FANDOM


TVP 1
05:30 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 60 - Urwisko -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 BBC w Jedynce - Afryka cz. 3. Kongo (Africa, eye to eye with the unknown) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Świat się kręci - /43/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Klimaty i smaki - Ziemia Wieluńska; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przepis dnia - /39/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce -Osobliwości mórz i oceanów. cz. 9. Graciosa (Seas and Oceans II); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2725-finał października; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 5880 (The Bold and the Beautiful ep. 5880); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Przepis dnia - /39/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia na wodzie termalnej; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Bonanza - odc. 162, Różowa chmurka (Bonanza, ep. 162, A Pink Cloud Comes From Old Katay); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2726; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2492 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /44/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:20 Przepis dnia - /40/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Kroniki Maratonów Świata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Teatr Telewizji - Pozory mylą -  txt. str. 777; spektakl teatralny; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Antoni Pawlicki, Agnieszka Grochowska, Sonia Bohosiewicz, Robert Więckiewicz, Krzysztof Kiersznowski, Anna Romantowska, Grażyna Szapołowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Homeland [ser. I] - odc. 9 (Homeland, ep. 9) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:50 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Okrutny sierociniec. (Blush of Fruit); film dokumentalny kraj prod.Australia (2013); reż.:Jakeb Anhvu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Glina - odc. 19/25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Świat się kręci - /44/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Bonanza - odc. 162, Różowa chmurka (Bonanza, ep. 162, A Pink Cloud Comes From Old Katay); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
02:45 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Okrutny sierociniec. (Blush of Fruit); film dokumentalny kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Notacje - Andrzej Wielowieyski. Obywatel Europy; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Faceci do wzięcia - odc. 31/91 Sumo życie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odcinek 372; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:25 Barwy szczęścia - odc. 999 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Na dobre i na złe - odc. 168 - Cena etatu; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Ślady; film dokumentalny; STEREO, 16:9
12:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Największe miasto świata -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Szkoła życia - odc. 38 "Oświadczyny"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Moja płeć i ja (Me, my sex, and I); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Esther Ingram; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 89 "Wiecznie młodzi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Rodzinka.pl - odc. 113 "Nowe gniazdo" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Szkoła życia - odc. 39 "Oczko w głowie"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 2/78; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 999 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1000 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 1014; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 749; Dla małoletnich od lat 12
21:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Głęboka woda - sezon II odc. 6/12 "Pułapka medialna" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Czy świat oszalał? - Eurokraci: europejskie eldorado (L'Eurocrats Overpaid?); film dokumentalny kraj prod.Belgia (2011); reż.:Natacha Mass Mass; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Czy świat oszalał? - Stadiony nienawiści (Stadiums of Hate); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Tom Giles; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Instynkt - odc. 9/13 "Sąsiedzi"; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Republika Doyle'ów - odc. 13/25 (Republic of Doyle ep. 201); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Republika Doyle'ów - odc. 14/25 (Republic of Doyle ep. 202); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Trzeci oficer - odc. 12/13 - Mechanizm zegarowy; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:40 Zakończenie programu

TVP Białystok
06:30 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Przedszkolandia - odc. 14; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Warto tam być
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 04.11 - 1; STEREO, 16:9
08:30 Wokół nas
08:35 Reportaż z regionu - Zdążyć przed wschodem słońca; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Eurosąsiedzi - odc. 154 (odc. 154); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Etniczne klimaty - Kamień mądrości; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Kościół z bliska - odc. 61; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Flesz - zapowiedź Dziennika; STEREO, 16:9
11:15 Dla niesłyszących - Otwórz oczy -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Antenowe remanenty - 51 Muzyczny Festiwal w Łańcucie - koncert inauguracyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Tropami Wysockiego - koncert Evgen Malinovskiy; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Oj nie ma jak Lwów - Kapela lwowska Tajoj; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Wokół nas
14:05 Reportaż z regionu - Zdążyć przed wschodem słońca; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:25 Everyday English odc.246; Dla małoletnich od lat 7
14:40 Ahora espanol odc.219; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Errata do biografii - Wojciech Bąk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:26 Warto tam być
15:30 Obiektyw Flesz
15:35 Prognoza pogody
15:36 Misjonarze Słowian; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Flesz - zapowiedź Dziennika; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:34 Kronika Rajdowa - Ostra jazda; Dla małoletnich od lat 12
17:37 Reportaż - Jest taka cierpienia granica...; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Polska z bocznej drogi - Pajda w spadku; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Spełnieni - odc. 16 - Autyści; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Obiektyw Główny
18:55 Prognoza pogody
19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Kultowe rozmowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:03 Bez kantów; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:28 Warto tam być
20:31 Pod Twoją obronę; program religijny; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Pogoda - 04.11 - 2; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 04.11 - 3; STEREO, 16:9
22:01 Obiektyw Wieczorny
22:22 Prognoza pogody
22:26 Warto tam być
22:35 Magda, miłość i rak; film dokumentalny; reż.:Alina Mrowińska; Dla małoletnich od lat 7
23:35 Everyday English odc.246; Dla małoletnich od lat 7
23:50 Ahora espanol odc.219; Dla małoletnich od lat 7
00:10 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:15 Świat według Kiepskich: Hiperferdex (66) - serial komediowy
9:00 Malanowski i partnerzy: Miłość i śmierć (49) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy: Seks w kwiaciarni (50) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Trudne sprawy (170) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (344) - serial paradokumentalny
12:00 Pamiętniki z wakacji 3 - serial paradokumentalny
13:00 Pierwsza miłość (1770) - serial obyczajowy
14:00 Pierwsza miłość (1771) - serial obyczajowy
14:45 Trudne sprawy (376) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pgoody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (599) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (483) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1772) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport - program informacyjny
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich: Zwierzę medialne (358) - serial komediowy
20:05 Megahit: Ja, robot - film SF, USA 2004
22:20 Zasady walki 2: Zdrada - thriller, Kanada 2008
0:30 Breaking Bad 3 (26) - serial obyczajowy
1:30 Dziupla Cezara (6) - serial komediowy
2:15 Dziupla Cezara (7) - serial komediowy
3:15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:05 Uwaga! - magazyn reporterów
5:20 Rozmowy w toku: Nie będę dłużej twoją sprzątaczką! - talk-show
6:20 Mango - telezakupy
7:25 Co za tydzień - magazyn informacyjny
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn
11:10 Ukryta prawda (246) - serial paradokumentalny
12:15 Szpital (120) - serial paradokumentalny
13:15 W-11 - Wydział Śledczy: Kochani rodzice (1086) - serial fabularno-dokumentalny
14:00 Wawa non stop (44) - serial
15:00 Ukryta prawda (247) - serial paradokumentalny
16:00 Rozmowy w toku: Starzy rozwalają moje związki! - talk-show
17:00 Szpital (121) - serial paradokumentalny
18:00 Wawa non stop (45) - serial
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Na Wspólnej (1816) - serial obyczajowy
20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Krwawy Iwan (1087) - serial fabularno-dokumentalny
21:30 Lekarze (10) - serial obyczajowy
22:30 Perfekcyjna pani domu (10/13) - program rozrywkowy
23:30 Wybrani (22) - serial sensacyjny
0:30 Pamiętniki wampirów 2 (3/22) - serial grozy
1:30 Uwaga! - magazyn reporterów
1:45 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
3:05 Rozmowy w toku: Starzy rozwalają moje związki! - talk-show
4:00 Zakończenie programu

TV 4
6:00 Ukryta miłość Odcinek: 100
6:55 Mega Chichot
7:25 What's New, Scooby Doo?
7:55 What's New, Scooby Doo?
8:25 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
8:55 STOP Drogówka
9:55 Nieposkromiona miłość Odcinek: 44
10:50 Kiedy się zakocham Odcinek: 99
11:50 Królewna Śnieżka Odcinek: 7
12:30 Królewna Śnieżka Odcinek: 8
13:00 Mega Chichot
13:30 Tylko miłość Odcinek: 45
14:30 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 19
15:30 Komisarz Rex Odcinek: 12 Sezon: 10
16:30 Hotel 52 Odcinek: 45
17:30 Nieposkromiona miłość Odcinek: 45
18:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
19:00 What's New, Scooby Doo?
19:30 What's New, Scooby Doo?
20:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły światem Odcinek: 3 Sezon: 2
21:00 Galileo Odcinek: 391
22:00 Galileo Odcinek: 392
23:00 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 3 Sezon: 5
23:30 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 4 Sezon: 5
0:00 Spadkobiercy
1:05 Kroniki facetów z klasą
2:05 To był dzień
3:05 4music
4:10 Dekoratornia
4:40 Mega Chichot
4:55 4music
5:59 Zakończenie programu

TV Puls
6:00 Kasia i Tomek Odcinek: 21 Sezon: 3
6:30 Kasia i Tomek Odcinek: 22 Sezon: 3
7:00 Tom i Jerry Odcinek: 50
7:05 Tom i Jerry Odcinek: 51
7:10 Tom i Jerry Odcinek: 52
7:30 Tom i Jerry Odcinek: 53
7:35 Tom i Jerry Odcinek: 54
7:40 Tom i Jerry Odcinek: 55
7:55 Zaklinacz psów Odcinek: 8 Sezon: 4
9:00 Steve Irwin - łowca krokodyli Odcinek: 8 Sezon: 3
9:55 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby Odcinek: 7
10:30 Zaginiony świat Odcinek: 35
11:30 Niania Odcinek: 19 Sezon: 2
12:00 Niania Odcinek: 20 Sezon: 2
12:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 8
13:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 9
14:30 Niania Odcinek: 21 Sezon: 2
15:00 Niania Odcinek: 22 Sezon: 2
15:30 Stare dranie z Ameryki Odcinek: 6 Sezon: 2
16:00 Akademia policyjna Odcinek: 2
17:00 Akademia policyjna Odcinek: 5
18:00 Zaginiony świat Odcinek: 36
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 15 Sezon: 3
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 2 Sezon: 2
20:00 Atak jurajski
21:50 Katakumby
23:50 Halloween: Powrót
1:50 Zobacz to!
3:00 Taki jest świat - pod lupą Odcinek: 2
3:50 JRG w akcji Odcinek: 9
4:15 Menu na miarę Odcinek: 5
4:40 Z archiwum policji Odcinek: 10
5:10 Menu na muarę Odcinek: 8
5:35 Z archiwum policji Odcinek: 13

TVN 7
4:55 Pascal: po prostu gotuj
5:35 We dwoje Odcinek: 4
6:50 Męski typ Odcinek: 8
7:20 Sąd rodzinny Odcinek: 149
8:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 446
9:15 Dr House Odcinek: 7
10:15 Ostry dyżur Odcinek: 2 Sezon: 10
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 150
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 447
14:55 Bananowy doktor Odcinek: 4 Sezon: 3
15:55 Czerwony Orzeł Odcinek: 15 Sezon: 3
17:05 Detektyw Monk Odcinek: 1 Sezon: 8
18:00 Dr House Odcinek: 8
19:00 Bananowy doktor Odcinek: 5 Sezon: 3
20:00 Egzamin dojrzałości
21:55 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 1 Sezon: 17
23:00 Nowa policyjna opowieść
1:40 Arkana magii
3:50 Druga strona medalu Odcinek: 6
4:20 Druga strona medalu Odcinek: 1 Sezon: 2
4:50 Zakończenie programu

Puls 2
6:00 Brygada ratunkowa Odcinek: 5 Sezon: 2
7:00 Akademia policyjna Odcinek: 4
8:00 Słoń Benjamin Odcinek: 14
8:25 Bibi Blocksberg Odcinek: 2
9:00 Mami Fatale Odcinek: 7
9:10 Mami Fatale Odcinek: 8
9:30 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 55
9:40 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 56
10:00 Reksio Odcinek: 60
10:10 Reksio Odcinek: 61
10:25 Dennis rozrabiaka Odcinek: 3
11:00 Inspektor Gadżet Odcinek: 3
11:25 Superauta Odcinek: 26
12:00 Pippi Odcinek: 10
12:25 Pszczółka Maja Odcinek: 36
13:00 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 43
13:25 Słoń Benjamin Odcinek: 14
14:00 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 55
14:10 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 56
14:00 Marta mówi Odcinek: 21
14:30 Reksio Odcinek: 60
14:40 Reksio Odcinek: 61
15:00 Bibi Blocksberg Odcinek: 3
15:30 Mami Fatale Odcinek: 9
15:40 Mami Fatale Odcinek: 10
16:00 Kot w butach na Dzikim Zachodzie
17:25 Dennis rozrabiaka Odcinek: 3
18:00 Inspektor Gadżet Odcinek: 3
18:25 Kacze opowieści Odcinek: 66
19:00 Zaklinacz psów Odcinek: 8 Sezon: 4
20:00 Ale numer! Odcinek: 39
20:30 Ale numer! Odcinek: 1 Sezon: 4
21:00 Niania Odcinek: 21 Sezon: 2
21:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 6
22:30 Goło i wesoło Odcinek: 7 Sezon: 4
23:00 Jerry Springer Show Odcinek: 31 Sezon: 18
0:00 Sexy Playmates! Odcinek: 4
0:30 Goło i wesoło Odcinek: 6 Sezon: 4
1:00 Kobiety, które niosły śmierć Odcinek: 3 Sezon: 2
2:00 Kasia i Tomek Odcinek: 21 Sezon: 3
2:30 Menu na miarę Odcinek: 9
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 9
3:25 Menu na miarę Odcinek: 10
3:50 Dyżur Odcinek: 5
4:15 JRG w akcji Odcinek: 12
4:40 Dyżur Odcinek: 6
5:05 JRG w akcji Odcinek: 2
5:30 W blasku fleszy Odcinek: 8

TV 6
6:00 Szósty zmysł
7:00 Fuksja - mała czarodziejka
8:50 Tim
11:00 Łowca krokodyli
11:30 Łowca krokodyli
12:00 Ukryta miłość Odcinek: 100
13:00 Prawdziwe uczucie Odcinek: 46
14:00 Mam talent! Odcinek: 24 Sezon: 8
15:00 Jak oni śpiewają Odcinek: 21
16:00 Must be the music - tylko muzyka Odcinek: 27
18:00 Świat według Bundych Odcinek: 102
18:30 Świat według Bundych Odcinek: 103
19:00 Prawdziwe uczucie Odcinek: 47
20:00 Galileo Odcinek: 234
21:00 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 7 Sezon: 2
21:30 Posłaniec
23:30 Wzór Odcinek: 37
0:30 Piła II
2:20 4music
3:25 Muzyczne listy
4:30 Muzyczne listy
5:00 Szósty zmysł
5:59 Zakończenie programu

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:05 Piłka nożna - Liga holenderska - mecz: SC Cambuur - Feyenoord Rotterdam
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:05 Piłka nożna - Liga holenderska - mecz: sc cambuur - feyenoord rotterdam
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:05 Piłka nożna - Liga ukraińska - mecz: Metalurg Donieck - Dnipro Dniepropetrowsk
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:05 Piłka nożna - Liga ukraińska - mecz: Metalurg Donieck - Dnipro Dniepropetrowsk
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:05 Piłka nożna - Liga rosyjska
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:05 Piłka nożna - Liga rosyjska
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:05 Siatkówka kobiet - Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:05 Siatkówka kobiet - Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:05 Tenis ziemny - Turniej ATP Masters Series w Paryżu - mecz finałowy
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:05 Tenis ziemny - Turniej ATP Masters Series w Paryżu - mecz finałowy
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:05 Tenis ziemny - Turniej WTA Tournament of Champions w Sofii - mecz finałowy
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:05 Tenis ziemny - Turniej WTA Tournament of Champions w Sofii - mecz finałowy
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:05 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga - mecz: Anwil Włocławek - Trefl Sopot
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:05 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga - mecz: anwil włocławek - trefl sopot
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:05 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:05 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
22:55 Nitro Circus Live News - magazyn sportowy
23:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
23:15 Piłka nożna - Liga rosyjska
0:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
0:15 Piłka nożna - Liga rosyjska
1:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
1:15 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
6:00 Hity na czasie
8:00 ETV NEWS
8:05 Hity na czasie
9:00 ETV NEWS
9:05 Hity na czasie
10:00 ETV NEWS
10:05 Hity na czasie
11:00 ETV NEWS
11:05 Hity na czasie
12:00 ETV NEWS
12:05 Hity na czasie
13:00 ESKA TV News
13:05 smESKA
14:00 ESKA TV News
14:05 smESKA
15:00 ESKA TV News
15:05 Hot plota
16:00 ESKA TV News
16:05 G20
17:00 ESKA TV News
17:05 G20
18:00 Szymorning
18:30 ESKA TV News
19:00 Hity na czasie
19:30 Top 5
20:00 Wilfred Odcinek: 6
20:30 Wilfred Odcinek: 7
21:00 Zwolnienie z WF-u
21:30 ESKA TV News
22:00 Wilfred Odcinek: 6
22:30 Wilfred Odcinek: 7
23:00 Hot plota
0:00 Polska noc

TTV
6:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 520
6:55 Blisko ludzi
7:25 Kulisy sławy extra Odcinek: 2 Sezon: 3
7:55 Rozmowy w toku Odcinek: 2027
8:50 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 111
9:30 Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya Odcinek: 9
10:30 Bez recepty Odcinek: 13 Sezon: 2
11:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 529
12:30 Jeszcze raz dzień dobry Odcinek: 10 Sezon: 4
13:05 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 115
13:50 Rozmowy w toku Odcinek: 2062
14:40 Sąd rodzinny Odcinek: 71
15:40 Czarno na białym
16:10 Kartoteka Odcinek: 11 Sezon: 3
17:10 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Wiem, co jem. Bosacka na tropie Odcinek: 10 Sezon: 2
19:10 Usterka Odcinek: 9
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 116
20:45 Ola w trasie Odcinek: 5 Sezon: 2
21:10 Dzieciaki Odcinek: 2
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Ostre cięcie Odcinek: 1 Sezon: 2
22:40 Świat bez fikcji Odcinek: 3 Sezon: 5
23:15 Cela Odcinek: 19
23:45 Nic osobistego Odcinek: 4
0:45 Taboo Odcinek: 7 Sezon: 8
1:40 Kossakowski. Szósty zmysł Odcinek: 5
2:10 Blisko ludzi
2:35 Rozmowy w toku Odcinek: 2195
3:20 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 116
4:00 Nie do wiary Odcinek: 3
4:25 Świat bez granic Odcinek: 10
4:55 Psie adopcje Odcinek: 10
5:20 Zakończenie programu

Polo TV
5:30 Święta wojna Odcinek: 25
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Power Play
9:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:10 Wszystko mi disco!
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Przeboje na czasie
14:00 Hit dnia
14:11 Disco Relax
15:00 Przebojowe historie
15:23 Przeboje na czasie
16:00 Przebojowe historie
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Przebojowe historie
17:15 Kuchnia polowa
17:33 Przeboje na czasie
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista Przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90-te
20:05 Disco polo hit wszech czasów
21:22 Wieczorne granie na ekranie
22:00 Zakochane Polo tv
22:30 Pikantne Polo tv
23:05 Święta wojna Odcinek: 25
23:31 Święta wojna Odcinek: 14
23:50 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
5:00 Wstawaj! Gramy!
6:00 Daleko od noszy Odcinek: 150
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:15 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 293
8:05 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 294
9:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 66
9:30 Mamuśki Odcinek: 27
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 145
10:30 Daleko od noszy Odcinek: 146
11:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 201
12:00 Pensjonat pod Różą Odcinek: 66
13:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1765
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 46
14:00 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 74
14:30 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 75
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 222
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 219
16:30 Mamuśki Odcinek: 28
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 131
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 132
18:00 Gra w ciemno Odcinek: 301
19:00 Awantura o kasę Odcinek: 165
20:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 248
21:00 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 83
21:30 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 84
22:00 Daleko od noszy Odcinek: 151
22:30 Daleko od noszy Odcinek: 152
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 261
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 262
0:00 Synowie Odcinek: 7
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 151
1:00 Daleko od noszy Odcinek: 152
1:30 Gra w ciemno Odcinek: 89
2:30 Awantura o kasę Odcinek: 89
3:30 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 83
4:00 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 84
4:30 Daleko od noszy Odcinek: 151

TVP Kultura
08:10 Kulturanek - "Straszne kleksy" (s. II, odc. 9); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Portrety - Elisabeth Schwarzkopf (Elisabeth Schwarzkopf); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Filmy z audiodeskrypcją - Królowa chmur -  txt. str. 777 AD  75'; film TVP kraj prod.Polska (2003); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Danuta Szaflarska, Wojciech Malajkat, Anna Przybylska, Bogdan Kalus, Zdzisław Kuźniar, Adam Cywka, Wojciech Kuliński, Joanna Jeziorna, Robert Kowalski, Bolesław Abart; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Poniedziałek z piosenką - Bo we mnie jest seks - piosenki Kaliny Jędrusik (27. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław 2006); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Pestka -  txt. str. 777; melodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Krystyna Janda; wyk.:Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Agnieszka Krukówna, Jan Frycz, Anna Dymna, Jan Englert, Zbigniew Zamachowski, Edward Żentara; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Filmy z audiodeskrypcją - Królowa chmur -  txt. str. 777 AD  75'; film TVP kraj prod.Polska (2003); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Danuta Szaflarska, Wojciech Malajkat, Anna Przybylska, Bogdan Kalus, Zdzisław Kuźniar, Adam Cywka, Wojciech Kuliński, Joanna Jeziorna, Robert Kowalski, Bolesław Abart; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 7) - Polska jako horror; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Portrety - Elisabeth Schwarzkopf (Elisabeth Schwarzkopf); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1988); Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Greta; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Krzysztof Gruber; wyk.:Wojciech Jastrzębowski, Agnieszka Kuszewska, Ewa Borowik, Halina Dunajska, Witold Dębicki; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wieczorynka - Kangurek Hip-Hop - Wilk; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Kangurek Hip-Hop - Ryś; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Kangurek Hip-Hop - Świstak; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Wielkie ekranizacje - Miłość Swanna (Un amour de Swann); film obyczajowy kraj prod.Francja (1984); reż.:Volker Schlondorff; wyk.:Jeremy Irons, Ornella Muti, Alain Delon, Fanny Ardant; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:15 Nocne czytanie w wannie - odc. 30; widowisko kameralne; Dla małoletnich od lat 16
22:25 Libera - Przewodnik po sztuce - odc. 4 - Pop Art; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Videogalerie odc. 87 - CSW Toruń (4); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Videogalerie odc. 88 - CSW Toruń (5); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Videogalerie odc. 89 - CSW Toruń (6); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
00:05 London Calling: Nieopowiedziana historia brytyjskiego popu (1) (Bohemian Rhapsody. The untold story of British pop music.); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Sztuka czytania - (s. III odc. 5); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Wielkie ekranizacje - Miłość Swanna (Un amour de Swann)  106'; film obyczajowy kraj prod.Francja (1984); reż.:Volker Schlondorff; wyk.:Jeremy Irons, Ornella Muti, Alain Delon, Fanny Ardant; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:30 Dziennik telewizyjny - 4.11.1986; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Makłowicz w podróży - Podróż 32 Rumunia (118) "Przez Karpaty"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Ex Libris - 145; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Misja - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:10 Dzika Polska - Bogatsze życie - Lecą żurawie; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Zaproszenie - Ropa, Łemki i Hucuły; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Z kamerą po kraju - Lampy gasną; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Sensacje XX wieku - Najwyższa stawka cz. III -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Sensacje XX wieku - Najwyższa stawka cz. IV -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Ex Libris - 145; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Cafe Historia - Rewolucja Węgierska 1956; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Westerplatte -  txt. str. 777; dramat wojenny kraj prod.Polska (1967); reż.:Stanisław Różewicz; wyk.:Zygmunt Hubner, Arkadiusz Bazak, Tadeusz Schmidt, Józef Nowak, Tadeusz Pluciński, Bogusz Bilewski, Bohdan Ejmont; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Auto - Moto - Klub; magazyn motoryzacyjny; Dla małoletnich od lat 7
15:10 W kręgu Stanisława Szukalskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Poszukiwacze zagubionych cywilizacji - Starożytne technologie; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Ex Libris - 145; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Byłem żołnierzem Wehrmachtu - Theodor Hasselblatt; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Kryptonim "Turyści" - odc. 1/3; serial TVP; reż.:Jerzy Obłamski; wyk.: Włodzimierz Adamski, Janusz Dziubiński, Mieczysław Janowski, Eugeniusz Korczarowski, Kazimierz Meres; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Dzieje jednego wynalazku - Dzieje lampy; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Kalendarium historyczne - Połowy na rzece wspomnień - Stare Powązki - u siebie; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dziennik telewizyjny - 4.11.1986; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Spór o historię - Wincenty Witos prawda i legenda; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Flesz historii - odc. 155; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Dama Kameliowa -  txt. str. 777; melodramat kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Anna Dymna, Jan Frycz, Anna Radwan, Stanisława Celińska, Jerzy Kamas; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Korespondent - odc.1; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Jacek Januszyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Korespondent - odc.2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Zaproszenie - Ropa, Łemki i Hucuły; Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Cudze listy; film dokumentalny; reż.:Maciej Drygas; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Dziewczęta z Auschwitz; film dokumentalny; reż.:Kinga Wołoszyn - Świerk; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:10 Halucynacje - koncert piosenek Grzegorza Ciechowskiego (Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Janka - odc. 7 - Gdzie jest Sebastian? (Gdzie jest Sebastian?); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1989); Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Polonia w Komie - Japonia - Halloween (351); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Galeria - odc. 40; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 942 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013 /5/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ranczo - odc. 80* - Potęga immunitetu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kulturalni PL - (165); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Złotopolscy - odc. 809* - Ładna para; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 42 Mikroskop -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 40; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:22 Polonia w Komie - Japonia - Halloween (351); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013 /5/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Tacy sami - odc. 8 pt. Mamo pracuj; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Piękniejsza Polska - /16/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Barwy szczęścia - odc. 942 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Proszę słonia - odc 2 - Pierwsze kroki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013 /5/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Wiedźmin - odc. 6/13* - Calanthe -  txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Czechy - Jakub (352); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Śladami Podlasian - Od Fort Lauderdale do Key West; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 40; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013 /5/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Janka - odc. 7 - Gdzie jest Sebastian? (Gdzie jest Sebastian?); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1989); Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Proszę słonia - odc 2 - Pierwsze kroki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Wiedźmin - odc. 6/13* - Calanthe; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Czechy - Jakub (352); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 942; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Śladami Podlasian - Od Fort Lauderdale do Key West; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Rozrywka
05:45 Mój pierwszy raz - (odc.1); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Niemiecki smak (76); Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (11) gość: Ewa Wencel; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (106) - Tartak -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Przepis dnia - /1/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Od przedszkola do Opola - Lora Szafran; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Podróże z żartem - Podróże za chlebem (41); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Pojedynek nie na żarty - Ireneusz Krosny kontra Tomasz Jachimek (7); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Kabaretowy Klub Dwójki (37) - Czechy -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Savoir vivre. Bon ton (1); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Wideoteka dorosłego człowieka (54) - Kora i Kamil Sipowicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Szansa na Sukces - T. Love; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Kabaretowa Mapa Polski - Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Kabaretowa Mapa Polski - Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Kabaretowa Mapa Polski - Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (107) Pigmeje -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Schwarzwaldu (77); Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (1) gość: Robert Makłowicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dzieciaki górą - odc. 1; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Podróże z żartem - Podróże dyplomatyczne (46); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kabaretowy Klub Dwójki (38) - Cyganie; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Savoir Vivre. Pardon (2); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Tylko jeden skecz - "Brzuchomówca" - Kabaret Ani Mru Mru /7/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 VI GALA PIOSENKI BIESIADNEJ - Piosenki o mojej Warszawie (1); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 VI GALA PIOSENKI BIESIADNEJ - Piosenki o mojej Warszawie (2); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Pojedynek nie na żarty - Ireneusz Krosny kontra Tomasz Jachimek - Ostatnie starcie (8); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Tylko jeden skecz - "Brzuchomówca" - Kabaret Ani Mru Mru /7/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Kabaret z hi hi hi... historią w tle; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:56 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:21 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Pogoda Info; STEREO, 16:9
18:35 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:47 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
19:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 W przerwie - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:22 Apteka pod Orłem; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Krzysztof Miklaszewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 INFOrmacje; STEREO, 16:9
00:32 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:23 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
02:34 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 W przerwie - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9
03:10 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
03:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:31 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:00 Apteka pod Orłem; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
05:05 Polska według Kreta - odc. 92 - Małopolska na cały rok; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.