FANDOM


TVP 1

05:50 Telezakupy

06:10 Daleko od szosy: Pod prąd (5/7)

07:25 Rok w ogrodzie

07:50 Przebojowa noc

07:55 Ziarno

08:35 Kawa czy herbata? Moja sobota

10:25 Walt Disney w Jedynce: Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś: Konkursowa dynia Królika (54)

10:55 Walt Disney w Jedynce: Hannah Montana (39)

11:30 Disney! Cudowny świat: Bernard i Bianka w krainie kangurów - film animowany (USA,1990)

12:50 Teraz Miki!: Samotne duchy - film krótkometrażowy (USA,2010)

13:15 Jak to działa? - magazyn popularnonaukowy

13:45 Weekendowy magazyn filmowy

14:15 Gwiazda paparazzich: historia Paris Hilton - film obyczajowy (USA,Kanada,2008)

15:55 Natura w Jedynce: Inwazja pytonów - film przyrodniczy (Wielka Brytania,2009)

17:00 Teleexpress

17:15 Pogoda

17:30 Ojciec Mateusz 3: Strach na scenie (39)

18:25 N jak Neo-Nówka

19:10 Wieczorynka: Księżycowy Miś: Leśny telefon (26)

19:30 Wiadomości

19:50 Sport

20:05 Pogoda

20:20 Hit na sobotę: Armageddon - film SF (USA,1998)

23:00 Męska rzecz: W pogoni za zbrodniarzem - film sensacyjny (USA,Chorwacja,Bośnia i Hercegowina,2007)

00:50 Kino nocnych marków: Droga do piekła - horror (USA,2010)

02:30 Kino nocnych marków: Łowca (1/2) - film sensacyjny (Wielka Brytania,2009)

03:20 Kino nocnych marków: Łowca (2-ost.) - film sensacyjny (Wielka Brytania,2009)

04:15 Zakończenie programu

TVP 2

05:40 Pożyteczni.pl

06:15 Oazy na morzu. Oceany. Podróże z Feodorem Pitcairnem - film dokumentalny (Holandia,2009)

07:15 Barwy szczęścia (695)

07:45 Barwy szczęśćia (696)

08:15 Familijna Dwójka: Opowieści Śrubziemia: Kukułka z Kołomyi (4)

08:30 Familijna Dwójka: Mikołajek: Zakupy (49)

08:50 Niezwykłe zwierzęta 2: Mądra jak... świnia (3) - serial dokumentalny

09:25 Poziom 2.0

10:30 The Voice of Poland. Live - widowisko muzyczne

12:30 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Rybińsku: bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

13:30 Smaki czasu z Karolem Okrasą

14:00 Familiada

14:25 Skecz na bis

14:40 Biały słoń - film przygodowy (USA,1994)

16:20 Słowo na niedzielę

16:30 C.K. Dezerterzy (2-ost.) - komedia (Polska,Węgry,1985)

18:00 Panorama

18:35 Sport telegram

18:45 Pogoda

18:55 Kulisy "Postaw na milion"

19:05 Postaw na milion

20:05 Płocka Noc Kabaretowa 2011 (1) - program rozrywkowy

21:20 Płocka Noc Kabaretowa 2011 (2) - program rozrywkowy

22:30 Kino relaks: Pizza z sercem - komedia romantyczna (USA,2005)

00:15 Klasyka polskiego kabaretu: Przechowalnia Artura Andrusa i Andrzeja Poniedzielskiego na kabaretowej scenie Dwójki - program rozrywkowy

01:15 Wojna Logana: Kwestia honoru - film sensacyjny (USA,1998)

02:50 Zmowa - dramat kryminalny (Polska,1988)

04:25 Biedni milionerzy: Jasne jak pudel (3/12)

05:15 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:10 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:40 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:10 Pogoda

07:15 Poranek TVP Info

07:23 Pogoda

07:30 Serwis info

07:36 Poranek TVP Info

07:45 Program lokalny

08:30 Serwis info

08:38 Poranek TVP Info

08:45 Program lokalny

09:00 Serwis info

09:09 Pogoda

09:15 Infonuta

09:22 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:41 Pogoda

09:45 Poranek TVP Info

09:54 Kronika - wczoraj i dziś (1)

10:00 Serwis info

10:12 Pogoda

10:16 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:50 Pogoda

10:55 Serwis sportowy

11:00 Eurosąsiedzi (54)

11:15 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info - podsumowanie tygodnia

12:30 Serwis info

12:45 Kronika - wczoraj i dziś (1)

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Debata trójstronna

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Tradycja nie umiera (5) - magazyn

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

15:30 Serwis info

15:46 Kronika - wczoraj i dziś (1)

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Studio Wschód

16:30 Serwis info

16:56 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Prawdę mówiąc

20:30 Serwis info

20:49 Pogoda

21:00 Raport z Polski - ekstra

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:15 Studio LOTTO

22:30 Serwis info

22:55 Pogoda

22:58 Kronika - wczoraj i dziś (1)

23:03 Sportowy wieczór

23:23 Brazylia 2014 - Puchar Nadziei - film dokumentalny (Brazylia,2010)

00:11 Studio Wschód

00:40 Prawdę mówiąc

01:10 Serwis info

01:37 Pogoda

01:43 Raport z Polski

02:10 Eurosąsiedzi (54)

02:25 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

02:40 Serwis info - podsumowanie tygodnia

03:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

03:41 Tradycja nie umiera (5) - magazyn

04:07 Brazylia 2014 - Puchar Nadziei - film dokumentalny (Brazylia,2010)

04:46 Eurosąsiedzi (54)

05:00 Raport z Polski - ekstra

05:24 Listy do PRL-u

05:31 Studio Wschód

05:55 Debata trójstronna

06:23 Tradycja nie umiera (5) - magazyn

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 Przygody Animków (71)

07:45 Przygody Animków (72)

08:15 Pies Huckleberry (17)

08:25 Pies Huckleberry (18)

08:35 Pies Huckleberry (19)

08:45 Pinky i Mózg (7)

09:15 Scooby-Doo (19)

09:45 Gang Misia Yogi (7)

10:15 Ewa gotuje (137)

10:45 Rodzinne rozgrywki - komedia obyczajowa (USA,2006)

12:45 Czekając na miłość - komediodramat (USA,1995)

15:15 Się kręci - magazyn kulturalny

15:55 Gruby Albert - komedia (USA,2004)

17:45 Pamiętniki z wakacji (9)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Radny (252)

20:05 Skazani na Shawshank - dramat sensacyjny (USA,1994)

23:15 Boks: Gala we Frankfurcie - Walka o mistrzowski pas federacji IBF - Waga junior ciężka: Yoan Pablo Hernandez - Steve Cunningham: Waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Michael Simms

00:25 Kłamstwa - dramat obyczajowy (USA,2004)

02:05 Górski patrol - dramat sensacyjny (Chiny,Hongkong,2004)

04:00 Tajemnice losu

04:45 TV Market

TVN

05:40 Uwaga!

05:55 Mango

08:00 Kobieta na krańcu świata: Nadzieja niewidomych - Etiopia (4)

08:30 Dzień dobry TVN

10:55 Na Wspólnej (1548)

11:25 Na Wspólnej (1549)

11:45 Na Wspólnej (1550)

12:10 Na Wspólnej (1551)

12:35 Milion w minutę

13:35 Top Model. Zostań modelką 2

14:35 Wojciech Cejrowski. Boso: Jak było na początku (4)

15:10 Kobieta na krańcu świata: Borneo - opiekunki orangutanów (5)

15:45 Julia (21)

16:10 Julia (22)

16:35 Julia (23)

17:10 Julia (24)

17:35 Julia (25)

18:05 Kuchenne rewolucje 4: Restauracja Li-Du - Warszawa (8)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Poznaj moich rodziców - komedia (USA,2004)

22:30 Agent z przypadku - komedia sensacyjna (Hongkong,2001)

00:10 Dowody zbrodni 6 (13)

01:10 Uwaga!

01:25 Arkana magii

02:45 Rozmowy w toku

03:35 Nic straconego

TV 4

05:10 Spadkobiercy - program rozrywkowy

05:55 Diamentowi misjonarze - komedia (Włochy,1975)

08:00 Tajemnice Biblii: Sodoma i Gomora - film dokumentalny (USA,2008)

09:00 Różowa Pantera (9)

09:30 Różowa Pantera (10)

10:00 Różowa Pantera (11)

10:30 Różowa Pantera (12)

11:00 Galileo EXTRA (1) - program popularnonaukowy

12:00 mała Czarna (307) - talk show

13:00 Ryzykanci 5 (7)

14:00 V Max - magazyn motoryzacyjny

14:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:00 Tajemnice Biblii: Sodoma i Gomora - film dokumentalny (USA,2008)

18:00 Trzystu walecznych (1/2) - film dokumentalny (USA,2007)

19:00 Galileo EXTRA (2) - program popularnonaukowy

20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

21:00 Jedyna ocalona (2-ost.) - film kryminalny (Kanada,2000)

22:50 Niewygodny świadek - film przygodowy (Kanada,2001)

00:45 Interes na kółkach - komedia (Hongkong,Hiszpania,1984)

03:00 TV Market

03:15 To był dzień

04:05 To był dzień na świecie

04:30 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 MdM (40) - program rozrywkowy

06:40 Dom: Nosić swoją skórę (6)

08:30 Brudna robota (14) - serial dokumentalny

09:30 Najgroźniejsze zwierzęta świata (1) - serial przyrodniczy

10:30 Bajki animowane

11:35 Życzenie Annabelli - film animowany (USA,1997)

12:45 Hanuman - Małpi bożek - film familijny (Francja,Indie,1998)

14:30 Duszek z Canterville - komedia (Niemcy,2005)

16:35 Człowiek orkiestra - komedia (Francja,Włochy,1970)

18:30 Myszorki na prerii (5)

19:00 Zwariowane melodie (100-102)

19:30 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (2)

20:00 Atak szczurów - thriller (Niemcy,2004)

22:00 Deszcz meteorytów - film SF (USA,2010)

00:00 Rok, w którym się poznaliśmy - komediodramat (USA,2008)

02:00 Dyżur (30) - serial dokumentalny

02:30 Z archiwum policji (4) - serial dokumentalny

03:00 Taki jest świat - program rozrywkowy

04:00 Zbrodnie niedoskonałe (2) - serial dokumentalny

04:30 Zobacz to!

TVN 7

05:05 W roli głównej: Ilona Łepkowska (1) - talk show

05:35 Pascal: po prostu gotuj: Obiad Prezydentów 

06:05 Jej cały świat (17)

06:35 Jej cały świat (18)

07:05 Mango

09:10 Pan i Pani Bloom (9)

10:05 Teoria wielkiego podrywu 2 (16)

10:35 Tajemnice Smallville (6)

11:30 Szpital Miłosierdzia (1)

12:30 Pod osłoną nocy (8)

13:30 Niania: Mów mi Franiu (102)

14:00 Niania: Pechowa wysypka (103)

14:35 Fantom - film przygodowy (USA,Australia,1996)

16:35 Pan i Pani Bloom (10)

17:30 Bez śladu (11)

18:25 Kobra - oddział specjalny (9)

19:30 Komediowa sobota: Potem przyszła miłość - komedia romantyczna (USA,2007)

21:35 Komediowa sobota: Przepis na kataklizm - komedia (USA,2003)

23:35 Komediowa sobota: Raperzy z Malibu - komedia (USA,2003)

01:15 Arkana magii

03:20 W roli głównej: Ewa Minge (16) - talk show

03:50 W roli głównej: Tomasz Jacyków (1) - talk show

04:20 Zakończenie programu

TV 6

09:55 Różowa Pantera (25)

10:15 Różowa Pantera (26)

10:40 TV Market

11:10 Muzyczne listy

12:15 Must Be The Music - tylko muzyka (13) - program rozrywkowy

13:15 M.A.S.K. (15)

13:45 Dennis rozrabiaka (71)

14:15 M.A.S.K. (16)

14:45 Dennis rozrabiaka (72)

15:15 Must Be The Music - tylko muzyka (14) - program rozrywkowy

15:55 Must Be The Music - tylko muzyka (15) - program rozrywkowy

16:55 Łowca krokodyli (2)

18:00 Komisarz Rex (13)

19:00 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca (5)

19:30 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca (6)

20:00 Włatcy móch 5: Noc rzywyh trupóf (69)

20:30 Włatcy móch 5: Boże Halo (70)

21:00 Mam talent! - wersja amerykańska (19)

22:00 Mam talent! - wersja amerykańska (20)

23:00 Big Brother 4.1 - show - reality show

00:10 Bellator Fighting Championships 

01:50 Jazda Figurowa (39)

02:35 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1. rundy fazy play-off

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1. rundy fazy play-off

09:00 Sport Flash

09:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 1. rundy fazy play-off

10:00 Sport Flash

10:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 1. rundy fazy play-off

11:00 Sport Flash

11:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1. rundy fazy play-off

12:00 Sport Flash

12:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1. rundy fazy play-off

13:00 Sport Flash

13:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 1. rundy fazy play-off

14:00 Sport Flash

14:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 1. rundy fazy play-off

15:00 Sport Flash

15:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: AZS Politechnika Warszawska - Fart Kielce

16:00 Sport Flash

16:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: AZS Politechnika Warszawska - Fart Kielce

17:00 Sport Flash

17:05 Magazyn alpejski

17:30 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: Orlen Wisła Płock - KS Azoty Puławy

18:00 Sport Flash

18:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: Orlen Wisła Płock - KS Azoty Puławy\

19:30 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym

20:00 Sport Flash

20:05 Magazyn snowboardowy

21:00 Sport Flash

21:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1. rundy fazy play-off

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

09:00 School lista

10:00 Weekend z Jankesem

10:05 Dance Chart Top 20

12:00 Weekend z Jankesem

12:05 Web Chart Top 10

13:00 Weekend z Jankesem

13:05 Co się słucha

14:00 Weekend z Jankesem

14:05 Look Like A Star

15:00 Weekend z Jankesem

15:05 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

16:05 Top 5

16:30 Klipy Non Stop

17:00 Weekend z Jankesem

17:05 Hity na czasie

18:00 Miejska lista

19:00 Gorąca 20

21:00 ImprESKA

23:00 Hity na czasie

00:00 ImprESKA

01:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne

08:15 Elżbieta Chojnacka - klawesynistka - film dokumentalny (Polska,2000)

09:00 Paweł Szymański "Partita III" - koncert

09:20 Sinfonia Iuventus gra suitę z "Ognistego ptaka" Igora Strawińskiego - koncert

09:55 Informacje kulturalne

10:10 Dokument tygodnia: Czasy "Marie Claire" - film dokumentalny (Francja,2006)

11:05 Miniatury muzyczne: Łukasz Kuropaczewski gra "Cavatinę" Aleksandra Tansmana - koncert (Polska,2008)

11:20 Boski - dramat biograficzny (Włochy,Francja,2008)

13:20 Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny - film historyczny (Polska,1982)

15:00 "Pejzaż horyzontalny"- koncert piosenek Wiesława Dymnego

15:50 Rozmowa z uśmiechem: Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski - program rozrywkowy

16:00 Rozmowa z uśmiechem: Kalina Jędrusik i Jeremi Przybora - program rozrywkowy

16:20 Pomniki polskie. 4. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia - reportaż

16:50 Studio Kultura - rozmowy: Olga Pasiecznik

17:30 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

17:35 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Wielokropek nr 14 - program rozrywkowy

17:55 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

18:10 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Ta chwila na teatr... czyli kompozycje teatralne Wojciecha Głucha - widowisko (Polska,1989)

18:45 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

18:55 Nowe piosenki Wojciecha Młynarskiego - widowisko (Polska,1990)

19:15 Studio Kultura - Sytuacje rodzinne - wstęp

19:20 Sytuacje rodzinne: Ciuciubabka - film obyczajowy (Polska,1977)

20:20 Ajami - dramat kryminalny (Niemcy,Izrael,2009)

22:30 Johnny Cash na festiwalu w Montreux - koncert w Montreux (USA,1994)

23:35 Kino nocne: Smuga cienia - dramat obyczajowy (Polska,Wielka Brytania,1976)

01:20 Jazz Jamboree '76: Muddy Waters - koncert

02:10 Dziwna kobieta - dramat psychologiczny (ZSRR,1977)

04:30 Pasmo kontemplacyjne (4)

05:50 Zakończenie programu

TVP Historia

08:00 Mikołaj Rej z Nagłowic - film dokumentalny (Polska,2006)

08:20 Kobiety Białego Domu: Rachel Jackson

08:35 Sonda: Brzydka plama - program popularnonaukowy

09:10 Barbizon - film dokumentalny (Francja,2006)

09:35 Flesz historii (62)

10:00 Chłopi: Gospodynie (8/13)

11:00 Misja "Gryf": Baza wyrzutni rakiet

11:25 Ex libris

11:35 Na życzenie widzów: Po co nam to było?: Piosenka ci nie da zapomnieć 

12:30 Gdzie się podziało 80 milionów? - film dokumentalny (Polska,2012)

13:30 Na Królewskim Trakcie: Pałac Uruskich 

13:45 Przeprawa - film wojenny (Jugosławia,1969)

15:30 Zakamarki przeszłości: Dziesięciu z "Dinah Might" 

16:00 Polska i świat w reportażu: Świadectwo - reportaż (Polska,2008)

16:30 300% normy - teleturniej

17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

17:35 Chłopi: Wielkanoc (9/12)

18:35 Sonda: Centralne - program popularnonaukowy

19:05 Dziennik Telewizyjny - 4.02.1989

19:40 Ex libris

19:50 Kobiety Białego Domu: Abigail Adams

20:05 Marynia - film obyczajowy (Polska,1984)

21:55 Testament von Olszewskiego - film dokumentalny (Polska,2007)

22:30 Nieznana Białoruś: Wrzesień 1939. Jak nas wyzwalano 

23:05 Szerokie tory: Potiomkinowska wioska

23:30 Dziennik Telewizyjny - 4.02.1989

00:00 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:05 Złotopolscy: Zaginiona (356)

06:30 Złotopolscy: Rio boskie, Franek gapa (357)

06:55 Złotopolscy: Zguba się znalazła (358)

07:20 Złotopolscy: Dwie szklanki wody (359)

07:50 Złotopolscy: Grzeszny pocałunek (360)

08:25 Polonia 24

09:05 Gazda z Diabelnej (5/6)

10:00 Zoo Story - telenowela dokumentalna

10:35 Doktor Murek (1/7)

11:45 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń

12:05 Family Trees. Emilie Brzezinski - film dokumentalny

12:40 Ojciec Mateusz 5: Paragraf 23 (62)

13:30 Makłowicz w podróży: Słowacja - Na wschód

14:00 Na dobre i na złe: Misjonarz (466)

15:00 Krakowianin z Paryża - film dokumentalny (Polska,2007)

15:55 Kulturalni PL (74)

17:00 Słownik polsko@polski - talk show prof. Jana Miodka

17:30 Teleexpress

17:50 M jak miłość (870)

18:45 Rodzinka.pl: Jesienny blues (49)

19:10 Rodzinka.pl: Boscy u doktora (50)

19:40 Dobranocka: Bolek i Lolek w Europie: Wyścig renów

20:00 Wiadomości

20:20 Sport

20:30 Pogoda

20:45 Czas honoru 4: Znak Rosenfarba (46)

21:40 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń

22:00 Polonia 24

22:25 Jest sprawa - komedia obyczajowa (Polska,2002)

23:55 Kabaretowy alfabet Dwójki: B jak Bielicka

00:20 Family Trees. Emilie Brzezinski - film dokumentalny

00:50 M jak miłość (870)

01:40 Dobranocka za oceanem: Bolek i Lolek w Europie: Wyścig renów

02:00 Wiadomości

02:20 Sport

02:25 Pogoda

02:35 Czas honoru 4: Znak Rosenfarba (46)

03:25 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń

03:45 Polonia 24

04:15 Jest sprawa - komedia obyczajowa (Polska,2002)

05:40 Kabaretowy alfabet Dwójki: B jak Bielicka

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.