FANDOM


TVP 1
05:15 Notacje - Stanisław Srokowski; cykl dokumentalny
05:25 Obywatele mają głos - Łańcuchy przyrody (Grassroots); cykl dokumentalny kraj prod.Finlandia (2006)
05:55 Był taki dzień - 4 października; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Pan Fasola - "Urodziny misia", "Krecik" 6 (Mr Bean the Animated Series ("Birthday Bear", "The Mole")); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:00 Jak powstawał film "Rogate ranczo" (Home on the Range, making of); film dokumentalny kraj prod.USA (2004)
09:20 Tom - Tom w Amsterdamie odc. 4 (Tom - Tom in Amsterdam); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005)
09:50 Budzik - Skarby świata
10:20 Nastoletni geniusze - odc. 5 (Wicked Science); serial kraj prod.Australia (2003)
10:50 Moja farma - Diana w Rumunii (My Life on the Farm.Diana in Romania); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005)
11:05 Przyjaciele; talk-show
11:20 Laboratorium XXI wieku  - Nauka dla innowacji; magazyn
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Europa bez miedzy
12:40 Plebania - odc. 922; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1311; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - odc. 1491; teleturniej muzyczny
14:00 Obywatele mają głos - Nie dla energii nuklearnej (Grassroots); cykl dokumentalny kraj prod.Dania (2006)
14:30 My Wy Oni; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Szczęśliwa karta - odc. 18 (Wild Card ep. 18, Queen Bea); serial kraj prod.Kanada (2003)
16:05 Moda na sukces - odc. 3533 (The Bold and the Beautiful ep. 3748); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3534 (The Bold and the Beautiful ep. 3749); serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Klan - odc. 1316 - txt str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1492; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 927; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Przyjaciele z podwórka - Tajna misja, odc. 5 (Backyardigans // Secret mission, ep. 5); serial animowany kraj prod.Kanada (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 MŚ w rajdach terenowych - Rajd Faraonów; felieton
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Zagubieni III - odc. 9 (Lost III, ep. 9, Starnger in a Strange Land) - txt str.777; serial kraj prod.USA (2007)
21:15 Zagubieni III - odc. 10 (Lost III, ep. 10, Tricia Tanaka Is Dead); serial kraj prod.USA (2007)
22:05 Sprawa dla reportera - txt str.777
22:40 Na własne oczy - Józek i jego dzieci; film dokumentalny
23:10 Milioner; film obyczajowy
00:50 Teleexpress nocą
01:05 Wypędzeni 1939; reportaż
01:35 Był taki dzień - 4 października; felieton
01:38 Notacje - Rudolf Tauer; cykl dokumentalny
01:50 Zakończenie programu

TVP 2
05:35 Statek miłości - odc. 97/249 (The Love Boat Seria 4 odcinek 13 (86) Isaac?s Secret, Seal of Approval, The Curse of the  Dumbrowskis); telenowela kraj prod.USA (1980)
06:25 Statek miłości - odc. 98/249 (The Love Boat Seria 4 odcinek 14 (84) From Here to Maternity, Jealousy, The Trigamist); telenowela kraj prod.USA (1980)
07:15 TELEZAKUPY
07:35 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 11/52 Rezerwat przyrody (Gordon The Garden Gnome ep. Into The Wild); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005)
07:50 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 12/52 Dzień sianokosów (Gordon The Garden Gnome ep. Into The Wild); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005)
08:10 M jak miłość - odcinek 24
09:00 Pytanie na śniadanie
09:25 Pogoda
09:55 Panorama
10:25 Pogoda
10:55 Panorama
11:00 Lokatorzy - odc. 184 (214) Człowiek honoru; serial komediowy TVP
11:30 Dr Quinn - seria III, odc. 3 (Dr Quinn, Medicine Woman s. III) kraj prod.USA (1994)
12:25 Trzy Szalone Zera - odc. 11 - Ola w niebezpieczeństwie (.); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999)
12:55 Światło Chrystusa; reportaż
13:25 Co ci dolega? - Mały człowiek - Chodzenie 1 (The baby human. To walk); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
14:20 Duże dzieci - (75); talk-show
15:10 Rycerze i rabusie - odc. 6/7 - Skarb Mohilanki; serial TVP
16:05 "M jak Miłość" kontra "Barwy Szczęścia"
16:35 Gliniarz i prokurator - s. 5, odc. 12/20 (96) Wiatr w oczy, część 2 (Jake and the Fatman,  s.5, ep.(9114 Stormy Weather II)); serial sensacyjny kraj prod.USA (1991)
17:30 Oto jest pytanie - odc. 45; teleturniej
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu - odc. 5/LV - txt str.777; teleturniej
19:35 Kulisy - Gwiazdy tańczą na lodzie
19:50 Gwiazdy tańczą na lodzie  - już w piątek
20:00 Barwy szczęścia - odc. 2 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
20:25 Barwy szczęścia - odc. 3; serial obyczajowy TVP
20:50 Od miłości do szczęścia - odc. 2; felieton
20:55 Puchar UEFA - Crvena Zvezda - Groclin(studio)
21:00 Puchar UEFA - Crvena Zvezda - Groclin(mecz)
21:50 Panorama 21.30/w przerwie/
23:05 Dr House - odc. 5/22 (House, M. D. ep.?Damned If You Do?? Eps. #E5505); serial obyczajowy kraj prod.USA (2004)
23:55 Pitbull - odc. 2 - txt str. 777; serial policyjny TVP
00:45 Ulice Kultury - (39); magazyn
01:05 Czy świat oszalał? - Kraj pod czerwoną gwiazdą (Under the red Star) kraj prod.Niemcy (2005)
02:00 Biuro kryminalne - odc. 15; serial TVP
02:45 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:09 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:19 Pogoda; STEREO
08:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:26 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:01 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:08 Pogoda; STEREO
10:11 Kurier Gość; STEREO
10:24 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier Biznes; STEREO
11:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:07 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:26 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:53 Pogoda; STEREO
12:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:59 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO
13:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:59 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO
15:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:57 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:13 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:57 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Kurier Biznes; STEREO
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:43 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:57 Pogoda; STEREO
00:02 Zabójstwa polityczne - Pim Fortuyn - Trybun populista (Political Assassinations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:54 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:28 Kurier; STEREO
01:53 Pogoda; STEREO
01:56 Kurier Biznes; STEREO
02:09 Zakończenie dnia

Polsat
04.45 Music Spot
05.45 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.30 Sekret Laury (169) - telenowela
07.30 TV Market - magazyn reldamowy
07.45 Wielka wygrana - teleturniej
08.40 Graczykowie (84) - serial komediowy
09.15 Strażnik Teksasu (154)- serial sensacyjny
10.10 13 posterunek (23) - serial komediowy
10.40 Miodowe lata (95) - serial komediowy
11.35 Samo życie (950) - serial obyczajowy
12.05 Pensjonat Pod Różą (73): Przebaczenie (2) - serial obyczajowy
13.00 Jesteś moim życiem (192) - telenowela
13.55 Pierwsza miłość (559) - serial obyczajowy
14.40 Świat według Bundych (104) - serial komediowy
15.10 Benny Hill- pr. rozrywkowy
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn
16.35 13 posterunek (24) - serial komediowy
17.10 Miodowe lata (96) - serial komediowy
18.00 Pierwsza miłość (560) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (951) - serial obyczajowy
20.00 Tylko miłość (4) - serial obyczajowy
21.00 Ekipa (5) - serial sensacyjny
21.55 Studio Lotto
22.20 Co z tą Polską? - program Tomasza Lisa
23.20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (26) - serial sensacyjny
00.20 Dziewczyny w bikini
01.20 Nocne randki

TVN
05.10 Uwaga! - magazyn
05.30 Telesklep
06.25 Wykręć numer- teleturniej
07.25 Fabryka gry
08.00 Dzień dobry TVN - magazyn
10.00 Nigella gryzie - magazyn
10.30 Wielkie porządki - program rozrywkowy
11.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
12.05 Siłacze - pr. rozrywkowy
13.05 W-11-wydział śledczy- serial fabularno-dokumentalny
13.45 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
14.15 Bez śladu (13) - serial kryminalny
15.15 Marina (22) - telenowela
16.15 Rozmowy w toku - talk show
17.25 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Pogoda
19.40 Sport
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy-; serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (853) - serial obyczajowy
21.30 Strach w ciemnościach- thriller, USA 2001, reż. James Keach, wyk. Jane Seymour, Alexandra Picatto
23.30 Agend NCIS (4) - serial kryminalny
00.30 Twarzą w twarz (5) - serial sensacyjny
01.30 Multikino - magazyn
01.55 Na Wspólnej (853) - serial obyczajowy
02.25 Nocne igraszki - program rozrywkowy
03.25 Telesklep
03.45 Uwaga! - magazyn
04.05 Rozmowy w toku - talk show
04.55 Bez montażu
05.55 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05:45 Happy Hour - program rozrywkowy
06:30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07:35 TV Market - magazyn reklamowy
08:05 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Warszawski
08:35 Pogromcy hitów - program rozrywkowy
09:05 Saint-Tropez (53) - serial obyczajowy
10:10 Big Brother 4:1 - prosto z domu - reality show
10:40 Happy Hour - program rozrywkowy
11:40 Big Brother 4:1 - nominacje - reality show
12:40 Mała czarna - talk-show
13:40 Skrzydła - serial komediowy
14:15 Wygraj fortunę - teleturniej
15:15 Piotruś Pan i piraci - serial obyczajowy
16:55 Skrzydła - serial komediowy
17:30 Mała czarna - talk-show
18:30 Big Brother 4:1 - prosto z domu - reality show
19:00 Happy Hour - program rozrywkowy
20:00 Big Brother 4:1 - reality show
21:00 Informator - dramat obyczajowy
00:15 Big Brother 4:1 - extra - reality show
00:45 Happy Hour - program rozrywkowy
01:50 Wydarzenia, sport, pogoda
02:25 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03:15 Zakończenie programu

TVN 7
05:35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06:05 Telesklep
07:05 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
07:35 Nie ma sprawy - serial komediowy
08:35 Gorzka zemsta - telenowela
09:30 Kryminalni: Tajemnica Julii Małeckiej - serial kryminalny
10:35 Kobra - oddział specjalny - serial sensacyjny
11:40 Wyścig po kasę - teleturniej interaktywny
12:35 Telesklep
13:55 Gorzka zemsta - telenowela
14:55 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15:25 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15:55 Przyjaciele - serial komediowy
16:25 Pomoc domowa - serial komediowy
17:00 Kryminalni: Egzekucja - serial kryminalny
18:05 Kobra - oddział specjalny - serial sensacyjny
19:05 Przyjaciele - serial komediowy
19:35 Pomoc domowa - serial komediowy
20:10 Turbulencja - dramat sensacyjny
22:15 Nie z tego świata - serial science fiction
23:15 Trujący bluszcz 3 - thiller
01:10 Wyścig po kasę - teleturniej interaktywny

Tele 5
05:50 Voltron - obrońca wszechświata - serial animowany
06:20 Zbuntowana - telenowela
07:05 Pogoda
07:15 Mroczny rycerz - serial przygodowy
08:20 Andromeda - serial science fiction
09:15 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy
09:40 Telegotówka - program interaktywny
10:40 Telezakupy
12:55 Zbuntowana - telenowela
13:35 Ty albo nikt - telenowela
14:05 Werdykt - program publicystyczny
15:05 Brygada Acapulco - serial obyczajowy
16:05 Mroczny rycerz - serial przygodowy
17:05 Ty albo nikt - telenowela
17:30 Lub czasopisma - program rozrywkowy
17:45 Pogoda
17:55 Andromeda - serial science fiction
18:50 Brygada Acapulco - serial obyczajowy
19:55 Pogoda
20:00 Policjanci z Hamelin - dramat sensacyjny
21:55 Pogoda
22:00 Finanse Niuanse - magazyn
22:30 Australijski patrol - serial dokumentalny
22:55 Lub czasopisma - program rozrywkowy
23:15 Gorączka w mieście - serial kryminalny
00:15 Centrum miłości - film erotyczny
02:50 Rybia nocka

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Co to są podatki?; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zbrodnia bez  kary. Pamięć Katynia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Afisz - Kamienie w kieszeniach; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Wideoteka dorosłego człowieka - (4); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 16; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Nasze domy - odc.4/12; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zaproszenie - Góra dziwnych zdarzeń Ślęża; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 923; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1305; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wieści Polonijne; STEREO
13:15 Egzamin z życia - odc. 86; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Errata do biografii - Andrzej Szczypiorski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Cień Judasza; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Misja specjalna; magazyn śledczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Olimpijczycy 2008 - odc. 2; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Na misyjnym szlaku - Dolanji czyli polskie serce w Tybecie; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Muzeum Ikon; reportaż; STEREO
16:30 Zbrodnia bez kary. Pamięć Katynia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Budzik - Co to są podatki?; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 16; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 923; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kasztaniaki - Burza; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1305; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Oparte na faktach - Podróż do Moskwy; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Tren na śmierć cenzora* - część 1; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Panorama; STEREO
23:40 Polska z bocznej drogi - Wizyty Pamięci; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:57 Zbrodnia bez kary. Pamięć Katynia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 16; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 923; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - Burza; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1305; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Oparte na faktach - Podróż do Moskwy; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Tren na śmierć cenzora* - część 1; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Canal + Sport
7:00    Premiership Magazyn piłkarski
7:30    Serie A Magazyn piłkarski
8:00    Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź Gry zespołowe
10:30    Liga+ Magazyn piłkarski
12:00    Everton Liverpool - FC Middlesbrough Gry zespołowe
14:00    Premiership Magazyn piłkarski
14:30    Serie A Magazyn piłkarski
15:00    1 na 1 Magazyn sportowy
15:30    Remes Cup 2007 Sport
15:30    Ruch Chorzów - Wisła Kraków Gry zespołowe
18:00    Primera División Magazyn piłkarski
18:30    Liga+ extra Magazyn piłkarski
20:15    Wierny ogrodnik Thriller
22:30    Primera División Magazyn piłkarski
23:00    Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź Gry zespołowe
1:30    Liga+ Magazyn piłkarski
3:00    Łapu capu extra Rozrywka
3:35    Prognoza na życie Komedia

Canal + Sport 2
6:00    Weekendowy serwis sportowy Inne
12:00    Weekendowy serwis sportowy Inne
18:00    Weekendowy serwis sportowy Inne
0:00    Weekendowy serwis sportowy Inne

Eurosport
8:30    FIA WTCC Inne
9:00    Mistrzostwa Świata w Sankt Petersburgu Szermierka
10:15    1. FC Nürnberg - Rapid Bukareszt Gry zespołowe
11:00    Bayer Leverkusen - Uniao Leiria Gry zespołowe
12:00    Grand Prix Słowenii w Krsku Sporty motorowe
13:00    Puchar UEFA Gry zespołowe
14:00    Turniej WTA w Stuttgarcie Tenis
18:00    Eurogole Flash Gry zespołowe
18:15    Turniej WTA w Stuttgarcie Tenis
19:15    Mistrzostwa Świata w Salou Inne
19:45    Eurogole Flash Gry zespołowe
20:00    Puchar UEFA Gry zespołowe
21:00    David Tua - Saul Montana Sporty walki
23:00    Puchar UEFA Gry zespołowe
0:00    Liga Mistrzów Gry zespołowe

Eurosport 2
7:30    Wiadomości poranne Wiadomości
10:00    Australian Football League Futbol australijski
11:00    Wyścig w Bolonii Inne
12:00    Wiadomości Wiadomości
14:15    Bayer Leverkusen - Uniao Leiria Gry zespołowe
15:00    1. FC Nürnberg - Rapid Bukareszt Gry zespołowe
15:45    Anderlecht Bruksela - Rapid Wiedeń Gry zespołowe
16:30    International Rally Challenge w San Remo Inne
17:00    Wyścig w Bolonii Inne
18:00    Wiadomości Wiadomości
18:30    International Rally Challenge w San Remo Inne
19:00    Mistrzostwa Świata w Andorra La Vella Inne
20:00    Turniej WTA w Stuttgarcie Tenis
21:15    Interferie Zagłębie Lubin - Drammen HK Gry zespołowe
22:00    Valur Rejkiawik - VfL Gummersbach Gry zespołowe
23:00    Wiadomości wieczorne Wiadomości
23:15    Australian Football League Futbol australijski
0:15    Wiadomości Wiadomości
1:00    Wiadomości Wiadomości

Polsat Sport
7:00    Futbol Mundial - Magazyn piłkarski
7:30    Total Rugby - Magazyn sportowy
8:00    Spartak Moskwa - FK Chimki - Liga rosyjska
10:10    Sporting Lizbona - Benfica Lizbona - Liga portugalska
12:20    Gillette World Sport - Inne
13:10    Kulisy F1 - Grand Prix Japonii - Sporty motorowe
13:50    KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań - Puchar Ekstraklasy
16:00    GKS Bełchatów - Wisła Kraków - Puchar Ekstraklasy
18:10    HSV Hamburg - Liteks Łowecz - Puchar UEFA - rewanż 1. rundy
20:15    Clip - Magazyn sportowy
20:25    Rapid Wiedeń - Anderlecht Bruksela - Puchar UEFA - rewanż 1. rundy
20:25    Ajax Amsterdam - Dinamo Zagrzeb - Puchar UEFA - rewanż 1. rundy
0:40    Futbol Mundial - Magazyn piłkarski

Ale kino!
8:00    Daisy Miller Film obyczajowy
9:40    Konkurs piękności Film krótkometrażowy
10:05    Gusta i guściki Komedia
12:05    Mały Liam Dramat
13:45    Kierunek Berlin Film wojenny
15:15    Magiczne cięcie montażysty Film dokumentalny
16:20    Star Trek: Nemezis Film SF
18:25    Zagraj to jeszcze raz, Sam Komedia
20:00    Festiwale!: Bracia Dramat
22:05    Palmetto Film sensacyjny
0:05    W imię zasad Film SF
1:50    W starym dworku, czyli niepodległość trójkątów Film psychologiczny
3:30    Czerwony manicure Film krótkometrażowy

AXN Crime
12:00    Babski oddział Serial kryminalny
13:00    Tropem zbrodni Serial kryminalny
14:00    Wydział zabójstw Baltimore Serial kryminalny
15:00    Tajne akcje CIA Serial sensacyjny
16:00    Tropem zbrodni Serial kryminalny
17:00    Babski oddział Serial kryminalny
18:00    Złodziejska liga Serial kryminalny
19:00    Wydział zabójstw Baltimore Serial kryminalny
20:00    Tajne akcje CIA Serial sensacyjny
21:00    Tropem zbrodni Serial kryminalny
22:00    Wydział spraw zamkniętych Serial sensacyjny
23:00    Policjanci z Mt. Thomas Serial sensacyjny
0:00    Wydział zabójstw Baltimore Serial kryminalny
1:00    Tajne akcje CIA Serial sensacyjny
2:00    Policjanci z Mt. Thomas Serial sensacyjny

AXN Sci Fi
10:00    Herkules Serial przygodowy
11:00    Andromeda Serial fantastyczny
12:00    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
13:00    Star Trek: Następne pokolenie Serial fantastyczny
14:00    Lexx Serial fantastyczny
15:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
16:00    Herkules Serial przygodowy
17:00    Andromeda Serial fantastyczny
18:00    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
19:00    Star Trek: Następne pokolenie Serial fantastyczny
20:00    Lexx Serial fantastyczny
21:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny
22:00    Czynnik PSI Serial fantastyczny
23:05    Andromeda Serial fantastyczny
0:00    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
1:00    Star Trek: Następne pokolenie Serial fantastyczny
2:00    Lexx Serial fantastyczny
3:00    Pokolenie mutantów Serial fantastyczny

AXN
6:00    4400
7:00    Szczury wodne
8:00    Tropem zbrodni
9:00    V.I.P.
10:00    4400
11:00    Babski oddział
12:00    Szczury wodne
13:00    Tropem zbrodni
14:00    V.I.P.
15:00    4400
16:00    Szczury wodne
17:00    Babski oddział
18:00    Tropem zbrodni
19:00    V.I.P.
20:05    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
21:00    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
22:00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
23:00    CSI: Kryminalne zagadki Miami
23:55    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
0:55    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
1:50    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
2:40    CSI: Kryminalne zagadki Miami

HBO
06.00 Elvis
07.40 Prosto z zoo do Indii
09.15 Kalamazoo?
11.00 Poddaj się, Dorotko
12.25 Czekając na cud
14.00 Faszerowana papryka i rybą w twarz
15.40 Studio filmowe Formosa
17.10 Odkrycie profesora Krippendorfa
18.40 Miesiąc miodowy z mamusią
20.10 Premiera. Facet z ogłoszenia
21.45 Enduro bojz
23.15 Pięć palców
00.40 Randka na przerwie
02.15 Enduro bojz
03.45 Pięć palców
05.10 Wyrwać się z Bountiful

HBO 2
06.00 Złodzieje z klasą
07.30 Przygoda na Antarktydzie
09.30 Na planie 
10.00 Prawda i inne kłamstwa
11.30 Czarownica
13.10 Dowód
14.50 Cinema, cinema
15.15 Przysięga
16.55 Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa
19.10 Miss Agent
21.00 Miss Agent II. Uzbrojona i urocza
22.55 Anonimowi krwiopijcy
00.25 Nowojorskie opowieści
02.25 Miss Agent II. Uzbrojona i urocza 
04.20 Anonimowi krwiopijcy

Cartoon Network
6:00    Atomówki
6:35    Laboratorium Dextera
7:00    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
7:25    Ben 10
7:50    Robotboy
8:15    Ed, Edd i Eddy
8:40    Kryptonim: Klan na drzewie
9:05    Bliźniaki Cramp
9:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
10:00    Tom i Jerry
10:30    Zwariowane melodie
10:55    Flintstonowie
11:20    Scooby Doo
11:45    Kryptonim: Klan na drzewie
12:10    Atomówki
12:35    Laboratorium Dextera
13:00    Harcerz Lazlo
13:25    Johnny Bravo
13:50    Ed, Edd i Eddy
14:15    Bliźniaki Cramp
14:40    Atomówki
15:05    Laboratorium Dextera
15:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
16:00    Fantastyczna czwórka
16:25    Johnny Test
16:50    Wiewiórek
17:15    Klasa 3000
17:40    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą
18:00    Ben 10
18:30    Xiaolin: pojedynek mistrzów
19:00    Młodzi tytani
19:30    Duel Masters
20:00    Samuraj Jack
20:40    Scooby Doo
21:05    Scooby Doo
21:30    Flintstonowie
21:55    Flintstonowie
22:20    Tom i Jerry
23:10    Zwariowane melodie
0:00    Johnny Bravo
0:50    Krowa i kurczak
1:40    Laboratorium Dextera
2:30    Jam łasica
3:00    Krowa i kurczak
3:25    Mroczne przygody Billy'ego i Mandy
3:50    Zło w potrawce
4:05    Kryptonim: Klan na drzewie
4:20    Johnny Bravo
4:45    Atomówki
5:10    Laboratorium Dextera
5:35    Ed, Edd i Eddy

Jetix
6:00    Odlotowe agentki
6:20    Odlotowe agentki
6:45    The Far Out Adventures of Team Galaxy
7:05    Iggy Arbuckle
7:30    Teenage Mutant Ninja Turtles
7:50    Teenage Mutant Ninja Turtles
8:15    MegaMan NT Warrior
8:35    MegaMan NT Warrior
9:00    Pucca
9:25    Yin Yang Yo
9:50    Yin Yang Yo
10:15    W.I.T.C.H.
10:40    W.I.T.C.H.
11:05    Świat według Ludwiczka
11:30    Ach, ten Andy!
11:55    Ach, ten Andy!
12:20    Odlotowe agentki
12:45    Odlotowe agentki
13:10    Teenage Mutant Ninja Turtles
13:35    Shuriken School
14:00    Jerry i paczka
14:20    Iggy Arbuckle
14:45    Yin Yang Yo
15:05    Yin Yang Yo
15:30    Spiderman
15:55    Galactik Football
16:20    Iggy Arbuckle
16:45    W.I.T.C.H.
17:10    Teenage Mutant Ninja Turtles
17:35    Odlotowe agentki
18:00    Odlotowe agentki
18:25    H2O - wystarczy kropla wody
18:50    Planet Sketch
19:00    Naruto
19:25    Naruto
19:50    Naruto
20:15    H2O - wystarczy kropla wody
20:40    Eerie Indiana: Następny wymiar
21:05    Eerie Indiana: Następny wymiar
21:30    Spiderman
21:55    Spiderman
22:20    Sonic X
22:45    Naruto
23:10    Naruto
23:35    Naruto

Hyper
21:00    Bleach (23)
21:30    Replay 
21:45    Game Factory 
22:00    Hyper Express 
22:15    Making of: "Wojownicze żółwie ninja" 
22:30    Fresh Air 
23:00    Java Games 
23:15    Bleach (22)
23:45    Game Play 
0:00    Games Convention 
0:30    Hyper Classic 

Discovery Channel
6:00    Przeprowadzki gigantów
7:00    Wojny na złomowisku
8:00    Szaleni kaskaderzy
8:30    Szaleni kaskaderzy
9:00    Amerykański hot-rod
10:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
11:00    Auto dla każdego
12:00    Przeprowadzki gigantów
13:00    Wojny na złomowisku
14:00    Szaleni kaskaderzy
14:30    Szaleni kaskaderzy
15:00    Jak to jest zrobione?
15:30    Jak to jest zrobione?
16:00    Superjazda
17:00    Megamotory
18:00    Amerykański chopper
19:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
20:00    Jak to jest zrobione?
20:30    Jak to jest zrobione?
21:00    Strefa śmierci
22:00    Broń przyszłości
23:00    Rajdowe mistrzostwa świata
0:00    Szaleni kaskaderzy
0:30    Szaleni kaskaderzy
1:00    Wielkie projekty - genialni konstruktorzy
2:00    Superjazda
3:00    Amerykański hot-rod
4:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
5:00    Auto dla każdego

Discovery Civilisation
6:00    Pod oblężeniem
7:00    Statek niewolników
8:00    Tajemnice CIA
9:00    Tajemnice mumii z Alaski
9:55    Niewyjaśnione historie
10:50    Tajemnice CIA
11:45    Pod oblężeniem
12:40    Statek niewolników
13:35    Wielkie bitwy
14:05    Tajemnice CIA
15:00    Tajemnice mumii z Alaski
16:00    Niewyjaśnione historie
17:00    Tajemnice CIA
18:00    Pod oblężeniem
19:00    Statek niewolników
20:00    Tajemnice CIA
21:00    Tajemnice mumii z Alaski
22:00    Niewyjaśnione historie
23:00    Tajemnice CIA
0:00    Pod oblężeniem
1:00    Statek niewolników
2:00    Tajemnice CIA
3:00    Tajemnice mumii z Alaski
3:55    Niewyjaśnione historie
4:45    Tajemnice CIA
5:35    Wielkie bitwy

Discovery Science
6:00    Spojrzenie w przyszłość
6:50    Jak to jest zrobione?
7:15    Jak to jest zrobione?
7:40    Kuchenna chemia
8:10    Słoneczne imperium
9:00    Niebezpieczne misje
10:00    95 światów
11:00    Magazyn Discover
12:00    Spojrzenie w przyszłość
13:00    Jak to jest zrobione?
13:30    Jak to jest zrobione?
14:00    Słoneczne imperium
15:00    Niebezpieczne misje
16:00    95 światów
17:00    Magazyn Discover
18:00    Spojrzenie w przyszłość
19:00    Jak to jest zrobione?
19:30    Jak to jest zrobione?
20:00    Nowe Roswell
21:00    Nawiedzone domy Ameryki
22:00    Prawdziwy świat Harry'ego Pottera
23:00    Magazyn Discover
0:00    Spojrzenie w przyszłość
0:50    Jak to jest zrobione?
1:15    Jak to jest zrobione?
1:40    Kuchenna chemia
2:10    Nowe Roswell
3:00    Nawiedzone domy Ameryki
3:50    Prawdziwy świat Harry'ego Pottera
4:40    Kuchenna chemia
5:10    Magazyn Discover

Discovery Travel & Living
6:00    święto smakoszy - Droga 66
6:25    Człowiek za burtą
6:50    Podróże na chybił trafił
7:15    świat Boba
7:40    Klub wędkarski Buena Vista
8:05    Lonely Planet: Wielkie miasta
9:00    Wielkie projekty
9:55    Wielka wyprawa - Hiszpania
10:20    Na szlaku
11:15    Przygody w dżungli
11:45    Święto smakoszy - Droga 66
12:10    Człowiek za burtą
12:40    Podróże na chybił trafił
13:05    Świat Boba
13:35    Klub wędkarski Buena Vista
14:05    Lonely Planet: Wielkie miasta
15:00    Wielkie projekty
15:55    Wielka wyprawa - Hiszpania
16:20    Na szlaku
17:15    Przygody w dżungli
17:45    Święto smakoszy - Droga 66
18:10    Człowiek za burtą
18:40    Podróże na chybił trafił
19:05    Świat Boba
19:35    Klub wędkarski Buena Vista
20:05    Lonely Planet: Wielkie miasta
21:00    Wielkie projekty
21:55    Niecodzienne rarytasy
22:45    Przygoda z golfem
23:10    Przygoda z golfem
23:35    Wielka wyprawa - Hiszpania
0:00    Zagubiony w lesie
0:30    Podróże na chybił trafił
1:00    Świat Boba
1:30    Kiedy Cię nie było...
2:30    Klub wędkarski Buena Vista
3:00    Przygoda z golfem
3:30    Przygoda z golfem
4:00    Wielka wyprawa - Hiszpania
4:30    Na szlaku
5:00    Klub wędkarski Buena Vista
5:30    Przygody w dżungli

Polonia 1
6:55    Super Dan
7:15    Prognoza pogody
7:20    Cierpieć z miłości
8:10    Top shop
19:00    Cierpieć z miłości
19:40    Prognoza pogody
19:45    Anioł stróż
20:45    Lub czasopisma
20:55    Prognoza pogody
21:00    Ubavi TV
22:45    Zaniedbywana Mężatka
23:00    Polskie foki
23:35    V 7
23:40    News
23:50    Amore TV
0:00    Turbo Sex Hotel
0:10    Erotyczne sensacje
0:30    Top modelki
0:45    Reflex
0:55    Erotyczna giełda
1:10    Eurocast
1:25    Turbo Sex Hotel
1:45    Zaniedbywana Mężatka
2:00    Eurocast
2:30    Foki Ewa
2:40    Oferty towarzyskie
3:00    Turbo Sex Hotel
3:20    Eurocast
3:35    Gry na telefon

MTV Polska
6:00    Alarm MTV
7:00    Making The Band
8:00    Penetratorzy
8:30    MTV Dismissed
9:00    Moja własna gwiazda
9:30    Klasa MTV
10:00    MTV Kofeina
11:00    Music non stop
13:00    Audiomix
14:00    MTV Maxxx Hits
15:00    Klasa MTV
15:30    Popcorn
16:00    Co ty na to, tato?
16:30    Moja własna gwiazda
17:00    Date my mom
17:30    Wanna Come In?
18:00    Supersłodkie urodziny
18:30    Diary of The Pussycat Dolls
19:00    The Real World vs Road Rules
19:30    Państwo bardzo młodzi
20:00    Dziewczyny z okładki
20:30    Supersłodkie urodziny
21:00    Celebrity Death Match
21:30    Penetratorzy
22:00    South Park
22:30    Happy Tree Friends
23:00    MTV Player
23:30    Don't kill the Music

VH1 Polska
6:00    Espresso
8:00    Rock your baby
9:00    VH1 Pop Charts
10:00    Utrzymanek
11:00    VH1 Cafe
11:30    VH1 Music
12:00    Aerobic
13:00    VH1 Greatest Hits
14:00    VH1 Music
15:00    VH1 Yesterday
16:00    VH1 Pop Charts
17:00    New Look
17:30    Best of charts
18:00    Smells like 90's
19:00    Music for the Masses
20:00    VH1 Legends
21:00    Prosto z okładki
21:30    MTV za kulisami teledysku
22:00    VH1 Yesterday
22:30    Greatest Hits
23:30    VH1 Oldschool
0:30    VH1 Hits
4:00    Chillout

VIVA Polska
6:00    Planet VIVA
9:30    O Co Kaman Short
9:40    Planet VIVA
11:00    Kocha, nie kocha
11:30    Hajsometr
12:00    Parot
12:30    Rendez-Vous
12:40    Hajsometr
13:00    Kocha, nie kocha
13:30    Parot
14:00    Planet VIVA
15:00    In & Out
16:00    VivaSpot
16:30    Shibuya
17:00    Eurotop
17:50    Rendez-Vous
18:00    Parot
18:30    Kocha, nie kocha
19:00    Miesiąc z US5: Big In America
19:30    Hajsometr
20:00    Comet 2007
22:00    Net Charts
22:50    Rendez-Vous
23:00    Łatwa kasa
1:00    Nightrider

TVN 24
6:00    Serwis informacyjny, pogoda
6:15    Serwis informacyjny, pogoda
6:30    Serwis informacyjny, pogoda
6:45    Serwis informacyjny, pogoda
7:00    Serwis informacyjny, pogoda
7:15    Serwis informacyjny, pogoda
7:30    Serwis informacyjny, pogoda
7:45    Serwis informacyjny, pogoda
8:00    Serwis informacyjny, pogoda
8:15    Serwis informacyjny, pogoda
8:30    Serwis informacyjny, pogoda
8:45    Serwis informacyjny, pogoda
9:00    Serwis informacyjny, pogoda
9:15    Serwis informacyjny, pogoda
9:30    Serwis informacyjny, pogoda
9:45    Serwis informacyjny, pogoda
10:00    Serwis informacyjny, pogoda
10:15    Serwis informacyjny, pogoda
10:30    Serwis informacyjny, pogoda
10:45    Serwis informacyjny, pogoda
11:00    Dzień na żywo: Serwis informacyjny, sport, pogoda
11:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
12:00    Serwis informacyjny, sport, pogoda
12:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
13:00    Serwis informacyjny, sport, pogoda
13:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
14:00    Serwis informacyjny, sport, pogoda
14:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
15:00    Serwis informacyjny, sport, pogoda
15:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
16:00    Serwis informacyjny, sport, pogoda
16:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
16:50    Bilans dnia
17:10    Prosto z Polski
17:30    Magazyn 24 godziny
18:30    Skaner polityczny
19:00    Fakty, ludzie, pieniądze
20:00    Kropka nad i
20:20    Polska i świat
21:00    Magazyn 24 godziny
22:00    Szkło kontaktowe
23:00    Dzień po dniu
23:10    Bilans dnia
23:25    Dzień po dniu
0:00    Powtórki: Skrót informacji
0:02    Kropka nad i
0:25    Serwis sportowy
0:30    Skrót informacji
0:32    Supermeteo
0:40    Wydanie drugie poprawione
1:00    Dzień po dniu
1:15    Bilans dnia
1:30    Dzień po dniu
2:00    Magazyn 24 godziny
2:50    Supermeteo
3:00    Szkło kontaktowe
3:55    Serwis sportowy
4:00    Wydanie drugie poprawione
4:20    Supermeteo
4:30    Magazyn 24 godziny
5:20    Supermeteo
5:30    Poranek w TVN 24: Serwis informacyjny, pogoda
5:45    Serwis informacyjny, pogoda

Animal Planet
6:00    Dorastanie ...
7:00    Dzika przyroda Afryki
7:30    Dzika przyroda Afryki
8:00    Rezydencja surykatek
8:30    Na ratunek przyrodzie
9:00    Policja dla zwierząt w Houston
10:00    Zwierzęcy terapeuci
10:30    Szympans-kosmonauta
11:30    Dziennik z życia wielkich kotów
12:00    Krokodyle z Kostaryki
13:00    Szaleni Mike i Mark
14:00    Szympans-kosmonauta
15:00    Dzika przyroda Afryki
15:30    Dzika przyroda Afryki
16:00    Wyprawy Corwina
17:00    Policja dla zwierząt w Phoenix
18:00    Zwierzęcy terapeuci
18:30    Rezydencja surykatek
19:00    Dzika przyroda z Nickiem Bakerem
19:30    Najsprawniejsi zabójcy
20:00    Dziennik z życia wielkich kotów
20:30    Rezydencja surykatek
21:00    Na ratunek małpom
21:30    Na ratunek małpom
22:00    Policja dla zwierząt w Phoenix
23:00    Na posterunku
23:30    Początkujący weterynarze
0:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
0:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
1:00    Rezydencja surykatek
1:30    Dziennik z życia wielkich kotów
2:00    Dzika przyroda z Nickiem Bakerem
2:30    Najsprawniejsi zabójcy
3:00    Szaleni Mike i Mark
4:00    Na ratunek małpom
4:30    Na ratunek małpom
5:00    Wyprawy Corwina

Extreme Sports
6:00    High Octane 2006
6:30    Ride Guide Mountain Bike 2006
7:00    Ex Tube
9:00    Streetball Extreme
10:00    Crankworx
10:30    Mobile Skate Park Tour
11:00    Ekstremalne dziewczyny
11:30    Gravity Games
12:30    Gen://ex
13:00    Ride Guide Mountain Bike 2006
13:30    Qashqai Urban Challenge - Kolonia
14:00    Crankworx
14:30    High Octane 2006
15:00    Mobile Skate Park Tour
15:30    Ekstremalne dziewczyny
16:00    Ex Tube
18:00    Pro Bull Riding 2007
19:00    FIM World Motocross 2007
20:00    The Reality of Speed
20:30    FIA European Drag Racing Championships 2
21:00    Pro Bull Riding 2007
22:00    The Ultimate Fighting Championships
23:00    Ex Tube
1:00    Ride Guide Mountain Bike 2006
1:30    FIM World Motocross 2007
2:30    Streetball Extreme
3:30    Gravity Games
4:30    Ekstremalne dziewczyny
5:00    Ride Guide Mountain Bike 2006
5:30    Crankworx

Fashion TV
6:00    Tygodnie mody
6:30    Hity sezonu
6:45    Wydarzenia ze świata mody
6:55    F People
7:00    Bielizna
7:30    First Face
7:45    Moda i muzyka
7:55    F People
8:00    Modelki
8:30    Fotografowie mody
8:45    Kolekcje zimowe
8:55    F People
9:00    Tygodnie mody
9:30    Modelki
9:45    Wydarzenia ze świata mody
9:55    F People
10:00    Tendencje w modzie
10:30    Bielizna
10:55    F People
11:00    Stroje plażowe
11:30    Projektanci mody
11:55    F People
12:00    Tygodnie mody
12:30    Fryzury i makijaże
12:45    Modelki
12:55    F People
13:00    Tygodnie mody
13:30    Moda dookoła świata
13:55    F People
14:00    Focus On
14:30    Przeznaczenie mody
14:55    F People
15:00    Tygodnie mody
15:30    Wydarzenia ze świata mody
15:55    F People
16:00    Nagrody Model Awards
16:30    First Face
16:55    F People
17:00    Models Special
17:30    Kolekcje zimowe
17:55    F People
18:00    Projektanci mody
18:30    Fotografowie mody
18:55    F People
19:00    Tygodnie mody
19:30    Fryzury i makijaże
19:45    First Face
19:55    F People
20:00    Models Special
20:30    Stroje plażowe
20:45    Moda i sport
20:55    F People
21:00    Fashion News
21:30    Fotografowie mody
21:45    Moda i film
21:55    F People
22:00    Tygodnie mody
22:30    Modelki
22:45    Stroje plażowe
22:55    F People
23:00    Fashion News
23:30    Tendencje w modzie
23:55    F People
0:00    Midnight Hot
0:50    F Party
1:00    Bielizna
1:30    Modelki
1:45    F Floor
1:55    F Party
2:00    F Hot
2:30    Moda i muzyka
2:55    F Party
3:00    Tygodnie mody
3:30    Fryzury i makijaże
3:55    F Party
4:00    Tygodnie mody
4:30    Fotografowie mody
4:55    F Party
5:00    Tygodnie mody
5:30    Fotografowie mody
5:55    F Party

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.