FANDOM


TVP 1

05:45 TELEZAKUPY; STEREO
06:00 Była sobie Ziemia - Wyniszczające połowy, odc. 13 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:30 Mój przyjaciel królik - Błotna kąpiel, odc. 6 (Muddy Puddle); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Las bliżej nas  odc. 15; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Zabawy z Lippy and Messy odc. 17 Kraina muzyki 1; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Domisiowe Bajki - Nikt się nie dowie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Dora poznaje świat - odc. 16 (.); serial animowany kraj prod.USA (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 SpongeBob Kanciastoporty - Słodki ciężar, odc. 18 (Pet or Pets); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:50 iCarly - odc. 17 (iPromote Tech Foots); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Zacisze gwiazd - Piotr Cyrwus; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti (Puchar Świata - Lahti) kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Janosik - odc. 13/13 - Zdrada -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 BBC w Jedynce  - Ewolucja. cz 2. Indyk - potomek dinozaurów (Evolutions. Meet the Animal ancestors) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Mamma Mia! (Mamma Mia!); komedia kraj prod.Niemcy, USA, Wielka Brytania (2008); reż.:Phyllida Lloyd; wyk.:Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarskard, Amanda Seyfried; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:25 Komisarz Alex - odc. 1/13 - Pozdrowienia z Łodzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; reż.:Robert Wichrowski; wyk.:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski, Janusz Chabior, Katarzyna Figura, Marek Kalita, Waldemar Błaszczyk; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2375; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Gumisie - Bohaterski Tummi odc. 35 (Disney's Adventure of the Gummi Bears / Tummi's Last Stand ep. 35); serial animowany kraj prod.USA (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:55 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Biegi narciarskie - Kronika Pucharu Świata - Lahti; STEREO, 16:9
20:05 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Ranczo - odc. 66 - Szlifierze diamentów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Zakochana Jedynka - Zakochana złośnica (10 Things I Hate About You); film fabularny kraj prod.USA (1999); reż.:Gil Junger; wyk.:Julia Stiles, Joseph Gordon-Levitt, Heath  Ledger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Dynastia Tudorów - odc. 7 (Tudors, The, ep. 7) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Dynastia Tudorów - odc. 8 (Tudors, The, ep. 8) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Kino nocnych marków - Popioły cz. I; dramat kraj prod.Polska (1965); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Bogusław Kierc, Piotr Wysocki, Beata Tyszkiewicz, Pola Raksa, Władysław Hańcza, Jan Świderski, Jan Koecher, Zbigniew Sawan, Józef Duriasz; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Zakończenie dnia

TVP 2

06:20 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Nie tylko dla pań - Świat podróży według Ediego - Izrael; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2005); Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Sto tysięcy bocianów - odc. 45; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 M jak miłość - odc. 895; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Barwy szczęścia - odc. 712 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Barwy szczęścia - odc. 713 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Barwy szczęścia - odc. 714 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzinne oglądanie - Matka - Ziemia - odc. 1/ 5 - W głębinach Ziemi (ep. 1/ 5 - How earth made us - Deep earth); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Iain Stewart; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Kopalnia złota -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Makłowicz w podróży - Madera (101) "Wyspa ogród"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Bitwa na głosy - (1); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Bitwa na głosy - co słychać? 9; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Lahti - sprint (Puchar Świata - Lahti - sprint kobiet i mężczyzn) kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Ekstrasy - Kabaretowy Klub Dwójki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Na dobre i na złe - odc. 475 - Narodziny; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Kultura, głupcze (22); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:55 Tak to leciało! - kulisy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Tak to leciało! - (114); teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Kabaretowy Klub Dwójki - Studenci (59); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Aida - odc. 1 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; reż.:Xawery Żuławski; wyk.:Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Iwona Bielska, Michał Zieliński, Jakub Wróblewski, Katarzyna Kwiatkowska, Tomasz Sapryk, Sebastian Konrad, Sławomir Holland; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 30 minut Młodego Kina - Non - stop kolor -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (2007); reż.:Maria Sadowska; wyk.:Joanna Szczepkowska, Anita Jancia-Prokopowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; Dla małoletnich od lat 12
23:15 WOK - Wszystko o Kulturze (21); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Studio filmowe Dwójki - Personel; film obyczajowy kraj prod.Polska (1975); reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Juliusz Machulski, Irena Lorentowicz, Włodzimierz Boruński, Michał Tarkowski, Andrzej Siedlecki, Tomasz Lengren, Tomasz Zygadło, Janusz Skalski, Krystyna Wachełko, Ludwik Mika; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Jest sprawa; komedia kraj prod.Polska (2002); reż.:Olaf Lubaszenko; wyk.:Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Jarosław Gruda, Tomasz Sapryk, Michał Malinowski, Tadeusz Huk, Stefan Friedman, Bohdan Łazuka, Olaf Lubaszenko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Biedni milionerzy - odc. 11/12 Jobhopping, czyli nowa praca (Arme Millionaere (Poor Millionairs) ep. Jobhopping); serial kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP Info

07:00 Szerokie tory: Plac Czerwony

07:30 Serwis info

07:39 Pogoda

07:45 Program lokalny

08:30 Serwis info

08:41 Pogoda

08:45 Program lokalny

09:00 Polska według Kreta: Puszcza Notecka (21) - magazyn turystyczny

09:30 Serwis info

09:50 Pogoda

09:55 Serwis sportowy

10:00 Głos mediów

10:30 Serwis info

10:50 Pogoda

10:55 Serwis sportowy

11:00 Tu Kultura - magazyn kulturalny

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info - podsumowanie tygodnia

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info: Wybory prezydenckie w Rosji

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Wierzę, wątpię, szukam

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Reportaż TVP Info: Belfast. Pole karne

15:15 Serwis info: Wybory prezydenckie w Rosji

15:30 Serwis info

15:51 Pogoda

16:00 Teleplotki

16:30 Serwis info

16:57 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Serwis info: Wybory prezydenckie w Rosji

20:30 Serwis info

20:42 Pogoda

20:50 Młodzież kontra

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:30 Serwis info

22:53 Pogoda

23:00 Sportowa niedziela

23:25 Operacja życie (9)

23:51 Operacja życie (10-ost.)

00:25 Tu Kultura - magazyn kulturalny

00:51 Głos mediów

01:20 Serwis info

01:43 Pogoda

01:50 Sportowa niedziela

02:15 Polska według Kreta: Puszcza Notecka (21) - magazyn turystyczny

02:41 Młodzież kontra

03:16 Pogoda

03:21 Reportaż TVP Info: Belfast. Pole karne

03:35 Reportaż TVP Info: Huśtawka na spacerniaku 

03:50 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

04:05 Operacja życie (9)

04:31 Operacja życie (10-ost.)

05:00 Tu Kultura - magazyn kulturalny

05:27 Teleplotki

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 Przygody Animków (93)

07:45 Przygody Animków (94)

08:15 Miś Yogi (28)

08:25 Miś Yogi (29)

08:35 Pinky i Mózg 2 (20)

09:00 Pinky i Mózg 2 (21)

09:30 Scooby-Doo (10)

10:00 The Looney Tunes Show (1)

10:30 Historie przy kawie

10:35 Miłośnicy psów - film obyczajowy (USA,2006)

12:45 Światła sceny: Chwytaj szansę - film muzyczny (USA,Kanada,2008)

14:45 Asterix podbija Amerykę - film animowany (Niemcy,Francja,1994)

16:15 Tylko taniec. Got to dance (1) - program rozrywkowy

17:45 Pamiętniki z wakacji (18)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Państwo w państwie (20) - program publicystyczny

20:00 Tylko muzyka. Must be the music (1) - program rozrywkowy

22:00 Kości 4 (84)

23:00 Głosy (13)

00:00 Rodzinne grzechy - dramat obyczajowy (USA,2004)

02:00 Magazyn sportowy

04:00 Tajemnice losu

04:45 TV Market

TVN

05:40 Uwaga!

05:55 Mango

08:00 Maja w ogrodzie (10)

08:25 Akademia ogrodnika (10)

08:30 Dzień dobry TVN

10:55 Kobieta na krańcu świata (9) - program krajoznawczy

11:30 Co za tydzień

12:00 Przepis na życie 2 (25)

12:55 Przepis na życie 2 (26)

13:55 Na planie "Prawa Agaty"

14:25 X Factor 2

15:50 Głupi i głupszy - komedia (USA,1994)

18:00 Milion w minutę (3)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Prawo Agaty (1/15)

21:00 Prawo Agaty (2/15)

22:00 Mission: Impossible 3 - film sensacyjny (USA,Niemcy,2006)

00:35 Uwaga!

00:50 Arkana magii

02:10 Rozmowy w toku

03:00 Nic straconego

TV4

05:40 Spadkobiercy - program rozrywkowy

06:35 V Max - magazyn motoryzacyjny

07:05 Dekoratornia

07:35 Inspektor Gadżet (15)

08:05 Inspektor Gadżet (16)

08:35 Ryzykanci 5 (11)

09:35 Czarodziejska lampa Aladyna - film animowany (Japonia,1982)

11:00 Galileo EXTRA (10) - program popularnonaukowy

12:00 mała Czarna (331)

13:00 Dekoratornia

13:30 Spadkobiercy - program rozrywkowy

14:30 Łowca krokodyli (4)

15:30 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (1)

16:30 Heidi i dzieciaki (1) - talk show

17:00 Vice Versa - komedia fantasy (USA,1988)

19:00 Galileo (263) - program popularnonaukowy

20:00 Planeta małp - film SF (USA,2001)

22:25 Spadkobiercy (50) - program rozrywkowy

23:25 Godzilla kontra Mechagodzilla - film SF (Japonia,2002)

01:20 Protektor - film sensacyjny (Hongkong,USA,1985)

03:15 TV Market

03:30 To był dzień

04:20 To był dzień na świecie

04:45 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Muzyczny budzik - interaktywny poranek muzyczny

06:30 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy

07:35 Taki jest świat - program rozrywkowy

08:25 Steve Irwin - łowca krokodyli (9) - serial przyrodniczy

09:30 Niebezpieczne spotkania (5) - serial przyrodniczy

10:35 Happy wkręt - film animowany (USA,Niemcy,2007)

12:15 Po drugiej stronie lustra - baśń filmowa (Wielka Brytania,1998)

14:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kopciuszek - film familijny (Niemcy,2011)

15:20 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Jorinde i Jorindel - film familijny (Niemcy,2011)

16:40 Druga księga dżungli - film przygodowy (USA,1997)

18:30 Nowe przygody Toma i Jerry'ego (4-6)

19:00 Chip i Dale (2)

19:30 Timon i Pumba (5)

20:00 Biegun zagłady - film SF (USA,Kanada,2009)

22:00 Niezwykłe przypadki medyczne (9) - serial dokumentalny

23:00 Podniebny horror (1) - serial dokumentalny

00:00 Gliniarz z Memphis 2 (2)

01:00 Taki jest świat - program rozrywkowy

02:00 Zobacz to!

TVN Siedem

05:30 Misja Martyna - extra (10)

06:00 You can dance - po prostu tańcz! (2)

07:00 Mango

09:05 Teoria wielkiego podrywu (3)

09:35 Tajemnice Smallville (12)

10:30 Przygoda z pandą - film przygodowy (USA,1995)

12:05 Ja, ty i on - komedia (USA,2006)

14:15 Wyjęty spod prawa Josey Wales - western (USA,1976)

17:00 Pod osłoną nocy (12)

17:55 Niania: Zdenka (110)

18:25 Niania: Świadek (111)

19:00 Dwóch i pół (3)

19:30 Reguły gry: Gry i zabawy (3)

20:05 Hity na niedzielę: Polowanie na "Czerwony Październik" - film sensacyjny (USA,1990)

22:45 Dowody zbrodni (3)

23:45 Californication 3 (3)

00:25 Wolność słowa - dramat obyczajowy (Niemcy,USA,2007)

02:50 Arkana magii

04:49 Zakończenie programu

TV6

09:30 Różowa Pantera (43)

09:50 Różowa Pantera (44)

10:15 TV Market

10:55 Muzyczne listy

12:05 Inspektor Gadżet (13)

12:35 M.A.S.K. (35)

13:05 Inspektor Gadżet (14)

13:35 M.A.S.K. (36)

14:00 Mam talent! - wersja amerykańska (33)

15:00 Idol - wersja amerykańska (20) - program rozrywkowy

16:00 Idol - wersja amerykańska (21) - program rozrywkowy

16:55 Sekrety dawnych budowli: Egipt (1) - serial dokumentalny

18:00 Komisarz Rex 2 (26)

19:00 Komisarz Rex 2 (27)

20:00 Big Brother 5 - ring - reality show

21:00 Big Brother 5 - ring: wyniki - reality show

22:05 Mokra robota - komedia kryminalna (USA,Kanada,Niemcy,2002)

00:05 Włatcy móch 6: Klasowa Wiligila (77)

00:35 Włatcy móch 6: Wizytancja (78)

01:05 Regina (9)

01:35 Regina (10)

02:05 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock

11:00 Sport Flash

11:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń

12:00 Sport Flash

12:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń

13:00 Sport Flash

13:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

14:00 Sport Flash

14:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów

15:00 Sport Flash

15:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

16:00 Sport Flash

16:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

17:00 Sport Flash

17:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg

18:00 Sport Flash

18:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg

19:00 Sport Flash

19:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: Chrobry Głogów - VIVE Targi Kielce

20:00 Sport Flash

20:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: Chrobry Głogów - VIVE Targi Kielce

21:00 Sport Flash

21:05 Cafe Futbol

22:00 Sport Flash

22:05 Cafe Futbol

22:30 Atleci

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

09:00 Teenage lista

10:00 Weekend z Jankesem

10:05 ESKA PL

11:00 Weekend z Jankesem

11:05 J & J Fashion Show

12:00 Weekend z Jankesem

12:05 Multipremier

12:30 Poranny WF - program rozrywkowy

13:00 Weekend z Jankesem

13:05 Fejslista

14:00 Weekend z Jankesem

14:05 ESKA Games - magazyn komputerowy

14:30 Klipy Non Stop

15:00 Weekend z Jankesem

15:05 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

16:05 Web Chart

18:00 Backstage Party

18:30 Klipy Non Stop

19:00 World Lista

21:00 Hity na czasie

00:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne

08:20 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

08:50 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: 'Czy te oczy mogą kłamać' - piosenki Agnieszki Osieckiej śpiewa zespół Raz, Dwa, Trzy - koncert (Polska,2002)

09:40 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

10:00 Informacje kulturalne

10:20 Dokument tygodnia: Gdzie się podziało 80 milionów? - film dokumentalny (Polska,2012)

11:25 Spacer z dziennikiem - film dokumentalny (Polska,2006)

12:00 Co Ty wiesz o filozofii?: Ciało (10)

12:20 Studio Kultura - rozmowy

13:10 Witamy w latach 80. - Post punk i niemiecka nowa fala - cykl dokumentalny (Niemcy,2009)

14:10 Studio Kultura - rozmowy: Olga Lipińska

14:40 Z poważaniem, L. Cohen (29. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu) - koncert galowy

15:55 Pani G - film animowany (Czechy,2007)

16:20 Tygodnik kulturalny

17:10 Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego (1)

17:45 Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego: Pejzaże dzieciństwa: Ryszard Kapuściński - film dokumentalny (Polska,2005)

18:15 Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego: Poszukiwany Ryszard Kapuściński - film dokumentalny (Polska,1998)

19:15 Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego (2)

19:50 Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego: Ciągle jest obecny... portret Ryszarda Kapuścińskiego - reportaż (Polska,2009)

20:20 Hotel Ruanda - dramat wojenny (RPA,USA,Włochy,Wielka Brytania,2004)

22:35 Lekarze - film dokumentalny (Polska,2011)

23:55 Wyspa gibonów - film animowany (Polska,2010)

00:10 Co Ty wiesz o filozofii?: Ciało (10)

00:30 Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego (1)

01:00 Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego: Pejzaże dzieciństwa: Ryszard Kapuściński - film dokumentalny (Polska,2005)

01:25 Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego: Poszukiwany Ryszard Kapuściński - film dokumentalny (Polska,1998)

02:20 Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego (2)

02:55 Niedziela z... twórczością Ryszarda Kapuścińskiego: Ciągle jest obecny... portret Ryszarda Kapuścińskiego - reportaż (Polska,2009)

03:20 Hotel Ruanda - dramat wojenny (RPA,USA,Włochy,Wielka Brytania,2004)

05:20 Pasmo kontemplacyjne (8)

05:50 Zakończenie programu

TVP Historia

08:05 Powtórka z historii: Władysław Jagiełło - program historyczny

08:40 Polska i świat z historią w tle: Kryptonim "Spacer" - reportaż

09:00 Nad Niemnem (4-ost.) - serial historyczny

10:00 Tajemnice bieszczadzkiego worka: W poszukiwaniu źródeł Sanu (3)

10:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Smak Bolonii i Ferrary

11:00 Zamek Breteuil - film dokumentalny (Francja,2006)

11:35 Po co nam to było?: Na trzepaku PRL-u

12:45 Olszynka Grochowska, czyli opowieść adiutanta - film dokumentalny (Polska,2011)

13:25 Popiół i diament - dramat społeczny (Polska,1958)

15:15 Bohater - reportaż

16:10 Spór o historię. Inkwizycja - prawda i mit - debata

16:45 Ex libris

17:00 Królewskie sny (1/8)

18:10 Bitwa pod Ostrołęką - reportaż (Polska,2001)

18:30 Polska według Kreta: Mazowiecki Park Krajobrazowy (2) - magazyn turystyczny

19:00 Dziennik Telewizyjny - 4.03.1989

19:35 Naprawdę jaka jesteś... Grażyna Szapołowska - widowisko kameralne

20:05 Misja specjalna - komedia wojenna (Polska,1987)

21:50 Plotka pod dozorem specjalnym - reportaż (Polska,2009)

22:15 Na życzenie widzów: Na wschód od Timszel - film dokumentalny (Polska,2011)

23:20 Dziennik Telewizyjny - 4.03.1989

23:55 Zakończenie programu

TV Polonia

06:10 Galeria - odc. 9; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Galeria - odc. 10; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Galeria - odc. 11; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Galeria - odc. 12; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Galeria - odc. 13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Szkoła na Słonecznej - odc. 3 - Rekin w sosie imbirowym (Skola Na Vysluni odc. 3 - Zraloci ploutve na zazvoru); serial obyczajowy kraj prod.CZECHY (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Poranek z EURO - .; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Aleksandra jedzie do Polski; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Co nam w duszy gra - Nie bójmy się wiosny; program rozrywkowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Pod Tatrami; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Wszystkich Świętych w Poznaniu; STEREO, 16:9, Transmisja
14:30 Kocham Cię, Polsko! - (77); zabawa quizowa; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Skarby nieodkryte; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:15 Wideoteka dorosłego człowieka - (10); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Salon Polonii; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO
17:50 M jak miłość - odc. 879; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rezydencja - odc. 50 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Rezydencja - odc. 51 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Noddy w krainie zabawek - Jeszcze jeden mistrz galaretki, odc. 47 (The Other jelly genius); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:20 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Ranczo - odc. 64* - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Kocham Cię, Polsko! - (77); zabawa quizowa; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Salon Polonii; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 879; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Noddy w krainie zabawek - Jeszcze jeden mistrz galaretki, odc. 47 (The Other jelly genius); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:30 Ranczo - odc. 64* - Nad Solejuków i Wargaczów domem; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Wideoteka dorosłego człowieka - (10); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Kulturalni PL (78); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.