FANDOM


Linia 20: Linia 20:
   
 
TVP Sport<br />09:00 Droga do Pekinu - odc. 4 (114); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych<br />09:30 Kpt. Paszke w samotnym rejsie dookoła świata<br />09:45 PŚ w kombinacji norweskiej - Zakopane<br />10:55 MŚ w biathlonie - Anterselva (Anterselva) kraj prod.Włochy (2007)<br />11:55 PŚ w kombinacji norweskiej - Zakopane<br />12:30 MŚ w narciarstwie alpejskim - Aare (Aare) kraj prod.Szwajcaria (2007)<br />13:50 MŚ w biathlonie - Anterselva (Anterselva) kraj prod.Włochy (2007)<br />15:15 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Turyn (.) kraj prod.Włochy (2007)<br />16:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustad ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)<br />16:15 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( I seria ) (.) kraj prod.Austria (2007)<br />17:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)<br />17:25 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( II seria ) (.) kraj prod.Austria (2007)<br />18:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)<br />18:30 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )<br />18:35 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( I kwarta )<br />19:15 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )<br />19:25 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( II kwarta )<br />20:05 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )<br />20:30 Siatkówka Kobiet - Ekstraklasa: PTPS Nafta Piła - IDMSA Swarzędz Meble AWF Poznań<br />22:00 Sportowa niedziela<br />23:00 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Turyn (.) kraj prod.Włochy (2007)<br />00:30 Zakończenie programu
 
TVP Sport<br />09:00 Droga do Pekinu - odc. 4 (114); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych<br />09:30 Kpt. Paszke w samotnym rejsie dookoła świata<br />09:45 PŚ w kombinacji norweskiej - Zakopane<br />10:55 MŚ w biathlonie - Anterselva (Anterselva) kraj prod.Włochy (2007)<br />11:55 PŚ w kombinacji norweskiej - Zakopane<br />12:30 MŚ w narciarstwie alpejskim - Aare (Aare) kraj prod.Szwajcaria (2007)<br />13:50 MŚ w biathlonie - Anterselva (Anterselva) kraj prod.Włochy (2007)<br />15:15 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Turyn (.) kraj prod.Włochy (2007)<br />16:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustad ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)<br />16:15 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( I seria ) (.) kraj prod.Austria (2007)<br />17:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)<br />17:25 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( II seria ) (.) kraj prod.Austria (2007)<br />18:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)<br />18:30 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )<br />18:35 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( I kwarta )<br />19:15 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )<br />19:25 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( II kwarta )<br />20:05 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )<br />20:30 Siatkówka Kobiet - Ekstraklasa: PTPS Nafta Piła - IDMSA Swarzędz Meble AWF Poznań<br />22:00 Sportowa niedziela<br />23:00 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Turyn (.) kraj prod.Włochy (2007)<br />00:30 Zakończenie programu
 
 
   
 
VIVA Polska<br />06:00     Planet VIVA - najnowsze hity<br />09:00     Power lista<br />12:00     Club Charts - lista przebojów<br />13:00     O co kaman - program muzyczny<br />14:00     Parot<br />14:30     Kocha, nie kocha<br />15:00     Specjalista - program muzyczny<br />17:00     Shibuya - karaoke show<br />17:30     Eurotop - lista przebojów<br />18:30     Big in America - reality show<br />19:00     Street Charts - lista przebojów<br />20:00     Chartsurfer - SMS-owa lista przebojów VIVY<br />21:30     VIVA Hits Polska<br />22:30     Tom kultury - magazyn kulturalny<br />23:00     Kocha, nie kocha - Extreme<br />23:30     Parot - Extreme<br />00:00     Hitbuster - program muzyczny<br />01:00     Nightrider
 
VIVA Polska<br />06:00     Planet VIVA - najnowsze hity<br />09:00     Power lista<br />12:00     Club Charts - lista przebojów<br />13:00     O co kaman - program muzyczny<br />14:00     Parot<br />14:30     Kocha, nie kocha<br />15:00     Specjalista - program muzyczny<br />17:00     Shibuya - karaoke show<br />17:30     Eurotop - lista przebojów<br />18:30     Big in America - reality show<br />19:00     Street Charts - lista przebojów<br />20:00     Chartsurfer - SMS-owa lista przebojów VIVY<br />21:30     VIVA Hits Polska<br />22:30     Tom kultury - magazyn kulturalny<br />23:00     Kocha, nie kocha - Extreme<br />23:30     Parot - Extreme<br />00:00     Hitbuster - program muzyczny<br />01:00     Nightrider
 
 
   
 
MTV Polska<br />06:00     Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia     <br />08:00     The Ashlee Simpson Show - reality show     <br />09:00     US Top 10 - notowanie kawałków zza oceanu     <br />10:00     All Access: Najgorętsi pupile gwiazd - za kulisami życia gwiazd     <br />11:00     Laguna Beach - reality show     <br />11:30     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     <br />12:00     Zatańcz to! - szkoła tańca     <br />12:30     Antytalent Show - w pogoni za sław±     <br />13:00     Uparty jak Hogan - reality show     <br />13:30     Bazar MTV - magazyn o modzie     <br />14:00     WEEKEND Z BRUNETKAMI: MTV za kulisami: "MTV Unplugged" z Kayah - jak się kręci teledyski     <br />14:30     WEEKEND Z BRUNETKAMI: Unplugged: Kayah - akustyczny koncert     <br />15:30     WEEKEND Z BRUNETKAMI: Wspaniałe życie: Angelina Jolie - kulisy życia prywatnego gwiazd     <br />16:00     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     <br />17:00     MTV Dismissed - randka w ciemno     <br />18:00     Najlepsze programy ze ¶wiatowej oferty MTV     <br />18:30     Popcorn - magazyn filmowy     <br />19:00     Made - MTV spełnia marzenia widzów     <br />20:00     Wspaniałe życie: Wymy¶lny image gwiazd - kulisy życia prywatnego gwiazd     <br />21:00     True Life: Wprowadzam się z powrotem do rodziców - cała prawda o młodzieży     <br />22:00     All Access: Weselne sekrety gwiazd - za kulisami życia gwiazd     <br />23:00     Happy Tree Friends - kreskówki dla niegrzecznych dzieciaków     <br />23:30     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     <br />00:00     Bezsenno¶ć z MTV - klipy dla nocnych marków 
 
MTV Polska<br />06:00     Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia     <br />08:00     The Ashlee Simpson Show - reality show     <br />09:00     US Top 10 - notowanie kawałków zza oceanu     <br />10:00     All Access: Najgorętsi pupile gwiazd - za kulisami życia gwiazd     <br />11:00     Laguna Beach - reality show     <br />11:30     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     <br />12:00     Zatańcz to! - szkoła tańca     <br />12:30     Antytalent Show - w pogoni za sław±     <br />13:00     Uparty jak Hogan - reality show     <br />13:30     Bazar MTV - magazyn o modzie     <br />14:00     WEEKEND Z BRUNETKAMI: MTV za kulisami: "MTV Unplugged" z Kayah - jak się kręci teledyski     <br />14:30     WEEKEND Z BRUNETKAMI: Unplugged: Kayah - akustyczny koncert     <br />15:30     WEEKEND Z BRUNETKAMI: Wspaniałe życie: Angelina Jolie - kulisy życia prywatnego gwiazd     <br />16:00     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     <br />17:00     MTV Dismissed - randka w ciemno     <br />18:00     Najlepsze programy ze ¶wiatowej oferty MTV     <br />18:30     Popcorn - magazyn filmowy     <br />19:00     Made - MTV spełnia marzenia widzów     <br />20:00     Wspaniałe życie: Wymy¶lny image gwiazd - kulisy życia prywatnego gwiazd     <br />21:00     True Life: Wprowadzam się z powrotem do rodziców - cała prawda o młodzieży     <br />22:00     All Access: Weselne sekrety gwiazd - za kulisami życia gwiazd     <br />23:00     Happy Tree Friends - kreskówki dla niegrzecznych dzieciaków     <br />23:30     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     <br />00:00     Bezsenno¶ć z MTV - klipy dla nocnych marków 
   
National Geographic<br />08:00     Triumf życia: Siła mózgu - serial dokumentalny     <br />09:00     Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 3     <br />09:30     Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 4     <br />10:00     Psie profesje: Ana, Bill i Banjo - serial dokumentalny     <br />10:30     Psie profesje: Pay, Fergus i Blossom - serial dokumentalny     <br />11:00     Dzika Indonezja: Zderzenie dwóch ¶wiatów - serial dokumentalny     <br />12:00     W ¶wiecie krokodyli: Krokodyle z krainy ciemno¶ci - serial dokumentalny     <br />12:30     W ¶wiecie krokodyli: Krokodyle do bazy! - serial dokumentalny     <br />13:00     Zwierzęta z koszmarów: Aligatory - serial dokumentalny     <br />13:30     Zwierzęta z koszmarów: NiedĽwiedzie - serial dokumentalny     <br />14:00     Kolonia ¶mierci - film dokumentalny     <br />15:00     Piramidy ¶mierci - film dokumentalny     <br />16:00     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 1     <br />16:30     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 2     <br />17:00     W samym ¶rodku tornada - film dokumentalny     <br />18:00     Katastrofa w przestworzach: Brak kontroli - serial dokumentalny     <br />19:00     Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 9     <br />19:30     Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 10     <br />20:00     Tajemnice Biblii: Templariusze: Rycerze Boga - serial dokumentalny     <br />21:00     Tajemnice Biblii: Rywale Jezusa - serial dokumentalny     <br />22:00     Tajemnice Biblii: Apokalipsa - serial dokumentalny     <br />23:00     Katastrofa w przestworzach: Porwanie nad Afryk± - serial dokumentalny     <br />00:00     Zagadki ¶mierci: W poszukiwaniu zaginionej księżniczki - serial dokumentalny     <br />01:00     Zagadki ¶mierci: Mumia szlachetnie urodzonej - serial dokumentalny 
+
National Geographic Channel<br />08:00     Triumf życia: Siła mózgu - serial dokumentalny     <br />09:00     Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 3     <br />09:30     Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 4     <br />10:00     Psie profesje: Ana, Bill i Banjo - serial dokumentalny     <br />10:30     Psie profesje: Pay, Fergus i Blossom - serial dokumentalny     <br />11:00     Dzika Indonezja: Zderzenie dwóch ¶wiatów - serial dokumentalny     <br />12:00     W ¶wiecie krokodyli: Krokodyle z krainy ciemno¶ci - serial dokumentalny     <br />12:30     W ¶wiecie krokodyli: Krokodyle do bazy! - serial dokumentalny     <br />13:00     Zwierzęta z koszmarów: Aligatory - serial dokumentalny     <br />13:30     Zwierzęta z koszmarów: NiedĽwiedzie - serial dokumentalny     <br />14:00     Kolonia ¶mierci - film dokumentalny     <br />15:00     Piramidy ¶mierci - film dokumentalny     <br />16:00     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 1     <br />16:30     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 2     <br />17:00     W samym ¶rodku tornada - film dokumentalny     <br />18:00     Katastrofa w przestworzach: Brak kontroli - serial dokumentalny     <br />19:00     Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 9     <br />19:30     Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 10     <br />20:00     Tajemnice Biblii: Templariusze: Rycerze Boga - serial dokumentalny     <br />21:00     Tajemnice Biblii: Rywale Jezusa - serial dokumentalny     <br />22:00     Tajemnice Biblii: Apokalipsa - serial dokumentalny     <br />23:00     Katastrofa w przestworzach: Porwanie nad Afryk± - serial dokumentalny     <br />00:00     Zagadki ¶mierci: W poszukiwaniu zaginionej księżniczki - serial dokumentalny     <br />01:00     Zagadki ¶mierci: Mumia szlachetnie urodzonej - serial dokumentalny 
   
 
TVN 7<br />06:15 Telesklep <br />08:15 Na osi<br />08:50 Seans filmowy <br />09:55 Siostrzyczki, odc. 21: serial <br />10:25 Siostrzyczki, odc. 22: serial <br />10:55 Strzały o zmierzchu: film<br />12:50 Święty Walenty rozdaje prezenty! <br />13:00 Moja krew <br />13:55 Łowcy koszmarów, odc. 2: serial <br />14:50 Kochane kłopoty, odc. 6: serial <br />15:45 We dwoje<br />17:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! <br />17:15 Protokół: film <br />19:10 Medicopter 117, odc. 10 <br />20:10 Czarna eskadra: film<br />22:20 Dowody zbrodni, odc. 5: serial <br />23:20 Pogarda: film<br />01:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! <br />01:10 Nocne igraszki 
 
TVN 7<br />06:15 Telesklep <br />08:15 Na osi<br />08:50 Seans filmowy <br />09:55 Siostrzyczki, odc. 21: serial <br />10:25 Siostrzyczki, odc. 22: serial <br />10:55 Strzały o zmierzchu: film<br />12:50 Święty Walenty rozdaje prezenty! <br />13:00 Moja krew <br />13:55 Łowcy koszmarów, odc. 2: serial <br />14:50 Kochane kłopoty, odc. 6: serial <br />15:45 We dwoje<br />17:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! <br />17:15 Protokół: film <br />19:10 Medicopter 117, odc. 10 <br />20:10 Czarna eskadra: film<br />22:20 Dowody zbrodni, odc. 5: serial <br />23:20 Pogarda: film<br />01:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! <br />01:10 Nocne igraszki 
Linia 40: Linia 36:
   
 
ARD<br />05:00 Tagesschau<br />05:05 Die schönsten Bahnstrecken Europas<br />05:30 Waldo, odc. 22: serial<br />05:55 Renaade: serial<br />06:05 Tom und das Erdbeermarmeladebrot mit Honig, odc. 21: serial<br />06:15 Das hässliche Entlein und ich, odc. 16: serial<br />06:40 Das hässliche Entlein und ich, odc. 17: serial<br />07:05 Sesamstraße<br />07:35 Kobold-TV<br />08:35 Tigerenten-Club<br />10:00 Tagesschau<br />10:03 Die wahnsinnig traurige Prinzessin: film<br />11:00 Kopfball<br />11:30 Die Sendung mit der Maus<br />12:00 Tagesschau<br />12:03 Presseclub<br />12:45 Tagesschau<br />13:15 Die Ferien des Herrn Gadjiev<br />13:45 Bilderbuch<br />14:30 Die Nacht vor der Premiere: film<br />16:05 Handball: Handball Weltmeisterschaft<br />18:30 Bericht aus Berlin<br />18:49 Ein Platz an der Sonne<br />18:50 Lindenstraße, odc. 1105: serial<br />19:20 Weltspiegel<br />20:00 Tagesschau<br />20:15 Polizeiruf 110<br />21:45 Sabine Christiansen<br />22:45 Tagesthemen<br />22:58 Das Wetter im Ersten<br />23:00 Titel, Thesen, Temperamente<br />23:30 Tagesschau<br />23:40 American Football: American Football NFL<br />04:30 Die schönsten Bahnstrecken Europas<br />04:45 Tagesschau<br />04:50 Weltspiegel
 
ARD<br />05:00 Tagesschau<br />05:05 Die schönsten Bahnstrecken Europas<br />05:30 Waldo, odc. 22: serial<br />05:55 Renaade: serial<br />06:05 Tom und das Erdbeermarmeladebrot mit Honig, odc. 21: serial<br />06:15 Das hässliche Entlein und ich, odc. 16: serial<br />06:40 Das hässliche Entlein und ich, odc. 17: serial<br />07:05 Sesamstraße<br />07:35 Kobold-TV<br />08:35 Tigerenten-Club<br />10:00 Tagesschau<br />10:03 Die wahnsinnig traurige Prinzessin: film<br />11:00 Kopfball<br />11:30 Die Sendung mit der Maus<br />12:00 Tagesschau<br />12:03 Presseclub<br />12:45 Tagesschau<br />13:15 Die Ferien des Herrn Gadjiev<br />13:45 Bilderbuch<br />14:30 Die Nacht vor der Premiere: film<br />16:05 Handball: Handball Weltmeisterschaft<br />18:30 Bericht aus Berlin<br />18:49 Ein Platz an der Sonne<br />18:50 Lindenstraße, odc. 1105: serial<br />19:20 Weltspiegel<br />20:00 Tagesschau<br />20:15 Polizeiruf 110<br />21:45 Sabine Christiansen<br />22:45 Tagesthemen<br />22:58 Das Wetter im Ersten<br />23:00 Titel, Thesen, Temperamente<br />23:30 Tagesschau<br />23:40 American Football: American Football NFL<br />04:30 Die schönsten Bahnstrecken Europas<br />04:45 Tagesschau<br />04:50 Weltspiegel
 
 
   
 
TV Puls<br />06:00 Wolność Słowa; program publicystyczny<br />06:30 Program religijny; kościół i religia<br />07:30 Telezakupy; program reklamowy<br />08:30 Whistler, Zdrada, odc. 8; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss<br />09:25 Challengersi; film dla młodzieży Kanada / USA 1989; reż.: Eric Till; wyk: Gwynyth Walsh, Eric Christmas<br />11:30 Wolność Słowa; program publicystyczny<br />12:00 Anioł Pański<br />12:20 Żebro Adama; program publicystyczny<br />13:00 Ja, Klaudiusz, Trochę sprawiedliwości, odc. 5; serial historyczny Wielka Brytania 1976; reż.: Herbert Wise; wyk: Derek Jacobi, Sian Phillips<br />14:00 Sophie - młodsza siostra Sissi, odc. 1; melodramat Niemcy / Austria/Francja 2001; reż.: Matthias Tiefenbacher; wyk: Valerie Koch, Steffen Groth<br />15:55 Klątwa Doliny Węży; film przygodowy Polska 1987; reż.: Marek Piestrak; wyk: Krzysztof Kolberger, Roman Wilhelmi<br />18:00 Whistler, Przed burzą, odc. 10; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss<br />19:00 Prawnicy z Centre Street, Ślepa sprawiedliwość, odc. 3; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Sidney Lumet; wyk: Alan Arkin, Joel de la Fuente<br />20:00 Pożegnanie króla; dramat wojenny USA 1989; reż.: John Milius; wyk: Nick Nolte, Nigel Havers<br />22:20 Pod prąd; program publicystyczny<br />23:05 Whistler, Przed burzą, odc. 10; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss<br />00:00 Prawnicy z Centre Street, Ślepa sprawiedliwość, odc. 3; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Sidney Lumet; wyk: Alan Arkin, Joel de la Fuente<br />00:55 Ogniomistrz Kaleń; dramat wojenny Polska 1961; reż.: Ewa Petelska, Czesław Petelski; wyk: Wiesław Gołas, Wacław Kowalski<br />02:50 Magazyn przyrodniczy<br />03:10 Wolność Słowa; program publicystyczny
 
TV Puls<br />06:00 Wolność Słowa; program publicystyczny<br />06:30 Program religijny; kościół i religia<br />07:30 Telezakupy; program reklamowy<br />08:30 Whistler, Zdrada, odc. 8; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss<br />09:25 Challengersi; film dla młodzieży Kanada / USA 1989; reż.: Eric Till; wyk: Gwynyth Walsh, Eric Christmas<br />11:30 Wolność Słowa; program publicystyczny<br />12:00 Anioł Pański<br />12:20 Żebro Adama; program publicystyczny<br />13:00 Ja, Klaudiusz, Trochę sprawiedliwości, odc. 5; serial historyczny Wielka Brytania 1976; reż.: Herbert Wise; wyk: Derek Jacobi, Sian Phillips<br />14:00 Sophie - młodsza siostra Sissi, odc. 1; melodramat Niemcy / Austria/Francja 2001; reż.: Matthias Tiefenbacher; wyk: Valerie Koch, Steffen Groth<br />15:55 Klątwa Doliny Węży; film przygodowy Polska 1987; reż.: Marek Piestrak; wyk: Krzysztof Kolberger, Roman Wilhelmi<br />18:00 Whistler, Przed burzą, odc. 10; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss<br />19:00 Prawnicy z Centre Street, Ślepa sprawiedliwość, odc. 3; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Sidney Lumet; wyk: Alan Arkin, Joel de la Fuente<br />20:00 Pożegnanie króla; dramat wojenny USA 1989; reż.: John Milius; wyk: Nick Nolte, Nigel Havers<br />22:20 Pod prąd; program publicystyczny<br />23:05 Whistler, Przed burzą, odc. 10; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss<br />00:00 Prawnicy z Centre Street, Ślepa sprawiedliwość, odc. 3; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Sidney Lumet; wyk: Alan Arkin, Joel de la Fuente<br />00:55 Ogniomistrz Kaleń; dramat wojenny Polska 1961; reż.: Ewa Petelska, Czesław Petelski; wyk: Wiesław Gołas, Wacław Kowalski<br />02:50 Magazyn przyrodniczy<br />03:10 Wolność Słowa; program publicystyczny
   
+
Canal + Film<br />05:30    Mieszkanie numer 12<br />07:00    Kosmiczne projekcje 3000<br />08:20    Siostry<br />10:30    Aktualności filmowe<br />11:00    Najświetniejsze hotele świata<br />11:30    Operacja "Koza"<br />13:05    Pani Doubtfire<br />15:10    SpongeBob Kanciastoporty<br />16:35    Tylko mnie kochaj<br />18:15    Serce nie sługa<br />20:00    Obłęd<br />21:40    Wonderland<br />23:30    Kontrola gniewu<br />01:00    Złodziej<br />02:25    Jeden odchodzi, drugi zostaje<br />04:00    Bękarty diabła
 
Canal+ Film<br />05:30    Mieszkanie numer 12<br />07:00    Kosmiczne projekcje 3000<br />08:20    Siostry<br />10:30    Aktualności filmowe<br />11:00    Najświetniejsze hotele świata<br />11:30    Operacja "Koza"<br />13:05    Pani Doubtfire<br />15:10    SpongeBob Kanciastoporty<br />16:35    Tylko mnie kochaj<br />18:15    Serce nie sługa<br />20:00    Obłęd<br />21:40    Wonderland<br />23:30    Kontrola gniewu<br />01:00    Złodziej<br />02:25    Jeden odchodzi, drugi zostaje<br />04:00    Bękarty diabła
 
   
 
Eurosport 2<br />06:45    Wiadomości weekendowe<br />07:30    Wiadomości poranne<br />10:00    Puchar Świata w Davos Finał sztafety mężczyzn 4 x 10 km<br />12:00    Mistrzostwa Świata w Igls 2. przejazd dwójek<br />12:45    Wiadomości weekendowe<br />13:00    Mistrzostwa Świata w Igls 1. przejazd kobiet<br />13:30    Puchar Świata w Bardonecchii<br />14:00    Puchar Świata w Davos Sztafeta kobiet 4 x 5 km<br />15:00    Mistrzostwa Świata w Igls 2. przejazd kobiet<br />15:45    WDF Darts Europe w Veldhoven<br />18:00    Puchar Świata w Bardonecchii<br />19:00    Program 5<br />19:30    Wiadomości weekendowe<br />20:00    Toronto Rock Buffalo Bandits National Lacrosse League sezon zasadniczy<br />21:30    Turniej ATP w Zagrzebiu Finał<br />23:00    Wiadomości wieczorne<br />23:15    Puchar Świata w Bardonecchii<br />00:15    Wiadomości weekendowe<br />01:00    Wiadomości
 
Eurosport 2<br />06:45    Wiadomości weekendowe<br />07:30    Wiadomości poranne<br />10:00    Puchar Świata w Davos Finał sztafety mężczyzn 4 x 10 km<br />12:00    Mistrzostwa Świata w Igls 2. przejazd dwójek<br />12:45    Wiadomości weekendowe<br />13:00    Mistrzostwa Świata w Igls 1. przejazd kobiet<br />13:30    Puchar Świata w Bardonecchii<br />14:00    Puchar Świata w Davos Sztafeta kobiet 4 x 5 km<br />15:00    Mistrzostwa Świata w Igls 2. przejazd kobiet<br />15:45    WDF Darts Europe w Veldhoven<br />18:00    Puchar Świata w Bardonecchii<br />19:00    Program 5<br />19:30    Wiadomości weekendowe<br />20:00    Toronto Rock Buffalo Bandits National Lacrosse League sezon zasadniczy<br />21:30    Turniej ATP w Zagrzebiu Finał<br />23:00    Wiadomości wieczorne<br />23:15    Puchar Świata w Bardonecchii<br />00:15    Wiadomości weekendowe<br />01:00    Wiadomości
Linia 66: Linia 60:
 
[[Kategoria:Ramówki VIVA Polska z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki VIVA Polska z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki MTV Polska z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki MTV Polska z 2007 roku]]
[[Kategoria:Ramówki National Geographic z 2007 roku]]
+
[[Kategoria:Ramówki National Geographic Channel z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki DSF z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki DSF z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki ARD z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki ARD z 2007 roku]]
Linia 73: Linia 67:
 
[[Kategoria:Ramówki Eurosport z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Eurosport z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Puls z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Puls z 2007 roku]]
[[Kategoria:Ramówki Canal+ Film z 2007 roku]]
 
 
[[Kategoria:Ramówki Eurosport 2 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Eurosport 2 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Zone Club z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Zone Club z 2007 roku]]

Wersja z 15:42, sty 7, 2020

TVP 1
06:10 Program dnia - na 4.
06:10 Warto kochać - odc. 10; serial TVP
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
07:55 Sprawy Nasze Powszednie - odc. 1 Słowo
08:00 21 Dni (21 Days) kraj prod.Irlandia (2006)
08:15 Fifi - Konkurs talentów 1 (Fifi's Talent Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
08:30 Domisie - Amelka się nie dowie; program dla dzieci
08:55 Lippy&Messy
09:00 Teleranek - na ferie
09:40 Szkoła złamanych serc - odc. 37 (odc. 37); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:30 Szatan z siódmej klasy - Dan.Al.Inf.C.III.10-11... - uff  odc.5 - txt.str.777; serial TVP
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:55 Sprawy Nasze Powszednie - odc. 1 Słowo
13:00 Wiadomości
13:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny
13:30 Błękitne Hawaje (Blue Hawaii); film muzyczny kraj prod.USA (1961)
15:10 BBC w Jedynce - Niezwykłe wędrówki zwierząt - odc. 5/6 Odyseja rybołowów  (Incredible Journeys With Steve Leonard 5/6 Osprey Oddysey) - txt.str.777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
16:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio )
17:10 Teleexpress - ( w przerwie transmisji )
18:20 Faceci do wzięcia - ON, Ona, ON; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Nowe przygody Kubusia Puchatka -  odc.45 (New Adventures of Winnie the Pooh - A Pooh day afternoon); serial animowany kraj prod.USA (1996)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Ranczo - odc. 3 - Ksiądz z inicjatywą - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
21:10 Ranczo - odc. 4 - Otrzeźwienie - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
22:05 Uczta kinomana - Pewnego razu na Dzikim Zachodzie (Once Upon a Time in the West aka C'era una Volta Il West); western kraj prod.USA, Włochy (1969)
00:50 Kinematograf; magazyn
01:15 Kolekcja kinomana - Krzyż Walecznych; film fabularny
02:40 Program dnia - na 5.
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:35 Program dnia - na 4.
06:35 Słowo na niedzielę
06:40 Smak Europy - Chęć realizacji siebie...
06:50 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 104 Lekcja mądrości; serial komediowy TVP
07:15 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 105 Z życia sekretarki; serial komediowy TVP
07:40 Złotopolscy - odc. 829 Przeprosiny; telenowela TVP
08:10 M jak miłość - odc. 467; serial TVP
08:55 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.11 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:25 Zacisze gwiazd - (12) Zofia Czerwińska
09:55 Sto tysięcy bocianów - odc.9; serial dokumentalny TVP
10:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 5. Hacjenda; cykl reportaży
10:50 Rodzinne oglądanie - Równik - Potęga oceanu-odc.1 (Equator-Power of an ocean-ep.1) - txt.str.777; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2005)
11:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Koronowany smak (139)
12:15 Gwiazdy w południe - Żądza pieniądza (Le soif de l'or)  81'; komedia kraj prod.Francja (1993)
13:55 Familiada -  odc.  1373 - txt.str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 831 Niedziela; telenowela TVP
15:00 Duże dzieci - (63); talk-show
16:00 Na dobre i na złe - odc. 281 Doktor śmierć; serial TVP;
16:55 Egzamin z życia - odc. 66; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 KabareTOP - czyli Kabaretowa Lista Przebojów (4); widowisko rozrywkowe
18:45 Panorama
19:05 Pogoda
19:15 Mój pierwszy raz - (37); talk-show
20:15 Robin Hood - odc 1/13 Będziecie to tolerować? (Robin Hood ep. Will You Tolerate This?); serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:05 Zakręcony tydzień - odc.1; widowisko
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Pogoda
22:35 Grzechy polskie - (3) Nieczystość - cudzołóstwo; widowisko publicystyczn
23:20 Wzmacniacz - magazyn muzyczny (1); program muzyczny
23:50 "C' EST LA VIE" - piosenki Andrzeja Zauchy (42. Studencki Festiwal Piosenki - koncert galowy cz. 2)
00:45 Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz: "Wieczorem wiatr"
00:50 Angielka i książę (Lady and the Duke)  123'; film kostiumowy kraj prod.Francja (2001)
02:50 Program dnia - na 5.
02:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:05 Półkowniki - odc. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kamera Kuriera; STEREO
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:35 Ekstraklasa siatkarek: PTPS Nafta Piła - IDMSA Swarzędz Meble AWF Poznań ( studio ); STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Półkowniki - odc. 4; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowa niedziela; STEREO
23:50 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
02:05 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:05 Półkowniki - odc. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda
08:00 Reportaż tygodnia
08:25 Co warto wiedzieć
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Rola
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kamera Kuriera; STEREO
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:35 Ekstraklasa siatkarek: PTPS Nafta Piła - IDMSA Swarzędz Meble AWF Poznań ( studio ); STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Burzliwe tate a` tate
17:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda w regionie
18:05 Kronika tygodnia
18:10 Doza żartu
18:20 Burzliwe tate a` tate
18:30 GKS Tychy - Unia Oświęcim
19:30 Wisła Can Pack - Ros Casares Walencja
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Półkowniki - odc. 4; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Kronika sportowa
22:15 Jedź bezpiecznie
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowa niedziela; STEREO
23:50 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Objazdowa Telewizja; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
02:05 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (395, 396) - serial obyczajowy
07.05 Graczykowie - czyli Buła i spóła (82): Pradziadek
07.30 Czarodziejki (36) - anim.
07.55 Power Rangers (309) - serial SF
08.15 Dotyk anioła (21) - serial
09.15 Sheena (21) - serial sens.
10.30 Boks zawodowy: Walka Tomasz Adamek - Chad Dawson
11.00 12 prac Asteriksa - anim.
12.35 W świecie rekinów - film dokumentalny, USA 1995
13.20 Daleko od noszy (64): Policyjny proszek - serial kom.
13.50 Piłka ręczna: Mistrzostwa Świata w Niemczech - mecz o 3 miejsce Francja - Dania
15.50 Świat według Kiepskich (231): Drapieżnik - serial
16.20 Piłka ręczna: Finał Mistrzostw Świata w Niemczech - mecz Polska - Niemcy
18.20 Świat według Kiepskich (232): Hobby - serial kom.
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport. Prognoza pogody
19.30 Jaś Fasola (5) - serial kom.
20.00 Skazany na śmierć (3) - serial sensacyjny
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 3 (1) - serial sens.
21.55 Studio LOTTO
22.05 Gotowe na wszystko (5, 6) - serial komediowy
00.00 Magazyn sportowy
01.00 Dziewczyny w bikini
03.00 Nocne randki
05.40 TV Market - mag. reklamowy
05.55 Zakończenie programu

TVN
05:30 Uwaga! - magazyn
05:50 Telesklep
07:30 Taniec z gwiazdami - kulisy -program rozrywkowy
08:00 Niania - serial komed.
08:30 Dzień dobry TVN - magazyn
10:30 Kawa na ławę - magazyn
11:20 Golfiarze - film komed.
13:20 Gremliny II - film S-F
15:30 Święty Walenty rozdaje prezenty! - konkurs interaktywny
15:35 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
16:35 Co za tydzień - magazyn
17:00 Zielone drzwi - magazyn
17:30 Superniania - reality show
18:30 Hela w opałach - serial komed.
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn
20:05 Na zabójczej ziemi - film sensacyjny
22:05 Detektyw Monk - serial sensacyjny
23:05 Superwizjer - magazyn
23:35 Nie do wiary - magazyn
00:05 Stan zagrożenia - film sensacyjny
02:40 Telesklep
03:00 Uwaga!

TV 4
06.00 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.25 Kinomaniak - mag. filmowy
06.50 VIP - wydarzenia i plotki
07.15 Pokemon (244, 245) - anim.
08.05 Express do fortuny - program interaktywny
09.05 Dźwięki muzyki (2-ost.) - musical, USA 1965
11.00 Kamienica - program rozrywkowy
12.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.00 Strażnik Teksasu (112) - serial sensacyjny
14.00 Wszystko o zwierzętach - serial dokumentalny
14.30 VIP - wydarzenia i plotki
15.00 Koszykówka: Polska Liga Koszykówki - mecz Anwil Włocławek - Asco Śląsk Wrocław
17.15 Obrońca (19) - serial sens.
18.15 Arabela (21) - serial familijny
18.55 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (18) - serial sensacyjny
20.00 Komisarz Rex (13) - serial kryminalny
21.05 Trąbka Clifforda Browna - film obyczajowy, USA 1993
23.20 Kuba Wojewódzki - talk show
00.20 Wydarzenia, Sport. Pogoda
01.00 Express do fortuny - program interaktywny
02.00 Drogówka - mag. policyjny
02.25 Kinomaniak - mag. filmowy
02.45 VIP - wydarzenia i plotki
03.10 Bjork - koncert
04.00 FIFA Futbol Mundial - magazyn
04.25 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Dubidu - odc. 16; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość - odc. 420; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Słowo na niedzielę - Słowo na niedzielę 157; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Ziarno - Ziarno     161; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Między nami bocianami - odc.6 - Porwanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku - odc. 2; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Niedzielne muzykowanie - Koncerty w Wieliczce cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Dwie strony medalu - odc. 12; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Dwie strony medalu - odc. 13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem - Między ziemią a niebem        122; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański - Anioł Pański        146 (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2007); Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Między ziemią a niebem - Między ziemią a niebem        122; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła św. Ducha w Łowiczu
14:05 Zmiennicy - odc. 4/15* - Typowa logika damsko-męska; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Biografie - Był taki człowiek... Jerzy Bińczycki; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Zaproszenie - "Jak święty Mikołaj wakacje planował" cz.II; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Kardynał Dziwisz - "Świadectwo"; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Teleexpress
17:35 Mój pierwszy raz - (29); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość - odc. 421; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy - odc.9 - Żadnych całusów (Le petit Roi Macius,  Pas de bisous  ep. 9) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Defekt - odc. 5/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Mój Dekalog - Andrzej Stasiuk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Festiwal im. Anny German w Zielonej Górze "Tańczące Eurydyki" 2006; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Pocztówka z nieba; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Zacisze gwiazd - (10) Mariusz Banaszewski i Dorota Landowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 M jak miłość - odc. 421; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ziarno - Ziarno     161; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy - odc.9 - Żadnych całusów (Le petit Roi Macius,  Pas de bisous  ep. 9) kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Defekt - odc. 5/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Zaproszenie - "Jak święty Mikołaj wakacje planował" cz.II; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zmiennicy - odc. 4/15* - Typowa logika damsko-męska; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
04:15 Biografie - Był taki człowiek... Jerzy Bińczycki; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Dwie strony medalu - odc. 12; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dwie strony medalu - odc. 13; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:05 Do przerwy 0:1 - Odc. 2/7 Ratuj Paragon; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:35 Do przerwy 0:1 - Odc. 3/7 Kłopoty z kasą; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:00 Panorama kina światowego - Mikrokosmos (Microcosmos - Le peuple de l'herbe); film przyrodniczy kraj prod.Francja, Włochy, Szwajcaria (1996); Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Na życzenie Widzów - Dziadek do orzechów Maurice'a Bejarta (Maurice Bejart's Nutcracker); balet kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Więcej niż fikcja - Front odmowy (On the objection front); film dokumentalny kraj prod.Izrael (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Koncert G-dur Maurice'a Ravela gra Martha Argerich (Ravel's Piano Concerto in G with soloist Martha Argerich) kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Królowa Bona - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kino krótkich filmów - Grzebień (The Comb); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Malowane miasto; program artystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Niedziela z ... Franciszek Maśluszczak /cz.1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Wniebowzięci; komedia; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Niedziela z ... Franciszek Maśluszczak /cz.2/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Kino krótkich filmów - Charlie w banku (The bank) kraj prod.USA (1915); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Niedziela z ... Franciszek Maśluszczak /cz.3/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:10 Niedziela z ... Franciszek Maśluszczak /cz.4/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Christine (Christine); film fabularny kraj prod.USA (1983); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 16
22:20 Archiwum Jazzu i Rocka - Sarah Vaughan; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Strefa - Taper - "Aelita"; widowisko muzyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Strefa - Muzeum fantomów (The phantom museum); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Strefa - Jarocin po latach - Roan; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Strefa - Głośne Czytanie - "Wszystkie gry wideo są o miłości" odc. 2; prezentacja książki; Dozwolone od lat 18
01:00 Wolność w Sierpniu. Tomasz Stańko Quartet - koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Król Marvin Gardens (King of Marvin Gardens); film obyczajowy kraj prod.USA (1972); Dla małoletnich od lat 12
03:05 Studio 2 - Ballady jazzowe Jarosława Śmietany; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie programu

Tele 5
07:05 Prognoza pogody - program/pogoda
07:10 Akademia fitness i kulturystyki - program/sportowy
07:35 Telezakupy - program/Telezakupy
09:10 Voltron - trzeci wymiar - film/animowany USA 1998 (odc. 18)
09:35 Prognoza pogody - program/pogoda
09:45 Conan - serial/przygodowy USA/Niemcy 1997 (odc. 2)
10:45 Łowca - serial/sensacyjny Kanada 2001 (odc. 22)
11:45 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
12:15 Akwanauci - serial/dokumentalny USA 2000 (odc. 28)
12:45 Buon Appetito! - program/kulinarny
13:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
13:30 Słodki rewanż - film/komedia Francja/USA 1990
15:15 Plusy dodatnie, plusy ujemne - program/inne
16:15 Prognoza pogody - program/pogoda
16:20 Conan - serial/przygodowy USA/Niemcy 1997 (odc. 22)
17:15 Pomoc domowa - film/komedia romantyczna Francja/W.Brytania/USA 1991
19:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 24)
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 Zwyczajne życie Noaha Dearborna - film/dramat USA 1999
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Złodziejska zemsta - film/kryminalny USA 1999
23:50 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 75)
00:50 Zabójczy seks - film/erotyczny USA 2001
02:20 Rybia nocka - program/inne

TVP Sport
09:00 Droga do Pekinu - odc. 4 (114); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kpt. Paszke w samotnym rejsie dookoła świata
09:45 PŚ w kombinacji norweskiej - Zakopane
10:55 MŚ w biathlonie - Anterselva (Anterselva) kraj prod.Włochy (2007)
11:55 PŚ w kombinacji norweskiej - Zakopane
12:30 MŚ w narciarstwie alpejskim - Aare (Aare) kraj prod.Szwajcaria (2007)
13:50 MŚ w biathlonie - Anterselva (Anterselva) kraj prod.Włochy (2007)
15:15 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Turyn (.) kraj prod.Włochy (2007)
16:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustad ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)
16:15 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( I seria ) (.) kraj prod.Austria (2007)
17:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)
17:25 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( II seria ) (.) kraj prod.Austria (2007)
18:05 Puchar Świata w skokach narciarskich - Neustadt ( studio ) (.) kraj prod.Austria (2007)
18:30 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )
18:35 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( I kwarta )
19:15 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )
19:25 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( II kwarta )
20:05 Koszykówka kobiet - Ekstraklasa: Polfa Pabianice - AZS Poznań ( studio )
20:30 Siatkówka Kobiet - Ekstraklasa: PTPS Nafta Piła - IDMSA Swarzędz Meble AWF Poznań
22:00 Sportowa niedziela
23:00 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Turyn (.) kraj prod.Włochy (2007)
00:30 Zakończenie programu

VIVA Polska
06:00     Planet VIVA - najnowsze hity
09:00     Power lista
12:00     Club Charts - lista przebojów
13:00     O co kaman - program muzyczny
14:00     Parot
14:30     Kocha, nie kocha
15:00     Specjalista - program muzyczny
17:00     Shibuya - karaoke show
17:30     Eurotop - lista przebojów
18:30     Big in America - reality show
19:00     Street Charts - lista przebojów
20:00     Chartsurfer - SMS-owa lista przebojów VIVY
21:30     VIVA Hits Polska
22:30     Tom kultury - magazyn kulturalny
23:00     Kocha, nie kocha - Extreme
23:30     Parot - Extreme
00:00     Hitbuster - program muzyczny
01:00     Nightrider

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia     
08:00     The Ashlee Simpson Show - reality show     
09:00     US Top 10 - notowanie kawałków zza oceanu     
10:00     All Access: Najgorętsi pupile gwiazd - za kulisami życia gwiazd     
11:00     Laguna Beach - reality show     
11:30     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
12:00     Zatańcz to! - szkoła tańca     
12:30     Antytalent Show - w pogoni za sław±     
13:00     Uparty jak Hogan - reality show     
13:30     Bazar MTV - magazyn o modzie     
14:00     WEEKEND Z BRUNETKAMI: MTV za kulisami: "MTV Unplugged" z Kayah - jak się kręci teledyski     
14:30     WEEKEND Z BRUNETKAMI: Unplugged: Kayah - akustyczny koncert     
15:30     WEEKEND Z BRUNETKAMI: Wspaniałe życie: Angelina Jolie - kulisy życia prywatnego gwiazd     
16:00     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
17:00     MTV Dismissed - randka w ciemno     
18:00     Najlepsze programy ze ¶wiatowej oferty MTV     
18:30     Popcorn - magazyn filmowy     
19:00     Made - MTV spełnia marzenia widzów     
20:00     Wspaniałe życie: Wymy¶lny image gwiazd - kulisy życia prywatnego gwiazd     
21:00     True Life: Wprowadzam się z powrotem do rodziców - cała prawda o młodzieży     
22:00     All Access: Weselne sekrety gwiazd - za kulisami życia gwiazd     
23:00     Happy Tree Friends - kreskówki dla niegrzecznych dzieciaków     
23:30     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
00:00     Bezsenno¶ć z MTV - klipy dla nocnych marków 

National Geographic Channel
08:00     Triumf życia: Siła mózgu - serial dokumentalny     
09:00     Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 3     
09:30     Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 4     
10:00     Psie profesje: Ana, Bill i Banjo - serial dokumentalny     
10:30     Psie profesje: Pay, Fergus i Blossom - serial dokumentalny     
11:00     Dzika Indonezja: Zderzenie dwóch ¶wiatów - serial dokumentalny     
12:00     W ¶wiecie krokodyli: Krokodyle z krainy ciemno¶ci - serial dokumentalny     
12:30     W ¶wiecie krokodyli: Krokodyle do bazy! - serial dokumentalny     
13:00     Zwierzęta z koszmarów: Aligatory - serial dokumentalny     
13:30     Zwierzęta z koszmarów: NiedĽwiedzie - serial dokumentalny     
14:00     Kolonia ¶mierci - film dokumentalny     
15:00     Piramidy ¶mierci - film dokumentalny     
16:00     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 1     
16:30     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 2     
17:00     W samym ¶rodku tornada - film dokumentalny     
18:00     Katastrofa w przestworzach: Brak kontroli - serial dokumentalny     
19:00     Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 9     
19:30     Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 10     
20:00     Tajemnice Biblii: Templariusze: Rycerze Boga - serial dokumentalny     
21:00     Tajemnice Biblii: Rywale Jezusa - serial dokumentalny     
22:00     Tajemnice Biblii: Apokalipsa - serial dokumentalny     
23:00     Katastrofa w przestworzach: Porwanie nad Afryk± - serial dokumentalny     
00:00     Zagadki ¶mierci: W poszukiwaniu zaginionej księżniczki - serial dokumentalny     
01:00     Zagadki ¶mierci: Mumia szlachetnie urodzonej - serial dokumentalny 

TVN 7
06:15 Telesklep 
08:15 Na osi
08:50 Seans filmowy 
09:55 Siostrzyczki, odc. 21: serial 
10:25 Siostrzyczki, odc. 22: serial 
10:55 Strzały o zmierzchu: film
12:50 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
13:00 Moja krew 
13:55 Łowcy koszmarów, odc. 2: serial 
14:50 Kochane kłopoty, odc. 6: serial 
15:45 We dwoje
17:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
17:15 Protokół: film 
19:10 Medicopter 117, odc. 10 
20:10 Czarna eskadra: film
22:20 Dowody zbrodni, odc. 5: serial 
23:20 Pogarda: film
01:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
01:10 Nocne igraszki 

TVN 24
05:30 Powitanie Poranka TVN 24
05:45 Skrót informacji
06:00 Nieruchomości 
06:15 Progr@m
06:30 Kalejdoskop
07:00 Powitanie poranka TVN 24
07:01 Serwis informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:30 Serwis informacyjny
07:40 Przegląd prasy naukowej
07:45 Skrót informacji
07:55 Przegląd prasy kolorowej
08:00 Serwis informacyjny
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny
08:40 Przegląd prasy zagranicznej
08:45 Skrót informacji
09:00 Serwis informacyjny
09:10 Przegląd prasy kolorowej
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Gość poranny
10:00 Serwis informacyjny
10:30 Kawa na ławę 
11:15 Loża prasowa, odc. 1
11:30 Skrót informacji
11:45 Loża prasowa, odc. 2
12:00 Serwis informacyjny; konferencja PiS
12:30 Serwis informacyjny
12:40 Kalejdoskop 
13:00 Serwis informacyjny
13:15 Szkło kontaktowe – lupa tygodnia, odc. 1
13:30 Skrót informacji
13:35 Szkło kontaktowe – lupa tygodnia, odc. 2
14:00 Serwis informacyjny
14:30 Serwis informacyjny
14:45 Progr@m
15:00 Serwis informacyjny
15:30 Serwis informacyjny
15:45 Nieruchomości
16:00 Serwis informacyjny
16:15 Kronika filmowa TVN 24
16:30 Raport popołudniowy
17:00 Serwis informacyjny
17:15 Świat reporterów
17:30 Kawa na ławę 
18:10 Loża prasowa, odc. 1
18:30 Skrót informacji
18:35 Loża prasowa, odc. 2
19:00 Serwis informacyjny
19:10 Firma 
19:30 Serwis informacyjny
19:45 Portfel
20:00 Raport wieczorny
21:00 24 godziny - goście: J. Pilch, J. Szmajdziński i R. Czarnecki
22:00 Serwis informacyjny
22:15 Szkło kontaktowe – lupa tygodnia
23:00 Serwis informacyjny
23:15 Ostatnie piętro
23:30 Serwis informacyjny – podsumowanie
00:00 Skrót informacji
00:05 Bilans tygodnia
00:30 Skrót informacji
00:35 Multikino 
01:00 Skrót informacji
01:05 24 godziny
02:00 Loża prasowa
02:40 Firma 
03:00 Serwis informacyjny – podsumowanie
03:30 Skrót informacji
03:35 Wydanie drugie poprawione 
04:00 Kawa na ławę 
04:40 Nieruchomości

Eurosport
08:30 Turniej WTA w Tokio: Tenis Finał
09:30 Puchar Świata w Titisee-Neustadt: Skoki narciarskie Konkurs na skoczni HS 142
10:00 Puchar Świata w Zakopanem: Kombinacja norweska Konkurs na skoczni HS 134
11:00 Mistrzostwa Świata w Anterselvie: Biathlon Bieg mężczyzn na dochodzenie
12:00 Puchar Świata w Zakopanem: Kombinacja norweska Sprint na 7,5 km
12:30 Mistrzostwa Świata w Aare: Narciarstwo alpejskie Supergigant kobiet
13:45 Mistrzostwa Świata w Anterselvie: Biathlon Bieg kobiet na dochodzenie
15:00 Malta Cup w Portomaso: Snooker
17:00 Puchar Świata w Davos: Biegi narciarskie Finał sztafety mężczyzn 4 x 10 km
17:45 Puchar Świata w Davos: Biegi narciarskie Sztafeta kobiet 4 x 5 km
18:00 Puchar Świata w Titisee-Neustadt: Skoki narciarskie Konkurs na skoczni HS 142
19:00 Winterpark Weekend
19:30 Malta Cup w Portomaso: Snooker
22:00 M. Moorer – C. Couser: Boks Walka w wadze ciężkiej w Hollywood
23:30 Mistrzostwa Świata w Anterselvie: Biathlon Bieg mężczyzn na dochodzenie
00:00 Mistrzostwa Świata w Anterselvie: Biathlon Bieg kobiet na dochodzenie
00:30 Puchar Świata w Titisee-Neustadt: Skoki narciarskie Konkurs na skoczni HS 142
01:00 Winterpark Weekend

DSF
06:00 Poker: Reportagen Superstars of Poker II (31)
06:45 Dauerwerbesendung
07:15 Teleshopping
07:30 Dauerwerbesendung
08:30 Teleshopping
08:45 DSF Reportage: Reportagen
09:00 DSF Reportage: Motorsport
09:30 Bundesliga pur: Fußball 1. Bundesliga
11:00 Doppelpass: Fußball Der Fußballstammtisch
13:00 Bundesliga pur: Fußball 1. Bundesliga
13:30 DSF Reportage: Reportagen
13:55 Handball: Handball Weltmeisterschaft
15:45 Biker-Lifestyle-TV: Motorradsport
16:15 Motobike, odc. 167: Motorradsport Das Polo-Motorradmagazin
16:45 Tuning-TV, odc. 72: Autosport Die Welt der KFZ-Veredlung
17:15 Poker-Schule, odc. 6: Magazin Alle Regeln, Besonderheiten, Tricks und Kniffe des Pokers
17:30 Poker: Reportagen UK Open 2006 (31)
19:30 Hattrick: Fußball 2. Bundesliga
21:00 Bundesliga pur: Fußball 1. Bundesliga
22:00 Bundesliga: Fußball Der Sonntag
23:00 Bundesliga pur II: Fußball 1. Bundesliga
00:00 Sport-Clips
00:45 Dauerwerbesendung
01:15 Sport-Clips
01:45 Dauerwerbesendung
02:15 Sport-Clips
03:00 Dauerwerbesendung
03:30 Sport-Clips

ARD
05:00 Tagesschau
05:05 Die schönsten Bahnstrecken Europas
05:30 Waldo, odc. 22: serial
05:55 Renaade: serial
06:05 Tom und das Erdbeermarmeladebrot mit Honig, odc. 21: serial
06:15 Das hässliche Entlein und ich, odc. 16: serial
06:40 Das hässliche Entlein und ich, odc. 17: serial
07:05 Sesamstraße
07:35 Kobold-TV
08:35 Tigerenten-Club
10:00 Tagesschau
10:03 Die wahnsinnig traurige Prinzessin: film
11:00 Kopfball
11:30 Die Sendung mit der Maus
12:00 Tagesschau
12:03 Presseclub
12:45 Tagesschau
13:15 Die Ferien des Herrn Gadjiev
13:45 Bilderbuch
14:30 Die Nacht vor der Premiere: film
16:05 Handball: Handball Weltmeisterschaft
18:30 Bericht aus Berlin
18:49 Ein Platz an der Sonne
18:50 Lindenstraße, odc. 1105: serial
19:20 Weltspiegel
20:00 Tagesschau
20:15 Polizeiruf 110
21:45 Sabine Christiansen
22:45 Tagesthemen
22:58 Das Wetter im Ersten
23:00 Titel, Thesen, Temperamente
23:30 Tagesschau
23:40 American Football: American Football NFL
04:30 Die schönsten Bahnstrecken Europas
04:45 Tagesschau
04:50 Weltspiegel

TV Puls
06:00 Wolność Słowa; program publicystyczny
06:30 Program religijny; kościół i religia
07:30 Telezakupy; program reklamowy
08:30 Whistler, Zdrada, odc. 8; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss
09:25 Challengersi; film dla młodzieży Kanada / USA 1989; reż.: Eric Till; wyk: Gwynyth Walsh, Eric Christmas
11:30 Wolność Słowa; program publicystyczny
12:00 Anioł Pański
12:20 Żebro Adama; program publicystyczny
13:00 Ja, Klaudiusz, Trochę sprawiedliwości, odc. 5; serial historyczny Wielka Brytania 1976; reż.: Herbert Wise; wyk: Derek Jacobi, Sian Phillips
14:00 Sophie - młodsza siostra Sissi, odc. 1; melodramat Niemcy / Austria/Francja 2001; reż.: Matthias Tiefenbacher; wyk: Valerie Koch, Steffen Groth
15:55 Klątwa Doliny Węży; film przygodowy Polska 1987; reż.: Marek Piestrak; wyk: Krzysztof Kolberger, Roman Wilhelmi
18:00 Whistler, Przed burzą, odc. 10; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss
19:00 Prawnicy z Centre Street, Ślepa sprawiedliwość, odc. 3; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Sidney Lumet; wyk: Alan Arkin, Joel de la Fuente
20:00 Pożegnanie króla; dramat wojenny USA 1989; reż.: John Milius; wyk: Nick Nolte, Nigel Havers
22:20 Pod prąd; program publicystyczny
23:05 Whistler, Przed burzą, odc. 10; serial kryminalny Kanada 2006; reż.: Grant Harvey, Rachel Talalay, John Fawcett; wyk: Nicholas Lea, Jesse Moss
00:00 Prawnicy z Centre Street, Ślepa sprawiedliwość, odc. 3; serial obyczajowy USA 2001; reż.: Sidney Lumet; wyk: Alan Arkin, Joel de la Fuente
00:55 Ogniomistrz Kaleń; dramat wojenny Polska 1961; reż.: Ewa Petelska, Czesław Petelski; wyk: Wiesław Gołas, Wacław Kowalski
02:50 Magazyn przyrodniczy
03:10 Wolność Słowa; program publicystyczny

Canal + Film
05:30    Mieszkanie numer 12
07:00    Kosmiczne projekcje 3000
08:20    Siostry
10:30    Aktualności filmowe
11:00    Najświetniejsze hotele świata
11:30    Operacja "Koza"
13:05    Pani Doubtfire
15:10    SpongeBob Kanciastoporty
16:35    Tylko mnie kochaj
18:15    Serce nie sługa
20:00    Obłęd
21:40    Wonderland
23:30    Kontrola gniewu
01:00    Złodziej
02:25    Jeden odchodzi, drugi zostaje
04:00    Bękarty diabła

Eurosport 2
06:45    Wiadomości weekendowe
07:30    Wiadomości poranne
10:00    Puchar Świata w Davos Finał sztafety mężczyzn 4 x 10 km
12:00    Mistrzostwa Świata w Igls 2. przejazd dwójek
12:45    Wiadomości weekendowe
13:00    Mistrzostwa Świata w Igls 1. przejazd kobiet
13:30    Puchar Świata w Bardonecchii
14:00    Puchar Świata w Davos Sztafeta kobiet 4 x 5 km
15:00    Mistrzostwa Świata w Igls 2. przejazd kobiet
15:45    WDF Darts Europe w Veldhoven
18:00    Puchar Świata w Bardonecchii
19:00    Program 5
19:30    Wiadomości weekendowe
20:00    Toronto Rock Buffalo Bandits National Lacrosse League sezon zasadniczy
21:30    Turniej ATP w Zagrzebiu Finał
23:00    Wiadomości wieczorne
23:15    Puchar Świata w Bardonecchii
00:15    Wiadomości weekendowe
01:00    Wiadomości

Zone Club
06:00    Sekrety baletu
06:25    Pulse Yoga
06:55    Sztuka i dusza
07:25    Na ślubnym kobiercu
07:55    Alternatywne style życia
08:20    Dziewczyny z Glamour'a
08:45    W pogoni za szczęściem
09:35    Randka na czas
10:00    E-miłość
10:30    Modny świat Nowiny ze świata mody
11:00    Sztuka i dusza
11:30    Obieżyświat Podróże po świecie
12:00    Obieżyświat Podróże po świecie
12:25    W pogoni za szczęściem
13:25    Dziewczyny z Glamour'a
13:55    Przewodnik po świecie Najważniejsze wydarzenia kulturalne na świecie
14:20    Przewodnik po świecie Najważniejsze wydarzenia kulturalne na świecie
14:45    Poradnik Tany Byron
15:35    Na straży dobrego stylu Metamorfozy źle urządzonych wnętrz
16:00    Na straży dobrego stylu Metamorfozy źle urządzonych wnętrz
16:30    Modny świat Nowiny ze świata mody
17:00    Randka na czas
17:30    Randka na czas
18:00    Dziewczyny z Glamour'a
18:30    Tuckerville
19:00    Tuckerville
19:30    Udawacze
20:30    Udawacze
21:30    Nawiedzone miejsca
22:00    Potyczki Jerry'ego Springera
22:50    Randka z "ex" Dino i Martin
23:15    Randka z "ex" Guy i Fay
23:40    W pogoni za szczęściem
00:35    Potyczki Jerry'ego Springera
01:20    Porozmawiajmy o seksie
02:05    Modny świat Nowiny ze świata mody
02:30    Dziewczyny z Glamour'a
03:00    Sztuka i dusza
03:30    Randka na czas
04:00    W pogoni za szczęściem

Animal Planet
06:00    Dorastanie... Gepardy
07:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
07:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie Na planie filmu "Saving Shiloh"
08:00    Małpi biznes
08:30    Małpi biznes
09:00    Ratując Grace
09:05    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na pomoc zwierzętom
10:00    Pogotowie dla zwierząt
10:30    Zwierzęce urwisy
11:00    Dobry pies
11:30    Niezwykłe zdolności naszych ulubieńców Porozumiewanie się
12:00    Wszystko o jeździectwie
12:30    Życie w siodle
13:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
13:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
14:00    Tajemnicze życie krokodyli
15:00    Małpi biznes
15:30    Małpi biznes
16:00    Ratując Grace
16:05    Dorastanie... Gepardy
17:00    Policja dla zwierząt w Miami
18:00    Wyprawy Corwina Krokodyl w swoim żywiole
19:00    W poszukiwaniu rzadkiego gatunku waleni
20:00    Oko w oko z niedźwiedziem polarnym
21:00    Golce
22:00    Dzikie zwierzęta Sprytny rekin: Pływając w towarzystwie rekina-robota
23:00    Policja dla zwierząt w Miami
00:00    Powrót wielkich drapieżników
01:00    Małpi biznes
01:30    Małpi biznes
02:00    Ratując Grace
02:05    Wyprawy Corwina Krokodyl w swoim żywiole
03:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
03:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie Na planie filmu "Saving Shiloh"
04:00    Policja dla zwierząt w Miami

Travel Channel
08:00    Obieżyświat wydanie specjalne Najlepsze plaże
09:00    Nie zapomnij paszportu Queensland, Australia
10:00    Wkrótce otwarcie! Quince
10:30    Avventura kuchnia Włoch Górna Adyga
11:00    Świat Graingera Dzika Alaska
12:00    Podróże marzeń Kanada Góry Skaliste i Nowy Jork
12:30    Opowieści W sercu Andów
13:00    Podróże koleją Nowa Zelandia Wyspa Północna
14:00    Rejs Queen Mary 2 Ahoj, ląd na horyzoncie!
14:30    Przewodnik Travel Channel po Katarze
15:00    Azja Malezja: Penang
15:30    Azja Malezja
16:00    Wkrótce otwarcie! Masońskie martini i grill
16:30    Śródziemnomorskie wędrówki Gibraltar
17:00    Poszukiwacze przygód Australia, Anglia i Szwajcaria
17:30    Luksus na światowym poziomie Tajlandia
18:00    Samotne podróże po południowo-wschodniej Azji Bangkok
18:30    Samotne podróże po południowo-wschodniej Azji Kambodża
19:00    Obieżyświat Malezja i południowa Tajlandia
20:00    Podróże marzeń Południowy Pacyfik Tahiti i Bora-Bora
20:30    Wszerz i wzdłuż Szanghaj, Chiny
21:00    Wszerz i wzdłuż Pociąg do Delhi, Tadź Mahalu Indie
21:30    Metropolie Tokio
22:00    Obieżyświat Queensland i Wielka Rafa Koralowa
23:00    Ludzie żądni przygód Maroko
00:00    Afrykańska wyprawa Etiopia, królestwo plemion i chrześcijańskie imperium
00:30    Afrykańska wyprawa Dzieci Błękitnego Nilu Gondar
01:00    Śródziemnomorskie wędrówki Włochy Wenecja
01:30    Koczownicy świata Środkowy Wschód Turcja

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.