MaciejOlek1 (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
MaciejOlek1 (tablica | edycje) (Dodawanie kategorii) |
||
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
+ | [[Plik:TVP1_logo_1992.png|100px]] |
||
− | <gallery> |
||
⚫ | <br />07.00 Podróże małe i duże - serial<br />07.15 Telezakupy<br />07.30 Górnicze miasteczko (4) - serial<br />08.00 Wiadomości<br />08.10 Prognoza pogody<br />08.15 Dźwiękogra - quiz muzyczny<br />08.40 Trzy szalone zera - serial<br />09.10 Rower Błażeja - magazyn<br />09.40 Dwa niedźwiadki - serial<br />09.50 Sąsiedzi: Wypadek - serial anim.<br />10.05 Frasier (9) - serial komediowy<br />10.30 A teraz Susan (8) - serial<br />10.55 Babiniec - magazyn<br />11.15 Lecznica pod św. Franciszkiem (2) - telenowela dokumentalna<br />11.40 Telezakupy<br />12.00 Wiadomości<br />12.10 Agrobiznes - magazyn<br />12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze<br />12.30 Nowe przygody Flippera - serial<br />13.15 Rewolwer i melonik (9): Właściwy sposób zabijania - serial<br />14.10 Klan (514,515) - telenowela<br />15.00 Wiadomości<br />15.10 Rewizja nadzwyczajna - pr. hist.<br />15.35 Plebania (104,105) - serial<br />16.30 Moda na sukces - telenowela<br />17.00 Teleexpress<br />17.25 Gość Jedynki<br />17.40 Lokatorzy - serial<br />18.05 TeleSENTYMENtele, czyli najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny<br />18.50 Książki na lato - magazyn<br />19.00 Wieczorynka: Przygody szewczyka Grzesia - serial<br />19.30 Wiadomości<br />19.55 Sport i prognoza pogody<br />20.10 POKER Z MAFIĄ (2/13) - serial kryminalny, Hiszpania<br />21.35 Zawsze po 21. - magazyn publicystyczny<br />22.10 Tygodnik polityczny Jedynki<br />23.00 Monitor Wiadomości<br />23.15 SEANS AMERYKAŃSKI: NAJLEPSZY PRZYJACIEL - film obycz., USA/Belgia<br />00.55 ŻYCIE JAK MUZYKA - serial biograficzny, Brazylia<br />02.40 Zakończenie programu |
||
− | Tvp1 logo.gif |
||
+ | |||
⚫ | |||
− | CHUDA DWÓJKA.png |
+ | [[Plik:CHUDA DWÓJKA.png|100px]] |
− | + | <br />07.50 Studio urody - magazyn<br />08.00 Program lokalny<br />08.30 Złotopolscy (311) - telenowela<br />09.00 Transmisja obrad Sejmu<br />13.00 Panorama<br />13.10 Dzisiaj, jutro, zawsze.. - Hanka Bielicka: Warszawo, ty moja Warszawo - Wielki Koncert Jubileuszowy (2)<br />14.05 Sławny Jett Jackson (20/39) - serial dla młodzieży, Kanada/USA<br />14.30 Euro-quiz - program dla młodzieży<br />14.55 Providence (34) - serial<br />15.40 Program lokalny<br />16.00 Panorama<br />16.20 Prognoza pogody<br />16.30 50 lat TVP: Czarne chmury (8/10): Wilcze doły - serial<br />17.20 Złotopolscy (312): Spoliczkowany - telenowela, Polska<br />17.50 Program lokalny<br />18.20 Prognoza pogody<br />18.30 Panorama<br />18.55 Szpital na peryferiach (6/20): Porwanie - serial obyczajowy, Czechosłowacja<br />20.00 M JAK MIŁOŚĆ (43) - serial obyczajowy, Polska<br />20.50 Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje - Benefis Adama Hanuszkiewicza (1) - pr. artystyczny<br />22.00 Panorama<br />22.20 Sport telegram<br />22.30 Prognoza pogody<br />22.35 Bandycki Petersburg (13): Baron - serial sensacyjny, Rosja<br />23.30 Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje - Benefis Adama Hanuszkiewicza (2) - pr. artystyczny<br />00.10 Nowojorscy gliniarze - serial<br />00.55 STRZEŻ SIĘ CICHEJ WODY - trzy miłości Jeana - film obyczajowy, Francja<br />02.40 Zakończenie programu |
|
+ | |||
− | Tvpoloniaekran.png |
+ | [[Plik:Tvpoloniaekran.png|100px]] |
− | + | <br />07:00 Film animowany dla dorosłych<br />07:10 Klub profesora Tutki; odc. 8; 1966 serial prod. polskiej; reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Kazimierz Opaliński<br />07:25 Pod żaglami - program K. Baranowskiego<br />08:00 Wiadomości<br />08:11 Pogoda<br />08:20 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz<br />08:45 Wielka podróż Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci<br />08:55 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci<br />09:05 Przewodnik Włóczykija; program dla dzieci<br />09:25 Przygody dzielnego Sylvana; odc. 17 /26/ - Królewski miecz; serial animowany prod. hiszpańskiej<br />09:45 Lato z kolorowymi nutkami<br />10:00 Sekrety zdrowia; magazyn Urszuli Rurarz<br />10:15 Kwadrans na kawę; program Barbary Markowskiej dla osób otyłych<br />10:45 Szansa na sukces; Ryszard Rynkowski; (STEREO); powt.<br />11:45 reportaż<br />12:00 Wiadomości<br />12:15 Twórcy naszej tradycji; Romans z ojczyzną. Maurycy Mochnacki 1803-1834; reportaż Jacka Kubiaka i Zbigniewa Przychodniaka<br />13:15 Benefis Ryszarda Marka Grońskiego; .; reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Alicja Majewska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Wnukowa, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Katarzyna Jamróz i iini<br />14:15 Wieści polonijne; powt.<br />14:30 Ze sztuką na ty; Imieniny Jana z Czarnolasu; powt.<br />15:00 Wiadomości<br />15:15 Eurotel; magazyn<br />15:25 Sekrety zdrowia; magazyn Urszuli Rurarz; powt.<br />15:40 Kwadrans na kawę; program Barbary Markowskiej dla osób otyłych; powt.<br />16:10 Babiniec; magazyn<br />16:35 reportaż; powt.<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Gość Jedynki<br />17:30 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.<br />17:35 Przewodnik Włóczykija; program dla dzieci; powt.<br />17:55 Tropiciele gwiazd; odc. 26 /26/ - jak się nie uda, to koniec; 1995 serial prod. australijskiej; wyk: Petra Jared, Zbych Trofimiuk, Emily J. Romig, Steve Jacobs<br />18:15<br />18:30 Panorama<br />18:50 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.<br />19:15 Dobranocka; Miś Kudłatek; odc. 8 /13/; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:56 Sport<br />20:01 Pogoda<br />20:05 Twórcy naszej tradycji; Romans z ojczyzną. Maurycy Mochnacki 1803-1834; reportaż Jacka Kubiaka i Zbigniewa Przychodniaka; powt.<br />20:55 Benefis Ryszarda Marka Grońskiego; .; reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Alicja Majewska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Wnukowa, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Katarzyna Jamróz i iini; powt.<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport-telegram<br />22:28 Pogoda<br />22:30 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Wyspy szczęśliwe; powt.<br />23:30 reportaż<br />23:45 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny<br />00:30 Monitor Wiadomości<br />00:45 Tropiciele gwiazd; odc. 26 /26/ - Jak się nie uda, to koniec; 1995 serial prod. australijskiej; wyk: Petra Jared, Zbych Trofimiuk, Emily J. Romig, Steve Jacobs; powt.<br />01:15 Miś Kudłatek; odc. 8 /13/; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:55 Sportowy flesz<br />02:00 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.<br />02:30 Twórcy naszej tradycji; Romans z ojczyzną. Maurycy Mochnacki 1803-1834; reportaż Jacka Kubiaka i Zbigniewa Przychodniaka; powt.<br />03:20 Benefis Ryszarda Marka Grońskiego; .; reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Alicja Majewska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Wnukowa, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Katarzyna Jamróz i iini; powt.<br />04:25 reportaż; powt.<br />04:40 Zaproszenie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.<br />05:00 Panorama; powt.<br />05:20 Sport-telegram; powt.<br />05:30 Kontrowersje; program publicystyczny; powt.<br />06:00 Małe ojczyzny; To są nasze kresy; powt.<br />06:30 Babiniec; magazyn; powt.<br />07:00 Zakończenie programu |
|
⚫ | |||
+ | |||
− | </gallery><br />07.00 Rycerze Królestwa Owadów (14/26): Zbroja odwagi - serial animowany, USA<br />07.30 Kurier - pr. informacyjny<br />07.40 Prognoza pogody<br />07.45 Kasztaniaki (4/36): Burza - serial animowany, Polska<br />08.00 Program lokalny<br />08.30 Kurier - pr. info.<br />08.40 Prognoza pogody<br />08.45 Gość dnia<br />09.00 Transmisja obrad Sejmu RP<br />15.30 Kurier - pr. informacyjny<br />15.35 Prognoza pogody<br />15.40 Program lokalny<br />16.15 Gość Trójki<br />16.30 Kurier - pr. informacyjny<br />16.40 Prognoza pogody<br />16.45 Małe ojczyzny - mag.<br />17.15 To jest temat - cykl reportaży<br />17.30 Kurier - pr. info.<br />17.45 Prognoza pogody<br />17.50 Program lokalny<br />19.20 Regiony kultury - mag.<br />19.30 Badziewiakowie - serial<br />20.00 Telekurier - mag.<br />20.30 Kurier - pr. info.<br />20.50 Prognoza pogody<br />20.55 Echa dnia - pr. public.<br />21.15 Program lokalny<br />21.30 Kurier gospodarczy<br />21.45 Program lokalny<br />22.05 Eurotel - mag.<br />22.15 To jest temat - cykl reportazy<br />22.30 Kurier - pr. info.<br />22.45 Prognoza pogody<br />22.50 Królestwo (1) - thriller<br />23.55 Zaproszenie - mag.<br />00.15 Kronika Wyścigu Solidarności<br />00.25 Zakończenie programu<gallery> |
||
⚫ | |||
⚫ | |||
− | + | <br />07.00 Rycerze Królestwa Owadów (14/26): Zbroja odwagi - serial animowany, USA<br />07.30 Kurier - pr. informacyjny<br />07.40 Prognoza pogody<br />07.45 Kasztaniaki (4/36): Burza - serial animowany, Polska<br />08.00 Program lokalny<br />08.30 Kurier - pr. info.<br />08.40 Prognoza pogody<br />08.45 Gość dnia<br />09.00 Transmisja obrad Sejmu RP<br />15.30 Kurier - pr. informacyjny<br />15.35 Prognoza pogody<br />15.40 Program lokalny<br />16.15 Gość Trójki<br />16.30 Kurier - pr. informacyjny<br />16.40 Prognoza pogody<br />16.45 Małe ojczyzny - mag.<br />17.15 To jest temat - cykl reportaży<br />17.30 Kurier - pr. info.<br />17.45 Prognoza pogody<br />17.50 Program lokalny<br />19.20 Regiony kultury - mag.<br />19.30 Badziewiakowie - serial<br />20.00 Telekurier - mag.<br />20.30 Kurier - pr. info.<br />20.50 Prognoza pogody<br />20.55 Echa dnia - pr. public.<br />21.15 Program lokalny<br />21.30 Kurier gospodarczy<br />21.45 Program lokalny<br />22.05 Eurotel - mag.<br />22.15 To jest temat - cykl reportazy<br />22.30 Kurier - pr. info.<br />22.45 Prognoza pogody<br />22.50 Królestwo (1) - thriller<br />23.55 Zaproszenie - mag.<br />00.15 Kronika Wyścigu Solidarności<br />00.25 Zakończenie programu |
|
+ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
− | </gallery><br />05.35 Kropka nad i - program public.<br />05.50 Tajemnice pocałunku (29/99) - telenowela, Meksyk<br />06.35 Telesklep<br />07.05 Brzydula (112/169) - telenowela, Kolumbia<br />07.50 Przygody Alvina wiewiórki (16/54) - serial animowany<br />08.15 Przyjaciel Bob (47/52) - serial<br />08.40 Podróż do serca świata (20/26) - serial animowany<br />09.05 Przygody Animków (28/96) - serial animowany<br />09.30 Łamisłówka<br />10.30 Telesklep<br />11.30 Telegra - teleturniej<br />12.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy<br />13.00 Przyjaciel Bob (47/52) - serial animowany<br />13.25 Podróż do serca świata (20/26) - serial animowany<br />13.50 Przygody Animków (28/96) - serial animowany<br />14.15 Przygody Alvina wiewiórki (16/54) - serial animowany<br />14.30 Łowcy skarbów (1/22) - serial przygodowy, USA<br />15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)<br />16.15 Brzydula (113/169) - telenowela, Kolumbia<br />17.10 Tajemnice pocałunku (30/99) - telenowela, Meksyk<br />18.00 Rozmowy w toku - talk show<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Kropka nad i - program publicystyczny<br />19.45 Sport<br />19.50 Pogoda<br />20.00 PRAWDZIWE HISTORIE: POWTÓRNE NARODZINY - film obyczajowy, USA<br />22.00 Granice - serial dokumentalny<br />22.30 TVN Fakty<br />22.45 BRYGADA RATUNKOWA (5/23) - serial sensacyjny, USA<br />23.45 Mściciel (5/16) - serial sensacyjny, USA<br />00.40 Strong Man - Siłacze<br />01.35 Nic straconego - programy powtórkowe<gallery> |
||
+ | <br />06.00 Piosenka na życzenie<br />07.00 Robocop (29) - serial<br />07.25 Piesek Poochini (26) - serial animowany<br />07.50 Wysoka fala (69) - serial przygodowy, USA<br />08.40 Jezioro marzeń (36) - serial obyczajowy, USA<br />09.35 Świat według Kiepskich (73) - serial komediowy, Polska<br />10.15 Rodzina zastępcza (54) - serial komediowy, Polska<br />10.45 Różowe lata siedemdziesiąte (5) - serial komediowy, USA<br />11.15 Słoneczny patrol (119) - serial przygodowy, USA<br />12.00 Adam i Ewa (3) - serial obyczajowy, Polska<br />12.50 Twój lekarz - magazyn medyczny<br />13.20 Z głową w chmurach (99) - telenowela, Brazylia<br />14.15 Disco Polo Live (328) - magazyn muzyczny<br />15.15 Zamek czarodziejów - teleturniej dla dzieci<br />15.45 Informacje<br />16.05 Serca na rozdrożu - telenowela<br />16.55 Strażnik Teksasu (142) - serial sensacyjny, USA<br />17.50 Różowa Pantera - serial animowany<br />17.55 Adam i Ewa (4) - serial obyczajowy, Polska<br />18.45 Informacje<br />19.00 Sport<br />19.05 Prognoza pogody<br />19.10 Xena, wojownicza księżniczka (71) - serial przygodowy, USA<br />20.00 Graczykowie - czyli Buła i spóła (58) - serial komediowy. Polska<br />20.30 Samo życie (72) - serial obyczajowy, Polska<br />21.00 OSTRY DYŻUR (159) - serial<br />21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka<br />22.00 Boston Public (13) - serial<br />23.00 Informacje, Sport i Pogoda<br />23.30 Przyjaciele (101) - serial<br />00.00 NOCNI GOŚCIE - thriller SF, USA<br />01.45 Muzyka na BIS<br />05.00 Zakończenie programu |
||
⚫ | |||
+ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
− | + | <br />05.35 Kropka nad i - program public.<br />05.50 Tajemnice pocałunku (29/99) - telenowela, Meksyk<br />06.35 Telesklep<br />07.05 Brzydula (112/169) - telenowela, Kolumbia<br />07.50 Przygody Alvina wiewiórki (16/54) - serial animowany<br />08.15 Przyjaciel Bob (47/52) - serial<br />08.40 Podróż do serca świata (20/26) - serial animowany<br />09.05 Przygody Animków (28/96) - serial animowany<br />09.30 Łamisłówka<br />10.30 Telesklep<br />11.30 Telegra - teleturniej<br />12.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy<br />13.00 Przyjaciel Bob (47/52) - serial animowany<br />13.25 Podróż do serca świata (20/26) - serial animowany<br />13.50 Przygody Animków (28/96) - serial animowany<br />14.15 Przygody Alvina wiewiórki (16/54) - serial animowany<br />14.30 Łowcy skarbów (1/22) - serial przygodowy, USA<br />15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)<br />16.15 Brzydula (113/169) - telenowela, Kolumbia<br />17.10 Tajemnice pocałunku (30/99) - telenowela, Meksyk<br />18.00 Rozmowy w toku - talk show<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Kropka nad i - program publicystyczny<br />19.45 Sport<br />19.50 Pogoda<br />20.00 PRAWDZIWE HISTORIE: POWTÓRNE NARODZINY - film obyczajowy, USA<br />22.00 Granice - serial dokumentalny<br />22.30 TVN Fakty<br />22.45 BRYGADA RATUNKOWA (5/23) - serial sensacyjny, USA<br />23.45 Mściciel (5/16) - serial sensacyjny, USA<br />00.40 Strong Man - Siłacze<br />01.35 Nic straconego - programy powtórkowe |
|
+ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | <br />06.00 Strefa P - program muzyczny<br />06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn<br />07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny<br />07.50 Arthur (6) - serial animowany<br />08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (2) - serial animowany<br />08.35 Beetleborgs (3) - serial animowany<br />09.00 Fiorella (55) - serial<br />09.55 Życiowa szansa - teleturniej<br />10.50 Baza Pensa cola (1) - serial sensacyjny, USA<br />11.40 Miasteczko Evening Shade (93) - serial komediowy, USA<br />12.05 Kaskader (12) - serial przygodowy, USA<br />13.00 Strefa P - program muzyczny<br />13.30 Super VIP - wydarzenia i plotki<br />13.50 Arthur (7) - serial animowany<br />14.15 Kapitan Star (2) - serial animowany<br />14.35 Beetleborgs (4) - serial animowany<br />15.00 Fiorella (56) - serial obyczajowy, Peru<br />16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny<br />17.00 Bieg po szmal (20) - serial komediowy. USA<br />17.30 HOT CHAT - program public.<br />17.45 Dziennik i prognoza pogody<br />18.00 Życiowa szansa - teleturniej<br />19.00 Najemnicy (10) - senal sensacyjny, USA<br />20.00 M.A.S.H. - komedia, USA<br />22.20 Dziennik<br />22.35 Informacje sportowe i prognoza pogody<br />22.45 Baza Pensacola (2) - serial sensacyjny, USA<br />23.45 PODWODNA MISJA - sf, USA<br />01.35 X Laski - program erotyczny<br />02.05 Muzyczne listy - magazyn<br />02.55 Muzyczny VIP - magazyn<br />03.30 A kuku - program rozryNkowy<br />04.00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | [[Plik:TVN_Siedem_2002-2008.png|100px]]<br />7.10 Dragon Bali Z - serial anim.<br />8.00 Labirynt namiętności (41) - telenowela<br />8.50 Nigdy cię nie zapomnę (39) - telenowela<br />9.40 Melrose Place (131)- serial<br />10.30 Lamisłówka<br />11.25 Big Brother I<br />12.05 Porywy serca (8) - telenowela<br />12.55 Telesklep<br />15.05 Maska - serial anim.<br />15.30 Dragon Bali Z - serial anim.<br />16.15 Pełna chata (42) - serial<br />16.45Szkoła złamanych serc (5) - serial<br />17.15 Klaun (27) - serial<br />18.10 Doktor Engel - weterynarz (7) - serial<br />19.05 Melrose Place (132) - serial<br />20.00 Śmierć w FBI - film sens. USA (1988), wyk. Ronny Cox, Bruce Greenwood, Michael Gross<br />21.50 Władca zwierząt (1) - serial<br />22.45 Big Brother I<br />23.30 Śmiercionośny ładunek - film sens. USA (1972), wyk. George C. Scott, Richard Basehart, Martin Sheen, Barnard Hughes, Stephen Young<br />1.15 Armia Boga - horror USA (1995), wyk. Christopher Walken, Elias Koteas, Virginia Madsen, Eric Stoltz, Viggo Mortensen, Amanda Plummer<br />2.55 Koniec programu |
||
+ | |||
⚫ | |||
+ | <br />07.00 Jak się robi...? - rep.<br />08.10 Ulica zakochanych (48)<br />09.05 Kacper i przyjaciele - serial<br />09.30 Było sobie życie (8)<br />10.00 Dotyk anioła - serial<br />11.00 Kobiety mojego życia (46)<br />11.55 Retransmisja meczu żużlowego<br />12.50 Telesklep<br />14.50 Real autoklub.pl - magazyn<br />15.15 Cudowne lata - serial<br />15.45 Kacper i przyjaciele - serial<br />16.05 Kacper i przyjaciele - serial<br />16.35 Było sobie życie - serial<br />17.05 Kobiety mojego życia - serial<br />18.00 Real autoklub.pl - magazyn<br />18.30 Cudowne lata - serial<br />19.00 Dotyk anioła (37) - serial<br />20.00 Serwis Pulsu, Sport. Pogoda<br />20.15 Ślady na śniegu - film sensacyjny, Niemcy/Szwajcaria<br />22.05 Allo, allo - serial<br />22.35 M Kwadrat - talk show<br />23.05 Siady na śniegu - film sensacyjny, Niemcy/Szwajcaria<br />00.50 Zakończenie programu |
||
+ | |||
⚫ | |||
⚫ | <br />7:00 Rycerze królestwa owadów-dla dzieci<br />7:30 Kurier<br />7:45 Kasztanki-dla dzieci<br />8:00 Kronika<br />8:10 Podpowiedzi w plenerze<br />8:30 Kurier<br />8:45 Gość dnia<br />9:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu<br />15:30 Kurier-informacje<br />15:40 Pogoda<br />15:45 Kronika<br />15:57 Warto wiedzieć<br />16:00 Madonny Polskie<br />16:30 Kurier-informacje<br />16:45 Małe ojczyzny<br />17:15 To jest temat<br />17:30 Kurier-informacje<br />17:50 Tematy dnia<br />18:00 Kronika<br />18:20 U siebie-magazyn<br />18:40 Warto wiedzieć<br />18:45 Bzik kontrolowany<br />19:15 Warto wiedzieć<br />19:20 Regiony kultury<br />19:30 Badziewiakowie-serial<br />20:00 Telekurier-magazyn reporterów<br />20:30 Kurier-informacje<br />20:50 Echa dnia<br />21:15 Tematy dnia<br />21:30 Kurier gospodarczy<br />21:45 Kronika<br />22:00 Eurotel-magazyn<br />22:15 To jest temat<br />22:30 Kurier-informacje<br />22:45 Królestwo-film<br />0:15 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Polonia 1<br />06:30 "Przyjaciele" serial animowany<br />07:20 "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna<br />08:00 Top Shop<br />12:10 "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna<br />12:40 Top Shop<br />19:10 "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna<br />20:00 "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna<br />20:30 "Na tytoniowym szlaku" reż.John Ford, wyk.Charley Grapewin, Marjorie Rambeau, Gene Tierney, Dana Andrews film obyczajowy USA 1941<br />22:30 "Ziemie toskańskie" serial dokumentalny<br />23:00 Seksplozja magazyn erotyczny<br />23:15 Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny<br />23:35 Co za szok - erotyczne wiadomości<br />23:50 Erosplaza magazyn erotyczny<br />00:05 Klub 69 magazyn erotyczny<br />00:25 Max magazyn erotyczny<br />00:40 Podglądacz magazyn erotyczny<br />01:00 Magazyn erotyczny<br />02:15 XXX Show magazyn erotyczny<br />02:30 Gorące żądze magazyn erotyczny<br />03:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Polsat 2<br />05:00 Informacje<br />05:15 Różowa landrynka program erotyczny<br />05:45 "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska<br />06:15 Komicy występują w Polsacie<br />06:30 Muzyka polska<br />07:30 Muzyka polska<br />08:30 Piosenka na życzenie<br />09:30 Program muzyczny<br />09:45 TV Market<br />10:00 Muzyczny relax<br />12:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy<br />12:50 Komicy występują w Polsacie<br />13:05 Program muzyczny<br />14:00 Dyżurny satyryk kraju program satyryczny<br />14:30 A ku ku program rozrywkowy<br />15:00 Program muzyczny<br />15:30 Kalambury teleturniej<br />16:10 Informacje<br />16:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska<br />17:00 Twój lekarz magazyn medyczny<br />17:30 Hot Chat program publicystyczny<br />17:45 Dziennik<br />18:00 "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska<br />18:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska<br />19:15 Pasmo informacyjne<br />19:40 "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska<br />20:05 VIP - wydarzenia i plotki<br />20:35 "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska<br />21:00 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000<br />21:30 TV Market<br />21:50 Dziennik<br />22:05 Hot Chat program publicystyczny<br />22:15 Program muzyczny<br />22:30 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000<br />23:00 Informacje<br />23:15 Program muzyczny<br />00:00 "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska<br />00:30 "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska<br />01:00 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska<br />01:30 Pasmo informacyjne<br />01:45 "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska<br />02:15 TV Market<br />02:30 Program muzyczny<br />03:15 "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska<br />03:45 Dziennik<br />04:00 Hot Chat program publicystyczny<br />04:10 Program muzyczny<br />04:25 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000 |
||
+ | |||
+ | TV Niepokalanów II<br />14:55 Program dnia<br />15:00 Godzina Miłosierdzia<br />15:25 "Katedra w Oliwie" film dokumentalny<br />16:00 Słowo życia - Ewangelia dnia<br />16:05 św. Ulryka Kalendarz liturgiczny<br />16:10 "Brat Albert" film dokumentalny<br />16:55 "Petra- róża pustyni - Jordania" "Archeologia" film dokumentalny<br />17:35 "Papież na Węgrzech" film dokumentalny<br />18:05 "Niepokalanów" film dokumentalny<br />18:35 "Pokuta karmelitańska" film dokumentalny<br />18:55 Program dnia<br />19:00 Królowa pokoju<br />19:20 "Architektura" "Cywilizacja" serial animowany<br />19:30 "Grób św. Piotra w Rzymie" film dokumentalny<br />20:00 "Pilaszków" film dokumentalny<br />20:25 Prawidłowa sylwetka In Corpore Sano magazyn medyczny<br />20:35 część radosna Różaniec<br />21:00 Apel Jasnogórski<br />21:05 Słowo życia - Ewangelia dnia<br />21:10 św. Ulryka Kalendarz liturgiczny<br />21:15 Sekta<br />21:35 Magazyn Diecezji Toruńskiej<br />22:05 "Powołanie franciszkańskie" film dokumentalny<br />22:35 Miał tak wielu przyjaciół...<br />23:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Canal + Niebieski<br />06:45 Zakończenie programu<br />09:00 "Król i ja" reż.Richard Rich film animowany USA 1999<br />10:30 Klub+ magazyn abonentów<br />11:35 "Spin City 4" serial komediowy USA 1996-2000<br />12:00 "Podróż Felicji" reż.Atom Egoyan, wyk.Bob Hoskins, Elaine Cassidy, Peter McDonald, Sheila Reid dramat obyczajowy Kanada/W. Bryt. 1999<br />14:00 "The Flintstones - Niech żyje rock" reż.Brian Levant, wyk.Mark Addy, Stephen Baldwin, Kristen Johnston, Thomas Gibson komedia USA 2000<br />15:30 Klub Kibica: Liga angielska - mecz Leeds United - Arsenal Londyn (107 min) Piłka nożna<br />17:20 Klub Kibica: Liga angielska - mecz Manchester United - FC Liverpool (107 min) Piłka nożna<br />19:10 Noir Desir w Warszawie koncert<br />19:30 20 lat E.T. - spotkanie specjalne magazyn filmowy<br />20:00 "Powrót do raju" reż.Joseph Ruben, wyk.Vince Vaughn, Joaquin Phoenix, David Conrad, Anne Heche thriller USA 1998<br />21:50 "Desperatki" reż.F. Gary Gray, wyk.Jada Pinkett, Queen Latifah, Vivica A. Fox, Kimberly Elise dramat sensacyjny USA 1996<br />23:25 "Bajoro 2" serial animowany dla dorosłych USA 2000<br />23:50 "Spin City 4" serial komediowy USA 1996-2000<br />00:15 "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire, Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy W. Bryt. 2000<br />01:10 "Zaginiony syn" reż.Chris Menges, wyk.Daniel Auteuil, Nastassja Kinski, Ciaran Hinds, Marianne Denicourt thriller Francja/W. Bryt. 1999<br />02:50 Klub+ magazyn abonentów<br />03:00 Klub Kibica: Liga angielska - mecz Leeds United - Arsenal Londyn (107 min) Piłka nożna (powt.)<br />04:20 Klub Kibica: Liga angielska - mecz Manchester United - FC Liverpool (107 min) Piłka nożna (powt.) |
||
+ | |||
+ | Canal + Żółty<br />12:00 Kabaret Negliż program rozrywkowy<br />12:10 Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)<br />12:15 Nie przegap magazyn informacyjny<br />12:25 Diabelski Młyn filmy animowane<br />13:00 "Teletubbies 2" serial animowany<br />13:25 "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974<br />15:50 "Brian De Palma - Nieskazitelny" film dokumentalny Francja 2002<br />16:45 "Samotni" reż.David Ondricek, wyk.Jitka Schneiderova, Sasa Rasilov, Ivan Trojan, Mikulas Kren komedia obyczajowa Czechy 2000<br />18:35 "Człowiek firmy" reż.Peter Askin/Douglas McGrath, wyk.Sigourney Weaver, Anthony LaPaglia, John Turturo, Reathel Bean komedia Francja/W. Bryt. /USA 2000<br />20:00 "Narzeczona dla dwóch" reż.Doug Ellin, wyk.Mili Avital, David Schwimmer, Jason Lee, Vanessa Angel komedia romantyczna USA 1998<br />21:35 "Sądna noc" reż.Stephen Hopkins, wyk.Emilio Estevez, Cuba Gooding Jr., Denis Leary, Stephen Dorff film sensacyjny USA 1993<br />23:25 "Mąż idealny" reż.Oliver Parker, wyk.Rupert Everett, Jeremy Northam, Cate Blanchett, Julianne Moore komedia USA 1999<br />01:00 "Prezydencki pat" reż.John Badham, wyk.James Garner, Peter Gallagher, Patrice Goodman, Audra McDonald film obyczajowy USA 2000<br />02:40 "Norma Rae" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, Beau Bridges, Ron Leibman, Pat Hingle dramat obyczajowy USA 1979<br />04:30 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Romantica<br />06:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998<br />07:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999<br />08:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000<br />09:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999<br />10:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998<br />11:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999<br />12:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000<br />13:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999<br />14:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998<br />15:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999<br />16:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000<br />17:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999<br />18:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998<br />19:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999<br />20:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000<br />21:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999<br />22:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998<br />23:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999<br />00:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000<br />01:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999<br />02:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Ale kino!<br />08:00 "Asfaltowa dżungla" reż.John Huston, wyk.Sterling Hayden, Louis Calhern, Marilyn Monroe, Jean Hagen film kryminalny USA 1950<br />09:50 "Sekret" reż.Roman Załuski, wyk.Krzysztof Kowalewski, Anna Dymna, Piotr Fronczewski, Antonina Gordon-Górecka film obyczajowy Polska 1973<br />11:15 "Magia kina - Filmowe loty" film dokumentalny USA<br />11:40 "Teściowie" reż.Arthur Hiller, wyk.Peter Falk, Alan Arkin, Richard Libertini, Nancy Dussault komedia USA 1979<br />13:20 "Historia Rose" reż.Martha Coolidge, wyk.Robert Duvall, Laura Dern, Diane Ladd, Lukas Haas film obyczajowy USA 1991<br />15:15 "Woodstock" reż.Michael Wadleigh, wyk.Richie Havens, Joan Baez, Joe Cocker, Carlos Santana film muzyczny USA 1970<br />18:20 "Ptaszek" reż.Carlos Saura, wyk.Francisco Rabal, Alejandro Martinez, Dafne Fernandez, Eva Marciel film obyczajowy Hiszpania 1998<br />20:00 "To był wypadek" reż.Metin Hüseyin, wyk.Chjwetel Ejiofor, Nicola Stapleton, Max Beesley, James Bolam film obyczajowy W. Bryt. 2000<br />21:40 "Północ" reż.Walter Salles, wyk.Fernanda Torres, Luis Carlos Vasconcelos, Matheus Nachtergaele, Nelson Sargento dramat obyczajowy Brazylia/Francja 1998<br />22:50 "Pieśń pozostaje ta sama - 'The Song Remains the Same'" wyk.Jimmy Page, Robert Plant, Peter Grant, John Paul Jones film muzyczny USA 1976<br />01:05 "W potrzasku" film krótkometrażowy<br />01:15 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Le Cinema<br />14:00 "Same gwiazdy" reż.Michel Lang, wyk.Leslie Caron, Remy Laurent, Claude Swieca, Jerome Foulon komedia Francja 1980<br />16:00 "Samson" reż.Gianfranco Parolini, wyk.Brad Harris, Brigitte Corey, Mara Berni, Franco Gasparri dramat historyczny Włochy 1961<br />18:00 "Złoty pierścionek, bukiet czerwonych róż" reż.Dmitri Dolinin, wyk.Jelena Korikowa, Wiktor Pawłow, Olga Wołkowa, Olga Szorina melodramat Rosja 1994<br />20:00 "Canneńskie remanenty" Dokument film dokumentalny<br />20:30 "Krzywym okiem" reż.Rudolf Steiner, wyk.Michael Buscemi, Scott Cohen, Kristen Wilson, Marlene Dahl dramat obyczajowy Niemcy 1999<br />22:30 "Czerwone i czarne" reż.Ben Bolt, wyk.Ewan McGregor, Alice Krige, Rachel Weisz, Christopher Fulford dramat obyczajowy W. Bryt. 1993<br />00:00 "Rytuał" reż.Ingmar Bergman, wyk.Ingrid Thulin, Anders Ek, Gunnar Björnstrand, Erik Hell dramat obyczajowy Szwecja 1969<br />02:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | On<br />07:00 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997<br />07:44 "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greeberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995<br />08:08 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997<br />09:00 "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2000<br />09:30 "Szybkie przewijanie" reż.Ted Emery serial komediowy Australia 1992<br />10:00 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997<br />11:00 "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA<br />11:30 Extraklasa program sportowy Polska 2000<br />12:00 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania<br />12:30 Pionierzy magazyn sportowy USA<br />13:00 "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1005<br />13:30 "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2000<br />14:00 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997<br />14:45 "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995<br />15:15 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997<br />16:00 "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA<br />16:30 Extraklasa program sportowy Polska 2000<br />17:00 "Szybkie przewijanie" reż.Ted Emery serial komediowy Australia 1992<br />17:30 "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992<br />18:00 "Łowcy duchów" reż.Eddie Babage, Sheldon Grrenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1997<br />18:30 Pionierzy magazyn sportowy USA<br />19:00 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania<br />19:30 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997<br />20:15 "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA<br />20:45 "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992<br />21:15 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997<br />22:00 "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992<br />22:30 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997<br />23:15 "Łowcy duchów" reż.Eddie Babage, Sheldon Greeberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1997<br />23:45 "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992<br />00:15 Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000<br />00:45 Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000<br />01:15 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania<br />01:45 Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000<br />02:15 "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992 |
||
+ | |||
+ | MarcoPolo<br />05:00 Warszawa, Częstochowa Polska<br />05:30 Toskania - zamek w Chianti Pocztówki z Włoch<br />06:00 Barcelona Europolis<br />06:30 Tintagel Castle i Stonehenge Angielskie ogrody<br />07:30 Przypadkowi żeglarze<br />08:00 Tonga Sail Away<br />08:30 Kanadyjscy Inuit Mistral<br />09:00 Chorwacja - wybrzeże dalmackie Atlas<br />09:30 Stany Zjednoczone Directors' view<br />10:00 Malezja, Borneo Wyspa Skarbów<br />10:30 Armenia, z Erewan do Iranu Trans Azja<br />11:00 Bermudy Ludzie i miejsca<br />11:30 Paragwaj Za morzem<br />12:00 Francja - Angers i Mayenne Rzeki<br />12:30 Madagaskar Atlas<br />13:30 Grecja, Ateny Trans Azja<br />14:00 Przypadkowi żeglarze<br />14:30 Grecja Sail Away<br />15:00 Chorwacja - z Spalato do Trogiru Landscape<br />15:30 Jubileusz 2000 Pielgrzymki<br />16:00 Monachium Europolis<br />16:30 Stambuł i Kapadocja Trans Azja<br />17:00 Tajlandia Marcopolo Express<br />17:30 Meksyk Ludzie i miejsca<br />18:00 Barcelona Europolis<br />18:30 USA - Meksyk Rejsy<br />19:00 Przypadkowi żeglarze<br />19:30 Turcja Trans Azja<br />20:00 Bermudy Ludzie i miejsca<br />20:30 Francja - żeglując wzdłuż lazurowego wybrzeża Pod wiatr<br />21:00 Tajlandia Marcopolo Express<br />21:30 Południowa Afryka<br />22:00 Monachium, olimpijskie miasto Europolis<br />22:30 Turcja, wschodnia Anatolia Trans Azja<br />23:00 Przypadkowi żeglarze<br />23:30 Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis<br />00:00 Bergen Norweskie opowieści<br />00:30 Nowy Jork Directors' view<br />01:00 Przypadkowi żeglarze<br />01:30 Madagaskar Notatki z podroży<br />02:00 Warszawa, Częstochowa Polska<br />02:30 Toskania - zamek w Chianti Pocztówki z Włoch<br />03:00 Barcelona Europolis<br />03:30 Tintagel Castle i Stonehenge Angielskie ogrody<br />04:30 Hongkong - pachnący port Metropolis |
||
+ | |||
+ | Discovery Civilisation<br />09:00 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów<br />09:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii<br />09:55 Wielkie nadzieje Wielkie powieści<br />10:50 Blitzkrieg Wielkie kampanie<br />11:45 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów<br />12:15 Upiór z Gorton Łowcy duchów<br />12:40 Lot po życie Cudem ocaleni<br />13:10 Zagadka Roanoke Podróżnicy w czasie<br />13:35 Samuraje Dawni wojownicy<br />14:05 Blitzkrieg Wielkie kampanie<br />15:00 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów<br />15:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii<br />15:55 Wielkie nadzieje Wielkie powieści<br />16:50 Blitzkrieg Wielkie kampanie<br />17:45 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów<br />18:15 Upiór z Gorton Łowcy duchów<br />18:40 Lot po życie Cudem ocaleni<br />19:10 Zagadka Roanoke Podróżnicy w czasie<br />19:35 Samuraje Dawni wojownicy<br />20:05 Blitzkrieg Wielkie kampanie<br />21:00 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów<br />21:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii<br />21:55 Wielkie nadzieje Wielkie powieści<br />22:50 Blitzkrieg Wielkie kampanie<br />23:45 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów<br />00:15 Upiór z Gorton Łowcy duchów<br />00:40 Lot po życie Cudem ocaleni<br />01:10 Zagadka Roanoke Podróżnicy w czasie<br />01:35 Samuraje Dawni wojownicy<br />02:05 Blitzkrieg Wielkie kampanie<br />03:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Discovery Sci-Trek<br />05:45 Podniebna żegluga Lotnicze szlaki<br />06:40 Animatorzy<br />07:10 Nowe Alcatraz Magazyn Discover 5A<br />07:35 Niszczycielskie siły Fenomeny pogody<br />08:05 Super ludzie Ultranauka<br />08:30 Poza rok 2000<br />09:00 Eleganckie rozwiązanie<br />09:25 Miasta Problemy przyszłości<br />09:55 Dolina dinozaurów Jurassica<br />10:20 Wielka stopa Poszukiwania<br />10:50 Powódź Planeta żywiołów<br />11:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki<br />12:40 Animatorzy<br />13:10 Badanie tajemnic Magazyn Discover 5A<br />13:35 Wzburzone wody Fenomeny pogody<br />14:05 Co czują zwierzęta? Ultranauka<br />14:30 Poza rok 2000<br />15:00 Eleganckie rozwiązanie<br />15:25 Miasta Problemy przyszłości<br />15:55 Dolina dinozaurów Jurassica<br />16:20 Wielka stopa Poszukiwania<br />16:50 Powódź Planeta żywiołów<br />17:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki<br />18:40 Animatorzy<br />19:10 Badanie tajemnic Magazyn Discover 5A<br />19:35 Wzburzone wody Fenomeny pogody<br />20:05 Co czują zwierzęta? Ultranauka<br />20:30 Poza rok 2000<br />21:00 Eleganckie rozwiązanie<br />21:25 Miasta Problemy przyszłości<br />21:55 Dolina dinozaurów Jurassica<br />22:20 Wielka stopa Poszukiwania<br />22:50 Powódź Planeta żywiołów<br />23:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki<br />00:40 Animatorzy<br />01:10 Badanie tajemnic Magazyn Discover 5A<br />01:35 Wzburzone wody Fenomeny pogody<br />02:05 Co czują zwierzęta? Ultranauka<br />02:30 Poza rok 2000<br />03:00 Eleganckie rozwiązanie<br />03:25 Miasta Problemy przyszłości<br />03:55 Dolina dinozaurów Jurassica<br />04:20 Wielka stopa Poszukiwania<br />04:50 Powódź Planeta żywiołów |
||
+ | |||
+ | Extreme Sports Channel<br />05:00 Destination Adventure<br />06:00 Archiwum Ex<br />07:00 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych<br />08:00 Telewizja Buntownik<br />08:30 Sportsworx<br />09:00 YOZ Magazine<br />09:30 Nieustraszeni<br />10:00 Niespokojny duch<br />10:30 Hardkorowcy<br />11:30 Waveriderz<br />12:00 Świat wakeboardu<br />12:30 Telewizja Buntownik<br />13:00 Nieustraszeni<br />13:30 Sportsworx<br />14:00 Niespokojny duch<br />14:30 Destination Adventure<br />15:30 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych<br />16:30 Telewizja Buntownik<br />17:00 Hardkorowcy<br />18:00 YOZ Magazine<br />18:30 Waveriderz<br />19:00 Adrenalina<br />19:30 Niespokojny duch<br />20:00 Sportsworx<br />20:30 Telewizja Buntownik<br />21:00 Świat wakeboardu<br />21:30 Hardkorowcy<br />22:30 Waveriderz<br />23:00 Archiwum Ex<br />00:00 Destination Adventure<br />01:00 YOZ Magazine<br />01:30 Adrenalina<br />02:00 Archiwum Ex<br />03:00 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych<br />04:00 Waveriderz<br />04:30 Świat wakeboardu |
||
+ | |||
+ | MiniMax/Hyper<br />06:00 "Jak poskromić lwy" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska<br />06:15 "Wyścig na torze" "Lis Leon" serial animowany Polska<br />06:25 "Piórko z ogona" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska<br />06:30 "Szczęki" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada<br />06:55 "Melania dostaje nauczkę" "Małe opowiastki" serial animowany Francja<br />07:00 "Antylopa"/"Łoś" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.<br />07:25 "Legwan morski"/"Kukawka srokata" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.<br />07:50 "Nie jestem zwierzątkiem" "Kot Billy" serial animowany<br />08:20 "Zasłona prysznicowa" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.<br />08:25 "Matt i kokosowa Dżinka" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny<br />08:50 "Niourvys z Kuby" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja<br />09:05 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993<br />09:30 "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska<br />09:45 "Remont" "Lis Leon" serial animowany Polska<br />09:50 "Własne gniazdo" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska<br />10:00 "Giz Nezia" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada<br />10:25 "Noworoczne sztuczki Pana Lwa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja<br />10:30 "Ropucha"/"Słoń morski" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.<br />10:55 "Lis polarny"/"Wielbłąd" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.<br />11:20 "Twarde lądowanie" "Kot Billy" serial animowany<br />11:50 "Wiewiórka lubi orzechy" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.<br />11:55 "Klątwa" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny<br />12:20 "Hilary z Nowego Yorku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja<br />12:35 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993<br />13:00 Podwieczorek u Mini i Maxa program dla dzieci<br />13:30 "Odrobina historii" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada<br />13:55 "Sposób na lisa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja<br />14:00 "Hipopotam"/"Bawół afrykański" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.<br />14:25 "Wilk"/"Pawian" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.<br />14:50 "Klątwa Kotopatry" "Kot Billy" serial animowany Kanada<br />15:20 "Mangusta" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.<br />15:25 "Metamorfoza mamy" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny<br />15:50 "Fabiana z Włoch" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja<br />16:05 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993<br />16:30 "Na skraju przepaści" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska<br />16:40 "Napad na bank" "Lis Leon" serial animowany Polska<br />16:50 "Odludek" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska<br />17:00 "Ciasteczkowa afera" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada<br />17:25 "Niesforna siostrzyczka" "Małe opowiastki" serial animowany Francja<br />17:30 "Bizony"/"Diznowoły" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.<br />17:55 "Orangutan"/"Lori potto" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.<br />18:20 "Ostatnia szansa Billiego" "Kot Billy" serial animowany<br />18:50 "Przedszkole" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.<br />18:55 "Plotki" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny<br />19:20 "Alicjandro z Hiszpanii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja<br />19:35 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993<br />20:00 Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny<br />20:15 "Konzol Gamez!" FIFA 2001 / Sudden Strike / 4x4 Evolution / Red Alert 2 / Airline ... serial dokumentalny<br />20:30 "Gamez!" serial dokumentalny<br />21:00 Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych<br />21:30 Making of Spiderman<br />21:45 Klipy program muzyczny<br />22:00 "Cybersix" ANIME serial animowany<br />22:30 Klipy program muzyczny<br />23:00 Replay<br />23:15 Klipy program muzyczny<br />23:30 "Cybersix" ANIME serial animowany<br />00:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Fashion TV<br />05:00 Flashback/Happy Birthday<br />07:00 Hity tygodni mody, zima 02/03<br />10:30 Model Flat<br />12:00 Modelki<br />13:00 Hity tygodni mody, zima 02/03<br />14:00 Flashback/Happy Birthday<br />14:30 Model Flat<br />17:30 Hity tygodni mody, zima 02/03<br />18:30 Model Flat<br />19:00 Hity tygodni mody, zima 02/03<br />22:30 Model Flat<br />01:00 Hity tygodni mody, zima 02/03<br />02:00 Modelki<br />03:00 Hity tygodni mody, zima 02/03 |
||
+ | |||
+ | VIVA Polska<br />06:00 Planet VIVA magazyn muzyczny<br />13:00 12 program muzyczny (powt.)<br />14:00 VIVA Push-Up magazyn muzyczny<br />15:00 Planet VIVA magazyn muzyczny<br />16:00 VIVAMAT magazyn muzyczny<br />17:00 VIVA Rock Lista<br />18:00 Planet VIVA magazyn muzyczny<br />19:00 Mózgranie - polskie i zagraniczne gwiazdy wybierają ulubione utwory z playlisty VIVA Polska<br />20:00 Planet VIVA magazyn muzyczny<br />22:00 Hip Hop magazyn muzyczny<br />23:00 Planet VIVA magazyn muzyczny<br />00:00 Planet VIVA Rock magazyn muzyczny<br />01:00 Night Club |
||
+ | |||
+ | VIVA<br />06:00 Pobudka z Vivą program muzyczny<br />09:00 VIVAMAT magazyn muzyczny<br />12:00 Voll Viva magazyn muzyczny<br />13:00 Chartsurfer (powt.)<br />14:00 Witt Co jest grane? magazyn muzyczny<br />15:00 P.O.D. - gorąca linia Vivy Interaktiv<br />18:00 Nowości - informacje muzyczne<br />18:05 Ronan Keating Planet Viva magazyn muzyczny<br />19:00 Inside magazyn mody<br />20:00 Band ohne Namen - notowania niemieckich list przebojów Chartsurfer D<br />21:00 Nowości - informacje muzyczne<br />21:05 Szybkie przewijanie magazyn muzyczny<br />22:00 Mixer Raw Deluxe program muzyczny z MC Rene i Chrisem (powt.)<br />23:00 Voll VIVA! magazyn muzyczny<br />00:00 Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)<br />01:00 Nowości - informacje muzyczne<br />01:05 Nocny ekspres program muzyczny |
||
+ | |||
+ | Avante<br />05:00 Legendy lotnictwa wojskowego<br />05:30 Main Battle Tank Narzędzia walki<br />06:00 Gene Patenting Horyzonty<br />06:30 Peking To Paris<br />07:00 Skrzydła nad światem<br />08:00 Tajemnice, magia i cuda<br />08:30 F-22 Eskadra<br />09:30 Nowoczesna technika<br />10:00 Patrol Dangerous Seas<br />11:00 Legendy lotnictwa wojskowego<br />11:30 Main Battle Tank Narzędzia walki<br />12:00 Gene Patenting Horyzonty<br />12:30 Peking To Paris<br />13:00 Skrzydła nad światem<br />14:00 Tajemnice, magia i cuda<br />14:30 F-22 Eskadra<br />15:30 Nowoczesna technika<br />16:00 Patrol Dangerous Seas<br />17:00 Legendy lotnictwa wojskowego<br />17:30 Main Battle Tank Narzędzia walki<br />18:00 Intellectual Property Violation Horyzonty<br />18:30 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny<br />19:00 Jim Clark Great Racing Drivers<br />20:00 Podniebni gliniarze<br />20:30 Legendy lotnictwa wojskowego<br />21:00 Anti-sub Warfare Flota uderzeniowa<br />21:30 Nowoczesna technika<br />22:00 Spaceflight<br />23:00 Lordowie mafii<br />00:00 Intellectual Property Violation Horyzonty<br />00:30 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny<br />01:00 Jim Clark Great Racing Drivers<br />02:00 Podniebni gliniarze<br />02:30 Legendy lotnictwa wojskowego<br />03:00 Anti-sub Warfare Flota uderzeniowa<br />03:30 Nowoczesna technika<br />04:00 Spaceflight |
||
+ | |||
+ | BBC Prime<br />05:00 "Opowieści z globalnej ekonomii" serial dokumentalny<br />05:40 Nauka w akcji program edukacyjny<br />06:00 Ucząc się języków kurs języka niemieckiego<br />06:30 English Zone kurs języka angielskiego<br />07:00 Spryciarze program dla dzieci<br />07:15 Bajkotwórcy program dla dzieci<br />07:30 Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci<br />07:45 Yoho Ahoy program dla dzieci<br />07:50 Tukan Tecs program dla dzieci<br />08:00 Baw się razem z nami program dla dzieci<br />08:20 Niebieski Piotruś program dla dzieci<br />08:45 Kuchenni najeźdźcy magazyn<br />09:15 Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny<br />09:45 Zgadnij, co to jest? teleturniej<br />10:15 "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny<br />10:45 "Akademia psów policyjnych" serial dokumentalny<br />11:15 The Weakest Link quiz<br />12:00 Pole bitwy Doktor Who<br />12:30 "Lekarze" serial obyczajowy<br />13:00 "EastEnders" telenowela<br />13:30 "Miss Marple" serial sensacyjny<br />14:30 Kuchenni najeźdźcy magazyn<br />15:00 Spryciarze program dla dzieci<br />15:15 Bajkotwórcy program dla dzieci<br />15:30 Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci<br />15:45 Tukan Tecs program dla dzieci<br />15:55 Baw się razem z nami program dla dzieci<br />16:15 Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny<br />16:45 "Wszystkie istoty duże i małe" serial obyczajowy<br />17:45 Roboty ziemne magazyn<br />18:15 Gardeners' World<br />18:45 The Weakest Link quiz<br />19:30 "Lekarze" serial obyczajowy<br />20:00 "EastEnders" telenowela<br />20:30 "2 Point 4 Children" serial obyczajowy<br />21:00 "Jonathan Creek" serial sensacyjny<br />22:00 "Spód" serial komediowy<br />22:30 "Dziecko naszych czasów" serial dokumentalny<br />23:30 "Ostatnie przeżycie Raya Mears'a: Skały" serial<br />00:00 "Wypadek" serial obyczajowy<br />01:00 "Stary Nowy Świat: Stany Zjednoczone Europy" serial dokumentalny<br />02:00 Nadprzyrodzona nauka program edukacyjny<br />03:00 Surowa nauka program edukacyjny<br />03:30 Hollywoodzka nauka - Szczyt Dantego program edukacyjny<br />03:40 Background Brief program edukacyjny<br />04:00 Dzikie ruchy program edukacyjny<br />04:30 Słuchanie w ciemności program edukacyjny |
||
+ | |||
+ | TeDe<br />06:00 Strefa P program muzyczny<br />06:30 Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn<br />07:00 Informacje Telewizji Dolnośląskiej<br />07:15 Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny<br />07:50 "Arthur" serial animowany (powt.)<br />08:15 "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" serial animowany (powt.)<br />08:35 "Beetleborgs" serial animowany (powt.)<br />09:00 "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000<br />09:55 Życiowa szansa teleturniej<br />10:50 "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny (powt.) USA 1997-98<br />11:40 "Miasteczko Evening Shade" reż.Robby Benson/Frank Bonner, wyk.Elizabeth Ashley, Ossie Davis, Charlie Dell, Charles Durning serial komediowy (powt.) USA 1990-94<br />12:05 "Kaskader" reż.Gil Bettman, wyk.Lee Majors, Douglas Barr, Heather Thomas serial przygodowy USA 1981<br />13:00 Strefa P program muzyczny<br />13:30 Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn<br />13:50 "Arthur" serial animowany<br />14:15 "Kapitan Star" serial animowany<br />14:35 Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny<br />15:00 "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, MariaCristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000<br />16:00 Muzyczne listy magazyn muzyczny<br />17:00 "Bieg po szmal" wyk.Robert Wuhl, Jim Turner, Sandra Oh, Michael Boatman serial komediowy USA<br />17:30 HOT CHAT program publicystyczny<br />17:45 Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody<br />18:00 Życiowa szansa teleturniej<br />19:00 "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997<br />20:00 "M.A.S.H." reż.Robert Altman, wyk.Donald Sutherland, Elliott Gould, Tom Skerritt, Robert Duvall komedia (powt.) USA 1970<br />22:20 Informacje Telewizji Dolnośląskiej<br />22:35 Informacje sportowe i Prognoza pogody<br />22:45 "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98<br />23:45 "Podwodna misja" reż.Scott Levy, wyk.Richard Tyson, Jack Coleman, Jeff Famey, Jeff Fahey film SF USA 1996<br />01:35 X Laski program erotyczny<br />02:05 Muzyczne listy magazyn muzyczny<br />02:55 Muzyczny VIP magazyn muzyczny<br />03:30 A kuku program rozrywkowy<br />04:00 Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny<br />04:15 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | CT2<br />05:10 Obiektyw magazyn zagranicznych ciekawostek<br />05:35 Co to znaczy dom? magazyn publicystyczny<br />06:00 Czarna, biała magazyn<br />06:20 Wiadomości Telewizji Słowackiej<br />06:40 Wiadomości<br />07:55 Panorama<br />08:30 "21" magazyn<br />09:00 Dzień dobry magazyn poranny<br />11:25 A-Z teleturniej<br />11:50 Szkoła dla rodziny magazyn<br />12:00 Wiadomości Euro<br />13:10 Lekcja śpiewu program rozrywkowy<br />13:55 "Droga w kosmos" serial dokumentalny<br />14:55 Magazyn komputerowy<br />15:25 Diagnoza magazyn medyczny<br />15:45 "Velkovlak" serial komediowy<br />16:15 Różne spojrzenia magazyn<br />16:20 Przedwczesna śmierć program dokumentalny<br />17:15 Co mogę zrobić dla siebie program dokumentalny<br />17:20 "Świat koni" serial dokumentalny<br />18:10 Czarna, biała magazyn<br />18:30 Nadliczbówka magazyn<br />18:50 Skarby świata magazyn<br />19:00 Kronika program dokumentalny<br />19:15 Golf 2002 magazyn sportowy<br />19:30 Mistrzostwa wiata w aerobiku<br />19:55 Głosy poezji program kulturalny<br />20:00 "Czechosłowacja w służbach specjalnych" serial dokumentalny<br />21:00 "21" magazyn<br />21:30 Czechosłowacka kronika filmowa program dokumentalny<br />21:40 "Łowca jeleni" reż.Michael Cimino, wyk.Robert De Niro, John Savage, Meryl Streep, Christopher Walken dramat wojenny USA 1978<br />00:40 "Czechosłowacja w służbach specjalnych" serial dokumentalny<br />01:35 Retransmisja obrad senatu Czeskiej Republiki program polityczny |
||
+ | |||
+ | Kanal 5<br />05:20 Zakończenie programu<br />06:35 Tiny Toon I program dla dzieci<br />07:25 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA<br />07:55 "Pełna chata" serial obyczajowy USA<br />08:25 "Happy Days" serial obyczajowy USA<br />08:55 "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82<br />09:25 "Taxi" serial komediowy USA 1981-83<br />09:55 Jenny Jones talkshow<br />10:45 Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy<br />11:40 TV-Butiken<br />12:55 "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92<br />13:50 "Sister, Sister" serial komediowy USA<br />14:20 "Cheers" serial komediowy USA<br />14:50 "Skrzydła" serial komediowy USA<br />15:20 Jenny Jones talkshow<br />16:20 "Change of Heart" serial obyczajowy USA<br />16:35 "Pełna chata" serial obyczajowy USA<br />17:05 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA<br />17:35 "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996<br />20:00 "Maneaters" serial dokumentalny 2000<br />21:00 "Historia pewnej miłości" reż.Ulu Grosbard, wyk.Robert de Niro, Meryl Streep, Harvey Keitel, Jane Kaczmarek film obyczajowy USA 1984<br />23:00 "Third Watch" serial obyczajowy USA 1999-2000<br />23:55 The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy<br />00:50 Villa Medusa<br />02:20 "Out of the Darkness" thriller USA 1994<br />03:55 "Mission Impossible" serial sensacyjny USA<br />04:50 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | TV Norge<br />11:40 Rapport fra Quart-festivalen<br />11:55 "Cannon" serial sensacyjny USA<br />12:50 "Matlock" serial kryminalny USA<br />13:45 "Moda na sukces" serial obyczajowy USA<br />14:40 "Krok za krokiem" serial komediowy USA<br />15:10 "Lois & Clark" serial USA<br />16:00 "Pełna chata" serial komediowy USA<br />16:30 "Sister, Sister" serial komediowy USA<br />17:00 "Krok za krokiem" serial komediowy USA<br />17:25 TVNorges Jackpot<br />17:30 "Laverne & Shirley" serial komediowy USA<br />18:00 Wiadomości i prognoza pogody<br />18:15 Rapport fra Quart-festivalen<br />18:30 "Skrzydła" serial komediowy USA<br />19:00 Wiadomości i prognoza pogody<br />19:15 Rapport fra Quart-festivalen<br />19:30 Change of Heart<br />20:00 "Crocodile Hunter's Croc Files" serial przyrodniczy<br />20:30 No Boundaries<br />21:25 "Ultimate Deception" reż.Richard A. Colla, wyk.Yasmine Bleeth, Richard Grieco thriller USA 1999<br />22:30 Wiadomości i prognoza pogody<br />22:45 "Ultimate Deception" reż.Richard A. Colla, wyk.Yasmine Bleeth, Richard Grieco thriller USA 1999<br />23:25 "Hogans Heroes" serial komediowy USA<br />23:55 "Babka z zakalcem" reż.Michael Hoffman, wyk.Sally Field, Kevin Kline, Robert Downey Jr., Whoopi Goldberg komedia obyczajowa USA 1991<br />00:55 Wiadomości i prognoza pogody<br />01:10 "Babka z zakalcem" reż.Michael Hoffman, wyk.Sally Field, Kevin Kline, Robert Downey Jr., Whoopi Goldberg komedia obyczajowa USA 1991<br />01:55 "Global Cops" serial dokumentalny<br />02:25 Big Brother 2001<br />04:15 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | France 5<br />05:45 Matematyka Les amphis de France 5 program popularnonaukowy<br />06:40 Anglais Victor kurs języka angielskiego<br />07:00 les dessous de la terre magazyn<br />07:30 "Insectia" serial dokumentalny<br />08:00 "Capelito" serial animowany<br />08:10 "Kipper" serial animowany<br />08:15 "Rolie Polie Olie" serial animowany<br />08:25 "Monsieur bonhomme" serial animowany<br />08:30 "Cote labo, cote cuisine" serial dokumentalny<br />08:45 Maternelles magazyn<br />09:30 Journal de la sante magazyn medyczny<br />09:40 "Lucien Bodard, "Lulu le Chinois" film dokumentalny<br />10:40 Carte postale gourmande magazyn kulinarny<br />11:10 "Voyage en mediterranee" serial dokumentalny<br />12:05 "Rolie Polie Olie" serial animowany<br />12:15 "Petit Potam" serial animowany<br />12:40 "Rolie Polie Olie" serial animowany<br />13:50 Le journal de la sante magazyn medyczny<br />14:05 "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny<br />14:35 "Guyane, terre des peuples" film dokumentalny<br />15:40 "Richard Gere" serial dokumentalny<br />16:30 "Des bateaux et des hommes" film dokumentalny<br />17:35 100% question teleturniej<br />18:05 "Dialogue, dialogue" serial dokumentalny<br />03:00 C dans l'air magazyn |
||
+ | |||
+ | ARD<br />05:30 Magazyn poranny<br />09:00 Wiadomości<br />09:05 "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993<br />09:55 Prognoza pogody<br />10:00 Wiadomości<br />10:03 Brisant magazyn publicystyczny (powt.)<br />10:30 "Pojedynek" reż.Gert Steinheimer, wyk.Gerd Baltus, Hilmar Thate, Hedi Kriegeskotte, Barbara Schöne film sensacyjny (powt.) Niemcy 2001<br />12:00 Wiadomości<br />12:15 Bufet ARD magazyn rozmaitości<br />13:00 Magazyn popołudniowy<br />14:00 Wiadomości<br />14:03 Skrzynka życzeń magazyn muzyczny<br />15:00 Wiadomości<br />15:15 "Przygoda z naturą" serial dokumentalny<br />16:00 Fliege, czyli mucha talk show<br />17:00 Wiadomości<br />17:15 Brisant magazyn publicystyczny<br />17:43 Magazyn regionalny<br />17:55 "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000<br />18:25 "Marienhof" telenowela Niemcy 2001<br />18:50 "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000<br />19:15 Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej<br />19:50 Prognoza pogody<br />20:00 Wiadomości<br />20:15 Monitor magazyn publicystyczny<br />21:00 "Miejsce zbrodni" serial kryminalny Niemcy 1999<br />22:30 Tematy dnia magazyn publicystyczny<br />23:00 "Mężczyzna szuka kobiety" reż.Vivian Naefe, wyk.Christoph Waltz, Heinrich Schafmeister, Maja Maranow film obyczajowy Niemcy 1995<br />00:25 Magazyn nocny magazyn publicystyczny<br />00:45 "Sotto... Sotto strapazzato da anomala passione" reż.Lina Wertmüller, wyk.Enrico Montesano, Veronica Lario, Luisa de Santis film obyczajowy Włochy 1984<br />02:25 Wiadomości<br />02:30 Fliege, czyli mucha talk show (powt.)<br />03:30 Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy<br />03:55 "Niemcy - fotoalbum" serial dokumentalny (powt.)<br />04:40 Wiadomości<br />04:45 Monitor magazyn publicystyczny (powt.) |
||
+ | |||
+ | 3sat<br />07:00 Panorama alpejska program krajoznawczy<br />09:00 Wiadomości<br />09:05 Czas na kulturę magazyn (powt.)<br />09:45 nano magazyn popularnonaukowy (powt.)<br />10:15 B. Spotyka... talk show<br />11:15 Wymiana zdań program kulturalny<br />11:45 Odnalezione w Austrii program krajoznawczy<br />12:10 "Sad Austrii" Miasto - kraina - Austria film dokumentalny (powt.)<br />13:00 Wiadomości<br />13:15 Prawne absurdy (powt.)<br />13:45 "Cała ta władza!" film dokumentalny (powt.)<br />14:15 "Kraina młodym winem płynąca" film dokumentalny (powt.)<br />15:00 Szwajcaria Południe-Zachód magazyn regionalny<br />16:00 "Rendezvous szopów praczy" film dokumentalny<br />16:30 Kobieta kontra Antarktyka<br />17:15 Magazyn regionalny<br />17:45 Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny<br />17:50 Schweizweit magazyn informacyjny<br />18:00 "Bez ładu i składu" 37 stopni film dokumentalny<br />18:30 nano magazyn popularnonaukowy<br />19:00 Wiadomości<br />19:20 Czas na kulturę<br />20:00 Wiadomości<br />20:15 "Moja lewa stopa" reż.Jim Sheridan, wyk.Daniel Day-Lewis, Ray Mcanally, Brenda Fricker, Hugh O'Conor dramat psychologiczny Wielka Brytania 1989<br />21:50 "Strych" reż.Sebastian Winkels film krótkometrażowy Niemcy 2000<br />22:00 Wiadomości<br />22:25 "Bońskie biennale" i "Teatr świata"<br />23:25 Die 3 von der Zankstelle program kabaretowy<br />00:10 "Werner Kieser" Współcześni film dokumentalny<br />00:35 10 przed 10 magazyn informacyjny<br />01:05 Spojrzenia z boku magazyn kulturalny<br />01:10 nano magazyn popularnonaukowy (powt.)<br />01:40 Czas na kulturę magazyn (powt.)<br />02:15 Magazyn regionalny<br />02:45 Szwajcaria Południe-Zachód magazyn regionalny (powt.) |
||
+ | |||
+ | Sat 1<br />05:05 Blitz magazyn aktualności (powt.)<br />05:30 Telewizja śniadaniowa (na żywo)<br />09:00 Home Shopping Europe magazyn reklamowy<br />10:00 "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979<br />11:00 Franklin - Twoja szansa o 11 talk show<br />12:00 Vera w południe talk show<br />13:00 Britt - dyskusja o pierwszej talk show<br />14:00 We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show<br />15:00 Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny<br />16:00 Sędzia Alexander Hold magazyn prawny<br />17:00 QUIZFIRE teleturniej<br />17:30 17:30 live magazyn regionalny<br />18:00 Quiz Show teleturniej (na żywo)<br />18:30 Szósta trzydzieści magazyn informacyjny<br />19:00 Blitz magazyn aktualności<br />19:40 Quiz Show teleturniej (na żywo)<br />20:15 "Sommer i Bolten" serial obyczajowy Niemcy 2001<br />21:15 "Na kłopoty Stefanie" serial obyczajowy Niemcy 2000<br />22:15 "Drużyna Alfa" serial obyczajowy Niemcy 1997<br />23:15 Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy<br />00:15 Wiadomości<br />00:40 "Becker" serial komediowy USA 1998/99<br />01:10 Jak się robi...? magazyn filmowy<br />01:40 Quiz Show teleturniej (powt.)<br />02:10 Home Shopping Europe magazyn reklamowy<br />03:10 "Spheriks" serial animowany (powt.) W. Bryt. 2002<br />03:40 Quiz Show teleturniej (powt.)<br />04:05 "Sommer i Bolten" serial obyczajowy (powt.) Niemcy 2001<br />04:55 Blitz magazyn aktualności (powt.) |
||
+ | |||
+ | PRO 7<br />05:30 Galileo magazyn popularnonaukowy (powt.)<br />05:50 S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)<br />06:45 TAFF magazyn aktualności (powt.)<br />07:40 "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991<br />08:10 "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987<br />08:40 "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997<br />09:10 "Zniknięcie Nory" reż.Joyce Chopra, wyk.Veronica Hamel, Dennis Farina, Stephen Collins, Stan Ivar film sensacyjny USA 1993<br />11:10 Andreas Türck talk show<br />12:00 "Dharma i Greg" serial komediowy (powt.) USA 1997<br />12:30 "Roseanne" serial komediowy USA 1992<br />13:00 S.A.M. magazyn informacyjny<br />14:00 Arabella talk show<br />15:00 Absolut Schlegl talk show<br />16:00 ClipMix magazyn rozrywkowy<br />17:00 TAFF magazyn aktualności<br />18:00 "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995<br />18:30 "Futurama" serial animowany USA 1999<br />19:00 "Simpsonowie" serial animowany USA 1994<br />19:30 Galileo magazyn popularnonaukowy<br />19:55 Wiadomości<br />20:15 "Bez litości" reż.Gabi Kubach, wyk.Günther Maria Halmer, Deborah Kaufmann, Leon Boden, Irm Hermann thriller Niemcy 1996<br />22:15 "Wydział spraw wewnętrznych" reż.Mike Figgis, wyk.Richard Gere, Andy Garcia, Nancy Travis, Laurie Metcalf film sensacyjny USA 1990<br />00:25 Comedy Factory program kabaretowy<br />00:55 Popclub magazyn rozrywkowy (powt.)<br />01:25 Reportaż ProSieben magazyn reporterów (powt.)<br />02:10 BIZZ magazyn gospodarczy<br />02:40 Comedy Factory program kabaretowy<br />03:05 "Dharma i Greg" serial komediowy (powt.) USA 1997<br />03:30 Arabella talk show (powt.)<br />04:20 Absolut Schlegl talk show (powt.) |
||
+ | |||
+ | VOX<br />05:05 "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy (powt.) 1998/00<br />05:30 Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych<br />06:00 Magazyn reklamowy<br />08:50 "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92<br />09:20 "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99<br />09:50 "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99<br />10:25 "Dotyk anioła" serial obyczajowy USA 1994/2001<br />11:20 "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95<br />12:20 "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001<br />13:15 "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00<br />14:10 "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99<br />14:40 "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99<br />15:15 "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01<br />16:10 "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00<br />17:05 "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01<br />18:00 Wiadomości<br />18:15 Kucharski pojedynek magazyn kulinarny<br />19:15 "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01<br />19:45 "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92<br />20:15 "Z miłości do..." reż.Richard Wenk, wyk.Andie Mcdowell, Andy Garcia, Laura Harris, Richard Bradford komedia obyczajowa USA 1999<br />22:20 SPIEGEL TV Extra magazyn publicystyczny<br />23:15 Prawdziwa miłość magazyn erotyczny<br />00:10 Wiadomości<br />00:20 "Legenda o Paulu i Pauli" reż.Heiner Carow, wyk.Angelica Domröse, Winfried Glatzeder, Heidemarie Wenzel, Fred Dalmare film obyczajowy NRD 1973<br />02:15 "Łańcuchy złota" reż.Rod Holcomb, wyk.John Travolta, Marilu Henner, Joey Lawrence, Benjamin Bratt film sensacyjny (powt.) USA 1991<br />03:55 "Czynnik PSI" serial SF (powt.) Kanada 1996/99<br />04:40 Turcja - Zachodnie Wybrzeże VOXTOURS magazyn turystyczny (powt.) |
||
+ | |||
+ | Super RTL<br />06:00 Infomercials magazyn reklamowy<br />06:30 "Ned's Newt" serial animowany<br />06:55 "Benjamin Blümchen" serial animowany<br />07:25 "Trzy misie" serial animowany<br />07:55 "Skipper & Skito" serial animowany<br />08:10 "Tiny Planets" serial animowany<br />08:20 "Dreamstreet" serial animowany<br />08:30 "Przygody Mumfiego" serial animowany<br />08:40 "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany<br />08:50 "Bumpety Boo" serial animowany<br />09:00 "Maggie i dzika bestia" serial animowany<br />09:20 "Timothy idzie do szkoły" serial animowany<br />09:35 "Pirat Nobeard" serial animowany<br />09:40 "Costa" serial animowany<br />09:45 "Dog City" serial animowany<br />10:15 "Papirus" serial animowany<br />10:40 "Bracia Flub" serial animowany<br />11:10 "Bob Morane" serial animowany<br />11:40 "Ekstremalne kaczki" serial animowany<br />11:55 Darkwing Duck" serial animowany<br />12:20 "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany<br />12:25 Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci<br />12:45 "Trzy misie" serial animowany<br />13:10 "To cały Andy!" serial animowany<br />13:35 "Baśnie Braci Grimm" serial animowany<br />14:00 "CatDog" serial animowany<br />14:30 "Benjamin Blümchen" serial animowany<br />15:00 "Nowe przygody Misia Puchatka" serial animowany<br />15:30 "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany<br />15:55 "Ned's Newt" serial animowany<br />16:35 "Extreme Dinosaurus" serial animowany<br />17:00 "Bobry" serial animowany<br />17:25 "Ekstremalne kaczki" serial animowany<br />18:00 "Darkwing Duck" serial animowany<br />18:25 "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany<br />18:50 "Baśnie Braci Grimm" serial animowany<br />19:20 "To cały Andy!" serial animowany<br />19:50 "Oggy i karaluchy" serial animowany<br />20:15 "Wzywa się doktora Brucknera" serial obyczajowy Niemcy 1996<br />22:10 Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy<br />23:10 T.V. Kaiser talk show<br />00:00 "Bobry" serial animowany (powt.)<br />00:25 Infomercial magazyn reklamowy<br />02:55 Program nocny |
||
+ | |||
+ | Arte<br />14:00 Hipokrates magazyn medyczny (powt.)<br />14:30 Forum Europejczyków magazyn publicystyczny (powt.)<br />15:10 "The final kick" film dokumentalny (powt.) Niemcy 1994<br />16:10 Trzęsienie ziemi 360° - Reportaż GEO (powt.)<br />16:40 Kreatywni - artyści z bliska magazyn kulturalny (powt.)<br />17:10 "Petite Cherie reż.Anne Villaceque, wyk.Corinne Debonniere, Jonathan Zaccai, Laurence Fevrier, Patrick Prejean film obyczajowy (powt.) Francja 2000<br />19:00 Fes - Meknes Voyages, Voyages magazyn turystyczny (powt.)<br />19:45 Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody<br />20:15 Boksowanie na rzecz pokoju<br />20:40 "Country" reż.Kevin Liddy, wyk.Lisa Harrow, Des Cave, Gary Lyndon, Dean Pritchard film obyczajowy Irlandia 2000<br />22:15 XXY - między kobietą a mężczyzną "Hermafrodyci - jednoznacznie dwuznaczni" Temat wieczoru film dokumentalny Niemcy 2002<br />23:10 "W raju" film dokumentalny Niemcy 2002<br />23:25 "Southern Comfort" film dokumentalny USA 2000<br />00:45 Magazyn filmów krótkometrażowych<br />01:40 "Początek" "Celtowie" film dokumentalny (powt.) Wielka Brytania 2000 |
||
+ | |||
+ | BBC World<br />05:00 BBC News<br />05:30 HARDtalk<br />06:00 BBC News<br />06:30 World Business Report<br />07:00 BBC News<br />07:30 World Business Report<br />08:00 BBC News<br />08:30 World Business Report<br />08:45 Sport Today<br />09:00 BBC News<br />09:30 Fast Track<br />09:45 Holiday<br />10:00 BBC News<br />10:30 HARDtalk<br />11:00 BBC News<br />11:30 Simpson's World<br />12:00 BBC News<br />12:30 Asia Today<br />12:45 World Business Report<br />13:00 BBC News<br />13:30 HARDtalk<br />14:00 BBC News<br />14:30 World Business Report<br />14:45 Sport Today<br />15:00 BBC News<br />15:30 Top Gear<br />16:00 BBC News<br />16:30 Asia Today<br />17:00 BBC News<br />17:30 HARDtalk<br />18:00 BBC News<br />18:15 World Business Report<br />18:30 Talking Movies<br />19:00 BBC News<br />19:30 World Business Report<br />19:45 Sport Today<br />20:00 BBC News<br />20:30 HARDtalk<br />21:00 BBC News<br />21:30 Click Online<br />22:00 BBC News<br />22:30 World Business Report<br />23:00 BBC News<br />23:30 Developing World<br />00:00 BBC News<br />00:30 World Business Report<br />00:45 Asia Today<br />01:00 BBC News<br />01:30 HARDtalk<br />02:00 BBC News<br />02:30 Talking Movies<br />03:00 BBC News<br />03:30 Developing World<br />04:00 BBC News<br />04:30 Asia Today<br />04:45 World Business Report |
||
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2002 roku]] |
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2002 roku]] |
||
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2002 roku]] |
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2002 roku]] |
||
Linia 25: | Linia 98: | ||
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2002 roku]] |
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2002 roku]] |
||
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2002 roku]] |
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2002 roku]] |
||
[[Kategoria:Ramówki TV Puls z 2002 roku]] |
[[Kategoria:Ramówki TV Puls z 2002 roku]] |
||
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Kraków z 2002 roku]] |
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Kraków z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Polonia 1 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Polsat 2 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV Niepokalanów II z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Romantica z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Ale kino! z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Le Cinema z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki On z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki MarcoPolo z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Civilisation z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Sci-Trek z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki MiniMax z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Hyper z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Fashion TV z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki VIVA Polska z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki VIVA z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Avante z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki BBC Prime z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TeDe z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki CT 2 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Kanal 5 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV Norge z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki France 5 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki ARD z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki 3sat z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Sat 1 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Pro 7 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki VOX z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Super RTL z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Arte z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki BBC World z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Extreme Sports Channel z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + Żółty z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + Niebieski z 2002 roku]] |
Wersja z 16:02, 13 sty 2020
07.00 Podróże małe i duże - serial
07.15 Telezakupy
07.30 Górnicze miasteczko (4) - serial
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Dźwiękogra - quiz muzyczny
08.40 Trzy szalone zera - serial
09.10 Rower Błażeja - magazyn
09.40 Dwa niedźwiadki - serial
09.50 Sąsiedzi: Wypadek - serial anim.
10.05 Frasier (9) - serial komediowy
10.30 A teraz Susan (8) - serial
10.55 Babiniec - magazyn
11.15 Lecznica pod św. Franciszkiem (2) - telenowela dokumentalna
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - magazyn
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.30 Nowe przygody Flippera - serial
13.15 Rewolwer i melonik (9): Właściwy sposób zabijania - serial
14.10 Klan (514,515) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 Rewizja nadzwyczajna - pr. hist.
15.35 Plebania (104,105) - serial
16.30 Moda na sukces - telenowela
17.00 Teleexpress
17.25 Gość Jedynki
17.40 Lokatorzy - serial
18.05 TeleSENTYMENtele, czyli najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny
18.50 Książki na lato - magazyn
19.00 Wieczorynka: Przygody szewczyka Grzesia - serial
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 POKER Z MAFIĄ (2/13) - serial kryminalny, Hiszpania
21.35 Zawsze po 21. - magazyn publicystyczny
22.10 Tygodnik polityczny Jedynki
23.00 Monitor Wiadomości
23.15 SEANS AMERYKAŃSKI: NAJLEPSZY PRZYJACIEL - film obycz., USA/Belgia
00.55 ŻYCIE JAK MUZYKA - serial biograficzny, Brazylia
02.40 Zakończenie programu
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy (311) - telenowela
09.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 Dzisiaj, jutro, zawsze.. - Hanka Bielicka: Warszawo, ty moja Warszawo - Wielki Koncert Jubileuszowy (2)
14.05 Sławny Jett Jackson (20/39) - serial dla młodzieży, Kanada/USA
14.30 Euro-quiz - program dla młodzieży
14.55 Providence (34) - serial
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 50 lat TVP: Czarne chmury (8/10): Wilcze doły - serial
17.20 Złotopolscy (312): Spoliczkowany - telenowela, Polska
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Szpital na peryferiach (6/20): Porwanie - serial obyczajowy, Czechosłowacja
20.00 M JAK MIŁOŚĆ (43) - serial obyczajowy, Polska
20.50 Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje - Benefis Adama Hanuszkiewicza (1) - pr. artystyczny
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 Bandycki Petersburg (13): Baron - serial sensacyjny, Rosja
23.30 Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje - Benefis Adama Hanuszkiewicza (2) - pr. artystyczny
00.10 Nowojorscy gliniarze - serial
00.55 STRZEŻ SIĘ CICHEJ WODY - trzy miłości Jeana - film obyczajowy, Francja
02.40 Zakończenie programu
07:00 Film animowany dla dorosłych
07:10 Klub profesora Tutki; odc. 8; 1966 serial prod. polskiej; reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Kazimierz Opaliński
07:25 Pod żaglami - program K. Baranowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz
08:45 Wielka podróż Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci
08:55 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
09:05 Przewodnik Włóczykija; program dla dzieci
09:25 Przygody dzielnego Sylvana; odc. 17 /26/ - Królewski miecz; serial animowany prod. hiszpańskiej
09:45 Lato z kolorowymi nutkami
10:00 Sekrety zdrowia; magazyn Urszuli Rurarz
10:15 Kwadrans na kawę; program Barbary Markowskiej dla osób otyłych
10:45 Szansa na sukces; Ryszard Rynkowski; (STEREO); powt.
11:45 reportaż
12:00 Wiadomości
12:15 Twórcy naszej tradycji; Romans z ojczyzną. Maurycy Mochnacki 1803-1834; reportaż Jacka Kubiaka i Zbigniewa Przychodniaka
13:15 Benefis Ryszarda Marka Grońskiego; .; reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Alicja Majewska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Wnukowa, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Katarzyna Jamróz i iini
14:15 Wieści polonijne; powt.
14:30 Ze sztuką na ty; Imieniny Jana z Czarnolasu; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Sekrety zdrowia; magazyn Urszuli Rurarz; powt.
15:40 Kwadrans na kawę; program Barbary Markowskiej dla osób otyłych; powt.
16:10 Babiniec; magazyn
16:35 reportaż; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
17:35 Przewodnik Włóczykija; program dla dzieci; powt.
17:55 Tropiciele gwiazd; odc. 26 /26/ - jak się nie uda, to koniec; 1995 serial prod. australijskiej; wyk: Petra Jared, Zbych Trofimiuk, Emily J. Romig, Steve Jacobs
18:15
18:30 Panorama
18:50 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Kudłatek; odc. 8 /13/; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Twórcy naszej tradycji; Romans z ojczyzną. Maurycy Mochnacki 1803-1834; reportaż Jacka Kubiaka i Zbigniewa Przychodniaka; powt.
20:55 Benefis Ryszarda Marka Grońskiego; .; reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Alicja Majewska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Wnukowa, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Katarzyna Jamróz i iini; powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Wyspy szczęśliwe; powt.
23:30 reportaż
23:45 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
00:30 Monitor Wiadomości
00:45 Tropiciele gwiazd; odc. 26 /26/ - Jak się nie uda, to koniec; 1995 serial prod. australijskiej; wyk: Petra Jared, Zbych Trofimiuk, Emily J. Romig, Steve Jacobs; powt.
01:15 Miś Kudłatek; odc. 8 /13/; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz
02:00 Spółka rodzinna; odc. 3 /19/; 1994 serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:30 Twórcy naszej tradycji; Romans z ojczyzną. Maurycy Mochnacki 1803-1834; reportaż Jacka Kubiaka i Zbigniewa Przychodniaka; powt.
03:20 Benefis Ryszarda Marka Grońskiego; .; reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Alicja Majewska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Wnukowa, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Katarzyna Jamróz i iini; powt.
04:25 reportaż; powt.
04:40 Zaproszenie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:30 Kontrowersje; program publicystyczny; powt.
06:00 Małe ojczyzny; To są nasze kresy; powt.
06:30 Babiniec; magazyn; powt.
07:00 Zakończenie programu
07.00 Rycerze Królestwa Owadów (14/26): Zbroja odwagi - serial animowany, USA
07.30 Kurier - pr. informacyjny
07.40 Prognoza pogody
07.45 Kasztaniaki (4/36): Burza - serial animowany, Polska
08.00 Program lokalny
08.30 Kurier - pr. info.
08.40 Prognoza pogody
08.45 Gość dnia
09.00 Transmisja obrad Sejmu RP
15.30 Kurier - pr. informacyjny
15.35 Prognoza pogody
15.40 Program lokalny
16.15 Gość Trójki
16.30 Kurier - pr. informacyjny
16.40 Prognoza pogody
16.45 Małe ojczyzny - mag.
17.15 To jest temat - cykl reportaży
17.30 Kurier - pr. info.
17.45 Prognoza pogody
17.50 Program lokalny
19.20 Regiony kultury - mag.
19.30 Badziewiakowie - serial
20.00 Telekurier - mag.
20.30 Kurier - pr. info.
20.50 Prognoza pogody
20.55 Echa dnia - pr. public.
21.15 Program lokalny
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Program lokalny
22.05 Eurotel - mag.
22.15 To jest temat - cykl reportazy
22.30 Kurier - pr. info.
22.45 Prognoza pogody
22.50 Królestwo (1) - thriller
23.55 Zaproszenie - mag.
00.15 Kronika Wyścigu Solidarności
00.25 Zakończenie programu
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (29) - serial
07.25 Piesek Poochini (26) - serial animowany
07.50 Wysoka fala (69) - serial przygodowy, USA
08.40 Jezioro marzeń (36) - serial obyczajowy, USA
09.35 Świat według Kiepskich (73) - serial komediowy, Polska
10.15 Rodzina zastępcza (54) - serial komediowy, Polska
10.45 Różowe lata siedemdziesiąte (5) - serial komediowy, USA
11.15 Słoneczny patrol (119) - serial przygodowy, USA
12.00 Adam i Ewa (3) - serial obyczajowy, Polska
12.50 Twój lekarz - magazyn medyczny
13.20 Z głową w chmurach (99) - telenowela, Brazylia
14.15 Disco Polo Live (328) - magazyn muzyczny
15.15 Zamek czarodziejów - teleturniej dla dzieci
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu - telenowela
16.55 Strażnik Teksasu (142) - serial sensacyjny, USA
17.50 Różowa Pantera - serial animowany
17.55 Adam i Ewa (4) - serial obyczajowy, Polska
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Xena, wojownicza księżniczka (71) - serial przygodowy, USA
20.00 Graczykowie - czyli Buła i spóła (58) - serial komediowy. Polska
20.30 Samo życie (72) - serial obyczajowy, Polska
21.00 OSTRY DYŻUR (159) - serial
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.00 Boston Public (13) - serial
23.00 Informacje, Sport i Pogoda
23.30 Przyjaciele (101) - serial
00.00 NOCNI GOŚCIE - thriller SF, USA
01.45 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
05.35 Kropka nad i - program public.
05.50 Tajemnice pocałunku (29/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (112/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Przygody Alvina wiewiórki (16/54) - serial animowany
08.15 Przyjaciel Bob (47/52) - serial
08.40 Podróż do serca świata (20/26) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (28/96) - serial animowany
09.30 Łamisłówka
10.30 Telesklep
11.30 Telegra - teleturniej
12.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
13.00 Przyjaciel Bob (47/52) - serial animowany
13.25 Podróż do serca świata (20/26) - serial animowany
13.50 Przygody Animków (28/96) - serial animowany
14.15 Przygody Alvina wiewiórki (16/54) - serial animowany
14.30 Łowcy skarbów (1/22) - serial przygodowy, USA
15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.15 Brzydula (113/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (30/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 PRAWDZIWE HISTORIE: POWTÓRNE NARODZINY - film obyczajowy, USA
22.00 Granice - serial dokumentalny
22.30 TVN Fakty
22.45 BRYGADA RATUNKOWA (5/23) - serial sensacyjny, USA
23.45 Mściciel (5/16) - serial sensacyjny, USA
00.40 Strong Man - Siłacze
01.35 Nic straconego - programy powtórkowe
06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (6) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (2) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (3) - serial animowany
09.00 Fiorella (55) - serial
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Baza Pensa cola (1) - serial sensacyjny, USA
11.40 Miasteczko Evening Shade (93) - serial komediowy, USA
12.05 Kaskader (12) - serial przygodowy, USA
13.00 Strefa P - program muzyczny
13.30 Super VIP - wydarzenia i plotki
13.50 Arthur (7) - serial animowany
14.15 Kapitan Star (2) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (4) - serial animowany
15.00 Fiorella (56) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Bieg po szmal (20) - serial komediowy. USA
17.30 HOT CHAT - program public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Najemnicy (10) - senal sensacyjny, USA
20.00 M.A.S.H. - komedia, USA
22.20 Dziennik
22.35 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.45 Baza Pensacola (2) - serial sensacyjny, USA
23.45 PODWODNA MISJA - sf, USA
01.35 X Laski - program erotyczny
02.05 Muzyczne listy - magazyn
02.55 Muzyczny VIP - magazyn
03.30 A kuku - program rozryNkowy
04.00 Zakończenie programu
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (41) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (39) - telenowela
9.40 Melrose Place (131)- serial
10.30 Lamisłówka
11.25 Big Brother I
12.05 Porywy serca (8) - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (42) - serial
16.45Szkoła złamanych serc (5) - serial
17.15 Klaun (27) - serial
18.10 Doktor Engel - weterynarz (7) - serial
19.05 Melrose Place (132) - serial
20.00 Śmierć w FBI - film sens. USA (1988), wyk. Ronny Cox, Bruce Greenwood, Michael Gross
21.50 Władca zwierząt (1) - serial
22.45 Big Brother I
23.30 Śmiercionośny ładunek - film sens. USA (1972), wyk. George C. Scott, Richard Basehart, Martin Sheen, Barnard Hughes, Stephen Young
1.15 Armia Boga - horror USA (1995), wyk. Christopher Walken, Elias Koteas, Virginia Madsen, Eric Stoltz, Viggo Mortensen, Amanda Plummer
2.55 Koniec programu
07.00 Jak się robi...? - rep.
08.10 Ulica zakochanych (48)
09.05 Kacper i przyjaciele - serial
09.30 Było sobie życie (8)
10.00 Dotyk anioła - serial
11.00 Kobiety mojego życia (46)
11.55 Retransmisja meczu żużlowego
12.50 Telesklep
14.50 Real autoklub.pl - magazyn
15.15 Cudowne lata - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial
16.05 Kacper i przyjaciele - serial
16.35 Było sobie życie - serial
17.05 Kobiety mojego życia - serial
18.00 Real autoklub.pl - magazyn
18.30 Cudowne lata - serial
19.00 Dotyk anioła (37) - serial
20.00 Serwis Pulsu, Sport. Pogoda
20.15 Ślady na śniegu - film sensacyjny, Niemcy/Szwajcaria
22.05 Allo, allo - serial
22.35 M Kwadrat - talk show
23.05 Siady na śniegu - film sensacyjny, Niemcy/Szwajcaria
00.50 Zakończenie programu
7:00 Rycerze królestwa owadów-dla dzieci
7:30 Kurier
7:45 Kasztanki-dla dzieci
8:00 Kronika
8:10 Podpowiedzi w plenerze
8:30 Kurier
8:45 Gość dnia
9:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu
15:30 Kurier-informacje
15:40 Pogoda
15:45 Kronika
15:57 Warto wiedzieć
16:00 Madonny Polskie
16:30 Kurier-informacje
16:45 Małe ojczyzny
17:15 To jest temat
17:30 Kurier-informacje
17:50 Tematy dnia
18:00 Kronika
18:20 U siebie-magazyn
18:40 Warto wiedzieć
18:45 Bzik kontrolowany
19:15 Warto wiedzieć
19:20 Regiony kultury
19:30 Badziewiakowie-serial
20:00 Telekurier-magazyn reporterów
20:30 Kurier-informacje
20:50 Echa dnia
21:15 Tematy dnia
21:30 Kurier gospodarczy
21:45 Kronika
22:00 Eurotel-magazyn
22:15 To jest temat
22:30 Kurier-informacje
22:45 Królestwo-film
0:15 Zakończenie programu
Polonia 1
06:30 "Przyjaciele" serial animowany
07:20 "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00 Top Shop
12:10 "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:40 Top Shop
19:10 "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00 "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30 "Na tytoniowym szlaku" reż.John Ford, wyk.Charley Grapewin, Marjorie Rambeau, Gene Tierney, Dana Andrews film obyczajowy USA 1941
22:30 "Ziemie toskańskie" serial dokumentalny
23:00 Seksplozja magazyn erotyczny
23:15 Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35 Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50 Erosplaza magazyn erotyczny
00:05 Klub 69 magazyn erotyczny
00:25 Max magazyn erotyczny
00:40 Podglądacz magazyn erotyczny
01:00 Magazyn erotyczny
02:15 XXX Show magazyn erotyczny
02:30 Gorące żądze magazyn erotyczny
03:00 Zakończenie programu
Polsat 2
05:00 Informacje
05:15 Różowa landrynka program erotyczny
05:45 "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
06:15 Komicy występują w Polsacie
06:30 Muzyka polska
07:30 Muzyka polska
08:30 Piosenka na życzenie
09:30 Program muzyczny
09:45 TV Market
10:00 Muzyczny relax
12:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50 Komicy występują w Polsacie
13:05 Program muzyczny
14:00 Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30 A ku ku program rozrywkowy
15:00 Program muzyczny
15:30 Kalambury teleturniej
16:10 Informacje
16:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00 Twój lekarz magazyn medyczny
17:30 Hot Chat program publicystyczny
17:45 Dziennik
18:00 "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
18:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15 Pasmo informacyjne
19:40 "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
20:05 VIP - wydarzenia i plotki
20:35 "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
21:00 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30 TV Market
21:50 Dziennik
22:05 Hot Chat program publicystyczny
22:15 Program muzyczny
22:30 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00 Informacje
23:15 Program muzyczny
00:00 "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
00:30 "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
01:00 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
01:30 Pasmo informacyjne
01:45 "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
02:15 TV Market
02:30 Program muzyczny
03:15 "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
03:45 Dziennik
04:00 Hot Chat program publicystyczny
04:10 Program muzyczny
04:25 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
TV Niepokalanów II
14:55 Program dnia
15:00 Godzina Miłosierdzia
15:25 "Katedra w Oliwie" film dokumentalny
16:00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16:05 św. Ulryka Kalendarz liturgiczny
16:10 "Brat Albert" film dokumentalny
16:55 "Petra- róża pustyni - Jordania" "Archeologia" film dokumentalny
17:35 "Papież na Węgrzech" film dokumentalny
18:05 "Niepokalanów" film dokumentalny
18:35 "Pokuta karmelitańska" film dokumentalny
18:55 Program dnia
19:00 Królowa pokoju
19:20 "Architektura" "Cywilizacja" serial animowany
19:30 "Grób św. Piotra w Rzymie" film dokumentalny
20:00 "Pilaszków" film dokumentalny
20:25 Prawidłowa sylwetka In Corpore Sano magazyn medyczny
20:35 część radosna Różaniec
21:00 Apel Jasnogórski
21:05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21:10 św. Ulryka Kalendarz liturgiczny
21:15 Sekta
21:35 Magazyn Diecezji Toruńskiej
22:05 "Powołanie franciszkańskie" film dokumentalny
22:35 Miał tak wielu przyjaciół...
23:00 Zakończenie programu
Canal + Niebieski
06:45 Zakończenie programu
09:00 "Król i ja" reż.Richard Rich film animowany USA 1999
10:30 Klub+ magazyn abonentów
11:35 "Spin City 4" serial komediowy USA 1996-2000
12:00 "Podróż Felicji" reż.Atom Egoyan, wyk.Bob Hoskins, Elaine Cassidy, Peter McDonald, Sheila Reid dramat obyczajowy Kanada/W. Bryt. 1999
14:00 "The Flintstones - Niech żyje rock" reż.Brian Levant, wyk.Mark Addy, Stephen Baldwin, Kristen Johnston, Thomas Gibson komedia USA 2000
15:30 Klub Kibica: Liga angielska - mecz Leeds United - Arsenal Londyn (107 min) Piłka nożna
17:20 Klub Kibica: Liga angielska - mecz Manchester United - FC Liverpool (107 min) Piłka nożna
19:10 Noir Desir w Warszawie koncert
19:30 20 lat E.T. - spotkanie specjalne magazyn filmowy
20:00 "Powrót do raju" reż.Joseph Ruben, wyk.Vince Vaughn, Joaquin Phoenix, David Conrad, Anne Heche thriller USA 1998
21:50 "Desperatki" reż.F. Gary Gray, wyk.Jada Pinkett, Queen Latifah, Vivica A. Fox, Kimberly Elise dramat sensacyjny USA 1996
23:25 "Bajoro 2" serial animowany dla dorosłych USA 2000
23:50 "Spin City 4" serial komediowy USA 1996-2000
00:15 "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire, Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy W. Bryt. 2000
01:10 "Zaginiony syn" reż.Chris Menges, wyk.Daniel Auteuil, Nastassja Kinski, Ciaran Hinds, Marianne Denicourt thriller Francja/W. Bryt. 1999
02:50 Klub+ magazyn abonentów
03:00 Klub Kibica: Liga angielska - mecz Leeds United - Arsenal Londyn (107 min) Piłka nożna (powt.)
04:20 Klub Kibica: Liga angielska - mecz Manchester United - FC Liverpool (107 min) Piłka nożna (powt.)
Canal + Żółty
12:00 Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10 Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
12:15 Nie przegap magazyn informacyjny
12:25 Diabelski Młyn filmy animowane
13:00 "Teletubbies 2" serial animowany
13:25 "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974
15:50 "Brian De Palma - Nieskazitelny" film dokumentalny Francja 2002
16:45 "Samotni" reż.David Ondricek, wyk.Jitka Schneiderova, Sasa Rasilov, Ivan Trojan, Mikulas Kren komedia obyczajowa Czechy 2000
18:35 "Człowiek firmy" reż.Peter Askin/Douglas McGrath, wyk.Sigourney Weaver, Anthony LaPaglia, John Turturo, Reathel Bean komedia Francja/W. Bryt. /USA 2000
20:00 "Narzeczona dla dwóch" reż.Doug Ellin, wyk.Mili Avital, David Schwimmer, Jason Lee, Vanessa Angel komedia romantyczna USA 1998
21:35 "Sądna noc" reż.Stephen Hopkins, wyk.Emilio Estevez, Cuba Gooding Jr., Denis Leary, Stephen Dorff film sensacyjny USA 1993
23:25 "Mąż idealny" reż.Oliver Parker, wyk.Rupert Everett, Jeremy Northam, Cate Blanchett, Julianne Moore komedia USA 1999
01:00 "Prezydencki pat" reż.John Badham, wyk.James Garner, Peter Gallagher, Patrice Goodman, Audra McDonald film obyczajowy USA 2000
02:40 "Norma Rae" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, Beau Bridges, Ron Leibman, Pat Hingle dramat obyczajowy USA 1979
04:30 Zakończenie programu
Romantica
06:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
07:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
11:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
15:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
19:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
23:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00 Zakończenie programu
Ale kino!
08:00 "Asfaltowa dżungla" reż.John Huston, wyk.Sterling Hayden, Louis Calhern, Marilyn Monroe, Jean Hagen film kryminalny USA 1950
09:50 "Sekret" reż.Roman Załuski, wyk.Krzysztof Kowalewski, Anna Dymna, Piotr Fronczewski, Antonina Gordon-Górecka film obyczajowy Polska 1973
11:15 "Magia kina - Filmowe loty" film dokumentalny USA
11:40 "Teściowie" reż.Arthur Hiller, wyk.Peter Falk, Alan Arkin, Richard Libertini, Nancy Dussault komedia USA 1979
13:20 "Historia Rose" reż.Martha Coolidge, wyk.Robert Duvall, Laura Dern, Diane Ladd, Lukas Haas film obyczajowy USA 1991
15:15 "Woodstock" reż.Michael Wadleigh, wyk.Richie Havens, Joan Baez, Joe Cocker, Carlos Santana film muzyczny USA 1970
18:20 "Ptaszek" reż.Carlos Saura, wyk.Francisco Rabal, Alejandro Martinez, Dafne Fernandez, Eva Marciel film obyczajowy Hiszpania 1998
20:00 "To był wypadek" reż.Metin Hüseyin, wyk.Chjwetel Ejiofor, Nicola Stapleton, Max Beesley, James Bolam film obyczajowy W. Bryt. 2000
21:40 "Północ" reż.Walter Salles, wyk.Fernanda Torres, Luis Carlos Vasconcelos, Matheus Nachtergaele, Nelson Sargento dramat obyczajowy Brazylia/Francja 1998
22:50 "Pieśń pozostaje ta sama - 'The Song Remains the Same'" wyk.Jimmy Page, Robert Plant, Peter Grant, John Paul Jones film muzyczny USA 1976
01:05 "W potrzasku" film krótkometrażowy
01:15 Zakończenie programu
Le Cinema
14:00 "Same gwiazdy" reż.Michel Lang, wyk.Leslie Caron, Remy Laurent, Claude Swieca, Jerome Foulon komedia Francja 1980
16:00 "Samson" reż.Gianfranco Parolini, wyk.Brad Harris, Brigitte Corey, Mara Berni, Franco Gasparri dramat historyczny Włochy 1961
18:00 "Złoty pierścionek, bukiet czerwonych róż" reż.Dmitri Dolinin, wyk.Jelena Korikowa, Wiktor Pawłow, Olga Wołkowa, Olga Szorina melodramat Rosja 1994
20:00 "Canneńskie remanenty" Dokument film dokumentalny
20:30 "Krzywym okiem" reż.Rudolf Steiner, wyk.Michael Buscemi, Scott Cohen, Kristen Wilson, Marlene Dahl dramat obyczajowy Niemcy 1999
22:30 "Czerwone i czarne" reż.Ben Bolt, wyk.Ewan McGregor, Alice Krige, Rachel Weisz, Christopher Fulford dramat obyczajowy W. Bryt. 1993
00:00 "Rytuał" reż.Ingmar Bergman, wyk.Ingrid Thulin, Anders Ek, Gunnar Björnstrand, Erik Hell dramat obyczajowy Szwecja 1969
02:00 Zakończenie programu
On
07:00 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
07:44 "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greeberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
08:08 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
09:00 "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2000
09:30 "Szybkie przewijanie" reż.Ted Emery serial komediowy Australia 1992
10:00 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00 "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
11:30 Extraklasa program sportowy Polska 2000
12:00 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
12:30 Pionierzy magazyn sportowy USA
13:00 "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1005
13:30 "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2000
14:00 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
14:45 "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
15:15 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
16:00 "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
16:30 Extraklasa program sportowy Polska 2000
17:00 "Szybkie przewijanie" reż.Ted Emery serial komediowy Australia 1992
17:30 "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
18:00 "Łowcy duchów" reż.Eddie Babage, Sheldon Grrenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1997
18:30 Pionierzy magazyn sportowy USA
19:00 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
19:30 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
20:15 "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
20:45 "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
21:15 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00 "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:30 "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
23:15 "Łowcy duchów" reż.Eddie Babage, Sheldon Greeberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1997
23:45 "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
00:15 Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:45 Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000
01:15 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:45 Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
02:15 "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
MarcoPolo
05:00 Warszawa, Częstochowa Polska
05:30 Toskania - zamek w Chianti Pocztówki z Włoch
06:00 Barcelona Europolis
06:30 Tintagel Castle i Stonehenge Angielskie ogrody
07:30 Przypadkowi żeglarze
08:00 Tonga Sail Away
08:30 Kanadyjscy Inuit Mistral
09:00 Chorwacja - wybrzeże dalmackie Atlas
09:30 Stany Zjednoczone Directors' view
10:00 Malezja, Borneo Wyspa Skarbów
10:30 Armenia, z Erewan do Iranu Trans Azja
11:00 Bermudy Ludzie i miejsca
11:30 Paragwaj Za morzem
12:00 Francja - Angers i Mayenne Rzeki
12:30 Madagaskar Atlas
13:30 Grecja, Ateny Trans Azja
14:00 Przypadkowi żeglarze
14:30 Grecja Sail Away
15:00 Chorwacja - z Spalato do Trogiru Landscape
15:30 Jubileusz 2000 Pielgrzymki
16:00 Monachium Europolis
16:30 Stambuł i Kapadocja Trans Azja
17:00 Tajlandia Marcopolo Express
17:30 Meksyk Ludzie i miejsca
18:00 Barcelona Europolis
18:30 USA - Meksyk Rejsy
19:00 Przypadkowi żeglarze
19:30 Turcja Trans Azja
20:00 Bermudy Ludzie i miejsca
20:30 Francja - żeglując wzdłuż lazurowego wybrzeża Pod wiatr
21:00 Tajlandia Marcopolo Express
21:30 Południowa Afryka
22:00 Monachium, olimpijskie miasto Europolis
22:30 Turcja, wschodnia Anatolia Trans Azja
23:00 Przypadkowi żeglarze
23:30 Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis
00:00 Bergen Norweskie opowieści
00:30 Nowy Jork Directors' view
01:00 Przypadkowi żeglarze
01:30 Madagaskar Notatki z podroży
02:00 Warszawa, Częstochowa Polska
02:30 Toskania - zamek w Chianti Pocztówki z Włoch
03:00 Barcelona Europolis
03:30 Tintagel Castle i Stonehenge Angielskie ogrody
04:30 Hongkong - pachnący port Metropolis
Discovery Civilisation
09:00 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
09:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
09:55 Wielkie nadzieje Wielkie powieści
10:50 Blitzkrieg Wielkie kampanie
11:45 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
12:15 Upiór z Gorton Łowcy duchów
12:40 Lot po życie Cudem ocaleni
13:10 Zagadka Roanoke Podróżnicy w czasie
13:35 Samuraje Dawni wojownicy
14:05 Blitzkrieg Wielkie kampanie
15:00 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
15:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
15:55 Wielkie nadzieje Wielkie powieści
16:50 Blitzkrieg Wielkie kampanie
17:45 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
18:15 Upiór z Gorton Łowcy duchów
18:40 Lot po życie Cudem ocaleni
19:10 Zagadka Roanoke Podróżnicy w czasie
19:35 Samuraje Dawni wojownicy
20:05 Blitzkrieg Wielkie kampanie
21:00 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
21:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
21:55 Wielkie nadzieje Wielkie powieści
22:50 Blitzkrieg Wielkie kampanie
23:45 Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
00:15 Upiór z Gorton Łowcy duchów
00:40 Lot po życie Cudem ocaleni
01:10 Zagadka Roanoke Podróżnicy w czasie
01:35 Samuraje Dawni wojownicy
02:05 Blitzkrieg Wielkie kampanie
03:00 Zakończenie programu
Discovery Sci-Trek
05:45 Podniebna żegluga Lotnicze szlaki
06:40 Animatorzy
07:10 Nowe Alcatraz Magazyn Discover 5A
07:35 Niszczycielskie siły Fenomeny pogody
08:05 Super ludzie Ultranauka
08:30 Poza rok 2000
09:00 Eleganckie rozwiązanie
09:25 Miasta Problemy przyszłości
09:55 Dolina dinozaurów Jurassica
10:20 Wielka stopa Poszukiwania
10:50 Powódź Planeta żywiołów
11:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
12:40 Animatorzy
13:10 Badanie tajemnic Magazyn Discover 5A
13:35 Wzburzone wody Fenomeny pogody
14:05 Co czują zwierzęta? Ultranauka
14:30 Poza rok 2000
15:00 Eleganckie rozwiązanie
15:25 Miasta Problemy przyszłości
15:55 Dolina dinozaurów Jurassica
16:20 Wielka stopa Poszukiwania
16:50 Powódź Planeta żywiołów
17:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
18:40 Animatorzy
19:10 Badanie tajemnic Magazyn Discover 5A
19:35 Wzburzone wody Fenomeny pogody
20:05 Co czują zwierzęta? Ultranauka
20:30 Poza rok 2000
21:00 Eleganckie rozwiązanie
21:25 Miasta Problemy przyszłości
21:55 Dolina dinozaurów Jurassica
22:20 Wielka stopa Poszukiwania
22:50 Powódź Planeta żywiołów
23:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
00:40 Animatorzy
01:10 Badanie tajemnic Magazyn Discover 5A
01:35 Wzburzone wody Fenomeny pogody
02:05 Co czują zwierzęta? Ultranauka
02:30 Poza rok 2000
03:00 Eleganckie rozwiązanie
03:25 Miasta Problemy przyszłości
03:55 Dolina dinozaurów Jurassica
04:20 Wielka stopa Poszukiwania
04:50 Powódź Planeta żywiołów
Extreme Sports Channel
05:00 Destination Adventure
06:00 Archiwum Ex
07:00 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00 Telewizja Buntownik
08:30 Sportsworx
09:00 YOZ Magazine
09:30 Nieustraszeni
10:00 Niespokojny duch
10:30 Hardkorowcy
11:30 Waveriderz
12:00 Świat wakeboardu
12:30 Telewizja Buntownik
13:00 Nieustraszeni
13:30 Sportsworx
14:00 Niespokojny duch
14:30 Destination Adventure
15:30 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30 Telewizja Buntownik
17:00 Hardkorowcy
18:00 YOZ Magazine
18:30 Waveriderz
19:00 Adrenalina
19:30 Niespokojny duch
20:00 Sportsworx
20:30 Telewizja Buntownik
21:00 Świat wakeboardu
21:30 Hardkorowcy
22:30 Waveriderz
23:00 Archiwum Ex
00:00 Destination Adventure
01:00 YOZ Magazine
01:30 Adrenalina
02:00 Archiwum Ex
03:00 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:00 Waveriderz
04:30 Świat wakeboardu
MiniMax/Hyper
06:00 "Jak poskromić lwy" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15 "Wyścig na torze" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25 "Piórko z ogona" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30 "Szczęki" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
06:55 "Melania dostaje nauczkę" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
07:00 "Antylopa"/"Łoś" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25 "Legwan morski"/"Kukawka srokata" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50 "Nie jestem zwierzątkiem" "Kot Billy" serial animowany
08:20 "Zasłona prysznicowa" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25 "Matt i kokosowa Dżinka" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50 "Niourvys z Kuby" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30 "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45 "Remont" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50 "Własne gniazdo" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00 "Giz Nezia" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
10:25 "Noworoczne sztuczki Pana Lwa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
10:30 "Ropucha"/"Słoń morski" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55 "Lis polarny"/"Wielbłąd" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20 "Twarde lądowanie" "Kot Billy" serial animowany
11:50 "Wiewiórka lubi orzechy" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55 "Klątwa" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20 "Hilary z Nowego Yorku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00 Podwieczorek u Mini i Maxa program dla dzieci
13:30 "Odrobina historii" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
13:55 "Sposób na lisa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
14:00 "Hipopotam"/"Bawół afrykański" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25 "Wilk"/"Pawian" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50 "Klątwa Kotopatry" "Kot Billy" serial animowany Kanada
15:20 "Mangusta" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25 "Metamorfoza mamy" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50 "Fabiana z Włoch" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30 "Na skraju przepaści" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40 "Napad na bank" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50 "Odludek" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00 "Ciasteczkowa afera" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
17:25 "Niesforna siostrzyczka" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
17:30 "Bizony"/"Diznowoły" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55 "Orangutan"/"Lori potto" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20 "Ostatnia szansa Billiego" "Kot Billy" serial animowany
18:50 "Przedszkole" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55 "Plotki" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20 "Alicjandro z Hiszpanii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00 Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15 "Konzol Gamez!" FIFA 2001 / Sudden Strike / 4x4 Evolution / Red Alert 2 / Airline ... serial dokumentalny
20:30 "Gamez!" serial dokumentalny
21:00 Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
21:30 Making of Spiderman
21:45 Klipy program muzyczny
22:00 "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30 Klipy program muzyczny
23:00 Replay
23:15 Klipy program muzyczny
23:30 "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00 Zakończenie programu
Fashion TV
05:00 Flashback/Happy Birthday
07:00 Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30 Model Flat
12:00 Modelki
13:00 Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00 Flashback/Happy Birthday
14:30 Model Flat
17:30 Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30 Model Flat
19:00 Hity tygodni mody, zima 02/03
22:30 Model Flat
01:00 Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00 Modelki
03:00 Hity tygodni mody, zima 02/03
VIVA Polska
06:00 Planet VIVA magazyn muzyczny
13:00 12 program muzyczny (powt.)
14:00 VIVA Push-Up magazyn muzyczny
15:00 Planet VIVA magazyn muzyczny
16:00 VIVAMAT magazyn muzyczny
17:00 VIVA Rock Lista
18:00 Planet VIVA magazyn muzyczny
19:00 Mózgranie - polskie i zagraniczne gwiazdy wybierają ulubione utwory z playlisty VIVA Polska
20:00 Planet VIVA magazyn muzyczny
22:00 Hip Hop magazyn muzyczny
23:00 Planet VIVA magazyn muzyczny
00:00 Planet VIVA Rock magazyn muzyczny
01:00 Night Club
VIVA
06:00 Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00 VIVAMAT magazyn muzyczny
12:00 Voll Viva magazyn muzyczny
13:00 Chartsurfer (powt.)
14:00 Witt Co jest grane? magazyn muzyczny
15:00 P.O.D. - gorąca linia Vivy Interaktiv
18:00 Nowości - informacje muzyczne
18:05 Ronan Keating Planet Viva magazyn muzyczny
19:00 Inside magazyn mody
20:00 Band ohne Namen - notowania niemieckich list przebojów Chartsurfer D
21:00 Nowości - informacje muzyczne
21:05 Szybkie przewijanie magazyn muzyczny
22:00 Mixer Raw Deluxe program muzyczny z MC Rene i Chrisem (powt.)
23:00 Voll VIVA! magazyn muzyczny
00:00 Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)
01:00 Nowości - informacje muzyczne
01:05 Nocny ekspres program muzyczny
Avante
05:00 Legendy lotnictwa wojskowego
05:30 Main Battle Tank Narzędzia walki
06:00 Gene Patenting Horyzonty
06:30 Peking To Paris
07:00 Skrzydła nad światem
08:00 Tajemnice, magia i cuda
08:30 F-22 Eskadra
09:30 Nowoczesna technika
10:00 Patrol Dangerous Seas
11:00 Legendy lotnictwa wojskowego
11:30 Main Battle Tank Narzędzia walki
12:00 Gene Patenting Horyzonty
12:30 Peking To Paris
13:00 Skrzydła nad światem
14:00 Tajemnice, magia i cuda
14:30 F-22 Eskadra
15:30 Nowoczesna technika
16:00 Patrol Dangerous Seas
17:00 Legendy lotnictwa wojskowego
17:30 Main Battle Tank Narzędzia walki
18:00 Intellectual Property Violation Horyzonty
18:30 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
19:00 Jim Clark Great Racing Drivers
20:00 Podniebni gliniarze
20:30 Legendy lotnictwa wojskowego
21:00 Anti-sub Warfare Flota uderzeniowa
21:30 Nowoczesna technika
22:00 Spaceflight
23:00 Lordowie mafii
00:00 Intellectual Property Violation Horyzonty
00:30 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
01:00 Jim Clark Great Racing Drivers
02:00 Podniebni gliniarze
02:30 Legendy lotnictwa wojskowego
03:00 Anti-sub Warfare Flota uderzeniowa
03:30 Nowoczesna technika
04:00 Spaceflight
BBC Prime
05:00 "Opowieści z globalnej ekonomii" serial dokumentalny
05:40 Nauka w akcji program edukacyjny
06:00 Ucząc się języków kurs języka niemieckiego
06:30 English Zone kurs języka angielskiego
07:00 Spryciarze program dla dzieci
07:15 Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30 Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
07:45 Yoho Ahoy program dla dzieci
07:50 Tukan Tecs program dla dzieci
08:00 Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20 Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45 Kuchenni najeźdźcy magazyn
09:15 Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45 Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15 "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
10:45 "Akademia psów policyjnych" serial dokumentalny
11:15 The Weakest Link quiz
12:00 Pole bitwy Doktor Who
12:30 "Lekarze" serial obyczajowy
13:00 "EastEnders" telenowela
13:30 "Miss Marple" serial sensacyjny
14:30 Kuchenni najeźdźcy magazyn
15:00 Spryciarze program dla dzieci
15:15 Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30 Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
15:45 Tukan Tecs program dla dzieci
15:55 Baw się razem z nami program dla dzieci
16:15 Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
16:45 "Wszystkie istoty duże i małe" serial obyczajowy
17:45 Roboty ziemne magazyn
18:15 Gardeners' World
18:45 The Weakest Link quiz
19:30 "Lekarze" serial obyczajowy
20:00 "EastEnders" telenowela
20:30 "2 Point 4 Children" serial obyczajowy
21:00 "Jonathan Creek" serial sensacyjny
22:00 "Spód" serial komediowy
22:30 "Dziecko naszych czasów" serial dokumentalny
23:30 "Ostatnie przeżycie Raya Mears'a: Skały" serial
00:00 "Wypadek" serial obyczajowy
01:00 "Stary Nowy Świat: Stany Zjednoczone Europy" serial dokumentalny
02:00 Nadprzyrodzona nauka program edukacyjny
03:00 Surowa nauka program edukacyjny
03:30 Hollywoodzka nauka - Szczyt Dantego program edukacyjny
03:40 Background Brief program edukacyjny
04:00 Dzikie ruchy program edukacyjny
04:30 Słuchanie w ciemności program edukacyjny
TeDe
06:00 Strefa P program muzyczny
06:30 Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
07:00 Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15 Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
07:50 "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15 "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" serial animowany (powt.)
08:35 "Beetleborgs" serial animowany (powt.)
09:00 "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55 Życiowa szansa teleturniej
10:50 "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny (powt.) USA 1997-98
11:40 "Miasteczko Evening Shade" reż.Robby Benson/Frank Bonner, wyk.Elizabeth Ashley, Ossie Davis, Charlie Dell, Charles Durning serial komediowy (powt.) USA 1990-94
12:05 "Kaskader" reż.Gil Bettman, wyk.Lee Majors, Douglas Barr, Heather Thomas serial przygodowy USA 1981
13:00 Strefa P program muzyczny
13:30 Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
13:50 "Arthur" serial animowany
14:15 "Kapitan Star" serial animowany
14:35 Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
15:00 "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, MariaCristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00 Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00 "Bieg po szmal" wyk.Robert Wuhl, Jim Turner, Sandra Oh, Michael Boatman serial komediowy USA
17:30 HOT CHAT program publicystyczny
17:45 Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00 Życiowa szansa teleturniej
19:00 "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
20:00 "M.A.S.H." reż.Robert Altman, wyk.Donald Sutherland, Elliott Gould, Tom Skerritt, Robert Duvall komedia (powt.) USA 1970
22:20 Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:35 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:45 "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
23:45 "Podwodna misja" reż.Scott Levy, wyk.Richard Tyson, Jack Coleman, Jeff Famey, Jeff Fahey film SF USA 1996
01:35 X Laski program erotyczny
02:05 Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:55 Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:30 A kuku program rozrywkowy
04:00 Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
04:15 Zakończenie programu
CT2
05:10 Obiektyw magazyn zagranicznych ciekawostek
05:35 Co to znaczy dom? magazyn publicystyczny
06:00 Czarna, biała magazyn
06:20 Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40 Wiadomości
07:55 Panorama
08:30 "21" magazyn
09:00 Dzień dobry magazyn poranny
11:25 A-Z teleturniej
11:50 Szkoła dla rodziny magazyn
12:00 Wiadomości Euro
13:10 Lekcja śpiewu program rozrywkowy
13:55 "Droga w kosmos" serial dokumentalny
14:55 Magazyn komputerowy
15:25 Diagnoza magazyn medyczny
15:45 "Velkovlak" serial komediowy
16:15 Różne spojrzenia magazyn
16:20 Przedwczesna śmierć program dokumentalny
17:15 Co mogę zrobić dla siebie program dokumentalny
17:20 "Świat koni" serial dokumentalny
18:10 Czarna, biała magazyn
18:30 Nadliczbówka magazyn
18:50 Skarby świata magazyn
19:00 Kronika program dokumentalny
19:15 Golf 2002 magazyn sportowy
19:30 Mistrzostwa wiata w aerobiku
19:55 Głosy poezji program kulturalny
20:00 "Czechosłowacja w służbach specjalnych" serial dokumentalny
21:00 "21" magazyn
21:30 Czechosłowacka kronika filmowa program dokumentalny
21:40 "Łowca jeleni" reż.Michael Cimino, wyk.Robert De Niro, John Savage, Meryl Streep, Christopher Walken dramat wojenny USA 1978
00:40 "Czechosłowacja w służbach specjalnych" serial dokumentalny
01:35 Retransmisja obrad senatu Czeskiej Republiki program polityczny
Kanal 5
05:20 Zakończenie programu
06:35 Tiny Toon I program dla dzieci
07:25 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55 "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25 "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55 "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25 "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55 Jenny Jones talkshow
10:45 Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:40 TV-Butiken
12:55 "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50 "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20 "Cheers" serial komediowy USA
14:50 "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20 Jenny Jones talkshow
16:20 "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35 "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35 "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
20:00 "Maneaters" serial dokumentalny 2000
21:00 "Historia pewnej miłości" reż.Ulu Grosbard, wyk.Robert de Niro, Meryl Streep, Harvey Keitel, Jane Kaczmarek film obyczajowy USA 1984
23:00 "Third Watch" serial obyczajowy USA 1999-2000
23:55 The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
00:50 Villa Medusa
02:20 "Out of the Darkness" thriller USA 1994
03:55 "Mission Impossible" serial sensacyjny USA
04:50 Zakończenie programu
TV Norge
11:40 Rapport fra Quart-festivalen
11:55 "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50 "Matlock" serial kryminalny USA
13:45 "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40 "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10 "Lois & Clark" serial USA
16:00 "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30 "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00 "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25 TVNorges Jackpot
17:30 "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00 Wiadomości i prognoza pogody
18:15 Rapport fra Quart-festivalen
18:30 "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00 Wiadomości i prognoza pogody
19:15 Rapport fra Quart-festivalen
19:30 Change of Heart
20:00 "Crocodile Hunter's Croc Files" serial przyrodniczy
20:30 No Boundaries
21:25 "Ultimate Deception" reż.Richard A. Colla, wyk.Yasmine Bleeth, Richard Grieco thriller USA 1999
22:30 Wiadomości i prognoza pogody
22:45 "Ultimate Deception" reż.Richard A. Colla, wyk.Yasmine Bleeth, Richard Grieco thriller USA 1999
23:25 "Hogans Heroes" serial komediowy USA
23:55 "Babka z zakalcem" reż.Michael Hoffman, wyk.Sally Field, Kevin Kline, Robert Downey Jr., Whoopi Goldberg komedia obyczajowa USA 1991
00:55 Wiadomości i prognoza pogody
01:10 "Babka z zakalcem" reż.Michael Hoffman, wyk.Sally Field, Kevin Kline, Robert Downey Jr., Whoopi Goldberg komedia obyczajowa USA 1991
01:55 "Global Cops" serial dokumentalny
02:25 Big Brother 2001
04:15 Zakończenie programu
France 5
05:45 Matematyka Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:40 Anglais Victor kurs języka angielskiego
07:00 les dessous de la terre magazyn
07:30 "Insectia" serial dokumentalny
08:00 "Capelito" serial animowany
08:10 "Kipper" serial animowany
08:15 "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25 "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30 "Cote labo, cote cuisine" serial dokumentalny
08:45 Maternelles magazyn
09:30 Journal de la sante magazyn medyczny
09:40 "Lucien Bodard, "Lulu le Chinois" film dokumentalny
10:40 Carte postale gourmande magazyn kulinarny
11:10 "Voyage en mediterranee" serial dokumentalny
12:05 "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15 "Petit Potam" serial animowany
12:40 "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50 Le journal de la sante magazyn medyczny
14:05 "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
14:35 "Guyane, terre des peuples" film dokumentalny
15:40 "Richard Gere" serial dokumentalny
16:30 "Des bateaux et des hommes" film dokumentalny
17:35 100% question teleturniej
18:05 "Dialogue, dialogue" serial dokumentalny
03:00 C dans l'air magazyn
ARD
05:30 Magazyn poranny
09:00 Wiadomości
09:05 "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55 Prognoza pogody
10:00 Wiadomości
10:03 Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:30 "Pojedynek" reż.Gert Steinheimer, wyk.Gerd Baltus, Hilmar Thate, Hedi Kriegeskotte, Barbara Schöne film sensacyjny (powt.) Niemcy 2001
12:00 Wiadomości
12:15 Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00 Magazyn popołudniowy
14:00 Wiadomości
14:03 Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00 Wiadomości
15:15 "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00 Fliege, czyli mucha talk show
17:00 Wiadomości
17:15 Brisant magazyn publicystyczny
17:43 Magazyn regionalny
17:55 "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25 "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50 "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15 Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:15 Monitor magazyn publicystyczny
21:00 "Miejsce zbrodni" serial kryminalny Niemcy 1999
22:30 Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00 "Mężczyzna szuka kobiety" reż.Vivian Naefe, wyk.Christoph Waltz, Heinrich Schafmeister, Maja Maranow film obyczajowy Niemcy 1995
00:25 Magazyn nocny magazyn publicystyczny
00:45 "Sotto... Sotto strapazzato da anomala passione" reż.Lina Wertmüller, wyk.Enrico Montesano, Veronica Lario, Luisa de Santis film obyczajowy Włochy 1984
02:25 Wiadomości
02:30 Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
03:30 Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
03:55 "Niemcy - fotoalbum" serial dokumentalny (powt.)
04:40 Wiadomości
04:45 Monitor magazyn publicystyczny (powt.)
3sat
07:00 Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00 Wiadomości
09:05 Czas na kulturę magazyn (powt.)
09:45 nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
10:15 B. Spotyka... talk show
11:15 Wymiana zdań program kulturalny
11:45 Odnalezione w Austrii program krajoznawczy
12:10 "Sad Austrii" Miasto - kraina - Austria film dokumentalny (powt.)
13:00 Wiadomości
13:15 Prawne absurdy (powt.)
13:45 "Cała ta władza!" film dokumentalny (powt.)
14:15 "Kraina młodym winem płynąca" film dokumentalny (powt.)
15:00 Szwajcaria Południe-Zachód magazyn regionalny
16:00 "Rendezvous szopów praczy" film dokumentalny
16:30 Kobieta kontra Antarktyka
17:15 Magazyn regionalny
17:45 Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50 Schweizweit magazyn informacyjny
18:00 "Bez ładu i składu" 37 stopni film dokumentalny
18:30 nano magazyn popularnonaukowy
19:00 Wiadomości
19:20 Czas na kulturę
20:00 Wiadomości
20:15 "Moja lewa stopa" reż.Jim Sheridan, wyk.Daniel Day-Lewis, Ray Mcanally, Brenda Fricker, Hugh O'Conor dramat psychologiczny Wielka Brytania 1989
21:50 "Strych" reż.Sebastian Winkels film krótkometrażowy Niemcy 2000
22:00 Wiadomości
22:25 "Bońskie biennale" i "Teatr świata"
23:25 Die 3 von der Zankstelle program kabaretowy
00:10 "Werner Kieser" Współcześni film dokumentalny
00:35 10 przed 10 magazyn informacyjny
01:05 Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
01:10 nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
01:40 Czas na kulturę magazyn (powt.)
02:15 Magazyn regionalny
02:45 Szwajcaria Południe-Zachód magazyn regionalny (powt.)
Sat 1
05:05 Blitz magazyn aktualności (powt.)
05:30 Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00 Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00 "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00 Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00 Vera w południe talk show
13:00 Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00 We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00 Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00 Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00 QUIZFIRE teleturniej
17:30 17:30 live magazyn regionalny
18:00 Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30 Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00 Blitz magazyn aktualności
19:40 Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15 "Sommer i Bolten" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:15 "Na kłopoty Stefanie" serial obyczajowy Niemcy 2000
22:15 "Drużyna Alfa" serial obyczajowy Niemcy 1997
23:15 Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy
00:15 Wiadomości
00:40 "Becker" serial komediowy USA 1998/99
01:10 Jak się robi...? magazyn filmowy
01:40 Quiz Show teleturniej (powt.)
02:10 Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:10 "Spheriks" serial animowany (powt.) W. Bryt. 2002
03:40 Quiz Show teleturniej (powt.)
04:05 "Sommer i Bolten" serial obyczajowy (powt.) Niemcy 2001
04:55 Blitz magazyn aktualności (powt.)
PRO 7
05:30 Galileo magazyn popularnonaukowy (powt.)
05:50 S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
06:45 TAFF magazyn aktualności (powt.)
07:40 "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:10 "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:40 "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:10 "Zniknięcie Nory" reż.Joyce Chopra, wyk.Veronica Hamel, Dennis Farina, Stephen Collins, Stan Ivar film sensacyjny USA 1993
11:10 Andreas Türck talk show
12:00 "Dharma i Greg" serial komediowy (powt.) USA 1997
12:30 "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00 S.A.M. magazyn informacyjny
14:00 Arabella talk show
15:00 Absolut Schlegl talk show
16:00 ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00 TAFF magazyn aktualności
18:00 "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30 "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00 "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30 Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55 Wiadomości
20:15 "Bez litości" reż.Gabi Kubach, wyk.Günther Maria Halmer, Deborah Kaufmann, Leon Boden, Irm Hermann thriller Niemcy 1996
22:15 "Wydział spraw wewnętrznych" reż.Mike Figgis, wyk.Richard Gere, Andy Garcia, Nancy Travis, Laurie Metcalf film sensacyjny USA 1990
00:25 Comedy Factory program kabaretowy
00:55 Popclub magazyn rozrywkowy (powt.)
01:25 Reportaż ProSieben magazyn reporterów (powt.)
02:10 BIZZ magazyn gospodarczy
02:40 Comedy Factory program kabaretowy
03:05 "Dharma i Greg" serial komediowy (powt.) USA 1997
03:30 Arabella talk show (powt.)
04:20 Absolut Schlegl talk show (powt.)
VOX
05:05 "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy (powt.) 1998/00
05:30 Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00 Magazyn reklamowy
08:50 "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20 "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50 "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:25 "Dotyk anioła" serial obyczajowy USA 1994/2001
11:20 "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
12:20 "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001
13:15 "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10 "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40 "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15 "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10 "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05 "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00 Wiadomości
18:15 Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15 "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01
19:45 "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15 "Z miłości do..." reż.Richard Wenk, wyk.Andie Mcdowell, Andy Garcia, Laura Harris, Richard Bradford komedia obyczajowa USA 1999
22:20 SPIEGEL TV Extra magazyn publicystyczny
23:15 Prawdziwa miłość magazyn erotyczny
00:10 Wiadomości
00:20 "Legenda o Paulu i Pauli" reż.Heiner Carow, wyk.Angelica Domröse, Winfried Glatzeder, Heidemarie Wenzel, Fred Dalmare film obyczajowy NRD 1973
02:15 "Łańcuchy złota" reż.Rod Holcomb, wyk.John Travolta, Marilu Henner, Joey Lawrence, Benjamin Bratt film sensacyjny (powt.) USA 1991
03:55 "Czynnik PSI" serial SF (powt.) Kanada 1996/99
04:40 Turcja - Zachodnie Wybrzeże VOXTOURS magazyn turystyczny (powt.)
Super RTL
06:00 Infomercials magazyn reklamowy
06:30 "Ned's Newt" serial animowany
06:55 "Benjamin Blümchen" serial animowany
07:25 "Trzy misie" serial animowany
07:55 "Skipper & Skito" serial animowany
08:10 "Tiny Planets" serial animowany
08:20 "Dreamstreet" serial animowany
08:30 "Przygody Mumfiego" serial animowany
08:40 "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany
08:50 "Bumpety Boo" serial animowany
09:00 "Maggie i dzika bestia" serial animowany
09:20 "Timothy idzie do szkoły" serial animowany
09:35 "Pirat Nobeard" serial animowany
09:40 "Costa" serial animowany
09:45 "Dog City" serial animowany
10:15 "Papirus" serial animowany
10:40 "Bracia Flub" serial animowany
11:10 "Bob Morane" serial animowany
11:40 "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55 Darkwing Duck" serial animowany
12:20 "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:25 Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:45 "Trzy misie" serial animowany
13:10 "To cały Andy!" serial animowany
13:35 "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:00 "CatDog" serial animowany
14:30 "Benjamin Blümchen" serial animowany
15:00 "Nowe przygody Misia Puchatka" serial animowany
15:30 "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany
15:55 "Ned's Newt" serial animowany
16:35 "Extreme Dinosaurus" serial animowany
17:00 "Bobry" serial animowany
17:25 "Ekstremalne kaczki" serial animowany
18:00 "Darkwing Duck" serial animowany
18:25 "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50 "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20 "To cały Andy!" serial animowany
19:50 "Oggy i karaluchy" serial animowany
20:15 "Wzywa się doktora Brucknera" serial obyczajowy Niemcy 1996
22:10 Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:10 T.V. Kaiser talk show
00:00 "Bobry" serial animowany (powt.)
00:25 Infomercial magazyn reklamowy
02:55 Program nocny
Arte
14:00 Hipokrates magazyn medyczny (powt.)
14:30 Forum Europejczyków magazyn publicystyczny (powt.)
15:10 "The final kick" film dokumentalny (powt.) Niemcy 1994
16:10 Trzęsienie ziemi 360° - Reportaż GEO (powt.)
16:40 Kreatywni - artyści z bliska magazyn kulturalny (powt.)
17:10 "Petite Cherie reż.Anne Villaceque, wyk.Corinne Debonniere, Jonathan Zaccai, Laurence Fevrier, Patrick Prejean film obyczajowy (powt.) Francja 2000
19:00 Fes - Meknes Voyages, Voyages magazyn turystyczny (powt.)
19:45 Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15 Boksowanie na rzecz pokoju
20:40 "Country" reż.Kevin Liddy, wyk.Lisa Harrow, Des Cave, Gary Lyndon, Dean Pritchard film obyczajowy Irlandia 2000
22:15 XXY - między kobietą a mężczyzną "Hermafrodyci - jednoznacznie dwuznaczni" Temat wieczoru film dokumentalny Niemcy 2002
23:10 "W raju" film dokumentalny Niemcy 2002
23:25 "Southern Comfort" film dokumentalny USA 2000
00:45 Magazyn filmów krótkometrażowych
01:40 "Początek" "Celtowie" film dokumentalny (powt.) Wielka Brytania 2000
BBC World
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
06:00 BBC News
06:30 World Business Report
07:00 BBC News
07:30 World Business Report
08:00 BBC News
08:30 World Business Report
08:45 Sport Today
09:00 BBC News
09:30 Fast Track
09:45 Holiday
10:00 BBC News
10:30 HARDtalk
11:00 BBC News
11:30 Simpson's World
12:00 BBC News
12:30 Asia Today
12:45 World Business Report
13:00 BBC News
13:30 HARDtalk
14:00 BBC News
14:30 World Business Report
14:45 Sport Today
15:00 BBC News
15:30 Top Gear
16:00 BBC News
16:30 Asia Today
17:00 BBC News
17:30 HARDtalk
18:00 BBC News
18:15 World Business Report
18:30 Talking Movies
19:00 BBC News
19:30 World Business Report
19:45 Sport Today
20:00 BBC News
20:30 HARDtalk
21:00 BBC News
21:30 Click Online
22:00 BBC News
22:30 World Business Report
23:00 BBC News
23:30 Developing World
00:00 BBC News
00:30 World Business Report
00:45 Asia Today
01:00 BBC News
01:30 HARDtalk
02:00 BBC News
02:30 Talking Movies
03:00 BBC News
03:30 Developing World
04:00 BBC News
04:30 Asia Today
04:45 World Business Report