serial animowany (dzieci) , J 1979 , 25 min.
07:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 13 auf einen Streich - Serial animowany (dzieci) , Bruce W. Smith , USA 1999 , 30 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Bubu _ Der Hund mit dem Hausschuh - Serial animowany (dzieci) , GB 1997/1999 , 10 min.
09:35 Jim Hensons: Der Bär im großen blauen Haus - Serial animowany (dzieci) , USA , 25 min.
10:00 Jim Hensons: Die Hoobs - Serial animowany (dzieci) , Iain MacLean , GB , 25 min.
10:25 Spiel-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
10:30 Sissi - Serial animowany (dzieci) , D/F/I 1997 , 25 min.
10:55 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , J , 25 min.
11:20 Macius - Serial animowany (dzieci) , D/F/PL 2002 , 10 min.
11:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Frank Marino, Joseph Scott , USA , 25 min.
11:55 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
12:25 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer , D 1998 , 25 min.
12:50 Tweenies - Serial animowany (dzieci) , GB 1999 , 20 min.
13:10 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , F/CDN/D 1996/1998 , 25 min.
13:35 Fünf Freunde - Serial dla młodzieży , Andrew Morgan, Michael Kerrigan, Tony Kish , Marco Williamson,Paul Child,Laura Petela,Jemima Rooper,Christopher Good,Mary Waterhouse , D/GB 1995 , 25 min.
14:00 Walter Mellon - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , F/USA 1997 , 25 min.
14:25 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
14:35 Talis und die 1000 Aufgaben - Serial animowany (dzieci) , Frédéric Mege, Eric Gutjerres , F 2001 , 30 min.
15:05 Kikania _ Studio - Talk show , 10 min.
15:15 Tolle Sachen - Program dla dzieci , 5 min.
15:20 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Renata Kaye , D , 25 min.
15:45 Kikania _ Studio - Talk show , 15 min.
16:00 Eine lausige Hexe - Serial SF , A. Morgan, Stefan Pleszczynski , Georgina Sherrington,Clare Coulter,Kate Duch?ne,Una Stubbs,Claire Porter,Terence Hardiman,Relicity Jones , GB/CDN 1998/1999 , 25 min.
16:25 The Tribe _ Eine Welt ohne Erwachsene - Serial SF , Julian McSwiney, John Reid, Costa Botes , Caleb Ross,Meryl Cassie,Dwayne Cameron,Michelle Ang,Ryan Runciman,Ashwath Sundarasan,Victoria Spence , Neuseeland 1999/2002 , 25 min.
16:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
17:00 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
17:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Mark Risley, Ron Noble, Dean Criswell , USA , 25 min.
17:55 Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:20 Die Abenteuer von Paddington Bär - Serial animowany (dzieci) , CDN/F , 10 min.
18:30 Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen - Serial animowany (dzieci) , J 1979 , 25 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Talis und die 1000 Aufgaben - Serial animowany (dzieci) , F , 25 min.
19:25 Sarah und das Wildpferd - Film przygodowy , Mark Haber , Ariana Richards,Andrew Keir,David Robb,Liam Dolan,Ann Scott Jones,Gordon Cameron , USA 1996 , 90 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

ORF 1
06:00 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D/DK 2002 , 25 min.
06:25 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
06:50 Mimi's Schnattershow - Program dla dzieci , 5 min.
06:55 Mit Barbapapa um die Welt - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:20 Confetti Town - Program dla dzieci , 10 min.
07:30 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 20 min.
07:50 Die Nanny - Serial komediowy , Lee Shallat , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1994/1995 , 25 min.
08:15 Chaos City - Serial komediowy , Michael J. Fox,Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Michael Boatman,Connie Britton,Jennifer Esposito , USA 1999 , 20 min.
08:35 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andy Cadiff , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1994/1995 , 25 min.
09:00 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu - Serial sensacyjny , Gus Trikonis , David Hasselhoff,Alexandra Paul,Blake Gibbons,Keri Jo Chapman,David Charvet,Gregory Alan Williams,Yasmine Bleeth , USA 1994 , 40 min.
09:40 Die Salsaprinzessin - Komedia , Dror Zahavi , Bojana Golenac,Pasquale Aleardi,Maverick Queck,Hannelore Minkus,Sabine Orléans,Georg Tryphon,Edda Leesch , D 2001 , 100 min.
09:45 Problemzone Mann - Film obyczajowy , Felix Dünnemann , Gudrun Landgrebe,Steffen Groth,Liz Baffoe,Elena Uhlig,Michael Brandner , D 2001 , 95 min.
11:20 25 - Program informacyjny , 25 min.
11:45 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:00 Mit Barbapapa um die Welt - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
12:05 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
12:10 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D 2001 , 25 min.
12:35 Town Trophy - Program dla dzieci , 25 min.
13:00 Lupo Alberto - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
13:10 Town Trophy - Program dla dzieci , 25 min.
13:35 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
14:00 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
14:25 Animaniacs - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
14:45 Das Leben und ich - Serial komediowy , Jeff McCracken , Ben Savage,Danielle Fishel,Betsy Randle,Will Friedle,Lindsay Ridgeway,Rider Strong,William Russ , USA 1996/1997 , 25 min.
15:10 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu 6 - Serial sensacyjny , Douglas Schwartz , David Hasselhoff,Pamela Anderson,Alexandra Paul,Jeremy Jackson,Yasmine Bleeth,Jaason Simmons,David Charvet , USA 1995 , 45 min.
15:55 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
16:00 Dawson's Creek - Serial dla młodzieży , Sandy Smolan , James Van Der Beek,Katie Holmes,Michelle Williams,Joshua Jackson,Meredith Monroe , USA 1999 , 50 min.
16:50 E.R. _ Emergency Room - Serial , Jonathan Kaplan , Anthony Edwards,Alex Kingston,Noah Wyle,Eriq La Salle,Maura Tierney,Sherry Stringfield,Goran Visnjic , USA 2001 , 45 min.
17:35 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andy Cadiff , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1994/1995 , 25 min.
18:00 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
18:05 25 - Program informacyjny , 30 min.
18:35 Großer Preis von Brasilien - Program sportowy , 100 min.
20:15 Die Millionen-Show - Teleturniej , 50 min.
21:05 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
21:10 Herzblatt - Program rozrywkowy , 55 min.
21:15 Switchback _ Gnadenlose Flucht - Thriller , Jeb Stuart , Dennis Quaid,Danny Glover,Jared Leto,Ted Levine,R. Lee Ermey,Ted Levine,Louis Schaefer , USA 1997 , 120 min.
22:05 True Lies _ Wahre Lügen - Film sensacyjny , James Cameron , Arnold Schwarzenegger,Tom Arnold,Jamie Lee Curtis,Bill Paxton,Tia Carrere,Eliza Dushku,Art Malik , USA 1994 , 135 min.
22:05 Projekt: Peacemaker - Film sensacyjny , Mimi Leder , George Clooney,Nicole Kidman,Armin Mueller-Stahl,Marcel Iures,Alexander Baluev,Rene Medvesek,Randall Batinkoff , USA 1997 , 120 min.
22:05 Basic Instinct - Thriller , Paul Verhoeven , Michael Douglas,Sharon Stone,Jeanne Tripplehorn,George Dzundza,Denis Arndt,Leilani Sarelle,Bruce A. Young , USA 1991 , 125 min.
23:15 Last Man Standing - Film kryminalny , Walter Hill , Bruce Willis,Bruce Dern,Christopher Walken,William Sanderson,David Patrick Kelly,Ned Eisenberg,Karina Lombard , USA 1996 , 95 min.
00:10 Phoenix _ Blutige Stadt - Thriller , Danny Cannon , Ray Liotta,Anthony LaPaglia,Anjelica Huston,Daniel Baldwin,Jeremy Piven,Tommy Noonan,Xander Berkeley , USA 1997 , 100 min.
00:50 Phoenix _ Blutige Stadt - Thriller , Danny Cannon , Ray Liotta,Anthony LaPaglia,Anjelica Huston,Daniel Baldwin,Jeremy Piven,Tommy Noonan,Xander Berkeley , USA 1997 , 100 min.
01:45 Verrückt nach Mary - Komedia , Bob Farrelly, Peter Farrelly , Cameron Diaz,Matt Dillon,Ben Stiller,Lee Evans,Chris Elliott,Lin Shaye,Jeffrey Tambor , USA 1998 , 110 min.
01:50 Bronk: Auf eigene Faust - Film kryminalny , Richard Donner , Jack Palance,Joseph Mascolo,Henry Beckman,Tony King,Dina Ousley,Sheila Larkin,Robert Yuro , USA 1975 , 70 min.
02:00 True Lies _ Wahre Lügen - Film sensacyjny , James Cameron , Arnold Schwarzenegger,Tom Arnold,Jamie Lee Curtis,Bill Paxton,Tia Carrere,Eliza Dushku,Art Malik , USA 1994 , 135 min.
02:30 25 - Program informacyjny , 25 min.
02:55 Switchback _ Gnadenlose Flucht - Thriller , Jeb Stuart , Dennis Quaid,Danny Glover,Jared Leto,Ted Levine,R. Lee Ermey,Ted Levine,Louis Schaefer , USA 1997 , 80 min.
02:55 Projekt: Peacemaker - Film sensacyjny , Mimi Leder , George Clooney,Nicole Kidman,Armin Mueller-Stahl,Marcel Iures,Alexander Baluev,Rene Medvesek,Randall Batinkoff , USA 1997 , 115 min.
03:00 Basic Instinct - Thriller , Paul Verhoeven , Michael Douglas,Sharon Stone,Jeanne Tripplehorn,George Dzundza,Denis Arndt,Leilani Sarelle,Bruce A. Young , USA 1991 , 120 min.
03:40 Herzblatt - Program rozrywkowy , 45 min.
04:25 Charmed _ Zauberhafte Hexen - Serial SF , Alyssa Milano,Holly Marie Combs,Dorian Gregory,Rose McGowan,Brian Krause , USA 2001 , 45 min.
04:45 Dawson's Creek - Serial dla młodzieży , Sandy Smolan , James Van Der Beek,Katie Holmes,Michelle Williams,Joshua Jackson,Meredith Monroe , USA 1999
04:50 Auf schlimmer und ewig - Serial komediowy , Linda Day , Geoff Pierson,Stephanie Hodge,Kevin Connolly,Nikki Cox,Justin Berfield,Lisa Malkiewicz,Samatha Leavitt , USA 1995/1999 , 25 min.
04:55 Auf schlimmer und ewig - Serial komediowy , Linda Day , Geoff Pierson,Stephanie Hodge,Kevin Connolly,Nikki Cox,Justin Berfield,Lisa Malkiewicz,Samatha Leavitt , USA 1995/1999 , 25 min.

AB 1
06:15 Interm?de - 45 min.
07:00 Pollyana - Serial animowany (dzieci) , Konzo Kusuge , 20 min.
07:20 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
07:50 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
08:20 Salut les musclés - Serial komediowy , 80 min.
09:40 Amis pour la vie - Serial komediowy , 60 min.
10:40 Le miracle de l'amour - Serial komediowy , Hél?ne Rolles,Patrick Puydebat,Sébastien Courivaud,Manuela Lopez,Olivier Casadessus,Laure Guibert , France 1995 , 30 min.
11:10 Les nouvelles filles d'? cčté - Serial komediowy , Marie Chevalier,Christiane Jean,Gérard Vives,Patricia Elig,Karen Cheryl,Laure Sabardin , France , 30 min.
11:40 Pollyana - Serial animowany (dzieci) , Konzo Kusuge , 20 min.
12:00 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
12:30 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
13:00 Friends - Serial komediowy , Kevin S. Bright , Courteney Cox Arquette,Jennifer Aniston,Lisa Kudrow,Matthew Perry,Matt Le Blanc,David Schwimmer , Etats-Unis 2000 , 40 min.
13:40 The Steve Harvey Show - Serial komediowy , Stan Lathan , Steve Harvey,Wendy Raquel Robinson,Merrlin Santana,Netfa Perry,Tracy Vilar , Etats-Unis , 20 min.
14:00 La prison de l'enfer - Film kryminalny , Gene Reynolds , Tony Danza,Alvin Epstein,Rocco Sisto,Jon DeVries,Lisa Langlois , Etats-Unis 1986 , 90 min.
15:30 Amis pour la vie - Serial komediowy , Gero Erhardt , Gunter Berger,Michael Lesch,Stephan Schwartz,Alexander May , D , 50 min.
16:20 The Steve Harvey Show - Serial komediowy , Stan Lathan , Steve Harvey,Wendy Raquel Robinson,Merrlin Santana,Netfa Perry,Tracy Vilar , Etats-Unis , 30 min.
16:50 Le miracle de l'amour - Serial komediowy , France 1995 , 20 min.
17:10 Les nouvelles filles d'? cčté - Serial komediowy , Marie Chevalier,Christiane Jean,Gérard Vives,Patricia Elig,Karen Cheryl,Laure Sabardin , France , 30 min.
17:40 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
18:10 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
18:40 Beastmaster, le dernier des survivants - Serial sensacyjny , Don A Coscarelli , Canada , 50 min.
19:30 One up - Magazyn , France 2002 , 5 min.
19:35 Friends - Serial komediowy , Kevin S. Bright , Courteney Cox,Jennifer Aniston,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry,David Schwimmer , Etats-Unis , 25 min.
20:00 Jerry Springer Show - Magazyn , France , 40 min.
20:40 Ultra nostalgie - Magazyn , 5 min.
20:45 Une femme amoureuse - Komedia , Joseph L Scanlan , Donna Mills , Etats-Unis 1990 , 85 min.
22:10 Une vie de DJ - Program sportowy , 30 min.
22:40 Friends - Serial komediowy , Kevin S. Bright , Courteney Cox,Jennifer Aniston,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry,David Schwimmer , Etats-Unis , 30 min.
23:10 Jerry Springer Show - Magazyn , France , 40 min.
23:50 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
00:10 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
00:35 La croisi?re foll'amour - Serial komediowy , Camille Raymond,Rebecca Dreyfus,Stéphanie Ever,Christine Ever,Fabien Remblier,Magali Madison , 25 min.
01:00 La croisi?re foll'amour - Serial komediowy , France , 25 min.
01:25 Programmes de nuit - Program sportowy

Canal + France
06:59 Interm?de - 1 min.
07:00 Journal - Program informacyjny , 15 min.
07:15 Essaye encore - Serial animowany (dzieci) , 105 min.
09:00 Effroyables jardins - Magazyn , 25 min.
09:25 Surprises - Program rozrywkowy , 5 min.
09:30 Chaos - Komedia , Coline Serreau , Catherine Frot,Vincent Lindon,Rachida Brakni,Line Renaud,Aurélien Wiik,Ivan Franek , France 2000 , 110 min.
11:20 Avec Vincent Lindon - Magazyn , 70 min.
12:30 Le 12:30 - Program informacyjny , 60 min.
13:30 La grande course - Program sportowy , 30 min.
14:00 Rue des plaisirs - Film obyczajowy , Patrice Leconte , Patrick Timsit,Laeticia Casta,Vincent Elbaz,Catherine Mouchet,Isabelle Spade,Bérang?re Allaux , France 2001 , 85 min.
15:25 Minutes en + - Magazyn , 5 min.
15:30 Surprises - Program rozrywkowy , 10 min.
15:40 Traffic - Film obyczajowy , Steven Soderbergh , Michael Douglas,Benicio Del Toro,Catherine Zeta-Jones,Jacob Vargas,Don Cheadle , Etats-Unis/Allemagne 2000 , 140 min.
18:00 7 jours au Groland - Program rozrywkowy , 19 min.
18:19 Résultats et rapports - Program informacyjny , 1 min.
18:20 La météo - Program informacyjny , 5 min.
18:25 Les Simpson - Serial animowany (dzieci) , Etats-Unis , 25 min.
18:50 Spin city - Serial komediowy , Andy Cadiff , Michael J Fox,Connie Britton,Alexander Gaberman,Michaël Boatman,Alan Ruck,Richard Kind , Etats-Unis 1998 , 20 min.
19:10 La météo - Program informacyjny , 5 min.
19:15 Omar et Fred - Program informacyjny , 5 min.
19:20 Le zapping - Program rozrywkowy , 5 min.
19:25 Le contre journal - Program informacyjny , 15 min.
19:40 La météo - Program informacyjny , 5 min.
19:45 Faut-il ? - Program rozrywkowy , 5 min.
19:50 Le zapping - Program rozrywkowy , 5 min.
19:55 Les guignols de l'info - Program rozrywkowy , 10 min.
20:05 Blague ? part - Serial komediowy , 30 min.
20:35 Réunion de Clermont-Ferrand - Program sportowy , 25 min.
21:00 Sélime Medjkoune / Vincenzo Gigliotti - Program sportowy , 120 min.
23:00 Six Feet Under - Alan Ball , Peter Krause,Michael C. Hall,Frances Conroy,Lauren Ambrose,Freddy Rodriguez,Mathew St Patrick,Rachel Griffiths , USA 2001 , 50 min.
23:50 Six Feet Under - Alan Ball , Frances Conroy,Lauren Ambrose,Michael C. Hall,Freddy Rodriguez,Matthew Patrick,Rachel Griffiths,Richard Jenkins , USA 2001 , 55 min.
00:45 Gangsters, Sex - Komedia , Dominic Anciano, Ray Burdis , Jude Law,Ray Winstone,Rhys Ifans,Sadie Frost,Jonny Lee Miller,Kathy Burke , Grande-Bretagne 2000 , 100 min.
02:25 Vies brulées - Film obyczajowy , Marcelo Pineyro , Eduardo Noriega,Leonardo Sbaraglia,Pablo Echarri,Leticia Bredice,Hector Alterio,Dolores Fonzi , Argentine 2000 , 120 min.
04:25 Surprises - Program rozrywkowy , 30 min.
04:55 Super 12 - Program sportowy 2003
06:35 Bush, président - Serial komediowy , Jeff Melman , Timothy Bottoms,Carrie Quinn Dolin,Kurt Fuller,Marcia Wallace,Kristen Miller,John D'Aquino , Etats-Unis , 24 min.

TMC
7.35 Téléachat
10.30 Bonne svacances
12.05 TMC Cuisine
12.15 TMC'Kdo
12.30 Tour de Babel
13.00 Tout nouveau tout beau
13.35 Hercule Poirot
15.20 Fame
16.10 Seulement par amour
17.45 TMC'Kdo
18.00 Journal/Météo
18.10 Tout nouveau tout beau
18.45 TMC'Kdo
19.00 Formule 1. GP du Brésil, essais qualificatifs
19.50 TMC cuisine
20.00 Tour de Babel
20.30 Pendant la pub
20.50 Frost
22.35 Rallye de Tunisie
22.45 Frost
0.30 Journal/Météo
0.40 Rallye de Tunisie
0.50 Sexperience
3.40 Tour de Babel
4.10 Tout nouveau tout beau
4.40 Fame

Eurosport Niemieckisch
06:15 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 45 min.
07:00 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 75 min.
08:15 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 45 min.
09:00 Supercross - Program sportowy , 60 min.
10:00 EM-Qualifikation - Program sportowy , 60 min.
11:00 EM-Qualifikation - Program sportowy , 60 min.
12:00 EM-Qualifikation - Program sportowy , 135 min.
13:15 EM-Qualifikation - Program sportowy , 60 min.
14:15 Copa Libertadores - Program sportowy , 120 min.
15:15 Europameisterschaften - Program sportowy , 105 min.
16:15 Französischer Superweltergewichts-Titelkampf - Program sportowy , 90 min.
17:45 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
18:00 EM-Qualifikation - Program sportowy , 90 min.
19:15 Straßen-WM: Großer Preis von Japan - Program sportowy , 30 min.
19:30 Formula-Magazin - Program sportowy , 30 min.
19:45 Drive-Magazin - Program sportowy , 15 min.
20:00 Super Racing Weekend - Program sportowy , 60 min.
21:00 Drive News - Program sportowy , 15 min.
21:15 FIA-Cross-Country-Weltcup - Program sportowy , 30 min.
21:45 K1 World Grand Prix - Program sportowy , 60 min.
22:30 Supercross - Program sportowy , 60 min.
22:45 Trial - Program sportowy , 60 min.
23:45 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
00:00 Skicross - Program sportowy , 30 min.
00:15 YOZ Session - Program sportowy , 30 min.
00:30 YOZ Mag _ Youth Only Zone - Program sportowy , 30 min.
01:00 YOZ Session - Program sportowy , 30 min.
01:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
01:45 Sendepause - Sendepause , 830 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.