Wikia o Starej Telewizji
Advertisement
poprzedni dzień NIEDZIELA 04.02.2007 następny dzień

TVP 1
06:10 Program dnia - na 4.
06:10 Warto kochać - odc. 10; serial TVP
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
07:55 Sprawy Nasze Powszednie - odc. 1 Słowo
08:00 21 Dni (21 Days) kraj prod.Irlandia (2006)
08:15 Fifi - Konkurs talentów 1 (Fifi's Talent Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
08:30 Domisie - Amelka się nie dowie; program dla dzieci
08:55 Lippy&Messy
09:00 Teleranek - na ferie
09:40 Szkoła złamanych serc - odc. 37 (odc. 37); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:30 Szatan z siódmej klasy - Dan.Al.Inf.C.III.10-11... - uff  odc.5 - txt.str.777; serial TVP
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:55 Sprawy Nasze Powszednie - odc. 1 Słowo
13:00 Wiadomości
13:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny
13:30 Błękitne Hawaje (Blue Hawaii); film muzyczny kraj prod.USA (1961)
15:10 BBC w Jedynce - Niezwykłe wędrówki zwierząt - odc. 5/6 Odyseja rybołowów  (Incredible Journeys With Steve Leonard 5/6 Osprey Oddysey) - txt.str.777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
16:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio )
17:10 Teleexpress - ( w przerwie transmisji )
18:20 Faceci do wzięcia - ON, Ona, ON; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Nowe przygody Kubusia Puchatka -  odc.45 (New Adventures of Winnie the Pooh - A Pooh day afternoon); serial animowany kraj prod.USA (1996)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Ranczo - odc. 3 - Ksiądz z inicjatywą - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
21:10 Ranczo - odc. 4 - Otrzeźwienie - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
22:05 Uczta kinomana - Pewnego razu na Dzikim Zachodzie (Once Upon a Time in the West aka C'era una Volta Il West); western kraj prod.USA, Włochy (1969)
00:50 Kinematograf; magazyn
01:15 Kolekcja kinomana - Krzyż Walecznych; film fabularny
02:40 Program dnia - na 5.
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:35 Program dnia - na 4.
06:35 Słowo na niedzielę
06:40 Smak Europy - Chęć realizacji siebie...
06:50 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 104 Lekcja mądrości; serial komediowy TVP
07:15 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 105 Z życia sekretarki; serial komediowy TVP
07:40 Złotopolscy - odc. 829 Przeprosiny; telenowela TVP
08:10 M jak miłość - odc. 467; serial TVP
08:55 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.11 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:25 Zacisze gwiazd - (12) Zofia Czerwińska
09:55 Sto tysięcy bocianów - odc.9; serial dokumentalny TVP
10:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 5. Hacjenda; cykl reportaży
10:50 Rodzinne oglądanie - Równik - Potęga oceanu-odc.1 (Equator-Power of an ocean-ep.1) - txt.str.777; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2005)
11:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Koronowany smak (139)
12:15 Gwiazdy w południe - Żądza pieniądza (Le soif de l'or)  81'; komedia kraj prod.Francja (1993)
13:55 Familiada -  odc.  1373 - txt.str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 831 Niedziela; telenowela TVP
15:00 Duże dzieci - (63); talk-show
16:00 Na dobre i na złe - odc. 281 Doktor śmierć; serial TVP;
16:55 Egzamin z życia - odc. 66; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 KabareTOP - czyli Kabaretowa Lista Przebojów (4); widowisko rozrywkowe
18:45 Panorama
19:05 Pogoda
19:15 Mój pierwszy raz - (37); talk-show
20:15 Robin Hood - odc 1/13 Będziecie to tolerować? (Robin Hood ep. Will You Tolerate This?); serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:05 Zakręcony tydzień - odc.1; widowisko
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Pogoda
22:35 Grzechy polskie - (3) Nieczystość - cudzołóstwo; widowisko publicystyczn
23:20 Wzmacniacz - magazyn muzyczny (1); program muzyczny
23:50 "C' EST LA VIE" - piosenki Andrzeja Zauchy (42. Studencki Festiwal Piosenki - koncert galowy cz. 2)
00:45 Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz: "Wieczorem wiatr"
00:50 Angielka i książę (Lady and the Duke)  123'; film kostiumowy kraj prod.Francja (2001)
02:50 Program dnia - na 5.
02:55 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (395, 396) - serial obyczajowy
07.05 Graczykowie - czyli Buła i spóła (82): Pradziadek
07.30 Czarodziejki (36) - anim.
07.55 Power Rangers (309) - serial SF
08.15 Dotyk anioła (21) - serial
09.15 Sheena (21) - serial sens.
10.30 Boks zawodowy: Walka Tomasz Adamek - Chad Dawson
11.00 12 prac Asteriksa - anim.
12.35 W świecie rekinów - film dokumentalny, USA 1995
13.20 Daleko od noszy (64): Policyjny proszek - serial kom.
13.50 Piłka ręczna: Mistrzostwa Świata w Niemczech - mecz o 3 miejsce Francja - Dania
15.50 Świat według Kiepskich (231): Drapieżnik - serial
16.20 Piłka ręczna: Finał Mistrzostw Świata w Niemczech - mecz Polska - Niemcy
18.20 Świat według Kiepskich (232): Hobby - serial kom.
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport. Prognoza pogody
19.30 Jaś Fasola (5) - serial kom.
20.00 Skazany na śmierć (3) - serial sensacyjny
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 3 (1) - serial sens.
21.55 Studio LOTTO
22.05 Gotowe na wszystko (5, 6) - serial komediowy
00.00 Magazyn sportowy
01.00 Dziewczyny w bikini
03.00 Nocne randki
05.40 TV Market - mag. reklamowy
05.55 Zakończenie programu

TVN
05:35    Uwaga! - magazyn reporterów
05:55    Telesklep
07:30    Taniec z gwiazdami - kulisy - program rozrywkowy
08:00    Niania: Kokosy z Wisienki - serial komediowy odc. 27 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005
08:30    Dzień dobry TVN - magazyn
10:30    Kawa na ławę - magazyn
11:20    Golfiarze - komedia reż. Harold Ramis, wyk. Chevy Chase, Rodney Dangerfield, Bill Murray, Michael O'Keefe USA 1980
13:20    Gremliny 2 - horror komediowy reż. Joe Dante, wyk. Zach Galligan, Phoebe Cates, John Glover, Robert Prosky USA 1990
15:30    Loteria walentynkowa
15:35    Szymon Majewski Show: Mandaryna, Robert Makłowicz - program rozrywkowy
16:35    Co za tydzień
17:00    Zielone drzwi - program Fundacji TVN
17:30    Superniania: Rodzina państwa Zimna-Opatów - reality show
18:30    Hela w opałach: Męka i rozkosz tworzenia - serial komediowy odc. 6/16 Polska 2006
19:00    Fakty
19:25    Sport - program informacyjny
19:35    Pogoda
19:45    Uwaga! - magazyn reporterów
20:05    Inwazja grzechotników - thriller reż. Tony Randel, wyk. William Katt, Shanna Reed, Michael Galeota, Monica Creel USA 1996
21:50    Detektyw Monk - serial kryminalny odc. 15/16 USA 2002
22:50    Superwizjer: Wyrwać Polaków z ekwadorskiego piekła - magazyn reporterów
23:20    Nie do wiary - opowieści niesamowite - magazyn popularnonaukowy
23:50    Stan zagrożenia - film sensacyjny reż. Philip Noyce, wyk. Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones USA 1994
02:25    Telesklep
02:45    Uwaga! - magazyn reporterów
03:05    Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
06.00 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.25 Kinomaniak - mag. filmowy
06.50 VIP - wydarzenia i plotki
07.15 Pokemon (244, 245) - anim.
08.05 Express do fortuny - program interaktywny
09.05 Dźwięki muzyki (2-ost.) - musical, USA 1965
11.00 Kamienica - program rozrywkowy
12.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.00 Strażnik Teksasu (112) - serial sensacyjny
14.00 Wszystko o zwierzętach - serial dokumentalny
14.30 VIP - wydarzenia i plotki
15.00 Koszykówka: Polska Liga Koszykówki - mecz Anwil Włocławek - Asco Śląsk Wrocław
17.15 Obrońca (19) - serial sens.
18.15 Arabela (21) - serial familijny
18.55 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (18) - serial sensacyjny
20.00 Komisarz Rex (13) - serial kryminalny
21.05 Trąbka Clifforda Browna - film obyczajowy, USA 1993
23.20 Kuba Wojewódzki - talk show
00.20 Wydarzenia, Sport. Pogoda
01.00 Express do fortuny - program interaktywny
02.00 Drogówka - mag. policyjny
02.25 Kinomaniak - mag. filmowy
02.45 VIP - wydarzenia i plotki
03.10 Bjork - koncert
04.00 FIFA Futbol Mundial - magazyn
04.25 Zakończenie programu

TVN 7
06:15 Telesklep 
08:15 Na osi
08:50 Seans filmowy 
09:55 Siostrzyczki, odc. 21: serial 
10:25 Siostrzyczki, odc. 22: serial 
10:55 Strzały o zmierzchu: film
12:50 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
13:00 Moja krew 
13:55 Łowcy koszmarów, odc. 2: serial 
14:50 Kochane kłopoty, odc. 6: serial 
15:45 We dwoje
17:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
17:15 Protokół: film 
19:10 Medicopter 117, odc. 10 
20:10 Czarna eskadra: film
22:20 Dowody zbrodni, odc. 5: serial 
23:20 Pogarda: film
01:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
01:10 Nocne igraszki 

TVP Kultura
09:05 Do przerwy 0:1 - Odc. 2/7 Ratuj Paragon; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:35 Do przerwy 0:1 - Odc. 3/7 Kłopoty z kasą; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:00 Panorama kina światowego - Mikrokosmos (Microcosmos - Le peuple de l'herbe); film przyrodniczy kraj prod.Francja, Włochy, Szwajcaria (1996); Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Na życzenie Widzów - Dziadek do orzechów Maurice'a Bejarta (Maurice Bejart's Nutcracker); balet kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Więcej niż fikcja - Front odmowy (On the objection front); film dokumentalny kraj prod.Izrael (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Koncert G-dur Maurice'a Ravela gra Martha Argerich (Ravel's Piano Concerto in G with soloist Martha Argerich) kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Królowa Bona - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kino krótkich filmów - Grzebień (The Comb); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Malowane miasto; program artystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Niedziela z ... Franciszek Maśluszczak /cz.1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Wniebowzięci; komedia; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Niedziela z ... Franciszek Maśluszczak /cz.2/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Kino krótkich filmów - Charlie w banku (The bank) kraj prod.USA (1915); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Niedziela z ... Franciszek Maśluszczak /cz.3/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:10 Niedziela z ... Franciszek Maśluszczak /cz.4/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Christine (Christine); film fabularny kraj prod.USA (1983); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 16
22:20 Archiwum Jazzu i Rocka - Sarah Vaughan; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Strefa - Taper - "Aelita"; widowisko muzyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Strefa - Muzeum fantomów (The phantom museum); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Strefa - Jarocin po latach - Roan; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Strefa - Głośne Czytanie - "Wszystkie gry wideo są o miłości" odc. 2; prezentacja książki; Dozwolone od lat 18
01:00 Wolność w Sierpniu. Tomasz Stańko Quartet - koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Król Marvin Gardens (King of Marvin Gardens); film obyczajowy kraj prod.USA (1972); Dla małoletnich od lat 12
03:05 Studio 2 - Ballady jazzowe Jarosława Śmietany; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Dubidu - odc. 16; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość - odc. 420; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Słowo na niedzielę - Słowo na niedzielę 157; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Ziarno - Ziarno     161; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Między nami bocianami - odc.6 - Porwanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku - odc. 2; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Niedzielne muzykowanie - Koncerty w Wieliczce cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Dwie strony medalu - odc. 12; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Dwie strony medalu - odc. 13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem - Między ziemią a niebem        122; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański - Anioł Pański        146 (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2007); Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Między ziemią a niebem - Między ziemią a niebem        122; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła św. Ducha w Łowiczu
14:05 Zmiennicy - odc. 4/15* - Typowa logika damsko-męska; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Biografie - Był taki człowiek... Jerzy Bińczycki; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Zaproszenie - "Jak święty Mikołaj wakacje planował" cz.II; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Kardynał Dziwisz - "Świadectwo"; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Teleexpress
17:35 Mój pierwszy raz - (29); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość - odc. 421; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy - odc.9 - Żadnych całusów (Le petit Roi Macius,  Pas de bisous  ep. 9) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Defekt - odc. 5/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Mój Dekalog - Andrzej Stasiuk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Festiwal im. Anny German w Zielonej Górze "Tańczące Eurydyki" 2006; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Pocztówka z nieba; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Zacisze gwiazd - (10) Mariusz Banaszewski i Dorota Landowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 M jak miłość - odc. 421; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ziarno - Ziarno     161; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy - odc.9 - Żadnych całusów (Le petit Roi Macius,  Pas de bisous  ep. 9) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Defekt - odc. 5/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Zaproszenie - "Jak święty Mikołaj wakacje planował" cz.II; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zmiennicy - odc. 4/15* - Typowa logika damsko-męska; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
04:15 Biografie - Był taki człowiek... Jerzy Bińczycki; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Dwie strony medalu - odc. 12; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dwie strony medalu - odc. 13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TV Puls
06:00 Wolność Słowa; program publicystyczny
06:30 Program religijny; kościół i religia
07:30 Telezakupy; program reklamowy
08:30 Whistler, Zdrada, odc. 8; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss
09:25 Challengersi; film dla młodzieży Kanada / USA 1989; reż.: Eric Till; wyk: Gwynyth Walsh, Eric Christmas
11:30 Wolność Słowa; program publicystyczny
12:00 Anioł Pański
12:20 Żebro Adama; program publicystyczny
13:00 Ja, Klaudiusz, Trochę sprawiedliwości, odc. 5; serial historyczny Wielka Brytania 1976; reż.: Herbert Wise; wyk: Derek Jacobi, Sian Phillips
14:00 Sophie - młodsza siostra Sissi, odc. 1; melodramat Niemcy / Austria/Francja 2001; reż.: Matthias Tiefenbacher; wyk: Valerie Koch, Steffen Groth
15:55 Klątwa Doliny Węży; film przygodowy Polska 1987; reż.: Marek Piestrak; wyk: Krzysztof Kolberger, Roman Wilhelmi
18:00 Whistler, Przed burzą, odc. 10; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss
19:00 Prawnicy z Centre Street, Ślepa sprawiedliwość, odc. 3; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Sidney Lumet; wyk: Alan Arkin, Joel de la Fuente
20:00 Pożegnanie króla; dramat wojenny USA 1989; reż.: John Milius; wyk: Nick Nolte, Nigel Havers
22:20 Pod prąd; program publicystyczny
23:05 Whistler, Przed burzą, odc. 10; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss
00:00 Prawnicy z Centre Street, Ślepa sprawiedliwość, odc. 3; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Sidney Lumet; wyk: Alan Arkin, Joel de la Fuente
00:55 Ogniomistrz Kaleń; dramat wojenny Polska 1961; reż.: Ewa Petelska, Czesław Petelski; wyk: Wiesław Gołas, Wacław Kowalski
02:50 Magazyn przyrodniczy
03:10 Wolność Słowa; program publicystyczny

Eurosport
08:30 Turniej WTA w Tokio: Tenis Finał
09:30 Puchar Świata w Titisee-Neustadt: Skoki narciarskie Konkurs na skoczni HS 142
10:00 Puchar Świata w Zakopanem: Kombinacja norweska Konkurs na skoczni HS 134
11:00 Mistrzostwa Świata w Anterselvie: Biathlon Bieg mężczyzn na dochodzenie
12:00 Puchar Świata w Zakopanem: Kombinacja norweska Sprint na 7,5 km
12:30 Mistrzostwa Świata w Aare: Narciarstwo alpejskie Supergigant kobiet
13:45 Mistrzostwa Świata w Anterselvie: Biathlon Bieg kobiet na dochodzenie
15:00 Malta Cup w Portomaso: Snooker
17:00 Puchar Świata w Davos: Biegi narciarskie Finał sztafety mężczyzn 4 x 10 km
17:45 Puchar Świata w Davos: Biegi narciarskie Sztafeta kobiet 4 x 5 km
18:00 Puchar Świata w Titisee-Neustadt: Skoki narciarskie Konkurs na skoczni HS 142
19:00 Winterpark Weekend
19:30 Malta Cup w Portomaso: Snooker
22:00 M. Moorer – C. Couser: Boks Walka w wadze ciężkiej w Hollywood
23:30 Mistrzostwa Świata w Anterselvie: Biathlon Bieg mężczyzn na dochodzenie
00:00 Mistrzostwa Świata w Anterselvie: Biathlon Bieg kobiet na dochodzenie
00:30 Puchar Świata w Titisee-Neustadt: Skoki narciarskie Konkurs na skoczni HS 142
01:00 Winterpark Weekend

Eurosport 2
06:45    Wiadomości weekendowe
07:30    Wiadomości poranne
10:00    Puchar Świata w Davos Finał sztafety mężczyzn 4 x 10 km
12:00    Mistrzostwa Świata w Igls 2. przejazd dwójek
12:45    Wiadomości weekendowe
13:00    Mistrzostwa Świata w Igls 1. przejazd kobiet
13:30    Puchar Świata w Bardonecchii
14:00    Puchar Świata w Davos Sztafeta kobiet 4 x 5 km
15:00    Mistrzostwa Świata w Igls 2. przejazd kobiet
15:45    WDF Darts Europe w Veldhoven
18:00    Puchar Świata w Bardonecchii
19:00    Program 5
19:30    Wiadomości weekendowe
20:00    Toronto Rock Buffalo Bandits National Lacrosse League sezon zasadniczy
21:30    Turniej ATP w Zagrzebiu Finał
23:00    Wiadomości wieczorne
23:15    Puchar Świata w Bardonecchii
00:15    Wiadomości weekendowe
01:00    Wiadomości

Polsat Sport 07:00 Piłka Nożna:Liga Holenderska PSV Eindhoven – AZ Alkmaar 09:00 Koszykówka mężczyzn Liga hiszpańska: Fuenlabrada – TAU Ceramica 11:00 Sporty Walki:Boks, Gale bokserskie Gala boksu zawodowego: Tomasz Adamek – Chad Dawson 13:00 Piłka Nożna:Futbol Mundial Futbol Mundial 13:30 Studio M¦ w piłce ręcznej 13:55 Piłka Ręczna:Mistrzostwa ¦wiata Mężczyzn Mecz o 3. miejsce: Francja - Dania 15:50 Studio M¦ w piłce ręcznej 16:20 Piłka Ręczna:Mistrzostwa ¦wiata Mężczyzn Mecz finałowy: POLSKA - NIEMCY 18:10 Studio M¦ w piłce ręcznej 18:30 Koszykówka:PLK Dominet Basket Liga: Anwil Włocławek – ¦l±sk Wrocław 20:30 Żużel: Przed sezonem - Wiesław Jagu¶ 21:10 Piłka Nożna:Liga Portugalska Sporting Braga – Desportivo Aves 23:15 Piłka Nożna:Liga Holenderska Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam 01:15 Magazyny:European Tour Weekly European Tour Weekly

TVP Sport
09:00 Droga do Pekinu - odc. 4 (114); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kpt. Paszke w samotnym rejsie dookoła świata
09:45 PŚ w kombinacji norweskiej - Zakopane
10:55 MŚ w biathlonie - Anterselva (Anterselva) kraj prod.Włochy (2007)
11:55 PŚ w kombinacji norweskiej - Zakopane
12:30 MŚ w narciarstwie alpejskim - Aare (Aare) kraj prod.Szwajcaria (2007)
13:50 MŚ w biathlonie - Anterselva (Anterselva) kraj prod.Włochy (2007)
15:15 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Turyn (.) kraj prod.Włochy (2007)
16:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustad ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)
16:15 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( I seria ) (.) kraj prod.Austria (2007)
17:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)
17:25 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( II seria ) (.) kraj prod.Austria (2007)
18:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)
18:30 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )
18:35 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( I kwarta )
19:15 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )
19:25 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( II kwarta )
20:05 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )
20:30 Siatkówka Kobiet - Ekstraklasa: PTPS Nafta Piła - IDMSA Swarzędz Meble AWF Poznań
22:00 Sportowa niedziela
23:00 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Turyn (.) kraj prod.Włochy (2007)
00:30 Zakończenie programu

AXN 08:10 Amatorzy przygód I. / 19 09:00 Amatorzy przygód I. / 20 09:50 Sheena I. / 3 10:40 Sheena I. / 4 11:30 Sheena I. / 5 12:20 Amatorzy przygód I. / 19 13:10 Amatorzy przygód I. / 20 14:00 Robinsonowie V: Thailand V. / 12 14:50 Robinsonowie V: Thailand V. / 13 15:40 Tajne akcje CIA I. / 1 16:30 ReGenesis, odc. 3 - Oblicze Boga I. / 3 17:25 Bez pardonu IV. IV. / 5 18:15 Charlie Jade I. / 1 20:05 Jericho 1 09 I. / 9 21:00 The 4400 I. I. / 1 21:55 Kryminalne zagadki Miami, odc. 10 I. / 10 22:50 Zabójcze umysły I. I. / 18 23:45 The 4400 I. I. / 1 00:35 Jericho 1 09 I. / 9 01:25 Bez pardonu IV. IV. / 5 02:15 Kryminalne zagadki Miami, odc. 10 I. / 10

AXN Crime 12:00 Szczury wodne I. / 20 13:00 Wydział spraw zamkniętych III. / 13 14:00 C-16:FBI I. / 10 15:00 Szczury wodne I. / 20 16:00 Wydział spraw zamkniętych III. / 13 17:00 C-16:FBI I. / 10 18:00 Szczury wodne I. / 20 19:00 Wydział spraw zamkniętych III. / 13 20:00 Złodziejska liga I. / 6 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku I. I. / 23 22:00 Sekcja Alfa 23:35 Złodziejska liga I. / 6 00:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku I. I. / 23 01:25 Sekcja Alfa

AXN Sci-Fi 12:00 Star Trek: Następne pokolenie I. / 20 13:00 Siedmiu Samurajów I. / 503 13:30 Siedmiu Samurajów I. / 504 14:00 Sliders: Piąty wymiar IV, odc. 1 I. / 2 15:00 Pokolenie mutantów 3, odc. 19 I. / 19 16:00 Star Trek: Następne pokolenie I. / 20 17:00 Siedmiu Samurajów I. / 503 17:30 Siedmiu Samurajów I. / 504 18:00 Sliders: Piąty wymiar IV, odc. 1 I. / 2 19:00 Pokolenie mutantów 3, odc. 19 I. / 19 20:00 Star Trek: Następne pokolenie I. / 20 21:00 Sliders: Piąty wymiar IV, odc. 1 I. / 2 22:00 Błękitny Demon 23:35 Siedmiu Samurajów I. / 503 00:10 Siedmiu Samurajów I. / 504 00:40 Pokolenie mutantów 3, odc. 19 I. / 19 01:34 Błękitny Demon

Zone Europa 08.00 Masza (Masha) dramat, Rosja, 2004, 86 min 09.35 Dzień z życia sędziego (Un Giorno In Pretura) komedia, Włochy, 1954, 95 min 11.20 Kres długiego dnia (The Long Day Closes) dramat, Wielka Brytania, 1992, 80 min 12.50 Cinemania (197) magazyn filmowy. Studio Company, 2007, 20 min 13.15 Dziewczyna dla dwóch (Une chance sur deux) Komedia, thriller, dramat, Francja, 106 min 15.10 śmierć od błyskawicy (Ubityje molniej) science fiction, Rojsa, Holandia, Szwajcaria, 2002, 62 min 16.20 Panna młoda w żałobie (Mariee etait en noir) dramat, Francja/Włochy, 1968, 103 min 18.15 Dzień z życia sędziego (Un Giorno In Pretura) komedia, Włochy, 1954, 95 min 20.00 Pies ogrodnika (El Perro del hortelano) Komedia, Hiszpania / Portugalia, 1996, 105 min 21.55 Cotton Club (The Cotton Club) Dramat sensacyjny, USA, 1984, 123 min 00.05 Duch zwany Dorlis (The Dorlis / Le Dorlis) film erotyczny, Francja, 2002, 48 min 01.05 Obsesja zazdrości (Une Passion obsedante / Passionate Obsession) film erotyczny, Francja, 2004, 87 min 02.40 Cotton Club (The Cotton Club) Dramat sensacyjny, USA, 1984, 123 min.

Canal + Film
05:30    Mieszkanie numer 12
07:00    Kosmiczne projekcje 3000
08:20    Siostry
10:30    Aktualności filmowe
11:00    Najświetniejsze hotele świata
11:30    Operacja "Koza"
13:05    Pani Doubtfire
15:10    SpongeBob Kanciastoporty
16:35    Tylko mnie kochaj
18:15    Serce nie sługa
20:00    Obłęd
21:40    Wonderland
23:30    Kontrola gniewu
01:00    Złodziej
02:25    Jeden odchodzi, drugi zostaje
04:00    Bękarty diabła

HBO Comedy 10:00 Teoria okna 11:25 Domowy front, odc. 11 11:50 Domowy front, odc. 12 12:10 Mężowie i żona 14:05 Dziewczyny w Nowym Jorku 15:35 Teoria okna 17:05 Mężowie i żona 19:00 Dziewczyny w Nowym Jorku 20:30 Anioł Stróż 22:10 Czarna książeczka 23:55 Pracownik miesiąca 01:35 Gliniarze i Robbersonowie

Cartoon Network 06.00 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 06.35 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.). 07.00 Podwójne życie Jagody Lee (The Life & Times of Juniper Lee) – (30 min.). 07.30 Pet Alien (Pet Alien) – (30 min.). 08.00 KND 60 (KND 60) – (10 min.). 09.00 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą (My Gym Partner's A Monkey) – (25 min.). 09.25 Bernard (Bernard) – (5 min.). 09.30 Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (30 min.). 10.00 Ben 10 (Ben 10) – (20 min.). 10.20 Duel Masters (Duel Masters) – (25 min.). 10.45 B-Daman (Battle B-Daman) – (25 min.). 11.10 Liga Sprawiedliwych (Justice League Unlimited) – (20 min.). 11.30 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.). 11.55 Harcerz Lazlo (Camp Lazlo) – (25 min.). 12.20 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 12.45 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 13.15 Chojrak - tchórzliwy pies (Courage The Cowardly Dog) – (10 min.). 13.40 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.). 14.05 Bliźniaki Cramp (Cramp Twins) – (10 min.). 14.30 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.). 14.45 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.). 15.10 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.). 15.35 Kaczor Dodgers (Duck Dodgers) – (25 min.). 16.00 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 16.25 Harcerz Lazlo (Camp Lazlo) – (25 min.). 16.50 Xiaolin: Pojedynek Mistrzów (Xiaolin Showdown)– (25 min.). 17.15 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.). 17.40 Podwójne życie Jagody Lee (The Life & Times of Juniper Lee) – (25 min.). 18.05 Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 18.30 Co nowego u Scooby'ego? (What's New Scooby-Doo?) – (25 min.). 18.55 Bernard (Bernard) – (5 min.). 19.00 Wielka Ucieczka Misia Jogi (Yogi's Great Escape) – (100 min.). 20.40 Flintstonowie (The Flintstones) – (20 min.). 21.00 Program TCM (Closedown) – (360 min.). 03.00 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.). 03.25 Mroczni i Źli (The Grim Adventures of Billy & Mandy) – (7 min.). 03.50 Zło w potrawce (Evil Con Carne) – (7 min.). 04.05 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.). 04.20 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.). 04.45 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 05.10 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 05.35 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).

ZigZap 06:00 Bratz: Wycieczka do Londynu odc. 2 06:25 Sabrina: Dopasowane spodnie odc. 1 06:50 Maqlatura 07:10 Szał na Amandę odc. 9 07:40 Bratz: Narodziny magazynu Bratz odc. 1 08:05 Sabrina: Czarownicologia odc. 25 08:30 Sabrina: Czas ucieka odc. 26 08:55 Trollz: Po prostu Szymon odc. 15 09:20 Trans sport 09:45 Martin Tajemniczy 2 odc. 26 10:10 Wybraniec smoka: Przeciwna siła odc. 4 10:35 Kod Lyoko: Wspaniały dzień odc. 30 11:00 Maqlatura 11:20 Karol do kwadratu: Płaczący robot odc. 10 11:45 Kosmiczni ścigacze odc. 24 12:10 Gruby pies Mendoza: Mały, wielki robot odc. 13 12:40 Ekstremalne kaczory: Straszny Śniegoczłek odc. 57 12:50 Ekstremalne kaczory: Ale czapa odc. 51 13:00 6 w pracy 3: Świąteczne szaleństwo odc. 11 13:30 Lizzie McGuire 3: Przedsięwzięcie Gorda odc. 19 14:00 Klinika pod kangurem odc. 5/25 14:30 Degrassi - nowe pokolenie: Wycieczka odc. 54 15:00 Maqlatura 15:10 Przymierzalnia - Friday Wear: Kapuśniak odc. 19 15:15 Przymierzalnia 15:20 Przymierzalnia - Płaskmania odc. 22 15:40 Przymierzalnia 15:45 Przymierzalnia - Zoey 101 odc. 22 16:10 Przymierzalnia 16:15 Przymierzalnia - To tylko gra: Kocham Lucy odc. 6 16:35 Przymierzalnia 16:40 Przymierzalnia - Friday Wear: Acun - Fu odc. 20 16:55 Martin Tajemniczy 2: Klątwa zwierciadła odc. 1 17:20 Wybraniec smoka: Podsycanie ognia odc. 5 17:45 Kod Lyoko: Pan Puk odc. 31 18:10 Karol do kwadratu: Aż strach się bać odc. 11 18:35 Ekstremalne kaczory: Skamielina odc. 52 18:45 6 w pracy 3: Sylwestrowy szał odc. 12 19:10 Lizzie McGuire 3: Zagadka odc. 20 19:35 Klinika pod kangurem odc. 6/25 20:00 Degrassi - nowe pokolenie: Konkurs odc. 55 20:30 Maqlatura

TVN Style 06:00 WF 07:00 Maja w ogrodzie 07:15 Mamo już jestem 07:45 Kto tu TERAZ rządzi? 08:15 Notes Kulinarny 08:45 Przytulaki 09:00 Miasto kobiet - the best of... 09:30 Zaklinacze wnętrz 10:00 Martha Stewart Living - Kuchnia 10:30 I Ty możesz mieć Superdziecko 11:00 Magiel towarzyski 11:30 Salon piękności 12:00 Lekcja stylu 12:30 Notes Kulinarny 13:00 101 największych metamorfoz 14:00 Miasto kobiet - the best of... 15:00 Lekcja stylu 15:30 Zaklinacze wnętrz 16:00 Maja w ogrodzie 16:15 Bądź zdrowa 16:45 Telewizja od kuchni 17:15 Miasto kobiet - the best off... 17:45 Jak się nie ubierać? 18:45 Magiel towarzyski 19:15 Lekcja stylu 19:45 Salon piękności 20:15 Kto tu TERAZ rządzi? 21:00 Nigella gryzie 21:30 Biografie 22:30 Zaklinacze wnętrz 23:00 Miasto kobiet - the best of... 00:00 Zaklinacze wnętrz 00:30 Lekcja stylu 01:00 Co za tydzień 01:30 Młodsza piękniejsza szczęśliwsza 02:00 Maja w ogrodzie 02:15 Przeglądarka 02:30 Magiel towarzyski 03:00 Ona czyli ja 03:30 Multikino 04:00 Mamo już jestem 04:30 Co za tydzień

TVN Turbo 06:00 Kaskaderzy i amatorzy 06:30 Rentgen 2.0 07:00 Mean Machines 07:30 Telesklep 08:00 Wędkarstwo - Męskie hobby 08:30 GP Racing 09:00 Gadżet 09:30 Czas Tuningu 10:00 Carnage 10:30 Monster Garage 11:30 Ale Dziura 12:00 Automaniak Max 12:30 Kaskaderzy i amatorzy 13:00 Top Gear 13:55 Święty Walenty rozdaje prezenty! 14:00 Zakup Kontrolowany 2 15:00 Monster Garage 16:00 Auto Mundial 16:30 Monster House 17:25 Święty Walenty rozdaje prezenty! 17:30 Rentgen 2.0 18:00 Wędkarstwo - Męskie hobby 18:30 Toolbox 19:00 Uwaga! Pirat 19:30 Monster Garage 20:30 Mean Machines 21:00 Top Gear 22:00 Samochód - mag. każdego kierowcy 22:30 Uwaga! Pirat 23:00 Ale Dziura 23:30 Święty Walenty rozdaje prezenty! 23:31 Gadżet 00:00 Kaskaderzy i amatorzy 00:30 Turbo granie 02:30 Czas Tuningu 03:00 Karambol 03:30 Toolbox 04:00 Gadżet 04:30 Samochód - mag. każdego kierowcy

TCM 21.00 My Favourite Year - Comedy Movie, United States, (1982) (89 mins) 22.30 No Guts, No Glory: 75 Years of Laughter - Undefined, United States, (1999) (47 mins) 23.20 The Philadelphia Story - Comedy Movie, United States, (1940) (108 mins) 01.10 Sunday in New York - Romance, United States, (1963) (101 mins)

TVP 3 Regionalna
06:05 Półkowniki - odc. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kamera Kuriera; STEREO
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:35 Ekstraklasa siatkarek: PTPS Nafta Piła - IDMSA Swarzędz Meble AWF Poznań ( studio ); STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Półkowniki - odc. 4; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowa niedziela; STEREO
23:50 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
02:05 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:05 Półkowniki - odc. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda
08:00 Reportaż tygodnia
08:25 Co warto wiedzieć
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Rola
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kamera Kuriera; STEREO
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:35 Ekstraklasa siatkarek: PTPS Nafta Piła - IDMSA Swarzędz Meble AWF Poznań ( studio ); STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Burzliwe tate a` tate
17:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda w regionie
18:05 Kronika tygodnia
18:10 Doza żartu
18:20 Burzliwe tate a` tate
18:30 GKS Tychy - Unia Oświęcim
19:30 Wisła Can Pack - Ros Casares Walencja
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Półkowniki - odc. 4; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Kronika sportowa
22:15 Jedź bezpiecznie
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowa niedziela; STEREO
23:50 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
02:05 Zakończenie dnia

Discovery Channel 06:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta 06:30 Wędkarskie przygody Rexa Hunta 07:00 Wojny na złomowisku 08:00 Największe z największych, Najtrudniejsza linia kolejowa świata 09:00 Fani czterech kółek, Peugeot 205, część 1 09:30 Fani czterech kółek, Peugeot 205, część 2 10:00 Superjazda, Na torze 11:00 Amerykański chopper, Lugz, część 2 12:00 Szaleni kaskaderzy, Skok na chopperze 12:30 Szaleni kaskaderzy 13:00 Wojny na złomowisku 14:00 Największe z największych, Najtrudniejsza linia kolejowa świata 15:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów, Dekompresja wybuchowa 16:00 Faceci w bieli 17:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, Tunele/Herbata/Rowery górskie 17:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki, Kombajny/Łodzie ratunkowe/Czekolada 18:00 Piekło wielkiej wody 18:30 Piekło wielkiej wody 19:00 Amerykański hot-rod, Maszyna ze złomowiska, część 2 20:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata, Kraby po zsypie w dół 21:00 Amerykańscy prawnicy, Śmierć "apostołów" 22:00 Jasnowidz na miejscu zbrodni, Baton Rouge 22:30 Jasnowidz na miejscu zbrodni, Jacquie Poole 23:00 Doskonałość ciała, Anatomia seksu 00:00 Operacje plastyczne, Zasiłki dla pracowników 01:00 Jeden krok dalej 01:30 Jeden krok dalej 02:00 Superjazda, Droga po trofeum 03:00 Amerykański hot-rod, Roadster Hi-Boy '32, część 2 04:00 Amerykański chopper, Motocykl Mike'a i Vinnie'go, część 2 05:00 Wojny na złomowisku, Bojowa żniwiarka

Animal Planet
06:00    Dorastanie... Gepardy
07:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
07:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie Na planie filmu "Saving Shiloh"
08:00    Małpi biznes
08:30    Małpi biznes
09:00    Ratując Grace
09:05    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na pomoc zwierzętom
10:00    Pogotowie dla zwierząt
10:30    Zwierzęce urwisy
11:00    Dobry pies
11:30    Niezwykłe zdolności naszych ulubieńców Porozumiewanie się
12:00    Wszystko o jeździectwie
12:30    Życie w siodle
13:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
13:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
14:00    Tajemnicze życie krokodyli
15:00    Małpi biznes
15:30    Małpi biznes
16:00    Ratując Grace
16:05    Dorastanie... Gepardy
17:00    Policja dla zwierząt w Miami
18:00    Wyprawy Corwina Krokodyl w swoim żywiole
19:00    W poszukiwaniu rzadkiego gatunku waleni
20:00    Oko w oko z niedźwiedziem polarnym
21:00    Golce
22:00    Dzikie zwierzęta Sprytny rekin: Pływając w towarzystwie rekina-robota
23:00    Policja dla zwierząt w Miami
00:00    Powrót wielkich drapieżników
01:00    Małpi biznes
01:30    Małpi biznes
02:00    Ratując Grace
02:05    Wyprawy Corwina Krokodyl w swoim żywiole
03:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
03:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie Na planie filmu "Saving Shiloh"
04:00    Policja dla zwierząt w Miami

National Geographic
08:00     Triumf życia: Siła mózgu - serial dokumentalny     
09:00     Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 3     
09:30     Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 4     
10:00     Psie profesje: Ana, Bill i Banjo - serial dokumentalny     
10:30     Psie profesje: Pay, Fergus i Blossom - serial dokumentalny     
11:00     Dzika Indonezja: Zderzenie dwóch ¶wiatów - serial dokumentalny     
12:00     W ¶wiecie krokodyli: Krokodyle z krainy ciemno¶ci - serial dokumentalny     
12:30     W ¶wiecie krokodyli: Krokodyle do bazy! - serial dokumentalny     
13:00     Zwierzęta z koszmarów: Aligatory - serial dokumentalny     
13:30     Zwierzęta z koszmarów: NiedĽwiedzie - serial dokumentalny     
14:00     Kolonia ¶mierci - film dokumentalny     
15:00     Piramidy ¶mierci - film dokumentalny     
16:00     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 1     
16:30     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 2     
17:00     W samym ¶rodku tornada - film dokumentalny     
18:00     Katastrofa w przestworzach: Brak kontroli - serial dokumentalny     
19:00     Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 9     
19:30     Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 10     
20:00     Tajemnice Biblii: Templariusze: Rycerze Boga - serial dokumentalny     
21:00     Tajemnice Biblii: Rywale Jezusa - serial dokumentalny     
22:00     Tajemnice Biblii: Apokalipsa - serial dokumentalny     
23:00     Katastrofa w przestworzach: Porwanie nad Afryk± - serial dokumentalny     
00:00     Zagadki ¶mierci: W poszukiwaniu zaginionej księżniczki - serial dokumentalny     
01:00     Zagadki ¶mierci: Mumia szlachetnie urodzonej - serial dokumentalny 

Travel Channel
08:00    Obieżyświat wydanie specjalne Najlepsze plaże
09:00    Nie zapomnij paszportu Queensland, Australia
10:00    Wkrótce otwarcie! Quince
10:30    Avventura kuchnia Włoch Górna Adyga
11:00    Świat Graingera Dzika Alaska
12:00    Podróże marzeń Kanada Góry Skaliste i Nowy Jork
12:30    Opowieści W sercu Andów
13:00    Podróże koleją Nowa Zelandia Wyspa Północna
14:00    Rejs Queen Mary 2 Ahoj, ląd na horyzoncie!
14:30    Przewodnik Travel Channel po Katarze
15:00    Azja Malezja: Penang
15:30    Azja Malezja
16:00    Wkrótce otwarcie! Masońskie martini i grill
16:30    Śródziemnomorskie wędrówki Gibraltar
17:00    Poszukiwacze przygód Australia, Anglia i Szwajcaria
17:30    Luksus na światowym poziomie Tajlandia
18:00    Samotne podróże po południowo-wschodniej Azji Bangkok
18:30    Samotne podróże po południowo-wschodniej Azji Kambodża
19:00    Obieżyświat Malezja i południowa Tajlandia
20:00    Podróże marzeń Południowy Pacyfik Tahiti i Bora-Bora
20:30    Wszerz i wzdłuż Szanghaj, Chiny
21:00    Wszerz i wzdłuż Pociąg do Delhi, Tadź Mahalu Indie
21:30    Metropolie Tokio
22:00    Obieżyświat Queensland i Wielka Rafa Koralowa
23:00    Ludzie żądni przygód Maroko
00:00    Afrykańska wyprawa Etiopia, królestwo plemion i chrześcijańskie imperium
00:30    Afrykańska wyprawa Dzieci Błękitnego Nilu Gondar
01:00    Śródziemnomorskie wędrówki Włochy Wenecja
01:30    Koczownicy świata Środkowy Wschód Turcja

TMT 05.00 Bajeczna pora - filmy animowane, (dla wszystkich) 08.00 Muzyczne pobudzenie cz.1 - magazyn muzyczny, Polska 2007 (od 7 lat) 08.15 Poranna gimnastyka - magazyn sportowy, Polska 2007 (od 12 lat) 08.45 Muzyczne pobudzenie cz.2 - magazyn muzyczny, Polska 2007 (od 7 lat) 09.00 Telezakupy 10.00 Kuchnia smaku - magazyn kulinarny, Polska 2007 (od lat 12), Gotujemy: sztuka mięsa 10.30 Twoje wnętrze - poradnik, Polska 2006 (od lat 12) 11.00 Kwadrans zdrowia i urody - magazyn dla kobiet, Polska 2006 (od 12 lat) 11.30 RAPA odc. 5 - magazyn wędkarski, Polska 2006 (od lat 12) PREMIERA 12.00 Bajeczna pora - filmy animowane, (dla wszystkich) 15.00 Auto Klub - magazyn motoryzacyjny, Polska 2006 (od lat 12) 15.30 V6 - magazyn motoryzacyjny, Polska 2006 (od lat 12) 16.00 Arm Power - magazyn sportowy, Polska 2006 (od lat 12) 16.30 Strefa walki, odc. 2 i 3 - magazyn sportowy, Polska 2006(od 12 lat) 17.00 Z notatnika podróżnika - Spała - film dokumentalny, Polska (od 12 lat) 17.30 Z notatnika podróżnika - Na Ziemi Muszyńskiej - film dokumentalny, Polska (od 12 lat) 18.00 Srebrna autostrada - film dokumentalny, Szwecja (od 12 lat) 18.30 Skansen - podróż po Szwecji - film dokumentalny, Szwecja (od 12 lat) 19.00 TMT Klip - magazyn muzyczny, Polska 2007 (od 12 lat) 20.00 Muzyczny Salon 2 - magazyn muzyczny, Polska 2006 (od 12 lat) 20.45 TMT Klip - magazyn muzyczny, Polska 2007 (od 12 lat) 21.00 W Telesieci - magazyn widzów TVK, Polska 2007 (od lat 12) 23.00 Filmy animowane dla dorosłych (od 16 lat) 23.00 Jesteśmy z tej samej gliny - magazyn policyjny, Polska 2006 (od 16 lat) 00.00 Nocne Klipy - program rozrywkowy, Polska 2007 (od 16 lat) 00.30 Muzyczny Salon 2 - magazyn muzyczny, Polska 2006 (od 12 lat) 01.00 Z archiwum TMT: Noc z TMT - program rozrywkowy, Polska 2001 (od 12 lat) 02.00 Telezakupy 03.00 Muzyczny Trance Vision

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia     
08:00     The Ashlee Simpson Show - reality show     
09:00     US Top 10 - notowanie kawałków zza oceanu     
10:00     All Access: Najgorętsi pupile gwiazd - za kulisami życia gwiazd     
11:00     Laguna Beach - reality show     
11:30     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
12:00     Zatańcz to! - szkoła tańca     
12:30     Antytalent Show - w pogoni za sław±     
13:00     Uparty jak Hogan - reality show     
13:30     Bazar MTV - magazyn o modzie     
14:00     WEEKEND Z BRUNETKAMI: MTV za kulisami: "MTV Unplugged" z Kayah - jak się kręci teledyski     
14:30     WEEKEND Z BRUNETKAMI: Unplugged: Kayah - akustyczny koncert     
15:30     WEEKEND Z BRUNETKAMI: Wspaniałe życie: Angelina Jolie - kulisy życia prywatnego gwiazd     
16:00     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
17:00     MTV Dismissed - randka w ciemno     
18:00     Najlepsze programy ze ¶wiatowej oferty MTV     
18:30     Popcorn - magazyn filmowy     
19:00     Made - MTV spełnia marzenia widzów     
20:00     Wspaniałe życie: Wymy¶lny image gwiazd - kulisy życia prywatnego gwiazd     
21:00     True Life: Wprowadzam się z powrotem do rodziców - cała prawda o młodzieży     
22:00     All Access: Weselne sekrety gwiazd - za kulisami życia gwiazd     
23:00     Happy Tree Friends - kreskówki dla niegrzecznych dzieciaków     
23:30     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
00:00     Bezsenno¶ć z MTV - klipy dla nocnych marków 

VH1 Polska 06:00 – VH1 Hits – hity dekady 10:00 – Smooth wake up – pobudka z VH1 11:00 – Wczoraj i dziś – przekrój twórczości artystów 12:00 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u 13:00 – VH1 Hits – hity dekady 13:30 – VH1 Soul – przeboje soul i r&b 14:30 – Data Videos – teledyski z opisem 15:00 – Moja Muzyka – artyści wybierają klipy 16:00 – VH1 New – nowe w muzyce 16:30 – VH1 Hits – największe przeboje 17:00 – Unplugged bez cenzury – kulisy koncertów z serii „bez prądu” 18:00 – VH1 Prezentuje „Gdy disco rządziło światem” - dokument 19:00 – Rock Show – magazyn rockowy 19:30 – VH1 Rocks – hity rockowe 20:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 21:00 – Monografia – twórczość artysty w pigułce 22:00 – Wyznania Jenny Jamesom – kulisy życia gwiazdy filmów dla dorosłych 23:00 – VH1 Amour – miłosne przeboje 00:00 – VH1 Hits – hity dekady 04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

VIVA Polska
06:00     Planet VIVA - najnowsze hity
09:00     Power lista
12:00     Club Charts - lista przebojów
13:00     O co kaman - program muzyczny
14:00     Parot
14:30     Kocha, nie kocha
15:00     Specjalista - program muzyczny
17:00     Shibuya - karaoke show
17:30     Eurotop - lista przebojów
18:30     Big in America - reality show
19:00     Street Charts - lista przebojów
20:00     Chartsurfer - SMS-owa lista przebojów VIVY
21:30     VIVA Hits Polska
22:30     Tom kultury - magazyn kulturalny
23:00     Kocha, nie kocha - Extreme
23:30     Parot - Extreme
00:00     Hitbuster - program muzyczny
01:00     Nightrider

Zone Romantica 06.00 (Weekend Gold) Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 70) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (50 min.). 07.00 (Weekend Gold) Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 71) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (50 min.). 08.00 (Movie) Nowe życie (La Vida Aqui) film fabularny, Hiszpania 2003, reż. Jesus Font, wyk. Paola Krum, Gaston Pauls, Juanjo Puigcorbe, Oscar Jaenada, Blanca Apilanez, (110 min.). 10.00 (Special) Wywiady z gwiazdami (Część 6) Guillermo Perez & Ana Karina Manco, (25 min.). 10.35 (First Kiss) W pogoni za szczęściem (Secret Life of Us) (Część 7) - serial, Australia 2002, wyk. Claudia Carvan, Spencer McLaren, David Tredinnick, Deborah Mailman, Samuel Johnson, (50 min.). 11.30 (Movie) Nowe życie (La Vida Aqui) film fabularny, Hiszpania 2003, reż. Jesus Font, wyk. Paola Krum, Gaston Pauls, Juanjo Puigcorbe, Oscar Jaenada, Blanca Apilanez, (110 min.). 13.25 (Premiere) Miłość na sprzedaż (Amores de Mercado) (Część 12) - telenowela, USA 2006, reż. Rodolfo Hoyos, Andres Bierman, wyk. Michel Brown, Andres Velasco, Paola Rey, Salvador del Solar, (50 min.). 14.20 (Premiere) Miłość na sprzedaż (Amores de Mercado) (Część 13) - telenowela, USA 2006, reż. Rodolfo Hoyos, Andres Bierman, wyk. Michel Brown, Andres Velasco, Paola Rey, Salvador del Solar, (50 min.). 15.15 (Premiere) Miłość na sprzedaż (Amores de Mercado) (Część 14) - telenowela, USA 2006, reż. Rodolfo Hoyos, Andres Bierman, wyk. Michel Brown, Andres Velasco, Paola Rey, Salvador del Solar, (50 min.). 16.10 (Premiere) Miłość na sprzedaż (Amores de Mercado) (Część 15) - telenowela, USA 2006, reż. Rodolfo Hoyos, Andres Bierman, wyk. Michel Brown, Andres Velasco, Paola Rey, Salvador del Solar, (50 min.). 17.05 (Premiere) Miłość na sprzedaż (Amores de Mercado) (Część 16) - telenowela, USA 2006, reż. Rodolfo Hoyos, Andres Bierman, wyk. Michel Brown, Andres Velasco, Paola Rey, Salvador del Solar, (50 min.). 18.00 (Latino Nights) Mundoshow International (Mundoshow Intrnational) (Część 3) - magazyn/podróże. Program zabiera cię w podróż dookoła świata! Poznaj różnorodność jaką oferują ciekawe miejsca naszego globu, ludzie, ich tradycja i style życia. W programie pojawiają się także ciekawi goście oraz popularne Hollywood'zkie gwiazdy, (30 min.). 19.00 (Latino Nights) Przez żołądek do zdrowia (Romancing Your Palate) (odc. 4) - magazyn dla hobbystów/kuchnia/zdrowie. Wejdź do świata różnorodnej kuchni! Doktor Patricia nauczy cię jak przygotować dania wystawne, pożywne, a przede wszystkim smaczne i zdrowe. W programie szereg cennych wskazówek dotyczących zdrowego żywienia, ciekawe i istotne informacje, a przy tym wiele inspirujących przepisów aby przez żołądek móc trafić do zdrowia, (30 min.). 19.30 (Latino Nights) Przez żołądek do zdrowia (Romancing Your Palate) (odc. 3) - magazyn dla hobbystów/kuchnia/zdrowie. Wejdź do świata różnorodnej kuchni! Doktor Patricia nauczy cię jak przygotować dania wystawne, pożywne, a przede wszystkim smaczne i zdrowe. W programie szereg cennych wskazówek dotyczących zdrowego żywienia, ciekawe i istotne informacje, a przy tym wiele inspirujących przepisów aby przez żołądek móc trafić do zdrowia, (30 min.). 20.00 (Latino Nights) Akademia Gwiazd (Operacion Triunfo) (Część 27) - Konkurs, w którym spośród tysięcy zgłaszających się osób, wyłoniona zostanie "szczęśliwa" siedemnastka, rywalizująca ze sobą o miano najlepszego wokalisty (a przy tym także tancerza i kompozytora), przed którym otworzą się drzwi do światowej kariery, (110 min.). 22.00 (Latino Nights) Anita (La Presencia de Anita) (Część 7) - serial, Brazylia 2001, reż. Ricardo Waddington, Alexandre Avancini, wyk. Mel Lisboa, Helena Ranaldi, Jose Mayer, Leonardo Maggiorin, Vera Holtz, (50 min.). 23.00 (Latino Nights) Anita (La Presencia de Anita) (Część 8) - serial, Brazylia 2001, reż. Ricardo Waddington, Alexandre Avancini, wyk. Mel Lisboa, Helena Ranaldi, Jose Mayer, Leonardo Maggiorin, Vera Holtz, (50 min.). 00.00 (Latino Nights) Niewierni (Infieles) (Część 5) - serial, Argentyna 2002, reż. Enrique Estevanez, wyk. Luis brandoni, Valentina Bassi, Bettina O`Connell, Ramiro Blas, (50 min.). 01.00 (Movie) Nowe życie (La Vida Aqui) film fabularny, Hiszpania 2003, reż. Jesus Font, wyk. Paola Krum, Gaston Pauls, Juanjo Puigcorbe, Oscar Jaenada, Blanca Apilanez, (110 min.). 02.40 (Latino Nights) Akademia Gwiazd (Operacion Triunfo) (Część 26) - Konkurs, w którym spośród tysięcy zgłaszających się osób, wyłoniona zostanie "szczęśliwa" siedemnastka, rywalizująca ze sobą o miano najlepszego wokalisty (a przy tym także tancerza i kompozytora), przed którym otworzą się drzwi do światowej kariery, (110 min.). 04.20 (Latino Nights) Akademia Gwiazd (Operacion Triunfo) (Część 27) - Konkurs, w którym spośród tysięcy zgłaszających się osób, wyłoniona zostanie "szczęśliwa" siedemnastka, rywalizująca ze sobą o miano najlepszego wokalisty (a przy tym także tancerza i kompozytora), przed którym otworzą się drzwi do światowej kariery, (110 min.).

TVN 24
05:30 Powitanie Poranka TVN 24
05:45 Skrót informacji
06:00 Nieruchomości 
06:15 Progr@m
06:30 Kalejdoskop
07:00 Powitanie poranka TVN 24
07:01 Serwis informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:30 Serwis informacyjny
07:40 Przegląd prasy naukowej
07:45 Skrót informacji
07:55 Przegląd prasy kolorowej
08:00 Serwis informacyjny
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny
08:40 Przegląd prasy zagranicznej
08:45 Skrót informacji
09:00 Serwis informacyjny
09:10 Przegląd prasy kolorowej
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Gość poranny
10:00 Serwis informacyjny
10:30 Kawa na ławę 
11:15 Loża prasowa, odc. 1
11:30 Skrót informacji
11:45 Loża prasowa, odc. 2
12:00 Serwis informacyjny; konferencja PiS
12:30 Serwis informacyjny
12:40 Kalejdoskop 
13:00 Serwis informacyjny
13:15 Szkło kontaktowe – lupa tygodnia, odc. 1
13:30 Skrót informacji
13:35 Szkło kontaktowe – lupa tygodnia, odc. 2
14:00 Serwis informacyjny
14:30 Serwis informacyjny
14:45 Progr@m
15:00 Serwis informacyjny
15:30 Serwis informacyjny
15:45 Nieruchomości
16:00 Serwis informacyjny
16:15 Kronika filmowa TVN 24
16:30 Raport popołudniowy
17:00 Serwis informacyjny
17:15 Świat reporterów
17:30 Kawa na ławę 
18:10 Loża prasowa, odc. 1
18:30 Skrót informacji
18:35 Loża prasowa, odc. 2
19:00 Serwis informacyjny
19:10 Firma 
19:30 Serwis informacyjny
19:45 Portfel
20:00 Raport wieczorny
21:00 24 godziny - goście: J. Pilch, J. Szmajdziński i R. Czarnecki
22:00 Serwis informacyjny
22:15 Szkło kontaktowe – lupa tygodnia
23:00 Serwis informacyjny
23:15 Ostatnie piętro
23:30 Serwis informacyjny – podsumowanie
00:00 Skrót informacji
00:05 Bilans tygodnia
00:30 Skrót informacji
00:35 Multikino 
01:00 Skrót informacji
01:05 24 godziny
02:00 Loża prasowa
02:40 Firma 
03:00 Serwis informacyjny – podsumowanie
03:30 Skrót informacji
03:35 Wydanie drugie poprawione 
04:00 Kawa na ławę 
04:40 Nieruchomości

Zone Club
06:00    Sekrety baletu
06:25    Pulse Yoga
06:55    Sztuka i dusza
07:25    Na ślubnym kobiercu
07:55    Alternatywne style życia
08:20    Dziewczyny z Glamour'a
08:45    W pogoni za szczęściem
09:35    Randka na czas
10:00    E-miłość
10:30    Modny świat Nowiny ze świata mody
11:00    Sztuka i dusza
11:30    Obieżyświat Podróże po świecie
12:00    Obieżyświat Podróże po świecie
12:25    W pogoni za szczęściem
13:25    Dziewczyny z Glamour'a
13:55    Przewodnik po świecie Najważniejsze wydarzenia kulturalne na świecie
14:20    Przewodnik po świecie Najważniejsze wydarzenia kulturalne na świecie
14:45    Poradnik Tany Byron
15:35    Na straży dobrego stylu Metamorfozy źle urządzonych wnętrz
16:00    Na straży dobrego stylu Metamorfozy źle urządzonych wnętrz
16:30    Modny świat Nowiny ze świata mody
17:00    Randka na czas
17:30    Randka na czas
18:00    Dziewczyny z Glamour'a
18:30    Tuckerville
19:00    Tuckerville
19:30    Udawacze
20:30    Udawacze
21:30    Nawiedzone miejsca
22:00    Potyczki Jerry'ego Springera
22:50    Randka z "ex" Dino i Martin
23:15    Randka z "ex" Guy i Fay
23:40    W pogoni za szczęściem
00:35    Potyczki Jerry'ego Springera
01:20    Porozmawiajmy o seksie
02:05    Modny świat Nowiny ze świata mody
02:30    Dziewczyny z Glamour'a
03:00    Sztuka i dusza
03:30    Randka na czas
04:00    W pogoni za szczęściem

Polsat Zdrowie i Uroda 07:00 Telemarket 07:15 Fitness wokół nas, odc.3 Fitness wokół nas odc 3 07:30 Relaks z Tai Chi (odcinek 4), odc.4 Relaks z Tai Chi odcinek 4 07:50 Chirurgia przyszlości 08:45 Szpital na perypetiach, odc.1 Dwa pulsy 09:15 Dom Yogi, odc.1 Dom Yogi 09:45 Łap formę, odc.9 Łap formę 9 10:15 Strefa Zen, odc.2 Zen Zone 2 10:45 Przez mikroskop - health scope (Laureaci nagrody Nobla), odc.22 Laureaci nagrody Nobla 11:15 Jesteśmy, odc.152 Jesteśmy 152 11:45 Telemarket (tv market%) 12:00 Gruźlica, drugi oddech 12:50 Chirurgia przyszlości 13:40 Zerwane więzi, odc.25 Zerwane więzi 25 14:20 DURACELL: Eksploracje, odc.12 14:45 Między wschodem a zachodem (Między wschodem a zachodem), odc.31 Między wschodem a zachodem 15:10 Echo Lasu (Echo lasu 2004.02.16), odc.13 Echo Lasu 13 15:30 Być zdrowym (Być zdrowym, odc.3), odc.3 Być zdrowym, odc.3 16:00 Operacje, odc.4 Zastawka 17:00 Blok operacyjny-studio (Blok operacyjny-studio), odc.4 Zastawka 17:30 Alfabet kulinarny Kurta Schellera, odc.9 18:00 Żeński rozmiar - Tajemnice piękna (Żeński rozmiar - Tajemnice piękna), odc.6 Żeński rozmiar - Tajemnice piękna 6 18:35 Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża, odc.28 Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża 10 19:00 Zdrowe normy, odc.1 Zdrowe normy 1 19:15 Szpital na perypetiach, odc.1 Dwa pulsy 19:45 Twój lekarz (Twój lekarz 2005.10.08), odc.72 Twój lekarz 72 20:15 Między wschodem a zachodem (Między wschodem a zachodem), odc.31 Między wschodem a zachodem 20:45 Exclusive (Exclusive), odc.187 Exclusive 15 21:00 Operacje, odc.4 Zastawka 21:55 Blok operacyjny-studio (Blok operacyjny-studio), odc.4 Zastawka 22:25 Żeński rozmiar - Tajemnice piękna (Żeński rozmiar - Tajemnice piękna), odc.6 Żeński rozmiar - Tajemnice piękna 6 23:00 Do czego służy seks? (Do czego służy seks?), odc.3 Do czego służy seks? 3 23:30 Raport specjalny, odc.87 Spłonąć za Mahometa 23:55 Alfabet kulinarny Kurta Schellera, odc.9 00:20 Telemarket

Tele 5
07:05 Prognoza pogody - program/pogoda
07:10 Akademia fitness i kulturystyki - program/sportowy
07:35 Telezakupy - program/Telezakupy
09:10 Voltron - trzeci wymiar - film/animowany USA 1998 (odc. 18)
09:35 Prognoza pogody - program/pogoda
09:45 Conan - serial/przygodowy USA/Niemcy 1997 (odc. 2)
10:45 Łowca - serial/sensacyjny Kanada 2001 (odc. 22)
11:45 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
12:15 Akwanauci - serial/dokumentalny USA 2000 (odc. 28)
12:45 Buon Appetito! - program/kulinarny
13:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
13:30 Słodki rewanż - film/komedia Francja/USA 1990
15:15 Plusy dodatnie, plusy ujemne - program/inne
16:15 Prognoza pogody - program/pogoda
16:20 Conan - serial/przygodowy USA/Niemcy 1997 (odc. 22)
17:15 Pomoc domowa - film/komedia romantyczna Francja/W.Brytania/USA 1991
19:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 24)
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 Zwyczajne życie Noaha Dearborna - film/dramat USA 1999
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Złodziejska zemsta - film/kryminalny USA 1999
23:50 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 75)
00:50 Zabójczy seks - film/erotyczny USA 2001
02:20 Rybia nocka - program/inne

DSF
06:00 Poker: Reportagen Superstars of Poker II (31)
06:45 Dauerwerbesendung
07:15 Teleshopping
07:30 Dauerwerbesendung
08:30 Teleshopping
08:45 DSF Reportage: Reportagen
09:00 DSF Reportage: Motorsport
09:30 Bundesliga pur: Fußball 1. Bundesliga
11:00 Doppelpass: Fußball Der Fußballstammtisch
13:00 Bundesliga pur: Fußball 1. Bundesliga
13:30 DSF Reportage: Reportagen
13:55 Handball: Handball Weltmeisterschaft
15:45 Biker-Lifestyle-TV: Motorradsport
16:15 Motobike, odc. 167: Motorradsport Das Polo-Motorradmagazin
16:45 Tuning-TV, odc. 72: Autosport Die Welt der KFZ-Veredlung
17:15 Poker-Schule, odc. 6: Magazin Alle Regeln, Besonderheiten, Tricks und Kniffe des Pokers
17:30 Poker: Reportagen UK Open 2006 (31)
19:30 Hattrick: Fußball 2. Bundesliga
21:00 Bundesliga pur: Fußball 1. Bundesliga
22:00 Bundesliga: Fußball Der Sonntag
23:00 Bundesliga pur II: Fußball 1. Bundesliga
00:00 Sport-Clips
00:45 Dauerwerbesendung
01:15 Sport-Clips
01:45 Dauerwerbesendung
02:15 Sport-Clips
03:00 Dauerwerbesendung
03:30 Sport-Clips

ARD
05:00 Tagesschau
05:05 Die schönsten Bahnstrecken Europas
05:30 Waldo, odc. 22: serial
05:55 Renaade: serial
06:05 Tom und das Erdbeermarmeladebrot mit Honig, odc. 21: serial
06:15 Das hässliche Entlein und ich, odc. 16: serial
06:40 Das hässliche Entlein und ich, odc. 17: serial
07:05 Sesamstraße
07:35 Kobold-TV
08:35 Tigerenten-Club
10:00 Tagesschau
10:03 Die wahnsinnig traurige Prinzessin: film
11:00 Kopfball
11:30 Die Sendung mit der Maus
12:00 Tagesschau
12:03 Presseclub
12:45 Tagesschau
13:15 Die Ferien des Herrn Gadjiev
13:45 Bilderbuch
14:30 Die Nacht vor der Premiere: film
16:05 Handball: Handball Weltmeisterschaft
18:30 Bericht aus Berlin
18:49 Ein Platz an der Sonne
18:50 Lindenstraße, odc. 1105: serial
19:20 Weltspiegel
20:00 Tagesschau
20:15 Polizeiruf 110
21:45 Sabine Christiansen
22:45 Tagesthemen
22:58 Das Wetter im Ersten
23:00 Titel, Thesen, Temperamente
23:30 Tagesschau
23:40 American Football: American Football NFL
04:30 Die schönsten Bahnstrecken Europas
04:45 Tagesschau
04:50 Weltspiegel

Advertisement