poprzedni dzień NIEDZIELA 04.03.2007 następny dzień

Logo.jpg


06:15 Warto kochać - odc. 17; serial TVP
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
07:55 Sprawy Nasze Powszednie - odc. 5 Prawda
08:00 Daniel - taniec czy futbol (DANIEL - TANZEN ODER KICKEN); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2003)
08:15 Fifi - Pomocnice Trzmielika odc. 5 (Bumble gets a makeover); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
08:25 Domisiowe Bajki - Jak błaznował Błazenek
08:30 Domisie - Odkrywcy; program dla dzieci
09:00 Lippy and Messy  - Tasteland; język angielski dla dzieci
09:05 Teleranek - magazyn
09:35 Królestwo Maciusia - odc.  56; program dla dzieci
10:05 Dzieci świata - Moje smakołyki - Rosita w Meksyku (Bon appetit les enfants.Rosita en Mexico); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000)
10:25 Teleranek - studio
10:35 Siódme niebo, seria VI - Zmiany odc. 1 (7th Heaven ser. VI - Changes ep. 1); serial obyczajowy kraj prod.USA (2001)
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:50 Sprawy Nasze Powszednie - odc. 5 Prawda
13:00 Wiadomości
13:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny
13:35 Długie łodzie Wikingów (The Long Ships)  120'; film przygodowy kraj prod.Wielka Brytania, JUGOSŁAWIA (1963)
15:40 Odwiedziny w Senegalu; film dokumentalny
16:05 Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Birmingham 2007
17:00 Teleexpress
17:20 Jaka to melodia? - finał lutego; teleturniej
18:10 Faceci do wzięcia - Ten drugi raz; serial TVP
18:40 Oczywiście - odc. 3; widowisko
19:00 Wieczorynka - Nowe przygody Kubusia Puchatka - Chmurko, chmurko uciekaj.   odc.49 (New adventures of Winnie the Pooh); serial animowany kraj prod.USA (1996)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Ranczo - odc. 11 - Wspólny wróg; serial obyczajowy TVP
21:15 Ranczo - odc. 12 - Honor gminy; serial obyczajowy TVP
22:15 Uczta kinomana - Czas Apokalipsy: Powrót (Apocalypse Now: Redux)  193'; dramat kraj prod.USA (1979)
01:35 Kinematograf; magazyn
02:00 Kolekcja kinomana - Jej powrót  63'; dramat kraj prod.Polska (1975)
03:05 Zakończenie dnia

Logo-2.jpg


06:10 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
06:15 Smak Europy - Ojcowizna...
06:30 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 114 Chwilowy kryzys; serial komediowy TVP
06:55 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 115 Kredyt zaufania; serial komediowy TVP
07:20 Złotopolscy - odc. 837 Znak pokoju; telenowela TVP
07:50 M jak miłość - odc. 475; serial TVP
08:40 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.15 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:05 Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz: "Confiteor"
09:15 Zacisze gwiazd - Andrzej Sikorowski
09:40 Sto tysięcy bocianów - odc.10; serial dokumentalny TVP
10:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Sawanna; cykl reportaży
10:35 Rodzinne oglądanie - Równik - Andyjski paradoks-odc.5 (Equator- Paradox of the Andes) - (txt str.777); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2005)
11:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Uzdrowiskowy smak (196)
12:05 Gwiazdy w południe - Królowie Słońca (Kings of The Sun)  103'; film fabularny kraj prod.USA (1964)
13:55 SMACZNE GO! - Na dobry początek ; magazyn kulinarny
14:00 Familiada -  odc.1381; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 839 Sukces sołtysa; telenowela TVP
15:00 SMACZNE GO! - Na dobry początek ; magazyn kulinarny
15:05 Duże dzieci - (65); talk-show
15:55 SMACZNE GO! - Na dobry początek; magazyn kulinarny
16:00 Na dobre i na złe - odc. 285 Gasnąca gwiazda; serial TVP
17:00 Halowe Mistrzostwa Europy w la. - Birmingham 2007
18:00 Program lokalny
18:15 Zakręcony tydzień - odc. 5; widowisko
18:40 Panorama
19:05 Pogoda
19:15 Mój pierwszy raz - (43); talk-show
20:05 SMACZNE GO! - Na dobry początek ; magazyn kulinarny
20:10 Imperium Tygrysa - Cz 1/2 (L'Empire du Tigre)  97'; film fabularny kraj prod.Francja (2005)
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:27 Kronika PŚ we florecie kobiet - Dwór Artusa PKO BP Puchar Świata we florecie kobiet GDAŃSK 2007
22:30 Pogoda
22:40 Grzechy polskie - (5) Gniew; widowisko publicystyczne
23:25 Wzmacniacz - magazyn muzyczny (2); program muzyczny
23:55 Portret rodzinny we wnętrzu (Gruppo di famiglia in un interno); film obyczajowy kraj prod.Włochy, Francja (1974)
01:50 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:50 Zakończenie dnia

120px-Logo Polsat.svg.png


05:40     TV Market - magazyn reklamowy
06:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
06:40     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
07:15     Sonic X - serial animowany
07:45     Tutenstein - serial animowany
08:15     Power Rangers - serial SF USA 1994
09:55     Dotyk anioła - serial obyczajowy reż. John Masius, Jon Anderson, i inni, USA 1994
10:55     Asterix podbija Amerykę - film animowany reż. Gerhard Hahn, wyk. Niemcy/ Francja/ W. Bryt./ USA 1994
12:30     Agent XXL - komedia reż. Raja Gosnell, wyk. Martin Lawrence, Nia Long, Paul Giamatti, Jascha Washington, Terrence Dashon Howard, Anthony Anderson, Ella Mitchell USA 2000
14:45     Jak oni śpiewają - program rozrywkowy
16:45     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
17:15     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
17:45     Rodzina zastępcza plus - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     13 posterunek - serial komediowy reż. Maciej Ślesicki, Polska 1997
20:00     Skazany na śmierć - serial sensacyjny USA 2005
21:00     CSI: Kryminalne zagadki Miami - serial kryminalny USA 2006
21:55     Studio LOTTO
22:00     Prawo miasta - serial kryminalny reż. Krzysztof Lang, Polska 2007
23:00     Gotowe na wszystko - serial obyczajowy reż. Larry Shaw, USA 2004
00:00     Magazyn sportowy
02:00     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
05:00     Nocne randki - program rozrywkowy 

Logo-19.png


05:35    Uwaga! - magazyn reporterów
05:55    Telesklep
06:00    Uwaga! - magazyn reporterów
06:20    Telesklep
08:00    Niania: Gdzie jest Edyta - serial komediowy odc. 31 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005
08:30    Dzień dobry TVN - magazyn
10:30    Kawa na ławę - magazyn
11:20    Jak uratowano Dziki Zachód - film familijny reż. Stuart Margolin, wyk. Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Martin Mull, Michele Greene USA 1994
13:15    Hela w opałach: Bezcenne zdjęcie... za 15 zł - serial komediowy odc. 9/16 Polska 2006
13:50    Szymon Majewski Show: Nina Terentiew, Robert Więckiewicz - program rozrywkowy
14:50    Niania: Gdzie jest Edyta - serial komediowy odc. 31 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005
15:20    Co za tydzień
15:50    Zielone drzwi - program Fundacji TVN
16:20    Junior - komedia reż. Ivan Reitman, wyk. Arnold Schwarzenegger, Danny DeVito, Emma Thompson, Frank Langella USA 1994
18:30    Hela w opałach: Hela w centrum wydarzeń - serial komediowy odc. 10/16 Polska 2006
19:00    Fakty
19:25    Sport - program informacyjny
19:35    Pogoda
19:45    Uwaga! - magazyn reporterów
20:05    Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
21:55    Kuba Wojewódzki - talk show
22:55    Superwizjer - magazyn reporterów
23:30    Orange Ekstraklasa - magazyn ligi polskiej
00:45    Inferno - film sensacyjny reż. Dusty Nelson, wyk. Jeff Fahey, Janet Gunn, Dean Stockwell, Richard Danielson USA 2001
02:40    Telesklep
03:00    Uwaga! - magazyn reporterów
03:20    Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
06.00 Sztukateria, mag. kult.
06.25 KINOmaniak, nowa formuła
06.50 VIP, pr. kulturalno-rozr. 
07.15 Pokemon, serial anim. 
08.05 Kasa Na Bank, pr. interaktywny 
09.05 Marzenia do spełnienia, kom. familijna Francja/GB/USA, 2002 
11.00 Kamienica, pr. rozr. 
12.00 Kamienica, pr. rozr. 
12.30 Dekoratornia, mag. 
13.00 Strażnik Teksasu, serial sens USA, 1998 
14.00 Wszystko o zwierzętach, serial dok. GB, 2005
14.30 VIP, pr. kulturalno-rozr.
15.00 Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich 
17.15 Tok2Szok pr. Piotra Najsztuba i Jacka Żakowskiego 
18.15 Powrót Arabeli, serial familijny, Czechosłowacja, 1979 
18.55 Nowe przygody Tequili i Bonettiego, serial sens.
20.00 Brudna forsa, thriller USA, 2002 
22.05 Powrót z piekła, dramat USA, 1999 
00.30 Wydarzenia, Sport, Pogoda 
01.10 Casino Night, pr. interaktywny 
02.10 Drogówka
02.30 KINOmaniak, nowa formuła 
02.55 VIP, pr. kulturalno-rozr.
03.15 koncert 
03.45 FIFA Futbol Mundial 
04.05 V-max, mag. 
04.30 Zakończenie programu

TVN 7 '02 - '08.jpg


05.10 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
05.35 Telesklep 
07.35 Na osi, pr. motoryzacyjny 
08.10 Seans filmowy, interaktywny pr. rozr., live
09.05 Siostrzyczki, serial kom., USA
09.35 Siostrzyczki, serial kom., USA
10.00 Wyspa skarbów, fi lm przyg., USA/GB 1990 
12.40 Moja krew, pr. rozr. 
13.40 Łowcy koszmarów, serial S-F, USA 
14.40 Kochane kłopoty, serial obycz., USA 
15.35 We Dwoje, pr. rozr. 
16.50 Sknerus, kom., USA 1994 
19.10 Inwazja, serial S-F, USA 
20.10 Piekielna głębia, film sens., USA 1999 
22.20 Dowody zbrodni, serial krym., USA 
23.20 Przypadkowa dziewczyna, kom., GB/USA 1998, reż. Peter Howitt
01.20 Nocne igraszki, interaktywny pr. rozr. 
03.30 Koniec programu

TVP Polonia.png


06:00 "Bo tutaj jest jak jest..." Borysewicz & Kukiz; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość - odc. 428; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Między nami bocianami - odc.10 - Geniusz Eugeniusz; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku - odc. 7; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Niedzielne muzykowanie - Wokół wielkiej sceny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Dwie strony medalu - odc. 24; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Dwie strony medalu - odc. 25; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła św. Marcina w Jeleniej Górze
14:05 Zmiennicy - odc. 8/15* - Fartowny dzień; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Biografie - Holoubek - portret aktora; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Zaproszenie - Sława Żywca; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:20 Mój pierwszy raz - (34); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość - odc. 429; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy - odc.13 - Królewska rakieta! (Le petit Roi Macius, Une fusee Royale ep. 13); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Defekt - odc. 9/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Mój Dekalog - Jerzy Połomski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Stańko w Fabryce Trzciny; koncert; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Rachela na Dworcu Gdańskim  45'; film dokumentalny; reż.:Ewa Szprynger; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Zacisze gwiazd - (6) Zbigniew Wodecki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 M jak miłość - odc. 429; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy - odc.13 - Królewska rakieta! (Le petit Roi Macius, Une fusee Royale ep. 13); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Defekt - odc. 9/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Zmiennicy - odc. 8/15* - Fartowny dzień; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Biografie - Holoubek - portret aktora  69'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Dwie strony medalu - odc. 24; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Dwie strony medalu - odc. 25; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Eurosport
05:30    Mistrzostwa Świata w Sapporo Bieg mężczyzn na 50 km ze startu wspólnego
08:00    Mistrzostwa Świata w Phillip Island 2. przejazd
08:45    Eurosport Buzz Snoop Doggy Dogg
09:15    Mistrzostwa Świata w Sapporo Bieg mężczyzn na 50 km ze startu wspólnego
10:00    Puchar Świata w Kranjskiej Gorze Slalom mężczyzn 1. przejazd
10:45    Puchar Świata w Tarvisio Supergigant kobiet
12:15    Puchar Świata w Lahti Bieg kobiet na dochodzenie
13:15    Puchar Świata w Kranjskiej Gorze Slalom mężczyzn 2. przejazd
13:45    Halowe Mistrzostwa Europy w Birmingham 3. dzień
14:15    Puchar Świata w Lahti Bieg mężczyzn na dochodzenie
15:00    Halowe Mistrzostwa Europy w Birmingham 3. dzień
18:00    Puchar Świata w Lahti Bieg kobiet na dochodzenie
18:30    Puchar Świata w Lahti Bieg mężczyzn na dochodzenie
19:00    Winterpark Weekend 
19:30    Fight Club K1 World Max
21:30    Halowe Mistrzostwa Europy w Birmingham 3. dzień
22:30    O. Maskajew P. Okhello Walka w wadze ciężkiej o mistrzostwo świata federacji WBC w Moskwie
00:00    Hatsu Basho 
01:00    Winterpark Weekend 

Eurosport 2
07:30    Wiadomości poranne 
09:00    Turniej ATP w Las Vegas Półfinał
10:00    Mistrzostwa Świata w Phillip Island 1. przejazd
10:45    Mistrzostwa Świata w Phillip Island 
11:15    Mistrzostwa Świata w Phillip Island 2. przejazd
12:00    Ticket To Ride Tour w Oslo 
13:00    THW Kiel MKB Veszprém KC Liga Mistrzów ćwierćfinał rewanż
14:00    Turniej ATP w Las Vegas Półfinał
15:00    FC Barcelona-Cifec SG Flensburg-Handewitt Liga Mistrzów ćwierćfinał rewanż
16:00    THW Kiel MKB Veszprém KC Liga Mistrzów ćwierćfinał rewanż
17:00    TAU Ceramica Vitoria Baskonia Unicaja Malaga Liga hiszpańska sezon zasadniczy
18:30    New York Dragons Dallas Desperados Arena Football League halowy futbol amerykański
20:00    Philadelphia Wings Rochester Knighthawks National Lacrosse League sezon zasadniczy
21:30    Eurosport Buzz Snoop Doggy Dogg
22:00    VfL Gummersbach CBM Valladolid Liga Mistrzów ćwierćfinał rewanż
23:00    Turniej ATP w Las Vegas Finał
01:00    Wiadomości weekendowe 
03:00    Wiadomości 

Polsat Sport
07:00    Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Polska Gala Mistrzów Tańca
09:00    Gala boksu zawodowego w Rostocku 
11:50    Polska Ukraina Puchar Śląska kobiet
13:30    Puchar Śląska kobiet Wręczenie nagród
13:55    Puchar Niemiec Ćwierćfinały
14:25    Ajax Amsterdam SC Heerenveen Liga holenderska
16:25    Przed sezonem Janusz Kołodziej
16:55    Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Najlepsze występy
17:55    Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Gala wieczoru
20:00    Gillette World Sport 
20:25    Juventus Turyn Piacenza Calcio 2. liga włoska
22:30    R. Stieglitz A. Berrio Walka w wadze superśredniej o mistrzostwo świata federacji IBF gala boksu zawodowego w Rostocku
23:30    Gala sztuk walki Angels of Fire 

Canal + Sport
05:05    AC Milan Chievo Werona Liga włoska
07:00    Wstęp do meczu 
07:15    Kolporter Korona Kielce Arka Gdynia Orange Ekstraklasa
09:20    Liga+ 
10:45    FC Liverpool Manchester United Liga angielska
12:45    AS Saint-Etienne Olympique Lyon Liga francuska skrót meczu
14:10    Wstęp do meczu 
14:30    Górnik Zabrze Wisła Kraków Orange Ekstraklasa
16:55    West Ham United Tottenham Hotspur Liga angielska
19:00    Liga+ extra 
20:30    Sport+ 
20:55    Real Madryt Getafe Madryt Liga hiszpańska
23:00    Sport+ 
00:15    AC Milan Chievo Werona Liga włoska
02:10    Wstęp do meczu 
02:30    Górnik Zabrze Wisła Kraków Orange Ekstraklasa
04:45    Liga+ extra 

Canal +
05:35    Persona non grata 
07:30    Joey 
08:00    Geldof w Afryce 
08:40    Kevin sam w domu 
10:45    Łapu capu ekstra 
11:20    Titanic 
14:35    Tego pytania usłyszeć nie chciałam 
15:05    Kontrola gniewu 
16:40    Gwiezdne wojny V Imperium kontratakuje 
18:50    Łapu capu 
19:00    Aktualności filmowe 
19:30    Nie przegap 
19:35    Joey 
20:00    Dublerzy 
22:00    40-letni prawiczek 
00:00    Miasto gniewu 
01:55    Dziewiąty dzień 
03:30    Kłopotliwy gość 
04:55    Tajemniczy samuraj 

Canal + Film
05:30    Strażnik Teksasu Próba ognia 
07:00    Operacja "Koza" 
08:35    Z pamiętnika wściekłej żony 
10:30    Aktualności filmowe 
11:00    Geldof w Afryce 
11:35    Mieszkanie numer 12 
13:05    Ars longa 
13:15    King Kong 
16:20    Smak życia II 
18:30    Paradise Now 
20:00    Drobnostka zwana morderstwem 
21:30    36 
23:20    Dublerzy 
01:15    Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady 
03:15    Dziewiąty dzień 

HBO
06:30    Stracić wszystko 
08:05    Na planie 
08:30    Piękny bokser 
10:25    Empire Falls 
12:15    Zobacz w HBO 
12:45    Czarna książeczka 
14:30    Sezon rezerwowych 
16:25    Barbershop II: Z powrotem w interesie 
18:10    Zobacz w HBO 
18:40    Gwiezdne wrota 
19:25    Gwiezdne wrota 
20:10    Deuce Bigalow: boski żigolo w Europie 
21:30    HBO na stojaka! Gdzie diabeł nie może 
22:00    Deadwood 
22:55    Suspect Zero 
00:35    Empire Falls 
02:00    Narodziny 
03:40    Zobacz w HBO 
04:20    Barbershop II: Z powrotem w interesie 

HBO 2
06:30    Ocean's Twelve: Dogrywka 
08:30    Cinema, cinema 
08:55    Uśmiech losu 
10:40    Ojczym panny młodej 
12:15    I żyli długo i szczęśliwie 
14:00    Piękne mleczarki 
15:30    Czerwone jak niebo 
17:10    Zupełnie jak miłość 
18:55    Ocean's Twelve: Dogrywka 
21:00    Tajemnica przeszłości 
22:35    Na tropie zła 
00:20    Wiara ojców 
01:50    Szara ciężarówka w kolorze czerwonym 
03:35    Na planie 
04:05    Rytm to jest to! 

TVN Style
06:00    Wf Ćwiczenia na aktywny początek dnia
07:00    Maja w ogrodzie Praktycznie o ogrodnictwie
07:15    Mamo już jestem Porady dla przyszłych i młodych mam
07:45    Kto tu teraz rządzi 
08:15    Notes kulinarny Przepisy na modne dania
08:45    Przytulaki Baśniowe stworzenia poznają świat
08:50    Przytulaki Baśniowe stworzenia poznają świat
08:55    Przytulaki Baśniowe stworzenia poznają świat
09:00    Miasto kobiet Ciekawe tematy, interesujący goście, różne punkty widzenia
10:00    Martha Stewart Living. Kuchnia Marty Porady znanej gospodyni domowej
10:30    I ty możesz mieć Superdziecko Porady jak dobrze wychować dziecko
11:00    Magiel towarzyski Nowinki i komentarze ze świata showbiznesu
11:30    Salon piękności Porady zdrowotne i kosmetyczne
12:00    Lekcja stylu Porady jak zachować dobry styl w każdej sytuacji
12:30    Martha Stewart Living. Kuchnia Marty Porady znanej gospodyni domowej
13:00    Za drzwiami Actors Studio Hugh Grant
14:00    Miasto kobiet Ciekawe tematy, interesujący goście, różne punkty widzenia
15:00    Lekcja stylu Porady jak zachować dobry styl w każdej sytuacji
15:30    Zaklinacze wnętrz Praktyczne pomysły na ciekawą aranżacje wnętrz
16:00    Maja w ogrodzie Praktycznie o ogrodnictwie
16:15    Bądź zdrowa! Praktyczne porady medyczne dla kobiet
16:45    Telewizja od kuchni Ciekawostki z planów zdjęciowych
17:15    Przeglądarka Nowości ze świata kultury i showbiznesu
17:30    Jak się nie ubierać? Propozycje zmiany stylu
18:30    Magiel towarzyski Nowinki i komentarze ze świata showbiznesu
19:00    Lekcja stylu Porady jak zachować dobry styl w każdej sytuacji
19:30    Salon piękności Porady zdrowotne i kosmetyczne
20:00    Za drzwiami Actors Studio Hugh Grant
21:00    Nigella gryzie Proste pomysły na wyszukane potrawy
21:30    Biografie Historie słynnych kobiet
22:30    Zaklinacze wnętrz Praktyczne pomysły na ciekawą aranżacje wnętrz
23:00    Miasto kobiet Ciekawe tematy, interesujący goście, różne punkty widzenia
00:00    Telewizja od kuchni Ciekawostki z planów zdjęciowych
00:30    Lekcja stylu Porady jak zachować dobry styl w każdej sytuacji
01:00    Co za tydzień Plotki i relacje z wydarzeń kulturalnych
01:30    Młodsza, piękniejsza, szczęśliwsza Metamorfozy uczestniczek programu
02:00    Maja w ogrodzie Praktycznie o ogrodnictwie
02:15    Przeglądarka Nowości ze świata kultury i showbiznesu
02:30    Magiel towarzyski Nowinki i komentarze ze świata showbiznesu
03:00    Ona czyli ja 
03:30    Multikino Nowości kinowe
04:00    Mamo już jestem Porady dla przyszłych i młodych mam
04:30    Co za tydzień Plotki i relacje z wydarzeń kulturalnych

TVN Turbo logo.png


06:00    Kaskaderzy i amatorzy - program rozrywkowy
06:30    Sporrrt - magazyn
07:00    Prawdziwe Maszyny - magazyn
07:30    Vitadierct
08:00    Wędkarstwo - Męskie hobby - magazyn
08:30    Grand Prix na torze - program motoryzacyjny
09:00    Gadżet 2 - Laboratorium - magazyn
09:30    Operacja Tuning - program motoryzacyjny
10:00    Szybcy i Stylowi - program motoryzacyjny
10:30    Monster House 2 - serial
11:30    28 sekund - serial fabularno-dokumentalny
12:00    Prawdziwe Maszyny - magazyn
12:30    Kaskaderzy i amatorzy - program rozrywkowy
13:00    Top Gear
14:00    Zakup Kontrolowany 3 - program motoryzacyjny
15:00    Monster House 2 - serial
16:00    Auto Mundial - magazyn
16:30    Automaniak Max - program motoryzacyjny
17:30    28 sekund - serial fabularno-dokumentalny
18:00    Wędkarstwo - Męskie hobby - magazyn
18:30    Toolbox - magazyn
19:00    Uwaga! Pirat - magazyn
19:30    Monster House 2 - serial
20:30    Prawdziwe Maszyny - magazyn
21:00    Top Gear
22:00    Sporrrt - magazyn
22:30    Uwaga! Pirat - magazyn
23:00    Auto Mundial - magazyn
23:30    Gadżet 2 - Laboratorium - magazyn
00:00    Kaskaderzy i amatorzy - program rozrywkowy
00:30    Turbo granie - program rozrywkowy
02:30    Operacja Tuning - program motoryzacyjny
03:00    Prawdziwe Maszyny - magazyn
03:30    Toolbox - magazyn
04:00    Gadżet 2 - Laboratorium - magazyn
04:30    Grand Prix na torze - program motoryzacyjny

TVP3 Regionalna.png


06:10 Półkowniki - odc. 7; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:49 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kamera Kuriera; STEREO
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Pogoda; STEREO
11:45 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:37 Ekstraklasa siatkarek: BKS Aluprof Bielsko - Biała - Muszynianka Fakro Muszyna ( studio )
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Półkowniki - odc. 8; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowa niedziela; STEREO
23:50 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
02:00 Zakończenie dnia

Latest-3-.jpg


06:10 Półkowniki - odc. 7; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Znaki czasu, Info
07:50 Nowina, Info
08:00 Dziedzictwo, Info
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Zdarzenia na bis, Info
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kamera Kuriera; STEREO
10:00 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:49 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kamera Kuriera; STEREO
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Pogoda; STEREO
11:45 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kamera Kuriera; STEREO
12:00 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kamera Kuriera; STEREO
13:00 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kamera Kuriera; STEREO
14:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:37 Ekstraklasa siatkarek: BKS Aluprof Bielsko - Biała - Muszynianka Fakro Muszyna ( studio )
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Magia przyrody, Info
17:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Panorama Lubelska
18:05 Prognoza pogody
18:15 Reporterzy TVP 3 zapraszają, Dokument
18:30 Transmisja sportowa, Relacja
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Półkowniki - odc. 8; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Panorama Lubelska
21:55 Prognoza pogody
22:00 Magazyn sportowy, Magazyn
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowa niedziela; STEREO
23:50 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
02:00 Zakończenie dnia

Zone Reality
06:00    Opowieści o narodzinach 
06:25    Opowieści o narodzinach 
06:50    Opowieści o narodzinach 
07:15    Opowieści o narodzinach 
07:40    Opowieści o narodzinach 
08:05    Opowieści o narodzinach 
08:30    Spotkanie ze śmiercią 
08:55    Spotkanie ze śmiercią 
09:25    Spotkanie ze śmiercią 
09:50    Spotkanie ze śmiercią 
10:15    Spotkanie ze śmiercią 
10:40    Spotkanie ze śmiercią 
11:05    Spotkanie ze śmiercią 
11:30    Spotkanie ze śmiercią 
11:55    Opowieści o narodzinach 
12:20    Opowieści o narodzinach 
12:45    Opowieści o narodzinach 
13:10    Opowieści o narodzinach 
13:35    Opowieści o narodzinach 
14:00    Opowieści o narodzinach 
14:25    Opowieści o narodzinach 
14:50    Spotkanie ze śmiercią 
15:15    Spotkanie ze śmiercią 
15:40    Spotkanie ze śmiercią
16:10    Spotkanie ze śmiercią 
16:35    Spotkanie ze śmiercią 
17:00    Spotkanie ze śmiercią 
17:30    Spotkanie ze śmiercią 
18:00    Spotkanie ze śmiercią 
18:30    Spotkanie ze śmiercią 
19:00    Spotkanie ze śmiercią 
19:30    Spotkanie ze śmiercią
20:00    Nowy Jork, wydarzenia 11 września 
21:00    Singielki w Nowym Jorku 
22:00    Singielki w Nowym Jorku 
23:00    Singielki w Nowym Jorku 
00:00    Singielki w Nowym Jorku 
00:50    Singielki w Nowym Jorku 
01:40    Singielki w Nowym Jorku 
02:30    Singielki w Nowym Jorku 
03:20    Singielki w Nowym Jorku 
04:10    Spotkanie ze śmiercią 
04:35    Spotkanie ze śmiercią 

Polsat 2
05:45    Magazyn sportowy 
08:30    Wydarzenia 
09:00    Kalejdoskop tygodnia 
09:25    Jesteśmy 
09:50    Post scriptum Jaskinie solne
10:00    Rodzina zastępcza plus Moc grejpfruta
10:45    Pensjonat Pod Różą Tajemnica z przeszłości
11:30    Wydarzenia 
12:00    Daleko od noszy Linie papilarne
12:30    Co z tą Polską? 
13:15    Dekoratornia 
13:45    Magazyn sportowy 
16:30    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża 
17:00    Kalejdoskop tygodnia 
17:25    Jesteśmy 
17:50    Post scriptum Jaskinie solne
18:00    Rodzina zastępcza plus Moc grejpfruta
18:45    Pensjonat Pod Różą Tajemnica z przeszłości
19:30    Wydarzenia 
20:00    Daleko od noszy Linie papilarne
20:30    Co z tą Polską? 
21:15    Dekoratornia 
21:45    Magazyn sportowy 
00:30    Doniesienia medyczne
01:00    Samo życie 
01:35    Kalejdoskop tygodnia 
02:00    Wydarzenia 
02:30    Gra w ciemno 
03:10    Oblicza Ameryki 
04:05    Pierwsza miłość 
04:40    Interwencja 

Zone Romantica
06:00    Polowanie na milionera 
07:00    Polowanie na milionera 
08:00    Prawo pustyni 
10:00    Wywiady z gwiazdami Natalia Oreiro
10:35    W pogoni za szczęściem 
11:30    Prawo pustyni 
13:25    Miłość na sprzedaż 
14:20    Miłość na sprzedaż 
15:15    Miłość na sprzedaż 
16:10    Miłość na sprzedaż 
17:05    Miłość na sprzedaż 
18:00    Mundoshow International 
19:00    Gotuj z Angelem! 
20:00    Akademia gwiazd 
22:00    Anita 
23:00    Niewierni 
00:00    Prostytutki 
01:00    Prawo pustyni 
02:40    Akademia gwiazd 
04:20    Akademia gwiazd 

TVN 24
06:00    Nieruchomości
06:15    Progr@m 
06:30    Kalejdoskop 
07:00    Powitanie poranka TVN 24 
07:01    Serwis informacyjny 
07:15    Skrót informacji 
07:30    Serwis informacyjny 
07:40    Przegląd prasy naukowej 
07:45    Skrót informacji 
07:55    Przegląd prasy kolorowej 
08:00    Serwis informacyjny 
08:15    Skrót informacji 
08:30    Serwis informacyjny 
08:40    Przegląd prasy zagranicznej 
08:45    Skrót informacji 
09:00    Serwis informacyjny 
09:10    Przegląd prasy kolorowej 
09:30    Serwis informacyjny 
09:45    Skrót informacji 
09:50    Gość poranny 
10:00    Serwis informacyjny 
10:30    Serwis informacyjny 
11:00    Serwis informacyjny niedziela na żywo 
11:40    Loża prasowa 
12:30    Serwis informacyjny 
12:40    Kalejdoskop 
13:00    Serwis informacyjny 
13:15    Szkło kontaktowe lupa tygodnia 
13:30    Skrót informacji 
13:35    Szkło kontaktowe lupa tygodnia 
14:00    Serwis informacyjny 
14:30    Serwis informacyjny 
14:45    Progr@m 
15:00    Serwis informacyjny 
15:30    Serwis informacyjny 
15:45    Nieruchomości 
16:00    Serwis informacyjny 
16:15    Kronika filmowa TVN 24 
16:30    Raport popołudniowy 
17:00    Serwis informacyjny 
17:15    Świat reporterów 
17:30    Serwis informacyjny 
18:00    Serwis informacyjny 
18:10    Loża prasowa 
18:30    Skrót informacji 
18:35    Loża prasowa 
19:00    Serwis informacyjny 
19:10    Firma 
19:30    Serwis informacyjny 
19:45    Portfel 
20:00    Raport wieczorny 
21:00    24 godziny 
22:00    Serwis informacyjny 
22:10    Magazyn Orange Ekstraklasa 
23:00    Serwis informacyjny 
23:15    Ostatnie piętro 
23:30    Serwis informacyjny podsumowanie dnia 
00:00    Skrót informacji powtórki 
00:05    Bilans tygodnia 
00:30    Skrót informacji 
00:35    Multikino 
01:00    Skrót informacji 
01:05    24 godziny 
02:00    Loża prasowa 
02:40    Firma 
03:00    Serwis informacyjny podsumowanie dnia 
03:30    Skrót informacji 
03:35    Wydanie drugie poprawione 
04:00    Kawa na ławę 
04:40    Nieruchomości 

Extreme Sports
06:00    Cactus Garden 
06:30    Cactus Garden 
07:00    Red Bull Air Race 2006 Berlin
08:00    Winter Gravity Games 
09:00    Gen:/ / ex Polska
09:30    Gen:/ / ex Polska
10:00    P.I.G. P.I.G. Ski 2
11:00    P.I.G. P.I.G. Ski 3
12:00    P.I.G. P.I.G. Ski 4
13:00    P.I.G. P.I.G. Ski 5
14:00    P.I.G. P.I.G. Ski 6
15:00    Rebel Events Mountain Sports Round Up
15:30    Rebel Events Canadian Mountainbike Talent
16:00    FIM World Motocross Championships Hiszpania
17:00    P.I.G. P.I.G. Ski 4
18:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers 
19:00    Gumball 3000 2005 
19:30    Gumball 3000 2006 
20:00    Ticket to Ride O'Neill Snowboard Jam
20:30    X Air 2006 
21:30    The Dudesons 
22:00    Pro Bull Riding 2007 
23:00    Ultimate Fighting Championship 
00:00    The Dudesons 
00:30    Gumball 3000 2006 
01:00    Ticket to Ride O'Neill Snowboard Jam
01:30    Free Ride Revolution 
02:30    The Dudesons 
03:00    Pro Bull Riding 2006 
04:00    Ultimate Fighting Championship 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.