TVP 1
05:05 Moda na sukces - odc. 5400 (The Bold and the Beautiful ep. 5400); serial kraj prod.USA (2007)
05:30 Moda na sukces - odc. 5401 (The Bold and the Beautiful ep. 5401); serial kraj prod.USA (2007)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości-skrót 6:00, 6:30, 7:00, 7:30, 8:00; Pogoda 6:02, 6:32, 7:02, 7:34, 8:05
08:10 Polityka przy kawie
08:25 Gruby - odc. 5/7 Zasadzka; serial TVP
08:55 Baranek Shaun - Zamknięty od zewnątrz, odc. 50 (10 s. II) (Lock Out); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
09:15 Disney! Cudowny Świat - Magiczny duet (Twitches too)  79'; film przygodowy kraj prod.USA (2007)
10:50 Wściekłe gary - odc. 8; magazyn kulinarny
11:20 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:40 Bezpieczna przystań - odc. 6 (.) - txt - str.777; serial obyczajowy kraj prod.USA (1999)
13:40 Plebania - odc. 1673; telenowela TVP
14:05 Klan - odc. 2062 - txt - str.777; telenowela TVP
14:40 Kabaretowa Jedynka
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Jaka to melodia? - odc. 2179; teleturniej muzyczny
15:50 Moda na sukces - odc. 5402 (The Bold and the Beautiful ep. 5402); serial kraj prod.USA (2007)
16:15 Moda na sukces - odc. 5403 (The Bold and the Beautiful ep. 5403); serial kraj prod.USA (2007)
16:40 Celownik; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Plebania - odc. 1674; telenowela TVP
17:55 Klan - odc. 2063 - txt - str.777; telenowela TVP
18:35 Jaka to melodia? - odc. 2180; teleturniej muzyczny
19:10 Wieczorynka - To Timmy! - Timmy artysta, odc. 4 (Timmy The Artist); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 MŚ w rajdach terenowych - Rajd Abu Dhabi; felieton
20:10 Pogoda
20:20 Kino dla zuchwałych -  Afryka, moja miłość, odc. 1/3 (Afrika, mon amour, teil 1)  89'; serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2007)
22:10 Teatr Telewizji - Narty Ojca Świętego - txt - str.777  93'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2006)
23:55 Urodzony 4 lipca (Born on the Fourth of July)  138'; dramat kraj prod.USA (1989)
02:25 Kino nocnych marków - Faceci na topie - odc. 5 (Big Shots, ep. 5); serial obyczajowy kraj prod.USA (2007)
03:20 Kino nocnych marków - Zagubieni, seria 4 - odc. 3 (Lost IV, ep. 3, The Economist); serial kraj prod.USA (2007)
04:00 Zagadkowa Jedynka
05:00 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 NSP2011 Dla przyszłości
06:30 Zanim stąd odejdę. Papież Polak; reportaż
07:00 Co uczyniliście braciom; reportaż
07:30 Na dobre i na złe - odc. 148 - Kolorowa precyzja
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym:  Panorama 9:40; Pogoda 9:00, 10:15
10:55 Aleja gwiazd: Hanna Bieluszko
11:20 TELEZAKUPY
11:55 Sztuka życia
12:25 Anna Dymna - spotkajmy się - Wiesław Starzonek
12:55 Pytając o Boga -  odc. 28 "Zwierzęta"; magazyn
13:20 Ogrodowa Dowborowa; magazyn
13:55 Postaw na milion - odc. 5; teleturniej
14:55 Na dobre i na złe - odc. 438 - Zaufaj intuicji!; serial TVP
16:00 Panorama Świat
16:15 Gorący temat
16:20 Pogoda
16:30 Czas honoru - odc. 1 Skok; serial TVP
17:25 Jeden z dziesięciu - odc. 19/65; teleturniej
18:00 Panorama
18:25 Sport Telegram
18:30 Pogoda
18:40 Bitwa na głosy - z planu - (26)
19:00 Licencja na wychowanie - odc. 94; serial obyczajowy TVP
19:35 Sąsiedzi - odc. 39 (226) Wiązana transakcja; serial komediowy TVP
20:10 Barwy szczęścia - odc. 567 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP
20:45 M jak miłość - odc. 823; serial TVP
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 564
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
22:55 Zabójcze umysły - odc. 21 (Criminal Minds); serial kraj prod.USA (2005)
23:50 Alibi na poniedziałek - Wyrównanie rachunków (Gettin` Square)  98'; film sensacyjny kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2003)
01:40 Czy świat oszalał? - Prywatny Rubens za sto milionów (Private Rubens for 100 Millions); film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2005)
02:50 Zespół adwokacki - odc. 9/12; serial TVP
03:50 Wyrównanie rachunków (Gettin` Square)  98'; film sensacyjny kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2003)
05:35 Zakończenie dnia

TVP Info Wrocław
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Traffic; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Info Traffic; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:23 Info Traffic; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:48 Twoja@sprawa; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Traffic; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Traffic; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:22 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:44 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:12 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
10:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:44 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:50 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:17 Biznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:54 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:54 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Rozmowa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Biznes; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9
17:00 Praca, biznes, innowacje
17:15 Fakty
17:35 Pogoda
17:45 Zdrowiej
18:00 Wrocław kocha koszykówkę
18:15 Wyprawy do wnętrza Ziemi
18:30 Fakty - wydanie główne
18:50 Pogoda
18:55 Rozmowa Faktów
19:10 Telewizyjny klub seniora
19:35 Praca, biznes, innowacje
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:06 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:45 Fakty - wydanie wieczorne
22:16 Info Dziennik flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:30 Info Dziennik - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Info Dziennik; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:44 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:50 Sportowy Wieczór; STEREO
00:12 Na weneckim szlaku - odc. 7 (Francescos Mediterranean Voyage - Bad lands - ep. 7); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Na weneckim szlaku - odc. 8 (Francescos Mediterranean Voyage - The white islands - ep. 8); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:24 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:09 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Info Dziennik flesz; STEREO, 16:9
02:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:47 Info Dziennik - Gość; STEREO, 16:9
02:59 Info Dziennik; STEREO, 16:9
03:41 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, 16:9
03:58 Za kulisami PRL - odc. 30; cykl reportaży; STEREO, 16:9
04:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:34 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.15 TV Market - magazyn reklamowy
07.30 Przygody Animków (13, 15) - serial animowany
08.30 Scooby-Doo, gdzie jesteś? (5) - serial animowany
09.00 Rodzina zastępcza plus (301) - serial komediowy
10.00 Daleko od noszy (26) - serial komediowy
10.30 Świat według Kiepskich (271) - serial komediowy
11.00 Malanowski i partnerzy (272) - serial fab.-dok.
11.30 Linia życia (20) - serial obyczajowy
12.00 Dom nie do poznania (149) - reality show
13.00 Ostry dyżur (46) - serial obyczajowy
14.00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
14.45 Trudne sprawy (26) - serial paradokumentalny
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (273) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (145) - serial fab.-dok.
18.00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Linia życia (21) - serial obyczajowy
20.00 Megahit: Apocalypto - dramat przygodowy, USA 2006
23.00 Odwaga i nadzieja - dramat wojenny, USA/Maroko 2006
01.15 Na każde wezwanie (14) - serial obyczajowy
02.15 Program interaktywny

TVN
05.40 Uwaga! - magazyn reporterów
06.00 Mango - telezakupy
07.00 Granie na śniadanie - teleturniej interaktywny
07.50 Epitafia katyńskie - reportaż
08.00 Prosto w serce (65) - serial obyczajowo-komediowy
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
11.00 Co za tydzień - magazyn informacyjny
11.35 Granie na ekranie - teleturniej interaktywny
12.05 Mango - telezakupy
12.35 Epitafia katyńskie - reportaż
12.40 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fab.-dok.
13.40 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
14.20 Detektywi - serial fab.-dok.
14.55 Detektyw Monk (14) - serial kryminalny
15.55 Rozmowy w toku - talk-show
16.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fab.-dok.
17.55 Prosto w serce (66) - serial obyczajowo-komediowy
18.25 Detektywi - serial fab.-dok.
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.45 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
21.30 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
22.35 Mentalista (19) - serial kryminalny
23.30 Superwizjer - magazyn reporterów
00.05 Tajemnice Smallville (8) - serial SF
01.05 Co za tydzień - magazyn informacyjny
01.30 Epitafia katyńskie - reportaż
01.35 Uwaga! - magazyn reporterów
01.55 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
03.15 Rozmowy w toku - talk-show
04.10 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05:00    Orlen Australia Tour - reality show
05:20    Zbuntowani 2 (114) - serial obyczajowy
06:10    Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07:15    Słoneczny patrol (152) - serial obyczajowy
08:20    Dziewczyny z fortuną - teleturniej
09:20    mała Czarna - talk-show
10:20    Osaczona (134) - serial obyczajowy
11:20    Nie igraj z aniołem (155) - serial obyczajowy
12:20    Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13:30    Orlen Australia Tour - reality show
14:00    Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:00    Galileo (34) - program popularnonaukowy
16:00    Osaczona (135) - serial obyczajowy
17:00    Nie igraj z aniołem (156) - serial obyczajowy
18:00    Różowa Pantera (47) - serial animowany
18:30    Różowa Pantera (48) - serial animowany
19:00    Morze miłości (140) - serial obyczajowy
20:00    STOP Drogówka - magazyn policyjny
21:00    Pierwsza apokalipsa (1) - film dokumentalny
22:00    Galileo (207) - program popularnonaukowy
23:00    Galileo (208) - program popularnonaukowy
00:00    mała Czarna - talk-show
01:00    Bellator Fighting Championships
03:00    Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03:50    KINOmaniak - magazyn filmowy
04:15    TV Market - magazyn reklamowy
04:45    Zakończenie programu

TVN 7
04:55    112 - na każde wezwanie - serial
05:20    112 - na każde wezwanie - serial
05:45    Na Wspólnej - serial obyczajowy
06:15    112 - na każde wezwanie - serial
06:45    112 - na każde wezwanie - serial
07:20    Świat według dziecka
07:50    Świat według dziecka
08:20    Majka - telenowela
08:50    Majka - telenowela
09:20    JAG - Wojskowe Biuro Śledcze - serial
10:20    Zaklinaczka duchów - serial science fiction
11:20    Mango
12:55    Apetyt na kasę - teleturniej
13:55    Marina - telenowela
14:55    Świat według dziecka
15:25    Świat według dziecka
15:55    Majka - telenowela
16:25    Majka - telenowela
17:00    Chuck - serial
18:00    Zaklinaczka duchów - serial science fiction
19:00    JAG - Wojskowe Biuro Śledcze - serial
20:00    Matczyna sprawiedliwość - film obyczajowy
22:00    Pamiętniki wampirów - serial horror, USA
22:55    Tajemnica Brokeback Mountain - film obyczajowy
01:30    Arkana Magii - program rozrywkowy
03:35    Zakończenie programu

Tele 5
06:00    Anita - telenowela
07:00    Telezakupy
10:00    Kosmica TV - program interaktywny
12:00    Anita - telenowela
13:05    Jednostka Specjalna Dunaj - serial kryminalny
14:05    Urodzisz moje dziecko - thriller
15:55    Ja chcę do mamy - serial obyczajowy
16:40    Lub czasopisma - program rozrywkowy
16:55    Mroczny rycerz - serial przygodowy
17:55    Jednostka Specjalna Dunaj - serial kryminalny
18:55    Gorączka w mieście - serial kryminalny
20:00    Obsesja miłości - dramat
21:55    Porachunki - serial sensacyjny
22:55    Lub czasopisma - program rozrywkowy
23:10    Na tropie zbrodni - serial kryminalny
00:15    Kociak miesiąca - serial erotyczny
01:20    Kociak miesiąca - serial erotyczny
02:20    Nocny patrol - program rozrywkowy

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości-skrót 6:00, 6:30, 7:00, 7:30, 8:00; Pogoda 6:02, 6:32, 7:02, 7:34, 8:05; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Tylko Kaśka - Polowanie na Andrzeja; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (24); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Smaki polskie - Galaretka cielęca; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Barwy szczęścia - odc. 343; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Co uczyniliście braciom; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Tele PRLe - (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Plebania - odc. 1664; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Złotopolscy - odc. 141* - Cichy ślub; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Czas honoru - odc. 17* seria II - Serwus, panowie; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Sto tysięcy bocianów - odc. 15; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 "W moim magicznym domu" Koncert Hanny Banaszak; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Zagadkowa blondynka - (5); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Niepokonani. Niezwykłe historie - Henryk Gołębiewski; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Plebania - odc. 1664; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Gra w miasta - teleturniej odc. 27; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Długie uszy na polanie - odc. 8/13 - Jak wpadli na pewien pomysł (Ctyri usi na mezi); serial animowany kraj prod.CZECHY (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Blondynka - odc. 2/13* - Witajcie, Majaki; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Benefis - Gołdy Tencer (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda; STEREO, 16:9
22:05 Polska 24 - Informacje; STEREO, 16:9
22:40 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Sukces - odc. 3/36; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Sukces - odc. 4/36; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1664; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Długie uszy na polanie - odc. 8/13 - Jak wpadli na pewien pomysł (Ctyri usi na mezi); serial animowany kraj prod.CZECHY (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO, 16:9
01:55 Sport; STEREO, 16:9
02:10 Egzamin z życia - odc. 63; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Polska 24 - Informacje; STEREO, 16:9
03:30 Barwy szczęścia - odc. 343; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Jan Paweł II i Jego przyjaciel  47'; film dokumentalny; reż.:Paweł Pitera, Janusz Tatarkiewicz; Bez ograniczeń wiekowych

SF 1
05:10    Horizonte: Xenia - Von der Kunst erwachsen zu werden
05:50    Horizonte: In der Höhle des Löwen (2/2)
06:30    News-Schlagzeilen und Meteo
07:30    Wetterkanal
09:00    Tschernobyl!
09:50    Dichten und Gedichte
10:00    nano
10:30    Kulturzeit
11:10    DOK: Hermaphrodite
12:10    5GEGEN5
12:40    Meteo
12:45    Tagesschau
13:05    g&g; weekend
13:40    Samschtig-Jass
14:20    SF bi de Lüt
15:15    Giacobbo / Müller
16:05    Lena - Liebe meines Lebens
16:55    Herzflimmern - Klinik am See
17:40    Telesguard
18:00    Tagesschau
18:10    Meteo
18:15    5GEGEN5
18:40    glanz & gloria
18:59    Tagesschau-Schlagzeilen
19:00    Schweiz aktuell
19:25    SF Börse
19:30    Tagesschau
19:55    Meteo
20:05    1 gegen 100
21:05    Puls
21:50    10vor10
22:15    Meteo
22:20    ECO
22:50    DOK: Die Berlusconi-Show
23:50    Tagesschau Nacht
00:05    nachtwach
01:00    1 gegen 100
01:55    ECO
02:20    5GEGEN5
02:40    Rote Rosen
03:30    Samschtig-Jass
04:00    glanz & gloria
04:10    Puls
04:45    DOK: Die Berlusconi-Show

SF zwei
05:40    Musicnight: Roboclip
06:30    3 auf zwei
08:40    Party of Five
09:20    Lena - Liebe meines Lebens
10:05    Sturm der Liebe
10:55    Bianca - Wege zum Glück
11:45    Verrückt nach dir
12:10    Lena - Liebe meines Lebens
12:55    Pushing Daisies
13:40    Party of Five
14:30    Zambo: myZambo
14:40    Zambo: Best Friends
15:05    Zambo: Zambooster
15:15    Zambo: Hannah Montana
15:40    Zambo: Zamborium
15:50    Zambo: Die Zauberer vom Waverly Place
16:15    Zambo: Johnny Test
16:30    Zambo: Johnny Test
16:45    Zambo: Zamborium
16:55    Zambo: Die Zauberer vom Waverly Place
17:20    Zambo: Zambooster
17:30    Zambo: Hannah Montana
17:55    Zambo: myZambo
18:05    Zambo: Best Friends
18:35    Berlin, Berlin
19:05    Glee
20:00    Grey's Anatomy
20:45    Private Practice
21:35    Dr. House
22:25    sportlounge
23:05    Delikatessen / Free-TV-Premiere: It's a Free World - Ausgebeutet
00:40    Glee
01:20    Grey's Anatomy
02:00    Private Practice
02:45    Dr. House
03:25    Veronica Mars
04:05    Nip/Tuck - Schönheit hat ihren Preis
04:50    Dexter

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.