FANDOM


TVP1 logo 1992
07.00 Podróże małe i duże - serial
07.15 Telezakupy
07.30 Górnicze miasteczko (4) - serial
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Dźwiękogra - quiz muzyczny
08.40 Trzy szalone zera - serial
09.10 Rower Błażeja - magazyn
09.40 Dwa niedźwiadki - serial
09.50 Sąsiedzi: Wypadek - serial anim.
10.05 Frasier (9) - serial komediowy
10.30 A teraz Susan (8) - serial
10.55 Babiniec - magazyn
11.15 Lecznica pod św. Franciszkiem (2) - telenowela dokumentalna
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - magazyn
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.30 Nowe przygody Flippera - serial
13.15 Rewolwer i melonik (9): Właściwy sposób zabijania - serial
14.10 Klan (514,515) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 Rewizja nadzwyczajna - pr. hist.
15.35 Plebania (104,105) - serial
16.30 Moda na sukces - telenowela
17.00 Teleexpress
17.25 Gość Jedynki
17.40 Lokatorzy - serial
18.05 TeleSENTYMENtele, czyli najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny
18.50 Książki na lato - magazyn
19.00 Wieczorynka: Przygody szewczyka Grzesia - serial
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 POKER Z MAFIĄ (2/13) - serial kryminalny, Hiszpania
21.35 Zawsze po 21. - magazyn publicystyczny
22.10 Tygodnik polityczny Jedynki
23.00 Monitor Wiadomości
23.15 SEANS AMERYKAŃSKI: NAJLEPSZY PRZYJACIEL - film obycz., USA/Belgia
00.55 ŻYCIE JAK MUZYKA - serial biograficzny, Brazylia
02.40 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy (311) - telenowela
09.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 Dzisiaj, jutro, zawsze.. - Hanka Bielicka: Warszawo, ty moja Warszawo - Wielki Koncert Jubileuszowy (2)
14.05 Sławny Jett Jackson (20/39) - serial dla młodzieży, Kanada/USA
14.30 Euro-quiz - program dla młodzieży
14.55 Providence (34) - serial
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 50 lat TVP: Czarne chmury (8/10): Wilcze doły - serial
17.20 Złotopolscy (312): Spoliczkowany - telenowela, Polska
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Szpital na peryferiach (6/20): Porwanie - serial obyczajowy, Czechosłowacja
20.00 M JAK MIŁOŚĆ (43) - serial obyczajowy, Polska
20.50 Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje - Benefis Adama Hanuszkiewicza (1) - pr. artystyczny
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 Bandycki Petersburg (13): Baron - serial sensacyjny, Rosja
23.30 Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje - Benefis Adama Hanuszkiewicza (2) - pr. artystyczny
00.10 Nowojorscy gliniarze - serial
00.55 STRZEŻ SIĘ CICHEJ WODY - trzy miłości Jeana - film obyczajowy, Francja
02.40 Zakończenie programu

Tvpoloniaekran
07:00 Film animowany dla dorosłych
07:10 Klub profesora Tutki; odc. 8; 1966  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Kazimierz Opaliński
07:25 Pod żaglami - program K. Baranowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz
08:45 Wielka podróż Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci
08:55 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
09:05 Przewodnik Włóczykija; program dla dzieci
09:25 Przygody dzielnego Sylvana; odc. 17 /26/ - Królewski miecz; serial animowany prod. hiszpańskiej
09:45 Lato z kolorowymi nutkami
10:00 Sekrety zdrowia; magazyn Urszuli Rurarz
10:15 Kwadrans na kawę; program Barbary Markowskiej dla osób otyłych
10:45 Szansa na sukces; Ryszard Rynkowski; (STEREO); powt.
11:45 reportaż
12:00 Wiadomości
12:15 Twórcy naszej tradycji; Romans z ojczyzną. Maurycy Mochnacki 1803-1834; reportaż Jacka Kubiaka i Zbigniewa Przychodniaka
13:15 Benefis Ryszarda Marka Grońskiego; .; reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Alicja Majewska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Wnukowa, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Katarzyna Jamróz i iini
14:15 Wieści polonijne; powt.
14:30 Ze sztuką na ty; Imieniny Jana z Czarnolasu; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Sekrety zdrowia; magazyn Urszuli Rurarz; powt.
15:40 Kwadrans na kawę; program Barbary Markowskiej dla osób otyłych; powt.
16:10 Babiniec; magazyn
16:35 reportaż; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
17:35 Przewodnik Włóczykija; program dla dzieci; powt.
17:55 Tropiciele gwiazd; odc. 26 /26/ - jak się nie uda, to koniec; 1995  serial prod. australijskiej; wyk: Petra Jared, Zbych Trofimiuk, Emily J. Romig, Steve Jacobs
18:15
18:30 Panorama
18:50 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Kudłatek; odc. 8 /13/; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Twórcy naszej tradycji; Romans z ojczyzną. Maurycy Mochnacki 1803-1834; reportaż Jacka Kubiaka i Zbigniewa Przychodniaka; powt.
20:55 Benefis Ryszarda Marka Grońskiego; .; reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Alicja Majewska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Wnukowa, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Katarzyna Jamróz i iini; powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Wyspy szczęśliwe; powt.
23:30 reportaż
23:45 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
00:30 Monitor Wiadomości
00:45 Tropiciele gwiazd; odc. 26 /26/ - Jak się nie uda, to koniec; 1995  serial prod. australijskiej; wyk: Petra Jared, Zbych Trofimiuk, Emily J. Romig, Steve Jacobs; powt.
01:15 Miś Kudłatek; odc. 8 /13/; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz
02:00 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:30 Twórcy naszej tradycji; Romans z ojczyzną. Maurycy Mochnacki 1803-1834; reportaż Jacka Kubiaka i Zbigniewa Przychodniaka; powt.
03:20 Benefis Ryszarda Marka Grońskiego; .; reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Alicja Majewska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Wnukowa, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Katarzyna Jamróz i iini; powt.
04:25 reportaż; powt.
04:40 Zaproszenie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:30 Kontrowersje; program publicystyczny; powt.
06:00 Małe ojczyzny; To są nasze kresy; powt.
06:30 Babiniec; magazyn; powt.
07:00 Zakończenie programu

TVP3 2k2
07.00 Rycerze Królestwa Owadów (14/26): Zbroja odwagi - serial animowany, USA
07.30 Kurier - pr. informacyjny
07.40 Prognoza pogody
07.45 Kasztaniaki (4/36): Burza - serial animowany, Polska
08.00 Program lokalny
08.30 Kurier - pr. info.
08.40 Prognoza pogody
08.45 Gość dnia
09.00 Transmisja obrad Sejmu RP
15.30 Kurier - pr. informacyjny
15.35 Prognoza pogody
15.40 Program lokalny
16.15 Gość Trójki
16.30 Kurier - pr. informacyjny
16.40 Prognoza pogody
16.45 Małe ojczyzny - mag.
17.15 To jest temat - cykl reportaży
17.30 Kurier - pr. info.
17.45 Prognoza pogody
17.50 Program lokalny
19.20 Regiony kultury - mag.
19.30 Badziewiakowie - serial
20.00 Telekurier - mag.
20.30 Kurier - pr. info.
20.50 Prognoza pogody
20.55 Echa dnia - pr. public.
21.15 Program lokalny
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Program lokalny
22.05 Eurotel - mag.
22.15 To jest temat - cykl reportazy
22.30 Kurier - pr. info.
22.45 Prognoza pogody
22.50 Królestwo (1) - thriller
23.55 Zaproszenie - mag.
00.15 Kronika Wyścigu Solidarności
00.25 Zakończenie programu

Polsat-2
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (29) - serial
07.25 Piesek Poochini (26) - serial animowany
07.50 Wysoka fala (69) - serial przygodowy, USA
08.40 Jezioro marzeń (36) - serial obyczajowy, USA
09.35 Świat według Kiepskich (73) - serial komediowy, Polska
10.15 Rodzina zastępcza (54) - serial komediowy, Polska
10.45 Różowe lata siedemdziesiąte (5) - serial komediowy, USA
11.15 Słoneczny patrol (119) - serial przygodowy, USA
12.00 Adam i Ewa (3) - serial obyczajowy, Polska
12.50 Twój lekarz - magazyn medyczny
13.20 Z głową w chmurach (99) - telenowela, Brazylia
14.15 Disco Polo Live (328) - magazyn muzyczny
15.15 Zamek czarodziejów - teleturniej dla dzieci
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu - telenowela
16.55 Strażnik Teksasu (142) - serial sensacyjny, USA
17.50 Różowa Pantera - serial animowany
17.55 Adam i Ewa (4) - serial obyczajowy, Polska
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Xena, wojownicza księżniczka (71) - serial przygodowy, USA
20.00 Graczykowie - czyli Buła i spóła (58) - serial komediowy. Polska
20.30 Samo życie (72) - serial obyczajowy, Polska
21.00 OSTRY DYŻUR (159) - serial
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.00 Boston Public (13) - serial
23.00 Informacje, Sport i Pogoda
23.30 Przyjaciele (101) - serial
00.00 NOCNI GOŚCIE - thriller SF, USA
01.45 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

Logo-19
05.35 Kropka nad i - program public.
05.50 Tajemnice pocałunku (29/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (112/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Przygody Alvina wiewiórki (16/54) - serial animowany
08.15 Przyjaciel Bob (47/52) - serial
08.40 Podróż do serca świata (20/26) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (28/96) - serial animowany
09.30 Łamisłówka
10.30 Telesklep
11.30 Telegra - teleturniej
12.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
13.00 Przyjaciel Bob (47/52) - serial animowany
13.25 Podróż do serca świata (20/26) - serial animowany
13.50 Przygody Animków (28/96) - serial animowany
14.15 Przygody Alvina wiewiórki (16/54) - serial animowany
14.30 Łowcy skarbów (1/22) - serial przygodowy, USA
15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.15 Brzydula (113/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (30/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 PRAWDZIWE HISTORIE: POWTÓRNE NARODZINY - film obyczajowy, USA
22.00 Granice - serial dokumentalny
22.30 TVN Fakty
22.45 BRYGADA RATUNKOWA (5/23) - serial sensacyjny, USA
23.45 Mściciel (5/16) - serial sensacyjny, USA
00.40 Strong Man - Siłacze
01.35 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4 2000-2006 logo
06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (6) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (2) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (3) - serial animowany
09.00 Fiorella (55) - serial
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Baza Pensa cola (1) - serial sensacyjny, USA
11.40 Miasteczko Evening Shade (93) - serial komediowy, USA
12.05 Kaskader (12) - serial przygodowy, USA
13.00 Strefa P - program muzyczny
13.30 Super VIP - wydarzenia i plotki
13.50 Arthur (7) - serial animowany
14.15 Kapitan Star (2) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (4) - serial animowany
15.00 Fiorella (56) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Bieg po szmal (20) - serial komediowy. USA
17.30 HOT CHAT - program public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Najemnicy (10) - senal sensacyjny, USA
20.00 M.A.S.H. - komedia, USA
22.20 Dziennik
22.35 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.45 Baza Pensacola (2) - serial sensacyjny, USA
23.45 PODWODNA MISJA - sf, USA
01.35 X Laski - program erotyczny
02.05 Muzyczne listy - magazyn
02.55 Muzyczny VIP - magazyn
03.30 A kuku - program rozryNkowy
04.00 Zakończenie programu

TVN Siedem 2002-2008
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (41) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (39) - telenowela
9.40 Melrose Place (131)- serial
10.30 Lamisłówka
11.25 Big Brother I
12.05 Porywy serca (8) - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (42) - serial
16.45Szkoła złamanych serc (5) - serial
17.15 Klaun (27) - serial
18.10 Doktor Engel - weterynarz (7) - serial
19.05 Melrose Place (132) - serial
20.00 Śmierć w FBI - film sens. USA (1988), wyk. Ronny Cox, Bruce Greenwood, Michael Gross
21.50 Władca zwierząt (1) - serial
22.45 Big Brother I
23.30 Śmiercionośny ładunek - film sens. USA (1972), wyk. George C. Scott, Richard Basehart, Martin Sheen, Barnard Hughes, Stephen Young
1.15 Armia Boga - horror USA (1995), wyk. Christopher Walken, Elias Koteas, Virginia Madsen, Eric Stoltz, Viggo Mortensen, Amanda Plummer
2.55 Koniec programu

Puls logo 1
07.00 Jak się robi...? - rep.
08.10 Ulica zakochanych (48)
09.05 Kacper i przyjaciele - serial
09.30 Było sobie życie (8)
10.00 Dotyk anioła - serial
11.00 Kobiety mojego życia (46)
11.55 Retransmisja meczu żużlowego
12.50 Telesklep
14.50 Real autoklub.pl - magazyn
15.15 Cudowne lata - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial
16.05 Kacper i przyjaciele - serial
16.35 Było sobie życie - serial
17.05 Kobiety mojego życia - serial
18.00 Real autoklub.pl - magazyn
18.30 Cudowne lata - serial
19.00 Dotyk anioła (37) - serial
20.00 Serwis Pulsu, Sport. Pogoda
20.15 Ślady na śniegu - film sensacyjny, Niemcy/Szwajcaria
22.05 Allo, allo - serial
22.35 M Kwadrat - talk show
23.05 Siady na śniegu - film sensacyjny, Niemcy/Szwajcaria
00.50 Zakończenie programu

Tvp3-krakow.svg
7:00 Rycerze królestwa owadów-dla dzieci
7:30 Kurier
7:45 Kasztanki-dla dzieci
8:00 Kronika
8:10 Podpowiedzi w plenerze
8:30 Kurier
8:45 Gość dnia
9:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu
15:30 Kurier-informacje
15:40 Pogoda
15:45 Kronika
15:57 Warto wiedzieć
16:00 Madonny Polskie
16:30 Kurier-informacje
16:45 Małe ojczyzny
17:15 To jest temat
17:30 Kurier-informacje
17:50 Tematy dnia
18:00 Kronika
18:20 U siebie-magazyn
18:40 Warto wiedzieć
18:45 Bzik kontrolowany
19:15 Warto wiedzieć
19:20 Regiony kultury
19:30 Badziewiakowie-serial
20:00 Telekurier-magazyn reporterów
20:30 Kurier-informacje
20:50 Echa dnia
21:15 Tematy dnia
21:30 Kurier gospodarczy
21:45 Kronika
22:00 Eurotel-magazyn
22:15 To jest temat
22:30 Kurier-informacje
22:45 Królestwo-film
0:15 Zakończenie programu

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:40    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Na tytoniowym szlaku" reż.John Ford, wyk.Charley Grapewin, Marjorie Rambeau, Gene Tierney, Dana Andrews film obyczajowy USA 1941
22:30    "Ziemie toskańskie" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Klub 69 magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:00    Magazyn erotyczny
02:15    XXX Show magazyn erotyczny
02:30    Gorące żądze magazyn erotyczny
03:00    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:00    Informacje
05:15    Różowa landrynka program erotyczny
05:45    "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
06:15    Komicy występują w Polsacie
06:30    Muzyka polska
07:30    Muzyka polska
08:30    Piosenka na życzenie
09:30    Program muzyczny
09:45    TV Market
10:00    Muzyczny relax
12:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50    Komicy występują w Polsacie
13:05    Program muzyczny
14:00    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30    A ku ku program rozrywkowy
15:00    Program muzyczny
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00    Twój lekarz magazyn medyczny
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
18:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Program muzyczny
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Informacje
23:15    Program muzyczny
00:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
00:30    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
01:00    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
01:30    Pasmo informacyjne
01:45    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
02:15    TV Market
02:30    Program muzyczny
03:15    "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
03:45    Dziennik
04:00    Hot Chat program publicystyczny
04:10    Program muzyczny
04:25    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

TV Niepokalanów II
14:55    Program dnia
15:00    Godzina Miłosierdzia
15:25    "Katedra w Oliwie" film dokumentalny
16:00    Słowo życia - Ewangelia dnia
16:05    św. Ulryka Kalendarz liturgiczny
16:10    "Brat Albert" film dokumentalny
16:55    "Petra- róża pustyni - Jordania" "Archeologia" film dokumentalny
17:35    "Papież na Węgrzech" film dokumentalny
18:05    "Niepokalanów" film dokumentalny
18:35    "Pokuta karmelitańska" film dokumentalny
18:55    Program dnia
19:00    Królowa pokoju
19:20    "Architektura" "Cywilizacja" serial animowany
19:30    "Grób św. Piotra w Rzymie" film dokumentalny
20:00    "Pilaszków" film dokumentalny
20:25    Prawidłowa sylwetka In Corpore Sano magazyn medyczny
20:35    część radosna Różaniec
21:00    Apel Jasnogórski
21:05    Słowo życia - Ewangelia dnia
21:10    św. Ulryka Kalendarz liturgiczny
21:15    Sekta
21:35    Magazyn Diecezji Toruńskiej
22:05    "Powołanie franciszkańskie" film dokumentalny
22:35    Miał tak wielu przyjaciół...
23:00    Zakończenie programu 

Canal + Niebieski
06:45    Zakończenie programu
09:00    "Król i ja" reż.Richard Rich film animowany USA 1999
10:30    Klub+ magazyn abonentów
11:35    "Spin City 4" serial komediowy USA 1996-2000
12:00    "Podróż Felicji" reż.Atom Egoyan, wyk.Bob Hoskins, Elaine Cassidy, Peter McDonald, Sheila Reid dramat obyczajowy Kanada/W. Bryt. 1999
14:00    "The Flintstones - Niech żyje rock" reż.Brian Levant, wyk.Mark Addy, Stephen Baldwin, Kristen Johnston, Thomas Gibson komedia USA 2000
15:30    Klub Kibica: Liga angielska - mecz Leeds United - Arsenal Londyn (107 min) Piłka nożna
17:20    Klub Kibica: Liga angielska - mecz Manchester United - FC Liverpool (107 min) Piłka nożna
19:10    Noir Desir w Warszawie koncert
19:30    20 lat E.T. - spotkanie specjalne magazyn filmowy
20:00    "Powrót do raju" reż.Joseph Ruben, wyk.Vince Vaughn, Joaquin Phoenix, David Conrad, Anne Heche thriller USA 1998
21:50    "Desperatki" reż.F. Gary Gray, wyk.Jada Pinkett, Queen Latifah, Vivica A. Fox, Kimberly Elise dramat sensacyjny USA 1996
23:25    "Bajoro 2" serial animowany dla dorosłych USA 2000
23:50    "Spin City 4" serial komediowy USA 1996-2000
00:15    "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire, Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy W. Bryt. 2000
01:10    "Zaginiony syn" reż.Chris Menges, wyk.Daniel Auteuil, Nastassja Kinski, Ciaran Hinds, Marianne Denicourt thriller Francja/W. Bryt. 1999
02:50    Klub+ magazyn abonentów
03:00    Klub Kibica: Liga angielska - mecz Leeds United - Arsenal Londyn (107 min) Piłka nożna (powt.)
04:20    Klub Kibica: Liga angielska - mecz Manchester United - FC Liverpool (107 min) Piłka nożna (powt.) 

Canal + Żółty
12:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974
15:50    "Brian De Palma - Nieskazitelny" film dokumentalny Francja 2002
16:45    "Samotni" reż.David Ondricek, wyk.Jitka Schneiderova, Sasa Rasilov, Ivan Trojan, Mikulas Kren komedia obyczajowa Czechy 2000
18:35    "Człowiek firmy" reż.Peter Askin/Douglas McGrath, wyk.Sigourney Weaver, Anthony LaPaglia, John Turturo, Reathel Bean komedia Francja/W. Bryt. /USA 2000
20:00    "Narzeczona dla dwóch" reż.Doug Ellin, wyk.Mili Avital, David Schwimmer, Jason Lee, Vanessa Angel komedia romantyczna USA 1998
21:35    "Sądna noc" reż.Stephen Hopkins, wyk.Emilio Estevez, Cuba Gooding Jr., Denis Leary, Stephen Dorff film sensacyjny USA 1993
23:25    "Mąż idealny" reż.Oliver Parker, wyk.Rupert Everett, Jeremy Northam, Cate Blanchett, Julianne Moore komedia USA 1999
01:00    "Prezydencki pat" reż.John Badham, wyk.James Garner, Peter Gallagher, Patrice Goodman, Audra McDonald film obyczajowy USA 2000
02:40    "Norma Rae" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, Beau Bridges, Ron Leibman, Pat Hingle dramat obyczajowy USA 1979
04:30    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

Ale kino!
08:00    "Asfaltowa dżungla" reż.John Huston, wyk.Sterling Hayden, Louis Calhern, Marilyn Monroe, Jean Hagen film kryminalny USA 1950
09:50    "Sekret" reż.Roman Załuski, wyk.Krzysztof Kowalewski, Anna Dymna, Piotr Fronczewski, Antonina Gordon-Górecka film obyczajowy Polska 1973
11:15    "Magia kina - Filmowe loty" film dokumentalny USA
11:40    "Teściowie" reż.Arthur Hiller, wyk.Peter Falk, Alan Arkin, Richard Libertini, Nancy Dussault komedia USA 1979
13:20    "Historia Rose" reż.Martha Coolidge, wyk.Robert Duvall, Laura Dern, Diane Ladd, Lukas Haas film obyczajowy USA 1991
15:15    "Woodstock" reż.Michael Wadleigh, wyk.Richie Havens, Joan Baez, Joe Cocker, Carlos Santana film muzyczny USA 1970
18:20    "Ptaszek" reż.Carlos Saura, wyk.Francisco Rabal, Alejandro Martinez, Dafne Fernandez, Eva Marciel film obyczajowy Hiszpania 1998
20:00    "To był wypadek" reż.Metin Hüseyin, wyk.Chjwetel Ejiofor, Nicola Stapleton, Max Beesley, James Bolam film obyczajowy W. Bryt. 2000
21:40    "Północ" reż.Walter Salles, wyk.Fernanda Torres, Luis Carlos Vasconcelos, Matheus Nachtergaele, Nelson Sargento dramat obyczajowy Brazylia/Francja 1998
22:50    "Pieśń pozostaje ta sama - 'The Song Remains the Same'" wyk.Jimmy Page, Robert Plant, Peter Grant, John Paul Jones film muzyczny USA 1976
01:05    "W potrzasku" film krótkometrażowy
01:15    Zakończenie programu 

Le Cinema
14:00    "Same gwiazdy" reż.Michel Lang, wyk.Leslie Caron, Remy Laurent, Claude Swieca, Jerome Foulon komedia Francja 1980
16:00    "Samson" reż.Gianfranco Parolini, wyk.Brad Harris, Brigitte Corey, Mara Berni, Franco Gasparri dramat historyczny Włochy 1961
18:00    "Złoty pierścionek, bukiet czerwonych róż" reż.Dmitri Dolinin, wyk.Jelena Korikowa, Wiktor Pawłow, Olga Wołkowa, Olga Szorina melodramat Rosja 1994
20:00    "Canneńskie remanenty" Dokument film dokumentalny
20:30    "Krzywym okiem" reż.Rudolf Steiner, wyk.Michael Buscemi, Scott Cohen, Kristen Wilson, Marlene Dahl dramat obyczajowy Niemcy 1999
22:30    "Czerwone i czarne" reż.Ben Bolt, wyk.Ewan McGregor, Alice Krige, Rachel Weisz, Christopher Fulford dramat obyczajowy W. Bryt. 1993
00:00    "Rytuał" reż.Ingmar Bergman, wyk.Ingrid Thulin, Anders Ek, Gunnar Björnstrand, Erik Hell dramat obyczajowy Szwecja 1969
02:00    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
07:44    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greeberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
08:08    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
09:00    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2000
09:30    "Szybkie przewijanie" reż.Ted Emery serial komediowy Australia 1992
10:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
11:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
12:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
12:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
13:00    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1005
13:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2000
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
14:45    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
15:15    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
16:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
16:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
17:00    "Szybkie przewijanie" reż.Ted Emery serial komediowy Australia 1992
17:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
18:00    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babage, Sheldon Grrenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1997
18:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
19:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
19:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
20:15    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
20:45    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
21:15    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
23:15    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babage, Sheldon Greeberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1997
23:45    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
00:15    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:45    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000
01:15    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:45    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
02:15    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992

MarcoPolo
05:00    Warszawa, Częstochowa Polska
05:30    Toskania - zamek w Chianti Pocztówki z Włoch
06:00    Barcelona Europolis
06:30    Tintagel Castle i Stonehenge Angielskie ogrody
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Tonga Sail Away
08:30    Kanadyjscy Inuit Mistral
09:00    Chorwacja - wybrzeże dalmackie Atlas
09:30    Stany Zjednoczone Directors' view
10:00    Malezja, Borneo Wyspa Skarbów
10:30    Armenia, z Erewan do Iranu Trans Azja
11:00    Bermudy Ludzie i miejsca
11:30    Paragwaj Za morzem
12:00    Francja - Angers i Mayenne Rzeki
12:30    Madagaskar Atlas
13:30    Grecja, Ateny Trans Azja
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Grecja Sail Away
15:00    Chorwacja - z Spalato do Trogiru Landscape
15:30    Jubileusz 2000 Pielgrzymki
16:00    Monachium Europolis
16:30    Stambuł i Kapadocja Trans Azja
17:00    Tajlandia Marcopolo Express
17:30    Meksyk Ludzie i miejsca
18:00    Barcelona Europolis
18:30    USA - Meksyk Rejsy
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Turcja Trans Azja
20:00    Bermudy Ludzie i miejsca
20:30    Francja - żeglując wzdłuż lazurowego wybrzeża Pod wiatr
21:00    Tajlandia Marcopolo Express
21:30    Południowa Afryka
22:00    Monachium, olimpijskie miasto Europolis
22:30    Turcja, wschodnia Anatolia Trans Azja
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis
00:00    Bergen Norweskie opowieści
00:30    Nowy Jork Directors' view
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Madagaskar Notatki z podroży
02:00    Warszawa, Częstochowa Polska
02:30    Toskania - zamek w Chianti Pocztówki z Włoch
03:00    Barcelona Europolis
03:30    Tintagel Castle i Stonehenge Angielskie ogrody
04:30    Hongkong - pachnący port Metropolis

Discovery Civilisation
09:00    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
09:25    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
09:55    Wielkie nadzieje Wielkie powieści
10:50    Blitzkrieg Wielkie kampanie
11:45    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
12:15    Upiór z Gorton Łowcy duchów
12:40    Lot po życie Cudem ocaleni
13:10    Zagadka Roanoke Podróżnicy w czasie
13:35    Samuraje Dawni wojownicy
14:05    Blitzkrieg Wielkie kampanie
15:00    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
15:25    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
15:55    Wielkie nadzieje Wielkie powieści
16:50    Blitzkrieg Wielkie kampanie
17:45    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
18:15    Upiór z Gorton Łowcy duchów
18:40    Lot po życie Cudem ocaleni
19:10    Zagadka Roanoke Podróżnicy w czasie
19:35    Samuraje Dawni wojownicy
20:05    Blitzkrieg Wielkie kampanie
21:00    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
21:25    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
21:55    Wielkie nadzieje Wielkie powieści
22:50    Blitzkrieg Wielkie kampanie
23:45    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
00:15    Upiór z Gorton Łowcy duchów
00:40    Lot po życie Cudem ocaleni
01:10    Zagadka Roanoke Podróżnicy w czasie
01:35    Samuraje Dawni wojownicy
02:05    Blitzkrieg Wielkie kampanie
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:45    Podniebna żegluga Lotnicze szlaki
06:40    Animatorzy
07:10    Nowe Alcatraz Magazyn Discover 5A
07:35    Niszczycielskie siły Fenomeny pogody
08:05    Super ludzie Ultranauka
08:30    Poza rok 2000
09:00    Eleganckie rozwiązanie
09:25    Miasta Problemy przyszłości
09:55    Dolina dinozaurów Jurassica
10:20    Wielka stopa Poszukiwania
10:50    Powódź Planeta żywiołów
11:45    Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
12:40    Animatorzy
13:10    Badanie tajemnic Magazyn Discover 5A
13:35    Wzburzone wody Fenomeny pogody
14:05    Co czują zwierzęta? Ultranauka
14:30    Poza rok 2000
15:00    Eleganckie rozwiązanie
15:25    Miasta Problemy przyszłości
15:55    Dolina dinozaurów Jurassica
16:20    Wielka stopa Poszukiwania
16:50    Powódź Planeta żywiołów
17:45    Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
18:40    Animatorzy
19:10    Badanie tajemnic Magazyn Discover 5A
19:35    Wzburzone wody Fenomeny pogody
20:05    Co czują zwierzęta? Ultranauka
20:30    Poza rok 2000
21:00    Eleganckie rozwiązanie
21:25    Miasta Problemy przyszłości
21:55    Dolina dinozaurów Jurassica
22:20    Wielka stopa Poszukiwania
22:50    Powódź Planeta żywiołów
23:45    Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
00:40    Animatorzy
01:10    Badanie tajemnic Magazyn Discover 5A
01:35    Wzburzone wody Fenomeny pogody
02:05    Co czują zwierzęta? Ultranauka
02:30    Poza rok 2000
03:00    Eleganckie rozwiązanie
03:25    Miasta Problemy przyszłości
03:55    Dolina dinozaurów Jurassica
04:20    Wielka stopa Poszukiwania
04:50    Powódź Planeta żywiołów

Extreme Sports Channel
05:00    Destination Adventure
06:00    Archiwum Ex
07:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Sportsworx
09:00    YOZ Magazine
09:30    Nieustraszeni
10:00    Niespokojny duch
10:30    Hardkorowcy
11:30    Waveriderz
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Nieustraszeni
13:30    Sportsworx
14:00    Niespokojny duch
14:30    Destination Adventure
15:30    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    Telewizja Buntownik
17:00    Hardkorowcy
18:00    YOZ Magazine
18:30    Waveriderz
19:00    Adrenalina
19:30    Niespokojny duch
20:00    Sportsworx
20:30    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Waveriderz
23:00    Archiwum Ex
00:00    Destination Adventure
01:00    YOZ Magazine
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:00    Waveriderz
04:30    Świat wakeboardu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Jak poskromić lwy" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15    "Wyścig na torze" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25    "Piórko z ogona" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Szczęki" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
06:55    "Melania dostaje nauczkę" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
07:00    "Antylopa"/"Łoś" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Legwan morski"/"Kukawka srokata" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Nie jestem zwierzątkiem" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Zasłona prysznicowa" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Matt i kokosowa Dżinka" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Niourvys z Kuby" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45    "Remont" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50    "Własne gniazdo" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Giz Nezia" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
10:25    "Noworoczne sztuczki Pana Lwa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
10:30    "Ropucha"/"Słoń morski" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Lis polarny"/"Wielbłąd" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Twarde lądowanie" "Kot Billy" serial animowany
11:50    "Wiewiórka lubi orzechy" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Klątwa" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Hilary z Nowego Yorku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    Podwieczorek u Mini i Maxa program dla dzieci
13:30    "Odrobina historii" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
13:55    "Sposób na lisa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
14:00    "Hipopotam"/"Bawół afrykański" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Wilk"/"Pawian" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Klątwa Kotopatry" "Kot Billy" serial animowany Kanada
15:20    "Mangusta" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Metamorfoza mamy" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Fabiana z Włoch" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Na skraju przepaści" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Napad na bank" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50    "Odludek" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Ciasteczkowa afera" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
17:25    "Niesforna siostrzyczka" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
17:30    "Bizony"/"Diznowoły" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Orangutan"/"Lori potto" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Ostatnia szansa Billiego" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Przedszkole" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Plotki" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Alicjandro z Hiszpanii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    "Konzol Gamez!" FIFA 2001 / Sudden Strike / 4x4 Evolution / Red Alert 2 / Airline ... serial dokumentalny
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
21:30    Making of Spiderman
21:45    Klipy program muzyczny
22:00    "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30    Klipy program muzyczny
23:00    Replay
23:15    Klipy program muzyczny
23:30    "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Flashback/Happy Birthday
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Flashback/Happy Birthday
14:30    Model Flat
17:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
13:00    12 program muzyczny (powt.)
14:00    VIVA Push-Up magazyn muzyczny
15:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
16:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
17:00    VIVA Rock Lista
18:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
19:00    Mózgranie - polskie i zagraniczne gwiazdy wybierają ulubione utwory z playlisty VIVA Polska
20:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
22:00    Hip Hop magazyn muzyczny
23:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
00:00    Planet VIVA Rock magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

VIVA
06:00    Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
12:00    Voll Viva magazyn muzyczny
13:00    Chartsurfer (powt.)
14:00    Witt Co jest grane? magazyn muzyczny
15:00    P.O.D. - gorąca linia Vivy Interaktiv
18:00    Nowości - informacje muzyczne
18:05    Ronan Keating Planet Viva magazyn muzyczny
19:00    Inside magazyn mody
20:00    Band ohne Namen - notowania niemieckich list przebojów Chartsurfer D
21:00    Nowości - informacje muzyczne
21:05    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny
22:00    Mixer Raw Deluxe program muzyczny z MC Rene i Chrisem (powt.)
23:00    Voll VIVA! magazyn muzyczny
00:00    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)
01:00    Nowości - informacje muzyczne
01:05    Nocny ekspres program muzyczny 

Avante
05:00    Legendy lotnictwa wojskowego
05:30    Main Battle Tank Narzędzia walki
06:00    Gene Patenting Horyzonty
06:30    Peking To Paris
07:00    Skrzydła nad światem
08:00    Tajemnice, magia i cuda
08:30    F-22 Eskadra
09:30    Nowoczesna technika
10:00    Patrol Dangerous Seas
11:00    Legendy lotnictwa wojskowego
11:30    Main Battle Tank Narzędzia walki
12:00    Gene Patenting Horyzonty
12:30    Peking To Paris
13:00    Skrzydła nad światem
14:00    Tajemnice, magia i cuda
14:30    F-22 Eskadra
15:30    Nowoczesna technika
16:00    Patrol Dangerous Seas
17:00    Legendy lotnictwa wojskowego
17:30    Main Battle Tank Narzędzia walki
18:00    Intellectual Property Violation Horyzonty
18:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
19:00    Jim Clark Great Racing Drivers
20:00    Podniebni gliniarze
20:30    Legendy lotnictwa wojskowego
21:00    Anti-sub Warfare Flota uderzeniowa
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Spaceflight
23:00    Lordowie mafii
00:00    Intellectual Property Violation Horyzonty
00:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
01:00    Jim Clark Great Racing Drivers
02:00    Podniebni gliniarze
02:30    Legendy lotnictwa wojskowego
03:00    Anti-sub Warfare Flota uderzeniowa
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Spaceflight 

BBC Prime
05:00    "Opowieści z globalnej ekonomii" serial dokumentalny
05:40    Nauka w akcji program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka niemieckiego
06:30    English Zone kurs języka angielskiego
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
07:45    Yoho Ahoy program dla dzieci
07:50    Tukan Tecs program dla dzieci
08:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Kuchenni najeźdźcy magazyn
09:15    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45    Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
10:45    "Akademia psów policyjnych" serial dokumentalny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    Pole bitwy Doktor Who
12:30    "Lekarze" serial obyczajowy
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Miss Marple" serial sensacyjny
14:30    Kuchenni najeźdźcy magazyn
15:00    Spryciarze program dla dzieci
15:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
15:45    Tukan Tecs program dla dzieci
15:55    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:15    Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
16:45    "Wszystkie istoty duże i małe" serial obyczajowy
17:45    Roboty ziemne magazyn
18:15    Gardeners' World
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Lekarze" serial obyczajowy
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "2 Point 4 Children" serial obyczajowy
21:00    "Jonathan Creek" serial sensacyjny
22:00    "Spód" serial komediowy
22:30    "Dziecko naszych czasów" serial dokumentalny
23:30    "Ostatnie przeżycie Raya Mears'a: Skały" serial
00:00    "Wypadek" serial obyczajowy
01:00    "Stary Nowy Świat: Stany Zjednoczone Europy" serial dokumentalny
02:00    Nadprzyrodzona nauka program edukacyjny
03:00    Surowa nauka program edukacyjny
03:30    Hollywoodzka nauka - Szczyt Dantego program edukacyjny
03:40    Background Brief program edukacyjny
04:00    Dzikie ruchy program edukacyjny
04:30    Słuchanie w ciemności program edukacyjny 

TeDe
06:00    Strefa P program muzyczny
06:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
07:50    "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" serial animowany (powt.)
08:35    "Beetleborgs" serial animowany (powt.)
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny (powt.) USA 1997-98
11:40    "Miasteczko Evening Shade" reż.Robby Benson/Frank Bonner, wyk.Elizabeth Ashley, Ossie Davis, Charlie Dell, Charles Durning serial komediowy (powt.) USA 1990-94
12:05    "Kaskader" reż.Gil Bettman, wyk.Lee Majors, Douglas Barr, Heather Thomas serial przygodowy USA 1981
13:00    Strefa P program muzyczny
13:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
13:50    "Arthur" serial animowany
14:15    "Kapitan Star" serial animowany
14:35    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, MariaCristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Bieg po szmal" wyk.Robert Wuhl, Jim Turner, Sandra Oh, Michael Boatman serial komediowy USA
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
20:00    "M.A.S.H." reż.Robert Altman, wyk.Donald Sutherland, Elliott Gould, Tom Skerritt, Robert Duvall komedia (powt.) USA 1970
22:20    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:35    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:45    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
23:45    "Podwodna misja" reż.Scott Levy, wyk.Richard Tyson, Jack Coleman, Jeff Famey, Jeff Fahey film SF USA 1996
01:35    X Laski program erotyczny
02:05    Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:55    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:30    A kuku program rozrywkowy
04:00    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
04:15    Zakończenie programu 

CT2
05:10    Obiektyw magazyn zagranicznych ciekawostek
05:35    Co to znaczy dom? magazyn publicystyczny
06:00    Czarna, biała magazyn
06:20    Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40    Wiadomości
07:55    Panorama
08:30    "21" magazyn
09:00    Dzień dobry magazyn poranny
11:25    A-Z teleturniej
11:50    Szkoła dla rodziny magazyn
12:00    Wiadomości Euro
13:10    Lekcja śpiewu program rozrywkowy
13:55    "Droga w kosmos" serial dokumentalny
14:55    Magazyn komputerowy
15:25    Diagnoza magazyn medyczny
15:45    "Velkovlak" serial komediowy
16:15    Różne spojrzenia magazyn
16:20    Przedwczesna śmierć program dokumentalny
17:15    Co mogę zrobić dla siebie program dokumentalny
17:20    "Świat koni" serial dokumentalny
18:10    Czarna, biała magazyn
18:30    Nadliczbówka magazyn
18:50    Skarby świata magazyn
19:00    Kronika program dokumentalny
19:15    Golf 2002 magazyn sportowy
19:30    Mistrzostwa wiata w aerobiku
19:55    Głosy poezji program kulturalny
20:00    "Czechosłowacja w służbach specjalnych" serial dokumentalny
21:00    "21" magazyn
21:30    Czechosłowacka kronika filmowa program dokumentalny
21:40    "Łowca jeleni" reż.Michael Cimino, wyk.Robert De Niro, John Savage, Meryl Streep, Christopher Walken dramat wojenny USA 1978
00:40    "Czechosłowacja w służbach specjalnych" serial dokumentalny
01:35    Retransmisja obrad senatu Czeskiej Republiki program polityczny 

Kanal 5
05:20    Zakończenie programu
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:40    TV-Butiken
12:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20    "Cheers" serial komediowy USA
14:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20    Jenny Jones talkshow
16:20    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
20:00    "Maneaters" serial dokumentalny 2000
21:00    "Historia pewnej miłości" reż.Ulu Grosbard, wyk.Robert de Niro, Meryl Streep, Harvey Keitel, Jane Kaczmarek film obyczajowy USA 1984
23:00    "Third Watch" serial obyczajowy USA 1999-2000
23:55    The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
00:50    Villa Medusa
02:20    "Out of the Darkness" thriller USA 1994
03:55    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA
04:50    Zakończenie programu 

TV Norge
11:40    Rapport fra Quart-festivalen
11:55    "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50    "Matlock" serial kryminalny USA
13:45    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10    "Lois & Clark" serial USA
16:00    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30    "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25    TVNorges Jackpot
17:30    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00    Wiadomości i prognoza pogody
18:15    Rapport fra Quart-festivalen
18:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00    Wiadomości i prognoza pogody
19:15    Rapport fra Quart-festivalen
19:30    Change of Heart
20:00    "Crocodile Hunter's Croc Files" serial przyrodniczy
20:30    No Boundaries
21:25    "Ultimate Deception" reż.Richard A. Colla, wyk.Yasmine Bleeth, Richard Grieco thriller USA 1999
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "Ultimate Deception" reż.Richard A. Colla, wyk.Yasmine Bleeth, Richard Grieco thriller USA 1999
23:25    "Hogans Heroes" serial komediowy USA
23:55    "Babka z zakalcem" reż.Michael Hoffman, wyk.Sally Field, Kevin Kline, Robert Downey Jr., Whoopi Goldberg komedia obyczajowa USA 1991
00:55    Wiadomości i prognoza pogody
01:10    "Babka z zakalcem" reż.Michael Hoffman, wyk.Sally Field, Kevin Kline, Robert Downey Jr., Whoopi Goldberg komedia obyczajowa USA 1991
01:55    "Global Cops" serial dokumentalny
02:25    Big Brother 2001
04:15    Zakończenie programu 

France 5
05:45    Matematyka Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:40    Anglais Victor kurs języka angielskiego
07:00    les dessous de la terre magazyn
07:30    "Insectia" serial dokumentalny
08:00    "Capelito" serial animowany
08:10    "Kipper" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Cote labo, cote cuisine" serial dokumentalny
08:45    Maternelles magazyn
09:30    Journal de la sante magazyn medyczny
09:40    "Lucien Bodard, "Lulu le Chinois" film dokumentalny
10:40    Carte postale gourmande magazyn kulinarny
11:10    "Voyage en mediterranee" serial dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:05    "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
14:35    "Guyane, terre des peuples" film dokumentalny
15:40    "Richard Gere" serial dokumentalny
16:30    "Des bateaux et des hommes" film dokumentalny
17:35    100% question teleturniej
18:05    "Dialogue, dialogue" serial dokumentalny
03:00    C dans l'air magazyn 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:30    "Pojedynek" reż.Gert Steinheimer, wyk.Gerd Baltus, Hilmar Thate, Hedi Kriegeskotte, Barbara Schöne film sensacyjny (powt.) Niemcy 2001
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    Fliege, czyli mucha talk show
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    Monitor magazyn publicystyczny
21:00    "Miejsce zbrodni" serial kryminalny Niemcy 1999
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    "Mężczyzna szuka kobiety" reż.Vivian Naefe, wyk.Christoph Waltz, Heinrich Schafmeister, Maja Maranow film obyczajowy Niemcy 1995
00:25    Magazyn nocny magazyn publicystyczny
00:45    "Sotto... Sotto strapazzato da anomala passione" reż.Lina Wertmüller, wyk.Enrico Montesano, Veronica Lario, Luisa de Santis film obyczajowy Włochy 1984
02:25    Wiadomości
02:30    Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
03:30    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
03:55    "Niemcy - fotoalbum" serial dokumentalny (powt.)
04:40    Wiadomości
04:45    Monitor magazyn publicystyczny (powt.) 

3sat
07:00    Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00    Wiadomości
09:05    Czas na kulturę magazyn (powt.)
09:45    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
10:15    B. Spotyka... talk show
11:15    Wymiana zdań program kulturalny
11:45    Odnalezione w Austrii program krajoznawczy
12:10    "Sad Austrii" Miasto - kraina - Austria film dokumentalny (powt.)
13:00    Wiadomości
13:15    Prawne absurdy (powt.)
13:45    "Cała ta władza!" film dokumentalny (powt.)
14:15    "Kraina młodym winem płynąca" film dokumentalny (powt.)
15:00    Szwajcaria Południe-Zachód magazyn regionalny
16:00    "Rendezvous szopów praczy" film dokumentalny
16:30    Kobieta kontra Antarktyka
17:15    Magazyn regionalny
17:45    Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50    Schweizweit magazyn informacyjny
18:00    "Bez ładu i składu" 37 stopni film dokumentalny
18:30    nano magazyn popularnonaukowy
19:00    Wiadomości
19:20    Czas na kulturę
20:00    Wiadomości
20:15    "Moja lewa stopa" reż.Jim Sheridan, wyk.Daniel Day-Lewis, Ray Mcanally, Brenda Fricker, Hugh O'Conor dramat psychologiczny Wielka Brytania 1989
21:50    "Strych" reż.Sebastian Winkels film krótkometrażowy Niemcy 2000
22:00    Wiadomości
22:25    "Bońskie biennale" i "Teatr świata"
23:25    Die 3 von der Zankstelle program kabaretowy
00:10    "Werner Kieser" Współcześni film dokumentalny
00:35    10 przed 10 magazyn informacyjny
01:05    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
01:10    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
01:40    Czas na kulturę magazyn (powt.)
02:15    Magazyn regionalny
02:45    Szwajcaria Południe-Zachód magazyn regionalny (powt.) 

Sat 1
05:05    Blitz magazyn aktualności (powt.)
05:30    Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00    "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00    Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00    Vera w południe talk show
13:00    Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00    We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00    QUIZFIRE teleturniej
17:30    17:30 live magazyn regionalny
18:00    Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00    Blitz magazyn aktualności
19:40    Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15    "Sommer i Bolten" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:15    "Na kłopoty Stefanie" serial obyczajowy Niemcy 2000
22:15    "Drużyna Alfa" serial obyczajowy Niemcy 1997
23:15    Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy
00:15    Wiadomości
00:40    "Becker" serial komediowy USA 1998/99
01:10    Jak się robi...? magazyn filmowy
01:40    Quiz Show teleturniej (powt.)
02:10    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:10    "Spheriks" serial animowany (powt.) W. Bryt. 2002
03:40    Quiz Show teleturniej (powt.)
04:05    "Sommer i Bolten" serial obyczajowy (powt.) Niemcy 2001
04:55    Blitz magazyn aktualności (powt.) 

PRO 7
05:30    Galileo magazyn popularnonaukowy (powt.)
05:50    S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
06:45    TAFF magazyn aktualności (powt.)
07:40    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:10    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:40    "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:10    "Zniknięcie Nory" reż.Joyce Chopra, wyk.Veronica Hamel, Dennis Farina, Stephen Collins, Stan Ivar film sensacyjny USA 1993
11:10    Andreas Türck talk show
12:00    "Dharma i Greg" serial komediowy (powt.) USA 1997
12:30    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Bez litości" reż.Gabi Kubach, wyk.Günther Maria Halmer, Deborah Kaufmann, Leon Boden, Irm Hermann thriller Niemcy 1996
22:15    "Wydział spraw wewnętrznych" reż.Mike Figgis, wyk.Richard Gere, Andy Garcia, Nancy Travis, Laurie Metcalf film sensacyjny USA 1990
00:25    Comedy Factory program kabaretowy
00:55    Popclub magazyn rozrywkowy (powt.)
01:25    Reportaż ProSieben magazyn reporterów (powt.)
02:10    BIZZ magazyn gospodarczy
02:40    Comedy Factory program kabaretowy
03:05    "Dharma i Greg" serial komediowy (powt.) USA 1997
03:30    Arabella talk show (powt.)
04:20    Absolut Schlegl talk show (powt.) 

VOX
05:05    "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy (powt.) 1998/00
05:30    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00    Magazyn reklamowy
08:50    "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:25    "Dotyk anioła" serial obyczajowy USA 1994/2001
11:20    "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
12:20    "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "Z miłości do..." reż.Richard Wenk, wyk.Andie Mcdowell, Andy Garcia, Laura Harris, Richard Bradford komedia obyczajowa USA 1999
22:20    SPIEGEL TV Extra magazyn publicystyczny
23:15    Prawdziwa miłość magazyn erotyczny
00:10    Wiadomości
00:20    "Legenda o Paulu i Pauli" reż.Heiner Carow, wyk.Angelica Domröse, Winfried Glatzeder, Heidemarie Wenzel, Fred Dalmare film obyczajowy NRD 1973
02:15    "Łańcuchy złota" reż.Rod Holcomb, wyk.John Travolta, Marilu Henner, Joey Lawrence, Benjamin Bratt film sensacyjny (powt.) USA 1991
03:55    "Czynnik PSI" serial SF (powt.) Kanada 1996/99
04:40    Turcja - Zachodnie Wybrzeże VOXTOURS magazyn turystyczny (powt.) 

Super RTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Benjamin Blümchen" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:55    "Skipper & Skito" serial animowany
08:10    "Tiny Planets" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Przygody Mumfiego" serial animowany
08:40    "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany
08:50    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Maggie i dzika bestia" serial animowany
09:20    "Timothy idzie do szkoły" serial animowany
09:35    "Pirat Nobeard" serial animowany
09:40    "Costa" serial animowany
09:45    "Dog City" serial animowany
10:15    "Papirus" serial animowany
10:40    "Bracia Flub" serial animowany
11:10    "Bob Morane" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:25    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "To cały Andy!" serial animowany
13:35    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:00    "CatDog" serial animowany
14:30    "Benjamin Blümchen" serial animowany
15:00    "Nowe przygody Misia Puchatka" serial animowany
15:30    "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany
15:55    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Extreme Dinosaurus" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
18:00    "Darkwing Duck" serial animowany
18:25    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "To cały Andy!" serial animowany
19:50    "Oggy i karaluchy" serial animowany
20:15    "Wzywa się doktora Brucknera" serial obyczajowy Niemcy 1996
22:10    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:10    T.V. Kaiser talk show
00:00    "Bobry" serial animowany (powt.)
00:25    Infomercial magazyn reklamowy
02:55    Program nocny 

Arte
14:00    Hipokrates magazyn medyczny (powt.)
14:30    Forum Europejczyków magazyn publicystyczny (powt.)
15:10    "The final kick" film dokumentalny (powt.) Niemcy 1994
16:10    Trzęsienie ziemi 360° - Reportaż GEO (powt.)
16:40    Kreatywni - artyści z bliska magazyn kulturalny (powt.)
17:10    "Petite Cherie reż.Anne Villaceque, wyk.Corinne Debonniere, Jonathan Zaccai, Laurence Fevrier, Patrick Prejean film obyczajowy (powt.) Francja 2000
19:00    Fes - Meknes Voyages, Voyages magazyn turystyczny (powt.)
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Boksowanie na rzecz pokoju
20:40    "Country" reż.Kevin Liddy, wyk.Lisa Harrow, Des Cave, Gary Lyndon, Dean Pritchard film obyczajowy Irlandia 2000
22:15    XXY - między kobietą a mężczyzną "Hermafrodyci - jednoznacznie dwuznaczni" Temat wieczoru film dokumentalny Niemcy 2002
23:10    "W raju" film dokumentalny Niemcy 2002
23:25    "Southern Comfort" film dokumentalny USA 2000
00:45    Magazyn filmów krótkometrażowych
01:40    "Początek" "Celtowie" film dokumentalny (powt.) Wielka Brytania 2000

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Fast Track
09:45    Holiday
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Simpson's World
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Top Gear
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Talking Movies
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Click Online
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Developing World
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Talking Movies
03:00    BBC News
03:30    Developing World
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.